XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-1-mars-2019/20%Monthly2019-02-28 23:16
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-dalema-zgjedhje-e-papergjegjshme-e-opozites/20%Monthly2019-03-01 10:43
https://americaneye.al/tirane-shperthim-me-eksploziv-lenda-plasese-te-dera-e-jashtme-e-nje-apartamenti/20%Monthly2019-02-28 21:26
https://americaneye.al/milo-opozita-do-te-tentoje-destabilizimin-e-vendit-ska-zgjidhje-tjeter/20%Monthly2019-02-28 20:58
https://americaneye.al/ngjela-fshikullon-opoziten-populli-do-te-marre-dru-dhe-do-ti-bjere/20%Monthly2019-02-28 20:51
https://americaneye.al/rama-ne-rai-2-krize-artificiale-nuk-ka-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-03-01 10:39
https://americaneye.al/rama-e-ftoi-ne-samitin-e-diaspores-basha-se-pranoj-kurre-ia-nxiu-faqen-shqiperise/20%Monthly2019-02-28 20:37
https://americaneye.al/ironia-e-murrizit-hyj-ne-parlament-kur-te-largohet-rama/20%Monthly2019-02-28 20:22
https://americaneye.al/prodhuesit-e-smartfoneve-rikthejne-butonat/20%Monthly2019-02-28 20:14
https://americaneye.al/kryemadhi-me-te-rinjte-ska-kthim-pas-mbeshtetje-per-ju/20%Monthly2019-02-28 20:09
https://americaneye.al/turqia-zgjedh-trajnerin-e-ri-por-do-te-mungoje-ndaj-shqiperise/20%Monthly2019-02-28 20:00
https://americaneye.al/salvini-i-jep-driten-jeshile-punesimit-te-emigranteve/20%Monthly2019-02-28 19:46
https://americaneye.al/gara-per-kreun-e-myslimaneve-myftiu-gurra-pritet-te-kerkoje-shtyrjen/20%Monthly2019-02-28 19:29
https://americaneye.al/binjaket-gjysme-identike-mjeket-zbulojne-misterin-e-tyre/20%Monthly2019-02-28 19:19
https://americaneye.al/10-te-lekundurit-e-opozites/20%Monthly2019-02-28 19:10
https://americaneye.al/fleckenstein-kryemadhi-na-la-pershtypjen-se-nuk-i-behet-vone-per-integrimin/20%Monthly2019-02-28 18:48
https://americaneye.al/fakte-qe-nuk-i-keni-ditur-super-fuqite-qe-kane-organet-tona/20%Monthly2019-02-28 18:41
https://americaneye.al/tre-akuzat-per-tahirin-artan-hoxha-pse-jane-te-veshtira-per-tu-provuar/20%Monthly2019-02-28 18:40
https://americaneye.al/ja-kush-eshte-femra-me-e-ndjekur-ne-instagram/20%Monthly2019-02-28 18:26
https://americaneye.al/shba-tarifat-te-pezullohen-demtojne-partneritetin-me-kosoven/20%Monthly2019-02-28 18:17
https://americaneye.al/cdo-gje-ka-bukurine-e-vet-por-te-duhen-sy-per-ta-pare-20-thenie-te-urta-te-konfucit/20%Monthly2019-02-28 18:13
https://americaneye.al/qendrimi-i-forte-i-delegacionit-te-pe-se-kunder-opozites-reagon-rama/20%Monthly2019-02-28 17:33
https://americaneye.al/shqiptari-nga-kosova-ben-realitet-endrren-amerikane/20%Monthly2019-02-28 16:57
https://americaneye.al/si-e-shkaterroi-kafeja-turke-nje-perandori-te-tere/20%Monthly2019-03-01 13:17
https://americaneye.al/drejtoria-e-tatimpagueseve-te-medhenj-takim-per-paketen-fiskale/20%Monthly2019-02-28 16:34
https://americaneye.al/miliona-euro-investim-ne-marken-e-re-te-rihannas/20%Monthly2019-02-28 16:21
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-bricjapit/20%Monthly2019-02-28 15:36
https://americaneye.al/vrases-lind-apo-behesh/20%Monthly2019-02-28 15:35
https://americaneye.al/italia-kerkon-mbi-30-mije-force-punetore-perfiton-edhe-shqiperia/20%Monthly2019-02-28 15:34
https://americaneye.al/20-thenie-nga-morgan-freeman-qe-do-tiu-sherbejne-si-leksione-jete/20%Monthly2019-02-28 15:25
https://americaneye.al/a-do-e-pranoje-mandatin-ish-keshilltari-i-metes-takohet-me-mikun-fleckenstein/20%Monthly2019-02-28 15:11
https://americaneye.al/morgan-freeman-pro-shqiptar-shfaqet-me-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2019-02-28 15:03
https://americaneye.al/qeveri-dhe-parlament-legjitim-ps-eurodeputetet-rrenuan-pretendimet-e-opozites/20%Monthly2019-02-28 14:55
https://americaneye.al/ministrja-balluku-standardi-euro-4-jo-me-mjete-te-viteve-2003-2004/20%Monthly2019-02-28 14:38
https://americaneye.al/gega-transmeton-qetesi-derbi-nuk-vlen-me-shume-se-ndeshjet-e-tjera/20%Monthly2019-02-28 14:18
https://americaneye.al/mema-nder-kukesit-kemi-hallet-tona-te-thyejme-mallkimin-5-vjecar/20%Monthly2019-02-28 14:10
https://americaneye.al/spalletti-nuk-flas-me-per-icardin-por-vetem-per-ata-qe-kane-per-zemer-interin/20%Monthly2019-02-28 14:07
https://americaneye.al/ancelotti-erdha-te-napoli-per-te-konkurruar-juventusin-renditja-nuk-eshte-e-genjeshtert/20%Monthly2019-02-28 14:01
https://americaneye.al/ukraine-nje-aktor-humori-garon-per-president-dhe-eshte-i-pari-ne-sondazhe/20%Monthly2019-02-28 13:49
https://americaneye.al/merkel-macron-te-gatshem-ti-japim-britanise-kohe-shtese-per-brexit-in/20%Monthly2019-02-28 13:48
https://americaneye.al/a-ka-frike-nga-arrestimi-tahiri-jam-i-dyti-pas-aldo-bares-flet-dhe-per-canten-e-baba-takut/20%Monthly2019-02-28 13:45
https://americaneye.al/basha-ka-nje-pyetje-per-eurodeputetet-se-ciles-i-pergjigjet-po-vete/20%Monthly2019-02-28 13:32
https://americaneye.al/mos-i-ndryshoni-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-28 13:26
https://americaneye.al/pse-deshtoi-samiti-trump-kim/20%Monthly2019-02-28 13:20
https://americaneye.al/shkencetaret-perpiqen-te-largojne-co2-nga-atmosfera/20%Monthly2019-02-28 13:15
https://americaneye.al/sacchi-komplimente-per-bardhezinjte-nese-nuk-do-te-kishim-juven-ne-europe-cfare-do-te-benim/20%Monthly2019-02-28 13:08
https://americaneye.al/ukraina-nuk-merr-pjese-ne-eurovizion-kengetarja-nuk-jam-kukull-politike/20%Monthly2019-02-28 13:00
https://americaneye.al/fotoja-turperuese-ky-eshte-topi-i-arte/20%Monthly2019-02-28 12:39
https://americaneye.al/shuhet-smaragda-kovaci-liceistja-e-fundit-e-liceut-francez-te-korces-mesonjesja-veterane-e-brezave/20%Monthly2019-02-28 12:38
https://americaneye.al/mos-na-ka-mallkuar-zoti-qe-nuk-po-behemi-nje-vend-si-gjithe-europa/20%Monthly2019-06-04 20:55
https://americaneye.al/pasuria-e-bashkeshortit-shkarkohet-anetarja-e-klp-se-antoneta-sevdari/20%Monthly2019-02-28 12:15
https://americaneye.al/kukesi-pret-shqiptare-dhe-serbe-ambasadori-i-serbise-klime-e-re-fale-rames-e-vucicit/20%Monthly2019-02-28 12:14
https://americaneye.al/nikolas-geixh-rizgjidhet-ne-krye-te-federates-panepirote-te-ngrihen-negociatat-per-integrimin-e-shqiperise/20%Monthly2019-02-28 15:33
https://americaneye.al/nga-ironia-ndaj-zonje-se-pare-te-qeveria-tranzitore-mesazhet-qe-dhane-eurodeputetet/20%Monthly2019-02-28 12:11
https://americaneye.al/zonja-e-pare-te-mos-pengoje-negociatat-lsi-sulm-ndaj-eurodeputeteve/20%Monthly2019-02-28 13:32
https://americaneye.al/eurodeputetet-kunder-qeverise-tranzitore/20%Monthly2019-02-28 13:19
https://americaneye.al/5-sekrete-bukurie-franceze-per-nje-pamje-te-persosur/20%Monthly2019-02-28 10:17
https://americaneye.al/fleckenstein-u-zhgenjeva-nga-kryetarja-e-lsi-ja-cfare-na-tha/20%Monthly2019-02-28 12:14
https://americaneye.al/historia-e-flamurit-me-te-lashte-ne-bote/20%Monthly2019-02-28 09:22
https://americaneye.al/vodafone-telekom-dhe-eagle-rrisin-serish-tarifat-e-paketave/20%Monthly2019-02-28 09:11
https://americaneye.al/trump-dhe-kim-dalin-pa-marreveshje/20%Monthly2019-02-28 08:42
https://americaneye.al/eurodeputetet-humbasin-durimin-me-opoziten-zonja-e-pare-sduhet-te-pengoje-negociatat/20%Monthly2019-02-28 12:10
https://americaneye.al/me-kishte-nxire-jeten-zbardhet-deshmia-e-16-vjecarit-qe-vrau-gjyshin/20%Monthly2019-02-28 09:41
https://americaneye.al/gjykatesit-tane-jane-te-cmendur-arben-frroku-ndez-parlamentin-e-holandes/20%Monthly2019-02-27 22:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-28-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-27 22:12
https://americaneye.al/myslim-murrizi-nuk-jam-politikan-endacak-komunistlleku-brenda-pd-se/20%Monthly2019-02-27 22:09
https://americaneye.al/10-menyra-per-te-zbuluar-nese-pjesa-e-djathte-e-trurit-tuaj-ajo-artistike-eshte-me-dominuese/20%Monthly2019-02-27 20:55
https://americaneye.al/fifa-tall-italine-gaboni-i-ka-stadiumet-me-te-mira-se-ju/20%Monthly2019-02-27 20:30
https://americaneye.al/meta-ne-egjipt-shqiperia-mirepret-sipermarrjet-egjiptiane/20%Monthly2019-02-27 19:57
https://americaneye.al/dallimi-mes-nje-vere-10-dollareshe-dhe-nje-vere-100-dollareshe/20%Monthly2019-02-27 19:32
https://americaneye.al/euro-e-nis-javen-me-rritje-por-larg-qendrueshmerise/20%Monthly2019-02-27 19:18
https://americaneye.al/rama-batute-me-majkon-fondet-i-menaxhon-ky-per-vjedhje-na-akuzojne-ne-pergjigjet-ministri-i-diaspores-edhe-kete-e-the/20%Monthly2019-02-27 18:54
https://americaneye.al/edi-rama-me-familjen-ne-rruget-e-kryeqytetit/20%Monthly2019-02-27 18:46
https://americaneye.al/ronaldo-demtohet-ne-kavilje-cr7-mungon-ne-napoli-per-te-mos-rrezikuar-atletico/20%Monthly2019-02-27 18:44
https://americaneye.al/rama-takon-eurodeputetet-delegacioni-i-pe-bisedoi-edhe-me-ministrin-e-brendshem/20%Monthly2019-02-27 18:42
https://americaneye.al/je-prind-i-ri-pagjumesia-ka-pasoja-edhe-6-vjet-pas-femijes-se-pare/20%Monthly2019-02-27 18:38
https://americaneye.al/vendimi-i-qeverise-shqiptareve-sdo-tu-nevojitet-vize-per-te-shkuar-ne-arabise-saudite/20%Monthly2019-02-27 18:32
https://americaneye.al/zgjedhjet-per-president-arrihet-marreveshja-mes-ali-ahmetit-dhe-zoran-zaev/20%Monthly2019-02-27 18:29
https://americaneye.al/10-ishujt-e-panjohur-te-europes-foto/20%Monthly2019-02-27 18:20
https://americaneye.al/lamtumire-katarakt-tani-mund-ta-largoni-pa-perdorur-kirurgjine/20%Monthly2019-02-27 18:03
https://americaneye.al/reali-tenton-te-grabise-neymar-plani-perfshin-edhe-james-rodriguez/20%Monthly2019-02-27 18:01
https://americaneye.al/nuk-i-ke-humbur-ti-ata-qe-jane-larguar-prej-teje-ata-te-kane-humbur-ty/20%Monthly2019-02-27 17:43
https://americaneye.al/kryemadhi-enigmatike-pas-takimit-me-delegacionin-e-pe-gjera-te-bukura-do-vijne/20%Monthly2019-02-27 17:41
https://americaneye.al/opozita-anulon-protesten-e-neserme-para-parlamentit-2/20%Monthly2019-02-27 17:12
https://americaneye.al/basha-pas-takimit-me-delegacionin-e-pe-rama-ka-shkaterruar-demokracine-miqte-tane-do-e-kuptojne/20%Monthly2019-02-27 16:58
https://americaneye.al/a-mund-ta-shpetojne-boten-rete-artificiale/20%Monthly2019-02-27 16:40
https://americaneye.al/pse-eshte-fat-te-keni-nje-moter-me-te-madhe/20%Monthly2019-02-27 16:28
https://americaneye.al/universiteti-me-i-mire-ne-bote-mbetet-harvard-ne-top-100-eshte-dhe-nje-italian/20%Monthly2019-02-27 16:00
https://americaneye.al/historia-e-alaskes-si-shba-ia-bleu-rusise-per-7-milione-dollare-dhe-35-kuriozitete/20%Monthly2019-02-27 15:29
https://americaneye.al/me-ramen-ben-sherr-dhe-ndodh-qe-pas-nje-jave-te-thote-qe-ke-te-drejte/20%Monthly2019-02-27 15:11
https://americaneye.al/vendi-prane-konfliktit-social-majko-rama-dhe-basha-te-ulen-jo-per-pazar/20%Monthly2019-02-27 15:08
https://americaneye.al/in-god-we-trust-historia-e-frazes-ikone-ne-dollarin-amerikan/20%Monthly2019-02-27 14:52
https://americaneye.al/evolucioni-i-njeriut-ne-vetem-90-sekonda-video/20%Monthly2019-02-27 14:40
https://americaneye.al/eurodeputetet-mberrijne-ne-tirane-ndermjetesojme-per-krizen/20%Monthly2019-02-27 14:28
https://americaneye.al/nagasaki-perla-midis-lindjes-dhe-perendimit-foto/20%Monthly2019-02-27 13:58
https://americaneye.al/vucic-serbet-kerkuan-te-terhiqen-nga-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2019-02-27 13:46
https://americaneye.al/lufte-ne-qiell-midis-indise-dhe-pakistanit-rrezohen-3-avione-ushtarake/20%Monthly2019-02-27 13:40
https://americaneye.al/trump-pas-takimit-me-kim-jong-un-nuk-ka-kthim-prapa-per-carmatimin-berthamor/20%Monthly2019-02-27 13:35
https://americaneye.al/nga-vijne-parate-false-qe-shohim-neper-filma/20%Monthly2019-02-27 13:24
https://americaneye.al/tirana-partizani-do-te-jete-edhe-derbi-i-trajnereve/20%Monthly2019-02-27 13:19
https://americaneye.al/sulmuan-fotografin-e-flamurtarit-procedohen-4-tifozet-e-partizanit/20%Monthly2019-02-27 13:17
https://americaneye.al/shakaja-e-kripur-e-sheznit-ka-luajtur-22-minuta-por-ka-tituj-sa-totti/20%Monthly2019-02-27 13:14
https://americaneye.al/rrjeti-i-njohur-i-hotelerise-vjen-ne-tirane-ndertesa-ne-zemer-te-kryeqytetit/20%Monthly2019-02-27 13:04
https://americaneye.al/automjetet-e-perdorura-qeveria-terhiqet-nga-vendimi/20%Monthly2019-02-27 12:55
https://americaneye.al/5-dite-per-te-mberritur-ne-irlande-8-shqiptaret-i-ndjek-fati-i-keq/20%Monthly2019-02-27 14:41
https://americaneye.al/cilat-vende-jane-ndihmuar-dhe-demtuar-nga-euro/20%Monthly2019-02-27 12:30
https://americaneye.al/trump-parashikoj-nje-te-ardhme-gjeniale-per-korene-e-veriut/20%Monthly2019-02-27 12:02
https://americaneye.al/emigracioni-zbraz-shqiperine-nga-burrat/20%Monthly2019-02-27 11:58
https://americaneye.al/turqia-nis-stervitjen-detare-me-te-madhe-ne-historine-e-saj/20%Monthly2019-02-27 11:54
https://americaneye.al/e-sulmoi-me-thike-gruaja-britanike-i-ben-gjemen-shqiptarit-te-denuar-per-vrasje/20%Monthly2019-02-27 11:30
https://americaneye.al/gjermania-bojkoti-i-opozites-i-gabuar-hap-i-madh-prapa/20%Monthly2019-02-27 11:21
https://americaneye.al/opozita-anulon-protesten-e-neserme-para-parlamentit/20%Monthly2019-02-27 11:17
https://americaneye.al/babai-nuk-i-flet-me-goje-pas-klipit-te-fundit-ja-cben-bebe-rexha-per-tu-pajtuar/20%Monthly2019-02-27 10:58
https://americaneye.al/zidane-i-mban-pezull-te-gjithe-pret-vetem-nje-telefonate-nga-agnelli/20%Monthly2019-02-27 13:10
https://americaneye.al/pavaresisht-championsit-fati-i-allegrit-te-juventusi-eshte-vendosur/20%Monthly2019-02-27 10:49
https://americaneye.al/sulmuan-policine-para-parlamentit-procedohen-8-persona-12-ne-kerkim/20%Monthly2019-02-27 10:43
https://americaneye.al/tentuan-te-trafikonin-100-kg-marijuane-policia-arreston-4-persona/20%Monthly2019-02-27 10:36
https://americaneye.al/a-jane-qytetet-e-vogla-me-te-zgjuara/20%Monthly2019-02-27 10:36
https://americaneye.al/510-mije-euro-dem-call-center-it-ndalohen-9-persona-ne-tirane/20%Monthly2019-02-27 12:55
https://americaneye.al/prokuroria-mbyll-hetimet-saimir-tahiri-merret-i-pandehur/20%Monthly2019-02-27 09:32
https://americaneye.al/vetting-shkarkohet-kryetari-i-pezulluar-i-gjykate-se-apelit/20%Monthly2019-02-27 11:57
https://americaneye.al/cfare-ndodh-nese-qendron-cdo-dite-per-20-minuta-keshtu/20%Monthly2019-02-27 09:13
https://americaneye.al/vendet-me-sekrete-ne-bote-foto/20%Monthly2019-02-27 08:40
https://americaneye.al/basha-beteja-qe-kemi-nisur-eshte-pa-kthim-udhetimi-drejt-be-i-dhimbshem/20%Monthly2019-02-27 11:20
https://americaneye.al/4-muaj-hetime-per-kapjen-e-peshkut/20%Monthly2019-02-27 08:23
https://americaneye.al/ligji-i-ri-emrat-e-pronareve-te-kompanive-offshore-ne-shqiperi-do-te-behen-publike/20%Monthly2019-02-27 08:01
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-27-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-26 21:51
https://americaneye.al/sa-shume-te-paskam-dashur-elvana-gjata-shfaqet-e-perlotur-ne-klipin-e-saj-me-te-ri-video/20%Monthly2019-02-26 21:29
https://americaneye.al/sterkaj-zbulon-telefonaten-me-vasilin-dhe-ka-nje-mesazh-te-forte-per-ish-koleget/20%Monthly2019-02-26 21:24
https://americaneye.al/basha-marredhenie-te-dyshimte-me-ruset-balla-16-shkurti-ishte-programuar-ne-podgorice/20%Monthly2019-02-26 21:11
https://americaneye.al/uiski-historia-e-ujit-te-jetes-dhe-diferenca-mes-whisky-dhe-whiskey/20%Monthly2019-02-26 21:06
https://americaneye.al/rritja-e-cmimeve-ne-turqi-erdogan-u-hap-lufte-tregtareve-i-quan-terroriste-te-ushqimit/20%Monthly2019-02-26 20:40
https://americaneye.al/kryemadhi-sulmon-nderkombetaret-diplomatet-e-huaj-jane-te-korruptuar/20%Monthly2019-02-26 20:35
https://americaneye.al/rusia-kunder-rames-reagim-i-ashper-per-deklarimin-kosova-bashkohet-me-shqiperine/20%Monthly2019-02-26 20:06
https://americaneye.al/mourinho-zbulon-te-ardhmen-klubi-im-i-ardhshem-duhet-te-jete-si-inter-i-tripletes/20%Monthly2019-02-26 19:58
https://americaneye.al/u-sulmua-nga-protestuesit-sterkaj-lleshaj-te-firmose-urdhrin-policia-me-te-gjitha-mjetet-kunder-agresivitetit/20%Monthly2019-02-26 19:43
https://americaneye.al/basha-nuk-e-njohim-as-policine-mosbindje-civile-nga-jugu-ne-veri/20%Monthly2019-02-26 19:13
https://americaneye.al/reagon-osbe-dhuna-seshte-pergjigjja-per-problemet-e-shqiperise/20%Monthly2019-02-26 19:04
https://americaneye.al/kuvendi-voton-strukturat-e-reja-per-klgj-dhe-klp/20%Monthly2019-02-26 18:59
https://americaneye.al/xhinse-te-grira-dhe-atlete-pis-a-po-i-tall-moda-te-varfrit/20%Monthly2019-02-26 18:49
https://americaneye.al/basha-rames-me-keto-akte-i-shpalle-lufte-qytetareve/20%Monthly2019-02-26 18:28
https://americaneye.al/policia-shperndan-me-gaz-lotesjelles-protesten-e-opozites/20%Monthly2019-02-26 20:34
https://americaneye.al/video-momenti-kur-monika-kryemadhi-vrapon-pas-hedhjes-se-gazit-lotsjelles/20%Monthly2019-02-26 18:09
https://americaneye.al/kryemadhi-e-revoltuar-vershon-ne-shesh-zbraz-mllefin-ndaj-grave-te-ps-se/20%Monthly2019-02-26 18:08
https://americaneye.al/kryemadhi-popullit-ne-jemi-si-ju/20%Monthly2019-02-26 17:56
https://americaneye.al/perplasje-protestues-polici-tentohet-te-hyhet-brenda-kuvendit-hidhet-gaz-lotsjelles/20%Monthly2019-02-26 17:45
https://americaneye.al/gjonaj-do-te-hetohen-te-gjithe-ish-zyrtaret-e-larte/20%Monthly2019-02-26 17:16
https://americaneye.al/dy-here-sa-nju-jorku-alarmi-i-nasa-s-per-thyerjen-e-nje-ajsbergu/20%Monthly2019-02-26 17:09
https://americaneye.al/ruci-ps-se-i-shtohet-sot-nje-tjeter-deputet/20%Monthly2019-02-26 17:05
https://americaneye.al/protestuesit-djegin-goma-para-godines-se-parlamentit/20%Monthly2019-02-26 17:03
https://americaneye.al/pas-klosit-protestuesit-perplasen-me-deputetin-e-ps-se/20%Monthly2019-02-26 16:59
https://americaneye.al/rama-ne-lushnje-myslim-murrizi-i-vetmi-me-dy-pare-mend-ne-koke/20%Monthly2019-02-26 16:47
https://americaneye.al/si-mund-te-kurseje-para-nje-familje-prej-4-personash/20%Monthly2019-02-26 16:42
https://americaneye.al/reforma-ne-drejtesi-hysi-meta-te-dale-mbi-palet-te-propozoje-kandidatet/20%Monthly2019-02-26 16:39
https://americaneye.al/basha-thirrje-policise-hiqni-kapelet-kapni-hajdutet/20%Monthly2019-02-26 16:18
https://americaneye.al/opozita-rrethon-parlamentin-protestuesit-sulmojne-blendi-klosin/20%Monthly2019-02-26 16:07
https://americaneye.al/salvini-kunder-sorosit-ta-mposhtim-sic-beri-skenderbeu-me-turqit-video/20%Monthly2019-02-26 14:49
https://americaneye.al/lloji-me-i-keq-i-armiqve-jane-lajkataret-10-thenie-frymezuese-per-jeten/20%Monthly2019-02-26 14:41
https://americaneye.al/51-thenie-brilante-per-te-pasur-sukses-perballe-deshtimeve-te-jetes/20%Monthly2019-06-04 20:55
https://americaneye.al/solari-zbulon-titullarin-e-vetem-dhe-te-padiskutueshem-te-reali/20%Monthly2019-02-26 14:39
https://americaneye.al/new-york-times-trump-dhe-kim-jong-un-mund-te-shpallin-fundin-e-luftes-mes-koreve/20%Monthly2019-02-26 14:38
https://americaneye.al/modric-ka-rinovuar-me-realin-zbulohet-skema-perez/20%Monthly2019-02-26 14:37
https://americaneye.al/romance-me-bradley-cooper-lady-gaga-thyen-heshtjen/20%Monthly2019-02-26 14:35
https://americaneye.al/hetim-pasuror-tre-gjyqtareve-te-dritan-dajtit/20%Monthly2019-02-26 14:33
https://americaneye.al/brazili-nuk-do-ti-lejoje-shtetet-e-bashkuara-te-pushtojne-venezuelen-nga-territori-i-saj/20%Monthly2019-02-26 14:21
https://americaneye.al/dobia-e-vajit-te-peshkut/20%Monthly2019-02-26 14:08
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-ishte-vendim-i-berishes-skenari-i-bashes-ishte-greve-urie-si-e-metes/20%Monthly2019-02-26 14:34
https://americaneye.al/ps-kerkoi-djegien-e-dakos-mziut-dhe-ismailit-por-kqz-rrezon-kerkesen/20%Monthly2019-02-26 13:45
https://americaneye.al/rikthimi-i-mundshem-tek-interi-jose-mourinho-dua-te-punoj-ne-nje-klub-qe-me-mbeshtet/20%Monthly2019-02-26 13:33
https://americaneye.al/goditi-me-grusht-gjyqtarin-disiplina-perjashton-perjete-portierin-e-shenkollit/20%Monthly2019-02-26 13:24
https://americaneye.al/nje-kardinal-shpallet-fajtor-per-agresion-seksual-mbi-dy-femije/20%Monthly2019-02-26 13:20
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-sadije-agolli/20%Monthly2019-02-26 13:15
https://americaneye.al/nje-ajsberg-dy-here-me-i-madh-se-nju-jorku-rrezikon-te-shkeputet-nga-antarktida/20%Monthly2019-02-26 13:12
https://americaneye.al/vrau-kunaten-arrestohet-ne-peshkopi-autori/20%Monthly2019-02-26 13:07
https://americaneye.al/deklarata-e-bashes-per-dakon-prokuroria-nuk-eshte-nen-hetim/20%Monthly2019-02-26 13:05
https://americaneye.al/10-teori-konspirative-per-jashtetokesoret/20%Monthly2019-02-26 12:57
https://americaneye.al/sekretet-e-vitamines-k-per-cfare-na-sherben-dhe-ku-ta-gjejme/20%Monthly2019-02-26 12:52
https://americaneye.al/vrau-shokun-pas-sherrit-per-politiken-vetedorezohet-ne-polici-autori/20%Monthly2019-02-26 12:36
https://americaneye.al/cili-mendoni-se-eshte-cifti-me-i-lumtur-ja-ctregon-pergjigjja-per-raportin-tuaj/20%Monthly2019-02-26 12:31
https://americaneye.al/6-kuriozitete-te-pabesueshme-mbi-angline/20%Monthly2019-02-26 12:15
https://americaneye.al/shkoder-vrane-shokun-per-nje-kapele-20-vite-burg-per-dy-autoret/20%Monthly2019-02-26 12:01
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-gaforres/20%Monthly2019-02-26 11:58
https://americaneye.al/u-ndane-ne-femijeri-fati-i-ribashkon-pas-70-vitesh/20%Monthly2019-02-26 11:32
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-soreca-paqartesia-do-zgjase-me-shume-se-ckemi-menduar/20%Monthly2019-02-26 11:29
https://americaneye.al/balluku-inspekton-rrugen-e-rinasit-nderhyrje-e-menjehershme-per-te-eliminuar-rrezikshmerine-e-kryqezimeve/20%Monthly2019-02-26 11:23
https://americaneye.al/10-urat-me-te-rrezikshme-ne-bote-do-te-guxonit-te-ecni-mbi-to-foto/20%Monthly2019-02-26 11:22
https://americaneye.al/junker-nderpret-fjalimin-i-hap-telefonin-gruas-ne-mes-te-konferences-video/20%Monthly2019-02-26 10:47
https://americaneye.al/cfare-po-ndodh-me-rezervat-e-arit-ne-bote-ne-tregun-e-arit-eshte-nje-klime-lufte-te-ftohte/20%Monthly2019-02-26 10:41
https://americaneye.al/fqinje-te-veshtire-be-dhe-liga-arabe/20%Monthly2019-02-26 13:17
https://americaneye.al/bebe-rexha-sherr-me-te-atin-boll-publikove-pornografi-me-vjen-turp-kudo-qe-shkoj/20%Monthly2019-02-26 10:36
https://americaneye.al/si-i-trajton-athina-minoritetet-reportazhi-i-bbc-qe-ka-acaruar-greket/20%Monthly2019-02-26 10:28
https://americaneye.al/myslim-murrizi-nje-mesazh-per-kermillin-politik-ne-opinion-dhe-per-bilbilushat-e-pd/20%Monthly2019-02-26 10:21
https://americaneye.al/a-e-dini-se-perse-avionet-kane-gjithnje-ngjyre-te-bardhe/20%Monthly2019-02-26 10:15
https://americaneye.al/perimja-e-mbreterve-per-cfare-eshte-i-mire-shpargu/20%Monthly2019-02-26 09:50
https://americaneye.al/eksperti-gjerman-per-ballkanin-opozita-dhe-qeveria-mbajne-pergjegjesi-per-te-ardhmen-e-vendit/20%Monthly2019-02-26 13:16
https://americaneye.al/ps-seance-surprize-opozita-organizohet-per-proteste-me-urgjence-me-urgjence/20%Monthly2019-02-26 09:59
https://americaneye.al/10-personazhet-me-te-dashur-te-historise/20%Monthly2019-02-26 08:42
https://americaneye.al/renia-e-ashensorit-ne-don-bosko-arrestohet-tekniku/20%Monthly2019-02-26 08:34
https://americaneye.al/nga-hudhra-te-rozmarina-5-bimet-qe-luftojne-kancerin/20%Monthly2019-02-26 08:30
https://americaneye.al/laburistet-gati-te-mbeshtesin-nje-referendum-te-dyte-per-brexit-in/20%Monthly2019-02-26 08:08
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-26-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-25 22:25
https://americaneye.al/brace-ka-pasur-vjedhje-votash-ne-keto-qytete/20%Monthly2019-02-25 22:05
https://americaneye.al/sondazhi-ne-greqi-opozita-ne-avantazh-te-ndjeshem-eshte-kunder-shqiperise/20%Monthly2019-02-25 21:52
https://americaneye.al/a-eshte-nen-hetim-vangjush-dako-reagon-prokuroria/20%Monthly2019-02-25 21:45
https://americaneye.al/inzaghi-sfida-me-milanin-ne-moment-delikat-kemi-emergjence-ne-mbrojtje/20%Monthly2019-02-25 21:42
https://americaneye.al/gattuso-kujdes-ndaj-lazios-suksesi-fale-angazhimit-te-skuadres/20%Monthly2019-02-25 21:40
https://americaneye.al/ne-nje-krah-me-pdiu-dule-bashke-si-opozite-por-snderveprojme/20%Monthly2019-02-25 21:39
https://americaneye.al/jepuni-mungesen-tuaj-atyre-qe-nuk-vleresojne-pranine-tuaj/20%Monthly2019-02-25 21:35
https://americaneye.al/thaci-cfare-ndodhi-mes-rames-dhe-haradinajt-ne-shtepine-time/20%Monthly2019-02-25 20:42
https://americaneye.al/bojkoti-dhe-reformat-7-eurodeputete-ne-tirane-para-protestes/20%Monthly2019-02-25 20:41
https://americaneye.al/pence-shba-mbeshtet-100-per-qind-juan-guaidon/20%Monthly2019-02-25 20:17
https://americaneye.al/shqiperia-me-pak-kafene-ulet-numri-shtohen-restorantet-e-reja/20%Monthly2019-02-25 19:50
https://americaneye.al/patozi-pd-ne-prag-te-humneres-duhen-larguar-skifteret/20%Monthly2019-02-25 19:30
https://americaneye.al/si-te-jemi-te-lumtur-shkenca-na-jep-9-keshillat-ideale/20%Monthly2019-02-25 19:27
https://americaneye.al/studimi-xhenxhefili-vret-qelizat-kanceroze/20%Monthly2019-02-25 19:10
https://americaneye.al/rama-mesazh-deputeteve-socialiste-jo-debate-e-replika-me-koleget-e-arratisur/20%Monthly2019-02-25 19:10
https://americaneye.al/opozita-te-hyje-ne-kuvend-thirrja-e-drejtuesit-te-grupit-te-eurodeputeteve-qe-vizitojne-shqiperine/20%Monthly2019-02-25 18:49
https://americaneye.al/janari-shenoi-ulje-te-numrit-te-turisteve/20%Monthly2019-02-25 18:26
https://americaneye.al/kujdes-me-alkoolin-rritet-numri-i-transplanteve-te-melcise/20%Monthly2019-02-25 18:24
https://americaneye.al/bloomberg-shqiperia-nder-vendet-me-te-shendetshme-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-25 18:16
https://americaneye.al/testet-e-f1-a-eshte-mercedesi-nen-presion-e-ferrarit/20%Monthly2019-02-25 18:10
https://americaneye.al/fitoi-pafajesine-demshperblehet-ish-drejtori-i-burgjeve/20%Monthly2019-02-25 17:52
https://americaneye.al/caji-i-zi-nje-aleat-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2019-02-25 17:42
https://americaneye.al/diplomati-i-hekurt-amerikan-merr-ne-dore-marredheniet-me-europen/20%Monthly2019-02-25 17:19
https://americaneye.al/drejtuesja-e-re-e-partise-se-merkelit-rusia-do-te-destabilizoje-europen/20%Monthly2019-02-25 17:18
https://americaneye.al/psg-verratti-gati-marreveshja-e-re/20%Monthly2019-02-25 16:56
https://americaneye.al/duhanpires-mesojeni-tani-se-nga-cfare-perbehet-nje-cigare/20%Monthly2019-02-25 16:46
https://americaneye.al/30-thenie-brilante-te-zhan-pol-sartrit-per-krizen-tuaj-ekzistenciale/20%Monthly2019-02-25 16:19
https://americaneye.al/tirane-bie-ashensori-i-pallatit-lendohet-24-vjecarja/20%Monthly2019-02-25 16:19
https://americaneye.al/neymar-nostalgjik-per-kohen-te-barcelona-nuk-i-permban-lotet-per-messin/20%Monthly2019-02-25 16:01
https://americaneye.al/adn-ja-e-shpall-te-pafajshem-pas-40-viteve/20%Monthly2019-02-25 15:50
https://americaneye.al/20-libra-te-rendesishem-klasike-qe-ju-bejne-te-ndiheni-i-lexuar/20%Monthly2019-02-25 15:41
https://americaneye.al/me-thuaj-si-e-ke-emrin-te-te-tregoj-sa-i-suksesshem-do-te-jesh/20%Monthly2019-02-25 15:17
https://americaneye.al/dedikimi-i-ndjere-i-ajola-xoxes-per-babain-shpirti-me-eshte-care-ne-dysh/20%Monthly2019-02-25 14:58
https://americaneye.al/themeluesi-i-theatre-mondial-nuk-jam-kunder-ardhjes-se-aleksander-moisiut-ne-paris-do-ta-duartrokas/20%Monthly2019-02-25 14:51
https://americaneye.al/arme-dhe-aparteid-leka-zogu-nje-mbret-shqiptar-ne-afriken-e-jugut/20%Monthly2019-02-25 14:47
https://americaneye.al/shqiptari-nga-partia-e-erdoganit-zgjidhet-kryetari-i-ri-i-parlamentit/20%Monthly2019-02-25 14:43
https://americaneye.al/shehi-sulmi-i-opozites-do-te-jete-360-grade/20%Monthly2019-02-25 14:39
https://americaneye.al/ne-hipoteken-e-durresit-punesohen-5-studente-ekselente/20%Monthly2019-02-25 14:36
https://americaneye.al/presidenti-per-krizen-politike-behuni-te-pergjegjshem/20%Monthly2019-02-25 14:34
https://americaneye.al/shifrat-e-frikshme-te-guardioles-a-do-ta-thyeje-rekordin-e-fergusonit/20%Monthly2019-02-25 14:26
https://americaneye.al/kqz-nuk-pranon-doreheqjet-e-opozites/20%Monthly2019-02-25 14:14
https://americaneye.al/kim-jong-un-me-tren-te-blinduar-per-tu-takuar-trumpin/20%Monthly2019-02-25 14:08
https://americaneye.al/bilardo-per-tu-qetesuar-ndaj-may-t-rritet-presioni-per-shtyrjen-e-brexit-it/20%Monthly2019-02-25 13:50
https://americaneye.al/brukseli-djegia-e-mandateve-nga-opozita-akt-kunder-be-se/20%Monthly2019-02-25 14:31
https://americaneye.al/shen-valentini-i-vetmuar-i-viola-spiros-ndahet-nga-i-dashuri-pasanik-dhe-prish-planet-per-jete-te-re-ne-shba/20%Monthly2019-02-25 13:27
https://americaneye.al/cassano-icardi-ka-probleme-me-sllavet-e-interit/20%Monthly2019-02-25 13:18
https://americaneye.al/marotta-kemi-pesuar-dem-te-madh-nga-sistemi-var-icardi-eshte-folur-shume/20%Monthly2019-02-25 13:14
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-dini-nese-flini-ne-ane/20%Monthly2019-02-25 13:05
https://americaneye.al/horoskopi-ja-cfare-ndodh-me-12-shenjat-kur-partneri-ja-i-braktis/20%Monthly2019-02-25 12:48
https://americaneye.al/panxhari-i-kuq-arma-sekrete-kunder-kancerit-por-edhe-per-nje-sere-semundjesh-te-tjera/20%Monthly2019-02-25 12:43
https://americaneye.al/kafsha-e-pare-qe-shihni-ne-foto-zbulon-te-fshehtat-e-karakterit-tuaj/20%Monthly2019-02-25 12:27
https://americaneye.al/sa-gjate-mund-te-duroje-nje-femer-pa-bere-seks-ja-cndodh-me-organizmin-e-saj/20%Monthly2019-02-25 12:23
https://americaneye.al/analiza-juventusi-fiton-por-nuk-bind/20%Monthly2019-02-25 12:15
https://americaneye.al/spanja-mund-italine-si-vendi-me-i-shendetshem-ne-bote-ja-ku-renditet-shqiperia/20%Monthly2019-02-25 11:50
https://americaneye.al/opozita-greke-kunder-jo-celjes-se-negociatave-shqiperi-be/20%Monthly2019-02-25 14:43
https://americaneye.al/nga-dritan-hila-mund-te-vraposh-por-nuk-i-shpeton-dot-burgut/20%Monthly2019-02-25 11:28
https://americaneye.al/premiere-afrimi-ne-shkretetire-samiti-i-be-dhe-liges-arabe/20%Monthly2019-02-25 11:26
https://americaneye.al/rita-ora-shkelqen-ne-festen-e-cmimeve-oskar-foto/20%Monthly2019-02-25 11:23
https://americaneye.al/histori-suksesi-florentina-ferati-vajza-shqiptare-qe-punon-per-facebook/20%Monthly2019-02-25 11:08
https://americaneye.al/borziloku-mrekullia-e-gjelber-shqiptare-bima-qe-mban-larg-virozat-ja-si-ta-perdorni/20%Monthly2019-02-25 10:54
https://americaneye.al/lufta-tregtare-drejt-fundit-trump-shtyn-rritjen-e-tarifave-ndaj-produkteve-kineze/20%Monthly2019-02-25 10:44
https://americaneye.al/trump-koreja-komuniste-mund-te-behet-fuqi-e-madhe-nese/20%Monthly2019-02-25 10:43
https://americaneye.al/klp-pse-nuk-e-shkarkojme-dot-arta-markun/20%Monthly2019-02-25 10:41
https://americaneye.al/largimi-i-opozites-rama-parlamenti-vijon-balla-te-enjten-klgj-dhe-klp/20%Monthly2019-02-25 10:38
https://americaneye.al/balilit-i-pranohet-gjykimi-i-shkurtuar-me-12-mars-pretenca/20%Monthly2019-02-25 10:45
https://americaneye.al/zoti-i-botes-se-krimit-12-kuriozitete-rreth-planetit-pluton/20%Monthly2019-02-25 10:15
https://americaneye.al/a-do-te-jete-2019-a-viti-i-euro-skeptikeve/20%Monthly2019-02-25 10:05
https://americaneye.al/po-falimentojne-dhe-bizneset-e-preferuara-te-shqiptareve/20%Monthly2019-02-25 09:32
https://americaneye.al/facebook-rrjeti-social-me-i-perdorur-ne-shqiperi-gjate-2019-s/20%Monthly2019-02-25 11:32
https://americaneye.al/the-mirror-mafia-shqiptare-zoteron-tregun-5-miliarde-paund-te-kokaines-ne-britani/20%Monthly2019-02-25 09:13
https://americaneye.al/ermal-meta-ne-itali-nuk-jam-ndjere-i-diskriminuar/20%Monthly2019-02-25 10:45
https://americaneye.al/shqiperia-dhe-fqinjet-e-tjere-pavlopoulos-kerkon-unitet-ne-greqi-dhe-sulmon-camet/20%Monthly2019-02-25 10:41
https://americaneye.al/tapeti-i-kuq-i-oscars-kendall-jenner-i-heq-te-gjitha-foto/20%Monthly2019-02-25 09:04
https://americaneye.al/tapeti-i-kuq-me-i-bukur-i-te-gjitha-koherave-te-gjitha-veshjet-mbreselenese-nga-ceremonia-e-cmimeve-oscar/20%Monthly2019-02-25 09:00
https://americaneye.al/lady-gaga-per-pak-sa-nuk-puthet-me-bradley-cooper-ne-syte-e-irina-shayk-video/20%Monthly2019-02-25 08:52
https://americaneye.al/oscars-triumfon-filmi-green-book/20%Monthly2019-02-25 09:09
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-25-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-24 22:08
https://americaneye.al/kush-e-shpiku-simbolin-e-shqiponjes-me-duar/20%Monthly2019-02-24 22:06
https://americaneye.al/si-ta-dalloni-qe-se-largu-nje-te-shenjes-se-peshqve/20%Monthly2019-02-24 22:02
https://americaneye.al/interi-le-dy-pike-me-fiorentinen-var-i-protagonist/20%Monthly2019-02-24 21:59
https://americaneye.al/keto-shenja-te-zodiakut-nuk-i-parashikoni-dot-ja-perse/20%Monthly2019-02-24 21:55
https://americaneye.al/sigurimsa-ne-nivele-te-larta-shteterore-fischer-kjo-eshte-e-tepert/20%Monthly2019-02-25 09:21
https://americaneye.al/djegia-e-mandatit-rudina-hajdari-e-pavendosur-vendim-me-rrisk/20%Monthly2019-02-24 21:54
https://americaneye.al/penalltite-fatale-per-chelsean-manchester-city-fiton-carabao-cup-per-te-dytin-vit-radhazi/20%Monthly2019-02-24 20:27
https://americaneye.al/20-rregullat-e-indigjeneve-nuk-eshte-e-veshtire-te-jesh-njeri-i-mire/20%Monthly2019-02-25 12:02
https://americaneye.al/ben-tatuazh-emrin-e-djalit-por-zbulon-qe-seshte-i-tij/20%Monthly2019-02-24 19:31
https://americaneye.al/qeveria-terhiqet-pas-dy-muajsh-do-lejoje-importin-e-automjeteve-te-vjetra/20%Monthly2019-02-24 19:21
https://americaneye.al/kisha-e-anglise-heq-rregullin-400-vjecar-jo-lutje-cdo-jave/20%Monthly2019-02-24 18:54
https://americaneye.al/ceshtja-came-e-pakapercyeshme-presidenti-grek-tregon-dy-pengesat-e-shqiperise-per-integrimin-ne-be/20%Monthly2019-02-24 18:45
https://americaneye.al/psikologji-mos-lejoni-qe-njerezit-tju-trajtojne-keq-vetem-sepse-i-doni-ata/20%Monthly2019-02-24 18:28
https://americaneye.al/laburistet-brexit-me-marreveshje-ose-serish-referendum/20%Monthly2019-02-24 18:22
https://americaneye.al/lekura-e-ananasit-tashme-edhe-ne-industrine-e-modes/20%Monthly2019-02-24 18:00
https://americaneye.al/taken-by-albania-filmi-qe-i-dha-jete-nje-fushate-per-turizmin/20%Monthly2019-02-24 17:45
https://americaneye.al/perjashtimi-i-murrizit-alibeaj-dhe-dollapi-marrin-ne-dore-pd-e-lushnjes-nisin-ndarjen-e-re-te-deges/20%Monthly2019-02-24 17:26
https://americaneye.al/ne-ikim-por-kesaj-vajze-angleze-shqiperia-i-duket-vendi-me-i-bukur-ne-bote/20%Monthly2019-02-24 22:29
https://americaneye.al/rruga-me-e-bukur-dhe-me-e-rrezikshme-ne-bote/20%Monthly2019-02-24 17:07
https://americaneye.al/aplikacioni-qe-identifikon-fytyrat-e-panjohura-te-luftes-civile/20%Monthly2019-02-24 16:57
https://americaneye.al/ja-sa-shoqe-te-ngushta-do-te-kete-nje-femer-gjate-jetes-se-saj/20%Monthly2019-02-24 16:48
https://americaneye.al/del-piero-behet-president-ja-klubi-amerikan-qe-kam-blere/20%Monthly2019-02-24 16:33
https://americaneye.al/nese-rreshqet-si-eshte-te-ngjisesh-shkembin-pa-litare-foto/20%Monthly2019-02-24 16:11
https://americaneye.al/fuqia-e-kotecit/20%Monthly2019-02-24 15:57
https://americaneye.al/vetmia-kushton-125-milione-dollare-foto/20%Monthly2019-02-24 15:39
https://americaneye.al/lufta-e-kines-dhe-rusise-per-ballkanin/20%Monthly2019-02-24 15:19
https://americaneye.al/rama-porosi-te-veteve-jo-ne-debat-televiziv-me-te-arratisurit-nga-kuvendi/20%Monthly2019-02-24 14:57
https://americaneye.al/ai-beri-trajnerin-te-lumtur-mediat-gjermane-vleresojne-amir-abrashin/20%Monthly2019-02-24 14:49
https://americaneye.al/alex-ferguson-merr-vendimin-ky-duhet-te-jete-trajneri-i-ardhshem-i-united/20%Monthly2019-02-24 14:30
https://americaneye.al/cfare-po-ndodh-me-tregun-e-qirase-ne-kryeqytet/20%Monthly2019-02-24 14:00
https://americaneye.al/nga-djegia-e-grades-se-fundit-te-besetytnite-10-gjerat-qe-nuk-i-kemi-ditur-per-orinda-huten/20%Monthly2019-02-24 13:44
https://americaneye.al/alves-tregon-shqiperine-ne-kazakistan-atje-punova-pa-u-paguar-por-eshte-vend-qe-e-do-futbollin/20%Monthly2019-02-24 13:16
https://americaneye.al/elvana-gjata-ndahet-nga-i-fejuari-ja-arsyet-pse-i-dha-fund-lidhjes-me-biznesmenin-qe-eshte-ne-kerkim/20%Monthly2019-02-24 13:11
https://americaneye.al/oketa-djegia-e-mandateve-te-rrezoje-paktin-rama-berisha-e-verteta-e-kandidimit-ne-durres/20%Monthly2019-02-24 12:58
https://americaneye.al/rama-serish-per-median-italiane-nuk-ka-kaos-ne-shqiperi-opozita-ka-frike-nga-reforma-ne-drejtesi/20%Monthly2019-02-24 12:57
https://americaneye.al/haradinaj-nuk-dorehiqem-presionet-jane-shtuar-per-heqjen-e-takses-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-24 12:49
https://americaneye.al/klop-per-takimin-kunder-junajtid-ti-mundim-se-na-urrejne-fergusonin-e-kam-admiruar-gjithmone/20%Monthly2019-02-24 12:32
https://americaneye.al/ish-agjenti-i-icardit-sulmon-wanda-n-mauro-humbi-perulesine-prej-saj/20%Monthly2019-02-24 12:29
https://americaneye.al/kryepeshkopi-i-tiranes-dhe-durresit-situate-tragjike-dialogu-eshte-rruga-e-vetme/20%Monthly2019-02-24 12:20
https://americaneye.al/haradinaj-rreth-40-serbe-kane-aplikuar-per-te-qene-ushtare-te-kosoves/20%Monthly2019-02-24 12:12
https://americaneye.al/letra-e-aleksander-moisiut-per-gazeten-franceze-pse-e-anulova-turneun-ne-paris/20%Monthly2019-02-24 11:52
https://americaneye.al/kaos-dhe-viktima-ne-venezuele-pompeo-ka-ardhur-koha-per-te-vepruar/20%Monthly2019-02-24 11:33
https://americaneye.al/socialdemokracia-europiane-ka-marre-te-tatepjeten/20%Monthly2019-02-24 11:31
https://americaneye.al/100-vjet-vllaznia-meta-nderon-klubin-e-sportistet/20%Monthly2019-02-24 11:28
https://americaneye.al/fa-nisin-oret-e-hapura-ne-shkollat-e-mesme-xhacka-mundesi-per-karriere/20%Monthly2019-02-24 11:28
https://americaneye.al/nderrimi-i-pronesise-jo-me-tek-noteri-per-blerjen-e-automjeteve/20%Monthly2019-02-24 11:16
https://americaneye.al/5-shenjat-qe-tregojne-se-nje-mashkull-nuk-te-do-por-po-te-perdor/20%Monthly2019-02-24 11:13
https://americaneye.al/dhimbje-koke-sapo-zgjoheni-ne-mengjes-ja-cfare-e-shkakton-ate/20%Monthly2019-02-24 10:47
https://americaneye.al/durres-280-pasagjere-te-tragetit-perjetojne-momente-tmerri-ne-det-te-hapur/20%Monthly2019-02-24 12:51
https://americaneye.al/historike-ne-arabi-saudite-emerohet-ambasadorja-e-pare-ne-shba/20%Monthly2019-02-24 12:10
https://americaneye.al/askush-nuk-mund-te-shpetoje-nga-karma-dhimbja-qe-shkaktoni-do-te-kthehet-nje-dite/20%Monthly2019-02-23 22:42
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-24-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-23 22:09
https://americaneye.al/ngjela-ironi-me-bashen-e-kryemadhin-vetem-mandatet-po-ndonje-pasuri-nuk-keni-per-te-dorezuar/20%Monthly2019-02-23 21:44
https://americaneye.al/lideri-gabimi-intelektual-protesta-dhe-pse-lideret-na-tradhtojne-rruges-se-pushtetit/20%Monthly2019-06-04 20:56
https://americaneye.al/e-fejuara-zbulon-qe-e-tradhtonte-prej-6-muajsh-por-ai-i-ben-surprizen-me-te-bukur-te-jetes/20%Monthly2019-02-23 21:37
https://americaneye.al/roja-bregdetare-shqiptare-shpeton-ne-korfuz-anijen-me-flamur-amerikan-e-ekuipazh-izraelit/20%Monthly2019-02-23 21:26
https://americaneye.al/djali-takon-nenen-e-tij-biologjike-per-here-te-pare/20%Monthly2019-02-23 21:10
https://americaneye.al/romantike-enderrimtare-por-edhe-xheloze-pse-peshqit-jane-partneret-ideale-te-horoskopit/20%Monthly2019-02-23 20:59
https://americaneye.al/mrekullia-e-frikshme-e-nje-fshati-ne-spanje-te-jetosh-apo-ta-vizitosh-foto/20%Monthly2019-02-23 20:45
https://americaneye.al/ju-thashe-ejani-tiu-fus-ne-pune-u-tallen-me-mua-biznesmeni-shqiptaret-jane-dembele/20%Monthly2019-02-23 20:28
https://americaneye.al/kolumbia-fshin-gjurmet-e-perandorise-se-escobar-hidhet-ne-ere-pallati-video/20%Monthly2019-02-23 20:21
https://americaneye.al/gjergj-kacinari-kitaristin-e-bon-jovi-t-e-kam-shok-te-ngushte/20%Monthly2019-02-23 19:53
https://americaneye.al/moderatorja-shqiptare-me-kane-bere-puc-ne-televizion-e-sigurt-qe-jane-femra/20%Monthly2019-02-23 19:51
https://americaneye.al/einxhel-shkira-djemte-e-showbizit-shqiptar-jane-me-pjeshka-sec-duhet/20%Monthly2019-02-23 19:49
https://americaneye.al/po-shkelqen-me-klubin-e-tij-panucci-e-vezhgon-ne-stadium/20%Monthly2019-02-23 19:38
https://americaneye.al/aleksander-moisiu-i-natyralizuar-gjerman-por-besnik-ndaj-origjines-se-tij-shqiptare/20%Monthly2019-02-23 19:09
https://americaneye.al/luana-vjollca-i-ve-flaken-instagramit/20%Monthly2019-02-23 19:00
https://americaneye.al/tragjedia-ne-puke-era-hedh-ne-gremine-dy-te-rinjte-teksa-kullotnin-bagetite/20%Monthly2019-02-23 18:56
https://americaneye.al/pasojat-ekonomike-nga-brexit-frike-per-trazira-ne-britani/20%Monthly2019-02-23 18:43
https://americaneye.al/fenomeni-diellor-ndricon-statujen-e-faraonit-ramses-ii-te-egjiptit/20%Monthly2019-02-23 18:37
https://americaneye.al/partia-e-erdoganit-zgjedh-nje-kandidat-me-prejardhje-shqiptare-per-kryetar-parlamenti/20%Monthly2019-02-25 14:41
https://americaneye.al/viktima-ne-venezuele-ushtaret-dorezojne-kufirin/20%Monthly2019-02-23 18:20
https://americaneye.al/permbysi-i-vetem-sevillan-messi-ndeshjet-sa-vijne-e-veshtiresohen-ne-bernabeu-per-fitore/20%Monthly2019-02-23 18:10
https://americaneye.al/bayern-kap-dortmundin-shpreson-te-leverkusen/20%Monthly2019-02-23 18:06
https://americaneye.al/partizani-fitore-me-kosto-ndaj-flamurtarit/20%Monthly2019-02-23 18:05
https://americaneye.al/rama-prokuroria-speciale-antikorrupsion-i-ka-errur-syte-opozites/20%Monthly2019-02-23 17:54
https://americaneye.al/rama-shqiperia-e-2019-es-nuk-mund-te-kercenohet-me-nga-fantazmat-e-97-es/20%Monthly2019-02-24 11:30
https://americaneye.al/triplete-nga-messi-barcelona-merr-arratine/20%Monthly2019-02-23 17:25
https://americaneye.al/sezoni-i-protestave-basha-cdo-te-enjte-perpara-parlamentit/20%Monthly2019-02-24 11:31
https://americaneye.al/rama-e-marrte-lumi-kete-vend-nese-opozita-mbetet-ne-dore-te-saliut-lulit-dhe-monikes/20%Monthly2019-02-23 17:01
https://americaneye.al/valentina-tifozja-hot-e-juves-qe-po-ndez-instagramin-foto/20%Monthly2019-02-23 16:51
https://americaneye.al/cpo-ndodh-ne-shqiperi-dhe-nje-mesazh-per-provincialet-otomano-shqiptare-qe-se-kapin-dot-perendimin/20%Monthly2019-02-23 16:35
https://americaneye.al/suedia-do-paguaje-me-rroge-gjyshet-qe-kujdesen-per-niperit-dhe-mbesat/20%Monthly2019-02-23 18:41
https://americaneye.al/rama-per-la-repubblica-berisha-u-pendua-qe-sme-hoqi-qafe-kur-kishte-pushtetin/20%Monthly2019-02-23 17:41
https://americaneye.al/shpetim-gjika-nuk-gjen-qetesi-serish-probleme-me-drejtesine/20%Monthly2019-02-23 14:52
https://americaneye.al/komuniteti-mysliman-ne-zgjedhje-ne-gare-kreu-aktual-dhe-dy-sfidante-angazhohet-edhe-shish/20%Monthly2019-02-23 14:47
https://americaneye.al/zv-ambasadori-i-osbe-se-ka-patur-shitblerje-te-votes-por-nuk-ka-ndikuar-ne-rezultat/20%Monthly2019-02-23 17:27
https://americaneye.al/fleckenstein-dhe-7-eurodeputete-zbarkojne-ne-tirane-zbardhet-axhenda/20%Monthly2019-02-23 13:53
https://americaneye.al/zbulohet-arsenal-municionesh-ne-puke/20%Monthly2019-02-23 13:51
https://americaneye.al/mafia-e-gjobvenies-zbardhet-skema-se-si-biznesmenet-iu-dhuronin-aksione/20%Monthly2019-02-23 13:50
https://americaneye.al/balla-ne-partine-socialiste-europiane-ndryshimi-i-qeverise-vetem-permes-zgjedhjeve/20%Monthly2019-02-23 13:47
https://americaneye.al/zbulimi-kush-ishte-hoxha-krah-ismail-qemalit-qe-bekoi-pavaresine/20%Monthly2019-02-23 13:36
https://americaneye.al/sharm-el-sheikh-nje-ndryshim-revolucionar-ne-perlen-turistike/20%Monthly2019-02-23 12:46
https://americaneye.al/10-rregulla-te-arta-per-ata-qe-duan-te-flirtojne/20%Monthly2019-02-23 12:45
https://americaneye.al/pse-nena-shqiperi-nuk-ma-dhuroi-nje-pasaporte-sabri-fejzullahu-rrefen-pengun-me-te-madh-te-jetes/20%Monthly2019-02-23 12:45
https://americaneye.al/statistikat-e-frikshme-te-piatek-me-mire-se-ai-vetem-nje-zoteri-me-emrin-lionel-messi/20%Monthly2019-02-23 12:29
https://americaneye.al/kryemadhi-cfare-me-thote-meta-ne-shtepi-per-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-02-23 17:50
https://americaneye.al/shqiperia-kerkese-aktorit-liam-neeson-marku-nga-tropoja-po-te-pret-video/20%Monthly2019-02-23 12:07
https://americaneye.al/cfare-dihet-per-malin-e-korabit/20%Monthly2019-02-23 11:44
https://americaneye.al/gjeja-e-pare-qe-shihni-ne-foto-zbulon-problemin-tuaj-me-te-madh-aktual/20%Monthly2019-02-23 11:24
https://americaneye.al/rama-per-rainews-opozita-smund-te-thote-me-jepni-ate-qe-dua-ose-bej-kamikazin/20%Monthly2019-02-23 17:40
https://americaneye.al/kur-kane-ardhur-hebrenjte-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-23 10:44
https://americaneye.al/te-verteta-e-cuditshme-qe-mbase-nuk-i-dini-per-antarktiden/20%Monthly2019-02-23 10:14
https://americaneye.al/analiza-kontestimi-i-putinit-si-shtetet-baltike-po-i-rezistojne-rusise/20%Monthly2019-02-23 10:13
https://americaneye.al/psikologji-perse-mendjet-me-brilante-kane-nevoje-per-vetmi/20%Monthly2019-02-23 09:55
https://americaneye.al/bora-mbulon-disa-qarqe/20%Monthly2019-02-23 09:34
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-23-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-22 22:06
https://americaneye.al/ujqerit-po-rikthehen-me-ndihmen-e-ushtrise/20%Monthly2019-02-22 22:03
https://americaneye.al/nuk-dine-cfare-duan-moskokecares-dhe-dembele-vertet-mendoni-se-i-njihni-mire-peshqit/20%Monthly2019-02-22 21:48
https://americaneye.al/milan-ruan-vendin-e-katert-askush-si-piatek-te-kuqezinjte-ne-21-vite/20%Monthly2019-02-22 21:36
https://americaneye.al/cfare-fundjave-po-vjen-shi-debore-dhe-temperatura-8-grade/20%Monthly2019-02-22 21:14
https://americaneye.al/myslim-murrizi-u-nisen-per-te-rrezuar-ramen-me-rrezuan-mua/20%Monthly2019-02-22 20:36
https://americaneye.al/nga-gjergji-kajana-dimensioni-i-krizes-shqiptare/20%Monthly2019-02-22 20:23
https://americaneye.al/korca-nje-serenate-e-bukur-dashurie-origjina-e-emrit-dhe-gjurmet-e-vjetra-ilire/20%Monthly2019-02-22 20:16
https://americaneye.al/basha-tregon-vendimin-e-kryesise-protesta-ne-te-gjithe-vendin/20%Monthly2019-02-23 12:11
https://americaneye.al/humbja-e-100-pasaportave-shqiptare-ne-greqi-mpj-mjeti-u-vandalizua/20%Monthly2019-02-22 19:25
https://americaneye.al/tirana-mund-skenderbeun-2-1-korcaret-ende-ne-krize/20%Monthly2019-02-22 19:13
https://americaneye.al/miqte-e-stresit-premtojne-rikthimin-e-reperit/20%Monthly2019-02-22 18:57
https://americaneye.al/kater-delegacionet-e-kosoves-ne-bisedimet-me-serbine-nje-komedi/20%Monthly2019-02-23 12:06
https://americaneye.al/lejla-shqiptarja-qe-bleu-nje-kompani-ajrore/20%Monthly2019-02-22 20:27
https://americaneye.al/kush-ka-frike-nga-shkrimtaret-shqiptare/20%Monthly2019-02-22 18:35
https://americaneye.al/austria-shqiperia-mos-te-humbase-mundesine-historike-te-hyrjes-ne-be/20%Monthly2019-02-22 18:32
https://americaneye.al/duhani-demton-aftesine-e-njerezve-per-te-dalluar-ngjyrat/20%Monthly2019-02-22 18:23
https://americaneye.al/kryesia-e-pd-vendos-per-largimin-e-deputetit-te-pd-se-shkeli-vendimin-e-grupit/20%Monthly2019-02-22 18:09
https://americaneye.al/skenar-ndaj-lsi-kryemadhi-tani-prisni/20%Monthly2019-02-22 18:07
https://americaneye.al/gjergj-bojaxhi-sfida-duhet-ta-pranoje-hyrjen-ne-kuvend-ne-vendet-e-mbetura-bosh/20%Monthly2019-02-22 17:27
https://americaneye.al/banka-e-shqiperise-do-te-fuse-ne-qarkullim-monedhen-e-re/20%Monthly2019-02-22 17:13
https://americaneye.al/rama-refuzimi-i-mandateve-basha-humb-zgjedhjet-ja-arsyeja/20%Monthly2019-02-22 16:35
https://americaneye.al/nje-vend-magjik-per-te-apasionuarit-e-sporteve-dimerore/20%Monthly2019-02-22 16:32
https://americaneye.al/tipet-e-njerezve-qe-jane-te-denuar-te-qendrojne-vetem/20%Monthly2019-02-22 16:11
https://americaneye.al/jurgen-klopp-emeron-trajnerin-e-ardhshem-te-manchester-united/20%Monthly2019-02-22 15:57
https://americaneye.al/shqiperia-nuk-do-te-digjet-edhe-pse-bijte-e-shqipes-i-kane-marre-ne-duar-urat-e-zjarrit/20%Monthly2019-02-22 15:31
https://americaneye.al/gjermanet-e-cdu-csu-bashes-dhe-kryemadhit-po-luani-me-kredibilitetin-tek-miqte-evropiane/20%Monthly2019-02-22 15:13
https://americaneye.al/te-rinjte-shkaktaret-kryesore-te-aksidenteve-kryeson-tirana/20%Monthly2019-02-22 15:08
https://americaneye.al/56-doreheqjet-e-opozites-kuvendi-nuk-pret-i-dergon-menjehere-ne-kqz/20%Monthly2019-02-22 14:59
https://americaneye.al/luciano-moxhi-beson-te-permbysja-e-juventusit/20%Monthly2019-02-22 14:56
https://americaneye.al/shkoi-3-minuta-me-vonese-ne-mbledhje-ministri-kerkon-falje-publike/20%Monthly2019-02-22 14:40
https://americaneye.al/detajet-si-ndodhi-krimi-ne-tepelene-40-vjecari-tregon-pse-e-vrau-shokun/20%Monthly2019-02-22 14:34
https://americaneye.al/fifa-bllokon-merkaton-e-chelsea-t-higuain-mund-te-kthehet-tek-juvja/20%Monthly2019-02-22 14:08
https://americaneye.al/zanetti-icardi-te-zgjidhe-problemet-me-grupin/20%Monthly2019-02-22 14:02
https://americaneye.al/pas-renies-se-popullaritetit-putin-premton-zgjerimin-e-programeve-sociale/20%Monthly2019-02-22 13:53
https://americaneye.al/lirohet-polici-i-videos-intime-nuk-ka-denoncuese-per-ngacmim/20%Monthly2019-02-22 13:47
https://americaneye.al/el-chapo-pas-hekurave-perjete-nis-gjuetia-per-djemte-e-tij/20%Monthly2019-02-22 13:38
https://americaneye.al/psikologji-nje-dedikim-per-ju-qe-nuk-kujdeseni-asnjehere-per-veten-por-gjithmone-per-te-tjeret/20%Monthly2019-02-22 13:16
https://americaneye.al/15-kuriozitete-qe-ndoshta-nuk-i-dini-per-japonine/20%Monthly2019-02-22 13:09
https://americaneye.al/10-librat-qe-ndikuan-ne-rrjedhen-e-historise/20%Monthly2019-02-22 12:53
https://americaneye.al/aksidente-ne-fushe-kruje-dhe-burrel-humb-jeten-23-vjecarja-nje-femije-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-02-22 12:45
https://americaneye.al/shorti-i-europa-league-perballje-e-forte-per-interin-buzeqeshin-chelsea-dhe-arsenal/20%Monthly2019-02-22 12:40
https://americaneye.al/aleatet-europiane-te-bashes-djegia-e-mandateve-e-gabuar-demton-integrimin-ne-be/20%Monthly2019-02-22 12:34
https://americaneye.al/mbarova-shkollen-per-gjeografi-dua-partine-dhe-dua-pune-ne-dogane-rama-leksione-studenteve/20%Monthly2019-02-22 12:25
https://americaneye.al/rama-debat-me-studenten-njerezit-po-ikin-sepse-nuk-jemi-me-ne-bunkerin-e-shokut/20%Monthly2019-02-22 12:24
https://americaneye.al/gjesti-i-shemtuar-simeone-rrezikon-denimin/20%Monthly2019-02-22 12:06
https://americaneye.al/cfare-ndodhi-ne-vjene-basha-kthehet-me-urgjence-ne-tirane/20%Monthly2019-02-22 11:56
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-nga-opozita-delegacion-i-pe-te-merkuren-ne-tirane/20%Monthly2019-02-22 15:12
https://americaneye.al/topalli-patozi-selami-topi-bojaxhia-mund-te-jene-keta-opozita-e-re-djathte-e-investuar-nga-perendimi/20%Monthly2019-02-22 11:44
https://americaneye.al/artikull-100-plagjiature-argita-berisha-i-pergjigjet-taulant-mukes/20%Monthly2019-02-22 14:58
https://americaneye.al/zbulohet-nje-breshke-gjigante/20%Monthly2019-02-22 11:26
https://americaneye.al/schaeuble-myslimanet-jane-pjese-e-gjermanise/20%Monthly2019-02-22 11:25
https://americaneye.al/biologji-zbulohet-bleta-me-e-madhe-ne-bote/20%Monthly2019-02-22 11:23
https://americaneye.al/shkarkimi-i-kryeprokurores-klp-i-pergjigjet-opozites-nuk-kemi-kompetence/20%Monthly2019-02-22 11:14
https://americaneye.al/prag-pranvere-si-te-kujdesemi-per-lekuren/20%Monthly2019-02-22 11:09
https://americaneye.al/berisha-socialistet-te-largojne-ramen-ndeshkimi-do-jete-i-rende/20%Monthly2019-02-22 13:09
https://americaneye.al/zgjerohet-sistemi-diellor/20%Monthly2019-02-22 10:34
https://americaneye.al/modelja-shet-virgjerine-2-milion-paund-bleresi-nje-politikan-foto/20%Monthly2019-02-22 10:12
https://americaneye.al/shqiperia-i-transporton-pasaportat-ne-greqi-sikur-te-ishin-qese-me-rroba/20%Monthly2019-02-22 10:03
https://americaneye.al/plakja-e-popullsise-kanadaja-kerkon-1-milion-emigrante/20%Monthly2019-02-22 09:48
https://americaneye.al/klp-miraton-unanimisht-komandimin-e-6-keshilltareve/20%Monthly2019-02-22 09:28
https://americaneye.al/historia-e-dhimbshme-qe-fshihet-pas-tragjedise-ne-familjen-shqiptare-ne-selanik/20%Monthly2019-02-22 09:20
https://americaneye.al/konferenca-per-abuzimet-ne-vatikan-inskenim-apo-kthese/20%Monthly2019-02-22 09:07
https://americaneye.al/sondazhi-43-e-qytetareve-te-kosoves-mbeshtesin-bashkimin-me-shqiperine/20%Monthly2019-02-22 10:41
https://americaneye.al/e-kam-fiksim-babane-tend-ti-nderrojme-ja-si-i-pergjigjet-dua-lipa-prezantuesit-te-njohur/20%Monthly2019-02-22 08:56
https://americaneye.al/revoltohet-elton-deda-shijoni-edhe-pak-ato-leket-qe-u-vodhet-shqiptareve-dhe-na-lini-te-jetojme/20%Monthly2019-02-22 08:52
https://americaneye.al/dacic-ne-vitin-2005-patem-oferte-nga-nderkombetaret-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-22 08:46
https://americaneye.al/insektet-po-zhduken-njerezimi-rrezikon-zhdukjen/20%Monthly2019-02-22 08:37
https://americaneye.al/policia-zbulon-2685-adresa-qe-ushtrojne-aktivitetin-e-lojerave-te-fatit-procedohen-70-persona/20%Monthly2019-02-22 08:34
https://americaneye.al/studimi-si-nisi-ndikimi-ne-klime-prej-kolonizatoreve-europiane-ne-ameriken-e-jugut/20%Monthly2019-02-22 08:30
https://americaneye.al/studiuesit-ulje-ngritjet-tregues-i-mire-i-shendetit-te-zemres/20%Monthly2019-02-22 08:16
https://americaneye.al/izolohet-venezuela-maduro-mbyll-kufijte/20%Monthly2019-02-22 08:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-22-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-21 22:23
https://americaneye.al/armina-mevlani-ja-pse-sdua-te-martohem-kete-vit/20%Monthly2019-02-21 21:59
https://americaneye.al/lorenc-vangjeli-do-te-vijne-shume-shpejt-lajme-tronditese/20%Monthly2019-02-21 21:51
https://americaneye.al/publikoi-klipin-me-skena-te-nxehta-bebe-rexhes-nuk-i-flet-me-me-goje-babai/20%Monthly2019-02-21 21:40
https://americaneye.al/baton-haxhiu-njera-nga-pd-lsi-do-shuhet-ne-shqiperi-do-krijohet-vetevendosja/20%Monthly2019-02-22 12:02
https://americaneye.al/baton-haxhiu-sot-nisi-funerali-i-pd-se-dhe-liderit-te-saj-sali-berisha/20%Monthly2019-02-21 21:08
https://americaneye.al/pas-uashingtonit-edhe-berlini-zyrtar-opozita-ka-gabuar/20%Monthly2019-02-22 09:01
https://americaneye.al/kryemadhi-nuk-e-shpika-une-zarfin/20%Monthly2019-02-21 20:53
https://americaneye.al/fotot-humbja-e-mandatit-le-me-goje-hapur-vete-deputetet/20%Monthly2019-02-21 21:21
https://americaneye.al/jo-te-gjithe-antiamerikanet-vijne-ne-pushtet/20%Monthly2019-02-21 20:42
https://americaneye.al/gjendet-zgjidhja-per-te-eliminuar-kancerin-e-qafes-se-mitres/20%Monthly2019-02-21 20:11
https://americaneye.al/markle-organizon-festen-e-bebes-nuk-do-ta-besoni-se-sa-kushtoi/20%Monthly2019-02-21 19:44
https://americaneye.al/murrizi-rrefehet-deri-ne-fund-do-te-shkoj-ne-cdo-seance-dhe-nese-me-quajne-tradhtar-ska-problem/20%Monthly2019-02-21 21:04
https://americaneye.al/liverpuli-fuqizon-ekonomine-e-qytetit-me-500-milione-paund/20%Monthly2019-02-21 19:30
https://americaneye.al/privatesia-facebook-gati-te-bashkepunoje-me-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-02-21 19:16
https://americaneye.al/shit-blerja-e-votave-rama-kryemadhi-duhet-te-ishte-ne-ferr/20%Monthly2019-02-21 18:41
https://americaneye.al/bashen-e-telefonojne-nga-departamenti-i-shtetit/20%Monthly2019-02-21 18:38
https://americaneye.al/rama-skam-rene-nga-qielli-edhe-une-kam-gabuar/20%Monthly2019-02-21 18:30
https://americaneye.al/edi-rama-ja-pse-i-dogji-mandatet-opozita/20%Monthly2019-02-21 18:21
https://americaneye.al/flet-myslim-murizi-ja-pse-nuk-e-dorezoj-mandatin/20%Monthly2019-02-21 17:42
https://americaneye.al/shpikja-e-radhes-telefoni-qe-mund-ta-vendosni-si-byzylyk/20%Monthly2019-02-21 17:28
https://americaneye.al/kryeministri-rama-njoftim-te-rendesishem-ne-1845-i-drejtohem-popullit/20%Monthly2019-06-05 13:45
https://americaneye.al/gruaja-e-kryeministres-serbe-sjell-ne-jete-nje-djale/20%Monthly2019-02-21 17:07
https://americaneye.al/spak-skadon-afati-ibrahimi-numri-i-kenaqshem-duke-pare-skepticizmin/20%Monthly2019-02-21 16:52
https://americaneye.al/basha-iken-ne-vjene-cfare-e-pason-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-02-21 20:55
https://americaneye.al/vip-at-e-politikes-qe-do-te-hyjne-ne-kuvend-pas-ikjes-se-pd-lsi/20%Monthly2019-02-21 16:47
https://americaneye.al/ndreu-do-te-kandidoj-per-kryebashkiak-te-lezhes/20%Monthly2019-02-21 16:28
https://americaneye.al/ps-shperfill-shantazhet-e-opozites-ne-zgjedhje-edhe-pa-pd-lsi/20%Monthly2019-02-21 16:21
https://americaneye.al/dash-telefonon-bashen-dhe-kryemadhin-mos-dorezoni-mandatet-denoni-dhunen/20%Monthly2019-02-21 21:01
https://americaneye.al/gjeja-e-pare-qe-sheh-te-ky-imazh-zbulon-friken-tende-me-te-madhe/20%Monthly2019-02-21 16:03
https://americaneye.al/si-mund-te-zbukuroheni-dhe-te-jeni-te-shendetshem-duke-pire-vetem-uje/20%Monthly2019-02-21 15:34
https://americaneye.al/samiti-kunder-dhunes-papa-francesku-duhen-masa-konkrete-kardinali-ne-lot-plaget-mbartin-mekatet-tona/20%Monthly2019-02-21 15:09
https://americaneye.al/brace-parlamenti-funksional-nuk-ka-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-02-21 15:07
https://americaneye.al/sanders-shfaqje-force-qe-diten-e-pare-ne-krye-te-kandidateve-per-grumbullim-fondesh/20%Monthly2019-02-21 14:55
https://americaneye.al/kamenos-strembemi-nga-shqiperia-shkupin-20-minuta-pune-e-kemi/20%Monthly2019-02-21 14:36
https://americaneye.al/kryemadhi-mesazh-deputeteve-te-saj-kush-nuk-dorezon-mandatin-perfundon-ne-kazan-plehrash/20%Monthly2019-02-21 14:31
https://americaneye.al/leter-per-tim-bir-saimir-tahiri-flet-per-tradhtaret-me-shume-fytyra/20%Monthly2019-02-21 14:26
https://americaneye.al/25-kuriozitete-qe-nuk-i-dini-mbi-gjuhet-dhe-mesimin-e-tyre/20%Monthly2019-02-21 14:16
https://americaneye.al/e-dini-si-po-jeton-schumacheri/20%Monthly2019-02-21 14:11
https://americaneye.al/tump-tjeter-perplasje-me-new-york-times-jeni-armiku-i-vertete-i-njerezve/20%Monthly2019-02-21 14:04
https://americaneye.al/bima-shumevjecare-akja-mrekulliberese-per-lekuren-dhe-per-te-pastruar-frymemarrjen/20%Monthly2019-02-21 13:50
https://americaneye.al/10-permbysjet-e-medha-ne-champions-ku-juventus-mund-te-frymezohet/20%Monthly2019-02-21 13:37
https://americaneye.al/historia-mahnitese-e-fotos-se-famshme-te-ajnshtajnit-me-gjuhen-jashte/20%Monthly2019-02-21 13:16
https://americaneye.al/mediat-serbe-britania-e-madhe-refuzoi-qendrimin-ne-bllok-kunder-kosoves/20%Monthly2019-02-21 13:10
https://americaneye.al/portretet-e-rralla-te-gjergj-kastriotit-donikes-hamzait-tanush-topias-dhe-moisi-golemit/20%Monthly2019-02-21 12:49
https://americaneye.al/libri-komuniteti-i-autorit-isidor-koti-prurje-e-re-ne-literaturen-socilogjike-shqiptare/20%Monthly2019-02-21 12:43
https://americaneye.al/fleckenstein-mos-prisni-qe-gjithmone-te-vije-arbiter-nga-brukseli-per-te-sheshuar-cdo-grindje/20%Monthly2019-02-21 12:29
https://americaneye.al/basha-mbyll-tubimin-behuni-gati-per-protesta-ne-te-gjithe-shqiperine/20%Monthly2019-02-21 12:22
https://americaneye.al/bashkite-demokrate-mbyllin-dyert-e-gjithe-administrata-ne-proteste/20%Monthly2019-02-21 12:07
https://americaneye.al/rama-e-krahason-veten-me-ronaldon-une-nuk-jam-maduro-qytetaret-i-kam-me-vete/20%Monthly2019-02-21 12:52
https://americaneye.al/sekretari-i-pergjithshem-i-ke-opozita-nuk-duhet-te-braktise-parlamentin/20%Monthly2019-02-21 14:26
https://americaneye.al/protesta-akep-nderpret-sinjalin-e-te-gjithe-operatoreve-te-telefonise-celulare/20%Monthly2019-02-21 12:28
https://americaneye.al/basha-dhe-kryemadhi-dorezojne-mandatet-tek-kryesia-e-kuvendit/20%Monthly2019-02-21 11:39
https://americaneye.al/10-pronaret-me-te-pasur-te-klubeve-te-futbollit/20%Monthly2019-02-21 11:35
https://americaneye.al/rama-sfidon-protestuesit-shkon-ne-zyre-nderkohe-qe-ata-jane-poshte-tij/20%Monthly2019-02-21 11:32
https://americaneye.al/pirlo-i-ashper-me-juven-luajti-pa-personalitet/20%Monthly2019-02-21 11:24
https://americaneye.al/rama-ndjek-protesten-nga-kryesia-e-kuvendit/20%Monthly2019-02-21 11:33
https://americaneye.al/nuk-pranoi-te-lere-mandatin-kryemadhi-nuk-e-sulmon-lefter-koken-jemi-ne-demokraci/20%Monthly2019-02-21 11:49
https://americaneye.al/heqja-e-mbrojtjes-nga-garda-berisha-gjest-hakmarres-ndihem-me-i-forte/20%Monthly2019-02-21 11:59
https://americaneye.al/koke-kurre-mos-e-konsideroni-nje-ekip-italian-te-vdekur-aq-me-teper-juventusin/20%Monthly2019-02-21 10:32
https://americaneye.al/simeone-kerkon-falje-veprim-jo-i-bukur-nuk-e-kisha-me-tifozet-e-juves/20%Monthly2019-02-21 10:28
https://americaneye.al/capello-i-zhgenjyer-me-juven-dhe-bonuccin-nuk-me-pelqyen-aspak/20%Monthly2019-02-21 10:24
https://americaneye.al/protestuesit-lule-para-kuvendit-parlamenti-vdiq/20%Monthly2019-02-21 11:41
https://americaneye.al/mogherini-hahn-djegia-e-mandateve-minon-progresin-qe-vendi-ka-bere-ne-rrugen-drejt-be/20%Monthly2019-02-21 11:38
https://americaneye.al/shmangni-dhunen-protesta-e-opozites-ne-vemendje-te-shtypit-nderkombetar/20%Monthly2019-02-21 10:48
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-brace-ne-facebook-ruani-qetesine/20%Monthly2019-02-21 09:38
https://americaneye.al/protesta-basha-per-rainews-nuk-do-kete-marreveshje-me-ramen-ja-arsyeja/20%Monthly2019-02-21 10:44
https://americaneye.al/cfare-dihet-per-malin-e-tomorit/20%Monthly2019-02-21 08:58
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-protestoni-paqesisht/20%Monthly2019-02-21 08:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-21-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-20 22:32
https://americaneye.al/atletico-shkermoq-juventusin-city-kryen-permbysjen-e-madhe/20%Monthly2019-02-20 22:03
https://americaneye.al/historia-e-futbollistes-shqiptare-megi-doci-sot-golashenuesja-me-e-mire-ne-bote/20%Monthly2019-02-20 21:21
https://americaneye.al/a-kane-firmosur-vertet-dorezimin-e-mandateve-deputetet-e-opozites/20%Monthly2019-02-20 20:40
https://americaneye.al/pse-nuk-ju-lejohet-te-buzeqeshni-ne-foton-e-pasaportes/20%Monthly2019-02-20 20:31
https://americaneye.al/opozita-kunder-policise-skenari-i-dhunes-gjendet-ne-zyren-e-rames/20%Monthly2019-02-20 19:31
https://americaneye.al/mediat-nderkombetare-i-bejne-jehone-deklaratave-te-metes/20%Monthly2019-03-20 20:30
https://americaneye.al/si-mbajne-radhen-njerezit-neper-bote-dhe-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-20 19:09
https://americaneye.al/pak-ore-para-protestes-ambasada-amerikane-njoftim-te-rendesishem/20%Monthly2019-02-20 19:33
https://americaneye.al/zerit-te-nderkombetareve-i-shtohet-edhe-berlini-doreheqja-rruge-e-gabuar/20%Monthly2019-02-20 18:19
https://americaneye.al/deputetet-e-lsi-se-djegin-mandatet-kush-eshte-e-para-qe-firmosi-doreheqjen-dokumenti/20%Monthly2019-02-20 18:14
https://americaneye.al/ky-eshte-dokumenti-qe-deputetet-e-pd-firmosen-per-doreheqjen-nga-mandati/20%Monthly2019-02-20 17:23
https://americaneye.al/opozita-djeg-mandatet-osbe-vendimi-minon-procesin-demokratik/20%Monthly2019-02-20 17:16
https://americaneye.al/zbulohet-e-verteta-e-lidhjes-se-elvana-gjates-me-ervin-maten/20%Monthly2019-02-20 16:53
https://americaneye.al/fuqia-cudiberese-e-shafranit-te-indise/20%Monthly2019-02-20 16:44
https://americaneye.al/keshilli-kombetar-pro-djegies-se-mandateve-basha-mban-miting-ne-pd/20%Monthly2019-02-20 16:56
https://americaneye.al/ruci-pushteti-nuk-merret-ne-tavoline-smund-te-kercenohet-parlamenti/20%Monthly2019-02-20 16:32
https://americaneye.al/protesta-policia-synohet-hyrja-me-force-ne-sallen-e-parlamentit/20%Monthly2019-02-20 16:14
https://americaneye.al/lavrov-perendimi-po-merr-pandershmerisht-ballkanin-ne-nato/20%Monthly2019-02-20 15:27
https://americaneye.al/marcelo-ndjek-formulen-e-ronaldos-per-tu-larguar-nga-real-madridi/20%Monthly2019-02-20 15:27
https://americaneye.al/ceka-jo-djegies-se-mandateve-ska-ngjashmeri-mes-dy-datave-20-shkurt/20%Monthly2019-02-20 15:24
https://americaneye.al/protesta-ruci-nxjerr-blof-opoziten-anulon-seancen-e-parlamentit/20%Monthly2019-02-20 15:00
https://americaneye.al/modesti-piatek-modest-sme-pelqen-qe-kam-pushtuar-kopertinat/20%Monthly2019-02-20 14:42
https://americaneye.al/nje-mace-trashegimtare-e-miliona-dollareve/20%Monthly2019-02-20 14:28
https://americaneye.al/space-force-trump-gati-per-ushtrine-hapesinore/20%Monthly2019-02-20 14:13
https://americaneye.al/donika-prela-dhe-elizabeta-imeraj-aplikojne-per-spak/20%Monthly2019-02-20 13:54
https://americaneye.al/tenderet-te-drejtesia-manjani-dy-ore-ne-prokurori-ne-liste-edhe-petrit-vasili/20%Monthly2019-02-20 13:49
https://americaneye.al/kilogramet-e-tepert-ne-trup-i-shperndan-adn-ja/20%Monthly2019-02-20 13:46
https://americaneye.al/asnjehere-kaq-keq-ne-10-vite-ancelotti-vendos-rekord-negativ-me-napolin/20%Monthly2019-02-20 13:43
https://americaneye.al/shba-te-ne-kerkim-te-pasurise-se-el-chapo-s-ku-shkuan-14-miliarde-dollare/20%Monthly2019-02-20 13:22
https://americaneye.al/lirimi-i-gjeneralit-gjonaj-pezullon-drejtorin-e-burgut-dhe-kerkon-hetim-te-gjyqtarit/20%Monthly2019-02-20 13:21
https://americaneye.al/takimi-i-pare-flackenstein-njeh-gent-cakajn-per-minister-te-jashtem/20%Monthly2019-02-20 13:14
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-binjakeve/20%Monthly2019-02-20 13:10
https://americaneye.al/shkelqim-pashollari-kengetari-qe-te-mrekullonte-me-zerin-e-tij-hyjnor/20%Monthly2019-02-20 12:55
https://americaneye.al/putin-kercenon-nese-shba-dergon-raketa-ne-europe-ne-sulmojme/20%Monthly2019-02-20 12:24
https://americaneye.al/dosja-habilaj-zgjaten-me-3-muaj-te-tjere-hetimet-per-jaeld-celen/20%Monthly2019-02-20 12:14
https://americaneye.al/le-radical-1914-cfare-deklaroi-princ-vidi-para-ngjitjes-ne-fronin-shqiptar/20%Monthly2019-02-20 12:06
https://americaneye.al/pasaporta-per-shqiptaret-e-kosoves-meta-nuk-eshte-zgjidhje/20%Monthly2019-02-20 11:51
https://americaneye.al/erdogan-turqia-nuk-eshte-ne-gjendje-te-perballet-me-nje-vale-te-re-refugjatesh/20%Monthly2019-02-20 11:43
https://americaneye.al/20-shkurti-basha-ne-sfide-e-ngjashme-si-28-vjet-me-pare/20%Monthly2019-02-20 11:39
https://americaneye.al/albin-kurti-dhe-deshmoret-te-cohen-nga-varri-nuk-kane-drejte-te-falin-toke-te-kosoves/20%Monthly2019-02-20 13:53
https://americaneye.al/plani-i-cia-s-per-ndarjen-e-jugosllavise-ne-1977-kosova-dhe-presheva-nen-ndikimin-amerikan/20%Monthly2019-02-20 11:17
https://americaneye.al/juventusi-miniere-ari-132-milione-nga-shitjet-e-9-lojtareve/20%Monthly2019-02-20 11:09
https://americaneye.al/shqiptari-vritet-ne-brazil/20%Monthly2019-02-20 11:06
https://americaneye.al/kryemadhi-mbledh-lsi-per-protesten-mos-u-diktoni-nga-meta/20%Monthly2019-02-20 10:43
https://americaneye.al/opozita-neser-proteste-para-kuvendit-mbi-1000-police-ne-terren/20%Monthly2019-02-20 13:20
https://americaneye.al/ngjela-berishes-kujdes-se-do-ta-pesosh-si-sulltan-murati-ii-pas-terheqjes-nga-kruja/20%Monthly2019-02-20 10:24
https://americaneye.al/ambasadori-soreca-pas-takimit-me-bashen-ia-bera-te-qarte-qendrimin-e-be/20%Monthly2019-02-20 12:23
https://americaneye.al/greqi-kush-ka-para-mund-te-behet-europian-fare-lehte/20%Monthly2019-02-20 10:08
https://americaneye.al/a-e-dini-pse-flasin-njerezit-ne-gjume-dhe-cfare-thone-ata/20%Monthly2019-02-20 09:39
https://americaneye.al/11-fakte-qe-nuk-i-dinit-per-illuminatin/20%Monthly2019-02-20 09:12
https://americaneye.al/presioni-i-be-dhe-gjermanise-per-djegien-e-mandateve-dy-ambasadore-shkojne-ne-zyren-e-bashes/20%Monthly2019-02-20 10:05
https://americaneye.al/protestat-meta-opozita-te-beje-nje-hap-prapa-dy-maxhoranca/20%Monthly2019-02-20 11:34
https://americaneye.al/sa-shekuj-zgjati-perandoria-osmane/20%Monthly2019-10-31 10:38
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-20-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-19 22:21
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-fevziu-situata-shume-e-rende-ka-vetem-dy-rruge/20%Monthly2019-02-19 22:14
https://americaneye.al/si-do-ti-pergjigjej-ps-fteses-se-metes-per-te-zgjidhur-krizen/20%Monthly2019-02-19 21:49
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-balla-brenda-pd-se-ka-njerez-qe-nuk-duan-ta-vendosin-pd-ne-ne-kahun-e-kundert-te-shba/20%Monthly2019-02-19 21:42
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-shigjetarit/20%Monthly2019-02-19 21:22
https://americaneye.al/30-deputete-se-lene-mandatin-kush-do-jene-dezertoret-e-opozites/20%Monthly2019-02-19 20:59
https://americaneye.al/lojtari-ndeshkohet-dy-here-me-te-kuq-nga-sistemi-var/20%Monthly2019-02-19 20:57
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-fevziu-cfare-roli-do-te-luaj-presidenti-meta-tani/20%Monthly2019-02-19 20:41
https://americaneye.al/izraeli-nis-ne-hene-anijen-me-te-vogel-kozmike-ne-bote/20%Monthly2019-02-19 20:35
https://americaneye.al/10-sekrete-per-te-pasur-nje-lidhje-te-suksesshme/20%Monthly2019-02-19 20:34
https://americaneye.al/frenimi-i-ndryshimeve-klimatike-te-perdorim-mish-laboratori/20%Monthly2019-02-19 20:07
https://americaneye.al/kur-ka-nisur-jeta-parlamentare-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-19 19:55
https://americaneye.al/te-chelsea-deri-ne-vere-iken-jo-vetem-trajneri/20%Monthly2019-02-19 19:36
https://americaneye.al/filmat-shqiptare-ne-wikipedia/20%Monthly2019-02-19 19:21
https://americaneye.al/behuni-gati-per-rrobat-e-riciklueshme/20%Monthly2019-02-19 19:18
https://americaneye.al/edhe-ne-bote-u-eshte-vene-flaka-mandateve/20%Monthly2019-02-19 19:17
https://americaneye.al/nderkombetaret-ne-levizje-ambasadori-britanik-takohet-me-bashen/20%Monthly2019-02-19 19:05
https://americaneye.al/ku-te-con-mushka-navigatori/20%Monthly2019-02-19 19:00
https://americaneye.al/basha-citon-linkolnin-mandatet-do-te-digjen/20%Monthly2019-02-19 18:43
https://americaneye.al/kukan-djegia-e-mandateve-dhe-bojkoti-i-parlamentit-nuk-eshte-zgjidhje/20%Monthly2019-02-19 18:31
https://americaneye.al/basha-mbledh-kryesine-ja-si-do-te-digjen-mandatet/20%Monthly2019-02-19 18:28
https://americaneye.al/uefa-refuzon-planet-e-fifa-s-per-global-nations-league/20%Monthly2019-02-19 18:23
https://americaneye.al/tre-gjysher-me-vdiqen-nga-kanceri-mikja-e-shqiperise-per-kontroll-ne-spital/20%Monthly2019-02-19 18:12
https://americaneye.al/vasilin-e-lene-nervat-gazetare-te-trashe-nuk-e-kapet-lajmin/20%Monthly2019-02-19 18:02
https://americaneye.al/haradinaj-i-pergjigjet-mogherinit-serbia-te-kerkoje-falje-per-krimet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-19 17:49
https://americaneye.al/shba-kercenimet-e-pd-dhe-lsi-sabotojne-shqiperine/20%Monthly2019-02-19 17:51
https://americaneye.al/mos-u-trembni-nga-inteligjenca-artificiale/20%Monthly2019-02-19 22:17
https://americaneye.al/a-eshte-shqiperia-nje-vend-me-popullsi-te-plakur/20%Monthly2019-02-19 16:47
https://americaneye.al/sa-eshte-lartesia-e-shqiperise-krahasuar-me-europen/20%Monthly2019-02-19 16:38
https://americaneye.al/berisha-po-terheq-zvarre-lsi-ne-lefter-koka-pse-nuk-do-e-djeg-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-02-19 16:24
https://americaneye.al/adn-ja-e-peshkaqeneve-te-bardhe-kure-kunder-kancerit/20%Monthly2019-09-30 09:05
https://americaneye.al/rama-pas-vetingut-prokuroret-e-gjykatesit-me-shkelje-para-drejtesise/20%Monthly2019-02-19 16:02
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-demit/20%Monthly2019-02-19 15:54
https://americaneye.al/cfare-dihet-per-permetin-qytetin-e-trendafilave/20%Monthly2019-02-19 15:41
https://americaneye.al/rama-perjashton-doreheqjen-ne-keto-zgjedhje-dhe-ne-2021-ata-do-te-jene-serish-opozite/20%Monthly2019-02-19 15:21
https://americaneye.al/deputetet-e-pd-se-te-indinjuar-gjyqe-si-te-diktatures/20%Monthly2019-02-19 15:19
https://americaneye.al/puthja-ikonike-ne-times-square-shuhet-marinari/20%Monthly2019-02-19 15:11
https://americaneye.al/nje-perqindje-e-vogel-e-njerezve-arrijne-ta-zgjidhin-kete-enigme/20%Monthly2019-02-19 14:56
https://americaneye.al/biznesi-i-shqetesuar-dhoma-amerikane-destabiliteti-tremb-investitoret/20%Monthly2019-02-19 14:43
https://americaneye.al/zahon-do-ta-bejme-dhender-puke-rama-nuk-ta-premtoj-dot/20%Monthly2019-02-19 14:25
https://americaneye.al/radio-tirana-transmeton-kengen-ne-jemi-komuniste-revoltohen-qytetaret/20%Monthly2019-02-19 14:24
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-rama-justifikime-se-nuk-fitojne-dot-zgjedhjet/20%Monthly2019-02-19 14:20
https://americaneye.al/i-bllokoi-rrugen-rames-shoqerohet-ne-polici-nenkryetarja-e-bashkise-lezhe/20%Monthly2019-02-19 14:18
https://americaneye.al/dorehiqet-kreu-i-kuvendit-ne-turqi-krahu-i-djathte-i-erdogan-do-kandidoje-per-stambollin/20%Monthly2019-02-19 13:55
https://americaneye.al/wanda-i-ve-kushte-interit-pa-shiritin-e-kapitenit-icardi-nuk-do-te-luaje-me/20%Monthly2019-02-19 13:49
https://americaneye.al/dybala-ronaldo-eshte-si-messi-kam-mesuar-shume-nga-allegri/20%Monthly2019-02-19 13:43
https://americaneye.al/not-kunder-celulitit-te-rinjte-ruse-e-ushtrojne-ne-ujera-te-akullta/20%Monthly2019-02-19 13:37
https://americaneye.al/trump-dite-te-numeruara-per-komunizmin-ne-venezuele-kube-dhe-nikaragua/20%Monthly2019-02-19 13:31
https://americaneye.al/nedved-do-te-prehem-ne-paqe-vetem-kur-juve-te-fitoje-champions-in/20%Monthly2019-02-19 13:20
https://americaneye.al/sondazhi-studentet-amerikane-vendosin-ja-presidenti-me-i-mire-dhe-me-i-keq-ne-histori/20%Monthly2019-02-19 13:06
https://americaneye.al/e-bukura-e-adriatikut-hap-sezonin-e-krocerave-ne-durres/20%Monthly2019-02-19 12:40
https://americaneye.al/nga-artan-fuga-pa-republiken-e-re-do-endemi-si-minj-ne-cark/20%Monthly2019-02-19 12:30
https://americaneye.al/basha-ska-me-parlament-profesor-fuga-kap-detajin-pikant-ku-do-votebesohej-qeveria-tranzitore/20%Monthly2019-02-19 12:29
https://americaneye.al/tabaku-publikon-skemen-si-u-pasurua-familja-e-elisa-spiropalit/20%Monthly2019-02-19 12:15
https://americaneye.al/chiellini-ronaldo-mbushi-boshllekun-e-lene-nga-buffon-nuk-do-te-jem-kurre-trajner/20%Monthly2019-02-19 12:11
https://americaneye.al/rrefimi-i-bonucit-me-ronaldon-rritet-steka-ne-vere-per-juventusin-refuzova-realin/20%Monthly2019-02-19 12:11
https://americaneye.al/nje-yll-si-mami-vajza-e-valbona-selimllarit-shfaqet-ne-emisionin-e-saj-te-pare/20%Monthly2019-02-19 11:54
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-balla-pd-dhe-lsi-duan-te-bllokojne-spak-dhe-bkh/20%Monthly2019-02-19 15:21
https://americaneye.al/cfare-kombesie-kishte-aleksandri-i-madh/20%Monthly2019-02-19 11:40
https://americaneye.al/horoskopi-keshilla-per-te-mos-i-zemeruar-12-shenjat/20%Monthly2019-02-19 12:28
https://americaneye.al/debora-e-zeze-mbulon-siberine-foto/20%Monthly2019-02-19 11:16
https://americaneye.al/shtetet-e-bashkuara-padisin-trump-per-deklarimin-e-situates-se-emergjences/20%Monthly2019-02-19 11:12
https://americaneye.al/a-eshte-edukata-seksuale-zgjidhja-e-vetme-e-problemit/20%Monthly2019-02-19 11:04
https://americaneye.al/shqiperia-nuk-duhet-ta-humbase-serish-shansin-per-ne-be/20%Monthly2019-02-19 14:20
https://americaneye.al/le-matin-1933-vrasja-e-hasan-prishtines-ne-selanik-per-motive-hakmarrjeje/20%Monthly2019-02-19 10:52
https://americaneye.al/fotot-polici-i-portokallise-tregon-historine-e-dashurise-me-sadinen/20%Monthly2019-02-19 10:49
https://americaneye.al/militante-te-pd-se-sulmojne-edhe-ambasaden-amerikane/20%Monthly2019-02-19 10:44
https://americaneye.al/jo-vetem-ne-shqiperi-nga-spanja-ne-shba-protesta-ne-vende-te-ndryshme-te-botes-arsyet-dhe-qellimi/20%Monthly2019-02-19 10:41
https://americaneye.al/basha-takim-me-nishanin-per-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-02-19 10:37
https://americaneye.al/protestuesit-e-pd-i-bllokojne-rrugen-rames-ne-lezhe-kryeministri-devijon-udhetimin-drejt-pukes/20%Monthly2019-02-19 10:35
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-dashit/20%Monthly2019-02-19 10:17
https://americaneye.al/fshatin-apo-elefantin-ke-dallove-te-paren-zbulo-kuptimin-qe-fshihet-pas-saj/20%Monthly2019-02-19 09:57
https://americaneye.al/perse-liqeni-i-ohrit-eshte-kaq-i-paster/20%Monthly2019-02-19 09:40
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-basha-i-vendosur-nuk-ka-kthim-prapa/20%Monthly2019-02-19 12:27
https://americaneye.al/shkarkohet-nga-detyra-prokurorja-e-apelit-korce/20%Monthly2019-02-19 12:16
https://americaneye.al/automjetet-gjermane-rrezik-per-sigurine-kombetare-te-shba/20%Monthly2019-02-19 13:56
https://americaneye.al/meta-me-mbeshtetjen-e-gjermanise-shpresojme-te-celim-negociatat-ne-qershor/20%Monthly2019-02-19 08:37
https://americaneye.al/ka-nje-kafshe-para-se-ciles-mbreterit-e-xhungles-ia-mbathin-foto/20%Monthly2019-02-19 08:33
https://americaneye.al/lefter-koka-kunder-vendimit-te-lsi-skam-motiv-per-te-djegur-mandatin/20%Monthly2019-02-18 22:56
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-per-19-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-18 22:47
https://americaneye.al/fotot-para-dhe-pas-sa-ka-ndryshuar-sot-ermela-e-big-brother/20%Monthly2019-02-18 22:18
https://americaneye.al/a-do-marrin-pjese-ne-zgjedhje-ja-vendimi-i-opozites/20%Monthly2019-02-18 22:16
https://americaneye.al/edhe-derri-i-eger-e-kupton-qe-ka-te-pasme-seksi-shikoni-si-e-kafshon-modelen-video/20%Monthly2019-02-18 22:09
https://americaneye.al/tifozet-turq-urojne-kosoven-per-11-vjetorin-e-pavaresise-serbia-eshte-kosove/20%Monthly2019-02-18 21:42
https://americaneye.al/historia-perplasja-mes-dy-fiseve-ne-vlore-qe-ka-shkaktuar-deri-tani-7-te-vrare/20%Monthly2019-02-18 21:36
https://americaneye.al/fyerje-mes-shehit-dhe-nazarkos-je-nje-sherbyes-i-denje-i-pushtetit-me-raki-pa-raki-je-komik/20%Monthly2019-02-18 21:34
https://americaneye.al/kryemadhi-brukselit-nuk-i-behet-vone-per-shqiperine-nuk-kam-frike-nga-spak/20%Monthly2019-02-18 21:32
https://americaneye.al/lekunden-pozitat-e-sarrit-te-chelsea-united-prek-cerekfinalen-e-fa-cup/20%Monthly2019-02-18 21:28
https://americaneye.al/largimi-i-njerezve-nga-vendi-bojaxhi-fajtore-edhe-opozita-ska-alternative/20%Monthly2019-02-18 21:18
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-imami-duhet-mencuri-mund-te-coje-ne-shuarjen-e-pd/20%Monthly2019-02-18 21:06
https://americaneye.al/habia-e-dacic-pse-festojne-propaganda-serbe-ne-aksion-kunder-pavaresise/20%Monthly2019-02-18 20:55
https://americaneye.al/a-do-ti-rikthehet-jozefina-topalli-politikes/20%Monthly2019-02-18 20:49
https://americaneye.al/me-19-shkurt-syte-nga-qielli-do-te-shihni-henen-me-spektakolare-te-vitit/20%Monthly2019-02-18 20:33
https://americaneye.al/elvana-gjata-quan-kosoven-shtepine-e-saj-dhe-flet-per-here-te-pare-pas-koncertit/20%Monthly2019-02-18 20:38
https://americaneye.al/a-i-ka-dhene-fund-fejeses-elvana-gjata/20%Monthly2019-02-18 20:37
https://americaneye.al/boja-ndaj-rames-ne-parlament-ja-si-e-komenton-jozefina-topalli/20%Monthly2019-02-18 20:26
https://americaneye.al/zgjidh-nje-leter-taorot-dhe-zbulo-parashikimin/20%Monthly2019-02-18 20:18
https://americaneye.al/ekspozite-shqiptare-per-trumpinne-beteje-me-median-obamen-e-sorosin/20%Monthly2019-02-18 19:53
https://americaneye.al/motori-me-i-fuqishem-i-ferrari-t-me-hijeshine-e-viteve-50/20%Monthly2019-02-18 19:50
https://americaneye.al/sa-eshte-thellesia-maksimale-e-detit-adriatik/20%Monthly2019-11-24 20:55
https://americaneye.al/diploma-shitet-per-100-euro-pedagoget-e-ofrojne-online-per-dembelet/20%Monthly2019-02-18 19:13
https://americaneye.al/vajza-rekordmene-e-golave-per-vllaznine/20%Monthly2019-02-18 19:02
https://americaneye.al/rama-jemi-bere-si-juventusi-sdurohemi-me/20%Monthly2019-02-18 18:38
https://americaneye.al/kocijancic-djegia-e-mandateve-kunder-integrimit-ne-be/20%Monthly2019-02-18 18:31
https://americaneye.al/10-karakteristikat-e-njerezve-te-pjekur-a-ben-pjese-tek-ky-grup/20%Monthly2019-02-18 18:10
https://americaneye.al/dolen-ne-protesten-e-opozites-shkarkohet-nenkryetarja-e-bashkise-se-tiranes/20%Monthly2019-02-18 20:12
https://americaneye.al/lubonja-shpreh-dyshime-per-djegien-e-mandateve-ti-djege-vetem-pd-lsi-te-qendroje-ne-parlament/20%Monthly2019-02-18 17:33
https://americaneye.al/lsi-i-bashkohet-bashes-kryemadhi-edhe-ne-do-i-djegim-mandatet/20%Monthly2019-02-18 21:03
https://americaneye.al/aventuriere-si-binjaket-apo-e-pavarur-si-ujori-cfare-e-dashure-je-bazuar-ne-shenjen-tende-te-horoskopit/20%Monthly2019-02-18 17:09
https://americaneye.al/corriere-della-sera-narko-trafiku-ne-albanistan-e-blejne-lirine-me-200-mije-e/20%Monthly2019-02-18 16:49
https://americaneye.al/a-e-dini-pse-nuk-mberthehet-kopsa-e-fundit-e-xhaketes/20%Monthly2019-02-18 16:37
https://americaneye.al/vitin-e-kaluar-iken-zyrtarisht-15-mije-shqiptare/20%Monthly2019-02-18 15:57
https://americaneye.al/marreveshje-e-veshtire-me-kosoven-vucic-do-te-jete-me-keq-se-ferri/20%Monthly2019-02-18 15:53
https://americaneye.al/cfare-dihet-per-krujen-qytetin-e-skenderbeut/20%Monthly2019-11-24 20:55
https://americaneye.al/cristiano-ronaldo-makthi-i-atletico-madrid/20%Monthly2019-02-18 15:35
https://americaneye.al/nga-icardi-te-isco-zidane-ka-tre-kushte-dhe-kerkon-200-milione-paund-per-chelsea-n/20%Monthly2019-02-18 15:17
https://americaneye.al/nga-kusherinjte-gjysme-shqiptare-te-kafeja-ambasadori-turk-rrefehet-per-jeten-ne-tirane/20%Monthly2019-02-18 14:54
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-grupi-i-monike-perplaset-me-grupin-e-metes/20%Monthly2019-02-18 14:48
https://americaneye.al/kim-kardashian-nxjerr-asetet-foto/20%Monthly2019-02-18 14:40
https://americaneye.al/il-mesaggero-interviston-sali-berishen-shqiperia-si-venezuela/20%Monthly2019-02-18 14:30
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-rama-nuk-i-beson-bashes-po-luan-blofin/20%Monthly2019-02-18 14:25
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-zbuloni-cilat-jane-shenjat-e-bekuara/20%Monthly2019-02-18 14:12
https://americaneye.al/a-do-ta-bleje-manchester-united-princi-i-arabise-thyen-heshtjen/20%Monthly2019-02-18 13:50
https://americaneye.al/riatdhesimi-i-luftetareve-te-isis-skepticizem-ne-europe-pas-deklarates-se-trump/20%Monthly2019-02-18 13:41
https://americaneye.al/macron-vs-salvini-kush-e-fiton-perballjen-europianisti-apo-populisti-italian/20%Monthly2019-02-18 13:36
https://americaneye.al/nese-pd-djeg-mandatet-ne-parlament-hyjne-parti-te-tjera/20%Monthly2019-02-18 13:23
https://americaneye.al/nga-dritan-hila-mandatet-qe-mund-te-djegin-pd-ne/20%Monthly2019-02-18 13:17
https://americaneye.al/njihuni-me-zakonet-me-problematike-te-seciles-shenje-te-horoskopit/20%Monthly2019-02-18 13:12
https://americaneye.al/macja-qe-do-te-zgjedhesh-flet-shume-per-personalitetin-tend/20%Monthly2019-02-18 12:51
https://americaneye.al/kina-deshiron-te-ndertoje-nje-central-te-energjise-diellore-ne-hapesire-por-ka-vetem-nje-problem/20%Monthly2019-11-24 20:53
https://americaneye.al/10-rregulla-te-veshjes-qe-duhen-respektuar-per-te-lene-pershtypjen-e-duhur-foto/20%Monthly2019-02-18 12:22
https://americaneye.al/basha-vendosem-unanimisht-djegien-e-mandateve-berisha-vendim-ekstrem-por-e-kerkon-situata/20%Monthly2019-02-18 12:03
https://americaneye.al/misteri-i-nje-qyteti-zviceran-i-fiksuar-pas-numrit-11-foto/20%Monthly2019-11-24 20:52
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-percan-lsi-ne-6-deputete-kunder-kryemadhit/20%Monthly2019-02-18 11:34
https://americaneye.al/mosha-nuk-eshte-alibi-mesi-arrin-30-gola-per-te-11-in-sezon-radhazi/20%Monthly2019-02-18 11:21
https://americaneye.al/grupi-parlamentar-i-pd-mbeshtet-bashen-per-djegien-e-mandateve-mos-te-vonohemi/20%Monthly2019-02-18 14:24
https://americaneye.al/perpjekja-e-dyte-bernie-sanders-77-vjec-edhe-njehere-kandidat-per-president/20%Monthly2019-02-18 10:53
https://americaneye.al/bota-arabe-per-here-te-pare-me-nje-grua-si-ministre-e-brendshme/20%Monthly2019-02-18 10:52
https://americaneye.al/cili-eshte-i-tronditur-pergjigjja-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-11-24 20:50
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-basha-na-takon-neve-te-udheheqim-shqiptaret/20%Monthly2019-02-18 13:35
https://americaneye.al/ana-jote-me-e-bukur-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-02-18 10:18
https://americaneye.al/rama-te-veteve-organizohuni-per-zgjedhjet-vendore-pavaresisht-opozites/20%Monthly2019-02-18 11:01
https://americaneye.al/telefonate-live-ne-studio-marotta-ul-tensionin-besim-te-plote-tek-icardi/20%Monthly2019-02-18 10:04
https://americaneye.al/pd-drejt-djegies-se-mandateve-rama-mbledh-grupin-parlamentar-dhe-ministrat/20%Monthly2019-02-18 09:19
https://americaneye.al/gruevski-kam-marre-azil-politik-jam-njeri-i-lire-ne-hungari/20%Monthly2019-02-18 09:16
https://americaneye.al/kthim-para-9-vitesh-kur-u-martua-me-ermalin-ami-mori-nje-vendim-qe-cdo-nuse-e-ka-tabu/20%Monthly2019-02-18 09:14
https://americaneye.al/nese-doni-te-udhetoni-kete-vit-ja-cfare-periudhe-jane-biletat-me-te-lira/20%Monthly2019-02-18 08:54
https://americaneye.al/nje-vit-me-pare-jetonte-ne-nje-banese-modeste-me-qira-sot-dua-lipa-dominon-boten/20%Monthly2019-02-18 08:44
https://americaneye.al/momenti-i-guximshem-i-merkelit-ne-mynih/20%Monthly2019-02-18 08:36
https://americaneye.al/e-zeza-e-kuqja-e-arta-100-vjet-simbolike-e-flamurit-gjerman/20%Monthly2019-02-18 08:33
https://americaneye.al/rama-nuk-kam-ndermend-te-jap-doreheqjen-dhe-as-te-bej-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-02-18 08:34
https://americaneye.al/10-zonat-me-te-shtrenjta-ne-bote-per-te-jetuar-foto/20%Monthly2019-02-18 08:05
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-pd-dhe-lsi-mbledhin-grupet-parlamentare/20%Monthly2019-02-18 10:25
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-18-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-17 22:25
https://americaneye.al/pas-mungeses-se-gjate-ne-muzike-elvana-gjata-zbulon-me-ne-fund-surprizen-e-re/20%Monthly2019-02-17 21:44
https://americaneye.al/haradinaj-islamiket-agresive-me-ne-sherbimet-ruse-te-maskuar-si-humanitare/20%Monthly2019-02-17 21:39
https://americaneye.al/njihuni-me-anet-e-erreta-dhe-mekatin-tuaj-te-preferuar-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-02-17 21:30
https://americaneye.al/perse-peshqit-jane-kaq-te-vecante-karakteristikat-e-enderrimtareve-te-zodiakut/20%Monthly2019-11-24 21:06
https://americaneye.al/keni-pyetur-pse-disa-veze-jane-kafe-dhe-disa-te-bardha-ja-pergjigjja/20%Monthly2019-11-24 20:49
https://americaneye.al/njeriu-e-do-qenin-si-femijen-tashme-e-thote-edhe-shkenca/20%Monthly2019-11-24 20:47
https://americaneye.al/eni-cobani-realizon-premtimin-julida-nga-librazhdi-merr-mbeshtetje-per-rritjen-e-femijes/20%Monthly2019-02-17 20:23
https://americaneye.al/hap-nje-nga-ditaret-dhe-merr-nje-mesazh-magjik-me-keshilla/20%Monthly2019-11-24 20:47
https://americaneye.al/renzi-i-penduar-per-emerimin-e-mogherinit-dhe-kerkon-merkelin-si-presidente-te-ke/20%Monthly2019-02-17 19:54
https://americaneye.al/shba-zedhenesja-e-dash-terhiqet-nga-gara-per-ambasadore-ne-okb/20%Monthly2019-02-17 19:48
https://americaneye.al/trump-kalifati-i-isis-it-ne-prag-te-disfates/20%Monthly2019-02-17 19:46
https://americaneye.al/princi-saudit-i-kurores-oferte-3-8-miliarde-sterlina-per-te-blere-manchester-united/20%Monthly2019-02-17 19:35
https://americaneye.al/interi-ia-del-edhe-pa-icardin-genoa-permbys-lazion/20%Monthly2019-02-17 19:31
https://americaneye.al/keqardhja-e-ambasadorit-austriak-ne-tirane-shqiperia-del-ne-lajmet-e-austrise-3-5-here-ne-vit-ndersa-dje/20%Monthly2019-02-17 19:38
https://americaneye.al/ish-korrespondent-i-cnn-sqaron-italianet-nuk-eshte-nje-revolte-ne-por-nje-larje-hesapesh-mes-partive/20%Monthly2019-02-17 19:02
https://americaneye.al/vendimi-i-bashes-ja-cfare-thote-legjislacioni-per-djegien-e-mandatit/20%Monthly2019-02-17 19:02
https://americaneye.al/opozita-djeg-mandatet-spiropali-shyqyr-nuk-do-marrin-me-rrogat/20%Monthly2019-02-17 18:54
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-basha-merr-mbeshtetjen-e-dukes-dhe-idrizit/20%Monthly2019-02-17 18:52
https://americaneye.al/anet-e-mira-dhe-te-keqija-te-personalitetit-tuaj-ju-ndihmon-horoskopi-ti-kuptoni/20%Monthly2019-02-17 18:26
https://americaneye.al/geishat-e-keqkuptuara-historia-e-vertete-e-artisteve-te-argetimit/20%Monthly2019-02-17 17:58
https://americaneye.al/psikologji-zbuloni-vetveten-te-ky-ilustrim-njeriu-ne-foto-ne-shtepi-apo-jashte/20%Monthly2019-11-24 20:43
https://americaneye.al/thaci-taksa-do-te-pezullohet/20%Monthly2019-02-17 17:23
https://americaneye.al/protesta-rudina-hajdari-del-serish-kunder-bashes/20%Monthly2019-02-17 15:55
https://americaneye.al/vucic-po-rritet-ne-menyre-dramatike-mbeshtetja-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2019-02-17 15:53
https://americaneye.al/ju-dua-dua-lipa-ben-urim-emocionues-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 15:49
https://americaneye.al/ne-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-sokol-balla-tregon-surprizen/20%Monthly2019-02-17 15:48
https://americaneye.al/a-do-i-djege-mandatet-lsi-kryemadhi-rama-nuk-ka-pare-gje-akoma/20%Monthly2019-02-17 15:45
https://americaneye.al/partizani-nuk-shkeputet-dot/20%Monthly2019-02-17 15:41
https://americaneye.al/shkrimtari-i-njohur-rrefen-takimin-me-geishen-qe-e-frymezoi/20%Monthly2019-02-17 14:36
https://americaneye.al/sakrificat-e-nenes-djalin-18-muajsh-e-dergova-me-nje-te-panjohur-nga-kanadaja-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-17 14:35
https://americaneye.al/kush-eshte-cipuri-objektivi-qe-i-shpetoi-atentatit-te-dyte-ne-vlore/20%Monthly2019-02-17 14:14
https://americaneye.al/sqarimi-i-tri-ceshtjeve-nga-ahmet-zogu-para-asamblese-kombetare-1927/50%Monthly2019-02-17 14:10
https://americaneye.al/protesta-rama-cfare-trishtimi-pasqyra-e-shemtise-se-djeshme-neper-mediat-e-dynjase/20%Monthly2019-02-17 19:01
https://americaneye.al/basha-propozoj-te-djegim-mandatet-parlamentare/20%Monthly2019-02-17 18:56
https://americaneye.al/dy-kuaj-apo-nje-fytyre-gjeja-e-pare-qe-pe-tregon-perspektiven-tende-ne-dashuri/20%Monthly2019-11-24 20:25
https://americaneye.al/kush-eshte-partneri-i-ri-i-arbana-osmanit-dikur-i-fejuar-me-aktoren-e-njohur-shqiptare/20%Monthly2019-02-17 12:57
https://americaneye.al/trump-be-te-rimarre-mbrapsht-800-luftetaret-e-isis-it/20%Monthly2019-02-17 12:54
https://americaneye.al/testi-i-prejardhjes-kromozomi-y-kryhet-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-17 12:53
https://americaneye.al/pompeo-uron-pavaresine-njohja-reciproke-mes-serbise-dhe-kosoves-proces-jetik/20%Monthly2019-02-17 12:35
https://americaneye.al/pakti-detar-greqi-shqiperi-athina-ne-vere-do-demarkojme-zonat-ekskluzive/20%Monthly2019-02-17 12:34
https://americaneye.al/kosova-11-vjet-pavaresi-fsk-ja-parakalon-per-here-te-pare-si-ushtri/20%Monthly2019-02-17 12:32
https://americaneye.al/dy-te-vrare-dhe-nje-i-plagosur-ne-vlore-digjet-automjeti-i-autoreve/20%Monthly2019-02-17 12:51
https://americaneye.al/5-gjera-qe-duhet-te-dini-para-se-te-dashuroni-dike-te-shenjes-se-peshqve/20%Monthly2019-02-17 12:11
https://americaneye.al/imazhi-i-pare-qe-shikuat-ne-foto-tregon-shume-per-gjendjen-tuaj-aktuale/20%Monthly2019-11-24 20:24
https://americaneye.al/saranda-historia-e-qytetit-dy-mije-vjecar-te-dyzet-shenjtoreve/20%Monthly2019-11-24 20:23
https://americaneye.al/pas-ndarjes-arbana-osmani-ne-nje-romance-te-re-ja-regjisori-qe-i-ka-rrembyer-zemren/20%Monthly2019-02-17 11:03
https://americaneye.al/merkel-dhe-mike-pence-dy-bote-perplasen/20%Monthly2019-02-17 10:43
https://americaneye.al/10-urat-e-levizshme-me-mahnitese-ne-bote/20%Monthly2019-11-24 20:23
https://americaneye.al/zgjidh-nje-flutur-dhe-zbulo-sekretet-e-shpirtit-tend/20%Monthly2019-11-24 20:22
https://americaneye.al/rama-uron-11-vite-shtet-thaci-merite-e-qytetareve-falenderime-miqve-me-ne-krye-shba/20%Monthly2019-02-17 09:54
https://americaneye.al/superoperacion-antidroge-ne-belgjike-e-zvicer-cmontohet-banda-shqiptaro-belge/20%Monthly2019-02-17 09:45
https://americaneye.al/ribashkohet-me-macen-qe-i-humbi-13-vite-me-pare/20%Monthly2019-02-17 09:01
https://americaneye.al/10-dite-ne-europe-5-itinerare-mahnitese-foto/20%Monthly2019-02-17 08:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-16-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-16 21:52
https://americaneye.al/milani-permbys-atalanten-piatek-djeg-berishen-dhe-gjimshitin/20%Monthly2019-02-16 21:40
https://americaneye.al/10-udhetimet-me-emocionuese-me-makine-foto/20%Monthly2019-02-16 21:32
https://americaneye.al/jona-spahiu-flet-per-mungesen-e-te-atit-ne-dasmen-e-saj/20%Monthly2019-02-16 21:13
https://americaneye.al/spartak-ngjela-flirtimi-gjeja-me-e-bukur-injorantet-nuk-flirtojne/20%Monthly2019-02-16 21:06
https://americaneye.al/eksperti-i-sigurise-policia-i-realizoi-dy-qellimet-e-saj/20%Monthly2019-02-16 20:25
https://americaneye.al/miresevini-ne-whittier-alaska-qyteti-ku-te-gjithe-banoret-jetojne-ne-nje-ndertese-foto/20%Monthly2019-11-24 20:19
https://americaneye.al/publikohen-pamjet-e-ndalimit-te-florenc-hoxhes-video/20%Monthly2019-02-16 20:02
https://americaneye.al/gjuha-e-trupit-cfare-tregon-per-ju-menyra-si-shtrengoni-doren/20%Monthly2019-02-16 19:52
https://americaneye.al/haradinaj-kerkese-amerikes-presion-edhe-beogradit-e-jo-vetem-kosoves/20%Monthly2019-02-16 19:51
https://americaneye.al/basha-mbledhje-urgjente-me-kryetaret-e-degeve/20%Monthly2019-02-16 19:39
https://americaneye.al/studimi-prezantohet-metoda-me-efektive-per-humbjen-e-peshes/20%Monthly2019-02-16 19:21
https://americaneye.al/cfare-ndodh-ne-nje-minute-interneti-ne-bote/20%Monthly2019-02-16 19:15
https://americaneye.al/brace-treguam-qe-ligji-zbatohet-pa-pushkatuar-njerez-ne-bulevard/20%Monthly2019-02-16 18:59
https://americaneye.al/shoqerohet-ne-polici-ish-kreu-i-policise-bashkiake/20%Monthly2019-02-16 18:54
https://americaneye.al/kina-ndalon-turistet-qe-ngjiten-ne-malin-everest-nga-tibeti/20%Monthly2019-02-16 18:49
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-bruno-ganz-aktori-i-njohur-per-rolin-e-hitlerit/20%Monthly2019-02-16 18:22
https://americaneye.al/basha-sovrani-diktoi-sot-rrugen-pa-kthim-drejt-te-ardhmes/20%Monthly2019-02-16 18:16
https://americaneye.al/bilanci-i-protestes-19-te-plagosur-mes-tyre-police-e-gazetare/20%Monthly2019-02-16 18:01
https://americaneye.al/lufta-me-deren-e-kryeministrise-ne-foto/20%Monthly2019-02-16 17:33
https://americaneye.al/protesta-qe-duhej-te-ishte-por-qe-nuk-qe/20%Monthly2019-02-16 19:50
https://americaneye.al/kryemadhi-as-armet-berthamore-nuk-e-mundin-popullin-shqiptar/20%Monthly2019-02-16 17:03
https://americaneye.al/tre-mesazhet-e-rames-per-protestuesit-vlonjatet-dhe-policine/20%Monthly2019-02-16 16:56
https://americaneye.al/e-bujshme-ferguson-rikthehet-ne-stolin-e-manchester-united/20%Monthly2019-02-16 16:49
https://americaneye.al/kauza-e-munguar-i-nje-revolucioni/20%Monthly2019-02-16 16:21
https://americaneye.al/spalletti-icardi-nuk-luan-lautaro-duhet-te-beje-kujdes-me-heqjen-e-fanelles/20%Monthly2019-02-16 16:15
https://americaneye.al/mema-paralajmeron-tiranen-luftetari-rival-i-rrezikshem/20%Monthly2019-02-16 16:09
https://americaneye.al/gega-ceshtja-e-titullit-nuk-mbyllet-ne-lac-afrimet-e-janarit-nuk-jane-gati/20%Monthly2019-02-16 16:04
https://americaneye.al/sander-lleshaj-dallimi-mes-nesh-dhe-atyre/20%Monthly2019-02-16 15:48
https://americaneye.al/ky-eshte-qyteti-me-i-rrezikshem-ne-evrope/20%Monthly2019-02-16 15:44
https://americaneye.al/merkel-serish-kunder-trump-po-kerkon-te-shkaterrojne-rendin-boteror/20%Monthly2019-02-16 15:42
https://americaneye.al/opozita-e-venezueles-kerkon-ndihma-per-vendin/20%Monthly2019-02-16 15:37
https://americaneye.al/zoran-zaev-nuk-ka-ndryshim-kufijsh-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-02-16 15:34
https://americaneye.al/basha-puna-e-nisur-sot-duhet-cuar-deri-ne-fund-rama-rrumpalle-per-shqiperine/20%Monthly2019-02-16 15:23
https://americaneye.al/basha-mbyll-protesten-takohemi-javen-tjeter/20%Monthly2019-02-16 15:04
https://americaneye.al/ja-pse-nuk-u-thye-dot-nga-protestuesit-dera-e-kryeministrise-foto/20%Monthly2019-02-16 19:49
https://americaneye.al/protesta-shiheni-bashen-me-lot-ne-sy/20%Monthly2019-02-16 14:41
https://americaneye.al/sa-do-zgjase-protesta-flet-monika-kryemadhi/20%Monthly2019-02-16 14:38
https://americaneye.al/osbe-pa-dorashka-nxitesit-dhe-autoret-e-dhunes-do-te-mbajne-pergjegjesi/20%Monthly2019-02-16 14:24
https://americaneye.al/shkaterrohen-trotuaret-pllakat-fluturojne-mbi-kryeministri-foto/20%Monthly2019-02-16 15:47
https://americaneye.al/ja-si-po-e-pasqyron-protesten-media-nderkombetare/20%Monthly2019-02-16 15:22
https://americaneye.al/zbulohen-letrat-e-dashurise-mes-sulltaneshes-hyrem-dhe-sulejmanit-te-madherishem/20%Monthly2019-02-16 12:58
https://americaneye.al/shkaterrimi-i-kerpudhes-rama-ndjese-carsten-kjo-seshte-shqiperia-keta-sjane-shqiptaret/20%Monthly2019-02-16 15:23
https://americaneye.al/kur-nga-arinjte-polare-te-mbron-ushtria/20%Monthly2019-11-24 20:25
https://americaneye.al/eno-popi-braktis-shqiperine-reagon-moderatori/20%Monthly2019-02-16 13:38
https://americaneye.al/merkel-makinat-gjermane-nuk-paraqesin-rrezik-sigurie-per-shba/20%Monthly2019-02-16 12:36
https://americaneye.al/shba-be-dhe-britani-denojne-me-force-dhunen-bejne-thirrje-per-vetepermbajtje/20%Monthly2019-02-16 14:56
https://americaneye.al/dy-police-dhe-kater-protestues-te-lenduar-ne-proteste/20%Monthly2019-02-16 12:09
https://americaneye.al/berisha-kerkon-pushtetin-rama-te-dale-ne-darke-me-deklaraten-e-doreheqjes/20%Monthly2019-02-16 13:44
https://americaneye.al/video-momenti-kur-protestuesit-tentojne-te-mesyjne-ne-kryeministri/20%Monthly2019-02-16 12:05
https://americaneye.al/si-taktika-e-rames-mundi-planin-e-bashes-dhe-kryemadhit-per-te-ushtruar-dhune/20%Monthly2019-02-16 12:00
https://americaneye.al/protesta-ne-mediat-e-huaja-theksi-vihet-tek-masat-e-marra-nga-policia/20%Monthly2019-02-16 11:53
https://americaneye.al/ironia-e-rames-nga-vlora-politika-e-dale-boje-ne-tirane/20%Monthly2019-02-16 12:46
https://americaneye.al/basha-hapja-e-kordonit-policor-plan-i-rames/20%Monthly2019-02-16 12:28
https://americaneye.al/presidenti-ben-thirrje-per-vetepermbajtje/20%Monthly2019-02-16 12:23
https://americaneye.al/opozita-para-kryeministrise-rama-nga-vlora-shqiperia-sot-ka-zot-ata-kane-te-njejtin-avaz/20%Monthly2019-02-16 12:08
https://americaneye.al/surprizojne-te-rinjte-e-opozites-lule-per-efektivet-e-policise/20%Monthly2019-02-16 10:24
https://americaneye.al/autoblinda-dhe-snajpera-si-eshte-rrethuar-godina-e-kryeministrise-foto/20%Monthly2019-02-16 11:54
https://americaneye.al/dielli-qe-do-te-zgjedhesh-flet-per-anen-tende-me-te-mire/20%Monthly2019-11-24 20:15
https://americaneye.al/zbulohen-malet-me-te-larta-te-planetit-ndodhen-ne-brendesi-te-tokes/20%Monthly2019-11-24 20:14
https://americaneye.al/mbi-1500-efektive-per-mbarevajtjen-e-protestes-zbardhet-plani-i-policise/20%Monthly2019-02-16 11:54
https://americaneye.al/10-qytetet-me-te-shendetshme-per-te-jetuar-ne-europe-foto/20%Monthly2019-02-15 22:34
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-16-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-15 22:07
https://americaneye.al/gara-presidenciale-ne-2020-me-e-kushtueshmja-ne-histori-pse-shba-te-jane-kaq-te-ndryshme/20%Monthly2019-02-15 21:47
https://americaneye.al/bayern-permbys-augsburg-un-me-coman-dhe-alaba/20%Monthly2019-02-15 21:40
https://americaneye.al/juventus-nxehje-para-atleticos-mposht-pa-probleme-frosinonen/20%Monthly2019-02-15 21:39
https://americaneye.al/kukesi-i-largohet-titullit-humbet-2-1-me-teuten-ne-durres/20%Monthly2019-02-15 21:14
https://americaneye.al/brozi-per-protesten-ata-qe-i-frikesohen-drejtesise-kerkojne-shkaterrim/20%Monthly2019-02-15 20:56
https://americaneye.al/do-te-jene-700-forca-speciale-artan-hoxha-zbulon-dhe-urdhrin-per-garden/20%Monthly2019-02-15 20:41
https://americaneye.al/takikardia-nje-shenje-paralajmeruese-per-pacientet-me-tumor/20%Monthly2019-02-15 20:23
https://americaneye.al/spiropali-asgje-e-keqe-nese-ndajme-pushtetin-me-opoziten/20%Monthly2019-02-15 20:07
https://americaneye.al/rivale-te-perjetshme-ne-fushe-por-jo-jashte/20%Monthly2019-02-15 19:51
https://americaneye.al/zgjidh-letren-tende-tarot-dhe-merr-nje-keshille-falas/20%Monthly2019-11-24 20:13
https://americaneye.al/vigjilenca-e-munguar-biznesi-offshore-i-bkt-se-ngriti-kembana-alarmi/20%Monthly2019-02-15 19:08
https://americaneye.al/edhe-mali-i-zi-neser-ne-proteste-kerkohet-largimi-i-presidentit/20%Monthly2019-02-15 19:09
https://americaneye.al/sfida-dhe-tensione-cndodh-me-12-shenjat-e-horoskopin-tani-qe-marsi-ka-kaluar-ne-dem/20%Monthly2019-02-15 19:01
https://americaneye.al/deklarata-e-rames-per-kufirin-detar-reagime-nga-opozita-dhe-mediat-greke/20%Monthly2019-02-15 18:28
https://americaneye.al/mashtrohet-rita-ora-i-vjedhin-nje-shume-te-madhe-parash/20%Monthly2019-02-15 18:19
https://americaneye.al/revolucion-ne-whatsapp-hyrja-ne-grupe-vetem-me-leje/20%Monthly2019-02-15 18:18
https://americaneye.al/le-populaire-1939-mbreti-zog-iu-pohoi-ambasadave-vullnetin-e-tij-per-rezistence-ndaj-italise/20%Monthly2019-02-15 18:10
https://americaneye.al/vjedhja-e-nje-sanduici-i-kushton-shtrenjte-deputetit/20%Monthly2019-02-15 18:09
https://americaneye.al/aktori-me-origjine-shqiptare-ylli-ne-rritje-i-serialeve-turke/20%Monthly2019-02-15 18:06
https://americaneye.al/meta-ne-konferencen-e-mynihut-partneriteti-me-perendimin-eshte-jetik/20%Monthly2019-02-15 17:50
https://americaneye.al/aktorja-rrefen-sekretin-si-te-ktheni-trupin-ne-forme-pas-lindjes/20%Monthly2019-02-15 17:48
https://americaneye.al/pyesni-shqiptaret-se-ata-e-dine-nuk-eshte-e-lehte-te-jesh-i-gjelber/20%Monthly2019-02-15 18:06
https://americaneye.al/perdorimi-i-kanabisit-ne-adoleshence-shkakton-depresion/20%Monthly2019-02-15 17:27
https://americaneye.al/muri-me-meksiken-trump-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-02-15 17:18
https://americaneye.al/wenger-kam-refuzuar-disa-here-realin-ja-arsyet/20%Monthly2019-02-15 17:15
https://americaneye.al/ndryshimet-qe-peson-trupi-pas-te-40-ve/20%Monthly2019-02-15 19:02
https://americaneye.al/basha-rama-ka-dy-alternativa/20%Monthly2019-02-15 16:39
https://americaneye.al/sondazhi-gjysma-e-shqiptareve-nuk-kursejne-60-duan-te-ikin/20%Monthly2019-02-15 16:32
https://americaneye.al/rikthehet-air-albania-merr-licencen-per-10-dite/20%Monthly2019-02-15 18:11
https://americaneye.al/neymar-zbulon-premtimin-e-madh-qe-i-ka-bere-buffonit/20%Monthly2019-02-15 15:39
https://americaneye.al/spanja-ne-zgjedhje-te-parakohshme-sanchez-i-shpall-me-28-prill/20%Monthly2019-02-15 15:37
https://americaneye.al/ja-si-reagon-cdo-shenje-e-horoskopit-ndaj-tradhetise-kush-e-fal-dhe-kush-hakmerret-keq/20%Monthly2019-02-15 15:37
https://americaneye.al/avokati-i-gjyqtarit-qe-iu-gjeten-euro-dhe-fisheke-ne-shtepi-do-te-kerkojme-demshperblim/20%Monthly2019-02-15 15:35
https://americaneye.al/duka-del-kunder-rreshtit-nuk-e-firmos-platformen-e-bashes-pa-ndryshuar-kodi-zgjedhor/20%Monthly2019-02-15 15:26
https://americaneye.al/lasgushi-nuk-ka-humbur-rama-per-air-albania-projekte-te-tilla-duan-kohe/20%Monthly2019-02-15 15:21
https://americaneye.al/firmoset-marreveshja-financiare-per-air-albania-dhe-turkish-airlines/20%Monthly2019-02-15 15:09
https://americaneye.al/trump-i-shkruan-edhe-thacit-te-normalizohen-marredheniet-me-serbine/20%Monthly2019-02-15 15:00
https://americaneye.al/planeti-yne-eshte-mahnites-keto-foto-do-ju-lene-pa-fryme/20%Monthly2019-02-15 14:50
https://americaneye.al/trump-i-shkruan-vucicit-njihni-shtetin-e-kosoves-dhe-punoni-per-marreveshjen/20%Monthly2019-02-15 14:33
https://americaneye.al/thirreni-dajen-cilindo/20%Monthly2019-02-15 14:24
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-blindon-tiranen-ja-sa-police-do-te-jene-ne-terren/20%Monthly2019-02-15 14:22
https://americaneye.al/zbardhet-deshmia-e-gjyqtarit-parate-jane-te-djalit-kam-dokumente/20%Monthly2019-02-15 14:17
https://americaneye.al/alexis-tsipras-le-detyren-e-ministrit-te-jashtem/20%Monthly2019-02-15 13:56
https://americaneye.al/seshte-miting-o-mavri-me-boje-rama-u-pergjigjet-akuzave-te-opozites/20%Monthly2019-02-15 13:56
https://americaneye.al/mesazhi-i-bashes-pergjegjesia-per-cdo-pengese-ndaj-protestes-do-te-bjere-mbi-qeverine/20%Monthly2019-02-15 13:42
https://americaneye.al/chelsea-synon-blerjen-e-higuainit-me-skonto-por-nese-iken-sarri/20%Monthly2019-02-15 13:40
https://americaneye.al/prishtina-del-me-platforme-zyrtare-per-dialog-me-serbine/20%Monthly2019-02-15 13:32
https://americaneye.al/sondazhi-bie-mbeshtetja-ndaj-jelekverdheve-francezet-duan-ndaljen-e-protestave/20%Monthly2019-02-15 13:25
https://americaneye.al/gattuso-me-atalanten-duhet-helmeta-suso-meriton-rinovimin/20%Monthly2019-02-15 13:23
https://americaneye.al/icardi-te-juventus-giorgio-chiellini-jep-shenjen-e-pare/20%Monthly2019-02-15 13:14
https://americaneye.al/frike-nga-protesta-e-opozites-shtyhet-per-te-dielen-tirana-luftetari/20%Monthly2019-02-15 13:09
https://americaneye.al/zgjidh-nje-unaze-dhe-zbulo-nje-sekret-te-feminilitetit-tend/20%Monthly2019-11-24 20:12
https://americaneye.al/rama-flet-per-kontrollet-ne-banesat-e-gjyqtareve-faleminderit-qe-thyet-mitin-30-vjecar/20%Monthly2019-02-15 12:50
https://americaneye.al/a-do-te-kandidoje-per-ps-ne-per-bashkine-e-shkodres-ja-cfare-thote-senida-mesi/20%Monthly2019-02-15 12:42
https://americaneye.al/ja-ku-i-kishte-fshehur-eurot-gjyqtari-qe-liroi-dritan-dajtin-foto/20%Monthly2019-02-15 12:32
https://americaneye.al/pd-thirrja-e-policise-qesharake/20%Monthly2019-02-15 12:24
https://americaneye.al/pse-peshqit-jane-njerezit-me-te-veshtire-per-tu-kuptuar/20%Monthly2019-02-15 12:21
https://americaneye.al/ndryshimet-klimatike-pasoja-ne-emigracion/20%Monthly2019-02-15 12:13
https://americaneye.al/rama-bashkimi-shqiperi-kosove-plan-a-dhe-nje-keshille-per-albin-kurtin/20%Monthly2019-02-15 11:46
https://americaneye.al/foto-protesta-e-opozites-mbulohet-godina-e-kryeministrise/20%Monthly2019-02-15 14:21
https://americaneye.al/gjuetia-ndaj-gjyqtareve-te-dajtit-policia-jep-detajet-cfare-gjetem-ne-shtepite-e-tyre/20%Monthly2019-02-15 11:34
https://americaneye.al/e-verdha-e-vezes-parandalon-alzheimerin/20%Monthly2019-02-15 11:31
https://americaneye.al/trump-presidenti-i-pare-pa-nje-qen-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-02-15 11:27
https://americaneye.al/rrefimi-ndryshe-per-jeten-i-grida-dumes-e-marr-buken-me-vete-ne-pune-hobet-dhe-pasionet/20%Monthly2019-02-15 11:15
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-policia-persona-me-rekorde-kriminale-jane-pergatitur-per-dhune/20%Monthly2019-02-15 11:01
https://americaneye.al/20-mije-euro-ne-shtepine-e-gjyqtarit-te-dajtit-shoqerohet-me-lot-ne-polici/20%Monthly2019-02-15 10:50
https://americaneye.al/tronditet-ps-ja-e-shkodres-5-muaj-para-zgjedhjeve-ndryshohet-kryetari-emri/20%Monthly2019-02-15 10:28
https://americaneye.al/a-eshte-kjo-porta-e-ferrit-simbolet-kunder-shtrigave-qe-habiten-qe-shkencetaret/20%Monthly2019-11-24 20:12
https://americaneye.al/dajti-pas-kontrollit-te-baneses-gjyqtari-damini-largohet-pa-u-pergjigjur-gazetareve/20%Monthly2019-02-15 10:21
https://americaneye.al/burg-per-gardistin-qe-vrau-gruan/20%Monthly2019-02-15 10:17
https://americaneye.al/kafsha-qe-ke-per-zemer-zbulon-fuqine-tende-me-te-madhe/20%Monthly2019-02-15 09:53
https://americaneye.al/kush-eshte-filozofi-me-i-rendesishem/20%Monthly2019-11-24 20:11
https://americaneye.al/gruaja-106-vjecare-rrefen-sekretin-e-jetegjatesise-beqaria/20%Monthly2019-02-15 09:02
https://americaneye.al/rikthehet-paqja-mes-italise-dhe-frances/20%Monthly2019-02-15 08:56
https://americaneye.al/gjuetia-per-gjyqtaret-e-dajtit-pse-po-kontrollohen-banesat/20%Monthly2019-02-15 08:51
https://americaneye.al/nasa-se-shpejti-ne-mision-per-te-zbuluar-cfare-ndodhet-brenda-universit/20%Monthly2019-11-24 20:10
https://americaneye.al/shpetoi-dajtin-nga-burgimi-i-perjetshem-gjyqtarit-i-gjenden-20-000-euro-ne-shtepi/20%Monthly2019-02-15 08:14
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-15-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-14 22:25
https://americaneye.al/alesia-bami-punova-pa-kontrate-tek-stop-saimir-kodra-ia-jep-pergjigjen-ne-emision/20%Monthly2019-02-16 22:05
https://americaneye.al/lleshaj-per-dajtin-dyshoj-se-gjyqtaret-kane-marre-para/20%Monthly2019-02-14 22:09
https://americaneye.al/smund-te-akuzosh-askend-mbi-muhabete-telefoni-dako-mund-te-rikandidoje-nese-behet-fjale/20%Monthly2019-02-14 21:40
https://americaneye.al/rama-ilir-meta-partia-e-trete-e-opozites-pse-me-ka-zhgenjyer/20%Monthly2019-02-14 21:32
https://americaneye.al/rama-opozita-perpjekje-per-te-zbatuar-nje-skenar-maqedonas/20%Monthly2019-02-14 21:28
https://americaneye.al/rama-kryeministria-nuk-eshte-kulle-opozita-ne-duart-e-paafta-te-lulzimit-dhe-doktoreshes/20%Monthly2019-02-14 21:11
https://americaneye.al/i-kerkoi-te-jape-doreheqjen-edi-rama-arta-daden-e-kam-shume-xhan/20%Monthly2019-02-14 21:02
https://americaneye.al/ish-shefi-i-fbi-zyrtaret-shqyrtuan-mundesine-e-shkarkimit-te-presidentit-trump/20%Monthly2019-02-14 20:56
https://americaneye.al/a-do-te-rrethohet-kryeministria-flet-monika-kryemadhi/20%Monthly2019-02-14 20:52
https://americaneye.al/reali-ne-hall-bale-rrezikon-nje-skualifikim-shembullor/20%Monthly2019-02-14 20:48
https://americaneye.al/lautaro-qeteson-interin-lazio-bie-ndaj-sevillas-bate-ben-surprizen-e-mbremjes/20%Monthly2019-02-14 20:46
https://americaneye.al/rama-flet-per-protesten-e-opozites-nese-do-te-kete-dhune/20%Monthly2019-02-14 20:44
https://americaneye.al/balla-paloka-sdo-ia-hedhe-lehte/20%Monthly2019-02-14 20:26
https://americaneye.al/lideri-i-lega-nord-shtrohet-ne-spital-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-02-14 19:48
https://americaneye.al/apeli-i-osbe-se-per-protesten-e-opozites/20%Monthly2019-02-14 19:46
https://americaneye.al/merkel-propozohet-per-shefe-te-bashkimit-evropian/20%Monthly2019-02-14 19:33
https://americaneye.al/nje-shen-valentin-i-pazakonte-ne-kroaci/20%Monthly2019-11-24 20:09
https://americaneye.al/avokati-i-trump-thirrje-mek-shembni-regjimin-iranian/20%Monthly2019-02-14 18:54
https://americaneye.al/fotot-zbardhen-mesazhet-e-pd-grup-zjarri-per-dhune-do-shkaterrojme-cte-na-dale-perpara/20%Monthly2019-02-14 18:40
https://americaneye.al/perplasja-pd-polici-leja-jepet-per-proteste-vetem-para-kryeministrise-jo-ne-dy-anet-e-saj/20%Monthly2019-02-14 18:29
https://americaneye.al/nato-paralajmeron-kosoven-shqyrtojme-shkallen-e-bashkepunimit-prej-takses/20%Monthly2019-02-14 18:19
https://americaneye.al/inter-marotta-rregullon-ceshtjen-icardi/20%Monthly2019-02-14 18:15
https://americaneye.al/rama-budallai-me-shiringe-ne-dore-goditi-imazhin-e-shqiperise/20%Monthly2019-02-14 17:32
https://americaneye.al/kreu-i-ppe-se-i-shqetesuar-per-gjendjen-e-demokracise-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-14 17:27
https://americaneye.al/opozita-perpara-kryeministrise-ne-16-shkurt-rama-ne-sheshin-e-flamurit/20%Monthly2019-02-14 17:24
https://americaneye.al/traditat-me-te-cuditshme-te-shen-valentinit-neper-bote/20%Monthly2019-02-14 17:06
https://americaneye.al/ish-zevendesi-i-berishes-kerkesa-per-te-rrezuar-ramen-me-dhune-nje-perpjekje-hajdutesh-per-pushtet/20%Monthly2019-02-14 17:02
https://americaneye.al/mourinho-behet-i-pasur-nga-shkarkimet/20%Monthly2019-02-14 16:13
https://americaneye.al/bsh-presim-normalizim-te-kursit-te-kembimit/20%Monthly2019-02-14 16:12
https://americaneye.al/cfare-do-te-ndodhe-tani-me-icardin-ja-skenaret-e-mundshem/20%Monthly2019-02-14 16:03
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-thirrje-opozites-protesta-te-jete-paqesore/20%Monthly2019-02-14 15:56
https://americaneye.al/djepi-i-kultures-shkodra-origjina-e-emrit-dhe-gjurmet-e-lashta-ilire/20%Monthly2019-11-24 20:08
https://americaneye.al/thirrja-e-nderkombetareve-per-opoziten-protestoni-paqesisht/20%Monthly2019-02-14 15:21
https://americaneye.al/testi-qe-tregon-sa-e-mire-eshte-logjika-juaj-dreri-nuk-eshte-larg-mund-ta-gjeni/20%Monthly2019-02-14 14:46
https://americaneye.al/vellai-i-policit-videon-e-kane-montuar-mediat/20%Monthly2019-02-14 14:26
https://americaneye.al/allegri-dybala-rikthehet-titullar/20%Monthly2019-02-14 14:21
https://americaneye.al/rama-me-bojrat-jam-rritur-e-mesuar-por-me-shqeteson-ky-fakt/20%Monthly2019-02-14 13:58
https://americaneye.al/jemi-te-paret-ne-europe-per-martesa/20%Monthly2019-02-14 13:28
https://americaneye.al/fotolajm-fatos-nano-shfaqet-per-shen-valentin/20%Monthly2019-02-14 13:19
https://americaneye.al/historia-e-trofeut-bafta-si-realizohet-maska-ikonike-qe-lakmojne-aktoret/20%Monthly2019-02-14 13:15
https://americaneye.al/bebe-rexha-nuk-i-ndal-fotot-e-nxehta-ne-instagram/20%Monthly2019-02-14 13:05
https://americaneye.al/airbus-do-te-ndaloje-prodhimin-e-avioneve-me-te-medhenj-ne-bote/20%Monthly2019-02-14 12:41
https://americaneye.al/50-thenie-brilante-nga-gjeniu-albert-ajnshtajn/20%Monthly2019-02-14 12:14
https://americaneye.al/paloka-e-sperkati-me-boje-ne-fytyre-rama-publikon-videon-ne-facebook-dhe-citon-ainshtajnin/20%Monthly2019-02-14 11:54
https://americaneye.al/skenat-e-turpshme-para-syve-te-tij-talat-xhaferi-jam-mesuar/20%Monthly2019-02-14 11:45
https://americaneye.al/kujdes-djema-keto-jane-9-dhuratat-qe-femrat-nuk-duan-ti-marrin-nga-partneri/20%Monthly2019-02-14 11:41
https://americaneye.al/balla-paloken-do-e-shkarkojme-si-nenkryetar-te-kuvendit-opozita-vajmedet/20%Monthly2019-02-14 11:36
https://americaneye.al/te-shkosh-ne-mars-kushton-500-mije-dollare-kthimi-eshte-falas/20%Monthly2019-11-24 20:06
https://americaneye.al/gruaja-e-el-chapo-i-qendron-besnike-e-admiroj-eshte-nje-baba-dhe-partner-i-shkelqyer/20%Monthly2019-02-14 11:18
https://americaneye.al/solucion-kimik-ndaj-kryeministrit-edi-paloka-ne-telashe/20%Monthly2019-02-14 11:04
https://americaneye.al/merkel-liderja-me-e-besuar-ne-bote-gjermanet-dhe-francezet-i-besojne-me-shume-putinit-sesa-trumpit/20%Monthly2019-02-14 11:03
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-ne-nato-kuvendi-i-shqiperise-voton-unanimisht-pro/20%Monthly2019-02-14 13:28
https://americaneye.al/rama-pa-shqiptaret-nuk-do-te-kishte-maqedoni-te-veriut/20%Monthly2019-02-14 10:40
https://americaneye.al/burgu-me-i-sigurte-per-el-capon-i-cili-eshte-arratisur-dy-here-foto/20%Monthly2019-02-14 11:20
https://americaneye.al/opozita-nuk-respekton-mikun-nga-maqedonia-boje-ne-fytyre-rames-paloka-perjashtohet-nga-kuvendi/20%Monthly2019-02-14 11:43
https://americaneye.al/tension-ne-parlament-rama-na-fal-talat-xhaferri-per-fjalet-e-femijes-basha/20%Monthly2019-02-14 11:03
https://americaneye.al/gjeja-e-pare-qe-shikon-ne-foto-tregon-shume-per-qendrimin-tend-ndaj-dashurise/20%Monthly2019-11-24 20:06
https://americaneye.al/cfare-do-te-thote-dashuri-per-ty-ne-baze-te-shenjes-zodiakale/20%Monthly2019-02-14 09:57
https://americaneye.al/krim-horror-ne-tirane-gruaja-vritet-me-gure-dhe-tre-plumba-ne-koke-emri/20%Monthly2019-02-14 09:30
https://americaneye.al/cfare-dihet-per-kukesin-qytetin-e-mikpritjes-dhe-bujarise/20%Monthly2019-02-14 09:22
https://americaneye.al/si-e-ngriti-haradinaj-flamurin-e-uck-se-ne-mes-te-luftes/20%Monthly2019-02-14 09:05
https://americaneye.al/ambasadori-i-be-manifestim-paqesor-jo-dhune-me-16-shkurt/20%Monthly2019-02-14 08:52
https://americaneye.al/ja-sa-kushton-dashuria-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-14 08:24
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-14-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-13 22:23
https://americaneye.al/kapet-rreth-nje-ton-kanabis-ne-kapshtice-levizte-ne-drejtim-te-greqise/20%Monthly2019-02-13 22:19
https://americaneye.al/ne-prag-te-shen-valentinit-ja-cila-shenje-do-te-ndahet-sipas-astrologes-meri-shehu/20%Monthly2019-02-13 22:15
https://americaneye.al/14-shkurti-horoskopi-zbulon-si-do-e-kaloni-shen-valentinin/20%Monthly2019-02-13 22:11
https://americaneye.al/tottenhami-shkrin-dortmundin-reali-falenderon-var-in/20%Monthly2019-02-13 22:04
https://americaneye.al/basha-ne-burrel-qytetari-refuzon-ti-jape-doren-video/20%Monthly2019-02-13 21:00
https://americaneye.al/asnje-avion-mbi-belgjike-2/20%Monthly2019-06-04 20:57
https://americaneye.al/berisha-sfidon-ramen-qendro-ne-zyre-me-16-shkurt/20%Monthly2019-02-13 19:54
https://americaneye.al/aksidenti-u-merr-jeten-te-pakten-13-persona-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-02-13 19:52
https://americaneye.al/spiunet-ende-ne-administrate-autoriteti-i-dosjeve-i-zbuloi-por-nuk-jane-hequr/20%Monthly2019-02-13 19:35
https://americaneye.al/analistet-ne-tirane-thirrje-prishtines-degjoni-shtetet-e-bashkuara-perplasja-ne-dem-te-kosoves/20%Monthly2019-02-13 19:11
https://americaneye.al/ligj-te-ri-per-tokat-e-7501-nisma-e-braces-per-te-lehtesuar-9-mije-familje-fermeresh/20%Monthly2019-02-13 18:50
https://americaneye.al/kush-e-publikoi-videon-te-policit-te-shkodres/20%Monthly2019-02-13 18:32
https://americaneye.al/rikthehet-elvis-rroshi-dhe-ka-nje-pergjigje-te-hidhur-per-berishen/20%Monthly2019-02-13 18:18
https://americaneye.al/nje-menu-klasike-per-shen-valentin/20%Monthly2019-02-13 18:02
https://americaneye.al/vajzat-binjake-i-mbushin-11-vjec-ja-urimi-prekes-i-babait-shqiptar-me-mision-ne-egje/20%Monthly2019-02-13 17:59
https://americaneye.al/dyqani-i-bukes-kerkon-punetore-me-1400-euro-ne-muaj/20%Monthly2019-02-13 17:43
https://americaneye.al/pas-heqjes-se-shiritit-te-kapitenit-icardi-lihet-edhe-jashte-europa-league/20%Monthly2019-02-13 17:23
https://americaneye.al/5-rregulla-te-thjeshta-nga-doktoret-per-te-rritur-femije-te-shendetshem/20%Monthly2019-02-13 17:04
https://americaneye.al/do-e-zhbejme-vendimin-per-dritan-dajtin-shba-thote-se-eshte-mik-me-njeriun-e-saliut/20%Monthly2019-02-13 17:00
https://americaneye.al/si-ta-lini-pa-fjale-te-dashurin-tuaj-per-shen-valentin/20%Monthly2019-02-13 16:55
https://americaneye.al/si-lindi-bektashizmi-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-13 16:09
https://americaneye.al/tepelena-origjina-e-emrit-dhe-kur-eshte-themeluar/20%Monthly2019-02-13 15:58
https://americaneye.al/rinovimi-nuk-ka-te-beje-zbulohet-motivi-pse-iu-hoq-shiriti-i-kapitenit-icardit/20%Monthly2019-02-13 14:50
https://americaneye.al/kerkoi-100-mije-e-demshperblim-gjykata-vendos-per-ceshtjen-panuci-nishani/20%Monthly2019-02-13 14:41
https://americaneye.al/fotot-kush-eshte-zv-ministrja-e-re-te-arsimit-nga-fotot-me-bikini-ne-qeveri/20%Monthly2019-02-13 14:40
https://americaneye.al/studimi-grate-e-bukura-kane-me-pak-fat-ne-dashuri/20%Monthly2019-02-13 14:33
https://americaneye.al/raporti-antidroge-2018-xhafaj-kunja-opozites-heshtni-tani/20%Monthly2019-02-13 14:18
https://americaneye.al/cili-nga-senduket-e-thesareve-ruan-fatin-tend/20%Monthly2019-02-13 14:08
https://americaneye.al/furtune-ne-hipoteken-e-durresit-shkarkohen-6-punonjes/20%Monthly2019-02-13 13:45
https://americaneye.al/e-bujshme-te-interi-icardit-i-hiqet-shiriti-i-kapitenit/20%Monthly2019-02-13 13:40
https://americaneye.al/rama-konfirmon-deputetin-e-ps-per-bashkine-e-lezhes-ma-ka-rokonisur-koken/20%Monthly2019-02-13 13:25
https://americaneye.al/terror-administrates-brace-berisha-tha-te-verteten-ose-punen-ose-lini-zyren/20%Monthly2019-02-13 13:20
https://americaneye.al/basha-europa-po-pret-ne-qe-te-rrezojme-ramen/20%Monthly2019-02-13 13:17
https://americaneye.al/balili-cekaj-dhe-met-kanani-shba-e-be-mesazh-shqiperise-ndiqni-parate/20%Monthly2019-02-13 13:12
https://americaneye.al/asnje-avion-mbi-belgjike/20%Monthly2019-02-13 13:03
https://americaneye.al/letra-e-diplomateve-amerikane-trazon-skenen-politike-ne-kosove/20%Monthly2019-02-13 12:57
https://americaneye.al/vajzat-e-tij-binjake-mbushin-11-vjec-urimi-prekes-i-babait-shqiptar-me-mision-ne-egje/20%Monthly2019-02-13 12:55
https://americaneye.al/shtyhet-afati-i-vlefshmerise-per-1-4-milion-karta-identiteti-te-vitit-2009/20%Monthly2019-02-13 12:50
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-dini-nese-perdorni-autostraden/20%Monthly2019-02-13 12:32
https://americaneye.al/emerohen-dy-zv-ministrat-e-rinj-te-arsimit/20%Monthly2019-02-13 12:19
https://americaneye.al/harrison-ford-lideret-qe-injorojne-ngrohjen-globale-jane-ne-anen-e-kunder-te-historise/20%Monthly2019-02-13 12:15
https://americaneye.al/personat-qe-kane-veshtiresi-per-tu-zgjuar-jane-me-inteligjente/20%Monthly2019-02-13 12:07
https://americaneye.al/buffon-largon-makthin-e-finales-se-vitit-2003-psg-beri-qe-te-duket-e-lehte-fitorja/20%Monthly2019-02-13 11:38
https://americaneye.al/e-para-ne-bote-sekretet-e-futbollistes-megi-doci/20%Monthly2019-02-13 11:37
https://americaneye.al/diokleciani-ushtari-ilir-qe-u-be-nje-nga-perandoret-me-te-medhenj-te-romes/20%Monthly2019-11-20 11:46
https://americaneye.al/plani-i-abramovich-zidane-pasuesi-i-sarrit-te-chelsea/20%Monthly2019-02-13 10:43
https://americaneye.al/salah-do-jete-nje-goditje-alla-ronaldo-dybala-plus-50-milione-euro/20%Monthly2019-02-13 10:42
https://americaneye.al/michelle-obama-publikon-sms-me-te-emen-dhe-jane-tipike-si-ato-qe-kemi-ne-celular/20%Monthly2019-02-13 10:35
https://americaneye.al/jo-vetem-qe-nuk-hoqi-dore-nga-muzika-por-flori-mumajesi-tashme-po-eksperimenton-me-nje-tjeter-profesion/20%Monthly2019-02-13 10:28
https://americaneye.al/shqiperia-e-zogut-ne-fokusin-e-shtypit-boteror-gazeta-e-hitlerit-shqiperia-komb-i-forte/20%Monthly2019-02-13 10:24
https://americaneye.al/historike-ne-logon-e-qeverise-maqedonase-shkruhet-shqip/20%Monthly2019-02-13 09:47
https://americaneye.al/horoskopi-12-shenjat-dhe-dhuratat-ideale-per-shen-valentin/20%Monthly2019-02-13 09:47
https://americaneye.al/droga-ne-lece-e-kalabri-publikohen-fotot-e-shqiptareve-te-arrestuar-emratfoto/20%Monthly2019-02-13 09:42
https://americaneye.al/gjyqi-me-i-madh-i-kokaines-ne-historine-e-gjermanise-lidhet-me-shqiptaret/20%Monthly2019-02-13 09:38
https://americaneye.al/cfare-dihet-per-historine-e-gjirokastres-origjina-e-emrat-kadare-enver-hoxha/20%Monthly2019-11-22 20:39
https://americaneye.al/me-premto-baba-historia-prekese-e-bo-biden-qe-ra-ne-dashuri-me-kosoven-dhe-mesazhet-per-babane-joe/20%Monthly2019-02-13 09:01
https://americaneye.al/soros-zgjohu-europe-do-ta-pesosh-si-ish-bashkimi-sovjetik/20%Monthly2019-02-13 12:52
https://americaneye.al/shkarkohet-perfundimisht-gjyqtari-gani-dizdari/20%Monthly2019-02-13 08:31
https://americaneye.al/afrike-fotografohet-per-here-te-pare-ne-100-vite-nje-leopard-i-zi/20%Monthly2019-11-22 20:37
https://americaneye.al/tsipras-dhe-zaev-zyrtarisht-te-propozuar-per-cmimin-nobel-per-paqe/20%Monthly2019-02-13 10:33
https://americaneye.al/horoskopi-parashikimi-i-yjeve-per-13-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-12 22:16
https://americaneye.al/haradinaj-rusia-ka-paguar-gazetare-dhe-politikane-ne-tirane-dhe-prishtine-per-te-lobuar-pro-ndarjes/20%Monthly2019-02-12 22:11
https://americaneye.al/psg-shkrin-unitedin-dhe-prek-kualifikimin-zaniolo-ben-romen-te-enderroje/20%Monthly2019-02-12 22:08
https://americaneye.al/zhytje-ne-kontinentin-e-bardhe-flamuri-turk-noton-ne-antarktide-foto/20%Monthly2019-02-12 21:36
https://americaneye.al/si-eshte-te-jesh-ne-nje-lidhje-dashurie-me-ujorin-shenjen-me-intelektuale-te-zodiakut/20%Monthly2019-02-12 21:20
https://americaneye.al/do-te-kandidoni-per-bashkine-e-durresit-si-pergjigjet-agron-duka/20%Monthly2019-02-12 21:01
https://americaneye.al/tjeter-rast-ne-shkoder-efektivi-i-fnsh-ngacmon-studenten-dhe-pedagogen-e-juridikut/20%Monthly2019-02-12 20:58
https://americaneye.al/rrethohuni-nga-bluja-largon-stresin-ne-dhomen-e-gjumit-e-thote-shkenca/20%Monthly2019-02-12 20:49
https://americaneye.al/ndryshimi-i-klimes-kercenimi-me-i-frikshem-ne-bote/20%Monthly2019-02-12 20:28
https://americaneye.al/erdogan-rritja-e-cmimeve-terrorizem-ushqimor/20%Monthly2019-02-12 20:18
https://americaneye.al/la-liga-del-nga-spanja-barca-kerkon-ndeshje-ne-4-kontinente/20%Monthly2019-02-12 19:58
https://americaneye.al/ja-skenaret-e-protestes-se-16-shkurtit/20%Monthly2019-02-12 19:25
https://americaneye.al/zulohen-30-spiunet-e-ish-sigurimit-diplomate-akademike-dhe-pedagoge/20%Monthly2019-02-12 19:20
https://americaneye.al/flet-mark-frroku-vellai-im-do-te-jetoje-i-lire-ne-holande-por-nuk-shkel-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-12 19:10
https://americaneye.al/rama-prape-do-ta-takoj-bashen-sa-te-beje-nje-cike-sikur-nuk-do/20%Monthly2019-02-12 19:07
https://americaneye.al/lordi-i-droges-do-e-kaloje-jeten-ne-burg-ja-cberi-el-chapo-pasi-u-dha-denimi/20%Monthly2019-02-12 18:58
https://americaneye.al/rama-ironizon-bashen-luli-e-ka-ne-terezi-halli-eshte-i-atyre-qe-i-rrine-nga-mbrapa/20%Monthly2019-02-12 18:51
https://americaneye.al/joselyn-cano-fansja-bukurosha-e-cr7-es-me-11-milione-ndjekes-ne-instagram-foto/20%Monthly2019-02-12 18:31
https://americaneye.al/pompeo-paralajmeron-evropianet-per-ndikimin-rus-dhe-kinez/20%Monthly2019-02-12 18:23
https://americaneye.al/haradinaj-marredheniet-me-shba-te-te-pacenueshme-tarifat-nuk-i-heqim/20%Monthly2019-02-12 18:18
https://americaneye.al/shba-eshte-e-pabesueshme-qe-kosova-injoron-keshillat-tona/20%Monthly2019-02-12 18:17
https://americaneye.al/renditja-keta-jane-10-klubet-me-te-rendesishme-ne-bote/20%Monthly2019-02-12 17:40
https://americaneye.al/rrefimi-i-adiles-motres-se-mbretit-zog-per-paris-soir-pasi-mberriti-ne-france/20%Monthly2019-02-12 17:34
https://americaneye.al/moxhi-jep-receten-per-interin-ikardi-ne-tribune-ja-pse-po-vuajne-zikalterit/20%Monthly2019-02-12 17:16
https://americaneye.al/bomba-e-merkatos-pas-ronaldos-juventusi-do-edhe-salah/20%Monthly2019-02-12 17:06
https://americaneye.al/sa-ton-ar-ka-shqiperia-me-te-varferit-ne-europe/20%Monthly2019-02-12 17:01
https://americaneye.al/durresi-origjina-e-emrit-dhe-gjurmet-ilire/20%Monthly2019-11-22 20:36
https://americaneye.al/nese-gomarin-e-nxjerr-i-zoti-nga-balta-laden-nga-bora-e-nxjerr-deveja/20%Monthly2019-02-12 16:24
https://americaneye.al/dietat-qe-ju-duhen-per-nje-muaj/20%Monthly2019-02-12 16:04
https://americaneye.al/arben-frroku-i-shpeton-ekstradimit-nga-holanda/20%Monthly2019-02-12 15:42
https://americaneye.al/skenar-per-destabilitet-opozita-sulmon-policine-shkeputu-nga-ndikimi-i-rames/20%Monthly2019-02-12 19:09
https://americaneye.al/listat-218-mije-zgjedhes-nuk-dihet-ende-se-ku-do-votojne/20%Monthly2019-02-12 19:09
https://americaneye.al/sfida-e-16-shkurtitjo-e-17-shkurtit/20%Monthly2019-02-12 16:40
https://americaneye.al/lleshaj-nga-malesia-e-madhe-te-gjendet-denoncuesi/20%Monthly2019-02-12 14:20
https://americaneye.al/shtyhet-ligji-per-tokat-debate-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-12 14:07
https://americaneye.al/maqedoni-ngrihet-flamuri-i-nato-s-ne-shkup/20%Monthly2019-02-12 13:22
https://americaneye.al/protesta-e-16-shkurtit-policia-e-shtetit-del-me-apel-te-forte/20%Monthly2019-02-12 13:19
https://americaneye.al/studimi-fshijeni-facebook-do-tju-beje-me-te-lumtur/20%Monthly2019-11-22 20:35
https://americaneye.al/vijne-ne-jete-trinjaket-e-pare-te-vitit-rama-secili-merr-bonus-120-mije-leke/20%Monthly2019-02-12 13:00
https://americaneye.al/armet-pa-leje-strategji-e-re-per-sekuestrimin/20%Monthly2019-02-12 12:49
https://americaneye.al/cilat-gra-jane-me-te-rrezikuara-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2019-02-12 12:44
https://americaneye.al/toka-ne-krize-shkencetaret-jemi-ne-pike-kritike/20%Monthly2019-02-12 11:54
https://americaneye.al/nje-u-rrit-si-hebre-tjetri-si-nazist-historia-unikale-e-binjakeve-qe-u-ndane-pas-lindjes/20%Monthly2019-02-12 11:29
https://americaneye.al/erdogan-terheq-edhe-indianet-dasme-miliarderesh-ne-antalia-foto/20%Monthly2019-02-12 11:28
https://americaneye.al/gjeja-e-pare-qe-pe-ne-foto-flet-per-nje-shqetesim-tendin/20%Monthly2019-02-12 11:04
https://americaneye.al/studimi-gjithnje-e-me-te-fiksuar-pas-perfeksionit/20%Monthly2019-02-12 10:55
https://americaneye.al/skifteri-qe-vodhi-gjykata-vendos-per-mandatin-e-ish-deputetit-te-lsi-se/20%Monthly2019-02-12 10:51
https://americaneye.al/per-te-gjithe-ata-qe-rregullojne-krevatin-ne-mengjes-kemi-nje-lajm-te-keq/20%Monthly2019-02-12 10:39
https://americaneye.al/deshtimi-i-sarrit-te-chelsea-nuk-e-kuptojne-taktiken-e-tij/20%Monthly2019-02-12 10:28
https://americaneye.al/paratici-rrefen-te-gjitha-prapaskenat-e-blerjes-se-ronaldos-dhe-zbulon-dybala-do-qendroje/20%Monthly2019-02-12 09:59
https://americaneye.al/europa-e-orbanit-me-para-per-nenat-e-reja-dhe-me-bekimin-e-zotit/20%Monthly2019-02-12 09:54
https://americaneye.al/bota-si-mister-dhe-imagjinate/20%Monthly2019-02-12 09:52
https://americaneye.al/dua-lipa-ka-marre-nje-puthje-nga-kengetarja-e-famshme-dhe-i-ka-ikur-truri-fare/20%Monthly2019-02-12 09:39
https://americaneye.al/aktori-i-famshem-behet-baba-ne-moshen-69-vjecare/20%Monthly2019-02-12 09:34
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-ne-nato-komisioni-i-jashtem-voton-unanimisht/20%Monthly2019-02-12 09:32
https://americaneye.al/lulet-e-pranveres-ja-kush-jane-17-shqiptaret-e-arrestuar-per-trafik-droge-emrat/20%Monthly2019-02-12 10:47
https://americaneye.al/tirane-gardisti-vret-gruan-me-armen-e-sherbimit-ne-prani-te-vajzes-se-mitur/20%Monthly2019-02-12 09:29
https://americaneye.al/shba-marreveshje-ne-parim-per-te-shmangur-mbylljen-e-qeverise/20%Monthly2019-02-12 08:47
https://americaneye.al/doni-te-jeni-te-lumtur-bejini-vetes-kete-pyetje-cdo-mengjes/20%Monthly2019-02-12 08:16
https://americaneye.al/dashuria-per-pijen-dash-shehi-flet-pa-filtra-pa-nje-gote-para-nuk/20%Monthly2019-02-11 22:14
https://americaneye.al/reload-ju-fton-ne-programin-e-ndryshimit/20%Monthly2019-02-12 22:11
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-12-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-11 21:58
https://americaneye.al/deklarata-prekese-e-ramsey-pas-akordit-me-juventusin/20%Monthly2019-02-11 21:36
https://americaneye.al/dritan-dajti-krimineli-me-shkolle/20%Monthly2019-02-11 21:10
https://americaneye.al/ata-qe-shkelqejne-me-driten-e-tyre-i-bezdisin-ata-qe-jetojne-ne-erresiren-e-deshtimeve-te-tyre/20%Monthly2019-02-11 20:59
https://americaneye.al/fitoi-11-milione-euro-tani-ngarkon-dru/20%Monthly2019-11-22 20:34
https://americaneye.al/reuters-greqia-zgjeron-ujerat-me-12-milje-ne-detin-jon/20%Monthly2019-02-11 20:13
https://americaneye.al/top-channel-nuk-humb-kohe-rremben-alesia-bamin-pak-pas-largimit-nga-tv-klan/20%Monthly2019-02-11 20:09
https://americaneye.al/majko-protestat-e-studenteve-ishin-reagim-ndaj-sistemit-politik-ne-shqiperi-2/20%Monthly2019-02-11 19:53
https://americaneye.al/7-sekrete-per-tu-bere-femra-nga-e-cila-asnje-burre-nuk-mund-te-largohet/20%Monthly2019-02-11 19:43
https://americaneye.al/lleshaj-per-policin-e-malesise-se-madhe-nje-pervers-nuk-mund-te-njollose-askend/20%Monthly2019-02-11 19:21
https://americaneye.al/merr-fund-agjerimi-3-mujor-skenderbeu-ia-kalon-krizen-lacit/20%Monthly2019-02-11 19:16
https://americaneye.al/basha-u-propozon-aleateve-kandidat-te-perbashket-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-02-11 18:54
https://americaneye.al/lidhja-gati-hyjnore-pse-babai-ka-kaq-rendesi-per-jeten-e-se-bijes/20%Monthly2019-02-11 19:43
https://americaneye.al/nafta-me-koncesion-kalibrimi-i-pompave-te-karburanteve-nuk-sjell-kosto-shtese/20%Monthly2019-02-11 18:13
https://americaneye.al/konferenca-e-sigurise-ischinger-be-nuk-demtohet-nga-dalja-e-britanise/20%Monthly2019-02-11 17:53
https://americaneye.al/tifozi-surprizon-ronaldon-ne-ndeshjen-ndaj-sassuolos/20%Monthly2019-02-11 17:34
https://americaneye.al/autopsia-hedh-drite-mbi-aksidentin-e-sulmuesit-sala/20%Monthly2019-02-11 17:33
https://americaneye.al/gjyshja-me-qejflie-ne-bote-97-vjecarja-qe-pi-22-birra-ne-dite/20%Monthly2019-02-11 17:22
https://americaneye.al/soreca-takim-me-kreun-e-ked-keni-mbeshtetjen-e-plote-te-be/20%Monthly2019-02-11 17:02
https://americaneye.al/mos-e-stresoni-nje-grua-shtatzene-keto-jane-5-gjerat-e-demshme-qe-mund-ti-ndodhin-bebes/20%Monthly2019-02-11 16:53
https://americaneye.al/disa-keshilla-per-te-zbutur-tekat-e-femijes-tuaj/20%Monthly2019-02-11 16:37
https://americaneye.al/djali-eshte-profil-apo-perballe-pergjigjja-thote-shume-per-personalitetin-tend/20%Monthly2019-11-22 20:33
https://americaneye.al/dashuria-nuk-eshte-gjithnje-e-njejte-ka-7-lloje-te-saj-dhe-psikologet-i-shpjegojne/20%Monthly2019-02-11 15:50
https://americaneye.al/40-sekrete-per-nje-jete-me-te-mire/20%Monthly2019-02-11 15:31
https://americaneye.al/rishikim-vendimit-per-importin-e-makinave/20%Monthly2019-02-11 15:09
https://americaneye.al/pse-koha-nuk-kthehet-cfare-mekanizmi-e-drejton-kohen-perpara/20%Monthly2019-11-22 20:32
https://americaneye.al/humbi-6-0-ndaj-city-t-sarri-pranon-se-rrezikon-punen/20%Monthly2019-02-11 14:19
https://americaneye.al/berati-historia-dhe-origjina-e-emrit-te-qytetit-qe-lindi-me-njerezimin/20%Monthly2019-11-22 20:11
https://americaneye.al/gjykata-pranon-kerkesen-e-tahirit-kam-mbajtur-mbi-kurriz/20%Monthly2019-02-11 14:08
https://americaneye.al/nese-vullkanet-do-te-shperthenin-njekohesisht-a-do-te-mbijetonte-toka/20%Monthly2019-11-22 20:03
https://americaneye.al/juventusi-garon-me-vetveten-permireson-rekordin-e-vitit-2016/20%Monthly2019-02-11 13:46
https://americaneye.al/lumturia-sipas-filozofeve/20%Monthly2019-02-11 13:28
https://americaneye.al/nga-e-ka-prejardhjen-emri-i-tiranes/20%Monthly2019-02-11 13:07
https://americaneye.al/videoja-me-aktet-e-turpshme-ndaj-15-vjecares-reagon-policia-kush-eshte-efektivi-i-arrestuar/20%Monthly2019-02-11 12:58
https://americaneye.al/berati-qyteti-i-veseve-ne-vend-te-pare-per-pirjen-e-alkoolit-dhe-te-dytet-per-duhanin/20%Monthly2019-02-11 12:57
https://americaneye.al/ndizet-sfida-e-champions-it-bufon-pogba-te-rrije-urte-perballe-meje/20%Monthly2019-02-11 12:29
https://americaneye.al/marcelo-zbulon-ronaldo-vendosi-te-largohej-nga-reali-para-finales-se-kievit/20%Monthly2019-02-11 12:26
https://americaneye.al/napalm-girl-merr-cmimin-e-paqes/20%Monthly2019-02-11 12:18
https://americaneye.al/nje-brexit-pa-marreveshje-kercenim-per-punen-e-10000-gjermaneve/20%Monthly2019-02-11 12:17
https://americaneye.al/nen-bore-e-acar-senatorja-demokrate-hyn-ne-garen-per-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-02-11 12:13
https://americaneye.al/rama-mesazh-per-dash-shehin-portali-i-bashkeqeverisjes-si-letrat-e-dikurshme-nga-populli/20%Monthly2019-02-11 12:10
https://americaneye.al/sot-vendimi-per-tahirin-fanset-e-ish-ministrit-ne-gjykate-foto/20%Monthly2019-02-11 12:56
https://americaneye.al/puthje-duartrokitje-dhe-rreshqitje-fotot-me-interesante-te-javes-qe-lame-pas/20%Monthly2019-02-11 11:41
https://americaneye.al/vendimi-per-dajtin-reagon-edhe-presidenti-meta-te-verifikohet-ceshtja/20%Monthly2019-02-11 11:32
https://americaneye.al/bej-femije-te-mos-paguash-kredi-plani-i-hungarise-per-te-shtuar-popullsine-dhe-ndaluar-emigrimin/20%Monthly2019-02-11 11:26
https://americaneye.al/bbc-shqiperia-dhe-500-mije-bunkeret-e-saj-njesoj-si-londinezet-me-kabinat-e-kuqe-foto/20%Monthly2019-02-11 11:20
https://americaneye.al/njihuni-me-partneren-e-kryeministres-se-serbise-veshjet-dhe-deshira-per-te-patur-femije-foto/20%Monthly2019-02-11 11:14
https://americaneye.al/bordi-i-manchester-united-e-ka-vendosur-solskjaer-trajner-me-kohe-te-plote/20%Monthly2019-02-11 11:04
https://americaneye.al/nga-karburantet-te-kepucet-ja-19-mallrat-me-te-importuar-ne-vend/20%Monthly2019-02-11 11:03
https://americaneye.al/revolucioni-iranian-qe-u-kthye-ne-nje-tmerr/20%Monthly2019-02-11 10:26
https://americaneye.al/wanda-ndez-polemikat-nga-brenda-interit-keqdashje-per-mauron/20%Monthly2019-02-11 10:24
https://americaneye.al/rusise-i-buzeqesh-fati-zbulohet-miniera-gjigande-e-arit/20%Monthly2019-02-11 10:22
https://americaneye.al/portret-i-paautorizuar-nga-familja-e-nje-polici-ne-azil/20%Monthly2019-02-11 10:12
https://americaneye.al/rrugetimi-historik-i-kryeqytetit-shqiptar-nga-tirana-orientale-ne-tiranen-evropiane/20%Monthly2019-02-11 10:05
https://americaneye.al/cfare-veshen-yjet-ne-grammy-te-famshmet-qe-mahniten-ne-tapetin-e-kuq/20%Monthly2019-02-11 10:02
https://americaneye.al/puna-e-vecante-e-marineles-une-jetoj-dy-jete/20%Monthly2019-02-11 09:57
https://americaneye.al/moti-na-surprizon-serish-ja-si-do-te-jene-temperaturat-kete-jave/20%Monthly2019-02-11 09:53
https://americaneye.al/gjurme-akullnajash-ne-afrike/20%Monthly2019-11-22 20:09
https://americaneye.al/faksimile-dy-gjyqtare-ishin-kunder-heqjes-se-burgut-perjete-per-dritan-dajtin/20%Monthly2019-02-11 09:14
https://americaneye.al/studimi-kujtimet-e-humbura-mund-te-rizgjohen/20%Monthly2019-02-11 09:10
https://americaneye.al/beteja-e-divave-cardi-b-lady-gaga-dhe-katy-perry-bejne-namin-ne-cmimet-grammy-foto/20%Monthly2019-02-11 09:06
https://americaneye.al/foto-casti-kur-kate-middleton-takohet-me-mbretereshen-anne/20%Monthly2019-02-11 08:59
https://americaneye.al/foto-dhe-video-michelle-obama-perlot-publikun-ne-cmimet-grammy/20%Monthly2019-02-11 08:50
https://americaneye.al/dua-lipa-ben-krenare-shqiptaret-fiton-dy-cmime-grammy-emocionon-me-fjalimin-mbi-origjinen-video/20%Monthly2019-02-11 10:34
https://americaneye.al/principata-e-spaneve/20%Monthly2019-02-11 08:37
https://americaneye.al/tragjedi-ne-nje-familje-shqiptare-ne-greqi/20%Monthly2019-02-11 08:14
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-11-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-10 21:56
https://americaneye.al/akuzoi-ish-te-dashuren-si-tradhetare-veleshnja-mohon-gjithcka-i-kerkoj-falje/20%Monthly2019-02-10 21:28
https://americaneye.al/kamza-i-merr-pike-teutes-ne-durres-feston-partizani/20%Monthly2019-02-10 21:12
https://americaneye.al/pagat-e-kryeministrave-haradinaj-dhe-rama-me-pagat-me-te-larta-ne-rajon/20%Monthly2019-02-10 20:52
https://americaneye.al/pikturat-e-hitlerit-dalin-ne-shitje-por-askush-nuk-do-ti-bleje/20%Monthly2019-02-10 20:46
https://americaneye.al/zbuloi-tradhtine-e-partneres-dhe-e-quajti-ordinere-reagon-ish-e-fejuara-e-rezart-veleshnjes/20%Monthly2019-02-10 20:26
https://americaneye.al/te-jesh-striptiste-ne-shqiperi-rrefehet-22-vjecarja-nga-tirana-fitoj-deri-ne-4000-euro/20%Monthly2019-02-10 20:11
https://americaneye.al/35-thenie-te-thella-filozofesh-qe-me-siguri-do-te-donit-ti-lexonit/20%Monthly2019-02-10 19:42
https://americaneye.al/modeli-i-suksesshem-vjen-nga-islanda-ja-si-u-shpetua-rinia-prej-droges-dhe-alkoolit/20%Monthly2019-02-10 19:24
https://americaneye.al/tete-skenare-te-mundshme-mbi-fundin-e-tokes/20%Monthly2019-11-22 20:11
https://americaneye.al/misteri-i-madh-si-u-zhduk-ushtria-persiane-prej-50-000-ushtaresh-ne-shkretetiren-egjiptiane/20%Monthly2019-11-22 20:12
https://americaneye.al/stuhia-diellore-qe-mund-te-ktheje-njerezimin-ne-fillim-te-viteve-800/20%Monthly2019-11-22 20:02
https://americaneye.al/tashme-mund-te-behet-rafting-edhe-ne-lumin-shkumbin-balla-zbuluam-nje-tjeter-dimension-turistik-ne-librazhd-foto/20%Monthly2019-02-10 19:26
https://americaneye.al/posta-franceze-emeton-pulle-postare-me-imazhin-e-gjergj-kastriot-skenderbeut/20%Monthly2019-02-10 20:58
https://americaneye.al/dreke-mbi-grataciele-sekretet-e-nje-fotoje-kult/20%Monthly2019-11-22 19:57
https://americaneye.al/franca-godet-gjermanine-mbeshtet-rregullat-qe-bllokojne-gazsjellesin-nord-stream-2/20%Monthly2019-02-10 17:34
https://americaneye.al/misteri-kur-dhe-nga-ka-ardhur-uji-i-tokes/20%Monthly2019-11-22 20:00
https://americaneye.al/studimi-shkencor-grate-plaken-38-vite-me-vone-se-burrat/20%Monthly2019-02-10 17:01
https://americaneye.al/pse-trump-dhe-kim-do-te-takohen-ne-vietnam/20%Monthly2019-02-10 16:47
https://americaneye.al/misteri-dy-persona-te-zhdukur-prej-5-ditesh-ne-permet-dhe-tepelene-dyshohet-se/20%Monthly2019-02-10 16:29
https://americaneye.al/mbaje-per-fat-kjo-eshte-lulja-jote-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-02-10 16:01
https://americaneye.al/paga-me-e-ulet-qe-olta-gixhari-ka-marre-eshte/20%Monthly2019-02-10 15:45
https://americaneye.al/befason-olta-gixhari-kam-rrahur-cuna-deri-17-vjec-skam-qene-femra-qe-shihni-sot-foto/20%Monthly2019-02-10 15:45
https://americaneye.al/tirana-dhurate-partizanit-ndal-kukesin-dhe-enderron-europen/20%Monthly2019-02-10 15:38
https://americaneye.al/ferrero-nxjerr-ne-shitje-sampdorian-gianluca-vialli-president-i-ri/20%Monthly2019-02-10 15:14
https://americaneye.al/luan-rama-skandal-ministria-e-jashtme-perdor-shqiponje-te-bardhe-ne-flamurin-kombetar/20%Monthly2019-02-10 14:42
https://americaneye.al/bleva-8-mije-diamant-per-nje-ordinere-rezart-veleshnja-nxjerr-mllefin-publikisht-per-tradhtite-e-ish-partneres/20%Monthly2019-02-10 14:36
https://americaneye.al/nje-vajze-me-shkroi-kete-mesazh/20%Monthly2019-02-10 14:30
https://americaneye.al/shehi-laci-rival-i-veshtire-por-nuk-kemi-rruge-tjeter-vec-fitores/20%Monthly2019-02-10 14:22
https://americaneye.al/icardi-ne-hije-spalletti-ngre-zerin-ndaj-drejtuesve-te-interit/20%Monthly2019-02-10 14:18
https://americaneye.al/nainggolan-kam-kaluar-periudhe-te-veshtire-por-dua-te-shperblej-besimin-e-interit/20%Monthly2019-02-10 14:07
https://americaneye.al/qindra-mijera-protestojne-ne-rome/20%Monthly2019-02-10 13:59
https://americaneye.al/bieber-per-ndryshimin-e-kufijve-te-kosoves-po-zhvillohen-bisedime-te-fshehta/20%Monthly2019-02-10 13:54
https://americaneye.al/vendimi-per-dritan-dajtin-lleshaj-gjyqtaret-e-kane-vendin-pas-hekurave/20%Monthly2019-02-10 13:40
https://americaneye.al/turqia-thirrje-kines-mbyll-kampet-e-internimit-per-myslimanet/20%Monthly2019-02-10 13:38
https://americaneye.al/nje-amerike-qe-funksionon-per-te-gjithe-elizabeth-warren-zyrtarizon-kandidaturen-per-presidente/20%Monthly2019-02-10 13:35
https://americaneye.al/isis-reziston-ne-betejen-per-te-ruajtur-enklaven-e-fundit/20%Monthly2019-02-10 13:31
https://americaneye.al/vendos-zotin-te-parin-25-thenie-frymezuese-nga-denzel-uashington/20%Monthly2019-02-10 13:21
https://americaneye.al/ne-labirintin-me-te-gjate-te-botes-ku-ne-cdo-kthese-humbet/20%Monthly2019-11-22 19:52
https://americaneye.al/vendimi-per-dritan-dajtin-gjonaj-afere-korruptive-vetting-per-gjyqtaret/20%Monthly2019-02-10 12:54
https://americaneye.al/cfare-do-te-ndodhte-nese-do-te-ishin-dy-diej/20%Monthly2019-11-22 19:51
https://americaneye.al/zombie-t-shba-ka-nje-plan-per-ti-perballuar-ne-rast-pushtimi/20%Monthly2019-10-06 14:58
https://americaneye.al/protestat-ne-serbi-hyjne-ne-javen-e-dhjete-kerkohet-doreheqja-e-vucic/20%Monthly2019-02-10 12:25
https://americaneye.al/nje-rajon-rus-ne-gjendje-e-jashtezakonshme-nga-pushtimi-i-arinjve-polare/20%Monthly2019-02-10 11:58
https://americaneye.al/jo-vetem-templaret-10-shoqerite-sekrete-me-misterioze-ne-histori/20%Monthly2019-02-10 11:53
https://americaneye.al/nga-apple-yahoo-google-e-deri-te-prejardhja-e-emrave-te-kompanive-te-medha/20%Monthly2019-02-10 11:39
https://americaneye.al/rasti-i-kavajes-qindra-aktiviste-marshojne-ne-tirane-foto/20%Monthly2019-02-10 11:36
https://americaneye.al/alienet-jane-te-gjelber-jo-jashtetokesoret-mund-te-jene-ngjyre-viole/20%Monthly2019-11-22 18:40
https://americaneye.al/perse-grate-e-mijevjecarit-te-ri-jane-ne-kerkim-te-kirurgeve-plastike/20%Monthly2019-02-10 10:16
https://americaneye.al/rama-mesazh-opozites-nuk-na-ndal-asgje-video/20%Monthly2019-02-10 10:10
https://americaneye.al/bisede-me-nje-vjeherr-amerikane-ne-95-vjetorin-e-saj/20%Monthly2019-02-10 10:07
https://americaneye.al/si-mbreti-jorgo-i-greqise-dergoi-ne-sherbim-te-mbretereshes-geraldine-gjinekologun-me-te-talentuar/20%Monthly2019-02-10 10:03
https://americaneye.al/kafsha-e-pare-qe-sheh-ne-foto-tregon-se-cfare-lloj-personi-jeni/20%Monthly2019-11-22 18:37
https://americaneye.al/basha-pranon-mekatet-korrupsioni-ne-arsim-edhe-ne-kohen-e-pd-se/20%Monthly2019-02-10 09:37
https://americaneye.al/reperi-me-origjine-nga-egjipti-fiton-festivalin-e-sanremos-polemika-ne-itali/20%Monthly2019-02-10 09:12
https://americaneye.al/princi-philip-dorezon-patenten/20%Monthly2019-02-10 08:56
https://americaneye.al/reklamoi-kompanine-e-basteve-ne-stadium-procedohet-administratori-i-kastriotit/20%Monthly2019-02-10 08:44
https://americaneye.al/jeta-fillon-cdo-mengjes-12-shprehje-motivuese-qe-do-tju-bejne-te-vleresoni-jeten/20%Monthly2019-02-10 08:19
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-10-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-09 22:04
https://americaneye.al/inter-kthehet-te-fitorja-napoli-ndalet-nga-fiorentina/20%Monthly2019-02-09 21:36
https://americaneye.al/aftesite-tona-te-lindura-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-02-09 21:31
https://americaneye.al/zgjidh-lulen-me-te-bukur-dhe-zbulo-nje-sekret-nga-vetja/20%Monthly2019-02-09 21:22
https://americaneye.al/elvana-gjata-rikthehet-ne-skene-por-jo-ne-tirane/20%Monthly2019-02-09 21:09
https://americaneye.al/shtetet-qe-konsumuan-shqip-lista-me-10-vendet-kryesore-italia-ne-krye/20%Monthly2019-02-09 20:29
https://americaneye.al/nuk-u-gezova-si-reagoi-alban-dudushi-per-ardhjen-e-fevziut-ne-top-channel/20%Monthly2019-02-09 19:54
https://americaneye.al/tsipras-akuza-opozites-pse-na-thoni-te-mos-permiresojme-marredheniet-me-shqiperine/20%Monthly2019-02-09 19:44
https://americaneye.al/nje-tjeter-grua-gati-te-sfidoje-trump-in-ne-zgjedhjet-e-2020/20%Monthly2019-02-09 19:29
https://americaneye.al/si-u-prit-ne-shqiperi-e-fejuara-e-mbretit-zog-kontesha-hungareze-geraldina-foto/20%Monthly2019-02-09 19:29
https://americaneye.al/po-fitonte-3-0-ne-minuten-e-75-dortmundi-kryen-vetevrasje/20%Monthly2019-02-09 19:05
https://americaneye.al/reali-ben-ligjin-ne-shtepine-e-atleticos/20%Monthly2019-02-09 18:45
https://americaneye.al/partizani-arratiset-ne-krye/20%Monthly2019-02-09 18:20
https://americaneye.al/unaza-e-re-meta-deshmi-e-sundimit-te-shumices-jo-te-ligjit/20%Monthly2019-02-09 17:24
https://americaneye.al/liverpool-rimerr-kryesimin-fiton-dhe-arsenali/20%Monthly2019-02-09 17:17
https://americaneye.al/zgjedhjet-vendore-rama-do-e-rimarrim-pogradecin/20%Monthly2019-02-09 16:58
https://americaneye.al/duhan-pirja-shqiperia-ne-vendin-e-5-te-ne-bote-1000-adoleshente-konsumatore-te-rregullt/20%Monthly2019-02-09 16:51
https://americaneye.al/nisin-pergatitjet-per-takimin-trump-kim-udheheqes-i-afte/20%Monthly2019-02-09 16:44
https://americaneye.al/firmos-per-zenitin-ne-rusi-mbrojtesi-perjashtohet-nga-ukraina/20%Monthly2019-02-09 16:37
https://americaneye.al/ku-ndodhen-16-milione-eksplozive-qe-u-grabiten-ne-1997/20%Monthly2019-02-09 16:23
https://americaneye.al/renditja-e-fifa-s-shqiperia-zbret-nje-shkalle-kosova-vazhdon-ngjitet/20%Monthly2019-02-09 16:09
https://americaneye.al/dybala-ne-udhekryqin-e-madh-te-karrieres-mes-del-pieros-dhe-madridit/20%Monthly2019-02-09 15:50
https://americaneye.al/deshton-eksperimenti-ne-finlande-560-eurot-ne-muaj-nuk-siguruan-pune/20%Monthly2019-02-09 15:29
https://americaneye.al/keidi-bare-kam-luajtur-edhe-si-portier-ju-tregoj-lojtarin-me-te-mire-te-shqiperise/20%Monthly2019-02-09 15:01
https://americaneye.al/jori-modelja-shqiptare-qe-po-cmend-italianet-foto/20%Monthly2019-02-09 14:57
https://americaneye.al/manchester-united-nuk-ndalet-me-futet-ne-zonen-champions/20%Monthly2019-02-09 14:48
https://americaneye.al/klp-i-kerkon-qeverise-nje-pallat-dhe-super-rroga-per-fbi-ne-shqiptare/20%Monthly2019-02-09 14:45
https://americaneye.al/angela-merkel-vizite-te-nena-e-saj-qe-meson-anglisht-ne-moshen-90-vjecare/20%Monthly2019-02-09 14:14
https://americaneye.al/5-gjyqtaret-qe-liruan-dritan-dajtin-nga-shkodra-e-vlora-ende-skane-kaluar-ne-vetting/20%Monthly2019-02-09 14:14
https://americaneye.al/provokimi-i-ze-vendin-politikes-ne-itali-merkel-si-ndermjetesuese/20%Monthly2019-02-09 14:07
https://americaneye.al/idrizi-shteti-ti-adresohet-nato-s-per-ceshtjen-came-por-nuk-ka-kellqe/20%Monthly2019-02-09 14:01
https://americaneye.al/basha-zbret-ne-gjirokaster-per-here-te-pare-me-dash-alikon-ne-krah/20%Monthly2019-02-09 13:49
https://americaneye.al/vizita-ne-europe-pompeo-kerkon-te-korrigjoje-shmangien-orientale-te-hungarise/20%Monthly2019-02-09 13:46
https://americaneye.al/e-bujshme-interi-nis-kontaktet-per-elseid-hysaj/20%Monthly2019-02-09 13:34
https://americaneye.al/durmishaj-te-olimpiakosi-panionos-terbohet-synojne-tension-brenda-skuadres/20%Monthly2019-02-09 13:33
https://americaneye.al/ronaldo-nostalgjik-per-interin-nuk-duhej-te-kisha-vene-morattin-me-shpatulla-pas-murit/20%Monthly2019-02-09 13:30
https://americaneye.al/allegri-mbyll-ceshtjen-dybala-kerkoi-falje-ka-fanellen-me-numrin-10-te-juventusit/20%Monthly2019-02-09 13:24
https://americaneye.al/si-ndahet-torta-e-milionave-ne-media-rezistojne-televizionet-interneti-fundos-printin/20%Monthly2019-02-09 13:10
https://americaneye.al/prokurori-belg-bandat-shqiptare-rrenuan-qytetin-tone/20%Monthly2019-02-09 13:02
https://americaneye.al/kujdesu-per-mua-ermal-meta-ekzalton-teatrin-ariston-ne-sanremo-2019/20%Monthly2019-02-09 12:38
https://americaneye.al/vizita-e-mbretereshes-geraldine-dhe-motrave-te-mbretit-zog-ne-kopshtin-zoologjik-te-stokholm-foto/20%Monthly2019-02-09 12:39
https://americaneye.al/binjaket-me-te-famshme-qe-ndajne-te-njejtin-burre-ai-ka-vemendje-te-dyfishte/20%Monthly2019-02-09 12:32
https://americaneye.al/cfare-pe-ne-fillim-kjo-tregon-si-e-perdor-fuqine-tende/20%Monthly2019-11-22 18:31
https://americaneye.al/10-kuriozitete-per-detin-e-vdekur/20%Monthly2019-11-22 19:45
https://americaneye.al/rama-per-kico-blushin-sqimatar-dhe-ironik-qendroi-drejt-edhe-kur-fryne-erera-te-forta/20%Monthly2019-02-09 11:51
https://americaneye.al/pse-tradhtojne-meshkujt-disa-arsye-qe-nuk-kane-kuptim-2/20%Monthly2019-02-09 11:43
https://americaneye.al/artan-hoxha-i-kemi-me-ze-dhe-figure-ata-qe-jane-kunder-reformes-ne-drejtesi-por-shba-do-i-marre-perpara-dhe-do-i-shtype/20%Monthly2019-02-09 14:13
https://americaneye.al/troja-e-lashte-historia-e-vertete-e-luftes-dhe-e-qytetit/20%Monthly2019-02-09 11:08
https://americaneye.al/test-personaliteti-cili-eshte-ndryshimi-i-pare-qe-vereni-ne-keto-foto-2/20%Monthly2019-11-22 18:20
https://americaneye.al/qosja-vepra-dhe-emri-i-kico-blushit-mbesin-ne-historine-e-kultures-shqiptare/20%Monthly2019-02-09 10:21
https://americaneye.al/bombardimi-me-reklama-ne-tv-26-milione-sekonda-ne-2018-n/20%Monthly2019-02-09 10:13
https://americaneye.al/studimi-grate-shkencetare-mund-te-zgjidhin-problemet-me-te-medha-ne-bote/20%Monthly2019-11-22 18:18
https://americaneye.al/vezhgoni-pemen-familjare-per-te-ditur-sa-do-te-jetoni/20%Monthly2019-02-09 09:36
https://americaneye.al/vettingu-ne-polici-perzgjidhen-anetaret-e-komisionit/20%Monthly2019-02-09 09:27
https://americaneye.al/balerina-e-njohur-shqiptare-fle-me-3-arusha-dhe-nuk-ka-pike-problemi-ta-thote-publikisht/20%Monthly2019-02-09 09:22
https://americaneye.al/principata-e-topiajve/20%Monthly2019-02-09 08:56
https://americaneye.al/njihuni-me-10-hajdutet-me-budallenj-ne-bote/20%Monthly2019-02-08 21:55
https://americaneye.al/fenomeni-kush-eshte-ronaldo-i-vertete-mes-meje-dhe-cr7/20%Monthly2019-02-08 21:51
https://americaneye.al/kerkesat-e-larta-per-id-vijojne-aplikimet-edhe-te-shtunave/20%Monthly2019-02-08 21:43
https://americaneye.al/guardiola-ja-pse-juventus-barcelona-dhe-bayern-jane-ekipe-me-te-mira-se-reali/20%Monthly2019-02-08 21:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-9-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-08 21:21
https://americaneye.al/imazhi-i-pare-qe-shikoni-zbulon-tiparet-e-personalitetit-tuaj/20%Monthly2019-11-22 18:16
https://americaneye.al/si-ndikon-stina-e-lindjes-ne-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-11-22 18:15
https://americaneye.al/video-e-prinderve-te-13-vjecares-nga-kavaja-pd-lsi-fshije-shkarko-spiropalin-rama-pse-lehni/20%Monthly2019-02-08 20:07
https://americaneye.al/margariti-nga-voskopoja-trashegimia-jo-vetem-histori-por-edhe-zhvillim/20%Monthly2019-02-08 20:01
https://americaneye.al/nderron-jete-shkrimtari-i-njohur-kico-blushi/20%Monthly2019-02-08 20:42
https://americaneye.al/kokedhima-sulmon-bashen-ka-vjedhur-idene-e-partise-time-per-qeveri-tranzitore/20%Monthly2019-02-08 19:19
https://americaneye.al/ermonela-jaho-emocioni-dhe-gezimi-nuk-kane-intonacion/20%Monthly2019-02-08 19:13
https://americaneye.al/zgjedhjet-lokale-pse-rama-e-nisi-fushaten-nga-korca/20%Monthly2019-02-08 18:58
https://americaneye.al/nga-elbasani-ne-shkoder-video-e-shperthimit-ne-mes-te-qytetit/20%Monthly2019-02-08 18:49
https://americaneye.al/qeveria-ofron-burse-studimi-jashte-vendit-per-vajzen-nga-kavaja/20%Monthly2019-02-08 18:34
https://americaneye.al/vendimi-per-dritan-dajtin-anila-hoxha-ne-shqiperi-jeta-e-nje-polici-nuk-vlen/20%Monthly2019-02-08 18:30
https://americaneye.al/taksistet-franceze-dhunuan-me-grushta-avni-rustemin-pasi-vrau-esat-toptanin-si-u-ekzekutua-esati-dhe-detajet-e-gjyqit/20%Monthly2019-02-08 18:14
https://americaneye.al/babai-i-14-vjecares-mes-loteve-ju-lutem-mos-me-godisni-per-se-dyti/20%Monthly2019-02-08 18:04
https://americaneye.al/shkrimi-skandaloz-i-revistes-zvicerane-shqiptaret-kafke-sheshte-me-benz-a/20%Monthly2019-02-08 17:56
https://americaneye.al/rikonfirmohet-sotiraq-filo-per-korcen/20%Monthly2019-02-08 17:27
https://americaneye.al/ne-korce-duan-stadium-rama-do-e-mendoj-se-elisa-e-ka-dobesi-skendebeun/20%Monthly2019-02-08 17:18
https://americaneye.al/rama-kerkon-ndjese-publike-per-deklaratat-ne-parlament/20%Monthly2019-02-08 17:11
https://americaneye.al/po-sterviteni-njesoj-por-shoqja-juaj-ka-linja-me-te-mira-ja-pse/20%Monthly2019-02-08 17:11
https://americaneye.al/ja-e-verteta-e-marredhenies-mes-saimir-cilit-dhe-ish-bashkeshortes/20%Monthly2019-02-08 17:00
https://americaneye.al/keshilla-te-ecesh-per-sport-dhe-shendet/20%Monthly2019-02-08 16:48
https://americaneye.al/qendron-dot-pa-telefon-ne-suedi-hoteli-ta-jep-dhomen-falas/20%Monthly2019-02-08 16:23
https://americaneye.al/20-thenie-per-te-mos-u-harruar-nga-jorge-luis-borges/20%Monthly2019-09-02 10:23
https://americaneye.al/nje-gote-modeste-me-kos-shume-perfitime-per-organizmin/20%Monthly2019-02-08 16:01
https://americaneye.al/dritan-dajti-i-shpeton-burgut-perjete/20%Monthly2019-02-08 15:58
https://americaneye.al/ju-ka-ndodhur-ndonjehere-te-zgjoheni-ne-mes-te-nates-por-mos-te-levizni-dot-ja-cka-ndodhur/20%Monthly2019-02-08 15:39
https://americaneye.al/do-ti-paguajme-me-shtrenjte-apo-jo-sherbimet-te-dentisti-ja-vendimi-zyrtar/20%Monthly2019-02-08 15:26
https://americaneye.al/venusi-kalon-ne-shenjen-e-bricjapit-dhe-ben-lemsh-gjithcka-ja-csurpriza-ju-presin-deri-ne-fund-te-shkurtit/20%Monthly2019-02-08 15:11
https://americaneye.al/babai-me-braktisi-3-dite-ne-maternitet-xhensila-pere-rrefen-historine-e-familjes-se-saj/20%Monthly2019-02-08 14:55
https://americaneye.al/gripi-rastet-me-te-renda-nga-elbasani-lidhet-me-ndotjen-e-ajrit/20%Monthly2019-02-08 14:53
https://americaneye.al/njihuni-me-djalin-ujk-foto/20%Monthly2019-02-08 14:48
https://americaneye.al/motra-e-mbretit-kerkon-te-behet-kryeministre/20%Monthly2019-02-08 14:28
https://americaneye.al/150-dite-nga-zgjedhjet-lokale-kush-nga-kryebashkiaket-e-majte-iken-dhe-kush-vjen/20%Monthly2019-02-08 14:10
https://americaneye.al/trondit-nena-e-cristiano-ronaldos-jam-duke-luftuar-per-jeten/20%Monthly2019-02-08 14:05
https://americaneye.al/parma-inter-spalletti-luaj-karrieren-time-icardi-ka-tre-probleme/20%Monthly2019-02-08 14:04
https://americaneye.al/diplomati-gega-5-pike-nuk-jane-asgje-titulli-ende-larg/20%Monthly2019-02-08 13:58
https://americaneye.al/finlanda-vendos-5-mije-euro-per-cdo-emigrant-vetem-ikni/20%Monthly2019-02-08 13:52
https://americaneye.al/erkand-qerimaj-zyrtarisht-i-treti-ne-boterorin-e-shba/20%Monthly2019-02-08 13:50
https://americaneye.al/nuk-i-njoh-kufijte-e-kosoves-haradinaj-i-drejtohet-vucicit-ti-luftenxites-te-paralajmeroj/20%Monthly2019-02-08 13:40
https://americaneye.al/cmund-te-sillte-nje-nderhyrje-ushtarake-e-shba-ne-venezuele/20%Monthly2019-02-08 13:34
https://americaneye.al/historia-e-panjohur-e-konjakut-skanderbeg/20%Monthly2019-02-08 13:24
https://americaneye.al/rama-paralajmeron-pedagoget-problematike-se-do-te-vendosen-me-shpatulla-pas-muri/20%Monthly2019-02-08 13:06
https://americaneye.al/ngjarja-ne-kavaje-avokatet-ja-sa-mund-te-denohen-te-miturit-abuzues/20%Monthly2019-02-08 12:41
https://americaneye.al/familja-princore-engjelli/20%Monthly2019-02-08 12:26
https://americaneye.al/vitamina-e-sekreti-i-bukurise-se-perjetshme-dhe-jetegjatesise/20%Monthly2019-02-08 12:00
https://americaneye.al/bartomeu-po-punojme-per-te-pergatitur-nje-barcelone-pa-messin/20%Monthly2019-02-08 11:35
https://americaneye.al/shtrigat-e-putinit-mallkojne-kundershtaret-e-presidentit-video/20%Monthly2019-02-08 11:07
https://americaneye.al/valverde-dhe-coutinho-njeri-eshte-i-tepert/20%Monthly2019-02-08 10:29
https://americaneye.al/birre-perpara-veres-apo-e-kunderta-si-ndikon-te-dhimbjet-e-kokes/20%Monthly2019-02-08 10:23
https://americaneye.al/kryemadhi-romana-vlahutin-iku-me-xhepa-te-fryre-nga-shqiperia/20%Monthly2019-02-08 10:18
https://americaneye.al/prokurori-amerikan-reforma-ne-drejtesi-me-prapaskena-hetime-te-plota-per-tahirin-dhe-llallen/20%Monthly2019-02-08 10:15
https://americaneye.al/shba-nderron-jete-kongresmeni-me-jetegjate-ne-histori/20%Monthly2019-02-08 10:07
https://americaneye.al/cfare-shikon-ne-foto-pergjigjja-tregon-shume-per-trurin-tend/20%Monthly2019-11-22 12:48
https://americaneye.al/plan-sekret-per-ringjalljen-ekonomike-postbrexit/20%Monthly2019-02-08 10:31
https://americaneye.al/barbarossa-pirati-shqiptar-qe-sundoi-mesdheun-si-u-be-admiral-i-sulejmanit-te-madherishem/20%Monthly2019-10-19 09:42
https://americaneye.al/vlore-14-vjecari-nderron-jete-ne-spital-ende-nuk-dihen-shkaqet/20%Monthly2019-02-08 08:35
https://americaneye.al/falenderoni-zotin-qe-mund-te-pini-kafene-historia-e-pijes-me-popullore-ne-glob/20%Monthly2019-02-08 08:03
https://americaneye.al/12-fakte-te-pabesueshme-pse-kanadaja-eshte-vendi-me-interesant-ne-bote/20%Monthly2019-11-22 12:47
https://americaneye.al/gjonaj-kryemadhi-po-me-shantazhon-burri-im-nuk-ka-lidhje-me-bandat-e-basteve/20%Monthly2019-02-07 21:52
https://americaneye.al/konspiracioni-i-kryemadhit-basha-u-kercenua-nga-institucionet-e-sorosit-per-marreveshjen-e-17-majit/20%Monthly2019-02-07 21:38
https://americaneye.al/strakosha-fiton-duelin-e-shqiptareve-lazio-parakalon-milanin-dhe-kap-champions-in/20%Monthly2019-02-07 21:29
https://americaneye.al/cili-eshte-dallimi-mes-gnostik-dhe-agnostik-dhe-ku-ndryshojne-me-ateizmin/20%Monthly2019-02-07 21:11
https://americaneye.al/10-hakmarrjet-me-te-pazakonta-pas-divorceve-numri-9-eshte-perle/20%Monthly2019-11-22 12:47
https://americaneye.al/ja-se-pse-meshkujt-nuk-i-pelqejne-femrat-qe-trukohen/20%Monthly2019-02-07 20:50
https://americaneye.al/gjendet-ne-plehra-thesari-mbreteror/20%Monthly2019-11-22 12:45
https://americaneye.al/deputetja-braziliane-le-pa-fryme-parlamentin-ne-ceremonine-e-betimit-foto/20%Monthly2019-02-07 20:22
https://americaneye.al/na-ishte-nje-here-amerika-150-vjet-nga-ndertimi-i-hekurudhes-qe-pushtoi-perendimin-e-eger-foto/20%Monthly2019-02-07 20:15
https://americaneye.al/vajza-kurre-mos-u-martoni-me-djem-qe-kane-keto-5-tipare/20%Monthly2019-02-07 20:11
https://americaneye.al/kuvendi-rrezon-meten-per-noterine-miraton-kadastren/20%Monthly2019-02-07 19:47
https://americaneye.al/prezantohet-drejtori-i-aku-cuci-siguria-ushqimore-mbetet-prioritet/20%Monthly2019-02-07 19:26
https://americaneye.al/thellohet-skandali-i-tenderave-te-drejtesia-humben-30-mije-dosje-permbarimi/20%Monthly2019-02-07 19:24
https://americaneye.al/auditi-i-financave-manjani-dhe-vasili-kapen-me-shkelje/20%Monthly2019-02-07 19:13
https://americaneye.al/zjarr-prane-bashkise-se-tiranes-shtellunga-tymi-mbulojne-qiellin/20%Monthly2019-02-07 19:12
https://americaneye.al/jemi-ne-aeroport-ja-si-kalonin-njerez-me-pasaportat-e-be/20%Monthly2019-02-07 19:06
https://americaneye.al/flutura-qe-zgjodhe-tregon-anet-e-fshehura-te-personalitetit-tend-2/20%Monthly2019-11-22 12:44
https://americaneye.al/uefa-ndryshon-futbollin-konsulta-me-publikun-var-edhe-ne-ekrane/20%Monthly2019-02-07 17:08
https://americaneye.al/whatsapp-mbyll-deri-ne-dy-milion-llogari-te-rreme-ne-muaj/20%Monthly2019-02-07 16:40
https://americaneye.al/perdorimi-i-te-dhenave-facebook-hedh-ne-gjyq-gjermanine/20%Monthly2019-11-22 12:43
https://americaneye.al/pse-disa-njerez-nuk-mund-te-gjejne-dashurine/20%Monthly2019-02-07 16:13
https://americaneye.al/turistet-ne-venecia-do-te-perballen-me-nje-tjeter-mase/20%Monthly2019-02-07 16:08
https://americaneye.al/shkarkohet-perfundimisht-ish-gjyqtari-i-larte-shkelzen-selimi/20%Monthly2019-02-07 15:14
https://americaneye.al/iliada-kush-ishin-heronjte-qe-luftuan-ne-troje/20%Monthly2019-02-07 15:11
https://americaneye.al/nuk-ekzistojne-ndarje-perfundimtare-derisa-ka-nje-kujtim-18-leksione-jete-nga-daja-ramiz-karaeski/20%Monthly2019-02-07 15:10
https://americaneye.al/tenderat-3-ish-ministra-do-te-merren-ne-pyetje/20%Monthly2019-02-07 15:09
https://americaneye.al/meta-takon-sekretarin-e-shtetit-amerikan-folem-per-sigurine-e-rajonit/20%Monthly2019-02-07 15:05
https://americaneye.al/planeti-hyn-ne-10-vitet-me-te-nxehta-qe-nga-regjistrimi-i-te-dhenave/20%Monthly2019-11-22 12:43
https://americaneye.al/presidenti-trump-sulmon-kritiket-per-taksat-e-tij/20%Monthly2019-02-07 14:52
https://americaneye.al/shenjat-e-horoskopit-qe-nuk-kane-ndjenja-fare-do-tju-duhet-pune-qe-te-merrni-pak-dashuri-prej-tyre/20%Monthly2019-02-07 14:41
https://americaneye.al/dhtit-mbeshtet-projektin-per-grumbullimin-e-ndermarrjeve-innovative-te-turizmit-nderkufitar/20%Monthly2019-02-07 14:25
https://americaneye.al/gjonaj-takohet-me-ministrin-britanik-mbeshtetje-per-nismat-e-qeverise-shqiptare/20%Monthly2019-02-07 14:18
https://americaneye.al/ngjarja-e-kavajes-e-mitura-u-kercenua-me-vrasje-tentoi-vetevrasjen-pasi-do-e-shisnin-per-lojera/20%Monthly2019-02-07 14:11
https://americaneye.al/jeremic-ndarja-nuk-sjell-paqe-dhe-stabilitet/20%Monthly2019-02-07 14:08
https://americaneye.al/perplasje-e-forte-france-itali-parisi-terheq-ambasadorin-nga-roma/20%Monthly2019-02-07 14:04
https://americaneye.al/stoltenberg-rusia-ndikuese-qe-ballkani-te-mos-jete-ne-nato/20%Monthly2019-02-07 13:57
https://americaneye.al/renditja-e-fifa-s-shqiperia-humbet-nje-pozicion-buzeqesh-kosova/20%Monthly2019-02-07 13:51
https://americaneye.al/sa-kuaj-shihni-ne-foto-pergjigjja-juaj-tregon-shume-per-karakterin/20%Monthly2019-11-22 12:42
https://americaneye.al/armand-duka-zgjidhet-anetar-i-komitetit-ekzekutiv-te-uefa-s/20%Monthly2019-02-07 13:36
https://americaneye.al/kusherira-e-pasur-e-europes-13-fakte-interesante-per-norvegjine/20%Monthly2019-11-22 12:40
https://americaneye.al/10-fakte-qe-e-bejne-te-vecante-suedine-nga-shtetet-tjera/20%Monthly2019-11-22 12:32
https://americaneye.al/korrupsioni-170-zyrtareve-shqiptare-iu-mohua-viza-amerikane/20%Monthly2019-02-07 12:58
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-duhet-ti-mbani-gjithmone-ne-makine/20%Monthly2019-02-07 12:29
https://americaneye.al/7-fakte-shkencore-per-binjaket/20%Monthly2019-02-07 12:05
https://americaneye.al/ceferin-rizgjidhet-president-i-uefa-s-per-sa-kohe-une-dhe-agnelli-do-jemi-ne-krye-nuk-do-te-krijohet-asnje-superlige/20%Monthly2019-02-07 12:01
https://americaneye.al/dallimet-mes-mafias-ku-ndryshon-camorra-nga-cosa-nostra/20%Monthly2019-02-07 11:52
https://americaneye.al/stresi-na-prek-te-gjitheve-njihuni-me-simptomat-e-semundjes-se-epokes-moderne/20%Monthly2019-02-07 11:49
https://americaneye.al/solskjaer-zbulon-sekretet-formacionin-e-bej-nje-muaj-para-ja-si-i-motivoj-lojtaret/20%Monthly2019-02-07 11:44
https://americaneye.al/video-momenti-me-pikant-ne-el-clasico-si-semedo-turperoi-ramos/20%Monthly2019-02-07 11:32
https://americaneye.al/brace-bashes-doni-ta-digjni-bulevardin-digjeni-por-mos-harroni/20%Monthly2019-02-07 11:27
https://americaneye.al/motra-e-mark-zuckerberg-tregon-pse-e-la-punen-ne-facebook/20%Monthly2019-02-07 11:19
https://americaneye.al/der-spiegel-tsipras-aleat-i-erdoganit-ne-be-kane-nevoje-per-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-02-07 11:12
https://americaneye.al/vucic-flet-shqip-gazetari-zbulon-sekretet-e-presidentit-serb/20%Monthly2019-02-07 15:08
https://americaneye.al/ahmetaj-i-shpreh-dashurine-berishes-sali-ti-me-do-shume-mua-dhe-une-te-dua-shume/20%Monthly2019-02-07 11:00
https://americaneye.al/ndryshimi-i-kufijve-te-kosoves-berisha-ju-tregoj-biseden-me-presidentin-bush/20%Monthly2019-02-07 10:53
https://americaneye.al/kryemadhi-gjonajt-je-kusherire-e-ilir-metes-cila-eshte-lidhja-e-burrit-tend-me-vis-martinajn/20%Monthly2019-02-07 10:48
https://americaneye.al/replikat-ne-kuvend-kryemadhi-spiropalit-lepirese-e-shefit-ruci-mos-bej-si-i-forti-i-lagjes/20%Monthly2019-02-07 14:04
https://americaneye.al/gjermania-ndryshimi-i-kufijve-nuk-sjell-stabilitet-dhe-disa-keshilla-per-tiranen/20%Monthly2019-02-07 12:57
https://americaneye.al/mamaja-e-ronaldos-34-vjecarja-nuk-i-shkoi-ne-dhome-djalit-tim-per-te-luajtur-me-letra/20%Monthly2019-02-07 10:32
https://americaneye.al/ngjarja-e-kavajes-berisha-akuzon-policine-per-fshehje-lleshaj-duart-i-kam-te-pastra/20%Monthly2019-02-07 10:28
https://americaneye.al/nje-portret-i-sami-frasherit-per-ali-pashe-tepelenen-vezir-i-zgjuar-por-edhe/20%Monthly2019-02-07 09:49
https://americaneye.al/basha-ne-kuvend-jepni-zgjidhje-politike-per-krizen-ose-populli-do-e-spastroje-kete-salle/20%Monthly2019-02-07 09:45
https://americaneye.al/meta-pritet-nga-kongresmeni-engel-vemendje-per-kosoven/20%Monthly2019-02-07 09:16
https://americaneye.al/gjendet-adoleshentja-shqiptare-e-zhdukur-ne-britani/20%Monthly2019-02-07 08:45
https://americaneye.al/jonimajt-familja-e-hershme-princore-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-07 08:39
https://americaneye.al/konfirmohet-ne-detyre-kreu-i-administratives-eriol-roshi/20%Monthly2019-02-07 10:52
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-7-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-06 22:58
https://americaneye.al/a-te-qaj-5-minuta-kush-eshte-vogelushja-me-e-famshme-e-momentit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-06 22:03
https://americaneye.al/nuk-ka-fitues-ne-el-classico-gjithcka-vendoset-ne-madrid/20%Monthly2019-02-06 21:59
https://americaneye.al/xhufi-jam-dakord-qe-mitrovica-e-veriut-te-jepet-ne-kembim-te-presheves/20%Monthly2019-02-07 10:43
https://americaneye.al/shqiperia-shpenzon-me-teper-per-nje-te-burgosur-sesa-per-nje-student/20%Monthly2019-02-07 10:35
https://americaneye.al/babai-i-james-rodriguez-i-hap-deren-gjigandeve-te-serie-a/20%Monthly2019-02-06 20:45
https://americaneye.al/ekzekutimi-i-ish-policit-zbulohet-ku-ishte-vjedhur-makina-e-krimit/20%Monthly2019-02-06 20:33
https://americaneye.al/drejtoresha-e-dap-mbi-900-aplikime-ne-platformen-e-ekselenteve-shtyjme-afatin-e-aplikimit-per-studentet/20%Monthly2019-02-06 20:09
https://americaneye.al/ja-kush-eshte-burri-qe-vrau-gruan-me-thike-ne-vlore/20%Monthly2019-02-06 23:28
https://americaneye.al/ish-trajneri-i-real-madridit-kurre-ne-jete-skam-pare-lojtar-me-te-mire-se-messi/20%Monthly2019-02-06 19:28
https://americaneye.al/kupa-e-shqiperise-zbulon-cerekfinalistet-tirana-i-mbijeton-flamurtarit/20%Monthly2019-02-06 19:27
https://americaneye.al/arena-kombetare-inagurohet-me-shqiperi-moldavi-me-11-qershor/20%Monthly2019-02-06 19:05
https://americaneye.al/ruci-ne-berlin-hapja-e-negociatave-beteja-jone-kryesore/20%Monthly2019-02-06 19:04
https://americaneye.al/vendimi-i-cifti-nuk-do-bejme-femije-se-mbipopullojme-dhe-ndotim-globin/20%Monthly2019-02-06 18:57
https://americaneye.al/te-beheni-milioner-eshte-me-e-thjeshte-nese-keni-4-lloje-marredheniesh/20%Monthly2019-02-06 18:40
https://americaneye.al/basha-do-ul-cmimin-e-energjise-elektrike-300-leke-per-liter/20%Monthly2019-02-06 18:38
https://americaneye.al/basha-sfidon-brukselin-me-thone-mirato-kodin-elektoral-i-them-cpune-keni-me-kodin/20%Monthly2019-02-06 18:18
https://americaneye.al/ceshtje-ne-shba-po-qenve-a-duhet-tu-jepet-kanabis/20%Monthly2019-02-06 18:14
https://americaneye.al/selfie-qe-te-ndryshon-jeten/20%Monthly2019-02-06 18:10
https://americaneye.al/diana-culi-europa-e-bashkuar-e-cenuar-nga-rrymat-e-kunderta/20%Monthly2019-02-06 17:30
https://americaneye.al/soreca-takon-zv-kryeministrin-brace-administrata-celesi-per-te-siguruar-qendrueshmerine-e-reformave/20%Monthly2019-02-06 17:20
https://americaneye.al/a-te-qaj-5-minuta-ja-c-duhet-te-dini-per-vogelushen-me-te-njohur-te-momentit/20%Monthly2019-02-06 17:04
https://americaneye.al/nuk-ka-me-blerje-mobiliesh-tani-mund-ti-merrni-me-qira/20%Monthly2019-02-06 16:38
https://americaneye.al/vendet-qe-duhet-te-shihni-se-paku-nje-here-ne-jete/20%Monthly2019-02-06 16:36
https://americaneye.al/juventus-fillon-te-levize-james-rodriguez-me-prane/20%Monthly2019-02-06 16:34
https://americaneye.al/rama-takon-mbretin-salman-ja-pse-ndodhem-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-02-06 15:41
https://americaneye.al/zbuloni-karakterin-tuaj-permes-ngjyres-se-syve/20%Monthly2019-02-06 15:29
https://americaneye.al/11-vjecari-me-mbiemrin-trump-cilesohet-hero-sepse-beri-kete-veprim-teksa-donald-trump-mbante-fjalim/20%Monthly2019-02-06 15:29
https://americaneye.al/armina-rrefen-si-eshte-njohur-me-shkelzenin-nuk-e-dija-kush-ishte-kam-pyetur-shoqet-per-te/20%Monthly2019-02-06 15:25
https://americaneye.al/gjashte-klube-me-syte-tek-marreveshja-inter-icardi/20%Monthly2019-02-06 15:20
https://americaneye.al/cerekfinalet-partizani-e-skenderbeu-te-favorizuar-zjarr-ne-teuta-kukesi-dhe-tirana-laci/20%Monthly2019-02-06 15:14
https://americaneye.al/lufta-tregtare-godet-mercedez-benz/20%Monthly2019-02-06 15:08
https://americaneye.al/londra-tusk-te-mendohet-para-se-te-flase/20%Monthly2019-02-06 15:04
https://americaneye.al/keta-engjej-sjellin-nje-mesazh-per-te-ardhmen-tende-zgjidh-nje-prej-tyre-dhe-zbuloje/20%Monthly2019-02-06 15:00
https://americaneye.al/tusk-nje-vend-special-ne-ferr-per-mbeshtetesit-e-brexit-it/20%Monthly2019-02-06 15:02
https://americaneye.al/spak-klp-ja-zgjat-deri-me-21-shkurt-afatin-per-prokuroret/20%Monthly2019-02-06 12:58
https://americaneye.al/ka-serish-probleme-neuer-rrezikon-3-muaj-jashte/20%Monthly2019-02-06 12:44
https://americaneye.al/georgina-e-trishtuar-cristiano-po-me-qendron-prane-nese-me-propozon/20%Monthly2019-02-06 12:35
https://americaneye.al/pedagoget-thyejne-bojkotin-nga-e-hena-rinis-mesimi-te-filologjiku-protesta-vetem-nje-dite-ne-jave/20%Monthly2019-02-06 12:27
https://americaneye.al/muri-me-meksiken-rusia-dhe-ekonomia-presidenti-trump-mban-fjalimin-mbi-gjendjen-e-vendit/20%Monthly2019-02-06 12:18
https://americaneye.al/vlore-qellon-per-vdekje-bashkeshorten-tenton-te-vetevritet/20%Monthly2019-02-06 11:46
https://americaneye.al/tahiri-prokuroria-dekonspiroi-ceshtjen-e-nxori-dosjen-ne-media-me-sms/20%Monthly2019-02-06 10:58
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-ne-tryezen-e-nato-s-shqiperia-firmos-e-para-protokollin-e-pranimit/20%Monthly2019-02-06 10:35
https://americaneye.al/prokurorja-e-hekurt-kroate-ne-tirane-ja-si-do-i-hetojme-politikanet-shqiptare/20%Monthly2019-02-06 12:57
https://americaneye.al/debat-ne-parlamentin-grek-deputetja-babai-im-ka-luftuar-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-06 12:20
https://americaneye.al/jonida-maliqi-te-henen-drejt-suedise-per-eurovision-jam-shume-entuziaste/20%Monthly2019-02-06 09:27
https://americaneye.al/10-mrekulli-natyrore-qe-duhet-ti-shihni-te-pakten-nje-here-ne-jete-foto/20%Monthly2019-02-06 08:54
https://americaneye.al/tsipras-erdogan-dy-ore-bisedime-asnje-marreveshje/20%Monthly2019-02-06 08:25
https://americaneye.al/arrestohen-4-zyrtare-te-ministrise-se-drejtesise-verifikim-edhe-per-dy-ish-ministrat-e-lsi-se/20%Monthly2019-02-06 08:19
https://americaneye.al/si-do-te-jete-e-merkura-juaj-horoskopi-6-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-05 22:47
https://americaneye.al/ishulli-misterioz-qe-u-shfaq-papritur-mahnit-shkencetaret/20%Monthly2019-11-21 15:41
https://americaneye.al/nuk-dua-te-vdes-me-para-ne-banke-paguan-shkollen-e-femijeve-te-punetoreve/20%Monthly2019-02-05 22:07
https://americaneye.al/keto-jane-4-gjerat-qe-shikojne-meshkujt-ne-fshehtesi-tek-vajzat/20%Monthly2019-02-05 21:36
https://americaneye.al/skandali-ne-kavaje-me-vajzen-abuzohej-nga-8-djem-qe-prej-tetorit-2018/20%Monthly2019-02-05 20:53
https://americaneye.al/cifti-divorcohet-3-minuta-pas-marteses-2/20%Monthly2019-02-05 20:48
https://americaneye.al/operacioni-rruga-e-gabuar-si-i-shpetoi-arrestimit-kreu-i-bandes-qe-nisnin-klandestinet/20%Monthly2019-02-05 20:40
https://americaneye.al/meghan-markle-fut-ne-sherr-vellezerit-e-familjes-mbreterore/20%Monthly2019-02-05 20:30
https://americaneye.al/studimi-ngjyra-e-oqeaneve-do-te-ndryshoje-me-rritjen-e-temperaturave/20%Monthly2019-11-21 15:41
https://americaneye.al/dosja-shoqata-vllahe-nxirrte-pasaporta-false-ja-si-kalohej-kufiri-me-makine-policie/20%Monthly2019-02-05 20:06
https://americaneye.al/gaz-e-pluhur-ja-rruga-si-do-te-shuhet-dielli-yne-dhe-si-do-te-perfundoje-njerezimi/20%Monthly2019-11-21 15:40
https://americaneye.al/kryengritje-si-skenderbeu-manja-bashes-i-doli-gjumi-e-po-ndan-ftesa-dasme/20%Monthly2019-02-05 19:45
https://americaneye.al/misteri-qe-fsheh-veza-me-e-pelqyer-ne-instagram/20%Monthly2019-02-05 19:31
https://americaneye.al/gjendet-nje-bibel-1-200-vjecare/20%Monthly2019-11-21 15:40
https://americaneye.al/vrau-dy-ushtarake-skafisti-shqiptar-del-nga-burgu-pas-26-vjetesh/20%Monthly2019-02-05 19:19
https://americaneye.al/dallimi-midis-gazetareve-kurriz-drejte-dhe-atyre-te-perkulur/20%Monthly2019-02-05 18:51
https://americaneye.al/te-zgjuar-fale-alieneve-studiuesja-jemi-hibrid-i-tyre/20%Monthly2019-02-05 18:45
https://americaneye.al/sekreti-pas-renies-se-el-chapos/20%Monthly2019-02-05 18:43
https://americaneye.al/prokurori-qe-hetoi-sajmir-tahirin-kandidon-per-spak-un/20%Monthly2019-02-05 18:25
https://americaneye.al/majko-dhe-gjiknuri-senatit-amerikan-vemendja-e-shba-vendimtare-per/20%Monthly2019-02-05 18:19
https://americaneye.al/ruci-dhe-balla-takim-me-presidentin-e-bundestagut-po-ndjek-nga-afer-progresin-e-shqiperise/20%Monthly2019-02-05 18:09
https://americaneye.al/si-te-gjeni-te-dashurin-qe-kerkoni/20%Monthly2019-02-05 18:07
https://americaneye.al/disa-menyra-si-te-luftoni-herpesin-e-buzeve/20%Monthly2019-02-05 17:38
https://americaneye.al/faqet-qe-kontrollojne-lajmet-e-rreme-nderpresin-bashkepunimin-me-facebook/20%Monthly2019-11-21 15:39
https://americaneye.al/misteri-i-luftes-se-maces-me-miun-ja-si-nisi-hasmeria-e-tyre/20%Monthly2019-02-05 17:19
https://americaneye.al/perjashtimi-10-vjecar-i-skenderbeut-ja-kur-e-vulos-kas-i-fatin-e-korcareve/20%Monthly2019-02-05 17:09
https://americaneye.al/a-eshte-ushqimi-i-konservuar-i-shendetshem/20%Monthly2019-02-05 16:40
https://americaneye.al/kolegji-i-kerkon-gjyqtares-taksat-e-djalit-te-tezes-ne-itali/20%Monthly2019-02-05 16:21
https://americaneye.al/qeni-besnik-ne-pritje-te-emilianos/20%Monthly2019-02-05 16:11
https://americaneye.al/piatek-rrefehet-ambiciet-dhe-surprizat-e-seedorf-dhe-shevchenko/20%Monthly2019-02-05 15:28
https://americaneye.al/kryeministri-miliarder-cek-antiemigrant-ne-politike-por-jo-ne-bizneset-e-tij/20%Monthly2019-02-05 15:15
https://americaneye.al/droge-ne-kufirin-me-greqine-kapen-3-shqiptare-2-ikin-me-vrap/20%Monthly2019-02-05 15:13
https://americaneye.al/e-majta-e-re-polake/20%Monthly2019-02-05 14:21
https://americaneye.al/mourinho-deshiron-rikthimin-te-inter-jorge-mendes-takohet-me-marottan/20%Monthly2019-02-05 14:21
https://americaneye.al/meta-ne-senatin-amerikan-kunder-sjelljes-malinje-te-rusise-ne-rajon/20%Monthly2019-02-05 14:20
https://americaneye.al/pavlopulos-i-dergon-mesazh-shqiperise-e-maqedonise-nga-kroacia/20%Monthly2019-02-05 14:15
https://americaneye.al/arratiset-kryetrafikanti-operacioni-rruga-e-gabuar-u-dekonspirua/20%Monthly2019-02-05 14:13
https://americaneye.al/horoskopi-kinez-dragoi-2019/20%Monthly2019-02-05 14:07
https://americaneye.al/horoskopi-kinez-gjarpri-2019/20%Monthly2019-02-05 14:04
https://americaneye.al/albin-kurtin-i-shkon-ne-zyre-bashes-te-mbrojme-interesin-e-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-02-05 13:47
https://americaneye.al/balluku-projekti-i-unazes-nuk-anulohet-tirana-smund-te-merret-peng/20%Monthly2019-02-05 13:46
https://americaneye.al/turqia-oferte-greqise-gati-te-bleje-pucistet-per-5-6-mln-euro/20%Monthly2019-02-05 13:33
https://americaneye.al/ronaldo-34-vjec-ja-dedikimi-special-i-juventusit-per-yllin-e-vet/20%Monthly2019-02-05 13:31
https://americaneye.al/mourinho-pranon-denimin-me-12-muaj-burg/20%Monthly2019-02-05 13:24
https://americaneye.al/tronditese-sala-u-detyrua-te-hipte-ne-ate-avion/20%Monthly2019-02-05 13:17
https://americaneye.al/nje-darke-me-rita-oren-apo-dua-lipen-ja-si-pergjigjet-lorik-cana/20%Monthly2019-02-05 13:11
https://americaneye.al/34-vjec-por-bionik-pse-ronaldo-eshte-atleti-me-i-madh-ne-historine-e-futbollit/20%Monthly2019-02-05 12:46
https://americaneye.al/videoja-hit-a-eshte-ky-mashtrimi-me-i-trashe-ndonjehere/20%Monthly2019-11-21 15:39
https://americaneye.al/rasti-guadio-ne-venezuele-lideri-katalanas-ja-standardet-e-dyfishta-te-europes/20%Monthly2019-02-05 12:29
https://americaneye.al/merkel-paralajmeron-kunder-rreziqeve-nga-inteligjenca-artificiale/20%Monthly2019-02-05 12:26
https://americaneye.al/fitojne-banoret-llixhat-e-dibres-nuk-i-jepen-privatit/20%Monthly2019-02-05 12:23
https://americaneye.al/i-riu-padit-prinderit-ne-gjykate-me-sollen-ne-jete-pa-me-pyetur-mua/20%Monthly2019-11-21 15:38
https://americaneye.al/ere-i-pergjigjet-shoqerise-gen-1-tirana-shit-blerja-e-energjise-elektrike-sipas-rregullave/20%Monthly2019-02-05 12:04
https://americaneye.al/shpifja-nje-krim-me-i-rende-se-vrasja/20%Monthly2019-02-05 12:04
https://americaneye.al/cifti-divorcohet-3-minuta-pas-marteses/20%Monthly2019-02-05 11:58
https://americaneye.al/bota-drejt-harmonise-fetare-puthje-mes-papa-franceskut-dhe-imamit-te-egjiptit/20%Monthly2019-02-05 11:54
https://americaneye.al/fotografia-prekese-qeni-i-emiliano-sala-pret-futbollistin-te-kthehet-ne-shtepi/20%Monthly2019-02-05 11:49
https://americaneye.al/kam-njerez-qe-kane-ikur-si-puna-e-bertit-zbardhet-dosja-e-trafikut-te-vizave/20%Monthly2019-02-05 11:44
https://americaneye.al/biznes-me-qumeshtin-e-devese-jo-vetem-produkte-konsumi-por-edhe-suvenire/20%Monthly2019-11-21 15:37
https://americaneye.al/ngjarja-e-kavajes-spiropali-perdhunimi-u-perdor-nga-opozita-policia-reagoi-ne-kohe/20%Monthly2019-02-05 11:37
https://americaneye.al/perplasja-e-qyteterimeve-francezet-dhe-gjermanet-islami-bie-ndesh-me-vlerat-tona/20%Monthly2019-02-05 11:26
https://americaneye.al/zbardhet-skema-si-shqiptari-i-ngriti-kurth-56-vjecarit-belg-ne-mes-te-athines/20%Monthly2019-02-05 10:56
https://americaneye.al/fier-kapen-3-000-euro-te-falsifikuara-arrestohen-4-persona/20%Monthly2019-02-05 10:44
https://americaneye.al/spiropali-nga-bixhozi-u-kemi-kursyer-50-mln-dollare-shqiptareve/20%Monthly2019-02-05 10:32
https://americaneye.al/nuk-e-ka-prejardhjen-nga-turqia-7-fakte-rreth-kafese-turke-si-pasuri-e-unesco-s/20%Monthly2019-11-21 15:31
https://americaneye.al/cmashtrim-i-trashe-i-nje-57-vjecari/20%Monthly2019-02-05 09:42
https://americaneye.al/kanosnin-nje-femer-per-ti-marre-para-ne-pranga-2-persona/20%Monthly2019-02-05 09:27
https://americaneye.al/marotta-besojme-te-spalletti-do-udheheqe-skuadren-drejt-sukseseve/20%Monthly2019-02-05 09:20
https://americaneye.al/vdes-pronari-i-bitcoin-pa-lene-fjalekalimin-150-mln-dollare-ngelin-jetim/20%Monthly2019-11-21 15:31
https://americaneye.al/nga-aurenc-bebja-france-paris-midi-ka-botuar-te-marten-e-26-prillit-1938-ne-balline-intervisten-ekskluzive-te-korrespondentit-te-saj-me-mbretereshen-e-ardhshme-te-shqiperise-te/20%Monthly2019-02-05 11:22
https://americaneye.al/pasaportat-false-per-ne-shba-shqiptari-shnderrohet-per-tu-dukur-si-bullgar/20%Monthly2019-02-05 08:47
https://americaneye.al/tsipras-ne-turqi-vizite-ne-fushe-te-minuar/20%Monthly2019-02-05 11:35
https://americaneye.al/nga-japonia-merkel-me-shume-mbrojtje-ndaj-firmave-kineze/20%Monthly2019-02-05 08:35
https://americaneye.al/freedom-house-shqiperia-vend-pjeserisht-i-lire/20%Monthly2019-02-05 12:31
https://americaneye.al/donika-prela-kalon-vettingun/20%Monthly2019-02-05 11:55
https://americaneye.al/venezuele-lideri-i-perkohshem-mbeshtetet-edhe-nga-fqinjet-rajonale/20%Monthly2019-02-05 08:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-5-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-04 22:45
https://americaneye.al/perplasje-e-forte-ne-distance-mes-sali-berishes-dhe-baton-haxhiut/20%Monthly2019-02-04 22:30
https://americaneye.al/50-oficere-policie-dhe-nje-helikopter-per-kapjen-e-5-shqiptareve-ne-britani/20%Monthly2019-02-04 22:07
https://americaneye.al/cfare-ndodhi-mbreme-ne-shtepine-e-thacit-flet-baton-haxhiu/20%Monthly2019-02-04 21:57
https://americaneye.al/brace-e-dija-qe-do-isha-pjese-e-qeverise-u-surprizova-nga-pozicioni/20%Monthly2019-02-04 21:51
https://americaneye.al/vetem-keto-dy-shenja-horoskopi-do-kene-super-fat-ne-shkurt/20%Monthly2019-02-04 21:38
https://americaneye.al/darka-e-rames-me-thacin-prite-per-haradinajn-ja-cmendon-albin-kurti/20%Monthly2019-02-04 21:29
https://americaneye.al/netflix-po-vret-pasionin-ne-dhomen-e-gjumit/20%Monthly2019-02-04 21:16
https://americaneye.al/si-ti-eksitoni-meshkujt-10-teknika-qe-ju-nxjerrin-faqebardha/20%Monthly2019-02-04 21:11
https://americaneye.al/vettingu-shkarkohet-perfundimisht-gjyqtari-artan-zeneli/20%Monthly2019-02-04 20:48
https://americaneye.al/albin-kurti-tek-studentet-brace-qendrimi-i-tij-i-mirefillte-politik/20%Monthly2019-02-04 20:42
https://americaneye.al/teoria-alienet-nuk-fluturojne-dot/20%Monthly2019-11-21 15:31
https://americaneye.al/shfrytezimi-i-grave-dhe-vajzave-nga-trafikantet-e-droges/20%Monthly2019-02-04 21:47
https://americaneye.al/skandali-me-ndihmen-ekonomike-bashkia-maliq-trajton-me-ndihme-punonjesit-e-saj/20%Monthly2019-02-04 19:57
https://americaneye.al/spak-shkund-politiken-2-vjet-ne-tirane-prokurorja-qe-dogji-ish-kryeministrin/20%Monthly2019-02-05 12:11
https://americaneye.al/a-do-kandidoje-per-prokurore-te-pergjithshme-ja-si-pergjigjet-arta-marku/20%Monthly2019-02-04 22:28
https://americaneye.al/nje-teori-pohon-se-njerezit-me-rh-negativ-nuk-jane-nga-ky-planet/20%Monthly2019-11-21 15:28
https://americaneye.al/bomba-e-luftes-se-ii-boterore-gjendet-ne-ngarkesen-me-patate/20%Monthly2019-02-04 18:47
https://americaneye.al/njihuni-me-super-jahtin-229-metra-me-vlere-680-milion-dollare/20%Monthly2019-11-21 15:26
https://americaneye.al/alesia-bami-punoja-pa-kontrate-me-hodhen-ne-rruge-ne-mes-te-sezonit/20%Monthly2019-02-04 18:06
https://americaneye.al/pse-tradhtojne-meshkujt-disa-arsye-qe-nuk-kane-kuptim/20%Monthly2019-02-04 17:56
https://americaneye.al/arsyet-pse-vetmia-eshte-me-e-mire/20%Monthly2019-02-04 17:43
https://americaneye.al/shenohet-viktima-e-trete-nga-gripi-ne-sanatoriumin-e-tiranes/20%Monthly2019-02-04 17:40
https://americaneye.al/30-vjec-dhe-ende-beqare-ne-kine-merr-leje-nga-puna-per-te-gjetur-burre/20%Monthly2019-02-04 17:30
https://americaneye.al/meteori-godet-kuben-perendimore/20%Monthly2019-11-21 15:26
https://americaneye.al/messi-ne-dyshim-per-klasiken/20%Monthly2019-02-04 17:23
https://americaneye.al/shenjat-qe-tregojne-se-keni-probleme-me-melcine/20%Monthly2019-02-04 17:03
https://americaneye.al/bregu-takon-vucic-interesi-do-ta-fuse-ballkanin-ne-rrugen-e-be-se/20%Monthly2019-02-04 17:13
https://americaneye.al/nje-sulm-kibernetik-boteror-mund-te-shkaktoje-200-mld-dollare-deme/20%Monthly2019-11-21 15:25
https://americaneye.al/34-milione-euro-brukseli-prokuroret-e-spak-mbeshtetje-politike-e-financiare/20%Monthly2019-02-04 21:56
https://americaneye.al/edhe-pas-skandaleve-perdoruesit-e-facebook-vazhdojne-te-rriten-2/20%Monthly2019-02-04 16:28
https://americaneye.al/tete-fakte-interesante-per-asteroidet/20%Monthly2019-11-21 15:23
https://americaneye.al/murrizi-vlerat-per-shendetin-e-zemres-dhe-gjithe-organizmit/20%Monthly2019-02-04 16:06
https://americaneye.al/kumbaro-e-zhgenjyer-nga-albin-kurti/20%Monthly2019-02-04 15:36
https://americaneye.al/nje-referendum-per-jelekverdhet-arma-sekrete-e-macron/20%Monthly2019-02-04 14:37
https://americaneye.al/marotta-studion-operacionin-dybala-ide-e-veshtire-por-intrigante/20%Monthly2019-02-04 14:36
https://americaneye.al/juventus-vendos-rekordin-e-pare-per-kete-sezon-ne-europe/20%Monthly2019-02-04 14:36
https://americaneye.al/karl-topia-historia-e-princit-shqiptar-me-gjak-francez/20%Monthly2019-02-04 14:35
https://americaneye.al/gjendet-makina-e-vrasesve-te-ish-policit-arben-bilali-ne-tirane/20%Monthly2019-02-04 14:33
https://americaneye.al/laboratori-i-kokaines-ne-has-sekuestrohen-pasurite-e-admir-hoxhes/20%Monthly2019-02-04 14:17
https://americaneye.al/juventusi-toleron-dybalan-sulmuesi-takim-me-trajnerin-dhe-presidentin/20%Monthly2019-02-04 14:13
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-ja-cilat-jane-shenjat-me-te-favorizuara-per-datat-4-10-shkurt/20%Monthly2019-02-04 13:57
https://americaneye.al/historike-volejbollistja-e-kombetares-shqiptare-triumfon-ne-kupen-e-italise/20%Monthly2019-02-04 13:47
https://americaneye.al/bolton-maduro-mund-te-perfundoje-ne-guantanamo/20%Monthly2019-02-04 13:45
https://americaneye.al/lihen-ne-burg-7-te-akuzuarit-per-perdhunimin-e-minorenes/20%Monthly2019-02-04 13:23
https://americaneye.al/be-bashkohet-me-qendrimin-e-shba-njeh-guaidon-president-te-venezueles/20%Monthly2019-02-04 13:27
https://americaneye.al/trump-do-te-doja-qe-im-bir-te-mos-luante-futboll-amerikan/20%Monthly2019-02-04 13:16
https://americaneye.al/arome-gruaje/20%Monthly2019-02-04 13:04
https://americaneye.al/une-jam-mia-film-per-jeten-e-kengetares-se-njohur-italiane/20%Monthly2019-02-04 12:51
https://americaneye.al/tronditese-gjendet-nje-trup-ne-rrenojat-e-avionit-me-te-cilin-udhetonte-sala/20%Monthly2019-02-04 12:34
https://americaneye.al/ankth-ne-japoni-ky-peshk-paralajmeron-nje-katastrofe/20%Monthly2019-11-21 15:23
https://americaneye.al/ndryshimi-mes-xhihadizmit-dhe-terrorizmit/20%Monthly2019-02-04 14:33
https://americaneye.al/historia-e-mikut-amerikan-te-enver-hoxhes/20%Monthly2019-02-04 11:47
https://americaneye.al/lavrov-lufta-e-ftohte-nuk-ka-filluar-por-eshte-nje-epoke-e-re/20%Monthly2019-02-04 11:33
https://americaneye.al/perdhunimi-i-minorenes-babai-e-shantazhuan-permes-nje-videoje-intime-do-largohemi-nga-shqiperia/20%Monthly2019-02-04 11:43
https://americaneye.al/tirana-e-toptaneve/20%Monthly2019-02-04 11:27
https://americaneye.al/sherr-mes-shqiptareve-ne-itali-44-vjecari-perplas-makinen-ne-lokal/20%Monthly2019-02-04 11:04
https://americaneye.al/brenda-trageteve-ku-shqiptaret-fshihen-per-te-shkuar-ne-britani/20%Monthly2019-02-04 11:02
https://americaneye.al/gjendet-ne-fund-te-detit-avioni-i-futbollistit-te-zhdukur/20%Monthly2019-02-04 10:59
https://americaneye.al/tmerri-ne-kavaje-adoleshentet-pranojne-se-abuzuan-me-14-vjecaren/20%Monthly2019-02-04 10:52
https://americaneye.al/furtune-ne-ushtri-per-vjedhjen-e-armeve-ne-pashaliman-xhacka-shkarkon-15-ushtarake/20%Monthly2019-02-04 10:42
https://americaneye.al/albin-kurti-ne-kosove-e-shqiperi-duhet-te-pergatitemi-per-nje-pranvere-shqiptare/20%Monthly2019-02-04 14:17
https://americaneye.al/gjermani-penalizim-per-azilkerkuesit-qe-genjejne/20%Monthly2019-02-04 10:26
https://americaneye.al/ngrica-parada-e-dhe-nje-leopard-qe-endet-ne-fshat-10-fotot-me-interesante-te-javes/20%Monthly2019-02-04 10:19
https://americaneye.al/perdhunimi-ne-kavaje-nenes-se-nje-adoleshenti-te-arrestuar-i-bie-te-fiket-para-gjykates/20%Monthly2019-02-04 10:09
https://americaneye.al/angli-nena-shqiptare-kerkon-vajzen-e-zhdukur-emri/20%Monthly2019-02-04 10:06
https://americaneye.al/gripi-shkakton-viktimen-e-trete-nje-tjeter-person-vdes-ne-sanatorium/20%Monthly2019-02-04 10:03
https://americaneye.al/trump-refuzon-takimin-me-maduron-mund-te-dergoj-ushtrine/20%Monthly2019-02-04 09:23
https://americaneye.al/atdheu-i-ronaldos/20%Monthly2019-02-04 09:22
https://americaneye.al/a-te-qaj-5-minuta-njihuni-me-rean-e-vogel-qe-beri-te-qeshe-te-madh-e-te-vogel-ne-internet/20%Monthly2019-02-04 09:19
https://americaneye.al/icardi-del-serish-kunder-tifozeve-e-doni-interin-vetem-kur-fiton/20%Monthly2019-02-04 09:15
https://americaneye.al/basha-studentet-te-mos-kene-frike-nuk-do-e-humbasin-vitin-akademik/20%Monthly2019-02-04 09:14
https://americaneye.al/durres-15-te-asfiksuar-nga-tymi-zjarri-ne-banese-nga-shkendije-elektrike/20%Monthly2019-02-04 09:11
https://americaneye.al/dy-tregime-te-faik-konices-per-skenderbeun/20%Monthly2019-02-04 08:35
https://americaneye.al/thaci-ne-zyren-e-haradinaj-para-se-te-niset-ne-shba/20%Monthly2019-02-04 08:30
https://americaneye.al/venezuela-ne-lufte-civile-maduro-paralajmeron-trumpin-do-te-mbulohesh-ne-gjak/20%Monthly2019-02-04 08:21
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-4-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-03 22:54
https://americaneye.al/rama-dhe-haradinaj-ne-shtepine-e-hashim-thacit-cfare-po-ndodh-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-03 22:53
https://americaneye.al/shkembi-me-i-vjeter-i-tokes-ndodhej-ne-hene/20%Monthly2019-11-21 15:22
https://americaneye.al/deshmia-tronditese-el-chapo-drogonte-dhe-kryente-marredhenie-me-vajza-13-vjecare/20%Monthly2019-02-03 21:50
https://americaneye.al/trump-sfidon-edhe-republikanet-terhiqemi-nga-lufterat-e-pafundme-ne-siri-e-afganistan/20%Monthly2019-02-03 21:45
https://americaneye.al/nje-tjeter-mrekulli-qe-zoti-beri-tek-une/20%Monthly2019-02-03 21:35
https://americaneye.al/per-here-te-pare-nje-pape-viziton-emiratet-e-bashkuara-arabe/20%Monthly2019-02-03 21:21
https://americaneye.al/ndoshta-nuk-e-keni-ditur-ja-pse-kulla-e-pizes-eshte-e-pjerret/20%Monthly2019-11-21 15:20
https://americaneye.al/saharaja-ka-qene-e-gjelberuar-dhe-e-populluar-nga-njerezit/20%Monthly2019-11-21 15:17
https://americaneye.al/messi-ne-pikepyetje-per-el-clasico/20%Monthly2019-02-03 20:09
https://americaneye.al/guardiola-sergio-aguero-ka-lindur-dhe-do-te-vdese-me-ate/20%Monthly2019-02-03 19:38
https://americaneye.al/interi-nuk-e-di-me-si-fitohet-e-mposht-edhe-bolonja-ne-san-siro/20%Monthly2019-02-03 19:35
https://americaneye.al/adelina-ismaili-deklaron-publikisht-terheqjen-nga-muzika/20%Monthly2019-02-03 19:33
https://americaneye.al/kriset-aleanca-me-familjen-meta-veliaj-jo-nje-president-anti-rruge/20%Monthly2019-02-03 19:05
https://americaneye.al/varken-e-merr-stuhia-vdesin-4-persona-ne-liqenin-e-shkodres/20%Monthly2019-02-03 19:01
https://americaneye.al/premier-league-kthesa-e-pabesueshme-e-manchester-united/20%Monthly2019-02-03 18:33
https://americaneye.al/tsipras-vizite-dyditore-ne-turqi-takim-me-erdoganin-dhe-bisede-per-egjeun/20%Monthly2019-02-03 18:20
https://americaneye.al/16-mrekullite-shendetesore-te-patellxhanit/20%Monthly2019-02-03 17:42
https://americaneye.al/grate-beqare-mbi-30-vjec-ne-kine-marrin-pushime-dashurie-per-te-gjetur-partnere/20%Monthly2019-02-03 17:30
https://americaneye.al/nuk-ka-diktature-ne-venezuele-maduro-propozon-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-02-03 17:14
https://americaneye.al/statistikat-flasin-qarte-chiellini-dhe-bonucci-jane-me-te-rendesishem-se-ronaldo/20%Monthly2019-02-03 16:42
https://americaneye.al/zonja-e-pare-tmerresisht-e-fuqishme-e-venezueles/20%Monthly2019-02-03 16:41
https://americaneye.al/as-fitorja-nuk-mjafton-nje-sms-nga-abramovich-i-prish-humorin-sarrit/20%Monthly2019-02-03 16:36
https://americaneye.al/francesku-papa-i-pare-ne-gadishullin-arabik/20%Monthly2019-02-03 15:50
https://americaneye.al/gruevski-mora-informacione-se-do-me-eleminonin/20%Monthly2019-02-03 15:49
https://americaneye.al/adelina-ismaili-dikur-behesha-shume-xheloze-per-valin-saqe-po-behej-problem-sot/20%Monthly2019-02-03 15:41
https://americaneye.al/nga-terrori-i-dhunes-ne-familje-ne-kampione-bote/20%Monthly2019-02-03 15:30
https://americaneye.al/nuk-pranon-stolin-real-e-psg-nisin-duelin-per-dybala/20%Monthly2019-02-03 15:25
https://americaneye.al/me-te-miret-e-me-te-mireve-njesiti-special-amerikan-seal-zbarkon-ne-tirane/20%Monthly2019-02-03 15:20
https://americaneye.al/partizani-vijon-marshimin-luftetari-ben-surprizen-ne-lac/20%Monthly2019-02-03 15:12
https://americaneye.al/shba-fituesi-i-lotarise-miliardere-mbetet-ne-kerkim/20%Monthly2019-11-21 15:17
https://americaneye.al/shtypi-britanik-zgjedhjet-e-reja-ne-qershor/20%Monthly2019-02-03 14:56
https://americaneye.al/perdhunuan-ne-grup-te-mituren-gjykata-e-durresit-denon-7-adoleshentet/20%Monthly2019-02-03 14:52
https://americaneye.al/rama-meta-drejtuesi-me-serioz-i-opozites/20%Monthly2019-02-03 21:20
https://americaneye.al/pica-si-te-hani-pa-u-shendoshur-2/20%Monthly2019-02-03 14:41
https://americaneye.al/pyjet-me-mahnites-ne-bote-foto/20%Monthly2019-02-03 14:15
https://americaneye.al/unaza-e-re-meta-del-me-qendrim-publik-te-anulohet-projekti/20%Monthly2019-02-03 19:04
https://americaneye.al/10-perandorite-qe-pothuajse-ia-dolen-te-kontrollonin-shumicen-e-botes/20%Monthly2019-06-04 20:58
https://americaneye.al/nga-troja-te-homeri-sa-nga-legjendat-greke-ishin-realisht-te-verteta/20%Monthly2019-02-03 12:47
https://americaneye.al/e-larguan-si-veline-alesia-kunja-klan-it-princeshes-si-duhet-nje-kasolle/20%Monthly2019-02-03 12:32
https://americaneye.al/nuk-ke-probleme-me-vizen-amerikane-rama-thumbon-serish-berishen/20%Monthly2019-02-03 19:04
https://americaneye.al/zot-shpeto-mbretereshen-nga-brexit-rizgjohet-plani-sekret-per-elizabeth/20%Monthly2019-02-03 15:32
https://americaneye.al/a-e-dinit-se-egjipti-nuk-eshte-vendi-me-me-shume-piramida-foto/20%Monthly2019-11-21 15:16
https://americaneye.al/kerkesa-e-pazakonte-e-policise-per-kriminelet-rrini-brenda-se-eshte-ftohte-per-ju-e-per-ne/20%Monthly2019-02-03 11:28
https://americaneye.al/a-ishte-aleksandri-i-madh-me-te-vertete-i-madh/20%Monthly2019-11-21 15:13
https://americaneye.al/vrasja-e-grave-ishte-pasioni-i-jetes-sime-rrefehet-serial-killeri-me-famekeq/20%Monthly2019-02-03 10:59
https://americaneye.al/nga-blendi-fevziu-identiteti-made-in-albania/20%Monthly2019-02-03 15:17
https://americaneye.al/cfare-e-shtyu-sokratin-te-behej-filozof/20%Monthly2019-11-21 15:13
https://americaneye.al/djali-i-kryebashkiakut-kercenon-me-jete-nje-zyrtar-socialist/20%Monthly2019-02-03 10:02
https://americaneye.al/armet-atomike-europianet-te-pasigurte-mes-shba-e-rusise/20%Monthly2019-02-03 15:02
https://americaneye.al/te-gjithe-sot-kemi-nevoje-per-besen/20%Monthly2019-02-03 09:44
https://americaneye.al/donin-ta-martonin-me-mbleseri-26-vjecarja-braktis-shqiperine/20%Monthly2019-02-03 09:22
https://americaneye.al/10-urat-me-te-famshme-te-botes-foto/20%Monthly2019-02-03 09:06
https://americaneye.al/vlore-fundosen-5-peshkarexha-per-shkak-te-motit-te-keq/20%Monthly2019-02-03 08:36
https://americaneye.al/20-foto-qe-tregojne-pse-kanadaja-eshte-vendi-me-i-bukur-ne-toke/20%Monthly2019-02-02 22:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-3-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-02 22:00
https://americaneye.al/bashkeshorti-iu-shpall-ne-kerkim-suada-sherifi-flet-per-here-te-pare/20%Monthly2019-02-02 21:43
https://americaneye.al/sa-shume-ka-ndryshuar-suloja-tek-lulkuqet-mbi-mure/20%Monthly2019-02-02 21:36
https://americaneye.al/dyshohet-se-kane-gripin-e-derrit-3-paciente-nga-elbasani-urgjent-drejt-tiranes/20%Monthly2019-02-02 21:25
https://americaneye.al/gruevski-tregon-si-kaloi-kufirin-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-03 09:57
https://americaneye.al/messi-shenon-dy-here-por-barca-ndalet-ne-camp-nou/20%Monthly2019-02-02 19:45
https://americaneye.al/ngjarja-skandaloze-ne-fushe-kruje-skenderbeu-reagon-me-nje-deklarate-zyrtare/20%Monthly2019-02-02 19:37
https://americaneye.al/10-liqenet-e-ngrira-me-te-bukur-ne-bote-foto/20%Monthly2019-11-21 15:12
https://americaneye.al/video-e-ekzekutimit-te-arben-bilalit/20%Monthly2019-02-02 19:00
https://americaneye.al/shkaterrimi-i-bandes-se-falsifikatoreve-ministri-lleshaj-trafikantet-mashtrojne-qytetaret-minojne-levizjen-e-lire/20%Monthly2019-02-02 18:41
https://americaneye.al/rruga-e-gabuar-detajet-e-arrestimit-te-grupit-kriminal-me-36-anetare-te-dyshuar/20%Monthly2019-02-03 09:56
https://americaneye.al/shehi-basha-na-ka-premtuar-per-kodin-berisha-e-kalon-me-not-oqeanin/20%Monthly2019-02-02 18:09
https://americaneye.al/gara-e-armatimit-jo-te-luash-me-zjarrin-por-me-fundin-e-botes-2/20%Monthly2019-02-02 17:54
https://americaneye.al/higuain-gjen-golat-e-pare-me-chelsean-tottenhami-merr-vendin-e-dyte/20%Monthly2019-02-02 17:38
https://americaneye.al/projekti-i-nato-s-ngjall-shpresa-per-rikthimin-e-krenarise-se-humbur-ne-kucove/20%Monthly2019-02-02 17:21
https://americaneye.al/nese-formohet-shqiperia-e-madhe-serbia-anekson-veriun-e-kosoves/20%Monthly2019-02-02 17:08
https://americaneye.al/jelekverdhet-humbin-fuqine-macron-fiton-terren/20%Monthly2019-02-02 17:00
https://americaneye.al/arkeologet-mahniten-nga-zbulimi-i-fundit-ne-kajro/20%Monthly2019-11-21 15:07
https://americaneye.al/haradinaj-shkarkon-ministrin-serb-dhe-pret-miratimin-e-buxhetit/20%Monthly2019-02-02 16:40
https://americaneye.al/edhe-pas-skandaleve-perdoruesit-e-facebook-vazhdojne-te-rriten/20%Monthly2019-02-02 16:37
https://americaneye.al/vrasja-e-kasmit-zbardhet-itinerari-i-vrasjes-nga-ish-oficeri-efthimios-efthimiu/20%Monthly2019-02-02 16:16
https://americaneye.al/skenderbeu-humbet-edhe-ndaj-kastriotit/20%Monthly2019-02-02 16:07
https://americaneye.al/merkel-i-thote-lamtumire-facebook-ut-por-jo/20%Monthly2019-02-02 15:59
https://americaneye.al/10-mrekullite-e-arkitektures-historike-foto/20%Monthly2019-02-02 15:39
https://americaneye.al/acari-pushton-britanine-por-jo-te-rinjte-foto/20%Monthly2019-02-02 15:28
https://americaneye.al/teorite-e-komplotit-ne-zgjedhjet-e-parlamentit-europian/20%Monthly2019-02-02 15:14
https://americaneye.al/femijeria-kur-fejsbuku-yne-ishte-rruga/20%Monthly2019-02-02 15:04
https://americaneye.al/super-operacion-per-trafik-njerezish-te-arrestuar-edhe-punonjes-policie/20%Monthly2019-02-02 14:43
https://americaneye.al/horoskopi-i-muajit-shkurt-nga-paolo-fox-ja-ckane-parashikuar-yjet-per-te-gjitha-shenjat/20%Monthly2019-02-02 14:40
https://americaneye.al/nga-lori-hoxha-te-aurela-gace-te-gjithe-po-i-kerkojne-elvanes-te-njejten-gje-pas-rikthimit/20%Monthly2019-02-02 14:35
https://americaneye.al/mbreteresha-e-skenes-operistike-ermonela-jaho-mahnit-londren/20%Monthly2019-02-02 14:19
https://americaneye.al/sekuestrohen-pronat-e-kumbarit-te-shkodres/20%Monthly2019-02-02 14:16
https://americaneye.al/opozita-e-nis-stinen-e-protestave-nga-burreli-qeveria-po-na-varferon/20%Monthly2019-02-02 14:07
https://americaneye.al/kine-fillon-migrimi-me-i-madh-njerezor-i-vitit/20%Monthly2019-02-02 13:57
https://americaneye.al/a-do-nderhyje-shba-ushtarakisht-ne-venezuele-guaido-mundet/20%Monthly2019-02-02 13:49
https://americaneye.al/nen-hetim-shoku-i-ish-policit-dyshohet-se-e-nxori-ne-prite-arben-bilalin/20%Monthly2019-02-02 13:33
https://americaneye.al/gega-analizon-merkaton-dhe-kerkon-fitoren-ne-ndeshjen-e-radhes/20%Monthly2019-02-02 13:29
https://americaneye.al/lukas-paketa-bast-i-fituar-gatuzo-rigjen-repartin-pas-nje-dekade/20%Monthly2019-02-02 13:25
https://americaneye.al/luis-suarez-me-barcelonen-dua-tripleten-nese-nejmar-rikthehet/20%Monthly2019-02-02 13:21
https://americaneye.al/keto-4-gra-te-zodiakut-do-jene-me-terheqeset-per-vitin-2019/20%Monthly2019-02-02 12:59
https://americaneye.al/ja-7-arsyet-pse-tradhetojne-meshkujt-edhe-kur-dashurojne-vertet/20%Monthly2019-02-02 12:50
https://americaneye.al/punesim-rekord-ne-shba-304-mije-vende-te-reja-pune-gjate-janarit/20%Monthly2019-02-02 12:33
https://americaneye.al/pas-ronaldos-juventus-kerkon-nje-tjeter-yll-te-realit/20%Monthly2019-02-02 12:08
https://americaneye.al/turqia-paralajmerohet-per-tregtine-e-arit-me-venezuelen/20%Monthly2019-02-02 12:07
https://americaneye.al/rama-njerezit-duhet-te-emancipohen-vishem-dhe-sillem-si-te-dua/20%Monthly2019-02-02 11:57
https://americaneye.al/vidhte-portofolet-e-pacienteve-te-urgjences-se-fierit-arrestohet-hajduti/20%Monthly2019-02-02 11:53
https://americaneye.al/rama-kam-3-pyetje-per-ata-qe-duan-te-bejne-revolucionin-e-16-shkurtit/20%Monthly2019-02-02 11:48
https://americaneye.al/gjithcka-ishte-perfekte-per-26-vjecarin-shqiptar-derisa-policia-u-shfaq-diten-e-dasmes/20%Monthly2019-02-02 11:45
https://americaneye.al/tirania-e-maduros-te-marre-fund-zv-presidenti-i-shba-takon-venezuelasit-ne-mergim/20%Monthly2019-02-02 11:35
https://americaneye.al/a-ekzistonte-vertet-kali-i-trojes/20%Monthly2019-11-21 15:09
https://americaneye.al/me-thuaj-shenjen-e-horoskopit-te-te-them-sa-mundesi-ke-te-gjesh-dashurine/20%Monthly2019-02-02 10:59
https://americaneye.al/rama-takon-studentet-kaq-pula-jeni-lini-mark-markat-rrugeve-tju-mbajne-peng/20%Monthly2019-02-02 11:47
https://americaneye.al/rusia-i-kunderpergjigjet-shba-putin-pezullon-traktatin-e-forcave-berthamore/20%Monthly2019-02-02 10:51
https://americaneye.al/shqiptari-me-i-kerkuar-ne-greqi-ben-goditjen-e-radhes-video/20%Monthly2019-02-02 10:46
https://americaneye.al/njihuni-me-limuzinen-me-pamjen-e-nje-avioni/20%Monthly2019-11-21 15:06
https://americaneye.al/basha-ne-ballsh-me-16-shkurt-merrni-ne-dore-fatin-tuaj/20%Monthly2019-02-02 10:26
https://americaneye.al/nje-enigme-me-pak-per-brendesine-e-tokes/20%Monthly2019-11-21 15:06
https://americaneye.al/shqiptaret-e-mbeshtetur-nga-bosi-i-ndrangheta/20%Monthly2019-02-02 10:02
https://americaneye.al/10-qytetet-me-me-shume-reshje-debore-ne-bote/20%Monthly2019-11-21 15:04
https://americaneye.al/gara-e-armatimit-jo-te-luash-me-zjarrin-por-me-fundin-e-botes/20%Monthly2019-02-02 13:59
https://americaneye.al/bolton-mohon-zerat-per-nderhyrje-ushtarake-ne-venezuele/20%Monthly2019-02-02 08:37
https://americaneye.al/nese-ka-ngrohje-globale-pse-eshte-kaq-ftohte-ja-si-shpjegohet-ky-fenomen/20%Monthly2019-11-21 15:04
https://americaneye.al/gent-caka-debat-me-dacicin-ne-bruksel-kosova-ka-sot-tre-ministra-te-jashtem/20%Monthly2019-02-02 08:37
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-2-shkurt-2019/20%Monthly2019-02-01 22:19
https://americaneye.al/keto-jane-3-shenjat-e-horoskopit-qe-jane-tradhtare-te-lindur-mos-i-ndani-nga-syte-se-bejne-namin/20%Monthly2019-02-01 22:07
https://americaneye.al/viti-i-ri-kinez-cfare-kuptimi-ka-festa-me-e-madhe-aziatike/20%Monthly2019-11-21 15:03
https://americaneye.al/kryemadhi-frike-nga-vetmia-do-me-gjejne-te-vdekur-ne-shtepi/20%Monthly2019-02-02 10:49
https://americaneye.al/julian-deda-une-i-vetmi-aktor-shkodran-i-dale-pas-viteve-90/20%Monthly2019-02-01 21:25
https://americaneye.al/majko-shkembimi-i-territoreve-nuk-do-te-prekte-vetem-serbine-e-kosoven/20%Monthly2019-02-02 10:44
https://americaneye.al/a-do-te-mungoje-mami-rrjeti-shperthen-ne-meme-dhe-video-per-cakajn/20%Monthly2019-02-01 21:10
https://americaneye.al/astrologe-meri-rendit-shenjat-me-me-fat-te-horoskopit-per-muajin-shkurt/20%Monthly2019-02-01 20:48
https://americaneye.al/largimi-i-alesia-bamit-reagojne-nga-tv-klan-e-kishte-mbushur-kupen/20%Monthly2019-02-01 20:23
https://americaneye.al/shba-kandidatet-e-pavarur-dhe-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-02-01 20:19
https://americaneye.al/vizite-historike-e-papa-franceskut-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/20%Monthly2019-02-01 20:11
https://americaneye.al/be-ja-e-cileson-gjibraltarin-si-koloni-britanike-londra-irritohet/20%Monthly2019-02-01 20:09
https://americaneye.al/nuk-e-kam-aspak-te-lehte-elvana-gjata-flet-per-here-te-pare-pas-masakres-ne-ish-bllok/20%Monthly2019-02-03 21:48
https://americaneye.al/prostitucioni-ne-tirane-banoret-mbyllin-hyrjet-e-pallatit-me-dyer/20%Monthly2019-02-01 19:28
https://americaneye.al/okb-mesime-nga-shqiptaret-qe-shpetuan-hebrej/20%Monthly2019-02-01 19:07
https://americaneye.al/ekzekutimi-i-arben-bilalit-per-hakmarrje-vrasjet-nisen-27-vite-me-pare-per-nje-borxh/20%Monthly2019-02-01 19:02
https://americaneye.al/primo-shllaku-gjuha-e-politikaneve-ne-parlament-tregon-mjerimin-shpirteror-te-shoqerise/20%Monthly2019-02-01 19:01
https://americaneye.al/largimet-nga-puna-shteti-shqiptar-paguan-per-3-administrata/20%Monthly2019-02-01 18:59
https://americaneye.al/gent-cakaj-merr-pjese-ne-takimin-informal-te-ministrave-te-puneve-te-jashtme-te-be-se/20%Monthly2019-02-01 18:29
https://americaneye.al/onm-rekomandon-shkarkimin-e-prokurorit-adnan-kosova/20%Monthly2019-02-01 18:23
https://americaneye.al/studimi-njerezit-qe-ikin-nga-facebook-u-jane-me-te-lumtur-por-me-pak-te-informuar/20%Monthly2019-02-01 18:09
https://americaneye.al/mbeshtetja-per-agroturizmin-rama-e-nis-100-fshatrat-me-familjen-beratase/20%Monthly2019-02-01 17:59
https://americaneye.al/senati-lironi-universitetin-pedagoget-e-ministrja-nuk-arrijne-konsensus/20%Monthly2019-02-01 17:48
https://americaneye.al/e-rralle-ne-qsut-foshnja-11-diteshe-tre-ore-ne-operacion-mjeket-arrijne-ta-shpetojne/20%Monthly2019-02-01 17:37
https://americaneye.al/shkelje-nga-rusia-shba-terhiqet-nga-traktati-kunder-armeve-berthamore/20%Monthly2019-02-03 15:32
https://americaneye.al/e-verteta-rreth-dietave-detox/20%Monthly2019-02-01 17:03
https://americaneye.al/kure-kunder-kancerit-izraelitet-thone-po-te-tjeret-jane-mosbesues/20%Monthly2019-02-01 17:01
https://americaneye.al/cifti-i-rralle-ciklopi-me-dy-sy-qe-u-martua-me-liliputen/20%Monthly2019-02-01 16:36
https://americaneye.al/indi-leopardi-hyri-ne-fshat-beteja-kafshe-njeri-zgjat-kater-ore-video-2/20%Monthly2019-02-01 16:26
https://americaneye.al/pica-si-te-hani-pa-u-shendoshur/20%Monthly2019-02-01 16:17
https://americaneye.al/ekspertet-shpjegojne-se-nga-vijne-te-dridhurat/20%Monthly2019-11-21 15:02
https://americaneye.al/per-miliarda-kureshtare-ne-bote-ja-cfare-ka-brenda-qabese-ne-meke/20%Monthly2019-11-21 15:01
https://americaneye.al/lufte-mes-tigrave-per-territor-foto/20%Monthly2019-11-21 14:59
https://americaneye.al/te-fortit-te-shkodres-i-jepen-6-ore-liri/20%Monthly2019-02-01 15:08
https://americaneye.al/dinozauret-kur-u-shfaqen-llojet-e-tyre-dhe-si-u-zhduken-zoterit-e-tokes/20%Monthly2019-11-21 14:58
https://americaneye.al/grate-duhet-te-dalin-dy-here-ne-jave-me-shoqet-i-ben-mire-shendetit/20%Monthly2019-02-01 14:38
https://americaneye.al/sheriat-ne-shqiperi-deputeti-holandez-kundershtohet-nga-bashkepatriotet/20%Monthly2019-02-01 14:14
https://americaneye.al/e-dini-pse-taksite-kane-ngjyre-te-verdhe/20%Monthly2019-11-21 14:55
https://americaneye.al/shtohen-turqit-1-2-milione-me-shume-ne-2018-n/20%Monthly2019-02-01 13:45
https://americaneye.al/7-fakte-qe-nuk-i-dini-rreth-william-shakespeare/20%Monthly2019-02-01 13:33
https://americaneye.al/njerezit-kreative-dhe-artistet-flene-me-shume-por-kane-cilesi-te-dobet-gjumi/20%Monthly2019-11-21 14:51
https://americaneye.al/flirtues-magjiplote-dhe-individualiste-ja-si-dashuron-femra-dhe-mashkulli-i-shenjes-se-ujorit/20%Monthly2019-02-01 13:07
https://americaneye.al/rrefimi-i-elena-camit-une-inxinierja-ruse-qe-kalova-jeten-ne-burgjet-komuniste-te-shqiperise/20%Monthly2019-02-01 12:25
https://americaneye.al/parodia-me-tripleten-e-trofeve-spalletti-prane-largimit/20%Monthly2019-02-01 12:24
https://americaneye.al/a-iu-ndalua-berishes-hyrja-ne-shba-ja-si-pergjigjet-departamenti-i-shtetit/20%Monthly2019-02-01 12:17
https://americaneye.al/me-19-mars-hapet-gara-per-prokurorin-e-pergjithshem/20%Monthly2019-02-01 12:10
https://americaneye.al/meta-me-kampionin-e-kickboxingut-cami-ambasador-i-shqiperise/20%Monthly2019-02-01 12:00
https://americaneye.al/merkel-mbyll-facebook-un-por-jo-instagramin/20%Monthly2019-02-01 12:25
https://americaneye.al/nuk-ka-loje-icardi-perisic-deshtimi-i-naingolan-sa-shume-probleme-tek-interi/20%Monthly2019-02-01 11:50
https://americaneye.al/trump-per-the-new-york-times-bisedimet-per-murin-humbje-kohe/20%Monthly2019-02-01 11:46
https://americaneye.al/pasuria-marramendese-e-rihanna-s/20%Monthly2019-02-01 11:38
https://americaneye.al/facebook-fshin-800-llogari-iraniane-tentuan-te-ndikojne-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-01 11:15
https://americaneye.al/pd-prezanton-alternativen-ekonomike-shkaterrim-te-sistemit-oligarkik/20%Monthly2019-02-01 11:06
https://americaneye.al/pd-prezanton-alternativen-ekonomike-shkaterrimi-te-sistemit-oligarkik/20%Monthly2019-02-01 11:05
https://americaneye.al/indi-leopardi-hyri-ne-fshat-beteja-kafshe-njeri-zgjat-kater-ore-video/20%Monthly2019-02-01 10:56
https://americaneye.al/pedagoge-greviste-takim-me-ministren-shahini-qame-hallet-por-smorem-pergjigje-presim-deri-ne-darke/20%Monthly2019-02-01 10:51
https://americaneye.al/biseda-off-record-conte-i-rrefehet-merkelit-per-aleatin-e-vet-salvini-eshte-kunder-te-gjitheve/20%Monthly2019-02-01 10:44
https://americaneye.al/panuccit-i-del-emri-te-roma-si-trajner-i-perkohshem/20%Monthly2019-02-01 10:38
https://americaneye.al/heroi-strakosha-kualifikim-i-merituar-duam-vendin-e-katert-ne-serine-a/20%Monthly2019-02-01 10:36
https://americaneye.al/prognozat-e-qeverise-gjermane-frika-nga-renia-e-madhe-ekonomike/20%Monthly2019-02-01 10:27
https://americaneye.al/serbi-genjeshtrat-ne-kiosken-e-gazetave/20%Monthly2019-02-01 10:23
https://americaneye.al/modelja-suada-sherifi-eshte-martuar-ne-fshehtesi-te-plote-dhe-askush-nuk-dinte-gje/20%Monthly2019-02-01 10:14
https://americaneye.al/rama-reagon-ndaj-qendrimeve-te-berishes-per-thacin-furnizove-me-nafte-tanket-e-kasapit-te-beogradit/20%Monthly2019-02-01 11:14
https://americaneye.al/fotot-e-pabesueshme-nga-i-ftohti-ne-shba-ngrin-edhe-niagara/20%Monthly2019-02-01 09:56
https://americaneye.al/a-e-dini-pse-vendoset-patkoi-ne-dere/20%Monthly2019-11-21 14:50
https://americaneye.al/tv-klan-hakmerret-ndaj-balerines-alesia-bami-me-hoqen-me-sms-pas-intervistes-ne-top-channel/20%Monthly2019-02-01 10:03
https://americaneye.al/shqiptaret-nder-me-kurnacet-ne-europe/20%Monthly2019-02-01 11:04
https://americaneye.al/shkurti-me-temperatura-me-te-larta-ja-si-parashikohet-moti/20%Monthly2019-02-01 08:52
https://americaneye.al/tsipras-viziton-turqine-e-fton-erdogan/20%Monthly2019-02-01 08:49
https://americaneye.al/vize-per-shba-berisha-nuk-kam-bere-kerkese-qe-nga-viti-2013/20%Monthly2019-02-01 10:51
https://americaneye.al/gjermani-vritet-nje-25-vjecar-shqiptar/20%Monthly2019-02-01 08:19