XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-28-shkurt-2018/20%Monthly2019-03-25 14:14
https://americaneye.al/negociatat-per-kufirin-detar-athina-emeron-komisionin-e-basha-bakojanis/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/meta-flet-per-llallen-nuk-ka-qene-i-propozuar-nga-lsi-ja/20%Monthly2019-03-25 14:29
https://americaneye.al/paradoksi-i-konfliktit-te-sali-berishes-me-artan-hoxhen/20%Monthly2019-03-25 14:30
https://americaneye.al/replikat-eni-vasili-nuk-jam-misionare-e-njeres-pale-mero-baze-ke-fshehur-krimet-e-tacit/20%Monthly2019-03-25 14:32
https://americaneye.al/pse-holanda-eshte-parajsa-e-re-e-narko-krimit/20%Monthly2019-03-25 14:36
https://americaneye.al/xhafaj-sapo-u-arrestuan-autoret-e-plagosjes-se-trajnerit-te-vllaznise/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/publikohet-videoja-e-pas-kuintave-te-koncertit-madheshtor-te-rita-ores-ne-kosove/20%Monthly2019-03-25 14:36
https://americaneye.al/kufiri-detar-meta-refuzon-serish-autorizimin/20%Monthly2019-03-25 14:38
https://americaneye.al/lippi-interi-ka-probleme-psikologjike/20%Monthly2019-03-25 14:39
https://americaneye.al/a-jemi-duke-shkuar-drejt-nje-lufte-te-re-boterore/20%Monthly2019-03-25 14:40
https://americaneye.al/modelja-braziliane-i-hap-dritaren-italise-foto/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/buke-vetem-gjermaneve-merkel-reagon-kunder-perjashtimit-te-te-huajve/20%Monthly2019-03-25 14:40
https://americaneye.al/historia-e-monikes-e-perplasi-makina-dhe-ra-ne-koma-pas-aksidentit-nuk-njihja-familjaret/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/costacurta-preferon-conte-mes-kandidateve-eshte-favoriti-im/20%Monthly2019-03-25 14:41
https://americaneye.al/perse-u-cart-mendsh-sali-berisha/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/perplasja-per-artur-mecollarin-imami-sulmon-bashen-po-mbron-ramen/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/ceshtja-artur-mecollari-top-channel-pergenjeshtron-veten-dhe-gjeneral-gjunkshin/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/cdu-me-merkel-cdu-pas-merkelit/20%Monthly2019-03-25 14:41
https://americaneye.al/fabio-cannavaro-buffon-e-de-rossi-nuk-duhet-te-luajne-me-me-kombetaren/20%Monthly2019-03-25 14:41
https://americaneye.al/a-eshte-mecollari-spiun-i-sherbimeve-te-huaja-meta-del-kunder-berishes/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/mbi-makthet-e-sali-berishes-nga-artan-hoxha/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/greqia-terheq-rezerven-per-vulen-apostile-ndaj-shqiperise/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/rexhep-qosja-president-i-perbashket-shqiperi-kosove-arsyet-perse-e-mbeshtes-ramen/20%Monthly2019-03-14 14:23
https://americaneye.al/gjyqtari-ne-kld-80-mije-euro-mi-fali-pronari-i-universitetit-ka-ndonje-gje-te-keqe/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/i-ra-te-fiket-ne-publik-bamir-topi-i-jep-ndihmen-e-pare-aktores-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/gjermani-fshati-vendos-te-mbaje-kambanen-e-hitlerit/20%Monthly2019-03-25 14:42
https://americaneye.al/video-regjistrimi-i-rralle-kur-berisha-kerkon-te-rrembehet-gjalle-a-vdekur-shkelqim-haklaj/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/berlusconi-e-ka-ndare-mendjen-nese-fitoj-antonio-tajani-do-te-jete-kryeminister/20%Monthly2019-03-25 14:43
https://americaneye.al/berisha-reagon-per-here-te-pare-pas-shuplakes-qe-i-dha-artan-hoxha-ju-tregoj-cfare-ndodhi-dje-ne-emision/20%Monthly2019-03-25 14:47
https://americaneye.al/totti-derbin-e-milanos-e-fiton-interi-kampionatin-me-mire-ta-fitoje-napoli/20%Monthly2019-03-25 14:48
https://americaneye.al/negociator-edhe-denoncuesi-i-mecollarit-gjeneral-gjunkshi-informacionin-na-e-solli-ylber-dogjani/20%Monthly2019-03-25 14:49
https://americaneye.al/rama-provokon-ne-britani-investues-te-depresionuar-ne-londer-ejani-ne-ballkan/20%Monthly2019-03-25 14:50
https://americaneye.al/fuqia-ushtarake-shqiperia-permireson-10-vende-ja-ku-renditemi-ne-ballkan/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/mayer-rothschild-jetimi-qe-pushtoi-boten-financiare/20%Monthly2019-04-27 11:26
https://americaneye.al/hipoteza-a-eshte-martuar-skenderbeu-ne-ardenice/20%Monthly2019-03-25 14:52
https://americaneye.al/loja-e-jashtezakonshme-ekonomike-e-amerikes/20%Monthly2019-03-25 14:53
https://americaneye.al/rama-drekon-ne-kozare-por-mizat-i-ulen-ne-pjate-sme-bezdisin-sa-miza-e-karkaleca-qe-duroj-une/20%Monthly2019-03-25 14:54
https://americaneye.al/vjen-i-ftohti-siberian-ja-ditet-me-te-ftohta-te-javes/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/kosove-pakt-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2019-03-25 14:55
https://americaneye.al/u-ble-17-euro-por-u-shit-522-mije/20%Monthly2019-03-25 14:55
https://americaneye.al/video-faturino-i-autobusit-te-elbasanit-ta-thyej-telefonin-kokes/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/simbole-endrrash-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/20%Monthly2019-03-25 14:56
https://americaneye.al/llalla-mbajti-peng-280-kallezime-penale-ndaj-zyrtareve-te-larte-iu-behej-presion-nga-prokuroret-te-paguanin/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/marreveshja-per-detin-me-greqine-xhufi-ja-si-mund-te-zgjidhet/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/20-vite-pa-baba-perballja-prekese-ne-studio-vajza-e-fal-te-atin-por-se-takon/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/keto-6-cifte-te-horoskopit-kane-nje-lidhje-mjaft-te-thelle-mes-tyre/20%Monthly2019-03-25 14:56
https://americaneye.al/irani-arabia-saudite-rusia-shba-nje-perplasje-e-madhe-interesash-ne-luften-e-sirise/20%Monthly2019-03-27 10:55
https://americaneye.al/britani-vdes-shqiptari-u-rrah-barbarisht-nga-dy-te-rinj/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/deklaratat-e-rames-nga-berati-per-ndihmen-ekonomike-basha-mos-e-lejoni-tu-kercenoje-me-buken-e-femijeve/20%Monthly2019-03-27 10:56
https://americaneye.al/shkaktoi-aksidentin-me-dy-te-vdekur-40-vjecari-tentoi-tia-lere-fajin-te-dashures/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/luka-markexhani-legjenda-e-portes-italiane-vlereson-thomas-strakoshen/20%Monthly2019-03-27 10:56
https://americaneye.al/sherr-ne-korce-tifozet-e-skenderbeut-e-partizanit-perplasen-me-grushta/20%Monthly2019-03-27 10:57
https://americaneye.al/cfare-kane-me-shume-se-une-ata-qe-punojne-ne-bashki-rama-tregon-biseden-me-nje-qytetar-ne-berat/20%Monthly2019-03-27 10:57
https://americaneye.al/cfare-ka-ndodhur-me-24-shkurt/20%Monthly2019-10-18 19:50
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-dish-para-se-te-takosh-ate-djalin-qe-njohe-ne-facebook/20%Monthly2019-03-27 10:59
https://americaneye.al/familja-mbreterore-do-te-shtohet-kate-middleton-ne-pritje-te-binjakeve/20%Monthly2019-03-27 11:01
https://americaneye.al/kotzias-me-akuzojne-se-i-kam-dorezuar-gjithe-jonin-shqiptareve/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/cana-nderohet-ne-gjakove-dhe-rrefen-emocionet/20%Monthly2019-03-27 11:01
https://americaneye.al/bushati-presim-te-hyjme-ne-be-gjate-10-viteve-te-ardhshem/20%Monthly2019-03-27 11:01
https://americaneye.al/arjan-cani-e-priste-ne-studio-aktorja-bie-nga-skena-dhe-thyen-dhembet-video/20%Monthly2019-03-27 11:02
https://americaneye.al/new-york-times-per-kadarene-lexuesit-habiten-se-si-nuk-e-merr-nobelin/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/vajza-nga-tirana-qe-po-rikonstrukton-londren/20%Monthly2019-03-27 11:03
https://americaneye.al/le-temps-1901-ja-vendimet-e-marra-ne-kongresin-shqiptar-te-napolit/20%Monthly2019-03-27 11:04
https://americaneye.al/te-fitosh-duke-pastruar-biznesi-ne-rritje-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-27 11:05
https://americaneye.al/partizani-ben-autogol-ne-korce-skenderbeu-shkon-13/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/banka-e-shqiperise-ben-nje-njoftim-paralajmerues-per-monedhat-virtuale/20%Monthly2019-03-27 11:05
https://americaneye.al/benzi-po-behet-kinez/20%Monthly2019-03-27 11:06
https://americaneye.al/nga-vaji-i-ullirit-te-domatet-14-ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-mbajme-ne-frigorifer/20%Monthly2019-03-27 16:54
https://americaneye.al/emrat-arrestohen-skifteret-e-lezhes/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/nje-dite-e-veshtire-per-kryqin-e-kuq-21-anetare-paguan-per-sherbime-seksuale/20%Monthly2019-03-27 11:09
https://americaneye.al/rivalet-e-cia-s-ja-cilat-jane-10-agjencite-e-spiunazhit-me-te-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2019-03-27 11:09
https://americaneye.al/vucic-serbia-kerkon-kompromis-per-problemet-me-kosoven/20%Monthly2019-03-27 11:10
https://americaneye.al/gentian-zenelaj-ka-nje-kritike-per-ermal-mamaqin-dhe-ia-thote-ate-publikisht/20%Monthly2019-03-27 11:10
https://americaneye.al/sfida-e-re-ne-ballkan-rreziku-qe-vjen-nga-rusia-e-turqia/20%Monthly2019-03-27 11:11
https://americaneye.al/bayern-ndalet-per-te-treten-here-radhazi-nga-kryeqytetasit/20%Monthly2019-03-27 11:11
https://americaneye.al/bashkeshortja-i-prishi-festen-e-beqarise-arbana-osmani-ia-ben-ne-studioja-historia-e-xhelozise/20%Monthly2019-03-27 11:12
https://americaneye.al/psikologet-ndajne-keshillat-5-menyra-per-tu-dukur-terheqese/20%Monthly2019-03-14 12:31
https://americaneye.al/shuhet-endrra-amerikane-agjencia-amerikane-e-imigracionit-heq-termin-vend-imigrantesh/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/rama-publikon-fotot-dhe-tregon-kush-ka-perfituar-padrejtesisht-ne-skemen-e-ndihmes-ekonomike/20%Monthly2019-03-14 12:45
https://americaneye.al/dorehiqet-polici-qe-nuk-nderhyri-gjate-sulmit-ne-florida/20%Monthly2019-03-27 11:13
https://americaneye.al/dita-kur-ronaldo-debutoi-me-real-madridin-por-zidane-e-la-me-kete-fytyre-video/20%Monthly2019-03-27 11:14
https://americaneye.al/avioni-parkon-mes-pemeve-mister-rrethanat-foto/20%Monthly2019-03-27 11:14
https://americaneye.al/ne-shqiperi-paga-minimale-180-euro-para-nesh-edhe-serbia/20%Monthly2019-03-27 11:14
https://americaneye.al/50-thenie-ironike-per-politiken-dhe-politikanet/20%Monthly2019-03-27 11:19
https://americaneye.al/gjembi-i-bekuar-nga-shen-meria-bima-sheruese-e-melcise-qe-ne-e-tallim-legjenda-e-mrekullueshme/20%Monthly2019-03-27 11:46
https://americaneye.al/i-denuar-me-7-vite-burg-ekstradohet-nga-gjermania-grabitesi/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/rama-qytetaret-nuk-duan-pune-duan-vetem-50-mije-lekeshin-e-ndihmes-basha-a-ka-njeri-qe-e-beson/20%Monthly2019-03-27 11:49
https://americaneye.al/epidemia-e-fruthit-msh-apel-te-lindurve-ne-vitet-80-90-vaksinohuni/20%Monthly2019-03-27 11:50
https://americaneye.al/bllokuan-ambulancen-per-delegacionin-qeveritar-nis-hetimi-per-dy-policet-video/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/ushtria-e-kuqe-historia-e-armates-se-ish-bashkimit-sovjetik/20%Monthly2019-03-27 11:51
https://americaneye.al/bisha-nga-lindja-acari-qe-do-perfshije-europen-perfshire-dhe-shqiperine/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/e-dinit-qe-arben-malaj-eshte-konsull-nderi-i-austrise-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-27 11:52
https://americaneye.al/fiksimi-i-pirro-cakos-per-parashqevi-simakun-ajo-me-percolli-me-zgjuarsi/20%Monthly2019-03-27 11:53
https://americaneye.al/deti-enver-hoxha-e-zgjeroi-me-15-milje-ultimatumi-i-shba-per-tu-terhequr-ne-12-milje/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/puna-dhe-pushimi-sipas-kendveshtrimit-te-krishtere/20%Monthly2019-03-27 11:53
https://americaneye.al/spd-vdekja-e-tetos-plake/20%Monthly2019-03-27 11:54
https://americaneye.al/shakate-e-renda-me-rindarje-kufijsh/20%Monthly2019-03-27 11:54
https://americaneye.al/deputeti-i-bashes-genjeu-e-tradhton-nje-emer-ne-mesazhet-intime/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/video-e-vrasjes-se-memli-begalles/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/klinton-uron-kosoven-vazhdoni-me-konsolidimin-e-institucioneve/20%Monthly2019-03-27 11:56
https://americaneye.al/asnje-konkluzion-per-votimin-elektronik/20%Monthly2019-03-27 11:57
https://americaneye.al/shba-do-te-shpalle-non-grata-edhe-zyrtare-te-tjere-te-larte/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/u-ekzekutua-me-nje-plumb-ne-koke-arrestohet-vrasesi-i-shqiptares-ne-itali/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/vucic-me-deklarate-te-forte-kosova-nuk-eshte-e-jona-por/20%Monthly2019-03-27 11:57
https://americaneye.al/17-shkurti-2008-per-kosoven-si-28-nentori-per-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2019-03-27 11:59
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-17-shkurt-2018/20%Monthly2019-03-27 12:00
https://americaneye.al/xhafaj-i-ashper-me-policet-e-shkodres-kapni-boset-e-krimit-jo-hallexhinjte-qe-vendosin-nje-cati/20%Monthly2019-03-27 12:01
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-gabriel-bota-buze-humnere/20%Monthly2019-03-27 12:03
https://americaneye.al/cikalleshi-shenon-por-nuk-ndihmon-dot-skuadren/20%Monthly2019-03-27 12:04
https://americaneye.al/kapen-me-17-5-kilogram-heroine-kush-jane-shqiptaret-e-arrestuar/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/si-te-ristartoni-iphone-pa-i-shkaktuar-dem-pajisjes/20%Monthly2019-03-27 12:04
https://americaneye.al/bush-uron-kosoven-krenar-qe-njoha-pavaresine/20%Monthly2019-03-27 12:06
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-instruktoret-e-palestrave-urrejne-tek-klientet-e-tyre/20%Monthly2019-03-27 12:08
https://americaneye.al/barca-mer-tri-pike-te-arta-kunder-eibar-it/20%Monthly2019-03-27 12:10
https://americaneye.al/vetingu-ne-polici-veliu-edhe-verifikim-i-pasurise-se-punonjesve/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/bjordi-flet-pas-vdekjes-se-adelajdes-e-njihja-me-shume-se-cdo-njeri-tjeter/20%Monthly2019-03-27 12:13
https://americaneye.al/emrat-nga-shkembi-i-kavajes-ne-permet-kapet-banda-e-hajduteve-mes-tyre-nje-femer/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/replika-me-haradinajn-rama-debatet-normale/20%Monthly2019-03-14 14:22
https://americaneye.al/ridvan-bode-reagon-pas-akuzave-ne-raportin-e-uefa-s-per-skenderbeun/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/levizje-ne-polici-largohet-drejtori-i-qarkut-gjirokaster/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/luiza-gega-kampione-e-ballkanit-ne-3000-m/20%Monthly2019-03-27 12:13
https://americaneye.al/bayern-permbys-rezultatin-edhe-4-fitore-larg-titullit/20%Monthly2019-03-27 15:04
https://americaneye.al/basha-takon-autokratin-orban-denoncon-autokracine-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-27 15:04
https://americaneye.al/mediat-greke-japin-alarmin-kotzias-na-tradhtoi-i-dha-toke-dhe-det-shqiperise-armiqte-tani-po-zgjerohen/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/federer-per-rekord-rikthehet-serish-ne-fron/20%Monthly2019-03-27 15:05
https://americaneye.al/ndalet-renia-e-euros-dollari-tjeter-nivel-te-ri-te-ulet/20%Monthly2019-03-27 15:06
https://americaneye.al/kercenimi-me-jete-i-inspektoreve-te-uefa-s-reagon-skenderbeu/20%Monthly2019-03-27 15:06
https://americaneye.al/thaci-dekoron-ramen-merzitet-partia-demokratike/20%Monthly2019-03-27 15:07
https://americaneye.al/itali-sondazhet-nxjerrin-ne-pah-nje-elektorat-gri-dy-jave-nga-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2019-03-27 15:07
https://americaneye.al/ndryshon-matura-2019-maturantet-do-japin-vetem-4-provime/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/20-vjet-pa-poetin-e-dashurise-familjaret-perkujtojne-alqi-boshjakun-duke-dhuruar-nje-stol-dhe-nje-peme/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/dash-llalla-i-pari-i-denuar-publikisht-nga-amerikanet/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/cr7-me-shume-gola-sesa-117-klube-nga-137-ne-champions-league/20%Monthly2019-03-27 15:08
https://americaneye.al/hetimi-ndaj-skenderbeut-uefa-kercenohen-me-jete-inspektoret/20%Monthly2019-03-27 15:08
https://americaneye.al/zbuten-tensionet-shba-turqi/20%Monthly2019-03-28 09:02
https://americaneye.al/ardi-veliu-prezanton-drejtorin-e-ri-te-policise-se-tiranes/20%Monthly2019-03-13 21:03
https://americaneye.al/eurozona-ne-terren-te-qendrueshem-merkel-greqia-ka-bere-progres/20%Monthly2019-03-28 09:03
https://americaneye.al/e-shpalli-shba-non-grata-adriatik-llalla-thyen-heshtjen-lu-ka-keqinformuar-dash/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/kush-do-te-negocioje-me-greqine-kerkeses-per-plotfuqine-i-mungojne-emrat-e-negociatoreve/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/ramush-haradinaj-sulmon-edi-ramen-merru-me-shqiperine-ke-probleme-boll/20%Monthly2019-03-14 14:15
https://americaneye.al/eneda-tarifa-flet-pas-ndarjes-keta-te-futen-edhe-ne-te-mbathura/20%Monthly2019-03-28 09:03
https://americaneye.al/kufiri-detar-rama-presion-metes-refuzimi-i-plotfuqise-goditje-ndaj-interesit-kombetar/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/per-te-humbur-mendjen-nevojitet-ta-kesh-35-thenie-brilante-nga-ajnshtajn/20%Monthly2019-03-14 12:07
https://americaneye.al/plani-i-infantinos-merkato-vetem-ne-vere-tavan-per-pagat/20%Monthly2019-03-14 12:17
https://americaneye.al/gazetarja-flet-pa-doreza-pjesa-me-e-madhe-e-femrave-ne-tv-kane-aftesi-gojore-te-zyra-e-shefit/20%Monthly2019-03-28 09:04
https://americaneye.al/futi-telefon-ne-qeli-arrestohet-polici-i-burgut-te-fierit/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/fruthi-i-merr-jeten-nje-tjeter-foshnjeje/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/foto-te-rralla-te-1913-kur-oficeret-cariste-shkelnin-per-here-te-pare-shqiperine/20%Monthly2019-03-28 09:06
https://americaneye.al/sherri-rama-haradinaj-zgjat-nje-ore-dy-kryeministrat-festojne-me-shampanje/20%Monthly2019-03-14 14:58
https://americaneye.al/rama-flet-per-negociatat-i-ofrova-bashes-te-gjithe-qeverine-vetem-te-fliste-fjale-te-mira-ne-anglisht/20%Monthly2019-03-14 12:38
https://americaneye.al/dy-dite-pasi-shba-shpalli-te-padeshiruar-ish-kryeprokurorin-llalla-tillerson-takon-ambasadorin-lu/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/dilemat-e-metes-per-plotfuqine-e-negociatave-per-kufirin-detar-me-greqine/20%Monthly2019-03-28 09:07
https://americaneye.al/nuk-eshte-mesazh-vetem-per-adriatik-llallen/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/800-mln-euro-investime-ne-ndertim-per-3-vite-ne-tirane-a-po-vijne-keto-para-nga-krimi/20%Monthly2019-03-28 09:07
https://americaneye.al/boris-johnson-kryemjeshtri-i-premtimeve-boshe/20%Monthly2019-03-28 09:08
https://americaneye.al/corientohet-tregu-euro-dhe-dollari-ne-renie-ne-tregun-e-brendshem/20%Monthly2019-03-28 09:09
https://americaneye.al/heshtja-inkriminuese-per-nje-te-shpallur-nderkombetarisht-si-i-korruptuar/20%Monthly2019-03-28 09:10
https://americaneye.al/zbehet-miti-i-turizmit-bsh-kontributi-real-ishte-i-ulet/20%Monthly2019-03-28 09:10
https://americaneye.al/apel-qeverise-mbroni-kalane-e-gjirokastres/20%Monthly2019-03-28 09:11
https://americaneye.al/shba-i-ndalon-hyrjen-llalles-dash-ish-kryeprokurori-i-perfshire-ne-korrupsion/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/si-u-shpetua-pirro-i-epirit-nga-vrasja-ne-moshen-2-vjecare/20%Monthly2019-10-18 19:49
https://americaneye.al/rusi-kur-televizori-mund-frigoriferin/20%Monthly2019-03-28 09:13
https://americaneye.al/masat-kunder-euros-bsh-shpjegon-pse-do-te-forcoje-lekun/20%Monthly2019-03-28 09:14
https://americaneye.al/njihuni-me-hacker-in-nga-fieri-qe-u-arrestua-me-urdher-te-fbi/20%Monthly2019-03-28 09:14
https://americaneye.al/shullazi-krimet-e-renda-therrasin-ish-kryeministrin-berisha-si-deshmitar/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/ku-ti-gjeni-dokumentet-e-detyrueshme-qe-duhen-per-te-perfituar-pension-social/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-13-shkurt-2018/20%Monthly2019-03-28 09:15
https://americaneye.al/si-lindi-dita-e-te-dashuruarve/20%Monthly2019-03-28 09:15
https://americaneye.al/vellazeria-sekrete-historia-e-vertete-e-masoneve/20%Monthly2019-10-18 19:56
https://americaneye.al/te-dhenat-alarmante-gjirokastra-qarku-qe-do-zhduket-brenda-dy-dekadave/20%Monthly2019-03-28 09:19
https://americaneye.al/bsh-i-shpall-lufte-euros-por-kursimet-ne-valute-te-shqiptareve-arrijne-rekord/20%Monthly2019-03-28 09:20
https://americaneye.al/popullsia-e-shqiperise-bie-ndersa-lindjet-shenojne-nje-rekord-tjeter-negativ/20%Monthly2019-03-28 09:20
https://americaneye.al/patozi-basha-po-pret-qe-rama-te-rrezohet-vete-ndersa-berisha/20%Monthly2019-03-28 09:20
https://americaneye.al/ministri-gjiknuri-e-pranon-edhe-ne-theth-do-te-ndertohen-3-hec-e/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/flasin-3-muxhahedinet-qe-braktisen-kampin-e-manzes-cfare-ndodh-brenda-organizates-mek/20%Monthly2019-03-28 09:22
https://americaneye.al/28-ore-pune-ne-jave-ne-gjermani-arrihet-marreveshje/20%Monthly2019-03-28 09:23
https://americaneye.al/njihuni-me-5-shenjat-me-ambicioze-te-horoskopit-arrijne-gjithmone-majat-e-suksesit/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/hoxha-zbulon-detaje-nga-aksioni-per-te-kapur-balilin-u-perdor-force-u-thyen-disa-dyer/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/debat-i-ashper-edhe-ne-cdu-a-po-lekundet-e-karrigia-e-kancelares-merkel/20%Monthly2019-03-28 09:24
https://americaneye.al/vucic-nis-viziten-dyditore-ne-kroaci-blindohet-zagrebi-viktimat-e-luftes-e-presin-me-protesta/20%Monthly2019-03-28 11:43
https://americaneye.al/cilen-rruge-do-te-ndiqni-zbuloni-cfare-do-te-thote-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-03-28 11:46
https://americaneye.al/harxhi-15-oligarke-ruse-te-lidhur-me-cdo-vend-te-ballkanit-perfshire-shqiperine-2/20%Monthly2019-03-28 11:48
https://americaneye.al/u-be-e-fiksuar-pas-pornos-qe-12-vjece-jeta-e-erica-s-mes-meshkujve-seksit-dhe-marteses/20%Monthly2019-03-28 11:58
https://americaneye.al/messi-keta-te-tre-mund-te-me-sfidojne-mua-dhe-ronaldon/20%Monthly2019-03-28 11:58
https://americaneye.al/cfare-i-tha-partnerja-ermal-metes-pas-fitores-ne-sanremo/20%Monthly2019-03-28 12:00
https://americaneye.al/policia-kontroll-surprize-shtepise-se-vjehrrit-te-klement-balilit/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/facebook-behet-shtepia-e-te-moshuarve/20%Monthly2019-03-28 12:00
https://americaneye.al/zeri-i-amerikes-si-i-shpetoi-llalla-vettingut-fale-interpretimit-te-kushtetueses/20%Monthly2019-03-28 12:01
https://americaneye.al/mediat-amerikane-trump-kerkon-te-privatizoje-nasa-n/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/kryemadhi-shqiperia-duhet-te-qendroje-ne-kursin-e-integrimit-ne-be/20%Monthly2019-03-28 12:01
https://americaneye.al/rasti-llalla-donald-lu-kush-ka-frike-nga-vettingu-te-frikesohet-edhe-nga-hetimi/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/ministri-klosi-debat-live-me-dhendrin-e-berishes-genjen-kerko-falje-pusho-je-injorant-komplet/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/rebelimi-i-aktoreve-bujar-asqeriu-na-vjedhin-dhe-pastaj-nxjerrin-gjuhen-e-tallen-me-ne/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/gjyqtari-e-nxjerr-me-karton-te-kuq-futbollisti-kthehet-me-pushke-ne-fushe/20%Monthly2019-03-28 12:02
https://americaneye.al/te-miturit-shqiptare-rrezikojne-gjithcka-per-ti-shpetuar-kurthit-te-varferise/20%Monthly2019-03-28 12:04
https://americaneye.al/sa-ngjan-televizioni-juaj-me-nje-motoskaf-droge-basha-acarohet-me-gazetaren-e-vizion-plus/20%Monthly2019-03-13 21:05
https://americaneye.al/bente-namin-me-te-dhenat-e-kartave-te-kreditit-ne-shba-kapet-fieraku-i-shumekerkuar/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/bente-namin-me-kartat-e-vjedhura-te-kreditit-ne-shba-fieraku-arrestohet-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/gara-per-kepucen-e-arte-flet-vetem-anglisht/20%Monthly2019-03-28 12:05
https://americaneye.al/pse-nuk-duhet-te-jemi-shume-krenare-per-ermal-meten/20%Monthly2019-03-28 12:07
https://americaneye.al/a-do-kapet-demi-prej-briresh/20%Monthly2019-03-28 12:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-11-shkurt-2018/20%Monthly2019-03-28 12:07
https://americaneye.al/marreveshja-per-detin-presidenca-qeveria-ska-kerkuar-plotfuqishmeri/20%Monthly2019-03-28 12:08
https://americaneye.al/ofensiva-mediatike-kineze-si-po-rritet-ndikimi-i-kines-ne-mediat-evropiane-dhe-mendimin-publik/20%Monthly2019-03-28 12:09
https://americaneye.al/lufta-e-ardhshme-boterore-rreziku-ne-rritje-i-konfliktit-midis-fuqive-te-medha/20%Monthly2019-03-28 12:10
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-prisni-nga-partneri-juaj-pasi-kryeni-marredhenie-seksuale-sipas-horoskopit/20%Monthly2019-03-30 17:55
https://americaneye.al/rruga-drejt-peshqve-te-medhenj/20%Monthly2019-03-28 12:12
https://americaneye.al/kumbaro-i-pergjigjet-ndrenikes-heshtet-kur-teatri-u-kthye-ne-bingo/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/basha-propagande-politike-me-fitoren-e-ermal-metes-ne-sanremo/20%Monthly2019-03-28 12:14
https://americaneye.al/ballkani-perendimor-eshte-pjese-e-be/20%Monthly2019-03-28 12:16
https://americaneye.al/pranga-5-shqiptareve-ne-greqi-kalonin-ne-kembe-me-canta-plot-me-droge/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/hec-et-ne-kanionet-e-osumit-pd-rama-klosi-po-luajne-teater-me-shqiptaret/20%Monthly2019-03-28 12:23
https://americaneye.al/nga-fieri-fitues-ne-sanremo-kush-eshte-ermal-meta/20%Monthly2019-03-28 12:21
https://americaneye.al/kredite-e-buta-veliaj-ne-fund-te-shkurtit-rifillojme-aplikimet-per-thirrjen-e-dyte/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/a-ia-vlen-te-blesh-shtepi-tani-shtrenjtimi-i-apartamenteve-ul-kthimin-e-investimit-nga-qirate-ne-tirane/20%Monthly2019-03-28 12:24
https://americaneye.al/triumfi-i-ermal-metes-ne-sanremo-vargjet-e-videoklipit-edhe-ne-gjuhen-shqipe-video/20%Monthly2019-03-28 12:24
https://americaneye.al/gattuso-bind-drejtuesit-e-milanit-gati-kontraten-e-re/20%Monthly2019-03-28 12:24
https://americaneye.al/diplomati-brazilian-qe-nuk-do-qe-te-largohet-nga-shqiperia/20%Monthly2019-03-28 12:25
https://americaneye.al/sakrifica-e-gjyshes-shet-shtepine-per-te-shlyer-kredine-e-mbeses/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/fshatrat-islam-me-popullsi-te-krishtere/20%Monthly2019-03-28 12:26
https://americaneye.al/ronaldo-triplete-reali-luan-tenis-me-sociedad-para-proves-champions/20%Monthly2019-03-28 12:27
https://americaneye.al/kryeprokurorja-ne-syrin-e-stuhise/20%Monthly2019-03-28 12:28
https://americaneye.al/strakosha-peson-kater-gola-napoli-i-hysajt-rimerr-kreun/20%Monthly2019-03-28 12:30
https://americaneye.al/5-shenjat-me-kreative-te-zodiakut-qe-i-zgjidhin-problemet-ne-menyrat-me-te-vecanta/20%Monthly2019-03-28 12:30
https://americaneye.al/trekendeshi-qe-mban-peng-miqesine-mes-dy-popujve/20%Monthly2019-03-28 12:38
https://americaneye.al/shume-vone-martin-schulz/20%Monthly2019-03-28 12:41
https://americaneye.al/horoskopi-erotik-keto-jane-shenjat-me-te-zjarrta-ne-shtrat-dhe-preferencat-ne-stile/20%Monthly2019-03-28 19:48
https://americaneye.al/pike-kthese-ne-historine-e-mediave-shqiptare-reklamat-ne-median-online-kalojne-ato-ne-shtypin-e-shkruar/20%Monthly2019-03-28 12:43
https://americaneye.al/frikerat-dhe-pasigurite-e-meshkujve-ne-shtrat/20%Monthly2019-03-28 12:44
https://americaneye.al/jul-cezari-5-fakte-te-panjohura-dhe-10-thenie-brilante-nga-gjenerali-i-madh/20%Monthly2019-03-28 12:45
https://americaneye.al/miku-i-rames-dhe-metes-refuzon-postin-e-ministrit-te-jashtem-ne-gjermani/20%Monthly2019-03-28 12:47
https://americaneye.al/marku-ne-vlore-te-hetohen-deri-ne-origjine-transaksionet-e-pronave/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/ne-krahun-tuaj-robert-ndrenika/20%Monthly2019-03-28 12:49
https://americaneye.al/50-thenie-te-zgjuara-nga-mendjet-me-te-medha-te-njerezimit/20%Monthly2019-03-28 12:50
https://americaneye.al/20086-2/20%Monthly2019-03-28 12:53
https://americaneye.al/doreheqja-e-halimit-patozi-ironi-me-bashen-e-doja-por-sme-deshi-si-dashnore-e-lene-rishtas/20%Monthly2019-03-28 12:54
https://americaneye.al/donald-lu-pershendes-pezullimin-e-tre-gjyqtareve-te-durresit/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/lori-hoxha-ka-nje-mesazh-per-vajzat-qe-nuk-kane-lindur-te-pasura/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/braktis-the-voice-of-france-per-shkak-te-komenteve-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-03-28 12:55
https://americaneye.al/iken-nezari-vjen-izeti/20%Monthly2019-03-28 12:56
https://americaneye.al/foto-e-rralle-aviacioni-francez-fundos-nendetesen-gjermane-ne-ujerat-shqiptare/20%Monthly2019-03-28 12:57
https://americaneye.al/majko-ne-uashington-forcimi-i-lidhjeve-mes-shqiperise-dhe-institucioneve-amerikane/20%Monthly2019-03-28 12:57
https://americaneye.al/perdoren-kompjuterin-nuklear-per-te-perfituar-ne-monedhat-bitcoin-rusia-arreston-shkencetaret/20%Monthly2019-03-28 12:58
https://americaneye.al/cmim-i-larte-per-angela-merkelin-per-mandatin-e-katert-te-qeverisjes/20%Monthly2019-03-28 12:58
https://americaneye.al/e-verteta-e-largimit-te-halimit-milionat-dhe-skandali-me-vajzen-e-vehbi-velise/20%Monthly2019-03-28 12:59
https://americaneye.al/replikat-perplasja-rama-berisha-cfare-nuk-u-degjua-dje-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-28 13:02
https://americaneye.al/gjiknuri-takim-ne-departamentin-e-energjise-ne-uashington-mirepresim-investimet-amerikane/20%Monthly2019-03-28 13:04
https://americaneye.al/conte-ne-asnje-moment-se-kam-menduar-doreheqjen/20%Monthly2019-03-28 13:05
https://americaneye.al/njerez-te-humbur-gjendet-aida-shtino-kam-marre-kercenime/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/nena-e-volejbollistit-te-vrare-para-7-vitesh-dua-drejtesi-djalin-ma-vrane-3-here/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/euro-ne-pikiate-zbret-ne-133-leke/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/sinan-hoxha-tregon-kushtin-me-martesen-ne-xhami-te-andrres-para-se-ta-merrte-ne-shtepi-me-ka-lodhur-shume/20%Monthly2019-03-28 13:06
https://americaneye.al/eduard-halimi-le-mandatin-e-deputetit-vjen-reagimi-i-bashes/20%Monthly2019-03-28 13:06
https://americaneye.al/puset-e-naftes-ne-shitje-do-jepen-me-koncesion-tre-vendburime/20%Monthly2019-03-28 13:07
https://americaneye.al/eduard-halimi-dorezon-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/gatusso-komplimente-per-calhanoglu-dhe-bonuccin/20%Monthly2019-03-28 13:07
https://americaneye.al/gafa-e-skuadres-norvegjeze-me-google-translate-porosit-15-mije-veze-ne-nje-supermarket/20%Monthly2019-03-28 13:08
https://americaneye.al/dy-pista-per-atentatin-ndaj-lulzim-kulles/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/mirdita-kryeministri-dhe-nje-bilete-per-amerike/20%Monthly2019-03-28 13:08
https://americaneye.al/video-netflix-zbulon-momentet-me-intime-te-zonjes/20%Monthly2019-03-28 13:09
https://americaneye.al/akuza-e-wenger-anglezet-mjeshtrat-e-simulimit/20%Monthly2019-03-28 13:10
https://americaneye.al/nese-nje-grua-ka-keto-14-cilesi-nuk-duhet-ta-lini-tiu-ike/20%Monthly2019-03-28 19:51
https://americaneye.al/femra-qe-u-perkasin-ketyre-3-shenjave-te-horoskopit-jane-te-ftohta-ne-dashuri/20%Monthly2019-03-28 13:12
https://americaneye.al/soros-financon-perpjekjet-anti-brexit/20%Monthly2019-03-14 15:42
https://americaneye.al/si-pastrohen-parat%d1%91-n%d1%91-futbollin-shqiptar/20%Monthly2019-03-28 13:13
https://americaneye.al/bota-prane-humneres/20%Monthly2019-03-28 13:14
https://americaneye.al/euro-prek-nivelin-me-te-ulet-dollari-forcon-pozitat/20%Monthly2019-03-28 13:14
https://americaneye.al/e-tallin-per-kilet-e-teperta-ronela-hajati-ua-mbyll-gojen-keshtu/20%Monthly2019-03-28 13:15
https://americaneye.al/rebelimi-i-artisteve-ndrenika-po-behen-kulla-kisha-e-xhamira-pse-nuk-behet-teatri-kombetar/20%Monthly2019-03-28 13:15
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-8-shkurt-2018/20%Monthly2019-03-28 13:16
https://americaneye.al/a-po-jetojme-virtualisht-politikisht-portalisht/20%Monthly2019-03-28 13:17
https://americaneye.al/be-zgjerimi-dhe-tirana/20%Monthly2019-03-28 13:17
https://americaneye.al/pse-nuk-duhet-te-cuditet-bashkim-fino/20%Monthly2019-03-28 13:18
https://americaneye.al/tatuazhi-qe-perloti-lorik-canen-foto/20%Monthly2019-03-28 13:19
https://americaneye.al/trump-shfrytezon-vdekjen-e-futbollistit-per-te-sulmuar-emigrantet-e-paligjshem/20%Monthly2019-03-28 13:22
https://americaneye.al/artan-hoxha-i-pergjigjet-berishes-e-kuptova-mesazhin-e-koduar-qe-me-dergove/20%Monthly2019-03-28 13:22
https://americaneye.al/kufiri-detar-me-greqine-a-eshte-kjo-shqiperia-qe-duam/20%Monthly2019-03-28 21:35
https://americaneye.al/ne-prill-linje-direkte-fluturimi-tirane-tel-aviv/20%Monthly2019-03-29 14:33
https://americaneye.al/majko-ne-harvard-te-shfrytezojme-potencialin-e-shqiptareve-te-suksesshem/20%Monthly2019-03-29 14:34
https://americaneye.al/armando-duka-nuk-rrezohet-nga-froni-fiton-mandatin-e-5-te-ne-krye-te-fshf/20%Monthly2019-03-29 14:34
https://americaneye.al/svilanovic-dera-be-se-e-hapur-ndryshimi-duhet-te-vij-nga-ballkani/20%Monthly2019-03-29 14:35
https://americaneye.al/be-ja-do-te-behet-vertet-ballkanike-tani/20%Monthly2019-03-29 14:36
https://americaneye.al/sejko-ekonomia-shqiptare-me-rritje-ne-6-mujorin-e-dyte-te-2017-es/20%Monthly2019-03-29 14:38
https://americaneye.al/pezullimi-nga-sanremo-reagon-ermal-meta-e-verteta-e-plagjiatures/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/hoxha-policet-qe-kontrolluan-ne-banesen-e-njerit-prej-te-arrestuarve-per-rruget-ngelen-pa-mend/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/operacioni-anti-tepsi-rama-masa-konkrete-kunder-paraziteve-e-grabitqareve/20%Monthly2019-03-29 14:38
https://americaneye.al/horoskopi-sa-te-shkathet-dhe-iniciator-jane-12-shenjat/20%Monthly2019-03-29 14:45
https://americaneye.al/jam-socialist-por-disa-gjera-dua-te-ia-them-hapur-ministres-kumbaro/20%Monthly2019-03-29 14:47
https://americaneye.al/ekstradimi-izet-haxhia-jam-i-gatshem-te-deshmoj-per-krimet-e-berishes/20%Monthly2019-03-13 21:01
https://americaneye.al/ermal-meta-rrezikon-skualifikimin-nga-sanremo/20%Monthly2019-03-29 14:48
https://americaneye.al/ermal-meta-dhe-fabrizio-moro-pezullohen-nga-sanremo/20%Monthly2019-03-29 14:48
https://americaneye.al/eneda-tarifa-mos-po-jep-nje-mesazh-te-koduar-pas-ndarjes/20%Monthly2019-03-29 14:54
https://americaneye.al/perplasje-me-arme-zjarri-ne-elbasan-nje-i-plagosur/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/ekstradohet-ne-shqiperi-ish-truproja-e-berishes-izet-haxhia/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/merkel-kryetarja-e-qeverise-ne-detyre-por-edhe-sa-kohe/20%Monthly2019-03-29 14:55
https://americaneye.al/policia-mesyn-ne-elbasan-6-te-arrestuar-me-bomba-mina-dhe-arme/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/edhe-ministra-te-lsi-do-te-thirren-nga-prokuroria/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/sali-berisha-sulmon-blendi-fevziun-artan-hoxhen-mustafa-nanon-dhe-sokol-ballen/20%Monthly2019-03-29 14:56
https://americaneye.al/dy-fotografi-te-rralla-te-pallatit-mbreteror-te-zogut-i-shkaterruar-nga-populli/20%Monthly2019-03-29 14:56
https://americaneye.al/video-dalin-pamjet-e-vrasjes-se-mafiozit-grek-gjithcka-ne-29-sekonda/20%Monthly2019-03-29 14:57
https://americaneye.al/shuma-marramendese-qe-duhet-te-paguaje-chelsea-ne-rast-se-shkarkon-conten/20%Monthly2019-03-14 15:29
https://americaneye.al/djali-i-trete-i-messi-t-do-te-quhet-ciro-per-kete-arsye/20%Monthly2019-03-29 14:58
https://americaneye.al/raporti-italian-si-funksionon-mafia-shqiptare-nga-droga-te-vrasjet-dhe-roli-i-grave/20%Monthly2019-03-29 14:58
https://americaneye.al/ndikimi-rus-ne-ballkan-mogherini-ekziston-por-nuk-krahasohet-me-be-ne/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/cili-nga-shtetet-e-ballkanit-do-te-hyje-i-pari-ne-be-flet-johannes-hahn/20%Monthly2019-03-29 14:59
https://americaneye.al/15-kateshi-behet-30-kate-kkt-miraton-edhe-ndertimin-e-6-hec-eve/20%Monthly2019-03-29 14:59
https://americaneye.al/bos-edhe-lind-ja-6-shenjat-e-horoskopit-qe-jane-bekuar-me-kete-aftesi/20%Monthly2019-03-29 15:00
https://americaneye.al/shko-pyet-gruan-per-ceshtjen-came-idrizi-ia-kthen-keq-publicistit-minoritar/20%Monthly2019-03-29 15:00
https://americaneye.al/dergojeni-te-luaje-ne-kategorine-e-dyte-shqiptare-perisic-u-pergjigjet-tifozeve-te-interit/20%Monthly2019-03-29 15:01
https://americaneye.al/gazetarja-taci-i-ka-8-milion-dollare-borxh-shtetit-reagon-biznesmeni/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/profil-kush-ishte-djali-i-vetem-i-aktores-tinka-kurti-qe-nderroi-jete-sot/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/mediat-greke-bomba-e-rames-per-ceshtjen-came/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/nbg-iken-per-25-milione-euro-do-te-blihet-nga-abi-bank/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/sokol-balla-me-ndihmen-e-edi-rames-mund-blendi-fevziun-dhe-ylli-rakipin/20%Monthly2019-03-13 20:56
https://americaneye.al/miliarderet-dhe-ana-tjeter-e-pasurise-10-fakte-tronditese/20%Monthly2019-10-18 19:49
https://americaneye.al/faksimile-peshqit-e-medhenj-zbardhet-plani-i-xhafes-dhe-markut/20%Monthly2019-03-29 15:02
https://americaneye.al/vize-pune-ne-gjermani-thjeshtohet-procedura-kushtet-mbeten-te-njejta/20%Monthly2019-03-29 15:03
https://americaneye.al/kercenohet-me-vdekje-ministri-i-jashtem-grek-kotzias-kemi-tre-plumba-per-ty/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/karrigia-ime-nuk-ka-asnje-vlere-para/20%Monthly2019-03-14 12:02
https://americaneye.al/icardi-drejt-largimit-nga-interi-probleme-fiskale-dhe-lufta-me-kroatet-ne-skuader/20%Monthly2019-03-29 15:04
https://americaneye.al/pellumb-xhufi-e-verteta-e-faljes-se-detit-greqise/20%Monthly2019-03-29 15:06
https://americaneye.al/nga-fevziu-tek-eni-ose-ethet-e-se-enjtes-mbrema/20%Monthly2019-03-29 15:07
https://americaneye.al/darke-me-miqte-pas-vrasjes-se-kasmit-zbulohet-detaji-qe-mbajti-ne-burg-mario-meshinin/20%Monthly2019-03-13 20:59
https://americaneye.al/vrasesi-grek-i-devi-kasmit-ishte-futur-pak-dite-me-pare-ne-shqiperi-viktima-e-dinte-qe-po-ndiqej/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/vrasja-e-devi-kasmit-jepet-arrest-me-burg-per-mario-meshinin/20%Monthly2019-03-13 20:57
https://americaneye.al/ceshtja-e-detit-bushati-i-pergjigjet-berishes-shih-hallet-me-drejtesine-e-re/20%Monthly2019-03-29 15:10
https://americaneye.al/10-zakone-qe-duhet-te-kete-nje-shofer-i-mire/20%Monthly2019-03-29 15:12
https://americaneye.al/zidane-rrezikon-postin-kabineti-i-krizes-nuk-e-braktis/20%Monthly2019-03-29 15:12
https://americaneye.al/sadiku-te-me-lesh-mua-ne-stol-eshte-si-te-mbash-nje-ferrari-ne-garazh/20%Monthly2019-03-14 14:35
https://americaneye.al/popullariteti-i-macron-ne-renie-te-ndjeshme/20%Monthly2019-03-14 12:19
https://americaneye.al/presidenti-meta-u-dorezon-flamurin-kombetar-olimpisteve/20%Monthly2019-03-14 12:24
https://americaneye.al/shba-venezuela-mund-te-perballet-me-nje-grusht-shteti/20%Monthly2019-03-14 14:49
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-1-shkurt-2018-2/20%Monthly2019-03-29 15:14
https://americaneye.al/rama-kryebashkiakeve-asnje-lek-nese-nuk-thithni-fonde-sdo-na-i-zgjidhe-hallet-ronaldo/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/video-rita-ora-nuk-i-harron-rrenjet-flet-per-origjinen-dhe-semundjen-e-se-emes/20%Monthly2019-03-29 15:15
https://americaneye.al/kreshnik-spahiu-marreveshja-e-berishes-per-detin-me-greqine-u-rrezua-nga-amerikanet/20%Monthly2019-03-14 12:00
https://americaneye.al/kesaj-loje-i-ka-dale-cdo-lloj-boje-ka-kufi-cdo-gje-nuk-ja-vlen-me/20%Monthly2019-03-14 11:58
https://americaneye.al/rrefimi-ndryshe-i-ambasadorit-lu-prejardhje-ime-e-nderlikuar-fetare/20%Monthly2019-03-29 15:15
https://americaneye.al/turqia-pas-paktit-detar-me-greqine-rama-o-allah/20%Monthly2019-06-04 20:57
https://americaneye.al/ne-uashington-eshte-rikthyer-lufta-e-ftohte/20%Monthly2019-03-29 15:16
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-1-shkurt-2018/20%Monthly2019-03-29 15:17