XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/video-flet-nga-burgu-ish-drejtoresha-e-arsimit-korrupsioni-dhe-favoret-seksuale/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/karpushin-flet-per-nderhyrjen-e-hakerave-ruse-ne-zgjedhjet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-14 11:59
https://americaneye.al/kryediplomati-britanik-rusia-po-krijon-probleme-ne-ballkan/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/del-nga-komisariati-i-durresit-pas-3-oresh-nar-koka-ja-per-cfare-akuzohej/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/pse-basha-duhet-te-dale-nga-cadra/20%Monthly2019-05-09 13:08
https://americaneye.al/cfare-ndodhi-ne-komisariat-me-nar-koken-dhe-djalin-e-tij-pezullohet-nje-polic/20%Monthly2019-03-13 21:08
https://americaneye.al/blegerimat-e-tromaksura-te-henri-cilit/20%Monthly2019-05-09 13:09
https://americaneye.al/sekreti-i-princit-william-ja-si-e-therriste-mbretereshen-e-anglise/20%Monthly2019-03-14 14:39
https://americaneye.al/une-jam-vajza-qe-fle-me-te-dashurin-tend/20%Monthly2019-05-09 13:13
https://americaneye.al/kanos-me-arme-nje-shtetas-pezullohet-gardisti/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/lacio-strakosha-titullar-ne-javen-vendimtare/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/drite-jeshile-nga-mas-per-maturantet-e-ngelur/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/tatimet-24-kompani-3-4-miliarde-leke-evazion-per-2016-en/20%Monthly2019-03-14 20:44
https://americaneye.al/i-kuptoj-ata-qe-irritohen-me-komandantin-e-legjionit-te-nderit/20%Monthly2019-05-09 13:14
https://americaneye.al/tufa-dorezon-nismen-ne-kuvend-filmat-te-transmetohen-me-logon-kujdes-ose-ppsh/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/shqiperia-24-e-vendeve-te-punes-nga-turizmi/20%Monthly2019-03-14 15:10
https://americaneye.al/loja-me-dy-standarde-e-lsi/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/pse-njerezit-inteligjente-nuk-jane-asnjehere-te-lumtur/20%Monthly2019-03-14 12:29
https://americaneye.al/iliret-300-vjet-ne-krye-te-romes-kush-ishin-perandoret-ilire-qe-drejtuan-boten/20%Monthly2019-03-22 13:13
https://americaneye.al/kush-ishte-pirro-i-epirit-komandanti-me-i-madh-i-historise/20%Monthly2019-05-09 13:16
https://americaneye.al/24-sekretet-keshilla-nga-gjeniu-warren-buffett-se-si-te-beheni-te-pasur/20%Monthly2019-05-09 13:18
https://americaneye.al/baton-haxhiu-marreveshja-rama-meta-eshte-e-mbyllur/20%Monthly2019-05-09 13:18
https://americaneye.al/gjyqtari-i-apelit-47-mije-usd-pagese-per-konsulence-ligjore-nga-vellezerit-balili/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/kjo-eshte-menyra-se-si-bie-ne-dashuri-cdo-shenje-e-horoskopit/20%Monthly2019-03-14 11:59
https://americaneye.al/irani-hap-media-ne-shqip-per-te-shenjestruar-disidentet-e-merguar/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/rrefehet-valbona-selimllari-cfare-bej-ne-bashki-dhe-si-eshte-te-punosh-me-veliajn/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/hemorragjia-e-mjekeve-ofertat-per-pune-ne-gjermani-zbrazin-spitalet/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/50-thenie-brilante-nga-albert-ajnshtajn/20%Monthly2019-05-09 13:19
https://americaneye.al/ndryshimet-ne-qeveri-rama-i-ngrin-buzeqeshjen-metes/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/doreheqja-e-tahirit-flasin-analistet-kush-fitoi-rama-meta-apo-basha/20%Monthly2019-05-09 13:19
https://americaneye.al/nga-skenderbeu-tek-aleksandri-i-madh-12-lideret-ushtarake-me-brilante-te-historise/20%Monthly2019-03-22 13:11
https://americaneye.al/cfare-eshte-ikona-ne-kishen-orthodhokse/20%Monthly2019-05-09 13:20
https://americaneye.al/njihuni-me-kapot-e-mafias-shqiptare-emrat-dhe-historite-e-jashtezakonshme-2/20%Monthly2019-05-09 13:21
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-3-mars-2017/20%Monthly2017-03-02 22:11
https://americaneye.al/veshja-qe-ju-ben-te-dukeni-sensuale-e-keni-ne-shtepi/20%Monthly2017-03-02 22:14
https://americaneye.al/zbuloni-deshirat-seksuale-te-partneres-permes-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2017-03-02 22:12
https://americaneye.al/video-demtim-horror-fernando-torres-lojtaret-ne-lot/20%Monthly2017-03-02 22:02
https://americaneye.al/ivanov-pergjigjet-ultimatumit-te-nuk-ua-jap-shqiptareve-qeverine-e-maqedonise/20%Monthly2017-03-02 21:37
https://americaneye.al/ka-kontakte-ilir-meten-ja-pergjigja-e-bashes/20%Monthly2017-03-02 20:52
https://americaneye.al/denoncimi-ne-fiks-fare-avokati-merr-8000-euro-per-te-ndikuar-te-gjyqtari-per-nje-ceshtje/20%Monthly2017-03-02 20:39
https://americaneye.al/mjaft-alibira-sepse-keni-shanse-per-te-hyre-ne-histori/20%Monthly2017-03-02 20:22
https://americaneye.al/historia-e-parave-kur-dhe-pse-u-perdoren-per-te-pare/20%Monthly2017-03-02 20:19
https://americaneye.al/ndalimi-xhamise-ne-berlin-nje-luftim-vonese-simptomes/20%Monthly2017-03-02 20:12
https://americaneye.al/mogherini-urdheron-ivanovin-mandato-zaevin-dhe-mos-sulmo-shqiptaret/20%Monthly2017-03-02 19:50
https://americaneye.al/rama-bashkimi-shqiptareve-amanet-skenderbeut/20%Monthly2017-03-02 20:12
https://americaneye.al/e-plote-cfare-diskutoi-ambasadori-lu-gazetaret/20%Monthly2017-03-02 20:08
https://americaneye.al/basha-jashte-axhende-mogherini-takon-paloken-e-spahon/20%Monthly2017-03-02 18:53
https://americaneye.al/rrefehet-balerina-shqiptare-jeta-ime-mes-shqiperise-dhe-shba-se/20%Monthly2017-03-02 18:00
https://americaneye.al/zbardhet-axhenda-e-vizites-se-mogherinit-ne-tirane/20%Monthly2017-03-02 17:57
https://americaneye.al/si-po-e-shkaterron-gruri-serb-prodhimin-vendor-ne-kosove-e-shqiperi/20%Monthly2017-03-02 16:23
https://americaneye.al/rilindja-ii-rama-dhe-meta-paralajmerojne-koalicionin-nga-korca/20%Monthly2017-03-02 16:17
https://americaneye.al/op-ed-ne-prag-te-udhetimit-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2017-03-02 16:13
https://americaneye.al/tiranes-e-prishtines-pse-shtireni-se-nuk-e-keni-ditur/20%Monthly2017-03-02 16:03
https://americaneye.al/lu-mesazh-opozites-mbeshtesim-protestat-jo-bojkotin-votoni-vetingun/20%Monthly2017-03-02 15:37
https://americaneye.al/bushati-maqedonia-po-ndjek-kursin-e-gabuar/20%Monthly2017-03-02 14:48
https://americaneye.al/doni-bilete-per-ndeshjen-itali-shqiperi-ja-ku-te-drejtoheni/20%Monthly2017-03-02 14:41
https://americaneye.al/maqedoni-ambasadori-amerikan-kerkon-qe-ivanov-ta-shqyrtoje-vendimin-reagon-edhe-ali-ahmeti/20%Monthly2017-03-02 14:17
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-ve-jep-lajmin-e-mire-per-viza-turistike-nuk-duhet-garancia-nga-sponsori/20%Monthly2017-03-02 13:57
https://americaneye.al/incident-te-cadra-e-opozites-bregu-ndalon-militantet-te-dhunojne-nje-grua-qe-thirri-rrofte-rama-video/20%Monthly2017-03-02 13:28
https://americaneye.al/ufo-t-ne-shqiperi-nen-vezhgimin-e-sigurimit-te-shtetit-qe-ne-vitet-60/20%Monthly2017-03-02 12:59
https://americaneye.al/televizioni-turk-po-pushton-boten-1-mld-dollare-ne-2017-te-ardhura-nga-filmat/20%Monthly2017-03-02 12:52
https://americaneye.al/historia-e-trishte-e-djalit-te-ajnshtajnit-vetmi-problem-qe-gjeniu-nuk-arriti-dot-ta-zgjidhte/20%Monthly2017-03-02 12:44
https://americaneye.al/kremi-limon-dhe-mjalte-qe-mbyll-cdo-lloj-plage/20%Monthly2017-03-02 12:03
https://americaneye.al/gazeta-serbe-kosova-perfituesja-e-madhe-e-ndihmave-amerikane/20%Monthly2017-03-02 12:00
https://americaneye.al/qellimi-ivanovit-percarja-nder-shqiptare-nisin-sulmet-ndaj-besa-s/20%Monthly2017-03-02 11:55
https://americaneye.al/si-ju-lejon-facebook-te-pergjoni-aktivitetin-e-te-tjereve/20%Monthly2017-03-02 13:52
https://americaneye.al/neser-te-zgjedhet-kryetari-parlamentit-te-maqedonise/20%Monthly2017-03-02 11:51
https://americaneye.al/loja-e-interesave-serbe-ne-tirane/20%Monthly2017-03-02 11:49
https://americaneye.al/rama-flet-para-deputeteve-te-tij-pse-jam-revoltuar/20%Monthly2017-03-02 11:46
https://americaneye.al/ligji-ri-kompanite-qe-nuk-punesojne-persona-aftesi-te-kufizuar-te-gjobiten/20%Monthly2017-03-02 11:42
https://americaneye.al/nga-ambasada-e-shba-tillerson-konfirmon-vullnetin-per-nje-nato-te-forte/20%Monthly2017-03-02 11:40
https://americaneye.al/si-mashtrohen-bizneset-shqiptare-nga-hakerat-kompjuterik/20%Monthly2017-03-02 11:44
https://americaneye.al/han-hotit-sekuestrohen-66-kg-kanabis-ne-kerkim-poseduesit/20%Monthly2017-03-02 11:34
https://americaneye.al/ben-blushi-sulmon-monika-kryemadhin/20%Monthly2017-03-02 11:23
https://americaneye.al/punon-ne-shtet-sot-nis-rritja-e-pages-per-buxhetoret/20%Monthly2017-03-02 11:23
https://americaneye.al/kush-deshtoi-ne-tirane-mbeshtetjen-e-gruevskit/20%Monthly2017-03-02 11:12
https://americaneye.al/rexhep-qosja-ne-shtepine-e-agollit-veprat-e-tijvlere-dhe-gezim-per-lexuesit/20%Monthly2017-03-02 10:20
https://americaneye.al/fmn-tatimi-mbi-pronen-te-mblidhet-nga-faturat-e-energjise/20%Monthly2017-03-02 10:14
https://americaneye.al/therin-ca-keca-e-vijne-pergjimet-e-kanabisit-qe-fundosin-ish-shefin-e-rendit/20%Monthly2017-03-02 09:48
https://americaneye.al/veprimi-barbar-babai-djeg-uje-te-nxehte-vajzen-14-vjece/20%Monthly2017-03-02 09:35
https://americaneye.al/hedh-nga-shkallet-bashkeshorten-shtatzene-arrestohet-40-vjecari/20%Monthly2017-03-02 09:22
https://americaneye.al/5-shenjat-paralajmeruese-te-atakut-ne-zemer-qe-cdo-femer-duhet-ti-dije/20%Monthly2017-03-02 09:14
https://americaneye.al/20-vite-nga-1997-hapja-e-depove-roli-berishes-dhe-nanos/20%Monthly2017-03-02 08:59
https://americaneye.al/franca-shtyn-serish-vendimin-ramush-haradinaj-turp-jam-peng-politik/20%Monthly2017-03-02 08:49
https://americaneye.al/e-fejuara-refuzoi-rikthimin-vetedigjet-benzine-34-vjecari/20%Monthly2017-03-02 08:40
https://americaneye.al/vellai-driteroit-pse-u-nda-gruan-ruse-qau-per-djalin-7-vjec/20%Monthly2017-03-02 08:28
https://americaneye.al/historia-e-kafese-50-kuriozitete-per-pijen-me-te-dashur-bote/20%Monthly2019-10-18 19:37
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-2-mars-2017/20%Monthly2017-03-01 22:07
https://americaneye.al/refuzimi-mandatimit-nga-ivanovi-reagon-ali-ahmeti/20%Monthly2017-03-01 23:15
https://americaneye.al/reagime-brenda-dhe-jashte-maqedonise-ivanov-anti-shqiptar/20%Monthly2017-03-01 22:29
https://americaneye.al/horoskopi-muajit-mars-2017-parashikimi-yjeve-per-karrieren-dhe-dashurine/20%Monthly2017-03-01 22:11
https://americaneye.al/7-shenja-qe-partneri-ju-tradhton/20%Monthly2017-03-01 22:08
https://americaneye.al/arma-me-e-fuqishme-e-historise-si-funksionon-valixhja-e-zeze-e-presidentit-te-shba-se/20%Monthly2017-03-01 21:49
https://americaneye.al/historia-e-65-qyteteve-te-shqiperise-kur-jane-themeluar-gjurmet-ilire-origjina-e-emrit-dhe-kuriozitete-te-tjera/20%Monthly2019-03-13 20:40
https://americaneye.al/100-kuriozitete-mahnitese-per-trupin-e-njeriut/20%Monthly2019-02-26 12:56
https://americaneye.al/mafia-shqiptare-pse-ka-profilin-e-ndrangetas-struktura-dhe-roli-ne-rritje-grave/20%Monthly2019-11-15 13:55
https://americaneye.al/fiton-thelle-por-enrique-dorehiqet-nga-barcelona/20%Monthly2017-03-01 21:33
https://americaneye.al/ymeri-vendimi-ivanovit-shovinist-tirana-te-mos-lere-vetem-shqiptaret-e-maqedonise/20%Monthly2017-03-01 21:15
https://americaneye.al/pasuria-fillon-nga-mentaliteti-100-theniet-te-bukura-per-parate/20%Monthly2017-03-01 21:06
https://americaneye.al/edi-rama-flet-shqip-ivanovit-pa-shqiptaret-nuk-ka-maqedoni/20%Monthly2017-03-01 21:09
https://americaneye.al/erjon-brace-ka-nje-mesazh-per-presidentin-e-partizanit/20%Monthly2017-03-01 20:44
https://americaneye.al/eshte-ne-rrezik-marredhenia-juaj/20%Monthly2017-03-01 20:31
https://americaneye.al/10-forcat-speciale-me-elitare-te-historise-se-njerezimit/20%Monthly2017-03-01 20:31
https://americaneye.al/25-martesat-me-me-ndikim-te-te-gjitha-koherave/20%Monthly2017-03-01 20:18
https://americaneye.al/kreshnik-spahiu-quan-atentat-grushtet-te-cadra-dhe-disa-teori-konspirative/20%Monthly2017-03-01 20:12
https://americaneye.al/legjionet-romake-historia-e-ushtrise-qe-dominoi-boten-per-1-000-vite/20%Monthly2019-03-22 12:02
https://americaneye.al/hahn-te-pranohet-rezultati-zgjedhjeve-ne-maqedoni/20%Monthly2017-03-01 20:05
https://americaneye.al/historia-e-bankomatit-makines-qe-te-jep-para/20%Monthly2017-03-01 20:02
https://americaneye.al/30-gangsteret-te-famshem-ne-histori/20%Monthly2017-03-01 19:49
https://americaneye.al/ja-nga-se-trembet-ilir-meta/20%Monthly2017-03-01 19:45
https://americaneye.al/faksimile-zbulohet-cfare-thuhet-ne-vendimin-e-qeverise-per-zharrezin/20%Monthly2017-03-01 19:36
https://americaneye.al/kine-shperblim-per-ciftet-qe-lindin-shume-se-nje-femije/20%Monthly2017-03-01 19:32
https://americaneye.al/zhduken-dy-ortake-shitja-e-milan-kthehet-ne-barcalete/20%Monthly2017-03-01 18:48
https://americaneye.al/mpj-mbledhje-per-situaten-ne-maqedoni/20%Monthly2017-03-01 18:46
https://americaneye.al/partizani-sulmon-fshf-ne-burracake-cenon-garen-per-titullin-kampion/20%Monthly2017-03-01 18:35
https://americaneye.al/turizem-ne-orbite-rreth-henes-udhetimi-te-kushtoje-75-mln/20%Monthly2017-03-01 18:35
https://americaneye.al/udhetimet-ju-bejne-te-lumtur/20%Monthly2017-03-01 18:30
https://americaneye.al/performanca-qe-la-pa-fjale-jurine-video/20%Monthly2017-03-01 18:26
https://americaneye.al/nje-ndeshje-futbolli-fut-ne-lufte-shqiperine-isis-mediat-ne-angli-zbulojne-fakte-te-reja/20%Monthly2017-03-01 18:20
https://americaneye.al/diplomati-shqiptar-ckane-sorosin-dhe-pse-heshtet-per-financimet-serbe/20%Monthly2017-03-01 18:13
https://americaneye.al/bild-gjerman-ben-quiz-mimi-kodhelin-dhe-shoqet-e-saj/20%Monthly2017-03-01 18:01
https://americaneye.al/zaev-vendimi-presidentit-grusht-shteti/20%Monthly2017-03-01 17:59
https://americaneye.al/basha-nxenesit-pine-droge-ne-shkolle/20%Monthly2017-03-01 17:57
https://americaneye.al/shperthimi-vullkanit-etna-kercenon-edhe-shqiperine/20%Monthly2019-06-05 13:47
https://americaneye.al/bb9-formule-e-re-per-opinionistet-nje-te-ndryshem-cdo-jave/20%Monthly2017-03-01 17:53
https://americaneye.al/protestoi-ndaj-arbitrit-pescara-gjobit-ledian-memushajn/20%Monthly2017-03-01 17:50
https://americaneye.al/doganat-nga-italia-kane-hyre-vetem-mallra-ushqimore/20%Monthly2017-03-01 17:45
https://americaneye.al/xhevahir-spahiu-feston-72-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2017-03-01 17:37
https://americaneye.al/vleresimi-gjyqtareve-ne-kld-zvarritje-nota-maksimale-dhe-promovime-subjektive/20%Monthly2017-03-01 19:53
https://americaneye.al/business-2017-shqiperia-ne-vendin-e-58/20%Monthly2017-03-01 17:22
https://americaneye.al/basha-ka-bere-autogol-vetingun-te-kerkoje-ndjese-per-ato-qe-beri-berisha/20%Monthly2017-03-01 16:38
https://americaneye.al/aleatet-e-bashes-te-ndryshohet-strategjia-e-protestes/20%Monthly2017-03-01 16:31
https://americaneye.al/ivanov-fut-maqedonine-ne-kolaps-refuzon-zaevin-pengese-platforma-shqiptare/20%Monthly2017-03-01 16:24
https://americaneye.al/tre-turnet-e-tiranes/20%Monthly2017-03-01 16:21
https://americaneye.al/rama-ja-kush-e-po-e-pengon-rilindjen-e-kafes-se-madhe-te-shkodres/20%Monthly2017-03-01 15:55
https://americaneye.al/kush-po-e-sulmon-sorosin-ne-tirane/20%Monthly2017-03-01 15:49
https://americaneye.al/nipi-klement-balilit-flet-per-filmimet-e-santa-quarantes-ja-kush-ishte-ministri-qe-vinte-vazhdimisht-ne-kompleks/20%Monthly2017-03-01 19:03
https://americaneye.al/roza-lati-tregon-gjoksin-pas-nderhyrjes-plastike-foto/20%Monthly2017-03-01 14:06
https://americaneye.al/zedhenesi-merkel-flet-per-protesten-e-pd-te-ndalon-thirrjet-per-dhune/20%Monthly2017-03-01 15:15
https://americaneye.al/kjo-eshte-bisha-qe-te-mbroje-trump-foto/20%Monthly2017-03-01 14:05
https://americaneye.al/zogjte-e-korrentit-jetimet-qe-punuan-ne-ish-kombinatin-e-tekstileve-mao-ce-dun/20%Monthly2017-03-01 13:57
https://americaneye.al/zharreza-qeveria-vendos-demshperblimin-e-plote-nderpritet-greva/20%Monthly2017-03-01 13:44
https://americaneye.al/lindi-si-shaka-ne-nje-bar-por-francezet-duan-obamen-kandidat-per-president-mblidhen-43-mije-firma/20%Monthly2017-03-01 13:36
https://americaneye.al/nje-fushate-tone-antisemite-kunder-sorosit/20%Monthly2019-06-05 13:48
https://americaneye.al/zogjte-e-korrentit-jetimet-qe-punuan-ne-ish-kombinatin-e-tekstileve-mao-ce-dun-2/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/intervista-rama-dora-e-sorosit-ata-qe-e-kafshojne-sot-dje-e-puthnin/20%Monthly2017-03-01 13:07
https://americaneye.al/7-gjerat-qe-femrat-stil-bejne-gjithmone-para-se-te-vishen/20%Monthly2017-03-01 12:48
https://americaneye.al/banda-e-grabitesve-te-bankave-zbardhet-kodi-mafioz-mes-neim-avdulaj-dhe-admir-murataj/20%Monthly2017-03-01 12:41
https://americaneye.al/pasojat-e-shperthimit-te-vullkanit-etna-ndjehen-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2017-03-01 12:23
https://americaneye.al/miliarderi-misterioz-qe-fshihet-pas-fitores-se-trumpit-dhe-brexit/20%Monthly2017-03-01 12:13
https://americaneye.al/ja-si-shefi-rendit-ne-kurbin-bashkepunonte-grupin-kriminal-te-kanabisit/20%Monthly2017-03-01 12:00
https://americaneye.al/barack-obama-po-pergatit-rikthimin-ne-politike/20%Monthly2017-03-01 11:54
https://americaneye.al/rama-reforma-ne-drejtesi-lidhje-e-drejtperdrejte-me-ekonomine/20%Monthly2017-03-01 12:10
https://americaneye.al/gazifikimi-vendit-tre-rruge-kyce-nga-te-depertoje-gazi/20%Monthly2017-03-01 11:37
https://americaneye.al/nikolle-lesi-qejfmbetur-nga-mero-baze/20%Monthly2017-03-01 14:12
https://americaneye.al/topalli-keshilla-qe-jepte-nena-kur-degjonte-shprehjen-kapini-per-zhelesh-e-qitini-jashte/20%Monthly2017-03-01 11:04
https://americaneye.al/ky-eshte-hoteli-njohur-ne-bote-foto/20%Monthly2019-10-18 19:29
https://americaneye.al/video-shikoni-pamjet-e-tmerrshme-brenda-bodrumit-ku-falsifikohen-ushqimet-qe-kemi-ne-tryeze/20%Monthly2017-03-01 10:32
https://americaneye.al/nga-sot-nuk-mund-te-blini-rroba-te-lira-te-tregu-5-ses-ne-tirane/20%Monthly2017-03-01 10:27
https://americaneye.al/topalli-del-hapur-kunder-lsi-seshte-ndershem-pakti-kete-parti/20%Monthly2017-03-01 10:02
https://americaneye.al/video-jemi-gati-momentet-kur-110-forca-policore-mesyne-ne-shkoder/20%Monthly2017-03-01 09:53
https://americaneye.al/filip-cakuli-tregon-si-u-tall-berishen-qytetari-dixhital-jam-une/20%Monthly2017-03-01 09:39
https://americaneye.al/shtypi-serb-zaevi-shqiptari-keq/20%Monthly2017-03-01 09:32
https://americaneye.al/te-fluturosh-mbi-dy-rrota/20%Monthly2017-03-01 09:23
https://americaneye.al/te-enjten-vettingu-ps-pd-afat-deri-te-henen-per-komisionin/20%Monthly2017-03-01 09:12
https://americaneye.al/te-kemi-divorc-ps-lsi/20%Monthly2017-03-01 11:53
https://americaneye.al/dieta-e-pabesueshme-limon-ja-si-te-humbni-2-kg-per-nje-jave/20%Monthly2017-03-01 09:02
https://americaneye.al/cfare-po-ushqehemi-ne-pranga-ate-e-bir-ja-ushqimet-qe-falsifikonin-video/20%Monthly2017-03-01 08:47
https://americaneye.al/nga-emigracioni-te-nato-presidenti-trump-flet-perpara-kongresit/20%Monthly2017-03-01 08:40
https://americaneye.al/gjermani-shqiptari-hero-ndihmon-femijet-e-aksidentuar-ne-autobusin-e-shkolles/20%Monthly2017-03-01 08:29
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-1-mars-2017/20%Monthly2017-02-28 22:59