XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/apel-nga-shba-per-te-perndjekurit-politike-per-aleancen-popullore-per-drejtesi/20%Monthly2017-01-31 17:01
https://americaneye.al/pse-rama-e-poshteroi-meten-me-shkarkimin-e-manjanit/20%Monthly2017-01-31 16:52
https://americaneye.al/ambasadoret-e-shba-ne-ballkan-do-te-mbajne-postet-e-tyre/20%Monthly2017-01-31 16:51
https://americaneye.al/situata-politike-me-lsi-ne-rama-mbledh-kryesine-e-ps/20%Monthly2017-01-31 16:49
https://americaneye.al/evazioni-fiskal-artistet-pjese-e-operacionit-anti-informalitet/20%Monthly2017-01-31 15:13
https://americaneye.al/ra-miti-se-ilir-meta-mban-fjalen-shiti-ministrin-e-vet/20%Monthly2017-01-30 21:32
https://americaneye.al/skandali-noterja-shet-shtepi-pa-firma-burri-prokuror-perplaset-me-gazetaren/20%Monthly2017-01-31 10:00
https://americaneye.al/media-ruse-rama-rrezoi-gruevskin/20%Monthly2017-01-30 21:23
https://americaneye.al/braktisja-e-akuzave-te-ylli-manjanit/20%Monthly2017-01-30 20:41
https://americaneye.al/nga-andi-bushati-qente-e-lsi-se-nuk-kane-dhembe-te-kafshojne/20%Monthly2017-01-30 20:10
https://americaneye.al/bisha-historia-mafioze-e-toto-riina-s-bosi-i-bosave-te-cosa-nostra-s/20%Monthly2017-01-30 20:07
https://americaneye.al/sondazh-ja-si-do-dilnin-zgjedhjet-nese-lsi-ja-garon-me-vete/20%Monthly2017-01-30 20:02
https://americaneye.al/100-librat-me-te-mire-te-2017-es/20%Monthly2019-05-09 13:32
https://americaneye.al/shkarkimi-i-manjanit-blendi-fevziu-meta-u-terhoq-para-forces-se-rames/20%Monthly2017-01-30 12:27
https://americaneye.al/lsi-pranon-nenshtrimin-shkarkimi-i-manjanit-iniciative-e-rames/20%Monthly2017-01-30 12:07
https://americaneye.al/rama-nenshtron-meten-shkarkon-ylli-manjanin/20%Monthly2017-01-30 11:27
https://americaneye.al/super-te-pasurit-i-drejtohen-zelandes-se-re-per-te-shpetuar-nga-apokalipsi/20%Monthly2017-01-29 19:41
https://americaneye.al/nga-ajnshtajni-tek-izabel-alende-refugjatet-me-te-famshem-te-historise/20%Monthly2017-01-29 19:37
https://americaneye.al/17-shkollat-me-te-mira-te-biznesit-ne-europe/20%Monthly2017-01-29 19:36
https://americaneye.al/cfare-do-ndodhe-mes-ps-dhe-lsi-tre-skenaret-e-blendi-fevziut/20%Monthly2017-01-29 19:30
https://americaneye.al/rama-e-sheh-veten-serish-kryeminister-dhe-premton-rritje-dyfish-ekonomise/20%Monthly2017-01-29 19:29
https://americaneye.al/bashkohet-me-nenen-biologjike-pas-42-vitesh/20%Monthly2017-01-29 19:27
https://americaneye.al/te-jetosh-per-14-vite-me-gruan-e-pare-te-bashkeshortit/20%Monthly2017-01-29 19:25
https://americaneye.al/plani-i-milan-per-te-mbajtur-portierin-donnarumma/20%Monthly2017-01-29 12:40
https://americaneye.al/nje-triumf-historik-i-federer/20%Monthly2017-01-29 12:38
https://americaneye.al/akuzat-e-lsi-se-reagon-tahiri-fronti-i-se-keqes-nuk-na-ndal-dot/20%Monthly2017-01-29 11:57
https://americaneye.al/8-perandoret-me-te-pergjakshem-te-historise-se-romes/20%Monthly2017-01-29 11:47
https://americaneye.al/kanceri-i-gjirit-25-pyetjet-qe-shqetesojne-femrat-dhe-pergjigjet-e-eksperteve/20%Monthly2017-01-29 11:29
https://americaneye.al/perplasja-peleshi-nuk-kemi-kohe-per-lojera-cfare-presim-nga-lsi-ja/20%Monthly2017-01-29 11:01
https://americaneye.al/meta-flet-per-here-te-pare-per-perplasjen-ps-lsi-perdor-tone-diplomatike/20%Monthly2017-01-29 09:56
https://americaneye.al/historia-e-qilimeve-magjike-fluturues/20%Monthly2019-09-30 10:41
https://americaneye.al/koka-dako-historia-durrsake-e-ish-miqve-armiq/20%Monthly2017-01-29 09:44
https://americaneye.al/sigurimi-i-shtetit-kerkohet-hapja-e-dosjes-se-berishes/20%Monthly2017-01-29 09:43
https://americaneye.al/profesionet-qe-do-te-paguhen-dhe-kerkohen-me-shume-ne-shqiper/20%Monthly2017-01-29 09:42
https://americaneye.al/cfare-ndodh-nese-qendroni-kembezbathur-30-minuta-ne-dite/20%Monthly2017-01-29 09:41
https://americaneye.al/ju-vrasin-kembet-kater-menyra-si-ti-zgjeroni-kepucet-pa-i-demtuar/20%Monthly2017-01-29 09:35
https://americaneye.al/lsi-dhe-defaktorizimi-i-opozites/20%Monthly2017-01-28 19:56
https://americaneye.al/dita-e-kujteses-72-vjet-me-pas-foto-nga-tmerri-nazist-ne-kampet-e-aushvicit/20%Monthly2017-01-28 19:39
https://americaneye.al/a-e-dogji-ambasada-amerikane-adriatik-llallen/20%Monthly2017-01-28 19:28
https://americaneye.al/bamir-topi-kritike-tifozeve-te-tiranes-nuk-po-i-njoh-me/20%Monthly2017-01-28 19:18
https://americaneye.al/trump-putin-50-minuta-bisede-europa-ne-ankth/20%Monthly2017-01-28 19:14
https://americaneye.al/kjo-europe-nuk-ka-me-shume-se-3-vite-jete/20%Monthly2017-01-28 17:42
https://americaneye.al/historia-e-pare-e-dokumentuar-e-vampireve-vjen-nga-ballkani-legjenda-e-vampirit-jure-grando/20%Monthly2017-01-28 17:39
https://americaneye.al/skema-ku-po-shkojne-parate-e-pista-te-droges/20%Monthly2017-01-28 17:36
https://americaneye.al/10-komplimente-qe-nuk-duhet-tia-beni-kurre-nje-gruaje/20%Monthly2017-01-28 17:35
https://americaneye.al/nese-ju-del-gjumi-naten-mos-i-beni-keto-dy-veprime/20%Monthly2017-01-28 17:32
https://americaneye.al/policia-do-na-fuse-droge-ne-makine-plas-humori-ne-rrjet-me-lsi-ne/20%Monthly2017-01-28 17:27
https://americaneye.al/ushtaret-qe-bene-shqiponjen-jane-greke-ja-prapavija-e-saj/20%Monthly2017-01-28 17:26
https://americaneye.al/tension-i-larte-ne-mazhorance-rama-i-krahason-me-qente-lsi-kundersulmon/20%Monthly2017-01-28 17:24
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-therret-gjyqtaret-e-prokuroret-qe-u-shpallen-non-grata-nga-shba/20%Monthly2017-01-28 17:21
https://americaneye.al/willy-kamsi-njeriu-qe-shpetoi-librat-e-rralle-te-shkodres/20%Monthly2017-01-28 17:20
https://americaneye.al/nga-george-clooney-tek-ben-affleck-10-vip-at-qe-lene-parate-ne-bixhoz/20%Monthly2017-01-27 22:12
https://americaneye.al/rikthim-tek-aleanca-e-vjeter-may-trump-e-mbeshtet-100-per-qind-nato-n/20%Monthly2017-01-27 22:05
https://americaneye.al/fiks-fare-18-te-helmuar-ne-tropoje-e-kemi-nga-uji-i-pijshem/20%Monthly2017-01-27 22:03
https://americaneye.al/cudia-cifti-ndahet-shteti-i-mban-te-martuar-me-pahir/20%Monthly2017-01-27 22:01
https://americaneye.al/time-per-shqiptaret-heronjte-e-koheve-te-erreta-qe-shpetuan-hebrenjte/20%Monthly2017-01-27 21:55
https://americaneye.al/ligji-per-pergjimet-manjani-tani-duhet-te-ruhemi-edhe-ne-krevat-me-gruan/20%Monthly2017-01-27 19:57
https://americaneye.al/presidenti-francez-anulon-viziten-ne-shqiperi-ja-arsyeja/20%Monthly2017-01-27 19:24
https://americaneye.al/blushi-pse-bera-grusht-me-meten-ne-kohen-e-gjimnazit-video/20%Monthly2017-01-27 19:16
https://americaneye.al/jeta-dhe-vdekja-ne-kamez-midis-kryeqytetit-dhe-tradites-se-qemotit/20%Monthly2017-01-27 18:51
https://americaneye.al/studimi-tranzicioni-ka-shkurtuar-shqiptaret/20%Monthly2017-01-27 18:40
https://americaneye.al/tahiri-sulmon-nishanin-dhe-thote-se-klement-balili-i-ka-ditet-e-numeruara/20%Monthly2017-01-27 13:14
https://americaneye.al/dy-guret-e-pare-ne-sheshin-skenderbej-nga-tropoja-e-vlora-rama-do-te-veme-nje-qilim-unikal/20%Monthly2017-01-27 12:18
https://americaneye.al/jeta-dhe-vdekja-ne-kamez-midis-kryeqytetit-dhe-tradites-se-qemotit-2/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/maradona-tregon-sekretet-drogen-e-fillova-te-barcelona-isha-24-vjec/20%Monthly2017-01-27 11:44
https://americaneye.al/amishet-historia-e-popullit-me-te-pazakonte-ne-shba/20%Monthly2017-01-27 10:52
https://americaneye.al/te-gjitha-menyrat-per-te-humbur-peshe-kur-nuk-keni-kohe/20%Monthly2017-01-27 10:43
https://americaneye.al/a-do-te-kete-nje-konflikt-te-ri-mes-kosoves-dhe-britanise-flet-ambasadori-britanik/20%Monthly2017-01-27 10:10
https://americaneye.al/nishani-aprovon-kerkesen-e-metes-do-therrase-keshillin-e-sigurise-per-eskobarin/20%Monthly2017-01-27 10:06
https://americaneye.al/kadare-pse-i-urrente-dhe-i-shkaterroi-enveri-kafenete/20%Monthly2017-01-27 10:01
https://americaneye.al/kura-e-vetme-kunder-diabetit-perzierja-me-2-perime-qe-frenojne-sheqerin/20%Monthly2017-01-27 09:55
https://americaneye.al/revolucioni-ne-greqi-nuk-po-duket/20%Monthly2017-01-27 09:49
https://americaneye.al/studimi-papunesia-kushtet-ekonomike-dhe-mungesa-e-shpreses-arsyet-pse-po-ikin-serish-shqiptaret/20%Monthly2017-01-26 20:24
https://americaneye.al/fiks-fare-ne-konviktin-e-shkodres-hahet-fasule-cdo-dite/20%Monthly2017-01-26 20:04
https://americaneye.al/dhunuan-futbollistet-e-tyre-shoqerohen-ne-komisariat-30-tifoze-te-tiranes/20%Monthly2017-01-26 18:21
https://americaneye.al/nga-andi-bushati-pse-e-kerkon-meta-arrestimin-e-balilit/20%Monthly2017-01-26 18:06
https://americaneye.al/nje-prokuror-dhe-bashkeshortja-abuzuan-ne-menyre-flagrante-me-vizen-amerikane/20%Monthly2017-01-26 17:48
https://americaneye.al/eksperti-i-spiunazhit-daullet-e-luftes-po-bien-serish-ne-ballkan-roli-i-putin/20%Monthly2017-01-26 17:47
https://americaneye.al/klement-balili-fshihet-brenda-vendit-komunikon-vetem-me-letra-dhe-korriere/20%Monthly2017-01-26 17:13
https://americaneye.al/fotot-me-shqiponjen-shqiptare-greqia-mbledh-kuvendin-ne-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2017-01-26 16:39
https://americaneye.al/shba-refuzon-vizat-per-disa-gjyqtare-e-prokurore-te-korruptuar/20%Monthly2017-01-26 16:35
https://americaneye.al/replika-blushi-bushati-per-kosoven-bisedat-me-pandin-sjane-politike-e-jashtme/20%Monthly2019-06-05 13:49
https://americaneye.al/spiunet-e-sigurimit-patozi-te-hapen-dosjet-per-deputetet-dhe-drejtuesit-e-mediave/20%Monthly2017-01-26 13:30
https://americaneye.al/blushi-nese-mitrovica-i-bashkohet-serbise-shqiperia-bashkohet-me-kosoven/20%Monthly2017-01-26 13:14
https://americaneye.al/si-e-trafikonin-kokainen-ish-polici-i-lacit-dhe-specialisti-i-patentave-rolet-ne-grup-foto/20%Monthly2017-01-26 11:51
https://americaneye.al/lapsuset-kur-fjalet-zbulojne-mendimet-e-fshehta/20%Monthly2017-01-26 11:38
https://americaneye.al/ps-lsi-kunder-komisionit-per-ceshtjen-came-shtyhet-kerkesa-e-pdiu/20%Monthly2017-01-26 11:28
https://americaneye.al/nga-dieta-te-sporti-jennifer-aniston-zbulon-sekretet-e-fizikut-te-saj-seksi/20%Monthly2017-01-26 11:10
https://americaneye.al/25-keshillat-me-te-mira-te-te-gjitha-koherave-nga-ekspertet-e-shendetit/20%Monthly2017-01-26 11:09
https://americaneye.al/10-menyra-per-te-rene-ne-peshe-ne-nje-kohe-te-shkurter/20%Monthly2017-01-26 11:07
https://americaneye.al/mbani-diete-por-nuk-dobesoheni-7-arsye-pse-ndodh-kjo/20%Monthly2017-01-26 11:05
https://americaneye.al/ora-qe-paralajmeron-apokalipsin/20%Monthly2017-01-26 11:03
https://americaneye.al/bekim-balaj-shpresoj-te-luaj-ne-rusi-2018/20%Monthly2017-01-26 11:03
https://americaneye.al/a-do-ta-zevendesoje-kremlini-ne-politiken-e-jashtme-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2017-01-26 10:49
https://americaneye.al/trump-shba-duhet-te-luftoje-zjarrin-me-zjarr-tortura-waterboarding-funksionon/20%Monthly2017-01-26 10:42
https://americaneye.al/5-ngjarje-kozmike-qe-mund-te-shkaterrojne-token/20%Monthly2017-01-26 10:38
https://americaneye.al/may-shba-dhe-britania-mund-te-udheheqin-boten-serish/20%Monthly2017-01-26 10:38
https://americaneye.al/cfare-thote-per-ju-dita-e-lindjes/20%Monthly2017-01-26 10:34
https://americaneye.al/trump-nenshkruan-urdher-per-ndertimin-e-murit-me-meksiken/20%Monthly2017-01-25 19:36
https://americaneye.al/donald-lu-si-ndikon-platforma-e-trump-ne-raport-me-shqiperine/20%Monthly2017-01-25 18:34
https://americaneye.al/coutinho-rinovon-per-5-vite-me-i-paguari-te-liverpooli/20%Monthly2017-01-25 14:58
https://americaneye.al/partizani-do-te-luaj-ne-selman-stermasi/20%Monthly2017-01-25 14:23
https://americaneye.al/itali-lavderonte-isis-ne-facebook-shqiptari-nen-mbikeqyrje-per-terrorizem/20%Monthly2017-01-25 14:20
https://americaneye.al/detaje-nga-dasma-e-almeda-abazit-me-aktorin-turk/20%Monthly2017-01-25 14:15
https://americaneye.al/si-do-falen-taksat-e-papaguara-per-automjetet/20%Monthly2017-01-25 14:10
https://americaneye.al/nga-mero-baze-dy-sekseret-e-cez-dhe-vdekja-e-deshmitarit-tepshi/20%Monthly2017-01-25 14:04
https://americaneye.al/kryebashkiaku-i-qejfit/20%Monthly2017-01-25 13:56
https://americaneye.al/mars-1929-fan-noli-ne-median-franceze-nje-tragjedi-ne-tri-akte-ndaj-shqiptareve-ne-jugosllavi-dhe-greqi/20%Monthly2017-01-25 13:49
https://americaneye.al/oshee-pergenjeshtron-bashen-31-vjecari-nuk-ishte-debitor/20%Monthly2017-01-25 13:44
https://americaneye.al/edi-rama-zbulon-se-cfare-po-ndodh-me-rrugen-e-arbrit/20%Monthly2017-01-25 12:15
https://americaneye.al/hapen-dosjet-e-para-do-te-jete-e-musine-kokalarit/20%Monthly2017-01-25 12:13
https://americaneye.al/perfaqesuesi-i-sorosit-ne-shqiperi-teorite-konspirative-dhe-pse-financojme-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2017-01-25 12:06
https://americaneye.al/vari-veten-basha-klajdi-nuk-kishte-para-te-paguante-dritat/20%Monthly2017-01-25 11:49
https://americaneye.al/profil-pablo-eskobar-jeta-e-baronit-me-te-madh-te-droges-ne-histori/20%Monthly2017-01-25 11:46
https://americaneye.al/shkenca-e-loteve-perse-njerezit-qajne/20%Monthly2017-01-25 11:44
https://americaneye.al/ku-formohen-diamantet-me-te-rralle-ne-toke/20%Monthly2017-01-25 11:39
https://americaneye.al/30-librat-qe-ndryshuan-kursin-e-historise/20%Monthly2017-01-25 11:46
https://americaneye.al/njerezit-qe-e-shtyjne-alarmin-e-zgjimit-me-10-minuta-per-te-fjetur-serish-kane-nje-karakteristike-pozitive/20%Monthly2017-01-25 11:27
https://americaneye.al/replikat-gazetari-lela-dhe-botuesi-cili-perballen-live-ne-tv/20%Monthly2017-01-24 21:56
https://americaneye.al/rama-i-pergjigjet-greqise-me-ali-pashen-i-detyrohen-per-shtetin/20%Monthly2017-01-24 20:33
https://americaneye.al/dekriminalizimi-fiks-fare-kap-kryetarin-e-ulzes-i-denuar-per-korrupsion/20%Monthly2017-01-24 20:30
https://americaneye.al/zbulohen-te-tjere-ushtare-nga-banda-e-emiljano-shullazit-priten-arrestime/20%Monthly2017-01-24 18:45
https://americaneye.al/vodhi-150-mln-leke-kur-ishte-drejtor-banke-pezullohet-sekretari-i-prefektures-se-lezhes/20%Monthly2017-01-24 18:11
https://americaneye.al/karikatura-qe-ilustron-efektin-trump-te-koco-kokedhima/20%Monthly2017-01-24 18:08
https://americaneye.al/historia-e-loles-burri-me-pranoi-edhe-pse-isha-prostitute/20%Monthly2017-01-24 18:06
https://americaneye.al/historia-shkruhet-nga-fitimtaret-50-thenie-brilante-nga-curcill-se-si-te-jesh-nje-lider/20%Monthly2017-01-24 17:52
https://americaneye.al/ka-nje-inspektoriat-per-ashensoret-por-nuk-punon/20%Monthly2017-01-24 17:15
https://americaneye.al/janullatos-per-te-ngritur-kishen-nga-germadhat-u-bera-lypes-nderkombetar/20%Monthly2017-01-24 17:02
https://americaneye.al/kontrata-e-re-e-messit-prioritet-absolut-te-barcelona/20%Monthly2017-01-24 14:29
https://americaneye.al/la-liga-me-ekipet-me-sulmuese-ne-europe/20%Monthly2017-01-24 14:24
https://americaneye.al/juve-blindon-dybala-n/20%Monthly2017-01-24 14:22
https://americaneye.al/thaci-serbia-ka-plan-per-aneksimin-e-veriut-te-kosoves/20%Monthly2017-01-24 14:11
https://americaneye.al/ekuban-do-doja-te-isha-ne-serine-a-deri-ne-qershor-qendroj-te-partizani/20%Monthly2017-01-24 13:42
https://americaneye.al/100-filmat-me-te-mire-qe-duhet-ti-shikoni-para-se-te-vdisni/20%Monthly2017-01-24 13:33
https://americaneye.al/pensioni-i-55-vjecarit-obama-do-te-jete-200-mije-dollare-ne-vit/20%Monthly2017-01-24 12:24
https://americaneye.al/automjeti-81-i-te-kamurve-a-jane-8-njerez-te-pasur-sa-e-gjithe-gjysma-e-popullsise-se-botes/20%Monthly2017-01-24 11:25
https://americaneye.al/luani-i-janines-195-vjet-nga-vdekja-e-ali-pashe-tepelenes/20%Monthly2017-01-24 10:51
https://americaneye.al/5-citime-nga-filmat-e-famshem-qe-mund-tiu-inspirojne-ne-biznes/20%Monthly2017-01-24 10:47
https://americaneye.al/mbyllet-epoka-ecclestone-ne-f1-kthehet-ross-brawn/20%Monthly2017-01-24 10:45
https://americaneye.al/kush-eshte-shefi-i-ri-cia-s/20%Monthly2017-01-24 10:09
https://americaneye.al/shtepia-e-bardhe-historia-e-shtepise-me-te-rendesishme-ne-bote/20%Monthly2017-01-24 09:50
https://americaneye.al/meta-humbet-6-deputete-nese-del-pa-ramen-ne-zgjedhje/20%Monthly2017-01-25 11:35
https://americaneye.al/kush-eshte-mike-pompeo-shefi-i-ri-cia-s/20%Monthly2017-01-25 11:47
https://americaneye.al/nga-bedri-islami-shqiperia-jashte-trumpit-dhe-soros/20%Monthly2017-01-24 09:07
https://americaneye.al/partizani-kerkese-veliajt-per-te-luajtur-ne-selman-stermasi/20%Monthly2017-01-24 09:05
https://americaneye.al/zbuloni-cilat-semundje-mund-te-sheroni-vetem-me-nje-gote-vere/20%Monthly2017-01-24 08:54
https://americaneye.al/integrimi-greqia-nuk-do-vendosim-veto-kunder-shqiperise-por/20%Monthly2017-01-24 08:51
https://americaneye.al/vucic-ngre-tonet-su-besoj-shqiptareve-flasin-bukur-e-pastaj-nisin-tanket/20%Monthly2017-01-24 08:55
https://americaneye.al/alfred-peza-si-shpetova-nga-vrasja-kur-me-moren-peng-ne-97-en/20%Monthly2017-01-23 22:09
https://americaneye.al/tre-maskarenjte-e-shqiperise/20%Monthly2017-01-23 21:53
https://americaneye.al/alfred-peza-sokol-balles-une-dhe-ti-kemi-qene-me-te-paguarit/20%Monthly2017-01-23 21:02
https://americaneye.al/analiza-rishqyrtimi-i-kufijve-ne-ballkan-do-te-trondiste-europen/20%Monthly2017-01-23 21:08
https://americaneye.al/historia-e-trishte-e-djalit-te-ajnshtajnit-i-vetmi-problem-qe-gjeniu-nuk-arriti-dot-ta-zgjidhte/20%Monthly2017-01-23 20:16
https://americaneye.al/mos-u-mashtroni-nga-trump-ne-vitet-e-ardhshem-na-pret-nje-rrugetim-i-rrezikshem-te-pergatitemi/20%Monthly2017-01-23 20:14
https://americaneye.al/kur-konica-dhe-fishta-i-kerkon-zogut-te-martohej-me-nje-vajze-katolike/20%Monthly2017-01-23 20:12
https://americaneye.al/cfare-blerje-emily-numri-i-ri-10-i-juves/20%Monthly2017-01-23 20:09
https://americaneye.al/rruga-e-pergjakshme-e-augustit-drejt-lavdise/20%Monthly2017-01-23 20:04
https://americaneye.al/derbi-el-classico-tre-gjyqtare-te-apelit-durres-nen-hetim-per-korrupsion/20%Monthly2019-06-05 13:50
https://americaneye.al/basha-pergjigje-rames-cka-thene-opozita-do-ta-degjosh-nga-shqiptaret-ne-proteste-ne-mes-te-tiranes/20%Monthly2019-05-09 13:32
https://americaneye.al/doni-te-studioni-ne-shba-ambasada-amerikane-iu-jep-nje-mundesi/20%Monthly2019-03-13 21:01