XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/rames-serish-per-berishen-ky-krokodil-qe-futet-shtepi-me-shtepi-krevat-me-krevat/20%Monthly2019-01-31 22:03
https://americaneye.al/erdhi-shkurti-horoskopi-tregon-si-do-e-kaloni-diten-e-pare-te-muajit/20%Monthly2019-01-31 21:56
https://americaneye.al/zbulime-te-reja-per-planetin-mars/20%Monthly2019-11-21 14:49
https://americaneye.al/djemte-rrahin-babain-per-ti-marre-biznesin-me-kane-poshteruar/20%Monthly2019-01-31 21:03
https://americaneye.al/dako-se-mbaj-mend-altin-avdylin-me-vjen-mire-qe-u-publikuan-pergjimet/20%Monthly2019-01-31 20:56
https://americaneye.al/korrigjimi-i-kufijve-sqarohet-hashim-thaci-kosova-nuk-ndahet/20%Monthly2019-01-31 20:52
https://americaneye.al/kush-ishte-magjistarja-circe/20%Monthly2019-11-21 14:49
https://americaneye.al/kostumi-provokues-i-patinatores-seksi-ndez-rrjetin-foto-dhe-video/20%Monthly2019-01-31 20:35
https://americaneye.al/nese-po-merrni-ilace-mos-konsumoni-leng-portokalli-te-kuq/20%Monthly2019-01-31 20:30
https://americaneye.al/ujkani-e-krahasoi-me-dibalane-tare-gati-te-marre-talentin-e-kosoves/20%Monthly2019-01-31 20:19
https://americaneye.al/10-zakone-te-keqija-qe-nuk-duhet-ti-beni-ne-dush/20%Monthly2019-01-31 20:08
https://americaneye.al/haradinaj-nuk-heq-taksen-vucic-i-ankohet-presidentit-amerikan-per-kosoven/20%Monthly2019-01-31 19:39
https://americaneye.al/musine-kokalari-dashuria-platonike-me-djaloshin-izraelit/20%Monthly2019-01-31 19:11
https://americaneye.al/a-e-forcojne-marredheniet-ne-distance-dashurine-ja-cfare-thone-shkencetaret/20%Monthly2019-01-31 19:06
https://americaneye.al/behen-5-prokuroret-qe-aplikojne-per-tu-bere-pjese-e-spak/20%Monthly2019-01-31 18:42
https://americaneye.al/itali-pranga-dhendrit-26-vjecar-shqiptar-qe-po-celebrohej/20%Monthly2019-01-31 18:36
https://americaneye.al/makthi-i-vegjetarianeve-hoteli-i-mishit-ne-gjermani/20%Monthly2019-11-21 14:48
https://americaneye.al/pjesa-e-dites-kur-truri-ju-funksionon-me-mire/20%Monthly2019-01-31 18:07
https://americaneye.al/jeni-beqar-dhe-do-te-udhetoni-ne-rome-mund-te-merrni-te-dashur-me-qira/20%Monthly2019-01-31 18:00
https://americaneye.al/shqip-ne-parlamentin-e-shkupit-kryeparlamentari-xhaferi-hapi-seancen/20%Monthly2019-01-31 17:44
https://americaneye.al/kuvend-miratohet-ngritja-e-komisionit-hetimor-per-dsik-ne-ja-anetaret/20%Monthly2019-01-31 17:30
https://americaneye.al/artan-hoxha-familjes-berisha-i-eshte-ndaluar-hyrja-ne-shba-shkak/20%Monthly2019-01-31 20:56
https://americaneye.al/vrasja-e-ish-policit-identifikohet-automjeti-i-ekzekutorit-merret-ne-pyetje-xhabafti/20%Monthly2019-01-31 16:31
https://americaneye.al/apple-do-te-sjell-kufje-te-reja-pa-tela/20%Monthly2019-11-21 14:47
https://americaneye.al/futi-celular-ne-burgun-e-peqinit-arrestohet-stomatologu/20%Monthly2019-01-31 16:13
https://americaneye.al/nuk-mori-leje-per-te-dale-ne-top-channel-klan-perjashton-alesia-bamin-nga-emisioni-stop/20%Monthly2019-01-31 16:13
https://americaneye.al/cigaret-elektronike-te-rrezikshme-per-zemren/20%Monthly2019-01-31 16:09
https://americaneye.al/vijon-perplasja-rama-meta-rrezohet-dekreti-per-shaqirin-ne-klsh/20%Monthly2019-01-31 15:37
https://americaneye.al/deputeti-i-cdu-studentet-ne-gjendje-skandaloze-ku-shkojne-parate-qe-ju-japim/20%Monthly2019-01-31 20:51
https://americaneye.al/detajet-e-atentati-ne-tirane-arben-bilali-u-qellua-me-silenciator-sapo-zbriti-nga-makina/20%Monthly2019-01-31 15:32
https://americaneye.al/shkencetaret-kura-kunder-kancerit-brenda-nje-viti/20%Monthly2019-01-31 15:29
https://americaneye.al/ne-listen-e-zeze-te-policise-per-dibren-ekstradohet-nga-greqia-27-vjecari/20%Monthly2019-01-31 15:15
https://americaneye.al/sfida-me-milanin-shansi-i-fundit-per-di-francescon/20%Monthly2019-01-31 15:10
https://americaneye.al/berishes-i-refuzohet-hyrja-ne-shba-ambasada-jep-nje-pergjigje-lakonike/20%Monthly2019-01-31 14:55
https://americaneye.al/lulezimi-i-pogba-si-e-fitoi-united-bastin-e-madh-te-janarit/20%Monthly2019-01-31 14:31
https://americaneye.al/tifozet-e-nantes-koreografi-mbreselenese-ne-kujtim-te-emiliano-salas/20%Monthly2019-01-31 14:24
https://americaneye.al/milano-shqiptari-mashtron-peruanen-babysitter-e-transformon-ne-skllave-seksi-emri/20%Monthly2019-01-31 14:18
https://americaneye.al/soros-mitsotakis-fiton-zgjedhjet-ne-greqi/20%Monthly2019-01-31 14:10
https://americaneye.al/haradinaj-nuk-lekundet-nga-shba-vazhdon-te-mbeshtese-taksen/20%Monthly2019-01-31 14:03
https://americaneye.al/rama-rrefen-telefonaten-cfare-bisedova-me-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-01-31 13:59
https://americaneye.al/ben-affleck-nuk-do-veshe-kostumin-e-batman/50%Monthly2019-01-31 13:51
https://americaneye.al/gallup-popullariteti-i-politikaneve-ne-pikiate-te-pashembullt/20%Monthly2019-01-31 13:48
https://americaneye.al/jo-vetem-shthurje-gjuhe-por-edhe-parade-mode-ne-kuvend-bie-ne-sy-mona-kaubojse-foto/20%Monthly2019-01-31 13:36
https://americaneye.al/rama-tall-keq-paloken-ththththth-foto/20%Monthly2019-01-31 13:28
https://americaneye.al/kanada-shkrirja-e-akullit-dalin-ne-pah-peizazhe-te-mbuluara-qe-njerezimi-nuk-ka-pare-kurre/20%Monthly2019-11-21 14:47
https://americaneye.al/kur-perrallat-ekzistojne-edhe-ne-jeten-reale-foto/20%Monthly2019-01-31 12:49
https://americaneye.al/10-zakone-te-keqija-qe-nuk-duhet-ti-beni-me-ne-dush/20%Monthly2019-01-31 12:47
https://americaneye.al/zbardhet-misteri-i-shqiptarit-te-murosur-ne-vilen-luksoze/20%Monthly2019-01-31 12:22
https://americaneye.al/fyerje-ne-kuvend-rama-gruas-time-i-ha-ato-qe-nuk-thuhen-berisha-ti-je-horr/20%Monthly2019-01-31 12:15
https://americaneye.al/a-i-eshte-ndaluar-hyrja-ne-amerike-berishes/20%Monthly2019-01-31 12:19
https://americaneye.al/perendesha-roze-e-sensualitetit-foto/20%Monthly2019-01-31 12:24
https://americaneye.al/pergjimet-per-blerjen-e-votave-rama-voa-beri-zedhenesen-nje-kazani-te-tiranes/20%Monthly2019-01-31 15:34
https://americaneye.al/nga-paraja-ne-para-giovinco-le-kanadane-per-arabine-saudite/20%Monthly2019-01-31 11:57
https://americaneye.al/inteligjenca-amerikane-ballkani-ne-rrezik-nga-ndonje-konflikt-ushtarak/20%Monthly2019-01-31 11:31
https://americaneye.al/shkarkohet-perfundimisht-gjyqtari-artan-lazaj/20%Monthly2019-01-31 11:31
https://americaneye.al/51-vrasje-ne-2018-n-vjedhja-e-dyqaneve-dhe-shtepive-krimi-me-rritjen-me-te-madhe-ne-vend/20%Monthly2019-01-31 11:21
https://americaneye.al/vjedhja-si-pune-zyrtare-arrestohen-ne-itali-5-hajdutet-e-pasur-shqiptare/20%Monthly2019-01-31 11:13
https://americaneye.al/kryemadhi-balles-do-isha-me-krenare-po-te-ishe-ti-minister/20%Monthly2019-01-31 13:59
https://americaneye.al/nuk-ka-fitues-ne-tenderin-per-unazen-e-re-te-gjitha-kompanite-u-skualifikuan/20%Monthly2019-01-31 13:35
https://americaneye.al/nese-ai-ju-pelqen-gjestet-tuaja-e-zbulojne-ne-keto-menyra-foto/20%Monthly2019-01-31 11:02
https://americaneye.al/morena-taraku-cmend-meshkujt-foto/20%Monthly2019-01-31 10:57
https://americaneye.al/historike-nje-gjyqtare-shqiptare-me-stemen-e-fifa-s/20%Monthly2019-01-31 10:55
https://americaneye.al/etika-zero-e-petrit-vasilit-ne-parlament-mos-me-caj-tapin/20%Monthly2019-01-31 10:52
https://americaneye.al/1864-liqenet-shqiptare-dhe-jo-liqeni-i-ohrit-e-as-liqeni-i-prespes/20%Monthly2019-01-31 10:39
https://americaneye.al/sanders-zoti-deshiroi-qe-trump-te-behet-president/20%Monthly2019-01-31 10:33
https://americaneye.al/investigimi-i-voa-s-basha-parlamenti-bodrum-i-krimit-qeveri-kalimtare/20%Monthly2019-01-31 11:09
https://americaneye.al/gazeta-franceze-mbreti-zog-shpetimtar-i-atdheut-shqiptar/20%Monthly2019-01-31 12:01
https://americaneye.al/fast-drejtori-i-mjedisit-i-dehur-ne-timon-aksidenton-11-makina/20%Monthly2019-01-31 10:19
https://americaneye.al/tensione-ne-kuvend-opozita-bllokon-foltoren/20%Monthly2019-01-31 11:09
https://americaneye.al/lotaria-amerikane-ambasada-poston-nje-njoftim-te-rendesishem-per-te-pergjedhurit/20%Monthly2019-01-31 11:09
https://americaneye.al/ceshtja-tahiri-me-6-shkurt-shqyrtohet-ankimimi-i-ish-ministrit/20%Monthly2019-01-31 09:34
https://americaneye.al/njihuni-me-grabitjet-me-te-paturpshme-te-historise/20%Monthly2019-01-31 09:32
https://americaneye.al/acar-ne-shba-temperatura-deri-ne-50-grade/20%Monthly2019-01-31 10:23
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-31-janar-2019/20%Monthly2019-01-30 23:00
https://americaneye.al/prokurori-i-ri-i-pergjithshem-del-ne-skene-kandidati-i-pare-qe-do-pasoje-arta-markun/20%Monthly2019-01-30 22:32
https://americaneye.al/nju-jork-argumentat-mbyllese-ne-gjyqin-ndaj-el-chapos/20%Monthly2019-01-30 21:55
https://americaneye.al/zbulimi-amerikan-kina-rusia-kercenimet-me-te-medha-ndaj-sigurise-globale/20%Monthly2019-01-30 21:53
https://americaneye.al/ja-kush-eshte-ish-polici-i-vrare-ne-tirane/20%Monthly2019-01-30 21:33
https://americaneye.al/zbuloni-menyren-se-si-te-lexoni-mesazhet-e-fshira-nga-derguesi-ne-whatssapp/20%Monthly2019-11-21 14:46
https://americaneye.al/kokaina-e-kapur-ne-kontenierin-e-kafes-sasia-me-e-madhe-ne-10-vitet-e-fundit-ne-itali/20%Monthly2019-01-30 21:22
https://americaneye.al/problemet-e-sanxhaktarit-me-ligjin-ja-si-i-ka-shpetuar-drejtesise/20%Monthly2019-01-30 21:54
https://americaneye.al/arkivoli-ne-shtepine-e-qazim-sejdinit-mesazh-i-krimit-ndaj-politikes/20%Monthly2019-01-30 20:41
https://americaneye.al/qeveria-maqedonase-flet-per-here-te-pare-shqip/20%Monthly2019-01-30 20:24
https://americaneye.al/deputetit-i-vihen-prangat-ne-parlament/20%Monthly2019-01-30 20:21
https://americaneye.al/carja-ne-koalicion-si-pasoje-e-takses-kosova-drejt-zgjedhjeve/20%Monthly2019-01-30 20:03
https://americaneye.al/fiorentina-masakron-romen-ne-kupen-e-italise/20%Monthly2019-01-30 20:01
https://americaneye.al/zgjidhje-nga-bashkeqeverisja-familja-nga-fieri-gjen-zgjidhje-per-regjistrimin-e-shtepise/20%Monthly2019-01-30 20:00
https://americaneye.al/valentina-tifozja-e-nxehte-e-juves-qe-po-ndez-instagramin-foto/20%Monthly2019-01-30 19:36
https://americaneye.al/me-parate-e-suedezit-u-blene-shtepite-e-palokes-dhe-flamur-hoxhes-ne-tirane-e-lezhe/20%Monthly2019-01-30 19:20
https://americaneye.al/te-shtena-me-arme-ne-france-nje-i-vdekur-disa-te-plagosur/20%Monthly2019-01-30 18:49
https://americaneye.al/kanabisi-drejt-gjermanise-i-penduari-spiunon-grupin/20%Monthly2019-01-30 18:47
https://americaneye.al/ky-eshte-pasuesi-i-avionit-me-te-shpejte-ne-bote/20%Monthly2019-01-30 18:21
https://americaneye.al/shkencetaret-izraelite-kemi-gjetur-kuren-per-te-sheruar-kancerin/20%Monthly2019-01-30 18:01
https://americaneye.al/qeveria-miraton-gjobat-online-kujdes-kur-drejtoni-makinen/20%Monthly2019-01-30 17:43
https://americaneye.al/bresheri-plumbash-ne-trup-dhe-koke-ndalohet-nje-person-per-vrasjen-e-ish-oficerit-ne-tirane/20%Monthly2019-01-30 17:39
https://americaneye.al/vorbulla-polare-pllakos-mbi-shtetet-e-bashkuara-6-te-vdekur/20%Monthly2019-01-30 17:24
https://americaneye.al/salvini-i-lumtur-te-deboje-emigrantet-shqiptare/20%Monthly2019-01-30 19:28
https://americaneye.al/shpiket-pajisja-qe-kthen-mendimet-ne-fjali/20%Monthly2019-11-21 14:45
https://americaneye.al/bashkia-e-tiranes-pd-mashtroi-qytetaret-ja-cfare-po-bejme-me-parkingjet/20%Monthly2019-01-30 16:55
https://americaneye.al/cfare-fsheh-kuzhina-juaj/20%Monthly2019-01-30 16:38
https://americaneye.al/lista-e-zeze-e-fjalekalimeve-qe-nuk-duhet-te-perdorni-kurre/20%Monthly2019-01-30 16:10
https://americaneye.al/prinder-mos-besoni-ne-mite-per-te-parandaluar-ftohjen/20%Monthly2019-01-30 16:06
https://americaneye.al/dora-e-preferuar-varet-edhe-nga-kohezgjatja-e-dhenies-se-gjirit/20%Monthly2019-01-30 15:58
https://americaneye.al/solari-i-pergjigjet-guardioles-na-neglizhoi-qellimshem-jemi-me-te-miret-ne-histori/20%Monthly2019-01-30 15:57
https://americaneye.al/thirrje-nga-aeroporti-i-madridit-kujt-i-ka-humbur-ky-avion-nje-milion-dollare-i-braktisur-qe-ne-2010-en/20%Monthly2019-11-20 19:42
https://americaneye.al/operacion-antidroge-ne-tirane-arrestohen-5-persona-per-heroine/20%Monthly2019-01-30 15:56
https://americaneye.al/horoskopi-kush-eshte-fqinji-ideal-sipas-zodiakut/20%Monthly2019-01-30 15:20
https://americaneye.al/vjedhin-nje-televizor-te-sheshte-por-nuk-i-kishin-bere-te-gjitha-llogarite/20%Monthly2019-11-20 19:41
https://americaneye.al/stop-emigracionit-fmn-po-rrezikohet-ekonomia-shqiptare/20%Monthly2019-01-30 15:16
https://americaneye.al/si-te-bejme-ne-shtepi-masken-e-meghan-markle-per-fytyre-te-shndritshme/20%Monthly2019-01-30 15:02
https://americaneye.al/boterori-2018-ku-gjenden-500-tifoze-qe-nuk-kane-dale-ende-nga-rusia/20%Monthly2019-01-30 14:46
https://americaneye.al/gjonaj-rekomandimet-e-ti-pjese-e-politikave-te-qeverisjes-per-suksesin-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-01-30 14:36
https://americaneye.al/fatura-255-mln-euro-bayern-rinovon-skuadren-me-tre-yje/20%Monthly2019-01-30 14:33
https://americaneye.al/detaje-nga-vrasja-e-ish-policit-ne-2010-iu-vra-vellai-ish-mundes-i-dinamos/20%Monthly2019-01-30 15:18
https://americaneye.al/shtetet-me-te-korruptuara-te-botes/20%Monthly2019-01-30 14:09
https://americaneye.al/dita-e-fundit-e-punes-ne-banke-shkon-i-veshur-si-spiderman-videoja-behet-virale/20%Monthly2019-11-20 19:40
https://americaneye.al/boom-boom-piatek-vetem-tre-lojtare-ne-europe-kane-bere-me-mire-se-polaku/20%Monthly2019-01-30 13:51
https://americaneye.al/zbulohet-shkalla-e-demtimit-ja-sa-do-mungoje-neymar/20%Monthly2019-01-30 13:49
https://americaneye.al/ava-max-si-dua-lipa-vajza-100-perqind-shqiptare-qe-ka-bere-per-vete-ameriken/20%Monthly2019-01-30 13:36
https://americaneye.al/maduro-i-hapur-per-bisedime-me-opoziten/20%Monthly2019-01-30 13:25
https://americaneye.al/kartat-e-id-prane-skadimit-lleshaj-te-gjitha-te-vlefshme-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2019-01-30 13:22
https://americaneye.al/itali-vrau-bashkatdhetarin-per-kontrollin-e-prostitutave-18-vite-burg-per-23-vjecarin-shqiptar/20%Monthly2019-01-30 13:19
https://americaneye.al/u-kapen-per-650-kg-kokaine-ja-si-funksiononte-rrjeti-i-ndertuar-nga-casamonica-dhe-petoku/20%Monthly2019-01-30 13:08
https://americaneye.al/artiste-britanike-jo-transmetimit-te-eurosong-ut-izraelit-ne-bbc/20%Monthly2019-01-30 13:01
https://americaneye.al/haradinaj-po-na-kerkohet-te-japim-veriun-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-01-30 12:47
https://americaneye.al/maduro-trump-kerkonte-koken-time/20%Monthly2019-01-30 12:35
https://americaneye.al/besa-shahini-rrezon-lsi-ne/20%Monthly2019-01-30 12:01
https://americaneye.al/shorti-te-krimet-e-renda-ja-treshja-qe-do-gjykoje-balilin/20%Monthly2019-01-30 11:52
https://americaneye.al/sfida-e-veshtire-e-finlandes-per-cfare-po-vuan-vendi-me-i-lumtur-ne-bote/20%Monthly2019-01-30 11:50
https://americaneye.al/burrnesha-e-nju-jorkut-kater-dite-e-bllokuar-ne-ashensor/20%Monthly2019-11-20 19:39
https://americaneye.al/temperaturat-deri-ne-53-grade-ne-amerike-ngazellehet-trump-ku-eshte-ngrohja-globale/20%Monthly2019-01-30 11:37
https://americaneye.al/arrestohet-ne-tirane-i-dyshuari-si-pjese-e-trafikut-te-7-ton-kokaine-nga-brazili-ne-itali/20%Monthly2019-01-30 11:27
https://americaneye.al/mbreti-luan-kolona-zanore-do-te-kendohet-nga-beyonce/20%Monthly2019-01-30 11:21
https://americaneye.al/bashkim-fino-rama-ti-lexoje-mire-duartrokitjet-per-bracen/20%Monthly2019-01-30 11:20
https://americaneye.al/dialogu-me-serbine-pazar-albin-kurti-paralajmeron-protesta/20%Monthly2019-01-30 11:13
https://americaneye.al/bujar-sheshi-nuk-terhiqet-i-kerkon-autoritetit-te-dosjeve-te-korrigjoje-vendimin/20%Monthly2019-01-30 14:12
https://americaneye.al/basha-koha-te-merrni-ne-dore-fatin-tuaj/20%Monthly2019-01-30 11:10
https://americaneye.al/gjobitet-kompania-fasone-13-rrobaqepese-u-helmuan-dje-gjate-punes/20%Monthly2019-01-30 11:08
https://americaneye.al/15-nga-shprehjet-me-motivuese-te-te-gjitha-koherave/20%Monthly2019-01-30 11:02
https://americaneye.al/e-dini-pse-nuk-funksionojne-lidhjet-e-ujorit-nuk-eshte-faji-i-tij-por-i-ketyre-shenjave/20%Monthly2019-01-30 10:45
https://americaneye.al/renia-e-shitjeve-apple-mund-te-ulim-cmimet-e-celulareve-iphone/20%Monthly2019-01-30 10:16
https://americaneye.al/rinegocimi-i-brexit-theresa-may-do-te-vazhdoje-bisedimet-me-be-pas-votes/20%Monthly2019-01-30 10:04
https://americaneye.al/the-guardian-fale-mafias-shqiptare-kokaina-nuk-eshte-me-nje-mall-luksoz/20%Monthly2019-01-30 09:52
https://americaneye.al/keto-shenja-horoskopi-mendojne-se-kane-gjithmone-te-drejte-dhe-mos-i-kundershtoni-kot/20%Monthly2019-01-30 09:38
https://americaneye.al/5-udhetimet-qe-do-ju-ndryshojne-jeten/20%Monthly2019-01-30 09:16
https://americaneye.al/parkimi-ne-tirane-do-kaloje-te-privati-sa-do-paguajne-qytetaret/20%Monthly2019-01-30 08:46
https://americaneye.al/shkrihen-akujt-dalin-toka-te-reja-nuk-dukeshin-prej-40-mije-vjetesh/20%Monthly2019-11-20 19:39
https://americaneye.al/10-vendet-me-popullsine-me-te-lumtur-ne-bote/20%Monthly2019-01-30 08:28
https://americaneye.al/huawei-grabiti-sekretet-amerikane/20%Monthly2019-01-30 08:09
https://americaneye.al/i-kerkuari-ne-itali-per-trafik-droge-kapet-ne-fier/20%Monthly2019-01-30 08:05
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-30-janar-2019/20%Monthly2019-01-29 22:30
https://americaneye.al/del-para-gjykates-shqiptari-qe-grabiti-mbi-300-mije-euro-bizhuteri/20%Monthly2019-01-29 22:07
https://americaneye.al/thaci-fton-putin-ne-prishtine-gati-te-vendosim-marredhenie-me-mosken/20%Monthly2019-01-29 21:47
https://americaneye.al/cfare-debutimi-piatek-shkrin-napolin-milan-ne-gjysmefinalet-e-kupes-se-italise/20%Monthly2019-01-29 21:45
https://americaneye.al/hyn-neser-ne-fuqi-cfare-eshte-regjimi-i-burgut-te-eger-per-mafiozet-shqiptare/20%Monthly2019-01-29 21:34
https://americaneye.al/grabiti-te-moshuarin-ne-memaliaj-autori-kapet-ne-shkoder/20%Monthly2019-01-29 21:10
https://americaneye.al/ceka-ne-ministrine-e-jashtme-rrjet-spiunazhi-per-grate-e-ambasadoreve/20%Monthly2019-01-29 21:05
https://americaneye.al/a-eshte-kjo-boksierja-me-e-bukur-ne-bote-foto/20%Monthly2019-01-29 20:55
https://americaneye.al/bebe-rexha-u-kerkoi-shqipeve-bashkepunim-pergjigjet-e-4-yjeve-shqiptare-jane-epike/20%Monthly2019-01-29 20:41
https://americaneye.al/merr-leje-per-te-ribere-catine-hedh-themele-per-vile-brenda-kalase-se-elbasanit/20%Monthly2019-01-29 20:36
https://americaneye.al/bregu-integrimi-ballkanit-jo-agjende-territoriale-por-transformuese/20%Monthly2019-01-29 20:32
https://americaneye.al/nga-neser-270-te-denuar-futen-nen-regjimin-e-41-bis-ose-burgut-te-eger/20%Monthly2019-01-29 20:21
https://americaneye.al/pakti-i-ri-me-frontex-be-nuk-ka-lidhje-me-rikthimin-e-vizave/20%Monthly2019-01-29 20:19
https://americaneye.al/vucic-vjen-ne-tirane-konfirmon-pjesemarrjen-ne-samitin-e-marsit/20%Monthly2019-01-29 20:08
https://americaneye.al/el-capos-i-shkon-ne-gjyq-aktori-i-famshem/20%Monthly2019-01-29 19:57
https://americaneye.al/a-eshte-ky-ushqimi-perfekt/20%Monthly2019-11-20 19:38
https://americaneye.al/pyeti-te-diturit-rri-me-te-urtet-dhe-shoqerohu-me-te-varferit-14-thenie-te-mencura/20%Monthly2019-01-29 19:50
https://americaneye.al/thaci-i-pergjigjet-letres-se-trump-gati-per-kompromiset-e-nevojshme/20%Monthly2019-01-29 18:57
https://americaneye.al/danimarka-nuk-gjen-qetesi-nga-derrat-klandestine-nderton-mur-me-gjermanine/20%Monthly2019-01-29 18:51
https://americaneye.al/rekordin-e-tifozeve-ne-europe-e-mban-teatri-i-endrrave/20%Monthly2019-01-29 18:36
https://americaneye.al/sula-lidhjet-e-prokurorit-sheshi-me-sigurimin-jane-provuar-te-largohet-nga-drejtesia/20%Monthly2019-01-29 17:53
https://americaneye.al/apple-pranon-nje-gabim-te-madh-ne-facetime/20%Monthly2019-01-29 17:43
https://americaneye.al/si-te-ushqehemi-qe-te-shpetojme-boten/20%Monthly2019-11-20 19:38
https://americaneye.al/klgj-cakton-numrin-e-kandidateve-per-shkollen-e-magjistratures/20%Monthly2019-01-29 16:52
https://americaneye.al/airbnb-do-tju-paguaje-nese-deshironi-te-jetoni-ne-itali-per-tre-muaj/20%Monthly2019-11-20 19:36
https://americaneye.al/si-ti-mbijetosh-nje-lidhjeje-ne-distance/20%Monthly2019-01-29 16:36
https://americaneye.al/shkencetaret-zbulojne-sa-zgjat-nje-dite-ne-saturn/20%Monthly2019-11-20 19:35
https://americaneye.al/zbulohet-misteri-i-vdekjes-se-aleksandrit-te-madh/20%Monthly2019-01-29 16:08
https://americaneye.al/kotzias-u-jep-merita-shqiptareve-faktori-shqiptar-coi-perpara-marreveshjen-e-prespes/20%Monthly2019-01-29 15:41
https://americaneye.al/kush-e-shkaterroi-holten-leja-mjedisore-u-dha-nga-ish-zyrtari-i-lsi/20%Monthly2019-01-29 14:56
https://americaneye.al/zbardhet-leterporosia-e-italise-per-levizjet-e-familjes-se-tahirit-me-habilajt/20%Monthly2019-01-29 14:52
https://americaneye.al/parate-e-droges-po-investohen-edhe-ne-tendera-prokurori-i-antimafias-shqiptaret-jane-fuqizuar/20%Monthly2019-01-29 14:49
https://americaneye.al/miku-i-femijeve-historia-e-erret-qe-fshihet-pas-fotos-se-famshme-te-stalinit-me-vajzen-ruse/20%Monthly2019-01-29 14:41
https://americaneye.al/ronaldo-hyn-ne-historine-e-serise-a-juventusi-barazon-rekordin-e-1957-es/20%Monthly2019-01-29 14:27
https://americaneye.al/konference-per-regjimin-e-posacem-ne-burgje-gjonaj-zbatim-efektiv-te-modelit-italian-41-bis/20%Monthly2019-01-29 16:56
https://americaneye.al/brexit-do-te-rrise-vdekshmerine-ne-britani/20%Monthly2019-01-29 13:56
https://americaneye.al/14-vjecarja-heroine-sakrifikon-veten-per-te-shpetuar-nga-mbytja-nje-shoqe/20%Monthly2019-01-29 13:42
https://americaneye.al/allegri-ne-favorite-ne-europe-cmenduri/20%Monthly2019-01-29 13:32
https://americaneye.al/momenti-magjik-per-quagliarellen-mancini-e-therret-ne-kombetare/20%Monthly2019-01-29 13:27
https://americaneye.al/kosove-taksa-sjell-percarje-ne-koalicionin-qeverises/20%Monthly2019-01-29 13:22
https://americaneye.al/ngujimi-i-studenteve-ne-universitete-spiropali-karikature-e-berishes-dhe-e-pd-lsi/20%Monthly2019-01-29 13:19
https://americaneye.al/tsipras-rrit-pagen-minimale-ne-650-euro-hapem-350-mije-vende-pune-pas-krizes/20%Monthly2019-01-29 13:12
https://americaneye.al/nje-shqiptare-qe-negocionte-per-ndranghettan/20%Monthly2019-01-29 13:05
https://americaneye.al/dieta-e-limonit-mes-te-vertetes-dhe-miteve-te-rreme/20%Monthly2019-01-29 13:00
https://americaneye.al/cfare-ke-humbur-bobo-vieri/20%Monthly2019-01-29 12:50
https://americaneye.al/tuneli-lundrues-me-te-cilin-norvegjia-do-te-mahnise-boten-foto/20%Monthly2019-01-29 12:31
https://americaneye.al/krize-ne-ciftin-ronaldo-georgina/20%Monthly2019-01-29 12:21
https://americaneye.al/telefonon-policine-per-ta-ndihmuar-me-detyrat-e-matematikes/20%Monthly2019-11-20 19:35
https://americaneye.al/fotot-intime-me-shqiptarin-detyrojne-italianen-te-beje-seks-ne-parking/20%Monthly2019-01-29 11:48
https://americaneye.al/futbollistja-shqiptare-alma-hilaj-debuton-ne-serine-a/20%Monthly2019-01-29 11:39
https://americaneye.al/kejsi-3-vjecar-humbet-ne-pyll-mbijeton-fale-nje-ariu/20%Monthly2019-11-20 19:20
https://americaneye.al/refuzoi-te-bente-seks-fotografi-vret-modelen/20%Monthly2019-01-29 11:14
https://americaneye.al/njihuni-me-kullen-700-metra-qe-po-ndertohet-ne-kine/20%Monthly2019-11-20 19:19
https://americaneye.al/bahri-shaqiri-ne-krye-te-klsh-komisioni-i-ekonomise-rrezon-propozimin-e-metes/20%Monthly2019-01-29 13:20
https://americaneye.al/rasti-i-prokurorit-bujar-sheshi-reagon-ambasadorja-gjermane/20%Monthly2019-01-29 10:54
https://americaneye.al/hapen-dosjet-nuk-eshte-vetem-bujar-sheshi-sigurims-jane-dhe-30-zyrtare-te-tjere/20%Monthly2019-01-29 10:53
https://americaneye.al/bujar-sheshi-sigurims-autoriteti-i-dosjeve-eshte-i-bindur-nuk-ka-asnje-ngaterrese/20%Monthly2019-01-29 10:50
https://americaneye.al/prokurori-i-anti-mafias-ne-tirane-pervec-droges-ne-shqiperi-pastrohen-edhe-parate-e-pista/20%Monthly2019-01-29 10:43
https://americaneye.al/emigrim-por-si-ndikon-ai-tek-shendeti/20%Monthly2019-01-29 10:23
https://americaneye.al/bashkimi-familjar-ne-itali-ja-minimumi-i-te-ardhurave-vjetore-si-kusht-per-2019/20%Monthly2019-01-29 10:12
https://americaneye.al/helmohen-40-punonjese-fasonerie-ne-durres/20%Monthly2019-01-29 10:06
https://americaneye.al/e-nxori-si-ish-sigurims-bujar-sheshi-ngre-padi-per-falsifikim-ndaj-aidssh/20%Monthly2019-01-29 10:03
https://americaneye.al/dvorani-terhiqet-nga-gjykata-kushtetuese-mbetet-ne-krye-te-ked/20%Monthly2019-01-29 10:01
https://americaneye.al/nga-autobusi-sepse-ishte-pa-bilete-vdes-e-ngrire-studentja/20%Monthly2019-01-29 09:32
https://americaneye.al/miku-miliarder-i-putin-kerkon-te-bleje-milanin/20%Monthly2019-01-29 09:24
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-dini-per-danimarken-disa-fakte-dhe-kuriozitete/20%Monthly2019-11-20 19:18
https://americaneye.al/rezultatet-ti-i-gjithe-ballkani-deshton-ne-luften-ndaj-korrupsionit/20%Monthly2019-01-29 10:52
https://americaneye.al/si-te-mposhtni-friken-nga-palestra-dhe-sportet-ekstreme/20%Monthly2019-01-29 08:50
https://americaneye.al/vettingu-shtyhet-data-per-dhenien-e-vendimit-per-donika-prelen/20%Monthly2019-01-29 08:15
https://americaneye.al/bullgaria-optimiste-per-tu-bere-pjese-e-eurozones-brenda-vitit-2022/20%Monthly2019-01-29 08:12
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-29-janar-2019/20%Monthly2019-01-28 22:37
https://americaneye.al/e-merziti-burri-gruaja-merr-shufren-metalike-dhe-i-thyen-bmw-ne-30-mije-paund-video/20%Monthly2019-01-28 22:02
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-kryemadhi-mund-te-rrethohet-kryeministria-por-spo-dalim-te-rrezojme-ramen/20%Monthly2019-01-28 21:55
https://americaneye.al/horoskopi-javor-28-janar-03-shkurt-2019-nga-astrologu-i-njohur-italian-paolo-fox/20%Monthly2019-01-28 21:47
https://americaneye.al/mjaft-me-me-llogje-per-arsimin-e-larte/20%Monthly2019-01-28 21:30
https://americaneye.al/nikolla-adi-krastes-je-nihilist-ai-i-pergjigjet-madam-jam/20%Monthly2019-01-29 10:03
https://americaneye.al/heroina-afer-shkollave-perdoruesi-e-kam-pasur-kemben-te-infektuar-nga-droga/20%Monthly2019-01-28 21:22
https://americaneye.al/rrefimi-trondites-i-nje-perdoruesi-nese-provon-heroinen-do-te-heqesh-te-zite-e-ullirit/20%Monthly2019-01-28 21:19
https://americaneye.al/te-gjithe-shenjat-e-kane-nje-vecanti-ne-karakterin-e-tyre-ja-cila-eshte-e-juaja/20%Monthly2019-01-28 20:44
https://americaneye.al/si-te-hiqni-toksinat-nga-melcia-dhe-veshkat/20%Monthly2019-01-28 20:30
https://americaneye.al/integrimi-rumania-be-te-cele-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-01-28 20:17
https://americaneye.al/reforma-ne-drejtesi-be-shton-fondet-34-milione-euro-ne-3-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2019-01-28 19:45
https://americaneye.al/haradinaj-shpalos-kushtet-per-heqjen-tarifave-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-28 19:19
https://americaneye.al/gps-i-i-makines-zbulon-trafikun-e-droges-nga-shqiperia-drejt-athines/20%Monthly2019-01-28 18:40
https://americaneye.al/kur-jul-cezari-dashuronte-kleopatren-2/20%Monthly2019-01-28 18:36
https://americaneye.al/senida-mesi-ministrat-do-angazhohen-ne-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-01-28 18:32
https://americaneye.al/pamje-te-rralla-ishte-koha-kur-lulzim-basha-takonte-me-perzemersi-diktatorin-gaddafi/20%Monthly2019-01-28 18:22
https://americaneye.al/femija-3-vjec-mbijeton-ne-pyll-dhe-ne-20-grade-me-shpetoi/20%Monthly2019-01-28 18:21
https://americaneye.al/anetaret-e-rinj-te-spak-ambasada-e-shba-behuni-pjese-e-te-ardhmes-se-shqiperise/20%Monthly2019-01-28 18:15
https://americaneye.al/spartak-braho-e-pamundur-qe-sheshi-te-kete-qene-sigurims/20%Monthly2019-01-28 17:40
https://americaneye.al/probleme-te-juventusi-demtimet-mbajne-merkaton-te-hapur/20%Monthly2019-01-28 17:31
https://americaneye.al/grabitja-e-bankes-ne-tepelene-identifikohet-autori/20%Monthly2019-01-28 17:22
https://americaneye.al/petref-goxha-nje-ze-qe-s-vdes-kurre/20%Monthly2019-01-28 17:10
https://americaneye.al/pas-fifty-shades-nje-tjeter-histori-erotike-nga-e-l-james/20%Monthly2019-01-28 17:02
https://americaneye.al/vepra-qe-i-mbijetoi-shekujve-pas-mureve-te-parisit/20%Monthly2019-11-20 19:17
https://americaneye.al/e-pabesueshme-gruaja-lind-binjaket-me-nje-jave-distance/20%Monthly2019-01-28 16:43
https://americaneye.al/komisioni-i-monitorimit-te-reformes-ne-drejtesi-reagon-per-bujar-sheshin/20%Monthly2019-01-28 16:31
https://americaneye.al/shqiptaret-qe-sfiduan-autoritetet-britanike/20%Monthly2019-01-28 16:26
https://americaneye.al/nuk-ka-paqe-mes-parisit-dhe-romes-macron-italia-nuk-meriton-di-maion-e-salvinin/20%Monthly2019-01-28 16:12
https://americaneye.al/basha-jemi-i-vetmi-vend-ku-kompjuteri-mesohet-me-shkumes-ne-derrase-te-zeze/20%Monthly2019-01-28 15:48
https://americaneye.al/rumania-mbeshtesim-ftesen-per-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-01-28 15:41
https://americaneye.al/kapet-hajduti-me-i-guximshem-ne-bote-video/20%Monthly2019-11-20 19:16
https://americaneye.al/perisic-kerkon-largimin-interi-negocion-me-arsenalin/20%Monthly2019-01-28 15:11
https://americaneye.al/strakosha-bind-edhe-ne-humbje-hysaj-harrohet-ne-stol/20%Monthly2019-01-28 15:09
https://americaneye.al/venusi-nje-ish-sigurims-prokuroria-e-pergjithshme-zbulon-te-verteten-per-prokurorin-sheshi/20%Monthly2019-01-28 14:59
https://americaneye.al/e-masakrova-me-leve-jo-per-ta-vrare-nuk-mund-te-ishte-i-dashuri-i-motres/20%Monthly2019-01-28 14:56
https://americaneye.al/eurodeputetet-cipras-e-zaev-e-meritojne-nobelin-per-paqen/20%Monthly2019-01-28 14:43
https://americaneye.al/gjermania-nxit-punesimin-e-migranteve/20%Monthly2019-01-28 14:42
https://americaneye.al/drama-e-julenit-fati-tragjik-i-dy-vellezerve-nga-malaga/20%Monthly2019-01-28 14:41
https://americaneye.al/danimarka-nderton-gardh-ne-kufi-me-gjermanine/20%Monthly2019-01-28 14:34
https://americaneye.al/mes-artit-dhe-politikes-edi-rama-nuk-do-plakem-keq/20%Monthly2019-01-28 21:26
https://americaneye.al/flet-legjenda-bardhezi-ky-juventus-eshte-marsian-por-i-imi-ishte-me-i-mire/20%Monthly2019-01-28 13:55
https://americaneye.al/dimer-i-veshtire-per-interin-hija-e-contes-po-perndjek-spallettin/20%Monthly2019-01-28 13:48
https://americaneye.al/cte-besh-do-te-te-bejne-lexoni-10-ligjet-e-karmes/20%Monthly2019-01-28 13:30
https://americaneye.al/tahiri-ankimon-zgjatjen-e-afatit-te-hetimeve/20%Monthly2019-01-28 13:12
https://americaneye.al/alarmi-42-e-meshkujve-te-rritur-pa-femije-nuk-duan-te-behen-prinder/20%Monthly2019-01-28 12:20
https://americaneye.al/e-bujshme-mbreteresha-ka-nje-plan-divorci-per-meghan-markle/20%Monthly2019-01-28 12:16
https://americaneye.al/me-thuaj-shenjen-e-horoskopit-te-te-them-piken-tende-te-dobet/20%Monthly2019-01-28 12:10
https://americaneye.al/cfare-po-ndodh-me-te-denuarit-shqiptare-ne-greqi/20%Monthly2019-01-28 11:58
https://americaneye.al/meta-dhe-haradinaj-urojne-kadarene-personalitet-unikal-i-paperseritshem/20%Monthly2019-01-28 14:56
https://americaneye.al/15-menyra-sesi-mund-te-beni-nje-burre-te-dashurohet-me-ju/20%Monthly2019-01-28 11:37
https://americaneye.al/ngrohja-globale-shtyn-me-ne-veri-orkat/20%Monthly2019-11-20 19:16
https://americaneye.al/hillary-clinton-nuk-ia-ka-mbyllur-deren-mundesise-se-nje-kandidimi-tjeter-per-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-01-28 11:15
https://americaneye.al/furtuna-balluku-shkarkohet-drejtori-i-kesh-ja-kush-e-zevendeson/20%Monthly2019-01-28 11:02
https://americaneye.al/shba-paralajmeron-maduron-i-kunderpergjigjemi-cdo-kercenimi/20%Monthly2019-01-28 10:53
https://americaneye.al/i-gjithe-komuniteti-ne-zi-per-22-vjecarin-shqiptar/20%Monthly2019-01-28 10:50
https://americaneye.al/ps-e-vendos-rrezojme-dekretin-e-metes-per-noterine/20%Monthly2019-01-28 10:33
https://americaneye.al/sheshi-skam-qene-sigurims-sulm-mafioz-ne-prag-te-ngritjes-se-spak/20%Monthly2019-01-28 11:57
https://americaneye.al/pse-martesa-e-dyte-eshte-me-e-mire-se-e-para-cfare-thone-ekspertet/20%Monthly2019-11-20 19:15
https://americaneye.al/nga-dhimbja-e-kokes-te-humbja-e-interesit-per-seks-cfare-i-ndodh-trupit-tone-kur-e-urrejme-punen/20%Monthly2019-01-28 09:28
https://americaneye.al/moti-i-keq-trageti-vlore-brindisi-anulon-udhetimin/20%Monthly2019-01-28 09:17
https://americaneye.al/dua-lipa-ben-historine/20%Monthly2019-01-28 08:25
https://americaneye.al/ditelindja-e-kadarese-rama-mbetet-maja-e-penes-se-letersise-shqipe/20%Monthly2019-01-28 11:50
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-28-janar-2019/20%Monthly2019-01-27 21:47
https://americaneye.al/juventus-permbys-lazion-reali-triumfon-ne-katalunje/20%Monthly2019-01-27 21:45
https://americaneye.al/investigimi-si-u-kthye-shqiperia-ne-kolumbi-per-europen/20%Monthly2019-01-27 21:41
https://americaneye.al/shkencetaret-shpojne-akullin-e-antarktikes-dhe-arrijne-ne-liqenin-e-pazbuluar-gjejne-krijesa/20%Monthly2019-11-20 19:14
https://americaneye.al/venezuela-superhena-dhe-majmune-te-klonuar-fotot-me-interesante-te-javes/20%Monthly2019-01-27 21:01
https://americaneye.al/brerje-ndergjegje-dhe-goditje-pas-shpine-cpo-ndodh-me-horoskopin-tani-qe-merkuri-kaloi-ne-shenjen-e-ujorit/20%Monthly2019-01-27 20:47
https://americaneye.al/humbja-turperuese-klubi-i-seria-a-perfshin-de-biassin-ne-listen-e-deshirave/20%Monthly2019-01-27 20:29
https://americaneye.al/kur-jul-cezari-dashuronte-kleopatren/20%Monthly2019-01-27 20:11
https://americaneye.al/bllokada-e-qeverise-i-kushtoi-ekonomise-amerikane-gjashte-miliarde-dollare/20%Monthly2019-01-27 19:53
https://americaneye.al/nje-vend-dy-presidente/20%Monthly2019-01-27 19:41
https://americaneye.al/horoskopi-javor-paolo-fox-zbulon-cdo-tu-ndodhe-te-gjitha-shenjave-ne-ditet-e-fundit-te-janarit/20%Monthly2019-01-27 19:26
https://americaneye.al/interi-zhgenjen-serish-mposhtet-nga-torino/20%Monthly2019-01-27 19:14
https://americaneye.al/tirana-mposht-kamzen-flamurtari-ndal-teuten-ne-durres/20%Monthly2019-01-27 19:06
https://americaneye.al/historia-e-trishte-e-elenes-u-martua-ne-moshen-15-vjecare-dhe-humbi-7-femije/20%Monthly2019-01-27 18:55
https://americaneye.al/mancini-thyen-rregullat-njeriu-i-rekordeve-ne-kombetare-ne-moshen-35-vjecare/20%Monthly2019-01-27 18:51
https://americaneye.al/greqi-nje-shqiptar-gjendet-i-vdekur-ne-burgun-e-koridhalosit/20%Monthly2019-01-27 18:33
https://americaneye.al/keshilltari-i-bush-it-trump-te-konsultohet-me-avokatin/20%Monthly2019-01-27 18:20
https://americaneye.al/rusia-perkujton-75-vjetorin-e-rrethimit-te-leningradit/20%Monthly2019-01-27 17:56
https://americaneye.al/gjermania-u-jep-lamtumiren-kartemonedhave-500-euro/20%Monthly2019-01-27 17:38
https://americaneye.al/reali-i-perket-te-kaluares-morata-rikthehet-ne-madrid/20%Monthly2019-01-27 17:23
https://americaneye.al/histori-kur-shqiperia-planifikohej-te-behej-nje-atdhe-per-hebrenjte/20%Monthly2019-01-27 17:05
https://americaneye.al/shqiptaret-qe-shpetuan-hebrenjte-historia-e-dy-familjeve-qe-rrezikuan-ne-kohe-terrori/20%Monthly2019-01-27 16:52
https://americaneye.al/shqiperia-eden-i-sportit-detajet-e-nje-dekreti-te-rralle-te-mbretit-zog-ne-vitin-1934/20%Monthly2019-01-27 16:42
https://americaneye.al/ali-ahmeti-duhet-te-kemi-nje-president-shqiptar-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-27 16:27
https://americaneye.al/22-gola-ne-vetem-4-ndeshje-dhe-permbysje-te-cmendura-serie-a-dhuron-spektakel/20%Monthly2019-01-27 16:18
https://americaneye.al/ikaria-greke-ishulli-ku-jetohet-me-gjate-se-kudo-tjeter/20%Monthly2019-01-27 16:08
https://americaneye.al/dita-e-kujteses-hebrenjte-shpallin-shqiperine-si-shtepi-te-jetes/20%Monthly2019-01-27 15:58
https://americaneye.al/ulja-e-gabuar-avioni-bombardues-rus-shperthen-ne-flake-video/20%Monthly2019-01-27 15:41
https://americaneye.al/donatoret-ia-dolen-rinisin-kerkimet-per-emiliano-sala/20%Monthly2019-01-27 15:58
https://americaneye.al/kastrioti-ben-cte-doje-me-luftetarin-ngjall-shpresen-per-mbijetese/20%Monthly2019-01-27 15:27
https://americaneye.al/maduro-negocion-per-te-hapur-zona-interesi-shba-venezuele/20%Monthly2019-01-27 15:21
https://americaneye.al/shba-i-ben-thirrje-botes-zgjidhni-nje-ane-per-venezuelen/20%Monthly2019-01-27 15:16
https://americaneye.al/fshesa-e-ballukut-a-po-zhben-rama-punen-e-gjiknurit/20%Monthly2019-01-27 15:08
https://americaneye.al/historia-prekese-e-anes-si-e-braktisi-i-ati-per-te-vijuar-lidhjen-jashtemartesore/20%Monthly2019-01-27 14:59
https://americaneye.al/perplasja-per-cakaj-rama-dergon-meten-ne-kushtetuese-kete-jave/20%Monthly2019-01-27 21:39
https://americaneye.al/oketa-tregon-pse-u-rikthye-ne-pd-dhe-nese-do-kandidoje-per-bashkine-e-durresit/20%Monthly2019-01-27 14:42
https://americaneye.al/mos-o-babi-videoja-e-sherrit-te-shqiptarit-behet-virale-ne-angli/20%Monthly2019-01-27 14:37
https://americaneye.al/rita-ora-flirton-me-djalin-e-ciftit-beckham-terbohet-victoria/20%Monthly2019-01-27 14:28
https://americaneye.al/gazeta-e-ushtrise-amerikane-ja-pse-po-ngrihet-baza-e-nato-s-ne-kucove/20%Monthly2019-01-27 14:20
https://americaneye.al/polici-qellon-me-arme-nje-baba-te-armatosur-para-shkolles-video-18/20%Monthly2019-01-27 14:13
https://americaneye.al/si-ta-eksitosh-partnerin-zbulo-zonat-erogjene-sipas-shenjes-se-horoskopit-2/20%Monthly2019-01-27 13:52
https://americaneye.al/protesta-e-studenteve-fleckenstein-qellimi-u-arrit-pjeserisht/20%Monthly2019-01-27 16:53
https://americaneye.al/mourinho-dhe-wenger-se-bashku-te-psg/20%Monthly2019-01-27 12:47
https://americaneye.al/femer-me-klas-shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-pranine-e-nje-zonje-te-vertete/20%Monthly2019-01-27 12:08
https://americaneye.al/rreziku-nga-ekstremistet-gjermania-mbyll-dyert-per-emigrantet/20%Monthly2019-01-27 11:13
https://americaneye.al/flluska-e-ndertimeve-kerkohen-bleres-per-kullat-ne-tirane/20%Monthly2019-01-27 14:22
https://americaneye.al/venezuele-nis-percarja-mes-ushtrise/20%Monthly2019-01-27 15:21
https://americaneye.al/spanja-vajton-julenin-i-mituri-kishte-vdekur-qe-diten-e-pare-kur-kishte-rene-ne-pus/20%Monthly2019-01-27 10:31
https://americaneye.al/mijera-apartamente-ne-tirane-jemi-ne-prag-te-kolapsit-financiar/20%Monthly2019-01-27 14:22
https://americaneye.al/a-ka-jete-pertej-tokes/20%Monthly2019-11-20 19:12
https://americaneye.al/tentuan-te-grabisin-bankomatin-arrestohen-te-dyshuarit/20%Monthly2019-01-27 09:47
https://americaneye.al/i-riu-shqiptar-fut-ne-kurth-gruan-e-martuar-italiane-me-foto-nudo-nepermjet-facebook/20%Monthly2019-01-27 09:15
https://americaneye.al/shkaktoi-vdekjen-e-10-personave-gjykata-denon-me-66-milione-dollare-kompanine/20%Monthly2019-01-27 08:31
https://americaneye.al/arrestohet-furnizuesi-shqiptar-i-droges-u-kap-me-5-kg-marihuane/20%Monthly2019-01-27 08:29
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-27-janar-2019/20%Monthly2019-01-26 22:30
https://americaneye.al/rikthimi-ne-politike-i-berlusconit-dhe-partia-e-re-varoufakis/20%Monthly2019-01-26 21:56
https://americaneye.al/talebanet-futen-ne-qeveri-fund-luftes-17-vjecare-me-shba/20%Monthly2019-01-26 21:54
https://americaneye.al/i-pafajshem-pas-22-vitesh-burg-kerkon-66-milione-euro-demshperblim/20%Monthly2019-01-26 21:45
https://americaneye.al/shqiptari-alket-dauti-ekstradohet-ne-belgjike/20%Monthly2019-01-26 21:43
https://americaneye.al/vinte-nje-pike-qe-me-pritej-filmi-bojken-lako-rrefen-problemet-qe-i-shkaktuar-alkooli/20%Monthly2019-01-26 21:35
https://americaneye.al/nderron-jete-ish-ambasadori-i-be-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-26 20:49
https://americaneye.al/u-dashurua-ne-instagram-djali-i-propozon-live-ne-studio/20%Monthly2019-01-26 20:46
https://americaneye.al/cuci-endrra-e-peshkatareve-behet-realitet/20%Monthly2019-01-26 20:06
https://americaneye.al/zbulohet-insekti-prehistorik-brenda-nje-opali/20%Monthly2019-11-20 19:12
https://americaneye.al/grida-duma-zbulon-biseden-me-bashen-skemi-luks-per-te-eksperimentuar/20%Monthly2019-01-27 10:39
https://americaneye.al/simptomat-e-pazakonta-te-alergjise-qe-i-ngaterrojme-me-semundje-te-tjera/20%Monthly2019-01-26 19:04
https://americaneye.al/robert-de-niro-ne-lufte-me-gruan-per-kujdestarine-e-vajzes-2/20%Monthly2019-01-26 18:54
https://americaneye.al/neser-serish-punime-ne-autostraden-tirane-durres-ja-si-behet-devijimi/20%Monthly2019-01-26 18:49
https://americaneye.al/kim-mehmeti-nuk-me-terheqin-librat-me-histori-dashurie/20%Monthly2019-01-26 18:47
https://americaneye.al/zbulohet-sekreti-i-njerezve-te-dobet/20%Monthly2019-01-26 18:36
https://americaneye.al/ministria-e-drejtesise-paralajmeron-kontrolle-dhe-masa-per-permbaruesit-private/20%Monthly2019-01-26 18:30
https://americaneye.al/city-i-guardioles-pa-fre-shuplake-burnleyt-ne-fa-cup/20%Monthly2019-01-26 18:28
https://americaneye.al/skiatorja-heroine-i-shpeton-jeten-nje-burri-ne-piste/20%Monthly2019-01-26 18:24
https://americaneye.al/vrasje-per-lidhje-dashurie-policia-arreston-vellain-e-vajzes-dhe-bashkepunetoret/20%Monthly2019-01-26 18:23
https://americaneye.al/kreret-europiane-ultimatum-presidentit-nicolas-maduro/20%Monthly2019-01-26 17:38
https://americaneye.al/dortmundi-mposht-hannoverin-thellon-diferencen-me-bayernin/20%Monthly2019-01-26 17:36
https://americaneye.al/piktura-e-rames-qe-ironizon-paktin-meta-berisha-ne-2009/20%Monthly2019-11-20 19:10
https://americaneye.al/imazhe-qe-zberthejne-memorien/20%Monthly2019-01-26 17:02
https://americaneye.al/hec-et-ndalojne-punen-balluku-jo-vetem-per-holten/20%Monthly2019-01-26 16:56
https://americaneye.al/shqiptari-humbet-jeten-ne-aksident-te-rende-ne-itali/20%Monthly2019-01-26 16:49
https://americaneye.al/cfare-ndodhi-shekuj-me-pare-kur-europa-u-mbulua-nga-nje-mjegull-misterioze/20%Monthly2019-01-26 16:25
https://americaneye.al/miliarderi-qe-i-dhuroi-5-milione-euro-nje-te-moshuari-ne-gjader-te-lezhes/20%Monthly2019-01-26 16:01
https://americaneye.al/ne-jeten-e-meparshme-shenja-e-horoskopit-thote-qe-kemi-pasur-kete-profesion/20%Monthly2019-01-26 15:47
https://americaneye.al/planet-e-hitlerit-per-nje-holokaust-amerikan/20%Monthly2019-01-26 15:23
https://americaneye.al/robert-de-niro-ne-lufte-me-gruan-per-kujdestarine-e-vajzes/20%Monthly2019-01-26 15:04
https://americaneye.al/me-ndihmo-me-duhen-leke-historia-e-trishte-e-nje-vajze-qe-e-mashtroi-i-dashuri/20%Monthly2019-01-26 14:24
https://americaneye.al/ambasadorja-sourani-shqiperia-dhe-greqia-jane-nje-familje-e-madhe/20%Monthly2019-01-27 10:40
https://americaneye.al/si-funksiononte-skema-e-mashtrimit-prej-18-milione-euro/20%Monthly2019-01-26 14:16
https://americaneye.al/ciljeta-ende-ne-lidhje-me-alban-hoxhen-sna-ndane-as-videot-e-bera-nga-femrat-e-kategorise-zh/20%Monthly2019-01-26 13:43
https://americaneye.al/mbyllja-e-kumarit-ku-po-shkojne-kompanite-qe-qarkullonin-700-milion-euro/20%Monthly2019-01-26 13:34
https://americaneye.al/perisic-kerkon-largimin-drejt-premier-league-interi-mendon-per-zevendesuesin/20%Monthly2019-01-26 13:32
https://americaneye.al/aborti-ne-turqi-pothuajse-i-pamundur/20%Monthly2019-01-26 14:24
https://americaneye.al/a-do-te-rikthehet-pogba-dhe-tre-arsyet-per-afrimin-e-caceres-flet-allegri/20%Monthly2019-01-26 13:25
https://americaneye.al/venezuela-ne-prag-te-luftes-civile-maduro-jemi-gati-per-lufte-te-armatosur-me-popullin/20%Monthly2019-01-26 13:06
https://americaneye.al/spallettit-i-mungojne-golat-e-icardit-fjala-e-mbajtur-para-ekipit-vlen-edhe-per-te/20%Monthly2019-01-26 13:03
https://americaneye.al/presidenti-meta-perulet-para-vasillaq-zerit-magjistar-i-topit/20%Monthly2019-01-26 12:55
https://americaneye.al/alarm-ne-mesdhe-po-zhduken-midhjet-emblematike/20%Monthly2019-11-20 19:10
https://americaneye.al/sa-shume-klube-e-duan-barellan-ne-loje-edhe-united/20%Monthly2019-01-26 12:49
https://americaneye.al/paris-midi-1943-gjermania-kerkon-te-mbroje-shqiperine-nga-pushtimi-anglo-amerikan-dhe-komunizmi/20%Monthly2019-01-26 12:34
https://americaneye.al/hoteli-i-pare-luksoz-ne-hapesire-quhet-aurora/20%Monthly2019-11-20 19:09
https://americaneye.al/planifikimi-i-takimit-te-mbretit-zog-dhe-geraldines-me-presidentin-roosevelt-ne-shba/20%Monthly2019-01-26 12:21
https://americaneye.al/gazeta-i-kerkon-ndjese-melania-trump-do-paguaje-dhe-demshperblim/20%Monthly2019-01-26 12:14
https://americaneye.al/zbardhet-ngjarja-vellai-vrau-burrin-me-te-cilin-motra-tradhtonte-bashkeshortin/20%Monthly2019-01-26 11:48
https://americaneye.al/bima-e-perendeshes-aferdita-te-mirat-dhe-vetite-shendetesore-te-mersines/20%Monthly2019-01-26 11:31
https://americaneye.al/20-fakte-interesante-qe-nuk-i-dinit-per-galaksite/20%Monthly2019-11-20 19:07
https://americaneye.al/terrorizonin-kavajen-goditet-banda-e-hajduteve/20%Monthly2019-01-26 10:52
https://americaneye.al/fotolajm-piktura-e-rames-qe-ironizon-marreveshjen-meta-berisha-te-vitit-2009/20%Monthly2019-01-26 10:13
https://americaneye.al/vrasesi-tentoi-te-fshehe-ekzekutimin-e-34-vjecarit-tre-ne-pranga/20%Monthly2019-01-26 10:10
https://americaneye.al/hec-i-mbi-holte-balla-nje-qime-floku-ti-preket-kesaj-bukurie-do-shkohet/20%Monthly2019-01-26 13:33
https://americaneye.al/une-kryetar-bashkie-ne-shkoder-bushati-nuk-kam-ambicie-lokale/20%Monthly2019-01-26 09:46
https://americaneye.al/spanja-ne-zi-gjendet-i-pajete-ne-fund-te-pusit-julieni-2-vjecar-prinderit-humbin-te-dytin-femije/20%Monthly2019-01-26 13:23
https://americaneye.al/kryesonte-listen-e-personave-te-kerkuar-ne-finlande-kapet-ne-tirane/20%Monthly2019-01-26 12:54
https://americaneye.al/jemi-dy-minuta-larg-apokalipsit/20%Monthly2019-11-20 19:08
https://americaneye.al/ne-gjueti-te-ndragheta-s-si-punojne-skuadrat-speciale-anti-mafie/20%Monthly2019-01-25 22:28
https://americaneye.al/berlusconi-paralajmeron-rikthimin-italia-eshte-ne-rrezik-si-ne-1994/20%Monthly2019-01-25 21:44
https://americaneye.al/30-intelektualet-me-te-spikatur-te-botes-europa-po-shperbehet-para-syve-tane/20%Monthly2019-01-25 21:42
https://americaneye.al/cani-besa-shahinit-nuk-qenke-rastesisht-ne-kete-pozicion-je-pjese-e-sorosit/20%Monthly2019-01-25 21:34
https://americaneye.al/adn-ja-identike-shpeton-binjaket-shqiptare-jane-kthyer-ne-makthin-e-drejtesise-italiane/20%Monthly2019-01-25 21:22
https://americaneye.al/nato-paralajmeron-rusine/20%Monthly2019-01-25 21:17
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-26-janar-2019/20%Monthly2019-01-25 20:55
https://americaneye.al/si-u-be-shqipe-palaj-gruaja-me-e-pasur-ne-shqiperi-me-5-4-milione-euro/20%Monthly2019-01-25 20:47
https://americaneye.al/gjirokaster-shperthim-i-fuqishem-tritoli-ne-vilen-trekateshe-te-nje-biznesmeni/20%Monthly2019-01-25 20:35
https://americaneye.al/arsyeja-shkencore-pse-puthjet-ne-qafe-na-japin-nje-kenaqesi-kaq-te-madhe/20%Monthly2019-01-25 20:32
https://americaneye.al/shba-arrihet-marreveshja-per-rihapjen-e-qeverise/20%Monthly2019-01-25 21:30
https://americaneye.al/si-ju-mashtrojne-tregtaret-qumeshti-i-mbushur-me-uje/20%Monthly2019-01-25 19:59
https://americaneye.al/a-po-i-percjell-salianji-mesazhe-te-koduara-lulzim-bashes/20%Monthly2019-01-25 19:57
https://americaneye.al/prezantohet-programi-i-plote-i-samitit-te-dyte-te-diaspores/20%Monthly2019-01-25 19:51
https://americaneye.al/habit-studimi-ja-kush-jane-ata-qe-perhapin-fake-news/20%Monthly2019-01-25 19:27
https://americaneye.al/shangai-nderton-uren-me-te-gjate-ne-bote-te-stampuar-3d/20%Monthly2019-11-20 19:06
https://americaneye.al/turistet-po-shkaterrojne-santorinin/20%Monthly2019-01-25 19:09
https://americaneye.al/shteti-me-i-pasur-ne-europe-nuk-ka-aeroport/20%Monthly2019-11-20 19:06
https://americaneye.al/apelohet-vendimi-i-kpk-anetari-i-klp-serish-nen-siten-e-vetting/20%Monthly2019-01-25 18:31
https://americaneye.al/ku-ka-shkuar-gjyshi-si-tiu-shpjegojme-femijeve-pikellimin/20%Monthly2019-01-25 18:19
https://americaneye.al/korca-qan-titullin-demat-thyejne-e-zhysin-ne-krize-ujqerit/20%Monthly2019-01-25 18:17
https://americaneye.al/pse-njerezit-po-bejne-me-pak-seks/20%Monthly2019-01-25 18:03
https://americaneye.al/fluturimi-u-shty-10-ore-a-fshihet-mafia-e-futbollit-pas-zhdukjes-se-sulmuesit/20%Monthly2019-01-25 17:58
https://americaneye.al/haradinaj-sfidon-shba-te-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2019-01-25 17:43
https://americaneye.al/ronaldo-i-denuar-portugalia-mendon-ti-heqe-vleresimet/20%Monthly2019-01-25 17:34
https://americaneye.al/presidenti-i-urdhrit-te-stomatologeve-vendimi-yne-i-bazuar-ne-ligj-qeveria-nuk-nderhyn-dot/20%Monthly2019-01-25 17:31
https://americaneye.al/po-ja-qe-ndryshon-ballkanin/20%Monthly2019-01-25 20:50
https://americaneye.al/produkti-i-bukurise-qe-duhet-te-tregojme-me-shume-kujdes/20%Monthly2019-01-25 17:01
https://americaneye.al/cnn-jep-alarmin-per-bishtat-e-cigareve/20%Monthly2019-01-25 16:14
https://americaneye.al/george-soros-lufta-e-ftohte-mes-shba-e-kines-mund-te-nxehet/20%Monthly2019-01-25 16:01
https://americaneye.al/facebook-do-te-bashkoje-chat-et-e-messenger-instagram-whatsapp-ne-nje-sherbim-te-vetem/20%Monthly2019-01-25 15:58
https://americaneye.al/doreheqja-nga-pd-salianji-jam-shembull-ne-politike-por-jo-koke-turku/20%Monthly2019-01-25 15:45
https://americaneye.al/deputeti-britanik-telefonata-misterioze-me-nje-numer-shqiptar-ja-si-justifikohet/20%Monthly2019-06-05 13:49
https://americaneye.al/ronaldo-e-telefonon-ky-eshte-projekti-i-juventusit-per-marcelon/20%Monthly2019-01-25 15:30
https://americaneye.al/nasa-publikun-foto-mahnitese-nga-galaksite-fqinje/20%Monthly2019-11-20 19:04
https://americaneye.al/tsipras-pas-votimit-ne-parlament-maqedonia-e-veriut-qe-lindi-sot-do-te-jete-nje-vend-mik/20%Monthly2019-01-25 14:51
https://americaneye.al/kengetarja-shqiptare-flet-per-jeten-private-u-nis-princi-por-mberriti-vetem-kali/20%Monthly2019-01-25 14:47
https://americaneye.al/miratimi-i-marreveshjes-se-prespes-nga-parlamenti-grek-moment-historik-edhe-per-ilir-meten/20%Monthly2019-01-25 14:38
https://americaneye.al/zaev-uron-tsipras-shkruam-historine-fitimtare/20%Monthly2019-01-25 14:35
https://americaneye.al/klani-mafioz-zbardhen-emrat-e-shqiptareve-te-arrestuar-me-ne-krye-trafikantin-e-droges/20%Monthly2019-01-25 14:30
https://americaneye.al/bushati-pershendet-marreveshjen-e-prespes-moment-historik-per-ballkanin/20%Monthly2019-01-25 14:27
https://americaneye.al/divorci-fut-femrat-ne-pune-anketa-meshkujt-beqare-behen-dembele/20%Monthly2019-01-25 14:16
https://americaneye.al/historike-parlamenti-grek-miraton-marreveshjen-e-prespes/20%Monthly2019-01-25 13:58
https://americaneye.al/venezuela-ndan-boten-ja-shtetet-qe-jane-me-maduron-dhe-ato-me-guaidon/20%Monthly2019-01-25 13:52
https://americaneye.al/mbreteresha-kerkon-kompromis-per-brexit-in/20%Monthly2019-01-25 13:46
https://americaneye.al/ushqimet-ideale-per-nje-kujtese-te-mire/20%Monthly2019-01-25 13:38
https://americaneye.al/europa-po-studion-mundesine-e-nje-misioni-ne-hene-perpara-2025/20%Monthly2019-11-20 19:03
https://americaneye.al/zuckerberg-facebook-nuk-shet-te-dhenat-personale-te-perdoruesve-te-tij/20%Monthly2019-01-25 13:29
https://americaneye.al/lajm-i-trishte-per-futbollin-shqiptar-ndahet-nga-jeta-vasillaq-zeri/20%Monthly2019-01-25 13:12
https://americaneye.al/klement-balili-kerkon-gjykim-te-shkurtuar/20%Monthly2019-01-25 13:11
https://americaneye.al/fotolajm-syri-i-bjeshkes/20%Monthly2019-01-25 12:55
https://americaneye.al/panuci-ne-greqi-vezhgon-nje-alternative-per-kombetaren/20%Monthly2019-01-25 12:42
https://americaneye.al/pedagoget-e-ut-i-drejtohen-rames-1-jave-kohe-per-plotesimin-e-kerkesave-ose-bojkot/20%Monthly2019-01-25 12:32
https://americaneye.al/osvaldo-icardin-do-ta-kisha-goditur-me-grusht-me-conten-do-fitonim-kupen-e-botes/20%Monthly2019-01-25 12:26
https://americaneye.al/solskjaer-pogba-e-meriton-te-jete-kapiteni-i-manchester-united/20%Monthly2019-01-25 12:22
https://americaneye.al/shega-fruti-cudiberes-qe-permendet-ne-te-gjithe-librat-e-shenjte/20%Monthly2019-01-25 12:15
https://americaneye.al/ekspozita-ne-afriken-e-jugut-qe-tregon-se-si-hebrenjte-gjeten-strehe-ne-shqiperine-e-luftes-ii-boterore/20%Monthly2019-01-25 12:03
https://americaneye.al/ja-cilat-jane-shenjat-e-horoskopit-qe-vuajne-dhe-ato-qe-lendojne-ku-ben-pjese-shenja-jote/20%Monthly2019-01-25 11:54
https://americaneye.al/popullsia-ne-gjermani-arrin-shifra-rekord/20%Monthly2019-01-25 11:45
https://americaneye.al/vlerat-kurative-te-lulevjollces/20%Monthly2019-01-25 11:32
https://americaneye.al/tensionohet-situata-ne-fakultetin-e-drejtesise-perplasje-mes-studenteve/20%Monthly2019-01-25 11:21
https://americaneye.al/e-pabesueshme-qeni-hero-i-shpeton-jeten-pronares-se-tij/20%Monthly2019-11-20 19:03
https://americaneye.al/hyn-ne-histori-takohen-udheheqesi-me-i-moshuar-dhe-me-i-ri-ne-bote/20%Monthly2019-01-25 11:08
https://americaneye.al/deputeti-britanik-dhe-misteri-i-telefonatave-me-nje-numer-shqiptar/20%Monthly2019-01-25 10:35
https://americaneye.al/mango-fruti-qe-nuk-duhet-harruar-kurre/20%Monthly2019-01-25 10:27
https://americaneye.al/kriza-ne-venezuele-kush-eshte-juan-guaido/20%Monthly2019-01-25 13:51
https://americaneye.al/rritja-e-cmimeve-nga-stomatologet-autoriteti-i-konkurrences-nis-vleresimin-e-aktit-normativ/20%Monthly2019-01-25 09:51
https://americaneye.al/kush-nga-keta-6-persona-ka-te-qeshuren-false-zbuloni-cfare-tregon-pergjigjja-per-ju/20%Monthly2019-01-25 09:40
https://americaneye.al/protestuesit-e-pd-leke-per-udhetimin-dhe-shpenzimet/20%Monthly2019-01-25 09:23
https://americaneye.al/venezuele-oferte-per-amnisti-maduros-por-vetem-nese-leshon-pushtetin/20%Monthly2019-01-25 08:43
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-25-janar-2019/20%Monthly2019-01-24 22:51
https://americaneye.al/te-famshmet-luledielli-te-van-gogh-nuk-do-te-udhetojne-me/20%Monthly2019-01-24 22:16
https://americaneye.al/debat-ne-parlamentin-grek-shtyhet-per-te-premten-votimi-per-marreveshjen-me-shkupin/20%Monthly2019-01-24 21:51
https://americaneye.al/francezet-tubim-ne-mbeshtetje-te-familjes-shqiptare/20%Monthly2019-01-24 21:31
https://americaneye.al/topalli-nuk-shkoj-ne-proteste-me-lsi-ne-perkrah-basha-dhe-rama-mund-te-jene-pjese-e-te-njejtes-qeveri/20%Monthly2019-01-24 21:28
https://americaneye.al/shitet-apartamenti-me-i-shtrenjte-ne-histori-foto/20%Monthly2019-11-20 19:02
https://americaneye.al/ndryshimet-ne-qeveri-balla-disa-ministra-e-prisnin-ja-arsyeja-e-vertete/20%Monthly2019-01-24 21:14
https://americaneye.al/ceshtja-cakaj-gazetaret-si-e-zgjodhet-minister-balla-lereni-djalin/20%Monthly2019-01-24 21:12
https://americaneye.al/2021-ballkani-telefonata-pa-roaming/20%Monthly2019-01-24 20:54
https://americaneye.al/protesta-e-16-shkurtit-berisha-flet-per-beteje-perfundimtare/20%Monthly2019-01-24 20:51
https://americaneye.al/ilir-bejtja-emerohet-zv-minister-i-infrastruktures-dhe-energjise/20%Monthly2019-01-24 20:51
https://americaneye.al/hitleri-planifikonte-shfarosjen-e-hebrenjve-edhe-ne-kanada/20%Monthly2019-01-24 20:28
https://americaneye.al/pse-brace-hyri-ne-qeveri-dhe-ai-jo-pergjigjet-taulant-balla/20%Monthly2019-01-25 11:20
https://americaneye.al/policia-video-me-drejtuesit-e-mjeteve-qe-shkelin-rregullat/20%Monthly2019-01-24 19:56
https://americaneye.al/majlinda-kelmendi-e-pathyeshme-edhe-ne-tel-aviv/20%Monthly2019-01-24 19:45
https://americaneye.al/youtube-ndalon-videot-qe-nxisin-njerezit-te-marrin-sfida-me-rrezik/20%Monthly2019-01-24 19:43
https://americaneye.al/rrjedhin-fotot-e-dronit-te-ri-rus-dhe-duket-si-b-2-amerikan/20%Monthly2019-11-20 18:44
https://americaneye.al/deshtim-ne-krye-te-ut-studentet-duan-mesim-rektori-koni-hesht/20%Monthly2019-01-24 18:51
https://americaneye.al/papa-francesku-kunder-trump-per-emigrantet-frika-na-ben-te-cmendur/20%Monthly2019-01-24 18:17
https://americaneye.al/spektakli-i-avioneve-te-nato-s-ne-tirane-pse-mungoi-gjigandi-awacs/20%Monthly2019-01-24 18:05
https://americaneye.al/mbyllen-1500-faqe-bastesh-online/20%Monthly2019-01-24 18:03
https://americaneye.al/superiorja-rinis-me-sfiden-skenderbeu-partizani/20%Monthly2019-01-24 18:00
https://americaneye.al/fluturimi-i-fundit-i-sala-aksidenti-kthehet-ne-mister/20%Monthly2019-01-24 17:58
https://americaneye.al/u-shkrine-nga-vettingu-zbulohen-kandidatet-per-anetare-ne-gjykaten-kushtetuese-dhe-ate-te-larte/20%Monthly2019-01-24 17:41
https://americaneye.al/zvicra-serish-vendi-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-01-24 17:16
https://americaneye.al/pergatitja-e-divorcit-400-mln-paund-george-clooney-sqaron-fansat/20%Monthly2019-01-24 17:13
https://americaneye.al/dieta-universale-si-te-hani-shendetshem-duke-shpetuar-planetin/20%Monthly2019-01-24 17:02
https://americaneye.al/varesia-nga-smartphone-kurohet-me-nje-celular-te-dyte/20%Monthly2019-11-20 18:42
https://americaneye.al/udhetime-neper-bote-sipas-cdo-muaji-te-vitit/20%Monthly2019-01-24 16:52
https://americaneye.al/fitimet-e-klubeve-real-kthehet-ne-krye-juventusi-del-jashte-top-10/20%Monthly2019-01-24 16:44
https://americaneye.al/nje-histori-hakmarrjeje-dhe-varferie-deshmia-e-rralle-e-trafikanteve-shqiptare-te-droges/20%Monthly2019-01-24 21:31
https://americaneye.al/zbuloi-te-dhenat-personale-franca-gjobit-google/20%Monthly2019-01-24 16:10
https://americaneye.al/u-ndane-kur-ishin-foshnje-binjaket-ribashkohen-pas-54-vitesh/20%Monthly2019-11-20 18:42
https://americaneye.al/shqiperi-mali-i-zi-nis-rivendosja-e-kufijve-ne-liqenin-e-shkodres/20%Monthly2019-01-24 15:02
https://americaneye.al/ne-mesnate-votimi-i-marreveshjes-se-prespes-qeverise-tsipras-i-duhen-me-shume-se-150-vota/20%Monthly2019-01-24 15:01
https://americaneye.al/grate-qe-dashuroi-ismail-qemali/20%Monthly2019-01-24 14:59
https://americaneye.al/romela-begaj-denohet-me-8-vite/20%Monthly2019-01-24 14:46
https://americaneye.al/rrefimi-i-mafiozes-shqiptare-kam-ba-shume-gjana-por-sjam-penduar-video/20%Monthly2019-01-24 14:31
https://americaneye.al/do-te-rikthehet-apo-jo-tek-argjentina-zbulohet-vendimi-i-leo-messit/20%Monthly2019-01-24 14:25
https://americaneye.al/mema-kupa-shansi-i-vetem-per-te-kapur-europen/20%Monthly2019-01-24 14:23
https://americaneye.al/gega-ndaj-skenderbeut-nuk-eshte-finale-kontrata-ime-shume-genjeshtra-ne-media/20%Monthly2019-01-24 14:17
https://americaneye.al/euro-forcohet-por-e-ardhmja-mbetet-e-paqarte/20%Monthly2019-01-24 13:59
https://americaneye.al/erdogan-kunder-shba-se-dhe-shqiperise-vella-maduro-qendro-drejt/20%Monthly2019-01-24 13:49
https://americaneye.al/lufta-per-pushtet-cfare-po-ndodh-ne-venezuele/20%Monthly2019-01-24 13:43
https://americaneye.al/10-fakte-historike-disa-te-panjohura-nga-jeta-e-ismail-qemalit/20%Monthly2019-01-24 13:33
https://americaneye.al/ministrja-e-re-ngrin-hec-et-e-gjiknurit-te-gjitha-kontratat-ne-skaner/20%Monthly2019-01-24 13:27
https://americaneye.al/perplasja-mes-botes-virtuale-dhe-asaj-reale/20%Monthly2019-01-24 13:24
https://americaneye.al/ciljeta-xhilaga-ma-kane-bere-jeten-ferr/20%Monthly2019-01-24 13:16
https://americaneye.al/rama-kerkime-per-nafte-ne-zagori-nuk-ben-vaki/20%Monthly2019-01-24 13:03
https://americaneye.al/venezuela-katandisja-ne-krize-e-nje-vendi-shume-te-pasur/20%Monthly2019-01-24 12:56
https://americaneye.al/vdes-aktorja-e-famshme-turke-ishte-me-origjine-shqiptare-foto/20%Monthly2019-01-24 12:39
https://americaneye.al/komandanti-i-larte-i-nato-s-pse-baza-e-kucoves-ka-disa-karakteristika-te-vecanta/20%Monthly2019-01-24 12:20
https://americaneye.al/te-vrasin-ne-sekonde-kush-eshte-femra-qe-drejton-mafien-shqiptare-rrefimet-tronditese/20%Monthly2019-01-24 12:13
https://americaneye.al/karteli-kriminal-i-stomatologeve-ne-shqiperi-keta-jane-per-tu-hedhur-prangat/20%Monthly2019-01-24 11:55
https://americaneye.al/ministria-e-shendetesise-kunder-vendimit-per-tarifat-jo-tager-i-urdhrit-te-stomatologut/20%Monthly2019-01-24 11:53
https://americaneye.al/rama-ministrat-i-ndryshova-qe-te-mos-benin-te-njejtin-gabim-si-kombetarja-gjermane-e-futbollit/20%Monthly2019-01-24 15:00
https://americaneye.al/avionet-e-nato-s-japin-spektakel-ne-tirane-foto/20%Monthly2019-01-24 13:27
https://americaneye.al/venezuele-ushtria-mbetet-me-maduron-pse-erdogan-nuk-mbeshtet-rrezimin-e-tij/20%Monthly2019-01-24 11:00
https://americaneye.al/zhduken-dy-vajza-shqiptare-ne-britani/20%Monthly2019-01-24 10:41
https://americaneye.al/testi-me-pyetjet-argetuese-qe-zbulon-shume-per-te-ardhmen-tuaj/20%Monthly2019-01-24 10:33
https://americaneye.al/kandidati-per-klsh-nuk-ploteson-kriteret-ligjore-reagon-ilir-meta/20%Monthly2019-01-24 11:55
https://americaneye.al/permes-klonimit-eshte-bere-e-mundur-lindja-dy-majmuneve-identik/20%Monthly2019-11-20 18:42
https://americaneye.al/kriza-e-universiteteve-dhe-paraliza-e-institucioneve/20%Monthly2019-01-24 09:26
https://americaneye.al/pasuri-nga-veprimtari-kriminale-sekuestrohen-52-milione-euro-ne-lezhe/20%Monthly2019-01-24 09:18
https://americaneye.al/shqiperia-perkrah-shba-rama-njeh-juan-guaido-si-president-te-venezueles/20%Monthly2019-01-24 11:58
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-ministri-i-fundit-i-epokes-komuniste-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-24 11:14
https://americaneye.al/venezuela-zien-pas-vendimit-te-trumpit-maduro-nderpret-lidhjet-diplomatike/20%Monthly2019-01-24 08:19
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-24-janar-2019/20%Monthly2019-01-23 22:55
https://americaneye.al/mur-ose-asgje-mbyllja-e-qeverise-ne-shba-asnjera-pale-nuk-terhiqet/20%Monthly2019-01-23 21:43
https://americaneye.al/bleona-jam-myslimane-veshja-ime-ska-lidhje-me-besimin/20%Monthly2019-01-23 21:40
https://americaneye.al/shba-mberthehen-nga-acari-ngrin-kaskada-e-niagares/20%Monthly2019-01-23 21:27
https://americaneye.al/chelsea-zyrtarizon-higuain-kam-dashur-gjithmone-te-luaj-ne-premier-league/20%Monthly2019-01-23 21:02
https://americaneye.al/mesim-humanizmi-nga-9-vjecari-heq-kepucet-dhe-ia-vesh-djalit-te-pastrehe-video/20%Monthly2019-01-23 21:00
https://americaneye.al/shehi-te-shtyhen-zgjedhjet-vendore-dhe-te-behen-bashke-me-ato-politike/20%Monthly2019-01-23 20:57
https://americaneye.al/duka-basha-ska-strategji-nje-budalla-me-plan-mund-nje-gjeni/20%Monthly2019-01-23 20:55
https://americaneye.al/ky-eshte-tipari-me-terheqes-i-shenjes-sone-te-horoskopit-dhe-na-ben-te-parezistueshem-ne-syte-e-te-tjereve/20%Monthly2019-01-23 20:46
https://americaneye.al/akullnajat-shkrijne-4-here-me-shpejt-nga-cishte-menduar/20%Monthly2019-11-20 18:40
https://americaneye.al/preveza-ne-kujtimet-e-benjamin-disraelit/20%Monthly2019-01-23 20:08
https://americaneye.al/kriminterni-gangsteret-dhe-kremlini/20%Monthly2019-01-23 19:57
https://americaneye.al/si-te-ndihemi-pak-me-te-lumtur-me-7-hapa-te-thjeshte/20%Monthly2019-01-23 19:20
https://americaneye.al/takime-erotike-nga-interneti-arrestohet-shqiptarja-ne-greqi/20%Monthly2019-01-23 19:05
https://americaneye.al/turiste-qe-vijne-shqiptare-qe-ikin/20%Monthly2019-01-23 19:03
https://americaneye.al/shqiptaret-dhe-seksi-sociologet-dyshojne-per-rezultatet-e-anketimit/20%Monthly2019-01-23 19:02
https://americaneye.al/dsik-nxjerr-online-sekretet-e-51-prokuroreve-dhe-gjyqtareve-kursen-adriatik-llallen-emrat/20%Monthly2019-01-23 18:41
https://americaneye.al/shuhen-shpresat-per-futbollistin-emiliano-sala/20%Monthly2019-01-23 18:31
https://americaneye.al/barca-zyrtarizon-talentin-holandez-86-mln-euro-ne-arkat-e-ajaksit/20%Monthly2019-01-23 18:02
https://americaneye.al/nasa-brenda-20-viteve-zbulojme-jete-jashtetokesore/20%Monthly2019-11-20 18:39
https://americaneye.al/skandal-ne-kroaci-publikohen-fotot-hot-te-zv-kryeministrit/20%Monthly2019-01-23 17:26
https://americaneye.al/spak-ambasadori-i-be-takon-kryetaren-e-klgj/20%Monthly2019-01-23 17:21
https://americaneye.al/shiu-shtyn-ndeshjen-tirana-flamurtari/20%Monthly2019-01-23 17:00
https://americaneye.al/turizmi-eshte-e-ardhmja-stop-hec-it-ne-kanionin-e-holtes/20%Monthly2019-01-23 16:43
https://americaneye.al/kupa-e-shqiperise-befason-bien-tri-ekipe-te-superiores/20%Monthly2019-01-23 16:34
https://americaneye.al/doktori-personal-i-mbretereshes-keshillon-si-te-keni-gjithnje-shendet/20%Monthly2019-01-23 16:33
https://americaneye.al/cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-ndani-te-njejtin-shtrat-me-qenin/20%Monthly2019-01-23 16:30
https://americaneye.al/vajza-e-van-damme-luftoj-me-bipolaritetin-dhe-depresionin-nje-dite-dua-te-vizitoj-shqiperine/20%Monthly2019-01-23 16:25
https://americaneye.al/be-dergon-oficere-antiimigracion-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-23 21:43
https://americaneye.al/sondazhi-renie-rekord-e-besimit-ne-putinin/20%Monthly2019-01-23 16:03
https://americaneye.al/gazeta-greke-xhamia-e-namazgjase-ne-tirane-rruga-e-erdogan-per-te-hyre-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-23 16:28
https://americaneye.al/ndryshon-ligji-per-pastrimin-e-parave-politikanet-10-vjet-nen-vezhgim/20%Monthly2019-01-23 15:34
https://americaneye.al/albcontrol-ul-tarifat-per-linjat-e-fluturimit-qeveria-vazhdon-negociatat-per-tarifat-e-rinasit/20%Monthly2019-01-23 15:21
https://americaneye.al/tentative-per-kartel-ne-tregun-e-qethjes-ne-podujeve-te-kosoves/20%Monthly2019-11-20 18:40
https://americaneye.al/baza-e-kucoves-avionet-e-nato-s-do-fluturojne-neser-mbi-tirane-neser/20%Monthly2019-01-23 14:59
https://americaneye.al/banda-e-lopeve-ne-tirane-grabisin-fermeret-ne-periferi-asnje-nuk-eshte-kapur/20%Monthly2019-01-23 14:48
https://americaneye.al/reali-pergatit-100-milione-euro-per-dybala/20%Monthly2019-01-23 14:41
https://americaneye.al/rama-lajm-inkurajues-nga-kompania-shell/20%Monthly2019-01-23 14:25
https://americaneye.al/kongresi-paralajmeron-trumpin-me-vote-mbeshtesim-nato-n/20%Monthly2019-01-23 15:33
https://americaneye.al/john-kerry-mesazh-per-trump-dorehiqu/20%Monthly2019-01-23 14:18
https://americaneye.al/te-lindur-ne-shkurt-guri-i-fatit-lulja-mbrojtese-dhe-semundjet/20%Monthly2019-11-20 18:39
https://americaneye.al/lufta-tregtare-kine-shba-ky-eshte-shteti-qe-ka-perfituar-nga-mosmarreveshjet-e-tyre/20%Monthly2019-01-23 13:57
https://americaneye.al/kina-e-gatshme-per-te-blere-deri-ne-7-milione-ton-grure-amerikan/20%Monthly2019-01-23 13:50
https://americaneye.al/si-ta-kuptosh-qe-ai-po-te-tradhton-bazuar-ne-shenjen-e-tij-te-horoskopit-2/20%Monthly2019-01-23 13:46
https://americaneye.al/sfida-e-re-e-instagramit-yjet-pozojne-me-frutat-si-bikini-foto/20%Monthly2019-01-23 13:38
https://americaneye.al/ikardi-drejt-rinovimit-te-kontrates-nderhyn-familja-zhang-dhe-vendos-nje-klauzole-te-frikshme/20%Monthly2019-01-23 13:30
https://americaneye.al/gjonaj-paralajmeron-furtune-ne-hipoteken-e-durresit-do-ta-rindertojme-nga-e-para/20%Monthly2019-01-23 13:18
https://americaneye.al/kufijte-haradinaj-godet-thacin-me-isa-boletinin/20%Monthly2019-01-23 13:14
https://americaneye.al/vucic-mosterheqja-e-haradinajt-nga-taksa-lajm-i-keq-per-gjithe-rajonin/20%Monthly2019-01-23 13:13
https://americaneye.al/tony-blair-ne-do-te-ngrihemi-perseri-ne-kembe-duhet-nje-referendum-i-ri-per-brexit/20%Monthly2019-01-23 13:04
https://americaneye.al/vargjet-e-jacques-de-la-fons-ne-vitin-1609-per-skenderbeun/20%Monthly2019-01-23 12:58
https://americaneye.al/higuain-ne-londer-nis-vorbulla-e-merkatos-me-5-lojtare/20%Monthly2019-01-23 12:50
https://americaneye.al/marcelo-do-juven-perez-gati-ti-hape-dyert-e-largimit/20%Monthly2019-01-23 12:44
https://americaneye.al/skandali-i-dh-albania-arrest-me-burg-ne-mungese-ndaj-avdjol-dobit/20%Monthly2019-01-23 12:35
https://americaneye.al/tronditet-korca-grabiten-tre-biznese-brenda-nates/20%Monthly2019-01-23 12:22
https://americaneye.al/delegimi-i-cakajt-si-minister-meta-nuk-nderhyj-ne-aktet-e-brendshme-te-ekzekutivit/20%Monthly2019-01-23 12:20
https://americaneye.al/rama-ia-komunikon-live-shkarkimin-kreut-te-hipotekes-ne-durres-e-quan-halabak/20%Monthly2019-01-23 14:20
https://americaneye.al/ndjenja-pranverore-gjermano-franceze/20%Monthly2019-01-23 11:56
https://americaneye.al/legjenda-e-nje-valleje/20%Monthly2019-10-30 11:50
https://americaneye.al/lorik-cana-ate-qe-arriti-kosova-kaq-shpejt-shqiperia-nuk-e-ka-bere-dot-per-80-vite/20%Monthly2019-01-23 11:40
https://americaneye.al/kur-ismail-qemali-denohej-me-vdekje/20%Monthly2019-01-23 14:58
https://americaneye.al/cfare-roli-luan-berlini-ne-kaosin-e-brexit-it/20%Monthly2019-01-23 11:16
https://americaneye.al/nga-piktor-kthehet-ne-skulptor-rama-hap-ekspoziten-ne-berlin/20%Monthly2019-01-23 11:10
https://americaneye.al/brace-nuk-jam-lali-eri-i-jam-mirenjohes-fatos-nanos-ne-shqiperi-ka-oligarke/20%Monthly2019-01-23 13:14
https://americaneye.al/me-mire-syri-sesa-nami-cakajt-i-kthen-buzeqeshjen-rama-punet-do-te-flasin-per-mua/20%Monthly2019-01-23 13:03
https://americaneye.al/ngjyrat-qe-veshim-tregojne-shume-per-personalitetin-tone/20%Monthly2019-01-23 10:04
https://americaneye.al/situata-me-reshjet-ne-vend-ministria-e-mbrojtjes-zonat-e-bllokuara-ne-veri/20%Monthly2019-01-23 09:34
https://americaneye.al/yulia-tymoshenko-vendos-kandidaturen-per-president/20%Monthly2019-01-23 09:27
https://americaneye.al/kryeministri-rama-merr-detyren-ne-ministrine-jashtme/20%Monthly2019-01-23 09:25
https://americaneye.al/70-mije-e-shkolle-dhe-56-mije-e-makine-si-e-fundosen-femijet-gjyqtarin-e-apelit/20%Monthly2019-01-23 09:16
https://americaneye.al/me-duket-se-do-rrezohemi-zbulohet-audio-mesazhi-i-futbollistit-per-miqte/20%Monthly2019-01-23 09:09
https://americaneye.al/ml-luksoze-qe-shpertheu-ne-kinostudio-ne-pronesi-te-nje-kirurgu-te-qsut/20%Monthly2019-01-23 08:46
https://americaneye.al/shqiperia-mes-20-destinacioneve-me-te-bukura-per-2019/20%Monthly2019-01-23 08:42
https://americaneye.al/pabarazia-eshte-ulur-por-42-e-banoreve-ne-fshat-jane-te-varfer/20%Monthly2019-01-23 08:38
https://americaneye.al/raporti-shqiptaret-nuk-kane-para-te-shkojne-te-dentisti/20%Monthly2019-01-23 08:31
https://americaneye.al/zgjidhet-misteri-i-rudolf-hess-it/20%Monthly2019-01-23 08:29
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-23-janar-2019/20%Monthly2019-01-22 23:00
https://americaneye.al/i-riu-pyet-profesorin-se-perse-njerezit-te-tjere-duan-po-me-te-tjere-martohen-ai-i-jep-pergjigjen-e-jetes/20%Monthly2019-01-22 22:33
https://americaneye.al/historia-e-dy-ujqerve-qe-do-iu-vleje-si-mesim-jete/20%Monthly2019-01-22 22:11
https://americaneye.al/kreu-i-ps-ne-gramsh-kam-marre-garanci-nga-balla-hec-i-holtes-do-anulohet/20%Monthly2019-01-22 21:49
https://americaneye.al/dorehiqet-mitchell-diplomati-kryesor-per-evropen-ne-dash/20%Monthly2019-01-22 21:46
https://americaneye.al/detaje-te-reja-nga-ndarja-e-arbana-osmanit-bashkeshorti-i-moderatores-braktis-shqiperine/20%Monthly2019-01-22 21:44
https://americaneye.al/tirane-eksploziv-automjetit-te-parkuar-vetem-deme-materiale/20%Monthly2019-01-22 21:48
https://americaneye.al/malaj-protesta-e-studenteve-ndryshoi-kulturen-tone-te-nenshtrimit/20%Monthly2019-01-22 21:00
https://americaneye.al/a-duhet-te-konsiderohet-kanabisi-si-nje-ilac-i-lehte-ja-cfare-thote-shkenca/20%Monthly2019-01-22 20:53
https://americaneye.al/klsh-zbulon-defektet-ne-universitete-drejtuesit-e-tyre-kane-deshtuar/20%Monthly2019-01-22 20:16
https://americaneye.al/rregullat-qe-duhet-te-dini-nese-keni-nje-kuti-te-ndihmes-se-pare-ne-shtepi/20%Monthly2019-01-22 20:14
https://americaneye.al/pd-proteste-me-16-shkurt-ne-tirane/20%Monthly2019-01-22 20:00
https://americaneye.al/mbreti-i-atletikes-terhiqet-nga-cdo-sport/20%Monthly2019-01-22 19:48
https://americaneye.al/21-janari-gazetari-hoxha-vrasjet-kur-protesta-ishte-shuar/20%Monthly2019-01-22 19:02
https://americaneye.al/binjaket-e-bashkuar-1-vit-nga-operacioni-qe-i-ndryshoi-jeten-foto/20%Monthly2019-01-22 18:40
https://americaneye.al/rama-betohet-te-meta-ceremoni-10-minuteshe-e-jo-mediatike/20%Monthly2019-01-22 18:40
https://americaneye.al/eshte-vetem-22-vjece-por-mbretereshe-ne-instagram-foto/20%Monthly2019-01-22 18:12
https://americaneye.al/ngjiste-malet-me-bikini-rrezohet-ne-nje-kanion-dhe-vdes-nga-i-ftohti-alpinistja-e-famshme/20%Monthly2019-01-22 17:45
https://americaneye.al/arrihet-marreveshja-milan-firmos-me-piatek-35-mln-euro-genoas/20%Monthly2019-01-22 17:40
https://americaneye.al/meta-ben-babain-e-kombit-ne-tuz-mbledh-partite-shqiptare-dhe-iu-flet-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-01-22 17:22
https://americaneye.al/universitetet-me-ppp-rama-befason-ne-elbasan-konviktet-si-rruga-thumane-kashar/20%Monthly2019-01-22 17:17
https://americaneye.al/transgjinoret-nuk-kane-vend-ne-ushtri-gjykata-supreme-i-jep-drite-jeshile-trumpit/20%Monthly2019-01-22 17:10
https://americaneye.al/panucci-flet-per-levizjet-e-kuqezinjve-e-rendesishme-eshte-te-luajne-sa-me-shume/20%Monthly2019-01-22 17:01
https://americaneye.al/liverpool-vendos-rekord-i-pari-klub-me-100-milione-euro-fitim/20%Monthly2019-01-22 16:58
https://americaneye.al/kupa-goleade-e-partizanit-fiton-edhe-skenderbeu/20%Monthly2019-01-22 16:50
https://americaneye.al/topalli-kjo-pd-nuk-vjen-dot-ne-pushtet-basha-e-perdor-per-xhepin-e-familjes/20%Monthly2019-01-22 16:30
https://americaneye.al/shtepia-e-muhammed-ali-ne-micigan-shkolle-verore-per-rinine-myslimane/20%Monthly2019-01-22 16:22
https://americaneye.al/e-kaluara-e-erret-e-ferdinand-e-kaloja-diten-duke-pire-nuk-ua-vija-shume-veshin-kur-flisnin-per-futboll/20%Monthly2019-01-22 16:07
https://americaneye.al/cmimet-oscar-gare-e-forte-mes-green-book-the-favourite-a-star-is-born-dhe-roma/20%Monthly2019-01-22 15:43
https://americaneye.al/boateng-prezantohet-te-barca-isha-gati-te-vija-ne-kembe-ketu-jo-me-me-avion/20%Monthly2019-01-22 16:54
https://americaneye.al/e-thote-shkenca-keto-3-njoftime-qe-marrim-ne-telefon-na-trishtojne-dhe-na-bejne-me-nerva/20%Monthly2019-01-22 15:21
https://americaneye.al/ja-si-qendron-e-verteta-e-lidhjes-mes-brad-pitt-dhe-charlize-theron/20%Monthly2019-01-22 14:50
https://americaneye.al/rama-inspekton-punimet-ne-rrugen-tirane-elbasan-ja-kur-do-te-jete-plotesisht-e-kalueshme/20%Monthly2019-01-22 14:33
https://americaneye.al/nishani-pse-vendosa-te-rikthehem-ne-pd/20%Monthly2019-01-22 14:02
https://americaneye.al/tsipras-e-verteta-rreth-marreveshjes-se-prespes/20%Monthly2019-01-22 13:44
https://americaneye.al/demi-ekspozon-asetet-ne-plazh-foto/20%Monthly2019-01-22 13:40
https://americaneye.al/alegri-dibala-do-behet-madheshtor-ja-pse-deshtoi-higuain/20%Monthly2019-01-22 13:16
https://americaneye.al/zaniolo-shkelqen-ne-fushe-e-ema-cmend-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-01-22 13:06
https://americaneye.al/reali-jamesin-dhe-par%d0%b0-per-te-arritur-tek-christian-eriksen/20%Monthly2019-01-22 13:01
https://americaneye.al/kamala-harris-ne-gjurmet-e-obames-kush-eshte-senatorja-qe-kerkon-te-munde-trumpin/20%Monthly2019-01-22 12:56
https://americaneye.al/per-dreke-te-bon-jovi-kengetari-ofron-ushqim-falas-per-punonjesit-qe-skane-marre-rrogat/20%Monthly2019-01-22 12:49
https://americaneye.al/furtuna-balluku-shkarkohet-nje-tjeter-drejtor/20%Monthly2019-01-22 17:17
https://americaneye.al/freski-nga-veriu-njihuni-me-ministren-e-pazakonte-te-kultures-ne-suedi/20%Monthly2019-01-22 12:12
https://americaneye.al/ylli-i-ri-i-politikes-amerikane-te-zhdukim-miliarderet/20%Monthly2019-01-22 12:52
https://americaneye.al/parate-ne-te-zeze-te-burrit-dhe-shullazi-eksperti-i-onm-se-i-kerkon-llogari-donika-preles/20%Monthly2019-01-22 11:33
https://americaneye.al/tiki-taka-spektakolare-e-juves-goli-emre-can-pas-28-pasimesh-radhazi/20%Monthly2019-01-22 11:21
https://americaneye.al/ronaldo-mbyll-llogarite-me-drejtesine-spanjolle-paguan-18-8-milione-euro-gjobe/20%Monthly2019-01-22 11:18
https://americaneye.al/seksi-dhe-dashuria-10-arsye-te-mira-per-te-zgjedhur-nje-grua-te-rritur/20%Monthly2019-01-22 11:15
https://americaneye.al/detajet-e-operacionit-vjosa-si-u-arratisen-trafikantet/20%Monthly2019-01-22 11:06
https://americaneye.al/elitat-ne-boren-e-thelle-cfare-sjell-davosi-2019/20%Monthly2019-01-22 10:57
https://americaneye.al/marreveshje-e-re-forcohet-miqesia-gjermani-france/20%Monthly2019-01-22 10:51
https://americaneye.al/harta-e-sigluar-ne-vitin-1689-nga-papa-klementi-ku-kruja-cilesohet-atdheu-i-skenderbeut/20%Monthly2019-01-22 10:46
https://americaneye.al/si-te-ushqeheni-kur-keni-infeksion-urinar/20%Monthly2019-01-22 10:35
https://americaneye.al/dhelpra-e-kuqe-pjese-e-pasurise-se-faunes-ne-parkun-kombetar-te-dajtit/20%Monthly2019-11-20 18:37
https://americaneye.al/ankthi-dhe-si-mund-te-clirohemi-prej-tij/20%Monthly2019-01-22 10:20
https://americaneye.al/zhduket-avioni-me-futbollistin-sala-ne-bord/20%Monthly2019-01-22 10:08
https://americaneye.al/shkarkohet-kreu-i-arrsh-afrim-qendro/20%Monthly2019-01-22 11:47
https://americaneye.al/vlore-gjendet-gomonia-me-500-kg-hashash/20%Monthly2019-01-22 09:54
https://americaneye.al/alzajmeri-mund-te-diagnostikohet-10-vite-perpara/20%Monthly2019-01-22 09:31
https://americaneye.al/instat-zbulon-se-24-e-shqiptareve-te-rritur-nuk-kane-kryer-asnjehere-marredhenie-seksuale/20%Monthly2019-01-23 16:28
https://americaneye.al/drejtuesja-e-krimeve-te-renda-ne-vetting-si-ka-ndryshuar-pasuria/20%Monthly2019-01-22 08:50
https://americaneye.al/rama-merrr-nje-tjeter-gjeneral-cili-eshte-keshilltari-i-ri-per-sigurine/20%Monthly2019-01-22 08:44
https://americaneye.al/pse-gripi-zgjat-me-shume-ne-qytetet-e-medha/20%Monthly2019-11-20 18:37
https://americaneye.al/a-do-te-jetoni-gjate/20%Monthly2019-01-22 08:32
https://americaneye.al/meta-takon-kryeministrin-malazez-kerkesa-e-presidentit-per-shqiptaret/20%Monthly2019-01-22 10:54
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-22-janar-2019/20%Monthly2019-01-21 22:26
https://americaneye.al/a-do-te-jete-tomor-alizoti-pasuesi-i-bashes-ne-krye-te-pd/20%Monthly2019-01-21 21:54
https://americaneye.al/fabrizio-corona-leshon-bomben-e-radhes-por-gjate-emisionit-humb-edhe-dhembin/20%Monthly2019-01-21 21:48
https://americaneye.al/mesuesja-e-seksit-terhiqet-per-trumpin-i-kerkon-falje-biznesmenit-rus/20%Monthly2019-01-21 21:40
https://americaneye.al/mblidhet-ekipi-i-ri-i-bashes/20%Monthly2019-01-21 20:57
https://americaneye.al/ish-lojtari-i-milanit-le-sassuolon-per-gjigantin-e-la-liges/20%Monthly2019-01-21 20:41
https://americaneye.al/artan-hoxha-per-21-janarin-ka-prova-te-reja/20%Monthly2019-01-21 20:37
https://americaneye.al/teste-te-thjeshta-per-te-kontrolluar-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-01-21 20:07
https://americaneye.al/arkiva-shqiptare-online-digjitalizohen-mbi-200-milione-dokumente/20%Monthly2019-01-21 19:49
https://americaneye.al/kryeministri-paralajmeron-beteje-ne-gjyq-me-presidentin/20%Monthly2019-01-22 10:49
https://americaneye.al/thaci-nese-me-therret-specialja-i-pergjigjem-pozitivisht/20%Monthly2019-01-21 18:47
https://americaneye.al/rama-gjykatesit-e-21-janarit-mund-te-perfundojne-pas-hekurave/20%Monthly2019-01-21 18:31
https://americaneye.al/kosove-zevendesohet-pllakata-eministrise-se-mbrojtjes/20%Monthly2019-01-21 18:05
https://americaneye.al/kuvend-rama-zyrtarisht-edhe-ne-krye-te-diplomacise/20%Monthly2019-01-21 17:46
https://americaneye.al/sajesa-britanike-e-mitit-te-mafies-shqiptare/20%Monthly2019-01-21 20:34
https://americaneye.al/u-ble-14-7-mln-euro-shaqiri-i-liverpoolit-vlen-sot-katerfish-me-shume/20%Monthly2019-01-21 17:19
https://americaneye.al/whatsapp-vendos-kufizime-per-shperndarjen-e-mesazheve-2/20%Monthly2019-01-21 17:05
https://americaneye.al/shqiptari-ben-per-spital-pronaret-e-restorantit-zbulohet-motivi/20%Monthly2019-01-21 16:56
https://americaneye.al/shkenca-zbulon-pse-dora-e-partnerit-ju-lehteson-dhimbjet/20%Monthly2019-01-21 16:49
https://americaneye.al/zyrtarisht-ne-sezonin-e-ujorit-tiparet-pozitive-dhe-ato-negative-te-shenjes-se-ajrit/20%Monthly2019-01-21 16:45
https://americaneye.al/laborator-i-sofistikuar-kokaine-ne-spanje-11-shqiptare-e-kolumbiane-ne-pranga-video/20%Monthly2019-01-21 16:42
https://americaneye.al/cudia-ne-turqi-nje-votuese-eshte-165-vjece/20%Monthly2019-01-21 16:37
https://americaneye.al/nje-mije-vete-jetojne-ne-dy-fusha-futbolli-ishulli-ku-nuk-ka-kriminalitet-dhe-as-polici-foto/20%Monthly2019-11-20 18:35
https://americaneye.al/whatsapp-vendos-kufizime-per-shperndarjen-e-mesazheve/20%Monthly2019-01-21 15:46
https://americaneye.al/katoliket-dhe-klasa-drejtuese/20%Monthly2019-01-21 15:37
https://americaneye.al/zgjidhja-gjeniale-e-luksemburgut-per-trafikun/20%Monthly2019-01-21 15:07
https://americaneye.al/do-te-kandidoj-per-presidente-te-shba/20%Monthly2019-01-21 15:02
https://americaneye.al/milik-i-rilindur-eshte-sulmuesi-me-efektiv-i-serise-a/20%Monthly2019-01-21 14:47
https://americaneye.al/goditet-ekonomia-e-dyte-me-e-madhe-ne-bote-rritja-me-e-ulet-qe-nga-90/20%Monthly2019-01-21 14:14
https://americaneye.al/2-vjecari-ra-ne-pus-para-nje-jave-ekipet-e-shpetimit-ngadalesohen-nga-shkembi/20%Monthly2019-01-21 14:14
https://americaneye.al/meta-ne-mal-te-zi-te-avancojme-me-tej-bashkepunimin-dhe-projektet/20%Monthly2019-01-21 14:12
https://americaneye.al/fundjava-e-legjionareve-strakosha-i-vleresuar-ne-humbje-ok-berisha-dhe-gjimshiti/20%Monthly2019-01-21 14:05
https://americaneye.al/ervin-salianji-dorehiqet-si-sekretar-grupi-i-pd/20%Monthly2019-01-21 13:53
https://americaneye.al/jep-doreheqjen-kreu-i-ost-ja-kush-pritet-ta-zevendesoje/20%Monthly2019-01-21 13:41
https://americaneye.al/nga-peshkaqeni-i-bardhe-te-peshku-i-madh-balili-10-fotot-me-interesante-te-javes/20%Monthly2019-01-21 13:36
https://americaneye.al/jo-vetem-ronaldo-por-edhe-nje-madrilen-po-e-shtyn-marcelon-drejt-juves/20%Monthly2019-01-21 13:14
https://americaneye.al/cudit-barcelona-merr-kevin-prince-boateng-nga-sassuolo/20%Monthly2019-01-21 13:13
https://americaneye.al/corriere-della-sera-pse-u-vetedorezua-klement-balili-dhe-lidhjet-e-tij-ne-milano/20%Monthly2019-01-21 13:09
https://americaneye.al/londra-plani-b-i-may-si-plani-a-por-pa-ceshtjen-e-kufirit-mes-dy-irlandave/20%Monthly2019-01-21 13:04
https://americaneye.al/qeveria-terhiqet-nga-ppp-ja-e-rruges-thumane-kashar-ministrja-balluku-jep-arsyen/20%Monthly2019-01-21 12:51
https://americaneye.al/ps-kunder-propozimit-per-bahri-shaqirin-eshte-i-lsi-se/20%Monthly2019-01-21 12:48
https://americaneye.al/zbulohet-misteri-i-saturnit-nje-dite-zgjat-10-ore-e-33-minuta/20%Monthly2019-11-20 18:34
https://americaneye.al/erdogan-dhe-trump-me-te-afert-se-kurre-lideri-turk-merr-persiper-sirine/20%Monthly2019-01-21 12:33
https://americaneye.al/denohet-per-shpifje-lulzim-basha-balla-vendim-historik/20%Monthly2019-01-21 12:12
https://americaneye.al/kush-mbeti-jashte-rrethit-te-bashes-ne-zgjedhjet-e-pd-se-emrat/20%Monthly2019-01-21 11:57
https://americaneye.al/te-rrezikosh-apo-jo-zbulohet-si-merr-vendimet-truri/20%Monthly2019-11-20 18:33
https://americaneye.al/pasuria-e-26-prej-njerezve-me-te-pasur-te-botes-eshte-e-barabarte-me-50-e-me-te-varferve/20%Monthly2019-01-21 11:18
https://americaneye.al/shcba-me-drejtues-te-ri/20%Monthly2019-01-21 11:09
https://americaneye.al/klp-shuplake-arta-markut-kthehen-ne-detyre-prokuroret-hajdarmataj-dhe-cela/20%Monthly2019-01-21 11:08
https://americaneye.al/bukuroshja-shqiptare-shpallet-miss-new-york-usa-dhe-eshte-kaq-e-bukur-foto/20%Monthly2019-01-21 11:05
https://americaneye.al/spiunet-e-rinj-gjermane-me-shkolle-te-larte-gjenerata-e-re-e-studenteve/20%Monthly2019-01-21 11:00
https://americaneye.al/shuhet-agjenti-i-cia-s-qe-frymezoi-filmin-fitues-te-oscar/20%Monthly2019-01-21 10:48
https://americaneye.al/historite-inspiruese-miliarderet-qe-dikur-kane-qene-te-varfer/20%Monthly2019-01-21 10:41
https://americaneye.al/dite-zie-per-eugent-bushpepen-aksidenti-i-merr-jeten-babait-te-artistit/20%Monthly2019-01-21 10:32
https://americaneye.al/pse-po-vonohet-zbatimi-i-ligjit-per-fuqine-punetore-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-21 10:22
https://americaneye.al/meta-i-propozon-rames-ish-kreun-e-shish-si-kandidatin-e-ri-per-klsh/20%Monthly2019-01-21 12:51
https://americaneye.al/shtyhet-gjyqi-per-emiljano-shullazin/20%Monthly2019-01-21 10:12
https://americaneye.al/nis-greva-tek-filologjiku-studente-e-pedagoge-te-bashkuar/20%Monthly2019-01-21 09:46
https://americaneye.al/ndrangheta-hellbanianz-nje-pakt-mafioz-per-te-kontrolluar-portet-e-europes/20%Monthly2019-01-21 08:53
https://americaneye.al/hena-e-pergjakur-e-pare-nga-tirana-foto/20%Monthly2019-01-21 08:16
https://americaneye.al/aeronautika-shqiptare-islami-synon-boterorin-e-vitit-2019/20%Monthly2019-01-21 08:12
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-21-janar-2019/20%Monthly2019-01-20 22:40
https://americaneye.al/dhune-dhe-perplasje-me-policine-shikoni-permes-fotove-protesten-ne-athine/20%Monthly2019-01-20 22:03
https://americaneye.al/meta-viziton-malin-e-zi-podgorica-valevit-flamujt-shqiptare-foto/20%Monthly2019-01-20 21:29
https://americaneye.al/i-arrestuan-prinderit-vajza-2-vjec-i-dorezohet-policise-me-duart-e-ngritura/20%Monthly2019-01-20 21:09
https://americaneye.al/kompleksi-i-kasandres-ne-mitologji-dhe-boten-moderne/20%Monthly2019-11-20 18:33
https://americaneye.al/roli-i-fundit-i-clint-eastwood-eshte-ai-i-nje-korrieri-droge/20%Monthly2019-01-20 20:52
https://americaneye.al/fillojne-pergatitjet-per-zgjedhjet-e-2020-es-ne-shba-gare-e-forte-mes-demokrateve/20%Monthly2019-01-20 20:48
https://americaneye.al/japoni-vdes-burri-me-i-moshuar-ne-bote/20%Monthly2019-01-20 20:43
https://americaneye.al/romantik-apo-i-prere-si-flirton-me-mesazhe-secila-shenje-e-horoskopit/20%Monthly2019-01-20 20:35
https://americaneye.al/7-vjet-pa-drita-dhe-uje-cifti-i-te-moshuarve-qe-jeton-me-ato-qe-mbledh-ne-kazanet-e-plehrave/20%Monthly2019-01-20 20:22
https://americaneye.al/8-vjet-nga-21-janari-motra-e-ziver-veizit-ende-nuk-kemi-pare-drejtesi-kemi-shprese-te-spak/20%Monthly2019-01-20 20:29
https://americaneye.al/unazat-e-saturnit-jane-krijuar-kur-zhdukeshin-dinozauret-ne-toke/20%Monthly2019-11-20 18:32
https://americaneye.al/rilindja-e-paul-pogba/20%Monthly2019-01-20 19:08
https://americaneye.al/nxori-shtepine-ne-shitje-agron-llakaj-i-ben-te-paprituren-mikut-te-tij/20%Monthly2019-01-20 18:36
https://americaneye.al/keto-shenja-te-horoskopit-do-kene-fat-kete-vit/20%Monthly2019-01-20 18:30
https://americaneye.al/ligji-i-fundit-me-i-cuditshem-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-11-20 18:30
https://americaneye.al/fleckenstein-vlereson-protesten-e-studenteve/20%Monthly2019-01-20 18:10
https://americaneye.al/kaos-ne-greqi-mijera-protestojne-ne-athine-kunder-marreveshjes-me-maqedonine/20%Monthly2019-01-20 20:44
https://americaneye.al/gattuso-rrefen-takimin-e-fundit-me-higuain/20%Monthly2019-01-20 17:35
https://americaneye.al/kjo-eshte-endrra-ne-sirtar-e-cdo-shenje-te-horoskopit/20%Monthly2019-01-20 17:22
https://americaneye.al/targat-e-makinave-dy-vendime-lehtesuese-per-shoferet/20%Monthly2019-01-20 17:01
https://americaneye.al/keto-femra-kane-fat-ne-dashuri-sepse-bejne-kete-hap-te-parat/20%Monthly2019-01-20 16:15
https://americaneye.al/i-perpiu-furtuna-ne-qeveri-ja-si-do-ti-sistemoje-rama-ish-ministrat-e-tij/20%Monthly2019-01-20 15:36
https://americaneye.al/jashte-kryesise-se-pddeputetet-pollo-bumci-salianji-strazimiri-balliu-e-hajdari/20%Monthly2019-01-20 15:31
https://americaneye.al/lunderza-ne-liqenin-e-badovcit-ne-kosove-cspecie-e-rralle/20%Monthly2019-11-20 18:30
https://americaneye.al/pse-ne-qytetet-e-medha-gripi-zgjat-me-shume/20%Monthly2019-01-20 14:39
https://americaneye.al/gjermanet-i-rikthehen-magjise/20%Monthly2019-01-20 14:20
https://americaneye.al/greket-ngrihen-ne-proteste-kunder-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2019-01-20 14:08
https://americaneye.al/grabitja-e-vlerave-monetare-si-po-sofistikohen-kriminelet-shqiptare/20%Monthly2019-01-20 13:47
https://americaneye.al/e-hena-blu-neser-dita-me-e-trishtuar-e-vitit/20%Monthly2019-01-20 13:28
https://americaneye.al/zgjidh-nje-simbol-budist-dhe-zbulo-nje-sekret-te-personalitetit-tend/20%Monthly2019-11-20 18:29
https://americaneye.al/avione-private-jahte-dhe-tigra-femijet-e-pasur-te-dubait-cmendin-rrjetin-foto/20%Monthly2019-01-20 12:59
https://americaneye.al/europa-e-ka-te-humbur-luften/20%Monthly2019-01-20 12:27
https://americaneye.al/rita-ora-detyrohet-te-ndryshoje-numrin-e-telefonit-per-te-shmangur-ish-te-dashurit-e-shumte/20%Monthly2019-01-20 12:13
https://americaneye.al/armina-mevlani-tregon-25-sekretet-dhe-pse-nuk-do-ta-falte-kurre-tradhtine/20%Monthly2019-01-20 12:03
https://americaneye.al/pune-ka-por-nuk-ka-njerez-si-emigracioni-po-le-bizneset-pa-punonjes/20%Monthly2019-01-20 11:49
https://americaneye.al/24-vjecarja-kapitene-thyen-tabune-ne-historine-njeshekullore-te-kapitenerise-shqiptare/20%Monthly2019-01-20 21:27
https://americaneye.al/kryemadhi-nga-vendlindja-e-metes-ne-qershor-do-mbahen-edhe-zgjedhje-tw-parakohshme-parlamentare/20%Monthly2019-01-20 11:24
https://americaneye.al/mema-nuk-dua-lojtare-te-panjohur-objektivat-dhe-doreheqja/20%Monthly2019-01-20 11:15
https://americaneye.al/dy-vite-donald-trump-dy-vite-surprizash-te-hidhura/20%Monthly2019-01-20 11:06
https://americaneye.al/brad-pitt-ne-lidhje-me-aktoren-e-famshme-charlize-theron-dhe-shkojne-tmerresisht-shume-bashke/20%Monthly2019-01-20 11:27
https://americaneye.al/vodhen-biznese-e-makina-arrestohet-tre-skifteret-e-durresit/20%Monthly2019-01-20 10:46
https://americaneye.al/keta-jane-22-personat-me-te-kerkuar-ne-tirane-emrat-dhe-fotot/20%Monthly2019-01-21 21:54
https://americaneye.al/ndizet-instagrami-rama-fotografon-berishen-nudo-foto/20%Monthly2019-01-20 10:27
https://americaneye.al/ismail-qemali-princ-vidit-do-tju-sherbej-me-te-njejten-besnikeri-qe-i-kam-sherbyer-vendit-te-tim/20%Monthly2019-01-20 10:16
https://americaneye.al/jeta-luksoze-e-ronit-te-shijakut-truri-i-trafikut-te-heroines-foto/20%Monthly2019-01-20 10:11
https://americaneye.al/arrestohet-per-vjedhje-mbi-40-mije-euro-hajduti-shqiptar-me-tre-cilesi/20%Monthly2019-01-20 09:43
https://americaneye.al/doni-nje-vit-te-mbare-e-te-suksesshem-ja-cduhet-te-beje-cdo-shenje-e-zodiakut-para-se-te-filloje-shkurti/20%Monthly2019-01-20 09:22
https://americaneye.al/trump-ofron-kompromis-per-ti-dhene-fund-mbylljes-se-qeverise/20%Monthly2019-01-20 08:56
https://americaneye.al/grabitet-argjendaria-ne-lushnje/20%Monthly2019-01-20 08:47
https://americaneye.al/stratiotet-shqiptare-mercenaret-e-frikshem-te-europes/20%Monthly2019-01-20 08:37
https://americaneye.al/france-jelekverdhet-perplasen-serish-me-policine/20%Monthly2019-01-20 11:24
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-20-janar-2019/20%Monthly2019-01-19 22:20
https://americaneye.al/xhevahir-zeneli-rrefen-punet-e-veshtira-qe-ka-bere-ne-amerike/20%Monthly2019-01-19 21:42
https://americaneye.al/politika-ne-teater-gent-zenelaj-flet-per-kercenimet-me-te-cilat-perballet-cdo-dite/20%Monthly2019-01-19 21:37
https://americaneye.al/edhe-njerezit-kane-sezon-ciftezimi/20%Monthly2019-01-19 21:26
https://americaneye.al/zgjidhet-kryesia-e-re-e-partise-demokratike-ja-kush-jane-15-fituesit/20%Monthly2019-01-20 10:47
https://americaneye.al/elona-duro-ne-dasmen-time-me-doli-situata-nga-kontrolli/20%Monthly2019-01-19 21:01
https://americaneye.al/apophis-mund-te-sjelle-shkaterrim/20%Monthly2019-11-20 18:26
https://americaneye.al/si-do-te-jete-java-e-fundit-e-janarit-per-12-shenjat-e-horoskopit-parashikimi-i-astrologut-paolo-fox/20%Monthly2019-01-19 20:40
https://americaneye.al/pergjigjja-e-soni-malajt-kur-e-pyesin-nese-do-martohej-serish/20%Monthly2019-01-19 20:23
https://americaneye.al/arsenali-thyen-chelsean-sarri-le-jashte-moraten/20%Monthly2019-01-19 20:19
https://americaneye.al/ju-rrefej-shpetimin-personazhi-qe-me-dha-medaljen-e-me-te-mirit/20%Monthly2019-01-19 20:18
https://americaneye.al/pse-ngjyra-blu-eshte-e-rralle-ne-natyre/20%Monthly2019-11-20 18:28
https://americaneye.al/ngordh-qeni-me-i-famshem-i-rrjeteve-sociale-arsyeja-do-ju-preke/20%Monthly2019-01-19 19:28
https://americaneye.al/tsipras-kerkon-voten-per-prespen-depoziton-marreveshjen-ne-parlament/20%Monthly2019-01-19 19:21
https://americaneye.al/wanda-konfirmon-rinovimin-e-icardit-dhe-i-dedikon-interit-nje-kenge-video/20%Monthly2019-01-19 19:04
https://americaneye.al/percillet-per-ne-banesen-e-fundit-kryebashkiaku-i-gdanskut/20%Monthly2019-01-19 18:51
https://americaneye.al/shahini-pedagoge-me-plagjiatura-do-marrim-software-in-me-te-mire-per-verifikime/20%Monthly2019-01-19 18:15
https://americaneye.al/kastro-zizo-muc-nanon-e-kam-kusheri-cfare-di-per-homoseksualitetin-e-tij/20%Monthly2019-01-19 18:12
https://americaneye.al/nuk-pranonte-ndarjen-tmerron-ish-te-dashuren-me-deklaraten-qe-i-ben/20%Monthly2019-01-19 18:07
https://americaneye.al/pezullohet-dosja-per-trafik-droge-ndaj-vellait-te-xhafaj/20%Monthly2019-01-19 18:00
https://americaneye.al/londra-nuk-gjen-qetesi-me-sigurine-ajrore-i-kerkon-ndihme-dubait/20%Monthly2019-01-19 17:50
https://americaneye.al/tender-23-milione-euro-serbise-reagon-ashper-haradinaj/20%Monthly2019-01-19 17:43
https://americaneye.al/tirane-plagoset-me-arme-zjarri-20-vjecari-policia-identifikuam-autorin/20%Monthly2019-01-19 17:19
https://americaneye.al/prodhohen-kepuce-me-lazer-ndihmojne-ecjen-te-personat-e-semure-me-parkinson/20%Monthly2019-11-20 18:24
https://americaneye.al/te-notosh-ne-liqenin-e-mbushur-me-mijera-kandila/20%Monthly2019-11-20 18:24
https://americaneye.al/celsi-kerkon-yllin-kosovar-per-5-milione-paund/20%Monthly2019-01-19 16:41
https://americaneye.al/koreja-e-veriut-metodat-e-regjimit-per-te-shmangur-arratisjen-e-diplomateve/20%Monthly2019-01-19 16:34
https://americaneye.al/brenda-luksemburgut-udhetohet-falas/20%Monthly2019-11-20 18:20
https://americaneye.al/letra-e-sadijes-per-driteroin-sa-te-due-mor-fishek/20%Monthly2019-01-19 16:04
https://americaneye.al/mick-schumacher-behet-pjese-e-ferrarit/20%Monthly2019-01-19 15:54
https://americaneye.al/keshilli-kombetar-i-pd-shpallen-rezultatet-e-sekretariatit/20%Monthly2019-01-19 15:50
https://americaneye.al/doni-te-dini-nese-jeni-jetegjate-shikoni-edhe-anetaret-e-fisit/20%Monthly2019-11-20 18:22
https://americaneye.al/denohet-me-burgim-te-perjetshem-guruja-indian/20%Monthly2019-01-19 15:14
https://americaneye.al/kuptimi-i-jetes-sipas-cdo-shenje-te-horoskopit/20%Monthly2019-01-19 14:48
https://americaneye.al/analiza-e-marca-arsyet-pse-solari-nuk-e-aktivizon-isco-n/20%Monthly2019-01-19 14:36
https://americaneye.al/te-gjithe-ne-ballkan-rusia-dhe-kina-nisin-ndikimin-perballja-me-be/20%Monthly2019-01-19 14:23
https://americaneye.al/gjetja-ne-shpellat-prehistorike-la-dijetaret-me-goje-hapur-foto/20%Monthly2019-11-20 18:18
https://americaneye.al/gentiana-si-te-pergatisni-kurat-me-bimen-sheruese/20%Monthly2019-01-19 13:36
https://americaneye.al/itali-gjermani-be-duhet-te-jete-mjaft-e-guximshme-per-te-pranuar-ballkanin/20%Monthly2019-01-19 13:35
https://americaneye.al/formula-1-rikthehet-ne-gadishullin-skandinav-zbulohet-shteti-qe-synon-te-organizoje-nje-gare/20%Monthly2019-01-19 13:34
https://americaneye.al/te-notosh-perkrah-peshkaqenit-te-bardhe-video/20%Monthly2019-11-20 18:18
https://americaneye.al/merr-fund-nje-epoke-seehofer-largohet-markus-soder-kryetar-i-ri-i-csu-se/20%Monthly2019-01-19 13:13
https://americaneye.al/rama-nishani-do-perballen-ne-gjyq-ish-presidenti-padit-kryeministrin/20%Monthly2019-01-19 21:05
https://americaneye.al/pd-vendos-protesta-dhe-qeveri-tranzitore/20%Monthly2019-01-19 13:04
https://americaneye.al/ekstremet-e-motit-acari-ne-rusi-dhe-zhuritja-ne-australi-diferenca-106-c/20%Monthly2019-11-20 18:17
https://americaneye.al/takimi-i-dyte-trump-kim-nga-fundi-i-shkurtit/20%Monthly2019-01-19 13:01
https://americaneye.al/kohe-rinovimesh-te-liverpool-blindohen-robertson-dhe-alexander-arnold/20%Monthly2019-01-19 12:50
https://americaneye.al/le-gaulois-miratimi-i-ismail-qemalit-per-krijimin-e-komitetit-shqiptar-te-milanos/20%Monthly2019-01-19 12:47
https://americaneye.al/mafia-shqiptare-nje-mit-i-rrezikshem/20%Monthly2019-01-19 12:39
https://americaneye.al/me-emrin-epirot-emertoheshin-nje-numer-i-madh-fisesh-ilire/20%Monthly2019-01-19 12:28
https://americaneye.al/moikom-zeqo-fabrikimi-i-frikshem-i-personaliteteve-te-rreme/20%Monthly2019-01-19 12:20
https://americaneye.al/rrefimi-befasues-i-astronomit-te-harvardit-alienet-na-kane-gjetur/20%Monthly2019-11-20 18:15
https://americaneye.al/kampusi-universitar-rama-qytet-studenti-toke-e-xanun-nga-politikanet-e-partise-qe-lindi-ketu/20%Monthly2019-01-19 13:35
https://americaneye.al/basha-flet-per-ekipin-e-ri-drejtues-te-pd-dhe-qellimin-e-tij/20%Monthly2019-01-19 13:08
https://americaneye.al/e-paralajmeroi-e-beri-realitet-sot-rama-nxjerr-jashte-studenten/20%Monthly2019-01-19 12:35
https://americaneye.al/basha-detyra-e-pd-te-ktheje-besimin-tek-shqiptaret-se-shqiperia-mund-te-behet/20%Monthly2019-01-19 10:41
https://americaneye.al/futbollisti-shqiptar-drejt-celsit-oferte-5-mln-paund/20%Monthly2019-01-19 10:13
https://americaneye.al/bosi-i-droges-gruaja-dhe-e-dashura-perballen-ne-gjykate/20%Monthly2019-01-19 09:55
https://americaneye.al/parashikimi-i-botes-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-19 09:28
https://americaneye.al/cfare-kerkojne-femrat-rehati-dhe-joshje-ekstreme-foto/20%Monthly2019-01-19 09:20
https://americaneye.al/qendrim-i-ri-i-diplomacise-shqiptare-ndaj-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-19 11:42
https://americaneye.al/zyrat-e-aplikimit-per-karta-id-te-hapura-edhe-sot/20%Monthly2019-01-19 08:32
https://americaneye.al/plas-rrjeti-me-foto-challange-ja-si-tallen-me-politikanet-dhe-gazetaret/20%Monthly2019-01-18 22:24
https://americaneye.al/sfida-e-10-viteve-e-vajzes-me-te-bukur-ne-bote-foto/20%Monthly2019-01-18 22:22
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-19-janar-2019/20%Monthly2019-01-18 22:15
https://americaneye.al/berisha-klement-balili-bleu-votuesit-per-bashkine-delvine-me-para-dhe-patenta/20%Monthly2019-01-18 21:12
https://americaneye.al/jane-dallge-apo-malet-e-shqiperise/20%Monthly2019-01-18 20:07
https://americaneye.al/deputeti-i-pd-slumon-bashen-po-e-ben-politiken-art-te-pamundur/20%Monthly2019-01-18 19:56
https://americaneye.al/media-turke-ne-fund-te-2019-es-tirana-me-xhamine-me-te-madhe-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-18 22:13
https://americaneye.al/ne-burgun-e-balilit-eskobari-i-ballkanit-ndan-qeline-me-te-tjeret/20%Monthly2019-01-18 19:17
https://americaneye.al/tatimet-biznese-vip-notere-e-bankiere-te-perfshire-ne-skemen-e-mashtrimit-18-milione-euro/20%Monthly2019-01-18 19:15
https://americaneye.al/si-i-shpenzojne-parate-te-pasurit/20%Monthly2019-11-20 18:14
https://americaneye.al/plagosen-djalin-e-prezantueses-se-famshme-jepet-denimi-per-shqiptaret/20%Monthly2019-01-18 18:37
https://americaneye.al/pilotja-me-seksi-ne-bote-foto/20%Monthly2019-01-18 18:32
https://americaneye.al/afp-mund-te-jesh-kryeminister-por-dhe-instagramist-i-fiksuar/20%Monthly2019-01-19 10:55
https://americaneye.al/ekonomia-ne-vitet-e-krizes-rritje-vetem-per-sherbimet-call-center/20%Monthly2019-01-18 18:11
https://americaneye.al/kujdes-me-blerjet-online-foto/20%Monthly2019-01-18 18:10
https://americaneye.al/bill-gates-ne-radhe-per-hamburger-patate-te-skuqura-dhe-cola/20%Monthly2019-11-20 18:14
https://americaneye.al/santorini-ne-rrezik-ja-ishujt-e-tjere-qe-po-preken-nga-fluksi-i-madh-i-turisteve/20%Monthly2019-01-18 17:33
https://americaneye.al/propozim-romantik-ne-aeroportin-e-katanias-vajza-e-refuzon-dhe-arratiset-me-te-emen/20%Monthly2019-01-18 16:54
https://americaneye.al/historia-e-nje-40-te-vjecareje-te-vetmuar/20%Monthly2019-01-18 16:51
https://americaneye.al/10-cilesite-e-nje-sipermarresi-te-suksesshem/20%Monthly2019-01-18 16:48
https://americaneye.al/cfare-ndikon-ne-lumturine-dhe-jetegjatesine-tuaj/20%Monthly2019-01-18 16:38
https://americaneye.al/mos-futni-majdanoz-ne-vagine-mjeket-japin-alarmin-pas-artikullit-te-papergjegjshem/20%Monthly2019-01-18 16:37
https://americaneye.al/serie-a-rikthehet-kete-fundjave/20%Monthly2019-01-18 16:12
https://americaneye.al/skema-e-mashtrimit-18-milione-euro-u-grabiten-me-kameriere-dhe-lavazhiere/20%Monthly2019-01-18 16:02
https://americaneye.al/fshati-i-magjepsur-qe-rrezikon-braktisjen/20%Monthly2019-01-18 15:54
https://americaneye.al/keshilli-kombetar-i-pd-se-basha-publikon-kandidaturat-rikthehet-nishani/20%Monthly2019-01-18 15:52
https://americaneye.al/buffon-flet-pa-dorashka-futbolli-do-te-pushtohet-nga-dy-yje/20%Monthly2019-01-18 15:41
https://americaneye.al/ina-nuka-do-te-rioperohet-serish-ne-turqi-per-gishtat-e-demtuar-ne-proteste/20%Monthly2019-01-18 15:25
https://americaneye.al/si-i-shpenzojne-parate-te-pasurit-dhe-super-milioneret/20%Monthly2019-01-18 15:09
https://americaneye.al/8-zakone-te-keqija-qe-demtojne-sistemin-tone-imunitar/20%Monthly2019-01-18 14:34
https://americaneye.al/tension-te-milani-maldini-gazidis-mendime-te-kunderta-per-ozil/20%Monthly2019-01-18 14:34
https://americaneye.al/sfida-e-10-viteve-blendi-fevizu-do-tju-shkrije-se-qeshuri-foto/20%Monthly2019-01-18 14:32
https://americaneye.al/allegri-kerkon-me-ngulm-ramsey-n-qe-ne-janar/20%Monthly2019-01-18 14:26
https://americaneye.al/me-e-madhja-ne-ballkan-ja-kur-hapet-xhamia-e-namazgjase/20%Monthly2019-01-18 14:15
https://americaneye.al/a-eshte-penduar-qe-votoi-per-meten-president-ja-si-pergjigjet-ruci/20%Monthly2019-01-18 14:10
https://americaneye.al/plas-pokeri-dhe-skedinat-ilegale-policia-arrestime-ne-tirane-vlore-dhe-elbasan/20%Monthly2019-01-18 14:02
https://americaneye.al/cudit-avokati-i-eskobarit-balilin-e-goditen-nga-xhelozia-e-berishes-dhe-e-greqise/20%Monthly2019-01-18 13:59
https://americaneye.al/21-janari-po-afron-mos-e-humbisni/20%Monthly2019-01-18 13:43
https://americaneye.al/mourinho-behet-nostalgjik-interi-im-i-pathyeshem/20%Monthly2019-01-18 13:32
https://americaneye.al/24-ore-pasi-hodhi-ne-det-studenten-aleksander-luca-kreu-nje-tjeter-akt-trondites/20%Monthly2019-01-18 14:00
https://americaneye.al/dallget-po-behen-me-te-fuqishme-dhe-nuk-eshte-lajm-i-mire/20%Monthly2019-01-18 13:19
https://americaneye.al/gabimi-kompjuterik-i-dyfishon-denimin-shqiptarit-ne-spanje/20%Monthly2019-01-18 12:25
https://americaneye.al/putini-u-prit-ne-serbi-me-perzemersisht-se-ne-provincat-ruse-por/20%Monthly2019-01-18 12:23
https://americaneye.al/ndalimi-i-makinave-te-vjetra-bie-ndjeshem-importi-i-veturave-ne-dhjetor-cdo-te-ndodhe-me-cmimet/20%Monthly2019-01-18 11:57
https://americaneye.al/avionet-turq-zbarkojne-mbi-greqi/20%Monthly2019-01-18 11:55
https://americaneye.al/127-vite-burg-per-8-grabitesit-e-rinasit/20%Monthly2019-01-18 11:54
https://americaneye.al/trump-dy-vite-president-tani-syte-nga-viti-2020/20%Monthly2019-01-18 11:51
https://americaneye.al/pakti-per-universitetin-rama-pedagogeve-mos-prisni-te-bashkohem-me-studentet-te-vij-te-ju/20%Monthly2019-01-18 11:49
https://americaneye.al/krimet-e-renda-shtyjne-me-tre-muaj-hetimet-per-saimir-tahirin/20%Monthly2019-01-18 10:31
https://americaneye.al/ska-me-pune-part-time-bie-numri-i-punonjesve-me-kontrate-te-perkohshme/20%Monthly2019-01-18 10:08
https://americaneye.al/presidenti-meta-dekreton-ramen-minister-per-europen-dhe-punet-e-jashtme/20%Monthly2019-01-18 14:15
https://americaneye.al/20-vjet-euro-cfare-kemi-mesuar-prej-saj/20%Monthly2019-01-18 10:01
https://americaneye.al/elbasan-grabitet-pika-e-lotarise-kombetare/20%Monthly2019-01-18 09:57
https://americaneye.al/putin-ne-beograd-vellai-i-madh-ortodoks-kerkon-stabilitet-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-18 08:53
https://americaneye.al/kolumbi-autobombe-akademise-se-policise-20-te-vrare/20%Monthly2019-01-18 08:47
https://americaneye.al/hahn-takon-ramen-presim-denime/20%Monthly2019-01-18 12:27
https://americaneye.al/mjeket-i-shpetojne-jeten-duke-i-dhene-15-birra/20%Monthly2019-01-18 08:01
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-18-janar-2019/20%Monthly2019-01-17 22:42
https://americaneye.al/levizja-surprize-trump-i-heq-avionin-lideres-se-opozites/20%Monthly2019-01-17 22:20
https://americaneye.al/a-ka-klement-balili-lidhje-te-forta-politike-flet-avokati-sollaku/20%Monthly2019-01-17 22:13
https://americaneye.al/perlotet-kryemadhi-jam-kercenuar-vajzen-e-largova-nga-shqiperia-per-arsye-sigurie/20%Monthly2019-01-17 21:51
https://americaneye.al/kryemadhi-mbron-meten-klement-balili-eshte-takuar-edhe-me-saimir-tahirin/20%Monthly2019-01-17 21:47
https://americaneye.al/a-do-ta-dekretoje-ramen-si-minister-te-jashtem-flet-meta/20%Monthly2019-01-17 21:17
https://americaneye.al/meta-e-verteta-e-lidhjeve-te-mia-me-balilin-dhe-si-u-ofrova-te-negocioja-dorezimin-e-tij/20%Monthly2019-01-17 21:00
https://americaneye.al/korce-vritet-30-vjecari-ne-kerkim-autori-i-vrasjes/20%Monthly2019-01-18 08:00
https://americaneye.al/meta-me-kushtetute-ne-dore-cdo-akt-i-imi-ne-zbatim-te-saj/20%Monthly2019-01-17 20:47
https://americaneye.al/komisioneri-hahn-takon-ramen-vlereson-luften-kunder-krimit-mbetet-prioritet-ne-marredheniet-be-shqiperi/20%Monthly2019-01-17 20:31
https://americaneye.al/pjerin-ndreu-polemikat-per-balilin-nje-furtune-ne-nje-gote/20%Monthly2019-01-17 20:00
https://americaneye.al/studentet-ne-tirane-e-rrethe-i-rikthehen-mesimit-te-juridiku-20-te-ngujuar-mbajne-peng-fakultetin/20%Monthly2019-01-17 19:48
https://americaneye.al/aeroporti-louisville-ne-shb-merr-emrin-muhammed-ali-2/20%Monthly2019-01-17 19:32
https://americaneye.al/ngjela-iu-drejtohet-grave-ska-rendesi-me-ke-flini-rendesi-ka-me-ke-zgjoheni/20%Monthly2019-01-17 18:47
https://americaneye.al/mesi-i-kalon-detyren-braces-sukses-ne-realizimin-e-reformave/20%Monthly2019-01-17 18:44
https://americaneye.al/dieta-qe-do-shpetoje-boten-nga-semundjet/20%Monthly2019-01-17 18:23
https://americaneye.al/cduhet-te-beni-per-te-fituar-respektin-e-punonjesve/20%Monthly2019-01-17 18:21
https://americaneye.al/10-years-challenge-ekspertet-kujdes-po-ju-mbledhin-te-dhenat/20%Monthly2019-11-19 21:16
https://americaneye.al/higuain-nje-katastrofe-cdo-gol-i-ka-kushtuar-milanit-me-shume-se-2-mln-euro/20%Monthly2019-01-17 17:50
https://americaneye.al/vucic-me-putin-zgjidhje-me-kosoven-nuk-mund-te-kete-pa-rusine/20%Monthly2019-01-17 17:15
https://americaneye.al/si-ra-dea-amerikane-ne-gjurmet-e-eskobarit-te-ballkanit/20%Monthly2019-01-17 16:25
https://americaneye.al/artan-hoxha-rrefen-prapaskenat-ne-fshatin-e-balilit-si-ne-fermen-e-eskobarit/20%Monthly2019-01-17 16:21
https://americaneye.al/infrastruktura-dhe-energjia-belinda-balluku-merr-zyrtarisht-detyren/20%Monthly2019-01-17 16:18
https://americaneye.al/kujt-i-sherbente-klement-balili-ja-cfare-thote-artan-hoxha/20%Monthly2019-01-17 16:14
https://americaneye.al/joshja-nese-i-pelqen-do-e-kuptosh-nga-keto-6-gjeste/20%Monthly2019-01-17 16:07
https://americaneye.al/makinat-e-para-ne-elbasan-foto/20%Monthly2019-11-19 21:16
https://americaneye.al/nga-champions-i-te-topi-i-arte-pese-sfidat-e-se-ardhmes-per-mesin/20%Monthly2019-01-17 15:24
https://americaneye.al/ndihma-e-pare-12-gabimet-qe-duhet-ti-shmangni-absolutisht/20%Monthly2019-01-17 15:09
https://americaneye.al/me-1-euro-beheni-pronar-shtepie-oferta-e-pabesueshme-vjen-nga-italia/20%Monthly2019-11-19 21:14
https://americaneye.al/thirrje-mbi-varrin-e-skenderbeut-mos-ikni-nga-shqiperia/20%Monthly2019-01-17 21:01
https://americaneye.al/planifikoi-te-sulmonte-shtepine-e-bardhe-me-rakete-anti-tank-arrestohet-terroristi/20%Monthly2019-01-17 14:20
https://americaneye.al/heneza-ime-cikel-poetik-nga-sokrat-habilaj/20%Monthly2019-01-17 14:07
https://americaneye.al/seanca-zgjat-vetem-30-minuta-krimet-e-renda-lene-ne-burg-klement-balilin/20%Monthly2019-01-17 21:02
https://americaneye.al/ministrat-e-rinj-betohen-tek-meta-mungon-rama/20%Monthly2019-01-17 13:41
https://americaneye.al/18-mld-leke-evazion-me-tvsh-ja-cilet-jane-biznesmenet-mashtrues-dhe-kompanite-emrat/20%Monthly2019-01-17 13:38
https://americaneye.al/real-madridi-dorezohet-per-modric-nis-sulmin-per-zevendesuesin-e-tij/20%Monthly2019-01-17 13:25
https://americaneye.al/kafja-ne-bote-nen-kercenim-60-e-llojeve-te-saj-drejt-zhdukjes/20%Monthly2019-11-19 21:14
https://americaneye.al/theresa-may-tregohet-e-paperkulur-do-te-vazhdoj-punen/20%Monthly2019-01-17 12:55
https://americaneye.al/pjanic-injoron-milan-in-kjo-finale-largon-cdo-dyshim/20%Monthly2019-01-17 12:49
https://americaneye.al/tek-reali-mbizoteron-anarkia-mbrojtesi-kunder-solarit-isko-nje-nga-me-te-rendesishmit/20%Monthly2019-01-17 12:41
https://americaneye.al/si-do-influencoje-eklipsi-i-20-janarit-ne-shenjen-tende-te-horoskopit/20%Monthly2019-01-17 12:31
https://americaneye.al/gezuar-ditelindjen-popaj-braccio-di-ferro-mbush-90-vjec-mes-spinaqit-dhe-olivias/20%Monthly2019-01-17 12:19
https://americaneye.al/vrau-bashkeshorten-denohet-me-burg-perjete-fadil-kasemi/20%Monthly2019-01-17 12:07
https://americaneye.al/murgeshat-rock-and-roll-do-te-performojne-per-papen-ne-panama-video/20%Monthly2019-01-17 12:00
https://americaneye.al/super-hena-e-pergjakur-me-3-fenomene-te-jashtezakonshme-qe-pritet-te-ndodhin-ne-janar/20%Monthly2019-11-19 21:12
https://americaneye.al/kitarovic-garanton-erdoganin-kroacia-mbrojtese-e-bosnjes-islami-pjese-jona/20%Monthly2019-01-17 11:35
https://americaneye.al/artan-lame-sulmon-meten-presidenca-nuk-ka-certifikate-pronesie/20%Monthly2019-01-17 11:17
https://americaneye.al/holanda-e-angazhuar-per-perspektiven-evropiane-te-shqiperise/20%Monthly2019-01-17 10:40
https://americaneye.al/brexit-ne-udhekryq-tony-blair-po-te-isha-une-ne-pushtet/20%Monthly2019-01-17 10:39
https://americaneye.al/aeroporti-louisville-ne-shb-merr-emrin-muhammed-ali/20%Monthly2019-01-17 10:38
https://americaneye.al/parlamenti-europian-i-lejon-draghit-te-jete-anetar-i-grupit-sekret-g30/20%Monthly2019-01-17 10:19
https://americaneye.al/duhani-hobi-kombetar-shqiperia-vend-i-5-te-me-konsumator-ne-bote/20%Monthly2019-01-17 10:16
https://americaneye.al/spiegel-eskobari-i-ballkanit-sjell-droge-nga-amerika-latine-ne-europe/20%Monthly2019-01-17 09:52
https://americaneye.al/nga-jorganet-tek-perdet-e-dushit-sa-shpesh-duhen-lare-rrobat-shtepiake/20%Monthly2019-01-17 09:40
https://americaneye.al/keto-fakte-nuk-i-keni-ditur-per-devene/20%Monthly2019-11-19 21:12
https://americaneye.al/vrasesi-i-shqiptarit-ne-burgun-e-athines-sdoja-ta-vrisja-vetem-ta-lendoja-pak/20%Monthly2019-01-17 09:00
https://americaneye.al/mos-luani-me-taksat-se-ju-gjen-belaja/20%Monthly2019-01-17 12:20
https://americaneye.al/tirane-13-te-ndaluar-dhe-12-ne-kerkim-per-mashtrim-me-tvsh-ne/20%Monthly2019-01-17 08:40
https://americaneye.al/indeksi-i-krimit-2019-shqiperia-perkeqeson-renditjen/20%Monthly2019-01-17 08:41
https://americaneye.al/greqi-fitoi-besimin-ne-parlament-tsipras-te-votojme-prespen/20%Monthly2019-01-17 08:06
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-17-janar-2019/20%Monthly2019-01-16 22:41
https://americaneye.al/fevziu-dosja-e-balilit-jo-aq-e-rendesishme-sa-statura-qe-i-eshte-dhene/20%Monthly2019-01-16 21:21
https://americaneye.al/per-te-gjithe-ne-qe-na-e-sollen-ne-maje-te-hundes-me-sfiden-e-10-viteve-kjo-eshte-pergjigjja-perfekte/20%Monthly2019-01-16 21:03
https://americaneye.al/rrefimi-i-klement-balilit-berisha-me-ka-ardhur-ne-shtepi-kam-kontribuar-per-lsi-ne/20%Monthly2019-01-16 21:31
https://americaneye.al/video-te-politikaneve-ne-santa-quaranta-hoxha-ja-pse-balilet-nuk-i-publikojne/20%Monthly2019-01-16 20:08
https://americaneye.al/artan-hoxha-balili-negociata-direkt-me-ardi-veliun-policet-nuk-dinin-gje/20%Monthly2019-01-16 20:06
https://americaneye.al/theresa-may-i-mbijeton-votimit-ne-parlament/20%Monthly2019-01-16 19:58
https://americaneye.al/trofeu-i-pare-per-ronaldon-te-juve/20%Monthly2019-01-16 19:55
https://americaneye.al/pse-plakemi-me-shpejt-ne-dimer-ja-arsyet-dhe-cfare-te-beni/20%Monthly2019-01-16 19:47
https://americaneye.al/antibiotiku-i-rrezikshem-ne-farmaci-ka-efekte-anesore-te-pariparueshme/20%Monthly2019-01-16 19:30
https://americaneye.al/video-ja-si-hapen-rruget-nga-bora-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-01-16 19:01
https://americaneye.al/basha-pas-mbledhjes-me-aleatet-nisim-protestat-mbarepopullore/20%Monthly2019-01-16 18:48
https://americaneye.al/balla-zbardh-planin-e-ps-cakaj-do-te-jete-shume-shpejt-minister-i-jashtem/20%Monthly2019-01-16 18:42
https://americaneye.al/kapet-me-droge-dhe-arme-por-policia-i-fsheh-identitetin-dhe-inicialet/20%Monthly2019-01-16 18:27
https://americaneye.al/ministrat-e-shkarkuar-ne-bankat-e-fundit-te-rinjte-ne-llozha-foto/20%Monthly2019-01-16 18:12
https://americaneye.al/higuain-me-temperature-nuk-luan-superkupen/20%Monthly2019-01-16 17:39
https://americaneye.al/opozita-largohet-berisha-nuk-leshon-foltoren/20%Monthly2019-01-16 17:32
https://americaneye.al/basha-opozita-do-te-beje-nje-mobilizim-total-te-resurseve-opozitare/20%Monthly2019-01-16 17:30
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-hani-sipas-grupit-te-gjakut/20%Monthly2019-01-16 16:55
https://americaneye.al/kuvend-dekretet-votohen-pa-debat-opozita-largohet-nga-kuvendi/20%Monthly2019-01-16 16:35
https://americaneye.al/artan-hoxha-balili-u-fsheh-mes-tiranes-ne-nje-banese-me-qira/20%Monthly2019-01-16 16:28
https://americaneye.al/njeriu-qe-arrestoi-balilin-per-here-te-pare-dje-policia-e-shtetit-veproi-si-polici-private/20%Monthly2019-01-16 16:05
https://americaneye.al/kush-guxon-fiton-heroi-i-sas-vret-i-vetem-terroristet/20%Monthly2019-01-16 15:53
https://americaneye.al/edlira-gjoni-perplasja-rama-meta-ska-lidhje-me-kushtetuten-pas-saj-qendron/20%Monthly2019-01-16 15:49
https://americaneye.al/kotzias-shqiperia-dhe-maqedonia-po-na-rrethojne-si-gaforre-nga-lindja-dhe-veriu/20%Monthly2019-01-16 20:03
https://americaneye.al/gerdeci-fruti-i-eger-me-shume-sekrete-mjekesore/20%Monthly2019-01-16 15:25
https://americaneye.al/bullgaret-blejne-per-50-milione-euro-telekom-albania/20%Monthly2019-01-16 15:20
https://americaneye.al/ajax-zidane-mourinho-e-deri-te-cr7-van-der-vaart-flet-ne-360-grade/20%Monthly2019-01-16 14:51
https://americaneye.al/balili-u-arrestua-ne-vitin-2006-ne-pranga-bashke-me-dy-police-per-750-kg-hashash/20%Monthly2019-01-16 14:28
https://americaneye.al/une-bej-burg-per-ty-mbylli-shalet-se-do-besh-autogol-kembet-e-ilda-bejlerit-cmendin-fansat/20%Monthly2019-01-16 14:18
https://americaneye.al/mourinho-behet-komentator-68-mije-euro-per-ndeshje-por-me-nje-kusht/20%Monthly2019-01-16 14:05
https://americaneye.al/mos-blini-bileta-ne-oren-1900-zgjidhni-te-dielen/20%Monthly2019-11-19 21:11
https://americaneye.al/mila-kunis-rrefen-tmerrin-qe-ka-kaluar-me-macaulay-culkin-si-dola-pas-8-vitesh-nga-ajo-lidhje-toksike/20%Monthly2019-01-16 13:30
https://americaneye.al/punesim-i-militanteve-te-ps-ne-burgje-gjonaj-dhembe-per-dhembe-me-voa-n/20%Monthly2019-01-16 13:27
https://americaneye.al/a-do-e-dekretoje-ramen-meta-injoron-taulant-ballen-kush-eshte-ky/20%Monthly2019-01-16 13:18
https://americaneye.al/enca-po-kerkon-partnerin-e-jetes-dhe-ka-ndermend-ta-gjeje-mes-fansave-dua-te-perfundoj-me-nje-nga-ju/20%Monthly2019-01-16 13:12
https://americaneye.al/mesazhi-i-geges-impenjim-dhe-disipline-partizani-ia-del-me-tifozet/20%Monthly2019-01-16 13:07
https://americaneye.al/gjashte-fitoret-e-mancester-junajtid-taktiken-dhe-formacionin-po-e-ben-fergusoni/20%Monthly2019-01-16 12:58
https://americaneye.al/kombetarja-shqetesojne-mavraj-dhe-grezda-abrashi-e-manaj-ok/20%Monthly2019-01-16 12:52
https://americaneye.al/gjithcka-qe-studenti-la-pas/20%Monthly2019-01-16 12:49
https://americaneye.al/i-nxehti-ne-australi-rrezikon-edhe-kafshet-ne-kopshtet-zoologjike/20%Monthly2019-01-16 12:16
https://americaneye.al/fotolajm-largoni-policine-klement-balili-nuk-studion-ne-ekonomik/20%Monthly2019-01-16 11:56
https://americaneye.al/nenshtetesi-shqiptare-per-refugjatet-ndryshimet-e-ligjit-do-te-shkojne-ne-parlament/20%Monthly2019-01-16 11:54
https://americaneye.al/banda-e-selenices-historia-e-atentateve-deri-tek-i-fundit-ne-vlore/20%Monthly2019-01-16 11:53
https://americaneye.al/divorci-me-be-ne-britania-futet-ne-territor-te-panjohur/20%Monthly2019-01-16 11:46
https://americaneye.al/studentet-e-ekonomikut-bllokojne-hyrjen-nuk-lejojne-hyrjen-e-administrates/20%Monthly2019-01-16 11:37
https://americaneye.al/vasilikia-me-700-kg-hashash-ja-cila-ishte-rruga-e-fundit-qe-fundosi-balilin/20%Monthly2019-01-16 11:33
https://americaneye.al/kunder-be-se-pro-kombit-si-po-rritet-populizmi-ne-europe/20%Monthly2019-01-16 11:28
https://americaneye.al/shqiperia-serbia-dhe-zgjerimi-i-nato-s-frike-per-shperthimin-e-luftes-se-iii-boterore/20%Monthly2019-01-16 10:59
https://americaneye.al/dekani-i-juridikut-kercenon-studentet-sdihet-si-shkojne-punet-ku-do-futeni/20%Monthly2019-01-16 10:58
https://americaneye.al/ministri-i-jashtem-balla-ultimatum-metes-ke-afat-deri-ne-1700/20%Monthly2019-01-16 10:57
https://americaneye.al/protesta-e-studenteve-rama-dy-rruget-si-te-rinjte-do-marrin-pergjigje/20%Monthly2019-01-16 14:27
https://americaneye.al/njihuni-me-8-femrat-me-te-deshiruara-te-vitit-2019/20%Monthly2019-01-16 10:45
https://americaneye.al/liria-e-garantuar-el-chapo-i-pagoi-100-milion-dollare-presidentit-meksikan/20%Monthly2019-01-16 10:31
https://americaneye.al/cfare-e-pret-britanine-pas-humbjes-katastrofike-te-may/20%Monthly2019-01-16 10:27
https://americaneye.al/maqedoni-cfare-ndryshon-me-zyrtarizimin-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-01-16 10:23
https://americaneye.al/buxheti-2019-sfida-e-zhvillimit-te-qendrueshem-te-tiranes/20%Monthly2019-01-16 10:19
https://americaneye.al/nje-tjeter-shuplake-per-tahirin-edhe-3-muaj-te-tjera/20%Monthly2019-01-16 10:11
https://americaneye.al/shenjat-qe-ju-tregojne-se-sa-inteligjente-jeni/20%Monthly2019-11-19 21:10
https://americaneye.al/deshtimi-i-mayt-keqardhje-nga-be-juncker-qartesoni-qellimet-bie-edhe-paundi/20%Monthly2019-01-16 09:22
https://americaneye.al/ja-kush-eshte-gjyqtarja-qe-do-te-shqyrtoje-ceshtjen-e-klement-balilit/20%Monthly2019-01-16 10:56
https://americaneye.al/skamja-bashkejeton-me-te-pashkolluarit-48-e-te-varferve-ne-tirane-me-arsim-fillor/20%Monthly2019-01-16 09:03
https://americaneye.al/parlamenti-mblidhet-sot-ne-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-01-16 08:49
https://americaneye.al/ari-i-bardhe-i-shkretetires-njihuni-me-vetite-e-qumeshtit-te-devese/20%Monthly2019-01-16 08:43
https://americaneye.al/greqi-tsipras-kerkon-votebesimin-ne-parlament/20%Monthly2019-01-16 08:23
https://americaneye.al/beogradi-blindohet-per-viziten-e-putin/20%Monthly2019-01-15 22:45
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-16-janar-2019/20%Monthly2019-01-15 22:24
https://americaneye.al/aktorja-gixhari-dy-rolet-kur-kam-lene-nam-sdo-i-shoh-kurre/20%Monthly2019-01-15 22:12
https://americaneye.al/flet-klement-balili-pse-vendosa-te-dorezohem-tani-video/20%Monthly2019-01-15 21:55
https://americaneye.al/100-trupa-policore-nuk-e-dalluan-balilin-ishte-ne-lokalin-ngjitur/20%Monthly2019-01-15 21:51
https://americaneye.al/dy-vite-ne-arrati-ja-si-eshte-transformuar-klement-balili-foto/20%Monthly2019-01-15 21:45
https://americaneye.al/artan-hoxha-aty-ku-takova-balilin-nuk-punonin-pajisjet-elektronike/20%Monthly2019-01-15 21:39
https://americaneye.al/avokati-i-balilit-doli-nga-shtepia-e-tij-ja-pse-u-dorezua-sot/20%Monthly2019-01-15 21:19
https://americaneye.al/terbohen-serbet-kengetarja-e-njohur-nga-beogradi-jam-shqiptare/20%Monthly2019-01-15 20:47
https://americaneye.al/kush-e-ka-radhen-gazetari-artan-hoxha-shefi-i-kelit-ka-pas-thene-me-qetesi-dhe-dashuri/20%Monthly2019-01-15 21:40
https://americaneye.al/brexit-parlamenti-britanik-rrezon-marreveshjen-e-theresa-may-me-be/20%Monthly2019-01-15 19:58
https://americaneye.al/pse-duhet-te-shtoni-pataten-ne-dieten-ushqimore/20%Monthly2019-01-15 19:11
https://americaneye.al/miss-i-qe-vjen-nga-i-ftohti-rus-alla-james-bond-foto/20%Monthly2019-01-15 19:06
https://americaneye.al/osbe-pergezojme-policine-e-shtetit-per-arrestimin-e-balilit/20%Monthly2019-01-15 18:49
https://americaneye.al/mblidhet-ked-40-kandidate-per-vendet-vakante-ne-kushtetuese-presin-vleresimin/20%Monthly2019-01-15 21:40
https://americaneye.al/fituesja-britanike-e-lotarise-e-josh-dhe-i-lutet-futbollistit-shqiptar-per-martese/20%Monthly2019-01-15 18:27
https://americaneye.al/me-droge-dhe-femijet-ne-makine-kapet-shqiptarja-ne-greqi-emri-foto/20%Monthly2019-01-15 18:12
https://americaneye.al/arrestimi-i-balilit-reagon-sander-lleshaj-sa-keq-per-opoziten-ka-llogari-te-hapura-edhe-me-drejtesine-ne-bote/20%Monthly2019-01-15 17:38
https://americaneye.al/rome-perplasje-kishe-bashki-per-monedhat-e-shatervanit-trevi/20%Monthly2019-01-15 17:30
https://americaneye.al/ekspertet-zbulojne-te-mirat-qe-vijne-nga-konsumimi-i-djathit/20%Monthly2019-01-15 17:11
https://americaneye.al/franca-arrin-ne-67-milione-banore/20%Monthly2019-01-15 16:57
https://americaneye.al/trondit-pornostarja-jam-perdhunuar-nga-ministri-i-brendshem/20%Monthly2019-01-15 16:45
https://americaneye.al/pornostarja-e-njohur-goditja-me-koke-e-zidane-gjeja-me-emocionuese-qe-kam-pare-ndonjehere/20%Monthly2019-01-15 16:31
https://americaneye.al/rama-reagon-serish-per-balilin-avazi-opozitar-vazhdon-prej-5-vitesh/20%Monthly2019-01-15 16:15
https://americaneye.al/kush-e-ka-radhen-ambasada-amerikane-reagon-per-balilin/20%Monthly2019-01-15 16:11
https://americaneye.al/vendi-i-dyte-me-i-kerkuar-nga-italianet-ne-google-eshte-shqiperia/20%Monthly2019-11-19 21:10
https://americaneye.al/cfare-gjesti-president-austriak-udheton-ne-metro-pergatitet-aty-edhe-per-takimin/20%Monthly2019-01-15 15:56
https://americaneye.al/fenomeni-i-henes-se-pergjakur-do-te-shihet-ne-fundjave/20%Monthly2019-11-19 21:09
https://americaneye.al/higuain-drejt-chelsea-t-i-ka-kerkuar-largimin-gattusos/20%Monthly2019-01-15 14:55
https://americaneye.al/kufiri-paralajmeron-haradinaj-te-guxoje-kush-ti-jape-toke-serbise-dhe-do-ta-shohim-se-si-do-te-dale/20%Monthly2019-01-15 14:55
https://americaneye.al/aeroporti-i-rinasit-ka-fituar-84-milione-euro-me-shume-qeveria-gati-te-nderhyje/20%Monthly2019-01-15 14:54
https://americaneye.al/takimet-vucic-thaci-presidenti-serb-tregon-kulisat-njehere-ishim-afer-perleshjes-fizike/20%Monthly2019-01-15 14:53
https://americaneye.al/artan-hoxha-tregon-prapaskenat-takimi-me-balilin-pak-ore-para-dorezimit/20%Monthly2019-01-15 14:36
https://americaneye.al/mos-e-humbisni-ja-video-kur-klement-balili-ndahet-me-te-afermit/20%Monthly2019-01-15 14:52
https://americaneye.al/mos-me-coni-ne-greqi-zbulon-tre-kushtet-e-vetedorezimit-te-klement-balilit/20%Monthly2019-01-15 14:36
https://americaneye.al/si-iu-shpetoi-15-aksioneve-policore-klement-balili/20%Monthly2019-01-15 14:18
https://americaneye.al/2019-ta-viti-i-babait-te-pavaresise-ismail-qemalit-do-publikohen-dokumentet-e-panjohura/20%Monthly2019-01-15 14:15
https://americaneye.al/hotele-dhe-troje-ja-pasurite-e-sekuestruara-te-eskobarit-shqiptar/20%Monthly2019-01-15 14:07
https://americaneye.al/flet-nipi-i-klement-balilit-u-vetedorezua-si-negociova-me-drejtorin-e-policise/20%Monthly2019-01-15 13:59
https://americaneye.al/bushati-e-drejte-e-rames-te-zgjedhe-ministrin-meta-te-ezauroje-proceduren-e-shkarkimit-tim/20%Monthly2019-01-15 13:54
https://americaneye.al/peshku-i-madh-balili-amaneti-i-ish-ambasadorit-donald-lu/20%Monthly2019-01-15 13:51
https://americaneye.al/detajet-klement-balili-fshihej-prej-disa-kohesh-ne-zonen-e-astirit/20%Monthly2019-01-15 13:48
https://americaneye.al/avokati-i-eskobarit-provat-jane-te-dyshimta-nuk-ka-asnje-deshmitar-apo-bisede-te-pergjuar/20%Monthly2019-01-15 13:43
https://americaneye.al/sokol-cikalleshi-largohet-nga-goztepe-sadiku-ne-huazim/20%Monthly2019-01-15 13:33
https://americaneye.al/superkupa-allegri-milan-do-luaje-me-dy-qellime/20%Monthly2019-01-15 13:21
https://americaneye.al/paraqitjet-e-dobeta-kahn-shuplake-nojerit-ka-skaduar/20%Monthly2019-01-15 13:17
https://americaneye.al/vetedorezimi-i-balilit-paloka-skeme-e-sofistikuar-si-me-saimir-tahirin/20%Monthly2019-01-15 13:12
https://americaneye.al/telefonate-trump-erdogan-zbuten-tensionet-flitet-per-marredhenie-te-mira-ekonomike/20%Monthly2019-01-15 13:05
https://americaneye.al/zbulohet-pas-3-shekujsh-sekreti-i-rembrandt/20%Monthly2019-11-19 21:06
https://americaneye.al/horoskopi-udhetimi-ideal-per-cdo-shenje-zodiakale/20%Monthly2019-01-15 12:50
https://americaneye.al/dua-lipa-publikon-video-nga-femijeria-duke-folur-shqip/20%Monthly2019-01-15 12:33
https://americaneye.al/atmosfera-ne-britani-si-fundi-i-botes-pergatitja-per-pas-brexitit/20%Monthly2019-01-15 12:26
https://americaneye.al/ndalimi-i-balilit-meta-vleresoj-nderkombetaret-per-presionin/20%Monthly2019-01-15 11:59
https://americaneye.al/vrasja-e-trefishte-ne-tirane-flet-nga-suedia-vajza-e-viktimave/20%Monthly2019-01-15 11:58
https://americaneye.al/te-enjten-putin-shkon-ne-serbi-diskutime-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-01-15 11:53
https://americaneye.al/frike-nga-pushtimi-rus-estonia-shtylla-e-spiuneve-te-putinit/20%Monthly2019-01-15 11:43
https://americaneye.al/vrasja-e-shqiptarit-ne-burg-per-te-mos-spiunuar-bashkepunetoret/20%Monthly2019-01-15 11:31
https://americaneye.al/balili-prapa-hekurave-edi-rama-ka-nje-pergjigje-per-qente-qe-lehin/20%Monthly2019-01-15 14:00
https://americaneye.al/vetedorezimi-i-balilit-ministri-lleshaj-merr-meritat/20%Monthly2019-01-15 11:24
https://americaneye.al/e-kritikoi-se-i-hodhi-kripe-gjelles-gruaja-vret-burrin-me-30-thika/20%Monthly2019-01-15 10:58
https://americaneye.al/humbja-e-virgjerise-ne-moshe-te-re-pengu-i-vajzave-britanike/20%Monthly2019-01-15 10:47
https://americaneye.al/ferrari-kerkon-djalin-e-schumacherit-ne-skuader/20%Monthly2019-01-15 10:43
https://americaneye.al/kuvendi-sesion-te-jashtezakonshem-me-kerkese-te-rames/20%Monthly2019-01-15 10:36
https://americaneye.al/detajet-e-vetedorezimit-te-kelmend-balilit/20%Monthly2019-01-15 11:24
https://americaneye.al/debati-per-amazonen-e-quan-gisele-bundchen-braziliane-te-keqe-por-e-fton-te-behet-ambasadore/20%Monthly2019-01-15 09:38
https://americaneye.al/detaje-tronditese-shqiptari-ne-burgun-e-athines-u-qellua-me-thike-ne-qafe-dhe-koke/20%Monthly2019-01-15 11:28
https://americaneye.al/avionet-turq-pershendesin-ish-ministrin-grek/20%Monthly2019-01-15 08:51
https://americaneye.al/euro-ndal-rritjen-per-here-te-pare-kete-vit/20%Monthly2019-01-15 08:43
https://americaneye.al/trump-porosit-300-hamburger-ne-shtepine-e-bardhe-i-paguan-vete/20%Monthly2019-01-15 08:34
https://americaneye.al/brexit-sot-dita-e-votimit-ne-parlament/20%Monthly2019-01-15 07:49
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-15-janar-2019/20%Monthly2019-01-14 23:38
https://americaneye.al/baton-haxhiu-perplaset-me-meten-presidenti-nuk-prodhon-me-ide/20%Monthly2019-01-14 22:35
https://americaneye.al/guximtare-apo-te-cmendur-ne-pritje-per-foton-perfekte/20%Monthly2019-01-14 21:59
https://americaneye.al/baton-haxhiu-gent-caken-ia-prezantova-vali-bizhges-rama-nuk-me-degjon/20%Monthly2019-01-14 21:58
https://americaneye.al/gazetari-shpjegon-me-detaje-se-si-u-lidh-dhe-u-grabit-biznesmeni-ne-durres/20%Monthly2019-01-14 21:45
https://americaneye.al/a-do-ta-dekretosh-ramen-si-minister-te-jashtem-pergjigjet-meta/20%Monthly2019-01-15 11:30
https://americaneye.al/gjuha-shqipe-behet-zyrtare-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-15 11:30
https://americaneye.al/venusi-kalon-ne-shenjen-e-shigjetarit-ja-si-do-te-ndryshoje-jeta-dashurore-per-te-gjithe-horoskopin/20%Monthly2019-01-14 20:52
https://americaneye.al/rama-e-cileson-kazan-zerin-e-amerikes-basha-akt-i-turpshem/20%Monthly2019-01-14 20:43
https://americaneye.al/kryemadhi-do-e-kisha-dekretuar-gent-cakaj-si-minister-te-jashtem-por-metes-iu-dhimbs-rama/20%Monthly2019-01-14 20:41
https://americaneye.al/gazetarja-vlora-po-zien-policia-merret-me-statistikat-e-kundervajtjeve-rrugore/20%Monthly2019-01-14 20:19
https://americaneye.al/si-te-jesh-lider-50-thenie-brilante-qe-duhet-ti-lexoni-nga-napoleoni/20%Monthly2019-01-14 20:11
https://americaneye.al/foshnja-japoneze-ylli-i-instagramit-panten-e-puneson-per-reklama/20%Monthly2019-01-14 19:33
https://americaneye.al/rama-erdhi-dita-qe-zeri-i-amerikes-te-flase-nga-kazani-i-tiranes/20%Monthly2019-01-14 20:43
https://americaneye.al/bojkoti-aleatet-te-ndare-vasili-e-ndoka-marredhenie-te-kushtezuar-me-parlamentin/20%Monthly2019-01-14 18:49
https://americaneye.al/daltonizmi-cfare-eshte-dhe-cfare-e-shkakton/20%Monthly2019-01-14 18:47
https://americaneye.al/si-lindi-sporti-i-volejbollit/20%Monthly2019-01-14 18:23
https://americaneye.al/dietologia-australiane-zbulon-receten-e-vezes-per-vegjetarianet/20%Monthly2019-01-14 17:48
https://americaneye.al/arrestohet-ne-sallen-e-gjyqit-prokurori-i-gjirokastres/20%Monthly2019-01-14 17:22
https://americaneye.al/bill-gates-paralajmeron-kujdes-nga-modifikimi-gjenetik/20%Monthly2019-01-14 16:57
https://americaneye.al/video-zeri-i-amerikes-siguron-pergjimet-e-ish-kreut-te-burgjeve/20%Monthly2019-01-14 19:46
https://americaneye.al/kriza-ne-greqi-a-do-ta-rrezoje-tsiprasin-pakti-me-maqedonine/20%Monthly2019-01-14 16:28
https://americaneye.al/ky-eshte-testi-me-i-shkurter-i-inteligjences-ne-bote-provo-iq-tende-ne-vetem-tre-pyetje/20%Monthly2019-11-19 21:05
https://americaneye.al/gjysme-te-zhveshur-ne-tren-ne-60-qytete-te-botes-foto/20%Monthly2019-01-14 16:04
https://americaneye.al/neser-dita-me-e-ftohte-e-javes-temperaturat-do-te-shkojne-deri-ne-14-grade-celcius/20%Monthly2019-01-14 15:32
https://americaneye.al/ermal-meta-kunder-ligjit-salvini/20%Monthly2019-01-14 15:24
https://americaneye.al/senati-i-ut-deklarate-per-protesten-rama-te-garantohet-mesimi/20%Monthly2019-01-14 15:16
https://americaneye.al/barca-heq-dore-nga-morata-hyn-ne-skene-bajerni/20%Monthly2019-01-14 15:12
https://americaneye.al/merr-fund-arratia-e-dy-shqiptareve-qe-u-arratisen-nga-burgu-i-koridhalos/20%Monthly2019-01-14 14:55
https://americaneye.al/nga-casus-belli-te-de-jure-30-shprehje-latine-qe-i-lexojme-cdo-dite-te-shpjeguara-ne-shqip/20%Monthly2019-01-14 14:43
https://americaneye.al/milo-rama-minister-zgjedhja-e-duhur-perditshmerine-mund-ta-mbuloje-cakaj/20%Monthly2019-01-14 14:33
https://americaneye.al/greqia-pergjigjet-per-klement-balilin-vijne-provat-e-reja-per-eskobarin-e-ballkanit/20%Monthly2019-01-14 14:26
https://americaneye.al/macron-leter-drejtuar-popullit-per-te-zbutur-zemerimin/20%Monthly2019-01-14 14:17
https://americaneye.al/e-pyesin-per-krahasimin-mes-mesit-dhe-vinicius-pergjigjia-epike-e-zhordi-albes-le-pa-fjale-gazetaret/20%Monthly2019-01-14 13:57
https://americaneye.al/nuk-ka-pune-mbyllet-restoranti-per-nudistet-ne-paris/20%Monthly2019-01-14 13:30
https://americaneye.al/nuk-eshte-e-lehte-te-punosh-per-meghan-markle-dorezohet-edhe-truproja/20%Monthly2019-01-14 13:19
https://americaneye.al/caktohet-ora-dhe-data-ja-kur-do-te-luhet-el-clasico-numer-dy/20%Monthly2019-01-14 13:09
https://americaneye.al/alarm-i-rreme-agolli-ende-i-pavendosur-per-te-ardhmen/20%Monthly2019-01-14 13:07
https://americaneye.al/nikki-haley-ose-ivanka-trump-kandidate-per-ne-krye-te-bankes-boterore/20%Monthly2019-01-14 13:14
https://americaneye.al/britanike-per-interesin-e-gjenerates-se-ardhshme-te-rimendoni-daljen-nga-be/20%Monthly2019-01-14 12:53
https://americaneye.al/greqi-vritet-ne-burg-shqiptari-qe-porositi-atentatin-ndaj-avokatit-grek-emri/20%Monthly2019-01-14 12:42
https://americaneye.al/15-pistoletat-me-te-mira-ne-histori-dhe-karakteristikat-e-tyre-foto/20%Monthly2019-11-19 21:04
https://americaneye.al/nje-gote-nga-fundi-i-detit-njihuni-me-veren-qe-ruhet-ne-thellesite-e-mesdheut/20%Monthly2019-11-19 21:03
https://americaneye.al/veza-qe-theu-rekordin-e-kylie-jenner/20%Monthly2019-11-19 21:03
https://americaneye.al/no-more-fake-state-meta-i-pergjigjet-rames/20%Monthly2019-01-14 14:33
https://americaneye.al/nuk-beni-seks-ja-5-pasojat-negative-per-shendetin/20%Monthly2019-01-14 11:35
https://americaneye.al/camila-cabello-mbreteresha-e-re-e-muzikes-zbret-nga-froni-adele/20%Monthly2019-01-14 11:12
https://americaneye.al/tarifat-e-fakulteteve-ahmetaj-kush-e-ka-paguar-te-plote-i-kthehen-parate/20%Monthly2019-01-14 10:56
https://americaneye.al/perpjekja-e-fundit-e-may-me-shume-gjasa-te-mos-kete-brexit-sesa-shkeputje-pa-marreveshje/20%Monthly2019-01-14 10:41
https://americaneye.al/zyrtare-rama-si-tsipras-merr-ministrine-e-jashtme-dhe-ka-nje-mesazh-per-meten/20%Monthly2019-01-14 11:06
https://americaneye.al/shifrat-si-po-ikin-shqiptaret-ne-heshtje-emigracioni-po-zbraz-vendin/20%Monthly2019-01-14 09:51
https://americaneye.al/heroizmi-i-pilotit-shpetohet-alpinistja-ne-malin-e-cikes/20%Monthly2019-01-14 09:48
https://americaneye.al/si-i-ka-punet-europa-juglindore-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-14 09:44
https://americaneye.al/greqi-tsipras-do-ta-provoje-serish/20%Monthly2019-01-14 09:42
https://americaneye.al/erdogani-kunder-artisteve-birres-dhe-moxartit/20%Monthly2019-01-14 09:39
https://americaneye.al/pogradec-shkon-per-ushqim-dhe-nuk-kthehet-me/20%Monthly2019-01-14 09:30
https://americaneye.al/vjedhja-te-pashalimani-burg-per-4-ushtaraket/20%Monthly2019-01-14 09:28
https://americaneye.al/xhindet-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:36
https://americaneye.al/u-pezullua-nga-ish-kryeprokurori-adriatik-llalla-prokurorja-alma-muca-kalon-vettingun/20%Monthly2019-01-14 08:45
https://americaneye.al/trump-kercenon-me-shkaterrim-ekonomik-turqine-nese-erdogan-sulmon-kurdet/20%Monthly2019-01-14 12:55
https://americaneye.al/krim-i-trefishte-ne-tirane-dhendri-vret-vjehrrin-dhe-vjehrren-me-pas-qellon-veten/20%Monthly2019-01-14 07:58
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-14-janar-2019/20%Monthly2019-01-13 22:15
https://americaneye.al/shenjat-e-thjeshta-qe-ju-bejne-te-kuptoni-se-partneri-juaj-nuk-e-ka-harruar-ish-in/20%Monthly2019-01-13 21:55
https://americaneye.al/miliarda-yje-ne-hapesire-po-kthehen-ne-kristale-gjigante/20%Monthly2019-11-19 21:02
https://americaneye.al/messi-400-gola-ne-la-liga/20%Monthly2019-01-13 21:25
https://americaneye.al/single-apo-cift-ja-si-do-te-ndryshoje-jeta-personale-e-te-gjitha-shenjave-te-horoskopit-gjate-ketij-viti/20%Monthly2019-01-13 21:11
https://americaneye.al/holanda-ka-me-shume-bicikleta-se-njerez-do-ti-paguaje-vetem-qe-ta-perdorin-si-mjet-transporti/20%Monthly2019-01-13 20:51
https://americaneye.al/skandali-ne-pashaliman-4-ushtarake-dalin-neser-para-gjykates/20%Monthly2019-01-13 20:19
https://americaneye.al/permbysje-planesh-dhe-surpriza-te-paimagjinueshme-ja-ckane-rezervuar-yjet-per-datat-14-20-janar/20%Monthly2019-01-13 20:13
https://americaneye.al/meta-le-pezull-bushatin-ankesa-e-rames-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-01-13 20:05
https://americaneye.al/greqi-27-vjecari-shqiptar-kapet-me-53-kilograme-kanabis/20%Monthly2019-01-13 19:55
https://americaneye.al/cdo-mashkull-e-ka-nje-grua-qe-nuk-do-ta-harroje-kurre/20%Monthly2019-01-13 19:35
https://americaneye.al/studimi-renia-ne-dashuri-godet-si-nje-virus-ja-si-reagon-trupi-i-femrave/20%Monthly2019-01-13 19:17
https://americaneye.al/vaji-i-ullirit-zgjidhja-per-femijet-obeze/20%Monthly2019-01-13 19:05
https://americaneye.al/keshillat-e-mjekut-diabeti-keshilla-per-ta-mbajtur-nen-kontroll/20%Monthly2019-01-13 18:32
https://americaneye.al/solskjaer-magjistar-thyhet-edhe-totenhemi-rashford-i-jep-junajtid-fitoren-e-peste-radhazi/20%Monthly2019-01-13 18:31
https://americaneye.al/shaqiri-interi-me-dergoi-ne-mal-te-nje-magjistar/20%Monthly2019-01-13 18:27
https://americaneye.al/zbulohen-sinjale-radioje-jashte-galaktikes-sone/20%Monthly2019-11-19 21:01
https://americaneye.al/12-mesimet-qe-mesova-pasi-lendova-zemrat-e-meshkujve/20%Monthly2019-01-13 18:09
https://americaneye.al/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-prisni-asnjehere-nga-te-tjeret/20%Monthly2019-01-13 17:44
https://americaneye.al/zbulohet-varri-i-kleopatres/20%Monthly2019-11-19 21:00
https://americaneye.al/vanda-nara-do-takoje-maroten-zhang-urdher-per-ikardin/20%Monthly2019-01-13 17:06
https://americaneye.al/nje-arberesh-nga-argjentina-per-kombetaren-panuci-kalon-oqeanin-per-te/20%Monthly2019-01-13 16:25
https://americaneye.al/mbreterit-e-rinj-te-kokaines-si-e-mori-mafia-shqiptare-kontrollin-e-doges-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-01-13 15:51
https://americaneye.al/nisin-ethet-presidenciale-ne-shba/20%Monthly2019-01-13 15:39
https://americaneye.al/afrike-liqeni-bombe-mund-te-shpertheje-ne-cdo-moment/20%Monthly2019-11-19 21:00
https://americaneye.al/mund-te-behesha-si-mesi-por-nuk-me-pelqente-te-stervitesha/20%Monthly2019-01-13 14:58
https://americaneye.al/perplasja-rama-meta-bushati-anulon-axhenden-jashte/20%Monthly2019-01-13 14:52
https://americaneye.al/fotolajm-higuain-ne-gijotine-prej-formes-se-dobet-tifozet-e-tallin-per-pakon-e-biskotave/20%Monthly2019-01-13 14:42
https://americaneye.al/deschamps-nuk-e-fal-benzema-kaloi-cdo-limit-me-ate-qe-tha/20%Monthly2019-01-13 14:34
https://americaneye.al/trump-mohon-fshehjen-e-detajeve-rreth-bisedimeve-me-putin/20%Monthly2019-01-13 14:26
https://americaneye.al/arrestohet-terroristi-i-njohur-italian-cesare-battisti/20%Monthly2019-01-13 14:17
https://americaneye.al/maqedoni-opozita-kerkon-zgjedhje/20%Monthly2019-01-13 14:13
https://americaneye.al/debore-e-papare-ne-bavari/20%Monthly2019-01-13 13:57
https://americaneye.al/cfare-i-shkruante-ismail-qemali-doktorit-te-tij-loris-melikoff-ne-prill-te-1902-letra/20%Monthly2019-01-13 13:51
https://americaneye.al/rama-njofton-studentet-nga-neser-ne-sekretariate-sqaroheni-per-tarifat-e-bursat/20%Monthly2019-01-13 13:24
https://americaneye.al/partizani-mund-te-humbase-yjet-hoxha-e-bardhi-drejt-italise/20%Monthly2019-01-13 12:57
https://americaneye.al/si-lindi-sporti-i-lashte-i-mundjes/20%Monthly2019-01-13 12:47
https://americaneye.al/mbyllja-e-basteve-ja-realiteti-ne-shqiperi-sipas-rames/20%Monthly2019-01-13 12:27
https://americaneye.al/maqedonia-dorehiqet-ministri-grek-i-mbrojtjes-panos-kammenos/20%Monthly2019-01-13 14:12
https://americaneye.al/poezia-qe-ka-shkruar-andi-bejtja-per-te-cilen-rama-tha-se-eshte-1-nga-10-me-te-bukura-te-shqipes/20%Monthly2019-01-13 12:05
https://americaneye.al/nje-sfidant-meksikan-per-trump/20%Monthly2019-01-13 12:00
https://americaneye.al/horoskopi-kinez-tigri-2019/20%Monthly2019-01-13 11:51
https://americaneye.al/mbyllja-e-studenteve-brenda-fakulteteve-reagon-leshaj-nuk-jane-studente-por/20%Monthly2019-01-13 11:36
https://americaneye.al/studimi-personat-e-fiksuar-pas-pastertise-jetojne-me-gjate/20%Monthly2019-01-13 11:29
https://americaneye.al/ky-eshte-shqiptari-me-i-kerkuar-ne-europe/20%Monthly2019-01-13 11:10
https://americaneye.al/kur-shteti-braktis-detyren-banoret-e-matit-tre-dite-pa-energji-elektrike/20%Monthly2019-01-13 11:00
https://americaneye.al/te-qenit-optimist-ben-mire-per-trupin-dhe-mendjen/20%Monthly2019-01-13 10:42
https://americaneye.al/detajet-e-grabitjes-hollivudiane-ja-kush-eshte-biznesmeni-qe-u-grabit-nga-skifteret-me-uniformen-e-fnsh/20%Monthly2019-01-13 10:06
https://americaneye.al/detajet-e-erreta-te-historise-ne-dua-te-te-bej-te-lumtur-qe-revoltoi-shqiptaret/20%Monthly2019-01-13 15:46
https://americaneye.al/florjan-binaj-paska-fobine-me-te-cuditshme-me-mire-te-me-sulen-3-vete-sesa/20%Monthly2019-01-13 09:50
https://americaneye.al/dordoleci-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:39
https://americaneye.al/doli-per-patrulle-ne-jon-humb-jeten-skafisti-i-policise-kufitare/20%Monthly2019-01-13 09:10
https://americaneye.al/votimi-per-brexit-may-ben-apelin-e-fundit/20%Monthly2019-01-13 14:02
https://americaneye.al/perfitimet-qe-sjell-ne-shendet-konsumimi-cdo-dite-i-kosit/20%Monthly2019-01-13 08:58
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-dini-nese-jeni-per-rruge/20%Monthly2019-01-13 08:32
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-13-janar-2019/20%Monthly2019-01-12 22:44
https://americaneye.al/ylli-shqiptar-i-muzikes-boterore-tregon-sakrificat-e-prinderve-emigrante/20%Monthly2019-01-12 22:11
https://americaneye.al/grate-e-dy-furnitoreve-te-el-capos-tregojne-si-fshehen-e-shpenzuan-2-miliarde-dollare/20%Monthly2019-01-12 22:09
https://americaneye.al/studimi-grate-gjaknxehta-kane-nje-iq-me-te-larte/20%Monthly2019-01-12 21:31
https://americaneye.al/trashegimia-tragjike-e-john-belushit-do-te-kishte-mbushur-70-vjec-kete-muaj/20%Monthly2019-01-12 21:24
https://americaneye.al/maskat-grabisin-familjen-e-biznesmenit-lidhen-familjaret-dhe/20%Monthly2019-01-12 20:32
https://americaneye.al/dw-heqja-e-kufirit-kosove-shqiperi-bashkim-apo-lehtesim-i-procedurave/20%Monthly2019-01-13 12:26
https://americaneye.al/pompeo-nenshkrimi-i-marreveshjes-ne-maqedoni-i-hap-rrugen-hyrjes-ne-nato-be/20%Monthly2019-01-12 19:40
https://americaneye.al/trende-fantastike-per-dekorimin-e-shtepise-ne-2019-en/20%Monthly2019-01-12 19:31
https://americaneye.al/basha-i-shmanget-sherrit-rama-meta/20%Monthly2019-01-12 19:22
https://americaneye.al/aleatet-e-pd-se-kunder-bojkotit-mediu-opozita-te-kthehet-ne-kuvend/20%Monthly2019-01-12 18:46
https://americaneye.al/kur-behesh-shembull-per-te-tjeret/20%Monthly2019-01-12 18:14
https://americaneye.al/meta-firmos-dekretin-i-jep-graden-gjeneral-brigade-kolonelit/20%Monthly2019-01-12 18:08
https://americaneye.al/urdhri-i-akep-te-mbyllen-te-gjitha-adresat-qe-ofrojne-baste-online-lista/20%Monthly2019-01-12 18:05
https://americaneye.al/vendos-gjarper-ne-makinen-e-ish-dashnores-arrestohet-59-vjecari/20%Monthly2019-01-12 18:03
https://americaneye.al/perendimi-armatos-shqiptaret-ndersa-rusia-serbet/20%Monthly2019-01-12 17:50
https://americaneye.al/gruaja-qe-lindi-69-femije-historia-e-saj-vazhdon-te-ngjalle-debat/20%Monthly2019-11-19 20:56
https://americaneye.al/liverpool-kthehet-te-fitorja-fale-faraonit-shaqiri-titullar/20%Monthly2019-01-12 17:32
https://americaneye.al/moti-i-keq-arrsh-ja-rruget-ku-kalohet-vetem-me-zinxhire/20%Monthly2019-01-12 17:23
https://americaneye.al/iluzioni-stres-mates-jo-gjithcka-ne-internet-mund-te-besohet/20%Monthly2019-11-19 20:54
https://americaneye.al/tigra-dhe-peshkaqene-fluturues-avionet-speciale-kanadeze/20%Monthly2019-01-12 17:14
https://americaneye.al/turizmi-po-ikin-nordiket-e-polaket-vijne-gjermanet/20%Monthly2019-01-12 17:04
https://americaneye.al/juventusi-kerkon-ti-rrembeje-modricin-interit/20%Monthly2019-01-12 16:58
https://americaneye.al/vendet-me-te-bukura-per-ski-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-12 16:54
https://americaneye.al/hetimet-prokuroret-vendosin-javen-e-ardhshme-per-fatin-ish-ministrit-tahiri/20%Monthly2019-01-13 10:07
https://americaneye.al/e-cmendur-pas-united-julia-roberts-paguan-89-mije-euro-per-dy-bileta/20%Monthly2019-01-12 15:57
https://americaneye.al/temperatura-te-uleta-bore-dhe-shi-deri-ne-17-janar/20%Monthly2019-01-12 15:22
https://americaneye.al/la-stampa-si-u-ekzekutua-ne-elbasan-tarzani-shqiptar-bos-i-rrjetit-te-kokaines-ne-itali/20%Monthly2019-01-12 15:12
https://americaneye.al/bllokada-e-qeverise-amerikane-trump-thyhen-rekordin-e-clintonit-me-e-gjata-ne-histori/20%Monthly2019-01-12 14:48
https://americaneye.al/studimi-ku-jane-pagat-me-te-larta-dhe-me-te-uleta-ne-be/20%Monthly2019-01-12 14:42
https://americaneye.al/jam-i-bekuar-me-pasuri-dhe-bej-nje-jete-te-privilegjuar-por-vuaj-nga-depresioni/20%Monthly2019-01-12 13:45
https://americaneye.al/te-sakrifikojme-cdo-gje-edhe-jeten-fjalimi-i-kryemadhit-perlot-grate-e-lsi/20%Monthly2019-01-12 13:41
https://americaneye.al/mancini-sheh-te-ardhme-tek-italia-barella-me-ngjan-si-tardelli-zaniolo-si-pogba/20%Monthly2019-01-12 13:39
https://americaneye.al/shperthimi-aksidental-ne-paris-dy-te-vdekur-e-10-te-plagosur-rende/20%Monthly2019-01-12 13:36
https://americaneye.al/eksperimenti-ne-toskana-nese-u-vendos-muziken-e-mozartit-vreshtave-vera-behet-me-e-mire/20%Monthly2019-11-19 20:54
https://americaneye.al/ivanka-trump-do-te-garoje-per-postin-e-kreut-te-bankes-boterore/20%Monthly2019-01-12 13:05
https://americaneye.al/rrefehet-berisha-portieret-me-te-mire-endrrat-dhe-planet-per-shkolle-futbolli-ne-kosove/20%Monthly2019-01-12 14:59
https://americaneye.al/meta-eshte-katandisur-ne-cizme-rezerve-te-doktoreshes-se-shkencave/20%Monthly2019-01-12 13:01
https://americaneye.al/basha-dhuna-e-policise-ndaj-studenteve-rrezikon-ta-coje-vendin-drejt-konfliktit-civil/20%Monthly2019-01-12 12:59
https://americaneye.al/keshillat-e-dermatologes-kujdesi-per-lekuren-gjate-stines-se-ftohte/20%Monthly2019-01-12 12:40
https://americaneye.al/keshillat-e-nje-eskorte-5-fakte-per-burrat-qe-duhet-ti-dine-te-gjitha-grate/20%Monthly2019-01-12 12:02
https://americaneye.al/bledi-mane-muc-nano-provincial-duhet-te-dale-shpejt-nga-qarkullimi/20%Monthly2019-01-12 11:48
https://americaneye.al/lejuan-vendosjen-e-llotove-policia-prangos-pronaret-e-lokaleve/20%Monthly2019-01-12 11:44
https://americaneye.al/andre-silva-spikat-te-sevilla-juve-kerkon-ta-ktheje-ne-itali/20%Monthly2019-01-12 11:43
https://americaneye.al/burrat-kthehen-grate-largohen-pergjithmone/20%Monthly2019-01-12 11:27
https://americaneye.al/a-po-punon-rama-per-te-qene-president-i-shqiperise-se-bashkuar-ja-pergjigjja-e-kryeministrit/20%Monthly2019-01-12 15:59
https://americaneye.al/kushti-i-cuditshem-i-rabiot-rrezikon-transferimin-e-tij-te-barca/20%Monthly2019-01-12 10:33
https://americaneye.al/femijet-shqiptare-bejne-pune-te-renda/20%Monthly2019-01-12 10:31
https://americaneye.al/sot-vini-ne-nje-greqi-krejtesisht-tjeter-detajet-e-vizites-se-merkel-ne-athine/20%Monthly2019-01-12 10:29
https://americaneye.al/a-do-te-kandidoje-serish-veliaj-per-bashkine-e-tiranes-rama-e-le-pezull/20%Monthly2019-01-12 10:23
https://americaneye.al/meta-i-pergjigjet-rames-usta-i-madh-ministria-e-jashtme-nuk-mund-te-kthehet-ne-autoshkolle/20%Monthly2019-01-12 14:47
https://americaneye.al/turizmi-ne-shqiperi-po-ikin-nordiket-e-polaket-vijne-gjermanet/20%Monthly2019-01-12 09:19
https://americaneye.al/kanadaja-hap-dyert-per-1-milion-emigrante/20%Monthly2019-01-12 09:08
https://americaneye.al/studimi-njerezit-inteligjente-flene-vone-flasin-keq-dhe-jane-te-crregullt/20%Monthly2019-01-12 09:02
https://americaneye.al/trump-planifikon-ndryshime-ne-proceduren-e-vizave-per-punetoret-e-kualifikuar/20%Monthly2019-01-12 08:22
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-12-janar-2019/20%Monthly2019-01-11 22:42
https://americaneye.al/rama-akuza-te-forta-ndaj-metes-po-ngre-histori-antishqiptare-kunder-meje-dhe-thacit/20%Monthly2019-01-12 10:30
https://americaneye.al/kryeministri-flet-per-sulmet-ndaj-linda-rames/20%Monthly2019-01-11 22:04
https://americaneye.al/washington-post-na-promovon-tradita-te-lashta-e-plazhe-me-cmime-te-uleta-ne-greqi-60-per-dreken-ne-shqiperi-vetem-20/20%Monthly2019-01-11 22:02
https://americaneye.al/argita-malltezi-leter-kolegeve-te-mbajme-qendrim-kunder-policise-ne-fakultete/20%Monthly2019-01-11 21:33
https://americaneye.al/sa-shanse-ka-qe-ky-te-jete-dimri-i-fundit-ne-pushtet-flet-edi-rama/20%Monthly2019-01-12 10:30
https://americaneye.al/nderhyrja-e-policise-fuga-mos-na-detyroni-te-bejme-greve-te-pergjithshme-pedagogesh/20%Monthly2019-01-12 09:18
https://americaneye.al/franca-dhe-gjermania-bashkojne-forcat-si-nje-superfuqi-e-vetme-e-europes/20%Monthly2019-01-11 21:21
https://americaneye.al/perplasja-e-studenteve-me-policine-rektori-i-ut-veprime-te-papergjegjshme-te-forcave-te-rendit/20%Monthly2019-01-11 21:00
https://americaneye.al/denohet-i-fundit-i-bandes-se-shqiptareve-ne-shba/20%Monthly2019-01-11 20:44
https://americaneye.al/certifikata-e-sigurise-rama-metes-ti-kur-ishe-kryetar-kuvendi-e-more-per-disa-ore/20%Monthly2019-01-11 20:39
https://americaneye.al/edi-rama-ja-pse-nuk-e-shkarkoj-ilir-meten/20%Monthly2019-01-11 20:35
https://americaneye.al/nano-kerkon-vemendje-kete-here-del-kunder-burkes-myslimanet-duhet-ta-luftojne/20%Monthly2019-01-11 20:31
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-rames-do-arrestohen-ata-qe-organizojne-baste/20%Monthly2019-01-11 20:27
https://americaneye.al/studentet-ngujohen-me-force-tek-inxhinieria-perplasen-me-policine-private/20%Monthly2019-01-11 20:11
https://americaneye.al/cakaj-dw-krize-institucionale-presidence-kryeministri/20%Monthly2019-01-11 22:06
https://americaneye.al/france-shfaqet-ne-plazh-nje-nendetese-gjermane-e-luftes-se-pare-boterore/20%Monthly2019-11-19 20:53
https://americaneye.al/maqedonia-ndryshon-emrin-bushati-kontributi-i-partive-shqiptare-vendimtar/20%Monthly2019-01-11 19:01
https://americaneye.al/gruaja-ndryshon-seks-por-dashurohet-me-burre-dhe-ngel-shtatzene/20%Monthly2019-01-11 18:47
https://americaneye.al/huawei-edhe-polonia-arreston-nje-person-per-spiunazh-perkundrejt-kines/20%Monthly2019-01-11 18:32
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-zaev-siguron-80-vota-aleance-me-partine-shqiptare/20%Monthly2019-01-11 18:00
https://americaneye.al/vajza-e-arkitektit-te-hitlerit-mori-nje-shperblim-per-mbeshtetjen-e-artisteve-hebrenj/20%Monthly2019-11-19 20:53
https://americaneye.al/mourinjo-kerkon-dy-yje-te-interit-te-reali-i-madridit/20%Monthly2019-01-11 17:20
https://americaneye.al/keshilli-i-ambasadoreve-thirrje-rames-rivlereso-kandidaturen-e-cakajt/20%Monthly2019-01-11 17:13
https://americaneye.al/zhduken-automatike-dhe-granata-nga-baza-ushtarake-e-pashalimanit/20%Monthly2019-01-11 17:10
https://americaneye.al/rama-sulmon-analistet-kadrinjte-krra-krra-krra-rreken-ti-terheqin-njerezit-pas/20%Monthly2019-01-11 21:26
https://americaneye.al/si-shperndahet-kokaina-nepermjet-call-centerave-dhe-korriereve-shqiptare/20%Monthly2019-01-11 20:35
https://americaneye.al/refuzohet-kerkesa-per-lirimin-nga-arresti-shtepiak-te-ndokes-dhe-cukos/20%Monthly2019-01-11 16:34
https://americaneye.al/harta-qe-zbulon-kuptimet-e-emrave-te-shteteve/20%Monthly2019-11-19 20:51
https://americaneye.al/dsik-i-pergjigjet-metes-cakaj-i-parrezikshem/20%Monthly2019-01-11 21:18
https://americaneye.al/kur-xhirohej-filmi-komisari-i-drites/20%Monthly2019-01-11 15:37
https://americaneye.al/pas-ramseyt-juventusi-synon-edhe-iscon-e-realit/20%Monthly2019-01-11 15:14
https://americaneye.al/legjendat-kineze-te-nefritit/20%Monthly2019-11-19 20:52
https://americaneye.al/france-nje-milion-euro-kontribute-per-policine-e-demtuar-nga-boksieri-jelekverdhe/20%Monthly2019-01-11 14:31
https://americaneye.al/kina-publikon-nje-foto-360-grade-te-anes-se-fshehte-te-henes/20%Monthly2019-11-19 20:47
https://americaneye.al/refuzimi-i-cakajt-haradinaj-nuk-perzihet-meten-e-kam-mik/20%Monthly2019-01-11 20:32
https://americaneye.al/mungojne-dekoderat-dixhitalizimi-ne-tirane-dhe-durres-shtyhet-per-ne-1-shtator-2019/20%Monthly2019-01-11 14:23
https://americaneye.al/lleshaj-drejtuesit-e-universiteteve-te-garantojne-vijueshmerine-e-mesimit/20%Monthly2019-01-11 14:19
https://americaneye.al/sekretari-i-jashtem-britanik-brexit-mund-te-anulohet/20%Monthly2019-01-11 14:09
https://americaneye.al/grabiten-arme-ne-bazen-ushtarake-te-pashalimanit/20%Monthly2019-01-11 13:44
https://americaneye.al/oqeanet-po-ngrohen-me-shpejt-nga-sa-ishte-parashikuar/20%Monthly2019-11-19 20:46
https://americaneye.al/nderhyrja-horror-uefa-perjashton-mullerin-nga-champions-league/20%Monthly2019-01-11 13:37
https://americaneye.al/gjerat-qe-nje-nene-duhet-ti-beje-cdo-dite-me-femijet-e-saj/20%Monthly2019-01-11 13:18
https://americaneye.al/studimi-biseda-ne-telefon-me-nenen-eshte-arma-me-e-mire-kunder-trishtimit/20%Monthly2019-01-11 13:05
https://americaneye.al/merkel-pranojme-pergjegjesine-e-krimeve-naziste-ne-greqi/20%Monthly2019-01-11 12:57
https://americaneye.al/trump-ne-kufirin-me-meksiken-nuk-ka-asgje-me-te-mire-se-muri/20%Monthly2019-01-11 12:52
https://americaneye.al/rama-studenteve-djali-im-nuk-kapi-universitet-se-skishte-mik/20%Monthly2019-01-11 12:45
https://americaneye.al/lamtumira-e-nje-kampioni-andy-murray-terhiqet-mes-loteve/20%Monthly2019-01-11 12:27
https://americaneye.al/allegri-konfirmon-rotacionin-ne-kupen-e-italise-ronaldon-nuk-e-komentoj-per-gjerat-private/20%Monthly2019-01-11 12:23
https://americaneye.al/sarri-do-higuainin-chelsea-nis-bisedimet-me-juven/20%Monthly2019-01-11 12:19
https://americaneye.al/perplasja-me-studentet-basha-paralajmeron-ramen-per-pasoja/20%Monthly2019-01-11 12:12
https://americaneye.al/shpallet-fituesi-ne-garen-per-koncesionin-e-aeroportit-te-kukesit/20%Monthly2019-01-11 12:07
https://americaneye.al/cakaj-meta-kerkon-komision-hetimor-per-dsik/20%Monthly2019-01-11 12:04
https://americaneye.al/demi-rose-ngre-tempeturat-ne-meksike-e-gjithe-vemendja-te-ajo-foto/20%Monthly2019-01-11 12:01
https://americaneye.al/ushtaret-shqiptare-qe-i-sherbenin-napoleonit/20%Monthly2019-01-11 11:40
https://americaneye.al/viktima-e-dyte-nga-moti-i-keq-vdes-elektricisti-qe-po-rregullonte-defektin-emri/20%Monthly2019-01-11 11:33
https://americaneye.al/a-shkarkoi-thaci-bushatin-vetevendosja-ka-7-pyetje-per-edi-ramen/20%Monthly2019-01-11 20:32
https://americaneye.al/pompeo-ne-kairo-kritikon-politikat-e-ish-presidentit-obama/20%Monthly2019-01-11 11:27
https://americaneye.al/misteret-e-statujave-prej-guri-ekspertet-e-zbulojne-ne-ishullin-e-pashkeve/20%Monthly2019-01-11 11:05
https://americaneye.al/rama-studentet-ekselente-pune-ne-administrate-tepsia-mori-fund/20%Monthly2019-01-11 10:47
https://americaneye.al/studentja-ben-per-uje-te-ftohte-shefin-e-policise-uniformat-blu-largohen-nga-ekonomiku/20%Monthly2019-01-11 14:23
https://americaneye.al/elektricisti-shqiptar-qe-sfidon-boren-foto/20%Monthly2019-01-11 10:19
https://americaneye.al/policia-tek-juridiku-perplasje-me-studentet-gjate-nates-video/20%Monthly2019-01-11 11:31
https://americaneye.al/balla-meta-ngriti-sot-flamurin-e-kryetarit-te-opozites/20%Monthly2019-01-11 10:15
https://americaneye.al/liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-maas-premtimet-e-dhena-duhen-mbajtur/20%Monthly2019-01-11 09:41
https://americaneye.al/rama-tallet-me-meten-mos-e-merrni-seriozisht-doktoresha-e-shkencave-i-ka-vjedhur-passwordin/20%Monthly2019-01-11 14:24
https://americaneye.al/trendi-i-flokeve-te-shkurtra-modelet-qe-mund-te-zgjidhni/20%Monthly2019-01-11 09:44
https://americaneye.al/meta-rama-ska-fuqi-ti-beje-shantazh-presidentit/20%Monthly2019-01-11 14:23
https://americaneye.al/cfare-ngjyre-ju-pelqen-te-vishni-tju-tregoj-se-kush-jeni-2/20%Monthly2019-01-11 08:26
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-11-janar-2019/20%Monthly2019-01-10 22:27
https://americaneye.al/zbardhet-takimi-meta-rames-drejtoje-vete-ministrine-e-jashtme-cakajn-beje-minister-kulture/20%Monthly2019-01-11 14:23
https://americaneye.al/refuzimi-i-cakajt-fevziu-meta-synon-te-vendose-standard-te-ri/20%Monthly2019-01-10 21:37
https://americaneye.al/mediat-holandeze-shokut-te-zaganit-i-refuzohet-azili/20%Monthly2019-01-10 21:26
https://americaneye.al/debati-real-qe-qendron-pas-sherrit-per-gent-cakajn/20%Monthly2019-01-10 21:13
https://americaneye.al/ceshtja-cakaj-baton-haxhiu-argumentat-e-metes-jane-diletantizem/20%Monthly2019-01-10 21:12
https://americaneye.al/akuza-te-reja-per-ronaldon-nga-nje-ish-psikopat-ia-di-sekretet-e-felliqura/20%Monthly2019-01-10 21:03
https://americaneye.al/arturo-vidal-sulmuesi-i-ri-i-barcelona-s/20%Monthly2019-01-10 20:32
https://americaneye.al/hakmarrja-e-gjyqtarit-ndaj-gruas-pasi-e-refuzoi-ne-dhomen-e-hotelit-video/20%Monthly2019-01-10 20:25
https://americaneye.al/cfare-ngjyre-ju-pelqen-te-vishni-tju-tregoj-se-kush-jeni/20%Monthly2019-01-10 20:20
https://americaneye.al/sondazhi-per-policine-tirana-ok-ne-qarqet-e-tjera-renie/20%Monthly2019-01-10 20:12
https://americaneye.al/mendimi-per-civilizimet-paralele-nuk-eshte-spekulativ-nje-bisede-me-astronomin-e-njohur-edhe-per-jashtetokesoret/20%Monthly2019-11-19 20:43
https://americaneye.al/shkrimtari-francez-qe-u-vendos-date-skadence-femrave/20%Monthly2019-01-10 19:34
https://americaneye.al/rama-te-biznesi-i-vogel-paketa-e-re-fiskale-ul-taksat-shton-vendet-e-punes/20%Monthly2019-01-10 19:20
https://americaneye.al/michael-jackson-ne-nje-dokumentar-akuza-te-reja-per-abuzime-seksuale-ndaj-femijeve/20%Monthly2019-01-10 19:18
https://americaneye.al/juve-kroati-mandzukic-rrezikon-superkupen-e-italise/20%Monthly2019-01-10 19:01
https://americaneye.al/manipulime-ne-tenis-28-lojtare-profesioniste-ne-qeli/20%Monthly2019-01-10 18:34
https://americaneye.al/paralajmerohen-udhetaret-neser-ka-anulime-e-vonesa-fluturimesh/20%Monthly2019-01-10 18:25
https://americaneye.al/rama-ja-pse-zgjodha-cakajn/20%Monthly2019-01-10 18:00
https://americaneye.al/rama-me-ambasadoret-tre-arsyet-pse-injorantet-e-sulmojne-cakajn/20%Monthly2019-01-10 17:43
https://americaneye.al/mos-i-beni-edhe-ju-gabimet-qe-bejne-disa-prinder/20%Monthly2019-01-10 17:14
https://americaneye.al/renie-ortekesh-arrsh-njofton-bllokimin-e-disa-akseve/20%Monthly2019-01-10 17:11
https://americaneye.al/qetesohet-furtuna-mes-elseid-hysajt-dhe-napolit-ancelotti-i-jep-fjalen/20%Monthly2019-01-10 16:36
https://americaneye.al/bleona-qereti-mbulohet-vetem-me-nje-trendafil-ne-videoklipin-e-ri-fotot/20%Monthly2019-01-10 16:35
https://americaneye.al/washington-post-dhe-new-york-times-pese-librat-me-te-mire-te-vitit-2018/20%Monthly2019-01-10 16:30
https://americaneye.al/si-te-pershtasni-pajisjet-kur-keni-nje-kuzhine-te-vogel/20%Monthly2019-01-10 16:30
https://americaneye.al/bayerni-blen-krejt-gjermanine-395-milione-euro-ne-shekullin-e-21-te/20%Monthly2019-01-10 16:18
https://americaneye.al/lufte-ne-twitter-mes-rames-e-metes-kryeministri-reagon-serish/20%Monthly2019-01-10 21:50
https://americaneye.al/spektakel-ne-buckingham-palace-rojet-mbreterore-performojne-bohemian-rhapsody-video/20%Monthly2019-11-19 20:41
https://americaneye.al/1-vjecarja-me-floket-e-mrekullueshem-behet-modele-foto/20%Monthly2019-01-10 15:34
https://americaneye.al/manchester-united-heq-qafe-mourinhon-e-demshperblen-me-15-mln-paund/20%Monthly2019-01-10 15:25
https://americaneye.al/baton-haxhiu-ja-mesazhi-im-per-ilir-meten-perpara-se-te-bente-nje-gabim-historik/20%Monthly2019-01-10 15:11
https://americaneye.al/edita-tahiri-pergezon-meten-per-refuzimin-e-cakajt-rama-po-ti-xhan/20%Monthly2019-01-10 14:53
https://americaneye.al/babalja-arratiset-nga-kosova-ka-kerkuar-azil-politik-ne-hungari/20%Monthly2019-01-10 14:42
https://americaneye.al/tsipras-i-trembet-shqiperise-se-madhe-nuk-na-duhet-nje-rrezik-tjeter-si-turqia/20%Monthly2019-01-10 21:28
https://americaneye.al/shqiptaret-dhe-serbet-fqinjet-qe-nuk-pine-kafe-ne-te-njejtat-bare/20%Monthly2019-01-10 14:32
https://americaneye.al/ciklisti-francez-qe-sfidon-motin-me-bore-ne-shkoder-eshte-mahnitese-video/20%Monthly2019-01-10 14:21
https://americaneye.al/presidenti-trump-vizite-ne-kufirin-me-meksiken/20%Monthly2019-01-10 14:14
https://americaneye.al/suksesi-i-dua-lipes-dhe-bebe-rexhes-nuk-ndalet/20%Monthly2019-01-10 14:10
https://americaneye.al/shiti-veshken-per-te-blere-iphone-dhe-ipad-por-tani-eshte-invalid/20%Monthly2019-11-19 20:41
https://americaneye.al/keshillat-e-mjekes-semundjet-e-veshkave-parandalimi-dhe-mjekimi-i-tyre/20%Monthly2019-01-10 13:54
https://americaneye.al/legjenda-robert-ndrenika-feston-77-vjetorin/20%Monthly2019-01-10 13:42
https://americaneye.al/kerkime-prane-brigjeve-tona-italia-jep-leje-eksplorimi-per-nafte-ne-jon-por-plas-brenda-qeverise/20%Monthly2019-01-10 13:37
https://americaneye.al/interi-gjobit-icardin-dhe-shpall-non-grata-wanda-naren/20%Monthly2019-01-10 13:29
https://americaneye.al/partizani-dhe-fshf-ikja-e-jankut-humbje-e-madhe/20%Monthly2019-01-10 13:25
https://americaneye.al/gratacela-me-e-bukur-ne-bote-chrysler-building-nxirret-ne-shitje/20%Monthly2019-01-10 13:04
https://americaneye.al/refuzimi-i-cakajt-rama-argumentet-e-metes-skandaloze-ndjese-kosoves-per-kete-turp/20%Monthly2019-01-10 12:46
https://americaneye.al/keni-planifikuar-udhetim-nga-rinasi-drejt-italise-riorganizoni-planet/20%Monthly2019-01-10 12:41
https://americaneye.al/meta-refuzon-dekretimin-e-gent-cakajt-ja-arsyet/20%Monthly2019-01-10 15:58
https://americaneye.al/gjermani-france-marreveshja-e-pritshme-e-dy-ish-armiqve-per-sundimin-e-be-se/20%Monthly2019-01-10 11:57
https://americaneye.al/merkel-greqia-ka-kryer-perparime-te-medha/20%Monthly2019-01-10 11:50
https://americaneye.al/u-kerkoj-ndjese-studenteve-e-prinderve-per-pengimin-e-dhunshem-te-mesimit/20%Monthly2019-01-10 14:34
https://americaneye.al/bosi-i-amazon-ne-nje-lidhje-jashtemartesore-me-prezantuesen-e-fox/20%Monthly2019-01-10 11:42
https://americaneye.al/pse-ne-turqine-e-erdoganit-po-shtohet-numri-i-ateisteve/20%Monthly2019-01-10 11:06
https://americaneye.al/meditim-per-dekretimin-e-nje-ministri/20%Monthly2019-01-10 11:03
https://americaneye.al/merkel-ne-greqi-vizite-te-miqte/20%Monthly2019-01-10 10:58
https://americaneye.al/studentet-ngujohen-brenda-fakultetit-dekani-mbledhje-urgjente/20%Monthly2019-01-10 10:26
https://americaneye.al/vrau-kunatin-kapet-pas-15-vitesh-38-vjecari/20%Monthly2019-01-10 10:22
https://americaneye.al/bajlozi-ne-mitologjine-shqiptare-dhe-legjenda-e-gjergj-elez-alise/20%Monthly2019-01-10 10:10
https://americaneye.al/tsipras-marreveshja-e-prespes-ne-parlament-brenda-janarit/20%Monthly2019-01-10 09:44
https://americaneye.al/renia-ne-tregjet-nderkombetare-nafta-ne-shqiperi-ulet-me-5-leke-liter/20%Monthly2019-01-10 09:23
https://americaneye.al/moti-i-keq-rama-strukturat-shteterore-angazhim-maksimal-per-te-lehtesuar-situaten/20%Monthly2019-01-10 09:15
https://americaneye.al/10-mije-femije-ne-nje-vit-emigrantet-shqiptare-shtojne-popullsine-e-italise/20%Monthly2019-01-10 11:47
https://americaneye.al/shtohen-ateistet-sondazhet-ne-turqi-shume-njerez-braktisin-fene/20%Monthly2019-01-10 09:46
https://americaneye.al/misteret-e-universit-shkencetaret-paraqesin-studimin-per-valet/20%Monthly2019-11-19 20:39
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-10-janar-2019/20%Monthly2019-01-09 22:27
https://americaneye.al/djali-i-prezantueses-italiane-u-kerkon-1-mln-euro-shqiptareve-dhe-shokeve-te-tyre/20%Monthly2019-01-09 21:38
https://americaneye.al/sulmuan-me-bombe-mediat-greke-anarkistet-e-ola-ju-bete-hero-fashistin-kacifa/20%Monthly2019-01-10 10:25
https://americaneye.al/zgjoheni-te-lodhur-ekspertet-kane-lajme-te-keqija/20%Monthly2019-01-09 21:28
https://americaneye.al/biznesmeni-qe-humbi-830-mije-euro-ne-nje-transferte-online/20%Monthly2019-01-09 20:55
https://americaneye.al/gent-zenelaj-me-thone-se-je-aktor-i-pd-se-dhe-me-kane-kercenuar-nga-familja-po-kujt-i-plas-per-pd-ne/20%Monthly2019-01-09 20:40
https://americaneye.al/10-arsye-pse-duhet-te-vizitoni-nje-muze/20%Monthly2019-01-09 20:12
https://americaneye.al/targat-e-vecanta-do-te-shiten-deri-ne-30-mije-leke/20%Monthly2019-01-09 19:34
https://americaneye.al/meta-dekreton-4-ministra-emrat/20%Monthly2019-01-09 19:21
https://americaneye.al/hapet-gara-per-spak-un-kriteret-qe-duhet-te-plotesojne-15-prokuroret-antikorrupsion/20%Monthly2019-01-09 19:07
https://americaneye.al/ish-e-dashura-akuzon-cr7-eshte-psikopat/20%Monthly2019-01-09 19:04
https://americaneye.al/tarifat-ne-aeroport-me-te-lartat-ne-nje-vit-levizin-2-9-mln-pasagjere/20%Monthly2019-01-09 18:55
https://americaneye.al/perfundimi-i-mandatit-te-leskajt-ne-krye-te-klsh-reagon-meta-te-qendroje-ne-detyre-deri-ne-zgjedhjen-e-kryetarit-te-ri/20%Monthly2019-01-09 18:30
https://americaneye.al/mos-u-genjeni-nga-rritja-e-temperaturave/20%Monthly2019-01-09 18:27
https://americaneye.al/icardi-mes-kaosit-nga-rinovimi-dhe-gruaja/20%Monthly2019-01-09 18:05
https://americaneye.al/disa-te-verteta-rreth-mark-zuckerberg-qe-nuk-pranohen/20%Monthly2019-11-19 20:39
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-bejme-qe-sistemi-limfatik-te-funksionoje-mire/20%Monthly2019-01-09 17:12
https://americaneye.al/majlinda-bregu-vizita-e-pare-zyrtare-ne-presidencen-e-bosnjes/20%Monthly2019-01-09 17:07
https://americaneye.al/menyrat-si-te-reduktojme-produktet-plastike/20%Monthly2019-11-19 20:38
https://americaneye.al/rritet-numri-i-dosjeve-te-mbartura-ne-gjykaten-e-larte/20%Monthly2019-01-09 17:00
https://americaneye.al/favore-seksuale-dhe-para-ne-pranga-gjyqtari-i-fierit-dhe-psikologia/20%Monthly2019-01-09 16:34
https://americaneye.al/ne-moshen-40-vjecare-jeni-me-te-lumtur-se-kurre/20%Monthly2019-01-09 16:18
https://americaneye.al/njihni-hysnien-vajzen-e-linjes-se-diamanteve/20%Monthly2019-01-09 18:39
https://americaneye.al/demokratet-akuzojne-trump-po-mban-peng-amerikanet/20%Monthly2019-01-09 15:52
https://americaneye.al/perez-i-kerkon-rikthimin-por-mourinho-mbetet-ende-peng-i-united/20%Monthly2019-01-09 15:47
https://americaneye.al/zaev-merr-mbeshtetjen-e-shqiptareve/20%Monthly2019-01-09 15:20
https://americaneye.al/brazilianet-e-interit-sa-shume-kampione-pengje-dhe-zhgenjime/20%Monthly2019-01-09 15:09
https://americaneye.al/pasuria-le-ne-klase-kryegjyqtarin-e-kurbinit/20%Monthly2019-01-09 14:26
https://americaneye.al/pezullohet-mesimi-ne-280-shkolla-ne-rang-vendi/20%Monthly2019-01-09 14:21
https://americaneye.al/salvini-italia-do-te-punoje-me-polonine-per-te-ndertuar-europen-e-re/20%Monthly2019-01-09 14:13
https://americaneye.al/e-bujshme-nga-spanja-real-madrid-ka-perzgjedhur-allegri-n-si-trajnerin-e-ri/20%Monthly2019-01-09 14:00
https://americaneye.al/17-raste-ku-amerikanet-jane-shokuar-nga-kultura-europiane/20%Monthly2019-01-09 13:37
https://americaneye.al/dhuna-e-jelekverdheve-rritet-popullariteti-i-macron/20%Monthly2019-01-09 13:28
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-patriarkut-te-moskes-teknologjia-ne-sulm-po-afrohet-antikrishti/20%Monthly2019-01-09 13:11
https://americaneye.al/psg-kerkon-nainggolan-interi-per-modric/20%Monthly2019-01-09 13:00
https://americaneye.al/u-kap-mat-me-futbollistin-e-kombetares-reagon-kejvina-kthella/20%Monthly2019-01-09 12:58
https://americaneye.al/mosdekretimi-i-5-ministrave-te-rinj-meta-po-verifikoj-integritetin-e-tyre/20%Monthly2019-01-09 12:45
https://americaneye.al/salah-shpallet-topi-i-arte-i-afrikes/20%Monthly2019-01-09 12:43
https://americaneye.al/12-gjera-kurioze-qe-mund-te-beni-duke-njohur-nje-gjuhe-te-huaj/20%Monthly2019-10-08 10:17
https://americaneye.al/dokumentet-e-cia-s-shba-dhe-tito-kunder-pushtimit-grek-te-shqiperise/20%Monthly2019-01-09 12:00
https://americaneye.al/rita-ora-pozon-nudo-foto/20%Monthly2019-01-09 11:54
https://americaneye.al/tarifat-ulen-vec-per-interistet-dalin-mesazhet-e-rames-me-studentet-foto/20%Monthly2019-01-09 11:42
https://americaneye.al/horoskopi-shenjat-me-te-cilat-do-keni-shkendija-ne-2019-en/20%Monthly2019-01-09 11:33
https://americaneye.al/ne-kolumbi-ka-nje-qytet-me-emrin-albania-ja-lidhja-me-shqiptaret/20%Monthly2019-11-19 20:38
https://americaneye.al/2-vjecari-i-vjedh-shfaqjen-babait-guvernator-te-kalifornise-video/20%Monthly2019-01-09 11:00
https://americaneye.al/shqiperia-vesh-petkun-e-bardhe-pamjet-jane-mahnitese-foto/20%Monthly2019-01-09 14:26
https://americaneye.al/rikuperohet-euro-po-a-do-te-zgjase-trajektorja-rritese/20%Monthly2019-01-09 10:27
https://americaneye.al/protesta-rama-pedagoget-i-lene-studentet-rrugeve-se-duan-te-rrine-vete-neper-kafe/20%Monthly2019-01-09 12:00
https://americaneye.al/protestat-e-studenteve-rama-bojkoti-i-universitetit-mund-te-shtyje-mesimin-ne-vere/20%Monthly2019-01-09 12:00
https://americaneye.al/ne-shqiperi-isha-ngeles/20%Monthly2019-01-09 11:32
https://americaneye.al/bariu-i-shenjte-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-01-09 10:08
https://americaneye.al/bsh-shqiptaret-heqin-dore-nga-blerjet-e-medha/20%Monthly2019-01-09 09:43
https://americaneye.al/vetmia-eshte-me-vdekjeprurese-sesa-obeziteti-thote-studimi/20%Monthly2019-01-09 09:34
https://americaneye.al/pa-shenja-kompromisi-rreth-rihapjes-se-qeverise-amerikane/20%Monthly2019-01-09 09:23
https://americaneye.al/zbardhet-shqiperia-debore-ne-shkoder-elbasan-e-gjirokaster/20%Monthly2019-01-09 10:19
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-9-janar-2019/20%Monthly2019-01-08 22:21
https://americaneye.al/artan-hoxha-sot-luhet-bixhoz-online-por-nuk-luajne-me-nje-mije-lekshat/20%Monthly2019-01-08 22:02
https://americaneye.al/shakohoxha-bixhoz-vazhdon-te-luhet-lokalet-kane-hequr-tabelat-por-vazhdojne-punen/20%Monthly2019-01-08 21:35
https://americaneye.al/cilet-jane-numrat-e-mallkuar-dhe-pse-cilesohen-te-tille/20%Monthly2019-01-08 21:30
https://americaneye.al/rrefimi-shokues-i-buffon-per-periudhen-kur-luante-me-juven/20%Monthly2019-01-08 20:49
https://americaneye.al/shtrengoje-ketu-fort-ndieje-fort-aty-gjyqtari-kerkon-ryshfet-dhe-seks-video/20%Monthly2019-01-09 10:17
https://americaneye.al/fushata-per-gra-leshatore-gjithkush-te-ndihet-mire-me-trupin-e-vet/20%Monthly2019-01-08 19:55
https://americaneye.al/400-euro-per-dy-vula-te-zones-shengen-falsifikuesi-i-gris-pasaporten-qytetarit/20%Monthly2019-01-08 19:53
https://americaneye.al/me-helikopter-e-100-efektive-goditet-klani-mafioz-kapen-dhe-3-shqiptare-emrat/20%Monthly2019-01-08 19:09
https://americaneye.al/aeroporti-i-rinasit-fitime-mbi-normen-negociata-per-uljen-e-tarifave/20%Monthly2019-01-08 18:50
https://americaneye.al/gjiganti-italian-zgjeron-aktivitetin-turistik-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-08 18:44
https://americaneye.al/brukseli-prokurore-anetaresohuni-ne-spak-kontribuoni-kunder-krimit-e-korrupsionit/20%Monthly2019-01-09 10:17
https://americaneye.al/tarifat-dhe-bursat-reagon-ministria-e-arsimit/20%Monthly2019-01-08 17:58
https://americaneye.al/forbes-shqiperia-biznes-me-bunkeret-e-braktisur-te-komunizmit/20%Monthly2019-01-08 17:45
https://americaneye.al/tradhtia-e-rralle-burri-shkon-me-vjehrrin/20%Monthly2019-01-08 17:29
https://americaneye.al/pse-gjithmone-hipim-ne-avion-nga-ana-e-majte/20%Monthly2019-11-19 20:36
https://americaneye.al/martesat-e-vonuara-nje-dukuri-globale/20%Monthly2019-01-08 16:54
https://americaneye.al/nena-fotografon-vajzen-nje-detaj-e-ben-te-kuptoje-sa-prane-ishte-vdekja/20%Monthly2019-01-08 16:49
https://americaneye.al/i-thjeshti-xhevdet-bajraj-poeti-pa-superpozim/20%Monthly2019-01-08 16:46
https://americaneye.al/i-ftohti-rrit-rrezikun-e-infarktit-disa-keshilla-per-ta-shmangur/20%Monthly2019-01-08 16:36
https://americaneye.al/2019-vit-i-nato-s-rama-mbeshtes-idene-e-goditur-te-hashim-thacit/20%Monthly2019-01-09 10:18
https://americaneye.al/si-te-mesoni-femijet-te-mos-jene-xheloze-per-vellezerit-e-tyre/20%Monthly2019-01-08 16:20
https://americaneye.al/vendi-me-rekord-shitjesh-te-makinave-elektrike-per-vitin-2018/20%Monthly2019-11-19 20:31
https://americaneye.al/nuk-bindin-inzaghin-lazio-gati-te-heq-dore-nga-dy-shqiptaret/20%Monthly2019-01-08 16:10
https://americaneye.al/koloseu-historia-e-emblemes-se-romes/20%Monthly2019-01-08 15:23
https://americaneye.al/15-gola-ne-serine-a-por-cr7-ka-humbur-shenjestren-ne-goditjet-e-denimit/20%Monthly2019-01-08 15:11
https://americaneye.al/personat-qe-lexojne-libra-jetojne-me-gjate-e-thote-shkenca/20%Monthly2019-01-08 14:55
https://americaneye.al/greqia-ankohet-ne-be-per-pronat-ne-himare-jo-integrim-pa-respektuar-minoritetin/20%Monthly2019-01-09 10:18
https://americaneye.al/pasaportat-me-te-fuqishme-dhe-te-dobeta-ne-bote-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-09 10:18
https://americaneye.al/cr7-e-georgina-ne-dubai-cfare-fundshpine-foto/20%Monthly2019-01-08 14:09
https://americaneye.al/zana-e-malit-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:35
https://americaneye.al/bebe-rexha-zbulon-arsyen-perse-nuk-ka-bere-asnje-operacion-plastik/20%Monthly2019-01-08 13:34
https://americaneye.al/shifrat-lionel-messi-efikas-sa-e-tere-skuadra-e-realit/20%Monthly2019-01-08 13:23
https://americaneye.al/skadimi-i-kartave-dhe-pasaportave-per-14-milione-shqiptare-reagon-ministri-i-brendshem/20%Monthly2019-01-09 10:18
https://americaneye.al/konfirmimi-nga-italia-gjyqtari-i-gjykates-se-larte-i-denuar-per-vjedhje/20%Monthly2019-01-08 12:45
https://americaneye.al/protesta-studentet-zhvendosen-drejt-ambasades-amerikane-duam-mbeshtetjen-e-shba-se-foto/20%Monthly2019-01-08 12:33
https://americaneye.al/braktisi-fronin-per-modelen-seksi-sulltani-njofton-se-e-shoqja-eshte-shtatzene/20%Monthly2019-01-08 12:22
https://americaneye.al/erdogan-gati-te-neutralizojme-organizatat-terroriste-ne-siri/20%Monthly2019-01-08 12:08
https://americaneye.al/kevin-spacey-paraqitet-ne-gjykate-nuk-pranon-fajesine/20%Monthly2019-01-08 12:06
https://americaneye.al/europa-juglindore-origjine-dhe-destinacion-i-trafikimit-te-qenieve-njerezore/20%Monthly2019-01-08 14:29
https://americaneye.al/princ-harry-nuk-eshte-i-njejti-meghan-ka-ndikuar-shume-tek-ai/20%Monthly2019-01-08 11:57
https://americaneye.al/agim-ibraimi-deshira-e-madhe-e-partizanit-por-kujdes-shkendijen/20%Monthly2019-01-08 11:54
https://americaneye.al/morata-drejt-largimit-chelsea-i-piketon-benzemane/20%Monthly2019-01-08 11:48
https://americaneye.al/rita-ora-u-dhuron-prinderve-shtepine-prej-1-3-mln-paund-foto/20%Monthly2019-01-08 11:40
https://americaneye.al/tarifa-studentore-rama-asnje-te-mos-paguaje-me-shume-se-50/20%Monthly2019-01-08 14:30
https://americaneye.al/interi-rihap-dosjen-luka-modric-ja-strategjia-per-ta-marre-ne-milano/20%Monthly2019-01-08 11:30
https://americaneye.al/cili-eshte-ndryshimi-midis-kishes-katolike-e-ortodokse/20%Monthly2019-01-08 11:22
https://americaneye.al/pergjimet-shih-lajmet-te-klani-zbardhet-biseda-e-shefit-te-policise-kufitare-me-habilajt/20%Monthly2019-01-08 10:58
https://americaneye.al/nje-gol-spektakolar-kalcetoje-i-bere-hit-ne-rrjete-video/20%Monthly2019-01-08 10:54
https://americaneye.al/jorida-tabaku-si-po-rrenohet-shtresa-e-mesme/20%Monthly2019-01-08 10:50
https://americaneye.al/rama-5-takse-per-140-mije-xhiro-se-ka-asnje-vend-i-rajonit/20%Monthly2019-01-08 10:47
https://americaneye.al/deputeti-serb-e-pranon-shqiperia-e-madhe-do-krijohet/20%Monthly2019-01-08 12:00
https://americaneye.al/nga-aleksandri-i-madh-te-skenderbeu-12-lideret-ushtarake-me-brilante-te-historise/20%Monthly2019-01-08 10:11
https://americaneye.al/keto-jane-shenjat-me-ambicioze-te-horoskopit-dhe-bejne-gjithcka-per-te-arritur-qellimet-e-tyre/20%Monthly2019-01-08 09:49
https://americaneye.al/krijohen-getat-antiplumb/20%Monthly2019-01-08 09:32
https://americaneye.al/katallani-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:40
https://americaneye.al/keto-jane-6-prerjet-e-flokeve-qe-do-te-bejne-namin-pergjate-2019-es/20%Monthly2019-01-08 09:13
https://americaneye.al/shkarkohet-nga-detyra-kryetari-i-gjykates-se-sarandes/20%Monthly2019-01-08 11:31
https://americaneye.al/te-gjithe-duan-kryeqytetin-gati-1-3-e-popullsise-urbane-jeton-ne-tirane/20%Monthly2019-01-08 11:29
https://americaneye.al/500-milion-vitet-e-para-toka-nuk-kishte-oqeane/20%Monthly2019-11-19 20:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-8-janar-2019/20%Monthly2019-01-07 22:30
https://americaneye.al/jeleket-e-verdhe-salvini-sulmon-macron-presidenti-kunder-popullit/20%Monthly2019-01-07 21:56
https://americaneye.al/itali-kapen-me-hashash-dhe-heroine-nuk-do-ju-besohet-ku-e-fshihnin-shqiptaret/20%Monthly2019-01-07 21:38
https://americaneye.al/200-grabitje-me-vlere-mbi-1-mln-euro-nis-gjyqi-per-26-shqiptare-ne-france/20%Monthly2019-01-07 21:31
https://americaneye.al/flisni-ne-dhomen-e-gjumit-per-lsi-ne-meta-me-moniken-kemi-axhenda-te-ndryshme/20%Monthly2019-01-07 21:26
https://americaneye.al/meta-nuk-ka-besim-tek-rama-dhe-basha-njerezit-te-mos-lene-fatin-ne-doren-e-tyre/20%Monthly2019-01-08 10:57
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-meta-mesazh-opozites-shba-e-brukseli-sdo-e-vrasin-mendjen/20%Monthly2019-01-07 21:21
https://americaneye.al/keni-antipati-reciproke-me-bushatin-meta-flet-per-mosdekretimin-e-ministrit-te-jashtem/20%Monthly2019-01-08 10:45
https://americaneye.al/cic-micet-e-kota-te-presidences/20%Monthly2019-01-07 20:58
https://americaneye.al/kujdes-po-vjen-dita-me-e-ftohte-e-dimrit/20%Monthly2019-01-07 20:54
https://americaneye.al/marsi-kalon-ne-shenjen-e-dashit-dhe-ndryshon-planet-e-2019-es-ja-cfare-i-pret-te-gjitha-shenjat/20%Monthly2019-01-07 20:48
https://americaneye.al/si-jetojne-njerezit-ne-qytezen-me-te-ftohte-ne-bote/20%Monthly2019-11-19 20:28
https://americaneye.al/faksimile-e-rralle-e-para-90-s-grida-duma-ka-patur-mbiemrin-suma/20%Monthly2019-01-07 20:06
https://americaneye.al/dekretet-e-metes-shkelje-kushtetuese-cakaj-gafe-e-panevojshme/20%Monthly2019-01-08 10:45
https://americaneye.al/parashutizmi-nje-tendence-e-re-ne-hong-kongun-e-stresueshem/20%Monthly2019-11-19 20:28
https://americaneye.al/horoskopi-kinez-kau-2019/20%Monthly2019-01-07 19:09
https://americaneye.al/nje-nate-ne-tenden-e-testimit-te-droges/20%Monthly2019-01-07 18:39
https://americaneye.al/gjeniu-6-vjecar-nga-kosova-njeh-flamujt-e-botes-dhe-flet-7-gjuhe-te-huaja/20%Monthly2019-01-07 18:32
https://americaneye.al/jep-doreheqjen-presidenti-i-bankes-boterore/20%Monthly2019-01-07 18:15
https://americaneye.al/me-182-km-h-ne-rruge-dytesore-policia-mos-fluturoni/20%Monthly2019-01-07 18:09
https://americaneye.al/uefa-heton-luftetarin-per-trukim-ndeshjesh/20%Monthly2019-01-07 17:51
https://americaneye.al/studimi-tumori-i-trurit-vret-me-shpesh-meshkujt-se-sa-femrat/20%Monthly2019-01-07 17:49
https://americaneye.al/super-kuzhina-9-ushqimet-qe-sduhet-te-mungojne-kurre/20%Monthly2019-01-07 21:29
https://americaneye.al/avioni-spiun-kinez-kap-targen-e-makines-nga-3000-metra-lartesi-video/20%Monthly2019-11-19 20:27
https://americaneye.al/shqiptari-qe-vrau-vajzen-ne-greqi-me-varni-te-qetesohet-shpirti-i-saj/20%Monthly2019-01-07 17:29
https://americaneye.al/individet-rrisin-kerkesen-e-kredise-per-shtepi-biznesi-investon-kursimet/20%Monthly2019-01-07 17:24
https://americaneye.al/athine-arrestohen-dy-anarkiste-lyen-me-boje-ambasaden-e-shba/20%Monthly2019-01-07 16:58
https://americaneye.al/cudira-kineze-shikoni-fotografine-195-miliarde-pixel/20%Monthly2019-11-19 20:26
https://americaneye.al/protesta-policia-shoqeron-dy-studente/20%Monthly2019-01-07 16:49
https://americaneye.al/cfare-do-te-hetoje-spak/20%Monthly2019-01-07 16:29
https://americaneye.al/ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni-ne-keto-dite-te-ftohta/20%Monthly2019-01-07 21:28
https://americaneye.al/2019-eshte-viti-i-deshtimeve-ja-cilat-do-te-jene-shenjat-me-me-fat-te-horoskopit/20%Monthly2019-01-07 16:20
https://americaneye.al/ronaldo-nuk-ndalet-synon-te-tjera-rekorde/20%Monthly2019-01-07 15:52
https://americaneye.al/beqar-e-ne-te-30-tat-nuk-eshte-fat-i-keq-por-fenomen-global/20%Monthly2019-01-07 15:42
https://americaneye.al/juventusi-i-frikshem-ne-merkato-kerkon-te-rrembeje-yjet-e-barcelones-dhe-realit/20%Monthly2019-01-07 15:29
https://americaneye.al/zbulon-se-femijet-nuk-ishin-te-tij-ofron-5-mije-paund-per-te-gjetur-babane-biologjik/20%Monthly2019-11-19 20:25
https://americaneye.al/lufta-tregtare-shba-kine-nisin-serish-bisedimet-ne-pekin/20%Monthly2019-01-07 14:16
https://americaneye.al/reali-i-madridit-drejt-shperberjes-modric-me-prane-interit/20%Monthly2019-01-07 14:15
https://americaneye.al/a-kane-ekzistuar-qyteterime-te-tjera-mbi-toke-perpara-njeriut/20%Monthly2019-11-19 20:24
https://americaneye.al/diber-banoret-japin-alarmin-ujqerit-po-na-vine-tek-dera-jemi-ne-rrezik/20%Monthly2019-01-07 13:34
https://americaneye.al/papa-francesku-abuzimi-me-femijet-nje-nga-krimet-me-te-felliqura/20%Monthly2019-01-07 13:26
https://americaneye.al/statistika-e-frikshme-e-strakoshes-vetem-3-lojtare-kalojne-shqiptarin-ne-serine-a/20%Monthly2019-01-07 13:14
https://americaneye.al/tirane-grabitet-me-dhune-kambisti/20%Monthly2019-01-07 13:06
https://americaneye.al/a-do-kandidoje-jorida-tabaku-per-kryetare-bashkie-ne-tirane/20%Monthly2019-01-07 12:56
https://americaneye.al/sondazhi-surprize-rusia-frika-me-e-madhe-e-gjermaneve-shba-vetem-1-pike-pas/20%Monthly2019-01-07 12:50
https://americaneye.al/stafi-i-gazetes-se-njohur-daneze-ja-pse-nuk-do-udhetojme-me-me-avion/20%Monthly2019-01-07 12:36
https://americaneye.al/marreveshja-e-brexit-it-votohet-javen-qe-e-ardhshme-may-optimiste/20%Monthly2019-01-07 12:31
https://americaneye.al/ndryshime-radikale-te-ferrari-largohet-arrivabene-vjen-binotto/20%Monthly2019-01-07 12:18
https://americaneye.al/gabimi-qe-ndryshoi-futbollin-anglez/20%Monthly2019-01-07 12:14
https://americaneye.al/mbyllen-hetimet-per-habilajt-perjashtohet-tahiri/20%Monthly2019-01-07 12:00
https://americaneye.al/temperaturat-e-uleta-si-te-ruajme-shendetin-gjate-stines-se-dimrit/20%Monthly2019-01-07 11:52
https://americaneye.al/rama-mbyllja-me-dhune-e-dyerve-te-fakulteteve-fytyra-e-pengmarresve-te-protestes/20%Monthly2019-01-07 21:27
https://americaneye.al/levizjet-e-planeteve-do-te-ndryshojne-jeten-e-ketyre-shenjave-parashikimi-i-paolo-fox-per-datat-7-13-janar/20%Monthly2019-01-07 11:20
https://americaneye.al/mes-gjithe-yjeve-te-kinemase-nje-vajze-e-panjohur-vjedh-gjithe-vemendjen-ne-ceremonine-e-golden-globes/20%Monthly2019-01-07 11:10
https://americaneye.al/ja-kur-do-te-bjere-debore-ne-tirane/20%Monthly2019-01-07 11:02
https://americaneye.al/reagon-miku-i-edi-rames-u-be-i-famshem-oxhaku-im/20%Monthly2019-01-07 10:51
https://americaneye.al/eksploziv-shtylles-se-tensionit-te-larte-gjysma-e-vendit-rrezikon-te-mbetet-pa-energji/20%Monthly2019-01-07 10:42
https://americaneye.al/nga-lady-gaga-te-irina-shayk-te-famshmet-qe-u-veshen-me-bukur-ne-golden-globes-foto/20%Monthly2019-01-07 10:28
https://americaneye.al/puthje-dhe-gjeste-romantike-ciftet-qe-na-vodhen-zemren-ne-tapetin-e-kuq-te-golden-globes/20%Monthly2019-01-07 10:28
https://americaneye.al/banoret-e-ketyre-dy-qyteteve-jane-me-qejflinjte-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-07 10:03
https://americaneye.al/acar-ne-europe/20%Monthly2019-01-07 09:56
https://americaneye.al/klp-spak-do-te-kete-15-prokurore-1-muaj-afat-per-te-aplikuar/20%Monthly2019-01-07 12:15
https://americaneye.al/protesta-vijon-studentet-grumbullohen-para-kryeministrise/20%Monthly2019-01-07 09:53
https://americaneye.al/thaci-per-taksen-e-heqim-nese-serbia-ben-marreveshje-per-paqen/20%Monthly2019-01-07 09:15
https://americaneye.al/prinder-mos-u-shqetesoni-nese-femijet-perdorin-pa-limit-telefonat/20%Monthly2019-01-07 09:00
https://americaneye.al/nga-boga-kolashini-mavrova-deri-ne-japoni-udhetimet-me-te-mira-per-ne-janar/20%Monthly2019-11-19 20:22
https://americaneye.al/studentet-u-vene-drynin-fakulteteve/20%Monthly2019-01-07 08:53
https://americaneye.al/san-francisko-perpiqet-te-pengoje-vetevrasjet-te-ura-e-arte/20%Monthly2019-01-07 08:35
https://americaneye.al/studentet-u-rikthehen-protestave-ne-1000-mblidhen-para-kryeministrise/20%Monthly2019-01-07 08:33
https://americaneye.al/lojerat-e-rrezikshme-me-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-07 10:48
https://americaneye.al/golden-globe-triumfon-bohemian-rhapsody/20%Monthly2019-01-07 08:27
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-7-janar-2019/20%Monthly2019-01-06 23:01
https://americaneye.al/epifanite-dhe-akujt-behen-bashke-20-fotot-me-te-bukura-te-se-dieles/20%Monthly2019-01-06 22:01
https://americaneye.al/historia-e-ushtarakut-qe-beson-se-ne-malin-e-tomorrit-kane-zbritur-aliene/20%Monthly2019-01-06 21:39
https://americaneye.al/luftetaret-shqiptare-ne-skajet-e-rusise-mesjetare/20%Monthly2019-01-06 20:31
https://americaneye.al/e-ardhmja-e-punes/20%Monthly2019-01-06 20:01
https://americaneye.al/bolton-ne-izrael-terheqje-me-kushte-nga-siria/20%Monthly2019-01-06 19:27
https://americaneye.al/si-ta-eksitosh-partnerin-zbulo-zonat-erogjene-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-01-06 19:05
https://americaneye.al/zgjidh-nje-nga-pemet-ne-foto-dhe-zbulo-cfare-do-ndryshosh-ne-2019/20%Monthly2019-01-06 18:36
https://americaneye.al/drake-puth-e-kap-nga-gjoksi-fansen-17-vjecare-video/20%Monthly2019-01-06 18:14
https://americaneye.al/aksident-i-rende-ne-levan-tepelene-dy-viktima-e-4-te-plagosur/20%Monthly2019-01-06 17:51
https://americaneye.al/acari-vazhdon-12-c-te-marten-apeli-i-meteorologeve-vishini-femijet/20%Monthly2019-01-06 17:42
https://americaneye.al/droga-ne-portin-e-durresit-me-vlere-80-mije-euro-shoferi-mohon-pronesine/20%Monthly2019-01-06 17:39
https://americaneye.al/rekord-diplomatik-erdogan-takim-me-putinin-ne-moske-i-teti-ne-13-muaj/20%Monthly2019-01-06 17:15
https://americaneye.al/hulumtimi-cfare-po-ndodh-me-ruset-popullariteti-i-putinit-ra-me-49-perqind/20%Monthly2019-01-06 17:11
https://americaneye.al/peshku-qe-kushton-3-milione-dollare/20%Monthly2019-11-19 20:21
https://americaneye.al/mbreti-i-malajzise-heq-dore-nga-froni/20%Monthly2019-01-06 16:39
https://americaneye.al/ska-me-divorce-sekrete-grate-saudite-do-te-njoftohen-me-sms/20%Monthly2019-01-06 16:10
https://americaneye.al/bifteku-i-arte-i-ribery-bayern-i-dergon-faturen-tifozet-kerkojne-largimin/20%Monthly2019-01-06 15:49
https://americaneye.al/biznesmeni-e-refuzon-vajza-arrestohet-sepse-i-dergon-160-mije-mesazhe/20%Monthly2019-01-06 15:29
https://americaneye.al/rrefimi-i-bogdanit-do-te-doja-te-kisha-luajtur-kunder-serbise/20%Monthly2019-01-06 14:32
https://americaneye.al/renato-mekolli-zbuloi-rekordin-e-pjatave-qe-theu-ne-hells-kitchen/20%Monthly2019-01-06 14:30
https://americaneye.al/studentet-serish-ne-proteste-te-henen-perballe-kryeministrise/20%Monthly2019-01-06 14:28
https://americaneye.al/me-dokumente-false-drejt-britanise-39-te-ndaluar-ne-rinas-gjate-festave/20%Monthly2019-01-06 14:26
https://americaneye.al/vogelushi-murg-3-vjecar-behet-hit-ne-internet-foto/20%Monthly2019-01-06 14:15
https://americaneye.al/nga-berlini-te-parisi-si-dukeshin-kryeqytetet-e-europes-100-vjet-me-pare-foto/20%Monthly2019-01-06 13:47
https://americaneye.al/nje-skenderbe-me-ngjyra-sic-nuk-e-keni-pare-ndonjehere/20%Monthly2019-01-06 13:48
https://americaneye.al/hysaj-larg-napolit-igli-tare-mund-te-jete-shpetimi-i-mbrojtesit/20%Monthly2019-01-06 13:03
https://americaneye.al/ronaldo-ne-itali-ka-me-pak-hapesira-kane-mbrojtje-te-mrekullueshme/20%Monthly2019-01-06 13:01
https://americaneye.al/trump-nuk-ka-perparim-per-murin-qeveria-vijon-mbylljen/20%Monthly2019-01-06 12:49
https://americaneye.al/bore-dhe-acar-ne-europe-ne-athine-shenohen-3-viktima/20%Monthly2019-01-06 12:47
https://americaneye.al/kotzias-per-bushatin-iku-se-ishte-kunder-ndryshimit-te-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-06 12:43
https://americaneye.al/kush-debohet-nga-gjermania-dhe-kur/20%Monthly2019-01-06 12:34
https://americaneye.al/24-personat-me-te-kerkuar-ne-durres-mes-tyre-dy-femra-nje-amerikan-dhe-nje-italian/20%Monthly2019-01-06 12:31
https://americaneye.al/milioneri-zbulon-pas-20-vitesh-se-tre-djemte-nuk-jane-femijet-e-tij/20%Monthly2019-01-06 12:26
https://americaneye.al/perse-disa-njerez-flasin-ne-gjume-dhe-a-duhet-ti-merren-per-baze-ato-cfare-thone/20%Monthly2019-11-19 20:30
https://americaneye.al/nje-teori-e-re-zgjidh-misterin-e-materies-se-erret/20%Monthly2019-01-06 11:47
https://americaneye.al/mbledhja-e-qeverise-rama-publikon-sfidat-e-ketij-viti/20%Monthly2019-01-06 11:31
https://americaneye.al/saharaja-ndryshon-cdo-20-mije-vjet/20%Monthly2019-11-19 19:15
https://americaneye.al/lulet-e-para-kane-celur-180-milione-vite-me-pare/20%Monthly2019-01-06 10:37
https://americaneye.al/3-te-arrestuar-ne-memaliaj-me-100-kg-kanabis/20%Monthly2019-01-06 10:28
https://americaneye.al/nxehje-para-luftes-me-populistet-ne-europe/20%Monthly2019-01-06 10:12
https://americaneye.al/ish-ministri-grek-kotzias-nuk-duhen-ngritur-tonet-me-shqiperine/20%Monthly2019-01-06 14:25
https://americaneye.al/ja-cilat-jane-vendet-e-bashkimit-europian-qe-kane-me-shume-police/20%Monthly2019-01-06 12:35
https://americaneye.al/shqiptaret-pas-vrasjes-se-truprojes-ne-festen-me-drita-te-kuqe-ne-londer/20%Monthly2019-01-06 08:41
https://americaneye.al/satelitet-galileo-vertetojne-relativitetin-e-ajnshtajnit/20%Monthly2019-11-19 19:18
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-6-janar-2019/20%Monthly2019-01-05 22:46
https://americaneye.al/kujdesu-per-atdheun-e-femijeve-te-tu-edi-rama-ka-keto-5-kerkesa-per-qytetaret/20%Monthly2019-01-06 12:42
https://americaneye.al/hengret-supershpulle-nga-studentet-rama-flet-per-8-kerkesat-e-studenteve/20%Monthly2019-01-05 22:30
https://americaneye.al/gjendja-ne-shqiperi-rama-larg-te-qenit-ashtu-si-duhet-te-jete-e-verteta-e-shqiptareve-qe-ikin/20%Monthly2019-01-06 12:32
https://americaneye.al/zbulohet-per-here-te-pare-nje-tempull-kushtuar-perendise-aztek/20%Monthly2019-11-19 19:14
https://americaneye.al/brenda-shtepise-se-rames-ne-surrel-kryeministri-nuk-e-kam-bere-me-leket-e-emigracionit-video/20%Monthly2019-01-05 21:36
https://americaneye.al/edi-rama-flet-serish-per-konspiracionet-me-erion-veliajn/20%Monthly2019-01-05 22:34
https://americaneye.al/zeri-i-amerikes-mosfirmosja-e-shkarkimit-te-bushatit-sinjal-i-metes-per-cakajn/20%Monthly2019-01-05 21:16
https://americaneye.al/kush-jane-keta-shoke-me-oxhake-23-mije-euro-rama-i-pergjigjet-mamaqit/20%Monthly2019-01-05 21:13
https://americaneye.al/aktori-i-famshem-i-hollywood-ofrohet-te-dhuroje-zemren-per-vellain-e-tij-binjak/20%Monthly2019-01-05 20:44
https://americaneye.al/perse-nuk-prishet-uji-i-bekuar/20%Monthly2019-01-05 20:37
https://americaneye.al/trump-i-gatshem-ta-mbaje-te-mbyllur-qeverine-per-muaj-te-tere/20%Monthly2019-01-05 20:26
https://americaneye.al/georgina-rodriguez-magjeps-me-pamjen-e-saj-arabe-foto/20%Monthly2019-01-05 20:21
https://americaneye.al/serish-i-demtuar-mediat-spanjolle-kryqezojne-kristalin-bale/20%Monthly2019-01-05 20:18
https://americaneye.al/milo-koalicion-per-interes-ps-kerkon-te-maksimalizoje-rezultatin-e-saj/20%Monthly2019-01-05 19:58
https://americaneye.al/historia-e-mallkimit-te-frikshem-te-diamantit-te-shpreses/20%Monthly2019-11-19 19:12
https://americaneye.al/miresevini-ne-oymyakon-fshatin-me-te-ftohte-ne-bote-me-50c/20%Monthly2019-11-19 19:11
https://americaneye.al/nje-kartoline-per-dritero-agollin-e-shkruar-me-1985-en/20%Monthly2019-01-05 18:47
https://americaneye.al/rama-mbledh-qeverine-ne-elbasan-prezente-te-larguarit-dhe-ministrat-e-rinj/20%Monthly2019-01-05 22:14
https://americaneye.al/kostandinopoja-firmos-shkeputjen-e-kishes-ortodokse-ukrainase-nga-moska/20%Monthly2019-01-05 21:29
https://americaneye.al/shehi-pritja-per-kas-in-ndikon-ne-ecurine-e-skuadres-ja-cfare-presim-nga-merkatoja/20%Monthly2019-01-05 18:24
https://americaneye.al/mos-na-xhelozohet-juvja-rama-nxjerr-pamjet-e-arenes-kombetare/20%Monthly2019-01-05 21:53
https://americaneye.al/fa-cup-chelsea-dhe-manchester-united-kualifikohen-per-ne-turin-tjeter/20%Monthly2019-01-05 17:51
https://americaneye.al/vendet-me-me-pak-turiste/20%Monthly2019-11-19 19:11
https://americaneye.al/ne-ditet-kur-pihet-me-litra-u-thoni-jo-pijeve-me-gaz/20%Monthly2019-01-05 17:05
https://americaneye.al/nasa-anulon-viziten-e-shefit-te-agjencise-hapesinore-ruse/20%Monthly2019-01-05 16:44
https://americaneye.al/inter-arrin-marreveshjen-me-diego-godin-por-tifozet-kane-frike-per-skriniar/20%Monthly2019-01-05 16:35
https://americaneye.al/dokumenti-qeveria-synon-ta-coje-kursin-e-euros-serish-tek-130-leke/20%Monthly2019-01-05 15:43
https://americaneye.al/studim-i-ri-hani-me-pak-mish-te-kuq-ul-vdekshmerine/20%Monthly2019-01-05 15:41
https://americaneye.al/nga-7-janari-asnje-sherbim-per-te-fortet-e-makinave-po-skedohen-ustallaret-e-servilet/20%Monthly2019-01-05 14:22
https://americaneye.al/eliot-engel-miku-i-shqiptareve-ne-krye-te-komitetit-per-marredheniet-me-jashte/20%Monthly2019-01-05 21:22
https://americaneye.al/nuk-ka-pakt-per-qeverine-trump-nuk-terhiqet-nga-muri-me-meksiken/20%Monthly2019-01-05 13:36
https://americaneye.al/drejt-burgut-perjete-vrasesi-i-dy-grave-pendohet-ne-gjykate/20%Monthly2019-01-05 13:34
https://americaneye.al/bimet-qe-ndihmojne-ne-parandalimin-ose-sherimin-e-tumoreve/20%Monthly2019-01-05 13:05
https://americaneye.al/sportistja-195-cm-ndihet-e-deshperuar-pasi-nuk-gjen-dot-te-dashur-prej-gjatesise-foto/20%Monthly2019-01-05 12:49
https://americaneye.al/meta-merr-kohe-per-emerimin-e-4-ministrave-dhe-shkarkimin-e-bushatit/20%Monthly2019-01-05 21:14
https://americaneye.al/presidenti-meta-dekreton-shkarkimin-e-ministrave/20%Monthly2019-01-05 11:24
https://americaneye.al/29-mije-aborte-ne-5-vjet-ne-shqiperi-si-po-e-ndikojne-ekonomine/20%Monthly2019-01-05 11:22
https://americaneye.al/gjerat-qe-i-bejne-te-lumtura-shenjat-e-horoskopit/20%Monthly2019-01-05 10:35
https://americaneye.al/kembimi-valutor-euro-rimekembet-ne-javen-e-pare-te-janarit/20%Monthly2019-01-05 10:14
https://americaneye.al/turqi-137-urdherarreste-te-tjera-ndaj-perkrahesve-te-gylenit/20%Monthly2019-01-05 09:50
https://americaneye.al/pse-makinat-po-nxjerrin-tym-te-zi-3-arsyet-dhe-rekomandimet-e-eksperteve/20%Monthly2019-01-05 09:23
https://americaneye.al/shenohet-viktima-e-pare-nga-i-ftohti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-05 09:08
https://americaneye.al/legjenda-e-pupezes-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:41
https://americaneye.al/kina-ploteson-kerkesat-per-drone-te-armatosur-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2019-01-05 08:25
https://americaneye.al/bixhozcinjte-me-te-medhenj-ne-bote/20%Monthly2019-01-04 22:16
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-5-janar-2019/20%Monthly2019-01-04 21:49
https://americaneye.al/eva-padlock-nje-bishe-moto-gp-dhe-juventus-jane-me-fat-foto/20%Monthly2019-01-04 21:33
https://americaneye.al/makina-perplas-motocikleten-ne-elbasan-humb-jeten-21-vjecari/20%Monthly2019-01-04 21:25
https://americaneye.al/gjykatesi-mahnitet-nga-gramatika-e-mesazheve-te-shitesve-te-droges-nuk-i-burgos/20%Monthly2019-11-19 19:09
https://americaneye.al/trashegimtari-i-fronit-tradhton-te-atin-dhe-kartelin-e-droges-ne-gjyqin-e-el-chapos/20%Monthly2019-01-04 21:09
https://americaneye.al/kurani-bibla-librat-e-shenjte-ku-jane-betuar-anetaret-e-rinj-te-kongresit-amerikan/20%Monthly2019-01-04 20:44
https://americaneye.al/hapen-aplikimet-ky-shtet-amerikan-ofron-5-mije-dollare-per-ata-qe-duan-te-shperngulen-atje/20%Monthly2019-01-04 20:39
https://americaneye.al/ish-ekipi-interesohet-per-jose-mourinhon/20%Monthly2019-01-04 20:15
https://americaneye.al/lekundje-te-forta-termeti-ne-himare/20%Monthly2019-01-04 19:50
https://americaneye.al/arsyeja-pse-vaji-i-ullirit-duhet-te-zevendesoje-armikun-nr-1-te-zemres/20%Monthly2019-01-04 19:42
https://americaneye.al/lidhja-e-ciftit-behet-virale-mbajten-dashurine-me-google-translate/20%Monthly2019-01-04 19:21
https://americaneye.al/ps-kerkon-koalicione-ne-zgjedhjet-lokale-sdo-te-hyjne-te-vetem/20%Monthly2019-01-04 19:14
https://americaneye.al/skadimi-i-pasaportave-nuk-lejohet-dalja-jashte-vendit-ne-3-muajt-e-fundit/20%Monthly2019-01-04 19:11
https://americaneye.al/reshje-debore-nga-veriu-ne-jug-bllokohen-disa-fshatra-probleme-me-rruget/20%Monthly2019-01-04 18:44
https://americaneye.al/emri-i-maqedonise-zaev-kerkon-voten-e-shqiptareve/20%Monthly2019-01-04 18:20
https://americaneye.al/e-reja-shqiptare-arrestohet-per-vrasje-ne-itali/20%Monthly2019-01-04 18:02
https://americaneye.al/studiuesit-mund-te-kene-gjetur-zgjidhjen-e-urise-ne-bote/20%Monthly2019-11-19 19:08
https://americaneye.al/venecia-vendos-takse-hyrese-per-vizitoret/20%Monthly2019-11-19 19:06
https://americaneye.al/keshilla-te-thjeshta-per-te-permiresuar-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-01-04 17:30
https://americaneye.al/prinderimi-pse-eshte-nje-detyre-e-veshtire/20%Monthly2019-01-04 16:50
https://americaneye.al/rama-feston-me-thacin-qofte-viti-i-krejt-shqiptarise/20%Monthly2019-01-04 16:29
https://americaneye.al/ambasadorja-e-shba-ne-tirane-kongresi-kthen-mbrapsht-kathleen-ann-kavalec/20%Monthly2019-01-04 20:30
https://americaneye.al/shenjat-e-pagabueshme-qe-tregojne-se-dikush-iu-pelqen/20%Monthly2019-01-04 15:35
https://americaneye.al/agjenti-i-hysajt-shperthen-ndaj-napolit-dhe-ancelottit-nese-nuk-luan/20%Monthly2019-01-04 15:32
https://americaneye.al/buffon-fans-i-dyshes-mbappe-neymar-do-te-fitojne-topin-e-arte-ne-pese-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2019-01-04 15:29
https://americaneye.al/ronaldo-nuk-kenaqet-dua-te-shenoj-me-shume-dhe-te-fitoj-gjithcka-me-juven/20%Monthly2019-01-04 15:24
https://americaneye.al/hakerat-sulmojne-politikanet-gjermane-edhe-merkel-ne-shenjester/20%Monthly2019-01-04 15:15
https://americaneye.al/nancy-pelosi-thirrje-per-unitet-ne-dhomen-e-perfaqesuesve/20%Monthly2019-01-04 15:12
https://americaneye.al/britania-paralajmeron-rusine-po-luani-shah-diplomatik/20%Monthly2019-01-04 14:45
https://americaneye.al/anetarja-myslimane-e-kongresit-dhe-mbulimi-i-kokes/20%Monthly2019-01-04 14:44
https://americaneye.al/shqiperia-e-vitit-1938-ne-syte-e-nje-francezi/20%Monthly2019-01-04 14:42
https://americaneye.al/roki-qeni-besnik-i-anxhelines-qe-ndihmoi-hetimet-e-policise-video/20%Monthly2019-01-04 14:33
https://americaneye.al/baba-une-po-largohem-te-dua-vazhdo-te-me-godasesh/20%Monthly2019-01-04 14:30
https://americaneye.al/brnabic-sulmon-bashkimin-doganor-shqiperi-kosove-sinjal-i-nje-shqiperie-te-madhe/20%Monthly2019-01-04 13:48
https://americaneye.al/igli-tare-skanon-cristiano-ronaldon-ja-cfare-perfiton-serie-a-prej-tij/20%Monthly2019-01-04 13:34
https://americaneye.al/ulja-e-tatim-fitimit-rama-kjo-lehtesi-fiskale-do-te-rrise-punesimin/20%Monthly2019-01-04 13:01
https://americaneye.al/ndryshime-ne-polici-rikthehet-drejtori-i-shkarkuar-nga-tahiri/20%Monthly2019-01-04 12:19
https://americaneye.al/bregu-merr-detyren-e-sekretares-se-pergjithshme-te-kbr-do-europianizojme-rajonin/20%Monthly2019-01-04 20:28
https://americaneye.al/gersheteza-dhe-flocka-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-06-05 13:46
https://americaneye.al/rama-flet-per-oxhakun-kazan-plehrash-seshte-shtepia-ime/20%Monthly2019-01-04 11:32
https://americaneye.al/dhermiu-mbulohet-nga-bora-foto/20%Monthly2019-01-04 15:11
https://americaneye.al/peshkaqeni-gjigant-u-zhduk-si-pasoje-e-nje-shperthimi-yjor/20%Monthly2019-11-19 19:02
https://americaneye.al/a-e-dini-cfare-e-shpejton-zhvillimin-e-trurit-te-femijet/20%Monthly2019-01-04 10:27
https://americaneye.al/makina-perplas-kembesoret-nje-viktime-dhe-dy-te-plagosur-emrat/20%Monthly2019-01-04 10:16
https://americaneye.al/shtriga-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:43
https://americaneye.al/athina-e-konfirmon-12-miljet-e-greqise-ne-jon-hyjne-ne-fuqi-ne-tetor/20%Monthly2019-01-04 14:31
https://americaneye.al/bsh-forcon-elementet-e-sigurise-per-monedhen-shqiptare/20%Monthly2019-01-04 12:17
https://americaneye.al/rama-uron-dite-te-mbare-me-nje-video-te-vecante/20%Monthly2019-01-04 09:24
https://americaneye.al/zbulohet-nje-fosil-i-big-bang-ut/20%Monthly2019-11-19 19:01
https://americaneye.al/njihni-aktorin-te-cilin-stalini-dhe-mao-e-urrenin-aq-shume-saqe-urdheruan-te-dy-vrasjen-e-tij/20%Monthly2019-11-19 19:00
https://americaneye.al/hapja-e-kufirit-kosove-shqiperi-zaev-ti-bashkohet-edhe-maqedonia/20%Monthly2019-01-04 12:12
https://americaneye.al/shtatzeni-ne-te-njejten-kohe-me-te-dashurin-e-perbashket/20%Monthly2019-01-04 09:00
https://americaneye.al/shba-irani-po-planifikon-leshimin-e-tre-raketave-jane-balistike/20%Monthly2019-01-04 08:57
https://americaneye.al/eksploziv-gjate-nates-bankomatit-ne-uren-vajgurore/20%Monthly2019-01-04 08:47
https://americaneye.al/permbysja-e-madhe-cparashikon-okb-per-popullsine-e-shqiperise/20%Monthly2019-01-04 20:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-4-janar-2019/20%Monthly2019-01-03 22:26
https://americaneye.al/eliminatoret-euro-2020-savicevic-vleresim-per-kosoven/20%Monthly2019-01-03 22:09
https://americaneye.al/sa-ofrojne-shqiptaret-per-virgjerine-nga-karta-e-telefonit-tek-10-mije-euro/20%Monthly2019-01-03 22:06
https://americaneye.al/krimi-ne-perendim-the-economist-mafia-shqiptare-tollumbacja-e-fryre-e-nje-miti/20%Monthly2019-01-04 12:17
https://americaneye.al/historia-e-gjuhes-angleze-pse-u-be-gjuha-me-popullore-ne-bote/20%Monthly2019-01-03 20:59
https://americaneye.al/shes-virgjerine-cmenden-shqiptaret-6500-oferta-ne-1-jave/20%Monthly2019-01-03 20:55
https://americaneye.al/shba-kongresi-i-ri-ben-betimin-pelosi-merr-drejtimin-e-dhomes/20%Monthly2019-01-03 20:14
https://americaneye.al/pija-qe-do-tju-ndihmoje-te-merrni-veten-pas-nje-nate-te-lodhshme/20%Monthly2019-01-03 19:45
https://americaneye.al/mavraj-i-jep-fund-ne-greqi-dhe-shfryn-shume-thashetheme/20%Monthly2019-01-03 19:24
https://americaneye.al/ndryshon-mosha-e-pensionit-grave-iu-rritet-me-2-muaj/20%Monthly2019-01-03 18:40
https://americaneye.al/hijet-e-erreta-te-teknologjise-gjate-vitit-2018/20%Monthly2019-11-19 18:59
https://americaneye.al/e-keni-tepruar-me-ushqim-e-pije-dieta-detox-per-pastrimin-e-trupit/20%Monthly2019-01-03 18:13
https://americaneye.al/misteri-i-kishes-ne-kepin-e-rodonit/20%Monthly2019-01-03 17:47
https://americaneye.al/moti-i-keq-ministria-e-mbrojtjes-leter-prefekteve-merrni-masa/20%Monthly2019-01-03 17:41
https://americaneye.al/shba-fillon-punen-kongresi-i-ri/20%Monthly2019-01-03 17:40
https://americaneye.al/10-perandorite-me-te-medha-ne-histori/20%Monthly2019-01-03 16:57
https://americaneye.al/nuk-mbyllen-pikat-e-basteve-procedohen-dy-persona-ne-tirane/20%Monthly2019-01-03 15:27
https://americaneye.al/sinoptikanet-ja-kur-zbardhet-tirana-nga-bora/20%Monthly2019-01-03 14:44
https://americaneye.al/sfidat-politike-te-2019-es-studentet-zgjedhjet-lokale-dhe-negociatat/20%Monthly2019-01-03 14:42
https://americaneye.al/ps-do-te-ndryshoje-statutin-perpara-zgjedhjeve-jo-me-forum-te-grave/20%Monthly2019-01-03 14:37
https://americaneye.al/arrestohet-kreu-i-jelekverdheve-ne-france-gjate-protestave-iu-gjet-nje-shkop/20%Monthly2019-01-03 14:06
https://americaneye.al/neser-mbyllet-autostrada-tirane-durres-arrsh-punimet-zgjasin-dy-jave/20%Monthly2019-01-03 14:05
https://americaneye.al/skadojne-1-4-mln-karta-id-e-pasaporta-duhen-ribere-perpara-qershorit/20%Monthly2019-01-03 14:04
https://americaneye.al/bilanci-i-nje-vit-vetingu-per-pastrimin-e-drejtesise-sa-konfirmuan-dhe-sa-u-shkarkuan/20%Monthly2019-01-03 14:07
https://americaneye.al/ronaldo-shperblehet-ne-dubai-shpallet-lojtari-me-i-mire-i-vitit-2018/20%Monthly2019-01-03 13:36
https://americaneye.al/as-ronaldo-dhe-as-lionel-messi-ky-eshte-lojtari-me-i-kushtueshem-ne-merkato/20%Monthly2019-01-03 13:34
https://americaneye.al/ora-e-maleve-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:43
https://americaneye.al/cfare-i-duhet-virgjereshes-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2019-01-03 13:04
https://americaneye.al/britani-te-rinjte-myslimane-pastrojne-qytetin-pas-vitit-te-ri/20%Monthly2019-01-03 12:33
https://americaneye.al/kush-eshte-vajza-shqiptare-qe-u-vra-nga-i-ati-ne-greqi-foto/20%Monthly2019-01-03 12:28
https://americaneye.al/u-paralizua-ne-krye-te-detyres-polici-hero-vazhdon-punen-vullnetarisht/20%Monthly2019-01-03 14:43
https://americaneye.al/shtojzovallet-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:44
https://americaneye.al/apple-shenon-renie-shkak-renia-e-ekonomise-kineze/20%Monthly2019-01-03 11:16
https://americaneye.al/biodiversiteti-shqiperia-zoteron-290-lloje-shpendesh-autokton-90-lloje-po-rrezikojne-zhdukjen/20%Monthly2019-01-03 14:41
https://americaneye.al/europianet-nuk-e-duan-trump-prandaj-u-zgjodha/20%Monthly2019-01-03 10:43
https://americaneye.al/schumacher-mbush-50-vjec-mes-mistereve-mbi-gjendjen-e-tij-shendetesore/20%Monthly2019-01-03 10:38
https://americaneye.al/perse-duhet-te-pini-kafe-para-se-te-shkoni-ne-palester/20%Monthly2019-01-03 10:23
https://americaneye.al/horror-ne-greqi-nuk-pranoi-lidhjen-me-afganin-shqiptari-vret-dhe-varros-vajzen-ne-oborr/20%Monthly2019-01-03 10:00
https://americaneye.al/i-dehur-vrau-gruan-dhe-kunaten-ne-ballsh-autori-ja-pse-se-lashe-te-shkonte-te-prinderit/20%Monthly2019-01-03 09:57
https://americaneye.al/pompeo-i-shqetesuar-per-rritjen-e-prodhimit-te-kokaines-ne-kolumbi/20%Monthly2019-01-03 09:34
https://americaneye.al/sateliti-kinez-zbret-ne-anen-me-te-larget-te-henes/20%Monthly2019-11-19 18:58
https://americaneye.al/bora-zbardh-nje-pjese-te-konsiderueshme-te-shqiperise-ngrica-ne-verilindje-e-juglindje/20%Monthly2019-01-03 09:03
https://americaneye.al/horoskopi-kinez-miu-2019-parashikimi-per-parate-dashurine-dhe-shendetin/20%Monthly2019-01-02 22:02
https://americaneye.al/histori-rruga-e-pergjakshme-e-augustit-drejt-lavdise/20%Monthly2019-01-02 21:20
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-3-janar-2019/20%Monthly2019-01-02 20:48
https://americaneye.al/mafia-profilet-e-5-familjeve-me-te-medha-te-cosa-nostra-s/20%Monthly2019-01-02 20:30
https://americaneye.al/2018-a-vit-i-erret-per-fluturimet-u-rriten-ndjeshem-aksidentet-ajrore/20%Monthly2019-01-02 20:02
https://americaneye.al/njihuni-me-kapot-e-mafias-shqiptare-emrat-dhe-historite-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-01-02 19:49
https://americaneye.al/viti-2019-viti-i-derrit-te-tokes-sipas-zodiakut-kinez-ja-cfare-parashikohet-per-ju/20%Monthly2019-01-02 20:01
https://americaneye.al/e-rralle-femija-i-pare-per-vitin-2019-ne-zvicer-eshte-shqiptar/20%Monthly2019-11-19 18:56
https://americaneye.al/mitt-romney-sulmon-trumpin-presidenti-kunderpergjigjet-ne-twitter/20%Monthly2019-01-02 19:10
https://americaneye.al/cfare-i-duhet-gaforres-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2019-01-02 19:01
https://americaneye.al/historia-e-armes-sekrete-te-nazisteve/20%Monthly2019-01-02 18:12
https://americaneye.al/theniet-e-mencura-20-keshilla-per-jeten-nga-triologjia-e-kumbarit/20%Monthly2019-01-02 18:11
https://americaneye.al/horoskopi-i-dashurise-per-vitin-2019-sipas-astrologut-te-njohur-russell-grant/20%Monthly2019-01-02 18:10
https://americaneye.al/keqesimi-i-motit-ne-bote-dhe-parashikimet-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-02 17:50
https://americaneye.al/ballsh-burri-i-dehur-slejon-gruan-te-shkoje-te-prinderit-per-vitin-e-ri-e-vret-bashke-me-motren/20%Monthly2019-01-02 20:00
https://americaneye.al/susan-miller-shenjat-me-me-fat-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-02 17:14
https://americaneye.al/shqiptaret-dhe-planet-a-b-c-d-per-be-ne/20%Monthly2019-01-02 16:55
https://americaneye.al/arritje-historike-me-fluturimin-e-sondes-new-horizons/20%Monthly2019-11-19 19:05
https://americaneye.al/artan-lame-absurde-shteti-shqiptar-nuk-ka-regjistruar-ende-pronat-e-veta-u-kerkon-qytetareve/20%Monthly2019-01-02 16:37
https://americaneye.al/vettingu-i-pedagogeve-gjoba-nga-1-deri-ne-3-mln-leke-per-plagjiaturen/20%Monthly2019-01-02 16:49
https://americaneye.al/ikin-emigrantet-krijohen-radhe-ne-doganat-me-greqine/20%Monthly2019-01-02 16:32
https://americaneye.al/zbulohet-nje-supertoke-vetem-60-vite-drite-larg/20%Monthly2019-11-19 19:04
https://americaneye.al/10-keshilla-per-nje-vit-te-suksesshem/20%Monthly2019-01-02 16:02
https://americaneye.al/shqiptari-hero-merr-shtetesine-greke-shpetoi-dhjetera-jete-njerezish-nga-flaket/20%Monthly2019-01-02 15:44
https://americaneye.al/gjinia-percaktohet-nga-nje-regjisor-i-fshehur-ne-adn/20%Monthly2019-01-02 15:36
https://americaneye.al/cfare-i-duhet-demit-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2019-01-02 15:25
https://americaneye.al/kukulla-barbi-mbush-60-vjec-dhe-nuk-ka-asnje-rrudhe/20%Monthly2019-01-02 14:57
https://americaneye.al/rekordi-i-nasa-s-arrihet-trupi-qiellor-me-i-larget-ndonjehere/20%Monthly2019-11-19 19:03
https://americaneye.al/fabregas-zhgenjen-milanin-kalon-te-monako/20%Monthly2019-01-02 13:52
https://americaneye.al/ndihmuan-ne-arratisjen-e-serbit-ne-pranga-edhe-2-police-ne-kukes/20%Monthly2019-01-02 13:50
https://americaneye.al/surprizon-jonida-maliqi-do-kendoj-shqip-ne-eurovizion/20%Monthly2019-01-02 13:49
https://americaneye.al/kuba-feston-60-vjetorin-e-revolucionit-dhe-kritikon-armiqesine-e-uashingtonit/20%Monthly2019-01-02 13:47
https://americaneye.al/neser-mbush-50-vjec-familja-schumacher-thyen-heshtjen/20%Monthly2019-01-02 13:42
https://americaneye.al/behuni-gati-neser-nis-java-e-dimrit-te-acarte/20%Monthly2019-01-02 13:39
https://americaneye.al/shqiptari-hero-ne-france/20%Monthly2019-01-02 13:21
https://americaneye.al/5-shenja-qe-tregojne-besnikeri-te-perjetshme-nga-partneri/20%Monthly2019-01-02 13:18
https://americaneye.al/dinozauri-me-antik-eshte-italian/20%Monthly2019-11-12 16:37
https://americaneye.al/zbulohet-farout-planeti-me-i-larget-i-sistemit-diellor/20%Monthly2019-11-12 16:37
https://americaneye.al/foto-grabitet-furgoni-i-blinduar-me-2-5-milione-euro-e-hapen-me-fadrome/20%Monthly2019-01-02 12:41
https://americaneye.al/ja-cfare-iu-duhet-peshqve-per-te-pasur-sukses/20%Monthly2019-01-02 12:28
https://americaneye.al/nje-ore-pasi-kishte-marre-detyren-ekzekutohet-kryebashkiaku-meksikan/20%Monthly2019-01-02 12:04
https://americaneye.al/nuk-kisha-leke-per-kufje-flori-mumajesi-tregon-si-e-humbi-degjimin-ne-njerin-vesh/20%Monthly2019-01-02 12:00
https://americaneye.al/media-rajonale-pas-kosoves-shqiperia-pa-kufi-edhe-me-malin-e-zi-maqedonine-dhe-greqine/20%Monthly2019-01-02 11:50
https://americaneye.al/grate-ne-shqiperi-kujdesen-me-shume-per-femijet-rekord-ne-europe/20%Monthly2019-01-02 11:38
https://americaneye.al/rita-ora-rikthen-veren-ne-mes-te-dimrit-foto/20%Monthly2019-01-02 11:18
https://americaneye.al/portet-shqiptare-pezullojne-lundrimin/20%Monthly2019-01-02 10:52
https://americaneye.al/rama-vit-pa-kumar-paste-kemben-e-mbare/20%Monthly2019-01-02 10:51
https://americaneye.al/autoret-e-masakres-ne-elbasan-u-ndihmuan-nga-nje-grup-kriminal-si-u-arratisen/20%Monthly2019-01-02 10:51
https://americaneye.al/sa-kohe-duhet-te-behesh-milioner-ne-shqiperi-nje-milion-dollare-mund-ti-arrijme-per-182-vite/20%Monthly2019-01-02 10:42
https://americaneye.al/izraeli-dhe-shba-goodbye-unesco/20%Monthly2019-01-02 13:50
https://americaneye.al/viti-2019-vit-i-nje-krize-te-re-ekonomike/20%Monthly2019-01-02 10:16
https://americaneye.al/10-ndertesat-me-te-pazakonta-ne-bote-foto/20%Monthly2019-11-12 16:30
https://americaneye.al/dy-shqiptare-arratisen-nga-burgu-ne-greqi-ja-emrat/20%Monthly2019-01-02 09:24
https://americaneye.al/10-qytetet-e-vjetra-me-piktoreske-ne-bote-foto/20%Monthly2019-11-12 16:36
https://americaneye.al/horoskopi-i-vitit-2019-si-do-ti-kemi-punet-me-parate/20%Monthly2019-01-01 21:54
https://americaneye.al/te-rrish-me-gjate-ne-shtrat-te-zgjat-jeten-e-thote-shkenca/20%Monthly2019-01-01 21:50
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-2-janar-2019/20%Monthly2019-01-01 21:14
https://americaneye.al/emma-dhe-ben-emrat-me-te-perdorur-per-femijet-ne-gjermani/20%Monthly2019-11-12 16:25
https://americaneye.al/shenjat-me-me-fat-per-muajin-janar-sipas-meri-shehut/20%Monthly2019-01-01 20:11
https://americaneye.al/fjalimi-i-presidentit-italian-boom-ne-rrjetet-sociale-10-mln-degjime/20%Monthly2019-01-01 19:39
https://americaneye.al/merr-detyren-shefi-i-ri-i-pentagonit/20%Monthly2019-01-01 19:38
https://americaneye.al/zgjidh-nje-qenush-dhe-mendo-nje-deshire/20%Monthly2019-11-12 16:24
https://americaneye.al/e-dini-sa-bebe-u-linden-sot-ne-bote/20%Monthly2019-01-01 19:22
https://americaneye.al/papa-bota-duhet-te-rigjeje-mahnitjen/20%Monthly2019-01-02 11:49
https://americaneye.al/historia-e-nje-unaze-argjendari-qe-vazhdon-traditen-e-punes-me-dore-ne-elbasan/20%Monthly2019-01-01 19:09
https://americaneye.al/horoskopi-vjetor-nga-paolo-fox-zbuloni-ckane-parashikuar-yjet-per-shendetin-dashurine-dhe-financat-gjate-2019-es/20%Monthly2019-01-01 18:27
https://americaneye.al/10-qytetet-me-popullsine-me-te-madhe-ne-bote/20%Monthly2019-11-12 16:23
https://americaneye.al/fotot-emocionuese-foshnja-gjendet-e-gjalle-pas-35-oresh-nen-rrenojat-e-pallatit-te-shembur/20%Monthly2019-01-01 17:45
https://americaneye.al/historia-e-kryqit-ne-qafen-e-putinit-dha-a-beson-ai-ne-te-vertete/20%Monthly2019-01-01 17:31
https://americaneye.al/vellezerit-malka/20%Monthly2019-01-01 19:05
https://americaneye.al/lajmi-i-mire-fiton/20%Monthly2019-01-01 16:30
https://americaneye.al/blendi-fevziu-flet-per-marredheniet-me-vajzat-dhe-kjo-pergjigje-e-tij-habit/20%Monthly2019-01-01 16:27
https://americaneye.al/video-edi-rames-i-futen-ne-dush-kryeministri-duke-u-lare-po-mbylle-mor-ate-goje/20%Monthly2019-01-01 16:15
https://americaneye.al/etika-e-perdorimit-te-shkopinjve-te-ngrenies/20%Monthly2019-01-01 15:25
https://americaneye.al/10-shtetet-me-te-pasura-ne-bote-per-vitin-2018/20%Monthly2019-01-01 13:53
https://americaneye.al/familja-qe-nuk-feston-buke-dhe-qumesht-naten-e-vitit-te-ri/20%Monthly2019-01-01 13:37
https://americaneye.al/nderrimi-i-viteve-neper-shqiperi-gjirokastra-nuk-shpenzon-per-fishekzjarre-fieri-harron-qe-ka-feste/20%Monthly2019-01-01 13:17
https://americaneye.al/viti-i-ri-vjen-me-renie-temperaturash-ja-parashikimi-i-motit-per-ditet-ne-vijim/20%Monthly2019-01-01 13:10
https://americaneye.al/njihuni-me-profesionet-qe-pritet-te-kerkohen-dhe-paguhen-me-shume-ne-shqiperi-ne-2019-n/20%Monthly2019-01-01 19:13
https://americaneye.al/gishtoja-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-01-01 11:41
https://americaneye.al/warren-plane-per-te-garuar-ne-zgjedhjet-2020/20%Monthly2019-01-01 11:03
https://americaneye.al/pese-gjerat-qe-do-te-ndodhin-ne-toke-100-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2019-11-12 16:20
https://americaneye.al/kryeministri-rama-i-jep-cekun-bebeve-te-pare-te-2019/20%Monthly2019-01-01 19:13
https://americaneye.al/10-datat-kyce-te-2019-es/20%Monthly2019-01-01 09:21
https://americaneye.al/nga-lojerat-e-fatit-tek-sistemi-i-ri-i-pagave-7-vendimet-qe-hyjne-ne-fuqi-me-1-janar/20%Monthly2019-01-01 09:17
https://americaneye.al/nje-tempull-per-te-gjitha-llojet-e-feve/20%Monthly2019-01-01 08:56
https://americaneye.al/lind-djale-femija-i-pare-per-2019/20%Monthly2019-01-01 17:04