XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-31-gusht-2017/20%Monthly2019-05-01 10:47
https://americaneye.al/artan-fuga-do-ti-shkruaj-rames-per-akademine-e-shkencave-falenderoj-berishen/20%Monthly2019-05-01 10:47
https://americaneye.al/kanabisi-nje-piramide-qe-dogji-shqiptaret/20%Monthly2019-05-01 10:48
https://americaneye.al/50-fakte-per-napoleon-bonapartin-kush-ishte-njeriu-qe-ndryshoi-historine-e-europes/20%Monthly2019-05-01 10:49
https://americaneye.al/ja-se-cfare-kerkon-cdo-shenje-horoskopi-nga-gjysma-e-tyre-me-e-mire/20%Monthly2019-05-01 10:50
https://americaneye.al/informonte-kultivuesit-dhe-trafikantet-e-droges-arrestohet-polici/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/ku-eshte-shteti-te-cilin-nikolla-marku-e-injoron/20%Monthly2019-05-01 10:51
https://americaneye.al/tete-gjera-qe-duhet-te-beni-per-te-qene-te-lumtur/20%Monthly2019-05-01 10:52
https://americaneye.al/10-histori-te-pabesueshme-rreth-vladimir-putin/20%Monthly2019-10-18 19:28
https://americaneye.al/ancelotti-le-ne-stol-muller-rebelohet-gjermania/20%Monthly2019-05-01 10:54
https://americaneye.al/reagime-te-forta-ne-londer-per-vdekjen-e-shqiptarit/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/struktura-e-re-e-qeverise-ja-punonjesit-qe-rrezikojne-punen-ne-cdo-institucion/20%Monthly2019-05-01 10:55
https://americaneye.al/baronet-e-droges-rama-ne-skaner-makinat-superluksoze-te-te-papuneve/20%Monthly2019-05-01 10:56
https://americaneye.al/ngerci-ne-institucionet-kyce-te-drejtesise-ben-kapice-dosjet-ne-pritje-te-gjykimit/20%Monthly2019-05-01 10:56
https://americaneye.al/faraonia-e-fundit-12-fakte-qe-nuk-i-dinit-per-kleopatren/20%Monthly2019-03-22 11:41
https://americaneye.al/de-biasi-rikthehet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-01 10:57
https://americaneye.al/latifi-panucci-ka-sjelle-gjera-te-reja-jam-gati-te-luaj/20%Monthly2019-05-01 10:57
https://americaneye.al/grezda-favorite-ndaj-lihtenshtejnit-fitore-edhe-ne-maqedoni/20%Monthly2019-05-01 10:57
https://americaneye.al/shefat-e-shtabeve-te-nato-s-per-here-te-pare-ne-tirane/20%Monthly2019-05-01 10:58
https://americaneye.al/malaj-a-do-te-jete-eficente-kjo-qeveri-ja-sfidat/20%Monthly2019-05-01 10:58
https://americaneye.al/intervista-e-rralle-e-nenes-se-mbretereshes-geraldine-ndarja-me-te-bijen-dhe-largimi-dramatik-nga-shqiperia/20%Monthly2019-05-01 10:59
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-28-gusht-2017/20%Monthly2019-05-01 10:59
https://americaneye.al/viagra-per-tru-per-imamet-pa-tru/20%Monthly2019-05-01 11:01
https://americaneye.al/kryemadhi-qeveria-e-re-me-qeverisje-te-vjeter/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/sondazhi-popullariteti-i-presidentit-macron-bie-ndjeshem/20%Monthly2019-03-14 15:41
https://americaneye.al/milan-fassone-nese-nuk-kapim-champions-do-te-largohet-nje-lojtar-big/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/liverpool-turperon-arsenalin-me-poker/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/sulmet-ne-barcelone-motra-e-terroristeve-jo-terrorit/20%Monthly2019-03-14 15:49
https://americaneye.al/morata-vetem-1-muaj-te-chelsea-dhe-shkruan-historine-e-premier-league/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/ta-gezoje-edhe-opozita-qeverine-e-re/20%Monthly2019-03-14 15:51
https://americaneye.al/panuci-dua-maksimumin-ne-dy-ndeshje-pse-i-ftova-3-te-rinjte/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/pas-debimit-te-emigranteve-ne-shba-mungon-krahu-i-punes/20%Monthly2019-05-01 11:01
https://americaneye.al/kush-eshte-etilda-gjonaj-ministrja-e-re-e-drejtesise/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/jugosllavia-e-re-dhe-mendjet-e-vjetra-te-opozites/20%Monthly2019-05-01 11:02
https://americaneye.al/cfare-ka-ndodhur-me-27-gusht/20%Monthly2019-05-01 11:03
https://americaneye.al/trafikonte-droge-duke-u-hequr-si-pushues-ne-itali-pranga-27-vjecarit-shqiptar/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/papajtueshmeria-minister-deputet-kush-mund-te-jene-12-deputetet-e-rinj/20%Monthly2019-05-01 11:04
https://americaneye.al/cutrone-vazhdon-te-habise-per-milan-napoli-i-shenon-3-berishes-fiton-strakosha/20%Monthly2019-05-01 11:05
https://americaneye.al/chuck-norris-i-shpeton-vdekjes-per-mrekulli/20%Monthly2019-05-01 11:05
https://americaneye.al/pse-rama-zgjodhi-majkon-dhe-rucin/20%Monthly2019-05-01 11:06
https://americaneye.al/nje-takim-i-paperseritshem-i-dy-mendjeve-brilante-mbi-shkencen-dhe-spiritualitetin/20%Monthly2019-05-01 11:07
https://americaneye.al/erdogan-rikthen-lavdine-e-selxhukeve-thirrje-turqve-te-frymezohen-nga-historia/20%Monthly2019-05-01 11:08
https://americaneye.al/trafiku-i-armeve-autori-u-tradhtua-nga-gjurmet-e-gishtave-ne-ambalazh/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/parku-i-liqenit-projekt-rigjallerimi-piste-vrapimi-ecjeje-e-pedalimi/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/intervista-john-alite-une-mafiozi-shqiptar-qe-rrezova-familjen-e-fundit-te-cosa-nostra-s/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/rreziku-qe-i-vjen-edi-rames-nga-qeveria-e-re/20%Monthly2019-05-01 11:09
https://americaneye.al/foto-njihuni-me-13-ministrat-e-rinj-te-qeverise-rama-ii/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/shkrirja-e-ministrise-se-integrimit-ditmir-bushati-qeteson-klajda-gjoshen/20%Monthly2019-03-14 15:07
https://americaneye.al/rama-fton-bashen-gati-te-riperterijme-marreveshjen-e-17-majit/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/britania-ndjen-efektet-e-brexit-ekonomia-ne-ngadalesim-shqetesues/20%Monthly2019-05-01 11:10
https://americaneye.al/urtesia-e-nene-terezes-31-theniet-me-frymezuese-te-shenjtores-shqiptare/20%Monthly2019-09-05 09:46
https://americaneye.al/a-e-dini-pse-vendoset-patkoi-ne-dere-2/20%Monthly2019-05-01 12:02
https://americaneye.al/shehi-vazhdoj-te-luaj-nuk-thyej-premtimin/20%Monthly2019-03-14 14:50
https://americaneye.al/forcimi-i-lekut-mbajti-ne-nivele-te-ulta-ushqimet-dhe-naften/20%Monthly2019-05-01 12:03
https://americaneye.al/keta-jane-100-miliarderet-me-te-pasur-ne-fushen-e-teknologjise/20%Monthly2019-05-01 12:04
https://americaneye.al/shqiperia-blen-energji-20-mln-euro-per-shtatorin/20%Monthly2019-03-14 15:11
https://americaneye.al/fitohen-7587-milione-dollare-ne-lotari-shuma-rekord-terhiqet-me-keste/20%Monthly2019-05-01 12:04
https://americaneye.al/sokol-balla-javen-tjeter-nis-hakmarrja-e-rilindjes-keta-jane-ministrat-e-rinj/20%Monthly2019-05-01 12:06
https://americaneye.al/keta-jane-mbiemrat-me-te-perhapur-ne-europe/20%Monthly2019-05-01 12:09
https://americaneye.al/furtuna-rama-2-te-gjitha-drejtorite-qe-do-shkrihen-largohen-njerezit-e-lsi-se/20%Monthly2019-05-01 12:10
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-22-gusht-2017/20%Monthly2019-05-01 12:10
https://americaneye.al/ministria-e-financave-hap-ankand-per-pronat-e-ish-firmave-piramidale/20%Monthly2019-05-01 12:11
https://americaneye.al/urimi-prekes-por-plot-humor-i-agron-llakajt-per-te-bijen/20%Monthly2019-05-01 12:12
https://americaneye.al/atentat-presidentit-te-superliges-tritol-makines-ne-periferi-te-tiranes/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/atentati-me-eksploziv-presidenti-i-kamzes-nuk-kam-borxhe-dhe-as-konflikte/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/sherr-per-disa-vajza-shqiptari-vret-ne-vjene-me-thike-shtetasin-serb/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/serbia-keqperdor-debatin-per-kombin-kosovar/20%Monthly2019-05-01 12:12
https://americaneye.al/nga-shtatori-euro-do-rritet-por-nuk-do-arrije-vleren-e-kembimit-140-lek/20%Monthly2019-05-01 12:13
https://americaneye.al/moikom-zeqo-hierarkia-e-vlerave-letrare-varet-nga-talentet-jo-nga-sistemet-politike/20%Monthly2019-05-01 12:13
https://americaneye.al/skenderbeu-i-mbyllur-ne-autobus-ne-maqedoni/20%Monthly2019-03-14 15:40
https://americaneye.al/si-te-beheni-terheqese-me-pese-hapa/20%Monthly2019-05-01 12:16
https://americaneye.al/cfare-kerkon-nje-mashkull-te-nje-femer-shenja-e-tij-e-horoskopit-ju-vjen-ne-ndihme/20%Monthly2019-05-01 12:18
https://americaneye.al/a-mund-ti-riktheje-be-vizat-per-shqiptaret-ja-si-pergjigjet-ambasadorja-holandeze/20%Monthly2019-05-01 12:20
https://americaneye.al/pezullohet-nga-detyra-shefi-i-komisariatit-nr-1-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/tatimet-si-do-te-percaktohet-vendi-i-furnizimit-te-tvsh-se-per-sherbimet-e-kryera/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-21-gusht-2017/20%Monthly2019-05-01 12:20
https://americaneye.al/dacic-propozon-ndryshime-kufijsh-koha-per-kompromis-historik-me-shqiptaret/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/debati-per-sigurimin-kastriot-dervishi-i-pergjigjet-auron-tares-ke-dashuri-te-thelle-per-regjimin/20%Monthly2019-05-01 12:21
https://americaneye.al/granit-xhaka-rrefen-endrren-arsenalin-dhe-henrine-skenderbeu-kualifikohet/20%Monthly2019-05-01 12:22
https://americaneye.al/pd-mendjen-serish-tek-tepsia-duam-qeverine-por-jo-me-ramen-kryeminister/20%Monthly2019-05-01 12:22
https://americaneye.al/fabula-verore-per-kthimin-e-vizave-sa-eshte-reale-dhe-sa-politike/20%Monthly2019-05-01 12:22
https://americaneye.al/basha-mesazh-per-ndarjen-nga-jeta-te-ish-kryeministrit-te-kosoves/20%Monthly2019-05-01 12:23
https://americaneye.al/angela-merkel-muhammed-nder-banoret-me-te-reja-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-01 12:23
https://americaneye.al/9-gj%d1%91ra-q%d1%91-ndoshta-nuk-i-dini-p%d1%91r-katarin/20%Monthly2019-05-01 12:24
https://americaneye.al/e-padegjuar-shkojne-ne-durres-per-videoklipin-e-dasmes-por-nuk-i-lejon-pronari-i-detit%e2%80%8b-video/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/mesimet-e-albert-ajnshtajnit-per-jeten-njeriun-lumturine-dhe-punen/20%Monthly2019-05-01 12:24
https://americaneye.al/raporti-i-klsh-autoriteti-kombetar-i-ushqimit-nuk-garanton-sigurine-ushqimore-ne-vend/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/bb-shqiptaret-nuk-preferojne-kredite-por-huate-dhe-borxhet/20%Monthly2019-05-01 12:25
https://americaneye.al/gezimi-cinik-i-opozites-per-vizat/20%Monthly2019-05-01 12:25
https://americaneye.al/digjen-pyjet-ne-voskopoje-banoret-flaket-po-u-afrohen-shtepive/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/rama-thirrje-te-rendesishme-qytetareve-per-punesimet/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/pasuria-e-gjyqtareve-deklarojne-vilat-dhe-apartamentet-si-dhurata-nga-gjyshja-babai-apo-motra/20%Monthly2019-06-05 13:56
https://americaneye.al/kur-te-heqin-vizen-shqiptaret/20%Monthly2019-05-01 12:26
https://americaneye.al/laura-bush-si-u-dashurova-me-xhorxh-bush/20%Monthly2019-05-01 12:28
https://americaneye.al/rama-thote-miremengjes-suedezet-japin-mendimin-per-shqiperine-video/20%Monthly2019-05-01 12:29
https://americaneye.al/pd-thirrje-aqif-rakipit-dorezo-mandatin-dhe-shko-para-drejtesise/20%Monthly2019-05-01 12:30
https://americaneye.al/krim-i-dyfishte-ne-tirane-cifti-gjendet-i-vrare-me-arme-zjarri/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/helmohen-17-persona-ne-bulqize-mes-tyre-6-jane-femije/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/vizat-vjen-reagimi-i-ministrit-te-jashtem-ditmir-bushati/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/policia-jep-detaje-zbulohet-1-3-ton-kanabis-gati-per-ne-itali-fotovideo/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/eksperti-jep-alarmin-ne-shqiperi-ka-pedofile-online/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/dyndje-automjetesh-ne-hyrje-e-dalje-te-kakavijes/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/foto-kush-eshte-gruaja-qe-e-akuzon-per-kanosje-ish-deputetin-socialist/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/financial-times-sulmi-terrorist-ne-barcelone-rrezikon-turizmin-ne-spanje/20%Monthly2019-05-01 12:32
https://americaneye.al/feste-ne-milano-inter-milan-presion-juves/20%Monthly2019-05-01 12:33
https://americaneye.al/vizat-drejt-shba-ve-kriteret-kualifikuese-mbi-arsimimin-dhe-punesimin/20%Monthly2019-05-01 12:33
https://americaneye.al/ndoka-sulmon-topallin-dhe-patozin-pse-e-kerkoni-baben/20%Monthly2019-05-01 12:34
https://americaneye.al/ja-sa-eshte-paga-mesatare-ne-shqiperi-rajon-dhe-evrope/20%Monthly2019-05-01 12:34
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-19-gusht-2017/20%Monthly2019-05-01 12:35
https://americaneye.al/qytetaret-do-te-paguajne-nje-takse-edhe-per-banesen/20%Monthly2019-05-01 12:35
https://americaneye.al/zbardhen-e-mailet-ne-qeveri-ministrat-e-pd-sherr-me-zv-ministrat/20%Monthly2019-05-01 12:36
https://americaneye.al/ministrat-teknike-ndryshojne-mendje-mandija-nuk-ikim-nga-qeveria/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/sa-shanse-ka-rikthimi-i-vizave-per-shqiperine-cfare-thote-rregullorja-e-be/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/a-ishte-sigurimi-i-shtetit-nje-organizate-kriminale/20%Monthly2019-05-01 12:36
https://americaneye.al/raporti-i-ministrave-teknike-per-zgjedhjet-reagon-per-here-te-pare-lulzim-basha/20%Monthly2019-05-01 12:37
https://americaneye.al/si-mund-te-keni-nje-gjoks-te-tonifikuar-me-levizje-te-thjeshta/20%Monthly2019-03-14 15:30
https://americaneye.al/largohet-kryekeshilltari-i-donald-trump/20%Monthly2019-06-05 13:52
https://americaneye.al/masat-kunder-terrorizmit-perforcime-shtese-ne-zonat-turistike/20%Monthly2019-06-05 13:54
https://americaneye.al/patozi-bashes-ke-dy-mundesi-ose-prano-raportin-e-teknikeve-dhe-hap-cadren-e-lirise-ose/20%Monthly2019-06-05 13:53
https://americaneye.al/zoterinj-ministra-keni-harruar-vetem-nje-detaj/20%Monthly2019-05-01 12:37
https://americaneye.al/ish-deputeti-i-ps-se-hamit-kosta-shoqerohet-ne-polici-beri-sherr-me-bashkeshorten/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/tatimet-data-21-gusht-afati-i-fundit-per-pagesen-e-dividentit/20%Monthly2019-03-14 20:45
https://americaneye.al/termeti-peci-do-te-ndertoje-ali-pasha-arena/20%Monthly2019-03-16 11:21
https://americaneye.al/humb-jeten-ne-spital-51-vjecarja-e-masakruar-me-sqepar-nga-i-shoqi/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/pasuria-e-gjyqtareve-shqiptare-nga-kalcetot-deri-ne-7-punesime/20%Monthly2019-05-01 12:38
https://americaneye.al/cfare-rreziku-paraqesin-muxhahedinet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/erdogan-thirrje-turqeve-ne-gjermani-mos-votoni-merkel/20%Monthly2019-05-01 12:39
https://americaneye.al/raporti-per-zgjedhjet-ish-zv-kryeministrja-i-pergjigjet-rames-fakti-qe/20%Monthly2019-06-04 20:57
https://americaneye.al/opozite-e-pafokusuar-dhe-e-cfazuar/20%Monthly2019-05-01 12:39
https://americaneye.al/emigrante-e-biznesmene-shqiptaret-ne-itali-kane-hapur-32-mije-biznese/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/roja-i-karburantit-tha-se-e-grabiten-hetohet-vertetesia-e-deklarimeve-te-tij/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/rriten-te-ardhurat-15-mld-leke-me-shume-ne-7-muaj/20%Monthly2019-03-14 14:30
https://americaneye.al/e-dini-pse-ne-shqiperi-perdoret-lek-i-ri-dhe-lek-i-vjeter-ja-si-lindi-kjo-ide-dhe-anomalite-prej-saj/20%Monthly2019-05-01 12:40
https://americaneye.al/furgoni-perplaset-me-veturen-4-te-plagosur/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/fushata-qeveritare-kunder-pucisteve-e-le-ushtrine-turke-te-plagosur/20%Monthly2019-05-01 13:38
https://americaneye.al/albin-kurti-ja-si-mund-ta-kapercejme-ngercin-politik/20%Monthly2019-05-01 13:38
https://americaneye.al/qeveria-mbyll-llogarine-me-ish-pronaret-shperndan-98-te-fondit-per-2017/20%Monthly2019-03-14 12:35
https://americaneye.al/shperthen-topalli-basha-pasi-shiti-opoziten-vodhi-karrigen-e-kryetarit/20%Monthly2019-03-14 15:09
https://americaneye.al/kur-them-une-qe-jane-lulelleqe-raporti-eshte-prova/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/pas-sukseseve-ne-jete-nis-beteja-ligjore-mandija-kallezim-per-punesimet-gjate-fushates/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/aktorja-me-e-paguar-e-vitit-emma-stone-rrezom-nga-froni-jennifer-lawrence/20%Monthly2019-05-01 13:39
https://americaneye.al/35-fakte-te-vecanta-nga-jeta-e-robert-de-niros/20%Monthly2019-08-17 20:09
https://americaneye.al/parashikimi-i-motit-per-vjeshten-shtatori-i-nxehte-shirat-nisin-vetem-ne-tetor/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/ne-kemi-greket-edhe-dine/20%Monthly2019-05-01 13:46
https://americaneye.al/shqiptaret-u-perballen-me-renie-te-ndjeshme-te-pagave-me-2016/20%Monthly2019-05-01 13:46
https://americaneye.al/gara-e-arit-nuk-ka-ndaluar-kurre-ja-cil%d1%91t-jan%d1%91-k%d1%91rkuesit-e-rinj/20%Monthly2019-05-01 13:50
https://americaneye.al/70-parti-politike-fantazma-nuk-dihen-as-adresat-e-as-kryetaret/20%Monthly2019-05-01 13:51
https://americaneye.al/armina-mevlani-tregon-cfare-fiton-nga-nje-foto-ne-instagram/20%Monthly2019-05-01 13:51
https://americaneye.al/31-vjecari-nga-tirana-thyen-xhamin-e-nje-banke-shkaterron-2-makina-dhe-godet-nje-person/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/intervista-erdogan-partner-jo-i-besueshem-per-shba/20%Monthly2019-05-01 13:51
https://americaneye.al/identifikohet-shqiptari-qe-shkaktoi-aksidentin-me-tre-te-vdekur-ne-bari/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/idete-e-dacicit-shqiperia-e-madhe-zone-influence-e-perendimit/20%Monthly2019-05-01 13:52
https://americaneye.al/kryemadhi-kemi-nje-qeveri-qe-nuk-e-dime-se-ca-eshte-ka-ministra-te-ps-pd-dhe-lsi/20%Monthly2019-06-05 13:53
https://americaneye.al/tre-arsyet-kryesore-pse-ne-shqiptaret-i-veme-flaken-vendit/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-15-gusht-2017/20%Monthly2019-05-01 13:53
https://americaneye.al/zbulohet-nje-anije-e-luftes-se-pare-boterore-ne-karaburun-ishte-e-mbushur-me-arme/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/lexoni-rregullat-e-reja-per-udhetimet-jashte-vendit-policia-kthen-55-vete-ne-kufi/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/sharapova-perse-une-jam-kucka-me-e-urryer-per-serena-uiliams/20%Monthly2019-05-01 13:55
https://americaneye.al/gazeta-franceze-me-1885-fati-tragjik-i-heroinave-suljote/20%Monthly2019-05-01 13:55
https://americaneye.al/gates-dhuron-5-te-pasurise-per-bamiresi-vlera-me-e-madhe-ne-17-vite/20%Monthly2019-05-01 13:56
https://americaneye.al/si-do-te-perfundoje-lsi/20%Monthly2019-05-01 13:58
https://americaneye.al/venezuela-pergatitet-per-lufte-me-shba/20%Monthly2019-05-01 13:59
https://americaneye.al/rama-interviste-per-blic-zgjidhja-njohja-e-plote-e-kosoves/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/drejtesia-do-te-pastrohet-nga-gjyqtaret-dhe-prokuroret-e-korruptuar/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/aksidenti-i-deputetit-rakipi-pdiu-i-pergjigjet-pd-se-mos-bej-rolin-e-hienave/20%Monthly2019-05-01 13:59
https://americaneye.al/letra-e-vitit-1922-gjenerali-kanadez-shqiptaret-raca-me-e-forte-ne-bote-cili-eshte-sekreti-i-tyre/20%Monthly2019-06-05 13:52
https://americaneye.al/kina-synon-fiat-be-merr-masa-per-te-frenuar-blerjet-kineze/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/rama-2-kush-jane-ministrat-me-bilanc-negativ-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-05-01 14:00
https://americaneye.al/kryetare-pa-parti-dhe-parti-pa-kryetar/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/zhurma-si-rruge-e-shkurter-e-gomereve-madheshtia-dhe-mjerimi-i-gazetarise/20%Monthly2019-05-01 14:03
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-14-gusht-2017/20%Monthly2019-05-01 14:03
https://americaneye.al/shenjat-e-horoskopit-me-te-cilat-nuk-duhet-te-dashuroheni-asnjehere-sepse-do-te-jete-torture/20%Monthly2019-03-14 14:51
https://americaneye.al/presidenti-trump-denon-supremacistet-e-bardhe-kriminele-dhe-bandite/20%Monthly2019-05-01 14:06
https://americaneye.al/deputeti-rakipi-kerkoi-te-shkoje-ne-varrimin-e-viktimes-si-reagoi-familja-sorra/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/revista-britanike-per-vdekjen-e-pashko-vases-nje-njeri-i-shkelqyer-dhe-krenar-per-origjinen-e-tij/20%Monthly2019-05-01 14:08
https://americaneye.al/na-jep-100-mije-euro-ose-te-zhdukem-ne-pranga-dy-gjobevenesit-e-vlores/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/konspiracioni-i-pd-cfare-kishte-ne-makine-rakipi-qe-u-largua-nga-aksidenti/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/reshjet-ndihmojne-ne-shuarjen-e-zjarreve/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/hashash-ne-tirane-policia-sekuestron-43-kg-ne-pranga-poseduesi/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/aqif-rakipi-si-ndodhi-aksidenti-ndjej-keqardhje-per-jeten-e-humbur/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/skenaret-e-nje-lufte-shba-kore-a-do-ta-perkrahin-trumpin-shtetet-e-nato-s/20%Monthly2019-05-01 14:09
https://americaneye.al/ambasada-ceke-i-bashkohet-nismes-se-bashkise-per-ndertimin-e-kendit-te-21-te-lojerave/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/nje-dite-nga-jeta-e-ahmet-zogut-nga-fusha-e-tenisit-tek-frika-per-jeten-e-tij/20%Monthly2019-05-01 14:10
https://americaneye.al/deputeti-rakipi-flet-serish-per-aksidentin-dhe-tregon-se-cfare-kishte-fshehur-ne-makine/20%Monthly2019-05-01 14:12
https://americaneye.al/liverpool-zevendesuesi-i-coutinho-vjen-nga-italia/20%Monthly2019-05-01 14:12
https://americaneye.al/debutim-endrrash-per-lukaku-united-fiton-4-0/20%Monthly2019-05-01 14:13
https://americaneye.al/qytetaria-nen-driten-e-zjarreve-te-gushtit/20%Monthly2019-05-01 14:13
https://americaneye.al/rrefehet-modelja-qe-u-mor-peng-per-tu-shitur-pse-te-mos-qesh-mbijetova/20%Monthly2019-03-14 14:29
https://americaneye.al/doracak-rregullash-bashkejetese-publike/20%Monthly2019-05-01 14:14
https://americaneye.al/ne-qe-kemi-mbetur/20%Monthly2019-05-01 14:15
https://americaneye.al/ne-uashington-ka-elemente-qe-duan-te-rrezojne-trump/20%Monthly2019-05-01 14:16
https://americaneye.al/mesoni-kur-do-te-kthehet-perseri-i-nxehti-i-padurueshem/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/ja-7-shtetet-europiane-ku-mund-te-studioni-falas/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-13-gusht-2017/20%Monthly2019-05-01 14:16
https://americaneye.al/shtepi-troje-dhe-llogari-bankare-pasurite-e-zyrtareve-shqiptare-jashte-vendit/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/abrey-herbert-isa-boletini-robin-hudi-i-shqiperise/20%Monthly2019-05-01 14:18
https://americaneye.al/milani-pergatit-30-milione-euro-per-radamel-falcao/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/ish-kryeministri-berisha-mesazh-prekes-pas-vdekjes-se-motres-se-tij/20%Monthly2019-05-01 14:20
https://americaneye.al/lajmi-per-heqjen-e-nenshtetesise-reagon-aleksander-cipa-pune-mediokrish-e-filogrekeve-ne-himare/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-12-gusht-2017/20%Monthly2019-05-01 14:20
https://americaneye.al/coutinho-ne-lufte-me-pronaret-dhe-tifozet/20%Monthly2019-05-01 14:20
https://americaneye.al/jete-kumbaresh-portretet-e-10-boseve-qe-bene-historine-e-cosa-nostra-s/20%Monthly2019-05-01 14:22
https://americaneye.al/5-shitjet-me-te-medha-te-barcelones/20%Monthly2019-05-01 14:25
https://americaneye.al/hakmarrja-e-greqise-i-heq-nenshtetesine-minoritareve-reagon-cipa/20%Monthly2019-05-01 14:28
https://americaneye.al/merkel-dhe-fushata-e-cuditshme-elektorale-gjermane/20%Monthly2019-05-01 14:29
https://americaneye.al/ilir-meta-para-se-te-behej-president-flasin-kater-miqte-e-tij-te-koheve-te-shkuara/20%Monthly2019-05-03 12:27
https://americaneye.al/foto-shkeputet-masivi-shkembor-ne-vlore-ze-poshte-makinen/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/cilet-jane-politikanet-europiane-qe-mbeshtesin-maduron/20%Monthly2019-05-03 12:28
https://americaneye.al/athina-le-mes-zjarreve-shqiperine-shefi-i-ushtrise-greke-terheq-avionet/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/askush-sme-do-mua-vajza-e-zhveshur-ne-durres-tenton-te-hidhet-nga-ballkoni/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/iliria-sipas-aristotelit/20%Monthly2019-05-03 12:31
https://americaneye.al/perse-disa-persona-terhiqen-nga-nje-partner-dominant/20%Monthly2019-05-03 12:34
https://americaneye.al/mirela-kumbaro-shperthen-ndaj-piromaneve-njerez-te-zinj-maskarenj-e-perverse/20%Monthly2019-06-05 13:55
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-motra-e-ish-kryeministrit-sali-berisha/20%Monthly2019-06-05 13:51
https://americaneye.al/solidariteti-myslimanet-ne-aksion-vullnetar-per-fikjen-e-flakeve-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/zjarri-ne-kuc-kodheli-rrezikohet-edhe-nje-repart-ushtarak-me-municione/20%Monthly2019-05-03 12:36
https://americaneye.al/nje-lajm-i-mire-nga-kroacia-per-ballistin/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/klopp-zbulon-skuadren-favorite-per-te-fituar-premier-league/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/khedira-injoron-bonucci-alves-jemi-me-te-forte-se-vitin-e-kaluar/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/fatura-e-zjarreve-mbi-1-100-hektare-ne-flake-dhe-mbi-66-milione-leke-deme/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/djemte-e-rruges-fortuzi-nga-pallati-i-saliut-te-legjendat-e-futbollit-kujtimet-e-nje-gazetari/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/10-klient%d1%91t-m%d1%91-t%d1%91-urryer-nga-personeli-ne-hotele/20%Monthly2019-05-03 12:37
https://americaneye.al/8-arsye-pse-sparta-kishte-ushtrine-me-elitare-te-botes-se-lashte/20%Monthly2019-05-03 12:39
https://americaneye.al/7-deputetet-e-parlamentit-te-shqiperise-qe-kane-pasur-edhe-prinderit-deputete/20%Monthly2019-05-03 12:40
https://americaneye.al/intervista-e-rralle-e-motres-se-berishes-si-e-rrita-saliun-me-therret-dade/20%Monthly2019-05-03 12:41
https://americaneye.al/rishfaqet-basha-eksporti-kryesor-i-shqiperise-eshte-droga/20%Monthly2019-03-14 14:25
https://americaneye.al/bsh-zbulon-shkakun-pse-u-zhvleresua-euro-tek-ne/20%Monthly2019-05-03 12:42
https://americaneye.al/rruga-e-arbrit-rama-ofertat-deri-me-2-tetor-qytetaret-asnje-takse/20%Monthly2019-05-03 12:42
https://americaneye.al/turqit-dhe-polaket-shifra-rekord-per-pushime-ne-shqiperi-terhiqen-gjermanet/20%Monthly2019-05-03 12:43
https://americaneye.al/shba-harton-planin-keta-jane-avionet-qe-mund-te-sulmojne-korene-e-veriut/20%Monthly2019-03-14 14:48
https://americaneye.al/vajza-i-mbani-kembet-si-ne-foto-ja-cfare-tregon-per-karakterin-tuaj/20%Monthly2019-05-03 12:45
https://americaneye.al/sherr-per-nje-grumbull-zhavorri-burre-e-grua-masakrohen-nga-nipi/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/vasili-vazhdon-te-beje-opozite-nga-facebook-u/20%Monthly2019-05-03 12:46
https://americaneye.al/foto-lufta-me-zjarret-rama-tregon-dy-nga-heronjte-e-ketyre-diteve/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/video-e-grabitjes-banda-italo-shqiptare-shqelmon-ne-fyt-gruan-qe-nuk-leshon-canten/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/alarmi-pas-te-nxehtit-shqiperia-rrezikohet-nga-termete-te-forta/20%Monthly2019-05-03 12:46
https://americaneye.al/banka-nuk-mbulon-222-mln-euro-te-psg-barcelona-pezullon-transferimin-e-neymar/20%Monthly2019-05-03 12:47
https://americaneye.al/paradokse-gushti/20%Monthly2019-05-03 12:48
https://americaneye.al/shba-kore-e-veriut-vringellimi-i-rrezikshem-i-shpatave/20%Monthly2019-05-03 12:48
https://americaneye.al/nga-shtatori-nje-takse-e-re-per-qytetaret-ja-sa-do-te-paguani/20%Monthly2019-05-03 12:49
https://americaneye.al/fatmir-mediu-rendit-10-arsyet-pse-basha-duhet-te-terheqe-ministrat/20%Monthly2019-05-03 12:49
https://americaneye.al/vezhgim-te-besh-politike-edhe-duke-pushuar/20%Monthly2019-05-03 12:50
https://americaneye.al/jane-idhuj-pa-krena-politikanet-dhe-te-kamurit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-06 08:13
https://americaneye.al/morali-i-nje-jave-me-vape/20%Monthly2019-05-06 08:14
https://americaneye.al/qeveria-rama-2-me-me-pak-ministra-ja-cilet-nuk-ndryshojne/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/jane-teper-24-milione-euro-kur-bayern-refuzoi-te-blinte-neymar-in/20%Monthly2019-05-06 08:16
https://americaneye.al/merr-fund-edhe-martesa-e-trete-e-abramovich/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/mesut-ozili-shpetimi-i-barces-ne-merkato/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/terrorizmi-iranian-po-perpiqet-te-infiltrohet-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/menyra-per-te-humbur-peshe-ne-pak-kohe-duke-qendruar-ulur/20%Monthly2019-05-06 08:16
https://americaneye.al/ambasadorja-gjermane-kosova-rrezikohet-nga-nje-ngerc-politik-afatgjate/20%Monthly2019-05-06 08:17
https://americaneye.al/beteja-me-zjarrin-14-vatra-ne-disa-qarqe-te-vendit/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/fshf-publikon-cmimet-e-biletave-per-ndeshjen-shqiperi-itali/20%Monthly2019-05-06 08:17
https://americaneye.al/fotolajm-nje-pulle-amerikane-me-imazhin-e-flamurit-shqiptar-ne-vitin-1943/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/parlamenti-i-ri-aty-ku-bashkohen-dy-breza-ata-te-komunizmit-dhe-te-lindurit-ne-pluralizem/20%Monthly2019-05-06 08:18
https://americaneye.al/cuna-ndaloni-skeni-ku-shkoni-jeni-filmuar-bukur-flet-gjermani-qe-xhiroi-atentatin-te-komuna-e-parisit/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/vet%d1%91m-nj%d1%91-ne-562-persona-gjen-shpirtin-e-tij-binjak/20%Monthly2019-05-06 08:19
https://americaneye.al/kaloresit-qesharake-te-braktisjes-se-atdheut/20%Monthly2019-05-06 08:19
https://americaneye.al/jose-mourinho-shkruan-historine-me-1-miliard-euro/20%Monthly2019-05-06 08:20
https://americaneye.al/ja-se-cfare-nuk-duhet-ti-rrefeni-partnerit-per-veten/20%Monthly2019-05-06 08:21
https://americaneye.al/partizani-prezanton-edgar-canin-fitoj-titullin-dhe-rikthehem-ne-kombetare/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/na-jep-euro-ose-ta-tregojme-vendin-policia-pezullon-punonjesit-qe-shantazhuan-turistin-kosovar/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/nga-sex-and-the-city-ne-gare-per-guvernatore-te-nju-jorkut/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/britani-17-vite-burg-per-bosin-shqiptar-te-droges/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/luciferi-nuk-iken-ja-temperaturat-e-parashikuara-per-neser/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/emrat-kush-jane-ministrat-dhe-deputetet-qe-mbeten-jashte-qeverise-rama-2/20%Monthly2019-05-06 08:22
https://americaneye.al/ulje-drastike-cmimesh-ne-durres-banoret-banesat-me-10-euro-nata/20%Monthly2019-05-06 08:23
https://americaneye.al/qeveria-i-ve-fre-pagesave-per-invaliditetin-per-here-te-pare-ulet-numri-i-perfituesve-me-2016/20%Monthly2019-05-06 08:23
https://americaneye.al/pse-u-ktheve-ne-shqiperi-dhe-pse-nuk-kthehesh-ne-shba/20%Monthly2019-03-14 12:31
https://americaneye.al/rama-publikon-raportin-per-lezhen-kerkesa-numer-1-duan-uje/20%Monthly2019-03-14 12:45
https://americaneye.al/pse-e-botova-letren-e-kadarese-drejtuar-enver-hoxhes/20%Monthly2019-05-06 08:25
https://americaneye.al/a-ia-vlen-te-blesh-shtepi-ne-tirane-per-ta-dhene-me-qira/20%Monthly2019-05-06 08:25
https://americaneye.al/termet-ne-mesnate-ndihet-edhe-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/parlamentin-e-ri-e-pushtojne-avokatet-rama-nuk-eshte-me-i-vetmi-artist/20%Monthly2019-05-06 08:26
https://americaneye.al/si-po-rimekembet-greqia-femija-me-problematik-i-europes/20%Monthly2019-05-06 08:28
https://americaneye.al/ismail-kadare-gjergj-kastrioti-dhesulmi-ndaj-gjithckaje-perendimore-ne-historine-tone/20%Monthly2019-05-06 08:30
https://americaneye.al/kater-deputete-skane-mbaruar-ende-shkollen-dhe-emra-e-tre-me-jetegjateve-ne-parlament/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/fakte-qe-ekzistojne-por-nuk-thuhen-asnjehere-per-cdo-shenje-te-horoskopit/20%Monthly2019-05-06 08:35
https://americaneye.al/vlore-mbytet-49-vjecari-ne-lumin-vjosa/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/zyrtari-i-lart-n-tiran-i-p-rfshir-n-trafikun-e-drog-s-p-rgjimet-e-trafikant-ve-i-dham-50-mij-euro/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/per-ata-qe-mallkuan-dhe-heroizuan-agim-hushin/20%Monthly2019-05-06 08:55
https://americaneye.al/ju-qe-vini-na-nderoni-ju-qe-ikni-na-gezoni/20%Monthly2019-05-06 08:56
https://americaneye.al/si-te-flini-fresket-e-pa-kondicioner-gjate-neteve-te-nxehta/20%Monthly2019-05-06 08:57
https://americaneye.al/analiza-si-po-perballet-britania-me-brexit/20%Monthly2019-05-06 08:58
https://americaneye.al/raporti-mafia-shqiptare-kercenim-per-europen-godet-edhe-greqine/20%Monthly2019-05-06 08:58
https://americaneye.al/lobi-grek-ne-shba-nje-fantazme-e-atij-qe-ishte-dikur/20%Monthly2019-05-06 08:59
https://americaneye.al/saramondjela-gjelosh-preng-lleshi-dhe-nevoja-per-nje-polici-te-gjuhes/20%Monthly2019-05-06 09:00
https://americaneye.al/gjerat-qe-duhet-te-filloni-ti-beni-pas-te-tridhjetave/20%Monthly2019-05-06 09:02
https://americaneye.al/5-te-vdekur-nga-luciferi-parashikimi-i-zymte-i-eksperteve/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/e-kryqezuan-ne-rrjetet-sociale-reagon-serish-tenori-hushi-as-ma-ndjen-hic-une-vlej/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/veliaj-pse-duhet-te-kerkonin-dokumentacionin-e-plote-para-se-te-blini-nje-apartament/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/videoja-e-re-e-atentatit-tek-komuna-e-parisit-dhe-si-u-arrestuan-autoret/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/shpetim-saraci-dhe-mira-konci-braktisin-shqiperine/20%Monthly2019-03-14 15:09
https://americaneye.al/shqiptaret-harxhojne-30-here-me-pak-sesa-ne-perendim-per-pushimet/20%Monthly2019-03-14 15:15
https://americaneye.al/me-prishe-pushimet-agim-hushi/20%Monthly2019-05-06 09:05
https://americaneye.al/barca-heq-dore-nga-coutinho/20%Monthly2019-05-06 09:11
https://americaneye.al/tiparet-per-te-cilat-duhen-te-krenohen-te-gjitha-shenjat-e-horoskopit/20%Monthly2019-05-06 09:11
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-6-gusht-2017/20%Monthly2019-05-06 09:12
https://americaneye.al/kater-kriteret-e-reja-qe-duhet-te-plotesojne-shqiptaret-per-te-udhetuar-ne-europe/20%Monthly2019-05-06 10:00
https://americaneye.al/gjeja-qe-asnje-mashkull-ne-bote-nuk-mund-ta-kuptoje-kurre/20%Monthly2019-05-06 10:03
https://americaneye.al/rama-takon-haradinajn-ne-dhermi-zbardhet-biseda/20%Monthly2019-05-06 10:03
https://americaneye.al/te-fshehtat-e-mukjes/20%Monthly2019-05-06 10:05
https://americaneye.al/nje-dite-ne-mirdite/20%Monthly2019-05-06 10:06
https://americaneye.al/parate-nuk-mund-te-blejne-gjithcka-neymar-in-e-le-e-dashura/20%Monthly2019-05-06 10:06
https://americaneye.al/dy-studime-japin-kater-arsye-te-mira-per-pirjen-e-kafese-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-05-06 10:06
https://americaneye.al/koha-per-te-blere-euro-bsh-paralajmeron-se-leku-do-zhvleresohet-forcimi-ishte-i-perkohshem/20%Monthly2019-05-06 10:07
https://americaneye.al/ne-keto-7-profesione-femrat-shqiptare-paguhen-me-shume-se-meshkujt/20%Monthly2019-05-06 10:08
https://americaneye.al/disa-do-te-gezohen-dhe-disa-do-te-trishtohen-ja-si-do-te-jete-moti-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/lufta-kunder-isis-konfirmohet-vdekja-e-lavdrim-muhaxherit-vriten-edhe-kater-shqiptare-te-tjere-emrat/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/ulen-kredite-e-keqija-bsh-rane-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-6-vjet/20%Monthly2019-05-06 10:08
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-3-gusht-2017/20%Monthly2019-05-06 10:09
https://americaneye.al/prapaskenat-ja-emri-qe-edi-rama-i-ka-sugjeruar-zaevit-per-maqedonine/20%Monthly2019-05-06 10:09
https://americaneye.al/vasili-vazhdon-te-beje-opozite-nga-facebook-u-shqiperia-ne-flake-ku-eshte-qeveria/20%Monthly2019-05-06 10:10
https://americaneye.al/rama-arrogant-ja-si-pergjigjet-ish-zv-ministrja-e-brendshme/20%Monthly2019-05-06 10:10
https://americaneye.al/bandat-shqiptare-ne-londer-lidhje-me-baronet-droges-te-amerikes-latine/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/manite-e-te-ftuarve-ne-emision-rama-berisha-dhe-pushimet-rrefehet-blendi-fevziu/20%Monthly2019-05-06 10:11
https://americaneye.al/operacioni-mami-ne-itali-arrestohet-shefi-shqiptar-i-prostitutave/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/flet-kadare-nuk-jam-penduar-per-letren-qe-i-cova-enverit-motra-desh-me-mori-ne-qafe/20%Monthly2019-05-06 10:12
https://americaneye.al/shqiperia-digjet-nga-zjarret-por-ne-librazhd-bie-bresher-video/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/bumi-i-turisteve-ne-kroaci-perballet-me-mungese-punetoresh/20%Monthly2019-05-06 10:12
https://americaneye.al/raporti-tremujor-i-bsh-se-sejko-rriten-investimet-e-huaja-ekonomia-ne-ekuiliber/20%Monthly2019-05-06 10:13
https://americaneye.al/pakti-i-dy-gjeneraleve-per-te-mbikqyrur-presidentin-trump/20%Monthly2019-05-06 10:14
https://americaneye.al/analiza-ne-beograd-nuk-besojne-tek-propozimi-i-vucic-per-kosoven/20%Monthly2019-05-06 10:15
https://americaneye.al/muaji-i-lindjes-tregon-se-sa-te-afte-dhe-interesante-jeni-ne-seks/20%Monthly2019-05-06 10:19
https://americaneye.al/hapet-konkursi-per-drejtuesit-e-hipotekave/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/a-po-forcohet-mafia-shqiptare/20%Monthly2019-05-06 10:20
https://americaneye.al/kaos-ne-portin-e-durresit-alarm-per-bombe/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/ibrahimovic-i-veteofrohet-milanit/20%Monthly2019-05-06 10:20
https://americaneye.al/nderpriten-llogara-air-games-per-shkak-te-zjarreve/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/edi-rama-kunder-shtetit-te-drejtoreve-me-alibi-ne-xhep/20%Monthly2019-05-06 10:21
https://americaneye.al/furgoni-me-pasagjere-perplas-makinen-ne-shkoder-dy-shoferet-me-plage-te-renda/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/guardiola-nuk-mjaftohet-me-transferimet-ja-dy-super-lojtaret-e-kerkuar/20%Monthly2019-05-06 10:23
https://americaneye.al/gjermania-jo-ja-shteti-i-ri-qe-po-i-kerkon-shqiptareve-te-frenohen-per-azil/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-1-gusht-2017/20%Monthly2019-05-06 10:23
https://americaneye.al/policet-bejne-kerdine-ne-durres-duke-vjedhur-qytetaret-arrestohen/20%Monthly2019-03-13 20:59