XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/arrestohen-dhunuesit-e-gazetareve-ne-shkup/20%Monthly2017-02-28 23:17
https://americaneye.al/11-vende-ku-femrat-duan-te-preken/20%Monthly2017-02-28 22:47
https://americaneye.al/juventus-permbys-napolin-dhe-marshon-drejt-finales-se-trete-radhazi/20%Monthly2017-02-28 21:57
https://americaneye.al/basha-sherr-publik-henri-cilin-debati-plote/20%Monthly2017-02-28 21:47
https://americaneye.al/10-dyshet-kriminale-qe-tronditen-boten/20%Monthly2017-02-28 20:40
https://americaneye.al/e-verteta-e-lajmit-ne-median-italiane-mbi-zhdukjen-e-armeve-kimike-ne-shqiperi/20%Monthly2017-02-28 20:02
https://americaneye.al/shba-ben-thirrje-maqedonise-te-formoje-qeverine-e-re/20%Monthly2017-02-28 19:39
https://americaneye.al/shenim-plehrat-e-humbura-te-italise-a-po-tentohet-nje-tjeter-proteste-si-ajo-e-armeve-kimike/20%Monthly2017-02-28 21:51
https://americaneye.al/serish-horror-ne-shba-makina-futet-mes-turmes/20%Monthly2017-02-28 18:52
https://americaneye.al/france-snajperisti-qellon-aksidentalisht-dy-vete-gjate-fjalimit-te-hollande/20%Monthly2017-02-28 18:24
https://americaneye.al/basha-vetting-u-kriminele-kercenon-sigurine-kombetare/20%Monthly2017-02-28 18:06
https://americaneye.al/historia-e-mbretit-te-kokaines-50-fakte-interesante-per-pablo-eskobar/20%Monthly2017-02-28 17:45
https://americaneye.al/50-cudite-shqiptare/20%Monthly2017-02-28 17:35
https://americaneye.al/osbe-parandaloni-kandidimin-e-krimineleve/20%Monthly2017-02-28 17:29
https://americaneye.al/mund-te-justifikohet-perdhunimi-nje-numer-alarmant-europianesh-mendojne-po/20%Monthly2017-02-28 17:18
https://americaneye.al/idrizi-republika-e-re-fillon-nga-reforma-ne-drejtesi/20%Monthly2017-02-28 17:06
https://americaneye.al/po-sikur-komunizmi-te-kish-deshtuar/20%Monthly2017-02-28 17:05
https://americaneye.al/per-republiken-e-re-te-bashes-dhe-lubonjes/20%Monthly2017-02-28 16:59
https://americaneye.al/dhermi-velipoje-zvernec-zbulohet-baterdia-pronat-ne-zonat-turistike/20%Monthly2017-02-28 16:54
https://americaneye.al/fake-news-nje-qasje-optimiste/20%Monthly2017-02-28 16:23
https://americaneye.al/video-maqedonasit-ne-proteste-kunder-gjuhes-shqipe/20%Monthly2017-02-28 16:20
https://americaneye.al/sistemi-diellor-njihuni-planetet-fqinj-te-tokes/20%Monthly2019-10-07 13:31
https://americaneye.al/91-vite-pare-kur-banka-kombetare-e-shqipnis-hodhi-ne-qarkullim-monedhen-e-pare-kombetare-shqiptare/20%Monthly2017-02-28 15:54
https://americaneye.al/njeriu-32-titujve-jam-nje-luan/20%Monthly2017-02-28 15:44
https://americaneye.al/ka-miliona-por-rita-ora-qendron-ne-kete-banese-modeste-kur-vjen-ne-kosove/20%Monthly2017-02-28 15:37
https://americaneye.al/38-vjetori-lindjes-se-e-dr-florit-ermal-mamaqi-dedikon-nje-leter-prekese/20%Monthly2017-02-28 15:14
https://americaneye.al/largimi-prenges-ambasada-amerikane-mirepresim-vendimin/20%Monthly2017-02-28 15:03
https://americaneye.al/fushate-anti-vetting-duan-te-delegjitimojne-procesin/20%Monthly2017-02-28 14:56
https://americaneye.al/lirohet-nga-burgu-bosi-droges-ne-ballkan/20%Monthly2017-02-28 14:54
https://americaneye.al/alarm-kujdesuni-per-lidhjen-tuaj/20%Monthly2017-02-28 14:40
https://americaneye.al/eshte-emri-tij-ne-listen-e-ps-se-per-deputete-ja-pergjigja-e-bamir-topit/20%Monthly2017-02-28 14:38
https://americaneye.al/suus-e-rona-nishliut-kendohet-ne-voice-junior/20%Monthly2017-02-28 14:37
https://americaneye.al/pozicioni-keshilltares-se-trump-cmend-amerikanet-foto/20%Monthly2017-02-28 14:30
https://americaneye.al/detajet-grupi-grabitesve-te-rinasit-u-zbulua-pas-sherrit-per-ndarjen-e-parave/20%Monthly2017-02-28 14:24
https://americaneye.al/barcelona-mund-te-shkoje-ne-finale-e-champions-messi-e-neymar-jo/20%Monthly2017-02-28 14:11
https://americaneye.al/10-teori-mahnitese-per-popujt-e-lashte-te-detit-ishin-ata-ilire/20%Monthly2017-02-28 13:55
https://americaneye.al/4-truke-natyrale-per-te-larguar-ererat-e-keqija-te-frigoriferit/20%Monthly2017-02-28 13:44
https://americaneye.al/50-cudite-shqiptare-2/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/cilat-jane-te-dashurat-e-futbollisteve-te-kombetares-foto/20%Monthly2017-02-28 13:37
https://americaneye.al/historia-e-makines-mercedes-benz-dhe-10-modelet-te-mira-ne-histori/20%Monthly2017-02-28 13:30
https://americaneye.al/deshtimi-filozofise-se-sorosit-ne-shqiperi/20%Monthly2017-02-28 13:31
https://americaneye.al/ideja-e-cmendur-interi-piketon-max-allegrin-si-trajner/20%Monthly2017-02-28 13:01
https://americaneye.al/10-histori-te-pabesueshme-whatsapp/20%Monthly2017-02-28 12:16
https://americaneye.al/shefja-e-onm-sqaron-vasilin-dhe-gjoshen-hera-e-fundit-qe-pergjigjem-ne-rekomandojme-ju-vendosni/20%Monthly2017-02-28 12:04
https://americaneye.al/blogeri-njohur-suedez-15-arsye-per-te-vizituar-shqiperine-kete-vit/20%Monthly2017-02-28 11:58
https://americaneye.al/historia-e-mbretit-te-kokaines-50-fakte-interesante-per-pablo-eskobar-2/20%Monthly2019-05-09 13:22
https://americaneye.al/per-te-shpetuar-placken-luftoja-cdo-ambasador/20%Monthly2017-02-28 11:54
https://americaneye.al/blushi-pse-nuk-bashkohem-cadres-se-sali-berishes/20%Monthly2017-02-28 11:49
https://americaneye.al/planet-per-resort-ne-anen-malazeze-te-liqenit-te-shkodres-shqetesojne-eurodeputetet/20%Monthly2017-02-28 11:46
https://americaneye.al/zbulohet-molekula-kunder-plakjes/20%Monthly2017-02-28 11:44
https://americaneye.al/blushi-ja-ku-kandidoj-ne-zgjedhjet-e-18-qershorit/20%Monthly2017-02-28 11:50
https://americaneye.al/si-te-heqim-stresin-per-10-minuta/20%Monthly2017-02-28 12:07
https://americaneye.al/miku-institucioni-besueshem-financiar-per-shqiptaret/20%Monthly2017-02-28 11:35
https://americaneye.al/cfare-diskutoje-ministri-jashtem-ne-athine/20%Monthly2017-02-28 11:33
https://americaneye.al/basha-fushate-nga-cadra-sdo-kete-pension-nen-25-mije-leke/20%Monthly2018-12-20 12:36
https://americaneye.al/shenim-te-gjitha-rruget-te-cojne-ne-zgjedhje/20%Monthly2017-02-28 11:28
https://americaneye.al/pronat-rama-biznesit-te-cohet-njeri-e-te-thote-e-fitova-ceshtjen-ne-gjykate-pa-paguar/20%Monthly2017-02-28 11:05
https://americaneye.al/kengetarja-shqiptare-gjoksin-e-kam-te-bukur-e-nxjerr-sa-te-dua/20%Monthly2017-02-28 10:58
https://americaneye.al/9-raste-spektakolare-pronat-rama-del-publikisht-dhe-thote-nje-nga-nje/20%Monthly2017-02-28 10:59
https://americaneye.al/disa-njerez-ne-shqiperi-financojne-terrorizmin/20%Monthly2017-02-28 10:54
https://americaneye.al/10-teori-mahnitese-per-popujt-e-lashte-te-detit-a-ishin-ata-ilire/20%Monthly2019-05-09 13:23
https://americaneye.al/rene-rexhepi-nje-kampion-boteror-kulinarie-qe-gatuan-thartire/20%Monthly2017-02-28 10:37
https://americaneye.al/perurohet-kompleksi-ri-multisportiv-ne-parkun-e-liqenit/20%Monthly2017-02-28 10:33
https://americaneye.al/kur-londra-sundonte-boten/20%Monthly2017-02-28 10:25
https://americaneye.al/dade-protestat-jane-te-shendetshme-por-kjo-e-saliut-jo/20%Monthly2017-02-28 10:23
https://americaneye.al/shenim-te-gjitha-rruget-te-cojne-nezgjedhje/20%Monthly2019-05-09 13:25
https://americaneye.al/basha-sherr-publik-me-henri-cilin-debati-i-plote/20%Monthly2019-05-09 13:26
https://americaneye.al/deshtimi-i-filozofise-se-sorosit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-09 13:27
https://americaneye.al/shba-mbeshtet-mandatimin-e-zaev/20%Monthly2017-02-28 09:58
https://americaneye.al/a-mund-te-justifikohet-perdhunimi-nje-numer-alarmant-europianesh-mendojne-po/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/osbe-parandaloni-kandidimin-e-krimineleve-2/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/shenim-plehrat-e-humbura-te-italise-a-po-tentohet-nje-tjeter-proteste-si-ajo-e-armeve-kimike-2/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/e-verteta-e-lajmit-ne-median-italiane-mbi-zhdukjen-e-armeve-kimike-ne-shqiperi-2/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/vmro-dpmne-sulmon-zaevin-maqedonasit-nuk-votuan-per-deklaraten-e-tiranes/20%Monthly2017-02-28 09:54
https://americaneye.al/per-republiken-e-re-te-bashes-dhe-lubonjes-2/20%Monthly2019-05-09 13:27
https://americaneye.al/basha-vetting-u-me-kriminele-kercenon-sigurine-kombetare/20%Monthly2019-05-09 13:28
https://americaneye.al/kushtet-ashperson-masat-cilat-vende-rrezikojne-pezullim-vizash/20%Monthly2017-02-28 09:19
https://americaneye.al/deputetja-e-pd-kritikon-fevziun-tregon-emer-dhe-mbiemer-deputetet-qe-po-bojkotohen/20%Monthly2017-02-28 08:31
https://americaneye.al/raporti-dhuratat-forma-e-re-e-korrupsionit-ne-shqiperi/20%Monthly2017-02-28 08:28
https://americaneye.al/doni-te-emigroni-ne-kanada-gjithe-kriteret-qe-duhet-te-plotesoni/20%Monthly2017-02-28 08:27
https://americaneye.al/cpo-ndodh-ne-ballkan-kush-po-e-rindez-nacionalizmin/20%Monthly2017-02-28 08:24
https://americaneye.al/rrefehet-krahu-i-djathte-i-tan-kateshit-kush-e-armatosi-banden-e-elbasanit/20%Monthly2017-02-28 08:11
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-28-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-27 21:49
https://americaneye.al/mjerimi-nje-dordoleci-politik/20%Monthly2017-02-28 00:16
https://americaneye.al/pashe-videot-e-ministrave-dashnoret-te-hoteli-balilit/20%Monthly2017-02-28 00:06
https://americaneye.al/gazetari-rakipi-bankers-dha-leke-per-te-mbyllur-emisionin-tim/20%Monthly2017-02-28 00:05
https://americaneye.al/7-gjera-qe-duhet-te-dime-per-gjoksin-e-femrave/20%Monthly2017-02-27 21:56
https://americaneye.al/edmond-tupja-bashkohet-protestes-se-opozites/20%Monthly2017-02-27 21:31
https://americaneye.al/vetedorezohet-ne-polici-renato-milloshi-dyshohet-si-bashkepunetor-ne-vrasjen-e-elton-cicos/20%Monthly2017-02-27 21:28
https://americaneye.al/arlind-qorri-iu-pergjigjet-qenve-te-pd-se/20%Monthly2017-02-27 21:23
https://americaneye.al/beteja-per-supremaci-e-luaneve-foto/20%Monthly2017-02-27 20:57
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-duhet-te-kaloni-ne-cift-para-se-te-martoheni/20%Monthly2017-02-27 20:34
https://americaneye.al/genta-ismaili-trondit-fansat-qeth-floket-zero-foto/20%Monthly2017-02-27 20:13
https://americaneye.al/pas-dhjete-ditesh-te-lodhshme-kreniku-perqafon-lulzimin/20%Monthly2017-02-27 22:26
https://americaneye.al/agron-duka-shpall-kandidatet-per-deputete-votoja-ne-qeveri-fatos-nanon/20%Monthly2017-02-27 19:57
https://americaneye.al/bejeni-lulzimin-te-madh-perseri/20%Monthly2017-02-27 19:46
https://americaneye.al/montazh-apo-jo-kjo-fotografi-po-cmend-internetin/20%Monthly2019-10-07 13:33
https://americaneye.al/fmn-vettingu-skalon-ne-tende-beni-detyren-tuaj-ne-parlament/20%Monthly2017-02-27 19:04
https://americaneye.al/zharreza-qeveria-kufizon-bankers-dhe-nis-vleresimin-e-demeve-per-banoret/20%Monthly2017-02-27 18:33
https://americaneye.al/faqja-nderkombetare-per-turizmin-shqiperia-nje-nga-vendet-e-fundit-te-fshehur-te-evropes-ju-bej-te-bini-ne-dashuri-te/20%Monthly2017-02-27 17:47
https://americaneye.al/certifikohen-160-guidat-e-para-turistike-te-shqiperise/20%Monthly2017-02-27 17:18
https://americaneye.al/nje-laps-hi-tech/20%Monthly2019-10-07 13:30
https://americaneye.al/thirrjet-e-bashes-per-lufte-ps-nishani-te-therrase-keshillin-e-sigurise/20%Monthly2017-02-27 16:19
https://americaneye.al/aleksander-gjoka-prej-19-vjetesh-larg-familjes-se-tij-e-verteta-e-marteses-se-tij/20%Monthly2017-02-27 15:47
https://americaneye.al/prokuroria-heton-lulzim-bashen/20%Monthly2017-02-27 15:01
https://americaneye.al/cristiano-ronaldo-futet-ne-historine-e-la-liga-s/20%Monthly2017-02-27 14:25
https://americaneye.al/ahmetaj-nje-pakt-ri-fmn-ne-e-vendos-qeveria-rama-2/20%Monthly2017-02-27 14:17
https://americaneye.al/sa-pushtet-ka-donald-trumpi-si-president-shba-se/20%Monthly2017-02-27 14:10
https://americaneye.al/sali-berisha-lutje-ndaj-ilir-metes-braktise-edi-ramen-2/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/nga-maldini-te-del-piero-ancelotti-perzgjedh-formacionin-e-tij-te-mire-si-trajner/20%Monthly2017-02-27 13:54
https://americaneye.al/gjyqtari-ne-kld-80-mije-euro-mi-fali-pronari-universitetit-ka-ndonje-gje-te-keqe/20%Monthly2017-02-27 13:33
https://americaneye.al/nokia-3310-bateria-mund-tju-mbaje-1-muaj/20%Monthly2017-02-27 13:12
https://americaneye.al/video-historia-e-rames-taksistin-qe-conte-gruan-e-pronarit-te-universitetit-per-shopping/20%Monthly2017-02-27 13:35
https://americaneye.al/ju-bien-floket-perdorni-leng-qepe/20%Monthly2017-02-27 11:44
https://americaneye.al/faqja-nderkombetare-per-turizmin-shqiperia-nje-nga-vendet-e-fundit-te-fshehur-te-evropes-do-ju-bej-te-bini-ne-dashuri-me-te/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/certifikohen-160-guidat-e-para-turistike-te-shqiperise-2/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/qeveria-britanike-ndaloje-shtetasit-evropiane-te-shperngulen-ne-angli/20%Monthly2017-02-27 11:21
https://americaneye.al/kodheli-shba-kerkon-ushtrine-shqiptare-ne-lufte-kunder-isis/20%Monthly2017-02-27 11:08
https://americaneye.al/sali-berisha-lutje-ndaj-ilir-metes-braktise-edi-ramen/20%Monthly2017-02-27 11:03
https://americaneye.al/binjaket-shqiptare-qe-flasin-gjuhen-e-shkences-ne-bote/20%Monthly2017-02-27 10:57
https://americaneye.al/bbc-pse-turqit-e-kane-te-veshtire-ti-thone-jo-referendumit-te-16-prillit/20%Monthly2017-02-27 10:54
https://americaneye.al/rama-reforma-ne-drejtesi-eshte-ylli-polar-per-te-bere-shtet/20%Monthly2017-02-27 15:00
https://americaneye.al/gruevski-pergjerohet-zaevit-pranoj-edhe-te-arrestohem-vetem-hiq-dore-nga-kaolicioni-shqiptaret/20%Monthly2017-02-27 10:39
https://americaneye.al/amnistia-penalitet-apo-frymemarrje-per-biznesin/20%Monthly2017-02-27 10:24
https://americaneye.al/vetedorezohet-ne-polici-renato-milloshi-dyshohet-si-bashkepunetor-ne-vrasjen-e-elton-cicos-2/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/bejeni-lulzimin-te-madh-perseri-2/20%Monthly2019-05-09 13:28
https://americaneye.al/nje-tjeter-denuar-ne-vend-te-armando-prenges/20%Monthly2017-02-27 10:07
https://americaneye.al/rikthehet-kafe-me-gjyshin/20%Monthly2017-02-27 09:52
https://americaneye.al/riorganizimi-sistemit-si-ndryshoje-sherbimi-urgjences-ne-te-gjithe-vendin/20%Monthly2017-02-27 09:36
https://americaneye.al/terhiqet-armando-prenga/20%Monthly2017-02-27 09:25
https://americaneye.al/pushteti-biondeve-te-ekranet-shqiptare/20%Monthly2017-02-27 09:18
https://americaneye.al/ndoshta-kane-dashur-te-thone-make-albania-lady/20%Monthly2017-02-27 09:16
https://americaneye.al/ju-kujtohet-biondja-ne-klipin-makina-memories-modelja-sot-nje-nga-kokat-e-shkences-ne-shba/20%Monthly2017-02-27 09:13
https://americaneye.al/meidani-te-papranueshme-pamjet-perballe-ministrise/20%Monthly2017-02-27 09:11
https://americaneye.al/ky-lloj-biznesi-e-rendit-shqiperine-te-dyten-ne-bote/20%Monthly2017-02-27 09:04
https://americaneye.al/cfare-eshte-levizja-maga-qe-basha-po-synon-te-realizoje-nga-cadra/20%Monthly2017-02-27 19:49
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-27-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-26 22:25
https://americaneye.al/roma-feston-me-dy-perla-te-nainggolan-interi-e-sheh-europen-me-larg/20%Monthly2017-02-26 21:55
https://americaneye.al/harta-e-fytyres-skaneri-natyral-qe-ju-tregon-problemet-organet/20%Monthly2017-02-26 20:49
https://americaneye.al/cfare-ndodh-kur-nje-pasagjer-vdes-ne-avion/20%Monthly2019-10-07 13:29
https://americaneye.al/gruevski-ben-thirrje-per-mobilizim-kunder-ligjit-per-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-02-26 20:06
https://americaneye.al/shqiperia-seshte-kolumbi-flet-politikania-qe-u-mbajt-peng-nga-fark-per-6-vite/20%Monthly2017-02-26 19:20
https://americaneye.al/leksione-per-jeten-30-thenie-te-mencura-nga-gabriel-garcia-marquez/20%Monthly2017-02-26 18:51
https://americaneye.al/anxhela-martini-e-lumtur-ne-krahet-e-biznesmenit/20%Monthly2017-02-26 18:25
https://americaneye.al/mafia-politike-e-tiranes-sulmon-diplomaten-vlahutin-madje-thone-se-une-nuk-krihem/20%Monthly2017-02-26 17:45
https://americaneye.al/leo-messi-mposht-atletico-n-jep-kreun-barces/20%Monthly2017-02-26 17:25
https://americaneye.al/cfare-fshihet-pas-zharrzes/20%Monthly2017-02-26 17:16
https://americaneye.al/rama-premton-demshperblim-per-banoret-e-zharrezit-ata-po-nxiten-kunder-qeverise/20%Monthly2017-02-26 16:42
https://americaneye.al/majlinda-bregu-flet-per-protesten-komplimentat-e-rames-dhe-per-bashen/20%Monthly2017-02-26 16:38
https://americaneye.al/gabimet-e-perditshme-qe-bejme-gjate-pastrimit-te-fytyres/20%Monthly2017-02-26 16:04
https://americaneye.al/atentati-eksploziv-kush-eshte-shenjestra-dhe-vrasjet-qe-e-ndoqen-pas-1997-s/20%Monthly2017-02-26 15:31
https://americaneye.al/durrsakja-rrefen-tmerrin-shoferin-e-furgonit-perdhunoi-ne-natyre-tek-gjiri-lalzit/20%Monthly2017-02-26 15:07
https://americaneye.al/procedura-per-te-kontrolluar-pronesine-e-automjeteve-si-veprohet-nese-nuk-jane-regjistruar-te-dhenat-tuaja/20%Monthly2017-02-26 14:53
https://americaneye.al/rama-batuta-ne-facebook-komentuesit-per-xhupin-e-juventusit/20%Monthly2017-02-26 14:28
https://americaneye.al/historia-e-albanes-sakrifikon-endrren-per-tu-bere-police-qe-mamaja-e-saj-ta-doje-shume/20%Monthly2017-02-26 14:22
https://americaneye.al/arsyet-e-plasaritjes-se-buzeve-dhe-trajtimet-natyrale/20%Monthly2017-02-26 14:06
https://americaneye.al/historia-mori-burrin-dashuri-babai-refuzon-te-takoje-vajzen-edhe-pas-15-vitesh/20%Monthly2017-02-26 13:23
https://americaneye.al/italiani-e-pushon-nga-puna-shqiptari-ben-gjemen/20%Monthly2017-02-26 13:22
https://americaneye.al/rrefimi-ledri-vulajt-si-rrahu-nga-xhelozia-dashuri-luana-vjollces/20%Monthly2017-02-26 13:20
https://americaneye.al/zbuloni-cfare-fsheh-forma-e-hundes-per-karakterin-tuaj/20%Monthly2017-02-26 12:54
https://americaneye.al/surpriza-barcelona-kerkon-allegrin-per-te-zevendesuar-luis-enriquen/20%Monthly2017-02-26 13:28
https://americaneye.al/veliaj-tregon-menyren-e-re-te-pageses-se-parkimit-ne-tirane/20%Monthly2017-02-26 12:17
https://americaneye.al/basha-si-lsi-ja-del-kunder-vetting-ut/20%Monthly2017-02-26 11:21
https://americaneye.al/16-dasmat-te-vecanta-te-te-gjitha-koherave/20%Monthly2017-02-26 14:08
https://americaneye.al/lsi-bllokon-serish-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2017-02-26 11:06
https://americaneye.al/arrestohet-sinani-u-kap-kokaine/20%Monthly2017-02-26 10:35
https://americaneye.al/veliaj-firmos-peticionin-pro-vettingut-sdo-rrime-peng-nje-minorance-te-zhurmshme/20%Monthly2017-02-26 10:31
https://americaneye.al/mielli-serb-gjunjezon-industrine-shqiptare-e-pasigurt-cfare-po-konsumojme/20%Monthly2017-02-26 10:10
https://americaneye.al/leksione-per-jeten-30-thenie-te-mencura-nga-gabriel-garcia-marquez-2/20%Monthly2019-05-09 13:29
https://americaneye.al/kucove-ngacmoi-seksualisht-3-nxenese-ndalohet-drejtori-shkolles/20%Monthly2017-02-26 10:00
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-penduari-admir-cerpja-nxjerr-sekretet-ja-sa-fitova/20%Monthly2017-02-26 09:48
https://americaneye.al/vitamina-kunder-plakjes/20%Monthly2017-02-26 09:23
https://americaneye.al/njeriu-obames-zgjidhet-ne-krye-te-partise-demokratike-ne-shba/20%Monthly2017-02-26 09:19
https://americaneye.al/kercenimi-i-bashes-klosi-perpjekje-per-tu-bere-burre-ne-syte-e-demokrateve/20%Monthly2017-02-26 09:01
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-26-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-25 22:47
https://americaneye.al/ben-masazh-ne-transmetim-live-por-ja-cfare-ben-modelja-seksi-video/20%Monthly2017-02-25 22:16
https://americaneye.al/juventus-nis-arratine/20%Monthly2017-02-25 21:50
https://americaneye.al/10-karakteristikat-te-femrat-qe-cmendin-meshkujt/20%Monthly2017-02-25 21:06
https://americaneye.al/10-filmat-te-medhenj-per-artin-e-vjedhjes/20%Monthly2017-02-25 20:42
https://americaneye.al/yahoo-skender-gjinushi-mes-lidereve-qe-qendruan-ne-detyre-vetem-disa-ore/20%Monthly2017-02-25 22:10
https://americaneye.al/si-u-fsheh-incidenti-mes-te-rinjve-te-frpd/20%Monthly2017-02-25 19:36
https://americaneye.al/skenderbeu-fiton-ne-shkoder-dhe-merr-kryesimin/20%Monthly2017-02-25 19:17
https://americaneye.al/video-flet-personi-qe-qelloi-grushte-kreshnik-spahiun/20%Monthly2017-02-25 18:48
https://americaneye.al/fier-eksploziv-automjetit-plagoset-drejtuesi/20%Monthly2017-02-25 18:45
https://americaneye.al/instruktorja-e-palestres-qe-po-ve-flaken-instagram-foto/20%Monthly2017-02-25 18:43
https://americaneye.al/ky-eshte-personi-qe-rrahu-kreshnik-spahiun-foto/20%Monthly2017-02-25 18:10
https://americaneye.al/kreshnik-spahiun-e-godasin-me-shpulla-te-cadra/20%Monthly2017-02-25 17:39
https://americaneye.al/dhjete-gjerat-qe-njerezit-e-suksesshem-i-bejne-cdo-dite/20%Monthly2017-02-25 17:18
https://americaneye.al/9-fakte-mahnitese-per-leopardet-e-debores/20%Monthly2017-02-25 17:06
https://americaneye.al/si-te-dukeni-seksi-dhe-joshese-ne-syte-e-partnerit/20%Monthly2017-02-25 17:01
https://americaneye.al/teuta-mposht-korabin-laci-merr-nje-pike/20%Monthly2017-02-25 16:45
https://americaneye.al/bill-gates-keto-3-profesione-te-jene-te-suksesshmet-ne-tregun-e-punes/20%Monthly2017-02-25 16:26
https://americaneye.al/hileja-per-te-marre-sa-shume-pesha-ne-avion-pa-paguar/20%Monthly2017-02-25 15:58
https://americaneye.al/murinjo-donte-te-fshihej-por-daily-mail-e-kap-mat-foto/20%Monthly2017-02-25 15:50
https://americaneye.al/ulen-ndjeshem-temperaturat-debore-ne-verilindje-te-vendit/20%Monthly2017-02-25 15:46
https://americaneye.al/nje-amerikane-qe-ra-ne-besen-e-shqiptareve/20%Monthly2017-02-25 15:01
https://americaneye.al/rd-sulmon-bregun-pagatoret-e-rames-brenda-opozites-te-porositur-per-parcelizimin-e-protestes/20%Monthly2017-02-25 14:25
https://americaneye.al/ndryshon-strategjia-e-bashes-per-protesten-merret-nje-vendim-ri/20%Monthly2017-02-25 14:23
https://americaneye.al/propozimi-ened-matos-per-hajdutet-ktheni-bicikleten-e-vjedhur-ju-jap-nje-tjeter/20%Monthly2017-02-25 14:20
https://americaneye.al/bes-kallaku-ben-tatuazh-nard-ndoken/20%Monthly2017-02-25 14:19
https://americaneye.al/bojkoti-medias-ndaj-protestes-se-zharrezes-asnje-televizion-nuk-e-transmeton/20%Monthly2017-02-25 14:19
https://americaneye.al/ermal-meta-ben-shqiponjen-duar-bashke-kledi-kadiun/20%Monthly2017-02-25 13:56
https://americaneye.al/sugjerime-rreth-stileve-ne-veshje-nga-disa-vajza-shqiptare/20%Monthly2019-10-07 13:28
https://americaneye.al/zbulohet-rroga-e-marina-dhe-luana-vjollces-zhgenjeheni-nga-shifra/20%Monthly2017-02-25 13:24
https://americaneye.al/veliaj-kerkon-zbatimin-e-vettingut/20%Monthly2017-02-25 13:20
https://americaneye.al/te-shtena-arme-ne-rome-4-te-plagosur-2-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2017-02-25 13:17
https://americaneye.al/ja-kush-e-zvendeson-arjan-konomin-si-kryeredaktor-ne-big-brother-9/20%Monthly2017-02-25 13:13
https://americaneye.al/vaji-hudhres-ja-pse-konsiderohet-si-ilaci-mrekulli/20%Monthly2017-02-25 13:10
https://americaneye.al/banoret-e-zharrezes-perzene-bashen-ik-mbaj-fjalim-te-cadra/20%Monthly2017-02-25 13:08
https://americaneye.al/kuneterit-shqiptare-qe-permbyten-londren-ne-kanabis/20%Monthly2017-02-25 12:59
https://americaneye.al/policia-padi-per-bashen-beri-thirrje-publike-per-dhune/20%Monthly2017-02-25 12:58
https://americaneye.al/foto-kush-jane-30-shqiptaret-te-kerkuar-per-grabitjet-e-famshme/20%Monthly2017-02-25 11:27
https://americaneye.al/si-reagon-eli-fara-kur-merr-komente-negative/20%Monthly2017-02-25 11:19
https://americaneye.al/si-te-ndryshojne-qytetet-dhe-fondet-e-akorduara-per/20%Monthly2017-02-25 11:11
https://americaneye.al/llalla-pergjigjet-bibes-e-kqz-ja-ku-ke-provat-hiqi-mandatin-prenges/20%Monthly2017-02-25 11:04
https://americaneye.al/analiza-java-e-pare-e-liderit-basha-pse-u-radikalizua-opozita/20%Monthly2017-02-25 10:57
https://americaneye.al/hoteli-luksoz-perfshihet-flaket-10-viktima/20%Monthly2017-02-25 10:54
https://americaneye.al/detajet-e-jeteses-dhe-ekstradimit-te-vrasesit-te-dyfishte-shqiptar/20%Monthly2017-02-25 10:52
https://americaneye.al/perkthimi-origjinal-konti-montekristos-nga-koste-cekrezi-ndodhet-tek-vatra/20%Monthly2017-02-25 10:45
https://americaneye.al/mediat-sociale-shkaktare-te-stresit/20%Monthly2017-02-25 10:43
https://americaneye.al/efektet-surprizuese-te-birres-ne-organizem/20%Monthly2017-02-25 10:38
https://americaneye.al/thirrje-te-tjera-nga-basha-bashkohuni-dhe-goditini-grusht/20%Monthly2017-02-25 10:31
https://americaneye.al/era-istrefi-behet-nenshtetesi-shqiptare/20%Monthly2017-02-25 10:27
https://americaneye.al/berlin-tahiri-takon-de-maiziere-ulet-numri-azilkerkuesve-shqiptare/20%Monthly2017-02-25 10:25
https://americaneye.al/cim-peka-nervozohet-bashen-pse-e-merr-ne-telefon-muc-nanon-ai-ka-qene-spiun/20%Monthly2017-02-25 10:32
https://americaneye.al/kryesia-e-bdi-vendos-tia-jape-nenshkrimet-lsdm-se/20%Monthly2017-02-25 10:19
https://americaneye.al/punet-te-merzitshme-ne-bote-dhe-vendet-ku-merzitesh-shume-ne-pune/20%Monthly2017-02-25 10:05
https://americaneye.al/carlo-ancelotti-behet-1000-vjec-si-trajner/20%Monthly2017-02-25 10:02
https://americaneye.al/blushi-per-4-5-vjet-kjo-klase-politike-te-shkrihet/20%Monthly2017-02-25 09:59
https://americaneye.al/inter-champions-mund-te-vije-vetem-nga-roma/20%Monthly2017-02-25 09:56
https://americaneye.al/qytetarja-enderr-te-te-puth-rama-ndaj-se-ke-marre-burrin-mos-na-co-neper-cadra-se-kemi-shtepi-themele/20%Monthly2017-02-25 09:54
https://americaneye.al/ju-nuk-e-doni-thjesht-frikesoheni-nga-vetmia/20%Monthly2017-02-25 09:52
https://americaneye.al/nano-luli-vetem-komandant-lufte-qe-sme-duket/20%Monthly2017-02-25 09:49
https://americaneye.al/cifti-nis-bashkejetesen-ciljeta-braktis-karrieren-per-alban-hoxhen/20%Monthly2017-02-25 09:42
https://americaneye.al/analiza-e-riskut-tatimet-kerkojne-auditues-per-certifikimin-e-deklaratave-tatimore/20%Monthly2017-02-25 09:40
https://americaneye.al/thirrja-per-lufte-namik-dokle-tallet-keq-bashen-e-ke-mendjen-tek-llastiku/20%Monthly2017-02-25 09:37
https://americaneye.al/cfare-po-merret-ish-presidenti/20%Monthly2017-02-25 09:36
https://americaneye.al/qeveria-tektonike-e-cadres/20%Monthly2017-02-25 09:34
https://americaneye.al/gjirokaster-makina-bie-ne-kanal-2-te-vdekur-dhe-nje-plagosur/20%Monthly2017-02-25 09:32
https://americaneye.al/ballkani-perendimor-hahn-vendet-te-marrin-pergjegjesine-e-reformave/20%Monthly2017-02-25 09:31
https://americaneye.al/rama-kritika-hipotekes-vonojne-pa-arsye-dhenien-e-titujve-te-pronesise/20%Monthly2017-02-25 09:29
https://americaneye.al/ideja-e-patozit-qeveri-kujdestare-dhe-kryeministri-te-propozohet-nga-ps/20%Monthly2017-02-25 08:57
https://americaneye.al/foto-kush-jane-30-shqiptaret-me-te-kerkuar-per-grabitjet-e-famshme/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-25-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-24 22:13
https://americaneye.al/gazeta-serbe-akuzon-uck-ne-per-vdekjen-e-ambasadorit/20%Monthly2017-02-24 22:08
https://americaneye.al/llojet-e-recipetave-qe-duhet-te-mbani-sipas-7-formave-te-gjoksit/20%Monthly2017-02-24 22:06
https://americaneye.al/ajsbergu-madh-te-gjitha-koherave-rrezikon-te-shkeputet-nga-antarktida/20%Monthly2017-02-24 21:31
https://americaneye.al/meta-tregon-se-cfare-hengri-ne-darken-qe-kishte-shtruar-rama/20%Monthly2017-02-24 21:02
https://americaneye.al/spiunia-bionde-nga-tirana-qe-zbulon-tradhtine-ne-cift-une-te-fik-deren/20%Monthly2017-02-24 18:33
https://americaneye.al/hetimi-europol-facebook-rrjeti-preferuar-nga-trafikantet/20%Monthly2017-02-24 18:26
https://americaneye.al/patozi-ironizon-majkon-kriterin-tend-dokle-e-kishte-vrare-10-vajzen/20%Monthly2017-02-24 18:06
https://americaneye.al/berisha-dhe-topalli-kunder-bashes/20%Monthly2017-02-24 17:58
https://americaneye.al/al-bano-nuk-beja-kurre-keq-ermal-metes-sepse/20%Monthly2017-02-24 17:33
https://americaneye.al/trump-kritikon-fbi-ne-per-rrjedhje-informacioni/20%Monthly2017-02-24 17:27
https://americaneye.al/e-nxorri-basha-jashte-nga-zyra-vlahutinin/20%Monthly2017-02-24 20:07
https://americaneye.al/maurizio-costanzo-kunder-belen-rodriguez-le-te-ike-jashte-shtetit-mos-na-caje-derrasat/20%Monthly2017-02-24 16:23
https://americaneye.al/alketa-vejsiu-jam-e-kenaqur-kur-kthehem-aty-ku-nisi-gjithcka-sduhet-te-harrojme-nga-kemi-ardhur/20%Monthly2017-02-24 15:40
https://americaneye.al/shoqeria-civile-peticion-te-shpetojme-veting-un/20%Monthly2017-02-24 14:54
https://americaneye.al/familjet-anti-komuniste-kujtojne-vdekjet-e-martireve/20%Monthly2017-02-24 14:34
https://americaneye.al/zgjidhet-misteri-krijeses-misterioze-ne-filipine/20%Monthly2017-02-24 14:23
https://americaneye.al/ja-cfare-kuptimi-ka-shkrimi-ne-bluzen-e-ambasadorit-donald-lu/20%Monthly2017-02-24 14:04
https://americaneye.al/fotoja-e-djalit-te-majkos-dy-gishta-lart-flet-pedagogia-pse-e-fshiva-postimin/20%Monthly2017-02-24 13:58
https://americaneye.al/fevziu-tregon-incidentin-bashen-pse-nuk-e-lashe-ti-jepte-fjalen-qytetarit/20%Monthly2017-02-24 13:11
https://americaneye.al/kapet-per-te-pare-peshku-alien-ne-vlore/20%Monthly2017-02-24 12:18
https://americaneye.al/basha-humbet-nervat-thyejuni-dyert-qellojuni-grushte/20%Monthly2017-02-24 11:52
https://americaneye.al/de-biazi-rama-njeri-i-hapur-seshte-e-lehte-te-drejtosh-shqiperine/20%Monthly2017-02-24 11:32
https://americaneye.al/blendi-fevziu-dhe-censura-mediatike/20%Monthly2017-02-24 10:38
https://americaneye.al/ezel-kapet-mat-ne-nje-jaht-lukzos-ne-miami-duke-darkuar/20%Monthly2017-02-24 10:24
https://americaneye.al/detyron-te-mituren-te-prostituoje-arrestohet-17-vjecarja/20%Monthly2017-02-24 10:17
https://americaneye.al/rama-vlonjateve-e-di-qe-jeni-te-merzitur-por-padurimin-e-keni-ne-gen/20%Monthly2017-02-24 10:06
https://americaneye.al/blendi-fevziu-dhe-censura-mediatike-2/20%Monthly2019-05-09 13:30
https://americaneye.al/rrefimi-gjermanes-mbi-shqiperine-e-fundit-te-viteve-80/20%Monthly2017-02-24 10:00
https://americaneye.al/telefonata-ime-me-bashen-per-berishen/20%Monthly2017-02-24 11:08
https://americaneye.al/de-biasi-vetem-humbesit-kenaqen/20%Monthly2017-02-24 09:18
https://americaneye.al/rama-per-telegraph-ballkani-rrezikohet-nga-ndikimi-rus/20%Monthly2017-02-24 09:01
https://americaneye.al/kushtetuesja-ngrin-ankimimin-e-ligjit-per-organet-e-reja-te-drejtesise/20%Monthly2017-02-24 08:37
https://americaneye.al/grabitet-pika-e-karburantit-autoret-hapin-zjarr-ne-drejtim-te-policise/20%Monthly2017-02-24 08:34
https://americaneye.al/pagesat-per-punonjesit-e-naftes-dhe-te-gazit-kriteret-e-reja-per-daljen-ne-pension/20%Monthly2017-02-24 08:31
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-24-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-23 22:36
https://americaneye.al/incidenti-basha-shkel-rregullat-fevziu-kerkon-te-mbyllet-emisioni-video/20%Monthly2017-02-23 22:00
https://americaneye.al/spoti-qe-zbulon-daten-e-fillimit-te-big-brother-albania-9/20%Monthly2017-02-23 21:32
https://americaneye.al/struktura-e-ndermarrjeve-formalizimi-rrit-27-numrin-e-tyre-ne-vitin-2015/20%Monthly2017-02-23 21:29
https://americaneye.al/pd-dy-qendrime-topalli-pse-kundershtoj-bojkotin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2017-02-23 21:27
https://americaneye.al/kine-droni-filmon-tigrat-siberiane-ata-e-ndjekin-dhe-e-kapin-video/20%Monthly2017-02-23 21:15
https://americaneye.al/basha-nuk-iki-nga-sheshi-pa-qeveri-teknike/20%Monthly2017-02-23 21:10
https://americaneye.al/ndryshimi-elsa-liles-ju-lere-pa-fjale-video/20%Monthly2017-02-23 21:01
https://americaneye.al/perralla-merr-fund-leicester-shkarkon-ranierin/20%Monthly2017-02-23 20:47
https://americaneye.al/kujt-duhen-trendafilat/20%Monthly2017-02-23 20:22
https://americaneye.al/mjekimi-pakujdesshem-historia-ngjethese-e-lindjes-se-femijes-pa-krah/20%Monthly2017-02-23 20:14
https://americaneye.al/25-pallatet-mbreterore-te-medhenj-ne-bote-foto/20%Monthly2017-02-23 20:07
https://americaneye.al/kreu-antimafias-pse-krimi-italian-ka-zevendesuar-vendet-e-afrikes-shqiperine/20%Monthly2017-02-23 19:42
https://americaneye.al/keni-gjoks-te-vogel-ja-5-arsye-pozitive/20%Monthly2017-02-23 19:19
https://americaneye.al/8-perandoret-te-pergjakshem-te-historise-se-romes/20%Monthly2017-02-23 19:07
https://americaneye.al/perse-jeni-ende-beqare-ja-arsyeja-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2017-02-23 18:53
https://americaneye.al/brukseli-opozita-te-kthehet-ne-kuvend-boll-shpifjet-per-zyrtaret-e-ne-tirane/20%Monthly2017-02-23 18:27
https://americaneye.al/papa-futbolli-eshte-fotografi-e-jetes-dhe-e-shoqerise/20%Monthly2017-02-23 18:09
https://americaneye.al/leo-messi-nje-hap-larg-400-fitoreve-barcelonen/20%Monthly2017-02-23 17:07
https://americaneye.al/norvegjezet-bileta-transatlantike-prej-vetem-65-dollare/20%Monthly2017-02-23 17:02
https://americaneye.al/djali-i-tij-ngriti-dy-gishtat-majko-i-kerkon-ndjese-ps-se/20%Monthly2017-02-23 16:18
https://americaneye.al/legjendat-tona-urbane/20%Monthly2017-02-23 15:51
https://americaneye.al/edi-rama-merr-ne-kabinet-kreun-e-doganave-te-kosoves/20%Monthly2017-02-23 15:33
https://americaneye.al/ku-shkojne-parate-e-pista/20%Monthly2017-02-23 15:32
https://americaneye.al/4-femijet-e-biresuar-te-madonnes-bashke-ne-nje-foto/20%Monthly2017-02-23 15:24
https://americaneye.al/anulohen-tre-fluturime-nga-aeroporti-rinasit/20%Monthly2017-02-23 15:19
https://americaneye.al/selami-dhe-bregu-distancohen-nga-cadra/20%Monthly2017-02-23 14:54
https://americaneye.al/gjenerali-mcmaster-autori-shitur/20%Monthly2017-02-23 14:43
https://americaneye.al/berisha-takim-koke-koke-nishanin-ne-presidence/20%Monthly2017-02-23 14:35
https://americaneye.al/koka-ndeshkon-5-kryebashkiake-zbulohen-arsyet-dhe-shifrat/20%Monthly2017-02-23 14:24
https://americaneye.al/video-dashuri-e-vertete-militanti-dhe-basha/20%Monthly2017-02-23 14:31
https://americaneye.al/foto-qe-tregon-realisht-gjendjen-ne-pd/20%Monthly2017-02-23 14:16
https://americaneye.al/dogji-skedinen-sulmuesi-manchester-city-kerkon-falje-tifozit/20%Monthly2017-02-23 14:03
https://americaneye.al/supersticioni-cvajgut-per-aleksander-moisiun/20%Monthly2017-02-23 13:55
https://americaneye.al/maqedoni-zaev-pakt-shqiptaret-qeveria-e-re-ne-mars/20%Monthly2017-02-23 13:46
https://americaneye.al/zbulimi-planeteve-te-banueshem-nasa-si-mund-te-jete-jeta-ne-motrat-e-tokes-foto/20%Monthly2019-10-07 13:29
https://americaneye.al/ja-sa-fruta-e-perime-duhet-te-hani-ne-dite-qe-tiu-zgjatet-jeta/20%Monthly2017-02-23 13:31
https://americaneye.al/keni-gjoks-te-vogel-ja-5-arsye-pozitive-2/20%Monthly2019-05-09 13:30
https://americaneye.al/drejtori-antimafias-italiane-ne-shqiperi-na-mbyti-droga-nga-shqiperia-cili-eshte-motivi/20%Monthly2017-02-23 12:24
https://americaneye.al/cadra-e-protestes-pd-dhe-vettingu/20%Monthly2017-02-23 12:19
https://americaneye.al/gjykata-e-larte-le-ne-burg-tre-autoret-e-masakres-ne-cole/20%Monthly2017-02-23 11:58
https://americaneye.al/vdekja-e-kim-jong-nam-koreja-e-veriut-fajeson-malajzine/20%Monthly2017-02-23 11:54
https://americaneye.al/gjeni-ndryshimin-sa-e-kopjojne-shqiptaret-njeri-tjetrin-ne-mode/20%Monthly2017-02-23 11:49
https://americaneye.al/modelja-e-playboy-promovon-shba-foto-provokuese/20%Monthly2017-02-23 11:38
https://americaneye.al/spermbahet-gazetari-zaganjori-maskarenj-qe-shesin-veten-si-ar-kulluar/20%Monthly2017-02-23 13:07
https://americaneye.al/gjeegjeza-mace-e-blushit-per-bracen/20%Monthly2017-02-23 11:24
https://americaneye.al/fleckenstein-nxjerr-serish-bashen-nga-cadra/20%Monthly2017-02-23 11:09
https://americaneye.al/si-berisha-genjen-per-sorosin/20%Monthly2017-02-23 11:01
https://americaneye.al/gjesti-kryeministrit-meten-sot-ne-kuvend-jep-nje-mesazh/20%Monthly2017-02-23 11:53
https://americaneye.al/blushi-paterica-e-lsi-naten-eshte-protesten-diten-kunder-protestes/20%Monthly2017-02-23 10:50
https://americaneye.al/protesta-e-pd-cfare-shkruajne-mero-baze-andi-bushati-dhe-sokol-balla/20%Monthly2017-02-23 10:24
https://americaneye.al/miratohet-ligji-ri-si-behen-largimet-e-emigranteve-nga-gjermania-kush-rrezikon/20%Monthly2017-02-23 09:50
https://americaneye.al/pushuan-akuzat-per-masakren-ne-vlore-pezullohen-dy-prokurore-dyshohet-se-u-blene/20%Monthly2017-02-23 08:42
https://americaneye.al/saliu-fitoi-7-champions-milanin-juventini-rama-thumbon-bashen-dhe-berishen/20%Monthly2017-02-23 08:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-23-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-22 22:17
https://americaneye.al/2-zevendesime-2-gola-nje-super-juve-ndeshkon-porto-n/20%Monthly2017-02-22 22:15
https://americaneye.al/si-perndiqja-princ-leken-rrefimi-25-vjecares/20%Monthly2017-02-22 21:47
https://americaneye.al/france-shqiponjat-sterviten-per-te-rrezuar-dronet-foto/20%Monthly2017-02-22 21:43
https://americaneye.al/6-femijet-mbreter-qe-ndryshuan-kursin-e-historise/20%Monthly2019-01-30 15:38
https://americaneye.al/sekreti-qe-nuk-ua-thone-mjeket-cfare-mund-te-sheroje-1-qepe-e-pjekur-ne-dite/20%Monthly2017-02-22 20:44
https://americaneye.al/ylli-manjani-jep-lamtumiren-politikes/20%Monthly2017-02-22 19:45
https://americaneye.al/vajzat-e-aureles-dhe-vajzat-e-raimondes/20%Monthly2017-02-22 19:21
https://americaneye.al/shqiptaret-ndryshe-nga-gjithe-rajoni-gjuha-gjermane-ajo-qe-po-mesohet-me-shume/20%Monthly2017-02-22 19:02
https://americaneye.al/zbulimi-rendesishem-nasa-s-toka-ka-shtate-motra-ne-tre-planete-mund-te-kete-jete/20%Monthly2017-02-22 18:23
https://americaneye.al/fshirja-e-borxheve-biznesi-qeverise-po-perfitojne-te-parregulltit/20%Monthly2017-02-22 17:58
https://americaneye.al/e-rralle-kapen-dy-zarfe-kanabis-ne-poste-po-coheshin-ne-itali/20%Monthly2017-02-22 17:49
https://americaneye.al/maska-avokado-qe-tju-beje-te-harroni-botoksin/20%Monthly2017-02-22 17:10
https://americaneye.al/ilir-meta-nuk-largohet-nga-qeveria-i-pergjigjet-troc-opozites/20%Monthly2017-02-22 16:42
https://americaneye.al/grabitja-ne-aeroport-sekuestrohen-50-mije-euro-ishin-fshehur-ne-frigorifer/20%Monthly2017-02-22 15:57
https://americaneye.al/ankthi-dhe-stresi-caji-antidepresiv-kamomil-dhe-lule-bliri/20%Monthly2017-02-22 15:44
https://americaneye.al/topalli-kunder-bashes-bojkoti-i-zgjedhjeve-vetevrasje-per-pd/20%Monthly2017-02-22 15:40
https://americaneye.al/tha-na-cau-tr-live-ne-emision-ingrit-gjoni-nuk-e-kisha-per-luanen/20%Monthly2017-02-22 15:24
https://americaneye.al/studimi-interesant-emri-dhe-mbiemri-kane-ndikim-te-madh-ne-karrieren-tuaj/20%Monthly2017-02-22 15:21
https://americaneye.al/nusja-e-djalit-te-topallit-sfidon-ilda-bejlerin-dhe-marina-vjollcen/20%Monthly2017-02-22 15:07
https://americaneye.al/te-famshmit-qe-besojne-te-jashtetokesoret/20%Monthly2017-02-22 15:05
https://americaneye.al/blerje-luksi-nga-nesta-rremben-shqiptarin-robert-baggion-te-miami/20%Monthly2017-02-22 14:24
https://americaneye.al/duka-shkund-kombetaren-festa-ka-mbaruar-ndaj-italise-per-kthesen/20%Monthly2017-02-22 14:18
https://americaneye.al/kur-foshnja-lind-dhembe/20%Monthly2017-02-22 14:08
https://americaneye.al/fotot-kalitja-ne-proteste/20%Monthly2017-02-22 14:05
https://americaneye.al/perrallat-soros-berisha-ja-pse-fleckenstein-u-nxitua/20%Monthly2017-02-22 13:28
https://americaneye.al/protesta-e-pd-hahn-rikthehuni-ne-kuvend-mogherini-vizite-ne-tirane/20%Monthly2017-02-22 13:20
https://americaneye.al/11-ushqimet-shume-fibra-perfitimet-per-zemren-peshen-dhe-energjine/20%Monthly2017-02-22 12:15
https://americaneye.al/robin-hood-aty-ku-te-pasurit-paguajne-darken-te-varferve/20%Monthly2017-02-22 12:06
https://americaneye.al/pse-basha-u-izolua-nga-nderkombetaret/20%Monthly2017-02-22 12:01
https://americaneye.al/fleckeinstein-mesazh-berishes-mos-fol-me-per-perralla-sorosiane/20%Monthly2017-02-22 11:43
https://americaneye.al/fiton-vrasesi-shqiptar-nuk-ekstradohet-ne-shqiperi-rrezikohet-jeta/20%Monthly2017-02-22 11:19
https://americaneye.al/mesila-doda-pse-i-thashe-tahirit-se-do-ta-varja-te-palma/20%Monthly2017-02-22 11:25
https://americaneye.al/konfirmohet-kercenimi-ndaj-vlahutin-gazeta-austriake-shkruan-pse-u-shtuan-rojet/20%Monthly2017-02-22 11:14
https://americaneye.al/tre-deputete-te-kuvendit-japin-shenjat-e-gishterinjve/20%Monthly2017-02-22 10:51
https://americaneye.al/vendimi-qe-prek-vajzat-dhe-djemte-shqiptare-harrojini-burrat-dhe-grate-letra-angleze/20%Monthly2017-02-22 10:45
https://americaneye.al/pas-dronit-duka-viziton-beogradin-per-tiu-marre-voten-ne-uefa/20%Monthly2017-02-22 10:15
https://americaneye.al/rama-edhe-fasadat-kane-rendesi/20%Monthly2017-02-22 09:21
https://americaneye.al/qeveria-taktike-qe-po-presin/20%Monthly2017-02-22 09:19
https://americaneye.al/ushqimet-qe-rrisin-gjoksin-pa-qene-nevoja-ti-drejtoheni-kirurgjise/20%Monthly2017-02-22 09:17
https://americaneye.al/cia-si-u-kthyen-ne-gure-nga-alienet-ushtaret-ruse/20%Monthly2019-10-07 13:27
https://americaneye.al/dekriminalizimi-deputetet-dhe-kryebashkiaket-qe-kane-fshehur-denimet/20%Monthly2017-02-22 09:02
https://americaneye.al/analiza-skenar-rumun-ne-shqiperi-apo-situate-e-polarizuar/20%Monthly2017-02-22 08:51
https://americaneye.al/tabela-pas-apartamenteve-rriten-edhe-cmimet-e-qirave-ne-tirane/20%Monthly2017-02-22 08:31
https://americaneye.al/bbc-historia-e-dy-shqiptareve-ne-britani-perdhunoheshim-cdo-dite/20%Monthly2017-02-22 08:18
https://americaneye.al/publikohen-pamjet-rreqethese-te-grabitjes-se-kim-kardashian/20%Monthly2017-02-21 22:12
https://americaneye.al/drejtori-teatrit-sqaron-perplasjen-ndreniken/20%Monthly2017-02-21 22:03
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-22-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-21 21:53
https://americaneye.al/greqia-kerkon-transparence-gjermanise-per-nje-dalje-te-mundshme-nga-kriza/20%Monthly2017-02-21 21:37
https://americaneye.al/berisha-del-kunder-bashes-opozita-duhet-te-hyje-ne-zgjedhje/20%Monthly2017-02-21 21:36
https://americaneye.al/berisha-nuk-permbahet-sulmon-ashper-ambasadorin-lu-dhe-vlahutin/20%Monthly2017-02-21 20:52
https://americaneye.al/njeriu-qe-vdiq-27-te-vdesesh-eshte-njesoj-si-te-jesh-ne-gjume/20%Monthly2019-10-07 13:27
https://americaneye.al/cpo-ndodh-qeverine-disa-detaje-nga-takimi-rama-meta/20%Monthly2017-02-21 20:24
https://americaneye.al/kulla-e-sahatit-ne-tirane-ne-kendet-te-pazakonta-foto/20%Monthly2017-02-21 20:07
https://americaneye.al/100-kuriozitete-fantastike-qe-nuk-dini-per-token/20%Monthly2019-10-07 13:25
https://americaneye.al/gruaja-e-bashes-hyn-ne-politike/20%Monthly2017-02-21 19:45
https://americaneye.al/bes-kallaku-refuzon-italine/20%Monthly2017-02-21 19:27
https://americaneye.al/basha-pas-takimit-fleckenstein-kthehemi-ne-parlament-kur-te-kete-qeveri-teknike/20%Monthly2017-02-21 19:25
https://americaneye.al/protesta-ndrenika-ironizon-hervin-culin-qe-kur-ke-filluar-te-besh-ham-ham/20%Monthly2017-02-21 18:14
https://americaneye.al/pas-konfliktit-me-meten-nasip-naco-largohet-nga-politika/20%Monthly2017-02-21 18:10
https://americaneye.al/duhet-ti-fshini-fotot-e-ish-te-dashurit/20%Monthly2019-10-07 13:23
https://americaneye.al/efekti-cudiberes-aspirines-ne-lavatrice/20%Monthly2019-10-07 13:22
https://americaneye.al/kukan-kunder-bojkotit-te-opozites-keni-ende-pune-per-te-bere-ne-kuvend/20%Monthly2017-02-21 16:46
https://americaneye.al/e-dini-arsyen-perse-princi-william-nuk-e-ve-unazen-e-marteses/20%Monthly2017-02-21 16:36
https://americaneye.al/sekretet-qe-fsheh-gishti-vogel-dores-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-09-30 10:37
https://americaneye.al/ina-rama-dhe-shpresa-becaj-nuk-plotesojne-kriteret-per-vetingun/20%Monthly2017-02-21 15:46
https://americaneye.al/zidane-zbulon-pozicionin-e-preferuar-te-ronaldo-s/20%Monthly2017-02-21 15:27
https://americaneye.al/pique-jemi-deri-ne-vdekje-luis-enriquen/20%Monthly2017-02-21 15:23
https://americaneye.al/arrestohet-ish-drejtori-pergjithshem-burgjeve/20%Monthly2017-02-21 15:13
https://americaneye.al/llalla-rihap-hetimet-per-bankers-petrolium-dhembe-per-dhembe-ambasadorin-lu/20%Monthly2017-02-21 15:09
https://americaneye.al/agim-doci-si-vodha-perdet-e-komitetit-qendror-per-te-qepur-fustanin-roze-te-parashqevi-simakut/20%Monthly2017-02-21 14:53
https://americaneye.al/fleckenstein-refuzon-cadren-bashen-e-takoj-ne-zyre/20%Monthly2017-02-21 14:34
https://americaneye.al/sali-berisha-sulmon-gazetaren-ndrikulla-sorosiane-e-kosoves/20%Monthly2017-02-21 13:58
https://americaneye.al/edison-ypi-ne-aksion-sulmon-lubonjen-dhe-ngjelen/20%Monthly2017-02-21 13:55
https://americaneye.al/pennine-petroleum-pergatitet-per-eksplorim-nafte-ne-shqiperi/20%Monthly2017-02-21 13:44
https://americaneye.al/aeroport-edhe-ne-korce-hapet-procedura-per-studimin-e-fizibilitetit-ja-kush-e-kerkoi/20%Monthly2017-02-21 13:40
https://americaneye.al/foto-protesta-basha-kafe-gazetaret-e-grupimit-klan/20%Monthly2017-02-21 13:16
https://americaneye.al/italianet-e-krahasojne-shqiperine-kuben-per-te-bere-biznes/20%Monthly2017-02-21 12:34
https://americaneye.al/video-rama-prezanton-rezin-e-renea-s-mjafton-per-te-mundur-5-burra/20%Monthly2017-02-21 12:05
https://americaneye.al/qenie-monstruoze-apo-vajza-te-bukura-11-fakte-qe-nuk-i-dini-rreth-sirenave/20%Monthly2017-02-21 11:56
https://americaneye.al/akuza-e-forte-e-rames-pd-mburoje-e-killerave-toga-te-zeza/20%Monthly2017-02-21 11:41
https://americaneye.al/rama-rrefen-historine-e-deputetit-dy-vajzat-police-qe-e-gjobiten/20%Monthly2017-02-21 11:14
https://americaneye.al/video-sherri-rende-mes-spahiut-dhe-zefit/20%Monthly2017-02-21 10:55
https://americaneye.al/mesazh-per-donald-lu-fol-deputetet-e-pd-jo-te-gjithe-jane-berishen/20%Monthly2017-02-21 10:30
https://americaneye.al/fleckenstein-flas-bashen-dialogu-behet-ne-parlament/20%Monthly2017-02-21 10:18
https://americaneye.al/historite-10-mallkimet-te-famshme-ne-histori/20%Monthly2017-02-21 10:11
https://americaneye.al/5-super-ushqimet-qe-ju-ngadalesojne-plakjen/20%Monthly2017-02-21 09:53
https://americaneye.al/dhunohet-per-spital-ish-deputeti-i-ps-policia-shpall-ne-kerkim-nipat-e-arben-ndokes/20%Monthly2017-02-21 09:46
https://americaneye.al/truri-bandes-se-grabitjeve-merr-statusin-e-deshmitarit-te-penduar/20%Monthly2017-02-21 09:39
https://americaneye.al/cfare-ndodh-trupin-kur-pini-kafe-stomakun-bosh/20%Monthly2017-02-21 09:08
https://americaneye.al/foto-protesta-kthehet-ne-tallava-dhe-qofte/20%Monthly2017-02-21 08:59
https://americaneye.al/banda-e-rinasit-rrefen-xhyliu-cfare-ofruam-dy-lacianeve-per-grabitjen/20%Monthly2017-02-21 08:55
https://americaneye.al/kadare-e-verteta-per-mbledhjen-e-81-partive-dhe-glorifikimin-e-enverit/20%Monthly2017-02-21 08:47
https://americaneye.al/historia-e-plote-elia-zaharia-vajza-me-perndjek-uleret-dhe-therret-princ-te-dua/20%Monthly2017-02-21 10:19
https://americaneye.al/prape-ju/20%Monthly2017-02-20 23:52
https://americaneye.al/14-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-thoni-kurre-ne-krevat/20%Monthly2017-02-20 22:14
https://americaneye.al/negociata-meten-per-qeverine-teknike-ja-si-pergjigjet-basha/20%Monthly2017-02-20 21:54
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-21-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-20 21:50
https://americaneye.al/konfirmohet-bes-kallaku-le-portokalline-pas-14-vjetesh/20%Monthly2017-02-20 21:43
https://americaneye.al/basha-pergjigjet-ashper-kocijancicit-per-protesten-ka-edhe-qe-injoron-drogen/20%Monthly2017-02-20 21:30
https://americaneye.al/ezel-dhe-angelina-jolie-bashke-ne-nje-serial-turk/20%Monthly2017-02-20 20:40
https://americaneye.al/messi-urdheron-largimin-e-tre-lojtareve-dhe-trajnerit/20%Monthly2017-02-20 20:24
https://americaneye.al/njihuni-dy-adoleshentet-xhepistet-e-rrezikshme-te-tiranes-foto/20%Monthly2017-02-20 20:08
https://americaneye.al/kunder-bojkotit-te-pd-debati-politik-brenda-kuvendit/20%Monthly2017-02-20 19:40
https://americaneye.al/partizani-skuq-tiranen/20%Monthly2017-02-20 19:19
https://americaneye.al/vdes-ambasadori-rus-ne-kombet-e-bashkuara/20%Monthly2017-02-20 18:37
https://americaneye.al/gjermania-deboje-azilkerkuesit-shqiptare-muajt-e-ardhshem/20%Monthly2017-02-20 17:26
https://americaneye.al/100-kuriozitete-mahnitese-qe-duhet-ti-lexoni/20%Monthly2019-09-30 10:30
https://americaneye.al/si-te-visheni-bukur-5-leksione-nga-vajzat-vip-qe-jane-pak-se-1-60-cm-te-gjata/20%Monthly2017-02-20 15:47
https://americaneye.al/nga-ky-telefon-kane-vdekur-miliona-njerez/20%Monthly2017-02-20 15:32
https://americaneye.al/kodheli-ndan-dhimbjen-nenen-e-kapitenit-te-vrare-ne-mision/20%Monthly2017-02-20 15:17
https://americaneye.al/pendohet-admir-cerpija-rrefen-ne-polici-emrat-e-bashkepuntoreve-ne-grabitjen-e-qafe-kasharit/20%Monthly2017-02-20 14:49
https://americaneye.al/parashikimi-motit-per-kete-jave-pergatituni-per-surpriza/20%Monthly2017-02-20 19:11
https://americaneye.al/tenton-vetehelmimin-ish-kryetari-komunes-baz/20%Monthly2017-02-20 14:22
https://americaneye.al/dani-alves-juve-fiton-champions-por-jane-supersticioze/20%Monthly2017-02-20 14:20
https://americaneye.al/gattuso-une-te-milani-i-kinezeve-nuk-di-as-italisht/20%Monthly2017-02-20 14:20
https://americaneye.al/vjedhja-e-bankes-se-shtetit-3-vite-burg-per-elivar-golemin/20%Monthly2017-02-20 14:05
https://americaneye.al/e-dime-sa-femijet-e-tu-gazetarja-ben-publike-mesazhet-kercenuese/20%Monthly2017-02-20 14:00
https://americaneye.al/rama-ne-grupin-e-ps-ja-qellimi-fshehur-protestes-se-pd-se/20%Monthly2017-02-20 13:57
https://americaneye.al/new-york-times-tregon-arsyen-pse-rusia-po-nxit-konflikt-ne-kosove/20%Monthly2017-02-21 20:08
https://americaneye.al/4-milione-usd-investimi-qe-mbron-lezhen-nga-permbytjet/20%Monthly2017-02-20 13:47
https://americaneye.al/dhendri-berishes-kritikon-organizatoret-e-protestes-pd-ja-merr-gjerat-spontanisht/20%Monthly2017-02-20 13:41
https://americaneye.al/sadiku-ne-formacionin-e-javes-ne-zvicer/20%Monthly2017-02-20 13:37
https://americaneye.al/protesta-e-pd-ky-eshte-urdhri-rames-per-deputetet-socialiste/20%Monthly2017-02-20 13:21
https://americaneye.al/fleckenstein-para-vizites-ne-tirane-manipulimi-opozita-e-ka-gjithmone-kete-frike-para-zgjedhjeve/20%Monthly2017-02-20 13:30
https://americaneye.al/te-jene-armand-shkullaku-dhe-sonila-meco-kandidate-per-deputete-te-pd-se/20%Monthly2017-02-20 13:30
https://americaneye.al/16-vjecarja-mami-zuri-dashnor-donte-te-lidhesha-shokun-e-tij-per-100-mije-leke/20%Monthly2017-02-20 12:33
https://americaneye.al/fluturimi-engjellit-mijera-njerez-festojne-karnalvalet-ne-san-marko/20%Monthly2017-02-20 12:28
https://americaneye.al/shqiperia-e-zhvendos-luften-ndaj-kanabisit-ne-kufi/20%Monthly2017-02-20 12:16
https://americaneye.al/balla-ironizon-pd-ne-proteste-kunder-varferise-duke-ngrene-pica/20%Monthly2017-02-20 12:01
https://americaneye.al/tahiri-nga-apollonia-cadra-e-pd-bunkeri-per-te-penguar-drejtesine/20%Monthly2017-02-20 11:40
https://americaneye.al/ofrimi-kokes-se-tahirit-ja-pergjigjja-e-bashes-per-ramen/20%Monthly2017-02-20 11:23
https://americaneye.al/ky-shtet-ka-dyfishin-e-piramidave-te-egjiptit-por-shume-pak-njerez-e-dine/20%Monthly2017-02-20 11:15
https://americaneye.al/henri-cili-kerkesa-e-bashes-per-qeveri-teknike-marrezi-duhet-ndryshuar-vetem-tahiri/20%Monthly2017-02-20 11:14
https://americaneye.al/banda-e-luaneve-njihuni-gjuetaret-e-mafias/20%Monthly2017-02-20 11:00
https://americaneye.al/patozi-zgjidhja-nuk-vjen-nga-lsi-ja/20%Monthly2017-02-20 10:50
https://americaneye.al/prokuroria-kerkon-shenjat-e-gishtave-per-6-deputete-dhe-3-kryebashkiake/20%Monthly2017-02-20 10:41
https://americaneye.al/llalla-prokuroreve-mos-u-ndikoni-nga-vettingu-hetoni-ne-dogana-dhe-tatime/20%Monthly2017-02-20 10:38
https://americaneye.al/pas-kurimit-te-semundjes-ne-itali-bashkim-fino-rikthehet-ne-komisionin-e-ligjeve/20%Monthly2017-02-20 10:07
https://americaneye.al/gaz-demi-une-si-berluskoni-tiranes-ia-jap-stadiumin-pa-lek/20%Monthly2017-02-20 09:53
https://americaneye.al/mes-lotesh-angelina-flet-per-here-te-pare-per-divorcin-video/20%Monthly2017-02-20 09:38
https://americaneye.al/aksidenti-tragjik-ne-itali-kush-jane-2-te-rinjte-shqiptare-qe-humben-jeten/20%Monthly2017-02-20 09:26
https://americaneye.al/bezdiseni-nga-reklamat-ne-youtube-tani-sdo-shihni-ja-perse/20%Monthly2019-10-07 13:19
https://americaneye.al/pd-ftese-per-meten-dhe-blushin-nga-tenda-e-protestes/20%Monthly2017-02-20 09:16
https://americaneye.al/video-kur-para-4-vjetesh-kerkonin-koken-e-njeri-tjetrit/20%Monthly2017-02-20 09:12
https://americaneye.al/koha-kur-ke-lindur-te-tregon-se-kush-je-zbulo-orarin-tend/20%Monthly2019-10-07 13:19
https://americaneye.al/si-dale-basha-nga-cadra/20%Monthly2017-02-20 08:52
https://americaneye.al/senatori-amerikan-tia-fusim-rusise-nje-shqelm-ne-prapanice/20%Monthly2017-02-20 08:31
https://americaneye.al/nata-e-dyte-e-protestes-se-opozites-foto/20%Monthly2017-02-20 08:24
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-20-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-19 22:11
https://americaneye.al/ilda-bejleri-rrefen-kritikat-e-prinderve-per-skenat-erotike/20%Monthly2017-02-19 21:51
https://americaneye.al/berisha-ne-proteste-atlete-cili-eshte-mesazhi-qe-dha-sipas-artan-hoxhes/20%Monthly2017-02-19 21:05
https://americaneye.al/renzi-jep-doreheqjen-nga-kryesimi-partise/20%Monthly2017-02-19 19:50
https://americaneye.al/meta-sben-aleance-me-bashen-debati-eshte-do-dale-vetem-apo-me-ramen-ne-zgjedhje/20%Monthly2017-02-19 19:07
https://americaneye.al/rama-per-protesten-e-pd-cadra-strehe-per-tu-mbrojtur-nga-vettingu/20%Monthly2017-02-19 18:09
https://americaneye.al/kodet-sekrete-10-numrat-domethenes-ne-bibel/20%Monthly2017-02-19 17:30
https://americaneye.al/po-planifikonte-dasme-kush-ishte-vajza-qe-vdiq-sot-ne-elbasan-foto/20%Monthly2017-02-19 15:42
https://americaneye.al/asnje-nga-te-arrestuarit-nuk-moren-pjese-direkt-ne-grabitjen-e-rinasit/20%Monthly2017-02-19 15:37
https://americaneye.al/8-pyetjet-te-medha-filozofike-qe-nuk-te-marrin-kurre-pergjigje/20%Monthly2019-03-01 15:15
https://americaneye.al/pd-vendos-te-bojkotoje-kuvendin-nuk-ka-greve-urie/20%Monthly2017-02-19 14:52
https://americaneye.al/zbulohen-10-emrat-qe-deputeti-armando-prenga-ka-perdorur-ne-itali/20%Monthly2017-02-19 14:45
https://americaneye.al/njihuni-me-kryeqytetin-boteror-te-seksit-foto/20%Monthly2017-02-19 14:36
https://americaneye.al/historia-e-rralle-humbi-8-djem-babai-ka-nje-mesazh-prekes-per-vajzen-e-vetme/20%Monthly2017-02-19 14:28
https://americaneye.al/ish-trafikanti-shqiptar-droges-gjen-portofolin-1300-euro-dhe-ben-nje-veprim-surprizues/20%Monthly2017-02-19 14:10
https://americaneye.al/deputeti-socialist-protesta-e-pd-se-si-te-besh-seks-nje-ne-vit-video/20%Monthly2017-02-19 14:08
https://americaneye.al/inter-fiton-ne-bolonja-gabigol-zhbllokohet-si-ronaldo/20%Monthly2017-02-19 14:00
https://americaneye.al/pse-nje-cader-njeqindeshe-dhe-nje-tog-guresh-ta-munde-ameriken-saliu/20%Monthly2017-02-19 13:46
https://americaneye.al/protesta-e-pd-percan-dhe-gazetat-e-majta/20%Monthly2017-02-19 13:51
https://americaneye.al/aksident-ne-elbasan-vdes-20-vjecarja-4-te-plagosur-rende/20%Monthly2017-02-19 13:38
https://americaneye.al/nje-kembe-ne-cader-nje-kembe-ne-crocodile/20%Monthly2017-02-19 13:06
https://americaneye.al/mafia-shqiptare-merr-nen-kontroll-trafikun-e-kokaines/20%Monthly2017-02-19 12:19
https://americaneye.al/20-shenjat-qe-tregojne-se-ai-iu-tradhton/20%Monthly2019-09-30 10:20
https://americaneye.al/manchester-city-ofron-117-milion-euro-per-mesin/20%Monthly2017-02-19 11:22
https://americaneye.al/foto-rama-pi-kafe-qetesisht-pak-metra-larg-protestes/20%Monthly2017-02-19 11:06
https://americaneye.al/kqz-ja-deputetet-dhe-kryebashkiaket-e-denuar/20%Monthly2017-02-19 10:55
https://americaneye.al/gjesti-prekes-kamarieri-shqiptar-ulet-ne-gjunje-para-clinton-ke-shpetuar-jeten/20%Monthly2017-02-19 10:26
https://americaneye.al/10-kuriozitete-interesante-qe-ndoshta-nuk-i-dinit-per-europen/20%Monthly2019-09-30 10:25
https://americaneye.al/11-fakte-qe-tregojne-se-universi-eshte-ende-plot-surpriza/20%Monthly2017-02-19 09:51
https://americaneye.al/cilet-jane-100-eksportuesit-te-medhenj-ne-vend/20%Monthly2017-02-19 09:34
https://americaneye.al/si-te-pastroni-atletet-e-bardha-dy-perberes-natyral/20%Monthly2017-02-19 08:55
https://americaneye.al/video-shikon-lajmet-dhe-zbulon-se-gruan-e-kishte-prostitute/20%Monthly2019-10-07 13:17
https://americaneye.al/parashikimi-motit-reshje-dhe-reshje-debore/20%Monthly2017-02-19 08:40
https://americaneye.al/telefonatat-e-fundit-hajde-se-mbaroi-si-ndane-parate-mes-tyre-grabitesit-e-rinasit/20%Monthly2017-02-19 08:32
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-19-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-19 08:15
https://americaneye.al/xhoana-nano-le-gojehapur-qytetaret-ne-ish-bllok-ja-cfare-makine-nget/20%Monthly2017-02-18 20:56
https://americaneye.al/historia-e-kanabisit-nga-mitet-tek-efektet-gjithcka-qe-duhet-te-dini-mbi-drogen-e-famshme/20%Monthly2017-02-18 20:25
https://americaneye.al/del-piero-leter-per-baggio-ishte-nje-enderr-kur-te-mbaja-canten/20%Monthly2017-02-18 20:13
https://americaneye.al/edhe-gruaja-e-bashes-ne-cadren-e-protestes-se-opozites/20%Monthly2017-02-18 19:08
https://americaneye.al/10-vajzat-seksi-qe-fitojne-miliona-trupin-e-tyre-nepermjet-instagramit-foto/20%Monthly2017-02-18 18:57
https://americaneye.al/protesta-e-pd-dhe-cdo-beje-ilir-meta/20%Monthly2017-02-18 18:37
https://americaneye.al/protesta-si-nje-pergjerim-lulzim-bashes-ndaj-ilir-metes/20%Monthly2017-02-18 18:27
https://americaneye.al/kryeredaktorja-e-zeri-gjithe-kritikat-qe-kam-per-ramen-berisha-ka-bere-shume-shume-deme-shqiperise/20%Monthly2017-02-18 17:36
https://americaneye.al/washington-post-raporton-protesten-e-opozites/20%Monthly2017-02-18 16:14
https://americaneye.al/shkoder-te-shtena-arme-zjarri-plagoset-49-vjecarja/20%Monthly2017-02-18 16:11
https://americaneye.al/topalli-dhe-bregu-bojkotojne-protesten-e-bashes/20%Monthly2017-02-18 18:30
https://americaneye.al/nje-permbledhje-se-cfare-ndodhi-ne-protesten-e-pd/20%Monthly2017-02-18 15:32
https://americaneye.al/nenpresidenti-pence-fillon-nje-turne-europian/20%Monthly2017-02-18 14:37
https://americaneye.al/shenim-ne-fillim-protestojme-arsyet-gjejme-vone/20%Monthly2017-02-18 14:20
https://americaneye.al/lubonja-komenton-protesten-jape-sinjalet-e-veta-eshte-numer-goxha-madh/20%Monthly2017-02-18 14:30
https://americaneye.al/mergim-mavraj-pyet-politikanet-kosova-9-vjet-shtet-por/20%Monthly2017-02-18 14:01
https://americaneye.al/pse-kryeministri-kanadez-po-cmend-boten/20%Monthly2017-02-18 13:55
https://americaneye.al/dritan-hila-ngritja-e-cadrave-basha-po-imiton-ramen/20%Monthly2017-02-18 13:44
https://americaneye.al/shen-valentini-luksoz-rike-rocit-pushime-ne-paris-te-dashurin-biznesmen/20%Monthly2017-02-18 13:39
https://americaneye.al/sadije-berisha-kunder-protestes-se-pd/20%Monthly2017-02-18 13:30
https://americaneye.al/berisha-ne-shesh-filloi-revolucioni-demokratik/20%Monthly2017-02-18 13:01
https://americaneye.al/cadrat-te-kryeministria-lejohen-ne-nuk-vrasim-protestues/20%Monthly2017-02-18 12:56
https://americaneye.al/albana-vokshi-sherr-asllan-dogjanin-ne-proteste/20%Monthly2017-02-18 12:38
https://americaneye.al/gju-gju-popullin-basha-dhe-mediu-ulen-ne-bulevard/20%Monthly2017-02-18 12:20
https://americaneye.al/berisha-numeron-protestuesit-dhe-iken-nga-sheshi/20%Monthly2017-02-18 12:17
https://americaneye.al/rama-tahiri-dhe-beqaj-shkojne-ne-protesten-e-pd/20%Monthly2017-02-18 12:00
https://americaneye.al/basha-pd-nuk-te-ike-nga-sheshi-pa-siguruar-zgjedhje-te-lira/20%Monthly2017-02-18 12:04
https://americaneye.al/si-u-kap-anetari-bandes-se-grabitesve-admir-cerpja/20%Monthly2017-02-18 11:44
https://americaneye.al/e-rralle-ne-spanje-64-vjecarja-lind-binjake/20%Monthly2017-02-18 11:35
https://americaneye.al/pse-rrezikon-te-ngece-vettingu/20%Monthly2017-02-18 11:31
https://americaneye.al/rikthehet-dashuria-e-pare-e-shqiptareve-nokia-3310/20%Monthly2019-10-07 13:18
https://americaneye.al/lori-hoxha-kete-gje-kam-bere-per-bukurine-por-eshte-e-lodhshme/20%Monthly2017-02-18 11:26
https://americaneye.al/luis-figo-zgjat-duart-deri-ne-fund/20%Monthly2017-02-18 11:24
https://americaneye.al/himni-europianit-behet-edhe-film/20%Monthly2017-02-18 11:21
https://americaneye.al/rama-reagon-per-protesten-e-opozites-ja-cfare-thote/20%Monthly2017-02-18 11:04
https://americaneye.al/nis-protesta-basha-e-berisha-nisen-drejt-kryeministrise/20%Monthly2017-02-18 10:53
https://americaneye.al/hahn-kunder-ministrave-te-lsi-per-bordin-e-onm-se/20%Monthly2017-02-18 10:48
https://americaneye.al/renea-blindon-kryeministrine-ja-motoja-e-protestes/20%Monthly2017-02-18 09:49
https://americaneye.al/shifrat-si-po-semuret-shqiperia/20%Monthly2017-02-18 09:40
https://americaneye.al/nuk-beri-dot-tiranen-si-mund-te-bej-shqiperine/20%Monthly2017-02-18 18:38
https://americaneye.al/cfare-te-ndodhe-nese-protesta-e-opozites-zgjat-shume-se-4-ore/20%Monthly2017-02-18 09:12
https://americaneye.al/grabitja-te-marr-nje-pule-te-shtepia-jote-zbardhen-bisedat-e-koduara/20%Monthly2017-02-18 08:59
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-kapet-pesti-bandes/20%Monthly2017-02-17 22:48
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-18-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-17 22:24
https://americaneye.al/bebe-rexha-ben-shqiponjen-ne-mes-te-new-york/20%Monthly2017-02-17 22:14
https://americaneye.al/nena-2-femije-ne-mes-te-rrugeve-nga-frika-e-ish-burrit/20%Monthly2017-02-17 21:04
https://americaneye.al/shehi-bashes-ka-ardhur-koha-te-ecesh-vete-para/20%Monthly2017-02-17 20:46
https://americaneye.al/mesazhi-kongresmenit-amerikan-basha-mbeshtet-protesten-e-neserme/20%Monthly2017-02-17 20:19
https://americaneye.al/rama-kane-ndodhur-ndryshime-rrenjesore-ne-kosove/20%Monthly2017-02-17 20:13
https://americaneye.al/merkel-nato-po-aq-e-rendesishme-edhe-per-shba/20%Monthly2017-02-17 19:40
https://americaneye.al/perse-u-shtuan-rojet-e-vlahutin-dhe-levizja-e-dyshimte-prane-rezidences-se-diplomates/20%Monthly2017-02-17 19:17
https://americaneye.al/skenaret-e-protestes-se-opozites-neser-para-kryeministrise/20%Monthly2017-02-17 19:02
https://americaneye.al/rambot-pa-lavdi-te-zall-herrit/20%Monthly2017-02-17 18:49
https://americaneye.al/mbani-pak-kripe-gjithmone-ne-xhepin-tuaj-ju-shpeton-jeten/20%Monthly2017-02-17 17:50
https://americaneye.al/tump-uron-pavaresine-kosoves-shkruan-dhe-per-medaljen-e-arte-te-fituar-ne-lojrat-olimpike/20%Monthly2017-02-17 17:23
https://americaneye.al/wenger-nuk-dal-ne-pension-trajner-edhe-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2017-02-17 16:47
https://americaneye.al/kqz-shpeton-libra-n-e-blushit/20%Monthly2017-02-17 14:50
https://americaneye.al/mediat-greke-zgjedhin-gazetaren-sportive-me-seksi-te-shqiperise-shijojeni-foto/20%Monthly2017-02-17 14:39
https://americaneye.al/kate-upton-pozon-nudo-per-revisten-sports-illustrated-foto/20%Monthly2017-02-17 14:31
https://americaneye.al/arrigo-sacchi-barcelona-eshte-nje-mbret-vdekur/20%Monthly2017-02-17 14:19
https://americaneye.al/kush-e-kercenon-ambasadoren-vlahutin-merret-nen-mbrojtje-speciale-nga-garda/20%Monthly2017-02-17 13:48
https://americaneye.al/protesta-e-pd-ambasada-e-shba-mund-te-pershkallezohet-ne-dhune/20%Monthly2017-02-17 13:31
https://americaneye.al/nga-real-madridi-te-lacio-per-ti-zene-vendin-thoma-strakoshes/20%Monthly2017-02-17 13:15
https://americaneye.al/shuhet-legjenda-e-boksit-shqiptar-todi-janku-kush-ishte-roki-balboa-shqiptar/20%Monthly2017-02-17 13:05
https://americaneye.al/protesta-e-pd-se-harta-e-rrugeve-te-bllokuara-ku-nuk-duhet-te-kaloni-neser/20%Monthly2017-02-17 12:46
https://americaneye.al/rama-publikon-foto-demokraten-e-vecante-nje-dite-para-protestes/20%Monthly2017-02-17 11:51
https://americaneye.al/gjermania-pro-anetaresimit-te-shqiperise/20%Monthly2017-02-17 11:43
https://americaneye.al/omn-ja-bushati-sulmon-lsi-ne-nuk-bie-dakord-nostalgjiket-e-filmave-diversante/20%Monthly2017-02-17 11:36
https://americaneye.al/protesta-basha-kane-frike-vetem-ata-qe-duan-ti-mbajne-shqiptaret-te-nenshtruar/20%Monthly2017-02-17 11:15
https://americaneye.al/kokaina-historia-e-droges-te-famshme-dhe-te-rrezikshme-ne-bote/20%Monthly2019-02-27 14:13
https://americaneye.al/arsyet-pse-duhet-te-hiqni-urgjent-dore-nga-konsumi-lajmeve/20%Monthly2017-02-17 11:06
https://americaneye.al/dyfishohen-pagat-per-mjeket-roje/20%Monthly2017-02-17 10:53
https://americaneye.al/nacionalizmi-kercenon-bisedimet-e-opozites-maqedonase-partite-etnike-shqiptare/20%Monthly2017-02-17 10:51
https://americaneye.al/kompozohet-muzika-qe-qeteson-bebet/20%Monthly2017-02-17 10:48
https://americaneye.al/njihuni-kontinentin-e-fshehur-te-botes/20%Monthly2017-02-17 10:37
https://americaneye.al/greket-sekuestrojne-700-kg-hashash-shqiptar/20%Monthly2017-02-17 10:36
https://americaneye.al/kapen-adoleshentet-e-tmerrshme-ne-tirane/20%Monthly2017-02-17 10:34
https://americaneye.al/ka-skenar-per-dhune-ne-protesten-e-opozites/20%Monthly2017-02-17 10:44
https://americaneye.al/veliaj-mbajtem-premtimin-linja-e-porcelanit-zgjatet-deri-ne-linze/20%Monthly2017-02-17 10:13
https://americaneye.al/sot-kosova-mbush-9-vjec/20%Monthly2017-02-17 10:03
https://americaneye.al/ne-pranga-5-shqiptare-ne-itali-bene-minorenet-prostituta-njeri-nxorri-ne-rruge-edhe-te-fejuaren-video/20%Monthly2017-02-17 10:02
https://americaneye.al/nje-durrsake-mjeshtre-financash-ne-st-louis/20%Monthly2017-02-17 09:30
https://americaneye.al/europa-eshte-nje-fuci-baruti-ballkani-nje-fitil/20%Monthly2017-02-17 09:27
https://americaneye.al/hani-keto-biskota-shtepie-ne-mengjes-dhe-te-habiteni-sa-kilograme-humbisni/20%Monthly2017-02-17 09:12
https://americaneye.al/njihuni-modelen-gjahtare-foto/20%Monthly2017-02-17 08:59
https://americaneye.al/blair-shpall-misionin-e-ri-ngre-britaniket-kunder-brexit/20%Monthly2017-02-17 08:56
https://americaneye.al/u-nis-vajza-si-flisnin-mes-tyre-sms-te-koduar-grabitesit-e-bankave/20%Monthly2017-02-17 08:47
https://americaneye.al/shqiperia-e-katerta-ne-europe-per-vdekjet-nga-aksidentet/20%Monthly2017-02-17 08:35
https://americaneye.al/vajza-e-azem-hajdarit-sdo-thoja-jo-propozimit-per-deputete-e-pd-ne-tropoje/20%Monthly2017-02-17 08:33
https://americaneye.al/grabitja-e-bankes-deputeti-flamur-celaj-masat-qe-duhet-te-merren-per-sigurimin-e-parave/20%Monthly2017-02-16 23:20
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-17-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-16 22:36
https://americaneye.al/kryengritja-kunder-veting-ut/20%Monthly2017-02-16 21:37
https://americaneye.al/a-do-bashkohet-blushi-me-meten-ja-cfare-thote-kreu-i-libra-s/20%Monthly2017-02-16 21:32
https://americaneye.al/i-vdekuri-hap-gjyq-per-pronat-ne-palase/20%Monthly2017-02-16 20:15
https://americaneye.al/foto-rama-kafe-me-thacin-dhe-pacollin/20%Monthly2017-02-16 19:54
https://americaneye.al/ajo-mund-te-shkoje-me-kedo-ai-duhet-ti-qendroje-besnik/20%Monthly2019-09-30 10:11
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-ka-nje-lajm-te-rendesishem-per-te-gjithe-ata-qe-duan-te-ikin-ne-shba/20%Monthly2017-02-16 19:20
https://americaneye.al/gabimi-fatal-i-doreleshuarit-xhyli-qe-zbuloi-banden-e-grabitesve/20%Monthly2017-02-16 18:44
https://americaneye.al/sa-te-zjarrte-jeni-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2017-02-16 18:07
https://americaneye.al/juventusi-rekord-ne-europe-1-vit-pa-asnje-barazim/20%Monthly2017-02-16 17:54
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-si-u-formua-grupi-prej-8-vetash-rolet-qe-kishin-dhe-skema/20%Monthly2017-02-17 13:34
https://americaneye.al/edi-rama-pershendet-largimin-e-dy-drejtoreve-te-rendesishem/20%Monthly2017-02-16 15:37
https://americaneye.al/qytetare-te-shitur-apo-opozite-impotente/20%Monthly2017-02-16 15:32
https://americaneye.al/shpetim-duro-merr-drejtimin-e-flamurtarit/20%Monthly2017-02-16 15:29
https://americaneye.al/tjeter-doreheqje-ne-kryeministri-iken-drejtori-i-dsik-se/20%Monthly2017-02-16 17:35
https://americaneye.al/grabitja-e-bankes-arrestohet-vellai-dhe-nipi-i-kokes-se-bandes/20%Monthly2017-02-16 15:22
https://americaneye.al/byroja-e-kuvendit-perjashton-noken-fal-bracen/20%Monthly2017-02-16 15:17
https://americaneye.al/dorehiqet-kreu-i-parandalimit-te-pastrimit-te-parave/20%Monthly2017-02-16 15:15
https://americaneye.al/11-pyetje-per-mogerinin-vlahutin-kryqezohet-per-vilen-1-6-milion-euro/20%Monthly2019-06-05 13:48
https://americaneye.al/nuk-ndalet-flamur-noka-pas-perjashtimit-futet-me-force-ne-kuvend/20%Monthly2017-02-16 15:23
https://americaneye.al/sherr-ne-kuvend-klosi-injorant-blushi-mblidhje-koshat-e-letrave-te-meksi/20%Monthly2017-02-16 12:55
https://americaneye.al/sherr-ne-parlament-flamur-noka-qellon-erion-bracen-video/20%Monthly2017-02-16 12:53
https://americaneye.al/lazer-stani-tregon-si-e-shpetoi-driteroi/20%Monthly2017-02-16 11:30
https://americaneye.al/sherr-ne-kuvend-klosi-injorant-blushi-mblidhje-koshat-e-letrave-te-meksi-2/20%Monthly2019-05-09 13:30
https://americaneye.al/foto-tunele-ne-shtepi-per-te-fshehur-1-2-ton-kanabis-arrestohet/20%Monthly2017-02-16 10:08
https://americaneye.al/llalla-mban-me-hater-flamur-noken-ja-pse-nuk-i-hiqet-mandati/20%Monthly2017-02-16 09:54
https://americaneye.al/prokuroria-ti-hiqet-mandati-armando-prenges/20%Monthly2017-02-16 09:53
https://americaneye.al/rrefehet-vajza-e-azemit-pse-vendosa-te-kthehem-ne-shqiperi-dhe-te-pd/20%Monthly2017-02-16 09:33
https://americaneye.al/drejtesia-ministrat-e-lsi-se-kunder-bordit-te-onm-se/20%Monthly2017-02-16 09:23
https://americaneye.al/cez-i-historia-e-nje-deshtimi/20%Monthly2017-02-16 09:17
https://americaneye.al/kripa-limoni-dhe-piperi-kurojne-keto-semundje-me-mire-se-ilacet-e-shtrenjta/20%Monthly2017-02-16 09:11
https://americaneye.al/lejet-e-ndertimit-9-hapat-qe-duhet-te-ndiqni-per-te-aplikuar-online/20%Monthly2017-02-16 09:06
https://americaneye.al/ministri-amerikan-i-mbrojtjes-u-kanoset-partnereve-ne-nato/20%Monthly2017-02-16 09:04
https://americaneye.al/trumpi-nato-dhe-rusia-nje-kurs-i-ri/20%Monthly2017-02-16 09:02
https://americaneye.al/histori-helmimesh-thikash-dhe-vrasje-nga-miss-et-sekretet-e-familjes-kim-qe-nuk-dini/20%Monthly2017-02-16 08:58
https://americaneye.al/blushi-akuza-kqz-po-kerkon-te-nxjerre-jashte-zgjedhjeve-libra-n/20%Monthly2017-02-16 08:51
https://americaneye.al/scarlett-johansson-monogamia-nuk-eshte-e-natyrshme/20%Monthly2017-02-15 23:27
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-15-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-15 22:15
https://americaneye.al/hierarkia-brenda-bandes-nga-truri-tek-grupi-i-zjarrit-si-ishin-ndare-rolet-mes-grabitesve/20%Monthly2017-02-15 18:17
https://americaneye.al/video-sherr-ne-komisionin-e-cez-balla-largon-ristanin-per-dhune-eshte-i-pire-tape/20%Monthly2017-02-15 17:51
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-zbulohet-hierarkia-e-bandes-si-ishte-ndare-ne-dy-grupe/20%Monthly2017-02-15 17:49
https://americaneye.al/6-ushtrime-efektive-te-yoges-per-nje-gjoks-perfekt/20%Monthly2017-02-15 17:40
https://americaneye.al/reflektim-pas-nje-dite-feste-a-nuk-ju-emocionon-kjo-foto/20%Monthly2017-02-15 18:15
https://americaneye.al/bordi-i-omn-tensionohet-situata-pas-letres-se-nishanit-ps-del-kunder-metes/20%Monthly2017-02-15 16:11
https://americaneye.al/pse-vora-eshte-kthyer-ne-parajsen-e-bandave/20%Monthly2017-02-15 16:10
https://americaneye.al/dhjete-qytetet-me-te-mahnitshme-te-humbura/20%Monthly2017-02-15 15:40
https://americaneye.al/mediat-italiane-ermal-meta-prova-e-pjekurise-nje-imazh-i-bukur-per-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2017-02-15 14:54
https://americaneye.al/muzeu-ikonografik-onufri-ne-berat-restauron-ikonen-e-shek-xviii/20%Monthly2017-02-15 14:22
https://americaneye.al/deshmia-e-organizatorit-prej-dy-muajsh-inskenonim-grabitje-naten-prane-rinasit/20%Monthly2017-02-15 14:21
https://americaneye.al/arrestohet-shqiptari-ishte-kreu-i-rrjetit-te-droges-ne-selanik/20%Monthly2017-02-15 14:05
https://americaneye.al/shtypi-boteror-ne-kor-poshterim-fundi-i-ciklit-te-barcelones/20%Monthly2017-02-15 13:51
https://americaneye.al/rama-emigrantet-shqiptare-do-te-votojne-nga-vendi-ku-jetojne/20%Monthly2017-02-15 12:13
https://americaneye.al/majko-thumbon-vasilin-nuk-do-i-vezhgojme-ne-nderkombetaret-por-ata-ne/20%Monthly2017-02-15 11:38
https://americaneye.al/mbaje-edhe-teseren-e-pd-se-edhe-lopen-e-ps-se-rama-perballe-bashes/20%Monthly2017-02-15 10:20
https://americaneye.al/nga-pandat-te-pinguinet-9-kafshet-qe-mund-te-zhduken-pergjithmone/20%Monthly2017-02-15 10:14
https://americaneye.al/fanny-neguesha-cmend-fansat-edhe-pa-balotelin/20%Monthly2017-02-15 09:57
https://americaneye.al/bamir-topi-tifoz-besnik-i-ekipit-te-tiranes/20%Monthly2017-02-15 09:45
https://americaneye.al/si-u-ngriten-pallatet-mbi-lagjen-antike-te-durresit/20%Monthly2017-02-15 09:34
https://americaneye.al/detajet-si-u-zbulua-grupi-i-grabitesve-te-bankes-pakujdesia-qe-i-fundosi/20%Monthly2017-02-15 09:30
https://americaneye.al/kastriot-islami-behet-analist-politik-dhe-ne-cdo-kombinacion-nxjerr-fitues-te-majten/20%Monthly2017-02-15 09:30
https://americaneye.al/tre-arsyet-pse-do-protestoje-opozita/20%Monthly2017-02-15 09:11
https://americaneye.al/investitoret-e-huaj-jo-vetem-call-center-por-tashme-sherbime-it/20%Monthly2017-02-15 09:07
https://americaneye.al/aleksander-vucic-presidenti-i-ri-i-serbise/20%Monthly2017-02-15 09:03
https://americaneye.al/shba-shpreh-perkushtimin-ndaj-kosoves/20%Monthly2017-02-15 08:57
https://americaneye.al/grabitja-zbardhet-deshmia-e-ish-policit-privat-genjeva-shefat-mora-pushim-per-grabitjen/20%Monthly2017-02-15 08:28
https://americaneye.al/donald-lu-urdhri-per-heqjen-e-vizave-te-prokuroreve-e-gjyqtareve-erdhi-nga-uashingtoni/20%Monthly2017-02-14 20:16
https://americaneye.al/tcvetan-todorov-dhe-lulja-e-diellit-e-simon-vizentalit/20%Monthly2017-02-14 18:25
https://americaneye.al/rama-entuziast-per-kapjen-e-grabitesve-dhe-ka-dicka-per-qente/20%Monthly2017-02-14 18:04
https://americaneye.al/emrat-ja-kush-jane-4-autoret-e-grabitjes-ne-rinas/20%Monthly2017-02-14 17:41
https://americaneye.al/pas-takimit-me-donald-lu-meta-iken-jashte-vendit/20%Monthly2017-02-14 17:00
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-cfare-u-bisedua-ne-takimin-lu-meta/20%Monthly2017-02-14 15:02
https://americaneye.al/parashikimi-i-ke-per-shqiperine-zgjedhjet-rrezikojne-ekonomine/20%Monthly2017-02-14 14:55
https://americaneye.al/emrat-6-deputeteve-dhe-3-kryebashkiakeve-qe-rrezikojne-mandatin/20%Monthly2017-02-14 14:24
https://americaneye.al/presidenti-i-ri-zgjidhet-mes-datave-3-dhe-18-maj-procedurat-qe-do-ndiqen/20%Monthly2017-02-14 14:01
https://americaneye.al/nje-cerekshekull-pas-caushist-ne-rumani/20%Monthly2017-02-14 13:25
https://americaneye.al/emrat-e-atyre-qe-ndihmoi-babai-im-gjate-komunizmit/20%Monthly2017-02-14 12:45
https://americaneye.al/video-si-u-dhunua-me-grushte-nga-militantet-e-pd-se-ne-sy-te-bashes-mbeshtetesi-i-roshit/20%Monthly2017-02-14 09:15
https://americaneye.al/lista-paraprake-te-zgjedhurit-e-metes-si-kandidate-per-deputete-sipas-qarqeve/20%Monthly2017-02-14 08:17
https://americaneye.al/detajet-e-takimit-trudeau-trump-dhe-roli-ne-rritje-i-ivanka-trump-it/20%Monthly2017-02-13 20:59
https://americaneye.al/firma-e-ndertimit-mashtron-bleresit-dhe-ish-pronaret-e-tokes/20%Monthly2017-02-13 20:46
https://americaneye.al/skandali-gjykata-dhe-ikmt-ja-gjobisin-qytetarin-pa-gjeneralitete/20%Monthly2017-02-13 20:43
https://americaneye.al/ndeshja-me-spanjen-ne-afrike-federata-spanjolle-asnje-shans-te-pranohet/20%Monthly2017-02-13 20:38
https://americaneye.al/avokatja-e-shtetit-kerkon-arrestimin-e-edmond-spahos/20%Monthly2017-02-13 19:55
https://americaneye.al/vellezerit-shyti-hakmarrja-ne-koken-e-saliut/20%Monthly2017-02-13 19:22
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-dyshime-per-bashkepunimin-te-punonjesve-te-kompanise-private/20%Monthly2017-02-13 19:22
https://americaneye.al/video-militanti-i-roshit-tallet-me-bashen-ne-kavaje/20%Monthly2017-02-13 13:02
https://americaneye.al/ilva-tare-merr-drejtimin-e-bordit-te-soros-ne-shqiperi/20%Monthly2017-02-13 12:46
https://americaneye.al/krimet-e-renda-japin-vendimin-per-dosjen-hakmarrja-per-drejtesi/20%Monthly2017-02-13 12:08
https://americaneye.al/brace-ironizon-blushin-kryetar-partie-me-votat-e-atyre-qe-te-bejne-like-ne-facebok/20%Monthly2017-02-13 12:07
https://americaneye.al/ish-deputeti-i-metes-qe-e-hoqen-nga-kuvendi-lavde-rames-ne-facebook-por-kryeministri-e-injoron/20%Monthly2017-02-13 12:06
https://americaneye.al/gjyqtaret-qe-skane-kaluar-vetting-un-jo-kandidate-per-deputete/20%Monthly2017-02-13 11:37
https://americaneye.al/nga-dritan-hoti-interesi-amerikan-ne-organizimin-politik-te-shqiperise/20%Monthly2017-02-13 22:52
https://americaneye.al/video-driblimi-qe-fitoi-urrejtjen-e-te-gjithe-tifozeve/20%Monthly2017-02-13 10:58
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-tahiri-beni-durim/20%Monthly2017-02-13 10:44
https://americaneye.al/origjina-e-erret-e-dites-se-shen-valentinit-festa-qe-nisi-me-rrahje-te-grave/20%Monthly2019-10-07 13:16
https://americaneye.al/historia-e-enver-hoxhes-me-musine-kokalarin/20%Monthly2017-02-13 10:29
https://americaneye.al/pse-grate-qajne-ne-dasma/20%Monthly2019-09-30 10:44
https://americaneye.al/rrefehet-gaxhai-jeta-ne-qeli-dhe-miku-im-me-i-mire-ne-burg/20%Monthly2017-02-13 09:49
https://americaneye.al/gjuha-e-forte-e-donald-lu-ndaj-llalles-seshte-personale-por-eshte-gjuha-e-shba/20%Monthly2017-02-13 09:41
https://americaneye.al/video-grabitja-e-kazinose-ne-tirane-arketarja-lutet-nen-kercenimin-e-pistoletes/20%Monthly2017-02-13 09:38
https://americaneye.al/tabela-nje-apartament-ne-tirane-kushton-me-shtrenjte-se-ne-paris-milano-dhe-nju-jork/20%Monthly2017-02-13 23:45
https://americaneye.al/rama-policia-nuk-ka-gisht-ne-grabitjen-e-rinasit/20%Monthly2017-02-12 16:59
https://americaneye.al/pas-sorosit-gruevski-e-kap-edhe-me-hoxhallaret-shqiptare-me-rrezuan-nga-pushteti/20%Monthly2017-02-12 15:10
https://americaneye.al/mafia-dhe-hollivudi-njihuni-me-10-mafiozet-reale-qe-inspiruan-personazhet-e-filmit-kumbari/20%Monthly2017-02-12 15:02
https://americaneye.al/dorezon-unazat-dhe-i-jep-fund-marteses-para-ardit-gjebreas/20%Monthly2017-02-12 14:57
https://americaneye.al/misteret-e-medha-te-universit-qe-shkenca-nuk-arrin-ende-ti-shpjegoje/20%Monthly2019-09-30 11:13
https://americaneye.al/perendia-nuk-luan-kumar-10-debatet-e-medha-intelektuale-qe-ndryshuan-boten/20%Monthly2017-02-12 14:17
https://americaneye.al/shqiptarja-qellon-femijen-e-saj-6-vjecar-me-thike-me-pas-hidhet-nga-ballkoni/20%Monthly2017-02-12 13:30
https://americaneye.al/si-te-dobesoheni-sipas-shkences-19-keshilla-speciale/20%Monthly2017-02-12 13:21
https://americaneye.al/le-familjen-per-te-pare-juven-antonio-conte-sherr-me-gruan/20%Monthly2017-02-12 13:17
https://americaneye.al/8-fakte-surprizuese-rreth-aleksandrit-te-madh/20%Monthly2017-02-12 13:14
https://americaneye.al/putin-gati-per-luften-e-bardhe-rusia-fortifikon-arktikun-per-dominimin-e-polit-te-veriut/20%Monthly2017-02-12 12:49
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-prokuroria-autoret-me-veshje-policie-moren-3-2-mln-dollare/20%Monthly2017-02-12 12:02
https://americaneye.al/protesta-e-18-shkurtit-basha-nuk-mund-te-biem-poshte-shembullit-rumun/20%Monthly2017-02-12 11:41
https://americaneye.al/nexhmija-mbush-96-vjece-iliri-dhe-pranvera-e-surprizojne-per-ditelindje/20%Monthly2017-02-12 11:32
https://americaneye.al/morata-do-te-preferoja-qe-nje-finale-ta-humbja-ndaj-juves/20%Monthly2017-02-12 11:27
https://americaneye.al/politika-e-shba-ndaj-ballkanit-ska-ndryshuar-ne-25-vjet-ska-arsye-te-ndryshoje-tani/20%Monthly2017-02-12 11:18
https://americaneye.al/ja-perse-jane-te-rrezikuara-nenat-qe-lindin-djem/20%Monthly2017-02-12 11:09
https://americaneye.al/ja-cfare-ndodh-nese-mbani-ne-goje-nje-thelpi-hudher-per-15-minuta/20%Monthly2017-02-12 10:37
https://americaneye.al/harrojeni-gjuhen-e-trupit-apo-levizjet-e-syrit-keto-jane-menyrat-me-te-mira-per-te-dalluar-nje-genjeshtar/20%Monthly2017-02-12 10:05
https://americaneye.al/video-vodhen-230-objekte-antike-ne-apolloni-kapen-dy-hajdute-dy-te-tjere-ne-kerkim/20%Monthly2017-02-12 09:34
https://americaneye.al/studimi-mungesa-e-gjumit-ul-nivelin-e-inteligjences/20%Monthly2017-02-12 09:23
https://americaneye.al/detajet-e-operacionit-per-asgjesimin-e-bombes-se-luftes-se-dyte-boterore-ne-selanik/20%Monthly2017-02-12 09:20
https://americaneye.al/profil-steinmeier-djali-i-marangozit-qe-do-te-jete-presidenti-i-ri-i-gjermanise/20%Monthly2017-02-12 09:08
https://americaneye.al/te-veshur-civile-e-me-bmw-x5-si-i-kapi-policia-shperndaresit-e-droges-ne-tirane-video/20%Monthly2017-02-12 09:02
https://americaneye.al/enveri-i-kerkoi-doren-musine-kokalarit-ja-si-qendron-e-verteta-mes-tyre/20%Monthly2017-02-12 08:55
https://americaneye.al/video-ermal-meta-rremben-vendin-e-3-te-ne-sanremo-2017-mund-kengetaret-big-te-italise/20%Monthly2017-02-12 08:12
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-kush-jane-10-personat-qe-kishin-dijeni-per-levizjen-e-parave/20%Monthly2017-02-12 08:11
https://americaneye.al/shtepite-me-qira-cfare-duhet-te-dini-per-kontratat-dhe-sa-duhet-te-paguani/20%Monthly2017-02-12 08:10
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-12-shkurt-2017/20%Monthly2017-02-11 22:02
https://americaneye.al/trump-sistemi-i-imigracionit-nuk-do-te-perdoret-si-vegel-e-terrorizmit/20%Monthly2017-02-11 21:57
https://americaneye.al/hueyda-el-saied-si-zv-ministri-i-brendshem-me-ndau-nga-babai-e-pashe-pas-16-vitesh/20%Monthly2017-02-11 21:50
https://americaneye.al/humb-kujtesen-dashurohet-per-here-te-dyte-me-te-njejtin-person/20%Monthly2019-10-07 13:15
https://americaneye.al/bashkia-e-sarandes-heq-bustin-e-hillary-clinton-ja-shpjegimi-qe-jep/20%Monthly2017-02-11 17:14
https://americaneye.al/nga-blendi-fevziu-kush-i-vjedh-parate-e-bankave/20%Monthly2017-02-11 16:51
https://americaneye.al/100-e-parave-qe-iu-vidhen-bankave-kthehen-nga-sigurimi/20%Monthly2017-02-13 21:54
https://americaneye.al/blu-pond-liqeni-qe-ndryshon-vazhdimisht-ngjyren/20%Monthly2017-02-11 13:30
https://americaneye.al/masazh-dhe-seks-ne-tirane-arrestohet-pronarja-e-qendres-spa-procedohen-punetoret-dhe-klientet/20%Monthly2017-02-11 13:16
https://americaneye.al/shenim-fenomeni-lu-dhe-18-shkurti/20%Monthly2017-02-11 12:46
https://americaneye.al/shba-be-perjashtuan-nga-vettingu-800-gjyqtare-e-prokurore/20%Monthly2017-02-11 10:12
https://americaneye.al/shba-vendos-forcat-ushtarake-ne-europe-harta-e-shperndarjes/20%Monthly2017-02-11 09:32
https://americaneye.al/rrefimi-i-dhimbshem-burri-me-rreh-prej-22-vitesh-kam-frike-per-dy-djemte/20%Monthly2017-02-10 20:59
https://americaneye.al/uau-sa-shume-thase-reuters-publikon-videon-e-grabitjes-qe-po-ben-po-ben-xhiron-e-botes/20%Monthly2017-02-10 20:59
https://americaneye.al/akuzat-e-mediave-te-pd-se-dhe-lsi-se-ndaj-ambasadores-vlahutin-reagon-ashper-be/20%Monthly2017-02-10 19:11
https://americaneye.al/basha-do-anulojme-ligjin-e-arsimit-te-larte/20%Monthly2017-02-10 18:43
https://americaneye.al/statistikat-ke-perfaqeson-kuvendi-shqiperine-apo-tiranen/20%Monthly2017-02-10 18:11
https://americaneye.al/pas-takimit-me-guvernatorin-tahiri-policia-do-te-shoqeroje-parate-e-bankave/20%Monthly2017-02-10 18:03
https://americaneye.al/ministrja-klajda-gjosha-shkarkon-veten/20%Monthly2017-02-10 18:11
https://americaneye.al/emrat-e-191-kandidateve-per-organet-e-vetting-ut/20%Monthly2017-02-10 14:57
https://americaneye.al/ancelotti-7-ekipet-qe-mund-te-fitojne-champions-in/20%Monthly2017-02-10 14:38
https://americaneye.al/krimi-i-pasionit-ne-fier-pse-u-kthye-ne-tragjedi-lidhja-jashtemartesore-e-dy-te-rinjve/20%Monthly2017-02-10 13:48
https://americaneye.al/shqiperia-kroacia-dhe-mali-i-zi-kerkojne-takim-me-administraten-trump/20%Monthly2017-02-10 13:32
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-sot-banka-shoqeroi-parate-serish-me-te-njejten-kompani/20%Monthly2017-02-10 13:06
https://americaneye.al/zbuloni-si-flirton-shenja-juaj-e-horoskopit-me-ane-te-sms-ve/20%Monthly2019-10-07 13:15
https://americaneye.al/qosja-mes-ambasadorit-lu-dhe-kryeprokurorit-llalla-nuk-kam-dilema-se-ke-zgjedh/20%Monthly2017-02-10 12:38
https://americaneye.al/alfred-peza-deshmon-ne-prokurori-pasuria-ime-ska-asgje-te-paligjshme/20%Monthly2017-02-10 12:36
https://americaneye.al/detajet-e-reja-per-grabitjen-ne-rinas-autoret-kishin-akses-ne-email-in-e-bankes/20%Monthly2017-02-10 12:30
https://americaneye.al/i-riu-vret-te-dashuren-dhe-veten-ne-makine-policia-zbardh-ngjarjen/20%Monthly2017-02-10 12:30
https://americaneye.al/si-te-gjeni-kush-ju-gjurmon-e-pergjon-permes-celularit-tuaj/20%Monthly2017-02-10 11:49
https://americaneye.al/kush-ishte-musine-kokalari-kundershtarja-e-pare-e-enver-hoxhes/20%Monthly2017-02-10 11:43
https://americaneye.al/amnesty-international-kerkon-drejtesi-per-protestuesit-e-vrare-ne-kosove/20%Monthly2017-02-10 11:38
https://americaneye.al/portieri-heroi-i-heshtur/20%Monthly2017-02-10 11:35
https://americaneye.al/shba-apeli-le-ne-fuqi-pezullimin-e-urdhrit-te-presidentit-per-imigracionin/20%Monthly2017-02-10 11:33
https://americaneye.al/4-gjerat-qe-e-bejne-seksin-te-papare-sipas-meshkujve/20%Monthly2019-05-09 13:31
https://americaneye.al/prostitucioni-ne-tirane-dua-nje-taksi-te-mire-per-2-shoke-pergjimet-qe-fundosen-policin/20%Monthly2017-02-10 08:21
https://americaneye.al/vetting-politikes-gati-byroja-e-hetimit-cilet-jane-zyrtaret-ne-shenjester/20%Monthly2017-02-10 08:16
https://americaneye.al/arrestohen-3-biznesmene-shqiptare-ne-itali-u-sekuestrohet-pasuria-13-mln-euro/20%Monthly2017-02-09 21:26
https://americaneye.al/ne-2-vjet-10-milion-euro-te-grabitura-ne-rrugen-e-rinasit/20%Monthly2017-02-09 20:46
https://americaneye.al/rama-mos-beni-humor-kaps-me-grabitjen-e-bankave/20%Monthly2017-02-09 20:41
https://americaneye.al/zbulohet-urimi-i-edi-rames-per-presidentin-donald-trump/20%Monthly2017-02-09 19:21
https://americaneye.al/deputeti-i-ps-se-bankat-bashkepunetore-ne-vjedhjen-e-parave/20%Monthly2017-02-09 19:19
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-fevziu-shtyn-intervisten-me-blushin-kreu-i-libra-s-akuza-qeverise/20%Monthly2017-02-09 19:17
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-policia-jep-detajet-zyrtare-si-ndodhi-ngjarja/20%Monthly2017-02-09 19:14
https://americaneye.al/fuqia-e-jashtezakonshme-e-trump-ja-cfare-pushteti-ka-presidenti-i-shba-se/20%Monthly2017-02-09 08:54
https://americaneye.al/departamenti-amerikan-i-shtetit-kemi-besim-te-plote-te-ambasadori-lu/20%Monthly2017-02-09 08:20
https://americaneye.al/kush-qendron-pas-nje-postimi-ne-huffpost-kunder-donald-lu/20%Monthly2017-02-08 20:25
https://americaneye.al/interesi-per-ballkanin-putin-rusia-nuk-eshte-larguar-kurre-prej-andej/20%Monthly2017-02-08 12:00
https://americaneye.al/trump-dhe-putin-do-te-rivizatojne-harten-e-europes/20%Monthly2017-02-08 11:28
https://americaneye.al/termet-ne-ps-ne-e-vlores-rama-merreni-me-intriga-perfiton-lsi-me-mitin-e-punesimit/20%Monthly2017-02-08 10:03
https://americaneye.al/fitorja-e-fundit-e-driteroit-ndaj-kadarese/20%Monthly2017-02-07 17:56
https://americaneye.al/replikat-ne-facebook-je-bere-si-saliu-rama-komentuesit-shko-laj-syte-qe-te-zgjohesh/20%Monthly2017-02-07 14:00
https://americaneye.al/basha-frymezohet-nga-rumania-te-ngrihemi-si-ata-ne-kunder-qeverise/20%Monthly2017-02-07 12:41
https://americaneye.al/zbardhet-skema-dy-taksistet-kapo-te-rrjetit-te-prostitucionit-roli-i-anes-dhe-erises/20%Monthly2017-02-07 11:05
https://americaneye.al/dera-eshte-hapur-nga-brenda-detaje-e-reja-per-vrasjen-e-ciftit-shqiptar/20%Monthly2017-02-07 10:51
https://americaneye.al/si-sherbimi-sekret-turk-spiunon-kundershtaret-e-erdoganit-jashte-vendit/20%Monthly2017-02-07 10:47
https://americaneye.al/cfare-shkroi-ambasadori-lu-per-driteroin-te-libri-pershtypjeve/20%Monthly2017-02-06 22:03
https://americaneye.al/meta-kritikon-manjanin-beri-shume-surpriza/20%Monthly2017-02-06 21:37
https://americaneye.al/meta-pse-shkova-ne-inaugurimin-e-hotelit-te-kelmend-balilit/20%Monthly2017-02-06 21:33
https://americaneye.al/mesuesi-i-denuar-per-vrasje-luan-bixhoz-ne-klase/20%Monthly2017-02-06 20:23
https://americaneye.al/duka-si-me-felliqi-shoferi-para-zyrtarit-te-bb-se-u-be-tape-dhe-i-thoshte-zyrtarit-japonez-pije-me-fund-o-kinez/20%Monthly2017-02-06 19:42
https://americaneye.al/mesila-doda-pdiu-dhe-lsi-nuk-jane-dy-shemra-qe-duhet-te-zihen-me-njera-tjetren/20%Monthly2017-02-06 19:29
https://americaneye.al/rrefimi-i-topallit-kater-deputete-socialiste-me-kane-shkruar-poezi/20%Monthly2017-02-06 19:25
https://americaneye.al/vota-e-shqiperise-ne-nato-nishani-bushati-genjeu-nuk-me-ka-informuar/20%Monthly2017-02-06 17:59
https://americaneye.al/kreu-i-komitetit-te-jashtem-ne-kongresin-amerikan-maqedonia-nuk-eshte-nje-shtet-duhet-te-ndahet/20%Monthly2017-02-06 17:53
https://americaneye.al/agjentet-qe-mbrojne-donald-trumpin-5-gjera-qe-nuk-i-dini-per-sherbimin-sekret/20%Monthly2017-02-06 23:19
https://americaneye.al/vrasja-e-ciftit-shqiptar-ne-athine-rrefimi-i-motres-autori-ishte-mik/20%Monthly2017-02-06 13:40
https://americaneye.al/armet-berthamore-bushati-shba-dhe-franca-na-kerkuan-voten-kunder/20%Monthly2017-02-06 13:07
https://americaneye.al/analiza-cfare-do-ndodhe-nese-franca-del-nga-be/20%Monthly2017-02-06 13:04
https://americaneye.al/pasi-merr-kompanite-e-huaja-maqedonia-po-josh-dhe-bizneset-shqiptare/20%Monthly2017-02-06 12:35
https://americaneye.al/perse-eshte-kaq-i-rendesishem-udhetimi-gazetarja-e-geographic-tregon-arsyen/20%Monthly2017-02-06 12:26
https://americaneye.al/nga-elona-agolli-lamtumire-ati-im/20%Monthly2017-02-10 21:25
https://americaneye.al/drama-familjes-shqiptare-qe-sulmua-ne-athine-pas-gruas-vdes-edhe-burri/20%Monthly2017-02-06 11:50
https://americaneye.al/artur-zheji-sulmon-dritero-agollin-diten-e-vdekjes/20%Monthly2017-02-06 11:37
https://americaneye.al/rama-flet-per-perplasjen-lu-llalla-vetting-u-nuk-behet-per-ta/20%Monthly2017-02-06 11:13
https://americaneye.al/reforma-ne-energji-rama-nuk-ndertohet-shteti-social-se-duhen-vota/20%Monthly2017-02-06 11:04
https://americaneye.al/drame-ne-familjen-e-memushajt-e-gjitha-bota-e-futbollit-eshte-me-te/20%Monthly2017-02-06 11:03
https://americaneye.al/video-gjysme-te-zhveshur-me-whisky-e-kokaine-si-u-kapen-ne-hotelet-e-tiranes-prostitutat-me-klientet/20%Monthly2017-02-06 09:53
https://americaneye.al/theresa-may-si-liza-ne-boten-e-cudirave/20%Monthly2017-02-06 09:44
https://americaneye.al/emrat-e-rrjetit-te-prostitucionit-ne-tirane-si-rekrutoheshin-vajzat-roli-i-taksisteve-dhe-shuma-per-cdo-klient/20%Monthly2017-02-06 09:19
https://americaneye.al/pirro-milkani-rrefen-si-e-pajtoi-driteroin-me-ismail-kadaren/20%Monthly2017-02-06 09:18
https://americaneye.al/le-pen-nese-fitoj-do-ta-largoj-francen-nga-be-ja-dhe-nato/20%Monthly2017-02-06 09:16
https://americaneye.al/ali-ahmeti-rrefen-bomben-qe-la-tek-presidenca/20%Monthly2017-02-05 15:43
https://americaneye.al/identifikohet-njeri-nga-autoret-e-grabitjes-spektakolare-ne-rinas/20%Monthly2017-02-05 15:39
https://americaneye.al/raporti-per-shqiperine-cdo-vit-100-femra-preken-nga-kanceri-i-qafes-se-mitres-40-vdesin/20%Monthly2017-02-05 15:14
https://americaneye.al/si-po-shiten-me-shpejtesi-me-para-ne-dore-apartamentet-ne-zonat-me-te-lakmuara-te-tiranes/20%Monthly2017-02-05 14:24
https://americaneye.al/ilac-i-ri-kunder-kancereve-vdekjeprures/20%Monthly2017-02-05 14:02
https://americaneye.al/milani-mesohet-me-humbjet-peson-te-treten-radhazi/20%Monthly2017-02-05 14:01
https://americaneye.al/merkel-ne-telashe-gjermanet-duan-schulzin-kancelar/20%Monthly2017-02-05 13:51
https://americaneye.al/luhet-juventus-inter-statistikat-dhe-kuriozitetet-e-derbit-te-italise/20%Monthly2017-02-05 12:43
https://americaneye.al/rama-reciton-poezi-per-driteroin-me-teper-mund-te-bente-por-se-lane-video/20%Monthly2017-02-05 12:15
https://americaneye.al/cilet-jane-aleatet-dhe-armiqte-me-te-medhenj-amerikes-ja-ku-renditet-shqiperia/20%Monthly2017-02-05 11:07
https://americaneye.al/nga-blendi-fevziu-lamtumire-kapedani-im/20%Monthly2017-02-05 10:31
https://americaneye.al/11-zakonet-qe-duhet-ti-hiqni-qafe-per-tu-bere-te-suksesshem/20%Monthly2017-02-05 09:59
https://americaneye.al/fatura-ja-sa-do-te-kushtojne-zgjedhjet-e-18-qershorit/20%Monthly2017-02-05 09:56
https://americaneye.al/basha-imiton-trump-dhe-sulmon-top-channel-in-lajme-fallso-ne-sherbim-te-rames/20%Monthly2017-02-04 21:58
https://americaneye.al/rama-me-idrizin-dhe-topin-fiton-72-mandate-pa-meten/20%Monthly2017-02-04 20:52
https://americaneye.al/valbona-selimllari-prezanton-motren-duken-si-dy-pika-uji/20%Monthly2017-02-04 20:27
https://americaneye.al/topalli-per-opoziten-une-do-ta-beja-ndryshe/20%Monthly2017-02-04 20:24
https://americaneye.al/dritero-agolli-krijuesi-i-madh-i-letersise-shqipe/20%Monthly2017-02-04 20:23
https://americaneye.al/qendrimi-kunder-shba-se-ne-okb-dhe-vizita-ne-iran-bushati-thirret-nga-kuvendi/20%Monthly2017-02-04 18:35
https://americaneye.al/lsi-45-muaj-ne-qeveri-3-muajt-e-fundit-ne-opozite/20%Monthly2017-02-04 17:32
https://americaneye.al/blushi-a-do-kete-shba-liste-te-zeze-per-politikanet/20%Monthly2017-02-04 14:24
https://americaneye.al/ngjela-te-arrestohet-llalla/20%Monthly2017-02-04 14:05
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-shqiptaret-patriote-te-aplikojne-per-komisionet-e-vettingut/20%Monthly2017-02-04 16:40
https://americaneye.al/perplasja-lu-llalla-gjergj-bojaxhi-po-prishet-imazhi-i-vendit/20%Monthly2017-02-04 13:43
https://americaneye.al/kuvendi-perdori-dy-standarte-per-anetaret-e-keshillit-te-emerimeve-ne-drejtesi/20%Monthly2017-02-04 13:34
https://americaneye.al/llallaizmi-si-sharlatanizem-juridik-dhe-politik/20%Monthly2017-02-04 12:51
https://americaneye.al/skenari-maqedonas-i-lsi-pd-per-te-shkarkuar-ambasadorin-lu/20%Monthly2017-02-03 20:53
https://americaneye.al/video-e-rralle-kur-dritero-agolli-fliste-kunder-ppsh-dhe-salla-e-kercenonte/20%Monthly2017-02-03 20:36
https://americaneye.al/partizani-ne-selman-stermasi-veliaj-policia-do-jete-aty/20%Monthly2017-02-03 19:35
https://americaneye.al/meta-del-kunder-shteteve-te-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2017-02-03 18:29
https://americaneye.al/shqiperia-ne-zi-nderron-jete-dritero-agolli/20%Monthly2017-02-03 15:41
https://americaneye.al/partizani-i-pergjigjet-policise-e-vendosur-luajme-ne-selman-stermasi/20%Monthly2017-02-03 14:52
https://americaneye.al/shqiptaret-te-thekur-pas-politikes-leme-pas-vendet-e-rajonit/20%Monthly2017-02-03 13:26
https://americaneye.al/ngjela-sulmon-llallen-je-katundar-perdor-vizen-diplomatike-per-te-lindur-femije-ne-shba/20%Monthly2017-02-03 13:16
https://americaneye.al/raporti-i-klsh-abuzimet-e-zyrtareve-e-larte-te-shtetit-dem-534-mln-euro/20%Monthly2017-02-03 13:10
https://americaneye.al/perplasja-llalla-lu-driblimi-i-bashes-nuk-kuptoj-asgje/20%Monthly2017-02-03 12:52
https://americaneye.al/donald-lu-flet-ne-emer-te-shba-nuk-frikesohemi-ju-premtoj-shqiptareve-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2017-02-03 12:24
https://americaneye.al/shpjegimi-i-departamentit-te-shtetit-pse-iu-hiqen-vizat-zyrtareve-te-korruptuar/20%Monthly2017-02-03 12:12
https://americaneye.al/ja-si-dukeshin-nano-lubonja-nexhmija-velo-ne-vitin-1997-foto/20%Monthly2017-02-03 11:56
https://americaneye.al/shba-rrezon-gruevskin-perkrahim-punen-e-ambasadorit-ne-shkup/20%Monthly2017-02-03 10:48
https://americaneye.al/cfare-tregon-muaji-i-lindjes-per-karakterin-tuaj/20%Monthly2019-06-05 13:45
https://americaneye.al/njihuni-me-gianni-de-biasin-pertej-futbollit-familja-pasionet-dhe-marredhenia-me-shqiperine/20%Monthly2017-02-03 10:38
https://americaneye.al/20-shprehjet-me-te-famshme-ne-histori/20%Monthly2017-02-03 10:33
https://americaneye.al/policia-shoqeroi-shoferin-e-kokes-ne-makine-ishte-edhe-gruaja-e-ministrit/20%Monthly2017-02-03 10:19
https://americaneye.al/soros-donald-lu-dhe-vija-e-kuqe-e-adriatik-llalles/20%Monthly2017-02-03 10:00
https://americaneye.al/perplasja-llalla-lu-jehone-edhe-ne-uashington/20%Monthly2017-02-03 09:58
https://americaneye.al/liste-e-zeze-edhe-per-politikanet/20%Monthly2017-02-02 22:06
https://americaneye.al/rama-kercenon-serbine-nese-prek-nje-centimeter-shqiperia-dhe-kosova-jane-bashke-per-lufte/20%Monthly2017-02-02 21:27
https://americaneye.al/rama-tregon-nje-histori-me-fatos-nanon-dhe-i-jep-nje-mesazh-metes/20%Monthly2017-02-02 21:26
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-vizat-jane-bllokuar-per-23-gjyqtare-e-prokurore/20%Monthly2017-02-02 20:58
https://americaneye.al/akuzat-e-lu-ndaj-prokurorise-analistet-kunderpergjigja-nuk-duket-si-e-llalles-nje-peshk-me-i-madh-fshihet-prapa/20%Monthly2017-02-02 20:56
https://americaneye.al/llalla-sulmon-serish-lu-ne-por-nuk-shpjegon-pse-nuk-ka-arrestuar-asnje-zyrtar-te-korruptuar/20%Monthly2017-02-02 20:48
https://americaneye.al/ambasadori-lu-20-minuta-takim-me-nishanin-a-do-te-dale-presidenti-kunder-shba-apo-kunder-llales/20%Monthly2017-02-02 20:02
https://americaneye.al/kunata-kopjon-serish-kim-kardashian-me-fotot-nudo/20%Monthly2017-02-02 19:46
https://americaneye.al/u-qellua-me-thike-nga-ish-kunati-nderron-jete-ne-spital-vellai-i-historianes-se-njohur/20%Monthly2017-02-02 19:43
https://americaneye.al/donald-valoja-drurit/20%Monthly2017-02-02 19:35
https://americaneye.al/pershkallezohet-lufta-llalla-ka-nen-pergjim-22-zyrtare/20%Monthly2017-02-02 19:32
https://americaneye.al/foto-mbesa-seksi-e-bujar-nishanit-qe-po-cmend-italine/20%Monthly2017-02-02 19:31
https://americaneye.al/nga-adriatik-llalla-te-fatmira-hajdari-zbardhen-emrat-e-listes-se-zeze-amerikane/20%Monthly2017-02-02 19:02
https://americaneye.al/gazetari-artan-hoxha-flet-per-nje-video-skandal-te-prokurorit-shqiptar-brenda-hotelit-luksoz/20%Monthly2017-02-02 18:53
https://americaneye.al/basha-bashkohet-me-ambasadorin-lu-politikanet-e-korruptuar-dhe-krimi-do-te-vjedhin-zgjedhjet/20%Monthly2017-02-02 18:52
https://americaneye.al/kriza-e-zeze-leicesterit-2-pike-larg-renies-nga-kategoria-cfare-po-ndodh-me-vardy-n/20%Monthly2017-02-02 18:50
https://americaneye.al/asnje-klub-si-juvja-klubi-me-bonusin-me-te-larte-nga-euro-2016/20%Monthly2017-02-02 18:49
https://americaneye.al/kush-eshte-rovena-gashi-bashkepunetorja-e-afert-e-llalles-qe-iu-refuzua-viza-nga-ambasada-amerikane/20%Monthly2017-02-02 18:47
https://americaneye.al/tik-llalla-prokurori-wtf/20%Monthly2017-02-02 18:11
https://americaneye.al/the-independent-pas-boshnjakeve-shqiptaret-jane-populli-qe-emigrojne-me-shume/20%Monthly2017-02-02 18:51
https://americaneye.al/brace-perplasja-llalla-lu-ngjarja-me-e-rende-e-pluralizmit/20%Monthly2017-02-02 14:50
https://americaneye.al/rivleresimi-i-pronave-shtyhet-afati/20%Monthly2017-02-02 14:39
https://americaneye.al/nishani-refuzon-takimin-me-ambasadorin-lu/20%Monthly2017-02-02 19:01
https://americaneye.al/keshilli-i-sigurise-nishani-refuzon-peleshin/20%Monthly2017-02-02 14:35
https://americaneye.al/nje-ftese-per-ne-shpellen-e-pellumbasit/20%Monthly2017-02-02 10:14
https://americaneye.al/donald-lu-adriatik-llalla-eshte-kunder-reformes-ne-drejtesi/20%Monthly2017-02-02 10:15
https://americaneye.al/foto-ilir-meten-nuk-e-keni-pare-kurre-keshtu/20%Monthly2017-02-01 21:00
https://americaneye.al/rama-pse-nuk-e-shkarkova-lefter-koken-por-te-mos-beje-me-gabime/20%Monthly2017-02-01 20:45
https://americaneye.al/perse-nuk-u-be-mbledhja-e-qeverise/20%Monthly2017-02-01 20:45
https://americaneye.al/rama-nuk-marr-urdhra-per-shkarkimin-e-tahirit/20%Monthly2017-02-01 20:32
https://americaneye.al/rama-per-manjanin-po-bente-opinionberesin/20%Monthly2017-02-01 20:18
https://americaneye.al/keshtu-foli-filozofi-50-thenie-nga-nice-per-ti-pare-gjerat-nga-nje-kendveshtrim-tjeter/20%Monthly2017-02-01 20:46
https://americaneye.al/historia-e-njeriut-qe-lindi-ne-nje-kabine-druri-per-tu-bere-presidenti-me-i-shquar-i-shba-ve/20%Monthly2017-02-01 20:47
https://americaneye.al/misteret-e-ngjyres-se-tokes-pse-njerezit-me-sy-kafe-jane-te-vecante/20%Monthly2017-02-01 19:34
https://americaneye.al/dokumenti-si-e-refuzoi-enver-hoxha-faljen-e-jetes-se-mikut-te-tij-deputet-te-denuar-me-vdekje/20%Monthly2017-02-01 19:31
https://americaneye.al/videoja-qe-po-cmend-angline/20%Monthly2017-02-01 18:25
https://americaneye.al/historia-e-padegjuar-e-kokedhimes-isha-me-kepuce-te-vjetra-me-vinte-turp-te-futesha-ne-salle/20%Monthly2017-02-01 18:20
https://americaneye.al/hoteli-i-klement-balilit-ledi-shamku-ja-ckuptim-ka-emri-santa-quaranta/20%Monthly2017-02-01 18:18
https://americaneye.al/lori-hoxha-mbi-operacionet-plastike-nuk-linda-keshtu/20%Monthly2017-02-01 18:17
https://americaneye.al/shkelzen-berisha-pse-balla-nuk-eshte-i-interesuar-per-te-verteten-e-cez/20%Monthly2017-02-01 18:15
https://americaneye.al/bb-ja-perse-kemi-besim-tek-shqiperia/20%Monthly2017-02-01 14:16
https://americaneye.al/the-times-kosova-po-prodhon-yjet-e-muzikes-pop/20%Monthly2017-02-01 13:55
https://americaneye.al/gjunjezimi-i-metes-nga-rama-dhe-disa-prapaskena-me-nderkombetare/20%Monthly2017-02-01 14:15
https://americaneye.al/50-milione-leke-per-koken-e-klemend-balilit/20%Monthly2017-02-01 13:28
https://americaneye.al/me-9-shkurt-vendoset-nese-haradinaj-do-ekstradohet-ne-serbi/20%Monthly2017-02-01 11:04
https://americaneye.al/nga-dritan-hila-cfare-llogariti-keq-ilir-meta/20%Monthly2017-02-01 10:58
https://americaneye.al/rumuni-del-vullnetar-per-ndertimin-e-murit-te-trump-me-meksiken/20%Monthly2017-02-01 10:54
https://americaneye.al/doktrina-trump-si-revizionizem/20%Monthly2017-02-01 10:51
https://americaneye.al/loja-e-lsi-me-koalicionin-rama-rrit-presionin-ndaj-metes/20%Monthly2017-02-01 10:31