XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/largimi-i-de-biazit-ardhja-e-panucit-lamtumira-e-canes-kombetarja-kuqezi-gjate-2017-es/20%Monthly2019-04-17 12:41
https://americaneye.al/politika-globale-e-vitit-2018-njihuni-me-emrat-e-medhenj-qe-do-ta-formojne/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/historia-e-skuadres-me-te-korruptuar-ne-historine-e-futbollit/20%Monthly2019-04-17 12:41
https://americaneye.al/zbulimet-shkencore-qe-mahniten-boten-gjate-vitit-2017/20%Monthly2019-04-17 12:42
https://americaneye.al/zbulohet-arsyeja-e-largimit-te-sheraton-nga-shqiperia/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/ambasadori-lu-uron-shqiptaret-per-vitin-e-ri/20%Monthly2019-04-17 12:42
https://americaneye.al/papate-mos-perseriten-ngjarjet-e-vitit-2017-te-rikthehet-paqja/20%Monthly2019-03-14 12:04
https://americaneye.al/per-nje-vit-me-te-mire-nuk-mjafton-vetem-te-lutesh/20%Monthly2019-03-14 12:05
https://americaneye.al/the-economist-10-gjerat-qe-mesuam-gjate-2017/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/une-nuk-shkruej-urime-as-per-krishtlindje-as-per-bajram-as-per-ditelindje/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/urrejtja-e-vitit-te-ri-nga-antonio-gramshi-nje-reflektim-rreth-fundit-te-vitit/20%Monthly2019-04-17 12:43
https://americaneye.al/nje-vit-i-cmendur/20%Monthly2019-04-17 12:45
https://americaneye.al/analiza-shfaqja-e-parakohshme-e-fuqise-kineze-dhe-pasojat-boterore/20%Monthly2019-04-17 12:45
https://americaneye.al/pd-merr-ne-mbrojtje-prokuroren-rovena-gashi-e-hoqi-rama-si-hakmarrje-per-aqif-rakipin/20%Monthly2019-04-17 12:46
https://americaneye.al/arta-marku-ben-ndryshimin-e-pare-ne-prokurori-largon-te-besuaren-e-llalles/20%Monthly2019-04-17 12:47
https://americaneye.al/u-ekstradua-sot-nga-anglia-kush-eshte-martin-kaza-i-denuar-per-vrasjen-e-dy-vellezerve/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/rama-uron-gazetaret-e-di-qe-me-doni-por-nuk-me-duroni-vazhdoni-keshtu/20%Monthly2019-04-17 12:48
https://americaneye.al/nis-spastrimi-ne-prokurori-iken-rovena-gashi-rreshka-kryeprokuror-i-tiranes/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/rama-nenshtetesia-e-kryepeshkopit-janullatos-akt-i-vonuar/20%Monthly2019-04-17 12:48
https://americaneye.al/rama-flet-per-politiken-e-jashtme-greqia-partner-strategjik/20%Monthly2019-04-17 12:49
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-peshqit-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-17 12:49
https://americaneye.al/nderhyrja-ruse-trump-hetimi-do-te-trajtohet-ndershmerisht/20%Monthly2019-04-17 12:50
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-ujorin-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-17 12:50
https://americaneye.al/basha-rama-e-keqja-me-e-madhe-qe-i-ka-ndodhur-vendit-ne-keto-27-vjet/20%Monthly2019-04-17 12:51
https://americaneye.al/simboli-kombetar-i-shqiptareve-po-shkon-drejt-zhdukjes/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/viti-i-skenderbeut-ja-si-do-te-jene-dokumentet-zyrtare-qe-do-te-perdorin-institucionet-ne-2018/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/rama-basha-eshte-djale-i-mire-por-sdo-i-bej-dhurate-per-vit-te-ri/20%Monthly2019-04-17 12:51
https://americaneye.al/me-pak-fishekzjarre-tregtaret-shitjet-kane-rene-shume-kete-vit/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/rrefehet-mavraj-vetem-ne-meke-nuk-mendoj-per-futbollin/20%Monthly2019-04-17 12:51
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-akrepin-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-17 12:52
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-28-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-17 12:52
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-bricjapin-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-17 12:53
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-shigjetarin-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-17 12:53
https://americaneye.al/entuziazmi-i-tepruar-i-athines-per-leshimet-e-tiranes/20%Monthly2019-04-17 12:54
https://americaneye.al/mbappe-zbulon-prapaskenat-e-merkatos-refuzova-realin-ronaldo-idhulli-im/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/spanja-mund-te-bllokoje-forminin-e-qeverise-se-re-katalonjase/20%Monthly2019-03-14 15:43
https://americaneye.al/meta-po-kerkon-ndihme-te-qarqet-reaksionare-greke-ne-athine/20%Monthly2019-04-17 12:55
https://americaneye.al/koalicioni-me-lsi-ne-histori-e-mbyllur-ruci-ne-politike-asnjehere-nuk-duhet-thene-kurre/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/15-femra-tregojne-detaje-te-seksit-me-te-mire-qe-kane-perjetuar/20%Monthly2019-04-17 12:56
https://americaneye.al/paraqitjet-e-shkelqyera-me-lacion-sa-shume-kerkesa-per-tomas-strakoshen/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/tirane-koncert-dhe-spektakel-per-vitin-e-ri-ja-kengetaret-qe-marrin-pjese/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/vota-kunder-shba-bushati-kritike-ndaj-metes-ata-qe-sulmuan-qeverine-aktore-diletante/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/vota-ne-okb-bushati-kritikon-meten-aktor-diletant/20%Monthly2019-04-17 12:57
https://americaneye.al/12-arsyet-pse-atij-nuk-i-pelqen-seksi-me-ty/20%Monthly2019-04-17 12:58
https://americaneye.al/amerika-nuk-eshte-ende-e-humbur/20%Monthly2019-04-17 12:59
https://americaneye.al/energjia-nuk-do-te-ndryshoje-cmimi-per-konsumatoret-familjare/20%Monthly2019-04-17 13:00
https://americaneye.al/gramoz-ruci-kanabisi-ishte-gabim-por-saimir-tahiri/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/emigrantet-nuk-thyejne-eurot-monedha-europiane-rifiton-terren-ndaj-lekut/20%Monthly2019-04-17 13:00
https://americaneye.al/moment-i-gabuar-per-be-ne-qe-ta-mbaje-shqiperine-ne-fund-te-rreshtit/20%Monthly2019-04-17 13:02
https://americaneye.al/shba-e-shqetesuar-per-ndikimin-rus-ne-ballkan/20%Monthly2019-03-14 14:44
https://americaneye.al/vajza-e-dritero-agollit-kujton-te-atin-per-festa-poston-fotografine-e-rralle-te-shkrimtarit/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/shkuan-te-shohin-el-clasico-prokuroria-kerkon-pezullimin-e-3-gjykatesve/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/el-confidencial-partneret-e-rinj-te-cosa-nostra-s-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/fitoi-topin-e-arte-me-milanin-tani-zgjidhet-president-i-liberise/20%Monthly2019-04-17 13:02
https://americaneye.al/fiks-fare-qytetari-paguan-prej-6-vitesh-por-uje-ska-pasur-asnjehere/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-shenjen-e-virgjereshes-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-17 13:03
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-shenjen-e-peshores-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-17 13:03
https://americaneye.al/vendos-zotin-te-parin-fjalimi-inspirues-i-denzel-washingtonit/20%Monthly2019-04-17 13:04
https://americaneye.al/festat-fundosin-euron-dhe-dollarin/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-26-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-17 13:05
https://americaneye.al/derbi-i-milanos-ne-cerekfinalen-e-kupes-se-italise/20%Monthly2019-04-18 12:01
https://americaneye.al/sokol-balla-iken-nga-top-channel-zbulohet-motivi-dhe-emri-qe-do-e-zevendesoje-ne-top-story/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/perse-nuk-abstenuam-per-jeruzalemin/20%Monthly2019-04-18 12:03
https://americaneye.al/mori-leje-nga-burgu-per-te-kryer-vrasje-nen-hetim-dy-punonjesit-e-burgut-te-peqinit/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/ndodh-per-here-te-pare-i-riu-nga-tirana-denohet-per-krim-elektoral/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/mbreti-i-spanjes-paralajmeron-separatistet-katalanas/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/lideri-i-opozites-ruse-jashte-presidencialeve/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/nje-top-gjigant-i-shndritshem-per-krishtlindje-shikoni-cfare-spektakli/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/marjeta-ljarja-nje-rrefim-per-karrieren-familjen-dhe-dashurine-me-aktorin-rikard-ljarja/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-shenjen-e-luanit-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-18 12:04
https://americaneye.al/nje-gjeneral-major-dhe-nje-kryepeshkop-per-ushtrine-e-vdekur-te-grekeve/20%Monthly2019-04-18 12:06
https://americaneye.al/meta-e-beri-shqiptar-pas-25-vjetesh-janullatos-si-vera-me-e-vjeter-me-e-mire/20%Monthly2019-04-18 12:06
https://americaneye.al/misteret-e-maria-magdalenes/20%Monthly2019-04-18 12:09
https://americaneye.al/reali-ende-ne-fronin-e-uefa-s-ekipi-me-i-mire-ne-europe-edhe-pas-humbjen-ne-el-classico/20%Monthly2019-03-14 14:18
https://americaneye.al/veliaj-rama-ne-kuotat-e-tij-me-te-mira-e-ardhmja-ime-ne-bashkine-e-tiranes/20%Monthly2019-04-18 12:10
https://americaneye.al/perplasen-dy-makina-ne-milot-rreshen-aksidentohen-kater-persona/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/presidenti-grek-uron-janullatos-per-shtetesine-shqiptare-te-marten-do-telefonoje-dhe-meten/20%Monthly2019-03-14 12:22
https://americaneye.al/urdhri-shefat-e-policise-llogari-para-qytetareve-takime-te-permuajshme-me-komunitetin/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/sfida-e-re-e-mayweather-basketboll-me-kobe-bryant/20%Monthly2019-03-14 14:42
https://americaneye.al/mesazhi-i-plote-i-papes-e-shohim-jezusin-tek-femijet-qe-po-vuajne/20%Monthly2019-04-18 12:11
https://americaneye.al/dy-gezime-ne-nje-dite-ruci-uron-janullatosin/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/shperthim-me-eksploziv-ne-elbasan-ka-te-lenduar/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/shqiperia-kap-rekord-ne-prodhimin-e-agrumeve/20%Monthly2019-03-14 15:12
https://americaneye.al/fjalet-qe-donald-trump-in-nuk-e-lejojne-ti-nxjerre-nga-goja/20%Monthly2019-04-18 12:12
https://americaneye.al/neymar-tek-real-madrid-nese-plotesohen-5-kushte/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/ja-neni-me-te-cilin-janullatos-mori-shtetesine-shqiptare/20%Monthly2019-04-18 12:12
https://americaneye.al/50-fakte-dhe-kuriozitete-qe-nuk-i-dini-rreth-krishtlindjeve/20%Monthly2019-04-18 12:14
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-24-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-18 12:14
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-shenjen-e-binjakeve-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-18 12:14
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2018-per-shenjen-e-gaforres-dashuria-shendeti-puna-dhe-parate/20%Monthly2019-04-18 12:15
https://americaneye.al/pse-euro-ka-arritur-nivelet-me-te-uleta-te-vitit/20%Monthly2019-04-18 12:16
https://americaneye.al/tjetersimi-dhe-kuptimi-esencial-i-krishtlindjes/20%Monthly2019-04-18 12:17
https://americaneye.al/video-eugent-bushpepa-fitues-i-festivalit-ne-rtsh-perfaqeson-shqiperine-ne-eurovision/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/adi-krasta-pyet-moderatoren-nese-e-kane-ngacmuar-seksualisht-jonida-shehu-ka-nje-pergjigje-tjeter/20%Monthly2019-04-18 12:18
https://americaneye.al/psikologjia-e-ngjyrave-cfare-thote-per-ty-ngjyra-jote-e-preferuar/20%Monthly2019-04-18 12:21
https://americaneye.al/interi-ne-renie-te-lire-napoli-permbys-ndaj-sampdorias/20%Monthly2019-04-18 12:22
https://americaneye.al/letra-e-metes-analistet-nje-histori-e-shemtuar-shqiptare/20%Monthly2019-04-18 12:23
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-23-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-18 12:25
https://americaneye.al/berisha-nuk-jam-terhequr-nga-djegia-e-mandateve-bashke-me-lsi-do-e-rrezojme-kete-qeveri/20%Monthly2019-04-18 12:26
https://americaneye.al/zidane-tani-eshte-shume-e-veshtire-per-ne-valverde-se-marrim-realin-per-te-vdekur/20%Monthly2019-04-18 12:26
https://americaneye.al/lori-hoxha-babai-im-i-vetmi-qe-i-mungon-top-channel/20%Monthly2019-04-18 12:28
https://americaneye.al/zaev-i-gatshem-te-terhiqet-nga-pretendimet-per-aleksandrin-e-madh/20%Monthly2019-04-18 12:29
https://americaneye.al/java-tjeter-me-shi-ku-do-te-bjere-bore-kete-fundjave/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/jo-vetem-florenci-keta-jane-3-shqiptare-qe-u-masakruan-nga-policet-e-huaj/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/mister-vdekja-e-shqiptarit-ne-marseje-flasin-te-afermit-duam-vetem-drejtesi/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/itali-arrestohet-me-96-kg-marijuane-babagjyshi-shqiptar/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/kryepeshkopi-histeria-e-konsumizmit-rrudh-interesin-fetar-te-krishtlindjes/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/basha-nis-turin-e-takimeve-per-protestat-e-janarit/20%Monthly2019-04-18 12:30
https://americaneye.al/nga-churchill-te-beethoven-te-ndrojturit-e-medhenj-e-historise/20%Monthly2019-04-18 12:31
https://americaneye.al/pse-eshte-blasfemi-te-besh-te-njejten-zgjedhje-si-klinton-bush-dhe-obama/20%Monthly2019-04-18 12:31
https://americaneye.al/hipokrizia-bandite-e-berishes-metes-thacit-dhe-haradinajt-me-ameriken/20%Monthly2019-04-18 12:32
https://americaneye.al/renditja-100-kompanite-shqiptare-me-fitime-me-te-larta/20%Monthly2019-04-18 12:33
https://americaneye.al/kryemadhi-fal-mekatet-ne-kishe-per-cizmen-e-rames-vendos-prifti/20%Monthly2019-04-18 12:33
https://americaneye.al/erion-veliaj-tregon-cfare-i-ka-mbetur-peng-dhe-kur-ka-lene-nam-ne-nje-takim-zyrtar/20%Monthly2019-04-18 12:34
https://americaneye.al/a-i-lutesh-zotit-qe-ti-zesh-vendin-rames-ja-cfare-thote-veliaj/20%Monthly2019-04-18 12:34
https://americaneye.al/sabien-lilaj-shpallet-futbollisti-i-vitit-2017/20%Monthly2019-03-14 14:34
https://americaneye.al/organet-e-drejtesise-vasilika-hysi-shpjegon-procedurat-e-ndertimi/20%Monthly2019-04-18 12:35
https://americaneye.al/raporti-britanik-arme-te-prodhuara-ne-shqiperi-perdoren-nga-isis/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/agjent-i-udb-se-abrahams-berisha-taktika-frike-per-te-shkaterruar-kritiket/20%Monthly2019-04-18 12:35
https://americaneye.al/sekuestro-per-pasurine-298-mije-euro-ne-vlore-dyshohet-kriminale/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/grupi-i-falsifikatoreve-me-kapo-shqiptar-nxirrte-1-milion-euro-fitime/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/rezoluta-per-jerusalemin-asnje-anetar-i-nato-s-nuk-votoi-pro-shba-se/20%Monthly2019-04-18 12:36
https://americaneye.al/katalonja-qendron-e-percare-triumfojne-separatistet/20%Monthly2019-04-18 12:36
https://americaneye.al/rezoluta-per-jerusalemin-asnje-anetar-i-nato-s-nuk-voton-si-shba/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/huffington-mafia-shqiptare-e-droges-ne-bankat-e-shkolles/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/meta-kunder-rames-per-jeruzalemin-nuk-me-informuan-per-voten-ne-okb/20%Monthly2019-04-18 12:38
https://americaneye.al/cfare-opsionesh-kishte-shqiperia-ish-ambasadoret-ne-izrael-dhe-okb-qendrime-te-ndryshme/20%Monthly2019-04-18 12:38
https://americaneye.al/kursi-i-kembimit-nuk-ndalet-renia-e-euros-dollari-ende-ne-nivele-te-ulta/20%Monthly2019-04-18 12:39
https://americaneye.al/erdogan-entuziast-per-votimin-kunder-trump-per-jeruzalemin/20%Monthly2019-04-18 12:40
https://americaneye.al/meta-nuk-ndalet-i-shkruan-trump-it-do-kerkoj-shpjegime-per-voten-ne-okb/20%Monthly2019-04-18 12:40
https://americaneye.al/6-shenjat-qe-tregojne-se-po-perballesh-me-nje-person-te-lig/20%Monthly2019-04-18 12:46
https://americaneye.al/emrat-kapen-155-kg-droge-ne-vlore-7-ne-pranga/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/goditi-ramen-me-cizme-kryemadhi-meta-sme-flet-kur-shkoj-ne-shtepi-ben-sikur-fle/20%Monthly2019-04-18 12:47
https://americaneye.al/votimi-ne-okb-per-jeruzalemin-zbulon-ndasite-mes-shteteve-te-ballkanit/20%Monthly2019-04-18 12:48
https://americaneye.al/u-duhej-thene-jo-amerikaneve-kete-here/20%Monthly2019-04-18 12:48
https://americaneye.al/turizmi-te-huajt-vijne-ne-shqiperi-vetem-per-pak-dite/20%Monthly2019-04-18 12:49
https://americaneye.al/3-pyetje-qe-meshkujt-nuk-duan-ti-degjojne-nga-femrat/20%Monthly2019-04-18 12:49
https://americaneye.al/pavaresia-e-katalonjes-guardiola-nen-investigim-nga-policia-spanjolle/20%Monthly2019-04-18 12:50
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-22-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-18 12:50
https://americaneye.al/veprimi-amatoresk-i-presidentit-shqiptar-per-voten-ne-okb/20%Monthly2019-04-18 12:51
https://americaneye.al/shba-marredheniet-tona-me-shtetet-e-tjera-nuk-varen-vetem-nga-vota-ne-okb/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/el-clasico-ndizet-nga-polemika-per-pasillo-n/20%Monthly2019-04-18 12:52
https://americaneye.al/1111-aplikime-per-regjistrim-markash-kombetare/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/mos-ndalni-hetimet-per-tahirin-detajet-e-takimit-mes-lu-dhe-markut/20%Monthly2019-04-18 12:53
https://americaneye.al/vetingu-dhe-trembja-e-politikes/20%Monthly2019-04-18 12:54
https://americaneye.al/kercenimi-amerikan-per-shqiperine-dhe-shtetet-qe-votuan-pro-rezolutes-se-okb/20%Monthly2019-04-18 12:54
https://americaneye.al/jeruzalemi-shqiperia-rreshtohet-me-be-ne-voton-kunder-trump/20%Monthly2019-04-18 12:55
https://americaneye.al/statistika-dhe-kuriozitete-nga-klasikja-spanjolle-qe-ka-115-vite-histori/20%Monthly2019-04-18 12:56
https://americaneye.al/pse-vota-ne-okb-nuk-ka-asnje-lidhje-me-marredheniet-shqiptaro-amerikane/20%Monthly2019-04-18 12:57
https://americaneye.al/saliu-eshte-i-kapur-mat-si-me-spak-si-pa-spak-ai-eshte-i-djegur/20%Monthly2019-04-18 12:57
https://americaneye.al/irlande-demokraci-me-short/20%Monthly2019-04-18 12:58
https://americaneye.al/martesat-e-qepura-si-dhe-sa-kushton-te-ribehesh-e-virgjer-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/britani-gjykata-supreme-vendos-pro-shqiptareve-qe-genjyen-se-ishin-kosovare/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/diber-polici-vret-me-armen-e-sherbimit-punonjesin-e-it-se/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/skandali-ne-tirane-50-mije-leke-per-te-prenotuar-takim-ne-dshtrr/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/a-do-ti-djegin-mandatet-deputetet-e-pd-se-basha-nuk-ndalet-flet-per-tre-skenare/20%Monthly2019-04-18 12:59
https://americaneye.al/a-ka-marreveshje-me-ramen-basha-me-ka-kerkuar-te-takohemi/20%Monthly2019-04-18 12:59
https://americaneye.al/a-eshte-e-kapur-opozita-basha-replika-me-gazetaret-ne-opinion/20%Monthly2019-04-18 13:00
https://americaneye.al/kryemadhi-tahiri-ka-perdorur-femije-deputetesh-si-transportues-droge/20%Monthly2019-04-18 13:00
https://americaneye.al/rama-takim-me-sipermarresit-shqiptare-ne-shba-te-cojme-perpara-ate-qe-nisem-1-vit-me-pare/20%Monthly2019-03-14 14:12
https://americaneye.al/deputeti-i-ps-se-ironizon-berishen-per-vrasjen-e-bashes-ne-kanun-se-kemi-pas-zakon-me-shti-ne-gra/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/zbardhet-takimi-i-bashes-me-ambasadorin-lu/20%Monthly2019-04-18 13:01
https://americaneye.al/ja-si-digjet-gjysme-ton-marijuane-shqiptare-per-ngrohje-ne-mynih-video/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/janullatos-problemi-me-i-madh-i-grekeve-ne-shqiperi-dhe-marredhenia-ime-me-ramen/20%Monthly2019-04-18 13:01
https://americaneye.al/osbe-ku-jane-denimet-e-te-korruptuarve/20%Monthly2019-04-18 13:02
https://americaneye.al/vdes-nexhmije-hoxha-gafa-e-rende-e-portaleve-foto/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/pese-arsyet-reale-te-zemerimit-te-opozites/20%Monthly2019-04-18 13:03
https://americaneye.al/euro-po-bie-me-shpejtesi-arrin-nivelin-me-te-ulet-qe-nga-gushti/20%Monthly2019-04-18 13:03
https://americaneye.al/shba-kercenon-per-jeruzalemin-do-te-mbajme-shenim-emrat-qe-do-votojne-kunder-amerikes-ne-okb/20%Monthly2019-04-18 13:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-20-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-18 13:04
https://americaneye.al/shqiperia-vendi-me-numrin-me-te-madh-te-azilkerkuesve/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/12-pyetjet-e-vetingut-dhuratat-llogarite-bankare-pagesa-e-shkolles-se-femijeve/20%Monthly2019-04-18 13:05
https://americaneye.al/olsi-rama-ja-pse-e-votebesuam-staroven-moxhi-nuk-largohet/20%Monthly2019-04-18 13:05
https://americaneye.al/basha-pershkallezon-tensionet-me-brukselin-refuzon-ambasadoren-e-be-vlahutin/20%Monthly2019-04-18 13:06
https://americaneye.al/bileta-per-real-barca-apeli-i-durresit-rrezon-kerkesen-per-pezullimin-e-gjyqtareve/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/a-beson-donald-trump-ne-ekzistencen-e-alieneve/20%Monthly2019-04-18 13:06
https://americaneye.al/berlusconi-paralajmeron-gattuso-n-ndrysho-skeme-ose-do-te-deshtosh/20%Monthly2019-04-18 13:07
https://americaneye.al/dhuna-ne-kuvend-kryemadhi-zbulon-kerkesen-per-ambasadorin-lu/20%Monthly2019-04-18 13:08
https://americaneye.al/dhuna-ne-kuvend-dhe-proteste-reagon-ashper-be/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/tirane-vodhi-3-celulare-per-nje-jave-arrestohet-grabitesi/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/arta-marku-nis-direkt-pune-ja-ku-shkoi-pasi-mori-detyren-e-kryeprokurores/20%Monthly2019-04-18 13:10
https://americaneye.al/arta-marku-merr-zyrtarisht-detyren/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/keto-jane-10-kombetaret-me-te-shtrenjta-te-boterorit/20%Monthly2019-03-14 11:49
https://americaneye.al/sokol-balla-largohet-nga-top-channel-bisedime-per-te-shkuar-ne-nje-televizion-rival/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/kupa-italise-allegri-pres-qe-dybala-te-shenoje/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/testi-si-ta-kuptoni-a-po-jetoni-me-partnerin-e-duhur/20%Monthly2019-04-18 13:12
https://americaneye.al/shqiperia-do-te-vuaje-ne-2040-n-per-uje-parashikohet-si-zone-me-rrezik-te-larte/20%Monthly2019-04-19 13:41
https://americaneye.al/karma-nuk-e-humbet-adresen-cte-besh-do-te-te-bejne-lexoni-10-ligjet/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/a-e-dini-se-ku-dhe-kur-eshte-kryer-i-pari-veprim-bankar-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-19 13:53
https://americaneye.al/tregu-ballkanik-pa-dogana-si-ne-be-finalizohet-deri-me-2023/20%Monthly2019-04-19 13:56
https://americaneye.al/lori-hoxha-mungoi-mbreme-ne-festen-e-top-medias-arsyeja-e-saj-eshte-qesharake/20%Monthly2019-04-19 13:57
https://americaneye.al/romano-prodi-gjeta-nje-shqiperi-te-ndryshuar/20%Monthly2019-04-19 13:58
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-basha-te-gjitha-opsionet-jane-te-hapura/20%Monthly2019-04-19 13:58
https://americaneye.al/kthimi-ne-identitet-kisha-237-vjecare-e-shen-prokopit-do-te-rikonstruktohet/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-procedohen-10-deputete-mes-tyre-edhe-kryemadhi/20%Monthly2019-04-19 14:00
https://americaneye.al/basha-shqiptaret-protestuan-si-ne-cdo-vend-kur-shkelet-kushtetuta/20%Monthly2019-04-19 14:00
https://americaneye.al/dybala-irriton-juventusin-vellai-takohet-me-drejtuesit-e-psg-se/20%Monthly2019-04-19 14:01
https://americaneye.al/droge-drejt-malit-te-zi-shkaterrohet-grupi-kriminal-qe-drejtohej-nga-nje-shqiptar/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/ish-kryeministri-gruevski-para-drejtesise-me-akuzen-per-korrupsion/20%Monthly2019-04-19 14:01
https://americaneye.al/percarje-serioze-ne-be-per-shkak-te-refugjateve/20%Monthly2019-04-19 14:05
https://americaneye.al/berisha-si-gjenerali-i-nje-ushtrie-te-vdekur/20%Monthly2019-04-19 14:06
https://americaneye.al/euro-ne-nivelin-me-te-ulet-qe-nga-fundi-i-veres-por-nuk-ka-me-efekt-hashashi/20%Monthly2019-04-19 14:07
https://americaneye.al/mbi-brockullat-e-mustafa-nanos-ne-gazeten-serbe-danas/20%Monthly2019-04-19 14:08
https://americaneye.al/shba-mos-u-habisni-nga-sherri-ne-parlament-iku-kryeprokurori-qe-i-mbronte/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/video-monika-kryemadhi-humbet-kontrollin-gjuan-me-cizme-edi-ramen/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/ata-qe-goditen-ambasadorin-lu-do-te-hetohen-drama-e-tyre-sapo-nisi/20%Monthly2019-04-19 14:08
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-17-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-19 14:12
https://americaneye.al/amnistia-per-makinat-afati-i-fundit-31-dhjetori/20%Monthly2019-04-19 14:18
https://americaneye.al/shtepia-e-bardhe-synon-te-ndryshoje-sistemin-aktual-te-emigrimit-drejt-shba-se/20%Monthly2019-04-19 14:25
https://americaneye.al/ndryshon-procedura-ne-parlament-vetem-nje-kandidat-per-kryeprokuror/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/50-thenie-frymezuese-nga-njerez-te-famshem-qe-kane-njohur-suksesin-ne-jete/20%Monthly2019-04-19 14:26
https://americaneye.al/italiani-falenderon-shqiptaret-me-shpetuan-jeten-jane-engjej-qe-zbriten-nga-qielli/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/buken-e-bardhe-apo-te-zeze-ja-kush-eshte-me-e-shendetshme-sipas-eksperteve/20%Monthly2019-04-19 14:29
https://americaneye.al/si-te-vishesh-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-04-19 14:30
https://americaneye.al/7-fakte-surprizuese-qe-nuk-i-dinit-per-beethoven/20%Monthly2019-04-19 14:32
https://americaneye.al/eleni-foureira-si-e-mora-vendimin-per-te-treguar-se-jam-shqiptare/20%Monthly2019-04-19 14:33
https://americaneye.al/fundi-i-eres-merkel/20%Monthly2019-04-19 14:33
https://americaneye.al/franca-merr-vendimin-drastik-nga-2018-a-ndalohet-perdorimi-i-celulareve-ne-shkolla/20%Monthly2019-04-19 14:34
https://americaneye.al/fundjave-pastrimi-ne-berat-nderhyhet-ne-shtratin-e-osumit-pas-12-vitesh/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/mbreti-i-pakapshem-i-real-madrid-ronaldo-vijon-te-thyej-rekorde/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-15-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-19 14:34
https://americaneye.al/meghan-markle-ndryshon-rregullat-e-lojes-nga-cfare-duhet-te-heqe-dore-princi-harry-per-hir-te-dashurise-per-te/20%Monthly2019-04-19 14:34
https://americaneye.al/trump-pi-12-kanace-coca-cola-ne-dite-dhe-ja-cpo-i-ben-trupit/20%Monthly2019-04-19 14:35
https://americaneye.al/arilena-ara-thyen-kufijte-ne-finalen-e-the-voice-of-romania-nga/20%Monthly2019-04-19 14:36
https://americaneye.al/njihuni-me-8-vjecaren-heroine/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/a-ka-procedim-penal-per-tahirin-ne-itali-avokati-i-tij-pergjigjet-ne-opinion/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/minister-dhe-ti-sekretar-i-ministrit-mos-u-merrni-me-mua-por-me-faktet-kete-praktike-e-perdor-mafia/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/kryeprokurori-i-ri-gazetarja-publikon-emrin-e-kandidates-ka-mbeshtetjen-e-ps/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/llaxore-kelysh-te-gjitha-batutat-dhe-fyerjet-qe-tensionuan-sot-kuvendin/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/ibrahimovic-guardiola-nuk-ishte-i-keq-me-mua-por-i-papjekur/20%Monthly2019-04-19 14:39
https://americaneye.al/the-economist-eleminimi-i-tahirit-i-hap-veliajt-rrugen-drejt-pushtetit/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/tjeter-linje-low-cost-vjen-ne-shqiperi-nga-prilli-2018-nisin-fluturimet-edhe-me/20%Monthly2019-03-16 16:16
https://americaneye.al/laiciteti-dhe-shekullarizimi-i-shkollave-dhe-morali-laik/20%Monthly2019-04-19 14:40
https://americaneye.al/cfare-nenkupton-regjistrim-procedimi-per-tahirin-ne-katania-dhe-kur-do-dalin-provat-e-reja/20%Monthly2019-03-13 21:08
https://americaneye.al/historia-e-trenit-te-cuditshem-tirane-durres-express-ne-shqiperine-e-1920/20%Monthly2019-04-19 14:41
https://americaneye.al/pasurite-e-kryeprokuroreve-shtepi-biznese-dhurata-dhe-para-nga-bastet/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/kollcaku-pret-atashete-e-huaj-ushtarake-i-informon-per-ndryshimet/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/kuvendi-miraton-aktin-normativ-dy-deputete-te-pdiu-votuan-pro/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/rekorde-pike-golarruga-e-man-city-drejt-titullit/20%Monthly2019-03-14 14:21
https://americaneye.al/per-nanon-karriera-e-tahirit-ka-marre-fund-nuk-shkel-me-ne-zyrat-e-shtetit/20%Monthly2019-03-14 12:05
https://americaneye.al/rregullat-per-vize-ne-shba-mos-beni-biznes-me-askend-mund-tju-ndalohet-hyrja-pergjithmone-ne-amerike/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/rriten-tensionet-mes-korese-se-veriut-dhe-shba-vjen-paralajmerimi-i-forte-i-putin/20%Monthly2019-03-14 14:30
https://americaneye.al/vasili-lsi-ska-lidhje-me-balilajt/20%Monthly2019-04-19 14:42
https://americaneye.al/shperblimet-e-fundvitit-jepen-neser/20%Monthly2019-03-14 15:07
https://americaneye.al/shqiptari-trafik-kokaine-me-paste-dhembesh/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/aty-ku-eshte-macroni-eshte-perpara/20%Monthly2019-04-19 14:43
https://americaneye.al/ata-qe-i-kane-bere-gjemen-pd-se-nuk-mungojne-ne-asnje-pervjetor/20%Monthly2019-04-19 14:43
https://americaneye.al/artan-hoxha-zbulon-sendet-qe-sekuestroi-policia-ne-shtepine-e-tahirit/20%Monthly2019-04-19 14:44
https://americaneye.al/si-i-pergjigjet-berisha-pyetjes-a-rrezikon-te-cahet-pd/20%Monthly2019-03-14 15:30
https://americaneye.al/pd-festoi-ditelindjen-ne-11-dhjetor-meksi-eshte-ne-12-historia-nuk-ndryshohet/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/merkel-kerkon-raund-te-shpejte-bisedimesh-per-koalicionin-e-ri-bota-pret-qe-ne-te-veprojme/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/perdhunoi-vajzen-shqiptare-ne-itali-klubi-i-njohur-refuzon-robinhon/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/nje-pakt-i-dyte-per-kryeprokurorin-e-ri-lubonja-basha-do-binte-edhe-njehere-ne-grope/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/te-marre-fund-epoka-kur-kryeprokurori-mbron-politikanet-e-korruptuar/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/test-zjarri-per-futbollin-spanjoll-a-kercenohet-hegjemonia-iberike-ne-champions/20%Monthly2019-03-16 13:08
https://americaneye.al/i-tha-bashkeshortit-se-ishte-perdhunuar-policia-zbulon-te-pabesueshmen/20%Monthly2019-03-16 13:10
https://americaneye.al/hetimet-per-vrasjen-e-aleksander-ndokes-marrin-nje-kthese-te-papritur/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/nuk-ka-dorezuar-anetarin-per-krijimin-e-klp-se-reagon-per-here-te-pare-shoqeria-civile/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/zaev-ne-prishtine-kumanova-nuk-duhet-te-mbetet-pengese-mes-kosoves-e-maqedonise/20%Monthly2019-04-19 14:45
https://americaneye.al/zgjedhja-e-kryeprokurorit-kuvendi-publikon-kandidaturat-zyrtare/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/hajduti-me-mercedez-benz-ml-qe-vjedh-goma-nga-serviset-ne-tirane-video/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/partia-demokratike-merr-vendim-per-kryeprokurorin-e-ri/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/perplasja-per-kryeprokurorin-berisha-sulmon-ne-anglisht-ambasadorin-lu/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/2-e-njerezve-me-personalitet-te-rralle-ja-si-mund-ta-dalloni/20%Monthly2019-04-19 14:47
https://americaneye.al/pogba-nuk-pendohem-qe-nuk-nenshkrova-me-real-madrid/20%Monthly2019-03-14 12:18
https://americaneye.al/po-kerkoni-mashkullin-ideal-karakteristikat-e-tyre-sipas-shenjave-te-horoskopit/20%Monthly2019-03-14 12:18
https://americaneye.al/berisha-meta-po-flirton-me-veliajn/20%Monthly2019-04-19 14:49
https://americaneye.al/presidenti-i-lazios-mund-te-terheqe-ekipin-nga-serie-a/20%Monthly2019-03-14 12:23
https://americaneye.al/shifrat-e-instat-me-shume-femra-shtepiake-sesa-studente/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/sicili-kapen-me-45-kg-marijuane-dy-shqiptare-e-nje-italian/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/dergimi-i-parave-sejko-kostot-jane-me-te-lartat-ne-rajon/20%Monthly2019-04-19 14:52
https://americaneye.al/abuzimet-me-rrugen-tirane-elbasan-73-mln-me-shume-se-projekti-vetem-per-nje-pjese-te-rruges/20%Monthly2019-04-19 14:52
https://americaneye.al/meta-tregon-se-pse-nuk-po-e-dekreton-helidon-bendon-ne-krye-te-shish/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/endrra-evropiane-e-macronit-shans-per-be/20%Monthly2019-04-19 14:53
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-11-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-19 14:53
https://americaneye.al/shitjet-globale-te-armeve-rriten-pas-5-vitesh-renie-kryesojne-prodhuesit-amerikane/20%Monthly2019-03-14 15:01
https://americaneye.al/papa-francesku-qetesi-dhe-durim-per-ceshtjen-e-jeruzalemit/20%Monthly2019-04-19 14:54
https://americaneye.al/presidenti-meta-kujton-miratimin-e-deklarates-se-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2019-04-19 14:55
https://americaneye.al/netanyahu-jeruzalemi-kryeqytet-i-izraelit-prej-3000-vitesh-lexojeni-ne-bibel/20%Monthly2019-04-19 14:55
https://americaneye.al/irlanda-dhe-portugalia-i-bashkohen-ushtrise-europiane/20%Monthly2019-04-19 14:56
https://americaneye.al/lutjet-e-papes-mesha-e-se-dieles-i-dedikohet-shqiperise-dhe-indise/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/te-drejtat-e-njeriut-basha-ende-nuk-zgjedhim-dot-te-lire/20%Monthly2019-03-16 11:19
https://americaneye.al/konfliktet-e-djemve-dhe-perplasja-per-pronat-dy-pistat-e-hetimit-per-vrasjen-e-ndokes/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/del-videoja-djali-i-aleksander-ndokes-me-police-ne-varrimin-e-te-atit/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/higuain-mbush-30-vjec-5-sekrete-qe-nuk-i-dini-per-el-pipita-n/20%Monthly2019-04-19 14:56
https://americaneye.al/edhe-pse-nuk-eshte-me-vjehrri-i-saj-nertila-i-kerkon-ndjese-me-fal-babe-une-nuk-do-te-behesha-kurre-nene-nese/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/10-shenja-qe-tregojne-se-jeni-te-destinuar-per-tu-bere-milionere/20%Monthly2019-04-19 14:57
https://americaneye.al/pse-feja-islame-dhe-per%d1%91ndimi-nuk-jan%d1%91-kontradikt%d1%91/20%Monthly2019-04-19 14:58
https://americaneye.al/kandidati-fitues-te-fakulteti-i-historise-leter-rames-dhe-nikolles-po-tentojne-te-ndryshojne-rezultatin/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/anetaresimi-ne-be-ambasadorja-franceze-mos-shkoni-me-shpejt-se-muzika/20%Monthly2019-04-19 14:59
https://americaneye.al/jeruzalemi-macron-perplaset-me-netanjahun-bej-dicka-per-palestinezet/20%Monthly2019-04-19 14:59
https://americaneye.al/erdogan-qipriotet-turq-jane-bashkepronare-te-qipros-jo-nje-minoritet/20%Monthly2019-04-19 15:00
https://americaneye.al/4-shenjat-me-jobesnike-te-horoskopit-zbuloni-nese-jeni-nje-prej-tyre/20%Monthly2019-04-19 15:00
https://americaneye.al/perse-ndodhin-katastrofat-natyrore-dhe-cfare-kerkojne-te-na-thone/20%Monthly2019-04-19 15:01
https://americaneye.al/sarande-gjendet-i-djegur-brenda-ashensorit-nje-58-vjecar/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/a-jane-lutur-gabim-te-krishteret-per-dymije-vjet/20%Monthly2019-04-19 15:02
https://americaneye.al/pse-falimentoi-kompania-plus-communication/20%Monthly2019-04-19 15:02
https://americaneye.al/a-e-dini-historine-e-unazes-se-marteses-eshte-sa-e-bukur-aq-edhe-intriguese/20%Monthly2019-03-22 13:16
https://americaneye.al/le-petit-parisien-1925-lufta-per-naften-shqiptare-mes-shba-britanise-dhe-italise/20%Monthly2019-04-19 15:03
https://americaneye.al/politika-siguria-ekonomia-cfare-do-te-ndryshoje-ne-2018-en/20%Monthly2019-04-19 15:04
https://americaneye.al/shkoder-mblidhet-kkt-harta-e-rrugeve-qe-do-te-ndertohen-ne-2018/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/shqiperia-ka-nevoje-per-pjesemarrjen-aktive-te-rinise/20%Monthly2019-04-19 15:05
https://americaneye.al/perse-nuk-eshte-gabim-marreveshja-e-lulzim-bashes/20%Monthly2019-04-19 15:08
https://americaneye.al/policia-e-kerkon-prej-nje-viti-te-dyshuarin-e-kap-noterja/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/qellon-me-thike-vellain-pasi-i-dhunoi-gruan-arrestohet-56-vjecari-ne-elbasan/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/kryemadhi-ne-uashington-ekonomia-shqiptare-duhet-te-hapet-ndaj-biznesit-amerikan/20%Monthly2019-04-19 15:08
https://americaneye.al/takimi-me-meten-propozimi-i-vecante-i-romano-prodit/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/nato-apel-ballkanit-zbusni-tensionet-sduam-me-lufte/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/time-shpall-personazhe-te-vitit-denoncueset-e-abuzimeve-seksuale/20%Monthly2019-03-16 16:11
https://americaneye.al/konsiderohet-luks-por-shpenzojme-me-shume-se-greket-dhe-italianet-per-kete-produkt/20%Monthly2019-04-19 15:09
https://americaneye.al/nenkomisari-lelaj-koordinator-i-trafikut-te-droges/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/ne-fundjave-qeveria-mblidhet-ne-shkoder-me-nje-mision-te-dyfishte/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/ministrja-nikolla-jep-rrogen-mujore-per-familjet-e-prekura-nga-permbytjet/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/ronaldinho-do-te-terhiqet-nga-futbolli-vitin-tjeter/20%Monthly2019-03-14 14:26
https://americaneye.al/horoskopi-si-e-ngasin-makinen-shenjat-e-zodiakut/20%Monthly2019-04-19 15:10
https://americaneye.al/avramolupos-pergezon-xhafajn/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/rama-ne-poloni-se-shpejti-linje-ajrore-tirane-varshave/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/shullazi-shtyhet-serish-seanca-avokatet-kerkojne-pushimin-e-ceshtjes/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/faza-e-grupeve-te-champions-it-barcelona-ka-mbrojtjen-me-te-mire-ne-europe/20%Monthly2019-04-19 15:11
https://americaneye.al/dybala-doja-te-braktisja-gjithcka-enderroj-topin-e-arte-per-kete-arsye/20%Monthly2019-04-19 15:12
https://americaneye.al/20-libra-te-rendesishem-klasike-qe-ju-bejne-te-ndiheni-i-lexuar-edhe-sikur-te-jene-te-vetmit-qe-keni-lexuar-ne-jete/20%Monthly2019-04-19 15:14
https://americaneye.al/kualifikohet-baseli-i-taulant-xhakes-manchester-fiton-ne-66-sekonda/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/eshte-i-njejti-person-shen-nikolla-dhe-santa-klausi/20%Monthly2019-04-19 15:15
https://americaneye.al/maja-e-ajsbergut-partite-politike-fshehen-shpenzimet-e-fushates-nga-ekspertet-e-kqz/20%Monthly2019-04-19 15:16
https://americaneye.al/te-mos-pluskosh-para-dhunes/20%Monthly2019-04-19 15:17
https://americaneye.al/europa-dhe-ne-te-tjeret/20%Monthly2019-04-19 15:18
https://americaneye.al/monike-dhe-petrit-pres-te-distancoheni-nga-luani/20%Monthly2019-04-19 15:19
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-3-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-19 15:20
https://americaneye.al/video-cfare-u-be-me-djalin-qe-u-perlot-ne-sy-te-xhafajt/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/permbytjet-ne-autostraden-tirane-durres-zv-ministri-i-mbrojtjes-duhet-ripare-rrjeti-i-kanaleve-kulluese/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/rama-bekon-te-riun-dhe-biseda-per-floket-me-xhel-dhe-peshkunvideo/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/ja-cfare-nuk-duhet-ti-thuash-kurre-nje-mashkulli/20%Monthly2019-04-19 15:22
https://americaneye.al/ndodh-ne-iran-televizioni-censuron-shortin-prej-prezantueses/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/dalin-shifrat-zyrtare-3233-banesa-e-biznese-te-permbytura-49-shkolla-jane-demtuar/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/bushati-ne-shba-takon-ndihmes-sekretarin-e-shtetit-per-evropen-dhe-azine-wess-mitchell/20%Monthly2019-04-19 15:23
https://americaneye.al/permbytjet-lu-zbret-ne-terren-me-ministren-xhacka/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/gjermania-drejt-koalicionit-te-madh-shulz-ben-rezistence-merkel-e-hapur-per-ribashkim/20%Monthly2019-04-19 15:24
https://americaneye.al/instituti-i-metreologjise-ju-tregojme-situaten-per-diten-e-neserme-zonat-qe-do-te-jene-me-te-prekura/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/sharra-psg-ngec-ne-gozhde-strasburgu-ben-te-pamunduren/20%Monthly2019-03-14 14:43
https://americaneye.al/ushtria-niset-drejt-darzezes-semani-e-vjosa-kercenojne-zonen/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/qeveria-britanike-ne-rrezik-pergjimi-nga-rusia/20%Monthly2019-03-14 12:35
https://americaneye.al/rama-ne-fier-te-nderhyhet-ne-pikat-e-dobeta-per-te-qene-me-imune/20%Monthly2019-03-14 12:39
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-1-dhjetor-2017/20%Monthly2019-04-19 15:25
https://americaneye.al/foto-basha-deshmitar-ne-dasmen-e-mikut-te-tij-nen-hetim-nga-fbi/20%Monthly2019-04-19 15:25
https://americaneye.al/analiza-si-eshte-sofistikuar-krimi-i-organizuar-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-19 15:26