XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/krah-bashkeshortes-dhe-femijeve-rama-publikon-foton-e-familjes/20%Monthly2019-01-01 13:09
https://americaneye.al/nasa-nje-arritje-historike-ne-diten-e-vitit-te-ri/20%Monthly2018-12-31 20:48
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-1-janar-2019/20%Monthly2018-12-31 20:15
https://americaneye.al/historia-e-kalendarit-si-njerezimi-nisi-te-maste-kohen/20%Monthly2018-12-31 19:20
https://americaneye.al/si-funksionojne-fishekzjarret/20%Monthly2018-12-31 18:34
https://americaneye.al/shfrytezohen-nga-kriminelet-eurozona-i-jep-fund-prerjes-500-euro/20%Monthly2018-12-31 18:30
https://americaneye.al/polici-turk-shpeton-qenin-e-mbetur-ne-nje-liqen-te-ngrire-perdoruesit-e-rrjeteve-e-bejne-hero-video/20%Monthly2018-12-31 18:13
https://americaneye.al/presidenti-meta-uron-shqiptaret-2019-a-te-jete-viti-i-dialogut-dhe-hapjes-se-negociatave/20%Monthly2019-01-01 12:05
https://americaneye.al/euro-mbush-20-vjec-cilat-jane-sfidat-dhe-si-parashikohet-e-ardhmja/20%Monthly2018-12-31 17:44
https://americaneye.al/rama-uron-shqiptaret-keto-jane-6-oret-e-fundit/20%Monthly2019-01-01 12:06
https://americaneye.al/rama-ndjese-viktimave-te-padrejtesise-ka-ende-prokurore-e-gjykates-te-pangopur/20%Monthly2018-12-31 17:23
https://americaneye.al/kryemadhi-krah-familjes-uron-vitin-e-ri/20%Monthly2018-12-31 17:09
https://americaneye.al/200-shqiptare-te-arrestuar-cdo-muaj-ne-britani-express-bandat-shqiptare-dominojne-boten-e-krimit/20%Monthly2018-12-31 16:21
https://americaneye.al/ronaldo-sportisti-i-vitit-ne-portugali-nuk-luaj-per-trofe-akuzat-do-zbardhen-se-shpejti/20%Monthly2018-12-31 16:14
https://americaneye.al/te-fitoshmjerimin-afp-ja-perse-shqiperia-po-delegjitimon-bastet/20%Monthly2018-12-31 15:55
https://americaneye.al/igli-tare-rrefehet-per-karrieren-dhe-kercenimet-kisha-frike-per-femijet/20%Monthly2018-12-31 15:36
https://americaneye.al/bukuri-engjellore-njihuni-me-vajzen-me-te-bukur-ne-bote-foto/20%Monthly2018-12-31 15:16
https://americaneye.al/kampionet-e-vitit-2018/20%Monthly2018-12-31 14:26
https://americaneye.al/hajdut-per-mbijetese-denis-13-vjecar-kujdeset-per-vaktet-e-5-motrave-te-vogla/20%Monthly2018-12-31 14:23
https://americaneye.al/si-festohet-viti-i-ri-nga-tradita-te-bestytnite-me-te-cuditshme/20%Monthly2018-12-31 14:20
https://americaneye.al/euro-shenoi-renien-me-te-madhe-nga-viti-2004-ja-pse-400-milione-eurot-e-bsh-se-nuk-bene-asgje/20%Monthly2018-12-31 14:11
https://americaneye.al/presidenti-meta-vizite-ne-shtepine-e-dritero-agollit/20%Monthly2018-12-31 14:09
https://americaneye.al/horoskopi-javor-31-dhjetor-deri-ne-6-janar-2019/20%Monthly2018-12-31 14:05
https://americaneye.al/momentet-pikante-te-2018-es/20%Monthly2018-12-31 14:03
https://americaneye.al/mesazhi-i-fundvitit-nga-erdogan-ja-cperfaqeson-sot-turqia-per-boten/20%Monthly2018-12-31 13:51
https://americaneye.al/marreveshja-shqiperi-kosove-per-kufirin-beogradi-ne-akth-po-troket-shqiperia-a-madhe/20%Monthly2018-12-31 17:52
https://americaneye.al/skemat-ilegale-te-basteve-rama-paralajmeron-pronaret-dhe-drejtuesit-e-policise/20%Monthly2018-12-31 17:40
https://americaneye.al/10-blerjet-me-te-shtrenjta-te-janarit-goditje-te-zgjuara-apo-te-nxituara/20%Monthly2018-12-31 13:36
https://americaneye.al/le-monde-i-kerkon-ndjese-macron-per-krahasimin-me-hitlerin/20%Monthly2018-12-31 13:34
https://americaneye.al/angela-merkel-gjermania-do-te-marre-me-shume-pergjegjesi-globale/20%Monthly2018-12-31 13:21
https://americaneye.al/policia-shton-kontrollet-per-naten-e-nderrimit-te-viteve-dhe-ben-nje-apel-per-qytetaret/20%Monthly2018-12-31 13:11
https://americaneye.al/bilanci-i-fundvitit-kryemadhi-2018-nje-nga-vitet-me-te-veshtira-per-ekonomine/20%Monthly2018-12-31 13:09
https://americaneye.al/besetytnite-per-vitin-e-ri/20%Monthly2018-12-31 12:58
https://americaneye.al/vrasja-qe-tronditi-tiranen-ne-1989-en-fbi-arreston-vrasesin-shqiptar-pas-22-vitesh-dhe-ka-nje-mesazh/20%Monthly2018-12-31 15:54
https://americaneye.al/rama-ne-zgjedhjet-vendore-do-te-fitojme-edhe-bashkine-e-kukesit/20%Monthly2018-12-31 12:42
https://americaneye.al/viti-2019-erdhi-ne-disa-pjese-te-botes/20%Monthly2018-12-31 12:39
https://americaneye.al/komplot-brenda-ps-rama-me-ironi-koka-e-grupit-eshte-veliaj-i-mbeshtetur-nga-ish-ministri-xhafaj/20%Monthly2018-12-31 13:49
https://americaneye.al/a-i-ka-dyert-e-hapura-saimir-tahiri-ne-ps-ja-cfare-thote-rama/20%Monthly2018-12-31 12:00
https://americaneye.al/rama-vlereson-bushatin-ministri-me-i-mire-ne-historine-e-tranzicionit/20%Monthly2018-12-31 11:55
https://americaneye.al/rama-sqaron-ndryshimet-ne-qeveri-erion-baces-i-merrni-te-keqen/20%Monthly2018-12-31 11:51
https://americaneye.al/ministrat-e-rinj-jo-pjese-e-ps-rama-jane-me-profesioniste-se-ata-te-2013/20%Monthly2018-12-31 10:59
https://americaneye.al/rama-shqiptaret-jetojne-sot-me-mire-sesa-dje-fitimet-e-oligarkeve-jane-ulur/20%Monthly2018-12-31 12:57
https://americaneye.al/drejtesia-vonon-por-nuk-harron-ekstradohet-nga-shba-shqiptari-ne-kerkim-qe-prej-vitit-1989/20%Monthly2018-12-31 10:45
https://americaneye.al/shqiptari-hero-shpetoi-njerez-nga-zjarret-i-jepet-shtetesia-greke/20%Monthly2018-12-31 12:39
https://americaneye.al/shqiperi-2018-viti-i-protestave/20%Monthly2018-12-31 12:10
https://americaneye.al/kush-do-ta-luaje-tani-rolin-e-policit-te-botes/20%Monthly2018-12-31 09:41
https://americaneye.al/kapet-ne-greqi-porositesi-i-vrasjes-se-komisarit-artan-cuku/20%Monthly2018-12-31 09:38
https://americaneye.al/zgjidh-nje-simbol-dhe-zbulo-prioritetin-e-jetes-tende/20%Monthly2018-12-31 09:32
https://americaneye.al/ilda-bejleri-kunder-viola-spiros-cfare-ka-ndodhur-mes-dy-ish-kolegeve-ne-digitalb/20%Monthly2018-12-31 09:02
https://americaneye.al/nga-hena-e-kuqe-tek-bashkimi-i-saj-me-aferditen-2019-ta-i-pasur-me-ngjarje-astronomike/20%Monthly2018-12-31 08:47
https://americaneye.al/7-tradita-te-cmendura-ne-vigjilje-te-vitit-te-ri-ne-mbare-boten/20%Monthly2018-12-30 21:35
https://americaneye.al/pse-femrat-e-suksesshme-jane-te-vetmuara/20%Monthly2018-12-30 20:32
https://americaneye.al/nese-nuk-dilni-naten-e-vitit-te-ri-atehere-shikoni-keta-7-filma/20%Monthly2018-12-30 19:37
https://americaneye.al/masakra-ne-elbasan-disa-te-shoqeruar-per-3-te-vraret-por-autoret-nuk-jane-identifikuar-ende/20%Monthly2018-12-30 19:36
https://americaneye.al/kafshet-shtepiake-te-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2018-12-30 19:09
https://americaneye.al/venecia-vendos-traun-ne-2019-bilete-hyrje-deri-ne-10-euro-per-cdo-vizitor/20%Monthly2018-12-30 18:23
https://americaneye.al/nga-aretha-franklin-te-george-hw-bush-te-famshmit-qe-mori-me-vete-2018-ta/20%Monthly2018-12-30 18:08
https://americaneye.al/nuk-kisha-te-haja-eli-fara-rrefen-periudhen-me-te-veshtire-te-jetes/20%Monthly2018-12-30 17:29
https://americaneye.al/putin-leter-trumpit-rusia-eshte-e-hapur-per-dialog-me-shba-te/20%Monthly2018-12-30 17:17
https://americaneye.al/pese-vjet-pas-incidentit-keshtu-jeton-schumacher-sot/20%Monthly2018-12-30 17:11
https://americaneye.al/presidenti-meta-dreke-festive-me-femijet-e-fshatit-sos/20%Monthly2018-12-30 17:08
https://americaneye.al/2018-vit-i-tmerrshem-per-miliona-femije/20%Monthly2018-12-30 16:24
https://americaneye.al/vetting-u-rikthehet-me-4-janar-nuk-ka-pushim-per-komisionet/20%Monthly2018-12-30 16:17
https://americaneye.al/mbreti-zog-per-paris-soir-froni-nuk-eshte-nje-kolltuk/20%Monthly2018-12-30 16:08
https://americaneye.al/pogradec-mbyten-dy-persona-ne-rezervuarin-e-bradomires/20%Monthly2018-12-30 16:04
https://americaneye.al/juncker-nuk-e-mbajme-me-zor-britanine-ne-be-me-shqeteson-rumania/20%Monthly2018-12-30 14:55
https://americaneye.al/luhatja-e-euros-brenda-nje-viti-u-zhvleresua-me-rreth-10-leke/20%Monthly2018-12-30 14:52
https://americaneye.al/foto-kurioziteti-i-ketyre-kafsheve-te-egra-do-iu-zbukuroje-diten/20%Monthly2018-12-30 12:34
https://americaneye.al/panda-ambasadorja-e-miqesise-e-kines/20%Monthly2018-12-30 12:33
https://americaneye.al/sipas-horoskopit-kjo-shenje-ka-pushtet-mbi-ju-me-shume-se-kushdo-tjeter/20%Monthly2018-12-30 12:32
https://americaneye.al/vrasja-e-17-vjecares-ne-laprake-gjykata-jep-masen-e-sigurise-per-te-arrestuarin/20%Monthly2018-12-30 12:10
https://americaneye.al/tentativa-e-rrembimit-te-biznesmenit-ne-elbasan-hoxha-do-perdorej-si-karrem-objektivi-ishte-tjeter/20%Monthly2018-12-30 11:38
https://americaneye.al/ekzekutimi-i-trefishte-ne-elbasan-hoxha-autoret-nuk-bene-asnje-gabim-kemi-te-bejme-me-vrases-te-sprovuar/20%Monthly2018-12-30 11:31
https://americaneye.al/sondazhi-shqiperia-ne-perqindje-derrmuese-pro-anetaresimit-ne-be-serbia-jo-aq-shume/20%Monthly2018-12-30 11:24
https://americaneye.al/debat-per-fishekzjarret-e-vitit-te-ri-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-30 11:08
https://americaneye.al/fotolajm-ja-si-eshte-bere-shoshe-nga-plumbat-makina-gjate-masakres-se-elbasanit/20%Monthly2018-12-30 17:10
https://americaneye.al/pas-largimit-te-ministrave-rama-paralajmeron-serish-ndryshime-edhe-ne-administrate/20%Monthly2018-12-30 16:22
https://americaneye.al/lojerat-e-fatit-lleshaj-porosi-drejtuesve-te-policise-nga-1-janari-bastet-do-trajtohen-si-parcela-kanabisi/20%Monthly2018-12-30 10:20
https://americaneye.al/mijera-veta-ne-protestat-antiqeveritare-ne-serbi/20%Monthly2018-12-30 10:10
https://americaneye.al/keto-jane-vendet-qe-mirepresin-te-paret-vitin-e-ri/20%Monthly2018-12-30 09:38
https://americaneye.al/detaje-per-masakren-ne-elbasan-tre-viktimat-u-kthyen-per-festat-autoret-i-ndoqen-pas-darkes/20%Monthly2018-12-31 09:43
https://americaneye.al/foto-ky-eshte-turku-qe-u-vra-mbreme-ne-atentatin-e-pergjakshem-ne-elbasan/20%Monthly2018-12-30 11:25
https://americaneye.al/detaje-nje-prej-te-vrareve-ne-elbasan-i-perfshire-ne-trafikun-e-kokaines-ne-itali/20%Monthly2018-12-30 10:35
https://americaneye.al/njerezit-me-te-admiruar-ne-bote-per-2018-cifti-obama-mund-ciftin-trump/20%Monthly2018-12-30 08:00
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-30-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-29 22:26
https://americaneye.al/gruaja-nxjerr-burrin-ne-shitje-per-vetem-18-euro/20%Monthly2018-12-29 21:40
https://americaneye.al/bandat-pergjakin-elbasanin-tre-te-vrare-nje-prej-tyre-turk/20%Monthly2018-12-30 10:19
https://americaneye.al/video-putin-tregon-aftesite-ne-hokej-shenon-5-gola/20%Monthly2018-12-29 21:13
https://americaneye.al/leuropeen-1931-anekdota-me-aktorin-e-famshem-aleksander-moisiun/20%Monthly2018-12-29 21:05
https://americaneye.al/ne-vitin-2019-i-jepet-fund-kodeve-te-huaja-telefonike-ne-kosove/20%Monthly2018-12-29 20:54
https://americaneye.al/shopping-u-online-redukton-vemendjen-dhe-perqendrimin/20%Monthly2018-12-29 20:21
https://americaneye.al/igli-tare-sulm-frontal-arbitrit-jam-totalisht-i-hutuar-nga-arbitrimi-i-kesaj-ndeshje/20%Monthly2018-12-29 19:58
https://americaneye.al/rama-tallet-me-opoziten-kur-do-e-rrxoni-pra-se-iku-viti/20%Monthly2018-12-29 19:57
https://americaneye.al/bebe-rexha-e-guximshme-zbulon-mesazhet-me-futbollistin/20%Monthly2018-12-29 19:53
https://americaneye.al/spartak-ngjela-hedh-ne-treg-hakmarrjen-e-nje-gruaje/20%Monthly2018-12-29 19:49
https://americaneye.al/si-tia-dilni-te-punoni-dhe-studioni-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2018-12-29 19:44
https://americaneye.al/shkolla-ne-mes-te-pyllit-a-eshte-menyra-me-efikase-e-arsimit-fillor/20%Monthly2018-12-29 19:34
https://americaneye.al/mbyllja-e-basteve-sportive-rama-publikon-foton-e-lamtumires/20%Monthly2018-12-29 19:04
https://americaneye.al/moti-i-keq-anulohen-qindra-fluturime-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2018-12-29 18:28
https://americaneye.al/basha-ne-protesten-te-astiri-te-bashkohemi-per-te-shembur-kete-sistem-politik/20%Monthly2018-12-29 18:15
https://americaneye.al/shqiperi-kosove-marreveshje-per-vetem-nje-kontroll-ne-kufi/20%Monthly2018-12-29 17:37
https://americaneye.al/doni-me-shume-lumturi-para-dhe-dashuri-ne-2019-en-keto-jane-7-ushqimet-qe-duhet-te-hani-ne-darken-e-vitit-te-ri/20%Monthly2018-12-29 17:37
https://americaneye.al/michael-schumacher-5-vite-nga-aksidenti-fatal/20%Monthly2018-12-29 16:43
https://americaneye.al/cfare-la-pas-amoz-oz-gjiganti-i-letrave-qe-kritikoi-politiken-izraelite/20%Monthly2018-12-29 16:16
https://americaneye.al/disa-truke-si-te-permiresoni-raportin-tuaj-ne-cift/20%Monthly2018-12-29 16:07
https://americaneye.al/nuk-ka-nxitim-per-ministrat-e-rinj-betimi-nuk-mund-te-behet-para-21-janarit/20%Monthly2018-12-30 08:29
https://americaneye.al/dhjete-destinacionet-me-te-mira-per-tu-vizituar-gjate-2019-es/20%Monthly2018-12-29 15:00
https://americaneye.al/modestia-e-kaka-sjam-braziliani-me-i-talentuar-ndoshta-kam-qene-me-profesionali/20%Monthly2018-12-29 14:54
https://americaneye.al/japonia-kerkon-punetore-hap-dyert-per-340-mije-emigrante/20%Monthly2018-12-29 14:37
https://americaneye.al/barcelona-ndez-merkaton-e-janarit/20%Monthly2018-12-29 14:29
https://americaneye.al/nese-lindni-femije-ne-zvicer-merrni-nje-bonus-prej-3000-frangash/20%Monthly2018-12-29 13:59
https://americaneye.al/miratohet-plani-per-tunelin-nenujor-mes-danimarkes-dhe-gjermanise/20%Monthly2018-12-29 13:56
https://americaneye.al/mallkimi-i-numrit-9-te-milan-pas-inzaghit-vetem-toke-e-djegur/20%Monthly2018-12-29 13:45
https://americaneye.al/ronaldo-dhe-var-juventus-e-mbyll-vitin-me-fitore/20%Monthly2018-12-29 13:42
https://americaneye.al/po-zhduket-tradita-e-bakllavase-tani-blihet-e-gatshme/20%Monthly2018-12-29 13:40
https://americaneye.al/ne-2020-en-mos-u-habisni-nese-presidente-e-shba-ve-eshte-angelina-jolie-dora-vete/20%Monthly2018-12-29 13:18
https://americaneye.al/sa-vite-diference-duhet-te-keni-me-partnerin-per-te-mos-u-ndare/20%Monthly2018-12-29 13:02
https://americaneye.al/video-njihuni-me-71-vjecarin-qe-po-lundron-neper-oqeanin-atlantik-me-nje-fuci/20%Monthly2018-12-29 12:43
https://americaneye.al/fatura-e-luftes-tregtare-miliarda-dollare-humbje-per-shba-dhe-kinen-ne-2018/20%Monthly2018-12-29 12:35
https://americaneye.al/schumacher-ishte-me-fat/20%Monthly2018-12-29 12:28
https://americaneye.al/ska-rendesi-gabi-apo-marka-kur-vjen-puna-tek-veshjet-shqiptaret-se-shohin-kuleten/20%Monthly2018-12-29 12:14
https://americaneye.al/bebe-rexha-shperthen-ndaj-nje-burri-te-martuar-me-ler-te-qete/20%Monthly2018-12-29 12:09
https://americaneye.al/orban-heq-statujen-e-imre-nagyt-heroit-antisovjetik-te-56-es/20%Monthly2018-12-29 11:59
https://americaneye.al/supersticioni-ritualet-e-vogla-qe-favorizojne-fat-te-mire/20%Monthly2018-12-29 11:21
https://americaneye.al/policia-e-shtetit-surprizon-vogelushin-ne-bathore/20%Monthly2018-12-29 11:20
https://americaneye.al/me-lehte-importojme-ministra-nga-kosova-sesa-patate/20%Monthly2018-12-29 11:10
https://americaneye.al/nga-ronaldo-te-shaqiri-15-transferimet-e-medha-te-vitit-2018/20%Monthly2018-12-29 13:43
https://americaneye.al/nano-rama-e-ka-hale-ne-sy-veliajn-lufte-civile-edhe-brenda-familjes-meta/20%Monthly2018-12-29 10:59
https://americaneye.al/2019-elefanti-brenda-be-se/20%Monthly2018-12-29 13:54
https://americaneye.al/mos-punoni-naten-dhe-ne-fundjave-plakeni-me-shpejt-qelizat-e-trurit-humbin-funksionimin-normal/20%Monthly2018-12-29 09:59
https://americaneye.al/lufta-e-trojes-sipas-elenes-tone/20%Monthly2018-12-29 09:50
https://americaneye.al/medalje-per-26-pjesetare-te-forcave-te-armatosura/20%Monthly2018-12-29 09:37
https://americaneye.al/ja-cfare-i-duhet-ujorit-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2018-12-29 09:21
https://americaneye.al/calavera-koha-per-ndryshim-ne-gjyqesorin-shqiptar-duke-shikuar-prapa-nje-vit-vetting-u/20%Monthly2018-12-29 09:13
https://americaneye.al/itali-mesazhe-kunder-krishtlindjes-debohet-per-terrorizem-emigranti-shqiptar/20%Monthly2018-12-29 09:08
https://americaneye.al/skema-e-re-e-mbijeteses-per-kompanite-e-basteve-ne-shqiperi-pas-1-janarit-do-te-maskohen/20%Monthly2018-12-29 12:14
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-29-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-28 22:27
https://americaneye.al/njihuni-me-kaubojsen-me-te-zjarrte-ne-bote-foto/20%Monthly2018-12-28 21:46
https://americaneye.al/reflektimi-i-edi-rames-per-misionin-e-tij/20%Monthly2018-12-28 21:04
https://americaneye.al/historia-e-akifit-poeti-shqiptar-qe-shkroi-himnin-e-turqise/20%Monthly2018-12-28 21:02
https://americaneye.al/spanja-nuk-e-harron-cr7-eshte-me-i-kerkuari/20%Monthly2018-12-28 20:54
https://americaneye.al/photo-of-the-day-rama-mbledh-ministrat-e-rinj-dhe-ata-te-shkarkuar/20%Monthly2018-12-28 20:44
https://americaneye.al/rama-per-meten-dhe-bashen-pse-salinjte-dhe-kadrinjte-po-sulmojne-qeverine-e-re/20%Monthly2018-12-28 20:10
https://americaneye.al/dom-gjergji-rrenqeth-me-fjalet-per-17-vjecaren-e-bukura-griselde-e-veshur-si-nuse/20%Monthly2018-12-28 19:57
https://americaneye.al/ina-muka-i-kunderpergjigjet-publikisht-veliajt-njeriun-nuk-e-ben-as-dora-dhe-as-gishti/20%Monthly2018-12-28 19:55
https://americaneye.al/vemendje-paolo-fox-parashikon-muajin-me-fatsjelles-te-cdo-shenje-horoskopi-per-2019-en/20%Monthly2018-12-28 19:48
https://americaneye.al/le-matin-1940-mbreti-zog-ka-kerkuar-viza-per-tu-larguar-nga-anglia-per-ne-shba/20%Monthly2018-12-28 19:32
https://americaneye.al/eshte-detyrimi-i-eternitetit-qe-kemi-ndaj-figurave-te-tilla/20%Monthly2018-12-28 19:27
https://americaneye.al/meta-te-ndryshojne-filozofia-e-qeverise-jo-thjesht-emrat/20%Monthly2018-12-28 19:13
https://americaneye.al/angelina-jolie-nuk-perjashton-karrieren-politike/20%Monthly2018-12-28 18:40
https://americaneye.al/7-konfliktet-qe-e-presin-boten-ne-2019-en/20%Monthly2018-12-28 18:37
https://americaneye.al/10-dite-ne-antarktide-shpetohen-babe-e-bije-nga-kosova/20%Monthly2018-12-28 18:34
https://americaneye.al/karakteristikat-e-nje-femije-gjeni/20%Monthly2018-12-28 18:30
https://americaneye.al/hiqen-tabelat-e-llotove-dhe-kazinove/20%Monthly2018-12-28 18:13
https://americaneye.al/spali-percakton-fatet-e-gattusos-te-milani/20%Monthly2019-06-05 13:46
https://americaneye.al/siguria-kur-udhetoni-ne-nje-vend-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2018-12-28 17:56
https://americaneye.al/jemi-me-optimistet-ne-bote-gallup-71-e-shqiptareve-mendojne-se-2019-do-te-jete-me-e-mire/20%Monthly2018-12-28 17:50
https://americaneye.al/trump-kercenon-do-te-mbyll-plotesisht-kufirin-me-meksiken/20%Monthly2018-12-28 16:53
https://americaneye.al/pique-kerkon-te-jete-president-i-barcelones-xavi-iniesta-ne-stol-puyol-sekretar-teknik/20%Monthly2018-12-28 16:40
https://americaneye.al/studimi-amerikan-puna-ne-hapesire-nuk-e-zvogelon-jeten/20%Monthly2018-12-28 16:25
https://americaneye.al/cunam-kokaine-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-28 16:08
https://americaneye.al/as-tremb-realin-modric-nuk-rinovon-sepse-do-interin/20%Monthly2018-12-28 15:48
https://americaneye.al/gattuso-muaj-i-tmerrshem-por-kam-besimin-e-klubit/20%Monthly2018-12-28 15:45
https://americaneye.al/brace-flet-si-zevendeskryeminister-dhe-ka-nje-paralajmerim-per-ate-qe-do-te-ndodhe-ne-administrate/20%Monthly2018-12-28 15:37
https://americaneye.al/angelina-jolie-paralajmeron-hyrjen-ne-politike/20%Monthly2018-12-28 15:34
https://americaneye.al/be-ne-ballkan-edhe-nje-vit-i-humbur/20%Monthly2018-12-28 15:28
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-shkrimtari-i-famshem-izraelit-amos-oz/20%Monthly2018-12-28 15:18
https://americaneye.al/incidenti-i-bularatit-bllokoi-marreveshjen-mes-tiranes-dhe-athines/20%Monthly2018-12-28 15:13
https://americaneye.al/foto-e-autorit-atentati-ne-laprake-per-nje-shuplake-ja-si-u-qelluan-2-te-rinjte-ne-makine/20%Monthly2018-12-28 14:16
https://americaneye.al/profil-elva-margariti-nje-arkitekte-tek-kultura/20%Monthly2018-12-28 20:20
https://americaneye.al/kryemadhi-sot-ra-qeveria-e-surrelit-u-nderruan-pjeset-e-lavatrices/20%Monthly2018-12-28 13:57
https://americaneye.al/ndryshimet-ne-qeveri-meta-nuk-vlejne-nese/20%Monthly2018-12-28 13:07
https://americaneye.al/lugati-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2018-12-28 12:48
https://americaneye.al/ndryshimet-ne-qeveri-basha-rama-u-tall-ministrat-e-larguar-te-dalin-para-drejtesise/20%Monthly2018-12-28 12:34
https://americaneye.al/si-e-priten-ministrat-shkarkimin-nga-detyra-foto/20%Monthly2018-12-28 12:07
https://americaneye.al/gjatesia-e-gishtave-te-kembeve-percakton-nese-do-te-jeni-te-pasur-dhe-te-lumtur/20%Monthly2018-12-28 11:42
https://americaneye.al/financieria-qe-zevendeson-arben-ahmetajn-kush-eshte-anila-denaj/20%Monthly2018-12-28 15:27
https://americaneye.al/shtriga-kuq-e-zi-kush-eshte-belinda-belluku-qe-zevendeson-gjiknurin/20%Monthly2018-12-28 15:12
https://americaneye.al/jo-me-kusherinj-e-krushq-ne-administrate-studentet-ekselente-punesohen-te-paret/20%Monthly2018-12-28 14:10
https://americaneye.al/hoqi-7-ministra-rama-paralajmeron-dy-te-tjere/20%Monthly2018-12-28 10:42
https://americaneye.al/furtune-ne-qeveri-rama-largon-ministrat-qe-kane-5-vite-ne-kabinet-ja-kush-i-zevendeson-emrat/20%Monthly2018-12-28 10:38
https://americaneye.al/rama-per-situaten-e-krijuar-nga-studentet-fajin-e-ka-opozita/20%Monthly2018-12-28 09:52
https://americaneye.al/rama-pas-shuplakes-se-studenteve-u-ktheva-faqen-tjeter/20%Monthly2018-12-28 11:24
https://americaneye.al/fes-73-e-studenteve-pohojne-korrupsionin-ne-universitete/20%Monthly2018-12-28 11:16
https://americaneye.al/meta-vlereson-sportistet-e-shquar-te-klubit-skenderbeu/20%Monthly2018-12-28 08:57
https://americaneye.al/ps-mbledh-sot-asamblene-kombetare-axhenda-e-mbledhjes/20%Monthly2018-12-28 08:45
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-28-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-27 22:39
https://americaneye.al/michelle-obama-mund-hillary-clinton-in-eshte-gruaja-me-e-admiruar-ne-bote/20%Monthly2018-12-27 21:44
https://americaneye.al/shega-armiku-i-tumoreve/20%Monthly2018-12-27 21:41
https://americaneye.al/keto-cifte-zodiaku-qe-do-te-bashkohen-ne-2019-en-do-te-jene-bashke-per-gjithmone/20%Monthly2018-12-27 21:34
https://americaneye.al/iu-keputen-gishtat-nga-kapsolla-efektivja-e-shqiponjave-ina-nuka-flet-per-transplantin-ne-ankara/20%Monthly2018-12-27 20:35
https://americaneye.al/vriten-19-protestues-per-cmimin-e-bukes-gazetaret-futen-ne-greve/20%Monthly2018-12-27 20:33
https://americaneye.al/thirrjet-raciste-kunder-koulibaly-inter-reagon-qe-prej-110-vitesh-i-kemi-thene-jo-cdo-forme-te-diskriminimit/20%Monthly2018-12-27 20:24
https://americaneye.al/konfirmohet-vizita-arnold-schwarzenegger-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-27 19:58
https://americaneye.al/atentati-ne-laprake-policia-ben-te-njohur-identitetin-e-autorit-te-vrasjes/20%Monthly2018-12-27 19:34
https://americaneye.al/shpronesimet-per-projektin-e-unazes-se-madhe-dalin-emrat-e-pronareve/20%Monthly2018-12-27 19:25
https://americaneye.al/mino-raiola-racizmi-po-e-fut-ne-krize-futbollin-italian/20%Monthly2018-12-27 19:20
https://americaneye.al/iku-mourinho-solskjaer-rilind-kampionin-e-botes/20%Monthly2018-12-27 18:40
https://americaneye.al/rusi-qeni-pret-me-muaj-ne-nje-njejtin-vend-kthimin-e-te-zotit/20%Monthly2018-12-27 18:27
https://americaneye.al/tmerr-sa-shume-kohe-harxhojme-me-telefonin/20%Monthly2018-12-27 18:21
https://americaneye.al/brazil-njihuni-me-shkollen-ku-merret-nje-licence-e-vecante/20%Monthly2018-12-27 18:08
https://americaneye.al/mbani-frymen-momentet-me-te-mrekullueshme-te-nenes-natyre-gjate-vitit-2018/20%Monthly2018-12-27 17:57
https://americaneye.al/adriano-celentano-rikthehet-si-personazh-i-nje-filmi-vizatimor/20%Monthly2018-12-27 17:32
https://americaneye.al/babagjyshi-nuk-i-solli-dhuraten-qe-kerkoi-9-vjecari-telefonon-policine/20%Monthly2018-12-27 17:28
https://americaneye.al/qeni-polic-u-vra-ne-krishtlindje-lamtumira-e-agjenteve-ben-xhiron-e-botes-video/20%Monthly2018-12-27 17:15
https://americaneye.al/tifozi-i-vrare-para-inter-napoli-mik-i-ultrasit-fashist-nga-lezha-foto/20%Monthly2018-12-27 17:10
https://americaneye.al/kryemadhi-behuni-gati-me-30-qershor-ka-zgjedhje-lokale-dhe-parlamentare/20%Monthly2018-12-27 17:06
https://americaneye.al/qeni-pret-me-muaj-ne-nje-njejtin-vend-kthimin-e-te-zotit/20%Monthly2018-12-27 17:01
https://americaneye.al/stuhi-mbi-inter-dy-ndeshje-me-dyer-te-mbyllura-denohen-edhe-koulibaly-e-insigne/20%Monthly2018-12-27 16:32
https://americaneye.al/dw-liria-e-shtypit-themel-i-cdo-demokracie/20%Monthly2018-12-27 16:30
https://americaneye.al/trazirat-para-inter-napoli-humbi-jeten-tifozi-interist/20%Monthly2018-12-27 16:14
https://americaneye.al/nena-i-vdiq-dhe-i-ati-e-braktisi-historia-e-17-vjecares-qe-u-vra-ne-laprake/20%Monthly2018-12-28 15:35
https://americaneye.al/euro-merr-fryme-pas-agonise-se-gjate/20%Monthly2018-12-27 15:52
https://americaneye.al/nje-leksion-nga-dani-alvesh-si-te-mposhtesh-boten-kur-ajo-te-hedh-m/20%Monthly2018-12-27 15:51
https://americaneye.al/foto-ky-eshte-apartamenti-me-i-shtrenjte-ne-evrope/20%Monthly2018-12-27 15:30
https://americaneye.al/rritet-rreziku-i-varesise-se-femijeve-nga-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-12-27 15:18
https://americaneye.al/prostitucion-alarmant-ne-universitetet-britanike-paguajne-me-seks-shpenzimet-e-larta-te-studimeve/20%Monthly2018-12-27 14:57
https://americaneye.al/rrezohet-arta-marku-gjykata-administrative-i-jep-te-drejte-prokuroreve-te-shullazit/20%Monthly2018-12-27 14:45
https://americaneye.al/drite-jeshile-per-krijimin-e-gjykatave-te-posacme-kunder-korrupsionit-dhe-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-12-27 14:22
https://americaneye.al/milani-ka-360-minuta-pa-gol-gattuson-nuk-e-shpeton-me-as-fitorja/20%Monthly2018-12-27 14:04
https://americaneye.al/shqetesim-ne-greqi-mbi-500-sulme-ne-2017-n-ndaj-objekteve-fetare/20%Monthly2018-12-27 13:54
https://americaneye.al/e-rralle-ne-kaliforni-dy-zogj-perfundojne-ne-mbidoze/20%Monthly2018-12-27 13:39
https://americaneye.al/messi-psg-veshtire-te-privohet-nga-neymar-ftesa-e-ronaldos-per-te-luajtur-ne-itali/20%Monthly2018-12-27 13:30
https://americaneye.al/ish-sulmuesi-i-milanit-zgjidhet-zyrtarisht-president-i-liberise/20%Monthly2019-03-22 10:36
https://americaneye.al/protesta-e-diaspores-balla-nuk-na-ftuan-se-do-kishim-shkuar/20%Monthly2018-12-27 12:57
https://americaneye.al/sterjo-spasse-nje-dhe-i-pandare/20%Monthly2018-12-27 12:56
https://americaneye.al/na-shohin-si-qenie-njerezore-francezja-liberation-ja-perse-emigrantet-qendrojne-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-27 12:47
https://americaneye.al/vrasja-e-griseldes-ishte-tragjedia-e-dyte-ne-familjen-gjikolaj-ne-shume-pak-kohe/20%Monthly2018-12-27 12:35
https://americaneye.al/gjesti-i-deshperuar-i-23-vjecarit-i-plagosur-me-2-plumba-coi-te-dashuren-ne-spital-por-nuk-ia-doli/20%Monthly2018-12-27 12:36
https://americaneye.al/ndeshja-inter-napoli-u-pergjak-nje-i-tifoz-zikalter-i-vrare-dhe-disa-te-plagosur/20%Monthly2018-12-27 12:21
https://americaneye.al/rrefimi-i-vecante-i-albian-ajetit-zvicra-shqiperia-dhe-objektivat/20%Monthly2018-12-27 12:17
https://americaneye.al/franca-paguan-shtrenjte-faturen-e-jelekeve-te-verdhe-43-mije-te-papune/20%Monthly2018-12-27 12:11
https://americaneye.al/trump-do-te-shurdhohet-europa-do-futet-ne-kolaps-atentat-ndaj-putin-parashikimet-e-frikshme-per-2019-en/20%Monthly2018-12-27 12:08
https://americaneye.al/mbreti-zog-njeriu-i-pasionuar-pas-aromes-se-trendafilave-qe-do-te-martohet-me-hirushen-moderne/20%Monthly2018-12-27 12:00
https://americaneye.al/rama-fton-studentet-ekselente-dhe-mjeket-ketu-fitoni-mbi-2500-usd-ne-muaj-ne-gjermani-paguani-5-here-me-shume-taksa/20%Monthly2018-12-27 17:16
https://americaneye.al/veshtrim-mbi-shqiperine-revista-diplomatike-nderkombetare-roli-i-mbretit-zog-dhe-shoqates-vatra/20%Monthly2018-12-27 11:53
https://americaneye.al/videoja-prekese-thyen-rrjetin-e-braktis-ne-rruge-shihni-reagimin-e-qenit/20%Monthly2018-12-27 12:37
https://americaneye.al/e-rrembyer-qe-ne-vitin-1987-u-gjet-dhe-iu-kthye-ne-familjes-pas-32-vjetesh/20%Monthly2018-12-27 11:31
https://americaneye.al/flota-e-re-e-autoambulancave-rama-nuk-jane-thjesht-taksi/20%Monthly2018-12-27 11:18
https://americaneye.al/meta-sfidon-policine-emigrantet-te-protestojne-ne-oborrin-e-presidences/20%Monthly2018-12-27 14:20
https://americaneye.al/fed-invest-rrit-portofolin-e-kredise-per-fermeret-4-2-miliarde-leke-per-vitin-2019/20%Monthly2018-12-27 11:10
https://americaneye.al/punesimi-i-studenteve-ne-administrate-pozicioni-perzgjedhja-dhe-dokumentet/20%Monthly2018-12-27 11:06
https://americaneye.al/video-si-u-be-kina-fuqia-e-dyte-ekonomike-ne-30-vjet/20%Monthly2018-12-27 10:57
https://americaneye.al/shqiperia-me-e-dashuruara-me-be-ne-por-ja-kush-nuk-na-do-ne-europe/20%Monthly2018-12-27 10:54
https://americaneye.al/narcos-momenti-hollivudian-kur-policia-ndalon-trafikantet-ne-det/20%Monthly2018-12-27 10:38
https://americaneye.al/studentet-i-flasin-rames-me-gjuhen-e-artit-ekspozite-me-meme-dhe-pankarta/20%Monthly2018-12-27 10:36
https://americaneye.al/do-mbetesh-plage-ne-zemer-perjete-mesazhi-prekes-i-vellait-te-griselda-gjikolajt/20%Monthly2018-12-27 10:27
https://americaneye.al/prokuroria-kerkon-burgim-te-perjetshem-per-ish-bashkeshortin-vrases/20%Monthly2018-12-27 09:28
https://americaneye.al/termeti-ne-itali-la-repubblica-shkruan-per-emigrantin-shqiptar-vrapoi-te-shpetoje-fqinjet-e-bllokuar-nen-rrenoja/20%Monthly2018-12-27 09:27
https://americaneye.al/rivaliteti-me-ronaldon-topi-i-arte-dhe-familja-leo-messi-sqaron-gjithcka/20%Monthly2018-12-27 09:24
https://americaneye.al/vrau-per-nje-kenge-denohet-pas-6-vitesh-autori/20%Monthly2018-12-27 09:22
https://americaneye.al/2019-viti-kur-trumpit-do-ti-merret-posti-i-presidentit/20%Monthly2018-12-27 09:17
https://americaneye.al/donald-trump-ne-irak-shba-jo-me-polici-i-botes/20%Monthly2018-12-27 09:11
https://americaneye.al/burse-dhe-shkolle-falas-rama-sqaron-kush-perfiton-video/20%Monthly2018-12-27 12:36
https://americaneye.al/kufiri-me-kosoven-lleshaj-hiqen-kontrollet-e-dyfishta/20%Monthly2018-12-27 10:26
https://americaneye.al/i-ngacmoi-te-dashuren-policia-sqaron-motivin-e-vrasjes-se-17-vjecares-ne-laprake/20%Monthly2018-12-27 09:28
https://americaneye.al/durres-aksident-me-pasoje-nje-te-vdekur/20%Monthly2018-12-27 08:26
https://americaneye.al/njerezit-me-kete-ngjyre-te-syve-jane-me-terheqes/20%Monthly2018-12-27 08:23
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-27-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-27 00:30
https://americaneye.al/me-biciklete-rreth-botes-jacky-chen-arrin-ne-tirane-2/20%Monthly2018-12-26 21:55
https://americaneye.al/kjo-eshte-briselda-17-vjecarja-qe-u-vra-me-plumb-ne-koke-ne-laprake/20%Monthly2018-12-26 21:51
https://americaneye.al/interi-thyen-napolin-qe-e-mbyll-ndeshjen-me-9-lojtare/20%Monthly2018-12-26 21:44
https://americaneye.al/me-biciklete-rreth-botes-jacky-chen-arrin-ne-tirane/20%Monthly2018-12-26 22:01
https://americaneye.al/bestytnite-e-31-dhjetorit/20%Monthly2018-12-26 21:30
https://americaneye.al/cfare-i-duhet-luanit-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2018-12-26 21:27
https://americaneye.al/identifikohet-autori-i-vrasjes-se-17-vjecares-ne-laprake/20%Monthly2018-12-26 21:26
https://americaneye.al/vizita-surprize-cifti-presidencial-mes-ushtarakeve-amerikane-ne-irak/20%Monthly2018-12-26 20:30
https://americaneye.al/shantazh-me-video-intime-kush-eshte-23-vjecari-i-plagosur-ne-tirane/20%Monthly2018-12-26 19:51
https://americaneye.al/meta-darke-me-klerin-fetar-arroganca-dhe-lakmia-po-e-ndajne-shoqerine/20%Monthly2018-12-27 00:33
https://americaneye.al/spitali-10-rregulla-qe-duhet-te-ndiqni-kur-vizitoni-nje-te-semure/20%Monthly2018-12-26 19:43
https://americaneye.al/arratisja-ne-hungari-raporti-sekret-nikolla-gruevski-do-fshihej-ne-greqi/20%Monthly2018-12-26 19:34
https://americaneye.al/thaci-marreveshja-kosove-serbi-do-te-firmoset-ne-shtepine-e-bardhe-ne-prani-te-trumpit/20%Monthly2018-12-27 09:15
https://americaneye.al/shpenzimet-e-festes-fatura-ne-nje-familje-pensionistesh/20%Monthly2018-12-26 18:58
https://americaneye.al/polemika-pas-termetit-ne-itali-salvini-ben-selfie-me-buke-e-nutella/20%Monthly2018-12-26 18:40
https://americaneye.al/mbreteresha-eshte-shume-e-zemeruar-me-meghan-markle/20%Monthly2018-12-26 18:07
https://americaneye.al/videoja-qe-po-trondit-opinionin-rus-sherr-me-tre-viktima-ne-nje-lokal/20%Monthly2018-12-26 17:55
https://americaneye.al/mediat-italiane-habiten-shqiperia-destinacioni-i-dyte-me-i-kerkuar/20%Monthly2018-12-26 17:53
https://americaneye.al/te-shtena-me-arme-ne-tirane-vritet-nje-vajze/20%Monthly2018-12-26 18:37
https://americaneye.al/te-moshurit-ne-finlande-ndihme-na-mbyti-vetmia/20%Monthly2018-12-26 17:45
https://americaneye.al/u-plagos-ne-proteste-rama-shperblim-per-ina-nuken/20%Monthly2018-12-26 17:41
https://americaneye.al/grup-pune-per-programet-e-gjuhes-shqipe-ne-diaspore/20%Monthly2018-12-26 17:31
https://americaneye.al/qeveria-rrit-pagen-minimale/20%Monthly2018-12-27 09:04
https://americaneye.al/psg-pasurohet-edhe-me-shume-championsi-i-jep-80-mln-eu/20%Monthly2018-12-26 17:13
https://americaneye.al/japonia-do-gjuaje-balenat-terhiqet-nga-komisioni-nderkombetar-i-gjuetise/20%Monthly2018-12-26 16:27
https://americaneye.al/analiza-nje-tjeter-vit-perplasjesh-mes-presidentit-trump-dhe-medias/20%Monthly2018-12-26 16:23
https://americaneye.al/sarri-i-bindur-do-higuain-te-chelsea/20%Monthly2018-12-26 16:15
https://americaneye.al/grezda-te-rangers-jam-super-por-kam-nje-problem/20%Monthly2018-12-26 16:15
https://americaneye.al/ronaldo-ruan-pathyeshmerine-e-juventusit-me-10-lojtare/20%Monthly2018-12-26 16:09
https://americaneye.al/devijimi-i-lanes-pd-veliaj-mashtron-projekti-i-lumit-ka-ndryshuar/20%Monthly2018-12-26 15:50
https://americaneye.al/rrezimi-i-dekretit-te-metes-opozita-kallezon-deputetet-e-ps/20%Monthly2018-12-26 15:29
https://americaneye.al/shenjat-kur-keni-zgjedhur-kirurgun-e-gabuar-plastik/20%Monthly2018-12-26 15:21
https://americaneye.al/britaniket-4-75-miliarde-paund-per-dhurata/20%Monthly2018-12-26 15:04
https://americaneye.al/si-llogaritet-kursi-zyrtar-i-kembimit/20%Monthly2018-12-26 14:40
https://americaneye.al/rusia-teston-nje-arme-te-re-supersonike/20%Monthly2018-12-26 14:23
https://americaneye.al/fasoneria-jep-alarmin-renia-e-euros-dhe-mosrimbursimi-i-tvsh-se-na-kane-perkeqesuar-skajshem-aktivitetin/20%Monthly2018-12-26 14:09
https://americaneye.al/krasta-madheria-i-pafuqishem-ka-zgjedhur-te-behet-i-keqinformuar-pse-nuk-e-le-fronin/20%Monthly2018-12-26 21:31
https://americaneye.al/festa-e-vitit-te-ri-shperndahen-dhurata-per-femijet-ne-nevoje-te-qendrave-sociale/20%Monthly2018-12-26 13:14
https://americaneye.al/keta-jane-31-personat-me-te-kerkuar-ne-shkoder-emrat-dhe-fotot/20%Monthly2018-12-26 13:07
https://americaneye.al/rama-ligji-i-arsimit-te-larte-nuk-preket-basha-te-anulohet-zanafilla-e-se-keqes/20%Monthly2018-12-27 09:05
https://americaneye.al/rama-zbardh-planin-une-do-udheheq-protesten-e-studenteve-dhe-do-e-kap-sic-kam-kapur-te-gjitha-te-tjerat/20%Monthly2018-12-26 12:45
https://americaneye.al/ligji-i-arsimit-te-larte-nuk-preket-rama-ka-dhe-nje-mesazh-per-pedagoget/20%Monthly2018-12-26 12:42
https://americaneye.al/basha-rama-mashtroi-studentet-cikerrimat-nuk-japin-zgjidhje/20%Monthly2018-12-26 12:30
https://americaneye.al/gjuha-angleze-rama-kurse-falas-ne-te-gjitha-universitetet/20%Monthly2018-12-26 13:42
https://americaneye.al/vendimi-i-papritur-i-rames-te-gjitha-vendet-e-lira-te-punes-ne-shtet-do-u-ofrohen-studenteve/20%Monthly2018-12-26 12:18
https://americaneye.al/3-gjyqtare-femra-nga-shqiperia-me-stemen-e-fifa-s/20%Monthly2018-12-26 12:11
https://americaneye.al/nga-plagjiatura-te-karta-e-studentit-rama-zbulon-vendimet-e-qeverise/20%Monthly2018-12-26 12:50
https://americaneye.al/terhiqet-barcelona-de-light-mes-bayernit-dhe-juventusit/20%Monthly2018-12-26 11:52
https://americaneye.al/si-mund-te-kembehet-nje-kartemonedhe-e-demtuar/20%Monthly2018-12-26 11:39
https://americaneye.al/boxing-day-italia-dhe-anglia-nuk-njohin-pushime-krishtlindjesh-te-gjitha-skuadrat-zbresin-sot-ne-fushe/20%Monthly2018-12-26 11:30
https://americaneye.al/po-zoteri-une-besoj-babagjyshi-ekziston/20%Monthly2018-12-26 11:26
https://americaneye.al/kur-mbreti-zog-shpallte-te-dielen-dhe-jo-me-te-premten-si-dite-pushimi-per-te-gjitha-fete-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-26 12:44
https://americaneye.al/ps-mbledh-te-premten-asamblene-zbardhet-agjenda/20%Monthly2018-12-26 11:06
https://americaneye.al/rama-publikon-vendimet-plotesuam-te-gjitha-kerkesat-e-studenteve/20%Monthly2018-12-26 12:23
https://americaneye.al/cfare-iu-duhet-binjakeve-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2018-12-26 10:43
https://americaneye.al/rama-mbledh-sot-qeverine-ne-fokus-studentet/20%Monthly2018-12-26 10:16
https://americaneye.al/3-shenjat-e-horoskopit-te-cilat-do-te-triumfojne-ne-dashuri-e-biznes-gjate-2019-es/20%Monthly2018-12-26 10:10
https://americaneye.al/wall-street-frike-ngadhjetori-i-zi/20%Monthly2018-12-26 09:45
https://americaneye.al/rikthehet-piratet-e-karaibeve-por-kete-here-pa-johnny-depp/20%Monthly2018-12-26 09:40
https://americaneye.al/spitali-10-rregulla-qe-duhet-te-ndiqni-kur-vizitoni-dike/20%Monthly2018-12-26 09:22
https://americaneye.al/forca-detare-93-vjet-xhacka-zgjasim-edhe-nje-vit-qendrimin-tone-ne-detin-egje/20%Monthly2018-12-26 12:18
https://americaneye.al/trump-i-prere-qeveria-mbetet-e-mbyllur-derisa-te-sponsorizohet-muri-me-meksiken/20%Monthly2018-12-26 08:49
https://americaneye.al/ja-sa-shqiptare-kane-marre-nenshtetesine-e-nje-vendi-te-be-se/20%Monthly2018-12-26 12:19
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-26-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-25 22:48
https://americaneye.al/flutura-qe-zgjodhe-tregon-anet-e-fshehura-te-personalitetit-tend/20%Monthly2018-12-25 22:17
https://americaneye.al/frendo-komunizmi-i-enver-hoxhes-deshi-te-vriste-zotin/20%Monthly2018-12-26 11:09
https://americaneye.al/si-u-festua-krishtlindja-anembane-botes-foto/20%Monthly2018-12-25 21:36
https://americaneye.al/shba-2018-a-viti-i-gruas/20%Monthly2018-12-25 21:27
https://americaneye.al/arma-sekrete-e-rusise-paraqitet-ne-kalendarin-e-ushtrise-per-2019-foto/20%Monthly2018-12-25 21:19
https://americaneye.al/gjykata-refuzon-kerkesen-e-gilmando-danit/20%Monthly2018-12-25 21:01
https://americaneye.al/historia-e-dhimbshme-gjashte-vajzat-jetime-nga-kukesi-behen-me-shtepi-ne-tirane/20%Monthly2018-12-25 20:57
https://americaneye.al/spartak-ngjela-tregon-si-festohej-krishtlindja-ne-burg/20%Monthly2018-12-25 20:54
https://americaneye.al/nje-tjeter-shtet-legalizon-kanabisin/20%Monthly2018-12-25 20:42
https://americaneye.al/agjencia-franceze-e-lajmeve-afp-publikon-pamje-nga-atmosfera-festive-ne-sheshin-skenderbej/20%Monthly2018-12-25 20:12
https://americaneye.al/nga-pikat-kufitare-te-sheshet-publike-zbardhen-masat-e-sigurise-per-festat/20%Monthly2018-12-25 19:50
https://americaneye.al/arsyet-pse-duhet-te-flini-ne-anen-e-majte/20%Monthly2018-12-25 19:44
https://americaneye.al/njohjet-online-dhe-te-vertetat-rreth-marredhenieve-ne-cift/20%Monthly2018-12-25 19:22
https://americaneye.al/basha-tregon-ku-kaloi-krishtlindjen/20%Monthly2018-12-25 19:14
https://americaneye.al/1-5-milione-shqiptare-emigrante/20%Monthly2018-12-25 21:45
https://americaneye.al/edhe-policet-duan-te-ikin-nga-shqiperia-80-perqind-e-efektiveve-kane-aplikuar-per-lotarine-amerikane/20%Monthly2018-12-25 18:07
https://americaneye.al/vucic-bllokon-dialogun-me-kosoven-flasim-kur-te-hiqet-taksa-100/20%Monthly2018-12-25 18:03
https://americaneye.al/ligji-i-ri-i-policise-si-do-te-behet-rekrutimi-i-ushtarakeve/20%Monthly2018-12-26 11:11
https://americaneye.al/rusi-meteori-shemb-kodren-dhe-shkreton-gjithcka-video/20%Monthly2018-12-25 17:42
https://americaneye.al/artisti-shqiptar-pozon-ne-krah-te-kengetares-jennifer-lopez/20%Monthly2018-12-25 17:37
https://americaneye.al/marota-me-dore-te-hekurt-ndryshon-interin-ne-10-dite/20%Monthly2018-12-25 17:08
https://americaneye.al/kush-ishte-perandori-ilir-qe-vendosi-krishtlindjet/20%Monthly2018-12-26 11:11
https://americaneye.al/rreth-botes-me-pjatat-me-te-mira-te-krishtlindjeve/20%Monthly2018-12-25 16:23
https://americaneye.al/habibi-njeriu-qe-ruan-gjuhen-me-te-cilen-foli-jezu-krishti/20%Monthly2018-12-25 16:17
https://americaneye.al/nga-nicki-minaj-dhe-cardi-b-te-meghan-dhe-kate-10-grindjet-me-te-ashpra-midis-yjeve-gjate-vitit-2018/20%Monthly2018-12-25 15:43
https://americaneye.al/si-arabia-saudite-po-synon-krijimin-e-super-bankave/20%Monthly2018-12-25 15:28
https://americaneye.al/gara-per-zevendesimin-e-arta-markut-zbulohen-kandidatet-qe-plotesojne-kriteret-per-kryeprokuror/20%Monthly2018-12-25 15:12
https://americaneye.al/emigranti-nga-kosova-hero-ne-austri-shpetoi-femijen-ne-oxhak/20%Monthly2018-12-25 14:47
https://americaneye.al/ore-te-nxehta-per-shkembimin-higuain-morata-ne-marreveshje-edhe-fabregas/20%Monthly2018-12-25 14:44
https://americaneye.al/cfare-eshte-efekti-grinch-ne-krishtlindje-rritet-rreziku-ndaj-depresionit/20%Monthly2018-12-25 14:32
https://americaneye.al/renditja-seksi-pozat-me-te-nxehta-te-yjeve-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-25 14:10
https://americaneye.al/arritje-te-rendesishme-ne-eksplorimet-e-hapesires-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-25 13:53
https://americaneye.al/adriano-morattin-e-kisha-si-baba-refuzova-real-madridin-per-interin/20%Monthly2018-12-25 13:35
https://americaneye.al/erdogani-fton-trump-per-vizite-ne-turqi-pas-terheqjes-amerikane-nga-siria/20%Monthly2018-12-25 13:01
https://americaneye.al/dhjetor-1966-mos-e-humbisni-urimin-e-fundit-te-krishtlindjeve-ne-komunizem/20%Monthly2018-12-25 13:01
https://americaneye.al/kryemadhi-politika-shqiptare-te-ktheje-syte-nga-besimi-ne-zot/20%Monthly2018-12-25 12:58
https://americaneye.al/struktura-qe-i-tremb-te-gjithe-ja-kandidatet-e-mundshem-per-spak/20%Monthly2018-12-25 12:58
https://americaneye.al/meta-krishtlindja-2019-me-negociata-te-hapura-me-be-ne/20%Monthly2018-12-25 12:43
https://americaneye.al/nga-vanda-nara-te-naingolani-e-spaleti-ja-si-e-ndryshoi-marota-interin-ne-10-dite/20%Monthly2018-12-25 12:28
https://americaneye.al/barca-dominuese-ne-la-liga-gjate-vitit-2018/20%Monthly2018-12-25 12:23
https://americaneye.al/2019-me-shume-te-djathte-ne-parlamentin-europian/20%Monthly2018-12-25 12:02
https://americaneye.al/papa-francesku-njeriu-eshte-bere-i-pangopshem-dhe-lakmitar/20%Monthly2018-12-25 12:05
https://americaneye.al/shba-bllokimi-politik-vazhdon-bie-edhe-bursa/20%Monthly2018-12-25 11:49
https://americaneye.al/mafiozet-ballkanas-larje-hesapesh-ne-rruget-e-vjenes/20%Monthly2018-12-25 11:47
https://americaneye.al/gjuha-shqipe-lende-me-zgjedhje-ne-turqi/20%Monthly2018-12-25 11:44
https://americaneye.al/10-rrjetet-me-te-medha-te-hoteleve-ne-bote-per-2018-foto/20%Monthly2018-12-25 11:39
https://americaneye.al/ronaldo-tregon-anen-humane-u-shperndan-dhurata-femijeve-ne-spital/20%Monthly2018-12-25 11:06
https://americaneye.al/shqiptaret-me-punetoret-e-italise/20%Monthly2018-12-25 11:03
https://americaneye.al/krishtlindjet-zbuloni-se-cili-eshte-gatimi-shqiptar-qe-njohin-te-huajt/20%Monthly2018-12-25 10:54
https://americaneye.al/greqia-po-humb-kryesimin-si-investitori-me-i-madh-ne-shqiperi-ia-le-vendin-zvicres/20%Monthly2018-12-25 12:47
https://americaneye.al/krishtlindjet-rama-uron-femijet-ne-nevoje-nuk-festoj-pa-ty/20%Monthly2018-12-25 12:44
https://americaneye.al/zbulo-clloj-ish-i-psikopati-je-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2018-12-25 10:16
https://americaneye.al/trump-premton-se-aleatet-nuk-do-te-perfitojne-nga-shba-ja/20%Monthly2018-12-25 10:10
https://americaneye.al/disa-ushqime-krishtlindjesh-me-vlera-per-shendetin/20%Monthly2018-12-25 10:08
https://americaneye.al/kthehet-pas-6-muajsh-nga-afganistani-rreshteri-shqiptar-surprizon-femijet-video/20%Monthly2018-12-25 09:51
https://americaneye.al/mesha-e-krishtlindjes-katedralja-e-shen-palit-katoliket-festojne-lindjen-e-krishtit/20%Monthly2018-12-25 09:49
https://americaneye.al/planeti-toke-te-mahnit-fotot-me-spektakolare-te-vitit-2018/20%Monthly2018-12-25 09:34
https://americaneye.al/krishtlindjet-papa-denon-boten-e-materializmit-dhe-varferise/20%Monthly2018-12-25 10:54
https://americaneye.al/krishtlindje-te-bardha-pse-lidhja-midis-debores-dhe-krishtlindjeve-eshte-kaq-e-forte/20%Monthly2018-12-25 08:39
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-25-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-24 22:18
https://americaneye.al/etna-eshte-zgjuar-mbi-130-termete-ne-3-ore/20%Monthly2018-12-24 21:58
https://americaneye.al/gjesti-i-vecante-10-vjecari-nga-roskoveci-jep-per-bamiresi-per-familjet-ne-nevoje-kursimet-e-nje-viti/20%Monthly2018-12-24 21:31
https://americaneye.al/apartamente-makina-dhurata-dhe-borxhe-alma-licaj-fshehu-pasurine-dhe-beri-deklarim-te-rreme/20%Monthly2018-12-24 21:27
https://americaneye.al/intervista-berisha-rrefehet-si-malesor-para-adi-krastes/20%Monthly2018-12-24 21:20
https://americaneye.al/ne-mirdite-ka-fshatra-qe-jetojne-si-para-100-vjetesh-ka-shkolla-me-1-nxenes/20%Monthly2018-12-24 21:00
https://americaneye.al/cfare-dhurate-duhet-te-pergatisim-per-krishtlindjen/20%Monthly2018-12-24 20:38
https://americaneye.al/video-po-vijne-krishtlindjet-urimi-i-vecante-i-rames-dhe-zahos/20%Monthly2018-12-24 20:31
https://americaneye.al/balerina-shqiptare-virgjerine-e-kam-dhuruar-per-ditelindje/20%Monthly2018-12-24 20:28
https://americaneye.al/meta-uron-krishtlindjet-te-mos-harrojme-njerezit-ne-nevoje/20%Monthly2018-12-24 20:22
https://americaneye.al/gezuar-krishtlindjen-nga-familja-e-cr7/20%Monthly2018-12-24 20:15
https://americaneye.al/nga-protestat-tek-boterori-fotot-me-te-rendesishme-te-vitit-2018/20%Monthly2018-12-24 20:12
https://americaneye.al/izraeli-voton-me-9-prill-koalicioni-i-netanyahut-shperndan-knesset-in/20%Monthly2018-12-24 19:47
https://americaneye.al/koncerti-festiv-per-krishtlindjen-ne-shesh-veliaj-me-e-mira-per-tiranen-eshte-gjithmone-perpara/20%Monthly2018-12-24 20:09
https://americaneye.al/edi-rama-i-ka-treguar-europes-menyren-se-si-duhet-te-sillemi-me-banditet-e-terroristet-iraniane/20%Monthly2018-12-24 20:36
https://americaneye.al/betlehemi-pergatitet-te-festoje-krishtlindjen-mijera-pelegrine-pjesemarres/20%Monthly2018-12-24 19:02
https://americaneye.al/pronari-surprizon-punonjesit-per-festa-shperndan-4-milione-dollare-shperblime/20%Monthly2018-12-24 18:28
https://americaneye.al/faulli-i-trete-i-mark-zuckerberg/20%Monthly2018-12-24 18:27
https://americaneye.al/je-vrases-gjakftohte-debati-i-ashper-mes-erdoganit-dhe-kryeministrit-izraelit/20%Monthly2018-12-24 18:20
https://americaneye.al/rama-kadrinjte-i-shikoj-te-agjituar-iu-iku-dhjetori-pa-revolucion/20%Monthly2018-12-24 17:57
https://americaneye.al/nderhyri-per-ndryshimin-e-mases-se-sigurise-ne-pranga-avokati/20%Monthly2018-12-24 17:45
https://americaneye.al/pas-shkarkimit-te-bashkim-dedjas-kuvendi-shpall-vakancen-per-anetar-te-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-12-24 17:43
https://americaneye.al/foto-mahnitese-nga-vullkani-ne-cunam/20%Monthly2018-12-24 17:13
https://americaneye.al/banka-e-shqiperise-ka-blere-rreth-400-milione-euro-ne-tregun-valutor-arsyet-pse-po-forcohet-leku/20%Monthly2018-12-24 16:42
https://americaneye.al/kqz-gati-per-zgjedhjet-e-30-qershorit-edhe-pse-ska-reforme/20%Monthly2018-12-24 16:36
https://americaneye.al/paralajmerimi-anglez-al-kaeda-po-rizgjohet/20%Monthly2018-12-24 16:26
https://americaneye.al/nje-recete-e-sterlashte-per-nje-shije-unike/20%Monthly2018-12-24 16:11
https://americaneye.al/kenga-e-krishtlindjeve-nate-e-qete-mbush-200-vite-u-krijua-ne-austri/20%Monthly2018-12-24 16:07
https://americaneye.al/nje-leter-dashurie-e-lasgushit-per-vajzen-me-emrin-shqipe/20%Monthly2018-12-24 16:00
https://americaneye.al/shakira-po-paguan-cmimin-e-larte-te-lidhjes-me-pike/20%Monthly2018-12-24 15:50
https://americaneye.al/dekori-i-ushqimit-sfida-e-re-e-kuzhiniereve/20%Monthly2018-12-24 15:43
https://americaneye.al/6-ide-si-ti-edukoni-femijet-te-kene-sjellje-te-mire/20%Monthly2018-12-24 15:37
https://americaneye.al/fotot-per-te-mos-u-humbur-kishim-tren-por-nuk-kishim-makina/20%Monthly2018-12-24 15:21
https://americaneye.al/pse-saturni-po-humbet-unazat/20%Monthly2018-12-24 15:07
https://americaneye.al/dite-te-veshtira-per-gattuson-dy-ndeshjet-e-ardhshme-vendosin-fatin-e-tij/20%Monthly2018-12-24 14:50
https://americaneye.al/emigrantet-fundosin-euron-arrin-nivelin-me-te-ulet-nga-gushti-2008/20%Monthly2018-12-24 14:25
https://americaneye.al/al-kaeda-po-planifikon-sulme-ne-aeroporte-dhe-ne-avionet-per-udhetare/20%Monthly2018-12-24 14:20
https://americaneye.al/shqiptaret-race-e-perzier-me-arabet-arben-llalla-akuzon-panajot-barken-per-nxitje-te-nacionalizmit-grek/20%Monthly2018-12-24 14:05
https://americaneye.al/kreu-i-opozites-greke-mesazh-per-shqiperine/20%Monthly2018-12-24 13:53
https://americaneye.al/rooney-zbulon-atmosferen-e-padurueshme-as-kuzhinieret-nuk-ishin-te-lumtur-me-mourinhon/20%Monthly2018-12-24 13:52
https://americaneye.al/ngushtohet-laku-psg-duhet-te-shese-nje-mes-neymar-e-mbappe/20%Monthly2018-12-24 13:47
https://americaneye.al/ndryshime-ne-qeveri-rama-kemi-bere-gabime-po-reflektojme-pas-shuplakes-se-studenteve/20%Monthly2018-12-24 21:25
https://americaneye.al/ja-pse-princesha-i-ben-blerjet-si-populli-ne-supermarket-me-ulje/20%Monthly2018-12-24 13:06
https://americaneye.al/nje-emigrant-shqiptar-kandidat-per-deputet-ne-greqi/20%Monthly2018-12-24 20:34
https://americaneye.al/shba-pergatitet-per-nje-shutdown-te-gjate/20%Monthly2018-12-24 12:54
https://americaneye.al/trump-mesazh-erdoganit-siria-eshte-e-gjitha-e-juaja/20%Monthly2018-12-24 12:51
https://americaneye.al/krishtlindja-ne-australi-termometri-shenon-47-grade/20%Monthly2018-12-24 12:48
https://americaneye.al/macronit-i-ka-shkuar-koha-si-lojtar-i-vetem/20%Monthly2018-12-24 12:46
https://americaneye.al/vetting-2018-bilanci-dramatik-77-gjyqtare-e-prokurore-ne-site-afersisht-gjysma-u-shkarkuan/20%Monthly2018-12-24 12:15
https://americaneye.al/studimi-profesionet-qe-bejne-seks-me-koleget-ne-festen-e-punes-se-fundvitit/20%Monthly2018-12-24 12:05
https://americaneye.al/fotot-e-rralla-nga-ballo-e-vitit-te-ri-1938-kur-zogu-ra-ne-dashuri-me-geraldinen/20%Monthly2018-12-24 12:03
https://americaneye.al/motrat-binjake-qe-duan-te-martohen-me-te-njejtin-burre/20%Monthly2018-12-24 11:57
https://americaneye.al/psikologji-sa-vjec-nuk-i-besohet-me-babagjyshit-te-vitit-te-ri/20%Monthly2018-12-24 11:50
https://americaneye.al/italia-nuk-ka-nderhyre-ne-shpalljen-e-mbreterise-shqiptare/20%Monthly2018-12-24 11:34
https://americaneye.al/arqipeshkvi-imzot-george-frendo-ndaloni-korrupsionin/20%Monthly2018-12-24 11:28
https://americaneye.al/e-kerkon-roma-panucci-prane-largimit-nga-shqiperia/20%Monthly2018-12-24 11:24
https://americaneye.al/10-liqenet-me-ngjyrat-me-te-rralla-foto/20%Monthly2018-12-24 11:11
https://americaneye.al/olsi-rama-partizani-do-miq-jo-armiq/20%Monthly2018-12-24 10:45
https://americaneye.al/kryepeshkopi-janullatos-uron-besimtaret-krishtlindja-na-ofron-siguri/20%Monthly2018-12-24 13:04
https://americaneye.al/te-mbash-sekrete-nuk-eshte-mire-per-shendetin/20%Monthly2018-12-24 10:06
https://americaneye.al/nderkombetaret-u-prishin-pushimet-deputeteve-reforma-zgjedhore-ne-dhjetor/20%Monthly2018-12-24 09:40
https://americaneye.al/probleme-me-urthin-stervituni-me-pak-intensitet-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2018-12-24 09:31
https://americaneye.al/kete-jave-temperatura-te-uleta-por-mot-i-kthjellet/20%Monthly2018-12-24 09:19
https://americaneye.al/nis-mbledhja-e-kryesise-se-ps/20%Monthly2018-12-24 09:17
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-24-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-23 22:50
https://americaneye.al/trump-njofton-shanahan-sekretari-i-ri-i-mbrojtjes/20%Monthly2018-12-23 21:29
https://americaneye.al/izraeli-nis-misionin-e-pare-eksplorues-drejt-henes/20%Monthly2018-12-23 20:57
https://americaneye.al/keto-jane-10-familjet-me-te-pasura-ne-bote/20%Monthly2018-12-23 20:33
https://americaneye.al/ndryshime-ne-qeverine-rama-ja-ministrat-qe-nuk-preken/20%Monthly2018-12-23 19:46
https://americaneye.al/beteja-rama-meta-afrimi-i-zgjedhjeve-vendore-shton-tensionet/20%Monthly2018-12-23 19:41
https://americaneye.al/kali-me-floke-biond-qe-po-cmend-rrjetin-foto/20%Monthly2018-12-23 19:26
https://americaneye.al/njihuni-me-bimen-qe-largon-toksinat-nga-shtepia/20%Monthly2018-12-23 19:03
https://americaneye.al/ballkani-ne-vitin-2019-ndryshimi-duhet-te-vije-nga-brenda/20%Monthly2018-12-23 18:52
https://americaneye.al/kjo-eshte-policja-me-seksi-foto/20%Monthly2018-12-23 18:41
https://americaneye.al/valter-gjoni-si-e-takova-santa-klausin-te-kuota-66o-32-35-ne-arktikun-e-veriut/20%Monthly2018-12-23 18:05
https://americaneye.al/basha-rama-kerkon-te-zhvendose-lanen-kjo-gje-nuk-ka-ndodhur-qe-nga-koha-e-romes-se-lashte/20%Monthly2018-12-23 17:36
https://americaneye.al/7-filmat-qe-duhet-te-rishihni-gjate-krishtlindjeve/20%Monthly2018-12-23 17:22
https://americaneye.al/makthi-i-32-vjecares-perndiqej-nga-ish-e-dashura-e-burrit-ndryshova-5-numra-por-serish/20%Monthly2018-12-23 17:03
https://americaneye.al/surpriza-te-shumta-ja-parashikimi-i-horoskopit-per-javen-qe-vjen-keto-shenja-jane-me-fat/20%Monthly2018-12-23 17:00
https://americaneye.al/ben-sherr-me-fqinjin-shqiptari-i-shkon-me-sepate-ne-shtepi/20%Monthly2018-12-23 16:49
https://americaneye.al/nuk-dini-cfare-dhuratash-te-beni-per-festa-jua-thote-horoskopi-per-cdo-shenje/20%Monthly2018-12-23 16:36
https://americaneye.al/tronditi-zvicren-me-shqiponjen-kush-eshte-ushtarja-shqiptaro-zvicerane/20%Monthly2018-12-23 16:20
https://americaneye.al/juventus-mendon-per-merkaton-e-veres-dy-mesfushore-ne-listen-e-paraticit/20%Monthly2018-12-23 16:00
https://americaneye.al/femrat-me-te-famshme-te-seksit/20%Monthly2018-12-23 15:49
https://americaneye.al/rriten-cmimet-per-festa/20%Monthly2018-12-23 15:41
https://americaneye.al/festat-rikthejne-emigrantet-mbi-29-mije-persona-hyne-ne-shqiperi-ne-48-ore/20%Monthly2018-12-23 15:07
https://americaneye.al/higuain-nuk-shenon-me-kritikohet-skema-e-gattusos/20%Monthly2018-12-23 15:08
https://americaneye.al/agjente-te-antiterrorit-vendosen-ne-kufi/20%Monthly2018-12-23 14:59
https://americaneye.al/reforma-zgjedhore-pas-krishtlindjes-nderkombetaret-vazhdojne-negociatat/20%Monthly2018-12-23 14:50
https://americaneye.al/partizani-ndalet-ne-gjirokaster-perfiton-kukesi/20%Monthly2018-12-23 14:46
https://americaneye.al/olta-gixhari-per-cunat-e-babit-nese-kam-nje-te-tille-i-bie-ta-shkel-me-kembe/20%Monthly2018-12-23 14:29
https://americaneye.al/ish-i-dashuri-i-rita-ores-gjuan-luana-vjollcen/20%Monthly2018-12-23 14:28
https://americaneye.al/60-e-plazheve-japoneze-mund-te-zhduken-per-kete-arsye/20%Monthly2018-12-23 14:22
https://americaneye.al/zbulohet-marredhenia-sekrete-e-mourinho-s-ka-nje-mikeshe-speciale-14-vite-me-te-re/20%Monthly2018-12-23 14:14
https://americaneye.al/solskjaer-pas-fitores-merita-eshte-e-runit-me-tregoi-sekretet/20%Monthly2018-12-23 14:10
https://americaneye.al/e-bujshme-interi-pezullon-rebelin-nainggolan/20%Monthly2018-12-23 14:05
https://americaneye.al/histori-spiunazhi-te-milani-fassone-perndiqte-gazetaret/20%Monthly2018-12-23 13:59
https://americaneye.al/vettel-i-shkruan-ferrarit-te-bashkuar-bejme-hapin-tjeter/20%Monthly2018-12-23 13:40
https://americaneye.al/mediat-britanike-shqiptaret-po-na-mbysin-me-kokaine/20%Monthly2018-12-23 13:33
https://americaneye.al/alienet-kane-zbritur-ne-toke/20%Monthly2018-12-23 13:16
https://americaneye.al/parlamenti-i-kubes-miraton-kushtetuten-e-re-sistem-njepartiak-por-lejon-martesat-gay/20%Monthly2018-12-23 13:07
https://americaneye.al/cfare-i-duhet-bricjapit-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2018-12-23 13:02
https://americaneye.al/olta-gixhari-dua-te-varem-nga-burri-e-urrej-barazine-gjinore/20%Monthly2018-12-23 12:51
https://americaneye.al/pse-ky-metal-papritur-u-be-me-i-shtrenjte-se-ari-bloomberg-cmimi-u-rrit-me-50-kerkohet-per-automjetet/20%Monthly2018-12-23 12:39
https://americaneye.al/izraeli-perplaset-me-turqine-gezon-greqia/20%Monthly2018-12-23 12:22
https://americaneye.al/tregu-i-gjelave-te-baldushkut-veliaj-ndihmojme-ekonomine-lokale/20%Monthly2018-12-23 11:52
https://americaneye.al/11-gabimet-qe-nuk-duhen-bere-ne-party-n-e-punes/20%Monthly2018-12-23 11:49
https://americaneye.al/halili-hap-kartat-tirana-donatoret-e-rinj-merkatoja-ndertimi-i-stadiumit-ja-plani-im/20%Monthly2018-12-23 11:46
https://americaneye.al/kreu-i-laburisteve-brexit-do-te-vazhdoje-edhe-nese-ne-te-majtet-fitojme-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-12-23 14:19
https://americaneye.al/zhvillimet-kaotike-te-kesaj-jave-ne-uashington/20%Monthly2018-12-23 11:22
https://americaneye.al/emrat-51-pedagoge-te-filologjikut-firmosin-peticionin-kunder-ligjit-per-arsimin-e-larte/20%Monthly2018-12-23 11:12
https://americaneye.al/cfare-ngjyre-i-ke-pyetja-e-kejvina-kthjelles-ben-fatmira-brecanin-te-vere-duart-ne-koke/20%Monthly2018-12-23 11:00
https://americaneye.al/pr-ligjet-per-gjobitjen-e-portaleve-pd-pakete-e-censures-se-medies/20%Monthly2018-12-23 10:57
https://americaneye.al/ndalimi-i-fishekzjarreve-lleshaj-i-pergjigjet-berishes-festat-nuk-behen-me-shperthime/20%Monthly2018-12-23 10:50
https://americaneye.al/zgjidh-celesin-qe-te-pelqen-me-shume-dhe-do-zbulosh-dicka-interesante-nga-vetja/20%Monthly2018-12-23 10:41
https://americaneye.al/parashikimi-i-motit-per-javen-e-fundit-te-vitit-2018/20%Monthly2018-12-23 09:57
https://americaneye.al/nese-do-te-isha-vonuar-edhe-dy-ore-do-ta-kisha-humbur-doren-rama-i-premton-mbeshtetje-ina-mukes/20%Monthly2018-12-23 10:54
https://americaneye.al/ja-cfare-i-duhet-shigjetarit-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2018-12-23 09:50
https://americaneye.al/ndryshimi-i-planit-urbanistik-basha-do-te-pastrohen-60-milione-euro-para-te-pista/20%Monthly2018-12-23 09:39
https://americaneye.al/serbi-nuk-ndalen-protestat-kunder-vucicit/20%Monthly2018-12-23 08:47
https://americaneye.al/kartolina-e-fundvitit-vjen-nga-marsi/20%Monthly2018-12-23 08:32
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-23-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-22 22:32
https://americaneye.al/shenjat-e-horoskopit-qe-vuajne-me-teper-nga-problemet-me-ankthin/20%Monthly2018-12-22 22:08
https://americaneye.al/kikboks-adriatik-cami-shpallet-kampion-bote-ne-dy-kategori/20%Monthly2018-12-22 21:43
https://americaneye.al/juvja-e-rekordeve-likuidon-romen-shpallet-kampione-e-dimrit/20%Monthly2018-12-22 21:40
https://americaneye.al/5-truket-e-femrave-franceze-per-te-qene-te-persosura/20%Monthly2018-12-22 21:32
https://americaneye.al/te-gjithe-ne-shitje-perez-pergatit-revolucionin-madrilen/20%Monthly2018-12-22 21:11
https://americaneye.al/krishtlindje-jo-te-qeta-per-socialistet/20%Monthly2018-12-22 20:51
https://americaneye.al/rrefimi-i-prostitutes-burrat-vijne-te-ne-kur-grate-gatuajne-per-naten-e-vitit-te-ri/20%Monthly2018-12-22 20:36
https://americaneye.al/rama-mesazh-studenteve-me-nje-thenie-te-obames/20%Monthly2018-12-22 20:20
https://americaneye.al/el-chapo-ne-lot-sheh-vajzat-per-here-te-pare-pas-kater-muajsh/20%Monthly2018-12-22 20:07
https://americaneye.al/klopp-zbulon-lojtarin-e-vetem-te-cilit-i-ka-kerkuar-nje-selfie/20%Monthly2018-12-22 19:49
https://americaneye.al/lufte-per-kokaine-ne-ballkan-ekzekutohet-bossi-i-mafies-ne-mes-te-vjenes/20%Monthly2018-12-22 19:11
https://americaneye.al/hueyda-el-said-zbulon-te-dashurin-e-ri-teksa-ndodhen-me-pushime-ne-vendin-ekzotik/20%Monthly2018-12-22 18:45
https://americaneye.al/lajm-i-mire-per-viza-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-22 18:44
https://americaneye.al/city-e-chelsea-turperohen-ne-shtepi-nga-crystal-palace-e-leicester/20%Monthly2018-12-22 18:41
https://americaneye.al/jepini-perparesi-kembesoreve-ose-do-gjobiteni/20%Monthly2018-12-22 18:40
https://americaneye.al/reali-i-madridit-kurorezohet-mbret-i-botes/20%Monthly2018-12-22 18:30
https://americaneye.al/zyrtarisht-ne-sezonin-e-bricjapit-si-do-te-ndryshoje-jeta-juaj-kete-periudhe/20%Monthly2018-12-22 18:17
https://americaneye.al/blendi-fevziu-do-te-doja-te-isha-bere-stjuard/20%Monthly2018-12-23 11:29
https://americaneye.al/gattuso-nuk-fshihet-jemi-ne-krize-totale-higuain-eshte-ende-i-yni/20%Monthly2018-12-22 17:45
https://americaneye.al/emrat-kush-jane-vellezerit-shqiptare-transportuan-7-mln-paund-ne-80-fluturime-nga-anglia/20%Monthly2018-12-22 17:35
https://americaneye.al/maria-kamerierja-e-ishullit-te-gjuetise-ja-pse-i-trembeshim-me-shume-mehmetit-se-enverit/20%Monthly2018-12-22 18:07
https://americaneye.al/irani-note-proteste-shqiperise-sjellje-e-papranueshme/20%Monthly2018-12-22 17:24
https://americaneye.al/bera-7-ore-operacion-eni-koci-flet-per-here-te-fundit-per-nderhyrjet-ne-fytyre-dhe-trup/20%Monthly2018-12-22 17:12
https://americaneye.al/cfare-i-duhet-peshores-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2018-12-22 17:06
https://americaneye.al/reagoni-o-shtete-shqiptare/20%Monthly2018-12-22 17:13
https://americaneye.al/rama-nga-qytet-studenti-brenda-mandatit-te-gjitha-konviktet-e-transformuara/20%Monthly2018-12-22 20:51
https://americaneye.al/kahn-shkund-bajernin-duhen-blerje-250-milioneshe-alison-me-i-forte-se-nojer/20%Monthly2018-12-22 16:27
https://americaneye.al/arkeologji-zbulohet-faltorja-mijeravjecare-peruane/20%Monthly2018-12-22 16:24
https://americaneye.al/fiton-napoli-fiorentina-fut-milanin-ne-krize-kuqezinjte-zbresin-ne-vendin-e-peste/20%Monthly2018-12-22 16:08
https://americaneye.al/gega-shkurtajt-udha-e-mbare-te-kukesi-duam-fitoren-ne-gjirokaster/20%Monthly2018-12-22 15:57
https://americaneye.al/luftanija-angleze-ne-ukraine-mesazh-i-forte-per-rusine/20%Monthly2018-12-22 15:49
https://americaneye.al/mbyllje-e-pjesshme-e-qeverise-amerikane-nuk-miratohet-projekti-i-trump-per-murin-me-meksiken/20%Monthly2018-12-22 15:45
https://americaneye.al/zonja-behet-akoma-edhe-me-e-pasur-adidas-i-jep-nje-lume-me-para/20%Monthly2018-12-22 15:34
https://americaneye.al/rama-inspekton-konviktet-e-inxhinierise-do-krijojme-kushte-si-studentet-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-22 15:23
https://americaneye.al/kryemadhi-tradhti-kombetare-nese-i-japim-oksigjen-rames/20%Monthly2018-12-22 15:20
https://americaneye.al/aeroporti-i-kukesit-me-koncesion-ministria-jep-detajet-per-oferten-e-paraqitur/20%Monthly2018-12-22 15:16
https://americaneye.al/personat-e-ketyre-shenjave-ne-2019-en-do-vendosin-unazen-ne-gisht/20%Monthly2018-12-22 14:51
https://americaneye.al/pse-gerhasim-naten-gjithcka-qe-duhet-te-dime-dhe-disa-keshilla-per-ta-ndalur/20%Monthly2018-12-22 14:27
https://americaneye.al/prapaskenat-mourinhon-e-shkarkuan-futbollistet-e-manchesterit/20%Monthly2018-12-22 14:07
https://americaneye.al/perkrenarja-dhe-shpata-e-skenderbeut-ekspozohen-ne-itali/20%Monthly2018-12-22 13:47
https://americaneye.al/tsipras-mesazh-shqiperise-respektoni-te-drejtat-e-minoritetit-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2018-12-22 20:19
https://americaneye.al/mbreti-zog-per-daily-express-arsyeja-e-themelimit-te-monarkise/20%Monthly2018-12-22 13:14
https://americaneye.al/festat-e-fundvitit-policia-shton-masat-e-sigurise-ne-terren/20%Monthly2018-12-22 13:04
https://americaneye.al/biseda-e-fundit-para-vrasjes-mes-shqiptarit-dhe-studentes-eleni-tofaloudit/20%Monthly2018-12-22 12:48
https://americaneye.al/belgu-i-hekurt-i-vetingut-shqiptar/20%Monthly2018-12-22 12:00
https://americaneye.al/jo-vetem-bastet-nga-1-marsi-hiqen-edhe-stripclub-et-nga-tirana/20%Monthly2018-12-22 17:23
https://americaneye.al/kur-bashkimi-i-grave-te-frances-zgjodhi-mbretereshen-geraldine-si-drejtuese-te-nje-vepre-bamiresie/20%Monthly2018-12-22 11:54
https://americaneye.al/romani-rrenimi-i-leonard-veizi-nje-pasqyre-e-trishte-e-nje-realiteti-te-hidhur/20%Monthly2018-12-22 11:48
https://americaneye.al/test-personaliteti-cili-eshte-ndryshimi-i-pare-qe-vereni-ne-keto-foto/20%Monthly2018-12-22 11:17
https://americaneye.al/sy-per-sy-gjak-per-gjak-a-i-manipuloi-gazetari-gjerman-claas-relotius-rrefimet-nga-shqiperia/20%Monthly2018-12-22 16:37
https://americaneye.al/barcelona-pas-largimit-te-messit-ja-cfare-do-te-ndodhe-sipas-andres-iniesta/20%Monthly2018-12-22 11:07
https://americaneye.al/bie-miti-i-tumoreve-te-shkaktuara-nga-celularet/20%Monthly2018-12-22 10:46
https://americaneye.al/la-vanguardia-tempujt-e-shqiperise-destinacioni-i-ri-turistik-rruga-e-besimit/20%Monthly2018-12-22 10:23
https://americaneye.al/konkurrentja-e-hells-kitchen-godet-shef-renaton/20%Monthly2018-12-22 10:20
https://americaneye.al/greqi-kjo-eshte-shqiptarja-e-zhdukur-prej-17-dhjetorit/20%Monthly2018-12-22 10:14
https://americaneye.al/debimi-i-diplomateve-iranian-pompeo-telefonon-bushatin/20%Monthly2018-12-22 15:27
https://americaneye.al/do-ta-paguajne-shtrenjte-turqia-i-pergjigjet-kercenimeve-te-greqise/20%Monthly2018-12-22 15:46
https://americaneye.al/cfare-shikoni-ne-kete-foto-pergjigjja-tregon-shume-per-trurin-tend/20%Monthly2018-12-22 09:21
https://americaneye.al/aleatet-e-nato-s-te-shqetesuar-per-largimin-e-sekretarit-mattis/20%Monthly2018-12-22 08:50
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-22-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-21 22:34
https://americaneye.al/efektivja-nuka-mberrin-ne-tirane-pas-kurimit-ne-turqi-nuk-terhiqem-nga-policia/20%Monthly2018-12-22 12:00
https://americaneye.al/ja-cfare-duhet-te-ndryshosh-kete-fundvit-sipas-shenjes-tende-te-horoskopit/20%Monthly2018-12-21 21:24
https://americaneye.al/meta-vettingu-ne-politike-domosdoshmeri-presidenca-nuk-u-thirr-per-ligjin-e-te-pasurve/20%Monthly2018-12-22 11:16
https://americaneye.al/si-u-prit-largimi-i-james-mattis-nga-posti-i-sekretarit-te-mbrojtjes/20%Monthly2018-12-21 20:06
https://americaneye.al/cfare-i-duhet-akrepit-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2018-12-21 20:01
https://americaneye.al/protesta-e-studenteve-rama-furtune-ne-qeveri-do-te-heqe-ministrat-ngeles/20%Monthly2018-12-21 19:18
https://americaneye.al/drejtimi-qe-do-te-marre-populizmi-ne-evrope-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-12-21 18:55
https://americaneye.al/harrojeni-bananen-ja-7-arsye-perse-molla-eshte-fruti-i-vetem-qe-duhet-te-hani-ne-mengjes/20%Monthly2018-12-21 18:32
https://americaneye.al/i-pazevendesueshem-per-allegrin-juventusi-ben-gati-rinovimin-per-mandzukic/20%Monthly2018-12-21 18:17
https://americaneye.al/pushime-te-mbara-protestes/20%Monthly2018-12-21 18:02
https://americaneye.al/ps-pdiu-miratojne-buxhetin-e-tiranes-per-2019-opozita-bojkot/20%Monthly2018-12-21 17:53
https://americaneye.al/per-te-patur-shendet-para-dhe-dashuri-ja-rituali-qe-duhet-te-beni-sipas-shenjes-zodiakale/20%Monthly2018-12-21 17:35
https://americaneye.al/emily-ratajkowski-kenaq-fansat-foto/20%Monthly2018-12-21 17:23
https://americaneye.al/basha-i-dha-vetes-leje-per-te-ndertuar-katin-e-13-veliaj-te-henen-i-shkon-gjoba-dhe-vendimi-per-prishje/20%Monthly2018-12-21 17:06
https://americaneye.al/skenderbeu-harron-si-fitohet-e-mund-edhe-kamza/20%Monthly2018-12-21 16:58
https://americaneye.al/rrezohet-vetting-u-ne-politike/20%Monthly2018-12-21 16:47
https://americaneye.al/papa-francesku-askush-nuk-do-te-kursehet-nga-ndeshkimi-per-abuzimet-me-femijet/20%Monthly2018-12-21 16:17
https://americaneye.al/ps-nxjerr-dosjen-e-bashes-ne-parlament-me-targen-e-makines-aa-111-en/20%Monthly2018-12-21 16:16
https://americaneye.al/basha-ne-parlament-sot-ne-kete-salle-do-te-kete-vetting-per-deputetet/20%Monthly2018-12-21 16:15
https://americaneye.al/shkencetaret-planeti-po-shteron-nga-uji/20%Monthly2018-12-21 15:56
https://americaneye.al/spalletti-kjo-eshte-receta-per-golat-e-icardit/20%Monthly2018-12-21 15:55
https://americaneye.al/shoqerova-moisi-habilajn-kur-bleu-bizhuterite-eurot-ne-shqiperi-me-ene-detergjenti/20%Monthly2018-12-21 15:39
https://americaneye.al/gatuzo-po-luajme-me-frena-dore-pse-celsi-nuk-do-e-bleje-higuain/20%Monthly2018-12-21 15:34
https://americaneye.al/astronauti-gjerman-alexander-gerst-kthehet-serish-ne-toke/20%Monthly2018-12-21 15:20
https://americaneye.al/krishtlindje-nuk-do-te-jete-e-bardhe-parashikimi-i-motit-per-fundin-e-vitit-2018/20%Monthly2018-12-21 20:37
https://americaneye.al/kovac-pergezon-ekipin-jemi-rikthyer-tani-bajerni-nuk-ndalet-me/20%Monthly2018-12-21 15:04
https://americaneye.al/majko-studentet-jane-shpetimi-yne-te-merremi-me-kerkesat-e-tyre-jo-me-gjera-qesharake/20%Monthly2018-12-21 14:52
https://americaneye.al/ndiko-ne-prishtine-rama-rrezon-kerkesen-serbe-kosova-shtet-sovran/20%Monthly2018-12-21 14:41
https://americaneye.al/rama-per-kercenimin-e-berishes-per-vezet-e-kotecit-te-saliut-une-rroj-edhe-1-mije-vjet/20%Monthly2018-12-21 14:39
https://americaneye.al/telekom-albania-kalon-nga-gjermanet-tek-bullgaret/20%Monthly2018-12-21 14:31
https://americaneye.al/kotzias-kercenohet-serish-me-vdekje-do-te-ekzekutohesh/20%Monthly2018-12-21 14:21
https://americaneye.al/pd-tentoi-te-kape-protesten-gazetari-kunder-top-channel-kam-dale-ne-shesh-si-student-dhe-si-prind/20%Monthly2018-12-21 14:08
https://americaneye.al/kickbox-titulli-boteror-ne-tirane-adriatik-cami-ayoub-zerouali-per-brezin-e-arte/20%Monthly2018-12-21 13:55
https://americaneye.al/allegri-ronaldo-luan-ndaj-romes-klasifikimi-eshte-fals/20%Monthly2018-12-21 13:53
https://americaneye.al/prezantohet-solskjaer-do-te-bej-me-te-miren-per-manchester-united/20%Monthly2018-12-21 13:46
https://americaneye.al/studentet-rifillojne-protesten-ne-janar/20%Monthly2018-12-21 15:39
https://americaneye.al/higuain-te-chelsea-e-morata-te-milani-projektohet-shkembimi/20%Monthly2018-12-21 13:36
https://americaneye.al/o-djem-rrembeni-armet-ps-kerkon-perjashtimin-e-berishes-pd-te-distancohet-urgjentisht/20%Monthly2018-12-21 15:08
https://americaneye.al/berisha-ben-thirrjen-e-forte-djem-rrembeni-armet-ja-vdekje-ja-liri/20%Monthly2018-12-21 14:40
https://americaneye.al/me-thuaj-cfare-shenje-je-te-te-them-tiparin-tend-me-te-forte-qe-terheq-te-tjeret/20%Monthly2018-12-21 12:45
https://americaneye.al/trump-deshiron-te-vizitoje-shtepine-e-gjysherve-gjermane/20%Monthly2018-12-21 12:30
https://americaneye.al/edhe-macron-kerkon-dialog-me-jelekverdhet-keni-te-drejte/20%Monthly2018-12-21 12:21
https://americaneye.al/guardiola-flet-para-te-burgosurve-kurre-president-me-pelqen-era-e-barit/20%Monthly2018-12-21 12:01
https://americaneye.al/cfare-i-duhet-dashit-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2018-12-21 11:56
https://americaneye.al/berisha-minjte-duan-te-mbrohen-pas-thinjave-te-majkos/20%Monthly2018-12-21 14:30
https://americaneye.al/gjeti-portofolin-me-euro-prostituta-shqiptare-e-dorezon-ne-polici/20%Monthly2018-12-21 11:10
https://americaneye.al/pd-shpall-armik-ish-ministrin-e-vet-bode-perfaqesues-i-rames/20%Monthly2018-12-21 13:40
https://americaneye.al/e-bukura-e-detit-dhe-e-bukura-e-dheut-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:46
https://americaneye.al/tension-per-ishujt-e-egjeut-greqia-kercenon-turqine-do-tiu-shkermoqim/20%Monthly2018-12-21 14:23
https://americaneye.al/6-shenjat-e-zodiakut-me-karakteristikat-e-duhura-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2018-12-21 10:03
https://americaneye.al/deshmia-moisi-habilaj-mbrohej-nga-nje-njeri-me-pushtet/20%Monthly2018-12-21 09:38
https://americaneye.al/opozita-mazhoranca-po-tenton-te-kape-edhe-banken-e-shqiperise/20%Monthly2018-12-21 09:24
https://americaneye.al/vetingu-rrezohen-kryegjyqtaret-e-beratit-dhe-te-korces/20%Monthly2018-12-21 09:18
https://americaneye.al/dorehiqet-sekretari-amerikan-i-mbrojtjes/20%Monthly2018-12-21 09:12
https://americaneye.al/nen-friken-e-nje-perballjeje-ushtarake-mes-amerikes-dhe-rusise-ne-detin-e-zi/20%Monthly2018-12-21 08:53
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-21-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-20 22:37
https://americaneye.al/cigaret-made-in-egypt-prodhohen-ne-librazhd-hetimi-implikon-edhe-gruan-e-kryebashkiakut-sejdini/20%Monthly2018-12-20 22:15
https://americaneye.al/rrezohet-dekreti-i-metes-per-buxhetin-opozita-braktis-kuvendin/20%Monthly2018-12-20 22:09
https://americaneye.al/per-keto-shenja-zodiaku-2019-a-do-te-sjelle-dashurine-dhe-do-te-jete-nje-vit-i-nxehte/20%Monthly2018-12-20 22:02
https://americaneye.al/debimi-i-ambasadorit-iranian-maryam-rajavi-pershendet-vendimin-e-guximshem-te-shqiperise/20%Monthly2018-12-20 21:52
https://americaneye.al/debimi-i-diplomateve-iraniane-lleshaj-shqiperia-eshte-me-e-sigurt-se-dje/20%Monthly2018-12-20 21:46
https://americaneye.al/ish-kreu-i-sherbimit-sekret-ja-kur-nisen-konfliktet-e-para-iran-shqiperi/20%Monthly2018-12-20 21:29
https://americaneye.al/ngjela-basha-eshte-ose-idiot-ose-injorant-demtoi-protesten-e-studenteve/20%Monthly2018-12-20 21:24
https://americaneye.al/shkaktojne-kancer-ushqimet-qe-duhet-te-heqim-nga-frigoriferi-sipas-hetem-ramadanit/20%Monthly2018-12-20 21:06
https://americaneye.al/debimi-i-diplomateve-iraniane-milo-prova-te-tjera-perpos-ndeshjes-shqiperi-izrael/20%Monthly2018-12-20 20:42
https://americaneye.al/protesta-e-studenteve-ambasadori-bullgar-optimist-per-zgjidhjen-e-situates/20%Monthly2018-12-20 20:22
https://americaneye.al/debimi-i-ambasadorit-netanjahu-rama-mesazh-te-qarte-regjimit-iranian/20%Monthly2018-12-20 19:37
https://americaneye.al/disiplina-mbyll-stadiumin-e-kastriotit-zbardhen-vendimet-e-plota/20%Monthly2018-12-20 19:30
https://americaneye.al/ps-lsi-behen-bashke-ne-durres-miratohet-pr-buxheti-i-bashkise/20%Monthly2018-12-20 19:20
https://americaneye.al/gjermani-alarm-ne-aeroporte-gjueti-per-4-te-dyshuar-terroriste/20%Monthly2018-12-20 18:50
https://americaneye.al/nikolla-shihni-si-e-late-ju-arsimin-para-se-ta-sulmoni-qeverine/20%Monthly2018-12-20 18:39
https://americaneye.al/si-te-permiresoni-marredhenien-tuaj-kete-periudhe-festash/20%Monthly2018-12-20 18:30
https://americaneye.al/sekretet-e-aktorit-me-te-mire-ne-hollivud/20%Monthly2018-12-20 18:19
https://americaneye.al/me-te-pasurit-jane-me-te-kenaqurit-me-arsimin-te-varfrit-jo/20%Monthly2018-12-20 18:15
https://americaneye.al/kreu-i-klp-se-gent-ibrahimi-kryeprokurori-i-ri-e-spak-zgjidhen-brenda-2-muajsh/20%Monthly2018-12-20 17:44
https://americaneye.al/disa-rregulla-qe-duhet-ti-dini-kur-jeni-ne-publik/20%Monthly2018-12-20 17:40
https://americaneye.al/rinis-parlamenti-ps-kallezim-penal-per-endri-hasen/20%Monthly2018-12-20 17:29
https://americaneye.al/udina-hajdari-ne-gjurmet-e-te-atit-dua-te-vazhdoj-rrugen-e-tij/20%Monthly2018-12-20 17:23
https://americaneye.al/sekretari-i-uefa-s-ne-tirane-flet-per-ndeshjet-qe-do-te-luhen-ne-arenen-kombetare/20%Monthly2018-12-20 17:14
https://americaneye.al/ceshtja-xhisiela-lirohet-djali-i-deputetit-rraja/20%Monthly2018-12-20 16:57
https://americaneye.al/turizmi-vullkanik-nje-fenomen-i-ri-shqetesues/20%Monthly2018-12-20 16:55
https://americaneye.al/greqi-nikos-kotzias-kercenohet-serish-nje-anonim-i-telefonon-ne-shtepi/20%Monthly2018-12-20 16:51
https://americaneye.al/rama-perballe-studenteve-te-arkitektures-buxheti-duhet-diskutuar/20%Monthly2018-12-20 21:51
https://americaneye.al/rrefimi-i-modric-femijeria-e-veshtire-nuk-me-ka-falur-kush-asgje/20%Monthly2018-12-20 16:26
https://americaneye.al/pse-rrobat-e-santa-claus-it-jane-te-kuqe/20%Monthly2018-12-20 15:57
https://americaneye.al/formacioni-i-frikshem-i-united-nese-merr-per-trajner-zidane/20%Monthly2018-12-20 15:46
https://americaneye.al/putin-mburret-me-raketen-e-re/20%Monthly2018-12-20 15:31
https://americaneye.al/ai-u-kap-me-lojtarin-e-gabuar-ja-si-pogba-festoi-shkarkimin-e-mourinho-s/20%Monthly2018-12-20 15:07
https://americaneye.al/del-kenga-per-alket-rizain-cmenden-greket-video/20%Monthly2018-12-20 14:56
https://americaneye.al/euro-zbret-nen-123-leke-per-here-te-pare-qe-nga-tetori-2008/20%Monthly2018-12-20 14:34
https://americaneye.al/porositi-midhje-ne-restorant-gjen-ne-pjate-perlen-qe-kushton-mbi-2-mije-euro/20%Monthly2018-12-20 14:32
https://americaneye.al/terheqja-nga-siria-trump-nuk-duam-te-jemi-police-ne-lindjen-e-mesme-pa-marre-asgje-ne-kembim/20%Monthly2018-12-20 14:21
https://americaneye.al/renditja-e-fifa-s-shqiperia-e-mbyll-e-60-ta-kosova-per-rekord/20%Monthly2018-12-20 14:11
https://americaneye.al/mourinho-flet-pas-largimit-mediat-spanjolle-e-rikthejne-ne-madrid/20%Monthly2018-12-20 14:03
https://americaneye.al/vendimi-i-trumpit-per-terheqjen-nga-siria-ngjall-polemika/20%Monthly2018-12-20 14:00
https://americaneye.al/putin-paralajmeron-kujdes-nga-nje-konflikt-berthamor/20%Monthly2018-12-20 13:58
https://americaneye.al/zbulimi-i-ndjeri-bush-rriti-nje-femije-filipinas-pa-ia-thene-askujt/20%Monthly2018-12-20 13:55
https://americaneye.al/gjermania-zbut-rregullat-e-emigracionit/20%Monthly2018-12-20 13:54
https://americaneye.al/6-eksperiencat-seksuale-qe-cdo-cift-duhet-te-perjetoje-te-pakten-nje-here-ne-jete/20%Monthly2018-12-20 13:47
https://americaneye.al/obama-babagjysh-vizite-surprize-prane-femijeve-te-semure-video/20%Monthly2018-12-20 12:55
https://americaneye.al/debimi-i-diplomateve-nga-tirana-irani-skenar-amerikan-dhe-izraelit/20%Monthly2018-12-20 21:24
https://americaneye.al/putin-planifikon-te-martohet/20%Monthly2018-12-20 11:58
https://americaneye.al/debimi-i-diplomateve-iraniane-nga-shqiperia-jehone-ne-mediat-izraelite/20%Monthly2018-12-20 12:01
https://americaneye.al/ateizmi-si-rrezik-jete/20%Monthly2018-12-21 13:46
https://americaneye.al/ushtria-e-kosoves-dhe-donald-trump/20%Monthly2018-12-20 13:14
https://americaneye.al/debimi-i-iranianeve-basha-mbeshtes-shpalljen-non-grata/20%Monthly2018-12-20 12:47
https://americaneye.al/naureda-llagami-zgjidhet-kryetare-e-klgj/20%Monthly2018-12-20 11:32
https://americaneye.al/foto-deputeti-demokrat-pa-shenjester-rames-i-fluturon-veza-prane-kokes/20%Monthly2018-12-20 11:26
https://americaneye.al/endri-hasa-nuk-le-sallen-ruci-shtyn-seancen-per-pasdite/20%Monthly2018-12-20 11:21
https://americaneye.al/basha-jeni-te-poshter-si-dreqi-por-beni-budallain-si-gomari/20%Monthly2018-12-20 11:14
https://americaneye.al/rama-opozita-e-paska-kaluar-kohen-duke-vjedhur-veze/20%Monthly2018-12-20 10:59
https://americaneye.al/veze-drejt-kryeministrit-deputeti-i-pd-perjashtohet-nga-seanca/20%Monthly2018-12-20 09:46
https://americaneye.al/meta-kthen-ne-kuvend-ligjin-per-tatimin-mbi-te-ardhurat/20%Monthly2018-12-20 11:36
https://americaneye.al/letra-debimi-i-iranianeve-trump-i-shkruan-rames/20%Monthly2018-12-20 08:28
https://americaneye.al/analiza-perballja-e-madhe-e-shteteve-te-bashkuara-me-kinen-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-20 08:18
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-20-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-19 22:35
https://americaneye.al/komplotuan-sulme-pompeo-pergezoj-debimin-e-iranianeve-nga-rama/20%Monthly2018-12-20 00:03
https://americaneye.al/shqiperia-debon-ambasadorin-e-iranit-shtepia-e-bardhe-mbeshtesim-kryeministrin-rama/20%Monthly2018-12-19 21:24
https://americaneye.al/sipermarresi-italian-ofron-pune-me-page-1500-euro-por-askush-nuk-e-preferon/20%Monthly2018-12-19 20:58
https://americaneye.al/kush-mund-te-quhet-amerikan-i-vertete/20%Monthly2018-12-19 20:54
https://americaneye.al/lorik-cana-thumbon-greqine/20%Monthly2018-12-19 20:43
https://americaneye.al/policja-ina-nuka-rikthehet-e-sheruar-ambasadori-se-shpejti-per-ne-tirane/20%Monthly2018-12-19 20:33
https://americaneye.al/top-channel-si-pd-dhe-lsi-tentuan-te-infiltroheshin-ne-protesten-e-studenteve/20%Monthly2018-12-19 20:27
https://americaneye.al/rudina-hajdari-pse-u-terhoqa-nga-dorezimi-i-mandatit-dhe-ku-po-gabon-sot-pd/20%Monthly2018-12-19 20:20
https://americaneye.al/ahmetaj-per-pronat-tek-unaza-gallate-e-opozites/20%Monthly2018-12-19 19:54
https://americaneye.al/mali-i-zi-vendos-ne-kryeqytet-statujen-e-titos/20%Monthly2018-12-19 19:46
https://americaneye.al/be-vijon-apelin-studentet-te-zgjedhin-perfaqesi-per-dialog/20%Monthly2018-12-19 19:45
https://americaneye.al/cuditen-mjeket-11-vjecares-i-zhduket-tumori-i-pasherueshem/20%Monthly2018-12-19 19:24
https://americaneye.al/tirana-debon-dy-diplomate-iraniane-cenuan-sigurine-ne-vend/20%Monthly2018-12-19 18:34
https://americaneye.al/u-akuzua-se-perfiton-11-paga-rektori-koni-gjithcka-e-pavertete/20%Monthly2018-12-19 18:29
https://americaneye.al/si-formohen-kujtimet-e-rreme-2/20%Monthly2018-12-19 18:15
https://americaneye.al/lehtesohen-procedurat-per-shqiptaret-ne-itali/20%Monthly2018-12-19 17:57
https://americaneye.al/shba-i-hap-rruge-turqise-terheq-trupat-nga-siria/20%Monthly2018-12-19 17:42
https://americaneye.al/rama-artist-cjane-keta-qe-ankohen-pse-ke-zaptuar-ashensorin-e-pallatit/20%Monthly2018-12-19 17:36
https://americaneye.al/si-ta-edukoni-vajzen-tuaj-te-doje-veten/20%Monthly2018-12-19 17:27
https://americaneye.al/dermatologet-cfare-sduhet-te-perdorni-kur-shkoni-ne-palester/20%Monthly2018-12-19 17:11
https://americaneye.al/aktorja-delinda-disha-skane-pse-merziten-kur-i-imitoj-u-bej-publicitet/20%Monthly2018-12-19 17:05
https://americaneye.al/argjentine-lojtari-i-sporting-ben-per-spital-gjyqtarin/20%Monthly2018-12-19 16:53
https://americaneye.al/bashkia-e-tiranes-pergenjeshtron-deklaratat-e-pd-se-ska-leje-per-begon/20%Monthly2018-12-19 16:31
https://americaneye.al/jete-ne-nje-furgon/20%Monthly2018-12-19 16:23
https://americaneye.al/nga-i-rrumbullaket-te-asimetrik-7-forma-te-ndryshme-gjoksi-cila-eshte-e-juaja-foto/20%Monthly2018-12-19 16:17
https://americaneye.al/financial-times-pse-u-zgjodh-george-soros-si-njeriu-i-vitit/20%Monthly2018-12-19 16:03
https://americaneye.al/telefonata-e-sarrit-dhe-nderhyrja-e-atleticos-hysaj-gjithnje-e-me-larg-napolit/20%Monthly2018-12-19 15:46
https://americaneye.al/rrugoret-hi-tech-gjobat-do-vijne-me-poste/20%Monthly2018-12-19 15:33
https://americaneye.al/prapaskenat-90-e-lojtareve-te-united-ishin-kunder-mourinhos-dhe-pse-u-zgjodh-solskjaer/20%Monthly2018-12-19 15:30
https://americaneye.al/stoltenberg-nato-ja-po-rishqyrton-angazhimin-me-forcen-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-19 15:18
https://americaneye.al/bbc-si-rusia-e-putinit-po-e-kthen-humorin-ne-nje-arme-propagande/20%Monthly2018-12-19 15:12
https://americaneye.al/smogu-po-vret-tiranen-demton-imunitetin-infeksione-ne-mushkeri-semundje-te-renda/20%Monthly2018-12-19 15:07
https://americaneye.al/shkarkimi-i-mourinhos-armiqte-ne-krah-te-portugezit/20%Monthly2018-12-19 14:57
https://americaneye.al/rama-ngre-grupe-pune-per-8-pikat-e-studenteve-nga-ulja-e-tarifave-tek-publikimi-i-doktoraturave-te-pedagogeve/20%Monthly2018-12-19 14:37
https://americaneye.al/forbes-shpall-modelen-me-te-paguar-per-vitin-2018/20%Monthly2018-12-19 14:25
https://americaneye.al/mitsotakis-nese-shqiperia-nuk-respekton-minoritetin-grek-ta-harroje-be-ne/20%Monthly2018-12-19 14:11
https://americaneye.al/veliaj-ne-japoni-takime-me-ministrin-e-jashtem-dhe-guvernatoren-e-tokios-bashkepunim-mes-dy-kryeqyteteve/20%Monthly2018-12-19 13:36
https://americaneye.al/ska-dialog-protesta-e-studenteve-sot-permes-fotove/20%Monthly2018-12-19 13:35
https://americaneye.al/batutat-studenti-femijet-nuk-kane-me-frike-nga-gogoli-por-nga-ju-rama-te-kane-hedhur-trute-e-gomarit/20%Monthly2018-12-19 13:28
https://americaneye.al/replikat-studenti-ai-te-vriste-ne-bulevard-ju-shpresen-rama-eshte-seksi-te-me-krahasosh-por-do-haje-nje-plumb-nese/20%Monthly2018-12-19 13:25
https://americaneye.al/horoskopi-i-2019-es-si-do-te-jete-viti-i-ri-sipas-elementit-te-ujit-ajrit-zjarrit-dhe-tokes/20%Monthly2018-12-19 13:12
https://americaneye.al/higuain-ne-krize-7-jave-pa-shenuar/20%Monthly2018-12-19 12:42
https://americaneye.al/mos-i-humbni-memet-nuk-eshte-tallur-njeri-me-keq-me-lulin-dhe-moniken/20%Monthly2018-12-19 12:14
https://americaneye.al/rama-i-kthen-studentit-pergjigje-per-shtepine-ne-surrel-kam-punuar-ne-emigracion/20%Monthly2018-12-19 12:05
https://americaneye.al/rama-po-e-coni-protesten-per-lesh-doni-ta-udheheq-une/20%Monthly2018-12-19 15:13
https://americaneye.al/ja-cfare-tregon-menyra-se-si-e-mbani-celularin-per-personalitetin-tuaj-dhe-lidhjet-e-dashurise/20%Monthly2018-12-19 11:44
https://americaneye.al/me-syte-nga-kina-berlini-rrit-kontrollin-mbi-investimet-e-huaja/20%Monthly2018-12-19 11:24
https://americaneye.al/puna-shendeti-dashuria-si-do-te-jete-horoskopi-i-2019-es-sipas-paolo-fox/20%Monthly2018-12-19 11:06
https://americaneye.al/zgjidhet-kryetari-dhe-nenkryetari-i-keshillit-te-larte-te-prokurorise/20%Monthly2018-12-19 10:43
https://americaneye.al/rama-ska-ultimatume-jo-40-por-te-gjithe-te-dilni-jashte-nuk-fitoni-gje-perkundrazi/20%Monthly2018-12-19 14:49
https://americaneye.al/lindita-e-shefit-tvet-mesatarja-5-8-rama-debaton-me-studentet-para-hyrjes-se-universitetit-te-vlores/20%Monthly2018-12-19 10:39
https://americaneye.al/skam-pare-si-ky-kush-eshte-gjykatesi-qe-cuditi-vezhguesin-e-onm-se/20%Monthly2018-12-19 10:25
https://americaneye.al/zyrtare-united-zgjedh-ish-legjenden-solskjaer-si-pasues-te-mourinho/20%Monthly2018-12-19 10:19
https://americaneye.al/makina-me-5-mesues-del-nga-rruga-humb-jeten-mesuesja-48-vjecare/20%Monthly2018-12-19 10:09
https://americaneye.al/bashkia-tirane-surpriza-sot-per-femijet/20%Monthly2018-12-19 09:59
https://americaneye.al/dy-mije-vite-pas-shperthimit-plan-emergjence-nese-vezuvi-zgjohet/20%Monthly2018-12-19 09:55
https://americaneye.al/ai-eshte-i-ftohte-akull-de-bruyne-ngre-ne-qiell-portierin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-19 09:34
https://americaneye.al/elbasan-kishin-dale-per-gjah-shoket-vrasin-aksidentalisht-36-vjecarin/20%Monthly2018-12-19 09:27
https://americaneye.al/protesta-rama-takim-me-studentet-e-vlores/20%Monthly2018-12-19 08:57
https://americaneye.al/zbulohet-planeti-i-ri-farout-vg-18-eshte-ne-distancen-me-te-larget-nga-dielli/20%Monthly2018-12-19 08:47
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-19-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-18 22:39
https://americaneye.al/mungesa-e-gjumit-pse-muzika-perdoret-si-ndihme-dhe-sa-funksion/20%Monthly2018-12-18 22:22
https://americaneye.al/3-shenjat-e-horoskopit-te-cilave-u-pelqen-te-jene-single/20%Monthly2018-12-18 21:38
https://americaneye.al/nje-status-eshte-i-rendesishem-por-nuk-e-ben-shqiperine/20%Monthly2018-12-18 21:11
https://americaneye.al/largimi-i-shqiptareve-meta-emigracioni-kambane-alarmi-per-vendin/20%Monthly2018-12-18 21:03
https://americaneye.al/autoritetet-amerikane-forcojne-luften-ndaj-cigares-elektronike/20%Monthly2018-12-18 20:56
https://americaneye.al/doktoreshe-mona-kryemadhi-seshte-titull-i-keq-edhe-doktor-berisha-mire-eshte/20%Monthly2018-12-18 20:47
https://americaneye.al/boterori-i-katarit-gjendet-zgjidhja-per-pirjen-e-alkoolit/20%Monthly2018-12-18 20:43
https://americaneye.al/si-ta-kuptosh-qe-ai-po-te-tradhton-bazuar-ne-shenjen-e-tij-te-horoskopit/20%Monthly2018-12-18 20:34
https://americaneye.al/jep-doreheqjen-kryeministri-i-belgjikes/20%Monthly2018-12-18 20:04
https://americaneye.al/zyrtari-i-bashkise-se-pogradecit-emerime-fiktive-punonjesish-leket-i-fut-ne-xhep/20%Monthly2018-12-19 09:35
https://americaneye.al/meta-emigracioni-kambane-alarmi-per-vendin/20%Monthly2018-12-18 19:38
https://americaneye.al/gjyqtari-kercenonte-me-sms-onm-djeg-kryegjyqtarin-e-pukes/20%Monthly2018-12-18 19:32
https://americaneye.al/televizor-20-mije-euro-si-e-fundosi-vettingu-prokurorin-vip/20%Monthly2018-12-18 19:03
https://americaneye.al/drafti-i-ri-zgjedhor-i-ps-risi-elektronika-dhe-emigrantet-pd-nisma-minon-reformen/20%Monthly2018-12-18 18:51
https://americaneye.al/papa-francesku-e-papranueshme-per-politikanet-te-fajesojne-emigrantet-per-cdo-te-keqe/20%Monthly2018-12-18 18:40
https://americaneye.al/alergjite-armiku-i-ri-i-shqiptareve/20%Monthly2018-12-18 18:20
https://americaneye.al/ekstradimi-i-gulenit-zyrtari-amerikan-mohon-pretendimet-per-paktin-trump-erdogan/20%Monthly2018-12-18 18:08
https://americaneye.al/ndikimi-qe-kane-indianet-ne-internet/20%Monthly2018-12-18 17:46
https://americaneye.al/instagram-sjell-risi-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2018-12-18 17:44
https://americaneye.al/si-te-kurseni-kohen-teksa-punoni-ne-kompjuter/20%Monthly2018-12-18 17:40
https://americaneye.al/kirurgu-plastik-shqiptar-u-nxjerr-te-palarat-e-nderhyrjeve-vip-ave-te-njohur/20%Monthly2018-12-18 17:32
https://americaneye.al/michael-50-ekspozite-e-ferrarit-per-ditelindjen-e-schumacherit/20%Monthly2018-12-18 17:24
https://americaneye.al/be-pershendet-protesten-studente-tani-eshte-koha-e-dialogut-per-8-kerkesat/20%Monthly2018-12-18 16:55
https://americaneye.al/rrjetet-sociale-nuk-permbahen-meme-dhe-sulme-satirike-ndaj-mourinhos-foto/20%Monthly2018-12-18 16:40
https://americaneye.al/trump-kerkon-krijimin-e-nje-komandoje-hapesinore/20%Monthly2018-12-18 16:30
https://americaneye.al/foto-valentina-tifozja-e-juves-qe-i-ka-vene-flaken-instagramit/20%Monthly2018-12-18 16:15
https://americaneye.al/shpetoi-20-femije-shqiptari-nga-kosova-shpallet-heroi-i-vitit-2018-ne-suedi/20%Monthly2018-12-18 16:07
https://americaneye.al/nuk-duam-karrige-pushteti-duam-dije-te-jetojme-ne-vendin-tone/20%Monthly2018-12-18 15:59
https://americaneye.al/trump-pro-marreveshjes-thaci-vucic-letra/20%Monthly2018-12-18 15:53
https://americaneye.al/pozoi-nudo-ne-vatikan-arrestohet-modelja-e-playboy-foto/20%Monthly2018-12-18 15:48
https://americaneye.al/kina-nuk-pranojme-te-terhiqemi-per-hunde/20%Monthly2018-12-18 15:27
https://americaneye.al/paris-budapest-tirane-po-proteston-gjysma-e-evropes/20%Monthly2018-12-18 15:24
https://americaneye.al/messi-merr-per-te-pesten-here-kepucen-e-arte-luaj-me-futbollistet-me-te-mire/20%Monthly2018-12-18 15:11
https://americaneye.al/wanda-nara-terbon-drejtuesit-e-interit-donin-ta-shisnin-te-juvja/20%Monthly2018-12-18 15:09
https://americaneye.al/prapaskena-ronaldo-kerkoi-ti-bashkohej-juves-qe-ne-janar/20%Monthly2018-12-18 15:06
https://americaneye.al/da-vinci-simboli-i-marredhenies-komplekse-franko-italiane/20%Monthly2018-12-18 15:01
https://americaneye.al/bode-do-te-qendroj-larg-politikes/20%Monthly2018-12-18 21:02
https://americaneye.al/veliaj-ne-tokio-me-ftese-te-qeverise-japoneze-per-projektet-e-tiranes/20%Monthly2018-12-18 13:24
https://americaneye.al/rama-u-ben-premtimin-e-pare-studenteve-nga-janari/20%Monthly2018-12-18 15:57
https://americaneye.al/opozita-kthehet-ne-kuvend/20%Monthly2018-12-18 11:42
https://americaneye.al/studentet-para-kryeministrise-rama-i-prere-nuk-behet-arsimi-5-e-gdp-se/20%Monthly2018-12-18 15:52
https://americaneye.al/zyrtare-jose-mourinho-pushohet-nga-puna/20%Monthly2018-12-18 10:33
https://americaneye.al/studentet-bllokojne-rruget-rama-me-keni-bere-instagramist/20%Monthly2018-12-18 10:28
https://americaneye.al/15-gjerat-qe-duhet-te-beni-ne-stinen-e-dimrit/20%Monthly2018-12-18 10:18
https://americaneye.al/meta-te-frenojme-largimin-e-te-rinjve/20%Monthly2018-12-18 09:48
https://americaneye.al/trishtim-ne-prag-dimri/20%Monthly2018-12-18 08:57
https://americaneye.al/studentet-mesazh-te-qarte-bashes-dhe-kryemadhit/20%Monthly2018-12-18 15:54
https://americaneye.al/google-keto-ishin-10-gjerat-me-te-kerkuara-gjate-vitit-2018/20%Monthly2018-12-18 08:49
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-18-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-17 22:51
https://americaneye.al/njihuni-me-femren-me-te-bukur-ne-univers-foto/20%Monthly2018-12-17 22:20
https://americaneye.al/basha-sherr-me-babaramon-ky-eshte-televizion-i-blere-gazetari-ti-i-ke-firmos-milionat/20%Monthly2018-12-17 21:45
https://americaneye.al/laert-vasili-sherr-me-taulant-muken-nga-erdhe-qe-u-bere-zvminister/20%Monthly2018-12-17 21:43
https://americaneye.al/meghan-markle-personi-me-i-kerkuar-ne-google-per-2018/20%Monthly2018-12-17 21:32
https://americaneye.al/si-do-te-jete-moti-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2018-12-17 21:23
https://americaneye.al/po-nje-asteroid-vrases-mund-te-godase-token/20%Monthly2018-12-17 21:12
https://americaneye.al/kie-shqiperia-te-konfiskoje-pasurite-qe-burojne-nga-krimi/20%Monthly2018-12-17 21:05
https://americaneye.al/turqia-mbeshtet-formimin-e-ushtrise-e-drejte-sovrane-e-kosoves/20%Monthly2018-12-17 20:42
https://americaneye.al/si-formohen-kujtimet-e-rreme/20%Monthly2018-12-17 20:29
https://americaneye.al/ekonomia-turke-po-perballet-me-probleme/20%Monthly2018-12-17 20:13
https://americaneye.al/studenteve-protestues-te-universiteteve-te-shqiperise/20%Monthly2018-12-17 19:42
https://americaneye.al/rama-flet-pas-takimit-te-gjeologjiku-mesova-gjera-te-reja/20%Monthly2018-12-17 19:23
https://americaneye.al/sjellja-partiake-qe-po-vret-nje-proteste-te-drejte/20%Monthly2018-12-17 18:55
https://americaneye.al/rama-nis-turin-neper-auditore-takim-i-papritur-tek-gjeologji-minierat/20%Monthly2018-12-17 18:19
https://americaneye.al/protesta-studentore-meta-zeri-i-tyre-duhet-te-degjohet-nga-te-gjithe/20%Monthly2018-12-17 18:17
https://americaneye.al/viktor-zhusti-dhe-ana-golja-do-prezantojne-festivalin-57-ne-rtsh/20%Monthly2018-12-17 17:50
https://americaneye.al/gruaja-perpiqet-te-gjeje-vrimen-e-sebratoritne-makinen-elektrike/20%Monthly2018-12-17 17:46
https://americaneye.al/djale-apo-vajze-jo-te-gjithe-jane-te-lumtur-per-gjinine-e-foshnjes-se-tyre/20%Monthly2018-12-17 17:38
https://americaneye.al/perplasja-haradinaj-mogherini-anulohet-konferenca-per-shtyp-ne-fund-te-takimit-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-17 17:09
https://americaneye.al/messi-nuk-njeh-plakje-50-gola-te-shenuara-ne-2018-n-2/20%Monthly2018-12-17 17:02
https://americaneye.al/si-ta-kuptoni-qe-keni-nje-njeri-te-keq-prane/20%Monthly2018-12-17 16:40
https://americaneye.al/euro-zbret-ne-minimumin-e-dekades-a-po-ndikon-pastrimi-i-parave/20%Monthly2018-12-17 15:57
https://americaneye.al/keshilli-i-bankes-se-shqiperise-ja-tre-propozimet-e-kuvendit/20%Monthly2018-12-17 15:50
https://americaneye.al/brexit-may-denon-thirrjet-per-nje-referendum-te-dyte/20%Monthly2018-12-17 14:35
https://americaneye.al/cipras-forcat-e-erreta-frikacake-sulmuan-nje-televizion/20%Monthly2018-12-17 14:32
https://americaneye.al/politikanet-i-zevendeson-me-kafshet-kenia-promovon-diversitetin-ne-monedhe/20%Monthly2018-12-17 14:29
https://americaneye.al/be-zgjeron-luften-kunder-dezinformimit-rus-ne-internet/20%Monthly2018-12-17 14:26
https://americaneye.al/ku-do-te-punoj-e-ardhmja-shqetesimi-kryesor-i-studenteve-protestues-ne-tirane/20%Monthly2018-12-17 14:23
https://americaneye.al/befasuese-schumacher-ka-lene-shtratin-dhe-ka-peshe-normale/20%Monthly2018-12-17 14:20
https://americaneye.al/messi-nuk-njeh-plakje-50-gola-te-shenuara-ne-2018-n/20%Monthly2018-12-17 14:18
https://americaneye.al/liverpool-bayern-munich-ose-nje-finale-e-parakohshme/20%Monthly2018-12-17 14:12
https://americaneye.al/atletico-juventus-cristiano-ronaldo-eshte-vrasesi-i-spanjolleve/20%Monthly2018-12-17 14:07
https://americaneye.al/chelsea-arsenali-dhe-napoli-buzeqeshin-interi-peshkon-rapidin-spikat-perplasja-lazio-sevilla/20%Monthly2018-12-17 13:49
https://americaneye.al/studentet-veshin-me-flamurin-kombetar-punonjesin-e-policise/20%Monthly2018-12-17 13:17
https://americaneye.al/protesta-para-kryeministrise-studentet-konfrontohen-me-militantet-e-opozites/20%Monthly2018-12-17 12:58
https://americaneye.al/hidhet-shorti-i-champions-spikasin-perballjet/20%Monthly2018-12-17 11:52
https://americaneye.al/rama-kritika-ministrave-shkoni-ne-komisione-si-mona-ne-dasme/20%Monthly2018-12-17 11:00
https://americaneye.al/kete-jave-dy-seanca-te-enjten-rrezohet-dekreti-i-metes-ndersa-te-premten/20%Monthly2018-12-17 10:57
https://americaneye.al/rama-protesten-e-gjymtuan-por-8-pikat-do-ti-adresojme/20%Monthly2018-12-17 10:51
https://americaneye.al/ditelindja-e-pare-e-veliajt-si-baba-ja-fotoja-me-ajolen-dhe-kajanin-e-vogel/20%Monthly2018-12-17 10:17
https://americaneye.al/shkarkohet-bashkim-dedja/20%Monthly2018-12-17 09:16
https://americaneye.al/bruksel-perleshje-mes-protestuesve-pro-dhe-kunder-emigracionit/20%Monthly2018-12-17 09:11
https://americaneye.al/micotaqis-kercenon-tiranen/20%Monthly2018-12-17 09:07
https://americaneye.al/protesta-universiteti-i-mjekesise-heq-tarifat-e-sherbimeve-per-studentet/20%Monthly2018-12-17 13:15
https://americaneye.al/nga-sot-nis-shperndarja-e-shperblimeve-te-pensionisteve/20%Monthly2018-12-17 09:03
https://americaneye.al/rama-publikon-gafen-ne-kuvendin-kombetar-te-pd-se/20%Monthly2018-12-17 10:56
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-17-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-16 22:08
https://americaneye.al/zbulohet-ne-kanada-diamanti-me-i-madh-i-amerikes-se-veriut/20%Monthly2018-12-16 21:55
https://americaneye.al/klopp-shaqiri-lojtar-qe-ndryshon-rrjedhen-e-lojes/20%Monthly2018-12-16 21:25
https://americaneye.al/studentet-dhe-hamleti-i-dialogut/20%Monthly2018-12-16 21:16
https://americaneye.al/ja-kush-eshte-ylli-me-seksi-ne-instagram-per-2018-en-foto/20%Monthly2018-12-16 21:12
https://americaneye.al/sklleverit-shqiptare-te-kanabisit-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2018-12-16 21:06
https://americaneye.al/ruset-nen-akuze-per-shkallezimin-e-protestes-se-jelekeve-te-verdhe-ne-france/20%Monthly2018-12-16 20:58
https://americaneye.al/rama-serish-apel-studenteve-nuk-ju-kerkoj-as-pazar-as-negociata-por-dialog/20%Monthly2018-12-16 15:33
https://americaneye.al/julian-deda-rrefen-hallin-e-madh-qe-e-ka-zene-me-te-shoqen-dhe-u-duartrokit-nga-te-gjithe-meshkujt/20%Monthly2018-12-16 15:25
https://americaneye.al/ska-me-vend-per-dyshime-kejsi-tola-dhe-flori-mumajesi-jane-cifti-me-i-ri-i-showbiz-it/20%Monthly2018-12-16 15:23
https://americaneye.al/buxheti-nuk-ndryshon-ps-do-rrezoje-dekretin-e-metes/20%Monthly2018-12-16 15:20
https://americaneye.al/perse-truri-i-harron-detajet/20%Monthly2018-12-16 15:18
https://americaneye.al/porti-i-ndaluar-vetem-disa-anije-mund-te-shkojne/20%Monthly2018-12-16 15:17
https://americaneye.al/keqinformimi-zgjidhet-fjala-e-vitit-2018/20%Monthly2018-12-16 15:16
https://americaneye.al/a-eshte-cokollata-e-zeze-e-shendetshme/20%Monthly2018-12-17 14:34
https://americaneye.al/5-fakte-argetuese-rreth-cadrave/20%Monthly2018-12-16 15:15
https://americaneye.al/teuta-eshte-per-titull-kastrioti-merr-4-shuplaka/20%Monthly2018-12-16 15:12
https://americaneye.al/ftesa-e-rames-ndaj-studenteve-si-u-zgjidh-nje-proteste-e-ngjashme-ne-shba/20%Monthly2018-12-16 15:10
https://americaneye.al/nje-projekt-i-rralle-i-tiranes-cdo-kishte-aty-ku-eshte-sot-skenderbeu-dhe-si-do-rrafshoheshin-teatri-banka-e-ish-parlamenti/20%Monthly2018-12-16 15:09
https://americaneye.al/protestat-hyn-ne-loje-veliaj-e-verteta-e-kartes-studentore/20%Monthly2018-12-16 15:07
https://americaneye.al/punedhenesit-gjermane-merkel-kishte-te-drejte-emigrantet-po-na-mbajne-ekonomine/20%Monthly2018-12-16 15:06
https://americaneye.al/ukraina-themelon-kishen-e-saj-lamtumire-patriarkane-e-moskes/20%Monthly2018-12-16 15:04
https://americaneye.al/dilema-e-cuditshme-e-berlinit-te-bleje-nje-avion-qeveritar-te-perdorur-apo-nje-te-ri/20%Monthly2018-12-16 15:03
https://americaneye.al/instituti-amerikan-stratfor-cfare-pritet-te-ndodhe-ne-lindjen-e-mesme-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-12-19 10:11
https://americaneye.al/egjipt-zbulohet-nje-varr-zyrtari-i-4400-viteve-me-pare/20%Monthly2018-12-16 15:01
https://americaneye.al/tu-160-bombarduesi-berthamor-rus-shqeteson-uashingtonin/20%Monthly2018-12-16 14:54
https://americaneye.al/putin-muzika-rap-ka-nevoje-per-kontroll-nga-autoritetet-ruse/20%Monthly2018-12-16 14:50
https://americaneye.al/te-vertetat-e-protestes-se-studenteve/20%Monthly2018-12-16 14:45
https://americaneye.al/thaci-themelimi-i-ushtrise-proces-i-pakthyeshem-dhe-vetem-do-te-fuqizohet/20%Monthly2018-12-16 14:44
https://americaneye.al/perse-duan-te-ikin-shqiptaret-nga-vendi/20%Monthly2018-12-16 14:43
https://americaneye.al/fitorja-e-uldedajt-flet-legjenda-krasniqi-pashe-nje-dyluftim-si-rralle-here/20%Monthly2018-12-16 14:39
https://americaneye.al/boksieri-shqiptar-jurgen-uldedaj-kampion-bote-ne-wbo-junior/20%Monthly2018-12-16 14:37
https://americaneye.al/ne-nderim-te-patriotit-asllan-caushi-jo-vetem-si-veterani-i-dy-lufterave-boterore-por-edhe-i-minieres-se-qymyrgurit-te-memaliajt/20%Monthly2018-12-16 14:36
https://americaneye.al/protesta-e-studenteve-nje-mbeshtetje-e-fuqishme-vjen-edhe-nga-harvardi/20%Monthly2018-12-16 14:32
https://americaneye.al/le-journal-1938-geraldine-apponyi-mbreteresha-me-e-europes/20%Monthly2018-12-16 14:31
https://americaneye.al/vijon-protesta-e-studenteve-para-kryeministrise-marrin-pjese-edhe-qytetare-te-tjere/20%Monthly2018-12-16 14:26
https://americaneye.al/kalohet-fondi-neser-fillon-shperndarja-e-shperblimeve-per-pensionistet/20%Monthly2018-12-16 14:24
https://americaneye.al/arrihet-marreveshje-per-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2018-12-16 14:23
https://americaneye.al/kryemadhi-shqiperia-e-mbytur-nga-varferia-neser-tu-bashkohemi-studenteve/20%Monthly2018-12-16 14:09
https://americaneye.al/gazeta-londineze-bandat-shqiptare-kultivojne-kanabisin-anembane-britanise/20%Monthly2018-12-16 14:07
https://americaneye.al/rama-ironizon-kryemadhin-kur-doktoresha-ia-kalon-artistit/20%Monthly2018-12-16 15:21
https://americaneye.al/kuvendi-demokrat-basha-ne-pushtet-vetem-me-zgjedhje-nuk-duam-perplasje-mes-shqiptaresh/20%Monthly2018-12-16 15:00
https://americaneye.al/basha-shqiptaret-tu-bashkohen-studenteve/20%Monthly2018-12-16 14:56
https://americaneye.al/kosova-behet-me-ushtri/20%Monthly2018-12-16 14:52
https://americaneye.al/shkarkohet-nga-detyra-drejtori-i-bashkise-me-larguan-per-arsye-politike-gjykata-te-beje-drejtesi/20%Monthly2018-12-16 14:11
https://americaneye.al/12-perandorite-me-te-rendesishme-dhe-me-te-medha-te-historise/20%Monthly2019-03-22 11:18