XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/marreveshja-me-greqine-dy-ekspertet-tregojne-se-cfare-eshte-biseduar-mes-paleve/20%Monthly2019-03-29 15:17
https://americaneye.al/arrestohet-nenkryetari-i-bashkise-se-dibres/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/protesta-e-pazakonte-e-ambasadorit-amerikan-i-ve-maske-skenderbeut/20%Monthly2019-03-29 15:18
https://americaneye.al/igli-tare-me-i-miri-i-vitit-edhe-nga-sportitalia/20%Monthly2019-03-29 15:19
https://americaneye.al/qeveria-kompensim-per-qirane-e-baneses-se-kryeprokurores-marku/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/horoskopi-cilet-jane-optimistet-dhe-pesimistet-e-zodiakut/20%Monthly2019-03-29 15:21
https://americaneye.al/ujku-gjurma-pakti-detar-dhe-akti-i-sotem-diplomatik/20%Monthly2019-03-29 15:34
https://americaneye.al/ancelotti-po-kaloi-psg-ne-veshtire-se-mund-ta-ndale-kush-real-madridin/20%Monthly2019-03-29 15:34
https://americaneye.al/skandali-i-gjykates-se-apelit-liron-pronarin-e-droges-denon-te-pafajshmin/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/rita-do-te-kendoje-falas-ne-kosove-dua-kerkon-shumen-marramendese/20%Monthly2019-03-14 14:25
https://americaneye.al/ekstradimi-i-nezar-seitit-reagon-ministri-italian-i-drejtesise/20%Monthly2019-03-29 15:35
https://americaneye.al/berisha-nese-nuk-do-beja-koalicion-me-lsi-ne-do-kisha-ftuar-ne-qeveri-ramen/20%Monthly2019-03-29 15:40
https://americaneye.al/berisha-lufte-brenda-pd-une-do-te-mbaj-kete-qendrim/20%Monthly2019-04-01 13:33
https://americaneye.al/raporti-global-i-sundimit-te-ligjit-shtetet-e-ballkanit-performojne-ne-trende-te-ndryshme/20%Monthly2019-04-01 13:35
https://americaneye.al/diversioni-i-kryemadhit-veliaj-ka-probleme-me-ramen/20%Monthly2019-04-01 13:35
https://americaneye.al/shba-u-zotuat-para-nesh-per-arrestimin-e-peshqve-te-medhenj-ku-jane-rezultatet/20%Monthly2019-04-01 13:36
https://americaneye.al/vrasja-e-devi-kasmit-artan-hoxha-nuk-sht-vijim-i-hasm-ris-q-b-nin-grupet-e-vjetra-t-tiran-s/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/jeta-luksoze-e-armines-berisha-nuk-mund-ta-ndaloj-te-kete-instagram/20%Monthly2019-04-01 13:37
https://americaneye.al/lufta-franko-spanjolle-e-cunave-te-rruges-bardhyl/20%Monthly2019-04-02 09:37
https://americaneye.al/patriotet-qe-se-paku-duhet-te-heshtin/20%Monthly2019-04-02 09:38
https://americaneye.al/fejsbukut-i-behet-vone-vetem-per-fejsbukun/20%Monthly2019-04-02 09:39
https://americaneye.al/po-neser-o-katran-i-zi-me-boje/20%Monthly2019-04-02 09:40
https://americaneye.al/nje-shqiptari-do-ti-duheshin-kursimet-e-nje-cerek-shekulli-jete-per-te-blere-nje-makine/20%Monthly2019-04-02 09:40
https://americaneye.al/danjela-fenomeni-i-the-voice-deshira-me-e-madhe-te-permiresohet-vellai-im-me-aftesi-speciale/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/kryemadhi-pse-ilir-meta-nuk-futet-ne-burg/20%Monthly2019-04-02 09:41
https://americaneye.al/kryemadhi-basha-ka-mundesi-te-jete-numri-1/20%Monthly2019-04-02 09:41
https://americaneye.al/fjalimi-per-kombin-trump-moment-i-ri-amerikan/20%Monthly2019-04-02 09:43
https://americaneye.al/aeroporti-i-vlores-ambasadori-turk-ne-shqiperi-2-7-miliarde-dollare-investime/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/pakti-me-greqine-rama-kryemadhit-patriote-me-cizme-duro-edhe-pak/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/ne-kerkim-te-shqiptareve-qe-shpetuan-hebrenjte/20%Monthly2019-04-02 09:46
https://americaneye.al/klubi-i-presidenteve-si-lindi-vellazeria-me-e-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2019-04-02 09:48
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-27-janar-2018-2/20%Monthly2019-04-02 09:49
https://americaneye.al/7-cilesite-e-nje-shpirti-te-lire/20%Monthly2019-04-02 09:50
https://americaneye.al/si-rekrutohen-vajzat-shqiptare-per-sherbime-seksuale-ne-europe/20%Monthly2019-04-02 09:52
https://americaneye.al/fbi-po-studion-dosjet-e-korrupsionit-shqiptar-kush-do-te-goditet-i-pari/20%Monthly2019-04-02 09:53
https://americaneye.al/perloti-publikun-historia-e-danjeles-13-vjecare-nga-kukesi-te-rreqeth-foto/20%Monthly2019-04-02 09:54
https://americaneye.al/gjyqi-unik-arrat-lejohet-te-bien-nga-pema/20%Monthly2019-04-02 10:27
https://americaneye.al/ishulli-qe-nderron-shtet-cdo-gjashte-muaj/20%Monthly2019-04-02 10:28
https://americaneye.al/burri-vret-gruan-me-sepate/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/kjo-eshte-shkencerisht-menyra-me-e-mire-per-tu-ndare/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/revolta-popullore-e-nxitur-nga-sali-berisha-qe-donte-te-shqetesonte-uashingtonin/20%Monthly2019-04-02 10:29
https://americaneye.al/nese-ferri-jane-njerezit-e-tjere-bullgaria-eshte-parajsa/20%Monthly2019-04-02 10:31
https://americaneye.al/vrau-ish-te-dashuren-vdes-1-jave-pas-krimit-aldison-belulaj/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/te-shkathet-efektive-dhe-miliona-euro-grabitje-policia-spanjolle-arreston-banden-shqiptare-video/20%Monthly2019-04-02 10:32
https://americaneye.al/cfare-fantazojne-femrat-kur-bejne-seks/20%Monthly2019-04-02 10:32
https://americaneye.al/zbuloni-cfare-ka-rezervuar-moti-per-javen-qe-vjen/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/shba-fal-shqiperine-per-voten-e-jerusalemit/20%Monthly2019-04-02 10:33
https://americaneye.al/8-sekretet-e-bukurise-se-femrave-italiane/20%Monthly2019-04-02 10:37
https://americaneye.al/mos-na-caj-ben-ti-tani-legen-m-ik-e-zhduku-momentet-e-tensionit-tek-shihemi-ne-gjyq-video/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/vdes-themeluesi-i-ikea-s-vishej-me-rroba-te-dores-se-dyte-dhe-ngiste-volvo-te-vjeter-edhe-pse-ishte-miliarder/20%Monthly2019-04-02 10:39
https://americaneye.al/roma-nuk-perfiton-nga-ndalesa-e-inter-sampdoria-fiton-ne-olimpico/20%Monthly2019-03-14 14:26
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-28-janar-2018/20%Monthly2019-04-02 10:39
https://americaneye.al/shifrat-vetem-ne-tirane-178-femra-denoncuan-perndjekje-nga-ish-et/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/vettingu-ministrja-gjonaj-ja-kur-dalin-rezultatet-e-para/20%Monthly2019-04-02 10:40
https://americaneye.al/fino-i-bindur-ne-7-shkurt-do-te-jem-une-fituesi-duka-duhet-te-bente-kete-levizje/20%Monthly2019-04-02 10:40
https://americaneye.al/dilema-e-perhershme-a-duhet-falur-tradhtia/20%Monthly2019-04-02 10:41
https://americaneye.al/pergjigjia-e-bashes-pas-protestes-per-ata-qe-e-pyesin-cfare-doni-te-arrini/20%Monthly2019-04-02 10:42
https://americaneye.al/nje-takim-pas-75-vitesh-historia-e-vajzes-hebreje-qe-u-shpetua-nga-familja-shkodrane-ne-vitin-1943/20%Monthly2019-04-02 10:43
https://americaneye.al/100-shprehje-filozofike-per-parate-nga-politikane-filozofe-aktore-e-milionere/20%Monthly2019-04-02 10:49
https://americaneye.al/the-guardian-5-gjera-qe-mesuam-nga-davos-2018/20%Monthly2019-04-09 13:32
https://americaneye.al/le-burrin-dhe-vajzen-ia-mbath-me-kunaten/20%Monthly2019-10-18 19:48
https://americaneye.al/kryemadhi-le-te-jete-kjo-dite-shenja-e-nisjes-se-protestes-mbarepopullore/20%Monthly2019-04-09 13:32
https://americaneye.al/shqisa-e-gjashte-e-cdo-shenje-horoskopi/20%Monthly2019-04-09 13:33
https://americaneye.al/italia-terheq-kosin-me-plastike-femijet-rrezikojne-mbytjen/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/brexit-i-gabim-mjaft-i-rende/20%Monthly2019-04-09 13:35
https://americaneye.al/a-po-kerkon-rikthimin-ne-shtepi/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/denoncimi-i-35-vjecares-nga-tirana-hipa-ne-makine-me-dy-te-panjohur-por-me-perdhunuan/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/hipi-ne-makine-me-dy-te-panjohur-35-vjecarja-denoncon-me-perdhunuan/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/chievo-e-mbyll-me-9-lojtare-juventus-fiton-dhe-merr-kreun/20%Monthly2019-04-09 13:36
https://americaneye.al/goditja-finale-per-call-center-sidomos-te-voglat/20%Monthly2019-04-09 13:38
https://americaneye.al/emri-arrestohet-64-vjecari-ne-vlore-kercenoi-me-arme-djalin-e-tij/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/4-hapa-te-thjeshte-per-ti-dhene-partneres-orgazme-jo-nje-por-disa-here/20%Monthly2019-04-09 13:39
https://americaneye.al/rivali-politik-i-putin-arrestohet-serish/20%Monthly2019-03-14 14:26
https://americaneye.al/gent-zenelaj-frikesohesha-kur-pija-cigare-para-djalit/20%Monthly2019-04-09 13:40
https://americaneye.al/germadha-qe-po-krijon-emigracioni-i-ri/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/gattuso-inzaghi-eshte-me-i-mire-se-une/20%Monthly2019-04-09 13:41
https://americaneye.al/edhe-filozofet-kishim-mangut/20%Monthly2019-04-09 13:42
https://americaneye.al/bayern-me-pese-yje-permbys-disavantazhin-e-dyfishte/20%Monthly2019-04-09 13:42
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-lubonja-mungoi-reagimi-i-qytetareve-te-zhgenjyer/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-nje-deja-vu-e-trishtueshme/20%Monthly2019-03-14 12:26
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-27-janar-2018/20%Monthly2019-04-09 13:43
https://americaneye.al/fino-fshf-tentativa-per-te-paracaktuar-dhe-manipuluar-zgjedhjet/20%Monthly2019-04-09 13:43
https://americaneye.al/meta-perkujton-diten-nderkombetare-te-holokaustit-ne-kujtojme/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/tsipras-zgjidhem-problemet-me-ramen-do-votojme-pro-shqiperise-ne-be/20%Monthly2019-04-09 13:44
https://americaneye.al/aeroporti-i-vlores-me-i-lire-dhe-me-i-madh-sesa-rinasi/20%Monthly2019-04-09 13:44
https://americaneye.al/nje-proteste-per-perdorim-te-brendshem/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/leku-i-ri-leku-i-vjeter-si-lindi-ndryshimi-qe-ngaterron-shqiptaret/20%Monthly2019-04-09 13:46
https://americaneye.al/analiza-si-do-te-perfundonte-nje-lufte-midis-shba-ve-dhe-kines/20%Monthly2019-04-09 13:46
https://americaneye.al/kalivaci-shqiperia-fiton-ne-arbitrazh-kunder-becchettit-kerkon-158-milione-euro/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/retrospektive-mbi-pasojat-e-punes-ne-call-center/20%Monthly2019-04-09 13:49
https://americaneye.al/balla-protesta-e-opozites-per-shkelzenin-hotelin-e-bashes-dhe-drejtoret-e-lsi-se/20%Monthly2019-04-09 13:49
https://americaneye.al/ftesa-e-rames-aleksis-cipras-do-te-vizitoje-tiranen/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/whatsapp-tani-i-bllokoni-njoftimet-qe-nuk-deshironi/20%Monthly2019-04-09 13:53
https://americaneye.al/e-ardhmja-e-ballkanit-meta-nevoje-per-nje-treg-te-perbashket-energjetik/20%Monthly2019-04-10 14:23
https://americaneye.al/krimi-kibernetik-ne-2017-u-vodhen-130-miliarde-dollare/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/tinka-kurti-shtrohet-me-urgjence-ne-spital/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/krete-per-shkak-te-flamurit-shqiptar-nuk-lejojne-mesimin-e-shqipes/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/paris-soir-1939-fotoja-e-rralle-e-leka-zogut-dhe-nje-pyetje-per-fronin-mbreteror/20%Monthly2019-04-10 14:25
https://americaneye.al/rama-i-vetem-ne-timonin-e-anijes-nga-ta-coj-majtas-apo-djathtas-batutat/20%Monthly2019-04-10 14:28
https://americaneye.al/telashe-per-shakiren-ylli-i-muzikes-nen-hetim-per-mospagim-taksash/20%Monthly2019-03-16 11:20
https://americaneye.al/kanabisi-si-ilac/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/studimi-per-call-center-at-31-e-punonjesve-kane-probleme-shendetesore/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/gjyqi-ndaj-shullazit-e-di-mire-ti-pse-jam-ketu-gilmando-dani-presion-prokurores/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/basha-290-mije-shqiptare-ne-mjerim-shesin-gjakun-per-te-blere-buken-e-femijeve/20%Monthly2019-04-10 14:29
https://americaneye.al/shifrat-e-cmendura-te-merkatos-sa-do-te-kushtonin-sot-legjendat-e-futbollit/20%Monthly2019-04-10 14:34
https://americaneye.al/amerika-e-para-trump-shton-tarifa-per-mallrat-e-importit/20%Monthly2019-04-10 14:41
https://americaneye.al/leksione-per-jeten-150-thenie-brilante-qe-duhen-lexuar-nga-te-gjithe-2/20%Monthly2019-04-10 14:43
https://americaneye.al/pengesat-e-shenjave-te-horoskopit-per-te-gjetur-dashurine/20%Monthly2019-04-10 14:48
https://americaneye.al/lu-ne-vend-qe-te-fajesoni-shba-ose-be-futjuni-punes-per-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2019-04-10 14:51
https://americaneye.al/vatikan-1968-kur-meshohej-shqip-per-skenderbeun/20%Monthly2019-04-10 14:53
https://americaneye.al/bayern-kerkon-bale-gati-sakrifica-prej-100-milion-eurosh/20%Monthly2019-04-10 14:54
https://americaneye.al/foto-studentet-homazhe-ne-vendin-ku-u-vra-21-vjecarja/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/albin-kurti-nuk-ka-ndarje-te-vetevendosjes-vetem-mospajtime/20%Monthly2019-04-10 14:54
https://americaneye.al/rakipi-dhe-rehoveci-shkojne-ne-gjykate-kerkojne-rikthimin-e-mandatit/20%Monthly2019-03-14 12:36
https://americaneye.al/rikthimi-i-berluskonit-lideri-i-forza-italia-kerkon-mbeshtetje-ne-bruksel/20%Monthly2019-04-10 14:56
https://americaneye.al/drejt-nje-sistemi-per-votimin-e-emigranteve/20%Monthly2019-04-10 14:57
https://americaneye.al/82-e-parave-te-botes-shkojne-ne-xhepat-e-1-te-popullsise/20%Monthly2019-04-10 14:59
https://americaneye.al/a-nuk-ndiheni-edhe-ju-te-vrare/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/falsifikimi-i-pasaportave-si-shqiptareve-po-u-vjedhin-identitetin/20%Monthly2019-04-14 20:28
https://americaneye.al/melania-trump-me-e-pelqyera-e-familjes-presidenciale-amerikane/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-drejtorit-te-berzh-sfida-per-shqiperine-fillon-ne-2019-en/20%Monthly2019-04-14 20:31
https://americaneye.al/debore-deri-ne-lartesi-deri-ne-300-m-parashikimi-i-motit-per-sot/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/cfare-eshte-forumi-i-davos-si-lindi-ideja-dhe-cfare-vendimesh-merren/20%Monthly2019-04-14 20:33
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-21-janar-2018/20%Monthly2019-04-14 20:36
https://americaneye.al/arsyet-se-perse-nuk-po-arrini-dot-orgazmen/20%Monthly2019-04-14 20:46
https://americaneye.al/per-ti-dhene-fund-monarkise-ne-fshf/20%Monthly2019-04-14 20:47
https://americaneye.al/lamtumira-e-ben-blushit-perse-po-largohem-nga-politika/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/perfundon-takimi-i-dites-se-dyte-mes-bushatit-dhe-kotzias/20%Monthly2019-04-14 20:47
https://americaneye.al/nga-aksioni-ne-shkoder-blendi-klosi-mjedisi-nuk-njeh-as-kohe-as-opozite/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/reshjet-e-debores-ne-vend-policia-apel-drejtuesve-te-mjeteve/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/mallkimi-i-yjeve-te-pornos-vdes-nje-tjeter-aktore-e-pesta-ne-me-pak-se-tre-muaj/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/kriza-e-peshengritjes-trajneri-zef-kovaci-shpjegon-pse-sportistet-marrin-doping/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/kotzias-ne-korce-viziton-pazarin-e-vjeter/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/panucci-fton-zhegroven-per-miqesoren-me-norvegjine/20%Monthly2019-03-14 11:54
https://americaneye.al/kryengritja-e-peshengritesve-federata-nuk-eshte-prone-private-duam-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/per-ata-qe-qajne-dhe-ata-qe-gezojne-nga-ikja-e-blushit/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/a-deshtoi-blushi-per-faj-te-popullit-flasin-mero-baze-andi-bushati-dhe-astrit-patozi/20%Monthly2019-04-14 20:49
https://americaneye.al/a-te-del-koha-te-besh-seks-ardit-gjebrea-jep-nje-pergjigje-epike/20%Monthly2019-03-14 20:50
https://americaneye.al/ja-pse-femrat-e-forta-nuk-arrijne-ta-gjejne-dot-lehte-dashurine/20%Monthly2019-04-14 20:50
https://americaneye.al/femrat-e-huaja-qe-u-cmenden-pas-skenderbeut/20%Monthly2019-04-14 20:52
https://americaneye.al/uashington-post-turqia-po-pergatitet-per-nje-lufte-me-aleatet-e-shba-se/20%Monthly2019-04-14 20:56
https://americaneye.al/urimi-i-migjenit-per-vitin-e-ri-botohet-ne-prestigjiozen-le-courrier-des-balkans/20%Monthly2019-04-14 21:02
https://americaneye.al/bushati-flet-pas-negociatave-48-oreshe-me-kotzias-behet-fjale-per-70-vjet-histori/20%Monthly2019-04-14 21:10
https://americaneye.al/bomba-nga-anglia-guardiola-eshte-i-zgjedhuri-i-psg-se/20%Monthly2019-04-14 21:11
https://americaneye.al/bojkotoi-kuvendin-por-gjykata-i-jep-9-paga-deputetit-te-pd/20%Monthly2019-04-14 21:12
https://americaneye.al/5-shenjat-e-horoskopit-me-karakter-me-te-forte/20%Monthly2019-04-14 21:14
https://americaneye.al/gjykatat-jane-ne-ngerc-kld-shpik-gjyqtaret-fluturues/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/edhe-per-4-vite-cmimet-e-biletave-te-avioneve-ne-shqiperi-sdo-kene-ulje/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/propagande-me-vnr-video-news-release-ne-pavionin-e-dostojevskit/20%Monthly2019-03-14 12:26
https://americaneye.al/negociatat-shqiperi-greqi-milo-hiqet-ligji-i-luftes-por-mbetet-pa-zgjidhur-ceshtja-e-detit/20%Monthly2019-04-14 21:18
https://americaneye.al/si-shpetoi-dhe-u-kthye-i-paprekshem-lulzim-basha/20%Monthly2019-04-14 21:18
https://americaneye.al/vertet-mendojne-se-do-ta-mundin-ameriken-te-korruptuarit-e-shqiperise/20%Monthly2019-04-14 21:19
https://americaneye.al/mbyllja-e-qeverise-amerikane-cfare-ndodh-pas-nje-shutdown-i-qeveritar/20%Monthly2019-04-14 21:20
https://americaneye.al/a-duan-socialdemokratet-te-qeverisin/20%Monthly2019-04-14 21:21
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-19-janar-2018/20%Monthly2019-04-14 21:21
https://americaneye.al/emri-kapet-ne-rinas-shqiptari-me-identitet-te-rreme-i-denuar-per-vrasje/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/bob-dole-heroi-shqiptareve-nderohet-si-shembull-i-vlerave-me-te-mira-amerikane/20%Monthly2019-04-14 21:23
https://americaneye.al/detajet-i-mori-59-vjecarit-17-milione-duke-ia-falsifikuar-faturat-ja-kush-eshte-avokati-qe-u-prangos/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/meta-be-te-zgjerohet-drejt-ballkanit-presim-celjen-e-negociatave-ne-qershor/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/arrestimi-i-deputeteve-balla-bashes-e-votove-dhe-ti/20%Monthly2019-04-14 21:25
https://americaneye.al/57-vjecari-kapet-me-4-5-kg-heroine-ne-gomat-e-makines-ne-muriqan/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/spaho-i-pergjigjet-balles-pd-ska-diskutuar-dhe-as-miratuar-ndryshimin-e-rregullores/20%Monthly2019-03-14 15:42
https://americaneye.al/lazio-per-strakoshen-efikas-i-vazhdueshem-i-paster-dhe-i-akullt/20%Monthly2019-03-14 11:59
https://americaneye.al/me-miq-si-kurzi-merkelit-nuk-i-duhen-armiq/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/kur-eshte-perdorur-per-here-te-pare-gjergj-kastrioti-ne-kartemonedha/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/raporti-i-komisionit-evropian-per-shkak-te-renies-se-investimeve-ekonomia-u-ngadalesua/20%Monthly2019-04-14 21:27
https://americaneye.al/investime-dhe-mbeshtetje-financiare-lista-e-100-fshatrave-perfituese/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/itali-shqiptari-thyen-me-cekic-kazinone-per-hakmarrje-video/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/thaci-per-deutsche-welle-ata-qe-planifikuan-vrasjen-e-ivanoviqit-kane-dashur-te-demtojne-kosoven/20%Monthly2019-03-16 13:12
https://americaneye.al/theresa-may-kopjon-trumpin-mur-ne-la-mansh-kunder-emigranteve/20%Monthly2019-03-16 13:14
https://americaneye.al/kosto-e-jeteses-tirana-vendi-i-trete-me-i-lire-ne-rajon/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/cfare-pelqejne-njerezit-te-ti-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-04-15 10:56
https://americaneye.al/cfare-tha-sokol-balla-ne-nisje-te-emisionit-te-ri-dhe-cilet-analiste-ka-terhequr-tek-vizion/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/cfare-po-ndryshon-per-shqiptaret-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-15 10:58
https://americaneye.al/mediat-dhe-facebook-u-fundi-i-nje-dashurie/20%Monthly2019-04-15 10:58
https://americaneye.al/facebook-u-u-ktheu-shpinen-mjeteve-te-informimit-valle-mos-u-ka-bere-nder/20%Monthly2019-04-15 10:59
https://americaneye.al/8-tiparet-qe-djemte-vleresojne-tek-nje-vajze-para-se-ti-propozojne-per-martese/20%Monthly2019-04-15 11:00
https://americaneye.al/ambasadori-lu-flet-per-arrestimet-e-peshqve-te-medhenj-duam-rezultate/20%Monthly2019-04-15 11:03
https://americaneye.al/renditja-e-fifa-s-shqiperia-fiton-dy-pozicione-gjermania-vazhdon-te-kryesoje/20%Monthly2019-03-14 14:21
https://americaneye.al/gazetari-artan-hoxha-topi-eshte-i-imi-penalltine-e-gjuaj-vete/20%Monthly2019-04-15 11:03
https://americaneye.al/protesta-mustafaj-basha-po-krijon-pritshmeri-te-kota-rezultatet-do-jene-minimale/20%Monthly2019-03-14 12:26
https://americaneye.al/basha-sulmon-qazim-sejdinin-ka-fundosur-shtetin-ne-favor-te-bandave-qe-sulmojne-policine/20%Monthly2019-04-15 11:04
https://americaneye.al/shqiperia-beson-maksimalisht-ne-udheheqesine-e-shba-se-ne-bote/20%Monthly2019-04-15 11:04
https://americaneye.al/atentati-me-nje-mesazh-perse-u-vra-oliver-ivanovici/20%Monthly2019-04-15 11:05
https://americaneye.al/atentati-ndaj-ivanovicit-mediat-e-huaja-ekzekutim-mafioz-fajtoret-serbe/20%Monthly2019-04-15 11:05
https://americaneye.al/miq-apo-armiq-zbuloni-cfare-i-konsiderojne-amerikanet-shqiptaret/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/mediat-greke-nuk-kane-dyshime-per-te-ardhmen-e-ergys-kaces/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/talenti-gjerman-qe-vdiq-si-ushtar-i-isis-it/20%Monthly2019-03-14 20:43
https://americaneye.al/test-shendetesor-per-presidentin-trump-ja-cthote-mjeku/20%Monthly2019-03-16 11:22
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-17-janar-2018/20%Monthly2019-04-15 11:06
https://americaneye.al/ekzekutimi-i-ivanovicit-vucic-ne-fundjave-vizite-ne-kosove/20%Monthly2019-04-15 11:07
https://americaneye.al/veliaj-jane-bere-porosite-e-para-te-autobuseve-elektrike-per-nje-muaj-4000-bicikleta-te-tjera-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/rama-jep-lajmin-e-mire-per-aeroportin-e-vlores/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/shqiptaret-rekord-ne-europe-per-oret-e-gjata-te-punes-por-paguhen-pak/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/rama-publikon-vulen-qe-do-te-perdoret-kete-vit-ne-cdo-dokument-shteteror/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/opozita-per-klp-e-klgj-basha-aleati-yne-kunder-krimit-reforma-ne-drejtesi/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/per-te-mos-u-lenduar-ja-cilat-jane-shenjat-e-horoskopit-me-te-cilat-nuk-duhet-kurrsesi-te-dashuroheni/20%Monthly2019-04-15 11:09
https://americaneye.al/iu-bllokuan-llogarite-bankare-pa-te-drejte-emigranti-largohet-nga-shqiperia/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/tabaku-qeveria-hoqi-shperblimin-per-mijera-ish-te-perndjekur-politike/20%Monthly2019-03-14 15:50
https://americaneye.al/ish-kreu-i-shish-ivanovicin-nuk-e-vrane-shqiptaret-keto-jane-dy-pistat/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/me-mire-dritat-fikur-apo-te-ndezura-kur-beni-seks-ja-cfare-thote-studimi/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/disa-caste-nga-jeta-e-te-ndjerit-aleksander-moisi/20%Monthly2019-04-15 12:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-16-janar-2018/20%Monthly2019-04-15 12:02
https://americaneye.al/shkoi-per-lindje-normale-mjekja-le-me-pasoja-per-gjithe-jeten-25-vjecaren/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/vrasja-e-ivanovic-rama-tragjedi-qe-nxit-urrejtje-e-tension/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/vrasja-e-oliver-ivanovicit-si-shenje-e-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2019-04-15 12:05
https://americaneye.al/cili-eshte-emri-i-frikshem-ne-listen-e-arta-markut/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/u-akuzua-nga-pd-se-policia-eshte-e-inkriminuar-mb-nuk-ka-me-te-mbrojtur-ne-cadren-partiake/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/majko-kosova-te-nderoje-ivanovicin-si-humbjen-e-nje-shtetasi-te-vete/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/granit-xhaka-firmos-kontraten-e-jetes/20%Monthly2019-04-15 12:05
https://americaneye.al/behuni-gati-per-te-ftohtin-siberian-qe-po-vjen/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/republika-islamike-e-histerise/20%Monthly2019-04-15 12:13
https://americaneye.al/prova-elektorale-italiane/20%Monthly2019-04-15 12:15
https://americaneye.al/sondazhi-shqiperia-vendi-me-pak-fetar-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-15 12:16
https://americaneye.al/luis-suarez-qava-pasi-kafshova-chiellinin/20%Monthly2019-04-15 12:17
https://americaneye.al/ryan-giggs-trajner-i-uellsit-per-4-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2019-04-15 12:18
https://americaneye.al/grindje-e-cuditshme-per-nje-referendum-te-ri-per-brexitin/20%Monthly2019-04-15 12:19
https://americaneye.al/merkel-macron-bashke-ne-perballjen-epike-kunder-trump-ne-davos/20%Monthly2019-04-15 12:19
https://americaneye.al/putin-ideologjia-komuniste-e-ngjashme-me-fene-e-krishtere/20%Monthly2019-04-15 12:20
https://americaneye.al/kane-punuar-fshehtazi-kunder-reformes-ne-drejtesi-rama-sulmon-lsi-ne-me-shprehjen-e-metes/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/zyrtare-top-channel-zevendeson-sokol-ballen-me-ylli-rakipin-dhe-andi-bushatin/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/njihuni-me-22-stadiumet-e-londres-projektin-e-bllokuar-te-chelseadhe-stadiumet-e-tiranes-sot/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/video-e-re-pamjet-e-autorit-qe-grabiti-banken-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/debohet-por-rikthehet-ne-britani-hajduti-i-pandreqshem-shqiptar-perfundon-ne-burg/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/ja-si-jeton-avokatja-e-popullit-qe-do-demshperblehet-me-parate-e-popullit-nga-pallati-i-lulit/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/organizohet-superkupa-europiane-shqiperia-kandidate-ne-listen-prej-9-vendesh-lista/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/keshilla-nga-pornostaret-per-femrat-keto-gjera-duhet-ti-dini-per-seksin/20%Monthly2019-04-15 12:22
https://americaneye.al/basha-flet-per-pallatin-e-vjehrrit-ne-vlore-shqiptaret-te-largojne-ramen-qe-te-mos-paguajne-faturen/20%Monthly2019-04-15 12:23
https://americaneye.al/euro-arrin-nivelin-me-te-larte-ne-tete-muaj-dollari-zbret-poshte-110-lekeve/20%Monthly2019-04-15 12:23
https://americaneye.al/emrat-vlore-dy-te-vrare-me-arme-zjarri/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/njihuni-me-10-grate-gangstere-me-te-rrezikshme-ne-bote-foto/20%Monthly2019-04-15 12:25
https://americaneye.al/rinas-ndalohet-i-kerkuari-nderkombetar-per-vrasje/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/edi-rama-nuk-flet-me-me-saimir-tahirin/20%Monthly2019-04-15 12:29
https://americaneye.al/sapo-u-gjend-nje-nga-diamantet-me-te-medha-ne-histori-guri-i-cmuar-eshte-910-karatesh/20%Monthly2019-03-14 14:36
https://americaneye.al/seanca-e-pare-e-parlamentit-per-2018-en-basha-kthim-ne-vendin-e-krimit/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/basha-tregon-hobin-e-vecante-qe-nuk-e-ushtron-me-qe-nga-viti-2005/20%Monthly2019-04-15 12:29
https://americaneye.al/rama-flet-per-pallatin-e-vjehrrit-te-bashes-do-ta-prishja-1-mije-here/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/rama-kunja-metes-raporte-normale-pervec-kur-shkruan-letra/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/rama-flet-per-kryebashkiakun-qe-kerkonte-makine-te-blinduar-per-te-ardhur-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/nga-burgu-ne-politike-chelsea-manning-kandidon-per-nje-karrige-ne-senatin-amerikan/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/rrefimi-i-23-vjecarit-problemet-qe-me-shtyne-te-nisja-heroinen-dhe-tentativa-per-ti-dhene-fund-jetes/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/kush-eshte-djali-i-biznesmenit-shqiptar-qe-ben-thirrje-per-sulme-terroriste-ne-shba/20%Monthly2019-04-15 12:31
https://americaneye.al/facebook-humbet-23-mld-dollare-njoftoi-se-do-te-avantazhoje-postimet-e-miqve-ndaj-atyre-te-kompanive/20%Monthly2019-04-15 12:31
https://americaneye.al/mijera-austriake-protestojne-kunder-qeverise-se-re/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/nje-termet-i-fuqishem-godet-brigjet-e-peruse-alarm-per-cunami/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/kush-eshte-shqiptari-qe-ruan-erdoganin/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/ermal-mamaqi-tall-luana-vjollcen-para-1-milione-personave/20%Monthly2019-04-15 12:33
https://americaneye.al/8-gjera-qe-nuk-i-dini-mbi-pornon/20%Monthly2019-04-15 12:34
https://americaneye.al/barcelona-rikthehet-makthi-per-leo-messi-n/20%Monthly2019-04-15 12:34
https://americaneye.al/gara-ne-fshf-duka-kalon-ne-sulm-ndaj-rames-qeveria-e-ka-ngarkuar-futbollin-me-taksa/20%Monthly2019-04-15 12:35
https://americaneye.al/rudi-vata-prisja-qe-duka-te-terhiqej-nga-fshf/20%Monthly2019-04-15 12:35
https://americaneye.al/financimi-13-25-milione-euro-lezha-furnizim-24-ore-me-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/video-kundravajtje-ne-korsine-e-shpejtesise-ne-autostrade/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/video-teqja-qe-bashkon-shqiptare-bektashi-me-greke-ortodokse/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/105-vjetori-i-policise-rama-mbyllem-plagen-e-vjeter-te-kanabisit/20%Monthly2019-04-15 12:38
https://americaneye.al/shqiptaret-qe-luftuan-ne-ushtrine-amerikane-gjate-luftes-se-pare-boterore-pj-iii/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/sollaku-ska-prapavije-politike-ne-shkarkimet-nga-marku/20%Monthly2019-03-14 15:40
https://americaneye.al/stadiumi-me-i-shtrenjte-ne-histori-pengohet-nga-nje-familje/20%Monthly2019-03-14 15:43
https://americaneye.al/krijohet-keshilli-i-shkencave-ne-mars-perfundon-procesi-i-reformimit-te-akademise-se-shkencave/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/programi-100-fshatrat-objektivat-dhe-zonat-qe-kane-perparesi/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-duhet-te-dini-perpara-se-te-blini-nje-makine/20%Monthly2019-04-15 12:40
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-djemte-mendojne-kur-ju-bertisni-gjate-seksit/20%Monthly2019-04-15 12:41
https://americaneye.al/analiza-bumi-i-gjermanise-dhe-problemet-e-evropes/20%Monthly2019-04-15 12:43
https://americaneye.al/grida-duma-duhen-sqaruar-rregullat-e-lojes-brenda-pd/20%Monthly2019-04-15 12:43
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-13-janar-2018/20%Monthly2019-04-15 12:44
https://americaneye.al/video-ne-itali-plas-debati-vertet-ia-vlen-te-shkojme-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/rama-thumbon-lsi-ne-te-pastrojme-zyrat-e-shtetit-nga-parazitet-dhe-grabitqaret/20%Monthly2019-03-14 14:13
https://americaneye.al/partia-komuniste-sfidon-putin-pronari-i-nje-ferme-kandidon-per-president/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/zoti-i-droges-dhe-lirimi-i-tafilit-ministrja-gjonaj-kerkon-shkarkimin-e-dy-gjyqtareve/20%Monthly2019-04-15 12:45
https://americaneye.al/ish-prokurori-i-pergjithshem-me-diplome-te-falsifikuar/20%Monthly2019-04-15 12:46
https://americaneye.al/zbardhen-detajet-meta-me-presidenten-kroate-diskutoi-edhe-per-ballist-morinen/20%Monthly2019-04-15 12:47
https://americaneye.al/arrihet-marreveshja-per-koalicion-te-madh-gjermani/20%Monthly2019-04-15 12:48
https://americaneye.al/a-do-kaloje-sonila-meco-ne-top-channel-gazetarja-jep-nje-mesazh-te-koduar/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/jo-me-privatesi-facebook-do-vendose-kamera-dhe-mikrofone-ne-shtepine-tuaj/20%Monthly2019-04-15 12:48
https://americaneye.al/katundi-dhe-qyteti/20%Monthly2019-04-15 12:48
https://americaneye.al/a-do-te-mesojme-ndonje-gje-me-shume-per-skenderbeun-kete-vit-apo-do-te-perserisim-formulimet-e-perjetshme/20%Monthly2019-04-15 12:51
https://americaneye.al/situata-e-veshtire-italia-i-jep-tjeter-goditje-kompanive-call-center-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-16 13:52
https://americaneye.al/kullat-ne-tirane-planifikojne-te-shnderrohen-ne-hotele-me-5-yje-per-te-shmangur-taksat/20%Monthly2019-04-16 13:52
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-mjeshtri-i-valles-shqiptare-rexhep-celiku/20%Monthly2019-03-14 11:59
https://americaneye.al/sezonin-e-ardhshem-bushati-fluturime-direkte-nga-vendet-e-europes-nordike/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/kanal-televiziv-i-dedikuar-biblioteke-e-muze-keshilli-i-ministrave-miraton-projektligjin-per-diasporen/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/stop-korrupsionit-protesta-masive-ne-rumani/20%Monthly2019-03-14 15:44
https://americaneye.al/a-i-takoi-tahiri-habilajt-prokuroret-marrin-ne-pyetje-shoferin-e-dyte-te-ish-ministrit/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/importi-i-mjeteve-ndryshojne-rregullat-cfare-do-behet-me-makinat-e-vjetra/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/vlahutin-45-minuta-takim-me-xhafajn-neser-vijne-letrat-nga-europol-i-cdo-dekonspirim-do-te-ndeshkohet/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/washington-post-lokali-i-nje-shqiptari-ofron-kafe-falas-per-inat-te-trump-foto/20%Monthly2019-04-16 13:54
https://americaneye.al/cmendet-abonenti-ne-kavaje-merr-pistoleten-dhe-qellon-drejt-punonjesve-te-oshee/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/tusk-historia-e-ballkanit-me-dramatike-se-seriali-game-of-thrones/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/cfare-u-diskutua-ne-takimin-e-arta-markut-me-perfaqesuesin-e-euralius/20%Monthly2019-04-16 13:54
https://americaneye.al/12-fjale-shqipe-qe-90-i-shkruajne-gabim/20%Monthly2019-04-16 13:56
https://americaneye.al/e-verteta-e-largimit-te-henri-cilit-nga-administrimi-i-universitetit-europian-te-tiranes/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/zerat-anti-basha-ne-pd-pse-alternative-eshte-kjo-me-moniken-ne-krah/20%Monthly2019-04-16 13:58
https://americaneye.al/plani-i-australise-te-behemi-eksportuesi-me-i-madh-ne-bote-i-kanabisit/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/gazetarja-e-tch-pyet-ramen-per-ironine-e-fatit-kryeministri-po-te-ishin-gjerat-ne-rregull-do-merresha-me-pikture/20%Monthly2019-04-16 13:59
https://americaneye.al/cfare-ka-ndodhur-me-12-janar/20%Monthly2019-04-16 14:00
https://americaneye.al/kujdes-nga-mesazhet-ne-grup-ne-whatsapp-hackohen-lehtesisht/20%Monthly2019-04-16 14:01
https://americaneye.al/inter-icardi-mund-te-largohet-pa-champions-league/20%Monthly2019-04-16 14:01
https://americaneye.al/zidane-juve-te-destinuar-per-tu-ribashkuar/20%Monthly2019-04-16 14:02
https://americaneye.al/zonja-mbreteresha-e-blerjeve-gratis/20%Monthly2019-04-16 14:02
https://americaneye.al/pep-guardiola-dhe-harry-kane-me-te-miret-ne-premier-league/20%Monthly2019-04-16 14:03
https://americaneye.al/zidane-perserit-e-kuptoj-se-njerezit-jane-te-befasuar-qe-rivalet-po-transferojne-lojtare-por-ne-jo/20%Monthly2019-04-16 14:04
https://americaneye.al/fino-ne-krye-te-futbollit-shqiptar-prapaskenat-e-nje-kandidimi-dhe-si-qendron-perballe-dukes/20%Monthly2019-04-16 14:05
https://americaneye.al/prapaskena-e-bujshme-real-ofroi-e250-mln-per-messi-kontrate-ne-avion-privat-dhe-presion-kryeministrit/20%Monthly2019-04-16 14:05
https://americaneye.al/fundjava-rikthen-dimrin-reshje-shiu-dhe-debore/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/serbia-qendra-e-politikes-se-shba-ne-ballkan-shqiperia-jashte-rrezes-se-ndikimit-rus/20%Monthly2019-03-14 14:41
https://americaneye.al/vajza-doni-te-kenaqni-partneret-ja-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2019-04-16 14:06
https://americaneye.al/pse-partnerin-duhet-ta-zgjidhni-me-te-madh-se-vetja/20%Monthly2019-03-14 12:30
https://americaneye.al/shkaterrohet-banda-e-skifterave-shqiptare-ne-itali/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/rama-bejme-reforma-i-japim-fund-tepsise/20%Monthly2019-03-14 12:37
https://americaneye.al/shqiptaret-qe-luftuan-ne-ushtrine-amerikane-gjate-luftes-se-pare-dhe-te-dyte-boterore-pj-ii/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/donald-lu-ofrojme-prokurore-te-fbi-per-hetimin-e-tahirit/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/italian-job-allegri-zevendesuesi-i-contes-te-chelsea-ancelotti-tek-arsenali/20%Monthly2019-04-16 14:08
https://americaneye.al/vlore-gjendet-nje-mine-e-luftes-se-ii-boterore/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/cfare-ka-ndodhur-me-11-janar/20%Monthly2019-04-16 14:10
https://americaneye.al/bashkim-fino-shpall-zyrtarisht-kandidaturen-per-kreun-e-fshf/20%Monthly2019-04-16 14:11
https://americaneye.al/sherri-conte-mou-capello-kane-luajtur-mendsh/20%Monthly2019-03-14 14:57
https://americaneye.al/punesimi-i-mesuesve-publikohen-piket-e-fituara-nga-dosjet/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/pse-basha-sillet-si-adoleshent-kur-flet-per-ramen/20%Monthly2019-04-16 14:13
https://americaneye.al/rendja-shqiptare-drejt-luksit-importet-e-oreve-rriten-me-70-per-qind/20%Monthly2019-03-14 14:22
https://americaneye.al/gjermania-rimerr-vendin-e-pare-si-vendi-me-pasaporten-me-te-fuqishme-ne-bote-ja-ku-renditet-shqiperia/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/nderi-i-kombit-50-fakte-nga-jeta-e-robert-ndrenikes/20%Monthly2019-04-16 14:15
https://americaneye.al/furtune-ne-prokurorite-e-rretheve-te-gjitha-levizjet-e-arta-markut/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/lufte-ne-prokurori-gashi-e-padit-por-kryeprokurorja-marku-i-shkarkon-edhe-bashkeshortin/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/falsifikonte-dokumente-me-destinacion-angline-arrestohet-38-vjecari/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/rino-gattuso-mbush-40-vjec-40-theniet-e-tij-me-epike/20%Monthly2019-04-16 14:16
https://americaneye.al/e-vrau-dhe-e-ndau-ne-pjese-me-thike-kuzhine-rrefehet-shqiptari-qe-masakroi-gruan-ne-itali/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/u-lirua-nga-detyra-rovena-gashi-padit-ne-gjykate-kryeprokuroren-marku/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/coutinho-kushtoi-160-milione-e-atehere-dybala-vlen-175-milione/20%Monthly2019-04-16 14:17
https://americaneye.al/mirupafshim-nene-po-shkoj-ne-shqiperi-aty-ku-me-nje-gur-vras-dy-zogj/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/raporti-i-cia-s-per-shqiperine-korrupsioni-pastrimi-i-parave-dhe-droga/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/si-po-i-largon-arta-marku-te-gjithe-prokuroret-qe-jane-ne-listen-e-zeze-te-amerikes/20%Monthly2019-04-16 14:19
https://americaneye.al/artan-hoxha-xhafaj-kerkoi-qe-ne-fillim-largimin-e-cakos-ishte-i-rene-moralisht/20%Monthly2019-04-16 14:21
https://americaneye.al/foto-ushtaret-shqiptare-ne-brigjet-e-baltikut/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/sherr-dhe-furi-ne-shba-per-librin-keshilltari-i-trump-e-quan-autorin-funderrine-spikeri-i-cnn-i-mbyll-intervisten-reagon-presidenti/20%Monthly2019-04-16 14:30
https://americaneye.al/10-vende-ku-qeveria-inkurajon-qytetaret-te-bejne-dashuri/20%Monthly2019-04-17 12:24
https://americaneye.al/revolta-e-konices-shqiperia-nuk-behet-te-pasurit-nuk-ndihmojne-te-varfrit-nuk-punojne/20%Monthly2019-04-17 12:26
https://americaneye.al/kombetarja-a-miqesore-me-norvegjine-ne-26-mars-ne-elbasan-arena/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/rrezohet-miti-i-gjirokastriteve-ky-qytet-kurseu-me-shume-nga-te-gjithe/20%Monthly2019-03-14 14:30
https://americaneye.al/shperthim-ne-suedi-plagoset-nje-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-2-janar-2018/20%Monthly2019-04-17 12:27
https://americaneye.al/detaji-i-pare-qe-shihni-reflekton-nje-pjese-te-fshehur-te-te-pandergjegjshmes-tende/20%Monthly2019-04-17 12:28
https://americaneye.al/shqiperia-2017-dhe-cilat-jane-pritshmerite-per-2018/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/100-fakte-mbi-sistemin-tone-diellor-qe-do-ju-lene-pa-fjale/20%Monthly2019-04-17 12:35
https://americaneye.al/ja-pse-ciftet-e-lumtur-postojne-me-pak-ne-mediat-sociale/20%Monthly2019-04-17 12:37
https://americaneye.al/25-milione-euro-me-shume-te-gjitha-taksat-e-reja-te-2018-s/20%Monthly2019-04-17 12:38
https://americaneye.al/17-te-lenduar-nga-fishekzjarret-naten-e-nderrimit-te-viteve/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/top-channel-sulmon-ashper-sokol-ballen-dhe-edi-ramen/20%Monthly2019-03-16 16:18
https://americaneye.al/hipen-per-te-plasur-fishekzjarret-gjen-vdekjen-16-vjecari/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/cfare-presim-nga-2018-a-ylli-i-macron-shkelqen-merkel-e-drobitur/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/nga-sot-7-leke-me-shtrenjte-1-pakete-cigare/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/zidane-dhe-kartepeceta-qe-ndryshoi-historine/20%Monthly2019-04-17 12:39
https://americaneye.al/monika-kryemadhi-fiton-milionat-ne-programin-e-tch-zbulon-planin-si-do-i-shpenzoje/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/guardiola-dhe-8-shpikjet-taktike-qe-ndryshuan-futbollin/20%Monthly2019-04-17 12:39
https://americaneye.al/perspektiva-e-integrimit-hahn-2018-vit-kyc-per-shtetet-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-03-14 12:07
https://americaneye.al/portreti-familjar-i-rames-si-e-priti-kryeministri-vitin-e-ri/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/protestat-antiqeveritare-10-te-vdekur-ne-iran/20%Monthly2019-03-14 12:27
https://americaneye.al/shifrat-jemi-nder-te-paret-ne-bote-per-konsumin-e-patates/20%Monthly2019-03-14 14:59
https://americaneye.al/veliaj-u-jep-cekun-e-bebes-dy-femijeve-te-pare-te-2018-es/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/fillimet-e-internetit-ne-shqiperi-lidhja-e-pare-me-internetin-ne-1989-domain-i-i-pare-al-ne-vitin-1992/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/cmimet-e-biletave-nga-rinasi-si-te-udhetoni-me-lire-ne-2018-n/20%Monthly2019-04-17 12:40