Politika Si u mbrojt Monika Kryemadhin kur u hodh gazi lotsjellës

Si u mbrojt Monika Kryemadhin kur u hodh gazi lotsjellës

Gjatë zhvendosjes së turmës para parlamentit, turma çau kordonin, ndërsa policia reagoi duke hedhur gaz lotsjellës.

Të prekur nga gazi ishin edhe liderët e opozitës, Basha dhe Kryemadhi, e cila është kapur nga kamerat duke mbajtur një shami përpara fytyrës.