XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/raporti-bandat-e-dhunshme-shqiptare-kontrollojne-trafikun-e-droges-ne-britani/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/pd-ne-kaos-ristani-kunder-bashes-po-manipulohen-zgjedhjet/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/trump-putin-se-shpejti-koke-me-koke/20%Monthly2019-05-06 13:18
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-29-qershor-2017/20%Monthly2019-05-06 13:19
https://americaneye.al/kriza-e-ujit-te-pijshem-veliaj-pishinat-e-lavazhet-mund-te-mbyllen/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/nisma-e-re-e-rames-cfare-duhet-te-permiresojme/20%Monthly2019-05-06 13:20
https://americaneye.al/shkelzen-berisha-tenton-te-ule-gjakrat-ne-pd-mos-linconi-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-05-06 13:20
https://americaneye.al/cfare-thote-per-ju-menyra-si-e-mbani-tavolinen-e-punes/20%Monthly2019-05-06 13:21
https://americaneye.al/cfare-po-ndodh-pas-gares-se-kreut-te-pd-se-paskuintat-e-diteve-delikate-te-bashes/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/emigrantet-sjellin-136-milione-euro-ne-tre-muaj-sa-ne-vitin-2016/20%Monthly2019-05-06 13:21
https://americaneye.al/allegri-nuk-e-kerkova-higuainin-fitoret-e-contes-merite-e-klubit/20%Monthly2019-05-06 13:22
https://americaneye.al/gjykata-e-larte-pese-gjyqtareve-u-mbaron-mandati/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/po-vjen-shiu-ja-deri-kur-do-te-zgjase-i-nxehti-video/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/perse-petrit-vasili-jep-doreheqjen-si-kryetar-i-lsi/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/ekipi-i-ri-tre-emrat-qe-do-te-drejtojne-lsi-ne-ne-opozite/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/monika-kryemadhi-kryetarja-e-re-e-lsi-se/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/eduard-selami-do-te-ishte-nje-magjistar-nese-do-te-behej-kryetar-i-pd-se/20%Monthly2019-05-06 13:22
https://americaneye.al/shefi-i-pentagonit-akuza-putinit-sjellje-te-keqija-angazhimi-i-shba-ndaj-nato-s-mbetet-i-palekundur/20%Monthly2019-03-14 14:50
https://americaneye.al/flet-gramoz-ruci-nuk-ka-me-koalicion-me-lsi-ne-ja-kur-dalin-emrat-e-ministrave/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/fleckenstein-tani-duhet-te-hapen-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/durres-tragjedi-ne-familje-djali-vret-babain-dhe-nenen-ne-xhafzotaj/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/themelet-e-krishterimit-ne-shqiperi-jane-te-forta-sepse-jane-apostolike/20%Monthly2019-05-06 13:23
https://americaneye.al/10-proceset-gjyqesore-qe-tronditen-boten/20%Monthly2019-05-06 13:23
https://americaneye.al/berisha-reagon-per-here-te-pare-per-humbjen-e-pd-dhe-rreshtohet-pro-bashes/20%Monthly2019-05-06 13:24
https://americaneye.al/deputetja-e-re-e-pdiu-reme-lala-i-bashkohem-edi-rames/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/opozita-e-hutuar/20%Monthly2019-05-06 13:25
https://americaneye.al/shpenzimet-e-larta-te-fundjaves-per-zgjedhjet-cojne-euron-ne-pikiate/20%Monthly2019-03-14 15:07
https://americaneye.al/nxitimi-per-te-lare-hesapet-me-lulzim-bashen/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/kqz-hedh-poshte-spekulimet-per-sulm-kibernetik-nga-hakerat-rus/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-25-qershorit-eurodeputeti-kukan-vjen-ne-tirane-si-kreu-i-misionit-mbikqyrjes-te-be-se/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/shperthimi-ne-durres-lsi-i-kujton-ps-tritolin-tek-farmacia-e-babait-te-saimir-tahirit/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/britania-vendos-rregulla-te-reja-per-emigrantet/20%Monthly2019-05-06 13:25
https://americaneye.al/de-biasi-trajneret-reklame-me-shqiperine/20%Monthly2019-05-06 13:28
https://americaneye.al/dap-rrezon-ministren-karabina-te-kthehen-ne-pune-dy-drejtoret-e-mas/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/kld-mblidhet-sot-ne-oren-1700-pritet-te-vendoset-shkarkimi-i-majlinda-andreas/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/rama-per-lsi-japin-tesera-me-zor-dhe-u-mbajne-kuote-nga-rroga/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/naco-leter-ambasadorit-amerikan-llalles-dhe-demirajt-ne-berat-po-blihen-vota/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/kodheli-kandidates-se-lsi-mbaj-gojen-se-nuk-di-cfare-flet/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/kredite-e-buta-deri-tani-jane-shqyrtuar-800-dosje-ja-kur-shpallen-fituesit/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/nje-arsye-me-shume-per-te-votuar/20%Monthly2019-05-06 13:29
https://americaneye.al/rama-ndan-hesapet-me-lsi-ne/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/policia-zbulon-porositesin-e-vrasjes-se-cukut-i-kerkon-ndihme-interpol-arrestojeni-pagoi-shallarin/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/gazeta-gjermane-nderkombetaret-i-besojne-rames-ndaj-mund-te-fitoje-nje-mandat-te-dyte/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/edi-rama-flet-si-vlonjat-jazek-ju-qofte-po-votuat-dashin-e-havase/20%Monthly2019-05-06 13:29
https://americaneye.al/termet-3-6-balle-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/veseli-formojme-qeverine-me-kryeminister-ramush-haradinajn/20%Monthly2019-05-06 13:30
https://americaneye.al/raporti-deputetet-kane-abuzuar-me-udhetimet-jashte-vendit/20%Monthly2019-05-06 13:31
https://americaneye.al/leku-fituesi-i-25-qershorit-te-gjitha-valutat-ne-renie-te-forte/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/arrihet-akordi-mbappe-dhe-donnarumma-tek-real-madrid/20%Monthly2019-05-06 13:31
https://americaneye.al/mitingu-i-ps-keto-jane-rruget-qe-do-te-bllokohen-sot-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/kerkoi-largimin-e-kreut-te-pd-mustafaj-cfare-me-tha-basha-sot-ne-telefon/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/monika-kryemadhi-replikon-me-tahirin-mos-pi-mall-bej-palester/20%Monthly2019-03-14 11:54
https://americaneye.al/25-vjet-sherbim-kryeprifteror-me-perkushtim-ndaj-zotit-dhe-njeriut/20%Monthly2019-05-06 13:32
https://americaneye.al/inzaghi-kandidat-per-stolin-e-kombetares/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/ngrohja-globale-kercenon-plantacionet-e-kafes-ne-vendin-ku-ajo-lindi/20%Monthly2019-05-06 13:32
https://americaneye.al/brexit-mund-te-ndalet-tusk-citon-fjalet-e-john-lennon/20%Monthly2019-05-06 13:33
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-22-qershor-2017/20%Monthly2019-05-06 13:33
https://americaneye.al/gjergj-bojaxhiu-mbetet-pa-shoket-dhe-shoqet-e-gjimnazit-ja-arsyeja/20%Monthly2019-05-06 13:34
https://americaneye.al/antonio-conte-pergatit-100-milione-per-dy-yje-te-juventusit/20%Monthly2019-05-06 13:34
https://americaneye.al/analiza-rrokullisja-e-euros-arrin-nivelin-me-te-ulet-qe-nga-viti-2009/20%Monthly2019-05-06 13:35
https://americaneye.al/analiza-pse-duhet-rivotuar-rama-per-nje-qeveri-pa-koalicione/20%Monthly2019-05-06 13:35
https://americaneye.al/jo-me-fasule-e-patate-shqiptaret-po-mbjellin-ereza/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/oshee-do-bleje-energji-po-vjen-thatesira-duhen-18-mln-euro-importe/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/vrasja-n-vlor-gruaja-na-trokit-n-n-der-hetimet-dyshohet-se-spiunoi-p-r-parcel-n-me-hashash/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/pasuesi-i-de-biazit-do-te-jete-serish-italian-kush-refuzoi-dhe-kush-eshte-favoriti/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/historia-e-dashurise-mbaroi-ja-si-te-buzeqeshesh-perseri/20%Monthly2019-05-06 13:36
https://americaneye.al/fabrika-e-shkrirjes-ne-kamez-rrezik-per-banoret/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/blerja-e-votes-denonconi-cdo-krim-elektoral-ne-kete-numer-zyrtar/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/7-genjeshtrat-qe-te-gjitha-grate-ua-thone-burrave-te-tyre/20%Monthly2019-05-06 13:37
https://americaneye.al/ekspertet-eurot-e-fushates-dhe-turistet-cojne-euron-poshte-133-lekeve/20%Monthly2019-05-06 13:37
https://americaneye.al/shtypeni-partine-e-zarfit/20%Monthly2019-05-06 13:38
https://americaneye.al/trump-denon-rende-korene-e-veriut-per-vdekjen-e-studentit/20%Monthly2019-03-18 09:31
https://americaneye.al/nga-kaubojsi-te-doshi-pse-prokuroria-nuk-hetoi-deputetet-qe-dhane-miliona-per-partite/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/dhunimi-i-koordinatorit-te-lsi-policia-jep-versionin-zyrtar/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/incidentet-zbardhet-telegrami-qe-haki-cako-iu-ka-derguar-drejtuesve-te-policise/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/njerezit-percmojne-ate-qe-se-kuptojne-disa-thenie-frymezuese-per-karakterin-e-njeriut/20%Monthly2019-03-14 11:55
https://americaneye.al/shqiptaret-ne-itali-drejt-zhdukjes/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-17-qershor-2017/20%Monthly2019-05-06 13:39
https://americaneye.al/nga-cezari-te-konstandini-i-ilirise-7-gjeneralet-me-te-medhenj-romake/20%Monthly2019-03-22 13:28
https://americaneye.al/luan-rama-thote-se-thirrja-e-policeve-ne-fushate-provokim-por-harron-rastin-e-ilir-metes/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/kujdes-per-te-joshur-duhet-zgjuarsi/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/mediat-greke-nje-biznesmen-shqiptar-i-naftes-truri-i-rrjetit-nderkombetar-te-kokaines/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/meta-perdor-edhe-greqine-kunder-rames/20%Monthly2019-05-06 13:40
https://americaneye.al/moti-prishet-ne-fundjave-masa-te-fresketa-ballkanike-video/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/majko-mbeshtet-ministrin-demiraj-rama-e-kaloi-cakun-me-deklaraten-per-policet/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/leonardo-di-caprio-kthen-statujen-oscar/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/demiraj-policet-qe-bejne-fushate-denohen-me-burg/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/deklarata-e-forte-e-bashes-nese-nuk-realizoj-programin-iki-nga-politika/20%Monthly2019-05-06 13:40
https://americaneye.al/trump-anulon-marreveshjen-e-barak-obames-me-kuben/20%Monthly2019-03-18 09:28
https://americaneye.al/cia-shqiptaret-popull-me-moshe-te-re/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/krize-kontratash-me-portieret-edhe-courtois-refuzon-chelsean/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-shmangni-per-te-mbajtur-pas-vetes-partnerin-tuaj/20%Monthly2019-05-06 13:42
https://americaneye.al/zgjedhjet-demiraj-paralajmeron-drejtuesit-e-policise-do-mbani-pergjegjesi/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/obama-zbulon-pa-dashje-gjinine-e-binjakeve-te-beyonce/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/semundja-nga-nje-mallkim-mund-te-kthehet-ne-nje-bekim/20%Monthly2019-05-06 13:43
https://americaneye.al/gramoz-ruci-paralajmeron-serish-ilir-meten-sillu-si-president-ndryshe/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/beteja-juaj-eshte-beteja-jone-ambasadori-lu-takohet-me-gazetaret-e-paditur-nga-gjin-gjoni/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/plasin-pakenaqesite-ne-koalicionin-qeverises-ne-serbi/20%Monthly2019-03-14 12:16
https://americaneye.al/sa-here-duhet-te-besh-seks-zbuloje-sipas-moshes-qe-ke/20%Monthly2019-03-14 14:37
https://americaneye.al/rrefehet-de-biazi-nata-qe-vendosa-largimin-shqiptaret-tani-jane-me-shume-se-kinezet/20%Monthly2019-05-06 13:44
https://americaneye.al/rama-ne-berat-partite-e-tjera-premtojne-ne-hava-skane-program-per-uljen-e-taksave/20%Monthly2019-03-14 12:39
https://americaneye.al/shqiptari-shkon-ne-irlande-per-te-bere-para-per-motren-e-shurdher-i-shpeton-debimit/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/rama-me-rendesi-qe-ps-te-mbaje-e-vetme-timonin-e-qeverise/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/euro-ne-pikiate-kush-fiton-e-kush-humbet/20%Monthly2019-05-06 13:45
https://americaneye.al/statistikat-31-e-femrave-dhe-18-e-meshkujve-te-punesuar-punojne-pa-page/20%Monthly2019-03-14 15:44
https://americaneye.al/champions-league-sonte-shkruhet-historia/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-ben-thirrje-per-vetingun-ne-gjyqesor/20%Monthly2019-05-06 13:46
https://americaneye.al/model-suksesi-angela-merkel/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/ruci-i-bindur-pas-25-qershorit-nuk-do-bejme-koalicion-me-pd-ne-apo-lsi-ne/20%Monthly2019-05-06 13:46
https://americaneye.al/eqrem-cabej-nje-shkrim-i-panjohur-i-tij-per-origjinen-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-05-06 13:47
https://americaneye.al/jeta-luksoze-mes-armeve-dhe-eurove-e-vrasesit-te-komisar-cukut-asgje-seshte-e-pamundur-foto/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/zyrtare-haki-cako-arrestuam-autorin-e-vrasjes-se-komisar-artan-cukut/20%Monthly2019-05-06 13:47
https://americaneye.al/tentojne-te-nxjerrin-nga-shqiperia-mijera-euro-kater-te-ndaluar-ne-aeroportin-e-rinasit/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/de-biasi-i-kthehet-skemes-klasike-ndaj-izraelit-ne-porte-strakosha/20%Monthly2019-05-06 13:48
https://americaneye.al/rama-me-ke-na-krahasoni-me-lulin-petritin-apo-ndocajn/20%Monthly2019-05-06 13:48
https://americaneye.al/zbulohet-emri-i-shqiptarit-dhe-banda-e-tij-e-kinezeve-qe-pastruan-trecerek-milioni-paund/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/ekzekutimi-i-komisarit-cuku-prokurori-zbardh-deshmine-e-vrasesit/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/pese-faktore-qe-veshtiresojne-qeverisjen-e-theresa-mayt/20%Monthly2019-03-14 12:08
https://americaneye.al/plot-49-e-britanikeve-nuk-e-duan-theresa-mayn/20%Monthly2019-03-14 12:15
https://americaneye.al/civici-reformat-e-qeverise-rama-paten-efekt-por-shtresa-e-mesme-eshte-renduar-me-taksa/20%Monthly2019-05-06 13:49
https://americaneye.al/gabimi-i-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-artan-cukut-qe-e-coi-ne-prangat-e-policise/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/foto-ambasadori-lu-me-djalin-e-tij-inauguron-sheshin-skenderbej/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/rama-flet-troc-nuk-mund-te-rri-kryeminister-me-shantazhe-si-deri-me-tani/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/19292-2/20%Monthly2019-05-06 13:50
https://americaneye.al/rama-sa-keni-paguar-per-patentat-na-votoni-te-sikterisim-partite-e-tepsise/20%Monthly2019-03-14 12:46
https://americaneye.al/donnarumma-rinovon-me-milanin/20%Monthly2019-05-06 13:50
https://americaneye.al/kur-hiqen-maskat/20%Monthly2019-05-06 13:51
https://americaneye.al/nano-flet-per-timonin-pas-takimit-me-ramen-nuk-keni-pare-gje-akoma/20%Monthly2019-05-06 13:51
https://americaneye.al/tatimet-ligji-i-faljes-biznesi-te-dorezoje-deklaratat-deri-30-qershor/20%Monthly2019-03-14 20:45
https://americaneye.al/rreh-gruan-ne-sy-te-femijes-se-mitur-arrestohet-32-vjecari/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/sondazhi-me-shume-se-gjysma-e-shqiptareve-duan-te-ikin/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/ese-per-emigrantet/20%Monthly2019-05-06 13:52
https://americaneye.al/fushata-zgjedhore-ministria-e-financave-kontrolle-ne-doganat-kufitare/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-10-qershor-2017/20%Monthly2019-05-06 13:52
https://americaneye.al/rama-ne-pogradec-te-clirojme-zyrat-e-shtetit-nga-partite-peng-marrese/20%Monthly2019-05-06 13:52
https://americaneye.al/per-te-humbur-mendjen-nevojitet-ta-kesh-31-thenie-gjeniale-nga-albert-ajnshtajn/20%Monthly2019-05-06 13:53
https://americaneye.al/15-vjet-burg-nese-vesh-fanellen-e-barcelones/20%Monthly2019-05-06 13:54
https://americaneye.al/kush-jane-gazetaret-e-kazanit-mediatik-rama-i-identifikon-me-radhe-te-cani/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/kursimtaret-shqiptare-humbin-40-milione-euro-nga-zhvleresimi-i-monedhes-se-perbashket/20%Monthly2019-05-06 13:55
https://americaneye.al/pronari-italian-i-call-center-kercenon-punonjesit/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/10-shkaqet-e-tradhtise-femerore-dhe-cilat-jane-femrat-qe-priren-te-tradhtojne/20%Monthly2019-05-06 13:56
https://americaneye.al/hidrocentralet-politika-bojkoton-konferencen-per-mbrojtjen-e-vjoses/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/e-rrihte-gruaja-10-vjet-me-e-vogel-48-vjecari-denoncon-ne-polici/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/cikalleshi-statistikat-tregojne-qe-shenova-me-shume-se-adebajor/20%Monthly2019-05-06 13:57
https://americaneye.al/berisha-eshte-me-bashen-per-listat-topalli-dhe-imami-miqte-e-mi-nese-deshirojne/20%Monthly2019-05-06 13:57
https://americaneye.al/gjin-gjoni-padi-11-milione-leke-kunder-medias-me-shkaktoi-vuajtje-shpirterore/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/rama-gjen-nje-timon-te-gjithin-per-vete/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/kombetarja-e-femrave-merr-hak-ndaj-sllovenise/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/rama-ja-kush-eshte-me-ka-mesuar-si-te-largohem-nga-pushteti/20%Monthly2019-05-06 13:58
https://americaneye.al/rama-rrefen-batutat-e-takimit-me-trump-si-reagoi-kur-mesoi-qe-isha-kryeminister-i-shqiperise/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/pedagoge-te-gjeologjise-thirren-eksperte-per-demet-ne-marinze/20%Monthly2019-03-14 11:51
https://americaneye.al/cndodh-sikur-te-bashkohen-berisha-rama-meta-po-te-hape-letrat-amerika-keta-i-mbyt-populli-me-gure/20%Monthly2019-05-06 13:58
https://americaneye.al/mustafa-nano-eshte-i-sigurt-rama-dhe-basha-do-te-qeverisin-bashke/20%Monthly2019-05-06 13:58
https://americaneye.al/sondazhi-per-tirane-sa-deputete-marrin-ps-dhe-pd-lsi-shume-dobet-surprize-bojaxhi/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/je-engjell-apo-djall-kete-ua-thote-horoskopi/20%Monthly2019-05-06 14:01
https://americaneye.al/perse-18-maji-nuk-eshte-pazar/20%Monthly2019-03-14 12:06
https://americaneye.al/sondazhi-per-qarkun-e-elbasanit-ja-kush-fiton-me-25-qershor/20%Monthly2019-03-14 15:41
https://americaneye.al/kryeministria-sqaron-ska-pasur-mbledhje-qeverie-te-enjten/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/shtate-fakte-interesante-te-finales-juventus-real-madrid/20%Monthly2019-03-14 15:18
https://americaneye.al/be-nuk-ka-rinegocim-te-marreveshjes-se-klimes/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/mijatovic-per-jeten-e-djalit-tim-do-te-jepja-gjithcka/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/java-e-heshtjes-zgjedhore/20%Monthly2019-05-06 14:06
https://americaneye.al/shekspiri-i-jep-fund-flirtit-pd-lsi/20%Monthly2019-05-06 14:06
https://americaneye.al/operacion-masiv-kunder-droges-sekuestrohen-685-kg-kanabis/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/de-biasi-drejt-largimit-ne-kine/20%Monthly2019-05-06 14:08
https://americaneye.al/vlore-i-vdes-foshnja-ne-bark-kallezim-ndaj-mjekeve/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/ne-grate-kemi-ne-dore-ti-japim-forme-te-ardhmes/20%Monthly2019-05-06 14:08
https://americaneye.al/bllokohet-porti-i-vlores-trageti-i-vetem-me-defekt-prej-dy-javesh/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/mbledhja-e-cuditshme-e-qeverise-rama-dhe-ministrat-e-ps-lsi-braktisin-tekniket-e-pd/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/nese-dicka-nuk-ndodh-jeni-me-fat-keshilla-jete-nga-dalai-lama/20%Monthly2019-05-06 14:10
https://americaneye.al/rihanna-sulmohet-ashper-nga-nje-bloger/20%Monthly2019-03-14 14:24
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-3-qershor-2017/20%Monthly2019-05-06 14:11
https://americaneye.al/pirlo-karikon-shoket-te-juventusi-fitoni-edhe-per-mua/20%Monthly2019-03-14 12:14
https://americaneye.al/rritet-kreditimi-per-shtepi-por-bankat-veshtiresojne-kushtet/20%Monthly2019-03-14 14:31
https://americaneye.al/policia-sqaron-statusin-e-berishes-i-pergjigjet-po-ne-facebook/20%Monthly2019-03-14 12:19
https://americaneye.al/furnizonte-me-kanabis-dy-familje-ne-sicili-zbulohet-lidhja-e-biznesmenit-shqiptar-me-elton-cicen/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/profil-dritan-demiraj-ministri-me-i-dekoruar-ne-evrope/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/sekretarja-e-pergjithshme-juliana-hoxha-i-pergjigjet-bardhit-sjellje-e-jashteligjshme/20%Monthly2019-03-14 14:38
https://americaneye.al/vasili-i-pergjigjet-bashes-me-shantazh-je-mosmirenjohes-ndaj-metes-une-di-shume-te-verteta/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/basha-une-si-kryeminister-do-i-jap-zgjidhje-halleve-tuaja/20%Monthly2019-05-06 14:11
https://americaneye.al/basha-sulm-frontal-metes-tregtar-i-venedikut-shpk-ja-jote-do-falimentoje-me-25-qershor/20%Monthly2019-05-06 14:12
https://americaneye.al/skema-e-re-per-pagesen-e-sigurimeve/20%Monthly2019-03-14 15:39
https://americaneye.al/suedia-ne-nato-putin-kercenon-hapur-do-ta-eliminonim-ushtarakisht/20%Monthly2019-03-14 15:48
https://americaneye.al/nedved-sa-here-luan-juventusi-vuaj-si-i-cmendur/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/zhbllokohet-autokolona-e-ushtrise-shqiptare-qe-u-bllokua-nga-komunistet-greke/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/pastrimi-i-parave-mbi-411-raste-vjet-edhe-persona-te-ekspozuar-politikisht/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/zv-kryeministrja-kall-zon-penalisht-drejtoresh-n-e-post-s-n-berat/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/10-sms-seksi-qe-cdo-mashkull-deshiron-ti-marre-nga-nje-femer/20%Monthly2019-05-06 14:14
https://americaneye.al/shenjat-a-jeni-tipi-per-lidhje-te-hapura/20%Monthly2019-05-06 14:15
https://americaneye.al/kostot-e-ndertimit-me-te-lartat-nga-viti-2013/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/5-tentativa-per-vrasjen-e-presidentit-rus-putin-si-iu-kam-shpetuar-komploteve/20%Monthly2019-05-06 14:15
https://americaneye.al/u-perfshi-ne-fushate-shkarkohet-edhe-drejtoresha-e-punesimit/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/pse-pd-dhe-ps-nuk-po-e-sulmojne-njera-tjetren-ne-fushate/20%Monthly2019-03-14 12:30
https://americaneye.al/60-kerkesa-lulzim-bashes/20%Monthly2019-05-08 12:29
https://americaneye.al/50-thenie-brilante-nga-robert-de-niro-per-jeten-dhe-suksesin/20%Monthly2019-05-08 12:32
https://americaneye.al/sondazhi-qe-trazoi-lsi-ne-te-gjitha-polemikat-dhe-konspiracionet/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/rikthehet-pas-15-vitesh-debati-rama-lubonja/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/kostot-e-fushates-partite-politike-fshehin-milionat-e-shpenzuara-ne-tubime-elektorale/20%Monthly2019-05-08 12:35
https://americaneye.al/analistet-qe-shfaqin-pakenaqesi-ndaj-bashes-jane-antiamerikane/20%Monthly2019-05-08 12:35
https://americaneye.al/shpenzimet-e-fushates-cojne-euron-ne-nivele-rekord-te-uleta-ne-tregun-shqiptar/20%Monthly2019-05-08 12:36