XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-1-prill-2019/20%Monthly2019-03-31 21:44
https://americaneye.al/qeni-dhe-politikanet-jozefina-topalli-shfaqet-ndryshe-dhe-ka-mesazh-thumbues-foto/20%Monthly2019-03-31 21:20
https://americaneye.al/prilli-nis-me-temperatura-te-larta-por-situata-do-te-ndryshoje-shpejt/20%Monthly2019-03-31 21:18
https://americaneye.al/skandali-ne-burgun-grek-reagon-ministria-e-drejtesise/20%Monthly2019-03-31 20:39
https://americaneye.al/humbi-ankarane-erdogan-eshte-vullneti-i-popullit/20%Monthly2019-03-31 21:11
https://americaneye.al/a-e-dini-pse-nuk-mund-te-dilni-duke-qeshur-ne-foton-e-pasaportes/20%Monthly2019-03-31 19:57
https://americaneye.al/video-shihni-bishen-e-qiellit-me-te-cilen-nato-ja-sfidon-rusine/20%Monthly2019-04-01 08:49
https://americaneye.al/arsyeja-familjare-pse-ministrja-e-kultures-nuk-mbeshtet-shembjen-e-teatrit-kombetar/20%Monthly2019-03-31 21:21
https://americaneye.al/turqi-zgjedhjet-lokale-zhvillohen-me-tensione-dy-te-vrare-ne-nje-qender-votimi/20%Monthly2019-03-31 18:53
https://americaneye.al/ku-kane-shkuar-e-shkojne-miliona-euro-nga-burimi-me-i-famshem-ne-bote/20%Monthly2019-03-31 18:54
https://americaneye.al/el-chapo-se-shpejti-me-marke-mode-nga-burgu/20%Monthly2019-03-31 17:50
https://americaneye.al/qe-nga-viti-2015-be-ja-ka-shpetuar-rreth-730000-refugjate-ne-mesdhe/20%Monthly2019-03-31 17:49
https://americaneye.al/fotot-me-te-bukura-te-fundjaves-nga-mozaiku-i-luvrit-te-pershendetja-e-beyonce/20%Monthly2019-03-31 17:48
https://americaneye.al/kosova-99-majko-i-kerkon-ndihme-turqise-serbet-kane-thyer-kufirin/20%Monthly2019-03-31 20:42
https://americaneye.al/e-diel-e-zeze-per-ferrarin-mercedes-triumfon-ne-bahrein/20%Monthly2019-03-31 17:22
https://americaneye.al/njeriu-i-momentit-juventusi-i-gezohet-kean-me-numra-prej-fenomeni/20%Monthly2019-03-31 17:11
https://americaneye.al/u-larguam-nga-kosova-per-te-shpetuar-nga-lufta-tani-dua-te-ndihmoj-grate-e-vendit-tim/20%Monthly2019-03-31 16:48
https://americaneye.al/theresa-may-nen-presion-konservatoret-i-bejne-thirrje-qe-te-mos-zgjase-brexit/20%Monthly2019-03-31 16:39
https://americaneye.al/e-shkuara-ballkanike-jeton/20%Monthly2019-03-31 16:26
https://americaneye.al/isha-nen-efektin-e-alkoolit-nicolas-cage-kerkon-anulimin-pas-vetem-4-ditesh/20%Monthly2019-03-31 16:09
https://americaneye.al/barcelona-nuk-heq-dore-nga-griezmann/20%Monthly2019-03-31 15:57
https://americaneye.al/rama-shigjeton-kryebashkiakun-e-kavajes-pallatexhi/20%Monthly2019-03-31 15:12
https://americaneye.al/moter-e-vella-bashkohen-pas-38-vitesh-historia-qe-preku-zemrat-e-te-gjitheve/20%Monthly2019-03-31 15:11
https://americaneye.al/berlusconi-do-te-garoje-ne-zgjedhjet-evropiane-europa-te-rikthehet-te-projekti-i-eterve-themelues/20%Monthly2019-03-31 15:09
https://americaneye.al/sa-e-ka-rrogen-ermal-mamaqi-ja-pergjigjja-e-tij-hileqare/20%Monthly2019-03-31 14:58
https://americaneye.al/po-zhduken-bretkosat-fajin-e-ka-semundja-me-agresive-e-regjistruar-ne-natyre/20%Monthly2019-03-31 14:45
https://americaneye.al/ora-e-tokes-180-vende-zhyten-ne-erresire-per-60-minuta/20%Monthly2019-03-31 14:37
https://americaneye.al/le-radical-1924-vrasja-e-4-amerikaneve-ne-shqiperi-dhe-reagimi-i-ashper-i-qeverise-se-tiranes/20%Monthly2019-03-31 14:33
https://americaneye.al/pogba-refuzon-rinovimin-raiola-telefonon-real-madridin/20%Monthly2019-03-31 14:23
https://americaneye.al/pezullim-6-ndeshje-e-gjobe-ja-sa-rrezikojne-tirana-e-laci-pas-sherrit/20%Monthly2019-03-31 14:15
https://americaneye.al/seriali-i-vrasjeve-ne-shkoder-arqipeshkevi-massafra-me-plumb-kokes-nuk-ka-parajse/20%Monthly2019-03-31 14:11
https://americaneye.al/inat-labi-i-biri-i-ve-tritol-baneses-se-te-atit-shpallet-ne-kerkim/20%Monthly2019-03-31 13:50
https://americaneye.al/lidhja-e-amit-dhe-ermalit-ne-fillimet-e-veta-nuk-paska-qene-mjalte/20%Monthly2019-03-31 13:40
https://americaneye.al/dogjen-mandatet-por-ish-deputetet-e-pd-lsi-kerkojne-pagat-per-muajt-e-bojkotit/20%Monthly2019-03-31 13:35
https://americaneye.al/gjerat-qe-femrat-i-pelqejne-por-veshtire-ti-pranojne/20%Monthly2019-03-31 13:26
https://americaneye.al/gjyshi-i-asmer-bilalit-shteti-te-gjeje-autoret-duam-dy-dite-leje-per-nipin/20%Monthly2019-03-31 12:51
https://americaneye.al/9-shenjat-qe-tregojne-se-nuk-jeni-te-dashuruar-por-te-varur-emocionalisht/20%Monthly2019-03-31 12:22
https://americaneye.al/pse-trupi-na-kerkon-kafe-sapo-zgjohemi/20%Monthly2019-03-31 11:49
https://americaneye.al/zgjidhni-nje-nga-keto-letra-dhe-gjeni-se-cfare-ju-pret-ne-dashuri/20%Monthly2019-03-31 11:36
https://americaneye.al/pasok-perfshin-shqiptaret-ne-lista-garojne-per-ne-parlamentin-grek-dhe-ate-europian/20%Monthly2019-03-31 15:13
https://americaneye.al/zgjidhni-nje-nga-keto-simbole-dhe-njihuni-me-te-ardhmen-tuaj/20%Monthly2019-03-31 13:40
https://americaneye.al/zgjedhjet-lokale-ne-turqi-erdogan-rrezikon-qytetet-e-medha/20%Monthly2019-03-31 10:33
https://americaneye.al/lum-kush-i-ka-prane-dhe-mjere-kush-i-ka-larg-tiparet-qe-e-bejne-dashin-partner-special/20%Monthly2019-03-31 10:16
https://americaneye.al/ja-cfare-ndodh-nese-digjni-ne-shtepi-nje-gjethe-dafine/20%Monthly2019-03-31 09:54
https://americaneye.al/atentati-ne-shkoder-njeri-nga-vellezerit-qelloi-drejt-vrasesve/20%Monthly2019-03-31 09:35
https://americaneye.al/papa-francesku-ne-marok-ekstremizmi-fyerje-ndaj-fese-e-vete-zotit/20%Monthly2019-03-31 09:26
https://americaneye.al/superfuqia-e-kafese-ndikon-te-mendimet-dhe-sjellja/20%Monthly2019-03-31 09:14
https://americaneye.al/tre-te-rinj-ne-aksion-me-arme-per-grabitjen-e-karburantit-policia-i-pikas-ne-kohe-dhe-arreston-njerin-prej-tyre/20%Monthly2019-03-31 08:57
https://americaneye.al/sllovakia-per-here-te-pare-me-presidente/20%Monthly2019-03-31 14:05
https://americaneye.al/inteligjente-dhe-te-ndjeshem-10-arsye-pse-personat-e-lindur-ne-prill-jane-te-vecante/20%Monthly2019-03-31 08:28
https://americaneye.al/vrasjet-ne-shkoder-policia-shoqeron-gjate-nates-30-persona/20%Monthly2019-03-31 08:10
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-31-mars-2019/20%Monthly2019-03-30 22:43
https://americaneye.al/historia-e-pazakonte-ben-testin-e-adn-se-zbulon-se-ka-29-motra-dhe-vellezer/20%Monthly2019-03-30 22:14
https://americaneye.al/sfida-dhe-ndryshime-esenciale-cdo-te-ndodhe-me-te-gjitha-shenjat-tani-qe-merkuri-u-rikthye-ne-zodiak/20%Monthly2019-03-30 22:11
https://americaneye.al/bie-nga-skelat-e-stadiumit-arena-kombetare-vdes-punetori/20%Monthly2019-03-30 22:04
https://americaneye.al/horoskopi-mujor-nga-paolo-fox-si-do-te-ndryshoje-jeta-e-te-gjitha-shenjave-gjate-prillit/20%Monthly2019-03-30 21:36
https://americaneye.al/keto-jane-shenjat-e-horoskopit-me-me-fat-per-fundjaven/20%Monthly2019-03-30 21:14
https://americaneye.al/nga-karriera-te-familja-tek-dashuria-per-vjenen-rrefimi-360-i-hamdi-salihit/20%Monthly2019-03-30 21:08
https://americaneye.al/video-presidenti-i-lacit-kapet-me-ngoo-ja-si-nisi-sherri-ne-tunel/20%Monthly2019-03-30 20:52
https://americaneye.al/lorik-cana-ngaterron-emrin-e-bebe-rexhes-publikisht-dhe-kengetarja-i-pergjigjet-ne-moment/20%Monthly2019-03-30 20:43
https://americaneye.al/nje-person-tenton-te-sulmoje-papa-franceskun-dhe-mbretin-e-marokos-gjate-parakalimit/20%Monthly2019-03-30 21:20
https://americaneye.al/shoqeroi-ne-komisariat-berishen-ne-vitin-2000-kush-eshte-kryepolici-i-ri-i-shkodres/20%Monthly2019-03-30 20:38
https://americaneye.al/mbrojtja-nga-virozat-e-pranveres-mjeket-ajrosni-shtepine-jo-antibiotike/20%Monthly2019-03-30 20:24
https://americaneye.al/sallata-me-e-mire-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2019-03-30 19:52
https://americaneye.al/f1-leclerc-zgjon-ferrarin-me-nje-pole-position-historik/20%Monthly2019-03-30 19:45
https://americaneye.al/si-ndikon-muzika-ne-produktivitetin-tuaj/20%Monthly2019-03-30 19:26
https://americaneye.al/ronaldo-pushim-per-juven-mendon-kean-ne-3-minuta/20%Monthly2019-03-30 19:24
https://americaneye.al/si-u-zhduken-100-pasaporta-prokuroria-heton-diplomatet-per-shperdorim-detyre/20%Monthly2019-03-30 18:56
https://americaneye.al/tirana-shperdoron-dhe-denohet-ne-fund/20%Monthly2019-03-30 18:48
https://americaneye.al/vrasja-e-dyfishte-ne-shkoder-shkarkohet-drejtori-i-policise-vendore/20%Monthly2019-03-31 11:18
https://americaneye.al/tragjedia-e-emiliano-sala-piloti-i-avionit-ishte-daltonik/20%Monthly2019-03-30 18:42
https://americaneye.al/lider-pa-hallate-basha-i-pergjigjet-rames-merret-me-trupin-tim-per-te-fshehur/20%Monthly2019-03-30 18:01
https://americaneye.al/disa-ide-dhuratash-per-dike-qe-po-behet-nene-per-here-te-pare/20%Monthly2019-03-30 17:33
https://americaneye.al/delet-ne-mes-te-madridit-bashkia-i-merr-per-te-pastruar-parqet/20%Monthly2019-03-30 17:21
https://americaneye.al/gjykata-e-tiranes-liron-7-protestuesit-e-arrestuar-te-opozites/20%Monthly2019-03-30 17:09
https://americaneye.al/dhjetra-postime-te-mark-zuckeberg-zhduken-nga-facebook/20%Monthly2019-03-30 17:03
https://americaneye.al/zidane-me-pelqen-shume-pogba-ai-eshte-ndryshe/20%Monthly2019-03-30 16:59
https://americaneye.al/shperndanin-droga-te-forta-prangosen-6-persona-nga-laci-e-mamurrasi/20%Monthly2019-03-30 16:50
https://americaneye.al/nje-minute-heshtje-per-ali-memen-mesazhi-i-tirona-fanatics-per-legjenden-bardheblu/20%Monthly2019-03-30 16:34
https://americaneye.al/google-grup-etike-mbi-inteligjencen-artificiale/20%Monthly2019-03-30 16:30
https://americaneye.al/numer-rekord-mjekesh-ne-gjermani/20%Monthly2019-03-30 16:29
https://americaneye.al/donald-trump-dritehijet-e-nje-presidenti/20%Monthly2019-03-30 15:45
https://americaneye.al/be-fton-may-n-ne-samit-te-posacem-skenaret-e-brexit-dhe-fatura-e-kripur/20%Monthly2019-03-30 15:44
https://americaneye.al/eksperimenti-ne-shba-sjellja-e-mire-zbut-ankthin-dhe-lumturon/20%Monthly2019-03-30 15:38
https://americaneye.al/mbreti-bibi-binyamin-netanyahu-nje-shembellim-i-populizmit-modern/20%Monthly2019-03-30 15:13
https://americaneye.al/njihuni-me-formacionin-me-te-shtrenjte-ne-histori-kushton-1-1-miliarde-paund/20%Monthly2019-03-30 14:59
https://americaneye.al/femrat-terheqese-vuajne-me-shume/20%Monthly2019-03-30 14:44
https://americaneye.al/nga-mustafa-nano-si-e-kam-njohur-hashim-thacin/20%Monthly2019-03-30 14:30
https://americaneye.al/nuk-eshte-film-ne-skenen-e-krimit-shfaqet-batman-a-mund-te-ndihmoj/20%Monthly2019-03-30 14:19
https://americaneye.al/me-pelqen-pogba-zidane-ndez-merkaton/20%Monthly2019-03-30 14:11
https://americaneye.al/dita-kur-dinozauret-vdiqen-zbulohet-vendi-ku-eshte-fotografuar-momenti-qe-ndryshoi-pergjithmone-token/20%Monthly2019-03-30 13:52
https://americaneye.al/kapen-grabitesit-e-rruges-se-barrikadave/20%Monthly2019-03-30 13:44
https://americaneye.al/nenshkruhet-deklarata-e-bukureshtit-aksi-ortodoks-i-ballkanit-pa-maqedonine-veriore-e-malin-e-zi/20%Monthly2019-03-30 13:26
https://americaneye.al/kerkon-te-kete-kontroll-absolut-zidane-sakrifikon-djalin-e-tij-tek-reali/20%Monthly2019-03-30 13:22
https://americaneye.al/shqiptari-i-murosur-ne-itali-vrasesit-kerkojne-lirine/20%Monthly2019-03-30 13:18
https://americaneye.al/barazim-me-arome-fitoreje-titullin-mund-ta-humbase-vetem-partizani/20%Monthly2019-03-30 13:06
https://americaneye.al/ndihem-eksperte-ne-fushen-e-futbollit-motra-e-kapitenit-te-dinamos-po-pergatitem-per-emisionin-tim-ne-tv/20%Monthly2019-03-30 13:03
https://americaneye.al/mesazhi-i-astrit-bilalit-pas-vrasjes-se-bujshme-te-ciftit-ne-shkoder/20%Monthly2019-03-30 12:41
https://americaneye.al/artan-hoxha-tregon-biseden-me-astrit-bilalin-nje-dite-para-atentatit-frika-qe-kishte/20%Monthly2019-03-30 12:40
https://americaneye.al/mjaft-dhunes-ndaj-femrave-fjalimi-prekes-i-angelina-jolie-ne-okb/20%Monthly2019-03-30 12:29
https://americaneye.al/nuk-ndalet-furtuna-cakaj-ne-diplomaci-shkarkohen-gjashte-te-tjere/20%Monthly2019-03-30 12:12
https://americaneye.al/16-vjecarja-suedeze-mbledh-mijera-ne-berlin/20%Monthly2019-03-30 12:02
https://americaneye.al/balluku-me-banoret-e-mirdites-anulohen-ndertimi-i-dy-hec-ve-ne-lumin-urake/20%Monthly2019-03-30 11:48
https://americaneye.al/leoparde-dhe-princesha-fotot-me-interesante-te-dites/20%Monthly2019-03-30 11:30
https://americaneye.al/shkodra-si-palermo-e-viteve-90-ne-12-muaj-10-te-vrare-dhe-2-te-zhdukur/20%Monthly2019-03-30 10:56
https://americaneye.al/cfare-do-ndodhe-dy-skenaret-pas-rrezimit-te-trete-te-marreveshjes-se-brexit/20%Monthly2019-03-30 10:47
https://americaneye.al/zbulim-i-rendesishem-ne-luften-ndaj-kancerit/20%Monthly2019-03-30 10:25
https://americaneye.al/detaje-nga-vrasja-e-dyfishte-ne-shkoder-ngjarja-per-hakmarrje-djali-i-viktimes-pjese-e-bajrajve/20%Monthly2019-03-30 11:56
https://americaneye.al/tronditet-shkodra-vriten-vellezerit-bilali/20%Monthly2019-03-30 09:43
https://americaneye.al/grupet-shqipfolese-te-kokaines-po-kercenojne-europen/20%Monthly2019-03-30 08:47
https://americaneye.al/kryeministrja-ardern-pershendet-me-salam-alejkum-ne-ceremonine-perkujtimore/20%Monthly2019-03-30 08:24
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-30-mars-2019/20%Monthly2019-03-29 22:10
https://americaneye.al/moti-kete-pranvere-si-do-te-jete-koha-gjate-prillit-dhe-majit/20%Monthly2019-03-29 21:43
https://americaneye.al/mustafa-nano-po-ju-them-brockullen-me-te-madhe/20%Monthly2019-03-29 21:41
https://americaneye.al/civici-tregon-arsyet-e-pabarazise-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-29 21:36
https://americaneye.al/pas-reagimit-te-elvanes-po-per-ermalin-si-ishte-qe-te-putheshin-ne-film/20%Monthly2019-03-29 21:31
https://americaneye.al/mund-ta-kisha-bere-dhe-me-lire-ermal-mamaqi-tregon-sa-kushtoi-filmi-me-elvana-gjaten/20%Monthly2019-03-29 21:27
https://americaneye.al/bayern-gati-te-beje-cmenduri-per-stolin-ne-skene-edhe-mou/20%Monthly2019-03-29 20:51
https://americaneye.al/messi-pranon-mungesen-e-ronaldos-se-di-nese-do-takohemi-ne-finale/20%Monthly2019-03-29 20:41
https://americaneye.al/kengetaret-sillen-si-te-burgosur-ne-kamp-perqendrimi-polemika-ne-gjermani/20%Monthly2019-03-29 20:16
https://americaneye.al/marreveshja-e-may-rrezohet-serish-nga-parlamenti/20%Monthly2019-03-29 19:42
https://americaneye.al/shkarkimet-ne-radhet-e-diplomacise-edhe-tre-diplomate-te-tjere-lirohen-nga-detyrat/20%Monthly2019-03-29 19:39
https://americaneye.al/rekord-ne-gjykaten-e-larte-3-gjyqtare-marrin-130-vendime-per-24-ore/20%Monthly2019-03-29 21:21
https://americaneye.al/4-hapa-per-te-krijuar-nje-kulture-qe-gjeneron-ide-inovative/20%Monthly2019-03-29 19:24
https://americaneye.al/pse-duhet-te-pushojme-se-theni-frazen-kreu-vetevrasje/20%Monthly2019-03-29 19:20
https://americaneye.al/tsipras-i-shqetesuar-nga-shqiperia-per-pronat-e-grekeve/20%Monthly2019-03-29 19:18
https://americaneye.al/ema-e-friends-vajza-e-rejcellit-dhe-rosit-serish-aktore/20%Monthly2019-03-29 19:16
https://americaneye.al/holanda-kerkon-rikthimin-e-vizave-per-shqiperine/20%Monthly2019-03-29 21:47
https://americaneye.al/beteja-e-titullit-mbyllet-ne-barazim-partizani-i-reziston-kukesit/20%Monthly2019-03-29 19:03
https://americaneye.al/spunoi-sistemi-online-per-5-ore-u-bllokuan-recetat-mjekesore/20%Monthly2019-03-29 19:01
https://americaneye.al/tumoret-dhe-lajmet-bombe-si-te-kuptoni-nese-jane-fake-news/20%Monthly2019-03-29 18:50
https://americaneye.al/21-janari-do-te-rihetohet-strasburgu-zgjidh-me-marreveshje-padine-e-familjareve-te-viktimave/20%Monthly2019-03-29 18:44
https://americaneye.al/pronat-ne-bregdet-publikohen-67-hartat-me-zonat-ku-pezullohet-kalimi-i-titujve/20%Monthly2019-03-29 18:39
https://americaneye.al/tirana-pret-lacin-xhafaj-ta-harrojme-kupen-fitojme-per-memen/20%Monthly2019-03-29 18:26
https://americaneye.al/mick-schumacher-ne-hapat-e-babait-i-mbeshtetur-nga-mamaja/20%Monthly2019-03-29 18:23
https://americaneye.al/ministri-norvegjez-jep-doreheqjen-shkak-sjelljet-e-gruas-se-tij/20%Monthly2019-03-29 18:22
https://americaneye.al/ironia-e-rames-ne-durres-kam-hall-mos-bien-protestuesit-nga-pemet-dhe-do-akuzojne-lali-erin/20%Monthly2019-03-29 17:53
https://americaneye.al/pasojat-e-nje-brexit-i-pa-marreveshje-prekin-edhe-ilacet/20%Monthly2019-03-29 17:49
https://americaneye.al/gazetaret-italiane-e-pyesin-cfare-ofron-shqiperia-rama-jo-vetem-turizem-kemi-edhe-protesta/20%Monthly2019-03-29 17:01
https://americaneye.al/rama-ironizon-miltantet-e-pd-nga-durresi-turiste-politike-vijne-ne-tirane-kur-ka-parlament/20%Monthly2019-03-29 16:50
https://americaneye.al/facebook-tjeter-beteje-ligjore/20%Monthly2019-03-29 16:42
https://americaneye.al/pse-duhet-te-hani-ananas/20%Monthly2019-03-29 16:40
https://americaneye.al/muslimanet-ne-bullgari-ruajne-kuranin-e-punuar-me-dore-si-pasurine-me-te-madhe/20%Monthly2019-03-29 16:26
https://americaneye.al/shqiptaret-harrojne-lekun-kursejne-vetem-ne-valute/20%Monthly2019-03-29 16:05
https://americaneye.al/basha-nuk-do-te-kete-rikthim-te-jetes-normale-politike-me-ramen-kryeminister/20%Monthly2019-06-04 20:53
https://americaneye.al/nga-lutfi-dervishi-10-fakte-per-lidhjen-ruse-te-lulzim-bashes/20%Monthly2019-03-29 15:40
https://americaneye.al/ndihem-i-pavleresuar-dorehiqet-prokurori-ardian-nezha/20%Monthly2019-03-29 15:32
https://americaneye.al/cifti-i-famshem-i-ofroi-seks-treshe-aktorit-te-serialit-friends-dhe-ai-kujtoi-se-ishte-shaka/20%Monthly2019-03-29 15:22
https://americaneye.al/del-fotoja-e-personit-te-shpallur-ne-kerkim-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit/20%Monthly2019-03-29 15:05
https://americaneye.al/grabitja-ne-tirane-si-e-ndaloi-polici-hero-njerin-nga-autoret-foto/20%Monthly2019-03-29 14:52
https://americaneye.al/nga-san-siro-te-champions-i-rrefehet-presidenti-i-milanit/20%Monthly2019-03-29 14:38
https://americaneye.al/vetem-4-dite-pasi-i-dha-fund-beqarise-aktori-nicolas-cage-kerkon-anulimin-e-marteses/20%Monthly2019-03-29 14:21
https://americaneye.al/shba-kembengul-reforma-ne-drejtesi-vijon-sipas-planit/20%Monthly2019-03-29 14:15
https://americaneye.al/harta-ku-jetojne-dhe-punojne-1-milion-emigrantet-shqiptare-ne-europe/20%Monthly2019-03-29 14:11
https://americaneye.al/medalja-e-nderit-per-policen-e-plagosur-ne-proteste-ina-nuka/20%Monthly2019-03-29 14:00
https://americaneye.al/energji-nga-valet-e-detit-adriatik/20%Monthly2019-03-29 13:55
https://americaneye.al/spikeri-bes-jacaj-nuk-ndalet-se-qeshuri-ne-transmetim-live-ja-cfare-i-shkruan-balaj/20%Monthly2019-03-29 13:54
https://americaneye.al/presidencialet-2020-trump-e-fillon-nga-bastioni-micigan/20%Monthly2019-03-29 13:37
https://americaneye.al/guardiola-po-i-vardisesha-nje-bruneje-kur-krojf-me-grumbulloi-per-here-te-pare/20%Monthly2019-03-29 13:27
https://americaneye.al/be-pa-ilace-pasi-te-ikin-britaniket/20%Monthly2019-03-29 13:08
https://americaneye.al/bushi-justifikohet-me-fushen-skandaloze-te-andorres-kerkuam-te-mos-luhej/20%Monthly2019-03-29 12:51
https://americaneye.al/rekordi-i-ajaksit-per-ndeshjen-ndaj-juventusit-per-40-minuta-u-shiten-te-gjitha-bileta/20%Monthly2019-03-29 12:36
https://americaneye.al/conte-mbyll-llogarite-me-chelsea-n-interi-destinacioni-me-i-mundshem/20%Monthly2019-03-29 12:29
https://americaneye.al/trump-fton-kongresin-per-pranimin-e-maqedonise-verore-ne-nato-zaev-gati-jemi/20%Monthly2019-03-29 12:18
https://americaneye.al/shqiperia-10-vite-ne-nato-ministrja-italiane-jeni-shtylle-stabiliteti/20%Monthly2019-03-29 12:05
https://americaneye.al/detajet-si-u-torturua-dhe-u-ekzekutua-me-plumb-ne-koke-shqiptari-ne-spanje/20%Monthly2019-03-29 12:03
https://americaneye.al/sllovakia-se-shpejti-me-nje-presidente-nga-shoqeria-civile/20%Monthly2019-03-29 11:58
https://americaneye.al/zbardhet-e-gjithe-dinamika-si-u-eliminua-shqiptari-i-murosur-ne-vile/20%Monthly2019-03-29 11:43
https://americaneye.al/rama-nato-do-te-ndertoje-ne-kucove-bazen-me-te-madhe-ushtarake-ne-rajon/20%Monthly2019-03-29 11:40
https://americaneye.al/rama-gati-kunder-armiqve-te-rinj-dhe-nje-mesazh-indirekt-per-rusine/20%Monthly2019-03-29 11:39
https://americaneye.al/rama-lobon-per-kosoven-anetaresimi-ne-nato-nje-vlere-e-shtuar/20%Monthly2019-03-29 11:36
https://americaneye.al/deimel-opozita-e-re-mund-te-jete-edhe-fillimi-i-fundit-te-bashes/20%Monthly2019-03-29 14:50
https://americaneye.al/shqiperia-10-vjet-ne-nato-rama-amaneti-qe-na-kane-lene-te-paret-tane/20%Monthly2019-03-29 14:14
https://americaneye.al/partite-holandeze-te-rikthehen-vizat-per-shqiptaret/20%Monthly2019-03-29 11:09
https://americaneye.al/raporti-i-departamentit-amerikan-te-shtetit-basha-rama-do-te-thote-jane-kadrinjte-e-dash/20%Monthly2019-03-29 11:07
https://americaneye.al/10-vite-ne-nato-shqiperia-tregon-muskujt-foto/20%Monthly2019-03-29 11:05
https://americaneye.al/nato-bashkon-meten-dhe-ramen-foto/20%Monthly2019-03-29 11:43
https://americaneye.al/kreu-i-prokurorise-se-apelit-durres-para-kpk-zbulohet-pasuria-e-tij/20%Monthly2019-03-29 10:21
https://americaneye.al/afron-10-prilli-i-juves-me-nje-enigme-per-championsin/20%Monthly2019-03-29 10:16
https://americaneye.al/gjendet-i-mbytur-ne-det-punonjesi-i-nje-firme-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2019-03-29 09:58
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-28-te-proceduar-per-akte-dhune-ne-liste-edhe-organizatori/20%Monthly2019-03-29 09:47
https://americaneye.al/e-premtja-e-zeze-grabitjeve-video/20%Monthly2019-03-29 10:55
https://americaneye.al/10-vjetori-i-anetaresimit-te-shqiperise-ne-nato-vjen-urimi-nga-keshilli-i-ambasadoreve-shqiptare/20%Monthly2019-03-29 11:13
https://americaneye.al/zgjedhjet-lokale-lsi-gati-te-ulet-ne-tryeze-me-ramen/20%Monthly2019-03-29 09:12
https://americaneye.al/kundershtarit-te-maduros-i-ndalohet-posti-publik-per-15-vjet/20%Monthly2019-03-29 08:57
https://americaneye.al/nato-zbarkon-ne-tirane-shqiperia-10-vjet-ne-aleance/20%Monthly2019-03-29 11:27
https://americaneye.al/vatikani-zbulon-planin-e-vizites-se-papes-ne-marok-kete-fundjave/20%Monthly2019-03-29 08:53
https://americaneye.al/shperndane-informacione-te-rreme-facebook-bllokon-200-llogari-ne-filipine/20%Monthly2019-03-29 08:45
https://americaneye.al/shqiperia-10-vjet-ne-nato-aktivitete-te-rendesishme-sot-ne-tirane/20%Monthly2019-03-29 08:00
https://americaneye.al/dash-shqiperia-gjithnje-e-me-shume-vend-tranzit-per-drogat-e-forta/20%Monthly2019-03-29 11:20
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-29-mars-2019/20%Monthly2019-03-28 22:09
https://americaneye.al/do-martohemi-shpejt-si-babai-me-dy-femije-i-zhvati-8-mije-euro-te-dashures/20%Monthly2019-03-28 21:50
https://americaneye.al/terhiqte-duart-qe-te-mos-ia-puthnin-besimtaret-papa-francesku-zbulon-misterin/20%Monthly2019-03-28 21:42
https://americaneye.al/letra-hamdi-salihi-mbyll-karrieren-si-futbollist/20%Monthly2019-03-28 21:23
https://americaneye.al/debati-per-teatrin-veliaj-nuk-terhiqet-do-te-shembet/20%Monthly2019-03-28 21:14
https://americaneye.al/duka-nese-ndryshohet-kodit-zgjedhor-hyj-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-28 21:19
https://americaneye.al/veliaj-ne-do-shkojme-ne-zgjedhje-edhe-pa-opoziten/20%Monthly2019-03-28 20:46
https://americaneye.al/takimi-rama-putin-ambasadori-rus-i-domosdoshem-por-ja-pse-eshte-i-pamundur-tani/20%Monthly2019-03-28 20:43
https://americaneye.al/topi-europianet-jane-lodhur-nga-keta-politikane/20%Monthly2019-03-28 20:04
https://americaneye.al/aktivitete-per-anetaresimin-e-shqiperise-ne-nato-neser-qielli-i-tiranes-do-te-mbushet-me-avione-luftarak/20%Monthly2019-03-28 19:46
https://americaneye.al/karpushin-eshte-me-lehte-te-akuzosh-ruset-sesa-te-zgjidhesh-hallet-e-vendit/20%Monthly2019-03-28 20:37
https://americaneye.al/indiani-pasaporte-brenda-dites-prokuroria-zbulon-shperdorimin-e-detyres/20%Monthly2019-03-28 19:00
https://americaneye.al/tubimi-i-dhunshem-i-opozites-policia-shoqeron-disa-protestues/20%Monthly2019-03-28 18:58
https://americaneye.al/gjermanet-do-u-shesin-kinezeve-gjysmen-e-aksioneve-te-smart/20%Monthly2019-03-28 18:57
https://americaneye.al/3-strategji-te-thjeshta-per-te-arritur-objektivat-tuaja/20%Monthly2019-03-28 18:34
https://americaneye.al/ndotja-e-ajrit-shkakton-crregullime-mendore/20%Monthly2019-03-28 18:08
https://americaneye.al/trump-takon-bashkeshorten-e-guaidos-rusia-te-terhiqet-nga-venezuela/20%Monthly2019-03-28 17:51
https://americaneye.al/emerson-me-ronaldon-ata-mund-te-fitojne-champions-league/20%Monthly2019-03-28 17:47
https://americaneye.al/zbardhet-lista-e-diplomateve-te-rinj-te-shkarkuar/20%Monthly2019-03-28 17:44
https://americaneye.al/mediat-greke-athina-zyrtare-duhet-te-investohet-tek-lulzim-basha/20%Monthly2019-03-28 17:31
https://americaneye.al/hysaj-te-napoli-asgje-e-sigurt-nje-tjeter-ekip-kerkon-sherbimet-e-shqiptarit/20%Monthly2019-03-28 17:25
https://americaneye.al/universitet-falas-para-te-garantuara-nga-shteti/20%Monthly2019-03-28 17:24
https://americaneye.al/superiorja-rikthehet-me-duelin-per-titull-kukesi-partizani/20%Monthly2019-03-28 17:05
https://americaneye.al/sjellja-e-mire-zbut-ankthin-dhe-lumturon-eksperimenti-ne-shba/20%Monthly2019-03-28 16:56
https://americaneye.al/zamira-kita-puna-me-meshkujt-me-merzit-shkoj-edhe-duke-qare-ne-shtepi/20%Monthly2019-03-28 16:51
https://americaneye.al/londra-destinacioni-me-i-pelqyer-per-vitin-2019/20%Monthly2019-03-28 16:40
https://americaneye.al/a-duhet-te-publikojne-prinderit-fotot-e-femijeve-pa-lejen-e-tyre/20%Monthly2019-03-28 16:18
https://americaneye.al/opozita-e-re-rudina-hajdari-do-te-drejtoje-grupin-parlamentar-te-pd-se/20%Monthly2019-03-28 15:27
https://americaneye.al/u-dashurova-me-prostituten-e-tij-mafiozi-i-camorra-s-rrefen-vrasjen-e-shqiptarit/20%Monthly2019-03-28 15:24
https://americaneye.al/nje-tjeter-kandidat-nuk-i-bindet-bashes-behen-100-deputete-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-28 15:19
https://americaneye.al/ruset-ne-ballkan-dyrmishi-putin-jeton-me-endrren-e-bashkimit-sovjetik/20%Monthly2019-03-28 15:16
https://americaneye.al/bayern-nuk-ndalet-lufte-barcelones-per-yllin-holandez/20%Monthly2019-03-28 15:05
https://americaneye.al/duka-rrefen-shkarkimin-e-panuccit-dhe-si-duhet-te-jete-trajneri-i-ri/20%Monthly2019-03-28 14:59
https://americaneye.al/keta-jane-10-aeroportet-me-te-mire-ne-bote-singapori-ne-vend-te-pare/20%Monthly2019-03-28 14:45
https://americaneye.al/arrest-me-burg-3-te-rinjve-qe-akuzohen-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit/20%Monthly2019-03-28 14:36
https://americaneye.al/liberalizimi-i-vizave-parlamenti-evropian-mbeshtet-serish-kosoven/20%Monthly2019-03-28 14:32
https://americaneye.al/perdhunuan-turisten-amerikane-salvini-tre-te-rinjte-te-kastrohen-kimikisht/20%Monthly2019-03-28 14:28
https://americaneye.al/opozita-zgjodhi-rrugen-ne-rruge-te-rrije-rama-zgjedhjet-ne-daten-e-caktuar/20%Monthly2019-03-28 14:01
https://americaneye.al/edhe-holanda-kunder-opozites-per-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-03-28 13:23
https://americaneye.al/jetet-sekrete-te-princeshave-arabe/20%Monthly2019-03-28 13:20
https://americaneye.al/video-fair-play-i-rralle-i-13-vjecarit-te-gallatasarajit-jehone-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2019-03-28 13:01
https://americaneye.al/robert-redford-jam-adhurues-i-merkelit/20%Monthly2019-03-28 12:47
https://americaneye.al/jacinda-ardern-ja-pse-zgjodha-te-ve-shamine/20%Monthly2019-03-28 12:32
https://americaneye.al/500-milione-euro-per-merkaton-e-veres-tre-yjet-qe-synon-real-madridi/20%Monthly2019-03-28 12:26
https://americaneye.al/opozita-mbyll-protesten-basha-zgjedhje-me-ramen-nuk-do-kete/20%Monthly2019-03-28 15:27
https://americaneye.al/ja-pse-ronaldo-le-koken-pas-georgina-rodriguez-foto/20%Monthly2019-03-28 12:05
https://americaneye.al/vrasja-ne-ish-bllok-gjykata-le-te-lire-ervin-maten/20%Monthly2019-03-28 12:12
https://americaneye.al/balla-pd-peng-i-financimit-te-dyshimte-me-burim-rus/20%Monthly2019-03-28 11:34
https://americaneye.al/zyrtare-solskjaer-kontrate-3-vjecare-me-manchester-united/20%Monthly2019-03-28 11:28
https://americaneye.al/skender-gega-edhe-ne-bangladesh-te-na-cojne-partizani-do-te-kete-tifoze/20%Monthly2019-03-28 11:25
https://americaneye.al/tom-cruise-nuk-lejon-nicole-kidman-te-marre-pjese-ne-dasmen-e-djalit/20%Monthly2019-03-28 11:19
https://americaneye.al/presidenti-trump-rusia-duhet-te-terhiqet-nga-venezuela/20%Monthly2019-03-28 11:16
https://americaneye.al/vendimi-aya-sofia-ne-stamboll-serish-xhami/20%Monthly2019-03-28 11:05
https://americaneye.al/deputeti-i-ri-alimadhi-une-ne-parlament-si-nje-ballist/20%Monthly2019-03-28 10:57
https://americaneye.al/turma-perleshet-me-policine-basha-fund-regjimit-te-maduros-se-ballkanit/20%Monthly2019-03-28 15:15
https://americaneye.al/protesta-kryemadhi-mesash-te-koduar-bashes-kujdes-me-gabimet/20%Monthly2019-03-28 12:32
https://americaneye.al/perfitimet-qe-sjell-ne-nivelin-njohes-mesimi-i-pianos/20%Monthly2019-03-28 10:30
https://americaneye.al/ralf-gjoni-me-truproja-ne-parlament/20%Monthly2019-03-28 10:02
https://americaneye.al/kampioni-i-pashpallur-peshengritesi-memaliot-bardhyl-karalliu-qe-sot-do-te-ishte-nje-mit-nje-legjende/20%Monthly2019-03-28 09:57
https://americaneye.al/nasa-akullnaja-e-groenlandes-po-zgjerohet-ja-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-03-28 09:47
https://americaneye.al/betohen-dy-deputetet-e-rinj-kandidatja-e-lsi-nuk-paraqitet-ne-seance/20%Monthly2019-03-28 09:27
https://americaneye.al/per-idiotet-e-dobishem-te-rusise-ne-tirane/20%Monthly2019-03-28 09:24
https://americaneye.al/zbulohet-fosili-i-ariut-700-mije-vjecar/20%Monthly2019-03-28 09:18
https://americaneye.al/mbyllja-e-bizneseve-dhe-e-lojerave-te-fatit-po-tkurr-kerkesen-per-qira-cmimet/20%Monthly2019-03-28 09:00
https://americaneye.al/historia-e-pabesueshme-e-28-vjecares-qe-mashtroi-banka-e-hotele-duke-u-shtirur-si-miliardere/20%Monthly2019-03-28 08:54
https://americaneye.al/interi-synon-elseid-hysaj-napoli-ndryshon-mendje-dhe-i-rrit-kontraten/20%Monthly2019-03-28 08:44
https://americaneye.al/keni-te-aferm-ne-wisconsin-dikush-sapo-ka-fituar-768-milione-dollare/20%Monthly2019-03-28 08:43
https://americaneye.al/parlamenti-me-99-deputete-emrat-e-opozitareve-te-rinj-qe-do-te-betohen-sot/20%Monthly2019-03-28 11:15
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-policia-merr-masat-cfare-iu-eshte-kerkuar-deputeteve/20%Monthly2019-03-28 08:30
https://americaneye.al/kurbin-shkaterrohet-sera-me-kanabis-brenda-shtepise-ne-pranga-50-vjecari/20%Monthly2019-03-28 08:28
https://americaneye.al/zgjidhni-nje-sy-dhe-zbuloni-nese-jeni-logjik-i-ndjeshem-ose-intuitiv/20%Monthly2019-03-28 08:22
https://americaneye.al/a-do-te-kandidoje-serish-per-bashkine-e-tiranes-bojaxhi-kam-disa-plane-per-veten-ne-keto-zgjedhje/20%Monthly2019-03-28 10:52
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-28-mars-2019/20%Monthly2019-03-27 22:28
https://americaneye.al/elvana-gjata-flet-per-here-te-pare-per-puthjen-me-ermal-mamaqin-ne-filmin-2-gisht-mjalte/20%Monthly2019-03-27 21:50
https://americaneye.al/kishte-dy-kilograme-heroine-rreth-trupit-arrestohet-nje-person-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2019-03-27 21:45
https://americaneye.al/greket-pergezojne-artistet-shqiptare-ato-ndihen-krenare-per-prejardhjen-e-tyre/20%Monthly2019-03-27 21:42
https://americaneye.al/tha-se-do-vriste-veten-ngjela-amerikanet-nuk-e-perfillen-meten/20%Monthly2019-03-28 09:27
https://americaneye.al/debati-per-diplomatet-bushati-ia-thote-ne-sy-shehut-edhe-ti-ke-qene-minister-ke-cuar-miqte-e-tu/20%Monthly2019-03-27 21:17
https://americaneye.al/shkrihet-ambasada-shqiptare-ne-athine-shkarkohen-edhe-ish-e-fejuara-e-henri-cilit-ne-londer/20%Monthly2019-03-27 21:35
https://americaneye.al/gazetarja-amerikane-pse-ruset-jane-te-interesuar-per-pd-ne/20%Monthly2019-03-28 08:59
https://americaneye.al/dy-kopshtaret-shqiptare-te-droges-kapen-me-1-mln-paund-lende-narkotike-ne-banese/20%Monthly2019-03-27 20:56
https://americaneye.al/ish-zyrtari-amerikan-rusia-po-perfiton-nga-djegia-e-mandateve-te-opozites-shqiptare/20%Monthly2019-03-27 20:54
https://americaneye.al/si-fshihen-ruset-pas-kompanise-biniatta-trade-qe-paguan-per-lobimin-e-pd-se/20%Monthly2019-03-27 21:08
https://americaneye.al/nick-muzin-si-kaperceu-nga-keshilltar-i-republikaneve-ne-lobist/20%Monthly2019-03-27 20:44
https://americaneye.al/gazetari-amerikan-pse-basha-mund-te-akuzohet-per-pastrim-parash-ne-shba/20%Monthly2019-03-28 08:59
https://americaneye.al/durres-bllokohet-ne-port-nje-sasi-heroine-e-kokaine/20%Monthly2019-03-27 20:09
https://americaneye.al/shume-emra-por-pak-siguri-ne-garen-per-trajnerin-e-ri-te-kombetares/20%Monthly2019-03-27 19:47
https://americaneye.al/facebook-ndalon-mbeshtetjen-ndaj-supremacizmit-te-bardhe/20%Monthly2019-03-27 19:42
https://americaneye.al/vetem-per-dy-dite-ne-shqiperi-ja-sa-kile-shtoi-legjenda-e-bodybuilding-kevin-levrone/20%Monthly2019-03-27 19:32
https://americaneye.al/mbappe-neymar-dhe-3-yje-te-tjere-formacioni-i-psg-per-te-fituar-champions-league/20%Monthly2019-03-27 19:21
https://americaneye.al/aleatet-e-pd-mediu-e-ndoka-shtyni-zgjedhjet/20%Monthly2019-03-27 21:35
https://americaneye.al/shkeljet-ne-zrpp-ne-e-kavajes-ministrja-gjonaj-shkarkime-nga-puna/20%Monthly2019-03-27 18:50
https://americaneye.al/si-ti-pergjigjeni-me-zgjuarsi-pyetjes-pse-e-doni-kete-pune/20%Monthly2019-03-27 18:32
https://americaneye.al/theresa-may-pas-brexit-do-jap-doreheqjen/20%Monthly2019-03-27 20:59
https://americaneye.al/kryemadhi-ka-ardhur-koha-qe-politikanet-te-japin-llogari-para-popullit/20%Monthly2019-03-27 17:55
https://americaneye.al/rriten-pensionet-ne-masen-2-8-perqind/20%Monthly2019-03-27 20:56
https://americaneye.al/ristani-perderisa-presidenti-ben-deklarate-per-vetevrasje-dicka-e-rende-po-ndodh/20%Monthly2019-03-27 17:06
https://americaneye.al/iphone-i-ardhshem-karikon-pajisje-te-tjera-me-wireless/20%Monthly2019-03-27 16:29
https://americaneye.al/shkarkimi-i-diplomateve-balla-mua-me-duken-pak-20-mos-u-kompleksoni-nga-kritikat/20%Monthly2019-03-27 21:08
https://americaneye.al/rama-12-studente-ekselente-pjese-e-agjencise-se-investimeve-te-huaja/20%Monthly2019-03-27 16:18
https://americaneye.al/a-e-kane-te-veshtire-grate-mbipeshe-te-gjejne-rroba-cilesore/20%Monthly2019-03-27 16:15
https://americaneye.al/raiola-vendos-cmimin-deshiron-pogbane-paguaje-16-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2019-03-27 16:03
https://americaneye.al/supervila-56-milione-euro-duhet-te-prishet-eshte-ndertuar-ilegalisht-14-vjet-me-pare-foto/20%Monthly2019-03-27 15:48
https://americaneye.al/skenari-real-juve-projektohet-shkembimi-i-bujshem-mes-dy-mesfushoreve/20%Monthly2019-03-27 15:14
https://americaneye.al/erdogan-ne-fushate-turqia-perballe-armiqve-rrezikon-humbjen-e-stambollit-dhe-ankarase/20%Monthly2019-03-27 15:13
https://americaneye.al/fshesa-ne-diplomaci-rudina-hajdari-i-kerkon-llogari-cakajt-per-20-te-shkarkuarit/20%Monthly2019-03-27 15:11
https://americaneye.al/balluku-ne-parkun-fotovoltaik-te-topojes-nje-shembull-per-tu-ndjekur/20%Monthly2019-03-27 14:55
https://americaneye.al/vucic-rama-flet-per-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2019-03-27 14:47
https://americaneye.al/shqiperia-ne-be-gjermania-do-flasim-kur-te-permbushen-pikat/20%Monthly2019-03-27 20:57
https://americaneye.al/zbulohet-lobimi-i-pd-ne-senat-per-ambasadoren-e-re-amerikane/20%Monthly2019-03-27 14:38
https://americaneye.al/jose-mourinho-drejt-frances-por-jo-tek-psg/20%Monthly2019-03-27 14:20
https://americaneye.al/wesley-clark-njezet-vjet-me-pare-ndalem-spastrimin-etnik-ne-kosove/20%Monthly2019-03-27 14:13
https://americaneye.al/tusk-nuk-i-tradhtojme-dot-gjashte-milione-britanike/20%Monthly2019-03-27 14:06
https://americaneye.al/besa-bese-njeriu-i-erdogan-me-qeleshe-shqiptare-me-jepni-voten-per-stambollin/20%Monthly2019-03-27 13:59
https://americaneye.al/kriza-politike-takim-i-fshehte-basha-meta-ne-presidence/20%Monthly2019-03-27 13:07
https://americaneye.al/e-takova-para-4-ditesh-zberthehet-22-vjecari-ja-si-e-njoh-vrasesin-e-jurgen-kurtit/20%Monthly2019-03-27 13:04
https://americaneye.al/rama-perballet-me-gruan-e-larguar-nga-puna-me-vjen-mire-qe-xhelatet-e-tu-jane-larguar/20%Monthly2019-03-27 13:01
https://americaneye.al/banda-e-mercedesit-ne-toskana-4-shqiptare-ne-pranga/20%Monthly2019-03-27 12:57
https://americaneye.al/shba-do-rikthehet-ne-hene-pence-mision-i-ri-brenda-5-viteve/20%Monthly2019-03-27 12:50
https://americaneye.al/sfida-deti-lufta-e-greqise-per-nje-nga-burimet-natyrore/20%Monthly2019-03-27 12:37
https://americaneye.al/furtune-ne-dogana-dhe-tatime-shkarkohen-dy-drejtoreshat/20%Monthly2019-03-27 12:22
https://americaneye.al/albumi-i-shqiptares-elina-duni-me-i-miri-nderkombetar/20%Monthly2019-03-27 12:14
https://americaneye.al/autobiografia-e-michelle-obamas-shiten-10-milione-kopje/20%Monthly2019-03-27 11:55
https://americaneye.al/trump-sulmon-mediat-armiq-te-amerikes-nxiten-genjeshtrat-per-rusine/20%Monthly2019-03-27 11:43
https://americaneye.al/zbulohet-identiteti-i-ekzekutorit-te-ferdinand-polias/20%Monthly2019-03-27 11:30
https://americaneye.al/dy-kandidate-nga-pd-dhe-nje-nga-lsi-marrin-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-03-27 11:22
https://americaneye.al/papa-francesku-refuzon-qe-besimtaret-ti-puthin-unazen-video/20%Monthly2019-03-27 11:59
https://americaneye.al/trio-e-vendosur/20%Monthly2019-03-27 11:00
https://americaneye.al/derbi-i-italise-zhvendoset-ne-kine/20%Monthly2019-03-27 10:54
https://americaneye.al/ramos-vershellehet-ne-malte-per-90-minuta-motivi-eshte-i-habitshem/20%Monthly2019-03-27 10:53
https://americaneye.al/si-u-zbuluan-atentatoret-e-jurgen-kurtit/20%Monthly2019-03-27 10:38
https://americaneye.al/atentati-ndaj-nardit-te-bujtines-3-shoket-e-vrasesit-ne-gjykaten-e-shkodres/20%Monthly2019-03-27 10:35
https://americaneye.al/5-kandidatet-per-te-marre-drejtimin-e-kombetares-dhe-i-perzgjedhuri-i-dukes/20%Monthly2019-03-27 10:23
https://americaneye.al/zgjatet-me-3-muaj-afati-i-hetimit-llalla-ankohet-ne-gjykate/20%Monthly2019-03-27 10:20
https://americaneye.al/marku-kritika-prokuroreve-keni-zvarritur-ceshtjet-do-mbani-pergjegjesi-personale/20%Monthly2019-03-27 10:19
https://americaneye.al/fasulja-ja-pse-duhet-nuk-duhet-ta-anashkaloni-kete-superushqim/20%Monthly2019-03-27 10:04
https://americaneye.al/pergjimet-e-autoreve-te-vrasjes-se-kurtit-kur-do-i-marrim-leket/20%Monthly2019-03-27 09:41
https://americaneye.al/perandoria-mongole-perandoria-me-e-madhe-e-te-gjitha-koherave/20%Monthly2019-03-27 09:20
https://americaneye.al/pse-toka-duhet-quajtur-planeti-uje-disa-kuriozitete-per-oqeanet-dhe-detet/20%Monthly2019-03-27 09:06
https://americaneye.al/ka-nisur-lufta-e-ftohte-mes-pd-dhe-lsi/20%Monthly2019-03-27 08:41
https://americaneye.al/bie-miti-i-greqise-ja-cili-shtet-po-sjell-me-shume-investime-tani/20%Monthly2019-03-27 08:37
https://americaneye.al/mashtrim-e-pastrim-parash-reagon-grupi-sandesara-akuzat-ne-indi-te-motivuara-politikisht/20%Monthly2019-03-27 10:38
https://americaneye.al/deklarata-e-metes-dritan-hila-ishte-nje-mesazh-per-amerikanet/20%Monthly2019-03-27 10:39
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-27-mars-2019-cfare-kane-parashikuar-yjet-per-ju/20%Monthly2019-03-26 22:02
https://americaneye.al/italia-fiton-me-goleade-spanja-ben-detyren-barazime-spektakolare-ne-zvicer-dhe-norvegji/20%Monthly2019-03-26 21:59
https://americaneye.al/analisti-paralajmeron-stuhi-kriza-politike-mund-te-agravohet/20%Monthly2019-03-26 21:40
https://americaneye.al/itali-salvini-i-jep-nenshtetesine-13-vjecarit-hero-femije-emigrantesh/20%Monthly2019-03-26 21:38
https://americaneye.al/moisiu-politika-te-qendronte-larg-reformes-ne-drejtesi-e-ben-pis/20%Monthly2019-03-26 21:16
https://americaneye.al/mother-jones-pergenjeshtron-bashen-kreu-i-pd-tashme-nen-hetim-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-26 21:11
https://americaneye.al/ambasadori-i-be-se-soreca-bashkon-pd-ne/20%Monthly2019-03-26 21:08
https://americaneye.al/sistem-i-lodhur-nervor-provoni-aromaterapine/20%Monthly2019-03-26 20:43
https://americaneye.al/3-llojet-e-tradhtareve-te-persosur/20%Monthly2019-03-26 20:28
https://americaneye.al/e-drejta-e-autorit-pe-mbeshtet-rregulloren-e-re-per-rrjetin/20%Monthly2019-03-26 20:26
https://americaneye.al/artan-fuga-ligji-elektoral-antikushtetues-pse-qeveria-teknike-nuk-eshte-zgjidhje/20%Monthly2019-03-26 20:23
https://americaneye.al/te-enjten-opozita-serish-para-parlamentit-ne-proteste/20%Monthly2019-03-26 19:47
https://americaneye.al/familja-shqiptare-ne-krize-80-mije-divorce-ne-20-vite-pasoja-te-renda-sociale/20%Monthly2019-03-26 19:11
https://americaneye.al/grida-duma-sulmon-nishanin-per-fat-ilir-meta-ka-ristabilizuar-figuren-e-presidentit/20%Monthly2019-03-26 18:56
https://americaneye.al/paralajmerim-per-shoferet-ashpersohen-rregullat-per-shpejtesine/20%Monthly2019-03-26 18:55
https://americaneye.al/cfare-ndodhet-ne-marreveshjen-per-brexit-te-theresa-may/20%Monthly2019-03-26 18:47
https://americaneye.al/fotot-beograd-tubim-kunder-krimeve-serbe-ndaj-shqiptareve-te-kosoves/20%Monthly2019-03-26 18:46
https://americaneye.al/alternative-politike-apo-e-keqja-me-e-vogel/20%Monthly2019-03-26 18:44
https://americaneye.al/uefa-heton-malin-e-zi-racizmi-e-penalizon-me-kosoven/20%Monthly2019-03-26 18:38
https://americaneye.al/trump-njohu-sovranitetin-izraelit-mbi-lartesite-golan-reagojne-vendet-e-gjirit/20%Monthly2019-03-26 18:32
https://americaneye.al/shba-krijohet-nje-komision-per-shqyrtimin-e-certifikatave-te-sigurise-per-avionet/20%Monthly2019-03-26 17:52
https://americaneye.al/lista-e-kandidateve-per-kryebashkiake-te-pakonfirmuar-vlora-durresi-e-shkodra/20%Monthly2019-03-26 17:52
https://americaneye.al/propozimi-i-ri-kombetarja-me-trajner-shqiptar-de-biazi-drejtor-teknik/20%Monthly2019-03-26 17:44
https://americaneye.al/investimet-e-huaja-kalojne-1-miliarde-euro-zvicra-e-para/20%Monthly2019-03-26 17:32
https://americaneye.al/levizjet-drejt-shqiperise-tkurren-shqiptaret-e-kosoves/20%Monthly2019-03-26 17:24
https://americaneye.al/lidhjet-mes-ceshtjes-skripal-dhe-biznesmenit-bullgar-vazhdojne-te-mbeten-misterioze/20%Monthly2019-03-26 17:20
https://americaneye.al/video-nasa-ben-gati-nje-helikopter-per-ne-mars/20%Monthly2019-03-26 17:18
https://americaneye.al/merret-vendimi-per-saimir-tahirin/20%Monthly2019-03-26 17:15
https://americaneye.al/votimi-pe-vendos-nga-2021-nuk-ka-levizje-ore/20%Monthly2019-03-26 16:55
https://americaneye.al/ish-presidenti-tregon-arsyet-pse-i-biri-hoqi-dore-nga-shtetesia/20%Monthly2019-03-26 16:53
https://americaneye.al/vakancat-ne-kushtetuese-presidenti-13-kandidate-ne-gare-lista-ne-ked/20%Monthly2019-03-26 16:35
https://americaneye.al/perfundon-seanca-per-tahirin-gjykata-terhiqet-per-vendim/20%Monthly2019-03-26 16:34
https://americaneye.al/artan-lame-lirohet-nga-detyra-tashme-ne-krye-te-institucionit-te-ri/20%Monthly2019-03-26 16:30
https://americaneye.al/superdadoja-i-shpeton-jeten-femijes-video/20%Monthly2019-03-26 16:13
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-ikona-e-klubit-te-tiranes/20%Monthly2019-03-26 15:54
https://americaneye.al/nga-u-mor-emri-lek-per-monedhen-kombetare-propozimet-ne-seancen-e-1922-te-quhet-skender-ose-shqipe/20%Monthly2019-03-26 15:30
https://americaneye.al/facebook-mbyll-llogari-nga-irani-rusia-maqedonia-e-veriut-dhe-kosova/20%Monthly2019-03-26 15:23
https://americaneye.al/e-mbani-mend-taribo-west-futbollisti-qe-u-be-prift-sot-feston-45-vjetorin/20%Monthly2019-03-26 15:15
https://americaneye.al/ronaldo-kryen-testet-mjekesore-gezon-milani/20%Monthly2019-03-26 15:09
https://americaneye.al/lamtumire-san-siro-interi-dhe-milani-do-te-ndertojne-nje-stadium-te-ri/20%Monthly2019-03-26 15:07
https://americaneye.al/gjeopolitike-pse-per-izraelin-jane-kaq-te-rendesishme-lartesite-golan/20%Monthly2019-03-26 14:53
https://americaneye.al/100-vite-burg-per-grabitesit-e-3-milione-eurove-ne-rinas/20%Monthly2019-03-26 14:45
https://americaneye.al/cfare-lideri-jeni-sipas-horoskopit/20%Monthly2019-03-26 14:28
https://americaneye.al/dhelpra-e-detit-kapet-peshkaqeni-i-rralle-ne-vlore-videofoto/20%Monthly2019-09-30 09:04
https://americaneye.al/i-arrestuar-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit-i-riu-nga-patosi-mes-skafeve-makinave-dhe-luksit-foto/20%Monthly2019-03-26 13:46
https://americaneye.al/vrasja-e-avokatit-te-shullazit-berisha-ben-policin-ja-cili-eshte-shkaku/20%Monthly2019-03-26 13:41
https://americaneye.al/shqiptari-kandidat-per-parlamentin-evropian-ne-belgjike/20%Monthly2019-03-26 13:35
https://americaneye.al/u-paguan-30-mije-euro-dhe-e-ndoqen-per-dy-jave-kush-e-urdheroi-vrasjen-e-jurgen-kurtit/20%Monthly2019-03-26 13:29
https://americaneye.al/nga-vjen-emri-europe/20%Monthly2019-03-26 13:15
https://americaneye.al/nasa-synon-te-shkoje-ne-henen-e-neptunit/20%Monthly2019-03-26 12:56
https://americaneye.al/shpifje-te-panumerta-policia-e-shtetit-do-ta-kallezoje-penalisht-sali-berishen/20%Monthly2019-03-26 12:20
https://americaneye.al/xi-takon-macron-europa-e-bashkuar-eshte-vizioni-kinez-i-botes-multipolare/20%Monthly2019-03-26 11:53
https://americaneye.al/pse-trump-po-marshon-drejt-rizgjedhjes/20%Monthly2019-03-26 11:49
https://americaneye.al/nepotizem-dhe-paaftesi-katarsis-ne-sherbimin-diplomatik-mbi-20-te-larguar/20%Monthly2019-03-26 11:38
https://americaneye.al/rama-ndeshkime-shembullore-per-ata-qe-prekin-mjeket/20%Monthly2019-03-26 11:34
https://americaneye.al/brexit-may-del-jashte-loje-parlamenti-merr-kontrollin/20%Monthly2019-03-26 11:30
https://americaneye.al/certifikohet-air-albania-pese-aeroportet-ku-do-te-operoje/20%Monthly2019-03-26 10:46
https://americaneye.al/raporti-shqiperia-pa-gjelberim-ka-humbur-5-5-te-pyjeve-te-saj/20%Monthly2019-03-26 10:43
https://americaneye.al/vrasja-e-jurgen-kurtit-arrestohen-3-persona-1-ne-kerkim-emrat/20%Monthly2019-03-26 10:57
https://americaneye.al/andorren-e-mundnim-edhe-me-magazinierin-hafizi-ka-kritika-per-kombetaren/20%Monthly2019-03-26 10:28
https://americaneye.al/stoli-i-kombetares-del-ne-skene-emri-ish-trajnerit-te-italise-dhe-i-besnik-i-hasit/20%Monthly2019-03-26 10:23
https://americaneye.al/12-ndeshje-pa-humbje-kosova-i-le-targen-brazilit-dhe-serbise/20%Monthly2019-03-26 10:17
https://americaneye.al/projekti-sekret-blue-book-ja-cfare-zbuloi-qeveria-e-shba-mbi-ufo-t/20%Monthly2019-03-26 10:12
https://americaneye.al/vrasja-e-nardit-te-bujtinave-te-arrestuarit-nuk-pranojne-te-flasin/20%Monthly2019-03-26 10:06
https://americaneye.al/semuret-sollaku-shtyhet-serish-seanca-ndaj-kelment-balilit/20%Monthly2019-03-26 11:26
https://americaneye.al/itali-shqiptari-qellon-me-thike-ne-qafe-gruan-ne-mes-te-rruges/20%Monthly2019-03-26 09:33
https://americaneye.al/te-dielen-ndryshon-ora-do-te-flini-me-pak-gjume/20%Monthly2019-03-26 10:34
https://americaneye.al/tsipras-shperthen-ndaj-turqise-forcat-ajrore-nderhyne-ne-kursin-e-helikopterit-tim/20%Monthly2019-03-26 09:24
https://americaneye.al/may-nuk-kam-mbeshtetje-por-do-te-arrij-qe-te-siguroj-perkrahjen-per-votimin-e-trete-te-brexit/20%Monthly2019-03-26 09:00
https://americaneye.al/perandoria-britanike-aty-ku-dielli-nuk-perendonte-kurre/20%Monthly2019-03-26 08:19
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-26-mars-2019-cfare-kane-parashikuar-yjet-per-ju/20%Monthly2019-03-25 22:03
https://americaneye.al/hysaj-sot-fitoi-grupi-cfare-i-thashe-ekipit-para-ndeshjes/20%Monthly2019-03-25 21:57
https://americaneye.al/kombetare-me-deshire-e-ritem-shqiperia-mposht-andorren-0-3/20%Monthly2019-03-25 21:59
https://americaneye.al/mandati-per-vetting-un-rudina-hajdari-nena-ime-ka-jeten-e-saj-une-nuk-ndikoj-dot-ne-proces/20%Monthly2019-03-26 10:49
https://americaneye.al/gazetarja-e-tch-ben-identikitin-e-vrasesit-te-avokatit-ravik-gurra/20%Monthly2019-03-25 21:12
https://americaneye.al/ishte-nisur-per-dusseldorf-avioni-ngaterrohet-dhe-ulet-ne-edinburgh/20%Monthly2019-03-25 20:33
https://americaneye.al/disa-metoda-nese-ju-vjen-zor-te-kerkoni-rritje-rroge/20%Monthly2019-03-25 20:31
https://americaneye.al/britania-drejt-brexit-pa-ujdi-may-nuk-kam-mbeshtetje-per-votimin-e-trete/20%Monthly2019-03-25 20:19
https://americaneye.al/u-zhduk-9-vjet-me-pare-britania-nis-kerkimet-per-bleona-maten/20%Monthly2019-03-25 20:18
https://americaneye.al/dita-kombetare-e-greqise-meta-popujt-tane-meritojne-te-jetojne-ne-paqe/20%Monthly2019-03-25 19:58
https://americaneye.al/urdhri-i-farmacisteve-ne-pune-farmaciste-pa-diplome-abuzimi-shume-i-perhapur/20%Monthly2019-03-25 19:47
https://americaneye.al/turqia-shkaterron-moldavine-dhe-merr-kreun-e-grupit/20%Monthly2019-03-25 19:46
https://americaneye.al/xhelal-mziu-behet-gati-perzgjedhje/20%Monthly2019-03-25 19:23
https://americaneye.al/perse-nje-femer-dem-do-tju-doje-si-askush-tjeter/20%Monthly2019-03-25 19:22
https://americaneye.al/france-football-zbulon-oferten-e-cmendur-te-realit-per-mbappe/20%Monthly2019-03-25 19:05
https://americaneye.al/faksimile-djali-i-bujarit-nishanit-heq-dore-nga-shtetesia-shqiptare/20%Monthly2019-03-25 19:19
https://americaneye.al/a-u-vra-gazetarja-britanike-me-urdher-te-arkanit/20%Monthly2019-03-25 18:03
https://americaneye.al/tiparet-e-fshehta-te-nje-dashi-qe-askush-nuk-i-di-vec-tyre/20%Monthly2019-03-25 17:29
https://americaneye.al/vrasja-e-nardit-te-bujtinave-flet-vellai-skemi-konflikte-kane-ngaterruar-person/20%Monthly2019-03-25 17:16
https://americaneye.al/ngjela-pd-dyshohet-se-ka-marre-pjese-ne-krim-nderkombetar-amerika-do-ta-godase-perfundimisht/20%Monthly2019-03-25 17:04
https://americaneye.al/agolli-zbarkon-ne-shba-ny-cosmos-bleme-kapitenin-e-shqiperise/20%Monthly2019-03-25 16:39
https://americaneye.al/edi-reja-per-stolin-e-shqiperise-vendos-pas-ndeshjes-me-andorren/20%Monthly2019-03-25 16:22
https://americaneye.al/microsoft-paralajmeron-perdoruesit-mos-beni-update-windows-7/20%Monthly2019-03-25 16:21
https://americaneye.al/e-dini-sa-na-kushton-nje-ish-deputet/20%Monthly2019-03-25 21:15
https://americaneye.al/zbulohet-skeleti-me-i-madh-dhe-me-i-vjeter-i-tiranozaurit/20%Monthly2019-03-25 15:44
https://americaneye.al/juventusi-ka-asin-nen-menge-per-pogbane-dhe-i-prish-pune-realit/20%Monthly2019-03-25 15:44
https://americaneye.al/rudi-vata-panuci-na-kujtonte-ne-si-njerez-te-prapambetur-strakosha-nje-rast-ekstrem/20%Monthly2019-03-25 15:43
https://americaneye.al/njohje-te-reja-dhe-mosmarreveshje-ne-pune-ja-cparashikojne-yjet-per-javen-e-fundit-te-marsit/20%Monthly2019-03-25 15:27
https://americaneye.al/sherr-me-ramen-blerina-gjylameti-thyen-heshtjen/20%Monthly2019-03-25 15:15
https://americaneye.al/mashtruesi-indian-konsull-nderi-ministria-e-jashtme-i-heq-mandatin/20%Monthly2019-03-25 15:10
https://americaneye.al/shah-i-veshtire-ne-mesdhe/20%Monthly2019-03-25 14:47
https://americaneye.al/kqz-kerkon-ndihme-kriza-politike-po-demton-zgjedhjet/20%Monthly2019-03-25 14:38
https://americaneye.al/prokuroria-pd-dha-650-mije-dollare-per-lobim-ne-shba/20%Monthly2019-03-25 14:35
https://americaneye.al/berat-gruaja-var-veten-telefonon-policine-kujdesuni-per-femijet-e-mi/20%Monthly2019-03-25 15:16
https://americaneye.al/perzgjidhen-10-studente-per-tu-bere-pjese-e-albcontrol-do-te-ndjekin-akademine-ne-madrid/20%Monthly2019-03-25 14:24
https://americaneye.al/njihuni-me-kullen-eiffel-te-nju-jorkut-video-foto/20%Monthly2019-03-25 14:15
https://americaneye.al/nena-e-yllit-te-ri-te-juves-pse-lindja-e-tij-ishte-nje-mrekulli/20%Monthly2019-03-25 14:04
https://americaneye.al/raporti-per-trump-demokratet-te-pakenaqur-akuza-per-njeanshmeri/20%Monthly2019-03-25 13:55
https://americaneye.al/nuk-ka-pauze-per-donald-trumpin/20%Monthly2019-03-25 13:27
https://americaneye.al/dy-avione-ushtarake-dhe-100-trupa-ruse-zbarkojne-ne-venezuele/20%Monthly2019-03-25 13:24
https://americaneye.al/charles-dhe-camilla-vizite-historike-ne-kube/20%Monthly2019-03-25 13:21
https://americaneye.al/nje-miniparlament-i-ri-per-evropen/20%Monthly2019-03-25 13:16
https://americaneye.al/pirlo-juventusi-ka-dhene-sinjale-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-03-25 13:06
https://americaneye.al/operacioni-mbappe-reali-kerkon-te-thyeje-te-gjitha-rekordet/20%Monthly2019-03-25 13:00
https://americaneye.al/identifikohet-vrasesi-i-nard-polise-ne-pranga-3-bashkepunetoret-detaje/20%Monthly2019-03-25 12:48
https://americaneye.al/rebani-jaupi-drejtori-i-ri-i-policise-se-tiranes/20%Monthly2019-03-25 12:40
https://americaneye.al/intervista-thaci-asnje-kenaqesi-te-dialogosh-me-ish-njeriun-e-milloshevicit-por/20%Monthly2019-03-25 12:30
https://americaneye.al/basha-kopjon-opoziten-serbe-proteste-ne-erresire-te-zyra-e-rames/20%Monthly2019-03-25 12:03
https://americaneye.al/rama-fshese-ne-diplomaci-kemi-bere-nje-pastrim-qe-nuk-mjafton/20%Monthly2019-03-25 15:10
https://americaneye.al/per-nje-koment-ne-instagram-u-be-nami-prezantuesja-flet-per-lidhjen-me-strakoshen/20%Monthly2019-03-25 11:31
https://americaneye.al/talenti-13-vjecar-shqiptar-seleksionohet-nga-reali/20%Monthly2019-03-25 11:31
https://americaneye.al/basha-me-skenar-rezerve-te-pergatitemi-edhe-per-zgjedhje/20%Monthly2019-03-25 14:34
https://americaneye.al/portali-i-transparences-per-universitetet-rama-monitorim-nga-qeveria/20%Monthly2019-03-25 10:45
https://americaneye.al/proshuta-dhe-salsicet-jane-kancerogjene/20%Monthly2019-03-25 10:41
https://americaneye.al/julia-roberts-nje-mami-e-rrepte-femijet-duhet-ti-njohin-kufijte/20%Monthly2019-03-25 10:16
https://americaneye.al/dosja-e-lobimit-ne-shba-basha-flet-pas-deshmise-ne-prokurori/20%Monthly2019-03-25 12:39
https://americaneye.al/qeni-hero-shpeton-familjen-nga-zjarri/20%Monthly2019-03-25 09:36
https://americaneye.al/psikologji-gjatesia-e-preferuar-e-flokeve-tregon-shume-per-ju/20%Monthly2019-03-25 08:53
https://americaneye.al/kur-guardiola-do-nje-lojtar-sheiku-ngre-cmimin-e-naftes-siti-kercenon-henesin/20%Monthly2019-03-25 08:52
https://americaneye.al/zyrat-one-stop-shop-gati-ne-49-bashki-ulet-korrupsioni-dhe-hiqen-burokracite/20%Monthly2019-03-25 08:43
https://americaneye.al/shqiptaret-nder-popujt-me-perqindjen-me-te-larte-te-injoranteve-ne-gjuhen-angleze/20%Monthly2019-03-25 08:37
https://americaneye.al/bill-clinton-kujton-bombardimet-e-nato-s-kunder-ushtrise-serbe/20%Monthly2019-03-25 08:34
https://americaneye.al/nga-ishte-nena-e-aleksandrit-te-madh/20%Monthly2019-03-25 08:05
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-25-mars-2019/20%Monthly2019-03-24 22:26
https://americaneye.al/raporti-i-mueller-asnje-komplot-me-rusine-trump-feston-ishte-nje-turp/20%Monthly2019-03-24 22:07
https://americaneye.al/gola-dhe-spektakel-ne-johan-cruijff-arena-ne-fund-fiton-gjermania/20%Monthly2019-03-24 21:56
https://americaneye.al/fustani-7-mije-dollare-i-rihanna-s-foto/20%Monthly2019-03-24 21:23
https://americaneye.al/te-lindesh-me-kemishe/20%Monthly2019-03-24 21:03
https://americaneye.al/video-macja-ne-stamboll-agresive-burrave-por-jo-ndaj-grave-dhe-femijeve/20%Monthly2019-03-24 20:40
https://americaneye.al/vranesira-shi-dhe-serish-diell-parashikimi-i-motit-per-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-03-24 20:26
https://americaneye.al/keniani-mesuesi-me-i-mire-ne-bote-ne-liste-ishte-edhe-nje-mesuese-nga-shkodra/20%Monthly2019-03-24 19:56
https://americaneye.al/ne-kerkim-policor-skifteri-shqiptar-protagonist-ne-bbc/20%Monthly2019-03-24 19:31
https://americaneye.al/shqiperia-rajoni-i-21-te-i-italise/20%Monthly2019-03-24 19:28
https://americaneye.al/del-piero-juventusi-po-ben-historine-championsi-do-te-vije/20%Monthly2019-03-24 19:11
https://americaneye.al/bulku-thumbon-panucin-keta-lojtare-bene-te-lumtur-shqiptaret-kur-shkuan-ne-europian/20%Monthly2019-03-24 18:06
https://americaneye.al/keta-lojtare-jane-hysaj-panuci-e-kishte-gabim-mendoj-se-do-bejme-dicka-spektakolare/20%Monthly2019-03-24 18:04
https://americaneye.al/25-keshilla-te-arta-per-shendetin-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2019-03-24 17:57
https://americaneye.al/ne-tirane-me-kane-paragjykuar-per-te-foluren-dialektore-rrefehet-adrola-dushi/20%Monthly2019-03-24 17:47
https://americaneye.al/challandes-harroni-tiki-taken-ndaj-bullgarise-ndryshon-muzika/20%Monthly2019-03-24 17:45
https://americaneye.al/mbetem-tifoz-i-shqiperise-de-biasi-sinjal-dukes/20%Monthly2019-03-24 17:43
https://americaneye.al/pse-shkruajme-me-doren-e-djathte-dhe-9-fakte-qe-duhet-te-dini-per-mengjarashet/20%Monthly2019-03-24 17:21
https://americaneye.al/ishulli-i-femrave-del-ne-shitje-me-nje-cmim-modest-prej-11-mln-dollaresh-foto/20%Monthly2019-03-24 16:53
https://americaneye.al/njihuni-me-te-gjithe-kandidatet-demokrate-per-presidencialet-amerikane-2020/20%Monthly2019-03-24 16:30
https://americaneye.al/vdes-rafael-eitan-legjenda-mosad-it-si-e-kapi-nazistin-adolf-eichmann/20%Monthly2019-03-24 16:05
https://americaneye.al/portali-suedez-i-udhetimeve-15-plazhet-me-te-bukura-ne-shqiperi-foto/20%Monthly2019-03-24 15:34
https://americaneye.al/dybala-i-shkruan-13-vjecarit-je-nje-hero-dua-te-te-njoh/20%Monthly2019-03-24 15:24
https://americaneye.al/40-milione-euro-per-strakoshen-portierin-shqiptar-e-kerkojne-ne-londer/20%Monthly2019-03-24 15:21
https://americaneye.al/arrest-me-burg-per-3-protestues-te-21-marsit/20%Monthly2019-03-24 15:06
https://americaneye.al/balluku-rregullim-te-linjave-te-transportit-publik-zgjidhje-ne-favor-te-qytetareve/20%Monthly2019-03-24 15:03
https://americaneye.al/zbulohen-hartat-e-kohes-ne-tru/20%Monthly2019-03-24 14:50
https://americaneye.al/kombetarja-pa-trajner-hyn-ne-loje-edhe-edi-rama-per-te-bindur-pasardhesin-e-panucit/20%Monthly2019-03-24 13:30
https://americaneye.al/festa-protesta-por-edhe-pranvere-fotot-me-interesante-te-javes/20%Monthly2019-03-24 13:06
https://americaneye.al/shtepi-me-1-euro-projekti-i-pazakonte-qe-po-zgjerohet-ne-komunat-italiane-franceze-e-britanike/20%Monthly2019-03-24 12:26
https://americaneye.al/si-erdhi-vendimi-qe-nato-te-sulmoje-serbine-me-24-mars-1999/20%Monthly2019-03-24 12:01
https://americaneye.al/pritja-merr-fund-gati-premiera-e-gomorra-4/20%Monthly2019-03-24 11:56
https://americaneye.al/kryemadhi-zbulon-lojen-e-fshehte-te-opozites-me-mandatet/20%Monthly2019-03-24 11:24
https://americaneye.al/franc-vranitzky-ish-negociatori-i-97-es-shqiptare-pse-franca-dhe-rusia-nuk-e-donin-austrine-ne-be/20%Monthly2019-03-24 11:04
https://americaneye.al/ishte-i-pafajshem-kaloi-36-vjet-ne-burg-per-nje-kaprico-te-prokurorit/20%Monthly2019-03-24 10:42
https://americaneye.al/bbc-lufta-e-kosoves-dhe-konflikti-qe-nuk-do-te-shuhet/20%Monthly2019-03-24 10:28
https://americaneye.al/edi-reja-refuzon-per-stolin-e-kombetares-shqiptare-del-ne-skene-nje-tjeter-italian/20%Monthly2019-03-24 10:14
https://americaneye.al/shifra-marramendese-qe-fiton-elvana-gjata-per-nje-koncert/20%Monthly2019-03-24 10:12
https://americaneye.al/it-is-done/20%Monthly2019-03-24 09:50
https://americaneye.al/e-pershendeti-para-se-ta-qellonte-kamerat-kapin-vrasesin-e-avokatit/20%Monthly2019-03-24 09:48
https://americaneye.al/kur-jane-bere-fotografite-e-para-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-24 09:32
https://americaneye.al/ginko-pema-me-e-lashte-qe-leshon-gjethe-ari/20%Monthly2019-03-24 09:22
https://americaneye.al/grabiten-e-dhunuan-nje-familje-ne-mallakaster-arrestohen-dy-te-rinjte/20%Monthly2019-03-24 08:59
https://americaneye.al/super-hena-kalon-ne-peshore-ja-efektet-qe-do-te-kete-ne-shenjen-tuaj-te-horoskopit/20%Monthly2019-03-23 22:37
https://americaneye.al/horoskop-e-diel-24-mars-2019/20%Monthly2019-03-23 22:32
https://americaneye.al/fajon-ne-qershor-shqiperia-meriton-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-03-24 12:01
https://americaneye.al/shkarkimi-i-panuccit-duka-mund-te-behej-edhe-me-pare/20%Monthly2019-03-23 21:19
https://americaneye.al/turqia-leksion-te-dyfishte-shqiperise-munden-edhe-shpresat-per-euro-2021/20%Monthly2019-03-23 21:00
https://americaneye.al/visar-ymeri-takon-dy-ministrat-nga-kosova-ne-qeverine-rama/20%Monthly2019-03-23 20:42
https://americaneye.al/veliaj-mori-bashkine-e-sotme-dhe-partine-e-neserme/20%Monthly2019-03-23 20:22
https://americaneye.al/mbledhja-e-kolegjit-te-kryetareve-opozita-cakton-daten-per-protesten-e-rradhes/20%Monthly2019-03-23 19:55
https://americaneye.al/profecia-e-mourinhos-juventusi-e-barcelona-ne-finalen-e-championsit/20%Monthly2019-06-04 20:53
https://americaneye.al/tuzi-ne-mal-te-zi-me-qeverisje-te-re-lokale/20%Monthly2019-03-23 19:32
https://americaneye.al/sekretari-i-pd-se-rudina-hajdari-nuk-perfaqeson-partine-demokratike/20%Monthly2019-03-23 19:15
https://americaneye.al/kammerevert-djegia-e-mandateve-e-gabuar-e-ardhmja-e-shqiperise-ne-be/20%Monthly2019-03-23 18:47
https://americaneye.al/opozita-refuzon-ftesen-pergjigjja-e-pd-per-oferten-e-rames/20%Monthly2019-03-23 18:42
https://americaneye.al/ne-burg-sundon-mafia-shqiptare-drejtesia-greke-video-e-janarit-kemi-marre-masa/20%Monthly2019-03-23 18:35
https://americaneye.al/femrat-tradhtojne-ndryshe-nga-meshkujt-keto-jane-dy-karakteristikat-e-tyre/20%Monthly2019-03-23 18:14
https://americaneye.al/zidane-dhe-165-mln-e-e-kane-bindur-por-chelsea-nuk-e-leshon-hazard/20%Monthly2019-03-23 17:42
https://americaneye.al/xhaka-e-ajeti-ne-fushe-zvicra-i-nis-me-fitore-ndaj-gjeorgjise-kualifikueset/20%Monthly2019-03-23 17:40
https://americaneye.al/300-ankesa-kunder-prokuroreve-e-gjyqtareve-por-nuk-ka-kush-i-heton/20%Monthly2019-03-23 17:28
https://americaneye.al/defekt-i-krocieres-ne-piken-e-rrezikshme-1200-persona-ne-meshire-te-dallgeve/20%Monthly2019-03-23 17:26
https://americaneye.al/rihapen-xhamite-ne-zelanden-e-re-pas-sulmit-terrorist/20%Monthly2019-03-23 17:12
https://americaneye.al/testimi-lista-e-plote-me-1226-kandidatet-ne-infermieri/20%Monthly2019-03-23 16:58
https://americaneye.al/balla-ps-e-vendosur-te-coje-para-drejtesine-dhe-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-03-23 16:31
https://americaneye.al/bleu-apartament-luksoz-nen-kosto-dorehiqet-ministrja-e-drejtesise/20%Monthly2019-03-23 16:27
https://americaneye.al/medikamenti-i-ri-qe-kuron-depresionin-pas-lindjes/20%Monthly2019-03-23 16:02
https://americaneye.al/video-hit-e-qara-e-femijes-kur-sheh-floket-e-qethura-te-prindit/20%Monthly2019-03-23 15:49
https://americaneye.al/trump-sfidon-europianet-prodhoni-makinat-tuaja-ne-amerike-dhe-nuk-do-te-kete-taksa/20%Monthly2019-03-23 15:29
https://americaneye.al/alkool-e-droge-ne-plazhet-e-florides-por-policia-u-prish-festen-studenteve-foto/20%Monthly2019-03-23 15:28
https://americaneye.al/indianet-mashtrues-kush-ua-dha-shtetesine-shqiptare/20%Monthly2019-03-23 15:22
https://americaneye.al/a-do-te-jete-trajner-i-shqiperise-flet-edi-reja/20%Monthly2019-03-23 15:20
https://americaneye.al/1-milione-britanike-ne-rruget-e-londres-per-nje-tjeter-referendum-brexit/20%Monthly2019-03-23 15:08
https://americaneye.al/thesari-i-tutankhamonit-ar-mister-dhe-mallkim/20%Monthly2019-03-23 14:35
https://americaneye.al/myslimane-ju-nuk-jeni-vetem/20%Monthly2019-03-23 14:33
https://americaneye.al/duka-konfirmon-takimin-me-edy-rejan-duhet-te-mendojme-andorren/20%Monthly2019-03-23 14:23
https://americaneye.al/balaj-nuk-flet-per-panuccin-mund-te-fitojme-ne-turqi/20%Monthly2019-03-23 14:18
https://americaneye.al/uzuni-me-vjen-keq-per-panuccin-nuk-ka-ende-mbaruar-asgje/20%Monthly2019-03-23 14:12
https://americaneye.al/tragjedia-me-e-rralle-dhe-e-rende-ajrore-25-vjet-me-pare-avioni-iu-besua-femijes-se-pilotit-video/20%Monthly2019-03-23 14:05
https://americaneye.al/legjenda-nokia-3310-cfare-i-ndodh-kur-i-leshon-nje-milion-volt-video/20%Monthly2019-03-23 14:01
https://americaneye.al/basha-per-gazeten-italiane-rama-te-dorehiqet-parate-e-droges-u-ricikluan-ne-politike/20%Monthly2019-03-23 13:56
https://americaneye.al/nga-gaz-paja-te-redi-jupi-emrat-e-100-kandidateve-e-ps-per-keshillin-bashkiak-te-tiranes/20%Monthly2019-03-23 13:35
https://americaneye.al/rama-tallet-keq-me-bashen-lider-pa-hallate-genjen-cdo-njeri-qe-i-del-perpara/20%Monthly2019-03-23 12:53
https://americaneye.al/rama-qeteson-meten-mos-e-vrit-veten-nuk-behet-junte-ushtarake/20%Monthly2019-03-23 12:43
https://americaneye.al/rama-sfide-opozites-nese-fitoni-nje-bashki-me-shume-se-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-03-23 12:32
https://americaneye.al/rama-nisim-ofensiven-frontale-nuk-kemi-mandat-per-te-leshuar-nga-dora/20%Monthly2019-03-23 12:54
https://americaneye.al/veliaj-shpall-rikandidimin-une-dhe-rama-jemi-me-bashke-se-kurre/20%Monthly2019-03-23 12:54
https://americaneye.al/kalifati-eshte-mundur-bie-bastioni-i-fundit-isis-mposhtet-pas-13-vitesh/20%Monthly2019-03-23 10:59
https://americaneye.al/panucci-flet-pas-shkarkimit-shpresoj-te-jete-vendim-i-drejte-do-te-jeni-ne-zemren-time/20%Monthly2019-03-23 10:54
https://americaneye.al/letra-per-enverin-vacja-arrogante-ka-3-muaj-qe-svjen-ne-pune-dhe-merr-pagen/20%Monthly2019-03-23 10:47
https://americaneye.al/tek-ne-nuk-ka-jelekverdhe-edhe-jeleku-antiplumb-i-berishes-eshte-vjetruar/20%Monthly2019-03-23 12:32
https://americaneye.al/deputeti-laburist-bojkoti-i-gabuar-opozita-te-marre-pjese-ne-zgjedhjet-vendore/20%Monthly2019-03-23 15:29
https://americaneye.al/bregu-ballkani-duhet-te-jete-prioritet-gjeopolitik-i-be-se/20%Monthly2019-03-23 10:35
https://americaneye.al/prapaskenat-e-shkarkimit-duka-e-panucci-takim-koke-me-koke-deri-ne-3-te-mengjesit/20%Monthly2019-03-23 10:29
https://americaneye.al/kongresi-i-ps-balla-sot-dita-e-ndezjes-se-motoreve-per-fitimin-e-61-bashkive/20%Monthly2019-03-23 09:59
https://americaneye.al/polemika-perjashtime-dhe-deshtim-20-muajt-e-panuccit-ne-stolin-kuqezi/20%Monthly2019-03-23 14:09
https://americaneye.al/ekzekutimi-i-avokatit-makina-e-vrasesve-e-vjedhur-para-3-muajsh/20%Monthly2019-03-23 09:16
https://americaneye.al/edy-reja-trajneri-i-ri-i-shqiperise/20%Monthly2019-03-23 09:03
https://americaneye.al/shkarkohet-panucci-me-dy-trajnere-kunder-andorres/20%Monthly2019-03-23 08:48
https://americaneye.al/historia-e-procesit-per-shkarkimin-e-presidentit-ne-shba-pse-u-terhoqen-demokratet/20%Monthly2019-03-23 08:16
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-23-mars-2019/20%Monthly2019-03-22 23:01
https://americaneye.al/incidenti-berisha-ata-qe-hodhen-shishe-nuk-perfaqesojne-tifozet/20%Monthly2019-03-22 22:41
https://americaneye.al/panucci-tifozet-kane-te-drejte-por-keta-lojtare-kam/20%Monthly2019-03-23 09:06
https://americaneye.al/pedagogu-nuk-e-shoh-te-keq-korrupsionin-me-keto-paga-nuk-as-gjen-nuse-nuk-blen-as-shtepi/20%Monthly2019-03-22 22:24
https://americaneye.al/merr-fund-konflikti-mbi-pronesine-te-petro-nini-familjareve-ju-dhurohen-dy-shtepi/20%Monthly2019-03-22 22:21
https://americaneye.al/rudi-vata-cana-dhe-mavraj-jane-te-pazevendesueshem-panuci-me-cuditi-me-kete-zgjedhje/20%Monthly2019-03-22 22:17
https://americaneye.al/hafizi-shqiperia-pa-filozofi-humbim-ndaj-nje-turqie-mediokre-panuci-tu-mesoje-si/20%Monthly2019-03-22 22:13
https://americaneye.al/pritej-feste-per-rikthimin-e-messit-por-argjentina-turperohet-ne-madrid/20%Monthly2019-03-22 22:10
https://americaneye.al/franca-ben-detyre-anglia-luan-tenis-portugalia-e-ronaldos-ngec-ne-shtepi/20%Monthly2019-03-22 22:06
https://americaneye.al/turqit-pushtojne-rozafen/20%Monthly2019-03-22 22:04
https://americaneye.al/pesojme-golin-e-dyte-ndaj-turqise-tifozet-godasin-berishen/20%Monthly2019-03-22 21:17
https://americaneye.al/meta-dy-indianeve-ua-dhashe-shtetesine-me-propozim-te-ministrit-te-turizmit/20%Monthly2019-03-22 20:55
https://americaneye.al/pse-njerezit-me-grup-gjaku-0-jane-te-vecante/20%Monthly2019-03-22 20:37
https://americaneye.al/reagon-dhoma-e-avokatise-kerkojme-te-tronditur-venien-e-autoreve-perpra-drejtesise/20%Monthly2019-03-22 20:12
https://americaneye.al/ketu-fitojme-ne-kunder-turqve-tifozet-ndertojne-njekala/20%Monthly2019-03-22 20:18
https://americaneye.al/kush-ishte-ravik-gurra-avokati-i-krimineleve-qe-u-ekzekutua-ne-elbasan/20%Monthly2019-03-22 22:15
https://americaneye.al/vrasja-e-avokatit-ravik-gurra-reagon-policia-e-shtetit/20%Monthly2019-03-22 19:24
https://americaneye.al/zbulohen-shkaqet-e-renies-se-boeing-737/20%Monthly2019-03-22 19:15
https://americaneye.al/tronditet-elbasani-vritet-avokati-i-shullazit/20%Monthly2019-03-22 22:15
https://americaneye.al/presidenti-grek-nuk-jemi-kunder-perspektives-europiane-te-shqiperise-camet-bashkepunetore-te-nazisteve/20%Monthly2019-03-22 18:35
https://americaneye.al/ushtaret-izraelite-formojne-shqiponjen/20%Monthly2019-03-22 22:30
https://americaneye.al/ndihme-nga-armiku-milan-champions-kalon-nga-interi/20%Monthly2019-03-22 17:36
https://americaneye.al/aksidentohet-politikani-shqiptar-makina-zhytet-ne-kanal-foto/20%Monthly2019-03-22 17:33
https://americaneye.al/plumb-rastesor-kengetari-amerikan-vdes-gjate-regjistrimit-te-klipit/20%Monthly2019-03-22 17:30
https://americaneye.al/shtetesi-shqiptare-per-investitoret-e-huaj-publikohet-projektligji-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-22 17:20
https://americaneye.al/firmos-me-fenerbahcen-ne-turqi-jane-te-sigurt-per-ish-sulmuesin-e-teutes-e-beses/20%Monthly2019-03-22 17:13
https://americaneye.al/te-derguarit-e-merkel-ne-tirane-djegia-e-mandateve-e-gabuar-vijoni-reformat/20%Monthly2019-03-22 17:11
https://americaneye.al/ish-ministrja-tregon-pse-eshte-ftuar-fatos-nano-ne-kongresin-e-ps-se/20%Monthly2019-03-22 22:17
https://americaneye.al/shezni-van-persi-ishte-arrogant-nasrise-i-dukej-vetja-gangster/20%Monthly2019-03-22 17:02
https://americaneye.al/te-dielen-luhet-ne-stadiumin-me-modern-te-globit/20%Monthly2019-03-22 16:45
https://americaneye.al/facebook-zbulon-miliona-pasworde-te-perdoruesve/20%Monthly2019-03-22 16:36
https://americaneye.al/princi-carls-ne-kube-vizite-e-pazakonte-ne-ishullin-komunist/20%Monthly2019-03-22 16:27
https://americaneye.al/ju-njohim-me-gjyqtaren-me-seksi-ne-bote-foto/20%Monthly2019-03-22 16:17
https://americaneye.al/kur-guardiola-kerkon-nje-lojtar-100-mln-euro-sheiku-hap-pak-rubinetin-e-gazit/20%Monthly2019-03-22 15:44
https://americaneye.al/si-kane-ndryshuar-politikanet-shqiptare-gjate-viteve-foto/20%Monthly2019-03-22 15:31
https://americaneye.al/balluku-me-naftetaret-keni-vemendjen-e-qeverise-po-realizojme-ato-qe-ju-kemi-premtuar/20%Monthly2019-03-22 15:21
https://americaneye.al/flori-mumajesi-i-kthehet-sabri-fejzullahut-pse-kapesh-me-mua/20%Monthly2019-03-22 15:15
https://americaneye.al/nuk-mbeshtes-gjestin-e-ralfit-por-bojatisja-te-dera-e-shtepise-ishte-naziste/20%Monthly2019-03-22 14:54
https://americaneye.al/rama-tregon-pse-shkoi-ne-berlin-dhe-paris-i-semure-kane-prekur-fundin-i-meshiroj/20%Monthly2019-03-22 22:23
https://americaneye.al/zbardhet-axhenda-e-kongresit-te-ps/20%Monthly2019-03-22 14:43
https://americaneye.al/besoji-vetvetes-dhe-do-te-dish-te-jetosh-50-thenie-frymezuese-nga-gete/20%Monthly2019-03-22 14:27
https://americaneye.al/muriqi-ndaj-bullgarise-do-te-festoje-e-gjithe-kosova-turqia-ka-problem/20%Monthly2019-03-22 14:05
https://americaneye.al/psg-e-detyruar-te-sakrifikoje-nje-yll-reali-eshte-gati-te-rrembeje-mbapen/20%Monthly2019-03-22 13:55
https://americaneye.al/new-york-times-pervoja-sfiduese-shqiptare-e-fshehur-ne-bronks/20%Monthly2019-03-22 13:52
https://americaneye.al/opsionet-e-reja-per-brexit-in/20%Monthly2019-03-22 13:49
https://americaneye.al/kuvendi-i-kosoves-pezullon-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-03-22 13:46
https://americaneye.al/trump-shtetet-e-bashkuara-duhet-te-njohin-sovranitetin-e-izraelit-mbi-golanin/20%Monthly2019-03-22 13:44
https://americaneye.al/arrestohet-kunati-i-indianeve-mashtrues-po-tentonte-largimin-nga-shqiperia/20%Monthly2019-03-22 12:50
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-kryemadhi-akt-dashurie-ndaj-kombit/20%Monthly2019-03-22 12:09
https://americaneye.al/bale-ronaldo-nje-lojtar-i-jashtezakonshem-mos-besoni-mediat/20%Monthly2019-03-22 12:08
https://americaneye.al/vucic-deshtimi-i-bisedimeve-po-destabilizon-ballkanin/20%Monthly2019-03-22 12:05
https://americaneye.al/ofensiva-e-diplomateve-ambasadorja-gjermane-te-meta-ambasadori-britanik-te-basha/20%Monthly2019-03-22 11:28
https://americaneye.al/basha-shqiperia-na-therret-rruga-drejt-europes-ne-udhekryq/20%Monthly2019-03-22 10:56
https://americaneye.al/perandor-i-kokaines-ne-londer-15-vite-burg-per-shqiptarin/20%Monthly2019-03-22 10:51
https://americaneye.al/misteri-i-vrasjes-ne-shkoder-zbulohet-e-kaluara-e-erret-ferdinand-polise/20%Monthly2019-03-22 10:44
https://americaneye.al/tronditet-zvicra-7-vjecari-shqiptar-qellohet-me-thike-nga-nje-e-moshuar-75-vjecare/20%Monthly2019-03-22 10:35
https://americaneye.al/ja-cilat-jane-shenjat-me-me-fat-ne-dashuri-kete-fundjave/20%Monthly2019-03-22 10:33
https://americaneye.al/pas-sulmit-policia-mori-ne-mbrojtje-ralf-gjonin/20%Monthly2019-03-22 14:50
https://americaneye.al/legjenda-e-herkulit-kush-ishte-heroi-i-mitologjise-greke-dhe-romake/20%Monthly2019-03-22 09:43
https://americaneye.al/6-tiparet-e-personalitetit-te-njerezve-qe-duan-te-jene-vetem/20%Monthly2019-03-22 09:21
https://americaneye.al/numri-me-i-madh-i-emigranteve-qe-nga-lufta-e-pare-boterore-cfare-po-ndodh-me-kanadane/20%Monthly2019-03-22 09:04
https://americaneye.al/sondazhi-i-ke-grate-shqiptare-kane-marredheniet-me-te-tensionuara-me-burrat-ne-europe/20%Monthly2019-03-22 08:41
https://americaneye.al/veliaj-pse-nuk-do-te-kete-shtyrje-te-dates-se-zgjedhjeve/20%Monthly2019-03-22 08:28
https://americaneye.al/shperthim-ne-impiantin-kimik-47-te-vdekur-e-mbi-600-te-plagosur/20%Monthly2019-03-22 08:18
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-22-mars-2019/20%Monthly2019-03-21 22:36
https://americaneye.al/milo-nese-nje-protestues-vritet-shqiperia-merr-flake-meta-po-luan-edhe-kunder-shba/20%Monthly2019-03-21 22:17
https://americaneye.al/holanda-paralajmeron-gjermanine-kroacia-fiton-me-permbysje-belgjika-ben-detyren/20%Monthly2019-03-21 22:06
https://americaneye.al/nje-pornostare-per-kryebashkiake/20%Monthly2019-03-21 21:57
https://americaneye.al/sherr-live-nano-ke-pire-ndonje-gote-shehi-je-legen-i-rames/20%Monthly2019-03-21 21:50
https://americaneye.al/deklarata-e-metes-ngjela-e-kap-reforma-ne-drejtesi-nuk-shpeton-dot/20%Monthly2019-03-22 11:28
https://americaneye.al/nese-dorehiqet-meta-rama-ka-gati-emrin-e-topallit-per-presidente/20%Monthly2019-03-21 22:20
https://americaneye.al/protesta-festa-dhe-nje-puthje-nga-juncker-11-fotot-me-interesante-te-dites/20%Monthly2019-03-21 20:55
https://americaneye.al/qindra-kliente-moteli-filmohen-fshehurazi-online/20%Monthly2019-03-21 20:40
https://americaneye.al/une-nuk-bej-politike-me-ilir-meten-bej-dashuri/20%Monthly2019-03-22 11:29
https://americaneye.al/raportet-e-dsik-per-krim-dhe-korrupsion-u-perjashtuan-nga-vetingu/20%Monthly2019-06-04 20:53
https://americaneye.al/kosova-dominon-ndaj-danimarkes-por-ndeshkohet-ne-shtese/20%Monthly2019-03-21 20:12
https://americaneye.al/lezhe-shkrumbohet-nje-makine/20%Monthly2019-03-21 19:54
https://americaneye.al/voa-kontradiktat-e-lulzim-bashes-me-financimin-rus-nuk-justifikon-dot-qindra-mijera-euro/20%Monthly2019-03-21 19:50
https://americaneye.al/e-shperfytyroi-me-acid-shqiptari-leter-avokates-italiane-me-fal/20%Monthly2019-03-21 19:36
https://americaneye.al/pse-fast-food-e-kripa-e-tepert-shkaktojne-hipertensionin/20%Monthly2019-03-21 18:53
https://americaneye.al/interi-harron-rakitic-hidhet-ne-sulm-per-mesfushorin-tjeter-te-barcelones/20%Monthly2019-03-21 18:51
https://americaneye.al/shba-e-keni-gabim-reforma-ne-drejtesi-nuk-po-deshton-eshte-ne-rrugen-e-duhur/20%Monthly2019-03-21 18:43
https://americaneye.al/nga-zyra-e-presidentit-ne-burg-ne-me-pak-se-3-muaj/20%Monthly2019-03-21 18:24
https://americaneye.al/ti-kalimtar-une-biri-i-shqiperise-panucci-lenjanit-me-vjen-te-qesh/20%Monthly2019-03-21 18:22
https://americaneye.al/toyota-synon-te-dergoje-njerez-ne-hene-deri-ne-2029/20%Monthly2019-03-21 18:17
https://americaneye.al/ecja-nje-here-ne-jave-zvogelon-rrezikun-e-vdekjes-se-hershme/20%Monthly2019-03-21 17:56
https://americaneye.al/nese-deshiron-te-jesh-i-lumtur-jeto-ne-finlande/20%Monthly2019-03-21 17:48
https://americaneye.al/denaj-permiresimi-i-klimes-se-biznesit-prioritet/20%Monthly2019-03-21 17:40
https://americaneye.al/mishi-i-bardhe-i-preferuari-i-baba-mondit-arsyeja-do-tiu-habise/20%Monthly2019-03-21 17:29
https://americaneye.al/mbyllet-gara-per-inspektor-te-larte-te-drejtesise-ked-shpall-listes-me-13-kandidate/20%Monthly2019-03-21 17:18
https://americaneye.al/ralf-gjoni-shperthen-ndaj-lsi-se-kisha-imagjinuar-qe-do-behej-parti-e-cizmeve-dhe-bojes/20%Monthly2019-03-21 17:05
https://americaneye.al/pd-ne-zgjedhjet-vendore-veliaj-te-shohim-se-cdo-ti-thote-moska/20%Monthly2019-03-21 16:59
https://americaneye.al/zv-ministri-i-brendshem-mbi-10-te-shoqeruar-nga-protesta/20%Monthly2019-03-21 16:52
https://americaneye.al/terhiqet-aleati-i-pd-se-adriatik-alimadhi-kerkon-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-03-21 16:49
https://americaneye.al/zbuloi-hyrjen-sekrete-te-arit-te-shtetit-por-nuk-mori-asnje-monedhe/20%Monthly2019-03-21 16:25
https://americaneye.al/zbulimi-i-shkencetareve-te-kesh-nje-moter-ul-depresionin/20%Monthly2019-03-21 16:14
https://americaneye.al/uefa-nuk-e-skualifikon-ronaldon-i-njejti-denim-si-me-simeonen/20%Monthly2019-03-21 18:05
https://americaneye.al/humbesit-dhe-fituesit-me-te-medhenj-nga-divorci-pa-marreveshje-britani-be/20%Monthly2019-03-21 14:58
https://americaneye.al/dinastia-maldini-vijon-me-danielin-dua-te-luaj-te-italia-si-gjyshi-dhe-babai/20%Monthly2019-03-21 14:57
https://americaneye.al/nga-pike-te-ksavi-kombetarja-e-katalonjes-publikon-listen-e-futbollisteve-te-grumbulluar/20%Monthly2019-03-21 14:57
https://americaneye.al/aksidenti-ne-aksin-tepelene-krahes-vdes-18-vjecarja-plagosen-8-persona/20%Monthly2019-03-21 14:43
https://americaneye.al/i-shtruar-ne-spital-ne-berlin-rama-o-pika-qe-sju-bie/20%Monthly2019-03-21 21:32
https://americaneye.al/basha-pas-mbylljes-se-protestes-kemi-mbeshtetjen-e-ppe-se/20%Monthly2019-03-21 14:22
https://americaneye.al/toni-montana-shqiptar-denohet-ne-britani-per-vrasjen-e-peste/20%Monthly2019-03-21 14:15
https://americaneye.al/basha-ne-gjume-ne-avion-brace-njerez-te-pashpirt/20%Monthly2019-03-21 14:06
https://americaneye.al/balluku-me-prodhuesit-e-energjise-se-rinovueshme-e-njohim-shqetesimin-tuaj-po-punojme-per-te-gjetur-zgjidhje/20%Monthly2019-03-21 14:02
https://americaneye.al/partite-popullore-evropiane-pezullojne-partine-qeverisese-ne-hungari/20%Monthly2019-03-21 13:57
https://americaneye.al/bbc-alarm-per-mungese-barnash-pas-brexit/20%Monthly2019-03-21 13:53
https://americaneye.al/ndryshimi-i-kufirit-kosove-serbi-rama-jemi-te-hapur-por-per-kete-vendosin-dy-vendet/20%Monthly2019-03-21 13:46
https://americaneye.al/ringjallet-brisida-e-tatimeve-sulmon-deputetin-ralf-gjonin/20%Monthly2019-03-21 13:26
https://americaneye.al/shtyhet-seanca-per-tahirin-avokati-kembengul-ne-pafajesi/20%Monthly2019-03-21 13:21
https://americaneye.al/kryemadhi-ne-lufte-me-uashingtonin-reforma-ne-drejtesi-ka-deshtuar/20%Monthly2019-03-21 13:13
https://americaneye.al/rudina-hajdari-flet-ne-kuvend-dua-te-sjell-nje-model-te-ri-ne-politike/20%Monthly2019-03-21 13:04
https://americaneye.al/atentati-ne-shkoder-zbardhet-deshmia-e-shokut-te-nardit-te-bujtinave/20%Monthly2019-03-21 12:51
https://americaneye.al/probleme-me-pasurine-shkarkohet-kryetari-i-gjykates-se-permetit/20%Monthly2019-03-21 12:46
https://americaneye.al/studimi-per-te-gjetur-nje-vend-pune-ne-shqiperi-ste-duhet-shkolla/20%Monthly2019-03-21 12:45
https://americaneye.al/shtohen-tradhtaret-nga-pd-lsi-ja-kush-jene-dy-deputetet-e-rinj/20%Monthly2019-03-21 14:20
https://americaneye.al/sa-eshte-gjatesia-e-vijes-kufitare-te-shqiperise/20%Monthly2019-03-21 12:23
https://americaneye.al/paulo-dybala-te-liverpool-a-do-te-jete-kjo-goditja-e-madhe-e-veres/20%Monthly2019-03-21 12:06
https://americaneye.al/prapa-patetikes-se-zotit-president/20%Monthly2019-03-21 11:48
https://americaneye.al/zbulohet-se-ku-ndodhet-sot-kryeministri-edi-rama/20%Monthly2019-03-21 13:25
https://americaneye.al/marchisio-i-qendrova-besnik-juves-e-kam-refuzuar-dy-here-milanin/20%Monthly2019-03-21 11:15
https://americaneye.al/doreheqja-e-metes-kryemadhi-lsi-i-ka-te-qarta-qendrimet-e-saj/20%Monthly2019-03-21 10:46
https://americaneye.al/bojaxhiu-perballe-veliajt-ne-tirane/20%Monthly2019-03-21 10:40
https://americaneye.al/balla-basha-kryemadhi-dhune-nga-frika-e-drejtesise-se-re/20%Monthly2019-03-21 13:10
https://americaneye.al/icardi-mberrin-ne-stervitje-projektohet-lamtumira-nga-interi-heqja-e-shiritit-ishte-e-tepert/20%Monthly2019-03-21 10:18
https://americaneye.al/shikoni-momentin-kur-goditet-ralf-gjoni-me-boje-te-kuqe-video/20%Monthly2019-03-21 13:02
https://americaneye.al/kryemadhi-distancohet-nga-sulmi-ndaj-gjonit-rama-eshte-regjisori/20%Monthly2019-03-21 12:50
https://americaneye.al/nuk-frikesohem-nga-ai-dhe-ajo-ralf-gjoni-ka-nje-mesazh-per-urdheruesit-e-sulmit/20%Monthly2019-03-21 10:28
https://americaneye.al/lobimi-rus-ne-pd-basha-leter-prokurorise-po-perdoreni-politikisht/20%Monthly2019-03-21 10:40
https://americaneye.al/basha-mungon-ne-proteste-mesazhin-e-tij-e-jep-me-nje-video/20%Monthly2019-03-21 09:40
https://americaneye.al/roli-global-i-gjermanise-ne-rritje-fuqia-franceze-dhe-britanike-ne-renie/20%Monthly2019-03-21 09:35
https://americaneye.al/brexiti-ka-kohe-qe-eshte-komed-vetem-me-pak-zbavitese/20%Monthly2019-03-21 09:30
https://americaneye.al/varri-45-mije-dollare-i-bosit-te-familjes-mafioze-gambino-foto/20%Monthly2019-03-21 09:23
https://americaneye.al/vlora-nen-ethet-e-serialit-te-djegies-se-makinave-sot-nje-tjeter-episod/20%Monthly2019-03-21 09:14
https://americaneye.al/leyla-moses-ones-gaboheni-reforma-ne-drejtesi-nuk-po-deshton/20%Monthly2019-03-21 10:07
https://americaneye.al/si-u-ndertua-muri-qe-ndau-britanine-ne-dy-pjese/20%Monthly2019-03-21 08:37
https://americaneye.al/opozita-rrethon-parlamentin-do-te-betohen-3-deputete-te-rinj-nga-lsi/20%Monthly2019-03-21 09:44
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-21-mars-2019/20%Monthly2019-03-20 22:21
https://americaneye.al/hapet-i-pari-restoranti-nenujor-ne-evrope-foto/20%Monthly2019-03-20 21:32
https://americaneye.al/ne-kerkim-per-725-milione-dollare-supermashtruesit-indiane-po-ndertojne-pallate-ne-tirane/20%Monthly2019-03-20 21:32
https://americaneye.al/erdogan-masakra-ne-zelanden-e-re-nuk-ka-lidhje-me-krishterimin/20%Monthly2019-03-20 21:22
https://americaneye.al/nga-lutfi-dervishi-futbolli-si-leksion-per-krizen/20%Monthly2019-03-20 21:17
https://americaneye.al/i-vrare-sot-ne-shkoder-kush-ishte-nardi-i-thethit/20%Monthly2019-03-20 21:07
https://americaneye.al/nga-erdhi-historia-e-aromave-dhe-parfumit-qe-nga-kohet-e-lashta/20%Monthly2019-03-20 20:36
https://americaneye.al/ndeshjet-e-trukuara-ne-shqiperi-zbulohen-raste-kur-golat-lihen-se-nuk-eshte-dhene-paga/20%Monthly2019-03-20 20:33
https://americaneye.al/basha-fillon-avazin-e-rruges-se-kombit-neser-mungon-ne-prokurori/20%Monthly2019-03-20 21:06
https://americaneye.al/vrau-ish-te-perndjekurin-politik-vetedorezohet-ne-polici-autori/20%Monthly2019-03-20 20:32
https://americaneye.al/trump-godet-facebook-google-e-twitter/20%Monthly2019-03-20 20:32
https://americaneye.al/bashkim-hoxha-propozohet-kryetar-jurie-i-cmimit-kadare/20%Monthly2019-03-20 18:58
https://americaneye.al/vrapuesi-do-shkoje-ne-shkup-statuja-ne-athine-do-kembehet-me-aleksandrin-e-madh/20%Monthly2019-03-20 18:56
https://americaneye.al/icardi-dhe-inter-gjejne-gjuhen-e-perbashket-ylli-i-skuadres-rikthehet-se-shpejti/20%Monthly2019-03-20 18:42
https://americaneye.al/perse-duhet-te-konsumoni-kerpudha/20%Monthly2019-03-20 20:36
https://americaneye.al/e-djathta-europiane-perjashton-partine-e-viktor-orban/20%Monthly2019-03-20 18:19
https://americaneye.al/shpartallohet-grupi-i-vlores-10-te-arrestuar-per-328-kg-kanabis/20%Monthly2019-03-20 18:08
https://americaneye.al/sundimi-i-ligjit-ne-shqiperi-mbetet-kriter-kyc-per-integrimin-ne-be/20%Monthly2019-03-20 17:56
https://americaneye.al/miratohet-vendimi-njesite-e-shish-me-mbishkrimin-siguria-ne-uniformat-e-reja/20%Monthly2019-03-20 17:42
https://americaneye.al/britani-thirrja-e-deputeteve-tatim-mbi-kompanite-e-mediave-sociale/20%Monthly2019-03-20 17:39
https://americaneye.al/unaza-e-patosit-qeveria-miraton-fondin-e-shpronesimit/20%Monthly2019-03-20 17:20
https://americaneye.al/atentati-ne-shkoder-kush-ishte-35-vjecari-qe-u-ekzekutua-me-bresheri-plumbash/20%Monthly2019-03-20 21:06
https://americaneye.al/raporti-i-okb-ja-kush-eshte-vendi-me-i-lumtur-ne-bote/20%Monthly2019-03-20 16:47
https://americaneye.al/babai-i-dua-lipes-surprize-per-shqiptaret/20%Monthly2019-03-20 16:34
https://americaneye.al/aleati-i-pd-meta-do-shperndaje-parlamentin-e-detyron-kushtetuta/20%Monthly2019-03-20 16:32
https://americaneye.al/ekzekutohet-nje-35-vjecar-ne-shkoder/20%Monthly2019-03-20 16:29
https://americaneye.al/parlamenti-grek-perfshihet-nga-debate-te-forta-per-nenshtetesine-e-emigranteve/20%Monthly2019-03-20 16:27
https://americaneye.al/be-gjobit-kompanine-google-me-1-49-miliard-euro/20%Monthly2019-03-20 16:26
https://americaneye.al/zgjidh-nje-buqete-dhe-zbulo-se-cfare-surprizash-do-te-te-sjelle-pranvera/20%Monthly2019-03-20 20:43
https://americaneye.al/valencia-paditet-nga-hollywood-per-batmanin-pergjigja-e-klubit-eshte-epike/20%Monthly2019-03-20 15:36
https://americaneye.al/demografia-bombe-me-sahat-plakja-e-popullsise-solli-doreheqjen-e-qeverise-ne-finlande/20%Monthly2019-03-20 15:36
https://americaneye.al/29-gola-nga-goditjet-e-lira-vetem-juvja-e-tejkalon-messin-ne-8-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-03-20 15:31
https://americaneye.al/lobimi-i-bashes-ne-shba-zbulohen-emrat-e-dy-femrave-ruse-ne-krye-te-kompanise/20%Monthly2019-03-20 15:16
https://americaneye.al/10-vite-ne-nato-shba-video-mesazh-per-shqiperine/20%Monthly2019-03-20 15:16
https://americaneye.al/qeveria-miraton-koncesionin-per-aeroportin-e-kukesit-balluku-interes-nga-5-linja-low-cost/20%Monthly2019-03-20 15:06
https://americaneye.al/napoli-pergatit-shitjen-e-hysajt-per-35-milione-euro/20%Monthly2019-03-20 14:59
https://americaneye.al/nje-e-treta-e-shqiptareve-punojne-ne-te-zeze/20%Monthly2019-03-20 14:39
https://americaneye.al/i-refuzohet-apeli-karaxhic-denohet-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2019-03-20 14:37
https://americaneye.al/ismajli-kam-vuajtur-shume-per-te-mberritur-deri-ketu-turqia-nuk-na-tremb/20%Monthly2019-03-20 14:31
https://americaneye.al/vrioni-dhe-imeri-na-rreh-gjaku-per-shqiperine/20%Monthly2019-03-20 14:11
https://americaneye.al/zbardhen-detaje-nga-kongresi-i-socialisteve-qe-do-zhvillohet-me-23-mars/20%Monthly2019-03-20 13:41
https://americaneye.al/kqz-i-jep-mandatin-3-deputeteve-te-rinj-nga-lsi-njoftohen-18-te-tjere/20%Monthly2019-03-20 13:37
https://americaneye.al/opozita-te-enjten-ne-proteste-por-basha-do-te-mungoje/20%Monthly2019-03-20 13:37
https://americaneye.al/brexit-junker-kemi-bere-shume-leshime-ndaj-britanise-nuk-mundemi-me/20%Monthly2019-03-20 13:22
https://americaneye.al/gazi-lotsjelles-pd-padit-ministrin-lleshaj/20%Monthly2019-03-20 13:04
https://americaneye.al/cfare-ndodh-nese-shqiperia-mbetet-pa-president/20%Monthly2019-03-20 12:56
https://americaneye.al/chelsea-barca-zbardhen-shenimet-mahnitese-te-mou-para-sfides-se-2006-es/20%Monthly2019-03-20 12:45
https://americaneye.al/paqe-mes-interit-dhe-icardit-nga-neser-argjentinasi-nen-urdherat-e-spalleti-t/20%Monthly2019-03-20 12:39
https://americaneye.al/identikiti-si-mund-te-jete-sot-bleona-mata-u-zhduk-ne-2010/20%Monthly2019-03-20 12:18
https://americaneye.al/e-pazakonte-seanca-ne-parlamentit-e-zelandes-se-re-hapet-me-kendimin-kurani/20%Monthly2019-03-20 12:14
https://americaneye.al/fundoset-anija-dy-mije-makina-luksoze-me-vlere-miliona-dollare-ne-fund-te-oqeanit-foto/20%Monthly2019-03-20 12:10
https://americaneye.al/dervis-arapi-shpallet-ne-kerkim-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit-e-ema-djali-im-ndodhet-ne-itali/20%Monthly2019-03-20 11:46
https://americaneye.al/ndryshime-ne-qeverine-shqiptare-kush-eshte-zv-ministrja-e-re-e-drejtesise/20%Monthly2019-03-20 11:34
https://americaneye.al/salvador-allende-kush-ishte-presidenti-qe-vrau-veten-per-te-shpetuar-kilin/20%Monthly2019-03-20 11:32
https://americaneye.al/meta-gati-te-sakrifikohem-per-te-mos-lejuar-instalimin-e-nje-junte-ushtarake/20%Monthly2019-03-20 14:39
https://americaneye.al/trump-terheq-kandidaturen-e-kavalec-per-ambasadore-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-20 15:02
https://americaneye.al/7-gjera-qe-ndoshta-nuk-i-dinit-per-domatet/20%Monthly2019-03-20 10:22
https://americaneye.al/juventusi-planifikon-takimin-me-raiolan-per-mbrojtesin-talentuar-te-ajaxit/20%Monthly2019-03-20 09:48
https://americaneye.al/analiza-e-gazzetta-dello-sport-shqiperia-e-panuccit-veshtire-te-perserise-ate-te-de-biasit/20%Monthly2019-03-20 09:42
https://americaneye.al/pse-vendet-nordike-jane-me-te-miret-per-te-rritur-femije/20%Monthly2019-03-20 09:12
https://americaneye.al/be-dhe-kina-konkurrente-miqesore/20%Monthly2019-03-20 09:03
https://americaneye.al/zbulohet-puna-me-vjehrrin-qe-mund-te-kete-sjelle-vrasjen-e-jurgen-kurtit/20%Monthly2019-03-20 08:53
https://americaneye.al/jo-me-miq-distancimi-i-moskes-nga-beogradi/20%Monthly2019-03-20 08:48
https://americaneye.al/shqiptaret-me-te-palumturit-e-europes-problem-kryesor-korrupsioni-surprizon-kosova/20%Monthly2019-03-20 08:54
https://americaneye.al/7-gjerat-qe-duhet-te-dini-para-se-te-vizitoni-gjermanine/20%Monthly2019-03-20 08:26
https://americaneye.al/perdornin-makine-me-qira-per-te-shitur-droge-ne-tirane/20%Monthly2019-03-20 08:05
https://americaneye.al/majlinda-bregu-harrojeni-daten-e-anetaresimit-ne-be/20%Monthly2019-03-20 10:33
https://americaneye.al/bushati-tregon-si-eshte-komunikimi-me-ramen-pas-shkarkimit-si-minister/20%Monthly2019-03-20 09:09
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-20-mars-2019/20%Monthly2019-03-19 21:53
https://americaneye.al/pd-nuk-do-ta-njohim-prokurorin-e-ri-te-pergjithshem/20%Monthly2019-03-19 21:50
https://americaneye.al/u-kapen-me-81-kg-kokaine-denohen-shqiptaret-ne-britani/20%Monthly2019-03-19 21:44
https://americaneye.al/nga-vijne-mendimet-e-liga-dhe-si-mund-te-lirohemi-prej-tyre/20%Monthly2019-03-19 21:26
https://americaneye.al/u-perjashtua-nga-panucci-gazeta-me-e-madhe-sportive-italiane-mbeshtet-strakoshen/20%Monthly2019-03-19 21:22
https://americaneye.al/zgjedhjet-bushati-shkodra-e-veshtire-per-ps-por-asgje-nuk-eshte-e-pamundur/20%Monthly2019-03-19 21:13
https://americaneye.al/ndryshon-metoda-e-gjetjes-se-simptomave-per-alzheimerin/20%Monthly2019-03-19 21:08
https://americaneye.al/pershkallezohet-protesta-tek-unaza-e-re-banoret-bllokuan-per-4-ore-rrugen/20%Monthly2019-03-19 21:49
https://americaneye.al/skandali-qindra-kriminele-shqiptare-u-pajisen-me-nenshtetesi-britanike/20%Monthly2019-03-19 20:11
https://americaneye.al/tragjedi-ne-pishine-notari-nderron-jete-gjate-stervitjes/20%Monthly2019-03-19 20:06
https://americaneye.al/trump-ushtaraket-ti-japin-fund-mbeshtetjes-ndaj-maduros/20%Monthly2019-03-19 19:56
https://americaneye.al/greqi-a-do-ti-nderprese-shteti-rrogat-e-prifterinjve/20%Monthly2019-03-19 19:55
https://americaneye.al/pse-u-ekzekutua-menaxheri-i-vip-ave-ja-pista-kryesore-qe-po-hetohet/20%Monthly2019-03-19 21:18
https://americaneye.al/medikamenti-i-ri-qe-kuron-kolesterolin/20%Monthly2019-03-19 19:15
https://americaneye.al/ish-presidenti-behet-tap-arrestohet-per-dehje-ne-publik/20%Monthly2019-03-19 18:46
https://americaneye.al/basha-memushaj-ndaj-turqise-synojme-fitoren/20%Monthly2019-03-19 18:27
https://americaneye.al/hahn-ndryshimi-i-qeverive-ne-ballkan-vetem-permes-votes/20%Monthly2019-03-20 08:47
https://americaneye.al/lokalet-2019-misioni-i-osbe-shkon-ne-zyren-e-balles/20%Monthly2019-03-19 18:13
https://americaneye.al/kercenohet-me-jete-deputeti-karamelo-policia-shoqeron-nje-person-ne-korce/20%Monthly2019-03-19 17:51
https://americaneye.al/raporti-i-bb-shkalla-e-papunesise-ne-shqiperi-eshte-12/20%Monthly2019-03-19 17:36
https://americaneye.al/vazhdojne-paqartesite-rreth-brexit-it/20%Monthly2019-03-19 17:25
https://americaneye.al/haradinaj-politika-dhe-une-i-kemi-fajet-pse-qytetaret-po-largohen-nga-kosova/20%Monthly2019-03-19 17:05
https://americaneye.al/bushi-modifikon-listen-therret-dy-futbolliste-nga-kategoria-e-pare/20%Monthly2019-03-19 17:00
https://americaneye.al/njerezit-nuk-rriten-pa-mbushur-30-vjec/20%Monthly2019-03-19 16:46
https://americaneye.al/nje-gjerman-do-te-vere-drejtesi-ne-sfiden-shqiperi-turqi/20%Monthly2019-03-19 15:42
https://americaneye.al/basha-ne-pleqte-duhet-tu-mesojme-te-rinjve-dashurine-per-kombetaren/20%Monthly2019-03-19 15:41
https://americaneye.al/cilet-jane-50-trajneret-me-te-mire-te-historise-lista/20%Monthly2019-03-19 15:37
https://americaneye.al/akuza-e-forte-e-frrok-cupit-interesat-ruse-ne-axhenden-e-opozites/20%Monthly2019-03-19 22:13
https://americaneye.al/nje-tjeter-tradhtare-e-lsi-enada-kociraj-pranon-mandatin/20%Monthly2019-03-19 15:23
https://americaneye.al/fushata-dixhitale-e-shqiperise-terheq-edhe-vemendjen-e-prestigjiozes-lonely-planet/20%Monthly2019-03-19 15:20
https://americaneye.al/unesco-miliarda-njerez-te-privuar-nga-e-drejta-per-uje/20%Monthly2019-03-19 14:49
https://americaneye.al/rrjeti-i-hoteleve-hilton-do-te-ricikloje-sapunet-dhe-shampot-per-te-shpetuar-boten/20%Monthly2019-03-19 14:40
https://americaneye.al/mbysim-europen-me-mallra-false/20%Monthly2019-03-19 14:23
https://americaneye.al/shkembimi-icardi-dybala-tashme-jo-me-thjesht-nje-ide/20%Monthly2019-03-19 15:38
https://americaneye.al/10-qytetet-me-te-shtrenjte-ne-bote-parisi-ndan-kreun-me-lindjen-e-larget/20%Monthly2019-03-19 13:59
https://americaneye.al/rikonstruktohen-ambientet-e-drshtrr-elbasan-balluku-rrisim-cilesine-e-sherbimit-per-qytetaret/20%Monthly2019-03-19 13:43
https://americaneye.al/a-mund-ta-riparoje-me-ilir-meta-lsi-ne/20%Monthly2019-03-19 13:40
https://americaneye.al/hawking-nuk-eshte-me-por-njohurite-mbi-vrimat-e-zeza-perparojne/20%Monthly2019-03-19 13:21
https://americaneye.al/foto-a-eshte-gati-dhermiu-per-pritjen-e-turisteve/20%Monthly2019-03-19 21:19
https://americaneye.al/i-pakenaqur-tek-reali-varane-planifikon-largimin/20%Monthly2019-03-19 12:39
https://americaneye.al/arta-marku-vlora-qyteti-me-kriminalitetin-me-te-larte/20%Monthly2019-03-19 12:17
https://americaneye.al/salianji-te-krimet-e-renda-akuzohet-per-kallezim-te-rreme/20%Monthly2019-03-19 12:10
https://americaneye.al/me-goditi-me-nje-shkop-bejzbolli-e-vrava-per-vetembrojte-rrefehet-shqiptari-toni-montana/20%Monthly2019-03-19 11:58
https://americaneye.al/zbardhen-pergjimet-qe-fundosen-fajdexhinjte-e-shkodres-lec-skam-ku-i-gjej-parate-ose-tia-fus-vetes-ose-me-vrit-ti/20%Monthly2019-03-19 11:52
https://americaneye.al/fatos-nano-konfirmon-pjesemarrjen-ne-kongresin-e-ps-se/20%Monthly2019-03-19 11:45
https://americaneye.al/valbona-selimllari-publikon-foton-e-para-shume-viteve-dhe-le-rrjetin-pa-fjale/20%Monthly2019-03-19 11:29
https://americaneye.al/zgjedhjet-pa-opoziten-legjitime-ja-si-pergjigjet-ambasadori-i-osbe/20%Monthly2019-03-19 21:19
https://americaneye.al/kryemadhi-ne-nuk-mendojme-per-vete-por-vetem-per-shqiptaret/20%Monthly2019-03-19 11:18
https://americaneye.al/nuk-bej-pazar-me-gjakun-e-djalit-perplasje-ne-sallen-e-gjyqit/20%Monthly2019-03-19 11:24
https://americaneye.al/flet-gruaja-e-tregtarit-per-vdekjen-e-te-cilit-u-akuzua-jurgen-kurti/20%Monthly2019-03-19 11:01
https://americaneye.al/ibra-kritikon-ashper-nxenesit-e-ferguson-gjithmone-ne-tv-duke-u-ankuar/20%Monthly2019-03-19 10:58
https://americaneye.al/bavari-ndalim-i-shamise-se-kokes-per-gjykatese-e-prokurore-por-jo-per-kryqet/20%Monthly2019-03-19 10:46
https://americaneye.al/spirale-dhune-isis-kercenon-me-hakmarrje-pas-christchurch/20%Monthly2019-03-19 10:32
https://americaneye.al/a-do-ti-nderprese-greqia-rrogat-e-prifterinjve/20%Monthly2019-03-19 10:26
https://americaneye.al/erdogan-inauguron-muzeun-e-trojes/20%Monthly2019-03-19 10:16
https://americaneye.al/mesazhi-ne-mesnate-i-pd-se-te-enjten-proteste-para-kuvendit/20%Monthly2019-03-19 09:48
https://americaneye.al/klp-cel-sot-garen-per-prokurorin-e-pergjithshem-ja-kush-kandidon/20%Monthly2019-03-19 09:45
https://americaneye.al/perjashtimi-i-tomasit-flet-foto-strakosha-mbeshtes-panucin-ja-si-qendron-e-verteta/20%Monthly2019-03-19 09:43
https://americaneye.al/rekord-ne-belgjike-pellumbi-shitet-per-1-4-milion-dollare-ne-nje-ankand-online/20%Monthly2019-03-19 09:39
https://americaneye.al/fajesoi-viktimat-per-masakren-ne-christchurch-peticion-per-shkarkimin-e-senatorit-fraser-anning/20%Monthly2019-03-19 09:25
https://americaneye.al/kryeministrja-e-zelandes-se-re-pse-nuk-do-ia-permend-kurre-emrin-terroristit/20%Monthly2019-03-19 10:23
https://americaneye.al/rusi-hyjne-ne-fuqi-ligjet-per-bllokimin-e-portaleve-qe-shajne-qeverine/20%Monthly2019-03-19 09:15
https://americaneye.al/profesionet-e-pakta-ku-femrat-shqiptaret-u-paguan-me-shume-se-meshkujt/20%Monthly2019-03-19 09:09
https://americaneye.al/gazetari-i-top-channel-tregon-kush-eshte-vrasesi-i-vertete-i-jurgen-kurtit/20%Monthly2019-03-19 09:01
https://americaneye.al/detaje-nga-atentati-policia-sekuestroi-23-gezhoja-pistolete-pista-kryesore-hakmarrja/20%Monthly2019-03-19 08:53
https://americaneye.al/transferta-milioneshe-per-lobim-ne-shba-basha-thirret-te-enjten-ne-prokurori/20%Monthly2019-03-19 08:48
https://americaneye.al/lideret-e-vertete-ekzistojne-si-po-spikat-mes-dhimbjes-kryeministrja-jacinda-ardern/20%Monthly2019-03-19 08:40
https://americaneye.al/harta-si-shqiptaret-po-pushtojne-europen-si-azilante-ne-dekaden-e-fundit/20%Monthly2019-03-19 08:34
https://americaneye.al/ish-presidenti-bush-emigracioni-bekim-dhe-fuqi/20%Monthly2019-03-19 08:05
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-19-mars-2019/20%Monthly2019-03-18 22:26
https://americaneye.al/detajet-e-reja-jurgen-kurti-u-vra-ne-prite-autoret-iken-me-makine-tip-benz-e-clas/20%Monthly2019-03-19 08:54
https://americaneye.al/bregu-luli-me-doli-shok-i-keq-ndersa-rama/20%Monthly2019-03-19 08:41
https://americaneye.al/sherr-live-idrizi-te-kam-pushuar-nga-puna-si-hajdut-ne-dogane-hyseni-mbaji-kanacet/20%Monthly2019-03-19 08:41
https://americaneye.al/gentian-zelenaj-gruaja-ime-eshte-komandanti/20%Monthly2019-03-18 21:19
https://americaneye.al/deklarata-e-presidentit-ahmetaj-kunder-metes-eshte-dygjuheshe-edhe-e-dykuptimte/20%Monthly2019-03-18 21:09
https://americaneye.al/franca-shpall-ndalimin-e-protestave-pas-trazirave/20%Monthly2019-03-18 21:07
https://americaneye.al/ngjela-nuk-ka-rene-bomba-vetingu-po-heq-te-korruptuarit/20%Monthly2019-03-18 20:52
https://americaneye.al/komisioneri-hahn-kjo-eshte-nje-jave-vendimtare-per-shqiperine/20%Monthly2019-03-18 20:47
https://americaneye.al/balla-basha-drejtoi-dhunen-ne-16-mars-nano-do-vije-ne-kongres/20%Monthly2019-03-19 08:42
https://americaneye.al/fbi-dhe-cia-mos-perdorni-huawei/20%Monthly2019-03-18 19:51
https://americaneye.al/fake-news-shtohen-per-zgjedhjet-mbi-400-portale-pirate/20%Monthly2019-03-19 08:42
https://americaneye.al/zgjedhjet-pd-lsi-nuk-cojne-komisionere/20%Monthly2019-03-18 19:11
https://americaneye.al/ps-po-zgjedh-61-kandidatet-per-kryebashkiak-tch-ja-kush-po-diskutohet/20%Monthly2019-03-18 19:04
https://americaneye.al/cunami-tek-real-zidane-zbulon-nente-te-padeshirueshmit/20%Monthly2019-03-18 19:03
https://americaneye.al/misteri-i-rrezimit-te-avionit-boeing-737-max-sa-i-sigurt-eshte-ai/20%Monthly2019-03-18 18:32
https://americaneye.al/kujdes-kurre-mos-i-puthni-femijet-tuaj-ne-buze/20%Monthly2019-03-18 18:31
https://americaneye.al/paralajmerohet-bllokimi-i-perhershem-i-rruges-te-astiri/20%Monthly2019-03-18 18:30
https://americaneye.al/negociatat-me-shqiperine-soreca-presim-raportin-vjetor-te-ke/20%Monthly2019-03-18 18:28
https://americaneye.al/lenjani-largohet-nga-kombetarja-sa-te-jete-panuci-nuk-luaj-per-shqiperine/20%Monthly2019-03-18 18:23
https://americaneye.al/meteori-shperthen-prane-tokes-10-here-me-i-fuqishem-se-bomba-atomike/20%Monthly2019-03-18 18:19
https://americaneye.al/rama-i-kthen-pergjigje-qytetarit-ne-facebook-shteti-nuk-mbledh-molle-e-kumbulla/20%Monthly2019-03-18 18:06
https://americaneye.al/tritol-shtylles-se-tensionit-ne-fushe-kruje-akuza-mes-ps-pd/20%Monthly2019-03-18 17:54
https://americaneye.al/politika-e-jashtme-e-coroditur-e-kosoves-po-armiqeson-aleatet-e-saj/20%Monthly2019-03-18 17:48
https://americaneye.al/edhe-gjermania-si-shba-respektojme-vendimin-e-opozites-por-qeveria-eshte-legjitime/20%Monthly2019-03-18 21:40
https://americaneye.al/ushqimet-e-tjera-qe-nutricionistet-ju-keshillojne-ti-shmangni/20%Monthly2019-03-18 16:40
https://americaneye.al/cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-kur-nuk-keni-pire-alkool-per-28-dite/20%Monthly2019-03-18 16:38
https://americaneye.al/shperthimi-i-tritolit-pd-reagon-pas-akuzave-te-mazhorances-po-nxisni-urrejtje/20%Monthly2019-03-18 15:54
https://americaneye.al/opozita-drejt-bojkotit-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-03-18 20:45
https://americaneye.al/duka-mbeshtet-panucci-n-strakosha-nuk-ka-pasur-arsye-qe-te-vonohej/20%Monthly2019-03-18 15:34
https://americaneye.al/cfare-dihet-per-historine-e-lezhes/20%Monthly2019-03-18 15:05
https://americaneye.al/cfare-eshte-kanuni-i-laberise/20%Monthly2019-03-18 15:04
https://americaneye.al/ja-pse-sportistet-pine-leng-turshish/20%Monthly2019-03-18 15:03
https://americaneye.al/zelande-e-re-reforme-ne-ligjet-per-armet-pas-masakres-ne-christchurch/20%Monthly2019-03-18 15:03
https://americaneye.al/tre-te-vrare-ne-holande-sulmi-mund-te-kete-motive-terroriste-ne-kerkim-turku/20%Monthly2019-03-18 15:07
https://americaneye.al/vucic-kosova-nuk-ka-hyre-ne-okb-fale-meje-dhe-tre-njerezve-te-tjere/20%Monthly2019-03-18 14:53
https://americaneye.al/nga-lutfi-dervishi-zgjidhja-eshte-zgjimi/20%Monthly2019-03-18 14:39
https://americaneye.al/basha-le-porosite-per-protestat-dhe-zgjedhjet-e-parakohshme/20%Monthly2019-03-18 14:27
https://americaneye.al/shperthim-me-tritol-ne-linjen-400-kw-ne-lac-denoncon-qeveria-akt-dhune-i-komanduar-nga-basha-e-berisha/20%Monthly2019-03-18 14:18
https://americaneye.al/gjenerali-italian-mafia-pulieze-rrezikon-te-investoje-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-18 14:10
https://americaneye.al/masakra-ne-zelanden-e-re-rrefimi-i-nje-burri-qe-iu-vra-gruaja/20%Monthly2019-03-18 14:01
https://americaneye.al/majko-tregon-pse-nuk-mund-te-beje-ndermjetesin-mes-rames-dhe-bashes/20%Monthly2019-03-18 20:45
https://americaneye.al/ruset-sfidojne-te-ftohtin-dalin-me-bikini-ne-bore-foto/20%Monthly2019-03-18 13:34
https://americaneye.al/izet-haxhia-fiton-betejen-e-pare-do-rigjykohet-per-vrasjen-e-azem-hajdarit/20%Monthly2019-03-18 13:22
https://americaneye.al/juve-drejt-titullit-allegri-synon-te-thyeje-edhe-tri-rekorde/20%Monthly2019-03-18 13:05
https://americaneye.al/uli-denimin-e-dritan-dajtit-gjyqtarit-nuk-i-kthehen-17-mije-eurot-e-sekuestruara/20%Monthly2019-03-18 12:31
https://americaneye.al/meta-kriza-te-zgjidhet-larg-pazareve-qofte-edhe-te-nderkombetareve/20%Monthly2019-03-18 15:08
https://americaneye.al/61-mije-ne-madrid-per-atletico-barca-cudia-luajne-vajzat-dhe-eshte-rekord/20%Monthly2019-03-18 12:13
https://americaneye.al/nju-jorku-peruron-mrekulline-e-saj-25-miliarde-dollare-investim-foto/20%Monthly2019-03-18 12:08
https://americaneye.al/java-e-se-vertetes-per-brexit-dhe-may/20%Monthly2019-03-18 11:59
https://americaneye.al/dhimbje-koke-per-panucci-n-tre-kuqezinj-te-demtuar-para-turqise/20%Monthly2019-03-18 11:48
https://americaneye.al/do-te-denohet-uefa-hap-procedure-disiplinore-per-kristiano-ronaldon/20%Monthly2019-03-18 11:36
https://americaneye.al/rikthimi-i-icardit-wanda-nara-paqja-me-interin-eshte-afer/20%Monthly2019-03-18 11:30
https://americaneye.al/balla-i-bindur-pd-do-te-marre-pjese-ne-zgjedhjet-vendore/20%Monthly2019-03-18 13:30
https://americaneye.al/nga-rekordi-te-historia-qe-lindi-konceptin-republike-bananesh-8-gjera-qe-nuk-i-dini-per-bananet/20%Monthly2019-03-18 11:19
https://americaneye.al/8-frazat-e-thjeshta-qe-njerezit-e-zgjuar-perdorin-gjithmone/20%Monthly2019-03-18 10:48
https://americaneye.al/8-fraza-qe-njerezit-e-zgjuar-nuk-i-perdorin-kurre-gjate-nje-bisede/20%Monthly2019-03-18 10:44
https://americaneye.al/lindi-6-femije-ne-vetem-9-minuta/20%Monthly2019-03-18 10:32
https://americaneye.al/dosja-hajdari-gjykata-e-apelit-rrezon-kerkesen-e-izet-haxhise/20%Monthly2019-03-18 10:25
https://americaneye.al/perse-eshte-gabim-te-krahasosh-protestat-e-frances-me-ato-te-shqiperise/20%Monthly2019-03-18 09:46
https://americaneye.al/ps-mbledh-kongresin-per-zgjedhjet-lokale-edi-rama-fton-edhe-fatos-nanon/20%Monthly2019-03-18 12:26
https://americaneye.al/pse-turqit-na-quajne-arnaute-nje-histori-qe-nis-nga-nje-fisnik-francez/20%Monthly2019-03-18 09:20
https://americaneye.al/tjeter-rekord-per-messin-parakalon-legjenden-xavi/20%Monthly2019-03-18 09:01
https://americaneye.al/perplasja-kessie-biglia-gattuso-humbem-dyfish-ne-derbi/20%Monthly2019-03-18 09:00
https://americaneye.al/rreth-1-3-e-britanikeve-nuk-dine-te-gjejne-vendndodhjen-e-frances-ne-harte/20%Monthly2019-03-18 08:52
https://americaneye.al/bashkimi-europian-si-bashkimi-sovjetik/20%Monthly2019-03-18 12:05
https://americaneye.al/po-ndertohet-ne-menyre-te-frikshme-cmimet-e-apartamenteve-ne-tirane-me-te-shtrenjtat-ne-rajon/20%Monthly2019-03-18 08:32
https://americaneye.al/mavraj-zbulon-arsyen-e-largimit-nga-greqia-nuk-ka-xhami-per-tu-lutur/20%Monthly2019-03-18 08:27
https://americaneye.al/manfred-weber-i-dashur-me-ballkanin-i-ftohte-me-turqine/20%Monthly2019-03-18 11:54
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-18-mars-2019/20%Monthly2019-03-17 22:02
https://americaneye.al/nato-pergatitet-te-tregoje-forcen-ndaj-rusise-foto/20%Monthly2019-03-17 21:54
https://americaneye.al/dosja-kush-e-spiunonte-aleksander-kondon/20%Monthly2019-03-17 21:48
https://americaneye.al/milano-ngjyroset-zikalter/20%Monthly2019-03-17 21:46
https://americaneye.al/juventus-peson-humbjen-e-pare-ne-serie-a/20%Monthly2019-03-17 21:44
https://americaneye.al/gladiatoret-historia-e-heronjve-te-amfiteatrit-romak/20%Monthly2019-03-17 20:30
https://americaneye.al/eqrem-cabej-pse-bota-na-quan-albania-dhe-origjina-e-emrit-shqiperi/20%Monthly2019-03-17 18:34
https://americaneye.al/nga-toto-riina-tek-al-capone-boset-qe-shkruan-historine-e-pergjakur-te-mafias/20%Monthly2019-03-17 18:33
https://americaneye.al/a-ka-lidhje-dalmacia-me-shkodren/20%Monthly2019-03-17 18:32
https://americaneye.al/pse-rusia-nuk-ia-shiti-alasken-kanadase-por-amerikes/20%Monthly2019-03-17 18:32
https://americaneye.al/protestat-ne-serbi-vucic-fajeson-haradinajn-mendoja-se-bente-numra-kur-tha-se-do-me-rrezonte-nga-pushteti/20%Monthly2019-03-17 17:45
https://americaneye.al/a-do-te-kandidoje-joe-biden-per-president/20%Monthly2019-03-17 17:42
https://americaneye.al/dieta-e-budes-arti-i-lashte-i-dobesimit/20%Monthly2019-03-17 17:25
https://americaneye.al/gati-per-nje-pranvere-shperthyese-ja-cfare-ka-parashikuar-paolo-fox-per-datat-18-24-mars/20%Monthly2019-03-17 16:18
https://americaneye.al/grupi-i-gjakut-dhe-personaliteti-juaj-zbuloni-sekretet/20%Monthly2019-03-17 16:15
https://americaneye.al/fama-kthehet-ne-ankth-per-emilia-clarke/20%Monthly2019-03-17 16:08
https://americaneye.al/vrasja-tek-liqeni-vetedorezohet-shoku-i-autorit-ata-debatuan-dhe/20%Monthly2019-03-17 15:58
https://americaneye.al/zgjidh-rrugen-qe-do-te-doje-te-ndiqje-dhe-zbulo-disa-aspekte-te-rendesishme-te-jetes-tende/20%Monthly2019-03-17 15:02
https://americaneye.al/milan-inter-pirlo-zbulon-lojtarin-qe-mund-te-vendose-derbin/20%Monthly2019-03-17 15:01
https://americaneye.al/kryengritjeje-kunder-kapitalizmit-shba-drejt-nje-socializmi-alternativ/20%Monthly2019-03-17 14:45
https://americaneye.al/danimarka-ura-europiane-e-parave-te-pista-te-krimineleve-nga-rusia/20%Monthly2019-03-17 14:27
https://americaneye.al/allegri-kjo-humbje-do-te-na-beje-mire/20%Monthly2019-03-17 14:11
https://americaneye.al/beckenbauer-e-do-te-bayern-por-klopp-surprizon-me-pergjigjen/20%Monthly2019-03-17 14:05
https://americaneye.al/basha-te-gjithe-bandat-do-te-dalin-para-drejtesise/20%Monthly2019-03-17 13:47
https://americaneye.al/7-menyra-se-si-mund-te-mesoni-nje-gjuhe-te-huaj-sa-me-lehte/20%Monthly2019-03-17 13:31
https://americaneye.al/vogelushja-katervjecare-gjeniu-me-i-ri-ne-bote/20%Monthly2019-03-17 13:11
https://americaneye.al/gylenistet-e-kosoves-perplasje-e-ambasadave-perendimore-me-ato-turke/20%Monthly2019-03-17 12:57
https://americaneye.al/16-marsi-dita-kur-basha-dhe-kryemadhi-varrosen-protesten-politike/20%Monthly2019-03-18 08:39
https://americaneye.al/veprimi-heroik-i-babait-per-te-shpetuar-djalin-2-vjecar-nga-sulmi-ne-xhami/20%Monthly2019-03-17 12:20
https://americaneye.al/nuk-jam-hero-flet-njeriu-qe-i-hoqi-pushken-nga-dora-terroristit-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-17 12:05
https://americaneye.al/historia-e-gjyshes-shqiptare-rrinte-vete-pa-buke-qe-te-ushqente-djemte-e-vajzes-qe-kishte-ne-burg/20%Monthly2019-03-17 11:50
https://americaneye.al/na-tradhtoi-per-greqine-panuci-godet-durmishajn-lojtare-pa-boe-nuk-behet-kurre-i-rendesishem/20%Monthly2019-03-17 11:20
https://americaneye.al/negociata-te-veshtira-dy-ish-ministrat-takohen-ne-athine/20%Monthly2019-03-17 11:13
https://americaneye.al/marreveshje-me-universitetin-politeknik-balluku-fushat-ku-do-bashkepunojme/20%Monthly2019-03-17 11:07
https://americaneye.al/pese-vite-pas-aneksimit-te-krimese-euforia-eshte-shuar/20%Monthly2019-03-17 11:00
https://americaneye.al/kur-italia-detyroi-hebrenjte-e-pranuar-nga-zogu-te-largoheshin-nga-shqiperia/20%Monthly2019-03-17 10:57
https://americaneye.al/euro-2020-panucci-ose-bejme-dicka-speciale-ose-une-iki/20%Monthly2019-03-17 10:47
https://americaneye.al/ava-max-e-krahasojne-me-lady-gagan-une-jam-shqiptare-ndersa-ajo-eshte-italiane-keshtu-qe-jemi-fqinje/20%Monthly2019-03-17 11:21
https://americaneye.al/koha-qe-shpenzojne-ne-ambiente-te-gjelbra-ndikon-ne-rritjen-e-lumturise/20%Monthly2019-03-17 10:03
https://americaneye.al/vrasja-tek-liqeni-policia-zbulon-motivin/20%Monthly2019-03-17 09:39
https://americaneye.al/protesta-33-ne-ndjekje-penale-procedohet-edhe-gazment-bardhi/20%Monthly2019-03-17 09:35
https://americaneye.al/periudhes-se-arte-te-ekonomise-se-gjermanise-mund-ti-kete-ardhur-fundi/20%Monthly2019-03-17 09:24
https://americaneye.al/historia-e-shtepise-se-bardhe-foto/20%Monthly2019-03-17 08:30
https://americaneye.al/cdo-burre-ka-nje-grua-qe-nuk-do-ta-harroje-kurre/20%Monthly2019-03-16 22:18
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-17-mars-2019/20%Monthly2019-03-16 21:57
https://americaneye.al/karakteristikat-qe-femijet-trashegojne-nga-nena-dhe-ato-qe-trashegojne-nga-babai/20%Monthly2019-03-16 21:31
https://americaneye.al/flet-per-here-te-pare-kiri-hajdari-pse-kemi-qendrime-te-ndryshme-me-rudinen/20%Monthly2019-03-17 10:59
https://americaneye.al/rrefimi-i-kole-gjokes-nga-azilkerkues-sot-ne-radhet-e-partise-se-merkelit/20%Monthly2019-03-16 20:40
https://americaneye.al/aplikimet-per-pasaportat-irlandeze-thyejne-rekord-me-shume-se-230000-aplikime-si-pasoje-e-brexit/20%Monthly2019-03-16 20:38
https://americaneye.al/rikthehet-zidane-rikthehet-buzeqeshja-te-reali/20%Monthly2019-03-16 20:01
https://americaneye.al/skenderbeu-con-partizanin-drejt-titulli-mposht-kukesin/20%Monthly2019-03-16 19:41
https://americaneye.al/lihen-ne-burg-fajdexhinjte-e-shkodres/20%Monthly2019-03-16 19:28
https://americaneye.al/proteste-kunder-te-gjitheve-historite-e-atyre-qe-dolen-ne-shesh-per-te-protestuar/20%Monthly2019-03-16 20:36
https://americaneye.al/skuadra-e-vetme-te-cilen-messi-nuk-e-ka-mundur-dot/20%Monthly2019-03-16 19:07
https://americaneye.al/joachim-low-e-perseris-nojer-eshte-portieri-im-titullar/20%Monthly2019-03-16 18:51
https://americaneye.al/si-do-te-shuhet-dielli-shkencetaret-kane-nje-pergjigje/20%Monthly2019-03-16 18:43
https://americaneye.al/kerpudhat-forcojne-kujtesen/20%Monthly2019-03-16 18:37
https://americaneye.al/policia-i-arreston-djalin-pas-protestes-shperthen-ish-deputeti/20%Monthly2019-03-16 18:33
https://americaneye.al/profil-kush-eshte-autori-i-masakres-ne-xhamite-e-zelandes-se-re/20%Monthly2019-03-16 18:35
https://americaneye.al/62-vjecari-ekzekutohet-tek-liqeni-artificial/20%Monthly2019-03-16 18:42
https://americaneye.al/serish-protesta-ne-paris-jelekverdhet-demtojne-dyqane-dhe-leshojne-tymuese/20%Monthly2019-03-16 17:39
https://americaneye.al/shoqerohen-ne-polici-15-persona-mes-tyre-kreu-i-pd-se-fier/20%Monthly2019-03-16 17:24
https://americaneye.al/koreja-e-veriut-mund-te-rinise-testet-berthamore/20%Monthly2019-03-16 17:19
https://americaneye.al/tragjedia-bashkon-bandat-rivale-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-16 17:17
https://americaneye.al/kryemadhi-rruga-jone-nuk-ka-kthim-pas-do-te-qeverisim-zemerimin-e-popullit/20%Monthly2019-03-16 17:14
https://americaneye.al/lleshaj-policia-ne-shenjester-te-dhunes-se-verber/20%Monthly2019-03-16 16:44
https://americaneye.al/hamilton-i-pakapshem-pole-dhe-rekord-ne-australi/20%Monthly2019-03-16 16:41
https://americaneye.al/autori-i-masakres-ne-zelanden-e-re-para-gjykates-nuk-shfaq-pendese/20%Monthly2019-03-16 16:30
https://americaneye.al/u-kap-duke-bere-shopping-reagon-myslym-murrizi-sjam-nga-ata-qe-bredhin-me-tutore-nga-pas/20%Monthly2019-03-16 16:25
https://americaneye.al/policia-protesta-e-dhunshme-dhe-e-jashteligjshme/20%Monthly2019-03-16 16:23
https://americaneye.al/15-gjera-qe-ju-ndoshta-nuk-i-dini-per-aeroplanet/20%Monthly2019-03-16 16:20
https://americaneye.al/lequipe-rinovimi-i-buffon-me-psg-ne-dyshim/20%Monthly2019-03-16 16:01
https://americaneye.al/del-piero-analizon-sfiden-me-ajax-pse-juvja-ka-mundesine-per-ta-fituar-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-03-16 15:41
https://americaneye.al/kryemadhi-pas-protestes-loja-ka-filluar-te-luhet-fort/20%Monthly2019-03-16 15:25
https://americaneye.al/media-greke-shqiperia-e-madhe-e-rames-dhe-thacit-cenon-malin-e-zi/20%Monthly2019-03-16 15:02
https://americaneye.al/i-tha-po-shqiperise-tradhtari-ndryshon-mendje-dhe-pranon-greqine/20%Monthly2019-03-16 14:49
https://americaneye.al/allegri-ronaldo-nuk-do-grumbullohet-de-ligt-in-do-e-ndjek-nga-afer/20%Monthly2019-03-16 14:39
https://americaneye.al/gega-shpresoj-te-gabojne-rivalet-dy-sfidat-e-rradhes-nuk-vendosin-asgje/20%Monthly2019-03-16 14:35
https://americaneye.al/gure-gaz-dhe-uje-protesta-e-opozites-ne-foto/20%Monthly2019-03-16 14:09
https://americaneye.al/basha-mbyll-protesten-kam-nje-mesazh-per-miqte-nderkombetare/20%Monthly2019-03-16 13:46
https://americaneye.al/si-u-mbrojt-monika-kryemadhin-kur-u-hodh-gazi-lotsjelles/20%Monthly2019-03-16 13:41
https://americaneye.al/ana-negative-e-cdo-shenje-horoskopi/20%Monthly2019-03-16 13:29
https://americaneye.al/basha-shfaqet-pas-perplasjes-nuk-mund-te-kete-stabilitet-pa-drejtesi/20%Monthly2019-03-16 13:18
https://americaneye.al/presidenti-trump-nenshkruan-veton-e-pare-te-presidences-se-tij/20%Monthly2019-03-16 13:15
https://americaneye.al/dhuna-para-parlamentit-meta-keshillon-opoziten-evitoni-konfrontimet/20%Monthly2019-03-16 15:27
https://americaneye.al/sondazhi-trashegimtarja-e-angela-merkelit-e-pershtatshme-per-kancelare/20%Monthly2019-03-16 12:29
https://americaneye.al/ozil-ftese-erdoganit-per-dasmen-e-tij-me-miss-turqine/20%Monthly2019-03-16 12:11
https://americaneye.al/tension-para-parlamentit-protestuesit-cajne-kordonin-plagoset-nje-polic/20%Monthly2019-03-16 12:44
https://americaneye.al/juve-real-ne-gare-per-nje-kampion-bote-kushton-100-milione-euro/20%Monthly2019-03-16 11:38
https://americaneye.al/rama-per-protestuesit-rrogetare-te-ndermarrjes-parti/20%Monthly2019-03-16 14:05
https://americaneye.al/video-fajesoi-myslimanet-per-masakren-ne-dy-xhami-veze-kokes-senatorit-australian/20%Monthly2019-03-16 11:26
https://americaneye.al/viktimat-babe-e-bir-nga-masakra-ne-zelanden-e-re-njeri-vdiq-si-hero/20%Monthly2019-03-16 11:24
https://americaneye.al/beteja-per-klimen-suedezja-16-vjecare-nominohet-nobel-in-e-paqes/20%Monthly2019-03-16 11:17
https://americaneye.al/kush-ishin-idhujt-ne-armen-e-terroristit-brenton-tarrant-mes-tyre-dhe-skenderbeu/20%Monthly2019-03-16 11:13
https://americaneye.al/rudina-hajdari-me-opoziten-e-re-vellai-i-del-serish-kunder-marshon-me-bashen/20%Monthly2019-03-16 10:54
https://americaneye.al/rama-ne-berat-do-ngreme-dy-muze-per-vere-dhe-raki/20%Monthly2019-03-16 13:19
https://americaneye.al/studentja-ekselente-qe-nuk-gjen-pune-ne-shqiperi-u-penalizova-nga-diploma-ruse/20%Monthly2019-03-16 10:43
https://americaneye.al/kryemadhi-rama-po-pergatitet-per-zgjedhje-te-parakohshme-po-zgjedh-kandidatin-per-kryeminister/20%Monthly2019-03-16 11:31
https://americaneye.al/nga-venecia-ne-antarktide-7-vende-qe-duhet-ti-vizitoni-para-se-te-zhduken/20%Monthly2019-03-16 10:17
https://americaneye.al/nje-grua-njeriu-i-pare-ne-mars/20%Monthly2019-03-16 09:33
https://americaneye.al/kronologjia-e-dhunes-kunder-myslimaneve/20%Monthly2019-03-16 10:45
https://americaneye.al/terrori-nuk-ben-dallim/20%Monthly2019-03-16 10:48
https://americaneye.al/janusz-bugajski-si-po-investon-moska-ne-percarjen-e-shoqerise-shqiptare/20%Monthly2019-03-16 11:11
https://americaneye.al/ku-i-ka-rrenjet-adhurimi-per-tomorin/20%Monthly2019-03-16 08:34
https://americaneye.al/kohezgjatja-e-protestes-opozita-48-ore-ne-shesh-policia-deri-ne-mesnate/20%Monthly2019-03-16 10:50
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-16-mars-2019/20%Monthly2019-03-15 22:17
https://americaneye.al/shqiperia-ka-hapur-konkursin-per-sloganin-me-te-keq-te-turizmit/20%Monthly2019-03-15 21:58
https://americaneye.al/shenjat-zodiakale-me-me-fat-ne-dashuri-kete-fundjave/20%Monthly2019-03-15 21:47
https://americaneye.al/masakra-ne-zelanden-e-re-blendi-fevziu-denim-kujtdo-qe-keqperdor-emrin-e-heroit-tone-kombetar/20%Monthly2019-03-15 21:44
https://americaneye.al/studimi-ajri-i-ndotur-vret-me-shume-njerez-sesa-pirja-e-duhanit/20%Monthly2019-03-15 21:38
https://americaneye.al/rama-heq-skelen-mbrojtese-para-kryeministrise-nje-dite-para-protestes/20%Monthly2019-03-15 21:02
https://americaneye.al/rritja-e-nivelit-te-detit-kryebashkiaku-i-new-york-kerkon-zgjerimin-e-bregut/20%Monthly2019-03-15 20:48
https://americaneye.al/lorenc-vangjeli-dy-momente-spiunazhi-nga-ambasada-ne-tirane/20%Monthly2019-03-15 20:17
https://americaneye.al/punonjesit-e-ujesjellesit-te-selenices-8-muaj-pa-marre-pagat-subvencionet-te-bllokuara-nga-thesari/20%Monthly2019-03-15 20:02
https://americaneye.al/rama-voten-e-2017-s-nuk-e-luan-as-topi-jo-me-luli/20%Monthly2019-03-15 19:50
https://americaneye.al/air-albania-ngrihet-ne-qiell-brenda-marsit/20%Monthly2019-03-15 19:41
https://americaneye.al/pas-mandatit-grida-duma-djeg-dhe-kuroren-bashkeshortore/20%Monthly2019-03-15 19:45
https://americaneye.al/rafael-nadal-nuk-i-dihet-asnjehere-te-ardhmes/20%Monthly2019-03-15 19:11
https://americaneye.al/1300-police-ne-gatishmeri-per-protesten-e-opozites/20%Monthly2019-03-15 19:07
https://americaneye.al/si-ndryshon-trupi-i-nje-gruaje-pas-shtatzenise/20%Monthly2019-03-15 18:56
https://americaneye.al/lobimi-i-lulzim-bashes-ne-uashington-zbardhen-leter-porosite-nga-shba/20%Monthly2019-03-15 18:35
https://americaneye.al/kryemadhi-nga-kamza-i-lutem-zotit-qe-njerezit-te-besojne-tek-opozita/20%Monthly2019-03-15 18:28
https://americaneye.al/lapraka-ne-pranga-3-shperndares-droge/20%Monthly2019-03-15 18:09
https://americaneye.al/i-injorova-femijet-e-mi-per-te-luajtur-video-lojera/20%Monthly2019-03-15 18:05
https://americaneye.al/studimi-i-okb-per-grate-ne-qeveri-shqiperia-renditet-e-katerta-ne-bote/20%Monthly2019-03-15 17:44
https://americaneye.al/siguria-e-urave-qato-kemi-nisur-projektet/20%Monthly2019-03-15 17:50
https://americaneye.al/tre-rregulla-si-ta-lidhni-femijen-ne-karriken-e-makines/20%Monthly2019-03-15 17:06
https://americaneye.al/sulmohet-me-shigjete-celulari-hero-i-shpeton-jeten-foto/20%Monthly2019-03-15 16:44
https://americaneye.al/kush-ishte-sulltani-musa-njeriu-me-i-pasur-qe-ka-njohur-ndonjehere-historia/20%Monthly2019-03-15 16:31
https://americaneye.al/pse-u-ndava-nga-brad-pitt-rrefehet-angelina-jolie/20%Monthly2019-03-15 16:18
https://americaneye.al/paris-midi-1919-shqiptaret-ortodokse-te-amerikes-kunder-pretendimeve-te-atyre-te-epirit-te-veriut-dhe-te-jugut/20%Monthly2019-03-15 16:10
https://americaneye.al/mirenjohje-dhe-respekt-per-kontributin-e-dy-vellezerve-memaliote-futbollistet-petrit-dhe-selam-kocali/20%Monthly2019-03-15 16:05
https://americaneye.al/kanceri-i-gjirit-beni-aktivitet-fizik-te-mos-rrezikoni-vdekjen/20%Monthly2019-03-15 15:55
https://americaneye.al/rama-grave-te-beratit-mos-i-lini-burrat-ne-protestat-e-monikes-te-mos-ishte-ajo-luli-do-flinte/20%Monthly2019-03-15 15:44
https://americaneye.al/basha-mesazh-ambasades-amerikane-protesta-neser-do-hyje-ne-histori/20%Monthly2019-03-15 15:38
https://americaneye.al/solskjaer-kercenon-barcen-guardiola-paralajmeron-tottenhamin/20%Monthly2019-03-15 15:33
https://americaneye.al/juventus-ajax-nje-perballje-me-shume-histori-van-der-sar-kerkon-revanshin/20%Monthly2019-03-15 15:29
https://americaneye.al/franca-rrit-sigurine-neper-xhami-erdogan-ben-paralajmerim-reagon-merkel/20%Monthly2019-03-15 15:14
https://americaneye.al/merkel-duhet-eliminuar-manifesti-i-autorit-te-masakres-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-15 15:08
https://americaneye.al/masakra-ne-zelanden-e-re-autori-adhurues-i-nacionalisteve-ballkanas/20%Monthly2019-03-15 14:58
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-berisha-dy-fjale-per-nderkombetaret/20%Monthly2019-03-15 14:49
https://americaneye.al/deputetet-e-macron-per-situaten-politike-shqiptaret-do-te-gjejne-nje-zgjidhje/20%Monthly2019-03-15 14:47
https://americaneye.al/si-funksiononte-grupi-i-fajdexhinjve-ne-shkoder/20%Monthly2019-03-15 14:43
https://americaneye.al/schmidt-per-shqiperine-edhe-qeveria-mban-pergjegjesi/20%Monthly2019-03-15 15:37
https://americaneye.al/ronaldo-isco-mbappe-bale-zidane-i-prek-te-gjitha-ne-konference/20%Monthly2019-03-15 13:41
https://americaneye.al/interesante-kush-ishte-shqiptari-qe-themeloi-jeten-islame-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-15 13:07
https://americaneye.al/pse-ishte-emri-i-skenderbeut-te-armet-e-terroristit-ndaj-dy-xhamive-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-15 12:59
https://americaneye.al/edhe-be-e-hidhet-me-opoziten-po-pengoni-integrimin-e-shqiptareve-ne-europe/20%Monthly2019-03-15 14:49
https://americaneye.al/66-milion-peme-ne-vetem-12-ore-rekordi-i-ri-ne-guinness/20%Monthly2019-03-15 12:46
https://americaneye.al/shorti-i-europa-league-spikat-napoli-arsenal/20%Monthly2019-03-15 12:40
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-shuplake-te-forte-opozites-qeveria-e-parlamenti-njihen-nderkombetarisht/20%Monthly2019-03-15 14:42
https://americaneye.al/shorti-i-champions-derbi-anglez-fati-i-buzeqesh-juves-dhe-liverpool/20%Monthly2019-03-15 11:42
https://americaneye.al/horror-ne-zelanden-e-re-dhjetera-te-vdekur-ne-atentatin-kunder-xhamive/20%Monthly2019-03-15 15:06
https://americaneye.al/shqiperi-shba-sot-28-vjetori-i-rivendosjes-se-marredhenieve-diplomatike/20%Monthly2019-03-15 13:02
https://americaneye.al/londra-be-te-shtyje-brexit/20%Monthly2019-03-15 10:44
https://americaneye.al/ronaldo-rrezikon-denimin-sepse-festoi-si-simenone/20%Monthly2019-03-15 10:43
https://americaneye.al/dosjet-1993-2013-te-pronave-6-611-pronaret-qe-marrin-parate/20%Monthly2019-03-15 10:03
https://americaneye.al/rrefen-lefter-maliqi-si-donte-te-me-perdorte-basha-kunder-bodes/20%Monthly2019-03-15 09:53
https://americaneye.al/meta-ne-azerbajxhan-tap-hap-mundesi-te-reja-bashkepunimi/20%Monthly2019-03-15 09:38
https://americaneye.al/kryemadhi-me-16-mars-te-gjithe-kunder-qeverise/20%Monthly2019-03-15 09:07
https://americaneye.al/plagos-me-arme-zjarri-furrxhiun-arrestohet-26-vjecari/20%Monthly2019-03-15 08:54
https://americaneye.al/tabela-eurostat-publikon-qytetet-me-te-plakura-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-15 08:41
https://americaneye.al/erdogan-anulimi-i-kontrates-per-blerjen-e-sistemit-mbrojtes-rus-i-pamundur/20%Monthly2019-03-15 08:32
https://americaneye.al/denzel-washington-rikthehet-me-nje-film-thriller/20%Monthly2019-03-15 08:25
https://americaneye.al/sekretet-e-aplikimit-ne-nje-universitet-amerikan/20%Monthly2019-03-15 08:01
https://americaneye.al/zelande-e-re-sulm-ne-dy-xhami-raportohet-per-40-te-vdekur/20%Monthly2019-03-15 07:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-15-mars-2019/20%Monthly2019-03-14 22:17
https://americaneye.al/inter-jashte-europa-league-eintracht-fiton-ne-san-siro-arsenal-permbys-dhe-kualifikohet/20%Monthly2019-03-14 22:06
https://americaneye.al/alfred-peza-fevziu-ka-10-milione-euro-shkullaku-me-vile-1-milion-euro/20%Monthly2019-03-14 21:56
https://americaneye.al/qellohet-me-arme-nje-person-te-komuna-e-parisit/20%Monthly2019-03-14 21:50
https://americaneye.al/konflikti-per-pronen-te-petro-nini-pronari-ofron-marreveshje-ata-femije-nuk-i-le-ne-rruge/20%Monthly2019-03-14 21:27
https://americaneye.al/ish-punonjesi-i-trafikut-ajror-ne-shqiperi-denohet-ne-holande/20%Monthly2019-03-14 20:49
https://americaneye.al/maliqi-pd-nevoje-per-lidership-te-ri-pse-jo-argita-berisha/20%Monthly2019-03-14 20:36
https://americaneye.al/kryebashkiaku-i-pustecit-mungon-per-14-muaj-ne-pune-rrogen-e-merr-te-plote/20%Monthly2019-03-14 20:31
https://americaneye.al/barnier-pas-shtyrjes-se-brexit-pakti-eshte-aty-dalja-pa-marreveshje-pasoja-te-renda/20%Monthly2019-03-14 20:09
https://americaneye.al/si-te-jetosh-ne-apokalips-venezuela-ne-erresire-totale-kaosi-dhe-krimi-ka-pushtuar-vendin-video/20%Monthly2019-03-14 20:02
https://americaneye.al/maliqi-lidershipi-i-pd-fat-per-ramen-me-kete-fryme-nuk-fiton/20%Monthly2019-03-14 19:38
https://americaneye.al/mesi-basha-ka-bere-thirrje-per-mosbindje-civile/20%Monthly2019-03-14 19:34
https://americaneye.al/gjyqtaret-ska-kush-i-heton-inspektoriati-i-larte-i-drejtesise-ende-sekziston/20%Monthly2019-03-14 19:21
https://americaneye.al/zizu-te-reali-murinjo-nje-mundesi-e-madhe-per-te-treguar-sa-i-zoti-eshte/20%Monthly2019-03-14 19:12
https://americaneye.al/kodi-i-komplikuar-i-thacit-pse-eshte-bere-virale-kjo-video/20%Monthly2019-03-14 18:35
https://americaneye.al/studimi-grate-perballen-me-kercenim-me-te-madh-nga-automatizimi-i-punes-sesa-burrat/20%Monthly2019-03-14 18:33
https://americaneye.al/cfare-eshte-autizmi-lidhja-me-vaksinat-dhe-terapite/20%Monthly2019-03-14 18:31
https://americaneye.al/britani-ska-referendum-te-dyte-freret-e-brexit-ende-nga-may/20%Monthly2019-03-14 18:23
https://americaneye.al/te-lodhur-nga-racizmi-te-zinjte-e-belgjikes-ndryshojne-ngjyre/20%Monthly2019-03-14 18:10
https://americaneye.al/basha-reflekton-per-listat-te-heqim-maliqesit-te-fusim-intelektualet/20%Monthly2019-03-14 17:59
https://americaneye.al/fshf-modifikohet-kalendari-i-sezonit-futbollistik-epilogu-me-2-qershor/20%Monthly2019-03-14 17:58
https://americaneye.al/era-e-keqe-neper-autobusa-gjobe-42-euro-per-ata-qe-slahen/20%Monthly2019-03-14 17:56
https://americaneye.al/kompozitori-dizdari-akuza-bashes-oligarket-mbine-nga-datebase-juaj/20%Monthly2019-03-14 17:32
https://americaneye.al/leonardo-di-caprio-do-te-realizoje-film-per-skandalin-e-wolkswasgen/20%Monthly2019-03-14 17:16
https://americaneye.al/lsi-perjashton-nga-partia-keshilltaret-e-saj-ne-bashkine-durres/20%Monthly2019-03-14 17:08
https://americaneye.al/dy-dite-para-protestes-perforcohet-siguria-te-hyrja-e-kryeministrise/20%Monthly2019-03-14 21:59
https://americaneye.al/keto-jane-pese-veturat-me-te-shtrenjta-ne-bote/20%Monthly2019-03-14 16:41
https://americaneye.al/facebook-verifikon-me-shume-se-1-3-miliarde-llogari-te-rreme/20%Monthly2019-03-14 16:28
https://americaneye.al/policet-braktisin-luften-me-kartelin-per-tu-marre-me-studentet/20%Monthly2019-03-14 16:14
https://americaneye.al/cerekfinalet-e-champions-it-barcelona-synon-te-shmange-keto-dy-skuadra/20%Monthly2019-03-14 16:02
https://americaneye.al/fraksione-antiqeveritare-ne-ballkan-financohen-nga-rusia-per-destabilitet/20%Monthly2019-03-14 15:47
https://americaneye.al/mesazhi-i-massafres-dy-dite-para-protestes-gjeni-konsensus/20%Monthly2019-03-14 15:28
https://americaneye.al/trump-urdheron-pezullimin-e-avioneve-boeing-737-max-8-ne-shba/20%Monthly2019-03-14 15:19
https://americaneye.al/ps-refuzon-mandatet-e-pd/20%Monthly2019-03-14 15:05
https://americaneye.al/plakat-e-marsit-gojedhena-e-bukur-pse-moti-terbohet-kaq-keq/20%Monthly2019-03-14 14:55
https://americaneye.al/reportazh-jo-vetem-shqiptaret-edhe-serbet-bejne-gati-valixhet-per-ne-gjermani/20%Monthly2019-03-14 14:45
https://americaneye.al/ngjarja-ne-ish-bllok-ervin-mata-kerkese-prokurorise-dua-te-flas/20%Monthly2019-03-14 14:33
https://americaneye.al/dalja-e-britanise-nga-be-brukseli-mund-te-shtyje-afatin-deri-ne-vitin-2021/20%Monthly2019-03-14 14:27
https://americaneye.al/nojer-liverpuli-na-mundi-me-merite-ja-pse-gabova/20%Monthly2019-03-14 14:20
https://americaneye.al/sander-lleshaj-rikthen-drejtoret-qe-largoi-saimir-tahiri/20%Monthly2019-03-14 13:57
https://americaneye.al/michael-roth-atmosfera-ne-shqiperi-eshte-helmuar-veprimi-i-opozites-i-papergjegjshem/20%Monthly2019-03-14 22:01
https://americaneye.al/presidenti-i-pe-mussolini-ka-bere-gjera-te-mira-per-italine/20%Monthly2019-03-14 13:36
https://americaneye.al/basha-me-artistet-pushteti-kontrollohet-nga-pakicat-kriminale-dhe-oligarkike/20%Monthly2019-03-14 13:34
https://americaneye.al/nje-komb-i-zhytur-ne-korrupsion-mund-te-beje-president-nje-komedian/20%Monthly2019-03-14 13:27
https://americaneye.al/ekzekutohet-ne-dere-te-shtepise-bosi-i-familjes-mafioze-gambino/20%Monthly2019-03-14 13:26
https://americaneye.al/bsh-miraton-shitjen-e-dy-bankave-emra-te-rinj-ne-treg/20%Monthly2019-03-14 12:59
https://americaneye.al/kryemadhi-politika-shqiptare-nuk-ekziston/20%Monthly2019-03-14 12:54
https://americaneye.al/gati-aeroporti-me-ujevare-brenda-foto/20%Monthly2019-03-14 12:52
https://americaneye.al/tre-koincidencat-qe-rrisin-besimin-e-triumfit-te-juventusit-ne-champions/20%Monthly2019-03-14 12:32
https://americaneye.al/ministri-i-jashtem-grek-zgjerojme-vijen-bregdetare-pse-ngecen-negociatat-me-tiranen/20%Monthly2019-03-14 13:56
https://americaneye.al/messi-komplimenton-ronaldon-beri-dicka-magjike/20%Monthly2019-03-14 11:35
https://americaneye.al/panucci-publikon-listen-per-eliminatoret-nuk-mungojne-surprizat/20%Monthly2019-03-14 11:31
https://americaneye.al/realistja-nancy-pelosi/20%Monthly2019-03-14 11:21
https://americaneye.al/super-operacioni-rama-shkodra-sot-me-e-sigurt-se-asnjehere/20%Monthly2019-03-14 11:18
https://americaneye.al/facebook-peson-goditjen-me-te-madhe-ne-ekzistencen-e-vet/20%Monthly2019-03-14 11:12
https://americaneye.al/raporti-i-dash-mosndeshkueshmeria-i-njerezve-me-pushtet-problemi-me-i-madh-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-14 13:53
https://americaneye.al/dita-e-veres-bashkon-ramen-e-bashen-ne-elbasan-batuta-per-lalen-lulin-dhe-lalin/20%Monthly2019-03-14 13:01
https://americaneye.al/nendetesja-turke-mberrin-ne-durres/20%Monthly2019-03-14 10:38
https://americaneye.al/tirana-qyteti-me-cilesine-me-te-keqe-te-jeteses-ne-europe/20%Monthly2019-03-14 11:39
https://americaneye.al/detajet-e-operacionit-11-te-arrestuar-per-fajde-dhe-gjobevenie-ne-shkoder/20%Monthly2019-03-14 10:27
https://americaneye.al/fortesa-trump-nje-hap-me-afer-per-tu-realizuar-ne-poloni/20%Monthly2019-03-14 09:57
https://americaneye.al/bamiresi-misterioz-dhuron-para-ne-nje-fshat-te-spanjes/20%Monthly2019-03-14 09:00
https://americaneye.al/fotoja-qe-preku-gjithe-boten-femija-i-pastrehe-qe-bente-detyrat-nen-driten-e-nje-fast-food-i/20%Monthly2019-03-14 11:08
https://americaneye.al/rrefimi-prekes-i-regines-humbi-krahun-ne-tragjedine-e-gerdecit/20%Monthly2019-03-14 10:41
https://americaneye.al/egjipti-do-te-hetoje-kleopatren-e-rreme-nga-shqiperia-dhe-ballkani/20%Monthly2019-03-13 20:09
https://americaneye.al/dita-e-veres-neser-nis-me-shi/20%Monthly2019-03-13 20:00
https://americaneye.al/vuani-nga-migrena-pirsing-mund-tju-vije-ne-ndihme/20%Monthly2019-03-13 19:58
https://americaneye.al/zaev-tirana-nuk-e-ndihmoi-gruevskin/20%Monthly2019-03-14 10:41
https://americaneye.al/karaburun-sazan-llogora-nje-projekt-per-menaxhimin-e-zonave-te-mbrojtura-ne-vlore/20%Monthly2019-03-13 18:42
https://americaneye.al/non-grata-ne-ukraine-al-bano-karrisi-do-perdor-pasaporten-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 18:24
https://americaneye.al/raporti-i-dash-denimi-i-politikaneve-dhe-gjyqtareve-sporadik-dhe-jokonsistent/20%Monthly2019-03-14 10:41
https://americaneye.al/facebook-dhe-instagram-probleme-per-me-shume-se-nje-ore-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2019-03-13 18:10
https://americaneye.al/shtohen-tradhtaret-e-lsi-nimet-musai-ploteson-dokumentacion-per-deputet/20%Monthly2019-03-13 18:07
https://americaneye.al/instituti-shqiptar-i-medias-trajnon-20-gazetare-ne-akademine-e-medias-per-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2019-06-04 20:53
https://americaneye.al/skandalet-seksuale-skane-te-sosur-ne-kolumbi-pas-femrave-radha-e-arbitrave/20%Monthly2019-03-13 17:36
https://americaneye.al/basha-ne-diber-per-protesten-me-16-mars-ejani-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 17:25
https://americaneye.al/shkembimi-i-territoreve-haradinaj-bisedimet-dolen-nga-binaret/20%Monthly2019-03-13 17:24
https://americaneye.al/vetem-ushqimet-nuk-bien-shqiptaret-sakrifikojne-per-te-ngrene/20%Monthly2019-03-13 16:36
https://americaneye.al/lume-milionash-juve-feston-dyfish-pas-fitores-ndaj-atleticos/20%Monthly2019-03-13 16:32
https://americaneye.al/cfare-e-rrit-me-shume-jetegjatesine-paraja-apo-arsimimi-2/20%Monthly2019-03-13 16:32
https://americaneye.al/fitoi-lotarine-30-here-brenda-nje-dite-pothuajse-pesova-atak-ne-zemer/20%Monthly2019-03-13 16:03
https://americaneye.al/opozita-e-re-bashkon-votat-me-mazhorancen-miratojne-3-projektligjet/20%Monthly2019-03-13 15:57
https://americaneye.al/ndahen-greket-e-shqiperise-karamelo-kunder-dules-megjithate-e-mirekuptoj-kreun-e-pbdnj/20%Monthly2019-03-13 15:45
https://americaneye.al/greqia-le-pas-krizen-kryeson-per-rritjen-ekonomike-ne-eurozone/20%Monthly2019-03-13 15:42
https://americaneye.al/zogjte-apo-fytyren-imazhi-qe-pe-perpara-thote-shume-per-qendrimin-tend-ndaj-dashurise/20%Monthly2019-03-13 15:41
https://americaneye.al/elbasani-origjina-e-emrit-dhe-gjurmet-me-te-hershme/20%Monthly2019-03-13 15:40
https://americaneye.al/mendja-me-e-madhe-e-britanise-100-thenie-brilante-nga-oscar-wilde/20%Monthly2019-03-13 15:39
https://americaneye.al/zhvleresimi-i-sterlines-rritje-e-cmimeve-pasojat-ekonomike-te-nje-brexit-i-pa-marreveshje/20%Monthly2019-03-13 15:36
https://americaneye.al/as-ronaldo-e-as-bernardeschi-capello-zgjedh-me-te-mirin-e-juve-s/20%Monthly2019-03-13 15:24
https://americaneye.al/vendimi-per-dritan-dajtin-prokuroria-rekurs-ne-gjykaten-e-larte/20%Monthly2019-03-13 15:11
https://americaneye.al/urrejtje-etnike-ne-shkoder-anti-terrori-perplaset-me-prokurorine-per-ceremonine-serbo-malazeze/20%Monthly2019-03-13 15:08
https://americaneye.al/ndryshime-ne-polici-largohen-drejtoret-ne-tirane-vlore-dhe-fier/20%Monthly2019-03-13 14:59
https://americaneye.al/shkelqen-ronaldo-georgina-shperthen-ne-lot-foto/20%Monthly2019-03-13 14:51
https://americaneye.al/grafiku-i-pabesueshem-leonardo-di-caprio-nuk-lidhet-kurre-me-femra-mbi-25-vjec/20%Monthly2019-03-13 14:31
https://americaneye.al/masakra-tek-zogu-i-zi-apeli-le-ne-burg-per-jete-italianin/20%Monthly2019-03-13 14:01
https://americaneye.al/tragjedia-ne-etiopi-edhe-shqiperia-ndalon-avionet-boeing-737-8-dhe-737-9-max/20%Monthly2019-03-13 14:00
https://americaneye.al/aksidenti-ne-shkoder-vdes-nena-vajza-shtatzene-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-03-13 13:54
https://americaneye.al/icardi-po-luan-me-zjarrin-interi-mund-ti-djege-karrieren/20%Monthly2019-03-13 13:45
https://americaneye.al/ronaldo-rrembeu-shfaqjen-por-bernadeski-ishte-sekreti-i-permbysjes/20%Monthly2019-03-13 13:41
https://americaneye.al/pakti-me-greqine-rama-i-kerkon-berishes-100-mije-leke-demshperblim/20%Monthly2019-03-13 13:35
https://americaneye.al/abuzoi-me-femijet-denim-shembullor-per-kardinalin-australian/20%Monthly2019-03-13 13:22
https://americaneye.al/haradinaj-bisedimet-me-serbine-dolen-nga-binaret-me-diskutimet-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2019-03-13 13:15
https://americaneye.al/kryemadhi-heq-nga-lista-tradhtaret-kqz-te-mos-u-jape-mandatin-shqiptaret-kane-votuar-lsi-ne/20%Monthly2019-03-13 15:44
https://americaneye.al/jam-i-lsi-se-por-monika-kryemadhi-hakmerret-ndaj-lefter-kokes/20%Monthly2019-03-13 14:59
https://americaneye.al/zbulohet-paga-e-zidane-te-reali-do-paguhet-si-trajner-normal/20%Monthly2019-03-13 12:30
https://americaneye.al/ronaldo-e-festoi-tripleten-me-familjen-ne-restorant-e-presin-si-hero-video/20%Monthly2019-03-13 12:20
https://americaneye.al/pese-shenjat-dalluese-te-njerezve-emocionalisht-inteligjente/20%Monthly2019-03-13 12:14
https://americaneye.al/nuk-dorezoi-mandatin-lefter-koka-jam-pjese-e-lsi-se-marredheniet-me-kryemadhin-jane-te-mira/20%Monthly2019-03-13 12:36
https://americaneye.al/parajsat-fiskale-ke-shqiperia-ne-listen-gri-nen-monitorim-kete-vit/20%Monthly2019-03-13 12:01
https://americaneye.al/kush-e-ngre-encen-e-shkrete-ti-je-nje-kuve-trejsi-ngacmon-serish-encen-dhe-situata-u-nxeh-keq/20%Monthly2019-03-13 11:43
https://americaneye.al/njihuni-me-punen-e-cuditshme-ne-suedi-2000-euro-per-te-bere-idiotin/20%Monthly2019-03-13 11:36
https://americaneye.al/zaev-mesazh-bashes-edhe-une-isha-ne-opozite-por-kur-flisja-me-nderkombetaret/20%Monthly2019-03-13 13:59
https://americaneye.al/rritja-e-influences-ruse-ne-shqiperi-rama-moska-nuk-eshte-tifoze-e-be/20%Monthly2019-03-13 13:35
https://americaneye.al/rama-batuta-me-zaevin-presim-te-na-ftoni-ne-shtepi-dhe-te-na-paguani-dreken/20%Monthly2019-03-13 13:07
https://americaneye.al/perplasja-tek-petro-nini-rikthehet-ne-detyre-efektivja-e-shqiponjave/20%Monthly2019-03-13 10:44
https://americaneye.al/memorie-te-keqe-ka-nje-arsye/20%Monthly2019-03-13 10:42
https://americaneye.al/gylenistet-ndikimet-e-huaja-flet-kreu-i-ri-i-kmsh-se-si-u-zgjodha-ne-krye-te-myslimaneve-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 10:39
https://americaneye.al/deshtimi-madheshtor-i-planit-te-may-t-per-brexit-in/20%Monthly2019-03-13 10:27
https://americaneye.al/njihuni-me-peshkun-magjistar-zhduket-sa-hap-dhe-mbyll-syte-video/20%Monthly2019-03-13 10:25
https://americaneye.al/televizioni-gjerman-reklame-shqiperise-bukuria-e-pazbuluar-e-ballkanit/20%Monthly2019-03-13 10:20
https://americaneye.al/kush-eshte-gjyqtarja-qe-do-kete-ne-dore-fatin-e-saimir-tahirit/20%Monthly2019-03-13 10:14
https://americaneye.al/maliqi-sfidon-bashen-zura-vendin-tend-e-ke-mandatin-te-dhuruar/20%Monthly2019-03-13 10:11
https://americaneye.al/nuk-ndalet-rrjedhja-nga-lsi-nje-tjeter-pranon-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-03-13 11:10
https://americaneye.al/shqiptari-kapet-me-6-mln-euro-heroine-ne-itali/20%Monthly2019-03-13 10:00
https://americaneye.al/test-shpirteror-gjeja-e-pare-qe-shihni-do-tju-tregoje-se-cili-eshte-misioni-juaj-ne-toke/20%Monthly2019-03-13 09:41
https://americaneye.al/betohen-7-deputetet-e-rinj-te-opozites/20%Monthly2019-03-13 10:38
https://americaneye.al/udhetim-ne-plovdiv-kryeqytetin-europian-te-kultures-per-2019/20%Monthly2019-03-13 09:15
https://americaneye.al/prania-e-nje-maceje-ju-mbron-ju-dhe-shtepine-tuaj-nga-subjektet-negative/20%Monthly2019-03-13 08:59
https://americaneye.al/edhe-fshatrat-do-ti-kene-rruget-e-shtepite-me-adresa/20%Monthly2019-03-13 10:10
https://americaneye.al/zaev-sot-ne-tirane-axhenda-e-takimeve/20%Monthly2019-03-13 08:37
https://americaneye.al/ferdinand-mahnitet-nga-ronaldo-ai-eshte-zoti-i-gjalle-i-futbollit/20%Monthly2019-03-13 08:35
https://americaneye.al/parlamenti-britanik-rrezon-per-here-te-dyte-marreveshjen-e-brexit-it/20%Monthly2019-03-13 08:21
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-13-mars-2019/20%Monthly2019-03-12 22:49
https://americaneye.al/kush-eshte-tony-montana-shqiptari-qe-vrau-shokun-me-120-goditje-me-thike/20%Monthly2019-03-12 22:16
https://americaneye.al/ronaldo-i-magjishem-juventus-realizon-permbysjen-e-madhe/20%Monthly2019-03-13 13:08
https://americaneye.al/ronaldooooo-cr7-ndez-torinon-juventus-drejt-kualifikimit/20%Monthly2019-03-12 21:50
https://americaneye.al/spermbahet-juve-ronaldo-shenon-serish-gjithcka-ne-baraspeshe-me-atleticon/20%Monthly2019-03-12 21:20
https://americaneye.al/intervista-ministrja-e-financave-denaj-e-nisa-karrieren-si-gazetare-dhe-si-e-lashe-bursen-e-amerikes/20%Monthly2019-03-12 20:49
https://americaneye.al/gjurmet-e-komunizmit-ne-tirane-ekspozite-qe-tregon-30-vite-histori/20%Monthly2019-03-12 20:37
https://americaneye.al/ruset-spiunazh-aktiv-ne-shqiperi-diplomatet-duan-te-zbulojne-sekretet-ushtarake-dokumentet/20%Monthly2019-03-12 20:12
https://americaneye.al/merkel-kunder-macron-per-idene-e-rilindjes-europiane/20%Monthly2019-03-12 20:05
https://americaneye.al/a-eshte-plagjiature-videoklipi-shqiptar-i-kenges-ne-eurosong/20%Monthly2019-03-12 20:03
https://americaneye.al/menyra-qe-do-tju-ndihmojne-nese-vuani-nga-era-e-keqe-e-gojes/20%Monthly2019-03-12 19:54
https://americaneye.al/kupa-e-shqiperise-shperdoron-kukesi-teuta-feston-per-barazimin-2-2/20%Monthly2019-03-12 19:34
https://americaneye.al/ndikimi-rus-ne-shqiperi-dyshime-per-nje-skenar-te-ngjashem-me-velesin/20%Monthly2019-03-12 19:24
https://americaneye.al/preferoni-te-visheni-gjithmone-me-te-zeza-ja-profili-juaj-psikologjik/20%Monthly2019-03-12 19:14
https://americaneye.al/superfuqi-dhe-tre-blerje-keshtu-u-bind-zidane-per-tu-kthyer-ne-madrid/20%Monthly2019-03-12 18:52
https://americaneye.al/basha-paralajmeron-policine-nese-godisni-qytetaret-do-ta-paguani/20%Monthly2019-03-12 18:35
https://americaneye.al/tifozi-i-birmingham-perjashtohet-per-10-vite-nga-stadiumet/20%Monthly2019-03-12 18:18
https://americaneye.al/deputeti-i-ps-incidenti-tek-petro-nini-nuk-ka-lidhje-me-politiken/20%Monthly2019-03-12 18:04
https://americaneye.al/nga-plumbat-e-91-shit-te-kinematografia-italiane-historia-e-aktorit-shqiptar-te-squadra-antimafia/20%Monthly2019-03-12 18:01
https://americaneye.al/pranon-mandatin-e-deputetit-ralf-gjoni-nuk-mund-ti-sherbej-destabilizimit-te-vendit/20%Monthly2019-03-12 17:58
https://americaneye.al/konflikti-te-petro-nini-rama-nje-mesim-i-mire-per-policine-e-shtetit/20%Monthly2019-03-12 17:23
https://americaneye.al/haradinaj-thirrje-nderkombetareve-mjaft-me-presion-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-03-12 17:20
https://americaneye.al/zaev-viziton-neser-tiranen-zbardhet-axhenda-e-takimeve-zyrtare/20%Monthly2019-03-12 17:04
https://americaneye.al/formula-1-ndez-motoret-ne-fundjave-me-nje-risi-per-xhiron-me-te-shpejte/20%Monthly2019-03-12 17:03
https://americaneye.al/trendafili-i-eger-mrekullia-e-natyres-qe-sheron/20%Monthly2019-03-12 16:59
https://americaneye.al/partizani-ben-blofin-ne-kupe-humb-perballe-luftetarit/20%Monthly2019-03-12 16:52
https://americaneye.al/nena-harron-femijen-ne-terminal-avioni-kthehet-ne-aeroport/20%Monthly2019-03-12 16:38
https://americaneye.al/leng-thanash-per-pastrimin-e-veshkave/20%Monthly2019-03-12 16:20
https://americaneye.al/permbysje-e-juventusit-ja-parashikimi-i-mourinho-s/20%Monthly2019-03-12 16:06
https://americaneye.al/toka-eshte-e-sheshte-e-besojne-rreth-6-milione-amerikane/20%Monthly2019-03-12 15:49
https://americaneye.al/salah-do-te-sakrifikoja-ligen-e-kampioneve-per-endrren-e-liverpool-it/20%Monthly2019-03-12 15:23
https://americaneye.al/parate-pastrohen-ne-ndertim-38-mln-euro-te-pista-u-sekuestruan/20%Monthly2019-03-12 15:22
https://americaneye.al/edhe-ne-azi-te-cmendur-pas-rita-ores-foto/20%Monthly2019-03-12 14:59
https://americaneye.al/rrefimi-i-panucit-i-lumtur-ne-shqiperi-sonte-bej-tifo-per-juven/20%Monthly2019-03-12 14:47
https://americaneye.al/ish-keshilltari-i-metes-nuk-i-bindet-kryemadhit-pranon-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-03-12 14:33
https://americaneye.al/levizja-e-lire-drejt-be-se-cfare-ndryshon-per-shqiptaret-nga-viti-2021/20%Monthly2019-03-12 14:24
https://americaneye.al/25-shtetet-me-inteligjente-ne-bote/20%Monthly2019-03-12 14:11
https://americaneye.al/zidane-i-plotfuqishem-7-galaktiket-qe-mund-ti-bashkohen-realit/20%Monthly2019-03-12 14:00
https://americaneye.al/cristiano-ronaldo-nuk-me-mungon-spanja-dhe-as-real-madridi/20%Monthly2019-03-12 13:54
https://americaneye.al/tragjike-shqiptari-e-italiani-linden-dhe-vdiqeb-ne-te-njejten/20%Monthly2019-03-12 13:46
https://americaneye.al/shba-terheq-diplomatet-nga-venezuela-situata-e-pasigurt/20%Monthly2019-03-12 13:33
https://americaneye.al/da-vinci-udhetim-ne-gjurmet-e-nje-gjeniu/20%Monthly2019-03-12 13:30
https://americaneye.al/profesionet-me-te-mirepaguara-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-12 13:21
https://americaneye.al/pasagjerja-harron-femije-ne-terminal-avioni-ben-prapakthehu-ne-qiell/20%Monthly2019-03-12 13:15
https://americaneye.al/osbe-parlamenti-legjitim-te-votoje-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-03-12 12:58
https://americaneye.al/i-dehur-dhe-i-dhunshem-babai-50-vjecar-plagos-me-thike-vajzen-e-mitur/20%Monthly2019-03-12 12:53
https://americaneye.al/fotot-zemerthyese-e-vrane-pak-dite-para-dasmes-nusja-me-vello-ne-varrin-e-te-fejuarit/20%Monthly2019-03-12 12:50
https://americaneye.al/peru-aktori-i-njohur-salvador-del-solar-merr-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2019-03-12 12:31
https://americaneye.al/7-shtete-evropiane-mes-10-eksportuesve-me-te-medhenj-te-armeve-ne-bote/20%Monthly2019-03-12 12:22
https://americaneye.al/nuk-i-hapi-telefonin-shqiperise-talenti-i-milanit-zgjedh-kosoven/20%Monthly2019-03-12 12:11
https://americaneye.al/avioni-i-kompromisit-boing-737-max-sa-i-sigurte-eshte-ai/20%Monthly2019-03-12 11:52
https://americaneye.al/batutat-e-rames-me-presidentet-e-futbollit-kush-nuk-ka-leke-te-mbjelle-domate-ne-stadiume/20%Monthly2019-03-12 11:48
https://americaneye.al/sa-e-kemi-fuqine-ushtarake-renditemi-ne-vendin-e-92-te-ne-bote-frikesojme-me-artilerine/20%Monthly2019-03-12 11:33
https://americaneye.al/ukraina-e-perfshin-ne-listen-e-zeze-shqiptari-al-bano-nuk-kam-bere-asgje/20%Monthly2019-03-12 11:22
https://americaneye.al/jemi-turiste-ne-pranga-dy-korriere-shqiptare-kokaine-ne-itali/20%Monthly2019-03-12 11:19
https://americaneye.al/trafik-kokaine-nga-holanda-ne-itali-mes-te-arrestuarve-29-shqiptare/20%Monthly2019-03-12 11:16
https://americaneye.al/sasi-rekord-kokaine-ne-new-york/20%Monthly2019-03-12 11:14
https://americaneye.al/rama-me-studentet-e-punesuar-ndaluam-prurjet-e-tepsise/20%Monthly2019-03-12 10:57
https://americaneye.al/vrau-nenen-e-tre-femijeve-me-urdher-te-burrit-denohet-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2019-03-12 10:49
https://americaneye.al/o-zot-edhe-ju-keni-skuader-futbolli-rama-habitet-ne-mbledhjen-e-fshf/20%Monthly2019-03-12 10:45
https://americaneye.al/nasa-brenda-10-vjetesh-njeriu-do-te-rikthehet-ne-hene-video/20%Monthly2019-03-12 10:56
https://americaneye.al/guruja-indian-i-familjes-gjiknuri-jam-si-jezusi-gruaja-e-ish-ministrit-po-zbuloj-veten/20%Monthly2019-03-12 10:45
https://americaneye.al/basha-rama-ne-qiell-me-chartera-qytetaret-nuk-paguajne-dot-bileten-e-autobusit/20%Monthly2019-03-12 10:22
https://americaneye.al/brexit-shpetim-ne-minuten-e-fundit/20%Monthly2019-03-12 10:16
https://americaneye.al/merkel-dhe-macron-bashke-por-dhe-ndryshe-mbi-rilindjen-e-europes-ja-dallimet/20%Monthly2019-03-12 10:13
https://americaneye.al/sauditet-ofrojne-15-milion-euro-per-la-scala-n-salvini-jo-parase-arabe/20%Monthly2019-03-12 10:11
https://americaneye.al/ai-eshte-nje-perbindesh-denohet-me-burg-perjete-terroristi-i-brukselit/20%Monthly2019-03-12 10:06
https://americaneye.al/efektivja-e-shqiponjave-dje-mbrojti-pronen-sot-u-pezullua/20%Monthly2019-03-12 10:27
https://americaneye.al/gazi-lotsjelles-ne-protesta-lleshaj-berisha-e-bleu-ne-izrael-pas-21-janarit/20%Monthly2019-03-12 10:46
https://americaneye.al/harroni-shpesh-ate-se-cfare-doni-te-thoni-ja-pse-ju-ndodh/20%Monthly2019-03-12 09:51
https://americaneye.al/humb-aeroplanin-per-2-minuta-por-greku-eshte-sot-njeriu-me-fatlum-ne-bote/20%Monthly2019-03-12 09:27
https://americaneye.al/tre-super-blerje-dhe-pushtet-absolut-keshtu-perez-bindi-zidane-te-rikthehet/20%Monthly2019-03-12 09:00
https://americaneye.al/tirana-mes-qyteteve-me-te-lira-te-europes-por-jo-per-shqiptaret/20%Monthly2019-03-12 10:46
https://americaneye.al/7-perfitimet-e-kombinimit-limon-kanelle/20%Monthly2019-03-12 08:48
https://americaneye.al/rikthehen-reshjet-e-bores-ne-vend/20%Monthly2019-03-12 10:22
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-12-mars-2019/20%Monthly2019-03-11 21:55
https://americaneye.al/njihuni-me-qytetet-me-magjike-te-europes-foto/20%Monthly2019-03-11 21:41
https://americaneye.al/krokodili-numer-2-gazetarja-be-do-ndermjetesoje-marreveshje-mes-rames-dhe-bashes/20%Monthly2019-03-11 21:36
https://americaneye.al/amarda-i-nxjerr-te-palarat-ermal-mamaqit/20%Monthly2019-03-11 21:24
https://americaneye.al/salianji-forcat-operacionale-kane-pergjuar-bashen-kikia-se-mos-del-si-babalja/20%Monthly2019-03-11 21:10
https://americaneye.al/pas-zidanes-hidhet-ideja-e-rikthimit-te-bujshem-te-ronaldos/20%Monthly2019-03-11 21:04
https://americaneye.al/maliqi-lista-e-pd-do-te-plotesohet-me-43-mandate/20%Monthly2019-03-11 20:54
https://americaneye.al/allegri-besojme-te-permbysja-pse-nuk-do-luaj-me-4-sulmues/20%Monthly2019-03-11 20:38
https://americaneye.al/zidane-u-riktheva-ne-shtepi-nuk-eshte-momenti-per-te-folur-mbi-nje-rikthim-te-ronaldos/20%Monthly2019-03-11 20:30
https://americaneye.al/rudina-hajdari-e-peson-si-i-ati-pd-ja-e-perjashton-pasi-nuk-dogji-mandatin/20%Monthly2019-03-11 20:20
https://americaneye.al/ofendoi-sovranin-e-shtetit-denohet-me-33-vjet-burg-aktivistja/20%Monthly2019-03-11 19:58
https://americaneye.al/vendimi-i-hajdarit-balla-tradhtare-qe-kane-tradhtuar-besimin-e-popullit/20%Monthly2019-03-11 20:24
https://americaneye.al/rama-per-libero-nuk-jam-ducja-be-hipokrite-ndaj-emigranteve-italia-te-ankohet/20%Monthly2019-03-12 10:04
https://americaneye.al/te-gjithe-mesojne-gjermanisht-madje-edhe-radhe-pritjeje-per-kurse/20%Monthly2019-03-11 19:10
https://americaneye.al/deputetja-e-ps-blerina-gjylameti-erdha-ne-jete-sepse-familja-donte-djale/20%Monthly2019-03-11 18:51
https://americaneye.al/zbardhet-vendimi-per-dritan-dajtin-269-faqet-qe-i-hoqen-denimin-e-perjetshem/20%Monthly2019-03-11 21:13
https://americaneye.al/ushqimi-me-i-mire-ne-bote-kuzhinat-greke-e-italiane-me-te-shijshmet/20%Monthly2019-03-11 18:29
https://americaneye.al/kengetari-italian-me-nenshtetesi-shqiptare-non-grata-ne-ukraine/20%Monthly2019-03-11 18:10
https://americaneye.al/presidenti-nuk-dekreton-ligjet-me-emrin-maqedonia-e-veriut/20%Monthly2019-03-11 18:08
https://americaneye.al/ku-fshihej-mullah-omari-e-zbulon-libri-i-gazetares-holandeze/20%Monthly2019-03-11 18:07
https://americaneye.al/ekonomia-turke-hyn-ne-recesion-pas-nje-dekade-shkak-kolapsi-i-lires/20%Monthly2019-03-11 18:05
https://americaneye.al/tensioni-tek-petro-nini-shkarkohet-drejtori-i-policise-se-tiranes/20%Monthly2019-03-11 17:56
https://americaneye.al/marrja-e-pushtetit-jashte-rradhe-nje-pune-e-koklavitur/20%Monthly2019-03-11 17:49
https://americaneye.al/nuk-e-shes-shpirtin-tim-rudina-i-kujton-pd-se-azem-hajdarin-e-perjashtuat-dy-here-tim-ate/20%Monthly2019-03-11 17:41
https://americaneye.al/zyrtare-zidane-rikthehet-te-reali-i-madridit/20%Monthly2019-03-11 17:35
https://americaneye.al/inter-dhe-milan-gati-te-braktisin-san-siron/20%Monthly2019-03-11 17:18
https://americaneye.al/mesi-nuk-do-te-thoja-jo-nese-do-te-me-propozonin-kandidate-ne-shkoder/20%Monthly2019-03-11 17:12
https://americaneye.al/rudina-hajdari-tregon-pse-nuk-e-djeg-mandatin-une-nuk-e-shes-shpirtin-tim/20%Monthly2019-03-11 20:20
https://americaneye.al/pse-nuk-duhet-te-qarkullojne-makinat-rreth-e-rrotull-shkollave/20%Monthly2019-03-11 16:37
https://americaneye.al/nese-beni-kete-gabim-ne-palester-nuk-do-te-bini-kurre-ne-peshe/20%Monthly2019-03-11 16:28
https://americaneye.al/cfare-e-rrit-me-shume-jetegjatesine-paraja-apo-arsimimi/20%Monthly2019-03-11 16:23
https://americaneye.al/ekstazia-njihuni-me-drogen-e-dashurise-efektet-e-saj/20%Monthly2019-03-11 16:10
https://americaneye.al/12-fakte-interesante-per-gjalpin-e-kikirikut/20%Monthly2019-03-11 15:54
https://americaneye.al/rigjykimi-i-izet-haxhise-gjykatesit-e-krimeve-te-renda-vendosin-me-18-mars/20%Monthly2019-03-11 15:27
https://americaneye.al/venezuele-80-foshnje-vdiqen-nga-mungesa-e-energjise-elektrike/20%Monthly2019-03-11 15:24
https://americaneye.al/kush-ishte-njeriu-me-i-pasur-qe-ka-jetuar-ndonjehere/20%Monthly2019-03-11 15:16
https://americaneye.al/prokuroria-dorezon-ne-gjykate-dosjen-per-saimir-tahirin/20%Monthly2019-03-11 15:03
https://americaneye.al/vlerat-ushqimore-te-boronicave-te-veriut-te-shqiperise/20%Monthly2019-03-11 14:45
https://americaneye.al/rusia-po-rrit-ndikimin-ne-shqiperi-kreu-i-shish-paraqet-ne-kuvend-raportin-sekret/20%Monthly2019-03-11 14:31
https://americaneye.al/perplasja-me-banoret-te-petro-nini-lleshaj-kritikon-policine-rama-e-trishtueshme/20%Monthly2019-03-11 14:07
https://americaneye.al/aksidenti-ne-itali-i-riu-shqiptar-nga-durresi-humb-jeten/20%Monthly2019-03-11 13:56
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-peshqve/20%Monthly2019-03-11 13:44
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-ujorit/20%Monthly2019-03-11 13:23
https://americaneye.al/nga-gjici-te-halili-e-takaj-zbardhet-kerkesat-per-kryeministrin-rama/20%Monthly2019-03-11 13:04
https://americaneye.al/kina-bllokon-modelin-e-avionit-te-tragjedise-ne-etiopi/20%Monthly2019-03-11 12:58
https://americaneye.al/may-serish-ne-telashe-konservatoret-i-kerkojne-te-anuloje-votimin-e-planit/20%Monthly2019-03-11 12:54
https://americaneye.al/vendimi-i-kqz-ja-kush-e-zevendeson-lulzim-bashen-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-11 12:51
https://americaneye.al/amerika-hyn-ne-skene-importuesi-i-vetem-dhe-me-i-madh-i-armeve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-11 12:40
https://americaneye.al/6-arsye-shkencore-pse-e-hena-eshte-nje-dite-e-keqe/20%Monthly2019-03-11 12:07
https://americaneye.al/11-gjerat-qe-gjermania-i-ben-me-mire-se-kushdo-tjeter/20%Monthly2019-03-11 12:03
https://americaneye.al/shteti-me-i-vogel-i-be-7-kuriozitete-qe-duhet-te-dini-per-malten/20%Monthly2019-03-11 11:47
https://americaneye.al/panucci-mohon-kontaktet-me-romen-nuk-me-kane-telefonuar/20%Monthly2019-03-11 11:41
https://americaneye.al/receta-me-7-pika-e-dukes-ja-si-duhet-ta-ndryshojme-futbollin-shqiptar/20%Monthly2019-03-11 11:20
https://americaneye.al/grida-duma-le-kostumin-e-politikanes-shfaqet-si-motoriste-neper-tirane-foto/20%Monthly2019-03-11 11:08
https://americaneye.al/nje-tjeter-kandidat-i-pd-kerkon-te-marre-mandatin-ne-kqz/20%Monthly2019-03-11 10:59
https://americaneye.al/rama-me-planin-e-margaret-thatcher-burg-deri-ne-3-vjet-kush-shkel-ne-fushe/20%Monthly2019-03-11 15:02
https://americaneye.al/historia-fale-ketij-gjeniu-bota-na-quan-albania/20%Monthly2019-03-11 10:35
https://americaneye.al/kush-ishte-kolegu-qe-perndiqte-eqrem-cabejn-me-urdher-te-sigurimit-te-shtetit/20%Monthly2019-03-11 10:27
https://americaneye.al/zgjedhjet-vendore-zbulohen-kandidatet-e-ps-se-per-bashkite-emrat/20%Monthly2019-03-11 10:18
https://americaneye.al/rilindja-europiane-kramp-karrenbauer-i-pergjigjet-macronit-keshtu-reformohet-be/20%Monthly2019-03-11 12:49
https://americaneye.al/tension-tek-petro-nini-familjaret-shtrihen-ne-rruge-duan-te-na-shembin-banesen/20%Monthly2019-03-11 09:27
https://americaneye.al/lexon-deri-ne-fund-kontraten-e-sigurimit-te-jetes-behet-e-pasur/20%Monthly2019-03-11 09:01
https://americaneye.al/aksidenti-i-dyte-fatal-ne-6-muaj-bota-e-aviacionit-ne-ankth-nga-boeing-737-8-max-i-ri/20%Monthly2019-03-11 09:02
https://americaneye.al/kqz-u-jep-sot-mandatin-6-kandidateve-te-rinj-nga-listat-e-pd-dhe-lsi/20%Monthly2019-03-11 08:48
https://americaneye.al/fshehje-pasurie-shkarkohet-kryetari-i-gjykates-se-tropojes/20%Monthly2019-03-11 08:47
https://americaneye.al/ajo-qe-i-kerkoi-grim-mbretereshes-angleze-safija-nje-grua-shqiptare-me-ndikim-te-madh-ne-oborrin-e-sulltanit/20%Monthly2019-03-11 08:35
https://americaneye.al/kafshate-qe-skaperdihet-asht-or-vlla-mjerimi-shqiptaret-jetojne-per-tu-ushqyer/20%Monthly2019-03-11 08:31
https://americaneye.al/dua-lipa-nuk-ndalet/20%Monthly2019-03-11 08:34
https://americaneye.al/cili-eshte-kuptimi-i-shprehjes-latine-o-tempora-o-mores/20%Monthly2019-03-11 08:01
https://americaneye.al/misteri-me-i-madh-i-gjermanise-cfare-ka-ndodhur-me-rebeccan-15-vjecare-nga-berlini/20%Monthly2019-03-10 22:40
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-11-mars-2019/20%Monthly2019-03-10 22:25
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-hand-argumentet-e-bashes-ne-vjene-nuk-ishin-bindese/20%Monthly2019-03-11 10:26
https://americaneye.al/me-thuaj-shenjen-e-horoskopit-te-te-tregoj-anen-tende-te-panjohur/20%Monthly2019-03-10 21:17
https://americaneye.al/aktorja-rrefen-skenat-e-dashurise-ne-filmin-eja-regjisori-erdhi-ne-shtepi-per-te-bindur-prinderit/20%Monthly2019-03-10 20:56
https://americaneye.al/peshk-apo-fytyre-njeriu-ajo-qe-pe-ne-fillim-zbulon-gjendjen-tende-te-brendshme/20%Monthly2019-03-10 20:41
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-akrepit/20%Monthly2019-03-10 20:05
https://americaneye.al/basha-me-ramen-ne-qeveri-negociatat-nuk-hapen/20%Monthly2019-03-11 15:03
https://americaneye.al/kush-eshte-super-xheloz-dhe-kush-thote-me-shpesh-te-dua-orinda-huta-befason-me-pergjigjen/20%Monthly2019-03-10 19:22
https://americaneye.al/aksident-i-rende-ne-peshkopi-humb-jeten-cifti-i-bashkeshorteve/20%Monthly2019-03-10 19:17
https://americaneye.al/dhjete-fakte-qe-duhet-te-dini-per-turkmenistanin/20%Monthly2019-03-10 19:11
https://americaneye.al/astrologjia-mjekesore-pika-e-dobet-e-trupit-tuaj-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-03-10 18:49
https://americaneye.al/kolosi-i-rodit-si-u-ndertua-nje-nga-7-mrekullite-e-botes-antike/20%Monthly2019-03-10 18:28
https://americaneye.al/zgjidh-nje-flutur-dhe-zbulo-anen-e-fshehte-te-personalitetit-tend/20%Monthly2019-03-10 18:09
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-zbuloni-csurpriza-kane-parashikuar-yjet-per-datat-11-17-mars/20%Monthly2019-03-10 17:49
https://americaneye.al/rikthehet-shiu-dhe-debora-temperaturat-zbresin-deri-ne-5c/20%Monthly2019-03-11 08:49
https://americaneye.al/cfare-pakujdesie-nena-harron-femijen-mbi-kabine-ecen-me-97-km-ne-ore-video/20%Monthly2019-03-10 16:57
https://americaneye.al/instagramo-mania-rruga-piktoreske-ne-paris-merr-vendimin-drastik/20%Monthly2019-03-10 16:08
https://americaneye.al/inter-e-kthen-ditelindjen-ne-feste/20%Monthly2019-03-10 16:08
https://americaneye.al/kush-ishin-vikinget-pse-u-shfaqen-befas-ne-faqet-e-historise-fama-300-vjecare-dhe-zhdukja/20%Monthly2019-09-16 09:30
https://americaneye.al/doni-te-jeni-te-suksesshem-mos-i-humbisni-keto-51-thenie-frymezuese/20%Monthly2019-03-10 16:03
https://americaneye.al/trajneri-i-ri-te-reali-murinjo-kryeson-listen-por-perez-ka-nje-tjeter-te-preferuar/20%Monthly2019-03-10 16:00
https://americaneye.al/basha-mbledh-kryesine-per-ramen-asnje-minute-qetesi/20%Monthly2019-03-10 15:41
https://americaneye.al/rikuperohet-kosta-por-mbrojtja-e-juves-ne-alarm-alegri-me-dilema-ndaj-atletikos/20%Monthly2019-03-10 15:37
https://americaneye.al/demokracia-amerikanet-zgjedhin-nje-dhi-per-kryetar-komune/20%Monthly2019-03-10 15:10
https://americaneye.al/solskjaer-do-te-qendroje-gjate-tek-united-zbulohet-levizja-e-anglezeve/20%Monthly2019-03-10 15:09
https://americaneye.al/rike-roci-nis-plazhin-huton-banoret-e-ksamilit-foto/20%Monthly2019-03-10 14:50
https://americaneye.al/tragjedia-e-nje-familjeje-shqiptare-nga-nje-i-dehur-italian-nderhyn-edhe-politika/20%Monthly2019-03-10 14:43
https://americaneye.al/incidenti-ne-avionin-stamboll-new-york-flet-deshmitari-shqiptar-mendova-se-do-te-vdisja-iu-luta-zotit/20%Monthly2019-03-10 14:33
https://americaneye.al/heroina-blihet-me-liste-prokuroria-zbulon-borxhlinjte-e-droges-ne-tirane/20%Monthly2019-03-10 14:29
https://americaneye.al/aleatet-e-pd-thyejne-vendimin-per-mandatet-ja-kush-jane-rebelet/20%Monthly2019-03-10 14:23
https://americaneye.al/balla-jo-negociata-ne-kurriz-te-demokracise/20%Monthly2019-03-10 14:20
https://americaneye.al/kryemadhi-nuk-kemi-asgje-personale-me-ramen-por-me-deshtimet-e-tij/20%Monthly2019-03-10 14:06
https://americaneye.al/klosi-ska-asnje-leje-per-ndertim-tec-i-ne-korce/20%Monthly2019-03-10 14:03
https://americaneye.al/e-verteta-e-tmerrshme-pas-murosjes-se-shqiptarit-ne-itali-ja-mafiozja-qe-urdheroi-vrasjen/20%Monthly2019-03-10 14:41
https://americaneye.al/surprizon-panucci-le-jashte-grumbullimit-lenjanin-reagon-mbrojtesi/20%Monthly2019-03-10 13:45
https://americaneye.al/si-do-sillej-po-te-ishte-kryeministre-dhe-a-do-te-bente-foto-nudo-grida-duma-ja-si-do-veproja/20%Monthly2019-03-10 13:45
https://americaneye.al/kryebashkiaku-filo-leter-ministrit-klosi-jo-ndertimit-te-tec-it-ne-korce/20%Monthly2019-03-10 13:30
https://americaneye.al/studimi-cfare-duhet-te-konsumoni-per-jetegjatesine-e-trurit/20%Monthly2019-03-10 13:23
https://americaneye.al/para-nje-viti-i-nderroi-jete-nena-bukuria-kerkon-te-bashkoje-babane-e-saj-me-femren-qe-ai-dashuron/20%Monthly2019-03-10 13:22
https://americaneye.al/koreja-e-veriut-zhvillon-zgjedhjet-partia-shtet-fiton-100/20%Monthly2019-03-10 13:19
https://americaneye.al/maduro-falenderon-ushtrine-mposhti-grushtin-e-shtetit/20%Monthly2019-03-10 13:12
https://americaneye.al/goditi-me-gure-policin-gjate-protestes-ne-fier-arrestohet-inspektori-i-bashkise-mallakaster/20%Monthly2019-03-10 13:08
https://americaneye.al/20-dite-larg-brexit-cfare-ndodh-nese-ska-marreveshje/20%Monthly2019-03-10 13:14
https://americaneye.al/cfare-tregon-forma-e-hundes-per-karakterin-tend/20%Monthly2019-03-10 12:21
https://americaneye.al/nga-ku-nis-dhe-ku-mbaron-deti-jon/20%Monthly2019-03-10 11:35
https://americaneye.al/furtune-ne-polici-firmoset-largimi-i-3-drejtoreve/20%Monthly2019-03-10 11:22
https://americaneye.al/a-flene-zogjte-gjate-fluturimit/20%Monthly2019-03-10 11:01
https://americaneye.al/droge-nga-turqia-shqiperia-dhe-italia-20-te-arrestuar-mes-tyre-dhe-engjellushja-emrat/20%Monthly2019-03-10 10:36
https://americaneye.al/ste-votojne-se-je-e-bukur-femrat-jane-xheloze-grida-duma-e-vertete-por-une-mbijetova/20%Monthly2019-03-10 10:28
https://americaneye.al/javen-e-ardhshme-perkeqesohet-moti-kapiteneria-durres-thirrje-te-merren-masa/20%Monthly2019-03-10 10:19
https://americaneye.al/asnje-i-mbijetuar-pas-rrezimit-te-avionit-me-157-persona/20%Monthly2019-03-10 11:17
https://americaneye.al/11-kafshe-te-cuditshme-per-te-cilat-me-siguri-nuk-keni-degjuar-kurre-foto/20%Monthly2019-03-10 10:10
https://americaneye.al/shkenca-nje-gote-vere-e-kuqe-e-barabarte-me-nje-ore-palester/20%Monthly2019-03-10 09:52
https://americaneye.al/plakja-e-popullsise-ne-shqiperi-bizneset-qe-lulezojne-dhe-ato-qe-rrezikohen/20%Monthly2019-03-10 09:31
https://americaneye.al/beso-por-verifiko-50-thenie-per-te-mos-u-humbur-nga-ronald-reagan/20%Monthly2019-03-10 09:23
https://americaneye.al/frika-e-gjermanise-ndaj-kines/20%Monthly2019-03-10 09:22
https://americaneye.al/cfare-e-ben-jeten-me-te-gjate-paraja-apo-arsimimi/20%Monthly2019-03-10 09:07
https://americaneye.al/lengu-domate-shalqi-parandalim-i-shkelqyeshem-i-kancerit-ne-veshka/20%Monthly2019-03-10 08:56
https://americaneye.al/zbulohet-barriera-e-pare-koralore-ne-mesdhe-zgjat-nga-pulia-ne-otranto/20%Monthly2019-03-10 11:20
https://americaneye.al/pabesia-profili-i-nje-tradhetari/20%Monthly2019-03-09 22:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-10-mars-2019/20%Monthly2019-03-09 21:56
https://americaneye.al/kanadaja-ne-krize-kryeministri-trudeau-renie-popullariteti/20%Monthly2019-03-09 21:16
https://americaneye.al/nxenesve-te-klases-se-5-te-ne-biologji-u-mesohet-hashashi-foto/20%Monthly2019-03-09 21:10
https://americaneye.al/java-e-17-e-protestave-te-jelekeve-te-verdhe-ne-france-bie-pjesemarrja/20%Monthly2019-03-09 20:49
https://americaneye.al/politikani-serbo-boshnjak-tirane-sarajeve-podgorice-300-te-dyshuar-si-filoruse/20%Monthly2019-03-09 20:23
https://americaneye.al/u-diskutua-per-ndarjen-nga-bashkeshorti-dhe-largimin-prej-top-channel-arbana-osmani-thyen-heshtjen/20%Monthly2019-03-09 20:21
https://americaneye.al/murrizi-basha-po-devijon-nga-kauza-e-16-shkurtit/20%Monthly2019-03-09 20:19
https://americaneye.al/levizje-ne-policine-e-fierit-nje-dite-pas-protestave/20%Monthly2019-03-09 19:51
https://americaneye.al/dieta-mitet-e-rreme-per-te-qendruar-ose-kthyer-ne-forme/20%Monthly2019-03-09 19:49
https://americaneye.al/vojtila-agca-pas-atentatit-te-papa-xhovanit-para-39-vjetesh/20%Monthly2019-03-09 19:48
https://americaneye.al/majko-po-shikojme-mekanizmin-kushtetues-per-prezantimin-e-diaspores-ne-parlament/20%Monthly2019-03-09 19:45
https://americaneye.al/mjeket-keshillojne-te-perdoren-me-shume-ilace-kunder-tensionit/20%Monthly2019-03-09 19:38
https://americaneye.al/haradinaj-ngjit-bjeshket-por-cfare-mesazhi-fsheh-bluza-e-tij-per-shba/20%Monthly2019-03-10 10:34
https://americaneye.al/vrasje-me-arme-zjarri-ne-peqin-humb-jeten-nje-person/20%Monthly2019-03-09 19:15
https://americaneye.al/foto-qe-te-lene-pa-fryme-shikoni-natyren-mahnitese-te-skocise-foto/20%Monthly2019-03-09 19:04
https://americaneye.al/presidenti-i-shoqates-se-arbitrave-pa-policine-nuk-kthehemi-te-gjykojme/20%Monthly2019-03-09 18:55
https://americaneye.al/gazetari-grek-i-magjepsur-nga-video-rrembehu-nga-shqiperia-fton-greket-te-marrin-shembull/20%Monthly2019-03-09 18:49
https://americaneye.al/nishani-si-ylli-bufi-ne91-pas-dy-muajsh-ska-rroga-e-pensione/20%Monthly2019-03-09 18:24
https://americaneye.al/faksimile-a-i-ka-pe%cc%88rfunduar-studimet-basha-5-vite-per-vitin-e-pare/20%Monthly2019-03-09 18:08
https://americaneye.al/basha-rikonfirmon-mziun-ne-kamez-por-per-cilat-zgjedhje/20%Monthly2019-03-09 18:04
https://americaneye.al/bayerni-luan-tenis-me-wolfsburgun-dhe-merr-kreun-e-renditjes/20%Monthly2019-03-09 17:55
https://americaneye.al/vendet-qe-konsumojne-me-shume-alkool-kryeson-kievi/20%Monthly2019-03-09 17:42
https://americaneye.al/venezuela-ne-erresire-maduro-akuzon-opoziten-dhe-shba-te/20%Monthly2019-03-09 17:37
https://americaneye.al/balla-nuk-ka-asnje-shans-qe-shqiperia-te-kthehet-ne-1997/20%Monthly2019-03-09 17:59
https://americaneye.al/sondazhi-qe-trazon-europen-e-djathta-ekstreme-do-te-dyfishoje-numrin-ne-pe/20%Monthly2019-03-09 17:00
https://americaneye.al/trageti-turistik-perplaset-me-krijesen-e-panjohur-dhjetera-te-plagosur/20%Monthly2019-03-09 16:52
https://americaneye.al/eksportuesi-me-i-madh-i-makinave-ne-shba-eshte-gjerman/20%Monthly2019-03-09 16:50
https://americaneye.al/sherri-me-presidentin-perez-sergio-ramos-drejt-transferimit-ne-itali/20%Monthly2019-03-09 16:46
https://americaneye.al/spalletti-fokusi-im-eshte-te-skuadra-mos-me-pyesni-per-icardi-n/20%Monthly2019-03-09 16:42
https://americaneye.al/bayern-zbut-ujqerit-dortmund-shpeton-ne-fund/20%Monthly2019-03-09 16:38
https://americaneye.al/10-minuta-drejt-lumturise/20%Monthly2019-03-09 16:17
https://americaneye.al/a-ka-pasur-ndonjehere-jete-ne-hene/20%Monthly2019-03-09 16:07
https://americaneye.al/si-u-krijuan-njerezit-qe-jane-sot/20%Monthly2019-03-09 15:29
https://americaneye.al/vaji-i-kanelles-pse-eshte-i-mire-per-zemren-dhe-shendetin-seksual/20%Monthly2019-03-09 15:05
https://americaneye.al/sondazhi-francezet-kombi-me-i-irrituar-europian/20%Monthly2019-03-09 14:28
https://americaneye.al/rekord-i-ri-116-vjecarja-nga-japonia-personi-me-i-moshuar-ne-bote/20%Monthly2019-03-09 14:00
https://americaneye.al/zbulohen-tre-kushtet-e-icardit-per-te-luajtur-serish-me-interin/20%Monthly2019-03-09 13:33
https://americaneye.al/amerikanet-duhet-te-marrin-vize-per-te-hyre-ne-be-duke-nisur-nga-viti-2021/20%Monthly2019-03-09 13:31
https://americaneye.al/lufte-mbi-kofano-15-plumba-mbi-hajdutin-e-makines-video/20%Monthly2019-03-09 12:56
https://americaneye.al/bleu-deputetet-e-rinj-rama-une-i-vura-ne-listen-e-lulit/20%Monthly2019-03-09 12:53
https://americaneye.al/kapet-ne-tirane-anetari-i-grupit-bajri/20%Monthly2019-03-09 13:26
https://americaneye.al/zhduket-nje-12-vjecare-ne-durres-policia-kerkon-ndihme/20%Monthly2019-03-09 12:47
https://americaneye.al/zgjodhi-kombetaren-greke-durmishaj-nuk-mund-te-kafshosh-kurre-nje-dore-qe-te-ndihmon/20%Monthly2019-03-09 12:44
https://americaneye.al/nga-po-financohet-bumi-i-ndertimit-dhe-si-po-fryhen-cmimet-e-apartamenteve/20%Monthly2019-03-09 12:34
https://americaneye.al/nje-grua-fiton-konkursin-nderkombetar-te-dirigjenteve-ne-tirane/20%Monthly2019-03-09 12:24
https://americaneye.al/kur-gazeta-franceze-botonte-emrat-e-gjeneraleve-serbe-per-krimet-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2019-03-09 12:21
https://americaneye.al/kryemadhi-e-sigurt-ndizni-motoret-kemi-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-03-09 12:17
https://americaneye.al/i-vuri-thiken-ne-fyt-gruas-debohet-shqiptari-qe-tmerroi-britanine/20%Monthly2019-03-09 12:15
https://americaneye.al/rama-po-te-merrej-zoti-me-zgjedhjet-monikes-i-kishte-rene-rrufeja/20%Monthly2019-03-09 11:42
https://americaneye.al/rama-pd-nuk-fiton-dot-as-bashkite-qe-ka/20%Monthly2019-03-09 16:58
https://americaneye.al/falen-kamatevonesat-e-qytetareve-lame-80-e-pronave-te-regjistruara-rezultojne-me-gabime/20%Monthly2019-03-09 11:31
https://americaneye.al/basha-ne-ish-bllok-marrin-me-shume-ndihme-ekonomike-se-ne-pakuqan/20%Monthly2019-03-09 12:46
https://americaneye.al/hygerta-sako-nuk-dua-te-jem-me-miss-me-fyejne-inteligjencen/20%Monthly2019-03-09 10:46
https://americaneye.al/protesta-ne-fier-perfundon-ne-spital-nje-efektiv-i-fnsh/20%Monthly2019-03-09 10:38
https://americaneye.al/pyetja-me-e-debatuar-ne-disiplinen-e-evolucionit-ku-evoluoi-njeriu/20%Monthly2019-03-09 10:32
https://americaneye.al/gazetari-qe-zbuloi-operacionin-ronaldo-guardiola-ka-firmosur-kontrate-4-vjecare-me-juven/20%Monthly2019-03-09 10:07
https://americaneye.al/6-deputete-te-tjere-do-te-marrin-diten-e-hene-mandatet-nga-kqz/20%Monthly2019-03-09 12:15
https://americaneye.al/shba-paralajmerojne-pasoja-te-renda-per-turqine/20%Monthly2019-03-09 09:49
https://americaneye.al/jorge-mendes-i-ofron-juves-supertalentin-e-kerkuar-me-ngulm-nga-reali/20%Monthly2019-03-09 09:46
https://americaneye.al/fier-digjet-makina-e-biznesmenit-policia-nis-hetimet/20%Monthly2019-03-09 09:22
https://americaneye.al/strategjia-per-sigurine-rrugore-balluku-zgjidhje-problematikave-ne-akset-rrugore/20%Monthly2019-03-09 09:14
https://americaneye.al/ligji-i-gravitetit-a-ra-me-te-vertete-molla-mbi-koken-e-isak-njuton/20%Monthly2019-03-09 08:46
https://americaneye.al/zgjidh-nje-grua-dhe-zbulo-keshillen-qe-ka-per-ty/20%Monthly2019-03-08 22:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-9-mars-2019/20%Monthly2019-03-08 22:01
https://americaneye.al/lul-i-ke-hyre-detit-ne-kembe-perendimoret-i-ke-kunder-basha-canit-tani-ia-fute-kot/20%Monthly2019-03-08 21:51
https://americaneye.al/cfare-eshte-aura-e-njeriut/20%Monthly2019-03-08 21:26
https://americaneye.al/shqiperia-ofron-turizmin-prezantohet-ne-panairin-e-berlinit-mes-180-shteteve/20%Monthly2019-03-08 20:58
https://americaneye.al/urani-vendoset-ne-shenjen-e-demit-pas-7-vitesh-behuni-gati-per-ndryshime-rrenjesore/20%Monthly2019-03-08 20:46
https://americaneye.al/cila-eshte-koha-e-duhur-per-te-ngrene-darke/20%Monthly2019-03-08 20:18
https://americaneye.al/objekte-te-lashtesise-me-teknologji-te-pashpjegueshme/20%Monthly2019-03-08 20:12
https://americaneye.al/real-madrid-zgjedh-trajnerin-te-henen/20%Monthly2019-03-08 19:52
https://americaneye.al/solskjaer-fiton-stolin-e-united/20%Monthly2019-03-08 19:31
https://americaneye.al/efikas-por-jo-titullar-goal-vlereson-xherdan-shaqirin/20%Monthly2019-03-08 19:13
https://americaneye.al/duhet-te-qendroni-ne-parlament-deputeti-i-djathte-gjerman-mision-vezhgimi-ne-tirane/20%Monthly2019-03-08 19:11
https://americaneye.al/berat-vetevritet-ne-diten-e-gruas-nena-e-pese-femijeve/20%Monthly2019-03-08 19:06
https://americaneye.al/pranvera-vjen-me-teka-moti-rezervon-surpriza-pas-fundjaves/20%Monthly2019-03-08 19:04
https://americaneye.al/womencan-51-histori-frymezuese-te-grave-shqiptare-foto/20%Monthly2019-03-09 11:30
https://americaneye.al/shba-ofron-zgjidhjen-ja-menyra-e-vetme-per-dialog-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-03-08 17:34
https://americaneye.al/njihuni-me-besimen-prova-e-gjalle-se-grate-mund-tia-dalin/20%Monthly2019-03-08 17:33
https://americaneye.al/nene-me-shume-femije-kosto-per-karrieren-e-biznesin/20%Monthly2019-03-08 17:21
https://americaneye.al/inter-tre-dilema-per-trajnerin-konte-alegri-apo-murinjo/20%Monthly2019-03-08 16:57
https://americaneye.al/zgjedhjet-rama-zbulon-kandidatin-e-bashkise-se-fierit/20%Monthly2019-03-08 16:39
https://americaneye.al/gruaja-i-ben-gjemen-icardit-argjentina-e-le-jashte-dhe-fton-lautaron/20%Monthly2019-03-08 16:36
https://americaneye.al/deri-ku-shkon-nje-lidhje-gjaku/20%Monthly2019-03-08 16:30
https://americaneye.al/kush-e-qarkullon-parane-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-08 16:09
https://americaneye.al/ka-mendjen-dhe-zemren-e-nje-greku-zbuluesi-i-durmishajt-ka-vuajtur-racizmin/20%Monthly2019-03-08 16:03
https://americaneye.al/gattuso-paralajmeron-milanin-nuk-mund-te-gabojme-ceshtja-icardi-e-ka-forcuar-interin/20%Monthly2019-03-08 16:01
https://americaneye.al/mourinho-drejt-rikthimit-te-reali-por-lojtaret-nuk-e-duan/20%Monthly2019-03-08 15:50
https://americaneye.al/fukuyama-forcimi-i-populisteve-te-djathte-pasoja-te-keqija-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-03-08 15:41
https://americaneye.al/deshtoi-ne-reformen-ne-shendetesi-qeveria-finlandeze-jep-doreheqjen/20%Monthly2019-03-08 15:35
https://americaneye.al/45-ligjet-e-pushtetit-si-te-beheni-nje-lider/20%Monthly2019-03-08 15:07
https://americaneye.al/adriatik-llalla-puneson-lobiste-ne-shba-per-te-shpetuar-nga-lista-e-zeze/20%Monthly2019-03-08 14:43
https://americaneye.al/i-biri-i-sokol-olldashit-cmendoj-per-ramen-bashen-berishen-meten-dhe-kryemadhin/20%Monthly2019-03-08 14:14
https://americaneye.al/8-marsi-ndryshe-i-putinit-mbi-kale-mes-grave-video/20%Monthly2019-03-08 14:12
https://americaneye.al/ish-e-dashura-urdheroi-vrasjen-e-shqiptarit-kapet-teksa-po-arratisej-nga-italia/20%Monthly2019-03-08 14:07
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-denohet-me-3-vjet-burg-kreu-i-pdsh-se-menduh-thaci/20%Monthly2019-03-08 13:58
https://americaneye.al/pse-qeverite-e-ballkanit-demtojne-ambientin-per-hec-et/20%Monthly2019-03-08 13:27
https://americaneye.al/teuta-mbreteresha-e-harruar-e-ilireve/20%Monthly2019-10-27 11:21
https://americaneye.al/protesta-para-kuvendit-gjykata-liron-tete-te-arrestuarit/20%Monthly2019-03-08 13:12
https://americaneye.al/vellai-i-azem-hajdarit-thirrje-bashes-e-berishes-lidhni-qente/20%Monthly2019-03-08 12:45
https://americaneye.al/prerja-100-leke-monedha-e-vetme-me-kurs-ligjor-qe-perfaqesohet-me-nje-grua-shqiptare/20%Monthly2019-03-08 12:23
https://americaneye.al/mund-te-vdesin-nga-frika-kur-ndeshen-me-grabitqare-11-kuriozitete-per-lepujt/20%Monthly2019-03-08 12:14
https://americaneye.al/doni-te-beheni-bionde-7-keshilla-para-se-te-ndryshoni-ngjyren/20%Monthly2019-03-08 11:56
https://americaneye.al/vetem-degjojini-grate/20%Monthly2019-03-08 11:40
https://americaneye.al/kryeministri-jep-doreheqjen-pas-disfates-ne-votimin-e-reformave/20%Monthly2019-03-08 11:32
https://americaneye.al/ne-jemi-gjysma-e-botes-ambasada-e-shba-uron-8-marsin/20%Monthly2019-03-08 11:28
https://americaneye.al/rudina-hajdari-mesazh-ne-krah-te-soreces/20%Monthly2019-03-08 11:26
https://americaneye.al/rama-ndez-atmosferen-ne-fier-eja-kerceni-o-gra-jo-tme-shqyeni-mua/20%Monthly2019-03-08 11:25
https://americaneye.al/zhvati-2-milione-euro-denohet-me-10-vite-burg-dentistja-olesia-duka/20%Monthly2019-03-08 11:15
https://americaneye.al/ngadalesohet-eurozona-bqe-nuk-rrit-normat-e-interesit/20%Monthly2019-03-08 10:39
https://americaneye.al/martin-shkreli-vazhdon-biznesin-e-tij-nga-burgu/20%Monthly2019-03-08 10:08
https://americaneye.al/rama-uron-8-marsin-me-dy-grate-me-te-rendesishme-ne-jeten-e-tij/20%Monthly2019-03-08 10:02
https://americaneye.al/dhimbja-per-humbjen-e-prinderve-elona-agolli-poston-faqe-nga-ditari/20%Monthly2019-03-08 09:58
https://americaneye.al/zevendesuesit-e-mundshem-te-solarit-ne-stolin-e-realit/20%Monthly2019-03-08 09:56
https://americaneye.al/gjermania-largon-peshat-e-renda-kush-do-ti-zevendesoje/20%Monthly2019-03-08 09:46
https://americaneye.al/elisabeta-nis-instagramin-mbreteresha-ben-postimin-e-pare/20%Monthly2019-03-08 09:42
https://americaneye.al/telashe-per-ervin-maten-prokuroria-apelon-vendimin-e-gjykates/20%Monthly2019-03-08 09:32
https://americaneye.al/kam-deshmine-e-operativit-te-sigurimit-qe-ka-rekrutuar-berishen-ne-1967/20%Monthly2019-03-08 09:26
https://americaneye.al/8-gjerat-qe-duhet-te-dini-ne-diten-nderkombetare-te-grave/20%Monthly2019-03-08 09:23
https://americaneye.al/kosova-miraton-platformen-per-dialog-me-serbine/20%Monthly2019-03-08 09:20
https://americaneye.al/anketimi-cfare-ndjekin-me-shume-shqiptaret-ne-media/20%Monthly2019-03-08 09:18
https://americaneye.al/i-pandehuri-ervin-salianji-paraqitet-ne-prokurori-ja-cfare-thote-ish-deputeti/20%Monthly2019-03-08 09:11
https://americaneye.al/xhaxhai-mbron-rudina-hajdarin-provuam-shik-un-e-berishes-lidhini-qente-se/20%Monthly2019-03-08 09:06
https://americaneye.al/femrat-shqiptare-perballe-meshkujve-pagat-biznesi-dhe-perfaqesimi-ne-politike/20%Monthly2019-03-08 10:13
https://americaneye.al/vlore-digjet-makina-e-punonjeses-se-tatimeve/20%Monthly2019-03-08 08:08
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-8-mars-2019/20%Monthly2019-03-07 22:33
https://americaneye.al/sherr-masiv-ne-burgun-e-koridhalos-perfshihen-shqiptare-greke-dhe-ruse/20%Monthly2019-03-07 21:52
https://americaneye.al/zv-ambasadorja-amerikane-takon-ramen/20%Monthly2019-03-07 21:49
https://americaneye.al/levizja-e-mundshme-strategjike-e-rames-qe-nxjerr-bllof-opoziten/20%Monthly2019-03-07 21:43
https://americaneye.al/po-me-debojne-nga-tirana-si-qendron-e-verteta-e-pretendimeve-te-gazetares-britanike/20%Monthly2019-03-07 21:21
https://americaneye.al/gazetarja-angleze-jam-akuzuar-nga-mero-baze-dhe-alfred-peza-si-agjente-e-rusise/20%Monthly2019-03-07 21:11
https://americaneye.al/basha-bera-gabim-qe-fola-tek-bruno-vespa-me-censuruan/20%Monthly2019-03-07 21:04
https://americaneye.al/rrefehet-shqiptaro-amerikani-nga-spiunazhi-te-keshillat-per-trump/20%Monthly2019-03-07 20:14
https://americaneye.al/pse-grate-ndihen-me-te-terhequra-nga-nje-mashkull-i-zene/20%Monthly2019-03-07 20:05
https://americaneye.al/ulsi-manja-djegia-e-mandateve-thjesht-kurth-politik-i-opozites/20%Monthly2019-03-07 20:04
https://americaneye.al/nderprerja-e-kampionatit-duka-i-shkon-rames-ne-zyre-kerkon-rikthimin-e-policise-ne-stadiume/20%Monthly2019-03-07 19:25
https://americaneye.al/senatorja-amerikane-me-ka-perdhunuar-eprori-im-ne-ushtri/20%Monthly2019-03-07 19:19
https://americaneye.al/kryebankieri-i-europes-pasiguria-mbi-ekonomine-italiane-na-demton/20%Monthly2019-03-07 18:53
https://americaneye.al/kur-miliardat-sbejne-pune-psg-shpenzime-kolosale-ne-8-vite/20%Monthly2019-03-07 18:32
https://americaneye.al/sokrati-i-dashuruar-si-idete-kesaj-gruaje-jane-themelet-e-filozofise-perendimore/20%Monthly2019-03-07 18:28
https://americaneye.al/rama-dy-gjerat-qe-i-kerkova-bashes-ne-marreveshjen-17-majit/20%Monthly2019-03-07 18:20
https://americaneye.al/kriza-ne-venezuele-debohet-ambasadori-gjerman/20%Monthly2019-03-07 17:50
https://americaneye.al/me-paguaj-dhe-iki-qe-ketu-plas-tek-real-madrid-sherr-perez-sergio-ramos-pas-eleminimit/20%Monthly2019-03-07 18:22
https://americaneye.al/tension-ne-ajer-avioni-rus-ndjek-gati-ne-perplasje-spiunin-amerikan-video/20%Monthly2019-03-07 17:41
https://americaneye.al/kriza-politike-bushati-jep-alarmin-evropa-rri-dhe-50-vjet-pa-shqiperine/20%Monthly2019-03-07 21:23
https://americaneye.al/roma-shkarkon-di-francescon/20%Monthly2019-03-07 17:29
https://americaneye.al/zyrtari-i-larte-gjerman-do-shkoj-vete-ne-shqiperi-ta-shoh-nga-afer-situaten/20%Monthly2019-03-07 17:14
https://americaneye.al/turbulencat-ne-ajer-10-gjera-qe-duhet-te-dini-per-nje-udhetim-te-sigurt/20%Monthly2019-03-07 17:13
https://americaneye.al/presidenti-grek-vijon-sulmet-camet-naziste-te-pameshirshem/20%Monthly2019-03-07 17:02
https://americaneye.al/njeriu-qe-zbuloi-sekretet-e-futbollit-nuk-dal-i-gjalle-nga-burgu/20%Monthly2019-03-07 16:45
https://americaneye.al/termet-ne-kishen-franceze-denohet-kardinali-me-i-larte/20%Monthly2019-03-07 16:36
https://americaneye.al/arsimi-sektori-me-pak-i-financuar-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-07 16:28
https://americaneye.al/soreca-ftesa-per-nje-mjedis-politik-me-konstruktiv-te-degjohet/20%Monthly2019-03-07 21:24
https://americaneye.al/haradinaj-fton-ne-prishtine-kryeministren-serbe/20%Monthly2019-03-07 16:17
https://americaneye.al/franca-vendos-taksa-ndaj-google-dhe-facebook/20%Monthly2019-03-07 16:16
https://americaneye.al/revolucioni-bavarez-bayern-leviz-per-paulo-dybala/20%Monthly2019-03-07 15:45
https://americaneye.al/nje-e-treta-e-miliardereve-e-kane-pasurine-ne-parajsat-fiskale/20%Monthly2019-03-07 15:45
https://americaneye.al/50-thenie-nga-platoni-per-te-realizuar-vetveten/20%Monthly2019-03-07 15:41
https://americaneye.al/merr-fund-lidhja-sekrete-ilda-bejleri-ndahet-nga-ish-deputeti/20%Monthly2019-03-07 15:13
https://americaneye.al/e-keni-vene-re-shkeljen-e-ritualit-ne-opinion-blendi-fevziu-paska-pasur-vertet-hall-te-madh/20%Monthly2019-03-07 15:10
https://americaneye.al/kejvina-largohet-nga-xing-u-zbulohet-debati-qe-ka-pasur-me-ermal-mamaqin/20%Monthly2019-03-07 15:07
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-virgjereshes/20%Monthly2019-03-07 15:01
https://americaneye.al/sa-spirituale-jemi-ne-shqiptaret-dhe-ku-renditemi-ne-bote/20%Monthly2019-03-07 15:00
https://americaneye.al/e-rrezikshme-te-kesh-te-drejte-kur-qeveria-e-ka-gabim-50-thenie-nga-volter/20%Monthly2019-03-07 14:59
https://americaneye.al/turizmi-ne-zonat-e-mbrojtura-pnud-zbaton-projektin-1-mln-euro-per-miremenaxhimin-e-tyre/20%Monthly2019-03-07 15:58
https://americaneye.al/cia-numri-i-viktimave-civile-me-drone-do-te-mbahet-sekret/20%Monthly2019-03-07 14:45
https://americaneye.al/zbulohet-arsyeja-se-pse-solskjaer-mbajti-veshur-jelek-te-verdhe-gjate-ndeshjes/20%Monthly2019-03-07 14:09
https://americaneye.al/morati-rrefen-sekretet-e-interit-ishim-ne-tratativa-per-iniesten-ndersa-ibra-dhe-pirlo/20%Monthly2019-03-07 14:03
https://americaneye.al/sot-ne-tirane-tre-finalistet-e-konkursit-nderkombetar-te-dirigjenteve/20%Monthly2019-03-07 14:00
https://americaneye.al/nga-kliton-nesturi-neser-eshte-8-marsi/20%Monthly2019-03-07 13:53
https://americaneye.al/bashkeqeverisja-rama-na-vini-ne-prove-do-te-ashpersojme-ndeshkimet/20%Monthly2019-03-07 13:50
https://americaneye.al/ish-drejtori-i-fushates-se-trump-do-ta-mbylle-jeten-ne-burg/20%Monthly2019-03-07 13:46
https://americaneye.al/koha-per-zgjidhje-shba-prishtina-dhe-beogradi-duhet-te-arrijne-marreveshje/20%Monthly2019-03-07 13:43
https://americaneye.al/sa-jahte-ndalojne-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-07 13:34
https://americaneye.al/investimi-i-oshee-se-ne-segmentin-elbasan-cerrik-balluku-impakt-ne-zhvillimin-e-sektorit-bujqesor-dhe-ne-turizem/20%Monthly2019-03-07 13:27
https://americaneye.al/9-apartamente-2-dyqane-dhe-1-garazh-sekuestrohet-pasuria-2-2-mln-euroshe-e-dy-vellezerve-nga-tirana/20%Monthly2019-03-07 13:24
https://americaneye.al/lista-e-plote-100-njerezit-me-te-pasur-ne-bote-per-vitin-2019/20%Monthly2019-03-07 13:18
https://americaneye.al/perse-na-hapet-goja/20%Monthly2019-03-07 13:04
https://americaneye.al/shengen-fshati-i-vogel-i-luksemburgut-qe-ndryshoi-udhetimin-e-europes/20%Monthly2019-03-07 12:45
https://americaneye.al/armepushim-mes-ikardit-dhe-interit-ja-kur-pritet-te-rikthehet-bomberi/20%Monthly2019-03-07 12:26
https://americaneye.al/danielsson-shuplake-opozites-djegia-e-mandateve-minon-rrugetimin-drejt-be/20%Monthly2019-03-07 18:30
https://americaneye.al/a-do-te-ulet-opozita-ne-dialog-me-ramen-me-ndermjetesimin-e-metes/20%Monthly2019-03-07 18:31
https://americaneye.al/nuk-jam-dezhurn-per-lulin-mero-baze-perplaset-me-majkon-nuk-e-marr-me-seriozisht/20%Monthly2019-03-07 13:49
https://americaneye.al/kuriozitete-per-neptunin-planetin-me-ererat-me-te-shpejta-ne-sistemin-diellor/20%Monthly2019-03-07 11:41
https://americaneye.al/zyrtare-ndalet-futbolli-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-07 11:23
https://americaneye.al/e-frikshme-si-do-katandisej-toka-nese-jeta-njerezore-shuhej-ne-nje-cast-video/20%Monthly2019-03-07 11:15
https://americaneye.al/nese-do-te-studiosh-ne-france-ja-si-mund-te-aplikosh-per-te-fituar-nje-burse/20%Monthly2019-03-07 10:57
https://americaneye.al/manuskriptet-e-ajnshtajnit-zbulohen-ne-izrael-dokumentet-e-humbura/20%Monthly2019-03-07 10:55
https://americaneye.al/danielsson-ne-tirane-lufte-kunder-krimit-dhe-korrupsionit-te-bindni-ne-qershor/20%Monthly2019-03-07 13:25
https://americaneye.al/vucic-kosova-edhe-pse-ben-prapesi-eshte-nje-femije-adoleshent-i-perendimit/20%Monthly2019-03-07 10:45
https://americaneye.al/ish-bashkeshortja-tregon-periudhen-e-veshtire-te-ndarjes-nga-andi-bushati/20%Monthly2019-03-07 10:31
https://americaneye.al/avokati-i-tahirit-prokuroria-nuk-ka-asnje-as-nen-menge/20%Monthly2019-03-07 10:48
https://americaneye.al/elefsina-varreza-e-anijeve-kryeqytet-i-kultures-europiane/20%Monthly2019-03-07 10:08
https://americaneye.al/kriza-arsimit-shkolla-nuk-po-jep-rezultat-bb-merr-nismen-ndryshimin-e-ben-nje-mesues-i-mire/20%Monthly2019-03-07 09:24
https://americaneye.al/arsimi-i-keqtrajtuar-sektori-me-i-nenfinancuar-ne-europe-si-po-tkurret-numri-i-nxenesve/20%Monthly2019-03-07 09:18
https://americaneye.al/shqiptaret-behen-europiane-390-mije-persona-kane-marre-nenshtetesi-te-be-se/20%Monthly2019-03-07 09:07
https://americaneye.al/mos-kalo-ne-propagande-dritan-hila-sherr-me-ish-deputetin-e-lsi-se/20%Monthly2019-03-07 10:50
https://americaneye.al/ideja-e-macron-per-nje-rilindje-europiane-kush-e-mbeshtet-dhe-kush-jo/20%Monthly2019-03-07 08:54
https://americaneye.al/burre-shteti-yll-ne-ngjitje-arvizu-cmendoj-sot-nga-amerika-per-berishen-bashen-dhe-ramen/20%Monthly2019-03-07 10:17
https://americaneye.al/bote-e-cuditshme-ka-lindur-44-femije-duke-qene-39-vjec/20%Monthly2019-03-07 08:49
https://americaneye.al/tre-dite-pa-celulare-sfida-me-te-cilen-po-perballen-450-nxenes-te-shkollave-te-mesme/20%Monthly2019-03-07 08:41
https://americaneye.al/a-do-ti-kishte-djegur-meta-mandatet-e-lsi/20%Monthly2019-03-07 09:24
https://americaneye.al/studimi-pirja-e-duhanit-demton-aftesine-e-njerezve-per-te-dalluar-ngjyrat/20%Monthly2019-03-07 08:20
https://americaneye.al/presidenti-meta-uron-7-marsin/20%Monthly2019-03-07 09:06
https://americaneye.al/kryemadhi-ps-po-pergatitet-per-zgjedhje-te-parakohshme-ne-muajin-maj/20%Monthly2019-03-06 22:27
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-7-mars-2019/20%Monthly2019-03-06 22:25
https://americaneye.al/zidane-i-pergjigjet-realit-jo-nuk-kthehem-me-pas/20%Monthly2019-03-06 22:18
https://americaneye.al/shkup-hiqet-perkufizimi-maqedonas/20%Monthly2019-03-06 22:10
https://americaneye.al/ke-mbyllet-kriza-e-emigranteve-por-problemet-mbeten/20%Monthly2019-03-06 21:22
https://americaneye.al/lufta-per-jeten-ne-boten-e-eger-foto/20%Monthly2019-03-06 21:03
https://americaneye.al/edi-rama-ne-itali-pastrova-balten-e-ziftin-qe-hodhi-opozita/20%Monthly2019-03-06 20:55
https://americaneye.al/skandali-kryetari-i-gjykates-godet-avokaten-dhe-e-rrezon-ne-toke/20%Monthly2019-03-06 22:31
https://americaneye.al/per-gabim-te-maternitetit-dhe-gjykates-22-vjecari-i-paregjistruar-askund/20%Monthly2019-03-06 20:21
https://americaneye.al/arbitrat-bojkotojne-kampionatin-ndjehemi-te-pasigurt-ne-fushe/20%Monthly2019-03-06 20:01
https://americaneye.al/popull-psikik/20%Monthly2019-03-06 19:54
https://americaneye.al/ngjyra-qe-do-tju-beje-te-shkelqeni-ne-pranvere/20%Monthly2019-03-06 19:44
https://americaneye.al/kamza-dhurate-kualifikikimin-ne-kupe-skenderbeut/20%Monthly2019-03-06 19:33
https://americaneye.al/ndryshova-mendje-dua-te-behem-deputet/20%Monthly2019-03-06 20:01
https://americaneye.al/salianji-i-pandehur-pd-prokuroria-nuk-zhgenjeu/20%Monthly2019-03-06 19:07
https://americaneye.al/e-plote-arvizu-shqiperise-i-duhet-nje-opozite-kreative-rama-qeveri-legjitime/20%Monthly2019-03-07 08:53
https://americaneye.al/deputeti-i-pd-basha-ka-stilin-e-vet-te-te-genjyerit-opozita-e-re-me-40-deputete/20%Monthly2019-03-06 18:36
https://americaneye.al/media-serbe-putin-ka-derguar-luanet-te-mbrojne-serbine-cia-ne-panik/20%Monthly2019-03-06 18:30
https://americaneye.al/edita-tahiri-rrefen-si-refuzoi-richard-gere/20%Monthly2019-03-06 20:01
https://americaneye.al/ne-kulmin-e-krizes-vizite-sekrete-ne-greqi-e-ministrit-te-jashtem-venezuelian/20%Monthly2019-03-06 18:24
https://americaneye.al/celibashi-per-kualitet-ne-parlament-nevojitet-sistemi-mazhoritar-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-06 18:19
https://americaneye.al/vendimi-i-ri-rriten-pagat-per-prefektet-ja-sa-marrin/20%Monthly2019-03-06 18:17
https://americaneye.al/la-repubblica-per-ramen-sduket-i-shqetesuar-qe-opozita-i-kerkon-doreheqjen/20%Monthly2019-03-06 18:16
https://americaneye.al/low-spastron-gjermanine-largon-3-futbollistet-e-bayern-munich/20%Monthly2019-03-06 18:12
https://americaneye.al/kafeja-udhezues-i-plote-per-ta-mbajtur-ne-shtepi-pa-gabime/20%Monthly2019-03-06 18:04
https://americaneye.al/tomas-strakosha-gardiani-qe-po-merr-prej-dore-lacion/20%Monthly2019-03-06 17:32
https://americaneye.al/presidenti-i-ppe-integrimi-kalon-permes-demokracise-funksionale/20%Monthly2019-03-06 17:24
https://americaneye.al/ronaldo-u-vesh-ne-rolin-e-alegrit-kritika-skuadres-pas-napolit/20%Monthly2019-03-06 17:14
https://americaneye.al/omonia-kunder-karamelos-nuk-na-perfaqeson-ne/20%Monthly2019-03-06 17:14
https://americaneye.al/xhacka-ne-komanden-e-nato-rikonfirmon-politiken-e-dyerve-te-hapura-ne-rajon/20%Monthly2019-03-06 16:56
https://americaneye.al/pse-duhet-te-ndiqni-dieten-braziliane/20%Monthly2019-03-06 16:33
https://americaneye.al/gjukanovic-dialogu-serbi-kosove-ka-shprese/20%Monthly2019-03-06 16:20
https://americaneye.al/te-hani-me-miqte-rrit-lumturine/20%Monthly2019-03-06 16:14
https://americaneye.al/gruaja-112-vjecare-nga-memaliaj-jeta-eshte-e-bukur-por-nuk-jemi-ne/20%Monthly2019-03-06 16:14
https://americaneye.al/a-do-ta-shkarkoje-ps-kreun-e-kqz-balla-eshte-nisme-e-vdekur/20%Monthly2019-03-06 16:10
https://americaneye.al/flamur-hoxha-futbollisti-memaliot-qe-e-krahasonin-me-claudio-gentile-n/20%Monthly2019-03-06 16:00
https://americaneye.al/zgjidh-nje-cigane-dhe-zbulo-mesazhin-qe-ka-per-ty/20%Monthly2019-03-06 15:44
https://americaneye.al/dora-e-hekurt-e-ballukut-prek-edhe-albpetrol-shkarkohet-drejtori-ja-kush-e-zevendeson/20%Monthly2019-03-06 15:26
https://americaneye.al/sa-shume-telashe-per-luciano-spallettin-demtohet-edhe-nainggolan/20%Monthly2019-03-06 15:16
https://americaneye.al/perjashtimi-i-kamzes-ja-si-ndryshon-superiorja/20%Monthly2019-03-06 15:05
https://americaneye.al/ilda-bejleri-fansave-mos-e-kaloni-kohen-ne-instagram-duke-pare-shalet-dhe-gjoksin-tim/20%Monthly2019-03-06 15:01
https://americaneye.al/jeff-bezos-me-i-pasuri-ne-bote-kylie-jenner-eshte-miliarderja-me-re-ne-bote/20%Monthly2019-03-06 14:57
https://americaneye.al/dosja-babale-ervin-salianji-merret-i-pandehur/20%Monthly2019-03-06 14:50
https://americaneye.al/arsyeja-e-vertete-perse-arbana-osmani-do-te-largohej-nga-top-channel-eshte-renato-mekolli/20%Monthly2019-03-06 14:44
https://americaneye.al/dhuna-ndaj-gjyqtarit-disiplina-masakron-kamzen/20%Monthly2019-03-06 14:18
https://americaneye.al/arvizu-pse-opozita-gaboi-me-djegien-e-mandateve-basha-ka-humbur-besimin-e-perendimit/20%Monthly2019-06-04 20:54
https://americaneye.al/misteri-a-jemi-te-gjithe-telepatike/20%Monthly2019-03-06 13:37
https://americaneye.al/njihuni-me-uranin-planetin-me-te-ftohte-ne-sistemin-diellor/20%Monthly2019-03-06 13:34
https://americaneye.al/qumeshti-ne-caj-i-mire-apo-i-demshem-per-shendetin/20%Monthly2019-03-06 13:22
https://americaneye.al/ben-affleck-e-pranon-alkooli-pjese-e-jetes-sime-jam-me-fat-qe-kam-ish-gruan/20%Monthly2019-03-06 13:12
https://americaneye.al/revolucion-te-reali-solari-dhe-marcelo-te-paret-qe-do-largohen/20%Monthly2019-03-06 13:05
https://americaneye.al/25-katastrofat-qe-do-te-ndodhin-nese-toka-ndalon-rrotullimin/20%Monthly2019-03-06 12:49
https://americaneye.al/basha-dialogu-im-me-ramen-provoi-se-ishte-i-demshem/20%Monthly2019-03-06 12:27
https://americaneye.al/pse-macron-i-ben-mire-europes/20%Monthly2019-03-06 11:53
https://americaneye.al/49-kandidate-te-pd-se-gati-te-pranojne-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-03-06 11:47
https://americaneye.al/rama-per-la-repubblica-pse-eshte-terbuar-opozita-ne-tirane-dhe-pse-sduhet-te-trembeni-nga-shqiperia-e-madhe/20%Monthly2019-03-06 11:45
https://americaneye.al/komandanti-amerikan-siguria-ne-ballkan-eshte-e-brishte/20%Monthly2019-03-06 11:37
https://americaneye.al/8-arsye-pse-duhet-te-konsumoni-dardha/20%Monthly2019-11-14 15:38
https://americaneye.al/rreth-60-mije-shqiptare-moren-nenshtetesi-te-vendeve-te-be-se-ne-2017-n/20%Monthly2019-03-06 11:08
https://americaneye.al/tkurret-popullsia-greke-pritet-te-reduktohet-ne-8-3-mln-banore-deri-ne-2050/20%Monthly2019-03-06 11:03
https://americaneye.al/ideja-e-cmendur-e-agnellit-conte-dhe-pirlo-per-juven/20%Monthly2019-03-06 10:50
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-shkurtojne-jeten-e-grave/20%Monthly2019-03-06 10:36
https://americaneye.al/situata-politike-zv-ambasadorja-e-shba-se-i-shkon-bashes-ne-zyre/20%Monthly2019-03-06 12:26
https://americaneye.al/cfare-ishin-ciklopet/20%Monthly2019-03-06 09:56
https://americaneye.al/vatikani-do-te-hape-arkivat-do-te-tregoje-gjithcka-per-luften-e-dyte-boterore/20%Monthly2019-03-06 09:27
https://americaneye.al/bugatti-sjell-panteren-e-zeze-zbuloni-cmimin-e-cmendur-te-bishes-me-te-shtrenjte-ne-histori/20%Monthly2019-03-06 09:22
https://americaneye.al/dorehiqet-prokurori-i-prokurorise-se-pergjithshme-petrit-fusha/20%Monthly2019-03-06 11:50
https://americaneye.al/dialog-me-luge-ne-brez/20%Monthly2019-03-06 09:01
https://americaneye.al/shqiperia-nje-nder-destinacionet-me-romantike-te-ballkanit-rama-publikon-shkrimin-e-medias-se-huaj/20%Monthly2019-03-06 08:58
https://americaneye.al/hackeri-qe-tronditi-futbollin-hungaria-do-ekstradoje-rui-pinto/20%Monthly2019-03-06 08:52
https://americaneye.al/intervista-e-plote-e-rames-per-bruno-vespa-n-dy-kushtet-e-mikut-tim-basha-nderhyn-dhe-kreu-i-pd/20%Monthly2019-03-06 11:40
https://americaneye.al/igli-tare-apel-opozites-ne-rai-kemi-vuajtur-shume-ne-te-kaluaren-dhe-njerezit-tane-meritojne-cdo-te-mire/20%Monthly2019-03-06 11:05
https://americaneye.al/rama-replikon-me-bashen-ne-studion-e-rai-do-juventusin-pa-ronaldon/20%Monthly2019-03-06 11:04
https://americaneye.al/se-shpejti-njerezit-do-mund-te-shohin-ne-erresire/20%Monthly2019-03-06 08:15
https://americaneye.al/aktori-i-famshem-i-jep-fund-romances-me-rita-oren-pas-4-muaj-lidhjeje/20%Monthly2019-03-06 07:45
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-6-mars-2019/20%Monthly2019-03-05 22:25
https://americaneye.al/nga-rexhep-qosja-shqiperia-dhe-kosova-te-mesojne-nga-tuzi/20%Monthly2019-06-04 20:54
https://americaneye.al/lefter-maliqi-basha-shkaterroi-pd-ne-ja-pse-e-pranova-mandatin/20%Monthly2019-03-05 22:01
https://americaneye.al/ajax-spektakolar-reali-eliminohet-me-turp-tottenham-fiton-serish/20%Monthly2019-03-05 22:22
https://americaneye.al/sherr-live-nazarko-noka-vodhe-vota-ne-mes-tiranes-e-di-popullin-budalla/20%Monthly2019-03-05 20:56
https://americaneye.al/nje-sy-gjume-cfare-bejne-finlandezet-per-te-rritur-produktivitetin/20%Monthly2019-03-05 20:42
https://americaneye.al/veseli-nese-kemi-siguri-per-njohjen-nga-serbia-pezullojme-taksen-per-nje-jave/20%Monthly2019-03-05 20:22
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-sjell-perplasje-edhe-ne-pe-doris-pack-masa-ndaj-fleckenstein/20%Monthly2019-03-05 19:56
https://americaneye.al/lamtumire-pasword-tani-do-te-identifikohemi-me-shenjat-e-gishtave/20%Monthly2019-03-05 19:31
https://americaneye.al/cipras-prespa-goditje-e-rende-per-nacionalizmin/20%Monthly2019-03-05 19:27
https://americaneye.al/ps-rikthen-ne-kuvend-shkarkimin-e-kreut-te-kqz/20%Monthly2019-03-05 19:26
https://americaneye.al/hillary-clinton-nuk-do-te-kandidoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-05 19:23
https://americaneye.al/cmimi-nobel-ne-letersi-dy-here-per-vitin-2019-nominohet-kadare/20%Monthly2019-03-05 19:16
https://americaneye.al/karamelo-pranon-mandatin-kam-patur-presione/20%Monthly2019-03-05 19:03
https://americaneye.al/avioni-do-te-shpertheje-hidhuni-menjehere-tmerr-ne-ajer-ne-rusi-video/20%Monthly2019-03-05 19:00
https://americaneye.al/pse-po-zgjat-kaq-shume-ndryshimi-i-ores-ne-europe/20%Monthly2019-03-05 18:46
https://americaneye.al/kosove-dy-super-yje-ruse-rezultojne-spiune-te-rrezikshme-foto/20%Monthly2019-03-05 18:44
https://americaneye.al/rama-ne-redaksine-e-la-repubblica-foto-me-vittorio-sgarbin/20%Monthly2019-03-05 18:24
https://americaneye.al/rama-ne-rai-1-ajo-qe-shihni-nuk-eshte-revolte-e-popullit/20%Monthly2019-03-05 18:08
https://americaneye.al/balotelli-ne-kombetare-golat-qe-rikthejne-supermario-tek-italia/20%Monthly2019-03-05 18:04
https://americaneye.al/ish-deputeti-i-metes-foto-me-baba-takun-po-presim-valixhen-e-zeze/20%Monthly2019-03-05 17:52
https://americaneye.al/deputetja-e-ps-i-pergjigjet-metes-ska-krize-institucionale-por-krize-te-opozites/20%Monthly2019-03-05 17:33
https://americaneye.al/arbana-osmani-sherr-me-drejtorin-ben-blushi-braktis-emisionin-dua-te-te-bej-te-lumtur/20%Monthly2019-03-05 17:24
https://americaneye.al/kuvendi-zhvendos-seancen-e-radhes-me-13-mars/20%Monthly2019-03-05 17:13
https://americaneye.al/deri-ne-7-ore-vonesa-me-fluturimet-kompensohen-800-pasagjere/20%Monthly2019-03-05 16:45
https://americaneye.al/reagon-pe-shqiperia-drejt-integrimit-sjellja-e-opozites-penalizuese/20%Monthly2019-03-05 16:39
https://americaneye.al/gjermania-do-te-investoje-miliarda-euro-ne-makinat-elektrike/20%Monthly2019-03-05 16:29
https://americaneye.al/gjeja-e-pare-qe-identifikon-ne-kete-foto-tregon-se-si-eshte-marredhenia-jote/20%Monthly2019-03-05 16:22
https://americaneye.al/shkencetaret-jane-prane-zbulimit-te-planetit-te-9/20%Monthly2019-03-05 15:56
https://americaneye.al/toka-me-e-gjelber-sot-se-20-vite-me-pare-duhet-te-falenderoni-keto-dy-shtete/20%Monthly2019-03-05 15:45
https://americaneye.al/pipo-dhe-loli-veres-dy-shperndaresit-e-heroines-dhe-kokaines-arrestohen-ne-tirane/20%Monthly2019-03-05 15:23
https://americaneye.al/gjergj-kastrioti-mbreti-i-shqiperise-vepra-historiografit-francez-botuar-ne-paris-me-1665/20%Monthly2019-03-05 15:17
https://americaneye.al/shqiperia-drejt-shuarjes/20%Monthly2019-03-05 15:01
https://americaneye.al/verifikimi-i-kontratave-te-hec-ve-mie-jane-kontrolluar-54-dosje-8-me-probleme/20%Monthly2019-03-05 14:52
https://americaneye.al/shtohen-pallatet-por-ulen-shitjet-arsyeja-ne-5-vite-apartamenteve-iu-rriten-cmimet-me-40/20%Monthly2019-03-05 14:46
https://americaneye.al/nga-russia-today-tek-ansa-jehona-e-protestes-se-opozites-ne-mediat-e-huaja/20%Monthly2019-03-05 14:35
https://americaneye.al/meshkujt-duan-seks-ne-mengjes-dhe-femrat-ne-mbremje-ja-pse/20%Monthly2019-03-05 14:25
https://americaneye.al/cmendet-juventusi-ofron-120-milione-euro-per-pasardhesin-e-ronaldos/20%Monthly2019-03-05 13:55
https://americaneye.al/cdo-dite-hapet-nje-sipermarrje-e-re-si-hungaria-po-i-thith-kapitalin-italise/20%Monthly2019-03-05 13:45
https://americaneye.al/revolucion-ne-madrid-keta-6-lojtare-i-kane-valixhet-gati/20%Monthly2019-03-05 13:34
https://americaneye.al/me-12-mars-gjyqi-i-habilajve-mbrojtja-thote-fjalen-e-saj/20%Monthly2019-03-05 13:09
https://americaneye.al/televizioni-i-putin-reklamon-protesten-e-opozites-ne-tirane/20%Monthly2019-03-05 13:06
https://americaneye.al/keshilla-amerikane-per-qeverine-dhe-opoziten-shqiptare/20%Monthly2019-03-05 13:03
https://americaneye.al/basha-kerkon-nje-tjeter-proteste-per-te-derguar-ramen-ne-shtepi/20%Monthly2019-03-05 12:58
https://americaneye.al/njeriu-mbi-gjithcka-volvo-kufizon-shpejtesine-ne-180-kilometra-ne-ore/20%Monthly2019-03-05 12:54
https://americaneye.al/kompania-suning-heq-icardin-nga-reklamat-wanda-ndjek-real-madridin/20%Monthly2019-03-05 12:36
https://americaneye.al/berisha-rama-ben-mire-te-ike-diten-sepse-naten/20%Monthly2019-03-05 12:20
https://americaneye.al/kryemadhi-ata-perfaqesojne-krimin-dhe-drogen-une-perfaqesoj-familjet-shqiptare/20%Monthly2019-03-05 11:56
https://americaneye.al/basha-rama-ka-shkuar-ne-itali-te-kerkoje-azil-politik/20%Monthly2019-03-05 11:47
https://americaneye.al/ndryshon-rrjedha-e-protestes-basha-i-drejton-ne-kqz-tradhtaret-nuk-do-ti-fale-historia/20%Monthly2019-03-05 11:46
https://americaneye.al/ronaldo-mund-te-filloje-te-luaje-tiki-taka-juvja-bisedon-me-vellain-e-guardioles/20%Monthly2019-03-05 11:37
https://americaneye.al/shuhet-ish-ministri-i-jashtem-gjerman-klaus-klinkel-nje-avokat-i-kosoves/20%Monthly2019-03-05 11:32
https://americaneye.al/nga-schengen-te-policia-macron-propozon-rilindjen-re-te-europes/20%Monthly2019-03-05 11:19
https://americaneye.al/hillary-clinton-nuk-do-te-garoje-me-per-presidente/20%Monthly2019-03-05 11:08
https://americaneye.al/nga-zidane-conte-e-deri-te-guardiola-emrat-per-te-pasuar-allegrin/20%Monthly2019-03-05 10:51
https://americaneye.al/motra-nuk-dogji-mandatin-djali-i-azem-hajdarit-serish-ne-proteste/20%Monthly2019-03-05 10:38
https://americaneye.al/pse-rama-ka-zgjedhur-bruno-vespen-per-te-sqaruar-italianet-per-ate-qe-po-ndodh-ne-tirane/20%Monthly2019-03-07 08:51
https://americaneye.al/4-deputetet-e-lsi-betohen-ne-parlament-edhe-kater-te-tjere-ne-pritje/20%Monthly2019-03-05 13:02
https://americaneye.al/udhetimet-ne-rome-me-habilajt-tahiri-gazetarit-je-nje-kokerr-idioti/20%Monthly2019-03-05 10:02
https://americaneye.al/rama-niset-per-ne-itali-cfare-do-tiu-them-italianeve-per-ate-qe-shohin-ne-televizion/20%Monthly2019-03-05 10:50
https://americaneye.al/rama-nuk-luaj-bixhoz-me-mandatin-keto-tre-gjera-nuk-i-negocioj-me-askend/20%Monthly2019-03-05 09:50
https://americaneye.al/rama-kjo-nuk-eshte-proteste-popullore/20%Monthly2019-03-05 09:58
https://americaneye.al/ne-europe-do-te-hiqet-ndryshimi-i-ores-por-jo-ne-te-gjitha-shtetet/20%Monthly2019-03-05 10:49
https://americaneye.al/serish-firo-nga-pd-e-lsi-4-kandidate-te-tjere-kerkojne-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-03-05 10:20
https://americaneye.al/pragprotesta-basha-mberrin-ne-seline-e-pd-se-pershendetet-me-protestuesit/20%Monthly2019-03-05 08:43
https://americaneye.al/deputetet-e-ps-1-ore-me-heret-ne-parlament-shmangin-perplasjen-me-protestuesit/20%Monthly2019-03-05 08:42
https://americaneye.al/deputeti-i-lsi-ylli-shehu-mberrin-ne-kuvend-nuk-i-tradhtoj-votuesit-e-mi/20%Monthly2019-03-05 08:32
https://americaneye.al/rrethohet-pedonalja-pd-policia-u-merr-kartat-e-identitetit-qytetareve-qe-duan-te-kalojne/20%Monthly2019-03-05 10:05
https://americaneye.al/protesta-policia-bllokon-hyrjen-e-pedonales/20%Monthly2019-03-05 08:06
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-5-mars-2019/20%Monthly2019-03-04 22:09
https://americaneye.al/kryeipeshkvi-i-nju-jorkut-viziton-kishen-shqiptare-ju-admiroj-per-historine-qe-keni/20%Monthly2019-03-04 22:04
https://americaneye.al/berisha-pse-nderhyra-ne-zgjedhjet-e-komunitetit-mysliman/20%Monthly2019-03-04 21:58
https://americaneye.al/pranvera-do-te-ndryshoje-jeten-e-te-gjitha-shenjave-te-horoskopit-parashikimi-i-paolo-fox-per-marsin/20%Monthly2019-03-04 21:46
https://americaneye.al/bes-kallaku-rrefen-publikisht-dy-fobite-me-te-medha-te-xhensiles/20%Monthly2019-03-04 21:36
https://americaneye.al/horoskopi-i-marsit-nga-meri-peshqit-do-behen-pjese-e-nje-perralle-ndersa-kjo-shenje-duhet-te-kete-kujdes/20%Monthly2019-03-04 21:34
https://americaneye.al/vucic-nuk-mund-ta-njohim-kosoven-pa-marre-dicka-ne-kembim/20%Monthly2019-03-04 21:30
https://americaneye.al/paloka-paralajmeron-dhune-neser-rrini-sa-me-larg-parlamentit/20%Monthly2019-03-04 21:20
https://americaneye.al/parlamenti-europian-shqiperia-i-ka-bere-detyrat-e-shtepise-te-nisin-bisedimet/20%Monthly2019-03-05 10:05
https://americaneye.al/basha-ta-zgjidhim-krizen-bashke-me-socialistet-por-pa-ramen/20%Monthly2019-03-05 09:55
https://americaneye.al/mit-apo-realitet-historia-e-divizionit-ss-skanderbeg/20%Monthly2019-03-04 20:55
https://americaneye.al/zbulohet-misteri-i-gureve-ne-stonehenge/20%Monthly2019-03-04 20:52
https://americaneye.al/asambleja-e-ps-tirane-veliaj-i-vetmi-kandidat-rama-ne-ne-zgjedhje-edhe-pa-opoziten/20%Monthly2019-03-04 20:45
https://americaneye.al/a-e-dini-pse-avionet-e-pasagjereve-jane-kryesisht-te-bardhe/20%Monthly2019-03-04 20:28
https://americaneye.al/numer-rekord-robotesh-ne-kompanite-amerikane/20%Monthly2019-03-04 20:25
https://americaneye.al/durres-gjenden-te-dhunuar-ne-shtepi-dy-te-moshuar/20%Monthly2019-03-04 20:23
https://americaneye.al/salianji-nxjerr-nga-studio-deputetin-e-ri-qe-mori-mandatin-e-pd/20%Monthly2019-03-04 19:58
https://americaneye.al/arbitri-tregon-si-e-rrahen-eldorjan-hamiti-incidentin-im-bir-e-pa-direkt-ne-televizor/20%Monthly2019-03-04 19:55
https://americaneye.al/kerkonte-favore-per-emisionin-mbetet-ne-burg-moderatori-shqiptar/20%Monthly2019-03-04 19:44
https://americaneye.al/energizer-telefoni-qe-mban-50-dite-bateri/20%Monthly2019-03-04 19:25
https://americaneye.al/ne-shqiperi-po-ndodh-nje-sfide-mes-plakut-dhe-te-rese-italia-te-mbeshtese-ramen/20%Monthly2019-03-04 20:47
https://americaneye.al/zyrtari-i-dash-flet-per-djegien-e-mandateve-duhet-pune-urgjente-brenda-proceseve-demokratike-te-luftohet-krimi-dhe-korrupsioni/20%Monthly2019-03-04 18:52
https://americaneye.al/lefter-maliqi-i-pd-do-behet-deputet-premton-se-do-jete-opozitar-i-arsyeshem/20%Monthly2019-03-04 18:40
https://americaneye.al/vijon-mallkimi-ramsey-pas-golit-ne-fundjave-vdes-nje-tjeter-kengetar-i-famshem/20%Monthly2019-03-04 18:33
https://americaneye.al/pas-vizites-ne-shqiperi-delegacioni-i-pe-se-merr-vendimin-e-rendesishem/20%Monthly2019-03-04 18:29
https://americaneye.al/zevendes-sekretari-i-shba-niset-drejt-ballkanit/20%Monthly2019-03-04 18:16
https://americaneye.al/video-me-shishe-shampanje-ne-dore-pronari-i-top-shop-filmohet-duke-puthur-punonjesen-e-tij/20%Monthly2019-03-04 18:05
https://americaneye.al/ne-stol-dhe-me-turp-bale-largohet-ne-qershor/20%Monthly2019-03-04 17:59
https://americaneye.al/misteri-per-babane-shqiptar-te-egjiptit-modern/20%Monthly2019-03-04 20:35
https://americaneye.al/nje-veze-ne-dite-mban-larg-semundjet-kardiovaskulare/20%Monthly2019-03-04 17:37
https://americaneye.al/deklaratat-e-metes-reagon-balla-presidenti-shkoi-shume-larg-se-di-ckishte-ndermend/20%Monthly2019-03-04 17:35
https://americaneye.al/pas-incidentit-ne-kamez-kater-te-ndaluar-fshf-kerkon-policine/20%Monthly2019-03-04 17:23
https://americaneye.al/luan-rama-nuk-pranojme-keshilla-nga-nderkombetare-qe-nuk-perfaqesojne-asgje/20%Monthly2019-03-04 16:50
https://americaneye.al/a-do-nderhyje-per-dialog-flet-meta-kriza-politike-duhej-te-ishte-shmangur-palet-te-reflektojne/20%Monthly2019-03-04 20:54
https://americaneye.al/taksa-100-reeker-thirrje-serish-kosoves-per-ta-hequr/20%Monthly2019-03-04 16:47
https://americaneye.al/strakosha-lojtari-me-i-mire-i-javes-nen-23-vjec/20%Monthly2019-03-04 16:46
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-thirrje-te-veteve-shmangni-protestat/20%Monthly2019-03-04 16:38
https://americaneye.al/ruani-femijet-nga-canta-juaj-pasojat-mund-te-jene-te-renda/20%Monthly2019-03-04 16:19
https://americaneye.al/kujdes-nga-produktet-e-kozmetikes-mund-te-kene-perberes-kancerogjene/20%Monthly2019-03-04 16:04
https://americaneye.al/murinjo-e-alegri-si-hije-solari-reali-ka-me-shume-kandidate-se-xhulia-roberts/20%Monthly2019-03-04 15:48
https://americaneye.al/juventus-rekordesh-26-ndeshje-pa-humbje-ne-transferte/20%Monthly2019-03-04 15:17
https://americaneye.al/modric-behet-nostalgjik-per-ronaldon-e-pamundur-per-ta-zevendesuar/20%Monthly2019-03-04 15:15
https://americaneye.al/veseli-kercenon-haradinajn-me-pare-bie-qeveria-se-largohet-baza-amerikane/20%Monthly2019-03-04 15:03
https://americaneye.al/estoni-fitorja-e-liberaleve-pritet-te-sjelle-nje-grua-ne-krye-te-qeverise/20%Monthly2019-03-04 15:02
https://americaneye.al/basha-nuk-kemi-per-ta-njohur-opoziten-fasade/20%Monthly2019-03-04 14:57
https://americaneye.al/letra-e-hapur-e-prokurores-se-shkarkuar-antoneta-sevdari-pse-dyshoj-tek-vettingu/20%Monthly2019-03-04 14:53
https://americaneye.al/macron-franca-dhe-italia-serish-bashke-per-europen/20%Monthly2019-03-04 14:17
https://americaneye.al/muratori-shqiptar-zhvati-lokalin-ne-itali/20%Monthly2019-03-04 14:04
https://americaneye.al/serbi-i-dashuruar-me-shqipen-dhe-shqiptaret/20%Monthly2019-03-04 13:25
https://americaneye.al/rasti-konkret-si-me-shpetoi-akupunktura/20%Monthly2019-03-04 13:07
https://americaneye.al/miliarderet-e-udhehequr-nga-bill-gates-dalin-ne-gjueti-per-kobaltin-nentokesor/20%Monthly2019-03-04 12:51
https://americaneye.al/rama-policet-ne-moshe-do-te-angazhohen-ne-ruajtjen-e-objekteve/20%Monthly2019-03-04 12:16
https://americaneye.al/themeluesi-nderroi-jete-muzeu-i-hebrenjve-shqiptare-rrezikon-mbylljen/20%Monthly2019-03-04 12:13
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-luanit/20%Monthly2019-03-04 12:09
https://americaneye.al/historia-e-gralit-te-shenjte-si-u-zhduk-dhe-ku-po-kerkohet-kupa-e-krishtit/20%Monthly2019-03-04 12:09
https://americaneye.al/ja-cfare-ndodh-kur-pini-uje-me-mjalte/20%Monthly2019-03-04 12:08
https://americaneye.al/oshilacionet-e-liverpool-it-klopp-futbolli-i-vertete-nuk-eshte-play-station/20%Monthly2019-03-04 12:08
https://americaneye.al/lider-nuk-lind-por-behesh-100-thenie-per-lidershipin/20%Monthly2019-03-04 12:08
https://americaneye.al/kerkohen-87-vite-per-vrasesit-e-dyshuar-te-marvi-mihalit/20%Monthly2019-03-04 11:56
https://americaneye.al/kreu-i-ri-i-tuzit-tregon-prioritetet-administrate-qe-flet-shqip/20%Monthly2019-03-04 11:39
https://americaneye.al/e-rende-ne-korce-djali-mbyt-nenen-80-vjecare/20%Monthly2019-03-04 11:37
https://americaneye.al/me-mire-titulli-kampion-nga-partizani-apo-fitorja-ne-zgjedhje-ja-cfare-zgjedh-brace/20%Monthly2019-03-04 11:29
https://americaneye.al/partite-e-vogla-regjistrohen-per-zgjedhjet-vendore-zevendesohen-4-mandatet-e-lsi-se-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-04 14:52
https://americaneye.al/pezullohet-aktiviteti-per-12-gurore-ne-zonen-kraste-vrion/20%Monthly2019-03-04 10:58
https://americaneye.al/tornado-gjunjezon-alabamen-23-viktima-alarm-edhe-ne-xhorxhia-florida-dhe-karolinen-e-jugut/20%Monthly2019-03-04 10:57
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-edhe-mali-i-zi-si-shqiperia/20%Monthly2019-03-04 10:54
https://americaneye.al/dhuna-fshf-bojkotojme-kampionatin-nese-policia-nuk-rikthehet-ne-stadiume/20%Monthly2019-03-04 10:46
https://americaneye.al/bisedimet-kane-nisur-andrea-pirlo-drejt-stolit-te-juventusit-b/20%Monthly2019-03-04 10:40
https://americaneye.al/orbani-flet-per-idiotet-e-dobishem-ne-pe/20%Monthly2019-03-04 10:35
https://americaneye.al/ja-kur-do-te-bejne-betimin-4-deputetet-e-rinj-te-parlamentit/20%Monthly2019-03-04 10:03
https://americaneye.al/lefter-maliqi-dorezon-ne-kqz-formularin-e-dekriminalizimit/20%Monthly2019-03-04 10:01
https://americaneye.al/elvana-gjata-ben-film-historine-personale-droge-dhe-martese-nga-erion-veliaj/20%Monthly2019-03-04 09:58
https://americaneye.al/lsi-merr-masat-per-protesten-e-neserme-ja-si-te-mbroheni-nga-gazi-lotsjelles-video/20%Monthly2019-03-04 09:54
https://americaneye.al/imami-i-madh-i-al-azhar-poligamia-eshte-padrejtesi-per-gruan/20%Monthly2019-03-04 09:43
https://americaneye.al/libri-komuniteti-i-isidor-kotit-sfidues-i-zhvillimit-komunitar/20%Monthly2019-03-04 09:31
https://americaneye.al/konfirmohet-ne-detyre-kreu-i-prokurorise-se-apelit-dritan-peka/20%Monthly2019-03-04 09:20
https://americaneye.al/gjermania-rrit-pagat-per-nje-milione-punonjes-te-sektorit-publik/20%Monthly2019-03-04 09:18
https://americaneye.al/brace-nese-protestuesit-e-opozites-futen-ne-parlament-do-perfundojne-pas-hekurave/20%Monthly2019-03-04 11:55
https://americaneye.al/nuk-do-te-kete-me-cigare-te-dyqani-i-lagjes-ndryshon-ligji-per-duhanin/20%Monthly2019-03-04 09:14
https://americaneye.al/merr-fund-epoka-renzi-kush-eshte-nicola-zingaretti-lideri-i-ri-i-pd-se-italiane/20%Monthly2019-03-04 08:58
https://americaneye.al/cakaj-tuzi-na-dha-nje-mesim-vetem-te-bashkuar-mund-tu-sherbejme-shqiptareve/20%Monthly2019-03-04 08:46
https://americaneye.al/shqip-ne-trojet-tona-perjete-shqiptaret-e-bashkuar-marrin-tuzin/20%Monthly2019-03-04 08:45
https://americaneye.al/vrasja-ne-ish-bllok-ervin-mata-do-hetohet-i-lire/20%Monthly2019-03-04 08:25
https://americaneye.al/ja-arsyeja-pse-gomat-e-makinave-jane-gjithmone-te-zeza/20%Monthly2019-03-04 08:11
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-4-mars-2019/20%Monthly2019-03-03 22:05
https://americaneye.al/shqiptaret-nisin-festimet-me-flamuj-kuq-e-zi-per-fitoren-ne-tuz/20%Monthly2019-03-03 22:00
https://americaneye.al/a-e-dini-pse-flamuri-amerikan-eshte-mbrapsht-ne-uniformat-e-ushtrise/20%Monthly2019-03-03 20:53
https://americaneye.al/perimet-qe-largojne-lodhjen-e-pranveres/20%Monthly2019-03-03 20:27
https://americaneye.al/pse-i-harrojme-endrrat-pas-zgjimit/20%Monthly2019-03-03 19:39
https://americaneye.al/12-vjecarja-gjeni-me-koeficientin-e-inteligjences-me-te-larte-se-einstein/20%Monthly2019-03-03 19:12
https://americaneye.al/ngjela-rudina-hajdari-kryetare-e-opozites-se-re-proamerikane-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-03 18:34
https://americaneye.al/ministri-zenka-shqiptaret-do-te-korrin-fitore-bindese-ne-tuz-e-presim-per-dekada/20%Monthly2019-03-03 18:30
https://americaneye.al/te-kesh-nje-femije-a-ka-nje-moshe-ideale-per-tu-bere-nene-2/20%Monthly2019-03-03 17:59
https://americaneye.al/marinsi-amerikan-qe-u-be-shefi-i-kartelit-los-zetas/20%Monthly2019-03-03 17:40
https://americaneye.al/piramida-e-tiranes-habit-gazetarin-e-la-stampa-s-italiane/20%Monthly2019-03-03 17:06
https://americaneye.al/qiellgervishtesi-horizontal-nje-mrekulli-e-arkitektures-foto/20%Monthly2019-03-03 16:51
https://americaneye.al/trump-vs-sanders-senatori-demokrat-sfidon-presidentin/20%Monthly2019-03-03 16:36
https://americaneye.al/legalizoni-kanabisin-si-kanadaja-dhe-greqia-nxirrini-trafikantet-jashte-biznesit/20%Monthly2019-03-04 09:06
https://americaneye.al/shikimi-qe-theu-internetin-trump-kim-dhe-protesta-ne-tirane-fotot-me-te-bukura-te-javes/20%Monthly2019-03-03 15:57
https://americaneye.al/ndodh-dhe-keshtu-kjo-mesuese-i-zgjon-nxenesit-ne-mengjes-qe-te-vijne-ne-mesim/20%Monthly2019-03-03 15:29
https://americaneye.al/dollare-per-te-tere-kengetarja-shqiptare-mbledh-parate-e-koncertit-me-fshese/20%Monthly2019-03-03 15:27
https://americaneye.al/dy-portrete-te-rralla-te-skenderbeut-dhe-donikes-ne-revisten-franceze-te-vitit-1913/20%Monthly2019-03-03 15:18
https://americaneye.al/comoedia-1925-ahmet-zogu-udheheqesi-me-i-ri-ne-botes-nje-admirues-i-letersise-franceze/20%Monthly2019-03-03 15:12
https://americaneye.al/flaka-krelani-e-thote-hapur-po-kam-blere-rroba-te-perdorura/20%Monthly2019-03-03 15:06
https://americaneye.al/kuvendi-mblidhet-me-5-mars-mazhoranca-fsheh-oren-e-seances/20%Monthly2019-03-03 14:51
https://americaneye.al/droge-dhe-gjakmarrje-pas-14-vitesh-arrati-kapet-bosi-i-camorra-s-video/20%Monthly2019-03-03 14:48
https://americaneye.al/organizatoret-e-protestave-kunder-vucic-e-ka-kthyer-vendin-ne-prone-private/20%Monthly2019-03-03 14:29
https://americaneye.al/detaje-nga-vrasja-ne-ish-bllok-ervin-mata-tregon-perplasjen-me-arme/20%Monthly2019-03-03 14:26
https://americaneye.al/rtsh-mikpritese-e-konkursit-nderkombetar-te-dirigjenteve/20%Monthly2019-03-03 14:11
https://americaneye.al/modelja-shqiptare-ne-listen-e-femrave-me-seksi-ne-bote-foto/20%Monthly2019-03-03 14:05
https://americaneye.al/kryemadhi-kercenon-dezertoret-e-lsi-tradhtare-do-e-paguani/20%Monthly2019-03-03 13:51
https://americaneye.al/balla-te-marten-do-kete-protestues-huligane-opozita-i-frikesohet-drejtesise-se-re/20%Monthly2019-03-03 13:47
https://americaneye.al/fushata-e-di-caprios-putin-urdheron-lirimin-e-100-orkave-dhe-belugave-nga-burgu-i-balenave-foto/20%Monthly2019-03-03 13:32
https://americaneye.al/kryemadhi-perballja-jone-vetem-me-sektin-kriminal-te-rilindjes/20%Monthly2019-03-03 13:29
https://americaneye.al/sa-kohe-mund-te-jetohet-pa-ngrene-dhe-pa-pire-uje/20%Monthly2019-03-03 13:08
https://americaneye.al/e-dini-pse-shumica-e-arkave-te-kursimit-kane-formen-e-derrkucit/20%Monthly2019-03-03 12:44
https://americaneye.al/policia-ndalon-protesten-para-parlamentit-cenon-sigurine/20%Monthly2019-03-03 12:16
https://americaneye.al/si-u-be-shqiperia-per-20-vjet-vendi-i-fundit-ne-rajon-per-pasurine-pyjore/20%Monthly2019-03-03 11:58
https://americaneye.al/pse-ngjyra-e-kuqe-eshte-konsideruar-si-ngjyra-e-ngjyrave/20%Monthly2019-03-03 11:45
https://americaneye.al/cfare-kerkojne-anijet-e-nato-s-ne-detin-e-zi/20%Monthly2019-03-03 11:31
https://americaneye.al/gjerat-qe-ju-ngrene-nervat-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-03-03 11:16
https://americaneye.al/frutat-dhe-perimet-qe-pastrojne-trupin-nga-nikotina/20%Monthly2019-03-03 10:53
https://americaneye.al/lista-e-zeze-e-shengenit-zbardhen-shumat-qe-merrnin-6-policet-e-portit-te-durresit/20%Monthly2019-03-03 10:34
https://americaneye.al/studimi-xhenxhefili-vret-qelizat-kanceroze-2/20%Monthly2019-03-03 10:25
https://americaneye.al/ja-perse-mostra-e-gjakut-merret-nga-gishti-i-katert/20%Monthly2019-03-03 10:04
https://americaneye.al/milano-200-000-vete-ne-shesh-kunder-racizmit/20%Monthly2019-03-03 09:30
https://americaneye.al/nis-votimi-ne-tuz-mundesi-historike-per-shqiptaret/20%Monthly2019-03-03 09:27
https://americaneye.al/pse-ngjyra-vjollce-konsiderohet-ngjyra-e-mbreterimit/20%Monthly2019-03-03 09:20
https://americaneye.al/ne-pranga-6-punonjes-te-policise-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2019-03-03 10:35
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-3-mars-2019/20%Monthly2019-03-02 22:11
https://americaneye.al/zgjidh-pemen-e-preferuar-dhe-zbulo-personalitetin-tend-te-vertete/20%Monthly2019-03-02 22:08
https://americaneye.al/roma-ngjyroset-bardhekalter-lazio-fiton-bindshem-derbin-e-kryeqytetit/20%Monthly2019-03-02 21:50
https://americaneye.al/fluks-te-magjistratura-sadushi-mungesa-e-opozites-nuk-e-pengon-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2019-03-02 20:30
https://americaneye.al/droni-kamikaz-kallashnikov/20%Monthly2019-03-02 20:28
https://americaneye.al/saimir-pirgu-me-duhen-200-mije-shfaqje-qe-te-rekuperoj-demin-e-nje-gome-te-djegur/20%Monthly2019-03-03 12:16
https://americaneye.al/mizorja-vdekje-vajza-e-dritero-agollit-tregon-vuajtjet-e-nenes-ne-grahmat-e-fundit-te-jetes/20%Monthly2019-03-02 19:17
https://americaneye.al/kapiteni-i-dehur-perplas-anijen-gjigande-me-uren-e-autostrades-video/20%Monthly2019-03-02 19:11
https://americaneye.al/teuta-shperdoron-avantazhin-e-dy-golave-barazon-me-skenderbeun/20%Monthly2019-03-02 18:57
https://americaneye.al/importimi-i-makinave-te-perdorura-ministrja-balluku-sqaron-vendimin-ndalohen-mjetet-para-2005-s/20%Monthly2019-03-02 18:27
https://americaneye.al/tsipras-kryeministri-i-pare-grek-qe-viziton-maqedonine/20%Monthly2019-03-02 18:15
https://americaneye.al/ministri-austriak-ne-tirane-be-te-hape-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-03-03 11:58
https://americaneye.al/kukesi-6-nga-partizani/20%Monthly2019-03-02 17:49
https://americaneye.al/thaci-ndryshojme-kushtetuten-per-bashkimin-e-presheves-me-kosoven/20%Monthly2019-03-03 10:35
https://americaneye.al/cfare-ndodh-me-trupin-dhe-mendjen-kur-vuajme-nga-dashuria/20%Monthly2019-03-02 17:16
https://americaneye.al/nard-ndoka-flet-per-rudina-hajdarin-erdhi-ne-pd-si-embleme-jo-per-vlerat-e-veta/20%Monthly2019-03-02 17:15
https://americaneye.al/derbi-i-londres-mbyllet-ne-paqe/20%Monthly2019-03-02 16:55
https://americaneye.al/mcallister-thirrje-kosoves-hiqni-taksen-dhe-vazhdoni-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-03-02 16:54
https://americaneye.al/te-kesh-nje-femije-a-ka-nje-moshe-ideale-per-tu-bere-nene/20%Monthly2019-03-02 16:42
https://americaneye.al/helena-kadare-i-shkruan-vajzes-se-dritero-agollit-miqesia-ime-me-sadijen/20%Monthly2019-03-02 16:39
https://americaneye.al/instagrami-platforma-me-e-pasigurt-per-femijet/20%Monthly2019-03-02 16:32
https://americaneye.al/meta-takon-haradinaj-forcojme-perpektiven-e-perbashket-europiane/20%Monthly2019-03-02 15:47
https://americaneye.al/ngjarja-ne-ish-bllok-arrestohet-ervin-mata/20%Monthly2019-03-02 15:14
https://americaneye.al/australia-perjetoi-veren-me-te-nxehte-ne-histori/20%Monthly2019-03-02 14:29
https://americaneye.al/a-do-te-jete-meta-negociator-mes-rames-e-bashes/20%Monthly2019-03-03 10:35
https://americaneye.al/krijo-oksigjenin-tend-klosi-ne-maliq-nis-mbjellja-e-800-mije-pemeve/20%Monthly2019-03-02 14:24
https://americaneye.al/el-clasico-ja-reali-kerkon-hakmarrje-barca-synon-te-vrase-la-liga-n/20%Monthly2019-03-02 14:23
https://americaneye.al/allegri-konfirmon-cr7-flet-te-ardhmen-dhe-shpjegon-pse-i-mbylli-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-03-02 14:21
https://americaneye.al/miku-i-te-gjitheve-nuk-eshte-miku-i-askujt-35-thenie-per-jeten-nga-filozofi-artur-shopenhauer/20%Monthly2019-03-02 14:16
https://americaneye.al/gylenistet-ndikuan-ylli-gurra-nuk-jam-ushtar-i-anadollit/20%Monthly2019-03-02 13:56
https://americaneye.al/mark-gjonaj-shqiperia-dhe-kosova-te-unifikojne-axhenden-kombetare/20%Monthly2019-03-02 13:26
https://americaneye.al/akuza-e-forte-e-ylli-gurres-kryetari-i-ri-kmsh-u-zgjodh-nga-organizma-okulte/20%Monthly2019-03-02 13:24
https://americaneye.al/bujar-spahiu-zgjidhet-kryetar-i-ri-i-kmsh-puna-ime-paresore-ruajtja-e-harmonise-nderfetare/20%Monthly2019-03-02 13:21
https://americaneye.al/pse-jemi-te-vetmet-specie-njerezore-te-mbetura-10-misteret-e-njerezimit/20%Monthly2019-09-27 21:21
https://americaneye.al/amerikanet-i-kerkojne-serbise-te-njohe-kosoven/20%Monthly2019-03-02 12:19
https://americaneye.al/meta-mesazh-politikes-nga-lezha-te-ngrihemi-mbi-interesat-e-ngushta/20%Monthly2019-03-02 12:12
https://americaneye.al/pas-divorcit-dramatik-johnny-depp-padit-ish-bashkeshorten-amber-heard-per-nje-shume-marramendese/20%Monthly2019-03-02 11:59
https://americaneye.al/kur-do-flasim-basha-refuzon-ramen-nuk-mund-te-vazhdohet-me-keshtu/20%Monthly2019-03-02 14:26
https://americaneye.al/gara-per-kreun-e-kmsh-skender-brucaj-pse-u-terhoqa-nga-rikandidimi/20%Monthly2019-03-02 13:26
https://americaneye.al/joe-biden-per-president-pse-po-heziton-ish-zevendesi-i-obames/20%Monthly2019-03-02 11:32
https://americaneye.al/ka-4-arsye-pse-femrat-ndahen-nga-mashkulli-qe-dashurojne/20%Monthly2019-03-02 11:24
https://americaneye.al/misteri-pse-u-zhduken-neandertalet/20%Monthly2019-03-02 11:07
https://americaneye.al/gjysherit-qe-kalojne-kohe-me-niperit-jetojne-me-gjate/20%Monthly2019-03-02 10:54
https://americaneye.al/rilindja-e-se-majtes-socializmi-i-mijevjecareve-te-rinj/20%Monthly2019-03-02 10:42
https://americaneye.al/shqiptaret-po-kthehen-ne-shqetesim-per-irlandezet/20%Monthly2019-03-02 10:09
https://americaneye.al/rama-17-ceshtje-gjyqesore-me-fabriken-e-shpifjeve/20%Monthly2019-03-02 10:08
https://americaneye.al/1000-shqiponja-per-granit-xhaken-shqiponje-te-arte-per-babain-e-tij/20%Monthly2019-03-02 10:07
https://americaneye.al/brukseli-ne-alarm-shqiperia-drejt-luftes-civile-ka-edhe-interesa-ruse-arabe-dhe-turke/20%Monthly2019-03-02 13:17
https://americaneye.al/je-nje-ujk-apo-nje-dele-qe-ndjek-tufen-pese-shenja-qe-e-tregojne/20%Monthly2019-03-02 09:36
https://americaneye.al/shqiperia-ne-krize-politike-presidenti-meta-impresionohet-nga-piramidat-e-gizes-foto/20%Monthly2019-03-02 09:08
https://americaneye.al/perse-meshkujt-e-martuar-tradhtojne-grate-ja-rrefimi-i-dashnores/20%Monthly2019-03-02 09:00
https://americaneye.al/erdogan-kercenon-te-zhbeje-rezultatin-e-zgjedhjeve-lokale/20%Monthly2019-03-02 08:46
https://americaneye.al/pse-lapsat-jane-te-verdhe-pse-roza-nuk-eshte-per-meshkujt-7-kuriozitete-per-ngjyrat/20%Monthly2019-03-02 08:18
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-2-mars-2019/20%Monthly2019-03-01 22:31
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-arsyeja-tjeter-qe-opozita-nuk-e-thote-publikisht/20%Monthly2019-03-01 22:07
https://americaneye.al/10-cilesite-unike-te-njerezve-te-lindur-ne-muajin-mars/20%Monthly2019-03-01 22:01
https://americaneye.al/drejtori-i-rendit-e-verteta-e-gazit-ne-proteste-ja-ku-e-ka-blere-policia/20%Monthly2019-03-01 21:43
https://americaneye.al/nga-dritan-hila-kush-po-i-komandon-dezertoret-e-lsi-se/20%Monthly2019-03-01 21:11
https://americaneye.al/zjarr-ne-ministrine-e-brendshme-prane-dhomes-se-serverit-tims/20%Monthly2019-03-01 21:00
https://americaneye.al/ndryshimi-i-kufijve-haradinaj-rama-dhe-thaci-bashke-per-idene-e-rrezikshme/20%Monthly2019-03-01 20:57
https://americaneye.al/barcelona-u-ben-tifozeve-surprizen-per-sfiden-ndaj-realit-te-madridit/20%Monthly2019-03-01 20:35
https://americaneye.al/ministri-i-drejtesise-perserit-kerkesen-per-ekstradimin-e-feto-s/20%Monthly2019-03-01 20:31
https://americaneye.al/nga-mero-baze-pergjegjesite-e-bashes-per-dezintegrimin-e-listes-pritese/20%Monthly2019-03-01 20:31
https://americaneye.al/rama-batuta-me-majkon-na-shau-kazani-i-diaspores/20%Monthly2019-03-01 20:02
https://americaneye.al/ministrja-e-kultures-tregon-historine-e-saj-emigracioni-me-ka-bere-me-te-forte/20%Monthly2019-03-01 19:54
https://americaneye.al/dpshtrr-nis-sherbimi-me-i-ri-i-kalimit-te-pronesise-se-mjeteve/20%Monthly2019-03-01 19:44
https://americaneye.al/kryemadhi-ska-qeveri-ne-be-qe-perkrahe-reformat-e-qeverise/20%Monthly2019-03-01 19:39
https://americaneye.al/derbi-ndahet-ne-paqe-tirana-partizani-perfundon-pa-gola/20%Monthly2019-03-01 19:33
https://americaneye.al/hapet-gara-per-inspektorin-e-larte-te-drejtesise-afati-i-aplikimit/20%Monthly2019-03-01 19:11
https://americaneye.al/rikthehet-ne-pune-polici-u-braktis-pas-plagosjes-ne-masakren-e-visokes/20%Monthly2019-03-01 18:57
https://americaneye.al/studimi-amerikan-mediat-sociale-thellojne-vetmine/20%Monthly2019-03-01 18:14
https://americaneye.al/i-vendosen-gps-shqiponjes-per-20-vite-harta-e-fluturimit-te-saj-eshte-fantastike/20%Monthly2019-03-01 18:12
https://americaneye.al/kosove-shba-trupat-do-te-qendrojne/20%Monthly2019-03-01 18:10
https://americaneye.al/pas-berlinit-rama-ekspozite-me-piktura-ne-spanje-foto/20%Monthly2019-03-01 17:56
https://americaneye.al/kur-do-flasim-cuci-meta-negociator-ps-ska-komplekse/20%Monthly2019-03-01 17:31
https://americaneye.al/nje-keshille-falas-per-filozofet-e-revolucionit/20%Monthly2019-03-01 17:29
https://americaneye.al/studimi-duhani-do-vrase-2-milione-njerez-me-shume/20%Monthly2019-03-01 17:27
https://americaneye.al/pendarovski-kandidati-i-lsdm-dhe-bdi-per-president-ne-maqedoni/20%Monthly2019-03-01 16:50
https://americaneye.al/skender-brucaj-terhiqet-nga-gara-per-kreun-e-komunitetit-mysliman-shqiptar/20%Monthly2019-03-01 16:47
https://americaneye.al/arrestohet-autori-qe-vendosi-tritolin-ne-nje-banese-ne-zonen-e-vasil-shantos/20%Monthly2019-03-01 16:10
https://americaneye.al/a-mund-te-kemi-nje-shtatzeni-te-dyte-brenda-nje-kohe-te-shkurter/20%Monthly2019-03-01 16:10
https://americaneye.al/e-nisi-si-punetore-fabrike-me-16-dollare-ne-muaj-si-arriti-wu-yajun-te-behet-gruaja-me-e-pasur-ne-bote/20%Monthly2019-03-01 16:06
https://americaneye.al/mendja-eshte-gjithcka-cfare-mendon-behesh-50-theniet-me-inspiruese-te-te-gjitha-koherave/20%Monthly2019-03-01 15:47
https://americaneye.al/ministrja-balluku-lancon-projektin-per-dixhitalizimin-e-arkivave-tekniko-shkencore/20%Monthly2019-03-01 15:22
https://americaneye.al/arsyet-pse-grate-japoneze-duken-me-te-reja-dhe-plaken-me-ngadale-2/20%Monthly2019-03-01 15:10
https://americaneye.al/chelsea-juventus-duel-per-zidane/20%Monthly2019-03-01 15:06
https://americaneye.al/ankesat-e-grekeve-ne-ke-hahn-athina-nuk-duhet-te-ngaterrohet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-01 14:50
https://americaneye.al/samiti-i-diaspores-ali-ahmeti-skenderbeu-nje-mergimtar-i-kthyer-ne-atdhe/20%Monthly2019-03-01 14:37
https://americaneye.al/shqiptari-me-i-pasur-i-maqedonise-dhe-shqiptari-me-i-suksesshem-politik-ne-shba-te-kemi-nje-vizion/20%Monthly2019-03-01 14:34
https://americaneye.al/shqiperia-tarifat-te-larta-ne-rajon-per-transfertat-ja-si-emigrantet-pengohen-te-dergojne-para/20%Monthly2019-03-01 14:23
https://americaneye.al/minus-26-gola-ne-madrid-reali-vuan-sindromen-ronaldo/20%Monthly2019-03-01 14:17
https://americaneye.al/deputete-te-rinj-te-opozites-hyjne-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-01 16:05
https://americaneye.al/gattuso-ka-dy-keshilla-per-cutrone-n-dhe-romagnoli-n-kemi-14-finale/20%Monthly2019-03-01 13:37
https://americaneye.al/interi-ne-levizje-tre-emra-per-zevendesimin-e-icardit/20%Monthly2019-03-01 13:28
https://americaneye.al/ekonomia-gjermane-ulet-numri-i-te-papuneve-rriten-pagat/20%Monthly2019-03-01 13:20
https://americaneye.al/nyt-brenda-pese-viteve-shba-dhe-aleatet-largohen-nga-afganistani/20%Monthly2019-03-01 13:19
https://americaneye.al/u-plagos-ne-1997-ne-perplasje-me-bandat-ministri-rikthen-ne-detyre-policin/20%Monthly2019-03-01 13:01
https://americaneye.al/6-restorantet-mahnitese-nenujore-ne-maldive/20%Monthly2019-03-01 12:41
https://americaneye.al/nese-keni-dy-gropat-ne-fund-te-shpines-duhet-te-dini-kuptimin/20%Monthly2019-03-01 12:21
https://americaneye.al/kimia-gaga-cooper-psikologet-shpjegojne-pse-rrjeti-ra-ne-dashuri-me-marredhenien-e-supozuar-mes-dy-yjeve/20%Monthly2019-03-01 11:59
https://americaneye.al/rama-paralajmeron-politikanet-qe-kane-bere-zarare-para-drejtesise/20%Monthly2019-03-01 16:04
https://americaneye.al/rama-i-thote-diaspores-plantacionet-e-kanabisit-nuk-i-solla-une-por-i-gjeta-dhe-i-luftova/20%Monthly2019-03-01 11:37
https://americaneye.al/thaci-shkembimi-i-territoreve-nuk-do-ndodhe-kurre-dhe-nje-mesazh-per-berishen/20%Monthly2019-03-01 14:49
https://americaneye.al/rama-bashes-kur-do-flasim/20%Monthly2019-03-01 14:28
https://americaneye.al/zbulohet-ne-mesdhe-rezerva-gjigande-e-gazit-qe-mund-te-hape-skenare-lufte/20%Monthly2019-03-01 13:02
https://americaneye.al/keta-politikane-te-deshtuar-gazetare-te-frustruar-nuk-duan-thjesht-ikjen-e-rames/20%Monthly2019-03-01 10:40
https://americaneye.al/zbulohet-pas-4-shekujsh-piktura-150-mln-euroshe-e-caravaggios/20%Monthly2019-03-01 10:38
https://americaneye.al/pse-me-shikon-si-u-vra-martin-ndreca-ne-sy-te-djalit-10-vjecar/20%Monthly2019-03-01 10:33
https://americaneye.al/ngacmim-seksual-dhe-shitje-te-librave-me-detyrim-shkarkohen-3-pedagoge-te-bujqesorit/20%Monthly2019-03-01 11:35
https://americaneye.al/historite-te-gjitha-grate-e-ernest-hemingway/20%Monthly2019-03-01 10:04
https://americaneye.al/9-sekrete-se-si-mund-te-mesosh-shpejt-nje-gjuhe-te-huaj/20%Monthly2019-03-01 09:45
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-komunitetin-mysliman-miku-i-erion-veliajt-perballe-armikut-te-erdoganit/20%Monthly2019-03-01 09:31
https://americaneye.al/inteligjent-lind-apo-behesh-ja-cfare-thote-shkenca/20%Monthly2019-03-01 09:19
https://americaneye.al/e-kerkoi-vete-kartonin-sergio-ramos-ndeshkohet-dyfish-nga-uefa/20%Monthly2019-03-01 09:04
https://americaneye.al/1-milion-dollare-per-djalin-e-bin-ladenit/20%Monthly2019-03-01 08:47
https://americaneye.al/shperthimi-perballe-gjykates-identifikohet-autori/20%Monthly2019-03-01 08:25
https://americaneye.al/rudina-hajdari-reagon-ndaj-perjashtimit-mire-qe-e-mora-vesh/20%Monthly2019-03-01 08:19