XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/mos-i-helmoni-grate/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/akuzat-per-sigurimin-e-shtetit-nishani-padit-ne-gjykate-visar-zhitin/20%Monthly2019-05-08 12:37
https://americaneye.al/pd-dorezon-ne-kqz-listen-perfundimtare-emrat-e-194-kandidateve/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/ne-listen-e-pd-u-futen-gra-qe-kane-pjelle-4-femije-imami-sqaron-deklaraten/20%Monthly2019-05-08 12:38
https://americaneye.al/i-je-mirenjohese-kryeministrit-flamur-noka-ben-provokuesin-me-ina-ramen/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/ministrja-teknike-e-financave-shkarkon-tatimorin-por-i-refuzohet-urdhri/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/mccain-putin-kercenim-me-i-madh-se-isis/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-30-maj-2017/20%Monthly2019-05-08 12:38
https://americaneye.al/helmimi-ne-mitingun-e-pd-kerkohet-hetim-gjerman/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/casillas-buffon-e-meriton-kete-champions-por/20%Monthly2019-05-08 12:38
https://americaneye.al/12-gjerat-qe-nuk-i-kishit-degjuar-asnjehere-per-recipetat/20%Monthly2019-05-08 12:42
https://americaneye.al/angela-merkel-liderja-e-botes-se-lire/20%Monthly2019-05-08 12:43
https://americaneye.al/evolucioni-nje-teori-sa-e-vjeter-utopike-dhe-e-diskredituar/20%Monthly2019-05-08 12:44
https://americaneye.al/rrefimet-e-nje-prifti-homoseksual/20%Monthly2019-03-14 14:29
https://americaneye.al/mbretereshat-femra-qe-sunduan-egjiptin-e-lashte-per-tre-mije-vite/20%Monthly2019-03-22 13:32
https://americaneye.al/dash-shehi-kunder-topallit-e-imamit-e-pamoralshme-te-kerkosh-shkarkimin-e-bashes-ne-fushate/20%Monthly2019-05-08 12:44
https://americaneye.al/a-ecen-dot-europa-e-vetme-pa-ameriken-nga-mbrojtja-tek-terrorizmi-dhe-tregtia/20%Monthly2019-05-08 12:53
https://americaneye.al/presidenti-i-fshf-se-duka-renia-e-tiranes-nuk-eshte-drame/20%Monthly2019-03-14 12:21
https://americaneye.al/sa-vite-duhet-te-punojne-shqiptaret-per-te-dale-ne-pension-ne-krahasim-me-europianet/20%Monthly2019-03-14 14:37
https://americaneye.al/shba-dorehiqet-drejtori-i-komunikimit-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-03-14 14:44
https://americaneye.al/vajza-kujdes-nese-beni-keto-3-gabime-nuk-do-martoheni-me-ate-qe-keni-ne-krah/20%Monthly2019-05-08 12:56
https://americaneye.al/basha-u-pergjigjet-kritikeve-per-listat-ishte-koha-nuk-i-heq-asnje-presje/20%Monthly2019-05-08 12:56
https://americaneye.al/bagetia-pjell-zoti-imami-gruaja-lind/20%Monthly2019-05-08 12:57
https://americaneye.al/vdes-gjenerali-noriega-kush-ishte-ish-lideri-i-panamase-qe-berisha-e-beri-te-famshem/20%Monthly2019-05-08 13:00
https://americaneye.al/shkarkimi-bashes-percan-rebelet-bregu-kunder-imamit-dhe-topallit/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/kush-ishte-noriega-nga-spiun-i-cia-s-ne-armik-te-amerikaneve-prej-droges/20%Monthly2019-05-08 13:02
https://americaneye.al/fleta-e-votimit-renditja-e-partive-per-25-qershorin-lsi-e-para-libra-e-fundit/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/video-pergjimi-helmimi-ne-mitingun-e-pd-ministri-dritan-demiraj-nderhyn-ne-aksionin-e-prokurorise/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/ja-se-si-trump-mund-te-fitoje-luften-me-te-gjate-te-amerikes/20%Monthly2019-05-08 13:02
https://americaneye.al/foto-pamje-nga-sheshi/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/barcelona-zyrtarizon-trajnerin-e-ri-bartomeu-pse-zgjodha-ernesto-valverde/20%Monthly2019-05-08 13:03
https://americaneye.al/gjykata-i-ul-45-dite-nga-denimi-pedofilit-david-brown/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/deputetet-e-opozites-rroga-dhe-dieta-gjate-90-diteve-te-cadres/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/beqja-i-kerkoi-rames-te-mos-shkonte-sportiv-ne-darken-e-iftarit-si-iu-pergjigj-kryeministri/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/bye-bye-jozefine-dhe-ja-se-si-behesh-deputet-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-05-08 13:03
https://americaneye.al/si-u-cmontua-regjimi-i-gruevskit/20%Monthly2019-05-08 13:04
https://americaneye.al/historia-e-kennedy-t-njeriu-qe-na-beri-te-enderronim-henen-dhe-pastaj-na-e-dha/20%Monthly2019-05-08 13:05
https://americaneye.al/germimi-i-asteroideve-industria-e-se-ardhmes-qe-vlen-miliarda-dollare/20%Monthly2019-05-08 13:09
https://americaneye.al/lista-e-bashes-fituese-apo-humbese-si-e-komentojne-analistet/20%Monthly2019-05-08 13:10
https://americaneye.al/te-gjithe-njerezit-e-henri-cilit-qe-basha-i-futi-ne-listen-e-kandidateve-per-deputete/20%Monthly2019-05-08 13:11
https://americaneye.al/tani-qe-ska-me-kac-fitojne-te-gjithe/20%Monthly2019-05-08 13:11
https://americaneye.al/te-perjashtuarit-nga-basha-bode-patozi-topalli-bregu-imami-kastriot-islami/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/lista-e-pd-besnik-mustafaj-shoh-mungesa-te-medha-te-paperligjura/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/nano-rama-e-basha-do-qeverisin-bashke-pas-zgjedhjeve/20%Monthly2019-05-08 13:12
https://americaneye.al/hasan-prishtina-ne-vitin-1912-per-gazeten-gjermane-shqiperia-sipas-modelit-zviceran/20%Monthly2019-05-08 13:13
https://americaneye.al/foto-a-ka-qene-erdogan-shkesi-i-takimit-rama-trump-ja-qendrimi-vllazeror-mes-dy-liderve-ballkanas/20%Monthly2019-05-08 13:13
https://americaneye.al/ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-pasi-mbushni-30-vjec/20%Monthly2019-05-08 13:14
https://americaneye.al/premtimi-i-kryeprokurorit-per-tolerance-zero-shfryhet-ne-ndeshkime-minimale/20%Monthly2019-05-08 13:14
https://americaneye.al/prezantimi-i-dritan-demirajt-me-vartesit-nis-me-kercenimet-per-burg/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/25-thenie-brilante-nga-frojdi-qe-te-njihni-veten-dhe-kush-ishte-babai-i-psikanalizes/20%Monthly2019-05-06 10:32
https://americaneye.al/sondazhi-grate-tradhtojne-me-burrat-qe-kane-bark/20%Monthly2019-05-08 13:15
https://americaneye.al/lu-gjuha-shqipe-shume-e-bukur-por-ja-pse-te-huajt-shpesh-sia-dalin-ta-mesojne/20%Monthly2019-05-08 13:16
https://americaneye.al/monica-belluci-hap-festivalin-e-cannes-ne-menyren-me-seksi-video/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/nendrejtori-i-akbn-se-ben-biznes-me-firmen-nen-hetim-per-kontrabande/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/vasil-laci-plumba-perandorit/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/ja-sa-kohe-mund-te-rezistojne-femrat-pa-bere-seks/20%Monthly2019-05-08 13:17
https://americaneye.al/bota-dhe-ballkani-presin-me-ankth-viziten-e-erdoganit-ne-shba/20%Monthly2019-05-08 13:19
https://americaneye.al/femrat-tregojne-7-praktikat-seksuale-qe-ato-pelqejne-me-shume-ne-shtrat/20%Monthly2019-05-08 13:20
https://americaneye.al/e-dergova-vajzen-me-duart-e-mia-tek-mjeket-vrases/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/kush-eshte-hoyt-brian-yee-buldozeri-amerikan-qe-do-negocioje-krizen-politike-ne-tirane/20%Monthly2019-05-08 13:21
https://americaneye.al/perse-parada-e-lgbt-se-eshte-e-gabuar-dhe-fyese-per-shoqerine-tone/20%Monthly2019-05-08 13:21
https://americaneye.al/dy-aristokratet-thenie-brilante-per-shqiptaret-nga-faik-konica-dhe-mitat-frasheri/20%Monthly2019-05-08 13:22
https://americaneye.al/ballkonet-e-shperfytyruara-te-familjeve-shqiptare-fotoreportazh/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-6-maj-2017/20%Monthly2019-05-08 13:23
https://americaneye.al/juncker-per-brexit-anglishtja-po-e-humbet-rendesine-e-saj-ne-europe/20%Monthly2019-05-08 13:23
https://americaneye.al/partizani-kukesi-nje-barazim-qe-gezon-skenderbeun/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/ja-si-do-te-jete-moti-ne-fundjave/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/mesazhi-i-rendesishem-i-metes-falenderon-delegatet/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/strategjite-per-te-mos-rene-ne-gracken-e-atyre-qe-duan-tju-manipulojne/20%Monthly2019-05-08 13:23
https://americaneye.al/faik-konica-ne-shqiptaret-nuk-veme-dot-mend/20%Monthly2019-05-08 13:24
https://americaneye.al/tenton-te-vrase-me-sepate-bashkejetuesin-arrestohet-me-flagrance-26-vjecarja/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/cfare-fshihet-pas-terheqjes-se-edi-rames-nga-kavaja/20%Monthly2019-05-08 13:24
https://americaneye.al/vjehrri-pendohet-ne-gjykate-me-shau-dhe-un-nuk-e-di-cbera-me-pas/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/qemal-stafa-per-5-majin-dhe-endrren-e-pamundur-te-komunizmit/20%Monthly2019-05-08 13:25
https://americaneye.al/basha-e-cileson-kavajen-si-fitoren-e-pare-dhe-zbulon-levizjen-tjeter-te-opozites/20%Monthly2019-05-08 13:26
https://americaneye.al/ne-kavaje-konkurron-vetem-kreshnik-spahiu/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/raundi-i-dyte-si-zhvillohen-zgjedhjet-presidenciale-ne-france/20%Monthly2019-03-14 14:17
https://americaneye.al/pergjimi-cfare-kane-gjetur-izraelitet-prane-zyrave-te-berishes/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/gafa-e-nishanit-i-jep-te-njejtin-titull-te-dekoruarit-nga-topi/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/sa-vellezer-ke-ti-zbardhet-biseda-jashte-protokollit-rama-basha-nishani-video/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/al-capone-50-fakte-per-jeten-e-perandorit-te-mafias/20%Monthly2019-10-18 19:35
https://americaneye.al/shba-mbeshtesin-vendimin-e-rames/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/ps-terhiqet-nga-zgjedhjet-ne-kavaje-rama-ka-nje-plan-per-destabilizimin-e-vendit/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/lothar-matthaus-gruan-e-nderroj-interin-jo/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/historia-e-romes-se-lashte-ne-vetem-6-pergjigje/20%Monthly2019-05-08 13:29
https://americaneye.al/shba-dhoma-e-perfaqesuesve-voton-per-shfuqizimin-e-obamacare/20%Monthly2019-03-14 14:43
https://americaneye.al/qeveria-lehteson-procedurat-e-nevojshme-per-bizneset-ne-qkb/20%Monthly2019-03-14 12:35
https://americaneye.al/ministrat-serbe-zemerohen-nga-deklarata-e-zaev-per-nacionalizmin/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/keto-jane-shenjat-me-inteligjente-te-horoskopit/20%Monthly2019-05-08 13:31
https://americaneye.al/dy-rruget-qe-i-kane-mbetur-lulzim-bashes/20%Monthly2019-05-08 13:31
https://americaneye.al/ate-corbe-te-madhe-qe-gatoi-berisha-po-e-ha-basha-me-garuzhde/20%Monthly2019-05-08 13:32
https://americaneye.al/norvegji-miliarderi-i-naftes-fal-pasurine-per-ambientin/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/i-telefonoi-tre-here-komisioneri-hahn-i-heq-vizen-bashes/20%Monthly2019-03-16 11:20
https://americaneye.al/ibrahimovic-perfundon-me-sukses-nderhyrja-ne-gju/20%Monthly2019-05-08 13:32
https://americaneye.al/dalin-pergjigjet-e-lotarise-amerikane-procedurat-per-te-kontrolluar-nese-jeni-fitues/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/shqiperia-krenare-ne-nje-karikature-skandinave-te-1913-tes/20%Monthly2019-03-14 15:13
https://americaneye.al/mosbindja-civile-e-bashes-topalli-kerkon-mbledhjen-e-grupit-parlamentar/20%Monthly2019-03-13 21:04