XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/lidhjet-e-erreta-te-bandave-te-elbasanin-me-politiken-dhe-nje-pakt-sekret-mes-tyre-dhe-bashes/20%Monthly2019-04-29 11:09
https://americaneye.al/kush-eshte-italiani-qe-u-kap-sot-ne-durres-vrau-ne-spanje-kapon-e-mafias-kalabreze/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/devijoi-projektin-hetim-firmes-se-ndertimit-te-lungomares-ne-vlore/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/astrit-patozi-se-shpejti-nisim-nje-projekt-politik-brenda-pd/20%Monthly2019-04-29 11:11
https://americaneye.al/shqiptaret-kampione-te-falsifikimit/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/mbreteria-e-dyte-ilire-dinastia-e-glaukise/20%Monthly2019-04-29 11:15
https://americaneye.al/krimet-e-renda-marrin-elbasanin-10-dite-pas-ngjarjes/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/milan-mirabelli-largon-ancelottin/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/me-taka-i-bere-dy-binjaket-pd-mban-era-qen-batutat-mes-rames-bashes-dhe-tabakut/20%Monthly2019-04-29 11:18
https://americaneye.al/britania-zotohet-mbrojme-europen-edhe-pas-brexit/20%Monthly2019-04-29 11:18
https://americaneye.al/rama-sipermarresve-na-vini-ne-prove-qe-te-luftojme-grabitqaret/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/tritol-dyqanit-ne-qender-te-shkodres-dyshime-per-konflikt-pronesie/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/gjakmarrja-nje-instinkt-barbar-kunder-drejtesise-se-zotit-qe-denon-te-gjallet-edhe-te-vdekurit/20%Monthly2019-04-29 11:20
https://americaneye.al/izet-haxhia-vrasesi-i-vellait-tim-denimi-ne-greqi-dhe-roli-i-shik-ut/20%Monthly2019-04-29 11:24
https://americaneye.al/cfare-e-shkakton-impotencen-dhe-trajtimet-per-ejakulimin-e-vonuar-dhe-ate-te-shpejte/20%Monthly2019-04-29 11:25
https://americaneye.al/rriten-frikshem-shifrat-e-divorcit-shqiperia-po-hyn-nder-vendet-me-norme-te-larte/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-29-shtator-2017/20%Monthly2019-04-29 11:26
https://americaneye.al/analiza-e-the-economist-kush-e-udheheq-ne-te-vertete-evropen/20%Monthly2019-04-29 11:26
https://americaneye.al/e-kerrusur-dhe-me-atlete-te-zgjidhura-zbardhet-deshmia-e-vajzes-qe-i-mori-6-mln-leke-30-vjecarit/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/telefonate-mes-borissov-dhe-rames-per-njohjen-e-minoritetit-bullgar-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-29 11:27
https://americaneye.al/skenar-filmash-si-durrsakja-i-zhvati-60-milione-leke-drejtorit-te-postes-duke-e-mashtruar-ne-facebook/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/shpresa-dhe-thika/20%Monthly2019-04-29 11:28
https://americaneye.al/kini-kujdes-nga-njerezit-qe-e-pine-kafen-pa-sheqer/20%Monthly2019-10-18 19:24
https://americaneye.al/cili-eshte-grupi-i-fuqishem-kriminal-i-zones-mirdite-shkoder-qe-i-ka-kreret-ne-spanje-dhe-holande/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/dobesimi-i-merkelit-eshte-lajm-i-keq-per-ballkanin/20%Monthly2019-04-29 11:28
https://americaneye.al/ekzistojne-pergjime-disa-politikane-kane-lidhje-me-krimin-lufta-mes-klaneve-kriminale-ne-polici/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/drejt-shfuqizimit-moratoriumi-i-gjuetise-vendoset-modeli-kroat-22-veprimet-qe-do-te-denohen-me-gjoba/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/foto-harrohen-akuzat-plas-dashuria-mes-bashes-dhe-kryemadhit/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/transporti-i-femijeve-ne-shkolla-ndeshkohen-25-drejtues-mjetesh/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/zbardhet-ngjarja-arrestohet-37-vjecari-qe-qelloi-me-arme-ne-rrugen-bardhyl/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/bizneset-e-te-rinjve-mbeshteten-nga-pnud-njihni-disa-ide-te-suksesshme/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/shtepi-per-ciftet-e-reja-plani-i-lehtesimit-nga-qeveria-kush-perfiton/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/ciftet-me-tension-seksual-dhe-toksike-shmangini-keto-shenja-te-horoskopit/20%Monthly2019-04-29 11:31
https://americaneye.al/ish-ministri-tregon-banden-e-elbasanit-aty-ku-jetojne-ata-ka-tunele-si-ne-afganistan/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/merkel-ul-bursen-greke-athina-e-shqetesuar-nga-liberalet-pro-grexit/20%Monthly2019-04-29 11:33
https://americaneye.al/zv-drejtori-i-policis-s-elbasanit-u-largua-pas-p-rplasjes-me-bandat-e-qytetit/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/gjinekologia-nga-tirana-qe-ben-edhe-priftin-me-barre/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/ushtri-te-perbashket-evropiane-rama-pershendet-ne-frengjisht-thirrjen-e-macron/20%Monthly2019-04-29 11:36
https://americaneye.al/e-mail-et-private-clinton-kulmi-i-hipokrizise/20%Monthly2019-04-29 11:36
https://americaneye.al/rudina-hajdari-rrefen-per-here-te-pare-si-ishte-azemi-si-baba/20%Monthly2019-04-29 11:37
https://americaneye.al/besnik-mustafaj-ka-nje-dileme-jeminet-e-bashes-jane-shejtane-apo-budallenj/20%Monthly2019-04-29 11:39
https://americaneye.al/gazetari-me-kercenuan-kur-denoncova-sulmin-ndaj-policise-ne-elbasan/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/si-mashtruan-kompanite-celulare-me-ofertat/20%Monthly2019-04-29 11:39
https://americaneye.al/po-vjen-dimri-pergatituni-per-neser-furtune-dhe-rrebeshe-shiu/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/40-mije-perdorues-droge-ne-shqiperi-rritet-konsumi-i-kokaines/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/vettingu-llalla-takon-prokuroret-e-rretheve-mbeshtetje-procesit/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/si-ta-lexojme-fitoren-e-ngushte-te-angela-merkel/20%Monthly2019-04-29 11:40
https://americaneye.al/merkel-tek-qetesia-qendron-forca/20%Monthly2019-04-29 11:41
https://americaneye.al/tundimi-nga-isis-mbetet-nje-sfide-per-kosoven-paralajmeron-raporti/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/analiza-angela-merkeli-e-gjermanise-mbetet-shtylla-e-stabilitetit-per-shba-ne/20%Monthly2019-04-29 11:42
https://americaneye.al/baze-provokoi-me-kritikat-ndaj-profesor-kabos-por-gazetarja-edlira-gjoni-publikon-pyetjet-qe-behen-ne-oksford/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/de-biazi-kritika-per-lojtaret-e-kombetares-pas-europianit-menduan-se-ishin-perfekte/20%Monthly2019-04-29 11:43
https://americaneye.al/kancelarja-e-perjetshme-pse-fitoi-merkel-dhe-mallkimi-i-mandatit-te-katert/20%Monthly2019-04-29 11:43
https://americaneye.al/50-fakte-nga-jeta-e-angela-merkel-kush-eshte-fizikantja-qe-po-ndryshon-boten/20%Monthly2019-04-29 11:44
https://americaneye.al/perse-do-e-votoj-sot-zonjen-merkel/20%Monthly2019-04-29 11:44
https://americaneye.al/fitorja-e-merkel-ambasadorja-gjermane-ne-tirane-do-vijojme-te-mbeshtesim-shqiperine/20%Monthly2019-04-29 11:45
https://americaneye.al/i-vura-pistolet-n-n-gjoks-duke-luajtur-rr-fimi-i-vras-sit-nuk-bind-prokurorin/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/kandidatet-e-drejtesise-e-shokuan-me-pergjigjet-e-tyre-flet-perparim-kabo-cili-ishte-qellimi-im/20%Monthly2019-04-29 11:47
https://americaneye.al/marina-cfare-me-tha-manushi-ne-telefon-kur-mesoi-se-ika-nga-tch/20%Monthly2019-03-14 11:52
https://americaneye.al/ne-ethet-e-shitblerjeve-bankat-qe-priten-te-largohen-nga-shqiperia-dhe-ato-qe-do-te-zgjerohen/20%Monthly2019-04-29 11:48
https://americaneye.al/emrat-dje-gajasen-shqiptaret-kush-jane-kandidatet-e-drejtesise-qe-skandalizuan-me-pergjigjet-e-tyre/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/arrestohet-i-riu-nga-saranda-tentoi-te-kalonte-kufirin-per-korfuz-me-kamerdare/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/keshilla-e-de-biasit-per-skuadrat-e-vogla-ne-serine-a-kopjoni-kombetaren-shqiptare/20%Monthly2019-04-29 11:49
https://americaneye.al/topalli-sulmon-bashen-me-18-maj-i-dhuroi-rames-mandatin-e-dyte-me-22-korrik-te-tretin/20%Monthly2019-04-29 11:50
https://americaneye.al/messi-i-rekordeve-shkruan-historine-ka-shenuar-gjysmat-e-golave-te-barces/20%Monthly2019-04-29 11:50
https://americaneye.al/termet-ne-meksike-mbi-200-veta-humben-jeten/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/si-e-shmangu-oficeri-sovjetik-luften-berthamore-brenda-disa-sekondash/20%Monthly2019-04-29 11:51
https://americaneye.al/preokupimi-i-sinqerte-i-prindit-amerikan/20%Monthly2019-04-29 11:52
https://americaneye.al/cfare-do-ndodhe-me-motin-ne-ditet-ne-vazhdim/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/ndryshimi-i-vertete-mes-femrave-seksi-dhe-atyre-te-bukura/20%Monthly2019-04-29 11:53
https://americaneye.al/foto-emrat-kush-jane-grabitesit-shqiptare-ne-athine/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/kryeministria-ka-vende-te-lira-pune-kriteret-qe-duhen/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/perse-shqiptaret-i-drejtohen-ambasadorit-amerikan/20%Monthly2019-04-29 11:55
https://americaneye.al/vdekja-e-vogelushes-shqiptare-nga-pitbullet-policet-gjyshi-po-e-mbronte-me-trup/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/artan-fuga-perse-cili-i-uet-me-ngaterron-mua-me-berishen-bashen-ramen-dhe-karl-marksin/20%Monthly2019-04-29 11:56
https://americaneye.al/pseudodebati-per-gjergj-kastriot-skenderbeun/20%Monthly2019-04-29 11:59
https://americaneye.al/samir-mane-njeriu-me-i-pasur-ne-shqiperi-nuk-jam-oligark-oligarke-ka-vetem-ne-rusi/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/rama-ruci-i-ktheu-dinjitetin-kuvendit/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/marreveshja-e-detit-me-shqiperine-tsipras-kerkon-ndihmen-e-gentilonit/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-14-shtator-2017/20%Monthly2019-04-29 12:01
https://americaneye.al/komisionet-ps-cakton-kryetaret-emrat/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/zbulohet-detyra-e-re-e-saimir-tahirit/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/risia-rama-gjate-nje-viti-politik-qeveria-do-mblidhet-nga-nje-here-ne-cdo-qark/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/sheshi-skenderbej-thyen-kufijte-e-shqiperise-pjese-e-bienales-se-arkitektures-ne-cikago-2017/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/ps-mbledh-kryesine-ne-kuvend-zhvillohet-seanca-per-komisionet-parlamentare/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/shqiperia-i-plotesoi-kushtet-paraprake/20%Monthly2019-03-14 15:13
https://americaneye.al/si-pushtuan-tregjet-shqiptare-mallrat-e-japonise-ne-periudhen-1931-1934/20%Monthly2019-03-14 15:34
https://americaneye.al/meta-therret-kld-ne-diskutim-per-dhunen-ne-familje/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/mini-tanket-qe-do-te-perdoren-ne-lufterat-e-se-ardhmes-video-foto/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/tragjike-ne-greqi-babai-vret-me-thike-vajzen-sepse-kishte-te-dashur-shqiptar-video/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/videot-me-akuzat-si-nisi-perplasja-mes-saimir-kodres-dhe-joleza-kokes/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/zbulohet-skandali-me-radaret-e-detit-raporti-sekret-nuk-arrijne-te-filmojne-asgje/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/real-dhe-city-pa-probleme-tottenham-thyen-mallkimin-humbet-napoli-liverpuli-nuk-hakmerret-dot/20%Monthly2019-03-14 14:18
https://americaneye.al/formulari-veliaj-fton-te-rinjte-te-behen-pjese-e-bashkise-se-tiranes/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/majko-flet-per-here-te-pare-si-minister-pa-emigrantet-emri-shqiptar-nuk-do-te-ekzistonte/20%Monthly2019-04-29 12:04
https://americaneye.al/makina-ra-ne-lumin-drin-nxirret-trupi-i-pajete/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/bukepjekesit-e-akademise/20%Monthly2019-04-29 12:06
https://americaneye.al/pd-homazhe-ne-memorialin-e-azem-hajdarit/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/mediat-greke-komentojne-deklaraten-e-rames/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/tiu-rrojne-bes-kallaket-se-hajria-iku/20%Monthly2019-03-16 16:16
https://americaneye.al/treshet-me-te-shtrenjta-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2019-03-18 09:24
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-12-shtator-2017/20%Monthly2019-04-29 12:06
https://americaneye.al/historia-pas-fotos-zemerthyese-te-njeriut-qe-u-hodh-nga-kullat-binjake/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/bushati-i-pergjigjet-bashes-je-bosht-i-boshllekut/20%Monthly2019-04-29 12:08
https://americaneye.al/emigrantet-po-sjellin-serish-para-tek-te-afermit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/rudina-magjistari-tregon-perse-nuk-e-shfaq-vajzen-ne-publik/20%Monthly2019-03-14 14:32
https://americaneye.al/shqiperia-prezanton-projektin-e-vet-per-gazsjellesin-adriatiko-jonian/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/rama-uron-vajzen-e-azem-hajdarit-kenaqesi-qe-karrigia-e-babait-tend-nuk-eshte-me-bosh/20%Monthly2019-03-14 14:15
https://americaneye.al/mbeten-me-skaf-ne-mes-te-detit-shpetojne-per-mrekulli-4-turistet-suedeze/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/tirane-terhoqi-260-mije-dollaret-e-nipit-gjyshi-ne-gjyq-per-pastrim-parash/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/trafikonte-vepra-arti-arrestohet-ne-flagrance-51-vjecari/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/trumpi-dhe-evropa-jo-partnere-ne-lindjen-e-afert/20%Monthly2019-03-18 09:31
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-11-shtator-2017/20%Monthly2019-04-29 12:08
https://americaneye.al/cfare-do-te-ndodhe-me-token-nese-dielli-shuhet/20%Monthly2019-10-18 19:21
https://americaneye.al/11-shtatori-trump-amerika-nuk-do-te-frikesohet-kurre-nga-terrorizmi/20%Monthly2019-04-29 12:09
https://americaneye.al/emri-plagoset-me-arme-biznesmeni-i-njohur-tek-pazari-i-ri-kapet-autori/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/pija-e-perendise-50-kuriozitete-te-rralla-rreth-veres/20%Monthly2019-10-18 19:08
https://americaneye.al/shkarkimi-i-ish-shefit-te-fbi-se-comey-gabimi-me-i-madh-ne-historine-e-politikes-moderne/20%Monthly2019-03-14 15:01
https://americaneye.al/dybala-une-bashke-me-messin-te-barcelona-e-veshtire-luajme-ne-te-njejtin-pozicion/20%Monthly2019-04-29 12:10
https://americaneye.al/rama-rrisim-me-40-perqind-pagat-per-mjeket-e-mesuesit/20%Monthly2019-03-14 12:46
https://americaneye.al/artan-fuga-tre-provokacionet-e-akademise-se-shkencave-qe-do-sjellin-perplasjen-rama-meta/20%Monthly2019-04-29 12:10
https://americaneye.al/meteorologu-ben-kurban-veten-per-te-treguar-fuqine-e-uraganit-irma-video/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/maja-kociancic-qeveria-e-re-e-kosoves-te-kete-rol-aktiv-ne-rajon/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/nga-viti-qe-vjen-boset-e-naftes-do-paguajne-tatim-fitimi/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/arrest-me-burg-per-shqiptarin-e-ndragheta-s/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/pas-britanise-dhe-frances-edhe-kina-do-te-ndaloje-prodhimin-e-makinave-te-naftes/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/kapen-1-ton-droge-ne-vlore-tre-shtetas-ne-kerkim/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/prostitucioni-virtual-ne-tirane-vajzat-prinderit-i-genjejme-u-themi-qe-punojme-ne-call-center/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/i-pari-i-listes-se-vlores-agron-shehaj-arsyeton-votat-pro-rucit/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/kosh-dhe-topa-basketbolli-ne-zyren-e-kryeministrit-rama/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/milan-i-ri-avaz-i-vjeter-lacio-shkerrmoq-kuqezinjte/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/trafik-droge-ne-greqi-ja-kush-eshte-shqiptari-i-prangosur/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/projeksioni-shqiptaret-do-jene-vetem-1-7-milione-ne-fund-te-shekullit-shumica-pleq/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/zbuloni-mikun-e-ngushte-qe-duhet-te-keni-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-04-29 12:13
https://americaneye.al/10-gabimet-e-medha-ushtarake-qe-ndryshuan-rrjedhen-e-historise/20%Monthly2019-02-07 20:46
https://americaneye.al/mourinjo-se-kuptoj-se-si-venger-eshte-ende-trajner-i-arsenalit/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/e-pabesueshme-por-e-vertete-kater-shqiptare-arrestohen-per-kungujt/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/replikat-berisha-bashes-ka-tradhti-kam-dale-kokulur-nga-parlamenti/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/rexhep-qosja-pas-korkutit-te-jape-doreheqjen-edhe-gudar-beqiraj/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/presidenti-meta-dekreton-qeverine-e-re-rama-2/20%Monthly2019-03-14 12:23
https://americaneye.al/shkrimi-i-vitit-1606-elokuenca-sekreti-i-suksesit-te-gjergj-kastriotit-ne-fushen-e-betejes/20%Monthly2019-03-14 15:03
https://americaneye.al/shperthen-iuliano-hoxha-theu-rregulloren-laci-e-meritoi/20%Monthly2019-03-14 15:08
https://americaneye.al/shqiperia-nder-destinacionet-magjike-dhe-te-lira-per-tu-vizituar/20%Monthly2019-03-14 15:13
https://americaneye.al/shqiptari-me-i-pasur-ne-bote-erdhi-pa-buje-dhe-zhurme-ne-tirane/20%Monthly2019-03-14 15:17
https://americaneye.al/sinkretizimi-kulturor-karakteristike-e-identitetit-shpirteror-te-shqiptareve/20%Monthly2019-04-29 12:16
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-9-shtator-2017/20%Monthly2019-04-29 12:16
https://americaneye.al/leter-prinderve-te-nxenesve-shkolla-eshte-erz/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/kush-ishin-deputetet-qe-kane-hapur-seancen-e-pare-te-kuvendit-nga-1920/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/erion-veliaj-shoferi-i-ri-i-pandeli-majkos/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/saimir-tahiri-ka-nje-pyetje-me-spec-per-ilir-meten-vetem-kete-gje-dua-te-di/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/rama-nuk-e-di-a-do-mund-ta-coj-tepsine-per-skrap/20%Monthly2019-04-29 12:18
https://americaneye.al/rama-marredheniet-me-greqine-nuk-jane-te-mira-nuk-eshte-me-partner-strategjik/20%Monthly2019-04-29 12:18
https://americaneye.al/rama-flet-per-qeverine-e-re-ja-cilat-jane-4-objektivat-e-ketij-mandati/20%Monthly2019-04-29 12:19
https://americaneye.al/i-jane-qepur-skenderbeut-si-skenderbeu-turqve/20%Monthly2019-04-29 12:19
https://americaneye.al/ky-eshte-tipi-i-mashkullit-qe-meritoni-sipas-shenjes-tuaj-te-horoskopit/20%Monthly2019-04-29 12:20
https://americaneye.al/i-denuari-kercenon-bashkeshorten-nga-burgu-do-ma-paguash-ke-per-ta-pare-sa-te-dal/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/kapen-me-136-monedha-ari-ne-bagazh-arrestohen-nga-policia-dy-shqiptaret/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/zidane-nese-nuk-do-te-isha-bere-futbollist-do-punoja-shofer/20%Monthly2019-04-29 12:20
https://americaneye.al/foto-shkrumbohet-makina-shoferi-ne-gjendje-te-rende-ne-spital/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/pas-gjergjit-kush-mbeti/20%Monthly2019-04-29 12:21
https://americaneye.al/video-ushtronin-prostitucion-online-ja-sa-fitonin-pese-vajzat-nga-bisedat-erotike/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/nicole-scherzinger-foto-ne-jaht-me-djalin-e-irfanit/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/perfshirja-e-majlinda-bregut-ne-qeveri-rama-flet-per-here-te-pare/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/hyrje-daljet-e-paligjshme-ne-rruge-bashkia-e-tiranes-masa-per-te-rritur-sigurine-e-qytetareve/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/rama-ky-vit-i-jep-fund-filmit-te-kanabisit/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/shqiptareve-u-rrofte-universiteti-ja-si-jane-kerkesat-e-tregut-te-punes/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/parlamenti-i-ri-te-shtunen-dy-seanca-do-te-votohet-dhe-qeveria/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/lsi-mbush-13-vjec-kryemadhi-jo-vetem-opozite-frontale-por-edhe-nisma/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/maratona-e-tiranes-rritet-interesi-nga-te-huajt/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/patozi-mund-te-jete-hera-e-fundit-qe-keta-burra-dhe-gra-ti-shikoni-ministra/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/nese-degjoni-keto-fraza-ajo-nuk-ju-do-afer/20%Monthly2019-03-14 11:52
https://americaneye.al/miti-i-andreas-dhe-veteprojektimi-i-tsipras/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/milo-levdon-rucin-protesta-ndaj-tij-eshte-artificiale/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/ish-i-denuari-nuk-ze-mend-dhunon-serish-gruan-dhe-femijet-familjaret-apel-per-ndihme-policise-italiane/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/mizori-obama-kritikon-ashper-trump-per-anulimin-e-skemes-mbrojtese-per-emigrantet-e-rinj/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/partizani-prezanton-legjenden-braziliane-bebeto-do-te-jete-keshilltar-i-gaz-demit/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/tirana-fiton-superkupen-e-shqiperise/20%Monthly2019-03-16 16:14
https://americaneye.al/vrasja-e-fildes-hafizit-manjani-e-kam-pasur-studente-ishte-ekselente/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/ushtria-shefi-i-shtabit-prioritet-modernizimi/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/shifra-alarmante-cdo-muaj-ne-shqiperi-vdes-nje-person-nga-dhuna-ne-familje/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/ministria-e-mbrojtjes-pergenjeshtron-mosfunksionimin-e-qnod-pretendime-te-paverteta-dhe-dashakeqe/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/gjergj-kastriot-skenderbeu-heroi-yne-kombetar-i-keqkuptuar-dhe-i-keqperdorur/20%Monthly2019-04-29 12:23
https://americaneye.al/historia-shkruhet-nga-fitimtaret-50-thenie-te-mprehta-nga-curcill-per-te-qene-nje-lider/20%Monthly2019-04-29 12:24
https://americaneye.al/debati-per-akademine-e-shkencave-fuga-po-pd-si-nuk-thote-nje-fjale/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/pjese-e-qeverise-bregu-i-pergjigjet-torollakut-rishtar-qe-ka-blere-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/regjistrimet-ne-universitet-mynyr-koni-ja-kush-mund-te-regjistrohet-pas-15-shtatorit/20%Monthly2019-05-01 10:47
https://americaneye.al/elbasani-ska-nevoje-per-krehje-policore-lufta-behet-per-tregun-e-heroines-afgane/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/te-bejme-apo-jo-pushime-ne-jug/20%Monthly2019-03-14 20:47