XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/31-thenie-te-mencura-nga-mafiozet-e-medhenj-per-te-ecur-para-ne-jete/20%Monthly2019-05-08 13:34
https://americaneye.al/rama-le-jashte-listave-arta-daden-gazeta-dita-i-jep-nje-mesazh/20%Monthly2019-03-14 12:38
https://americaneye.al/masa-kunder-terrorizmit-turqia-bllokon-wikipedia-n/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/jeta-e-trishtuar-e-stolave-ne-parqet-e-tiranes-fotoreportazh/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/10-lengjet-e-frutave-qe-bejne-mire-per-shendetin/20%Monthly2019-05-09 12:04
https://americaneye.al/nga-dashuria-per-parate-tek-individualizmi-karakteri-i-shqiptareve-sipas-faik-konices/20%Monthly2019-05-09 12:09
https://americaneye.al/tronditet-vlora-nje-i-vdekur-dhe-3-te-plagosur-ne-nje-lokal/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-21-prill-2017/20%Monthly2019-05-09 12:12
https://americaneye.al/pensionistet-e-privilegjuar-ish-zyrtaret-perfitojne-miliona-nga-pensionet-suplementare/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/dieta-me-portokall-dhe-veze-humbisni-10-deri-ne-15-kg-per-15-dite/20%Monthly2019-05-09 12:12
https://americaneye.al/katalanasit-u-quajten-peshkaqene-karikatura-e-radhes-tallet-me-ta/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/portret-konstandini-i-madh-iliri-me-i-shquar-ne-histori/20%Monthly2019-10-27 12:55
https://americaneye.al/100-keshilla-te-thjeshta-per-per-te-jetuar-sa-me-gjate/20%Monthly2019-05-09 12:16
https://americaneye.al/skandali-ne-parukerite-e-tiranes-si-mashtrohen-pacientet-kliente/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/juventusi-per-histori-ka-mbrojtjen-me-te-mire-ndonjehere-ne-champions/20%Monthly2019-05-09 12:17
https://americaneye.al/lajme-te-keqija-per-ata-qe-duan-te-blejne-nje-apartament-ne-tirane/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/je-tip-luani-ujku-ariu-apo-delfini-e-tregon-menyra-se-kur-flini/20%Monthly2019-05-09 12:18
https://americaneye.al/milo-pd-te-terhiqet-nga-qeveria-teknike/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/pas-sulmit-ne-paris-presidenti-hollande-therret-takim-urgjent/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/neser-vendimi-mark-frroku-nga-gjykata-jam-i-pafajshem-pasuria-ime-e-ligjshme/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/kelmendi-mposht-rusen-dhe-shpallet-kampione-e-europes/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/ne-djall-koalicioni-e-zgjedhjet-keta-po-na-vrasin/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/marredhenia-e-shenjave-te-horoskopit-me-seksin-nga-dashi-te-peshqit-si-jane-ne-shtrat/20%Monthly2019-05-09 12:29
https://americaneye.al/lejoi-ndertime-pa-leje-arrestohet-efektivi-i-policise/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/bregu-jep-lajmin-e-mire-vizita-e-mcallister-mund-te-na-coje-drejt-kompromisit/20%Monthly2019-05-09 12:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-20-prill-2017/20%Monthly2019-05-09 12:31
https://americaneye.al/pas-amerikaneve-ruset-sjellin-superbomben-e-tyre/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/tre-biznesmene-nga-tirana-jane-pronare-te-12-toneve-kanabis-te-kapur-ne-permet/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/de-biazi-ve-bast-champions-in-e-fiton-juventusi-bravo-alegri/20%Monthly2019-05-09 12:31
https://americaneye.al/euro-me-shumice-shteti-te-forcojme-lekun/20%Monthly2019-05-09 12:32
https://americaneye.al/erdogan-takim-me-trump-ne-maj-ne-shba/20%Monthly2019-05-09 12:32
https://americaneye.al/blushi-meta-po-luan-per-te-shpetuar-lsi-nga-dalja-ne-opozite/20%Monthly2019-05-09 12:33
https://americaneye.al/blendi-fevziu-flitet-per-nje-kompromis-qe-meta-te-zgjidhet-president-pas-zgjedhjeve/20%Monthly2019-05-09 12:33
https://americaneye.al/reagon-shtepia-e-bardhe-per-vendndodhjen-e-flotes-amerikane/20%Monthly2019-03-14 14:17
https://americaneye.al/shqiperia-destinacioni-i-lire-i-pensionisteve-italiane-per-nje-jete-te-rehatshme/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/cfare-mund-te-na-mesoje-nje-lis-gjigant-mbi-vdekjen/20%Monthly2019-05-09 12:34
https://americaneye.al/pershkallezohet-protesta-basha-do-bllokojme-trafikun-ne-te-gjithe-shqiperine/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/rusia-magnet-i-emigranteve/20%Monthly2019-03-14 14:34
https://americaneye.al/e-dini-pse-ju-hapet-goja-ne-menyre-te-pavullnetshme/20%Monthly2019-05-09 12:35
https://americaneye.al/vaji-i-ullirit-julia-roberts-e-perdor-per-duart-sofia-loren-per-floket/20%Monthly2019-05-09 12:36
https://americaneye.al/pushohet-ceshtja-e-21-janarit-strasburgu-109-mije-euro-demshperblim-familjareve/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/vendoset-sekuestro-preventive-per-41-500-m2-toke-ne-theth-ish-zyrtari-ua-kaloi-femijeve/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/fetie-kasaj-rrefen-dramen-familjare-im-bir-nuk-ka-asnje-lidhje-me-te-atin/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/njihuni-me-grupin-shqiptar-te-grabitjeve-me-miliona-euro-ne-greqi-vodhen-edhe-banesen-e-kengetares-elena-paparizou/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/rama-ska-kompromis-per-vettingun/20%Monthly2019-03-14 12:50
https://americaneye.al/aksident-ne-vlore-perfshihen-pese-mjete/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/negociatori-i-merkel-te-marten-ne-tirane-sjell-paktin-per-krizen/20%Monthly2019-03-13 20:50
https://americaneye.al/si-te-kuptoni-qe-partneri-juaj-po-ju-tradheton/20%Monthly2019-03-14 15:38
https://americaneye.al/skandal-me-informalitetin-e-ambasades-shqiptare-ne-turqi/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/skenaret-nese-refuzon-kqz-ps-lsi-bashke-pas-zgjedhjeve/20%Monthly2019-03-14 15:39
https://americaneye.al/bsh-i-shpall-lufte-euros-plan-per-uljen-e-perdorimit-te-saj/20%Monthly2019-05-09 12:36
https://americaneye.al/do-te-habiteni-sa-tregolesha-ka-shenuar-cristiano-ronaldo/20%Monthly2019-03-16 11:19
https://americaneye.al/thaci-nese-be-na-mbyll-deren-shqiptaret-do-jetojne-ne-nje-hapesire-te-vetme/20%Monthly2019-03-16 13:11
https://americaneye.al/horoskopi-njihuni-me-anet-e-erreta-dhe-mekatet-e-shenjes-tuaj/20%Monthly2019-05-09 12:41
https://americaneye.al/trump-urdheron-rishikimin-e-marreveshjes-berthamore-me-iranin/20%Monthly2019-05-09 12:45
https://americaneye.al/13-gjera-qe-brezi-i-se-ardhmes-nuk-do-te-dije-ti-beje-me/20%Monthly2019-05-09 12:45
https://americaneye.al/gjata-kqz-nuk-e-shtyn-dot-daten-e-regjistrimit-te-koalicioneve-antiligjore/20%Monthly2019-05-09 12:46
https://americaneye.al/shifrat-vetevrasjet-ne-shqiperi-me-alarmante-gjate-vitit-zgjedhor/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/qeveria-1-milion-dollare-per-komunitetet-fetare/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/zbulohet-pasuria-e-berishes-argita-te-ardhura-nga-qirate-shkelzeni-shet-pronen-600-mije-euro/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/genc-ruli-mund-te-largohem-nga-politika/20%Monthly2019-05-09 12:48
https://americaneye.al/shqiptaret-asnje-rritje-te-ardhurash-ne-11-vjet/20%Monthly2019-03-14 15:14
https://americaneye.al/rama-nje-president-sa-me-dinjitoz-e-te-paanshem-qe-te-qendroje-mbi-palet/20%Monthly2019-03-14 12:40
https://americaneye.al/video-vrasja-e-artan-cukut-dalin-pamje-te-reja-te-autorit/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/albert-ajnshtajni-personifikimi-i-mendjes-qe-flet/20%Monthly2019-05-09 12:49
https://americaneye.al/33-fakte-te-rralla-per-ajnshtajnin-sekretet-e-njeriut-me-te-zgjuar-te-te-gjitha-koherave/20%Monthly2019-05-09 12:50
https://americaneye.al/epoke-e-re-ne-turqi-erdogani-i-merr-te-gjitha/20%Monthly2019-05-09 12:51
https://americaneye.al/vocaj-ju-tregoj-biseden-me-cukun-15-minuta-para-vrasjes-e-lam-per-kafe-por/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/kush-ishte-mustafa-qemal-ataturku-origjina-e-tij-shqiptare-dhe-nje-konflikt-me-zogun/20%Monthly2019-05-09 12:54
https://americaneye.al/europa-nuk-po-hyn-ne-nje-epoke-te-re-diktatoresh/20%Monthly2019-05-09 12:56
https://americaneye.al/ben-blushi-bojkoton-parlamentin-dhe-shpjegon-arsyen/20%Monthly2019-05-09 12:56
https://americaneye.al/gazeta-irlandeze-ja-pse-shqiperia-duhet-te-jete-ne-listen-tuaj-te-udhetimeve/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/gjeniu-i-kombit-50-thenie-brilante-per-shqiptaret-nga-mithat-frasheri/20%Monthly2019-05-09 12:58
https://americaneye.al/cfare-eshte-sindroma-e-stokholmit-ja-cila-eshte-historia-e-saj/20%Monthly2019-05-09 13:01
https://americaneye.al/pese-thenie-motivuese-per-ta-jetuar-diten-me-pozitivitet/20%Monthly2019-03-14 12:12
https://americaneye.al/si-pornostaret-kane-nje-trup-perfekt-ja-regjimi-ushqimor-ideal-qe-ato-perdorin/20%Monthly2019-03-14 15:32
https://americaneye.al/100-theniet-me-te-bukura-te-faik-konices-per-shqiperine-dhe-shqiptaret/20%Monthly2019-05-09 13:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-1-prill-2017/20%Monthly2019-05-09 13:04
https://americaneye.al/pogradec-shperthen-ne-flake-automjeti-dyshohet-nga-eksplozivi/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/rama-e-kalon-1-prillin-duke-luajtur-basketboll-ndiqeni-live/20%Monthly2019-03-14 12:37