XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/autostrada-tirane-durres-bllokohet-nga-shiu-thethi-nga-bora-nje-elektricist-humb-jeten/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/totti-rrefen-pengun-e-karrieres/20%Monthly2019-04-19 15:26
https://americaneye.al/nuk-pergjigjej-ne-telefon-studentja-shqiptare-gjendet-e-vdekur-ne-konvikt/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/moti-i-keq-bllokohet-autostrada-tirane-durres-uji-pushton-edhe-banesat-e-bizneset/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/skandalet-e-kesh-abuzimi-me-hec-in-e-fierzes-demi-vetem-ne-dy-dite-400-mije-euro/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/koalicioni-i-madh-qeveritar-i-merkelit-nuk-ishte-edhe-kaq-i-keq-apo-jo/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/shantazho-pazar-ironia-e-patozit-humbem-zgjedhjet-por-fituam-kqz-ne/20%Monthly2019-04-19 15:28
https://americaneye.al/50-thenie-frymezuese-per-jeten-dhe-suksesin-nga-gete/20%Monthly2019-04-19 15:28
https://americaneye.al/moti-i-keq-prenci-situata-do-perkeqesohet-ne-ditet-ne-vijim/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/ushtria-zbret-ne-terren-evakuon-femijet-dhe-zjarrfikesit-e-bllokuar/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/permbytjet-ne-autostraden-tirane-durresshfaqen-gomone/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/presidenca-e-re-e-be-me-shume-projekte-per-ballkanin/20%Monthly2019-04-19 15:30
https://americaneye.al/sherbimi-i-fshehte-gjerman-kthen-veshtrimin-nga-ballkani/20%Monthly2019-04-19 15:31
https://americaneye.al/kur-arben-ahmetaj-vidhte-impulse-nga-telecom/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/cfare-duan-ne-nje-lidhje-meshkujt-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-04-19 15:31
https://americaneye.al/raporti-numri-i-myslimaneve-ne-britani-mund-te-trefishohet-deri-ne-vitin-2050/20%Monthly2019-03-14 14:16
https://americaneye.al/reshjet-do-shtohen-kryeministria-jep-15-keshilla-per-qytetaret/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/26533-2/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/gjysma-e-tiranes-pa-drita-oshee-jep-arsyet/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/rikthimi-i-rrakllit-ju-tregoj-planet-e-mia-ne-gjermani/20%Monthly2019-03-14 14:24
https://americaneye.al/klopp-mund-te-rikthehet-ne-gjermani-kandidat-per-te-pasuar-heynckes/20%Monthly2019-04-19 15:32
https://americaneye.al/vritet-ne-filadelfia-studenti-shqiptar/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/ps-terhiqet-nga-shkarkimi-i-zgurit/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/shkoder-permbytet-toke-bujqesore-dhe-disa-banesa/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/shqetesim-per-autoritetet-ne-britani-por-lajm-i-mire-per-emigrantet-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/ky-29-nentor-me-duket-i-akullt-e-tinezar/20%Monthly2019-04-19 15:33
https://americaneye.al/te-varfer-por-pronare-shtepish/20%Monthly2019-04-19 15:34
https://americaneye.al/i-kuq-dhe-me-yllin-e-bardhe-me-5-cepa-zbulohet-flamuri-i-esad-pashe-toptanit/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/probleme-te-united-ibrahimovic-kerkon-nje-skuader-te-re/20%Monthly2019-04-19 15:34
https://americaneye.al/pse-na-shikon-polici-tregon-arsyet-se-perse-e-plagosen/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/putin-mesazh-ilir-metes-me-rastin-e-dites-se-flamurit/20%Monthly2019-04-19 15:35
https://americaneye.al/te-na-rroje-turqia/20%Monthly2019-04-19 15:35
https://americaneye.al/juncker-per-dw-te-hapen-rruge-legale-per-ne-europe/20%Monthly2019-04-19 15:36
https://americaneye.al/britania-dorezohet-para-be-se-per-faturen-e-brexit/20%Monthly2019-04-19 15:36
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-29-nentor-2017/20%Monthly2019-04-19 15:36
https://americaneye.al/udhetoi-me-makinen-e-habilajve-elona-gjebrea-vullnetarisht-ne-prokuror/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/harta-shqiperia-me-pagen-me-te-ulet-mesatare-ne-europe/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/erion-veliaj-kjo-eshte-femra-me-terheqese-e-showbiz-it-shqiptar/20%Monthly2019-04-19 15:37
https://americaneye.al/po-kthehemi-pas-ulet-niveli-arsimor-ne-vend/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/dy-termete-brenda-pak-oresh-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/ushqimet-qe-ju-bejne-te-humbni-peshe-sipas-moshes/20%Monthly2019-04-19 15:38
https://americaneye.al/festat-kombetare-bashkia-e-tiranes-ben-bashke-motoriste-nga-shqiperia-dhe-kosova/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/prezantohet-gattuso-milani-pergjegjesi-e-madhe-per-mua/20%Monthly2019-04-19 15:39
https://americaneye.al/si-u-festua-50-vjetori-i-pavaresise-pamjet-filmike-te-festimeve-te-1962/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/studimi-me-mire-kafe-apo-birre/20%Monthly2019-03-14 15:48
https://americaneye.al/basha-pse-mungova-ne-pritjen-e-metes/20%Monthly2019-04-19 15:39
https://americaneye.al/a-do-hape-be-dyert-per-emigrantet-juncker-e-ka-bere-propozimin/20%Monthly2019-04-19 15:40
https://americaneye.al/eqerem-bej-vlora-historia-e-flamurit-qe-u-ngrit-me-28-nentor-1912/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/edhe-shqiperia-duhet-futur-ne-listen-e-zeze-te-be-se-per-parajsat-fiskale/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/nevriket-semuren-me-shpesh/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/mbledhja-e-dy-qeverive-ne-korce-rama-do-lehtesojme-procedurat-ne-dogana/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-27-nentor-2017/20%Monthly2019-04-19 15:41
https://americaneye.al/basha-krijimi-i-qeverise-antimafia-i-hap-rruge-reformes-zgjedhore/20%Monthly2019-04-19 15:41
https://americaneye.al/greqi-demokracia-e-re-reagon-per-deklaratat-e-rames/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/kryeprokurori-i-ri-cfare-do-beje-qeveria-rama-i-pergjigjet-gazetarit/20%Monthly2019-04-19 15:42
https://americaneye.al/ditet-e-fundit-te-nentorit-me-temperatura-ekstreme/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/messi-kryeson-listen-e-me-te-paguarve-ne-futboll/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/parashikimi-i-zymte-i-britanikeve-ky-do-jete-nje-dimer-vdekjeprures/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/nendetesja-e-zhdukur-marina-argjentinase-asnje-problem-sigurie/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/tatimet-fshijne-125-milione-euro-detyrime/20%Monthly2019-03-14 20:45
https://americaneye.al/i-dashuri-i-viola-spiros-sillte-kokaine-te-paster-nga-amerika-video-e-arrestimit/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-26-nentor-2017/20%Monthly2019-04-19 15:42
https://americaneye.al/cilat-jane-5-shenjat-e-horoskopit-me-me-shume-fat/20%Monthly2019-04-19 15:43
https://americaneye.al/erdogan-jap-doreheqjen-menjehere-nese-provohet-se-kam-qofte-edhe-nje-qindarke-ne-parajsat-fiskale/20%Monthly2019-04-19 15:45
https://americaneye.al/guvernatori-i-pulias-plan-me-ramen-shqiperia-do-furnizoje-italine-me-uje/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/rrembimi-i-peshkarexhes-egjipti-refuzon-ekstradimin-e-pengmarresit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/policia-greke-1-6-ton-droge-e-kapur-6-shqiptare-te-arrestuar/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/presidenti-ilir-meta-viziton-medvegjen/20%Monthly2019-03-14 12:22
https://americaneye.al/frika-nga-vetting-u-gjyqtaret-bum-kerkesash-per-dalje-ne-pension/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/projekti-per-air-albania-fluturimet-e-para-planifikohen-ne-keto-5-destinacione/20%Monthly2019-03-14 12:26
https://americaneye.al/shperblimet-e-fundvitit/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/festat-e-28-29-nentorit-aktivitetet-qe-do-te-zhvillohen-ne-kryeqytet/20%Monthly2019-04-23 10:25
https://americaneye.al/navi-si-michael-jackson-ngjashmeria-qe-huton-kedo/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/as-ahmet-zogu-seshte-tradhetor-dhe-as-fan-noli-seshte-bolshevik/20%Monthly2019-04-23 10:28
https://americaneye.al/shashka-dhe-mashtrime-gazetari-investigativ-flet-per-milionat-e-pd/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/pandeli-majko-ne-prishtine-me-1-janar-2018-te-hapim-kufinjte/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/maradona-befason-serish-kerkon-denim-me-burg-per-te-bijen/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/lirohen-nga-paraburgimi-tre-deputetet-e-vetevendosjes/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/maqedoni-zaev-terhiqet-nga-premtimi-per-zyrtarizmin-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/nese-i-keni-kaluar-te-40-tat-konsumoni-me-cdo-kusht-keto-ushqime/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/skenaret-per-kryeprokurorin-adriatik-llalla-mund-te-largohet-me-veting/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/kukan-nga-shqiperia-presim-arrestimin-e-peshqve-te-medhenj/20%Monthly2019-04-23 10:29
https://americaneye.al/ndalim-twitteri-ne-bundestag-ky-duhet-te-jete-vetem-fillimi/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/moisiu-qytetaret-kane-humbur-besimin-tek-te-zgjedhurit/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/kryeministri-inspekton-investimet-ne-divjake/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/thirrje-per-krijim-turbullirash-publike-ulsi-manja-kercenon-fatos-lubonjen-me-burg/20%Monthly2019-03-16 13:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-25-nentor-2017/20%Monthly2019-04-23 10:31
https://americaneye.al/lulzim-pergjigju-vetem-kesaj-pyetje-nese-mundesh/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/panairi-i-brukselit-kryebashkiaku-i-tiranes-merr-pjese-ne-hapjen-e-stendes-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/15-fakte-qe-duhet-ti-dini-per-vikinget-foto/20%Monthly2019-04-23 10:42
https://americaneye.al/balla-prane-nje-skandali-ku-perfshihet-emri-dhe-vula-e-pd/20%Monthly2019-04-23 10:44
https://americaneye.al/hapet-konkursi-per-342-pozicione-pune-ne-burgun-e-ri-te-shkodres/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/reagon-per-here-te-pare-kqz-pas-akuzave-te-ps-se-per-raportet-financiare-te-padeklaruara-te-pd-se/20%Monthly2019-03-14 14:17
https://americaneye.al/greqi-ndalohet-nje-gomone-me-droge-ishte-nisur-nga-shqiperia/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/renea-dhe-komando-ja-si-nderhyjne-per-te-kapur-kriminelet-dhe-per-te-mbrojtur-zyrtaret/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/rozana-radi-zbulon-pse-nuk-eshte-martuar/20%Monthly2019-03-14 14:28
https://americaneye.al/gjermania-drejt-koalicionit-te-madh/20%Monthly2019-04-23 10:45
https://americaneye.al/e-akuzuan-per-lidhje-me-banden-e-habilajve-deputetja-elona-gjebrea-ka-nje-sqarim-per-te-gjithe/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/si-tentuan-amerikanet-te-arrestojne-karaxhicin-permes-nje-gorille/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-24-nentor-2017/20%Monthly2019-04-23 10:45
https://americaneye.al/tirana-jete-stambolli/20%Monthly2019-03-16 16:15
https://americaneye.al/tatimet-si-te-korrigjoni-nje-shtypje-gabim-te-kuponit-tatimor/20%Monthly2019-04-23 10:46
https://americaneye.al/balla-paralajmerim-prokurorise-smund-te-varroset-dosja-cez/20%Monthly2019-04-23 10:46
https://americaneye.al/opozita-deshiron-te-duket-sikur-po-udheheq-prokurorine/20%Monthly2019-04-23 10:47
https://americaneye.al/seksi-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-03-14 14:39
https://americaneye.al/analiza-cfare-po-ndodh-tani-ne-gjermani/20%Monthly2019-04-23 10:48
https://americaneye.al/si-te-jesh-lider-50-thenie-brilante-nga-napoleoni-qe-duhet-ti-mesoni/20%Monthly2019-03-14 15:34
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-22-nentor-2017/20%Monthly2019-04-23 10:49
https://americaneye.al/mbreti-ibra-shkurorezohet/20%Monthly2019-04-23 10:50
https://americaneye.al/kryemadhi-manjanin-nuk-e-shitem/20%Monthly2019-04-23 10:50
https://americaneye.al/armiqt-e-shqiperise/20%Monthly2019-04-23 10:51
https://americaneye.al/keto-jane-4-shenjat-me-pozitive-te-horoskopit/20%Monthly2019-04-23 10:51
https://americaneye.al/mbushi-gjimnazet-e-tiranes-me-ekstazi-arrestohet-shperndaresi/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/igli-tare-fshf-se-i-duhen-emra-te-rinj/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/tregu-i-gjithe-ballkanit-20-milione-konsumatore-bashkepunimi-rajonal-kyc-per-investimet-e-huaja/20%Monthly2019-03-18 09:05
https://americaneye.al/dalin-emrat-keta-jane-13-prokuroret-qe-do-i-dorezohen-vettingut-lista/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/kpk-nuk-kryejme-funksionet-e-gjykates-se-larte-por-rivleresimin-e/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/raporti-kerkesa-per-marijuane-me-e-madhe-se-per-akullore-ne-shkolla/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/tare-vleresohet-nga-tuttomercatoweb-menaxheri-me-i-mire/20%Monthly2019-04-23 10:53
https://americaneye.al/balla-ne-pe-plan-veprimi-per-rekomandimet-drejtesia-po-ecen/20%Monthly2019-04-23 10:54
https://americaneye.al/boom-denoncon-skandalin-me-drejtesine-si-mbahet-ne-burg-nje-i-pafajshem/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/kriza-energjetike-nese-nuk-ka-shi-do-te-duhen-45-milione-euro/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/perleshje-me-arme-ne-lac-i-shumekerkuari-prej-3-vitesh-qellon-mbi-policine/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/strakosha-me-profesion-te-ri/20%Monthly2019-04-23 10:55
https://americaneye.al/shqiptaret-kursejne-ne-qira-kusuri-shkon-per-ushqime-argetimi-i-pamundur/20%Monthly2019-03-14 15:16
https://americaneye.al/rama-do-pastrojme-shqiperine-me-hir-a-me-pahir-krimi-mjedisor-i-kalon-policise/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/brace-parate-e-pista-mund-te-deformojne-cmimin-e-prones/20%Monthly2019-04-23 10:56
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-20-nentor-2017/20%Monthly2019-04-23 10:56
https://americaneye.al/angela-merkel-kancelaria-e-perjetshme-qe-rrezikon-nje-largim-pa-lavdi/20%Monthly2019-04-23 10:57
https://americaneye.al/bora-mbulon-korcen-ne-disa-zona-trashesia-30-cm/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/shkencetari-i-preferuar-i-ajnshtajnit-20-fakte-qe-nuk-i-dini-per-galileo-galilein/20%Monthly2019-04-23 10:58
https://americaneye.al/simbolet-kombetare-ne-mal-te-zi-shqiptaret-nuk-do-te-burgosen-me/20%Monthly2019-03-14 15:29
https://americaneye.al/me-pak-viktima-nga-aksidentet-dhjetefishohet-gjoba-per-celularin/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/tregu-i-telefonise-celulare-pritet-te-mbetet-me-3-operatore-ja-cfare-do-te-ndodhe-me-plus-communication/20%Monthly2019-03-18 09:24
https://americaneye.al/hong-kongu-qyteti-me-i-vizituar-ne-bote/20%Monthly2019-04-23 10:59
https://americaneye.al/xhafaj-ne-shkoder-jane-tre-grupe-kriminale-nje-e-goditem/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/tv-klan-nderon-maestro-lalon-nderpritet-emisioni-cest-la-vie/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/faktet-e-reja-qe-po-mbushin-dosjen-tahiri/20%Monthly2019-04-23 10:59
https://americaneye.al/videoja-e-jashtezakonshme-e-nasa-s-ja-si-ka-ndryshuar-toka-ne-20-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/basha-diplomacia-ekonomike-mision-i-pamundur/20%Monthly2019-04-23 11:00
https://americaneye.al/do-refuzoj-urdherat-e-trump-per-sulm-berthanor/20%Monthly2019-03-14 14:20
https://americaneye.al/gjendet-shqiptari-qe-mbeti-viktime-e-permbytjeve-ne-greqi/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/gjendet-nje-bombe-e-luftes-se-dyte-boterore-ne-himare/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/nga-toto-riina-tek-al-capone-10-boset-qe-bene-historine-e-cosa-nostra-s/20%Monthly2019-04-23 11:01
https://americaneye.al/rama-paralajmeron-goditje-te-forte-per-bizneset-me-dy-bilance/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/diplomacia-ekonomike-rama-ambasadoreve-me-agresive-per-terheqjen-e-investimeve/20%Monthly2019-04-23 11:02
https://americaneye.al/aksidentet-me-vdekje-ne-miniera-faji-i-mbetet-gjithmone-viktimave/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/abi-bank-blen-banken-kombetare-te-greqise-nbg-sistemi-bankar-shqiptar-do-te-kete-14-banka/20%Monthly2019-04-23 11:03
https://americaneye.al/suficit-sheqeri-kete-vit-oferta-do-te-tejkaloje-konsumin-me-5-milione-ton/20%Monthly2019-03-14 15:49
https://americaneye.al/pergjimet-si-u-perpoq-financieri-i-habilajve-te-gjente-cimken-ne-makine/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/borxhi-i-bizneseve-klsh-faji-i-tatimeve/20%Monthly2019-04-23 11:04
https://americaneye.al/themeluesi-i-pd-se-per-olldashin-sot-na-mungon-me-shume-se-kurre/20%Monthly2019-03-16 13:13
https://americaneye.al/operacioni-balerina-policia-e-shkodres-godet-grupin-kriminal-te-prostitucionit-dhe-trafiqeve-emrat/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/9-situatat-qe-nxisin-tradhtine-ne-lidhje/20%Monthly2019-04-23 11:09
https://americaneye.al/ndahen-cmimet-ne-panairin-e-librit/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/pikasen-nga-pronari-i-baneses-grabitesit-marrin-pamjet-e-kamerave-te-sigurise/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/procedurat-per-shkarkimin-e-kreut-te-kqz-nisin-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-03-14 12:25
https://americaneye.al/fotot-ne-shtrat-me-femra-qe-cuan-ne-pranga-te-fortin-e-shkodres/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/skema-e-mashtrimit-ne-spille-si-u-vodhen-10-mln-dollare/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/qendroni-single-deri-sa-te-gjeni-nje-te-dashur-me-keto-13-cilesi/20%Monthly2019-03-14 12:34
https://americaneye.al/dokumenti-a-theu-tahiri-vendimin-e-kuvendit-duke-udhetuar-drejt-gjermanise/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/misteret-e-zerit-te-hitlerit-incizime-ku-flet-edhe-per-shqiperine/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/dezertimi-i-komandove-te-fa-ligji-parashikon-1-vit-burg/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/a-do-te-dekretoje-meta-kreun-e-ri-te-shish-dhe-visho-ajazin/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/revolucion-katalanas-barcelona-nxjerr-10-lojtare-ne-shitje/20%Monthly2019-04-23 11:11
https://americaneye.al/ministria-e-arsimit-reagon-per-nxenesit-e-asfiksuar-do-inspektojme-gjithe-shkollat/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/himare-gjendet-gomonia-e-grabitur-dyshohet-se-do-perdorej-per-trafik/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-17-nentor-2017/20%Monthly2019-04-23 11:11
https://americaneye.al/gjermania-gezon-imazhin-me-te-mire-mbareboteror-bie-shba/20%Monthly2019-04-23 11:12
https://americaneye.al/basha-informon-austrine-pas-kanabisit-ne-shqiperi-po-trafikohet-heroina/20%Monthly2019-04-23 11:13
https://americaneye.al/rrefimi-prekes-i-alida-hiskut-kur-me-hoqen-nga-skena-mu-duk-sikur/20%Monthly2019-03-14 14:29
https://americaneye.al/flet-babai-i-njerit-prej-komandove-dezertore-ishte-me-i-pergatituri-por-merrte-300-mije-leke-te-vjetra/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/shqiperia-dominon-rajonin-te-paret-per-prodhimin-e-naftes-te-tretet-per-konsum/20%Monthly2019-03-14 15:11
https://americaneye.al/gjysme-shekulli-per-ne-europe-bb-rruge-e-gjate-per-te-kapur-mireqenien/20%Monthly2019-04-23 11:15
https://americaneye.al/shqiptaret-nje-popull-i-varfer-por-drejtohen-nga-kryebashkiake-miliardere/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-15-nentor-2017/20%Monthly2019-04-23 11:16
https://americaneye.al/miliona-euro-pasurite-e-sekuestruara-te-krimit/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/raporti-me-mediat-rama-ja-kujt-bumerangu-i-trembem/20%Monthly2019-04-23 11:16
https://americaneye.al/pagat-gjysma-ne-dore-e-gjysma-tjeter-ne-banke-rama-ne-janar-2018-merr-fund-kjo-histori/20%Monthly2019-04-23 11:17
https://americaneye.al/reportazhi-per-bulqizen-rama-kerkon-falje-gabimi-qe-bera-me-gazetaret-e-le-iene/20%Monthly2019-04-23 11:17
https://americaneye.al/italia-jashte-boterorit-jehona-ne-mediat-europiane/20%Monthly2019-04-23 11:18
https://americaneye.al/saimiri-dhe-genti-dedikim-te-ndjere-per-gazetaren-qe-humbi-jeten-ne-aksident/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/ballkanasit-i-besojne-policise-edhe-pse-e-shohin-si-te-korruptuar/20%Monthly2019-04-23 11:19
https://americaneye.al/grushte-police-dhe-gjak-cfare-ndodhi-brenda-gjykates-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/i-vdiq-djali-naten-e-vitit-te-ri-deputetja-rrefen-si-e-mori-vesh-lajmin/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/largimi-i-sokol-balles-si-lajm-pozitiv/20%Monthly2019-04-23 11:20
https://americaneye.al/rama-tregon-si-i-ka-lindur-deshira-per-te-veshur-shallvare/20%Monthly2019-03-14 14:14
https://americaneye.al/do-te-te-thyej-brinjet-imami-armand-ali-tregon-momentet-e-marrjes-ne-pyetje-nga-shefi-i-anti-terrorit/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/kush-ishin-templaret-historia-e-kaloresve-te-famshem-dhe-thesari-i-tyre/20%Monthly2019-04-23 11:26
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-13-nentor-2017/20%Monthly2019-04-23 11:26
https://americaneye.al/sherri-ne-kuvend-brace-xhaketa-ime-kushton-100-mije-leke-ju-tregoj-dhe-kanotieren/20%Monthly2019-03-14 14:58
https://americaneye.al/te-del-koha-per-te-bere-seks-pergjigja-e-sikletshme-e-erion-veliajt/20%Monthly2019-04-23 11:28
https://americaneye.al/manastirliu-nga-dibra-qendra-kastriot-eshte-nje-qender-model-e-kujdesit-paresor-duam-ta-shtrijme-ne-gjithe-vendin/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/rama-administrata-ka-parazite-qe-sua-kercet-per-qytetaret/20%Monthly2019-04-23 11:29
https://americaneye.al/themelohet-shoqata-kulturore-cermenika/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/ngjarjet-e-elbasanit-analistet-prokuroria-po-ben-hetim-politik/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/takimi-trump-putin-bien-dakord-per-te-mundur-isis-2/20%Monthly2019-03-14 20:41
https://americaneye.al/mediat-lume-kritikash-ne-drejtim-te-italise-ventura-ne-banken-e-te-akuzuarve/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/marreveshje-per-detin-kotzias-bushati-kalojne-tek-ligji-i-luftes/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/deri-ku-mund-te-shkoje-shoqeria-e-njeriut-me-kafshen/20%Monthly2019-04-23 11:30
https://americaneye.al/mos-prisni-mrekulli-ne-krete/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/ligji-i-luftes-dhe-deti-kotzias-bushati-diskutojne-temat-e-nxehta/20%Monthly2019-04-23 11:31
https://americaneye.al/meta-refuzoi-kerkesen-noka-kembengulim-ne-mbledhjen-e-ks-u-fol-me-emra-konkrete/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/leku-i-mbicmuar-banka-e-shqiperise-tregu-ka-teprice-valute/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/shba-shqiptarja-debohet-pas-30-vitesh-qendrimi/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/rruga-e-arbrit-harta-me-zonat-ku-shtrihet-projekti-ku-do-te-ndertohen-tunelet-dhe-urat/20%Monthly2019-03-14 14:31
https://americaneye.al/pse-skandali-i-madh-cez-nuk-mund-te-mbyllet/20%Monthly2019-03-14 12:31
https://americaneye.al/libri-i-gazetarit-amerikan-shqiperia-tentoi-hapjen-me-perendimin-qe-ne-1957/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/rama-sqaron-taksa-e-puseve-vetem-per-kompanite/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/droga-ne-britani-grupet-shqiptare-ne-lupen-e-scotland-yard/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-10-nentor-2017/20%Monthly2019-04-24 09:47
https://americaneye.al/pastrimi-i-parave-shqiperia-rikthehet-ne-listen-e-vendeve-problematike/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/po-eshte-kazan-pse-edi-rama-ka-te-drejte-ne-ashpersine-e-tij-ndaj-medias/20%Monthly2019-03-14 12:17
https://americaneye.al/ai-mund-te-rikthehet/20%Monthly2019-04-24 09:48
https://americaneye.al/askush-ne-europe-nuk-ka-nje-pankine-kaq-te-kushtueshme-sa-juve/20%Monthly2019-04-24 09:49
https://americaneye.al/rrefimi-ndryshe-i-reshat-arbanes-kam-pasur-probleme-me-djalin/20%Monthly2019-04-24 09:50
https://americaneye.al/sherbimet-sekrete-amerikane-dhe-gjermane-kane-kopsitur-informacionet-per-peshqit-e-medhenj/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/konflikti-ne-jemen-okb-paralajmeron-per-urine-me-te-madhe-ne-bote/20%Monthly2019-04-24 09:52
https://americaneye.al/identifikohen-dy-viktimat-e-aksidentit-tragjik-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/hoxha-disa-pika-exchange-ne-shqiperi-pastrojne-parate-e-droges/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/horoskopi-nje-aforizem-per-cdo-shenje-te-zodiakut/20%Monthly2019-04-24 09:53
https://americaneye.al/de-biasi-nuk-pyet-as-per-djalin-e-zinedine-zidane/20%Monthly2019-04-24 09:55
https://americaneye.al/trump-para-dhe-pas-presidences-si-ndihen-amerikanet-tani/20%Monthly2019-04-24 09:55
https://americaneye.al/pergjimet-shume-shpejt-do-kerkohet-arrestimi-i-nje-deputeti-tjeter/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/suedi-itali-ibrahimovic-mjaft-me-biskoten-ishte-nje-alibi/20%Monthly2019-04-24 09:56
https://americaneye.al/cila-media-me-pasuri-te-tejskajshme-po-e-shantazhon-ramen/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/kush-eshte-zyrtari-i-larte-ne-elbasan-qe-po-hetohet/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/pse-boset-shqiptar-te-kokaines-jane-zhvendosur-ne-ekuador/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/sherr-ne-studio-cili-bushatit-u-merzite-me-fatos-nanon-se-te-nxorri-nga-lokali/20%Monthly2019-04-24 09:57
https://americaneye.al/zbardhet-skema-si-iu-be-atentat-bosit-shqiptar-te-kokaines-ne-ekuador-video/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/kush-eshte-zoran-milanovic-ish-kryeministri-kroat-qe-keshillon-ramen/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/rama-shikoni-si-eshte-katandisur-top-channel/20%Monthly2019-04-24 09:58
https://americaneye.al/video-aksident-i-frikshem-ne-vlore-makina-fluturon-si-neper-filma/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/thomas-strakosha-piketohet-nga-juventusi-per-te-zevendesuar-bufonin/20%Monthly2019-04-24 09:59
https://americaneye.al/skema-e-trafikut-te-kokaines-nga-amerika-latine-si-po-korr-sukses-mafia-shqiptare/20%Monthly2019-04-24 10:01
https://americaneye.al/shtrengimi-i-duarve-nje-gjest-qe-flet-per-ne/20%Monthly2019-03-14 15:18
https://americaneye.al/dilemat-e-edi-rames-si-viktime-e-shtypit/20%Monthly2019-04-24 10:01
https://americaneye.al/pd-lsi-kerkese-metes-deklasifiko-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurise/20%Monthly2019-04-24 10:03
https://americaneye.al/ndryshimi-i-klimes-ne-arktik-eshte-tashme-i-pandalshem/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/tirana-nder-me-te-shtrenjtat-ne-bote-per-te-blere-nje-apartament/20%Monthly2019-04-24 10:42
https://americaneye.al/shba-demokratet-marrin-virginian-dhe-new-jerseyn/20%Monthly2019-04-24 10:43
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-8-nentor-2017/20%Monthly2019-04-24 10:43
https://americaneye.al/tahiri-viktime-e-politikes-pakujdesise-apo-sherbimeve-sekrete/20%Monthly2019-03-14 20:40
https://americaneye.al/le-figaro-1914-ismail-qemali-per-italine-komisionin-e-kontrollit-princ-vidin-dhe-greqine/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/kryetari-i-akademise-se-shkencave-drejt-doreheqjes/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/nje-tjeter-tradhti-per-barcen-neymar-mund-te-bashkohet-me-realin/20%Monthly2019-04-24 10:44
https://americaneye.al/udhezime-nga-uashingtoni-per-takimin-e-kretes/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/perfaqesuesit-e-fbi-takojne-cakon/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/kasaphane-genjeshtra-njeriu-rakete-viti-i-pare-plot-trazira-i-presidences-trump/20%Monthly2019-04-24 10:45
https://americaneye.al/a-bie-qeveria-prej-sajmirit/20%Monthly2019-04-24 10:46
https://americaneye.al/allegri-ne-historine-e-juventusit-ka-fituar-70-te-ndeshjeve/20%Monthly2019-04-24 10:46
https://americaneye.al/ronaldo-zbulon-privilegjin-me-te-madh-ne-jete-dhe-nuk-eshte-futbolli/20%Monthly2019-03-14 14:27
https://americaneye.al/pritja-madheshtore-e-kines-per-trump-dhe-mesazhet-per-korene-e-veriut/20%Monthly2019-03-14 12:24
https://americaneye.al/prokuroria-e-kenaqur-me-buxhetin-ps-pd-e-lsi-debatojne-por-ne-fund-e-votojne/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/video-si-u-shkaterruan-dibra-dhe-librazhdi-nga-termeti-me-i-fuqishem-ne-historine-e-vendit/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/rama-sqaron-planin-per-sahatet-e-ujit-nuk-kemi-parasysh-puset-e-shtepive/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/dosja-cez-balla-flet-me-emra-kush-jane-prokuroret-qe-falen-keta-zyrtare/20%Monthly2019-04-24 10:47
https://americaneye.al/dogana-greke-serish-ne-greve-policia-shqiptare-mos-udhetoni-neser-drejt-shtetit-fqinj/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/ish-anetarja-e-mek-muxhahedinet-iraniane-po-rekrutojne-studente-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/shekulli-i-pergjakur-i-komunizmit/20%Monthly2019-04-24 10:48
https://americaneye.al/cani-keshillon-bashen-puno-me-amerikanet-mos-i-lodh-shqiptaret-me-protesta/20%Monthly2019-04-24 10:48
https://americaneye.al/zeri-i-amerikes-ja-per-ke-po-vjen-fbi-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/ambasador-nuk-trembet-peshkaqeni-me-muzike-klasike/20%Monthly2019-04-24 10:49
https://americaneye.al/per-peshqit-e-medhenj-ndiq-friken/20%Monthly2019-03-14 12:06
https://americaneye.al/rrefimi-i-gazetares-isha-ne-zyren-e-llalles-kur-e-telefonoi-tahiri-u-shperfytyrua/20%Monthly2019-03-14 14:29
https://americaneye.al/zgjerohet-taksa-progresive-nga-1-janari-shqiptaret-do-paguajne-me-shume/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/kreret-e-policise-turke-vijne-ne-tirane-takim-me-cakon/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/gazmend-kapllani-i-shkruan-cipras-shteti-qe-keni-krijuar-eshte-nje-genjeshter/20%Monthly2019-04-24 10:50
https://americaneye.al/ps-plan-per-emerimin-e-nje-kryeprokurori-te-perkohshem-perplasje-me-opoziten-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/rama-tregon-nje-copez-laberie/20%Monthly2019-03-14 14:13
https://americaneye.al/shpifjet-e-bashes-per-policine-jane-perpjekje-te-nje-njeriu-te-deshperuar/20%Monthly2019-04-24 10:51
https://americaneye.al/morata-eshte-thesari-i-contes-mourinho-mundet-serish-ne-stamford-bridge/20%Monthly2019-04-24 10:51
https://americaneye.al/ne-brezi-i-vjeter-me-mentalitet-te-ri/20%Monthly2019-04-24 10:52
https://americaneye.al/u-qellua-me-arme-zjarri-mbreme-ne-shkoder-nderron-jete-23-vjecari/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/cilat-jane-mediat-e-majta-qe-po-shantazhojne-ramen-per-ceshtjen-tahiri/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/cfare-parashikon-projekti-per-himaren/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/erion-brace-kryeminister-koha-per-te-qeshur-me-batuten-e-tij/20%Monthly2019-04-24 10:54
https://americaneye.al/reci-parku-natyror-qe-prodhon-mbi-300-ton-geshtenja-ne-vit/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/emigrantet-i-presin-rrugen-dules-ne-kakavije-o-shoku-hyr-ne-radhe-si-te-gjithe/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/rrefimi-lorik-canes-vuaj-prej-8-vitesh-me-thane-te-lija-futbollin-diten-kur-mundem-serbine/20%Monthly2019-04-24 10:55
https://americaneye.al/fushe-arrez-gjendet-e-pajete-ne-parcele-bujqesore-59-vjecarja/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/tare-i-flet-si-vella-canes-lorik-e-mban-mend-ate-biseden-ne-zyren-time/20%Monthly2019-04-24 10:56
https://americaneye.al/pse-kina-po-investon-kaq-shume-ne-europen-juglindore/20%Monthly2019-03-14 12:29
https://americaneye.al/shqiptaret-fitojne-te-drejten-e-flamurit-ne-malin-e-zi/20%Monthly2019-03-14 15:15
https://americaneye.al/kanadaja-do-te-pranoje-1-mln-emigrante-gjate-3-viteve-te-ardhshme/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/akuzat-e-opozites-per-dy-patentat-e-tahirit-reagon-policia/20%Monthly2019-04-24 10:56
https://americaneye.al/kush-e-ndjek-me-shume-motin-burrat-apo-grate-parashikimi-i-pazakonte-te-meteoalb/20%Monthly2019-03-14 10:33
https://americaneye.al/kafshet-simbol-te-mitologjise-kineze/20%Monthly2019-04-24 11:00
https://americaneye.al/disa-ide-per-te-pasur-nje-shtepi-sa-me-relaksuese/20%Monthly2019-04-24 11:08
https://americaneye.al/guardiola-flet-per-katalonjen-burgosja-e-frikshme-e-politikaneve-katalanas/20%Monthly2019-04-24 11:09
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-4-nentor-2017/20%Monthly2019-04-24 11:09
https://americaneye.al/hobitet-kane-ekzistuar-me-te-vertete/20%Monthly2019-04-24 11:14
https://americaneye.al/njihuni-me-40-grate-me-te-pasura-shqiptare/20%Monthly2019-04-24 11:16
https://americaneye.al/don-vito-genovese-bosi-i-cosa-nostra-s-qe-ishte-mik-i-musolinit-dhe-i-amerikaneve/20%Monthly2019-04-24 11:18
https://americaneye.al/gent-zenelajn-apo-doktorin-ja-cilin-zgjedh-saimir-kodra/20%Monthly2019-04-25 11:20
https://americaneye.al/pse-dha-doreheqje-kreu-i-shish-loja-e-intriges-me-visho-ajazin/20%Monthly2019-04-25 11:20
https://americaneye.al/ndryshimet-e-klimes-shtepia-e-bardhe-kunder-shkencetareve/20%Monthly2019-04-25 11:21
https://americaneye.al/korce-nena-e-re-vdes-20-dite-pas-lindjes-familjaret-akuzojne-mjeket/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/kryebashkiaku-i-roterdamit-krimi-shqiptar-njelloj-si-ne-cdo-vend-te-botes-per-vizat-vendos-be/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/si-e-ndihmuan-detaret-shqiptare-velieren-amerikane/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/ne-myzeqe-rikthehet-parmenda-fermeret-spaguajne-dot-traktoret/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/saimir-kodra-sqaron-debatin-me-jolezen-ajo-eshte-e-pafytyre/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/basha-flet-me-burime-800-mije-eurot-qe-iu-gjeten-biznesmenit-jane-te-tahirit/20%Monthly2019-04-25 11:22
https://americaneye.al/basha-ben-policin-me-te-gjithe-por-nuk-flet-per-hajdutin-e-vet/20%Monthly2019-04-25 11:22
https://americaneye.al/saimir-kodra-do-ta-kisha-gjuajtur-ramen-me-mikrofon/20%Monthly2019-04-25 11:23
https://americaneye.al/luana-e-pyet-a-do-behet-kryeminister-brace-habit-me-pergjigjen-e-tij/20%Monthly2019-04-25 11:24
https://americaneye.al/7-pasionet-qe-do-tju-bejne-me-te-zgjuar/20%Monthly2019-04-25 11:26
https://americaneye.al/berati-magjeps-me-bukurine-e-tij-38-650-turiste-vendas-e-te-huaj/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/a-e-dashuroi-vertet-faik-konica-striptisten-e-famshme-amerikane/20%Monthly2019-04-25 13:44
https://americaneye.al/aurel-plasari-pse-po-sulmohet-figura-e-skenderbeut/20%Monthly2019-04-25 13:45
https://americaneye.al/kush-eshte-fatmir-minaj-shqiptari-qe-u-clirua-nga-cdo-akuze-e-grupit-habilaj/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-3-nentor-2017/20%Monthly2019-04-25 13:47
https://americaneye.al/kush-eshte-ish-komunisti-i-hekurt-i-qeverise-italiane-qe-ka-ardhur-sot-ne-tirane-nga/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/himara-perplas-zhejin-me-dulen/20%Monthly2019-04-25 13:48
https://americaneye.al/per-kllounet-dhe-karagjozet-qe-duan-te-trazojne-himaren/20%Monthly2019-04-25 13:48
https://americaneye.al/femijet-e-periferive-klithin-ne-heshtje/20%Monthly2019-04-25 13:48
https://americaneye.al/arsyet-perse-shenjat-e-horoskopit-ndahen-nga-partneri/20%Monthly2019-04-25 13:50
https://americaneye.al/manjani-ne-shqiperi-pergjon-kushdo-amerikanet-greket-dhe-italianet/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/himara-berisha-mbron-marreveshjen-e-detit-rama-mos-u-bej-me-grek-se-greket/20%Monthly2019-04-25 13:56
https://americaneye.al/a-do-hiqet-lotaria-amerikane-propozimi-i-trump-shkon-ne-senat/20%Monthly2019-04-25 13:56
https://americaneye.al/spanje-rebelet-dalin-para-gjykates-se-larte/20%Monthly2019-03-14 15:43
https://americaneye.al/25-qershori-meta-pasuroi-top-channel-in-basha-ora-news-in/20%Monthly2019-04-25 13:57
https://americaneye.al/kush-mund-ti-nxjerre-dokumentet-sekrete-rama-meta-apo-shish-nishani-perplaset-me-kodhelin/20%Monthly2019-04-25 14:00
https://americaneye.al/tentoi-te-hidhej-nga-kulla-e-tec-it-ne-kucove-zbret-40-vjecarja-pas-10-oresh/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/zhduket-i-dyshuari-p-r-trafikimin-e-5-ton-kanabis/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/nuk-ndalet-renia-e-euros-ekspertet-pak-leke-ne-qarkullim/20%Monthly2019-04-25 14:01
https://americaneye.al/anulimi-i-lotarise-amerikane-nisma-e-trump-shkon-ne-kongres/20%Monthly2019-04-25 14:05
https://americaneye.al/10-gjera-qe-ju-ben-pershtypje-dhe-ju-pelqen-te-huajve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-10-18 19:24
https://americaneye.al/6-gjera-qe-burrat-nuk-i-dine-per-grate-e-tyre/20%Monthly2019-04-25 14:08
https://americaneye.al/reagon-kryeregjistruesja-doracaj-ja-e-verteta-e-lajmeve-per-shkarkimin-tim/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/gjykata-urdheron-shoqerimin-me-force-ne-gjyq-te-ish-kryebashkiakut-shukri-xhelili/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/ronaldo-vijon-te-mbetet-golashenuesi-me-i-mire-ne-historine-e-champions-league/20%Monthly2019-03-14 14:27
https://americaneye.al/erdha-vetem-per-te-folur-ne-telefon/20%Monthly2019-04-25 14:11
https://americaneye.al/miratohen-kriteret-per-perfitimin-e-ndihmes-financiare-kategorite-qe-perfitojne/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/forbes-merkel-serish-supergruaja-e-vitit-ne-100-she-hyn-dhe-ivanka-trump/20%Monthly2019-04-25 14:11
https://americaneye.al/njihuni-me-lizen-ne-boten-e-cudirave-ate-te-verteten/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/tregu-i-pasurive-te-paluajtshme-lavatrice-e-parave-te-gjyqtareve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-25 14:12
https://americaneye.al/lojerat-e-fatit-nje-fat-i-keq/20%Monthly2019-04-25 14:18
https://americaneye.al/putini-dhe-hija-e-stalinit/20%Monthly2019-03-14 12:32
https://americaneye.al/rama-shkarkon-te-gjithe-prefektet/20%Monthly2019-03-13 21:04