XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/100-futbollistet-me-te-mire-te-botes/20%Monthly2019-05-06 10:24
https://americaneye.al/britania-thellon-vetizolimin-me-be-ne-rikthehet-regjimi-i-vizave-per-europianet/20%Monthly2019-05-06 10:25
https://americaneye.al/rama-kerkon-doreheqjen-drejtoreve-te-spitaleve-ikni-qe-neser/20%Monthly2019-05-06 10:36
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-31-korrik-2017/20%Monthly2019-05-06 10:37
https://americaneye.al/9-histori-te-pabesueshme-tradhtie/20%Monthly2019-05-06 10:38
https://americaneye.al/taulant-xhaka-e-verteta-e-perplasjes-me-trajnerin-e-ri-te-kombetares/20%Monthly2019-05-06 10:39
https://americaneye.al/presidenti-serb-vucic-jo-negociata-per-rastin-morina/20%Monthly2019-05-06 10:42
https://americaneye.al/jahtet-tendenca-luksoze-e-te-pasurve-shqiptare-ja-milionat-e-shpenzuara/20%Monthly2019-05-06 10:45
https://americaneye.al/e-verteta-dhe-betejat-mendore-te-intelektualeve/20%Monthly2019-05-06 10:45
https://americaneye.al/pd-a-ka-gjasa-te-kthehet-me-si-dikur/20%Monthly2019-05-06 10:47
https://americaneye.al/administrata-e-korruptuar-administrata-e-frikesuar-dhe-prioritetet-e-rama-2/20%Monthly2019-05-06 10:47
https://americaneye.al/si-u-arrestua-dhe-u-lirua-per-28-dite-furnitori-shqiptar-i-cosa-nostra-s-artan-hoxha-zbulon-bomben-ne-tv/20%Monthly2019-05-06 10:48
https://americaneye.al/thirrja-e-vucicit-dhe-momenti-historik-per-marredheniet-shqiptaro-serbe/20%Monthly2019-05-06 10:48
https://americaneye.al/gjykata-thyen-rezistencen-e-bashkise-tepelene-kunder-hec-it-ne-nivice/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/denohet-permbaruesi-mori-25-mije-leke-per-te-shtyre-nje-ekzekutim-vendimi/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/vdes-motociklisti-nga-shpejtesia-perplaset-me-trafikndaresen/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/zbulohen-emrat-e-zyrtareve-te-larte-qe-rama-i-shkarkoi-live-ikni-te-gjith-tani/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/apeli-e-riktheu-ne-burg-por-alket-hatija-nuk-gjendet-prej-4-ditesh/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/mbrojtja-sulmon-provat-e-prokurorise-ne-gjyqin-per-vrasjen-e-gazmend-collakut/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/cfare-fshihet-pas-dores-se-shtrenguar-te-metes-me-berishen/20%Monthly2019-05-06 10:50
https://americaneye.al/kush-e-vrau-adoleshenten-ruse-ne-ksamil/20%Monthly2019-05-06 10:51
https://americaneye.al/saga-e-derrave-mban-peng-prej-13-vitesh-drejtesine-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/lajm-i-keq-nga-italia-femijet-e-refugjateve-nuk-do-te-marrin-nenshtetesine/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/policet-maqedonas-patrullojne-resortet-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/kuvendi-kerkon-ne-kushtetuese-rrezimin-e-padise-per-tre-ligjet-e-drejtesise/20%Monthly2019-05-06 10:52
https://americaneye.al/rama-u-heq-vizat-ministrave-pushimet-vetem-ne-shqiperi-jo-jashte/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/trysnia-e-trustit-te-geshtenjave/20%Monthly2019-05-06 10:52
https://americaneye.al/mafia-shqiptare-pse-ka-profilin-e-ndrangetas-struktura-dhe-roli-ne-rritje-i-grave/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/plagoset-me-thike-ne-koke-31-vjecari-ngjarja-ndodhi-ne-lokal/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-14-korrik-2017/20%Monthly2019-05-06 10:53
https://americaneye.al/5-shenjat-e-horoskopit-qe-kane-karakterin-me-te-forte-ne-gjithe-zodiakun/20%Monthly2019-10-23 09:47
https://americaneye.al/albin-kurti-haradinaj-mund-te-formoje-qeverine-me-dy-kryeqytete/20%Monthly2019-05-06 10:57
https://americaneye.al/te-pathenat-e-paktit-rama-basha/20%Monthly2019-05-06 10:57
https://americaneye.al/aftesia-e-rralle-james-sheh-ndryshe-nga-njerezit-normale/20%Monthly2019-05-06 10:58
https://americaneye.al/video-ja-si-reagon-nenkryetari-i-kqz-kur-shikon-se-asnje-kuti-nuk-eshte-ne-rregull/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/macron-i-eshte-presidenti-qe-trump-i-do-te-donte-shume-te-ishte/20%Monthly2019-05-06 10:58
https://americaneye.al/vidhnin-energjin-elektrike-procedohen-10-biznesmen-n-shkod-r-dhe-lezh/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/selami-sulm-amerikan-bashes-perplasjen-me-shba-e-pagoi-me-humbje/20%Monthly2019-05-06 10:59
https://americaneye.al/10-menyra-per-te-dalluar-mashtruesin-ne-nje-lidhje-dashurore/20%Monthly2019-05-06 10:59
https://americaneye.al/banka-e-shqiperise-kujdes-nga-monedhat-virtuale-ja-pse-i-konsiderojme-mashtrim-financiar/20%Monthly2019-05-06 11:00
https://americaneye.al/8-shenjat-qe-tregojne-se-duhet-ti-jepni-fund-marredhenies-suaj/20%Monthly2019-05-06 11:01
https://americaneye.al/bonuci-akord-me-milanin-por-juve-do-40-milione-euro/20%Monthly2019-05-06 11:02
https://americaneye.al/fehmi-abdiu-pse-duhet-hartuar-nje-kushtetute-e-re/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/emrat-grabiten-dy-jave-me-pare-ne-vlore-3-ne-pranga-1-ne-kerkim/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/berisha-serish-ne-krye-pd-topalli-de-gol-u-rikthye-kur-franca-kishte-nevoje/20%Monthly2019-05-06 11:02
https://americaneye.al/eduard-selami-tregon-brengen-me-te-madhe-qe-ka-ne-lidhje-me-berishen/20%Monthly2019-05-06 11:02
https://americaneye.al/berisha-injoron-apelin-e-patozit-dhe-krizen-ne-pd-strategjia-e-diversionit-per-te-mbrojtur-bashen/20%Monthly2019-05-06 11:03
https://americaneye.al/shmanget-renia-nga-kategoria-flamurtari-nuk-humbet-me-pike/20%Monthly2019-03-14 15:07
https://americaneye.al/rama-flet-per-qeverine-e-re-do-te-kete-me-pak-ministri/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/vetedorezohet-ne-polici-vrasesi-i-mjekut/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/finalizohet-operacioni-ndjekja-arrestohet-djali-i-deshmitarit-te-dosjes-hajdari/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/rama-paralajmeron-bashkimin-e-pd-lsi-do-bejne-nje-koalicion-interesash/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/gjeniu-rus-31-thenie-motivuese-per-te-kuptuar-jeten-nga-lev-tolstoi/20%Monthly2019-11-20 11:43
https://americaneye.al/rama-publikon-emrat-ja-100-zyrtaret-e-denoncuar-per-abuzime-ne-administrate/20%Monthly2019-05-06 11:06
https://americaneye.al/14-organizatat-me-te-frikshme-kriminale-dhe-nje-analize-per-mafian-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/emigrantet-kthehen-ne-shqiperi-per-te-shijuar-frytet-e-bregdetit-te-jugut/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/topalli-takim-me-zyrtaret-e-merkel-basha-rrenoi-pd-ne-dhe-nuk-leshon-karrigen/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/ku-ulet-edi-rama-dhe-a-lodhet-vucici/20%Monthly2019-05-06 11:07
https://americaneye.al/aventura-e-nje-turisti-britanik-te-varri-i-enver-hoxhes/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/ku-humbi-republika-e-re/20%Monthly2019-05-06 11:08
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-zyhdi-dajti-ish-kreu-i-policise-bashkiake-dhe-inuk-ut/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/mimi-kodheli-paralajmeron-njerezit-e-lsi-se-do-vihet-drejtesia-ne-vend/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/i-nxehti-afrikan-djeg-shqiperine-ja-kur-nisin-reshjet-e-shiut/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-10-korrik-2017/20%Monthly2019-05-06 11:08
https://americaneye.al/18-vjecarja-vdes-pas-operacionit-nisin-hetimet-ndaj-kirurges-ne-elbasan/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/leo-messi-si-u-be-viti-pas-viti-nje-pasanik-video/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/vlahutin-puna-ne-shtet-nuk-eshte-e-perjetshme-te-ndryshohet-mendesia/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/rama-publikon-platformen-e-bashkeqeverisjes-cfare-kerkoj-nga-qytetaret/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/video-vonesa-e-policise-detyron-njerezit-te-dalin-nga-dritaret-e-urbanit/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/djali-i-trumpit-ka-pasur-kontakte-me-ruset/20%Monthly2019-05-06 11:09
https://americaneye.al/kredite-e-keqija-niveli-me-i-ulet-ne-6-vite/20%Monthly2019-03-14 11:59
https://americaneye.al/bitcoin-monedha-virtuale-hyn-ilegalisht-ne-shqiperi-kujdes-nuk-ju-mbron-askush/20%Monthly2019-05-06 12:43
https://americaneye.al/10-kuriozitete-historike-per-parane/20%Monthly2019-05-06 12:43
https://americaneye.al/alo-ju-flas-nga-cadra-e-lirise/20%Monthly2019-05-06 12:44
https://americaneye.al/selami-basha-e-ktheu-pd-ne-monopol-origjinali-eshte-berisha-po-ky-i-coi-me-larg/20%Monthly2019-03-14 14:40
https://americaneye.al/kur-ju-duket-se-jeta-po-ju-derrmon-kujtoni-keto-6-keshilla-praktike/20%Monthly2019-05-06 12:45
https://americaneye.al/rama-90-minuta-takim-ne-rezidencen-e-erdogan-video/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/samiti-g20-s-perfundoi-cfare-do-te-mbetet-ne-kujtese/20%Monthly2019-05-06 12:45
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-7-korrik-2017/20%Monthly2019-05-06 12:46
https://americaneye.al/presidenti-i-napolit-te-madh-bojkoton-maradonen-jam-me-pushime-ne-vlore/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/media-britanike-shqiperia-do-na-zevendesoje-ne-be-rama-basha-fushate-per-anetaresimin/20%Monthly2019-05-06 12:46
https://americaneye.al/ja-cilat-jane-pikat-tuaja-me-te-dobeta-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-05-06 12:47
https://americaneye.al/kush-eshte-19-vjecarja-qe-u-hodh-nga-kati-i-tete-bashkejetuesi-ajo-vetem-qante/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/10-qendrimet-qe-duhen-shmangur-pas-nje-grindjeje/20%Monthly2019-05-06 12:48
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-nuk-bejne-njerezit-e-shendetshem-menderisht/20%Monthly2019-05-06 12:49
https://americaneye.al/e-keqja-shkon-pertej-lulzim-bashes/20%Monthly2019-05-06 12:49
https://americaneye.al/ferizaj-nje-shikim-nga-afersia/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/eksploziv-lokalit-ne-tirane-policia-zbardh-detajet/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/besniku-i-bashes-ja-pse-e-perjashtuam-topallin-nga-lista-e-deputeteve/20%Monthly2019-05-06 12:50
https://americaneye.al/selami-gara-do-ti-nxjerre-demokratet-me-te-forte-dhe-te-bashkuar/20%Monthly2019-03-14 14:41
https://americaneye.al/azil-ne-be-shqiperia-ende-ne-lufte/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/manaj-drejt-gjermanise-e-kerkon-f-dusseldorf/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/matura-shteterore-dalin-rezultatet-e-provimeve-me-zgjedhje/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/patozi-rrefen-takimin-me-berishen-eshte-shume-i-shqetesuar-per-humbjen-e-thelle-te-pd/20%Monthly2019-05-06 12:50
https://americaneye.al/rama-i-pergjigjet-kryemadhit-edhe-pse-meta-u-cmend-ne-nje-faze-koalicioni-ishte-pozitiv/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/selami-pse-jam-kunder-nje-koalicioni-pd-ps/20%Monthly2019-05-06 12:52
https://americaneye.al/rama-merr-frenat-e-qeverise-urdher-per-blerjen-e-energjise-elektrike/20%Monthly2019-05-06 12:52
https://americaneye.al/nusja-merret-ne-mbrojtje-pas-dhunes-nga-vjehrra/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/lukaku-drejt-manchester-united-per-85-milione-euro-do-zevendesoje-ibrahimovic/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/partizani-mbyll-aventuren-ne-europa-league/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/infarkti-te-gjitha-shkaqet-qe-mund-ti-shmangni/20%Monthly2019-05-06 12:53
https://americaneye.al/tirana-eliminohet-nga-europa-league/20%Monthly2019-03-16 16:13
https://americaneye.al/tiroidet-10-keshilla-per-stinen-e-veres/20%Monthly2019-05-06 12:54
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-meshkujt-simpatizojne-fshehurazi-te-femrat-dhe-10-gjerat-urrejne/20%Monthly2019-05-06 12:57
https://americaneye.al/analiza-gjermane-keto-jane-kater-arsyet-pse-i-humbi-zgjedhjet-basha/20%Monthly2019-05-06 13:00
https://americaneye.al/bode-pse-basha-nuk-punoi-ta-conte-pd-ne-pushtet/20%Monthly2019-05-06 13:00
https://americaneye.al/ideja-e-bashkimit-doganor-ne-ballkan-eshte-projekt-rus/20%Monthly2019-05-06 13:01
https://americaneye.al/belgjika-liron-gabimisht-kumbarin-shqiptar-te-droges-dhe-prostitutave/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/sherr-mes-femrave-ne-durres/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/idrizi-jashte-parlamentit-aleanca-popullore-ceshtja-came-te-mos-perdoret-me-per-pazare/20%Monthly2019-05-06 13:02
https://americaneye.al/putin-zgjat-sanksionet-per-shqiperine/20%Monthly2019-03-14 12:33
https://americaneye.al/rama-per-mua-do-te-jete-gramoz-ruci-kreu-i-ri-i-kuvendit/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/rama-per-qeverine-e-re-do-te-kete-ndryshime-te-medha/20%Monthly2019-03-14 12:44
https://americaneye.al/rama-suprizon-u-jep-note-pozitive-ministrave-te-pd/20%Monthly2019-03-14 12:50
https://americaneye.al/rama-tregon-nese-do-jete-ne-parlament-kur-meta-te-betohet-si-president/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/sic-ka-qene-do-te-jete-pd-ja/20%Monthly2019-05-06 13:14
https://americaneye.al/sejko-fushata-zgjedhore-demtoi-ekonomine/20%Monthly2019-03-14 14:38
https://americaneye.al/pas-24-vjetesh-zbulohet-perse-tupac-u-nda-nga-madona/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/fillon-falimenti-i-call-center-brenda-pak-diteve-u-mbyllen-kater-qendra/20%Monthly2019-05-06 13:15
https://americaneye.al/deshmite-tronditese-te-vajzave-shqiptare-si-na-shfrytezuan-per-prostitucion/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/per-te-gjithe-ata-qe-paragjykojne-eduard-selamin/20%Monthly2019-05-06 13:15
https://americaneye.al/ne-arenen-e-mergimit/20%Monthly2019-05-06 13:16
https://americaneye.al/babai-i-amerikes-george-washington-testamenti-i-lamtumires/20%Monthly2019-05-06 13:17
https://americaneye.al/parlamenti-i-ri-me-perfaqesimin-me-te-larte-te-grave-qe-nga-viti-1992/20%Monthly2019-05-06 13:17
https://americaneye.al/8-ushqime-verore-qe-do-tju-shpetojne-nga-fryrja-e-barkut/20%Monthly2019-05-06 13:18