XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/taulant-xhaka-mbetem-kuqezi-siki-nga-kombetarja/20%Monthly2019-03-22 14:29
https://americaneye.al/milionat-qe-ikin-shqiptaret-dyfishojne-shpenzimet-per-studimet-jashte/20%Monthly2019-03-22 14:31
https://americaneye.al/te-hapesh-nje-biznes-ne-shqiperi-po-shtohen-trokitjet-tek-bankat/20%Monthly2019-03-22 14:33
https://americaneye.al/sezoni-i-pushimeve-ne-santorini-parajse-per-disa-dhe-ferr-per-te-tjere/20%Monthly2019-03-22 14:35
https://americaneye.al/gjendet-i-mbytur-prane-lungomares-nje-60-vjeca/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/italia-jep-alarmin-ja-si-i-shfrytezojne-shqiptaret-te-miturit-qe-te-mos-debohen/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/spam-rekord-mbi-700-mln-llogari-te-prekura/20%Monthly2019-03-13 21:02
https://americaneye.al/tre-muajt-e-bojkotit-kuvendi-si-paguan-deputetet-e-opozites-sa-leke-ka-kursyer/20%Monthly2019-03-22 14:36
https://americaneye.al/genjeshtrat-e-medha-nga-lenini-tek-lehman-brothers/20%Monthly2019-03-25 08:38
https://americaneye.al/kujdes-nga-qeveria-e-re-duhet-te-argumentonte-pd/20%Monthly2019-03-25 08:39
https://americaneye.al/bene-mire-qe-e-ndaluan-nikoll-lesin/20%Monthly2019-03-25 08:40
https://americaneye.al/leku-iken-me-gushtin-arrin-nivelin-me-te-larte-te-muajit-ndaj-euros-i-forte-ndaj-dollarit/20%Monthly2019-03-25 08:44
https://americaneye.al/nikolla-pas-rikonfirmimit-si-ministre-e-ka-nje-propozim-per-bashen/20%Monthly2019-03-25 08:49
https://americaneye.al/kandidati-per-president-te-federates-shqiptare-te-futbollit-bashkim-fino-ka-shperndare-nje-mesazh-per-te-gjithe-klubet-shqiptare-te-futbollit-ne-nje-postim-te-tij-ne-rrjetet-sociale-fino-ndalet-me/20%Monthly2019-03-13 20:55
https://americaneye.al/koha-per-te-blere-online-dollari-ne-shqiperi-arrin-nivelin-me-te-ulet-te-tre-viteve/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/mendja-e-semure-qe-merr-jete-psikologet-familjare-mos-neglizhoni-rastet/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/valet-gravitacionale-te-krijuara-nga-tunelet-hapesire-kohe/20%Monthly2019-10-18 19:53
https://americaneye.al/lot-e-dhimbje-ne-selenice-percillen-ne-banesen-e-fundit-8-viktimat/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/masakra-e-selenices-basha-dite-zie-reflektim-per-pasigurine-qe-shtohet-cdo-dite/20%Monthly2019-03-25 13:42
https://americaneye.al/merkatoja-e-munguar-mourinho-polemizon-edhe-kur-fiton/20%Monthly2019-03-25 13:43
https://americaneye.al/lekundje-te-forta-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/kujdes-vetem-psikopatet-mund-ti-pergjigjen-sakte-kesaj-pyetjeje/20%Monthly2019-10-18 19:52
https://americaneye.al/asteroidi-iris-ndryshon-fundjaven-deri-ne-fund-te-gushtit-ndikimi-te-te-gjitha-shenjat/20%Monthly2019-03-25 13:44
https://americaneye.al/shoferja-shtyp-te-miturin-ne-qender-te-divjakes-nderron-jete-6-vjecari/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/si-te-shpetoni-nga-vapa-e-tmerrshme-e-kesaj-vere-gjate-nates/20%Monthly2019-03-25 13:46
https://americaneye.al/arsenali-gradon-zv-kapiten-granit-xhaken/20%Monthly2019-03-25 13:47
https://americaneye.al/si-varferohemi-ne-pushime/20%Monthly2019-03-13 21:06
https://americaneye.al/kripa-nga-deti-nefature/20%Monthly2019-03-13 21:04
https://americaneye.al/imagjinata-e-frikshme-si-do-katandisej-toka-nese-jeta-njerezore-shuhej-ne-nje-cast-video/20%Monthly2019-03-25 13:48
https://americaneye.al/humbi-te-gjithe-familjen-si-shpetoi-albi-nga-cmenduria-e-kusheririt/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-11-gusht/20%Monthly2019-03-25 13:49
https://americaneye.al/rumani-mijera-protestues-ne-sheshe-perplasen-me-policine-video/20%Monthly2019-03-25 13:51
https://americaneye.al/rrezohet-helikopteri-gjate-trajnimit-vdesin-9-anetaret-e-ekuipazhit/20%Monthly2019-03-25 13:52
https://americaneye.al/10-librat-qe-duhen-lexuar-sipas-helena-kadare/20%Monthly2019-03-25 13:51
https://americaneye.al/e-zbuloi-panucci-ne-ukraine-ja-mbrojtesi-qe-i-bashkohet-shqiperise/20%Monthly2019-03-25 13:52
https://americaneye.al/9-simptomat-e-diabetit-qe-ndoshta-nuk-i-dinit/20%Monthly2019-03-25 13:53
https://americaneye.al/erdogan-marredheniet-turqi-shba-ne-rrezik/20%Monthly2019-03-25 13:53
https://americaneye.al/termetet-sizmologet-lekundja-e-932-te-brenda-1-muaji/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/te-tregojme-solidaritet-me-kanadane/20%Monthly2019-03-25 13:54
https://americaneye.al/kerkohet-ekzaminim-a-eshte-i-semure-mendor-monstra-e-selenices/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/selenica-ne-zi-pas-masakres-keshilli-bashkiak-do-mbuloje-shpenzimet-mortore/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/zbardhet-arsyeja-e-masakres-se-selenices-sherri-nisi-pas-festes-se-fshatit/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/rrefehet-ronaldo-juventusin-e-kam-enderruar-qe-femije/20%Monthly2019-03-25 13:54
https://americaneye.al/pllakos-zia-ne-tre-shtepi-ne-selenice-sot-u-jepet-lamtumira-8-viktimave-te-masakres/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/foto-si-u-kap-i-fshehur-ne-shkurre-monstra-e-selenices/20%Monthly2019-03-13 20:58
https://americaneye.al/kush-ta-dha-patenten-ty/20%Monthly2019-03-13 21:07
https://americaneye.al/oraret-e-zgjatura-dhe-intensiteti-ne-pune-ndikim-ne-shendetin-mendor/20%Monthly2019-03-25 13:58
https://americaneye.al/arsyet-pse-grate-japoneze-duken-me-te-reja-dhe-plaken-me-ngadale/20%Monthly2019-03-25 13:56
https://americaneye.al/ambasadorja-e-gjermanise-vetting-u-nje-sukses-te-plotesohen-vendet-vakante/20%Monthly2019-03-25 13:58
https://americaneye.al/gjonaj-i-kerkon-kld-se-nisjen-e-hetimit-per-gjyqtaren-herila-cela/20%Monthly2019-03-25 13:59
https://americaneye.al/baza-e-nato-s-ne-kucove-shtypi-rus-skema-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2019-03-25 14:00
https://americaneye.al/pse-eshte-trembur-dhe-ka-ulur-koken-para-shqiptareve-politika-serbe/20%Monthly2019-03-14 12:28
https://americaneye.al/flet-mjekja-shenjat-qe-tregojne-mungese-te-vitamines-d-semundjet-qe-rrezikohen/20%Monthly2019-03-25 14:02
https://americaneye.al/djepi-i-pesimizmit-ndodhet-ne-tru/20%Monthly2019-03-25 14:01
https://americaneye.al/kater-vjet-sanksione-te-rusise-kunder-be/20%Monthly2019-03-25 14:02
https://americaneye.al/rritja-e-depozitave-ne-valute-nuk-ndalet-edhe-pas-deuroizimit/20%Monthly2019-03-25 14:03
https://americaneye.al/birra-si-krahasohet-shqiperia-me-rajonin-dhe-europen-per-cmimin/20%Monthly2019-03-25 14:04
https://americaneye.al/shitja-e-bankave-ekspertet-fenomen-rajonal-po-ikin-ato-me-origjine-nga-be/20%Monthly2019-03-25 14:05
https://americaneye.al/bizneset-dhe-konsumatoret-heqin-dore-nga-huamarrja/20%Monthly2019-03-25 14:06