XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-mujor-nga-paolo-fox-cfare-kane-parashikuar-yjet-per-muajin-maj/20%Monthly2019-04-30 22:08
https://americaneye.al/venezuela-ne-prag-te-luftes-civile-perplasje-pas-thirrjes-per-grusht-shteti-foto/20%Monthly2019-04-30 21:46
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-1-maj-2019/20%Monthly2019-04-30 21:29
https://americaneye.al/vijon-endrra-e-ajaxit-mund-ne-londer-tottenhamin-dhe-hedh-hapin-drejt-finales-se-madhe/20%Monthly2019-04-30 21:08
https://americaneye.al/e-ardhmja-eshte-e-sigurt-mark-zuckerberg-zbulon-ndryshimet-e-fundit-ne-platformat-sociale/20%Monthly2019-04-30 20:18
https://americaneye.al/shkarkohet-drejtori-i-institutit-te-sigurise-ushqimore-dhe-veterinarise-isuv/20%Monthly2019-04-30 19:51
https://americaneye.al/analisti-ne-voa-samiti-i-berlinit-shuplake-per-mogherinin-dhe-vdekje-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-04-30 19:42
https://americaneye.al/film-porno-ne-stadiumin-e-atleticos-se-madridit/20%Monthly2019-04-30 19:36
https://americaneye.al/shefat-e-sherbimeve-ne-qsut-kontestime-dhe-gjyqe-per-zgjedhjet-pa-kriter/20%Monthly2019-04-30 19:21
https://americaneye.al/meta-opozita-ska-pergjegjesi-per-mungesen-e-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2019-04-30 18:59
https://americaneye.al/zevendesprokurori-i-calciopoli-kartat-telefonike-te-moxhit-ishin-shqiptare/20%Monthly2019-04-30 18:45
https://americaneye.al/hapja-e-negociatave-ne-qershor-fleckenstein-qellim-i-perbashket-i-shqiperise-dhe-be/20%Monthly2019-04-30 18:05
https://americaneye.al/a-duhet-te-shqetesohemi-se-nje-asteroid-me-diameter-300m-mund-te-perplaset-me-token/20%Monthly2019-04-30 17:29
https://americaneye.al/pllakate-me-shqiponjen-e-flamurit-ne-vendin-ku-u-vra-admir-murataj/20%Monthly2019-04-30 17:25
https://americaneye.al/cristiano-ronaldo-11-milione-euro-per-nje-bugatti/20%Monthly2019-04-30 16:43
https://americaneye.al/duterte-kercenon-kanadane-me-lufte-per-mbetjet-e-importuara/20%Monthly2019-04-30 16:42
https://americaneye.al/anxhela-peristeri-zbulon-se-kur-do-e-shohim-me-fustan-te-bardhe/20%Monthly2019-04-30 16:39
https://americaneye.al/reuters-tap-can-malet-shkembore-shqiptare/20%Monthly2019-04-30 16:37
https://americaneye.al/avioni-i-modifikuar-ulet-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2019-04-30 16:30
https://americaneye.al/kujdes-me-zemerimin-nuk-ia-keni-idene-cfare-i-shkakton-trupit-tuaj/20%Monthly2019-04-30 16:00
https://americaneye.al/apple-heq-aplikacionet-ku-prinderit-kontrollonin-femijet/20%Monthly2019-04-30 15:28
https://americaneye.al/nis-puna-per-rehabilitimin-e-rrjetit-hidrik-te-tiranes-balluku-do-te-ndertojme-linje-transmetimi-ujor-me-standarde-europiane/20%Monthly2019-04-30 15:29
https://americaneye.al/cfare-po-shtyn-turqine-te-rrise-shpenzimet-ushtarake/20%Monthly2019-04-30 15:19
https://americaneye.al/nje-shkelje-syri-apo-nje-prekje-ne-te-pasmet-nje-gruaje-ne-france-te-boshatis-kuleten/20%Monthly2019-04-30 15:09
https://americaneye.al/kostakurta-me-goditi-me-shpulle-qe-diten-e-pare-rrefimi-i-gatuzos-per-milanin-e-lavdishem/20%Monthly2019-04-30 14:56
https://americaneye.al/anketa-gjermanet-dhe-francezet-nuk-na-duan-ne-be/20%Monthly2019-04-30 14:33
https://americaneye.al/cristiano-ronaldo-porosit-bishen-me-te-shtrenjte-ne-bote-foto/20%Monthly2019-04-30 14:17
https://americaneye.al/perandori-japonez-le-fronin-hera-e-pare-ne-200-vjet-dhe-disa-te-dhena-per-ciftin-perandorak/20%Monthly2019-04-30 14:04
https://americaneye.al/celet-edicioni-i-10-i-panairit-workstudy-jaka-workstudy-nje-pike-takimi-e-kerkeses-me-oferten-ne-tregun-e-punes/20%Monthly2019-04-30 13:47
https://americaneye.al/i-thashe-berluskonit-se-ronaldo-e-kishte-mendjen-vetem-tek-modelet-te-nesermen-ai-firmosi-me-te/20%Monthly2019-04-30 13:45
https://americaneye.al/rama-nga-berlini-kush-thote-se-u-mbyllen-dyert-per-negociatat-thote-ate-qe-deshiron/20%Monthly2019-04-30 13:28
https://americaneye.al/historia-e-medaljes-se-napoleonit-me-emblemen-e-lashte-te-shqiperise/20%Monthly2019-04-30 13:18
https://americaneye.al/nje-vit-arsimi-me-shume-rrit-te-ardhurat-me-9-per-qind/20%Monthly2019-04-30 13:13
https://americaneye.al/barca-liverpool-klopp-ndez-atmosferen-duke-provokuar-camp-nou-nuk-eshte-tempull/20%Monthly2019-04-30 13:06
https://americaneye.al/goditi-tifozin-me-grusht-neymar-rrezikon-denimin-shembullor/20%Monthly2019-04-30 12:47
https://americaneye.al/grabitja-e-rinasit-zbardhet-deshmia-e-dajes-nga-kosova-diten-e-ngjarjes-isha-per-dreke-ne-kavaje/20%Monthly2019-04-30 12:35
https://americaneye.al/dibra-e-shpall-qytetar-nderi-rama-refuzon-titullin-dhe-jep-arsyen/20%Monthly2019-04-30 12:32
https://americaneye.al/e-hap-dekoltene-aq-sa-hap-gojen-ilda-bejleri-thumbon-serish-mustafa-nanon-vetem-nje-muc-muci/20%Monthly2019-04-30 12:25
https://americaneye.al/edhe-kapitenet-qajne-lorik-cana-tregon-tre-momentet-ku-ka-derdhur-lot/20%Monthly2019-04-30 11:53
https://americaneye.al/leter-prekese-e-ajaksit-per-tifozet/20%Monthly2019-04-30 11:50
https://americaneye.al/samiti-i-berlinit-rama-i-mahnitur-nga-kazanet-dhe-dashakeqet/20%Monthly2019-04-30 11:45
https://americaneye.al/nje-impuls-i-ri-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-29 19:39
https://americaneye.al/e-rende-ne-memaliaj-burri-rrefen-krimin-e-qellova-gruan-me-leven-e-rakise-ishte-gjalle-dhe-se-ndihmova/20%Monthly2019-04-30 11:31
https://americaneye.al/zgjedhjet-ps-firmos-koalicionin-aleanca-per-shqiperine-europiane/20%Monthly2019-04-30 11:27
https://americaneye.al/meta-pas-takimit-me-aleatet-e-bashes-rrezikohet-pluralizmi/20%Monthly2019-04-30 10:55
https://americaneye.al/vetedorezohen-dy-autoret-e-dyshuar-te-vrasjes-se-kusherinjve-emrat/20%Monthly2019-04-30 11:42
https://americaneye.al/ate-pune-kane-nuk-paguhem-per-te-folur-pogba-injoron-roy-keane-dhe-kritiket/20%Monthly2019-04-30 10:09
https://americaneye.al/rama-takohet-me-kryetaren-e-partise-socialdemokrate/20%Monthly2019-04-30 11:33
https://americaneye.al/copa-me-e-madhe-e-akullit-ne-bote-po-shkrihet-me-shpejtesi-marramendese/20%Monthly2019-04-30 08:44
https://americaneye.al/macron-nuk-i-heqim-vizat-per-kosoven-pas-pervojes-se-keqe-me-shqiperine/20%Monthly2019-04-30 11:35
https://americaneye.al/nasa-jemi-te-rrezikuar-nga-meteoret-te-bejme-stervitje-per-tu-mbrojtur/20%Monthly2019-04-30 07:47
https://americaneye.al/pogradeci-origjina-e-emrit-dhe-gjurmet-ilire/20%Monthly2020-01-21 15:45
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-30-prill-2019/20%Monthly2019-04-29 21:10
https://americaneye.al/plagosja-e-shqiptarit-grabites-salvini-nuk-me-vjen-keq/20%Monthly2019-04-29 20:48
https://americaneye.al/mesuesja-seksi-tregon-si-behet-joga-foto/20%Monthly2019-04-29 20:43
https://americaneye.al/fotografi-amerikan-qe-jeton-ne-shqiperi-te-gjithe-flasin-keq-per-shqiperine-por/20%Monthly2019-04-29 20:17
https://americaneye.al/cfare-bere-naten-e-pare-te-marteses-koco-devole-e-mora-nusen-ne-krahe-dhe/20%Monthly2019-04-29 20:14
https://americaneye.al/merkel-ndjehemi-pergjegjes-per-ballkanin/20%Monthly2019-04-29 20:12
https://americaneye.al/perlotet-alketa-vejsiu-kam-jetuar-ne-nje-shtepi-qe-fuste-edhe-uje-brenda/20%Monthly2019-04-29 20:05
https://americaneye.al/cfare-tha-hashim-thaci-ne-samitin-e-ballkanit/20%Monthly2019-04-29 19:38
https://americaneye.al/samiti-ne-berlin-per-ballkanin-zbardhet-drafti-i-deklarates-post-samit/20%Monthly2019-04-29 18:54
https://americaneye.al/nje-biznesmen-i-lindur-djaloshi-qe-shiste-sanduicet-ne-shkolle-tani-ka-nje-rrjet-hotelesh-2/20%Monthly2019-04-29 18:17
https://americaneye.al/vajza-e-shoferit-emigrant-qe-mashtroi-banka-e-hotele-luksoze/20%Monthly2019-04-29 18:11
https://americaneye.al/si-mund-te-mbash-gjate-punonjesit-me-te-mire/20%Monthly2019-04-29 17:36
https://americaneye.al/tryeza-e-thirrur-nga-meta-basha-takon-aleatet/20%Monthly2019-04-29 17:31
https://americaneye.al/unaza-e-re-dyshohet-per-nje-pako-me-lende-plasese/20%Monthly2019-04-29 17:24
https://americaneye.al/dw-gjermania-nuk-do-te-vendose-per-negociatat-ne-qershor-pavaresisht-vendimit-te-ke/20%Monthly2019-04-29 17:03
https://americaneye.al/cakaj-flet-pas-takimit-me-kancelaren-merkel-mbeshtetje-absolute-per-celjen-e-negociatave/20%Monthly2019-04-29 16:10
https://americaneye.al/lumturia-eshte-ajo-qe-ju-mendoni/20%Monthly2019-04-29 15:24
https://americaneye.al/rama-takon-merkel-zhvillimi-i-ballkanit-ne-interes-te-be/20%Monthly2019-04-29 16:06
https://americaneye.al/te-eger-dhe-te-lire-kuajt-e-vertete-te-vikingeve-foto/20%Monthly2019-04-29 14:58
https://americaneye.al/talleshin-me-eliminimin-e-juves-ne-champions-tifozet-e-milanit-luten-per-fitoret-e-zonjes/20%Monthly2019-04-29 14:04
https://americaneye.al/legjenda-e-thesarit-misterioz-ne-ishullin-e-mallkuar/20%Monthly2019-04-29 14:04
https://americaneye.al/arbereshet-nuk-e-kane-harruar-vendin-e-te-pareve-kenge-e-valle-ne-durres/20%Monthly2019-04-29 13:42
https://americaneye.al/altin-lala-diferenca-mes-shqiperise-dhe-kosoves-do-te-doja-qe-te-kishim-nje-kombetare/20%Monthly2019-04-29 13:31
https://americaneye.al/mbi-nje-mije-eksperte-kerkese-macron-mos-pershpejto-restaurimin-e-notre-damit/20%Monthly2019-04-29 13:25
https://americaneye.al/toka-po-degradon-ngrohja-globale-edhe-nga-clirimi-i-karbonit-nga-dheu/20%Monthly2019-04-29 13:58
https://americaneye.al/mjekesi-humbja-e-vetem-16-minutave-gjume-demton-performancen-ne-pune/20%Monthly2019-04-29 13:12
https://americaneye.al/rreziqet-e-jetes-sedentare-largohen-me-20-minuta-aktivitet-ne-dite/20%Monthly2019-04-29 12:55
https://americaneye.al/11-sekrete-te-cilat-ekspertet-e-marketingut-nuk-duan-qe-ti-dini/20%Monthly2019-04-29 12:25
https://americaneye.al/basha-kandidatet-per-deputete-te-pd-do-te-zgjidhen-nga-baza-e-partise/20%Monthly2019-04-29 12:13
https://americaneye.al/australia-ne-lufte-me-macet-arsyeja-pse-kerkon-ti-zhduke/20%Monthly2020-01-21 15:48
https://americaneye.al/horoskopi-i-dashurise-per-muajin-maj-ketyre-shenjave-do-tu-ndryshoje-jeta/20%Monthly2019-04-29 11:36
https://americaneye.al/varret-e-kleopatres-dhe-dashurit-te-saj-antony-mbeten-ende-mister/20%Monthly2019-04-29 11:16
https://americaneye.al/nje-biznesmen-i-lindur-djaloshi-qe-shiste-sanduicet-ne-shkolle-tani-ka-nje-rrjet-hotelesh/20%Monthly2019-04-29 11:00
https://americaneye.al/gattuso-qendron-mes-polemikash-te-milani-te-pakten-per-momentin/20%Monthly2019-04-29 10:46
https://americaneye.al/partite-e-vogla-opozitare-platforma-jone-per-zgjidhjen-e-krizes/20%Monthly2019-04-29 10:33
https://americaneye.al/new-york-times-kerkon-falje-per-karikaturen-ndaj-netanjahut/20%Monthly2019-04-29 10:27
https://americaneye.al/ne-egjipt-kane-sunduar-dy-mbreteresha-njekohesisht/20%Monthly2019-04-29 10:17
https://americaneye.al/kapet-balena-e-bardhe-me-parzmore-arma-me-e-fundit-e-sofistikuar-ruse/20%Monthly2019-04-29 09:59
https://americaneye.al/gattuso-rrezikon-shkarkimin-po-turperojme-nje-klub-historik/20%Monthly2019-04-29 09:33
https://americaneye.al/nga-ramazani-tek-ethet-ne-premier-league-4-gjerat-qe-pritet-te-ndodhin-gjate-kesaj-jave/20%Monthly2019-04-29 09:21
https://americaneye.al/1822-miliarde-dollare-per-armatime-kryeson-shba-rusia-zbret-ne-vendin-e-6/20%Monthly2019-04-29 09:14
https://americaneye.al/merkel-mbron-trashegimine-e-saj-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-29 09:01
https://americaneye.al/ja-cilat-jane-zakonet-e-mira-dhe-te-keqija-te-12-shenjave-te-horoskopit/20%Monthly2019-04-29 08:48
https://americaneye.al/historia-unike-e-van-dijk-pjatalaresi-qe-mposhti-vdekjen-dhe-arriti-majen/20%Monthly2019-04-29 08:31
https://americaneye.al/zgjedhjet-vendore-ps-percakton-nje-pjese-te-kandidateve-emrat/20%Monthly2019-04-29 08:05
https://americaneye.al/pse-jane-te-shqetesuar-serbet/20%Monthly2019-04-29 08:03
https://americaneye.al/dhurata-dhe-mesazhi-i-ali-pashe-tepelenes-per-napoleon-bonapartin/20%Monthly2019-04-29 07:51
https://americaneye.al/arta-marku-kerkon-nje-mandat-te-plote-si-kryeprokurore-dorezon-kandidaturen/20%Monthly2019-04-29 07:47
https://americaneye.al/apeli-i-christian-schwarz-schilling-per-konferencen-e-ballkanit-ne-berlin-kapeni-kete-shans/20%Monthly2019-04-29 07:43
https://americaneye.al/vrasja-e-kusherinjve-ne-lac-nje-nga-viktimat-ish-futbollisti-i-superiores/20%Monthly2019-04-29 07:35
https://americaneye.al/thaci-haradinaj-e-rama-udhetojne-se-bashku-ne-berlin-me-avionin-privat-te-pacollit/20%Monthly2019-04-29 07:32
https://americaneye.al/vrasja-e-dyfishte-ne-lac-policia-identifikon-dy-autoret/20%Monthly2019-04-29 07:37
https://americaneye.al/per-oriolen-pornostarja-dhe-modelja-nuk-ndryshojne-shume-pervec-ne-nje-gje-te-vogel/20%Monthly2019-04-28 21:13
https://americaneye.al/dacic-shqiperia-e-kosova-do-bashkohen-eshte-ceshtje-kohe-dhe-nje-reagim-nga-kremlini/20%Monthly2019-04-29 07:50
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-cilat-jane-shenjat-e-bekuara-nga-yjet-per-datat-29-prill-5-maj/20%Monthly2019-04-28 21:06
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-29-prill-2019/20%Monthly2019-04-28 21:02
https://americaneye.al/perplasja-me-arme-zjarri-ne-lac-vdesin-ne-spital-dy-kusherinjte/20%Monthly2019-04-29 07:36
https://americaneye.al/gjeja-e-pare-qe-sheh-ne-kete-foto-ka-nje-mesazh-per-ty/20%Monthly2020-01-21 15:47
https://americaneye.al/socialistet-fitojne-ne-spanje-por-nuk-krijojne-dot-qeverine/20%Monthly2019-04-28 19:18
https://americaneye.al/qytetet-qe-kane-bere-historine/20%Monthly2019-04-28 19:00
https://americaneye.al/dashuri-e-perjetshme-apo-sa-te-zgjase-kjo-varet-edhe-nga-ju/20%Monthly2019-04-28 18:27
https://americaneye.al/20-vendet-me-te-bukura-ne-bote-edhe-nje-parajse-ballkanike-foto/20%Monthly2019-04-28 18:13
https://americaneye.al/basha-per-median-sllovene-politikanet-e-lidhur-me-krimin-duhet-te-denohen/20%Monthly2019-04-28 17:50
https://americaneye.al/shtepia-ku-duhet-guxim-per-te-jetuar-foto/20%Monthly2019-04-28 17:19
https://americaneye.al/spalleti-ben-shqiponjen-ne-mes-te-tifozeve-shqiptare/20%Monthly2019-04-28 16:52
https://americaneye.al/a-eshte-e-vertete-qe-baballaret-lidhen-me-shume-me-vajzat-dhe-mamate-me-djemte/20%Monthly2019-04-28 16:39
https://americaneye.al/nuk-eshte-nje-film-aksion-por-ushtria-arabe-foto/20%Monthly2019-04-28 16:13
https://americaneye.al/studimi-4-e-mineraleve-ne-toke-te-krijuara-si-pasoje-e-veprimit-te-paprecedente-te-njeriut/20%Monthly2019-04-28 15:52
https://americaneye.al/rama-dhe-zaev-me-shprese-te-merkel/20%Monthly2019-04-29 07:36
https://americaneye.al/koncesionari-i-rinasit-akumulon-fitime-rekord-dhe-serish-refuzon-te-ule-tarifat/20%Monthly2019-04-28 15:12
https://americaneye.al/douglas-costa-nuk-bind-juve-gati-ti-jape-duart/20%Monthly2019-04-28 15:07
https://americaneye.al/studimi-europianet-nuk-besojne-te-vaksinat/20%Monthly2019-04-28 14:50
https://americaneye.al/beme-baba-te-te-ngjaj-djali-i-suarez-tregon-dhembet/20%Monthly2019-04-28 14:39
https://americaneye.al/ku-jane-miliona-euro-te-rinasit-ja-ku-u-fiksua-ndalesa-e-fundit/20%Monthly2019-04-28 14:04
https://americaneye.al/bottas-fiton-ne-azerbajxhan-le-pas-hamilton-ferrari-ngushellohet-me-vendin-e-trete-te-vettel/20%Monthly2019-04-28 14:01
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-daja-nuk-pranon-te-flase-para-hetuesve/20%Monthly2019-04-28 13:39
https://americaneye.al/valverde-pse-messi-e-nisi-nga-stoli-titulli-erdhi-atehere-kur-me-duhej/20%Monthly2019-04-28 13:25
https://americaneye.al/arsenali-djallos-gjithcka-peson-humbjen-e-trete-radhazi-dhe-rrezikon-champions-in/20%Monthly2019-04-28 13:14
https://americaneye.al/pergjaken-pashket-ne-kaliforni-nje-i-vrare-dhe-3-te-lenduar-nga-nje-sulm-ne-nje-sinagoge/20%Monthly2019-04-28 13:11
https://americaneye.al/e-pabesueshme-nga-zgjedhjet-ne-indonezi-mbi-250-njerez-vdesin-nga-lodhja-ne-numerimin-e-votave/20%Monthly2019-04-28 13:00
https://americaneye.al/veprim-qe-ndodh-vetem-ne-shqiperi-hoxha-shkon-ne-kishe-dhe-uron-pashket/20%Monthly2019-04-28 12:51
https://americaneye.al/foto-e-rralle-sovranet-shqiptare-duke-u-larguar-nga-varshava-per-ne-riga/20%Monthly2019-04-28 12:37
https://americaneye.al/perfundon-ndertimi-i-tunelit-panoramik-balluku-nje-hap-me-prane-perfundimit-te-aksit-tirane-elbasan/20%Monthly2019-04-28 12:32
https://americaneye.al/statistikat-ja-cilat-vende-europiane-jane-me-te-rrezikshmet-per-te-punuar/20%Monthly2019-04-28 12:10
https://americaneye.al/shafrani-bima-2500-vjecare-qe-ben-20-mrekulli-shendetesore/20%Monthly2019-04-28 11:41
https://americaneye.al/njihuni-me-muzeun-me-te-pazakonte-ne-tirane-foto/20%Monthly2019-04-28 14:02
https://americaneye.al/the-last-job-njihuni-me-gjysherit-e-keqij-grabiten-bizhuteri-me-vlere-20-milione-dollare/20%Monthly2019-04-28 10:46
https://americaneye.al/glikoja-mbreteresha-e-permetit-foto/20%Monthly2019-04-28 10:39
https://americaneye.al/endrra-e-pamundur-e-matteo-salvinit-per-nje-aleance-nacionaliste-europiane/20%Monthly2019-04-28 10:33
https://americaneye.al/vdekja-dhe-zija-njerezore-perballe-ngjalljes-se-krishtit/20%Monthly2019-04-28 10:18
https://americaneye.al/njihuni-me-vrasesin-me-vdekjeprures-ne-bote-ka-ekzekutuar-500-vete-por-tani-e-vret-ndergjegjja/20%Monthly2019-04-28 10:06
https://americaneye.al/cr600-vs-messi-preja-e-preferuar-sevilla-synimi-froni-i-serie-a/20%Monthly2019-04-28 09:58
https://americaneye.al/miss-ushtria-njihuni-me-oficeren-modele-te-gardes-kombetare-te-putinit/20%Monthly2019-04-28 09:08
https://americaneye.al/e-lane-te-lire-me-kusht-vrasesi-shqiptar-iu-zhduket-autoriteteve-britanike/20%Monthly2019-04-28 08:50
https://americaneye.al/holanda-vishet-me-portokalli-per-te-festuar-diten-e-mbretit/20%Monthly2019-04-28 08:25
https://americaneye.al/veze-kambana-lepuj-dhe-cokollata-cfare-duhet-te-dini-per-pashket/20%Monthly2019-04-28 10:52
https://americaneye.al/duhet-te-paguash-dhe-muziken-oni-pustina-publikon-faturen-e-cmendur/20%Monthly2019-04-28 07:55
https://americaneye.al/hajdutja-ekstravagante-si-arriti-trashegimtarja-e-rreme-te-mashtronte-bankat/20%Monthly2019-04-28 07:34
https://americaneye.al/audi-del-nga-rruga-ne-tapize-dy-te-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/20%Monthly2019-04-27 21:18
https://americaneye.al/nuk-e-harroi-per-10-vite-ledina-celo-paska-nje-histori-te-pazakonte-te-njohjes-me-bashkeshortin/20%Monthly2019-04-27 21:12
https://americaneye.al/edhe-rambo-ben-sherr-per-nje-vend-parkimi/20%Monthly2019-04-27 21:06
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-28-prill-2019/20%Monthly2019-04-27 20:56
https://americaneye.al/stili-gotik-jashte-mode-propozim-ekologjik-per-notre-dame/20%Monthly2019-04-27 20:48
https://americaneye.al/derbi-i-italise-mbyllet-pa-fitues-alieni-cr7-shenon-golin-600/20%Monthly2019-04-27 20:41
https://americaneye.al/messi-i-pergjigjet-ronaldo-s-barcelona-kampione/20%Monthly2019-04-27 20:40
https://americaneye.al/bindja-demokratike-61-kandidate-per-30-qershorin/20%Monthly2019-06-04 20:51
https://americaneye.al/himara-cel-sezonin-goro-qytet-turistik-12-muaj-te-vitit/20%Monthly2019-04-27 19:55
https://americaneye.al/vijon-kultivimi-i-kanabisit-zbulohen-400-rrenje-ne-vlore/20%Monthly2019-04-27 19:50
https://americaneye.al/telushi-rikthehet-me-gol-shpeton-partizanin-nga-humbja/20%Monthly2019-04-27 19:38
https://americaneye.al/tirana-bashkia-nxjerr-ne-shitje-aksionet-e-klubit/20%Monthly2019-04-27 18:33
https://americaneye.al/faleminderit-sander/20%Monthly2019-04-27 18:20
https://americaneye.al/tre-gola-per-vendin-e-katert-roma-futet-ne-champions-per-sot/20%Monthly2019-04-27 18:06
https://americaneye.al/3-strategji-si-grate-mund-ta-shnderrojne-friken-ne-force/20%Monthly2019-04-27 17:50
https://americaneye.al/hyrje-te-reja-nga-lista-e-pd-se-shkon-ne-114-numri-i-deputeteve-ne-kuvend/20%Monthly2019-04-28 10:48
https://americaneye.al/truri-i-derrave-funksionon-4-ore-edhe-pasi-jane-therur/20%Monthly2019-04-27 17:41
https://americaneye.al/keto-jane-shpetimtaret-e-zorreve-te-irrituara/20%Monthly2019-04-27 17:31
https://americaneye.al/pilotet-e-ferrarit-zhgenjejne-ne-provat-zyrtare-starti-i-perket-mercedesit/20%Monthly2019-04-27 17:27
https://americaneye.al/maria-butina-denohet-me-18-muaj-burg/20%Monthly2019-04-27 17:17
https://americaneye.al/rrefimet-digjitale-e-hakerova-nasa-n-pasi-ndihesha-i-merzitur/20%Monthly2019-04-27 17:16
https://americaneye.al/operacioni-ne-velipoje-policia-zbulon-arsenal-armesh-ne-nje-banese/20%Monthly2019-04-27 17:06
https://americaneye.al/thatesira-kercenon-nje-pjese-te-europes/20%Monthly2019-04-27 16:55
https://americaneye.al/dortmundi-gabim-fatal-ne-derbi-vret-shpresat-per-titull/20%Monthly2019-04-27 16:35
https://americaneye.al/kush-konsumon-gjysem-gote-vere-ne-dite-rrezikohet-me-pak-nga-depresioni/20%Monthly2019-04-27 16:14
https://americaneye.al/shtepia-buze-gremines-e-frikshme-por-e-mrekullueshme/20%Monthly2019-04-27 16:04
https://americaneye.al/mara-venier-karriera-dashurite-dhe-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-04-27 15:53
https://americaneye.al/pushime-sipas-muajit/20%Monthly2019-04-27 15:21
https://americaneye.al/sondazh-trajneresh-te-milani-kuqezinjte-mund-ti-besojne-serish-nje-inzagi/20%Monthly2019-04-27 14:57
https://americaneye.al/foto-e-fundit-para-vrasjes-admir-murataj-brenda-viles-se-tij-luksoze/20%Monthly2019-04-27 14:44
https://americaneye.al/mehdi-malkaj-ju-rrefej-jeten-time-tragjike-por-te-lumtur/20%Monthly2019-04-27 14:35
https://americaneye.al/papa-francesku-dhuron-500-mije-dollare-per-emigrantet/20%Monthly2019-04-27 14:24
https://americaneye.al/idris-elba-martohet-ne-marok-me-modelen-29-vjecare-foto/20%Monthly2019-04-27 14:09
https://americaneye.al/shume-kuptimet-e-fjales-gomar/20%Monthly2019-04-27 13:24
https://americaneye.al/gara-presidenciale-amerikane-pse-tramp-i-trembet-vetem-kandidat-xho-bajden/20%Monthly2019-04-27 13:23
https://americaneye.al/ndeshkohet-me-karton-te-kuq-futbollisti-fik-dritat-e-stadiumit/20%Monthly2019-04-27 13:22
https://americaneye.al/pas-112-vitesh-shkaba-e-zeze-rikthehet-ne-shqiperi-foto/20%Monthly2019-04-27 13:21
https://americaneye.al/zinxhiri-i-13-vrasjeve-mes-dy-klaneve-mafioze-per-drogen-qe-vjen-nga-shqiperia/20%Monthly2019-04-27 13:17
https://americaneye.al/pranvera-vijon-e-fresket-parashikimi-i-motit-per-javen-e-pare-te-majit/20%Monthly2019-04-27 13:03
https://americaneye.al/ne-kerkim-te-tanit-te-rinasit-besimtar-dhe-komando/20%Monthly2019-04-27 12:41
https://americaneye.al/vrasja-e-vellezerve-bilali-ne-shkoder-si-u-kapen-rama-dhe-stojku/20%Monthly2019-04-27 12:36
https://americaneye.al/njihuni-me-bond-girl-ne-filmin-e-ri-te-agjentit-007-foto/20%Monthly2019-04-27 12:26
https://americaneye.al/shba-terhiqet-per-armet-presidentin-trump-tentojne-ta-qellojne-me-telefon-video/20%Monthly2019-04-27 12:14
https://americaneye.al/treshja-sulmuese-e-liverpool-shenon-me-shume-se-14-skuadra-ne-premier-league/20%Monthly2019-04-27 12:04
https://americaneye.al/sikur-te-kishte-var-eurogoli-i-demollarit-ne-wembley-do-te-rivalizonte-messin-dhe-cr7-video/20%Monthly2019-04-27 11:56
https://americaneye.al/e-mbylli-familja-ne-shtepi-90-vjecarja-zbret-nga-dritarja-foto/20%Monthly2019-04-27 11:37
https://americaneye.al/la-te-dashuren-per-nje-tjeter-gjykata-urdheron-burrin-paguaj-demshperblim/20%Monthly2019-04-27 11:34
https://americaneye.al/pogba-drejt-madridit-akord-me-realin-per-12-mln-euro-ne-sezon/20%Monthly2019-04-27 11:31
https://americaneye.al/traktati-i-londres-presidenti-wilson-shba-duhet-te-konsultohet-per-kufijte-shqiptare/20%Monthly2019-04-27 11:15
https://americaneye.al/fluksi-gjate-sezonit-veror-balluku-dhe-lleshaj-ne-piken-kufitare-te-morines/20%Monthly2019-04-27 11:09
https://americaneye.al/bindja-regjistrohet-edhe-ne-kqz-patozi-do-kandidojme-ne-te-gjitha-bashkite-e-vendit/20%Monthly2019-04-27 13:23
https://americaneye.al/rama-patozin-e-futi-berisha-ne-zgjedhje-eshte-partia-me-e-re-e-saliut/20%Monthly2019-04-27 10:56
https://americaneye.al/rama-fallxhorja-e-mbyti-lulin-me-kafe-turke-pije-i-thote-se-edi-po-ulet-poshte/20%Monthly2019-04-27 12:50
https://americaneye.al/rama-prezanton-kandidatin-ne-elbasan-dhe-ben-nje-krahasim-me-ajaksin/20%Monthly2019-04-27 12:49
https://americaneye.al/shqiptaret-u-treguan-zoterinj-rrefehet-guidolin/20%Monthly2019-04-27 11:50
https://americaneye.al/perse-kemi-data-te-ndryshme-per-pashket/20%Monthly2019-04-27 09:02
https://americaneye.al/pashket-mesazhi-i-kryepeshkopit-anastas-te-mposhtet-arroganca-e-eger-qe-vret-paqen/20%Monthly2019-04-27 08:26
https://americaneye.al/mjekra-e-burrave-ka-me-shume-mikrobe-se-qimet-e-qenve/20%Monthly2019-04-27 08:14
https://americaneye.al/analiza-cfare-sjell-kandidatura-e-ish-nenpresidentit-biden/20%Monthly2019-04-27 07:35
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-27-prill-2019/20%Monthly2019-04-26 21:13
https://americaneye.al/anxhela-peristeri-tejet-joshese-ne-klipin-e-ri-zbulon-te-pasmet-gjate-kercimit-sensual/20%Monthly2019-04-26 21:04
https://americaneye.al/liverpool-luan-tenis-ngjitet-perkohesisht-ne-krye/20%Monthly2019-04-26 20:57
https://americaneye.al/kokaine-me-robert-de-niro-dhe-robin-williams-si-i-kaloi-oret-e-fundit-te-jetes-john-belushi/20%Monthly2019-04-26 20:55
https://americaneye.al/sulmoi-arbitrat-ne-instagram-3-ndeshje-skualifikim-per-neymarin/20%Monthly2019-04-26 20:19
https://americaneye.al/spalletti-nuk-e-di-nese-do-te-qendroj-tek-interi-por-do-te-demaskoj-lojtaret/20%Monthly2019-04-26 19:40
https://americaneye.al/21-janari-strasburgu-shperblen-pasardhesit-e-viktimave-vendimi/20%Monthly2019-04-26 19:22
https://americaneye.al/cia-i-bashkohet-rrjetit-instagram-ne-postimin-e-saj-te-pare-jane-foto-qe-mbartin-mesazhe-te-fshehta/20%Monthly2019-04-26 18:57
https://americaneye.al/fotografia-e-sistemit-muskulor-te-femres-pushtonrrjetet-sociale/20%Monthly2019-04-26 18:37
https://americaneye.al/kapet-gomonia-me-1-5-tone-droge-ne-itali-ne-pranga-dy-shqiptare/20%Monthly2019-04-26 18:34
https://americaneye.al/austria-mbeshtesim-shqiperine-cakaj-do-marrim-edhe-kryesimin-e-osbe-ne-2020-n/20%Monthly2019-04-26 18:26
https://americaneye.al/hahn-nese-i-themi-jo-shqiperise-e-maqedonise-destabilizohet-rajoni/20%Monthly2019-04-27 11:14
https://americaneye.al/kosovari-i-grabitjes-se-rinasit-i-proceduar-edhe-per-grabitje-ari-ne-policine-e-pejes/20%Monthly2019-04-26 17:56
https://americaneye.al/si-te-menaxhoni-7-burime-stresi-ne-pune/20%Monthly2019-04-26 17:45
https://americaneye.al/ku-e-gjeti-benzin-e-blinduar-kim-jong-kompania-ngre-supet/20%Monthly2019-04-26 17:40
https://americaneye.al/grabitja-e-rinasit-arrestohet-i-gjashti/20%Monthly2019-04-26 17:22
https://americaneye.al/rama-shkodren-do-e-fitojme-ne-me-30-qershor/20%Monthly2019-04-26 17:20
https://americaneye.al/5-yje-per-juventusin-e-ri-te-alegrit/20%Monthly2019-04-26 17:03
https://americaneye.al/njihuni-me-penalltine-me-budallaqe-por-dhe-me-fantastike-ne-historine-e-futbollit-video/20%Monthly2019-04-26 16:39
https://americaneye.al/moda-e-shtrenjte-prodhohet-nga-sklleverit-modern-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-26 16:38
https://americaneye.al/macron-sugjeron-ngushtimin-e-schengen-sinjal-negativ-per-shqiperine/20%Monthly2019-04-26 20:43
https://americaneye.al/rama-paralajmeron-kush-pengon-votimin-shkon-ne-kokerr-te-burgut/20%Monthly2019-04-26 15:53
https://americaneye.al/propozimet-per-ndryshime-kushtetuese-nga-te-vegjlit-mediu-smarrim-leje-nga-basha-e-kryemadhi/20%Monthly2019-04-26 15:44
https://americaneye.al/lleshaj-per-bllokimet-as-kanuni-se-lejonte-bllokimin-e-udhes-se-madhe/20%Monthly2019-04-26 15:19
https://americaneye.al/kerkesat-per-azil-shqiptaret-te-paret-ne-bote-per-tu-larguar/20%Monthly2019-04-26 15:18
https://americaneye.al/reforma-zgjedhore-osbe-komisioni-te-permiresoje-legjislacionin/20%Monthly2019-04-26 15:17
https://americaneye.al/rajoni-vuan-nga-puna-ne-te-zeze/20%Monthly2019-04-26 14:57
https://americaneye.al/kthim-ne-te-ardhmen-moduli-i-ri-dhe-blerjet-qe-do-allegri/20%Monthly2019-04-26 14:54
https://americaneye.al/zmbrapsja-e-plutonit-do-u-nxije-jeten-ketyre-dy-shenjave-te-horoskopit/20%Monthly2019-04-26 14:54
https://americaneye.al/grabitja-e-rinasit-publikohet-dinamika-e-ngjarjes-murataj-kishte-bllokues-valesh/20%Monthly2019-04-26 14:53
https://americaneye.al/president-meta-do-te-takoje-aleatet-e-pd-se/20%Monthly2019-04-26 14:48
https://americaneye.al/po-shkelqen-tek-atalanta-vlera-e-gjimshitit-eshte-rritur-cmendurisht/20%Monthly2019-04-26 14:42
https://americaneye.al/kapitull-i-ri-per-presidentin-macron/20%Monthly2019-04-26 14:32
https://americaneye.al/rruga-kineze-e-mendafshit-nuk-i-tremb-italianet/20%Monthly2019-04-26 14:22
https://americaneye.al/zbulohen-300-mumie-te-kohes-se-aleksandrit-te-madh/20%Monthly2019-04-26 14:13
https://americaneye.al/jo-celular-dhe-as-akses-ne-instagram-nicole-kidman-mban-vajzat-larg-teknologjise/20%Monthly2019-04-26 14:06
https://americaneye.al/ja-cilat-jane-shtetet-me-anti-emigrante-ne-europe/20%Monthly2019-04-26 13:57
https://americaneye.al/nuk-dha-borxhin-e-shokut-merret-peng-pogradecari/20%Monthly2019-04-26 13:48
https://americaneye.al/vrasesi-serial-terrorizoi-qipron-rrefimi-kam-ekzekutuar-gra-dhe-femije-emigrante/20%Monthly2019-04-26 13:28
https://americaneye.al/nje-keshille-per-femijet-mbi-leximin-dhe-shmangien-e-internetit/20%Monthly2019-04-26 13:26
https://americaneye.al/emigrantet-shqiptare-po-braktisin-italine/20%Monthly2019-04-26 13:10
https://americaneye.al/keto-jane-5-vendet-me-te-forta-ushtarake-ne-bote/20%Monthly2019-04-26 13:03
https://americaneye.al/champions-kompeticion-bastard-allegri-paralajmeron-edhe-interin/20%Monthly2019-04-26 12:44
https://americaneye.al/gega-starova-do-te-mposhtja-edhe-vellain-gojet-e-liga-nuk-mbyllen/20%Monthly2019-04-26 12:37
https://americaneye.al/nuk-e-perballoi-humbjen-e-te-birit-vdes-babai-i-futbollistit-te-ndjere-emiliano-sala/20%Monthly2019-04-26 12:33
https://americaneye.al/nis-puna-per-nenstacionin-e-ri-ne-kombinat-balluku-permiresojme-furnizim-me-energji-elektrike-per-120-mije-banore/20%Monthly2019-04-26 12:29
https://americaneye.al/kryemadhi-lsi-seshte-me-parti-e-metes-me-qetesi-dhe-dashuri-por-e-imja/20%Monthly2019-04-26 12:22
https://americaneye.al/si-deshtoi-ndeshja-e-pare-e-kombetares-shqiptare-para-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2019-04-26 12:20
https://americaneye.al/e-pabesueshme-kapaku-i-pusetes-nderpret-provat-e-formula-1/20%Monthly2019-04-26 12:04
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-lleshaj-paralajmeron-arrestime-te-tjera/20%Monthly2019-04-26 12:03
https://americaneye.al/ne-kasollet-e-shqiptareve-ne-france-video/20%Monthly2019-04-26 11:59
https://americaneye.al/gjendet-diamanti-i-dyte-me-i-madh-i-paprere-ne-histori/20%Monthly2019-04-26 11:48
https://americaneye.al/rama-ska-fermer-qe-e-perdor-as-per-hu-gardhi-flamur-noken/20%Monthly2019-04-26 11:25
https://americaneye.al/rama-donim-ndeshje-me-shume-gola-pd-ta-harroje-qeverine-tranzitore/20%Monthly2019-04-26 11:24
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-oltion-veseli-kerkon-lirine-nuk-jam-une-personi-qe-mora-parate/20%Monthly2019-04-26 11:21
https://americaneye.al/rama-kush-do-lere-familjen-e-te-beje-burg-qe-luli-dhe-mona-te-marrin-pushtet/20%Monthly2019-04-26 14:52
https://americaneye.al/i-shpetoi-burgut-perjete-dajti-ben-levizjen-e-radhes/20%Monthly2019-04-26 10:38
https://americaneye.al/edhe-nje-grua-kandidate-per-kryeprokurore/20%Monthly2019-04-26 10:28
https://americaneye.al/basha-mafia-e-farmaceutikes-konkurron-kokainen-me-ne-paga-e-mjekut-1200-euro/20%Monthly2019-04-26 11:18
https://americaneye.al/nga-gjoba-tregtareve-te-vrasja-e-bilalajve-kush-eshte-ibrahim-lici/20%Monthly2019-04-26 10:21
https://americaneye.al/studimi-shqiptaret-mes-5-popujve-me-te-stresuar-ne-bote/20%Monthly2019-04-26 10:14
https://americaneye.al/kujdeseshin-per-nje-fabrike-kanabisi-fitojne-lirine-3-shqiptare-ne-britani/20%Monthly2019-04-26 10:10
https://americaneye.al/raportuesi-gjerman-per-shqiperine-te-denohen-autoret-e-manipulimit-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-04-26 09:59
https://americaneye.al/putin-ben-per-kim-jong-un-veprimin-qe-nuk-e-ka-bere-as-per-merkel-dhe-papen/20%Monthly2019-04-26 09:49
https://americaneye.al/rama-i-keqardhur-per-grupet-e-vogla-qe-orvaten-te-cojne-ne-qorrsokak-shqiperine/20%Monthly2019-04-26 11:24
https://americaneye.al/mahniten-jurine-e-the-voice-of-italy-binjaket-shqiptare-tregojne-pse-zgjodhen-te-kendojne-shqip/20%Monthly2019-04-26 13:00
https://americaneye.al/paris-midi-1924-reagimi-i-shqiperise-ne-mbrojtje-te-shqiptareve-te-camerise/20%Monthly2019-04-26 09:35
https://americaneye.al/traktati-i-fshehte-i-londres-si-rusia-e-leninit-shpetoi-shqiperine-nga-ndarja/20%Monthly2019-04-26 09:27
https://americaneye.al/shkoder-rama-mberrin-nga-rruga-dytesore-protestuesit-lirojne-rrugen-pas-1-ore-bllokimi/20%Monthly2019-04-26 09:14
https://americaneye.al/vodhen-rreth-2-milione-euro-ne-itali-cmontohet-banda-e-skiftereve-shqiptare/20%Monthly2019-04-26 08:42
https://americaneye.al/fituan-4-milione-dollare-ne-lotari-kompania-refuzon-te-jape-parate/20%Monthly2019-04-26 07:52
https://americaneye.al/sherr-per-gjoksin-rike-roci-i-kthehet-fanses-plasi-syte-foto/20%Monthly2019-04-26 07:40
https://americaneye.al/zbardhet-vrasja-e-vellezerve-bilali-ne-shkoder-dy-te-arrestuar/20%Monthly2019-04-26 07:17
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-26-prill-2019/20%Monthly2019-04-25 21:01
https://americaneye.al/banda-e-muratajt-testoi-grabitjen-dy-muaj-para-goditjes-ne-rinas/20%Monthly2019-04-25 20:56
https://americaneye.al/sa-shanse-ka-joe-biden-per-tu-bere-president-dhe-jeta-plot-me-tragjedi/20%Monthly2019-04-25 20:50
https://americaneye.al/sri-lanka-babai-u-detyrua-te-zgjidhte-se-cilin-nga-femijet-do-te-shpetonte/20%Monthly2019-04-25 20:38
https://americaneye.al/basha-kemi-detyrat-per-qeverine-tranzitore-ja-si-duhet-te-kryeministri-i-saj/20%Monthly2019-04-25 20:32
https://americaneye.al/murrizi-protesta-politike-nuk-mund-te-shitet-si-revolte-e-popullit/20%Monthly2019-04-25 20:24
https://americaneye.al/domatet-me-hormone-panariti-disa-importues-i-kane-pezulluar-kontratatkujdes-me-fake-news/20%Monthly2019-04-25 20:15
https://americaneye.al/video-zbulohet-ngaterresa-kjo-grua-nuk-eshte-ne-kerkim-per-grabitjen-e-rinasit/20%Monthly2019-04-25 19:37
https://americaneye.al/e-verteta-e-shtepise-me-te-vecuar-ne-bote/20%Monthly2019-04-25 19:11
https://americaneye.al/perzien-1-5-milione-sterlina-me-nderresat-por-nuk-i-shpeton-aeroportit/20%Monthly2019-04-25 18:56
https://americaneye.al/turistet-italiane-zene-vend-te-pare-per-shpenzimet-ditore-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-25 18:38
https://americaneye.al/11-teori-konspirative-qe-rezultuan-te-verteta/20%Monthly2019-04-25 20:53
https://americaneye.al/kampioni-i-f1-kunder-ferrarit-hamilton-udhezon-leclerc/20%Monthly2019-04-25 18:13
https://americaneye.al/nasa-regjistron-termetin-e-pare-ne-mars/20%Monthly2019-04-25 18:11
https://americaneye.al/rinasi-policia-rrethon-krujen-kontrolle-ne-banesat-e-te-ndaluarve/20%Monthly2019-04-25 20:53
https://americaneye.al/problemi-nuk-eshte-vetem-cfare-hani-por-kur-hani-eshte-po-aq-e-rendesishme/20%Monthly2019-04-25 17:37
https://americaneye.al/obsh-del-me-shifra-ja-sa-guxoni-ti-lini-femijet-ne-ekran/20%Monthly2019-04-25 17:30
https://americaneye.al/nje-histori-e-rralle-taksisti-ia-huazon-turistit-kartelen-bankare/20%Monthly2019-04-25 17:21
https://americaneye.al/mjekra-fsheh-me-shume-baktere-se-lekura-e-nje-qeni/20%Monthly2019-04-25 17:10
https://americaneye.al/youtube-mbush-14-vjet-ja-historia-interesante-qe-qarkullon-ende-brenda-rrjetit/20%Monthly2019-04-25 17:07
https://americaneye.al/studim-mbi-kostot-e-fushatave-zgjedhore/20%Monthly2019-04-25 17:00
https://americaneye.al/ekstremisti-britanik-pro-brexit-kandidon-per-ne-pe/20%Monthly2019-04-25 16:57
https://americaneye.al/incidente-gjate-bllokimit-te-rrugeve-basha-nisim-sot-mosbindjen-civile/20%Monthly2019-04-25 16:52
https://americaneye.al/brukseli-akuzon-mosken-per-rritje-te-tensioneve-me-ukrainen/20%Monthly2019-04-25 16:40
https://americaneye.al/kryemadhi-mos-vazhdo-te-provokosh-shqiptaret-por-terhiqu/20%Monthly2019-04-25 16:35
https://americaneye.al/video-incident-ne-tirane-militanti-i-opozites-i-merr-shoferit-celesin-e-makines/20%Monthly2019-04-25 20:52
https://americaneye.al/lleshaj-grabitesit-e-rinasit-ne-celula-terroriste-berisha-po-i-mbron/20%Monthly2019-04-25 16:17
https://americaneye.al/teknologjia-e-se-ardhmes-printime-3d-te-organeve-jetesore/20%Monthly2019-04-25 16:02
https://americaneye.al/a-mund-ti-kthehen-jetes-normale-shqiptaret-e-isis-shembujt-qe-vijne-nga-perendimi/20%Monthly2019-04-25 15:58
https://americaneye.al/perfundon-takimi-me-soreken-mediu-ja-pse-presidenti-duhet-te-therrase-tryezen-e-partive-politike/20%Monthly2019-04-25 15:41
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-fshini-nga-rrjetet-sociale-para-se-te-kerkoni-pune/20%Monthly2019-04-25 15:31
https://americaneye.al/gjashte-ne-10-franceze-mendojne-se-jelekverdhet-duhet-te-nderpresin-protestat/20%Monthly2019-04-25 15:01
https://americaneye.al/analiza-pas-derbit-vetem-erresire-renia-e-milanit-eshte-e-frikshme/20%Monthly2019-04-25 15:01
https://americaneye.al/revoltohet-pamela-anderson-donacionet-per-femije-po-i-merr-notre-dame/20%Monthly2019-04-25 15:01
https://americaneye.al/shqiptaret-ne-britani-skllever-modern-lavazhet-jane-burimi-kryesor/20%Monthly2019-04-25 14:59
https://americaneye.al/cmenduria-e-realit-per-hazard-ja-paga-qe-ofron-belgut-te-chelsea/20%Monthly2019-04-25 14:58
https://americaneye.al/tragjedia-ne-sri-lanka-te-krishteret-vajtojne-viktimat-myslimanet-po-largohen-nga-frika/20%Monthly2019-04-25 14:48
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-ortodokse-e-muslimane-gati-te-presin-papa-franceskun/20%Monthly2019-04-25 14:41
https://americaneye.al/balluku-dhe-klosi-bashkebisedim-me-banoret-anulohet-ndertimi-i-hec-it-ne-kolonje-te-gjirokastres/20%Monthly2019-04-25 14:29
https://americaneye.al/demonstrim-force-nga-amerikanet-ne-mesdhe-per-ti-dhene-nje-mesazh-rusise/20%Monthly2019-04-25 14:17
https://americaneye.al/euro-zbret-ne-nivelin-me-te-ulet-te-vitit-cfare-pritet-te-ndodhe-me-kursin-e-kembimit/20%Monthly2019-04-25 14:03
https://americaneye.al/eshte-spiun-luftetaret-burgosin-huten-autoritetet-ne-kembe-per-te-liruar-zogun/20%Monthly2019-04-25 13:51
https://americaneye.al/emrat-e-femijeve-ne-shqiperi-ja-sa-ndikojne-serialet-televizive-ne-perzgjedhje/20%Monthly2019-04-25 13:32
https://americaneye.al/rudina-hajdari-i-tregon-rames-opoziten-e-vertete/20%Monthly2019-04-25 13:11
https://americaneye.al/tregon-perralla-rama-i-pergjigjet-rudina-hajdarit-lexo-mark-twain/20%Monthly2019-04-25 13:07
https://americaneye.al/rama-e-ka-problemin-me-fallxhoren-nuk-ka-blerje-votash-nese-lsi-rri-nje-turn-pushim/20%Monthly2019-04-25 13:10
https://americaneye.al/rama-me-rudinen-po-bejne-njesoj-sic-bene-me-babain-e-saj/20%Monthly2019-04-25 12:57
https://americaneye.al/nje-ne-rruge-nje-ne-zgjedhje-rama-pas-patozit-fshihet-berisha/20%Monthly2019-04-25 12:49
https://americaneye.al/merzitet-ne-plazh-i-arratisuri-nga-burgu-dorezohet-ne-polici/20%Monthly2019-04-25 12:18
https://americaneye.al/guardiola-lojtaret-e-mi-sduhet-te-lexojne-dhe-as-te-shohin-televizorin/20%Monthly2019-04-25 12:05
https://americaneye.al/joe-biden-kandidat-per-presidencialet-2020-sondazhet-eshte-ne-avantazh-8-mbi-trump/20%Monthly2019-04-25 12:27
https://americaneye.al/balla-paralajmeron-bashen-mos-blloko-rruget-do-perballesh-me-ligjin/20%Monthly2019-04-25 14:17
https://americaneye.al/buffon-do-te-kthehet-tek-juvja-vendimin-e-merr-psg/20%Monthly2019-04-25 11:30
https://americaneye.al/krijimtari-me-porosi-nga-portofoli/20%Monthly2019-04-25 11:27
https://americaneye.al/behuni-gati-per-fundin-e-be-se-qe-njohim/20%Monthly2019-04-25 11:00
https://americaneye.al/rekord-i-zi-per-de-gea-kjo-nuk-ndodhte-prej-40-vitesh-te-manchester-united/20%Monthly2019-04-25 10:59
https://americaneye.al/si-lindi-bashkimi-europian/20%Monthly2019-04-25 20:51
https://americaneye.al/pse-femijet-e-pasur-behen-terrorist/20%Monthly2019-04-25 10:23
https://americaneye.al/japonia-jep-3-5-mln-euro-per-bujqesine-shqiptare-perfitojne-mbi-50-mije-familje-fermere/20%Monthly2019-04-25 10:23
https://americaneye.al/plebishiti-shqiptar-me-1919-shba-te-administroje-camerine-dhe-territoret-e-aneksuara-nga-serbia/20%Monthly2019-04-25 10:16
https://americaneye.al/jennifer-garner-shpallet-femra-me-e-bukur-ne-bote-foto/20%Monthly2019-04-25 10:11
https://americaneye.al/betohen-edhe-6-deputete-shkon-ne-108-numri-ligjvenesve-ne-kuvend/20%Monthly2019-04-25 09:50
https://americaneye.al/pas-muajsh-protesta-macron-pergatit-pergjigjen-ndaj-jelekverdheve/20%Monthly2019-04-25 09:48
https://americaneye.al/vlonjati-tradhton-vellane-ishte-mbret-i-grabitjeve-ne-londer/20%Monthly2019-04-25 09:37
https://americaneye.al/i-akuzuar-per-shume-krime-ekstradohet-fieraku-i-rrezikshem-nga-athina/20%Monthly2019-04-25 09:34
https://americaneye.al/a-fshihet-berisha-pas-partise-se-patozit/20%Monthly2019-04-25 12:49
https://americaneye.al/itali-po-shkonte-tek-e-fejuara-kush-eshte-26-vjecari-shqiptar-qe-humbi-jeten-ne-aksident/20%Monthly2019-04-25 09:21
https://americaneye.al/ja-se-si-do-te-jete-piramida-pas-rikonstruksionit-foto/20%Monthly2019-04-25 09:09
https://americaneye.al/balla-zgjedhjet-do-te-behen-kush-tenton-ti-bllokoje-perfundon-ne-burg/20%Monthly2019-04-25 09:05
https://americaneye.al/rudina-hajdari-ndryshimi-i-sistemit-eshte-kryesorja/20%Monthly2019-04-25 10:15
https://americaneye.al/transformimi-i-piramides-veliaj-ja-kur-fillojne-punimet/20%Monthly2019-04-25 09:08
https://americaneye.al/moses-ones-policia-shqiptare-nje-nga-organizatat-me-te-mira-policore-ne-europe/20%Monthly2019-04-25 09:11
https://americaneye.al/keta-5-jane-vendet-me-te-mira-per-te-rritur-femijet/20%Monthly2019-04-25 07:05
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-25-prill-2019/20%Monthly2019-04-24 21:07
https://americaneye.al/bode-zbulon-pse-pranoi-oferten-e-rames/20%Monthly2019-04-25 09:22
https://americaneye.al/a-eshte-partia-e-re-thike-pas-shpine-per-pd-ja-cfare-thote-patozi/20%Monthly2019-04-25 09:10
https://americaneye.al/spiropali-do-hyjme-ne-zgjedhje-me-opoziten-por-jo-me-pd-ne/20%Monthly2019-04-25 09:02
https://americaneye.al/akrep-ii-turqia-prodhon-te-parin-automjet-te-blinduar-elektrik/20%Monthly2020-01-21 15:49
https://americaneye.al/cikalleshi-shenon-dhe-con-skuadren-ne-finale-te-kupes-se-turqise-video/20%Monthly2019-04-24 19:36
https://americaneye.al/detaje-te-reja-kush-eshte-ish-policja-ne-kerkim-per-grabitjen-e-rinasit/20%Monthly2019-04-24 19:24
https://americaneye.al/shqiperia-importon-70-milione-dollare-mish-nga-brazili/20%Monthly2019-04-24 19:14
https://americaneye.al/futbollisti-me-i-mire-i-vitit-ne-premier-league-daily-mail-zbulon-emrin/20%Monthly2019-04-24 19:02
https://americaneye.al/meta-holanda-e-rendesishme-per-europen-e-shqiperine/20%Monthly2019-04-24 18:15
https://americaneye.al/barazimi-me-maqedonine-nevil-dede-tregon-mesazhin-qe-i-dha-edi-reja/20%Monthly2019-04-24 18:14
https://americaneye.al/zbulimi-i-nasa-s-ne-mars-regjistrohet-termeti-i-pare/20%Monthly2019-04-24 18:13
https://americaneye.al/denaj-zhvillimi-i-zonave-rurale-mbeshtetje-fermave-familjare/20%Monthly2019-04-24 17:51
https://americaneye.al/bindja-demokratike-duma-salianji-sja-vlen-ti-komentosh-kane-punuar-qe-ne-2013-kunder-pd-se/20%Monthly2019-04-24 17:10
https://americaneye.al/hajdari-marreveshja-e-opozites-per-mospjesemarrje-ne-zgjedhjet-lokale-fatalitet-politik/20%Monthly2019-04-24 16:42
https://americaneye.al/perzgjedhja-e-61-kandidateve-rama-mbledh-grupin-e-ps/20%Monthly2019-04-24 20:27
https://americaneye.al/super-operacioni-i-policise-greke-kapen-755-kg-kanabis-ne-pranga-7-persona-3-prej-tyre-shqiptare/20%Monthly2019-04-24 16:27
https://americaneye.al/padia-rea-e-bija-e-bashkeshortes-se-rames-gjyq-juridik-e-publik-per-artur-zhejin/20%Monthly2019-04-24 16:24
https://americaneye.al/pasi-mahniti-internetin-gjeniu-6-vjecar-piloton-aeroplanin-video-2/20%Monthly2019-04-24 16:16
https://americaneye.al/rikthimi-i-vizave-me-holanden-flet-fleckenstein/20%Monthly2019-04-24 16:06
https://americaneye.al/si-shpjegohet-rivaliteti-historik-mes-manchester-united-dhe-liverpool/20%Monthly2019-04-24 16:04
https://americaneye.al/6-genjeshtrat-qe-grate-e-martuara-ua-thone-burrave/20%Monthly2019-04-24 15:43
https://americaneye.al/pogba-vendos-te-largohet-nga-man-united/20%Monthly2019-04-24 15:38
https://americaneye.al/binjaket-shqiptare-qe-mahniten-jurine-e-the-voice-of-italia-2/20%Monthly2019-06-04 20:49
https://americaneye.al/kur-i-ka-fillesat-atletika-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-24 15:31
https://americaneye.al/lindi-gjate-nje-stuhie-me-rrufe-10-kuriozitete-mbi-gjeniun-nikola-tesla/20%Monthly2019-04-24 15:13
https://americaneye.al/kush-ka-nje-dem-ka-nje-thesar-4-arsyet-pse-duhet-ti-keni-shoqe-vajzat-dem/20%Monthly2019-04-24 15:02
https://americaneye.al/pasi-mahniti-internetin-gjeniu-6-vjecar-piloton-aeroplanin-video/20%Monthly2019-04-24 14:50
https://americaneye.al/champions-i-dhe-tabuja-san-siro-arsyet-pse-interi-duhet-ta-mposhte-juven/20%Monthly2019-04-24 14:05
https://americaneye.al/inter-psg-pritet-nje-merkato-e-nxehte-gjate-veres/20%Monthly2019-04-24 14:04
https://americaneye.al/largohen-600-punonjes-te-administrates-rama-grabitqaret-i-kemi-cuar-ne-prokurori/20%Monthly2019-04-24 13:50
https://americaneye.al/zbulohet-identiteti-i-femres-se-bandes-se-rinasit-ish-policia-beri-levizjen-e-parave/20%Monthly2019-04-26 10:31
https://americaneye.al/voto-per-bindjen-tende-patozi-nis-fushaten-duhet-te-rrezojme-partitokracine-qe-ushqen-korrupsionin/20%Monthly2019-04-24 13:38
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-zbardhen-rolet-e-secilit-prej-personave-te-identifikuar/20%Monthly2019-04-24 13:17
https://americaneye.al/ja-kur-mund-ta-shohim-nese-jemi-fitues-te-lotarise-amerikane/20%Monthly2019-04-24 12:48
https://americaneye.al/lista-e-zeze-gati-fshesa-e-zidane-te-reali-ja-kush-do-largohet/20%Monthly2019-04-24 12:38
https://americaneye.al/pogba-te-reali-manchester-united-nuk-behet-pengese/20%Monthly2019-04-24 12:29
https://americaneye.al/si-u-bene-shqiptaret-mbreter-te-trafikut-te-droges-ne-holande/20%Monthly2019-04-24 12:26
https://americaneye.al/netanyahu-vendbanimet-e-reja-hebreje-do-te-quhen-donald-trump/20%Monthly2019-04-24 12:12
https://americaneye.al/10-mije-roje-per-te-ruajtur-be-manfred-weber-nuk-e-ka-ballkanin-ne-agjende/20%Monthly2019-04-24 12:11
https://americaneye.al/30-vjet-baywatch-rojet-e-plazhit-qe-bene-per-vete-nje-gjenerate-foto/20%Monthly2019-04-24 11:58
https://americaneye.al/rusia-modernizon-ushtrine-nendetese-me-kapacitet-berthamor/20%Monthly2019-04-24 11:50
https://americaneye.al/dokumentar-tjeter-mbi-arvanitet-kokefortet-e-greqise-video/20%Monthly2019-04-24 11:18
https://americaneye.al/u-arratis-ne-argjentine-fbi-publikon-dosjen-sekrete-per-hitlerin/20%Monthly2019-04-24 11:16
https://americaneye.al/fotot-e-gruas-me-hixhab-para-protestuesve-anti-myslimane-behen-virale/20%Monthly2019-04-24 11:08
https://americaneye.al/ishte-i-pastrehe-dhe-konsumonte-alkool-jeta-si-ne-filma-e-al-pacinos/20%Monthly2019-04-24 10:52
https://americaneye.al/vdiq-nje-ore-pas-lindjes-familjaret-protestojne-para-gjykates-me-foshnjen-2-diteshe/20%Monthly2019-04-24 10:41
https://americaneye.al/shtepia-e-bardhe-bojkoton-serish-darken-e-korrespondenteve/20%Monthly2019-04-24 10:30
https://americaneye.al/emily-ratajkowski-ngre-temperaturat-ne-malibu-foto/20%Monthly2019-04-24 10:05
https://americaneye.al/erdogan-se-shpejti-mund-te-takohem-me-trump/20%Monthly2019-04-24 10:00
https://americaneye.al/transformohet-kryeministria-shikoni-cfare-ka-ndodhur-foto/20%Monthly2019-04-24 13:49
https://americaneye.al/makina-perplaset-me-pemen-humb-jeten-26-vjecari-shqiptar/20%Monthly2019-04-24 09:34
https://americaneye.al/tensione-ne-koalicionin-qeverises-italian/20%Monthly2019-04-24 09:31
https://americaneye.al/daja-nga-kosova-dhe-tani-ishin-me-admir-muratajn-bengasi-tregon-shoket-e-rinasit/20%Monthly2019-04-24 09:19
https://americaneye.al/binjaket-shqiptare-qe-mahniten-jurine-e-the-voice-of-italia/20%Monthly2019-04-24 12:20
https://americaneye.al/zbulohet-thesari-i-jashtezakonshem-ne-selanik/20%Monthly2019-04-24 08:54
https://americaneye.al/meta-pergezon-olen-cezarin-nje-ambasador-i-shkelqyer-i-shpirtit-artistik-shqiptar-ne-bote/20%Monthly2019-04-24 08:41
https://americaneye.al/pika-e-dobet-e-shqiptareve-te-punojne-ne-shtet-22-kerkesa-per-nje-pozicion/20%Monthly2019-04-24 08:39
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-zhvendoset-nga-tirana-ja-akset-rrugore-qe-do-te-bllokohen/20%Monthly2019-04-24 10:37
https://americaneye.al/nasa-zbulon-supertoken-jashte-sistemit-diellor/20%Monthly2019-04-24 07:34
https://americaneye.al/forca-detare-shqiptare-shpeton-gomonen-me-50-emigrante/20%Monthly2019-04-24 09:39
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-24-prill-2019/20%Monthly2019-04-23 21:50
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-komandoja-nen-vezhgim-nga-amerikanet-u-izolua-ne-sarande-kur-bush-vizitoi-shqiperine/20%Monthly2019-04-23 21:50
https://americaneye.al/si-ndihesh-me-bindjen-demokratike-patozi-njesoj-si-ronaldo-kur-shkoi-te-juventus/20%Monthly2019-04-24 09:12
https://americaneye.al/cakaj-5-kriteret-pse-nuk-rivendosen-vizat/20%Monthly2019-04-24 09:13
https://americaneye.al/anetarja-e-kultit-rrefen-se-si-vajzat-krenoheshin-me-vrasjen-e-aktores-shtatzene/20%Monthly2019-04-23 20:17
https://americaneye.al/shba-biden-shpall-te-enjten-kandidaturen-per-president/20%Monthly2019-04-23 20:05
https://americaneye.al/ushqimet-qe-ndihmojne-ne-mbrojtjen-e-zemres/20%Monthly2019-04-23 20:03
https://americaneye.al/wanda-nara-garanton-icardi-qendron-ne-milano-sapo-rinovuam/20%Monthly2019-04-23 19:38
https://americaneye.al/si-skuqen-shalqinjte-brenda-10-oreve/20%Monthly2019-04-23 19:22
https://americaneye.al/spanjollet-dhe-britaniket-braktisin-shqiperine-rritet-edhe-numri-i-shqiptareve-qe-ikin/20%Monthly2019-04-23 19:08
https://americaneye.al/nicole-kidman-tregon-per-femijet-e-rritur-qe-adoptoi-bashke-me-tom-cruise/20%Monthly2019-04-23 18:53
https://americaneye.al/rruga-drejt-integrimit-meta-takon-numrin-dy-te-pe/20%Monthly2019-04-23 18:31
https://americaneye.al/u-aksidentua-27-vite-me-pare-del-nga-koma-32-vjecarja/20%Monthly2019-04-23 18:25
https://americaneye.al/tekstet-me-gabime-ekspertet-ka-ardhur-koha-e-redaktoreve-letrare/20%Monthly2019-04-23 18:12
https://americaneye.al/lleshaj-i-pesti-prapa-hekurave-per-rinasin-dara-po-shtrengohet/20%Monthly2019-04-23 18:01
https://americaneye.al/i-arrestuari-i-peste-per-grabitjen-ne-rinas-kandidoi-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-23 18:00
https://americaneye.al/pse-punonjesit-me-te-mire-po-e-humbin-motivimin/20%Monthly2019-04-23 17:39
https://americaneye.al/te-ndalohen-faqet-e-gjenealogjise-mund-te-zbulojne-donatoret-e-spermes/20%Monthly2019-04-23 17:24
https://americaneye.al/hamburger-me-mish-laboratori-ne-treg-nga-viti-2020/20%Monthly2019-04-23 17:18
https://americaneye.al/nba-akuza-per-ngacmim-ndaj-ish-trajnerit-te-lakers/20%Monthly2019-04-23 17:09
https://americaneye.al/gjashte-yjet-qe-kerkon-ronaldo-tek-juventus/20%Monthly2019-04-23 16:57
https://americaneye.al/sejko-sdihet-nese-bankat-perdoren-elementet-e-sigurise-gjate-transportimit-te-parave/20%Monthly2019-04-23 16:49
https://americaneye.al/putin-kim-jong-un-takimi-i-pare-kete-te-enjte/20%Monthly2019-04-23 16:43
https://americaneye.al/kush-eshte-elton-pikli-i-dyshuari-i-peste-per-grabitjen-e-aeroportit/20%Monthly2019-04-23 16:22
https://americaneye.al/levizja-vetevendosje-regjistrohet-ne-gjykaten-e-tiranes-si-qender/20%Monthly2019-04-23 16:14
https://americaneye.al/osbe-mendoni-per-nje-zgjidhje-nuk-ka-pse-te-shtyhen-zgjedhjet/20%Monthly2019-06-04 20:50
https://americaneye.al/si-e-kontrollon-inteligjenca-ruse-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-04-23 15:55
https://americaneye.al/whatsapp-do-te-bllokoje-screenshotet-e-bisedes/20%Monthly2019-04-23 15:42
https://americaneye.al/arrestimi-i-te-dyshuarit-si-autor-i-grabitjes-ne-rinas-reagon-edi-rama/20%Monthly2019-04-23 15:38
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-policia-arrestohet-nje-i-dyshuar-si-autor/20%Monthly2019-04-23 15:37
https://americaneye.al/jeni-llafazan-apo-fjalepake-shenja-juaj-e-horoskopit-tregon-shume/20%Monthly2019-04-23 15:27
https://americaneye.al/deri-ne-vitin-2050-do-kemi-me-shume-plastike-ne-det-sesa-peshq/20%Monthly2019-04-23 15:17
https://americaneye.al/nese-conte-merr-drejtimin-e-interit-e-ndjek-edhe-romelo-lukaku/20%Monthly2019-04-23 15:04
https://americaneye.al/anketimi-51-e-amerikaneve-pro-forcimit-te-rolit-te-fese/20%Monthly2019-04-23 14:35
https://americaneye.al/a-kishte-qellim-rudina-hajdari-qe-te-ishte-liderja-e-bindjes-demokratike-flet-patozi/20%Monthly2019-04-23 14:34
https://americaneye.al/ke-do-te-zgjedhin-shqiptaret-ne-balotazhin-presidencial-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-23 14:17
https://americaneye.al/astrit-patozi-shpjegon-domethenien-e-emrit-bindja-demokratike/20%Monthly2019-04-23 21:41
https://americaneye.al/e-ardhmja-larg-milanit-gattuso-darkon-me-menaxherin-e-cristiano-ronaldos/20%Monthly2019-04-23 14:03
https://americaneye.al/tifozet-e-juventusit-perzgjedhin-11-shen-me-te-mire-te-8-viteve-te-fundit/20%Monthly2019-04-23 13:57
https://americaneye.al/bindja-e-patozit-imiton-pd-ne-ja-si-duket-logoja-dhe-kush-jane-themeluesit-emrat/20%Monthly2019-04-23 21:42
https://americaneye.al/akuzohet-per-terrorizem-28-vjecari-nga-elbasani-do-te-ekstradohet-drejt-italise/20%Monthly2019-04-23 13:31
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-i-penduari-tregon-bashkepunetoret/20%Monthly2019-04-23 13:28
https://americaneye.al/cila-eshte-ngjyra-jote-me-fat-sipas-shenjes-se-zodiakut/20%Monthly2019-04-23 12:54
https://americaneye.al/ndertesa-me-e-mire-ne-bote-ndodhet-ne-san-francisko-foto/20%Monthly2019-04-23 12:28
https://americaneye.al/me-shume-emra-bebesh-frymezuar-nga-game-of-thrones/20%Monthly2019-04-23 11:41
https://americaneye.al/libri-ne-luften-e-perkohshme-per-mbiekzistence/20%Monthly2019-04-23 11:41
https://americaneye.al/bankave-u-mbetet-valuta-ne-dere-euro-dollari-paundi-serish-ne-pikiate/20%Monthly2019-04-23 11:39
https://americaneye.al/perse-vjen-bindja-demokratike/20%Monthly2019-04-23 11:24
https://americaneye.al/ne-parisienet-besonim-se-zonja-jone-ishte-e-pavdekshme/20%Monthly2019-04-23 11:05
https://americaneye.al/koalicioni-opozitar-rama-vetevrasje-e-humbesve-zgjedhjet-as-ndalen-as-shtyhen/20%Monthly2019-04-23 14:16
https://americaneye.al/zyrtarisht-ne-sezonin-e-demit-te-gjitha-karakteristikat-e-shenjes-me-te-forte-te-zodiakut/20%Monthly2019-04-23 10:27
https://americaneye.al/basha-flet-pas-marreveshjes-largimi-i-rames-hap-i-panegociueshem/20%Monthly2019-04-23 14:10
https://americaneye.al/kryemadhi-flet-pas-marreveshjes-me-bashen-duam-largimin-e-rames/20%Monthly2019-04-23 10:12
https://americaneye.al/hapet-rruga-per-ne-zgjedhje-regjistrohet-ne-gjykate-bindja-demokratike/20%Monthly2019-04-23 14:11
https://americaneye.al/pse-shqiptaret-kane-pushtuar-majat-e-muzikes-boterore/20%Monthly2019-04-23 09:40
https://americaneye.al/lekundje-termeti-ne-tirane/20%Monthly2019-04-23 09:32
https://americaneye.al/pirlo-ronaldos-i-duhet-nje-partner-tjeter-mandzukic-nuk-mund-te-jete-me-titullar/20%Monthly2019-04-23 09:24
https://americaneye.al/vazhdojne-rrjedhjet-nga-lsi-nje-tjeter-kandidat-kerkon-mandatin/20%Monthly2019-04-23 08:45
https://americaneye.al/dhendri-shqiptar-pritet-te-debohet-video/20%Monthly2019-04-23 08:42
https://americaneye.al/bujqesia-i-ka-ngelur-grave-shqiperia-me-normen-me-te-larte-ne-rajon-dhe-me-te-keq-paguarit/20%Monthly2019-04-23 08:22
https://americaneye.al/zbardhet-masterplani-amerikan-per-greqine-athines-do-luaje-nje-rol-te-rendesishem-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-23 08:17
https://americaneye.al/ne-e-admirojme-francen-nje-interviste-e-rralle-e-zogut-dhene-per-nje-romancier-francez/20%Monthly2019-04-23 07:52
https://americaneye.al/vdekja-e-25-vjecares-kush-jane-dy-mjeket-qe-u-arrestuan/20%Monthly2019-04-23 07:43
https://americaneye.al/zyrtarizohet-koalicioni-opozitar-ja-marreveshja-me-10-pika/20%Monthly2019-04-23 07:39
https://americaneye.al/si-nje-luan-por-7-here-me-i-madh-zbulohet-nje-nga-gjitaret-me-te-medhenj-te-tokes/20%Monthly2019-04-23 07:15
https://americaneye.al/te-semure-nga-pranvera-fleme-keq-dhe-irritohemi-me-shume/20%Monthly2019-04-23 07:05
https://americaneye.al/a-eshte-haradinaj-shok-me-ramen-dhe-disa-pyetje-qe-e-vune-ne-siklet-kryeministrin-e-kosoves/20%Monthly2019-04-22 21:20
https://americaneye.al/festoi-93-vjetorin-pese-kuriozitete-rreth-mbretereshes-elisabeta-ii/20%Monthly2019-04-22 21:17
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-23-prill-2019/20%Monthly2019-04-22 21:07
https://americaneye.al/kush-eshte-deputeti-qe-ka-hyre-ne-partine-e-re-te-patozit/20%Monthly2019-04-23 07:53
https://americaneye.al/bindja-demokratike-regjistrohet-te-marten-patozi-skemi-asgje-per-te-fshehur/20%Monthly2019-04-22 20:55
https://americaneye.al/pd-krijon-neser-koalicionin-opozitar-ja-partite-qe-do-nenshkruajne/20%Monthly2019-04-23 07:39
https://americaneye.al/atalanta-fiton-ne-napoli-trembet-milani-dhe-roma/20%Monthly2019-04-22 19:32
https://americaneye.al/disa-kuriozitete-rreth-tokes/20%Monthly2019-04-22 19:14
https://americaneye.al/1-jave-pas-zjarrit-dyndje-turistesh-ne-notre-dame/20%Monthly2019-04-22 18:57
https://americaneye.al/driloni-nga-lart-duket-edhe-me-i-bukur-foto/20%Monthly2019-04-22 18:55
https://americaneye.al/balotazhi-ne-maqedonine-e-veriut-percaktuese-vota-e-shqiptareve/20%Monthly2019-04-22 18:32
https://americaneye.al/partia-e-re-e-djathte-patozi-dhe-mbeshtetesit-takim-ne-periferi-te-tiranes/20%Monthly2019-04-22 20:53
https://americaneye.al/vera-e-mbreterve-ne-shitje-per-40-mije-dollare-shishja/20%Monthly2019-04-22 18:01
https://americaneye.al/perisic-sfidon-juven-mposhtim-kedo/20%Monthly2019-04-22 17:57
https://americaneye.al/kanceri-ne-shqiperi-njihuni-me-4-qarqet-me-te-prekura/20%Monthly2019-04-22 17:48
https://americaneye.al/politikani-gjerman-kritika-mogherinit-ka-nxitur-planet-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2019-04-22 17:39
https://americaneye.al/themeluese-e-bindjes-demokratike-kritikja-e-bashes-sqaron-ja-e-verteta/20%Monthly2019-04-22 17:27
https://americaneye.al/neser-regjistrohet-partia-bindja-demokratike-marrim-pjese-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-22 17:26
https://americaneye.al/rikthehet-jozefina-topalli-serish-bashke/20%Monthly2019-04-22 21:20
https://americaneye.al/pornostarja-italiane-garon-per-eurodeputete/20%Monthly2019-04-22 17:04
https://americaneye.al/mbappe-ngrin-realin-do-te-qendroj-te-psg-ja/20%Monthly2019-04-22 16:59
https://americaneye.al/osbe-odihr-vlereson-zgjedhjet-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-22 16:55
https://americaneye.al/merr-librin-me-vete-dhe-mos-paguaj-bileten-ne-urban/20%Monthly2019-04-22 16:38
https://americaneye.al/milan-champions-ose-spastrim-total-ja-kush-rrezikon/20%Monthly2019-04-22 16:35
https://americaneye.al/makina-shpertheu-e-parkuar-tesla-nis-hetimet/20%Monthly2019-04-22 16:34
https://americaneye.al/shba-paralajmerojne-sanksione-per-vendet-qe-importojne-nafte-nga-irani/20%Monthly2019-04-22 16:23
https://americaneye.al/lekundjet-ne-san-siro-inter-milan-garantojne-siguri/20%Monthly2019-04-22 15:58
https://americaneye.al/kritikohet-libri-i-ri-i-autores-se-50-shades-of-grey-me-protagonisten-nga-kukesi/20%Monthly2019-04-22 15:48
https://americaneye.al/pse-rruga-e-kthimit-na-duket-me-e-shkurter/20%Monthly2019-04-22 15:22
https://americaneye.al/70-kuriozitete-fantastike-qe-nuk-i-dini-per-token/20%Monthly2019-04-22 15:10
https://americaneye.al/lidhjet-mes-3-grupeve-ne-grabitjen-e-rinasit-si-u-bene-bashke-kupa-murataj-dhe-cala/20%Monthly2019-04-22 14:47
https://americaneye.al/zbulohet-roli-i-te-arrestuarve-ne-grabitjen-e-rinasit/20%Monthly2019-04-22 14:31
https://americaneye.al/patozi-ne-krye-te-partise-bindja-demokratike-ja-emrat-qe-bejne-pjese/20%Monthly2019-04-22 14:20
https://americaneye.al/pete-buttigieg-ylli-ne-ngjitje-i-demokrateve-drejt-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2019-04-22 14:03
https://americaneye.al/tragjike-britma-e-lot-vdes-ne-maternitet-nje-ore-pas-lindjes-25-vjecarja/20%Monthly2019-04-22 13:50
https://americaneye.al/mrekullia-ne-notre-dame-180-mije-blete-i-shpetojne-zjarrit/20%Monthly2019-04-22 13:46
https://americaneye.al/nuk-do-tju-zhgenjej-kurre-premtimi-qe-presidenti-i-ri-iu-beri-ukrainasve/20%Monthly2019-04-22 13:40
https://americaneye.al/strakosha-ultimatum-lacios-largohet-nese-nuk-arrihet-champions/20%Monthly2019-04-22 13:24
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-klement-cala-i-denuar-me-5-vite-si-e-fali-drejtesia/20%Monthly2019-04-22 13:11
https://americaneye.al/fshati-qe-strehoi-grabitesit-e-rinasit-ku-askush-nuk-pa-gje/20%Monthly2019-04-22 12:48
https://americaneye.al/masakra-ne-sri-lanka-mes-viktimave-dhe-3-femijet-e-njeriut-me-te-pasur-te-danimarkes/20%Monthly2019-04-22 12:36
https://americaneye.al/basha-nuk-do-te-lejojme-qe-zgjedhjet-ti-organizoje-krimi/20%Monthly2019-04-22 12:14
https://americaneye.al/fotoja-e-rralle-si-dukeshin-mesi-dhe-bashkeshortja-e-tij-21-vite-me-pare/20%Monthly2019-04-22 12:09
https://americaneye.al/askush-si-benzema-francezi-vendos-rekordin-e-historise-117-vjecare-te-reali/20%Monthly2019-04-22 12:07
https://americaneye.al/shba-kandidatet-demokrate-per-president-ne-gare-te-gjate-e-te-veshtire/20%Monthly2019-04-22 11:56
https://americaneye.al/jo-panikut-jo-neglizhences/20%Monthly2019-04-22 11:52
https://americaneye.al/ndalimi-i-te-dyshuarve-ne-grabitjen-e-rinasit-rama-zhvillim-inkurajues/20%Monthly2019-04-22 14:19
https://americaneye.al/shqiptareve-u-duhet-nje-elite-e-re-politike-por-hajdari-mohon-partine-e-re/20%Monthly2019-04-22 11:27
https://americaneye.al/dy-gorilla-pozojne-per-nje-selfie-me-rojen-fotoja-ben-xhiron-e-botes/20%Monthly2019-04-22 11:08
https://americaneye.al/intensifikohen-kontrollet-ne-linjat-e-transportit-te-udhetareve-ndeshkohen-160-subjekte/20%Monthly2019-04-22 10:50
https://americaneye.al/ndalimi-i-4-personave-per-grabitjen-ne-rinas-policia-jep-detaje/20%Monthly2019-04-22 10:54
https://americaneye.al/joe-bonanno-kush-ishte-mafiozi-qe-frymezoi-filmin-kumbari/20%Monthly2019-04-22 10:37
https://americaneye.al/godfather-historia-e-nje-bestselleri-si-ia-arriti-mario-puzo-te-mos-quhej-gomar/20%Monthly2019-04-22 10:16
https://americaneye.al/opozita-serish-proteste-kombetare-me-11-maj/20%Monthly2019-04-22 09:57
https://americaneye.al/monografia-mbi-salgarin-e-historianit-te-artit-gripshi/20%Monthly2019-04-22 09:31
https://americaneye.al/shqiperia-dhe-greqia-telegrami-i-fan-nolit-drejtuar-lidereve-me-te-fuqishem-boterore/20%Monthly2019-04-22 13:09
https://americaneye.al/e-thote-shkenca-perqafimi-reagon-si-ilacet-ne-trupin-e-njeriut/20%Monthly2019-04-22 09:13
https://americaneye.al/shqiptaret-e-politikes-ne-itali-dhjetera-emigrante-garojne-ne-zgjedhjet-e-majit/20%Monthly2019-04-22 09:06
https://americaneye.al/shqiperia-ne-harten-boterore-te-ngjarjeve-te-muzikes-operistike/20%Monthly2019-04-22 08:57
https://americaneye.al/vendi-ku-do-ndjeheni-sikur-jeni-ne-nje-tjeter-univers-foto/20%Monthly2019-04-22 08:18
https://americaneye.al/10-perfitime-shendetesore-nga-konsumimi-i-karotes/20%Monthly2019-04-22 08:08
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-pendarovski-siljanovska-perballen-ne-balotazh/20%Monthly2019-04-22 07:45
https://americaneye.al/edhe-pse-motori-i-europes-525-e-gjermaneve-jetojne-ne-shtepi-me-qira/20%Monthly2019-04-22 07:46
https://americaneye.al/kapet-ne-malte-144-kg-kokaine-nje-pjese-e-saj-do-vinte-ne-durres/20%Monthly2019-04-22 09:18
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-22-prill-2019/20%Monthly2019-04-21 21:36
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-maqedonine-e-veriut-reagon-kandidati-shqiptar/20%Monthly2019-04-21 20:55
https://americaneye.al/zgjedhjet-europiane-salvini-bashkon-forcat-me-le-pen/20%Monthly2019-04-21 20:03
https://americaneye.al/lushnje-perplasen-dy-makina-7-te-plagosur/20%Monthly2019-04-21 19:40
https://americaneye.al/grabitja-e-rinasit-arrestohen-4-persona-te-dyshuar-si-bashkepunetore-dhe-autore/20%Monthly2019-04-22 09:18
https://americaneye.al/rreth-94-e-depozitave-bankare-te-shqiptareve-jane-te-siguruara/20%Monthly2019-04-21 19:00
https://americaneye.al/artistja-qe-pikturon-me-trup-teknika-e-vecante-per-te-shprehur-ndjenjat-me-ngjyra/20%Monthly2019-04-21 18:48
https://americaneye.al/lista-ja-disa-nga-shqiptaret-e-mbetur-ne-kampet-e-sirise/20%Monthly2019-04-21 18:30
https://americaneye.al/statistikat-titulli-i-tete-radhazi-askush-me-mire-se-juventusi-ne-histori/20%Monthly2019-04-21 18:21
https://americaneye.al/mbyllet-procesi-zgjedhor-ne-maqedonine-veriore-regjistrohet-pjesemarrje-e-ulet/20%Monthly2019-04-21 18:13
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-dyshime-per-vrasjen-e-kryegrabitesit-antimafia-ngrin-pasurite/20%Monthly2019-04-21 17:36
https://americaneye.al/fotot-shpirtri-i-arberit-rron-ja-si-e-festojne-pashken-arbereshet-e-italise/20%Monthly2019-04-21 17:24
https://americaneye.al/te-shtenat-me-arme-zjarri-ne-tirane-kush-eshte-26-vjecari-i-plagosur/20%Monthly2019-04-21 17:14
https://americaneye.al/liverpooli-ngjitet-serish-ne-krye-arsenali-humb-ne-derbin-londinez/20%Monthly2019-04-21 17:04
https://americaneye.al/psg-fiton-titullin-kampion-nga-hoteli-lille-u-hap-shampanjen-e-festes/20%Monthly2019-04-21 17:00
https://americaneye.al/tirane-pese-persona-bllokohen-ne-shpellen-e-pellumbasit/20%Monthly2019-04-21 16:41
https://americaneye.al/nuk-u-arrit-marreveshja-me-turqit-gare-nderkombetare-per-aeroportin-e-vlores/20%Monthly2019-04-21 16:31
https://americaneye.al/biznesmeni-nga-tirana-lufta-ime-per-te-liruar-nipin-e-mbesen-nga-kampet-ne-siri/20%Monthly2019-04-21 16:29
https://americaneye.al/plas-sherri-gjate-ceremonise-mortore-rrihet-lideri-i-opozites-turke/20%Monthly2019-04-21 16:27
https://americaneye.al/nisma-e-re-e-qeverise-tokat-shteterore-prane-investitoreve-tjetersohen-pa-gare/20%Monthly2019-04-21 16:04
https://americaneye.al/bojken-lako-prej-dashurise-kam-hequr-dore-nga-veset/20%Monthly2019-04-21 16:03
https://americaneye.al/vrima-ne-ndertesa-si-feng-shui-shpon-rrokaqiejt-ne-hong-kong-video/20%Monthly2019-04-21 15:35
https://americaneye.al/unicum-pija-hungareze-qe-sheroi-perandorin/20%Monthly2019-04-21 15:30
https://americaneye.al/e-rralle-binjake-por-jo-te-lindur-ne-te-njejten-dite/20%Monthly2019-04-21 15:27
https://americaneye.al/wanda-icardi-mbetet-te-interi-per-formacionin-vendos-spalletti/20%Monthly2019-04-21 15:13
https://americaneye.al/kushtojuni-vemendje-ketyre-shenjave-pse-ndiheni-vazhdimisht-te-lodhur/20%Monthly2019-04-21 15:07
https://americaneye.al/34-vjet-me-pare-kur-legjenda-ayrton-senna-u-quajt-njeriu-i-shiut-video/20%Monthly2019-04-21 15:01
https://americaneye.al/lerini-femijet-te-zhgenjehen-e-te-mesojne/20%Monthly2019-04-21 14:58
https://americaneye.al/sulmet-ne-sri-lanka-meta-terroristet-perdorin-fene-per-agjendat-e-tyre-politike/20%Monthly2019-04-21 14:54
https://americaneye.al/gjermania-vendi-me-131-litra-pije-alkoolike-per-banor/20%Monthly2019-04-21 14:40
https://americaneye.al/kater-vite-nga-ndarja-nga-jeta-e-aktorit-met-bega/20%Monthly2019-04-21 14:39
https://americaneye.al/gjyshi-modern-kinez-qe-duket-si-20-vjec-ju-tregon-sekretin-e-suksesit/20%Monthly2019-04-21 14:22
https://americaneye.al/sri-lanka-ne-kaos-pas-8-atentateve-mbyllen-rrjetet-sociale-kryen-arrestime/20%Monthly2019-04-21 14:12
https://americaneye.al/detaje-nga-grabitja-e-rinasit-nje-femer-ndihmoi-autoret-makina-u-modifikua-ne-elbasan/20%Monthly2019-04-21 14:07
https://americaneye.al/skriniar-qendroj-tek-interi-por-jo-te-perfundoj-si-hamsik-qe-sfitoi-asgje-te-napoli/20%Monthly2019-04-21 14:00
https://americaneye.al/robin-hood-et-moderne-hakeret-vjedhin-banken-kalojne-parate-ne-llogarite-e-qytetareve/20%Monthly2019-04-21 13:43
https://americaneye.al/kishte-pape-tjeter-cr7-kishte-vetem-nje-top-te-arte-si-ishte-bota-8-vite-para-diktatures-se-juves/20%Monthly2019-04-21 13:25
https://americaneye.al/autorja-e-50-hijeve-zemeron-shqiptaret-i-portretizon-si-gangstere-e-skllave-seksi/20%Monthly2019-04-21 12:49
https://americaneye.al/angelo-massafra-per-situaten-ne-shqiperi-nuk-mund-te-fajesohet-gjithmone-komunizmi/20%Monthly2019-04-21 12:40
https://americaneye.al/pasioni-i-vecante-per-pellumbat-postiere-njihuni-me-kampionin-kujtim-beqja-foto/20%Monthly2019-04-21 12:30
https://americaneye.al/terrori-nuk-ndalet-ne-sri-lanka-te-tjera-shperthime-te-tjere-viktima/20%Monthly2019-04-21 12:12
https://americaneye.al/reali-jep-dy-yje-e-ekipit-per-te-mberritur-te-pogba/20%Monthly2019-04-21 12:02
https://americaneye.al/veza-e-kuqe-e-pashkes-dhe-simbolika-e-saj-foto/20%Monthly2019-04-21 11:59
https://americaneye.al/ankara-athine-serish-tensione-per-detin-egje/20%Monthly2019-04-21 11:45
https://americaneye.al/nga-zjarret-kunder-shpirtrave-tek-pikniku-ne-varreza-traditat-e-pazakonta-te-pashkeve/20%Monthly2019-04-21 11:30
https://americaneye.al/pashket-kuriozitete-mbi-festen-e-te-gjitha-festave/20%Monthly2019-04-21 10:53
https://americaneye.al/media-franceze-1919-myslimane-e-te-krishtere-te-bashkuar-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-21 12:46
https://americaneye.al/papa-denonconi-politikanet-ati-i-shenjte-pagezon-dhe-kungon-edhe-shqiptare/20%Monthly2019-04-21 10:28
https://americaneye.al/mediat-gjermane-merkel-ne-perpjekje-per-te-ndalur-shkembimet-territoriale-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-21 10:23
https://americaneye.al/biseda-qe-i-garantoi-enver-hoxhes-pushtet-te-perjetshem-dokumenti/20%Monthly2019-04-21 12:39
https://americaneye.al/aksident-ne-tomorr-humb-jeten-babai-i-tre-femijeve/20%Monthly2019-04-21 09:57
https://americaneye.al/nga-gladiatori-te-leksionet-e-jogas-10-vende-qe-e-bejne-te-paharrueshem-nje-udhetim/20%Monthly2019-04-21 09:24
https://americaneye.al/dieta-e-jetegjatesise-ja-cfare-duhet-bere-per-te-jetuar-me-gjate/20%Monthly2019-04-21 09:23
https://americaneye.al/presidentet-pararendes-te-amerikes-kush-ishin-eterit-themelues-te-shba-ve/20%Monthly2019-04-21 09:13
https://americaneye.al/gjendet-skeleti-i-harry-houdinit-rus-truku-mund-te-kete-shkuar-keq/20%Monthly2019-04-21 08:53
https://americaneye.al/pashket-meshe-me-mesazhe-kunder-droges-e-korrupsionit-e-keqja-qe-duhet-zhdukur/20%Monthly2019-04-21 08:28
https://americaneye.al/basha-te-kisha-e-lacit-dite-shprese-ne-rrugen-tone-te-bashkimit/20%Monthly2019-04-21 08:17
https://americaneye.al/edhe-sa-kohe-do-te-qendroje-ne-post-angela-merkel/20%Monthly2019-04-21 10:02
https://americaneye.al/perse-zviceranet-preferojne-parate-cash/20%Monthly2019-04-21 07:43
https://americaneye.al/mesha-e-pashkeve-ne-lezhe-ipeshkvi-njerezit-qe-sundojne-krijojne-probleme-per-te-tjeret/20%Monthly2019-04-21 10:15
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-21-prill-2019/20%Monthly2019-04-20 20:41
https://americaneye.al/kush-eshte-shqiptarja-qe-po-behet-gati-per-parlamentin-e-brukselit/20%Monthly2019-04-22 10:36
https://americaneye.al/pashket-meta-uron-besimtaret-reflektim-per-hir-te-interesit-kombetar/20%Monthly2019-04-21 10:16
https://americaneye.al/bes-kallaku-tregon-arsyen-se-perse-nuk-publikon-foto-te-vajzes-se-tij/20%Monthly2019-04-20 20:00
https://americaneye.al/java-e-madhe-per-te-krishteret-orthodhokse/20%Monthly2019-04-20 19:49
https://americaneye.al/raporti-i-mueller-bie-mbeshtetja-ndaj-trump/20%Monthly2019-04-20 19:43
https://americaneye.al/krijohet-nje-kompjuter-qe-parashikon-16-te-ardhme/20%Monthly2019-04-20 19:15
https://americaneye.al/show-ne-ukraine-per-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-04-20 19:00
https://americaneye.al/besi-nuk-kisha-makine-ikja-ne-shtepi-pas-pune-edhe-me-ambulance/20%Monthly2019-04-20 18:51
https://americaneye.al/juventus-harron-zhgenjimin-ne-champions-me-titullin-e-8-te-radhazi/20%Monthly2019-04-20 18:05
https://americaneye.al/shqiptarja-qe-po-cmend-ameriken-foto/20%Monthly2019-04-20 18:03
https://americaneye.al/fut-kekun-ne-furre-djeg-40-mije-eurot-qe-burri-kishte-fshehur-brenda/20%Monthly2019-04-20 17:43
https://americaneye.al/georgina-rrefehet-per-jeten-me-ronaldon-ja-cfare-i-pelqen-me-teper-te-vetja/20%Monthly2019-04-20 17:23
https://americaneye.al/pse-ruset-kane-filluar-ta-duan-stalinin/20%Monthly2019-04-20 16:51
https://americaneye.al/prinderit-horror-torturuan-femijet-per-9-vjet-denohen-me-25-vite-burg/20%Monthly2019-04-20 16:41
https://americaneye.al/gjendet-diamanti-blu-mund-te-jete-me-i-shtrenjti-ne-bote/20%Monthly2019-04-20 16:18
https://americaneye.al/partizani-toleron-kastrioti-nuk-perfiton-laci-mposht-skenderbeun/20%Monthly2019-04-20 16:14
https://americaneye.al/nderton-shtepine-ne-det-rrezikon-denimin-me-vdekje/20%Monthly2019-04-20 16:01
https://americaneye.al/ja-kush-ka-qene-trafikanti-i-pare-shqiptar/20%Monthly2019-04-20 15:30
https://americaneye.al/wanda-nara-zbulon-te-ardhmen-e-mauro-icardit-dhe-sulmon-kunaten/20%Monthly2019-04-20 15:13
https://americaneye.al/vucic-pesimist-para-konferences-se-berlinit/20%Monthly2019-04-20 14:54
https://americaneye.al/pastruesja-me-seksi-foto/20%Monthly2019-04-20 14:38
https://americaneye.al/klop-provokon-sitin-goli-ishte-i-parregullt-totenhemi-e-meritoi/20%Monthly2019-04-20 14:26
https://americaneye.al/austrian-airlines-pritet-te-rifilloje-transportin-e-parave-nga-rinasi/20%Monthly2019-04-20 13:55
https://americaneye.al/manchester-city-hakmerret-ndaj-tottenham/20%Monthly2019-04-20 13:49
https://americaneye.al/le-temps-1939-zemerimi-i-mergates-shqiptare-ne-shba-ndaj-italise-fashiste/20%Monthly2019-04-20 13:37
https://americaneye.al/pese-parti-opozitare-regjistrohen-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Monthly2019-04-20 13:32
https://americaneye.al/papa-francesku-lutet-per-viktimat-e-trafikut-dhe-emigrantet/20%Monthly2019-04-20 13:28
https://americaneye.al/hegjemoni-bardhezi-edhe-femrat-e-juves-dominojne-italine/20%Monthly2019-04-20 13:20
https://americaneye.al/gattuso-u-treguam-naive-por-duhet-te-shohim-perpara/20%Monthly2019-04-20 13:10
https://americaneye.al/110-te-kthyer-nga-siria-ne-kosove/20%Monthly2019-04-20 13:04
https://americaneye.al/juncker-ka-perpjekje-per-ndikim-nga-jashte-ne-zgjedhjet-e-pe/20%Monthly2019-04-20 12:56
https://americaneye.al/emri-rudina-hajdari-krijon-parti-te-re/20%Monthly2019-04-20 11:55
https://americaneye.al/testohet-siguria-ne-portin-e-durresit-plan-masash-per-sezonin-turistik/20%Monthly2019-04-20 10:05
https://americaneye.al/massafra-mesazh-per-pashket-e-ardhmja-eshte-edhe-ne-duart-te-secilit/20%Monthly2019-04-20 20:04
https://americaneye.al/lufta-nacional-clirimtare-moisiu-ata-qe-e-mohojne-jane-veteshkaterrues-te-kombit/20%Monthly2019-04-20 09:57
https://americaneye.al/qeveria-e-pare-demokratike-meksi-shteti-kishte-vetem-2-5-mln-dollare-be-dhe-shba-na-siguruan-ushqimet/20%Monthly2019-04-20 13:08
https://americaneye.al/helikoptere-black-hawk-per-forcen-ajrore-shqiptare/20%Monthly2019-04-20 12:54
https://americaneye.al/murgeshat-qe-fitojne-1-milione-dollare-ne-vit-nga-shitja-e-kanabisit/20%Monthly2019-04-20 08:25
https://americaneye.al/u-arrestuan-ne-tirane-ekstradohen-ne-uashington-dy-persona/20%Monthly2019-04-20 07:54
https://americaneye.al/750-mln-euro-ne-24-ore-per-notre-dame-po-femijet-ne-afrike-bota-eshte-cmendur/20%Monthly2019-04-19 21:53
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-20-prill-2019/20%Monthly2019-04-19 21:10
https://americaneye.al/252-ore-dore-false-dhe-148-canta-michael-korsdrejt-shqiperise-gjermania-bllokon-ngarkesen/20%Monthly2019-04-19 21:05
https://americaneye.al/gjekmarkaj-kosovaret-e-flasin-gjuhen-standarde-me-mire-se-verioret/20%Monthly2019-04-19 20:55
https://americaneye.al/si-u-shkaterrua-jeta-e-mesuese-mirandes-nga-nje-foto-topless/20%Monthly2019-04-19 20:51
https://americaneye.al/erdogan-takon-kundershtarin-e-madh/20%Monthly2019-04-19 20:40
https://americaneye.al/u-tha-se-shqiptaret-i-vodhen-shtepine-flet-lefter-pantazis/20%Monthly2019-04-19 20:33
https://americaneye.al/i-vune-flaken-pyllit-duke-gatuar-ne-skare-dy-studentet-gjobiten-me-135-milione-euro/20%Monthly2019-04-19 20:23
https://americaneye.al/nis-puna-per-rehabilitimin-e-rruges-se-shijakut-nderhyhet-ne-sistemin-e-kanalizimeve/20%Monthly2019-04-19 20:13
https://americaneye.al/air-albania-shfaqet-ne-areoportin-e-stambollit/20%Monthly2019-04-19 20:12
https://americaneye.al/jo-filloni-dialogun-por-regjistrohuni-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-19 20:35
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve/20%Monthly2019-04-19 19:29
https://americaneye.al/meta-ktheu-ligjin-per-vettingun-ne-polici-reagon-lleshaj-argumente-jo-ligjore/20%Monthly2019-04-19 19:28
https://americaneye.al/ish-presidenti-jo-dialog-me-kushte-pazaret-politike-zgjidhje-e-perkohshme/20%Monthly2019-04-20 09:54
https://americaneye.al/arrestohet-arbitri-i-sfides-juventus-ajaks-trafikonte-droge/20%Monthly2019-04-19 19:01
https://americaneye.al/cnn-joe-biden-do-te-shpalle-kandidaturen-per-president-te-shba/20%Monthly2019-04-19 18:41
https://americaneye.al/ish-kreu-i-kqz-si-mund-te-futet-hajdari-ne-zgjedhje-te-sfidoje-pd/20%Monthly2019-04-19 18:40
https://americaneye.al/rikthejne-trurin-e-derrit-ne-jete-kater-ore-pas-therjes/20%Monthly2019-04-19 18:14
https://americaneye.al/plani-merkel-macron-si-po-pergatitet-ndarja-e-brendshme-e-kosoves/20%Monthly2019-04-19 18:09
https://americaneye.al/demshperblimet-e-luftes-jane-mbyllur-krisafi-greqia-mund-te-hape-precedent-me-kerkesen-ndaj-gjermanise/20%Monthly2019-04-19 18:08
https://americaneye.al/rita-ora-zgjidhet-per-kolonen-zanore-te-pikachu/20%Monthly2019-04-19 17:52
https://americaneye.al/franca-ndalon-titanin-ne-camcakezet-dhe-cokollaten-e-bardhe-shkakton-kancer/20%Monthly2019-04-19 17:51
https://americaneye.al/ne-lupe-grabitesit-e-bankave-analizohen-grupet-kriminale-te-ngjashme-me-rinasin-deri-tani-ka-vetem-te-dyshuar/20%Monthly2019-04-19 17:46
https://americaneye.al/miratohet-vendimi-institucionet-e-drejtesise-do-grupohen-ne-nje-bllok-te-vetem/20%Monthly2019-04-19 17:37
https://americaneye.al/aleatet-e-pd-zgjedhjet-pa-ne-mund-te-prodhojne-trazira-dhe-konflikte/20%Monthly2019-04-19 17:35
https://americaneye.al/rudina-hajdari-nuk-ka-bojkot-zgjedhjet-e-vetmja-zgjidhje/20%Monthly2019-04-19 17:25
https://americaneye.al/nje-imazh-kembe-dinosauri-zbulohet-ne-antarktide-ja-cdo-te-thote-kjo-2/20%Monthly2019-04-19 17:20
https://americaneye.al/ish-kandidati-i-pd-ne-vlore-refuzon-mandatin-nuk-pranova-miliona-leke-dhe-privilegje-personale/20%Monthly2019-04-19 17:08
https://americaneye.al/shba-civile-te-armatosur-ndalojne-300-emigrante-ne-kufi/20%Monthly2019-04-19 17:02
https://americaneye.al/pret-gishtin-sepse-votoi-partine-e-gabuar/20%Monthly2019-04-19 16:55
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-nxisim-kedo-qe-te-regjistrohet-ne-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-04-19 16:34
https://americaneye.al/saimir-tahiri-behet-baba-per-here-te-dyte-publikon-foton-e-te-birit/20%Monthly2019-04-19 16:19
https://americaneye.al/presidencialet-ne-maqedoni-sot-mbyllet-fushata-te-dielen-raundi-i-pare-i-votimeve/20%Monthly2019-04-19 16:08
https://americaneye.al/vera-me-e-shtrenjte-ne-bote-kushton-sa-nje-apartament-dhe-eshte-hungareze/20%Monthly2019-04-19 15:52
https://americaneye.al/videoja-ben-xhiron-e-botes-edhe-majmuni-ngrihet-kunder-buldozerit/20%Monthly2019-04-19 15:51
https://americaneye.al/arkitekti-i-ajaksit-kush-eshte-ten-hag-trajneri-qe-jeton-mbi-nje-supermarket/20%Monthly2019-04-19 15:51
https://americaneye.al/asnje-emer-per-autoret-e-grabitjes-ne-rinas-policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve/20%Monthly2019-04-19 15:50
https://americaneye.al/footballs-coming-home-anglia-po-pushton-europen/20%Monthly2019-04-19 15:45
https://americaneye.al/kalenda-greke-e-gjykimit-per-agimin-e-arte/20%Monthly2019-04-19 15:20
https://americaneye.al/barcelona-ekipi-i-ardhshem-de-jong-asnje-emocion-do-ti-mund-si-realin/20%Monthly2019-04-19 15:07
https://americaneye.al/bregu-stop-ngacmimeve-online/20%Monthly2019-04-19 14:51
https://americaneye.al/tashme-edhe-neper-tavolina-rita-ora-prodhon-tekilen-e-saj/20%Monthly2019-04-19 14:45
https://americaneye.al/facebook-bllokon-grupet-e-ekstremit-te-djathte-ne-britani/20%Monthly2019-04-19 14:37
https://americaneye.al/20-ushtrite-me-te-fuqishme-te-botes-dhe-fuqia-e-tyre-shkaterrimtare/20%Monthly2019-04-19 14:18
https://americaneye.al/mister-600-goleshi-topi-i-arte-me-prane-messit/20%Monthly2019-04-19 13:59
https://americaneye.al/lugina-e-dordoleceve-nje-ide-gjeniale-per-te-luftuar-shpopullimin-dhe-vetmine-foto/20%Monthly2019-04-19 13:49
https://americaneye.al/sherr-mes-populisteve-di-maio-salvini-po-hedh-poshte-qeverine-me-skandale-te-korrupsionit/20%Monthly2019-04-19 13:31
https://americaneye.al/hahn-shqiperia-situate-problematike-me-te-drejten-e-prones/20%Monthly2019-04-19 13:13
https://americaneye.al/presidenti-meta-kthen-ne-kuvend-ligjin-per-vettingun-ne-polici/20%Monthly2019-04-19 12:37
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-aleks-pepa-i-dyshuari-i-trete-qe-kerkon-policia/20%Monthly2019-04-19 12:22
https://americaneye.al/mema-pa-tifoze-ndeshje-e-vdekur-muci-titullar-eshte-mesazh-per-te-gjithe/20%Monthly2019-04-19 12:07
https://americaneye.al/gega-me-kastriotin-duhet-te-jemi-serioze-tiranen-e-duam-ne-superiore/20%Monthly2019-04-19 12:04
https://americaneye.al/michelle-obama-pas-filmit-te-beyonce-hej-mbretereshe-me-ben-kaq-krenare-dhe-te-dua/20%Monthly2019-04-19 11:57
https://americaneye.al/e-bujshme-shtyhet-kampionati-holandez-klubet-bien-dakord-per-ti-ardhur-ne-ndihme-ajaksit/20%Monthly2019-04-19 11:46
https://americaneye.al/kriminelja-me-e-rrezikshme-ne-europe/20%Monthly2019-04-19 11:41
https://americaneye.al/rudina-hajdari-merr-frenat-e-pd-se-se-re-ja-politikani-qe-takoi-para-se-te-merrte-drejtimin-e-grupit/20%Monthly2019-04-19 11:32
https://americaneye.al/dash-shehi-enver-hoxha-kishte-te-drejte-ne-mendjen-e-shqiptareve/20%Monthly2019-04-19 11:20
https://americaneye.al/pakti-per-universitetin-rama-karta-e-studentit-do-te-kete-40-sherbime/20%Monthly2019-04-19 10:54
https://americaneye.al/pranoi-mandatin-e-deputetit-kreu-i-ballit-basha-me-fyeu-marr-ate-qe-me-takon/20%Monthly2019-04-19 10:27
https://americaneye.al/kush-eshte-klement-cala-i-dyshuar-si-nje-nga-autoret-e-grabitjes-ne-rinas/20%Monthly2019-04-19 11:03
https://americaneye.al/alarmuan-policine-gjenden-mbi-vuno-dy-turistet-belge-qe-ishin-zhdukur/20%Monthly2019-04-19 09:48
https://americaneye.al/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-jemi-partnere-te-forte-me-shqiperine-rusia-rrezik/20%Monthly2019-04-19 09:54
https://americaneye.al/cfare-pret-tirana-dhe-prishtina-nga-darka-e-dy-njerezve-me-te-fuqishem-te-europes/20%Monthly2019-04-19 09:36
https://americaneye.al/kush-eshte-kandidati-i-pare-per-kryeprokuror/20%Monthly2019-04-19 09:32
https://americaneye.al/ira-e-re-kush-eshte-grupi-paraushtarak-qe-vrau-gazetaren/20%Monthly2019-04-19 09:29
https://americaneye.al/ervin-salianji-godet-ralf-gjonin-pas-emisionit-ne-top-channel/20%Monthly2019-04-19 09:20
https://americaneye.al/tjeter-shperthim-tritoli-ne-fushe-kruje/20%Monthly2019-04-19 08:46
https://americaneye.al/bizneset-italiane-dynden-ne-shqiperi-pas-shtrengimit-fiskal-ne-itali/20%Monthly2019-04-19 07:57
https://americaneye.al/demokratet-nuk-dorezohen-trump-pengoi-drejtesine/20%Monthly2019-04-19 07:43
https://americaneye.al/investigim-i-cnn-korrupsioni-ne-venezuele-ka-krijuar-superstraden-e-kokaines-drejt-shba/20%Monthly2019-04-19 07:13
https://americaneye.al/loja-ka-perfunduar-trump-ne-stilin-e-game-of-thrones/20%Monthly2019-04-19 07:48
https://americaneye.al/pranga-avokatit-te-njohur-grek-kerkoi-2-mln-euro-per-llogari-te-mafiozit-shqiptar/20%Monthly2019-04-18 21:32
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-19-prill-2019/20%Monthly2019-04-18 21:28
https://americaneye.al/mos-e-trash-zerin-me-mua-ta-trash-ty-dhe-kryetarit-tend-sherr-mes-gjonit-dhe-salianjit/20%Monthly2019-04-19 09:31
https://americaneye.al/qytetarja-ia-plas-live-ne-sy-kryemadhit-me-hoqet-ndihmen-ekonomike/20%Monthly2019-04-19 09:31
https://americaneye.al/berisha-vende-te-tjera-po-shohin-rikthimin-e-vizave-me-shqiperine/20%Monthly2019-04-18 20:25
https://americaneye.al/olen-cesari-flet-per-femijerine-e-tij-nuk-ia-keshilloj-asnje-kalamani-ate-lloj-jete/20%Monthly2019-04-18 20:04
https://americaneye.al/emri-i-vertete-i-bujar-asqeriut-nuk-eshte-ky-qe-ne-dime-aktori-rrefen-historine-prekese/20%Monthly2019-04-18 20:00
https://americaneye.al/nje-imazh-kembe-dinosauri-zbulohet-ne-antarktide-ja-cdo-te-thote-kjo/20%Monthly2019-04-18 19:59
https://americaneye.al/ne-berlin-do-kerkoj-liberalizmin-e-vizave-nuk-flitet-per-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-04-18 19:34
https://americaneye.al/42-kg-ne-pese-muaj-me-dieten-ketogjenike/20%Monthly2019-04-18 20:02
https://americaneye.al/hoxha-nuk-jane-vrare-gazetare-por-jemi-shume-prane/20%Monthly2019-04-19 09:31
https://americaneye.al/materazzi-thumbon-juven-nga-tirana-edhe-ata-mund-te-fitojne-nje-dite-champions/20%Monthly2019-04-18 18:32
https://americaneye.al/dhjetera-mijera-euro-per-legalizimet-dy-te-arrestuar-ne-tirane/20%Monthly2019-04-18 18:27
https://americaneye.al/linje-ajrore-tirane-riad-balluku-firmos-memorandumin-e-bashkepunimit-me-flynas/20%Monthly2019-04-18 18:20
https://americaneye.al/parlamenti-evropian-e-mbyll-seancen-e-fundit-me-performance-muzikore/20%Monthly2019-04-18 18:08
https://americaneye.al/ajax-larg-duart-nga-ten-hag-gati-rinovimi/20%Monthly2019-04-18 17:24
https://americaneye.al/perdoruesit-e-kanabisit-nuk-mund-te-perdorin-qetesues/20%Monthly2019-04-18 17:23
https://americaneye.al/bien-mitet-e-dietologeve-sheqeri-ne-fruta-nuk-eshte-i-demshem/20%Monthly2019-04-18 17:12
https://americaneye.al/ne-zgjedhje-me-disa-kushte-basha-misioni-yne-eshte-i-qarte/20%Monthly2019-04-19 09:31
https://americaneye.al/108-gra-dhe-femije-te-luftetareve-shqiptare-te-isis-duan-te-kthehen/20%Monthly2019-04-18 17:02
https://americaneye.al/kina-mund-te-coje-ne-falimentimin-e-malit-te-zi/20%Monthly2019-04-18 16:50
https://americaneye.al/sa-bakshish-duhet-te-lini-ne-vendet-europiane-po-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-18 16:44
https://americaneye.al/miti-i-gruas-se-bukur-mashtrimi-liberal-me-imazhin-e-prostitutes-se-lumtur/20%Monthly2019-04-18 15:48
https://americaneye.al/meteori-qe-ra-ne-toke-nga-nje-sistem-tjeter-diellor/20%Monthly2019-04-18 15:18
https://americaneye.al/facebook-vjedh-kontaktet-e-email-it-te-miliona-perdoruesve/20%Monthly2019-04-18 15:14
https://americaneye.al/te-udhetosh-ne-ishullin-e-harruar-nga-koha/20%Monthly2019-04-18 15:04
https://americaneye.al/loja-magjepsese-zbuloni-14-rregullat-e-krojfit-qe-ndjekin-holandezet-e-ajaksit/20%Monthly2019-04-18 14:51
https://americaneye.al/new-york-times-ai-eshte-gangsteri-shqiptar-ne-film-dhe-ne-jeten-reale/20%Monthly2019-04-18 14:23
https://americaneye.al/meghan-markle-i-shkruan-nje-leter-dhe-nderpret-perfundimisht-marredheniet-me-te-atin/20%Monthly2019-04-18 13:29
https://americaneye.al/perralla-e-ten-hag-kush-eshte-trajneri-qe-ka-bere-per-vete-boten-e-futbollit/20%Monthly2019-04-18 13:29
https://americaneye.al/hungaria-baze-e-kunderzbulimit-rus-ne-evrope/20%Monthly2019-04-18 13:28
https://americaneye.al/vendimi-i-holandes-per-vizat-ambasadorja-franceze-i-njeanshem-sdo-kete-ndikim/20%Monthly2019-04-18 21:21
https://americaneye.al/ne-pranga-piratet-e-vlores-zbardhen-12-vjedhjet-e-kryera-prej-tyre/20%Monthly2019-04-18 13:22
https://americaneye.al/zbulimi-i-rralle-ne-shpellen-e-shpirtrave-te-humbur/20%Monthly2019-04-18 13:12
https://americaneye.al/plaget-sherohen-me-merkato-nga-salah-te-chiesa-juve-ben-gati-superlisten/20%Monthly2019-04-18 13:03
https://americaneye.al/7-arsye-pse-kthimi-i-vizave-nuk-do-te-funksionoje/20%Monthly2019-04-18 12:53
https://americaneye.al/e-bujshme-nga-italia-ronaldo-lamtumire-juventusit-me-2020/20%Monthly2019-04-18 12:40
https://americaneye.al/gare-e-re-per-henen/20%Monthly2019-04-18 12:29
https://americaneye.al/kqz-i-jep-mandatin-e-deputetit-4-kandidateve-te-pd-dhe-lsi/20%Monthly2019-04-18 12:17
https://americaneye.al/rikthim-te-juve-apo-alternative-tjeter-conte-do-zgjedh-projektin-me-te-mire/20%Monthly2019-04-18 12:02
https://americaneye.al/time-shpall-100-personat-me-me-ndikim-ne-bote/20%Monthly2019-04-18 11:49
https://americaneye.al/basha-pd-regjistrohet-ne-zgjedhje-por-me-kushte/20%Monthly2019-04-18 11:37
https://americaneye.al/e-bija-e-azemit-i-shpall-lufte-bashes-patozi-i-jep-zemer-alternative-e-re-per-shqiptaret/20%Monthly2019-04-18 11:33
https://americaneye.al/rama-garanton-nuk-do-te-kete-rikthim-vizash-vendimi-i-holandes-politik/20%Monthly2019-04-18 11:31
https://americaneye.al/rama-tallet-me-bashen-nuk-ndryshon-qeveria-me-himnin-stonature/20%Monthly2019-04-18 11:29
https://americaneye.al/emra-qe-burojne-nga-fundi-i-detit/20%Monthly2019-04-18 11:20
https://americaneye.al/trajneri-i-ri-i-kombetares-disa-kuriozitete-nga-jeta-e-edi-rejas/20%Monthly2019-04-18 11:09
https://americaneye.al/guardiola-812-milione-euro-shpenzime-per-te-deshtuar/20%Monthly2019-04-18 11:01
https://americaneye.al/me-pushime-ne-durres-kanadezi-tenton-te-perdhunoje-13-vjecaren-hungareze/20%Monthly2019-04-18 10:47
https://americaneye.al/heqja-e-ferexhese-dhe-nje-urdher-i-zogut-per-grate-shqiptare/20%Monthly2019-04-18 10:32
https://americaneye.al/vdes-ne-menyre-misterioze-ne-moshen-16-vjecare-ylli-televiziv-i-bbc/20%Monthly2019-04-18 10:29
https://americaneye.al/gare-solidariteti-per-notre-dame-mblidhen-mbi-700-milione-euro/20%Monthly2019-04-18 10:25
https://americaneye.al/horrori-digjet-e-gjalle-pasi-raportoi-ne-polici-se-u-ngacmua-seksualisht-nga-drejtori-i-shkolles/20%Monthly2019-04-18 10:20
https://americaneye.al/balla-i-tregon-opozites-se-re-kushtin-e-vetem-per-reformen-zgjedhore-ralf-gjoni-sa-vjet-keni-ne-krevat-me-pd-ne/20%Monthly2019-04-18 10:00
https://americaneye.al/sabit-brokaj-vetevrasja-e-mehmet-shehut-e-shkaterroi-enver-hoxhen-si-me-vdiq-pastaj-enveri-ne-duar/20%Monthly2019-04-18 13:24
https://americaneye.al/sondazhi-ps-triumfon-nese-ka-zgjedhje-te-parakohshme-pd-i-rremben-elektoratin-lsi/20%Monthly2019-04-18 09:55
https://americaneye.al/rudina-hajdari-nuk-bojkotojme-zgjedhjet-demokratet-te-na-mbeshtesin/20%Monthly2019-04-18 11:51
https://americaneye.al/perleshje-per-drogen-mes-shqiptarit-dhe-nigerianit-reagon-salvini-do-debojme-banditet/20%Monthly2019-04-18 09:47
https://americaneye.al/murrizi-nuk-kursehet-ndaj-lleshajt-dyshoj-se-bashkepunetoret-i-keni-ne-aeroport/20%Monthly2019-04-18 09:05
https://americaneye.al/opozita-e-re-me-dy-grupe-parlamentare-ne-kuvend-ja-kryetaret/20%Monthly2019-04-18 11:24
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-lleshaj-5-vete-nuk-cenojne-sigurine-kombetare/20%Monthly2019-04-18 09:16
https://americaneye.al/furnizimi-me-uje-i-zonave-turistike-ne-himare-dhe-orikum-balluku-dhe-schutz-nenshkruajne-projektin-42-mln-euro/20%Monthly2019-04-18 08:12
https://americaneye.al/mogherini-pres-qe-te-hapen-negociatat-per-shqiperine/20%Monthly2019-04-18 08:00
https://americaneye.al/si-arriti-djali-i-nje-kepucari-te-kontrollonte-gjysmen-e-evropes/20%Monthly2019-04-18 07:37
https://americaneye.al/spektakel-ne-mancester-guardiola-jashte-kalon-tottenham/20%Monthly2019-04-17 21:09
https://americaneye.al/ne-qershor-pres-qe-te-hapen-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-04-17 20:58
https://americaneye.al/votimi-i-parlamentit-holandez-per-vizat-rast-i-izoluar-pa-efekt-domino/20%Monthly2019-04-18 09:49
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-18-prill-2019/20%Monthly2019-04-17 20:07
https://americaneye.al/pamjet-e-rralla-te-lulzim-bashes/20%Monthly2019-04-18 09:49
https://americaneye.al/nje-lajm-i-mire-per-femrat-tradhtia-e-meshkujve-eshte-e-shkruar-ne-fytyre/20%Monthly2019-04-17 19:38
https://americaneye.al/valentina-tifozja-e-nxehte-e-juves-e-tepron-nudo-ne-instagram/20%Monthly2019-04-17 19:19
https://americaneye.al/afp-ajaksi-i-amsterdamit-ose-historia-e-nje-mrekullie/20%Monthly2019-04-17 18:48
https://americaneye.al/vizat-me-holanden-brace-basha-iu-shpalli-lufte-shqiptareve/20%Monthly2019-04-18 09:50
https://americaneye.al/korridorit-i-kalter-autoriteti-rrugor-shqiptar-miraton-gjurmen-e-autostrades-adriatiko-joniane/20%Monthly2019-04-17 18:16
https://americaneye.al/sapuni-qe-nxori-nga-shtepia-grate-e-roskovecit/20%Monthly2019-04-17 18:14
https://americaneye.al/hetimet-per-grabitjen-ne-rinas-prokuroret-marrin-ne-pyetje-bashkeshorten-e-viktimes/20%Monthly2019-04-17 18:02
https://americaneye.al/vrasesi-grabitesi-dhe-trafikanti-3-te-ekstraduar-nga-vendet-e-be-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-17 17:53
https://americaneye.al/ne-harrese-nga-qeveriabashkia-mat-rregullon-sheshin-me-fondin-e-vet/20%Monthly2019-04-17 17:38
https://americaneye.al/turqi-ne-stamboll-shpallet-fitues-kandidati-i-opozites/20%Monthly2019-04-17 17:34
https://americaneye.al/deputeti-i-ps-nuk-e-vendos-basha-nese-ka-zgjedhje-ose-jo/20%Monthly2019-04-17 17:33
https://americaneye.al/salah-ben-sherr-me-kloppin-ylli-i-liverpulit-merr-vendimin-drastik/20%Monthly2019-04-17 16:51
https://americaneye.al/zgjerimi-i-unazes-qeveria-miraton-demshperblimin-per-banoret-e-prekur/20%Monthly2019-04-17 16:35
https://americaneye.al/pershendetja-naziste-injoranca-shpeton-portierin-nga-denimi-ne-angli/20%Monthly2019-04-17 16:31
https://americaneye.al/balla-kerkese-rucit-te-shtyhet-afati-i-reformes-zgjedhore-deri-me-29-nentor/20%Monthly2019-04-17 16:25
https://americaneye.al/pse-te-gjithe-ndjehemi-te-lumtur-ne-pranvere/20%Monthly2019-04-17 16:05
https://americaneye.al/ministri-gent-cakaj-vendimi-vizave-pasqyre-e-klimes-politike-elektorale-ne-holande/20%Monthly2019-04-17 16:03
https://americaneye.al/qeveria-hap-thesin-e-parave-per-komunitetet-fetare-ne-shqiperi-sa-perfitojne-gjithsecili/20%Monthly2019-04-17 15:55
https://americaneye.al/urinoi-ne-deren-e-kryeministrise-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2019-04-17 15:43
https://americaneye.al/tatimet-vene-ne-shenjester-baret-dhe-restorantet/20%Monthly2019-04-17 15:39
https://americaneye.al/popullariteti-i-stalin-ne-rritje-70-e-ruseve-mendojne-se-ka-rol-pozitiv-ne-histori/20%Monthly2019-04-17 15:31
https://americaneye.al/falsifikonte-pasaporta-arrestohet-punonjesi-i-gjendjes-civile/20%Monthly2019-04-17 15:22
https://americaneye.al/ish-presidenti-i-peruse-tenton-te-vetevritet-para-se-ta-arrestojne/20%Monthly2019-04-17 15:17
https://americaneye.al/aktivistja-vogelushe-fjalim-ne-pe-na-dhimbset-notre-dame-por-jo-planeti/20%Monthly2019-04-17 15:13
https://americaneye.al/marketingu-i-tragjedive-romani-i-viktor-hygo-shitje-rekord/20%Monthly2019-04-17 14:59
https://americaneye.al/prezantohet-edi-reja-zbulon-telefonaten-me-de-biasin-dhe-batuten-me-taren/20%Monthly2019-04-17 16:07
https://americaneye.al/lotet-e-cr7-es-kemi-georgina-n-foto/20%Monthly2019-04-17 14:28
https://americaneye.al/mami-nuk-bera-dot-mrekulli-dolores-tregon-cfare-i-tha-ronaldo-pas-eliminimit/20%Monthly2019-04-17 14:15
https://americaneye.al/rikthimi-i-vizave-nga-holanda-balla-propozuesja-mike-e-ngushte-e-bashes/20%Monthly2019-04-17 13:27
https://americaneye.al/de-ligt-eshte-lojtar-i-barcelones-shifrat-dhe-prapaskenat-e-marreveshjes/20%Monthly2019-04-17 13:25
https://americaneye.al/kthimi-i-vizave-italia-mocioni-i-holandes-nuk-eshte-i-justifikuar/20%Monthly2019-04-17 20:23
https://americaneye.al/bosch-e-cuditshme-ajo-qe-ndodhi-ne-parlament-sqaroni-holandezet-qe-do-te-vijne-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-17 13:14
https://americaneye.al/zedhenesja-e-komisionit-europian-ska-kerkese-per-vizat/20%Monthly2019-04-17 20:23
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-polo-fox-zbuloni-cilat-shenja-do-te-kene-me-shume-fat-gjate-datave-18-24-prill/20%Monthly2019-04-17 13:02
https://americaneye.al/nuk-merr-pjese-ne-festivalet-shqiptare-miriam-cani-tregon-arsyen-qe-i-krijon-shume-siklet/20%Monthly2019-04-17 12:46
https://americaneye.al/socialisti-milioner-bernie-sanders-dhe-lufta-e-tij-kunder-milionereve-dhe-miliardereve/20%Monthly2019-04-17 12:33
https://americaneye.al/edhe-haradinaj-kerkon-te-ndihmoje-financiarisht-per-te-rindertuar-notre-dame/20%Monthly2019-04-17 12:15
https://americaneye.al/shqiperia-solidarizohet-me-francen-100-mije-euro-per-rindertimin-e-notre-dame/20%Monthly2019-04-17 12:12
https://americaneye.al/lavrov-pranojme-cdo-zgjidhje-me-kosoven-qe-i-pershtatet-serbise/20%Monthly2019-04-17 12:00
https://americaneye.al/vucic-i-akuzon-te-gjithe-nderkombetaret-opoziten-madje-edhe-median-shqiptare/20%Monthly2019-04-17 11:44
https://americaneye.al/notre-dami-trishtimi-i-madh-edhe-i-botes-islame/20%Monthly2019-04-17 11:44
https://americaneye.al/vazhdojne-firot-nga-opozita-rivali-i-bashes-kerkon-mandatin/20%Monthly2019-04-17 11:24
https://americaneye.al/rikthimi-i-vizave-ambasadori-i-be-do-shqyrtohet-nese-holanda-i-dergon-raportin-ke-se/20%Monthly2019-04-17 13:11
https://americaneye.al/tirana-ke-nuk-do-mbeshtese-kerkesen-per-kthimin-e-vizave/20%Monthly2019-04-17 10:46
https://americaneye.al/ylli-i-davidit-si-eshte-perdorur-edhe-ne-shqiperi-simboli-me-i-njohur-hebraik/20%Monthly2019-04-17 10:40
https://americaneye.al/rikthimi-ne-majen-e-botes-a-e-dini-sa-ka-kushtuar-mrekullia-ajax/20%Monthly2019-04-17 10:29
https://americaneye.al/thesaret-qe-e-bejne-notre-dame-kaq-speciale-foto/20%Monthly2019-04-17 10:18
https://americaneye.al/mafia-edhe-ajo-shqiptare-kercenim-me-i-madh-se-terrorizmi/20%Monthly2019-04-17 10:04
https://americaneye.al/nje-miliard-euro-per-notre-dame-ne-vetem-dy-dite-pas-ferrit/20%Monthly2019-04-17 09:54
https://americaneye.al/neser-seance-parlamentare-jashte-parlamentit-protesta-e-dhjete-e-opozites/20%Monthly2019-04-17 09:51
https://americaneye.al/rikthehen-fadromat-perplasje-mes-banoreve-dhe-policise-te-bregu-i-lumit/20%Monthly2019-04-17 09:37
https://americaneye.al/juve-humbja-i-kushton-13-1-mln-euro-dhe-renie-ne-burse/20%Monthly2019-04-17 09:33
https://americaneye.al/mbreti-i-championsit-detyrohet-te-abdikoje-pas-8-vitesh/20%Monthly2019-04-17 09:31
https://americaneye.al/fshehu-kokainen-ne-vesh-denohet-shqiptari-ne-angli-punoj-per-mafian/20%Monthly2019-04-17 09:24
https://americaneye.al/zbulohen-pronat-dhe-sa-fiton-vladimir-putin/20%Monthly2019-04-17 08:54
https://americaneye.al/e-pazakonte-njihuni-me-shkollen-amerikane-ku-nuk-mund-te-diplomohesh-nese-nuk-punon-ne-ferme/20%Monthly2019-04-17 08:21
https://americaneye.al/20-fotot-mahnitese-qe-tregojne-fuqine-e-natyres/20%Monthly2019-04-17 07:56
https://americaneye.al/stonehenge-u-ndertua-nga-pasardhes-te-fermereve-emigrante-nga-anadolli/20%Monthly2019-04-17 07:44
https://americaneye.al/premtimi-i-macron-katedralen-notre-dam-do-ta-rindertojme-brenda-5-vitesh/20%Monthly2019-04-17 07:24
https://americaneye.al/artan-hoxha-admir-murataj-grabiti-me-pjesetare-te-forcave-komando/20%Monthly2019-04-16 21:34
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-17-prill-2019/20%Monthly2019-04-16 21:31
https://americaneye.al/capello-juventus-mori-fund-qe-pas-ketij-momenti/20%Monthly2019-04-16 21:28
https://americaneye.al/kriza-politike-meta-opozita-dhe-mazhoranca-i-kane-bere-llogarite-gabim/20%Monthly2019-04-17 09:39
https://americaneye.al/faktet-shqiptaret-vetem-0-2-mes-244500-te-dyshuarve-per-krime-ne-holande/20%Monthly2019-04-16 21:32
https://americaneye.al/basha-i-vendosur-data-e-zgjedhjeve-lokale-do-te-shtyhet-zgjedhje-ne-30-qershor-nuk-ka-per-te-pasur/20%Monthly2019-04-17 09:36
https://americaneye.al/kompania-me-tendenca-te-majta-nxori-opoziten-fituese/20%Monthly2019-04-16 21:21
https://americaneye.al/ministri-i-brendshem-holandez-rrezon-populistet-shqiptaret-e-dyshuar-ne-renie-nga-viti-ne-vit/20%Monthly2019-04-16 21:23
https://americaneye.al/mos-u-besoni-vleresimeve-ne-produktet-online/20%Monthly2019-04-16 19:04
https://americaneye.al/mjeti-i-marre-me-qira-mbahet-i-burgosur-prokurori-nuk-leshon-urdhrin-per-lirim/20%Monthly2019-04-16 19:03
https://americaneye.al/rikthimi-i-vizave-me-shqiperine-ja-cfare-thote-qeveria-holandeze/20%Monthly2019-04-16 18:42
https://americaneye.al/skenderbeu-me-syte-nga-cas-optimiste-per-vendimin-pas-4-javesh/20%Monthly2019-04-16 18:40
https://americaneye.al/notre-dame-e-sigurte-ne-duart-tona-ja-cfare-thoshte-drejtuesi-i-firmes-kur-fitoi-tenderin-foto/20%Monthly2019-04-16 18:08
https://americaneye.al/risite-qe-transformuan-jetet-tona/20%Monthly2019-04-16 17:51
https://americaneye.al/ja-vendimi-i-pare-i-rektorit-te-ri-te-universitetit-te-tiranes/20%Monthly2019-04-16 17:32
https://americaneye.al/anetari-i-kqz-biba-ja-afatet-per-regjistrimin-e-partive-koalicioneve-dhe-kandidateve-per-kryetare/20%Monthly2019-04-16 21:36
https://americaneye.al/vendimi-i-holandes-per-vizat-pd-lsi-sulmojne-qeverine/20%Monthly2019-04-16 17:22
https://americaneye.al/trafikonin-kanabis-cokollate-3-te-arrestuar-ne-tirane/20%Monthly2019-04-16 16:56
https://americaneye.al/rusia-denon-per-spiunazh-63-vjecarin-norvegjez-nuk-apelon-kerkon-faljen-e-putinit/20%Monthly2019-04-16 16:42
https://americaneye.al/boshatiset-infermieria-e-milanit-tare-pezullohet-deri-me-30-prill/20%Monthly2019-04-16 16:16
https://americaneye.al/populistet-nuk-do-ti-fitojne-zgjedhjet-evropiane/20%Monthly2019-04-16 16:10
https://americaneye.al/karta-e-studentit-lista-me-40-bizneset-dhe-sherbimet-ku-perfitojne-te-rinjte/20%Monthly2019-04-16 21:26
https://americaneye.al/hemorragjia-e-shpresehumburve/20%Monthly2019-04-16 16:05
https://americaneye.al/mitet-e-gjumit-qe-demtojne-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-04-16 15:49
https://americaneye.al/konspiracioni-a-ishte-shkrumbimi-i-notre-dame-nje-incident/20%Monthly2019-04-16 15:19
https://americaneye.al/eshte-parajsa-e-emigranteve-por-gjermania-ka-punonjesit-me-te-palumtur-ne-europe/20%Monthly2019-04-16 14:53
https://americaneye.al/ish-kreu-i-antimafias-italiane-shqiptaret-zoterojne-trafikun-e-kokaines-dhe-heroines/20%Monthly2019-04-16 14:52
https://americaneye.al/jo-vetem-realit-por-edhe-la-ligas-po-i-mungon-ronaldo/20%Monthly2019-04-16 14:41
https://americaneye.al/holanda-voton-per-rikthimin-e-vizave-ndaj-shqiptareve-por-ka-nje-lajm-te-mire/20%Monthly2019-04-16 14:25
https://americaneye.al/kessie-dhe-bakayoko-ia-hedhin-paq-por-e-peson-igli-tare/20%Monthly2019-04-16 14:03
https://americaneye.al/i-grabiten-banesen-avokati-durrsak-nuk-e-di-sa-para-kisha-ne-kasaforte/20%Monthly2019-04-16 13:42
https://americaneye.al/bllokohet-transporti-i-parave-jashte-vendit-linjat-e-fluturimit-dhe-bankat-ne-frike-nga-grabitjet/20%Monthly2019-04-16 13:42
https://americaneye.al/antonio-conte-drejt-bayernit-interi-dhe-roma-me-gisht-ne-goje/20%Monthly2019-04-16 13:36
https://americaneye.al/rokade-e-bujshme-pas-20-vitesh-te-bayern-oliver-kahn-do-te-zevendesoje-rummeniggen/20%Monthly2019-04-16 13:43
https://americaneye.al/bartomeu-blindon-yjet-messi-eshte-vete-barcelona-iniesta-do-te-kthehet/20%Monthly2019-04-16 13:19
https://americaneye.al/ushtrimet-e-duhura-per-te-pasur-nje-gjoks-te-persosur-foto/20%Monthly2019-04-16 13:08
https://americaneye.al/rama-ne-katar-theksi-te-bashkepunimi-ne-turizem-dhe-infrastrukture/20%Monthly2019-04-16 12:48
https://americaneye.al/nga-robert-bosch-mos-i-fusni-te-gjithe-shqiptaret-ne-nje-thes/20%Monthly2019-04-16 12:37
https://americaneye.al/quasimodo-simboli-i-dhimbjes-se-notre-dame/20%Monthly2019-04-16 12:27
https://americaneye.al/balla-takon-deputetet-e-senatit-italian-roma-avokatja-kryesore-e-shqiperise/20%Monthly2019-04-16 12:22
https://americaneye.al/bregu-me-shume-besim-te-shoqeria-civile-se-te-qeveria-dhe-gjykatat/20%Monthly2019-04-16 12:15
https://americaneye.al/keshilli-i-ambasadoreve-shqiptare-takim-me-ambasadoren-gjermane-dhe-ate-te-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-04-16 12:14
https://americaneye.al/liderja-e-demokrateve-pelosi-paralajmeron-kunder-se-majtes-ekstreme/20%Monthly2019-04-16 12:11
https://americaneye.al/shqiptarja-eleni-foureira-do-ti-vere-serish-zjarrin-eurovizionit/20%Monthly2019-04-16 12:45
https://americaneye.al/zjarri-ne-notre-dame-cfare-rendesie-ka-zonja-e-parisit-per-francezet/20%Monthly2019-04-16 12:35
https://americaneye.al/vdekja-e-muratajt-gjykata-i-jep-2-jave-kohe-prokurorise/20%Monthly2019-04-16 11:28
https://americaneye.al/vellai-i-admir-murataj-tregon-policia-na-survejonte-qe-prej-shkurtit-te-2017/20%Monthly2019-04-16 11:57
https://americaneye.al/ndihmon-arabet-por-harron-njerezit-e-tu-dua-lipa-i-pergjigjet-komentuesit-shqiptar/20%Monthly2019-04-16 11:16
https://americaneye.al/reportazh-ne-notre-damin-qe-qan/20%Monthly2019-04-16 11:03
https://americaneye.al/me-shpirtin-e-pikelluar-per-notre-damin-tone-te-dashur/20%Monthly2019-04-16 11:02
https://americaneye.al/do-ta-paguani-ish-komandoja-kercenon-gjyqtarin-dhe-prokurorin/20%Monthly2019-04-16 10:54
https://americaneye.al/kallezimi-ndaj-kryebashkiakut-te-kavajes-basha-sulm-politik-i-rames/20%Monthly2019-04-16 10:48
https://americaneye.al/cfare-ka-mbetur-nga-notre-dame-de-paris-foto/20%Monthly2019-04-16 10:46
https://americaneye.al/caktohet-data-e-seances-se-pare-per-saimir-tahirin/20%Monthly2019-04-16 10:39
https://americaneye.al/diplomatja-amerikane-ne-tirane-tregon-historine-e-dhimbshme-dhe-ka-nje-apel/20%Monthly2019-04-16 10:34
https://americaneye.al/cfare-kane-qene-jeniceret/20%Monthly2020-01-21 15:35
https://americaneye.al/game-of-thrones-miliarda-shikues-qe-ne-episodin-e-pare/20%Monthly2019-04-16 09:24
https://americaneye.al/meshkujt-qe-konsumojne-me-pak-mish-jetojne-me-gjate/20%Monthly2019-04-16 09:11
https://americaneye.al/loja-e-superfuqive-shqiptaret-zbresin-nga-vendi-i-pare-shba-gjermania-ka-ndikim-pozitiv-rusia-armike/20%Monthly2019-04-16 10:50
https://americaneye.al/cmim-pulitzer-por-jo-feste-gazetaret-perqafohen-ne-kujtim-te-kolegeve-te-tyre/20%Monthly2019-04-16 12:33
https://americaneye.al/zgjidh-nje-buda-dhe-zbuloni-te-ardhmen-tuaj/20%Monthly2019-04-16 07:57
https://americaneye.al/vrasja-e-studentes-greke-aleksander-luca-flet-nga-qelia-per-here-te-pare/20%Monthly2019-04-16 07:52
https://americaneye.al/burri-i-salma-hayek-jep-100-milione-euro-per-rehabilitimin-e-notre-dame/20%Monthly2019-04-16 10:30
https://americaneye.al/shpeton-struktura-e-katedrales-notre-dame-fillon-mbledhja-e-fondeve-per-rindertimin/20%Monthly2019-04-16 07:25
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-16-prill-2019/20%Monthly2019-04-15 22:03
https://americaneye.al/tronditen-francezet-mijera-shohin-mes-lotesh-flaket-ne-notre-dame-foto/20%Monthly2019-04-15 21:15
https://americaneye.al/cifti-ndahet-gjate-dasmes-bashkeshorti-kapet-duke-bere-seks-me-nje-mashkull-ne-tualet/20%Monthly2019-04-15 21:03
https://americaneye.al/bebe-rexha-e-pranon-publikisht-jam-bipolare/20%Monthly2019-04-15 20:57
https://americaneye.al/zonja-e-frances-dhe-e-europes-nuk-eshte-me-historia-e-katedrales-notre-dam/20%Monthly2019-04-15 20:34
https://americaneye.al/shkaterrimi-i-notre-dame-po-trondit-boten-zedhenesi-nuk-do-te-shpetoje-asgje/20%Monthly2019-04-15 20:05
https://americaneye.al/grida-duma-perplaset-me-spartak-ngjelen-live-zonje-mbaje-gjuhen-brenda-dhembeve/20%Monthly2019-04-15 19:47
https://americaneye.al/meta-solidaritet-me-popullin-francez-notre-dame-simbol-i-trashegimise-boterore/20%Monthly2019-04-15 19:36
https://americaneye.al/zbulohet-sa-jane-paguar-aktoret-e-game-of-thrones/20%Monthly2019-04-15 19:02
https://americaneye.al/katedralja-e-notre-dame-ne-flake-reagon-macron-dhe-trump-e-tmerrshme/20%Monthly2019-04-15 18:35
https://americaneye.al/propozimi-i-bashes-mision-pribe-edhe-ne-shqiperi-komisioni-europian-te-ndjeke-modelin-e-shkupit/20%Monthly2019-04-15 18:26
https://americaneye.al/reforma-zgjedhore-kvv-rama-e-basha-te-kontribuojne-me-maturi/20%Monthly2019-04-15 18:05
https://americaneye.al/gjonaj-shqiperia-trazohet-nga-jashte/20%Monthly2019-04-15 17:55
https://americaneye.al/15-mistere-te-shkences-qe-nuk-i-ka-zbuluar-askush/20%Monthly2019-04-15 17:50
https://americaneye.al/rashica-njeriu-i-momentit-ne-gjermani/20%Monthly2019-04-15 17:35
https://americaneye.al/kujdes-ne-internet-nuk-ka-me-hapesira-te-mbrojtura/20%Monthly2019-04-15 17:03
https://americaneye.al/ndryshimi-i-klimes-ndikon-negativisht-ne-sezonin-e-alergjise/20%Monthly2019-04-15 17:01
https://americaneye.al/foto-kjo-eshte-kandidatja-per-keshillin-bashkiak-ne-bergamo/20%Monthly2019-04-15 16:55
https://americaneye.al/marotta-shtyn-vendimin-per-te-ardhmen-e-icardit-dhe-konfirmon-spallettin/20%Monthly2019-04-15 16:52
https://americaneye.al/opozita-e-re-therret-ministrin-lleshaj-ne-interpelancen-e-pare/20%Monthly2019-04-15 16:49
https://americaneye.al/guvernatori-i-bsh-se-ristrukturimi-i-bankave-nxit-konkurrencen/20%Monthly2019-04-15 16:34
https://americaneye.al/polonia-vendi-ku-do-te-hapet-pishina-me-e-thelle-ne-bote/20%Monthly2019-04-15 16:21
https://americaneye.al/a-eshte-ky-autogoli-me-qesharak-qe-keni-pare-ndonjehere-video/20%Monthly2019-04-15 16:06
https://americaneye.al/terapite-nepermjet-internetit-ndihmojne-njerezit-me-irritim-zorresh/20%Monthly2019-04-15 15:38
https://americaneye.al/a-ndikon-koha-para-ekranit-ne-shendetin-mendor-tek-te-rinjte/20%Monthly2019-04-15 15:28
https://americaneye.al/trump-nje-president-qe-prodhon-para/20%Monthly2019-04-15 15:23
https://americaneye.al/si-e-ktheu-muhamed-salah-egjiptin-ne-harten-e-botes/20%Monthly2019-04-15 14:47
https://americaneye.al/arrestohet-per-veprime-terroriste-ish-komandoja-shqiptar/20%Monthly2019-04-15 13:56
https://americaneye.al/euro-dhe-dollari-ndalin-renien-bankat-presin-zgjidhje-per-transportin-e-parave/20%Monthly2019-04-15 13:54
https://americaneye.al/ilaci-qe-nuk-duhet-perdorur-tek-femijet/20%Monthly2019-04-15 13:53
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-opozita-e-re-kerkon-interpelance-me-lleshajn/20%Monthly2019-04-15 13:50
https://americaneye.al/zogu-me-i-rrezikshem-ne-bote-vret-pronarin/20%Monthly2019-04-15 13:37
https://americaneye.al/ritvan-zykaj-qenie-jo-e-zakonshme-as-qesh-e-as-qan-nje-psikopat-i-frikshem/20%Monthly2019-04-15 13:25
https://americaneye.al/orna-barbivai-shkruan-historine-e-para-gjenerale-ne-parlamentin-izraelit/20%Monthly2019-04-15 13:10
https://americaneye.al/30-vite-nga-tragjedia-qe-tronditi-futbollin-anglez-ja-cfare-ndodhi-saktesisht-foto/20%Monthly2019-04-15 13:07
https://americaneye.al/mocioni-kunder-shqiperise-parlamenti-i-holandes-voton-neser-rikthimin-e-vizave/20%Monthly2019-04-15 12:57
https://americaneye.al/chiesa-dhe-zaniolo-juventusi-shenjestron-talentet-e-serise/20%Monthly2019-04-15 12:42
https://americaneye.al/vrau-punedhenesin-e-tij-anglez-23-vjecari-nga-durresi-do-ekstradohet-ne-britani/20%Monthly2019-04-15 12:06
https://americaneye.al/pezullimi-i-rektorit-koni-dekanet-rreshtohen-me-ministren-shahini/20%Monthly2019-04-15 11:58
https://americaneye.al/vrau-ciftin-britanik-shqiptarit-i-refuzohet-kerkesa/20%Monthly2019-04-15 11:56
https://americaneye.al/gjykata-e-krimeve-te-renda-refuzon-kerkesen-e-arben-ndokes-dhe-arben-cukos/20%Monthly2019-04-15 11:52
https://americaneye.al/el-chapo-pret-denimin-por-lufta-ne-kartelin-e-sinaloas-sapo-ka-filluar/20%Monthly2019-04-15 11:46
https://americaneye.al/froni-i-shpatave-nis-sezoni-i-fundit-autori-finalja-surprize/20%Monthly2019-04-15 11:22
https://americaneye.al/thyhet-protokolli-meta-rama-dhe-ruci-jashte-shqiperise/20%Monthly2019-04-15 10:53
https://americaneye.al/pendesa-e-presidentit-te-ekuadorit-assange-perdori-ambasaden-si-qender-spiunazhi/20%Monthly2019-04-15 10:45
https://americaneye.al/fotografia-qe-mori-me-qafe-julian-assange/20%Monthly2019-04-15 10:44
https://americaneye.al/kepuca-e-arte-mbappe-kercenimi-i-vetem-per-messin/20%Monthly2019-04-15 10:43
https://americaneye.al/olsi-rama-titulli-nuk-urohet-ditelindja-para-kohe-cfare-me-tha-gjici/20%Monthly2019-04-15 10:37
https://americaneye.al/thaci-per-the-guardian-marreveshja-me-serbine-e-mundshme-brenda-vitit/20%Monthly2019-04-15 10:24
https://americaneye.al/nuk-ka-kush-na-vjen-ne-ndihme-deshmite-e-papublikuara-si-u-vrane-policet-ne-prite-me-dritan-dajtin/20%Monthly2019-04-15 13:32
https://americaneye.al/finlande-e-majta-rikthehet-ne-pushtet-pas-dy-dekadash/20%Monthly2019-04-15 10:25
https://americaneye.al/nga-cmimi-pulitzer-te-pashket-4-gjerat-qe-pritet-te-ndodhin-kete-jave/20%Monthly2019-04-15 10:02
https://americaneye.al/nis-gjyqi-per-grupin-e-habilajve-por-seanca-e-pare-deshton/20%Monthly2019-04-15 09:53
https://americaneye.al/kushtoi-20-mld-dollare-por-ura-me-e-gjate-detare-ne-bote-ka-probleme-foto/20%Monthly2019-04-15 09:47
https://americaneye.al/nuk-ndodhte-prej-19-vjetesh-humbje-e-rende-per-psg/20%Monthly2019-04-15 09:41
https://americaneye.al/analistet-ne-mal-te-zi-pas-protestave-fshihet-rusia-e-pakenaqur-nga-pozita-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-15 09:35
https://americaneye.al/zyrtare-edy-reja-do-te-jete-trajneri-i-ri-i-shqiperise/20%Monthly2019-04-15 09:33
https://americaneye.al/cila-eshte-prejardhja-e-fjales-cinik/20%Monthly2020-01-21 15:37
https://americaneye.al/terheqja-e-amerikes-nga-ballkani-hahn-aspak-problem/20%Monthly2019-04-15 12:09
https://americaneye.al/7-leksione-jete-qe-duhet-te-mesojme-nga-shenja-e-luanit/20%Monthly2019-04-15 08:56
https://americaneye.al/cili-eshte-fati-i-maces-se-famshme-te-julian-assange-video/20%Monthly2019-04-15 08:33
https://americaneye.al/basha-kerkon-te-mbaje-gjalle-frymen-e-protestes-ne-e-kemi-bere-zgjedhjen/20%Monthly2019-04-15 08:08
https://americaneye.al/profil-kush-ishte-zonja-makbeth-e-ballkanit/20%Monthly2019-04-15 07:53
https://americaneye.al/25-tradhtite-qe-ndryshuan-rrjedhen-e-historise/20%Monthly2019-04-15 09:54
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-15-prill-2019/20%Monthly2019-04-14 21:10
https://americaneye.al/sot-pervjetori-titaniku-nuk-u-fundos-nga-nje-ajsberg-por/20%Monthly2019-04-14 20:44
https://americaneye.al/interi-ben-detyren-ndaj-frosinones-mbetet-5-nga-milani/20%Monthly2019-04-14 20:40
https://americaneye.al/nis-sonte-sezoni-i-fundit-i-game-of-thrones/20%Monthly2019-04-14 20:26
https://americaneye.al/meksi-publikon-dokumentin-si-propozova-heqjen-e-yllit-nga-flamuri-kombetar/20%Monthly2019-04-15 09:45
https://americaneye.al/10-vendet-me-magjike-ne-bote-foto/20%Monthly2019-04-14 19:34
https://americaneye.al/do-te-jesh-me-i-lumtur-buzeqesh-pak-me-shume/20%Monthly2019-04-14 19:33
https://americaneye.al/napoli-shtyn-festen-e-juves-con-chievon-ne-serie-b/20%Monthly2019-04-14 19:27
https://americaneye.al/tirana-fiton-ndaj-teutes-pike-shprese-per-mbijetesen/20%Monthly2019-04-14 19:25
https://americaneye.al/rome-rihapet-pas-300-vitesh-per-pelegrinet-shkalla-e-shenjte-foto/20%Monthly2019-04-14 19:15
https://americaneye.al/filozofia-e-5-elementeve-ne-jeten-tone/20%Monthly2019-04-14 18:32
https://americaneye.al/guret-e-cmuar-per-shenjat-sipas-horoskopit-kinez/20%Monthly2019-04-14 18:19
https://americaneye.al/zonja-makbeth-e-ballkanit-nderron-jete-ne-rusi-bashkeshortja-e-milloshevicit/20%Monthly2019-04-14 17:56
https://americaneye.al/kur-arkitektet-cmenden-shihni-ndertesat-e-cuditshme-te-belgjikes-foto/20%Monthly2019-04-14 17:32
https://americaneye.al/nga-shikues-pertej-murit-te-sistemi-antidron-6-armatimet-e-se-ardhmes-qe-kerkon-pentagoni/20%Monthly2019-04-14 17:20
https://americaneye.al/mundesoi-fotografimin-e-vrimes-se-zeze-29-vjecarja-shnderrohet-ne-nje-yll-boteror/20%Monthly2019-04-14 17:00
https://americaneye.al/babai-i-assange-u-trondita-kur-e-pashe-tim-bir-me-plak-se-une/20%Monthly2019-04-14 16:45
https://americaneye.al/zgjedhje-pa-opoziten-pollo-do-zoti-dhe-rama-i-therret-mendjes/20%Monthly2019-04-14 16:37
https://americaneye.al/studimi-catite-e-bardha-i-mbajne-ndertesat-te-fresketa/20%Monthly2019-04-14 16:34
https://americaneye.al/25-euro-per-1-ore-pune-shqiptaret-paguhen-10-here-me-pak-sesa-evropianet/20%Monthly2019-04-14 16:19
https://americaneye.al/dicaprio-i-lodhur-nga-fama-fshihet-me-te-dashuren-21-vjecare-foto/20%Monthly2019-04-14 15:57
https://americaneye.al/gruaja-qe-frymezonte-muziken-e-leonard-cohen/20%Monthly2019-04-14 15:36
https://americaneye.al/assange-conte-macen-te-na-spiunonte/20%Monthly2019-04-14 15:17
https://americaneye.al/spiropali-kush-tenton-ti-vere-zjarrin-ketij-vendi-arrin-vetem-te-digjet-vete/20%Monthly2019-04-14 15:03
https://americaneye.al/arrestimet-basha-kreret-e-kesaj-qeverie-bande-i-pret-burgu/20%Monthly2019-04-14 15:00
https://americaneye.al/bankat-shqiptare-2-9-miliarde-euro-investime-jashte-vendit/20%Monthly2019-04-14 14:53
https://americaneye.al/pranvera-rikthehet-javen-e-ardhshme-ja-deri-kur-do-zgjase-moti-me-shi/20%Monthly2019-04-14 14:34
https://americaneye.al/nga-lutfi-dervishi-krimineli-si-model-suksesi/20%Monthly2019-04-14 14:24
https://americaneye.al/zgjedhjet-finlanda-mund-te-kete-kryeministrin-e-pare-te-majte-ne-dy-dekada/20%Monthly2019-04-14 14:03
https://americaneye.al/kur-do-te-martohesh-olen-cesari-na-lini-rehat-se-jemi-mire/20%Monthly2019-04-14 14:00
https://americaneye.al/incidenti-hot-basketbollistja-italiane-pa-te-brendshme-ne-grande-fratello-16-foto/20%Monthly2019-04-14 13:40
https://americaneye.al/as-ronaldo-as-icardi-berat-djimsiti-befason-me-sulmuesin-qe-e-ka-impresionuar/20%Monthly2019-04-14 13:34
https://americaneye.al/gjesti-i-shemtuar-mesfushoret-e-milanit-rrezikojne-pezullimin/20%Monthly2019-04-14 13:25
https://americaneye.al/vucic-merret-serish-me-kosoven-hiqni-taksen-qe-te-vazhdoje-dialogu/20%Monthly2019-04-14 13:08
https://americaneye.al/protestat-antiqeveritare-tubime-edhe-ne-beograd-dhe-podgorice/20%Monthly2019-04-14 13:07
https://americaneye.al/megan-po-perdor-femijen-per-testimin-e-durimit-mbreteror/20%Monthly2019-04-14 12:56
https://americaneye.al/orgjia-fatale-tre-djem-vdesin-siper-studentes/20%Monthly2019-04-14 12:16
https://americaneye.al/vreshta-ne-mars/20%Monthly2019-04-14 12:13
https://americaneye.al/fluturimi-i-pare-i-avionit-me-te-madh-ne-bote-video/20%Monthly2019-04-14 12:00
https://americaneye.al/protesta-gjonaj-pergjegjesit-e-dhunes-te-vihen-para-drejtesise/20%Monthly2019-04-14 11:51
https://americaneye.al/bie-facebook-instagram-dhe-whatsapp/20%Monthly2019-04-14 11:48
https://americaneye.al/lleshaj-nga-organizatoret-e-protestes-u-perdor-arsenal-lendesh-shperthyese/20%Monthly2019-04-14 10:58
https://americaneye.al/perandoria-spanjolle-dhe-portugeze-perandorite-qe-dominuan-territoret-e-reja/20%Monthly2020-01-21 15:36
https://americaneye.al/cili-ishte-emri-i-vertete-i-dhaskal-todrit/20%Monthly2020-01-21 15:38
https://americaneye.al/kina-shpetimtarja-e-ballkanit-eufori-kineze-ne-dubrovnik/20%Monthly2019-04-14 10:07
https://americaneye.al/gara-e-bankave-shqiptare-cila-e-fitoi-ne-vitin-2018/20%Monthly2019-04-14 09:44
https://americaneye.al/beteja-e-fundit-e-merkelit-zhvillohet-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-14 09:30
https://americaneye.al/humbja-ndaj-milanit-tare-shperthen-ndaj-arbitrit-kronike-e-nje-vdekjeje-te-paralajmeruar/20%Monthly2019-04-14 09:28
https://americaneye.al/gazetari-shkrun-gazeta-me-shume-rrena-se-te-verteta/20%Monthly2019-04-14 09:24
https://americaneye.al/ambasadorja-gjermane-merrni-pjese-ne-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-04-14 09:20
https://americaneye.al/avioni-perplaset-me-helikopterin-ne-everest-tre-viktima-foto/20%Monthly2019-04-14 09:13
https://americaneye.al/triumf-i-dyfishte-i-mercedes-ne-kine-hamilton-ne-krye/20%Monthly2019-04-14 09:10
https://americaneye.al/organizim-i-urinimit-publik-veliaj-gjobit-pd-ne/20%Monthly2019-04-14 09:09
https://americaneye.al/pd-makina-e-djegur-dhe-plagosja-e-policeve-skenar-i-lleshajt/20%Monthly2019-04-14 09:07
https://americaneye.al/perandoria-osmane-perandoria-qe-jetoi-me-shume-sesa-cdo-perandori-tjeter-ne-histori/20%Monthly2019-04-14 08:52
https://americaneye.al/pse-finlandezet-nuk-e-pranojne-se-jane-populli-me-i-lumtur-ne-bote/20%Monthly2019-04-14 08:18
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-shkon-ne-40-numri-i-te-shoqeruarve-ne-polici/20%Monthly2019-04-14 08:00
https://americaneye.al/harta-ja-vendet-me-rezervat-me-te-medha-te-naftes-ne-bote/20%Monthly2019-04-14 07:41
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-14-prill-2019/20%Monthly2019-04-13 21:17
https://americaneye.al/dalin-pamjet-pse-papa-u-puthi-kembet-rivaleve-ne-sudanin-jugor-nje-shpjegim-nga-vatikani/20%Monthly2019-04-14 09:13
https://americaneye.al/beteja-per-champions-it-milan-mposht-lazio-n-plas-sherri-ne-fund/20%Monthly2019-04-13 20:51
https://americaneye.al/nga-kryeministria-te-parlamenti-protesta-e-opozites-ne-foto/20%Monthly2019-04-14 09:12
https://americaneye.al/rama-tallet-me-bashen-nese-kjo-ishte-proteste-e-madhe-atehere-saliu-eshte-astronom/20%Monthly2019-04-14 09:12
https://americaneye.al/basha-shpall-fitoren-nga-selia-e-pd-se-ne-jemi-sot-shumica/20%Monthly2019-04-14 09:12
https://americaneye.al/ne-lufte-me-kancerin-prej-dy-vitesh-vajza-surprizohet-nga-shoket-e-klases/20%Monthly2019-04-13 20:19
https://americaneye.al/protestuesit-i-vene-flaken-makines-policia-ultimatum-largohuni/20%Monthly2019-04-13 20:33
https://americaneye.al/protestuesit-i-vene-flaken-makines-para-parlamentit/20%Monthly2019-04-13 19:45
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-balla-u-organizua-nga-politikane-te-korruptuar/20%Monthly2019-04-13 18:59
https://americaneye.al/dhuna-ne-proteste-reagon-rama-keqardhje-per-policet-nga-goditjet-qorre-te-dy-partive-te-verbuara/20%Monthly2019-04-13 20:29
https://americaneye.al/efektive-ne-spital-lleshaj-dhuna-po-godet-policine-autoret-do-te-mbajne-pergjegjesi/20%Monthly2019-04-13 18:20
https://americaneye.al/tensionohet-protesta-te-parlamenti-policia-hedh-gaz-lotsjelles/20%Monthly2019-04-13 19:56
https://americaneye.al/paloka-te-mos-largohet-askush-marshoni-drejt-parlamentit/20%Monthly2019-04-13 17:35
https://americaneye.al/cahet-kordoni-i-policise-protestuesit-te-shkallet-e-kryeministrise/20%Monthly2019-04-13 19:56
https://americaneye.al/si-te-jeni-nje-lider-edhe-nese-nuk-jeni-ceo/20%Monthly2019-04-13 17:33
https://americaneye.al/kryemadhi-sot-te-gjithe-shqiptaret-kane-dale-ne-shesh/20%Monthly2019-04-13 17:31
https://americaneye.al/reagon-presidenti-ilir-meta/20%Monthly2019-04-13 17:25
https://americaneye.al/5-efektive-te-plagosur-ne-proteste/20%Monthly2019-04-13 19:58
https://americaneye.al/nikolle-lesi-policia-me-ndaloi-te-ndiqja-protesten/20%Monthly2019-04-13 17:11
https://americaneye.al/salah-bombarduesi-koret-raciste-rrezikojne-seriozisht-celsin/20%Monthly2019-04-13 17:06
https://americaneye.al/basha-mesazh-nderkombetareve-nuk-do-bejme-kompromis/20%Monthly2019-04-13 20:30
https://americaneye.al/gazeta-e-madhe-gjermane-shkon-ne-varrimin-e-admir-murataj-ja-pamjet/20%Monthly2019-04-13 16:37
https://americaneye.al/lri-proteston-me-simbole-kombetare-pd-me-flamujt-e-partise-dhe-pankarta/20%Monthly2019-04-13 16:36
https://americaneye.al/fermeret-me-bidona-me-qumesht-ne-protesten-e-opozites/20%Monthly2019-04-13 16:47
https://americaneye.al/regjistrohen-incidentet-e-para-kapsolla-ne-drejtim-te-kordonit-policor/20%Monthly2019-04-13 20:03
https://americaneye.al/protestuesit-grumbullohen-para-selise-se-pd-se-pritet-nisja-drejt-kryeministrise/20%Monthly2019-04-13 20:03
https://americaneye.al/dhune-ne-kavaje-bresheri-me-shishe-ndaj-arbitrave-nga-tribuna/20%Monthly2019-04-13 15:41
https://americaneye.al/teknologjia-ne-policine-amerikane-50-arrestime-me-dron/20%Monthly2019-04-13 15:39
https://americaneye.al/foto-proteste-ne-shi-pd-u-jep-protestuesve-cadra-rama-ik/20%Monthly2019-04-13 15:37
https://americaneye.al/si-ta-beni-per-vete-serish-ish-partnerin/20%Monthly2019-04-13 15:19
https://americaneye.al/tirane-beograd-protestat-e-partive-opozitare-nisin-thuajse-ne-te-njejten-ore/20%Monthly2019-04-13 20:04
https://americaneye.al/diabeti-vrasesi-i-heshtur-dhe-vuajtjet-e-te-prekurve/20%Monthly2019-04-13 15:14
https://americaneye.al/alexa-regjistrimet-e-zerit-shqyrtohen-nga-njerezit/20%Monthly2019-04-13 14:57
https://americaneye.al/arkeologet-e-adn-se-zbulojne-ne-gjene-sinjale-te-se-kaluares/20%Monthly2019-04-13 14:56
https://americaneye.al/finlanda-nga-shteti-me-numrin-me-te-larte-te-vetevrasjeve-ne-kampionen-e-lumturise/20%Monthly2019-04-13 21:04
https://americaneye.al/wanda-nara-thyen-rrjetin-me-foton-e-saj-sic-e-ka-bere-nena/20%Monthly2019-04-13 14:15
https://americaneye.al/pezullohet-nga-detyra-rektori-i-ut-mynyr-koni-kerkohet-shkarkimi/20%Monthly2019-04-13 14:00
https://americaneye.al/pagat-me-te-larta-ne-europe-jane-ato-jashte-be-se-ja-ku-renditet-shqiperia/20%Monthly2019-04-13 13:47
https://americaneye.al/edhe-ne-shba-grindemi-por-spresim-ambasadorin-japonez-te-vije-te-na-zgjidhe-problemet-si-ju-shqiptaret/20%Monthly2019-04-13 13:32
https://americaneye.al/iva-aliko-nudo-ne-altar-provokimi-ndez-polemika-ne-rrjetet-sociale-foto/20%Monthly2019-04-13 13:17
https://americaneye.al/vetevendosja-ne-shqiperi-feraj-ndryshon-situaten-antishqiptare-kosova-dhe-shqiperia-po-spastrohen/20%Monthly2019-04-13 20:04
https://americaneye.al/ekstradohet-nga-greqia-i-denuari-per-trafikim-femrash/20%Monthly2019-04-13 12:15
https://americaneye.al/bashkeshorti-i-vace-zeles-rrefen-historine-e-dashurise-u-lidhem-ne-nje-loje-bilardoje/20%Monthly2019-04-13 12:12
https://americaneye.al/mema-serish-ne-sulm-disa-ekipe-fitojne-shume-lehte/20%Monthly2019-04-13 12:03
https://americaneye.al/nje-afrikan-mund-te-jete-sulmuesi-i-ri-i-kombetares-shqiptare/20%Monthly2019-04-13 11:59
https://americaneye.al/thaci-akuza-serbise-te-mohosh-gjenocidin-ne-kosove-njesoj-sikur-te-mohosh-holokaustin/20%Monthly2019-04-13 11:52
https://americaneye.al/vendet-e-be-do-te-vazhdojne-kontrollet-kufitare/20%Monthly2019-04-13 11:42
https://americaneye.al/cfare-do-te-thote-nese-partneri-juaj-nuk-ju-puth-kur-kryeni-marredhenie/20%Monthly2019-04-13 11:14
https://americaneye.al/zbulohet-rrjeti-i-prostitucionit-call-center-i-drejtuar-nga-shqiptari-siguronte-klientet/20%Monthly2019-04-13 10:55
https://americaneye.al/mangostina-mbreteresha-e-frutave/20%Monthly2019-04-13 10:34
https://americaneye.al/perandoria-ruse-perandoria-e-dyte-me-e-madhe-ne-bote/20%Monthly2019-04-13 10:23
https://americaneye.al/zyrtari-i-ambasades-se-shba-pronaret-e-mediave-ne-shqiperi-shantazhojne-bizneset-e-huaja/20%Monthly2019-04-13 14:25
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-paralajmerimi-i-forte-gjerman-dhuna-perben-vijen-e-kuqe/20%Monthly2019-04-13 13:58
https://americaneye.al/juventusi-do-te-bleje-joao-felix-me-parate-e-shitjes-se-dybala/20%Monthly2019-04-13 09:33
https://americaneye.al/inter-mbetet-thate-conte-ne-kontakt-me-rivalet-e-serise-a/20%Monthly2019-04-13 09:27
https://americaneye.al/taksite-e-se-ardhmes-do-te-jene-makinat-fluturuese/20%Monthly2020-01-21 15:37
https://americaneye.al/balla-sulmet-per-rinasin-ndaj-policise-jane-te-turpshme/20%Monthly2019-04-13 09:02
https://americaneye.al/gjermania-ballkani-eshte-detyre-e-evropes/20%Monthly2019-04-13 08:28
https://americaneye.al/papa-ratzinger-sulmon-kishen-dhe-evropen-po-humb-rrenjet-e-krishtera/20%Monthly2019-04-13 08:21
https://americaneye.al/opozita-proteste-perpara-kryeministrise-rama-jashte-shqiperise/20%Monthly2019-04-13 11:40
https://americaneye.al/ja-pse-hitleri-do-ti-kishte-dashur-mediat-sociale/20%Monthly2019-04-13 07:48
https://americaneye.al/zbulohen-fosilet-e-nje-krijese-misterioze/20%Monthly2019-04-13 07:46
https://americaneye.al/sporti-mund-te-fale-me-shume-lumturi-sesa-paraja/20%Monthly2019-04-13 07:11
https://americaneye.al/njihuni-me-qytetin-e-binjakeve-foto/20%Monthly2019-04-12 21:36
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-13-prill-2019/20%Monthly2019-04-12 21:00
https://americaneye.al/krahehapur-ndaj-emigranteve-trump-demokrateve-po-ua-sjell-ne-qytetet-tuaja/20%Monthly2019-04-12 20:53
https://americaneye.al/kur-aleatet-deshtuan-te-clirojne-holanden-dalin-fotot-e-rralla-te-betejes-famekeqe/20%Monthly2019-04-12 20:43
https://americaneye.al/sterkaj-flet-per-semundjen-kam-shume-muaj-qe-po-merrem-me-veten/20%Monthly2019-04-12 20:10
https://americaneye.al/nuk-do-e-besoni-sa-ka-kushtuar-azili-i-julian-assange/20%Monthly2019-04-12 20:05
https://americaneye.al/dalin-pamjet-si-u-arrestuan-me-kokaine-miqte-e-shullazit-e-capajve/20%Monthly2019-04-12 19:59
https://americaneye.al/kur-ta-mesoni-ku-ka-humbur-mariza-ikonomi-do-ta-keni-zili/20%Monthly2019-04-12 19:49
https://americaneye.al/nena-e-tre-femijeve-fejohet-me-18-vjecarin-shokun-e-ngushte-te-djalit-te-saj/20%Monthly2019-04-12 19:40
https://americaneye.al/brad-pitt-po-te-kisha-vepruar-keshtu-nuk-do-te-isha-divorcuar/20%Monthly2019-04-12 19:25
https://americaneye.al/emrat-zbulohen-identitetet-e-admir-muratajt/20%Monthly2019-04-12 19:53
https://americaneye.al/rama-tsipras-bisede-per-integrimin-pronat-minoritetin-dhe-paktin/20%Monthly2019-04-12 20:08
https://americaneye.al/inzaghi-eliminon-interin-milani-e-lazio-duhen-ne-champions/20%Monthly2019-04-12 18:28
https://americaneye.al/meta-te-degjojme-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-04-12 18:24
https://americaneye.al/klopp-fansat-raciste-duhet-te-ndalohen-pergjithmon-nga-stadiumet/20%Monthly2019-04-12 18:21
https://americaneye.al/grabitja-alarmi-u-dha-5-minuta-me-vonese-video-e-daljes-nga-pista/20%Monthly2019-04-12 19:53
https://americaneye.al/opozita-del-neser-ne-shesh-shba-qytetaret-te-evitojne-levizjet-ne-keto-zona-te-tiranes/20%Monthly2019-04-12 20:07
https://americaneye.al/cakaj-perplaset-me-dacic-per-shkakun-e-tij-kam-28-vite-refugjat/20%Monthly2019-04-12 17:15
https://americaneye.al/deklarata-e-armand-dukes-trajneri-i-kombetares-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-04-12 17:05
https://americaneye.al/credins-dhuron-inkubatore-per-spitalin-universitar-obstetrik-gjinekologjik-koco-gliozheni/20%Monthly2019-04-12 19:09
https://americaneye.al/arrestimi-i-assange-snowden-nje-moment-i-zi-per-lirine-e-shtypit/20%Monthly2019-04-12 16:25
https://americaneye.al/perfundon-zgjerimi-i-nenstacionit-te-komanit-balluku-projekti-i-radhes-linja-400-kv-elbasan-bitola/20%Monthly2019-04-12 16:17
https://americaneye.al/shina-treni-ne-shasine-e-furgonit-detaje-nga-organizimi-i-grabitjes-ne-rinas/20%Monthly2019-04-12 20:06
https://americaneye.al/zbulimi-ne-filipine-nuk-jemi-te-gjithe-homosapiens/20%Monthly2019-04-12 15:46
https://americaneye.al/who-rekomandon-shqiperine-destinacioni-me-i-mire-europian-per-2019/20%Monthly2019-04-12 15:40
https://americaneye.al/allegri-festa-e-titullit-ndaj-spalit-me-mire-pas-ajaxit/20%Monthly2019-04-12 15:32
https://americaneye.al/rezorti-me-i-lire-ne-europe-ndodhet-shume-prane-nesh/20%Monthly2019-04-12 15:22
https://americaneye.al/ja-cfare-i-ndodhi-majmunit-kur-i-injektuan-gjene-njeriu/20%Monthly2019-04-12 15:17
https://americaneye.al/pas-5-sezonesh-te-reali-toni-kroos-kerkon-largimin/20%Monthly2019-04-12 15:06
https://americaneye.al/fotoja-e-vitit/20%Monthly2019-04-12 14:54
https://americaneye.al/e-ardhmja-kalon-nga-lacio-gatuzo-mjaft-me-artritin-nuk-kerkojme-alibi/20%Monthly2019-04-12 14:52
https://americaneye.al/guidolin-apo-reja-armand-duka-do-te-vendosim-javen-tjeter/20%Monthly2019-04-12 14:30
https://americaneye.al/makina-uji-shtylla-me-graso-dhe-1500-police-per-protesten-e-opozites/20%Monthly2019-04-12 20:07
https://americaneye.al/ervin-salianji-dhe-babalja-shkojne-ne-gjykim-basha-kercenon-gjyqtarin/20%Monthly2019-04-12 14:00
https://americaneye.al/lippi-keshillon-allegrin-kujdes-ajax-eshte-me-i-forte-ne-transferte/20%Monthly2019-04-12 13:36
https://americaneye.al/rama-takon-tsipras-ne-kroaci-ja-cfare-kerkoi-kryeministri-grek/20%Monthly2019-04-12 13:53
https://americaneye.al/nisme-e-qeverise-franceze-per-te-mesuar-femijet-te-ngasin-bicikleten/20%Monthly2019-04-12 13:22
https://americaneye.al/pse-jemi-te-dashuruar-me-ajaksin-edhe-pse-juventusi-do-te-kualifikohet/20%Monthly2019-04-12 13:17
https://americaneye.al/zgjedhjet-vendore-ambasadorja-gjermane-te-marrin-pjese-te-gjitha-partite/20%Monthly2019-04-12 20:06
https://americaneye.al/150-metrat-fatale-deshton-misioni-izraelit-ne-hene/20%Monthly2019-04-12 13:02
https://americaneye.al/trump-nuk-di-asgje-per-wikileaks-shba-kerkon-ekstradimin/20%Monthly2019-04-12 12:58
https://americaneye.al/ishte-nisur-per-ne-firence-avioni-perfundon-ne-bolonja/20%Monthly2019-04-12 12:53
https://americaneye.al/denoncimi-i-pd-policia-kerkon-borderote-e-punonjesve-te-bashkise-mat/20%Monthly2019-04-12 12:50
https://americaneye.al/deshifrohen-mbishkrimet-misterioze-te-shpelles-ne-alabama/20%Monthly2019-04-12 12:47
https://americaneye.al/ndalohet-ne-elbasan-ish-polici-i-perfshire-ne-grabitjen-e-rinasit/20%Monthly2019-04-12 12:17
https://americaneye.al/rikthim-i-vizave-per-shqiptaret-parlamenti-i-holandes-do-vendose-me-16-prill/20%Monthly2019-04-12 13:49
https://americaneye.al/basha-nuk-ka-per-te-pasur-zgjedhje-pa-opoziten/20%Monthly2019-04-12 11:36
https://americaneye.al/zgjidh-nje-leter-engjelli-dhe-merr-mesazhin-qe-ka-per-ty/20%Monthly2019-04-12 11:07
https://americaneye.al/simboli-i-eksodit-nena-me-foshnjen-e-vdekur-ne-gji/20%Monthly2019-04-12 13:49
https://americaneye.al/njihuni-me-10-malet-me-te-larte-ne-bote-foto/20%Monthly2019-04-12 10:23
https://americaneye.al/rama-li-koke-me-koke-kina-kerkon-mjaltin-dhe-vajin-shqiptar-marreveshje-edhe-per-vizat/20%Monthly2019-04-12 13:08
https://americaneye.al/shba-reforma-ne-drejtesi-do-te-krijoje-klime-biznesi-te-drejte/20%Monthly2019-04-12 12:57
https://americaneye.al/trojane-nga-britania-e-madhe/20%Monthly2019-04-12 09:31
https://americaneye.al/nga-capajev-gjokutaj-politika-spekulimi-dhe-kostot/20%Monthly2019-04-12 09:14
https://americaneye.al/makina-luksoze-vila-dhe-pemetore-sekuestrohet-pasuria-e-admir-muratajt/20%Monthly2019-04-12 08:33
https://americaneye.al/ralf-gjoni-zgjedhja-e-metes-president-ishte-dita-e-mortit-per-lsi-ne/20%Monthly2019-04-12 08:23
https://americaneye.al/telegrami-kur-presidenti-i-shba-ve-uronte-mbretin-zog/20%Monthly2019-04-12 08:18
https://americaneye.al/sherr-me-thika-me-marokenet-denim-maksimal-shqiptarit/20%Monthly2019-04-12 08:15
https://americaneye.al/mbajten-4-dite-peng-nje-person-ne-fushe-kruje-nje-ne-pranga-nje-ne-kerkim/20%Monthly2019-04-12 07:46
https://americaneye.al/arusha-vuan-denimin-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2019-04-12 07:17
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-12-prill-2019/20%Monthly2019-04-11 21:31
https://americaneye.al/ministrja-xhacka-meta-ka-shkelur-ligjin-i-kerkoi-informacion-shefit-te-shtabit/20%Monthly2019-04-11 21:24
https://americaneye.al/nje-ish-polic-ne-kerkim-per-grabitjen-ne-rinas-identifikohet-dhe-i-plagosuri/20%Monthly2019-04-11 21:23
https://americaneye.al/zbardhet-shuma-e-grabitur-ne-rinas-parate-u-perkasin-3-bankave/20%Monthly2019-04-11 21:22
https://americaneye.al/ministrja-balluku-gati-te-nderpresim-koncesionin-me-aeroportin/20%Monthly2019-04-11 21:10
https://americaneye.al/rama-takim-me-tsipras-te-premten-diskutohen-temat-e-nxehta-shqiperi-greqi/20%Monthly2019-04-11 20:31
https://americaneye.al/ka-dhe-nje-te-plagosur-gazetari-zbardh-raportin-e-shish-ja-ku-fshihej-admir-murataj/20%Monthly2019-04-11 20:28
https://americaneye.al/reagon-eno-bushi-skam-qene-aksioner-i-kompanise-qe-merret-me-sigurine-e-aeroportin/20%Monthly2019-04-11 19:47
https://americaneye.al/publikohet-fotoja-si-ka-ndryshuar-teresisht-admir-murataj/20%Monthly2019-04-11 21:10
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-ngjan-vetem-me-ato-ne-meksike-dhe-afrike/20%Monthly2019-04-11 19:29
https://americaneye.al/berisha-u-thashe-deputeteve-se-nderkombetaret-sdo-na-mbeshtesin/20%Monthly2019-04-11 19:01
https://americaneye.al/trump-nuk-di-asgje-per-wikileaks/20%Monthly2019-04-11 18:53
https://americaneye.al/e-akuzuan-per-sjellje-te-pahijshme-aktori-australian-fiton-gjyqin-dhe-nje-shperblim-te-majme/20%Monthly2019-04-11 18:31
https://americaneye.al/absurdi-kroat-be-ja-ofron-parate-tenderat-i-fiton-kina/20%Monthly2019-04-11 18:14
https://americaneye.al/projekti-i-vitit-2012-afer-universitetit-bujqesor-pallate-ne-vend-te-shkolles/20%Monthly2019-04-11 18:05
https://americaneye.al/grabitesit-u-fshehen-ne-tunele-nis-hetimi-edhe-per-shperdorim-detyre/20%Monthly2019-04-11 21:23
https://americaneye.al/prona-me-vlere-40-mln-euro-krimet-e-renda-sekuestrojne-pasurine-e-ish-deputetit/20%Monthly2019-04-11 17:25
https://americaneye.al/grushte-te-bayern-munchen-dueli-fizik-mes-lewandowskit-dhe-coman/20%Monthly2019-04-11 17:21
https://americaneye.al/nje-cmenduri-e-radhes-milioneri-rikrijon-fortnite-ne-nje-ishull-privat/20%Monthly2019-04-11 17:07
https://americaneye.al/fotolajm-bresheri-zbardh-rruget-e-kryeqytetit/20%Monthly2019-04-11 16:55
https://americaneye.al/komisioneri-hahn-ne-uashington-ballkani-ne-be-interes-i-yni-gjeopolitik/20%Monthly2019-04-11 21:22
https://americaneye.al/ankaraja-kerkon-gylenistet-shkupi-shqyrton-dosjet-e-shtetasve-turq/20%Monthly2019-04-11 16:33
https://americaneye.al/izraeli-do-te-zbrese-ne-hene/20%Monthly2019-04-11 16:17
https://americaneye.al/il-sole-24-ore-shqiperia-destinacioni-i-deshiruar-ne-cdo-stine/20%Monthly2019-04-11 16:08
https://americaneye.al/askush-si-ronaldo-ne-champions-shenon-me-shume-se-messi-dhe-muller-te-marre-bashke/20%Monthly2019-04-11 15:43
https://americaneye.al/skandal-te-bayern-grushte-mes-lewandowskit-dhe-kingsley-comanit/20%Monthly2019-04-11 15:39
https://americaneye.al/abuzimet-e-prifterinjve-benedikti-xvi-fajtor-revolucioni-seksual-i-viteve-60/20%Monthly2019-04-11 15:34
https://americaneye.al/assange-denohet-per-shkelje-te-kushteve-te-hetimit-ne-gjendje-te-lire/20%Monthly2019-04-11 15:31
https://americaneye.al/mashtroi-boten-duke-u-hequr-si-invalid-madje-mashtroi-edhe-papa-franceskun/20%Monthly2019-04-11 15:27
https://americaneye.al/iken-altin-qato-ja-kush-e-zevendeson/20%Monthly2019-04-11 15:09
https://americaneye.al/uefa-serish-kunder-milanit-hetim-per-bilancet/20%Monthly2019-04-11 14:58
https://americaneye.al/zakonet-me-te-keqija-te-shenjes-se-peshores/20%Monthly2019-04-11 14:39
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-zhvlereson-ndjeshem-euron/20%Monthly2019-04-11 14:38
https://americaneye.al/cristiano-ronaldo-41-messi-16/20%Monthly2019-04-11 14:36
https://americaneye.al/berlinezet-kerkojne-shpronesim-te-qiradhenesve/20%Monthly2019-04-11 14:13
https://americaneye.al/zhduken-pa-lene-gjurme-grabitesit-e-rinasit/20%Monthly2019-04-11 13:51
https://americaneye.al/kutia-e-pandores-legjenda-e-perendeshes-qe-cliroi-ferrin-por-edhe-shpresen-per-njerezimin/20%Monthly2019-04-11 13:29
https://americaneye.al/ujqerit-rikthehen-ne-holande-pas-140-vjetesh/20%Monthly2019-04-11 13:06
https://americaneye.al/facebook-merr-nje-vendim-te-rendesishem-per-miqte-qe-ndahen-nga-jeta/20%Monthly2019-04-11 13:05
https://americaneye.al/sot-djalit-tim-i-ka-levizur-pllaka-e-mermerit-siper-varrit/20%Monthly2019-04-11 12:41
https://americaneye.al/rinasi-ne-shtetrrethim-foto/20%Monthly2019-04-13 20:43
https://americaneye.al/ne-filipine-zbulohet-homo-luzonensis-nje-specie-e-panjohur-njerezore/20%Monthly2020-01-21 15:39
https://americaneye.al/rrefehet-keidi-bare-kam-lindur-ne-nje-situate-lufte-ne-shqiperi-hane-te-gjithe-fasule/20%Monthly2019-04-11 12:08
https://americaneye.al/denimi-shembullor-diego-costa-nuk-luan-me-kete-sezon/20%Monthly2019-04-11 12:03
https://americaneye.al/arritje-ne-greqi-lind-nje-bebe-nga-tre-persona-plas-debati-etik/20%Monthly2019-04-11 11:45
https://americaneye.al/vetmia-nje-epidemi-e-kohes-dhe-si-mund-ta-sherojme/20%Monthly2019-04-11 11:41
https://americaneye.al/koha-per-udhetime-por-kujdes-sepse-te-kesh-para-cash-me-vete-nuk-mjafton/20%Monthly2019-04-11 11:38
https://americaneye.al/ushtria-ne-aeroport-rama-i-pergjigjet-metes-me-nje-foto/20%Monthly2019-04-11 11:34
https://americaneye.al/a-eshte-tkurrur-mali-me-i-larte-ne-bote/20%Monthly2019-04-11 11:27
https://americaneye.al/sondazhi-djaloshi-i-arte-trudeau-pritet-te-humbase-zgjedhjet/20%Monthly2019-04-11 11:15
https://americaneye.al/vrasja-e-marvi-mihalit-jepet-denimi-per-tre-te-rinjte/20%Monthly2019-04-11 11:00
https://americaneye.al/shuhet-nena-e-angela-merkelit/20%Monthly2019-04-11 10:54
https://americaneye.al/grabitja-e-rinasit-lleshaj-kercenon-emra-te-njohur-ndihmuan-koncensionarin/20%Monthly2019-04-11 10:22
https://americaneye.al/sherr-ne-mbledhjen-e-prokuroreve-nxehet-arta-marku-uluni-ose-ju-nxora-jashte/20%Monthly2019-04-11 10:16
https://americaneye.al/arrestohet-julian-assange-themeluesi-i-wikileaks-video/20%Monthly2019-04-11 10:12
https://americaneye.al/rama-mbajeni-mend-do-jemi-ne-qe-do-anetaresojme-vendin-ne-be-kurdo-qe-te-ndodhe/20%Monthly2019-04-11 10:16
https://americaneye.al/xhacka-nuk-jemi-ne-lufte-te-njoftojme-meten-ja-pse-ushtria-duhet-ne-aeroport/20%Monthly2019-04-11 10:20
https://americaneye.al/rama-peshqit-e-medhenj-u-spastruan-nga-vetting-u/20%Monthly2019-04-11 12:36
https://americaneye.al/brexit-hallouin-me-shume-kohe-me-pak-kaos/20%Monthly2019-04-11 09:53
https://americaneye.al/loja-e-seksit-shkon-keq-vdes-22-vjecarja-ne-pranga-i-dashuri/20%Monthly2019-04-11 09:51
https://americaneye.al/be-paguan-kina-fiton/20%Monthly2019-04-11 09:48
https://americaneye.al/rama-opozites-po-ushqen-forcat-qe-jane-kunder-zgjerimit-te-be-se/20%Monthly2019-04-11 09:27
https://americaneye.al/ushtria-ne-aeroport-presidenti-kerkon-informacion-nga-shefi-i-shtabit/20%Monthly2019-04-11 10:19
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-balluku-kutia-e-pandores-u-hap-koncensionari-kinez-kaloi-limitet/20%Monthly2019-04-11 09:23
https://americaneye.al/fotoja-e-shekullit/20%Monthly2019-04-11 09:20
https://americaneye.al/halloween-brexit-negociatat-shtyhen-deri-ne-31-tetor/20%Monthly2019-04-11 09:18
https://americaneye.al/vajza-kerkon-te-shese-virgjerine-tregon-se-ku-do-i-shpenzoje-parate/20%Monthly2019-04-11 09:15
https://americaneye.al/incidenti-qe-i-beri-te-qeshe-kryeministren-may-dhe-merkel/20%Monthly2019-04-11 09:07
https://americaneye.al/rama-raporti-ne-maj-do-rekomandoje-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-04-11 09:01
https://americaneye.al/tre-deputete-te-opozites-bejne-betimin-ne-parlament/20%Monthly2019-04-11 08:58
https://americaneye.al/lamtumire-kravate/20%Monthly2019-04-11 08:50
https://americaneye.al/600-milione-zogj-vriten-cdo-vit-ne-qiellgervishtesit-amerikane/20%Monthly2019-04-11 08:37
https://americaneye.al/6-shenjat-e-horoskopit-qe-e-kane-vdekje-njeri-tjetrin-per-ta-miqesia-eshte-e-pamundur/20%Monthly2019-04-11 08:25
https://americaneye.al/rama-batuta-me-studentet-sezonin-e-zgjatet-vete-e-cfare-vape-do-jete-kete-korrik/20%Monthly2019-04-11 09:55
https://americaneye.al/rama-me-studentet-do-kemi-kantierin-me-te-madh-te-investimeve-ne-arsim/20%Monthly2019-04-11 07:59
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-11-prill-2019/20%Monthly2019-04-10 21:18
https://americaneye.al/ministrja-balluku-reagon-ashper-ndaj-kinezeve-te-rinasit/20%Monthly2019-04-10 21:11
https://americaneye.al/pas-grabitjes-se-miliona-eurove-ushtria-pushton-rinasin/20%Monthly2019-04-11 09:55
https://americaneye.al/dalin-detaje-nga-hetimi-murataj-kishte-bere-nderhyrje-plastike-ne-fytyre/20%Monthly2019-04-10 21:11
https://americaneye.al/hila-ja-cfare-ndodhi-sipas-deshmitarit-te-vrasjes/20%Monthly2019-04-10 21:12
https://americaneye.al/murataj-beri-veprim-vetevrases-gazetari-zbulon-detaje-te-reja-rreth-grabitjes-ne-rinas/20%Monthly2019-04-10 19:58
https://americaneye.al/policia-duhej-te-shoqeronte-parate-ja-urdhri-i-xhafajt-qe-nuk-u-zbatua-ne-rinas/20%Monthly2019-04-10 19:28
https://americaneye.al/video-3d-si-ndodhi-brenda-300-sekondash-grabitja-spektakolare-ne-rinas/20%Monthly2019-04-10 18:54
https://americaneye.al/partizani-mposht-skenderbeun-flamurtari-parakalon-teuten/20%Monthly2019-04-10 18:42
https://americaneye.al/france-rekord-turistesh-ne-2018-n-pavaresisht-protestave-te-jelekverdheve/20%Monthly2019-04-10 18:37
https://americaneye.al/jo-vetem-valixhet-tani-para-fluturimit-peshohen-edhe-udhetaret/20%Monthly2019-04-10 18:05
https://americaneye.al/basha-hidhet-ne-sulm-ushtria-do-ruaje-aeroportin-ky-eshte-grusht-shteti/20%Monthly2019-04-10 17:52
https://americaneye.al/europiani-i-peshengritjes-qerimaj-medalje-bronzi-dhe-rekord-kombetar/20%Monthly2019-04-10 17:43
https://americaneye.al/siguria-ne-aeroportin-nene-tereza-i-kalon-komisariatit-te-rinasit/20%Monthly2019-04-10 17:35
https://americaneye.al/superiorja-kukesi-i-falet-nje-goli-te-arte-kastrioti-fiton-finalen-e-mbijeteses/20%Monthly2019-04-10 17:23
https://americaneye.al/rregullat-per-plazhet-2-5-m-hapesire-nga-vija-e-pare-e-cadrave-te-jete-publik/20%Monthly2019-04-10 17:08
https://americaneye.al/merkel-dhe-macron-therrasin-ne-berlin-lideret-e-ballkanit-kjo-eshte-lista-e-te-ftuarve/20%Monthly2019-04-10 21:10
https://americaneye.al/shkencetaret-shpikin-drurin-transparent-per-ndertesa-ekologjike/20%Monthly2019-04-10 16:58
https://americaneye.al/rama-nderohet-nga-princi-albert-ii-i-monakos-merr-urdherin-e-shen-karlit/20%Monthly2019-04-10 16:47
https://americaneye.al/luks-dhe-ore-ne-zbulim-te-objekteve-te-deshires/20%Monthly2019-04-10 16:44
https://americaneye.al/facebook-do-te-fshije-aktivitetet-e-personave-qe-kane-nderruar-jete/20%Monthly2019-04-10 16:40
https://americaneye.al/ikp-kerkon-shkarkimin-e-drejtueses-se-krimeve-te-renda/20%Monthly2019-04-10 16:12
https://americaneye.al/franca-kunder-zgjerimit-te-be-se-me-vendet-e-ballkanit/20%Monthly2019-04-10 16:10
https://americaneye.al/reagon-tia-policia-e-ka-detyre-ligjore-per-te-ruajtur-rendin-dhe-jeten-e-qytetareve-ne-rast-incidenti-te-armatosur/20%Monthly2019-04-10 16:05
https://americaneye.al/rama-emeron-eni-vasilin-ne-keshillin-e-statistikave/20%Monthly2019-04-10 16:03
https://americaneye.al/rama-reagon-per-grabitjen-ne-rinas-shteti-shqiptar-sdo-te-pranoje-asnje-justifikim-dhe-do-te-marre-perimetrin-e-sigurise/20%Monthly2019-04-10 16:04
https://americaneye.al/ideja-e-cmendur-cr7-te-dale-ne-pension-ne-stadiumin-cristiano-ronaldo/20%Monthly2019-04-10 15:51
https://americaneye.al/meta-grabitja-ne-rinas-nje-ngjarje-e-papranueshme/20%Monthly2019-04-10 15:49
https://americaneye.al/ushtria-merr-ne-mbrojtje-aeroportin-kombetar-te-rinasit/20%Monthly2019-04-10 16:05
https://americaneye.al/si-te-flisni-me-punonjesin-per-performancen-e-tij-te-dobet-ne-pune/20%Monthly2019-04-10 15:28
https://americaneye.al/antonio-conte-tek-interi-me-nainggolan-dhe-pa-icardin/20%Monthly2019-04-10 15:00
https://americaneye.al/jam-krenare-qe-jam-shqiptare-rita-ora-flet-per-here-te-pare-pas-mberritjes-ne-kosove/20%Monthly2019-04-10 14:59
https://americaneye.al/zgjidhja-e-krizes-patozi-ka-receten-te-ribehet-kushtetuta-nga-e-para/20%Monthly2019-04-10 14:47
https://americaneye.al/patozi-pd-rrezikon-zhdukjen-basha-te-jape-doreheqjen-palmer-ishte-i-vrazhde-ne-qartesine-e-tij/20%Monthly2019-04-10 14:40
https://americaneye.al/aksident-i-rende-ne-shkoder-vdesin-dy-gra-4-te-plagosur/20%Monthly2019-04-10 14:36
https://americaneye.al/fleckenstein-falenderon-palmer-reforma-zgjedhore-mund-te-behet-edhe-me-opoziten-e-re/20%Monthly2019-04-10 14:17
https://americaneye.al/profil-misteri-i-10-milioneve-qe-mori-me-vete-admir-murataj/20%Monthly2019-04-10 14:14
https://americaneye.al/e-vrau-policia-apo-e-vrane-shoket-dyshimet-e-deputetit-sterkaj-per-grabitjen-ne-rinas/20%Monthly2019-04-10 14:05
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-renea-rrethon-fshatin-dritas-dyshohet-se-fshihen-autoret/20%Monthly2019-04-10 14:04
https://americaneye.al/pamjet-e-reja-si-hyne-grabitesit-ne-pisten-e-rinasit-per-60-sekonda/20%Monthly2019-04-10 13:58
https://americaneye.al/ne-france-nuk-kane-dyshime-pogba-kalon-te-reali-marreveshje-e-arritur/20%Monthly2019-04-10 13:44
https://americaneye.al/negociohet-edhe-per-50-mije-euro-ja-kur-zyrtarizohet-edi-reja/20%Monthly2019-04-10 13:37
https://americaneye.al/ne-manastirin-italian-ku-populistet-po-trajnohen-nga-steve-banon/20%Monthly2019-04-10 13:24
https://americaneye.al/grabitja-lleshaj-dhe-bankat-akuzojne-kinezet-e-rinasit/20%Monthly2019-04-10 13:21
https://americaneye.al/skandali-me-kompanine-aleat-le-qytetaret-ne-pritje-per-pasaportat/20%Monthly2019-04-10 13:13
https://americaneye.al/basha-i-pergjigjet-palmerit-doti-vendosim-vete-gjerat-ne-vend/20%Monthly2019-04-10 13:02
https://americaneye.al/basha-kur-grabitet-me-arme-avioni-kupton-se-ne-cfare-niveli-eshte-katandisur-siguria/20%Monthly2019-04-10 12:45
https://americaneye.al/a-jane-keto-te-pasmet-me-seksi-ne-planet-foto/20%Monthly2019-04-10 12:41
https://americaneye.al/jo-vetem-valixhet-ne-te-ardhmen-para-fluturimit-do-te-peshohen-edhe-udhetaret/20%Monthly2019-04-10 12:20
https://americaneye.al/zbardhet-pas-46-vitesh-vrasja-e-dy-vajzave-19-vjecare-arrestohet-80-vjecari/20%Monthly2019-04-10 12:06
https://americaneye.al/netanyahu-shpall-fitoren-do-te-jem-kryeminister-i-gjithe-izraeliteve/20%Monthly2019-04-10 11:39
https://americaneye.al/si-u-arratis-murataj-nga-trikalla-me-nje-grup-shqiptaresh/20%Monthly2019-04-10 11:39
https://americaneye.al/vellai-i-admir-muratajt-shoket-e-braktisen-ne-rruge-do-ti-gjej-se-kush-jane/20%Monthly2019-04-10 11:13
https://americaneye.al/nga-rruga-te-barku-i-avionit-si-u-sofistikuan-grabitjet-e-bankave-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-10 11:06
https://americaneye.al/shpjegimi-pse-bankat-i-transportojne-parate-jashte/20%Monthly2019-04-10 10:48
https://americaneye.al/10-grabitjet-me-te-pabesueshme-ne-histori/20%Monthly2019-04-10 10:35
https://americaneye.al/mire-se-vini-ne-gadheim-fshati-i-vogel-qe-po-pergatitet-te-behet-qendra-e-re-e-be-se/20%Monthly2019-04-10 10:21
https://americaneye.al/foto-ky-eshte-furgoni-me-te-cilin-u-be-super-grabitja-ne-rinas/20%Monthly2019-04-10 09:58
https://americaneye.al/me-15-emra-e-17-milione-euro-te-grabitura-kush-ishte-admir-murataj/20%Monthly2019-04-10 10:12
https://americaneye.al/grabitja-ne-aeroport-meta-rama-dhe-ruci-udhetuan-dje-nga-rinasi/20%Monthly2019-04-10 09:33
https://americaneye.al/ne-vilen-luksoze-te-admir-murataj-ne-preze-foto/20%Monthly2019-04-10 09:27
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-austria-airlines-merr-vendim-per-transfertat-e-parave/20%Monthly2019-04-10 09:23
https://americaneye.al/gruaja-e-admir-muratajt-e-konfirmon-eshte-bashkeshorti-im/20%Monthly2019-04-10 09:20
https://americaneye.al/receta-e-dr-oz-lidhje-te-forta-familjare-per-shendetin-e-zemres-dhe-disa-keshilla/20%Monthly2019-04-10 08:37
https://americaneye.al/gattuso-nuk-bind-milan-ne-tratativa-me-pochettinon/20%Monthly2019-04-10 08:34
https://americaneye.al/shoqerohet-ne-polici-gruaja-e-admir-murataj-flet-vellai-i-tij/20%Monthly2019-04-10 08:07
https://americaneye.al/500-mije-euro-kokaine-ne-makine-ne-pranga-2-shqiptare/20%Monthly2019-04-10 07:37
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-10-prill-2019/20%Monthly2019-04-09 21:22
https://americaneye.al/zgjati-5-minuta-grabitesit-vepruan-pasi-nga-avioni-zbriti-presidenti-meta/20%Monthly2019-04-09 21:14
https://americaneye.al/identifikohet-grabitesi-i-vrare-ne-rinas-arrestohet-nje-nga-shoket-i-plagosur/20%Monthly2019-04-09 21:18
https://americaneye.al/po-tregove-te-vrame-flet-deshmitari/20%Monthly2019-04-09 20:34
https://americaneye.al/brun-me-mjeker-dhe-me-maske-te-dhena-te-reja-per-grabitesin-e-vrare/20%Monthly2019-04-09 21:20
https://americaneye.al/grabitesit-me-disipline-ushtarake-hetimet-te-krimet-e-renda-pergjegjesi-i-sigurise-ne-polici/20%Monthly2019-04-09 21:18
https://americaneye.al/llalla-ishte-pasagjer-ne-avionin-ku-u-grabiten-parate/20%Monthly2019-04-09 21:19
https://americaneye.al/icardi-pergatit-ikjen-nga-milano-nisin-kontaktet-me-spanjollet-me-bazen-e-70-milione-eurove/20%Monthly2019-04-09 19:13
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-balluku-sistemi-i-sigurise-ka-rene-perseri/20%Monthly2019-04-09 18:58
https://americaneye.al/palmer-te-korruptuarit-te-kene-frike-aplikojme-cdo-mjet-kunder-korrupsionit-edhe-heqjen-e-vizave/20%Monthly2019-04-10 09:32
https://americaneye.al/pamjet-e-papublikuara-grabitesit-me-arme-ne-shkallet-e-avionit/20%Monthly2019-04-09 21:16
https://americaneye.al/takimi-me-palmer-meta-vendi-ne-situate-te-veshtire-politike/20%Monthly2019-04-09 17:55
https://americaneye.al/levizja-vetevendosje-tani-edhe-ne-shqiperi-zaimi-projekti-afatgjate-kishim-shume-kerkesa/20%Monthly2019-04-09 17:46
https://americaneye.al/calja-konfirmohet-kampion-europe-ne-shtytje/20%Monthly2019-04-09 17:39
https://americaneye.al/rita-ora-shkon-ne-kosove-me-nje-mision-te-vecante/20%Monthly2019-04-09 17:35
https://americaneye.al/shkencetaret-gjejne-nje-menyre-per-te-forcuar-kujtesen-tek-te-moshuarit/20%Monthly2019-04-09 17:34
https://americaneye.al/morgu-i-tiranes-mbushet-me-familjare-grabitesi-i-vrare-ende-pa-identitet/20%Monthly2019-04-09 17:14
https://americaneye.al/foto-lajm-grabitesi-i-vrare-me-antiplumb-dhe-pranga/20%Monthly2019-04-09 17:04
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-4-te-arrestuar-40-te-shoqeruar-zbulohet-nje-furgon-me-arme/20%Monthly2019-04-09 21:16
https://americaneye.al/uebsajtet-me-te-vizituara-ne-bote/20%Monthly2019-04-09 15:56
https://americaneye.al/disa-menyra-shkencore-per-te-ngadalesuar-plakjen/20%Monthly2019-04-09 15:40
https://americaneye.al/houtong-qyteti-i-shnderruar-ne-meken-e-maceve/20%Monthly2019-04-09 15:37
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-policia-jep-detaje-u-vra-nje-nga-autoret/20%Monthly2019-04-09 21:16
https://americaneye.al/kryemadhi-pas-takimit-me-palmer-hallet-tona-i-zgjidhim-vete/20%Monthly2019-04-09 14:32
https://americaneye.al/basha-pas-takimit-me-palmer-perkushtim-i-perbashket-per-shtetin-e-se-drejtes/20%Monthly2019-04-09 14:28
https://americaneye.al/me-shume-se-cudi-gruaja-jetoi-99-vite-me-te-gjitha-organet-mbrapsht/20%Monthly2019-04-09 14:23
https://americaneye.al/sarri-100-mln-euro-jane-shume-pak-per-hazard-por-nuk-e-mbajme-dot-me-force/20%Monthly2019-04-09 14:22
https://americaneye.al/cfare-skene-ish-e-dashura-i-nderpret-dasmen-shkon-e-veshur-si-nuse-video/20%Monthly2019-04-09 13:59
https://americaneye.al/balluku-ne-forumin-energy-transition-dialogue-ne-berlin-fokus-burimet-e-rinovueshme-dhe-siguria-energjetike/20%Monthly2019-04-09 13:31
https://americaneye.al/bregu-nuk-ka-ecje-perpara-pa-investuar-ne-arsim/20%Monthly2019-04-09 13:28
https://americaneye.al/gega-shqiptaret-paragjykojne-shpresoj-qe-tirana-te-jete-ne-elite/20%Monthly2019-04-09 13:19
https://americaneye.al/anketa-michael-jordan-i-miri-i-te-gjitha-koherave-ne-nba/20%Monthly2019-04-09 13:09
https://americaneye.al/nuk-ndalen-dezertimet-ne-radhet-e-opozites-edhe-dy-te-tjere-duan-mandatin/20%Monthly2019-04-09 13:04
https://americaneye.al/trump-kercenon-be-me-tarifa-te-reja/20%Monthly2019-04-09 12:56
https://americaneye.al/pasojat-e-renda-te-nje-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2019-04-09 12:45
https://americaneye.al/500-vjet-pa-leonardo-da-vincin-dhe-9-thenie-per-jeten-nga-gjeniu/20%Monthly2019-04-09 12:41
https://americaneye.al/shqiptaret-jane-gjakpires-haradinaj-shkarkon-ministrin/20%Monthly2019-04-09 12:49
https://americaneye.al/turistet-e-lyejne-me-boje-te-kuqe-majmuni-perjashtohet-nga-fisi/20%Monthly2019-04-09 12:16
https://americaneye.al/cakaj-merr-vendimin-tjeter-dorezoni-pasaportat-diplomatike/20%Monthly2019-04-09 12:10
https://americaneye.al/psikologji-cfare-ndodh-nese-i-ngul-syte-tjetrit-per-10-minuta/20%Monthly2019-04-09 12:07
https://americaneye.al/vazhdojne-rrjedhjet-nga-opozita-dy-demokrate-te-tjere-marrin-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-04-09 11:24
https://americaneye.al/komisar-artan-cuku-shpallet-deshmor-i-atdheut-foto/20%Monthly2019-04-09 11:22
https://americaneye.al/shqiptaret-ne-politiken-e-evropes/20%Monthly2019-04-09 14:31
https://americaneye.al/mesazhet-e-uashingtonit-shqiperia-ka-qeveri-legjitime-opozita-te-hyje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-09 11:25
https://americaneye.al/ndikimi-rus-palmer-shqiperia-target-i-veshtire-per-kremlinin/20%Monthly2019-04-09 13:05
https://americaneye.al/a-ndikoi-lobimi-i-pd-ne-shba-per-ambasadoren-e-re-palmer-ceshtje-ne-hetim/20%Monthly2019-04-09 12:46
https://americaneye.al/ambasadori-italian-kriza-politike-frenon-investitoret/20%Monthly2019-04-09 12:09
https://americaneye.al/frymezuese-70-vjecari-pa-kembe-mbjell-17-mije-peme-ne-19-vjet/20%Monthly2019-04-09 10:08
https://americaneye.al/komuniteti-francez-ne-mbeshtetje-te-familjes-shqiptare/20%Monthly2019-04-09 10:07
https://americaneye.al/vizita-e-palmer-moment-kyc-per-zgjidhjen-e-te-ardhmes-demokratike-te-vendit/20%Monthly2019-04-09 10:32
https://americaneye.al/285-mije-te-rinj-duan-te-emigrojne-friedrich-ebert-ne-shqiperi-norma-me-e-larte-ne-rajon/20%Monthly2019-04-09 09:56
https://americaneye.al/gaz-lotsjelles-ndaj-banoreve-te-bregu-i-lumit-7-perfundojne-ne-spital/20%Monthly2019-04-09 09:41
https://americaneye.al/cfare-pritet-nga-zgjedhjet-ne-izrael/20%Monthly2019-04-09 09:37
https://americaneye.al/paris-9-prill-1961-vdekja-e-mbretit-zog-ne-kujtimet-e-te-afermve-foto-te-rralla/20%Monthly2019-04-09 09:25
https://americaneye.al/nje-dite-ne-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-06-13 22:49
https://americaneye.al/gabimi-i-rende-con-pas-hekurave-vellane-e-ish-drejtorit-te-transportit-rrugor/20%Monthly2019-04-09 08:56
https://americaneye.al/inter-sondazh-per-conten-por-duhen-10-milione-euro/20%Monthly2019-04-09 13:07
https://americaneye.al/kokaine-me-vlere-600-mije-euro-ne-pranga-37-vjecari-shqiptar-emri/20%Monthly2019-04-09 08:44
https://americaneye.al/shkarkohet-per-korrupsion-revoltohet-prokurori-i-sarandes-mbaje-mend-po-nuk-te-futa-ne-burg/20%Monthly2019-04-09 08:39
https://americaneye.al/goditje-kunder-mafias-shqiptare/20%Monthly2019-04-09 08:35
https://americaneye.al/si-te-joshni-bazuar-ne-shenjen-tuaj-te-horoskopit/20%Monthly2019-04-09 08:22
https://americaneye.al/perandoria-e-shenjte-romake-ndikimi-i-saj-vazhdon-edhe-sot/20%Monthly2019-04-09 08:11
https://americaneye.al/shqiperia-se-shpejti-me-tre-helikoptere-black-hawk-nga-shba/20%Monthly2019-04-09 08:41
https://americaneye.al/njihuni-me-10-shqiponjat-me-te-medha-ne-bote/20%Monthly2019-04-09 07:33
https://americaneye.al/shkarkohet-kryetari-i-gjykates-se-apelit-te-krimeve-te-renda/20%Monthly2019-04-09 07:15
https://americaneye.al/do-performoje-vetem-2-kenge-ne-eurovision-shifra-marramendese-qe-do-paguhet-madonna/20%Monthly2019-04-09 06:49
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-9-prill-2019/20%Monthly2019-04-08 22:06
https://americaneye.al/ermal-meta-prezanton-kusheriren-bukuroshe-italianet-cfare-hani-ju-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-08 21:44
https://americaneye.al/patozi-basha-nuk-ka-kellqe-do-i-dhuroje-rames-nje-miniere-ari/20%Monthly2019-04-08 21:36
https://americaneye.al/dridhej-ne-skene-vajza-rrefen-vace-zelen-e-panjohur-dashuria-e-saj-me-tim-ate/20%Monthly2019-04-08 21:30
https://americaneye.al/tentuan-te-perdhunonin-amerikanen-ne-petrele-deshmia-e-dy-te-rinjve-te-arrestuar/20%Monthly2019-04-08 21:23
https://americaneye.al/kesaj-i-thone-stervitje-xhemi-shehu-ngre-peshe-trajnerin-dhe-duhet-ta-shihni-qe-ta-besoni/20%Monthly2019-04-08 21:11
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-zbuloni-ckane-parashikuar-yjet-per-datat-8-14-prill/20%Monthly2019-04-08 20:51
https://americaneye.al/kesaj-shenje-horoskopi-do-i-zbulohet-lidhja-e-fshehte/20%Monthly2019-04-08 20:44
https://americaneye.al/dashuria-me-shikim-te-pare-ekziston-flori-tregon-cfare-i-ndodhi-kur-pa-sadinen/20%Monthly2019-04-08 20:32
https://americaneye.al/pirro-cako-rrefen-amanetin-qe-i-la-babai-gaqo-cako/20%Monthly2019-04-08 20:28
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-ish-deputeti-i-partise-demokratike/20%Monthly2019-04-08 20:17
https://americaneye.al/rudina-hajdari-nuk-jam-e-privilegjuara-e-shba-basha-duhet-te-ike/20%Monthly2019-04-09 09:38
https://americaneye.al/trump-garda-revolucionare-islamike-organizate-terroriste/20%Monthly2019-04-08 19:45
https://americaneye.al/djegia-e-mandateve-rudina-hajdari-kunder-pd-atentat-ndaj-demokracise/20%Monthly2019-04-08 19:20
https://americaneye.al/gafa-dhe-mosperputhje-me-sistemin-var-arbitrat-italiane-ne-krize/20%Monthly2019-04-08 19:17
https://americaneye.al/balla-ka-nje-fryme-pozitive-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-04-08 19:13
https://americaneye.al/ne-angli-te-bindur-conte-te-interi-se-bashku-me-sulmuesin-e-united/20%Monthly2019-04-08 18:52
https://americaneye.al/zeri-i-amerikes-palmer-ua-ka-dhene-porosite-me-telefon-qe-ne-shkurt-bashes-e-kryemadhit/20%Monthly2019-04-08 18:45
https://americaneye.al/edi-rama-nje-pergjigje-per-elez-biberajn/20%Monthly2019-04-08 19:59
https://americaneye.al/ministri-serb-shqiperia-e-madhe-eshte-krijuar-tashme/20%Monthly2019-04-08 17:30
https://americaneye.al/roberto-palomar-messi-celesi-i-sukseseve-te-barcelones/20%Monthly2019-04-08 17:24
https://americaneye.al/sekuestrohen-droge-arme-municione-dhe-nje-mjet-i-blinduar-4-ne-pranga/20%Monthly2019-04-08 17:05
https://americaneye.al/rama-pas-takimit-me-palmer-bashkebisedimi-na-gjeti-ne-dakordesi-te-plote/20%Monthly2019-04-08 16:45
https://americaneye.al/nacionalistet-krijojne-aleancen-e-tyre-europiane/20%Monthly2019-04-08 16:19
https://americaneye.al/serie-a-6-skuadra-per-dy-vende-qe-vlejne-championsin/20%Monthly2019-04-08 16:17
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-dini-kur-aplikoni-kremin-e-diellit-ne-fytyre/20%Monthly2019-04-08 16:13
https://americaneye.al/holanda-nuk-ka-shans-qe-shqiptaret-te-marrin-azil/20%Monthly2019-04-08 15:59
https://americaneye.al/kreu-i-ildkpi-ganaj-mbi-20-deputete-fshehen-pasurite/20%Monthly2019-04-08 15:35
https://americaneye.al/pse-eshte-e-kote-te-gatuajme-me-vaj-ulliri/20%Monthly2019-04-08 15:31
https://americaneye.al/keto-jane-20-keshtjellat-me-te-vjetra-dhe-me-te-bukura-ne-bote-foto/20%Monthly2019-08-07 12:33
https://americaneye.al/ataturku-zhvendoset-ne-kohe-rekord-aeroporti-i-ri-i-stambollit-do-jete-me-i-madhi-ne-bote/20%Monthly2019-04-08 15:04
https://americaneye.al/brexit-loja-e-shtate-gabimeve/20%Monthly2019-04-08 14:54
https://americaneye.al/ballkani-eshte-kryeqyteti-i-islamofobise-ne-bote/20%Monthly2019-04-08 14:41
https://americaneye.al/champions-i-eshte-ende-nje-mision-i-mundur-5-arsye-pse-milan-beson/20%Monthly2019-04-08 14:31
https://americaneye.al/berisha-i-jep-zemer-bashes-kur-te-fitosh-zgjedhjet-do-te-te-kerkojne-ndjese/20%Monthly2019-04-08 20:06
https://americaneye.al/vetevendosje-tashme-edhe-ne-shqiperi-kerkon-regjistrim-ne-gjykaten-e-tiranes/20%Monthly2019-04-08 13:57
https://americaneye.al/holanda-mesazh-shqiptareve-mos-provoni-te-udhetoni-me-kamione/20%Monthly2019-04-08 13:48
https://americaneye.al/trajneri-i-ri-i-kombetares-mediat-italiane-duka-dhe-reja-arrijne-marreveshjen/20%Monthly2019-04-08 13:44
https://americaneye.al/vrau-gruan-dhe-kunaten-gjykata-refuzon-prinderit-e-autorit/20%Monthly2019-04-08 13:36
https://americaneye.al/grabitet-me-arme-banesa-e-biznesmenit/20%Monthly2019-04-08 13:34
https://americaneye.al/mourinho-do-italine-roma-opsioni-me-i-mundshem/20%Monthly2019-04-08 13:26
https://americaneye.al/si-u-be-shqiponja-simbol-kombetar-i-amerikes/20%Monthly2019-04-08 13:02
https://americaneye.al/vrasja-e-shqiponjes-autoritetet-ofrojne-6-mije-per-koken-e-autorit/20%Monthly2019-04-08 12:58
https://americaneye.al/linje-e-re-e-tensionit-te-mesem-ne-autostraden-lac-mamurras-balluku-investimi-mbeshtet-zhvillimin-e-zones/20%Monthly2019-04-08 12:49
https://americaneye.al/anti-emigranti-salvini-ben-shqiponjen-ne-verona/20%Monthly2019-04-08 12:46
https://americaneye.al/70-mije-leke-gjobe-per-luciano-bocin-ish-deputeti-denohet-per-shpifje/20%Monthly2019-04-08 12:40
https://americaneye.al/penalltia-e-cuditshme-qe-po-ben-xhiron-e-internetit-video/20%Monthly2019-04-08 12:30
https://americaneye.al/nena-shet-femijen-per-2500-dollare-te-njejtin-plan-kishte-edhe-per-dy-te-tjeret/20%Monthly2019-04-08 12:21
https://americaneye.al/prokuroria-kerkon-18-vite-burg-per-balilin/20%Monthly2019-04-08 12:12
https://americaneye.al/realizoi-nje-perle-ndaj-baselit-sadiku-ne-formacionin-e-javes-ne-zvicer/20%Monthly2019-04-08 12:07
https://americaneye.al/shifra-te-frikshme-te-mbreterve-te-golave-askush-si-messi-dhe-suarez/20%Monthly2019-04-08 11:51
https://americaneye.al/ps-kerkese-ne-kqz-per-regjistrim-ne-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Monthly2019-04-08 14:04
https://americaneye.al/meta-i-pakenaqur-me-situaten-politike-shpresoj-te-marre-nje-kthese-sa-me-shpejt/20%Monthly2019-04-08 11:38
https://americaneye.al/rama-studenteve-sic-ju-thashe-une-mbeta-protestuesi-i-fundit/20%Monthly2019-04-08 14:01
https://americaneye.al/soreca-koha-per-kompromis-qeveria-e-opozita-te-takohen-ne-mesin-e-ures/20%Monthly2019-04-08 11:20
https://americaneye.al/toka-e-te-pavdekshmeve-si-dhe-cfare-hane-japonezet-populli-me-jetegjate-ne-bote/20%Monthly2019-04-08 11:04
https://americaneye.al/athina-dhe-rreziku-i-nje-qyteti-te-tere-te-dhene-me-qira/20%Monthly2019-04-08 12:33
https://americaneye.al/shqiperia-si-anglia-tani-me-targa-te-personalizuara-ja-sa-kushton-007-ta/20%Monthly2019-04-08 10:44
https://americaneye.al/studimi-nga-oksfordi-asnje-lidhje-mes-qendrimit-ne-ekran-dhe-shendetit-mendor-te-adoleshentet/20%Monthly2019-04-08 10:27
https://americaneye.al/basha-mbledh-ish-grupin-parlamentar-jemi-de-facto-shumice/20%Monthly2019-04-08 10:22
https://americaneye.al/si-trajnohen-ne-timon-agjentet-e-sherbimit-sekret-amerikan/20%Monthly2019-04-08 10:20
https://americaneye.al/qytetet-lundrues-do-te-na-shpetojne-nga-ndryshimet-klimatike-foto/20%Monthly2019-04-08 10:07
https://americaneye.al/pakti-per-universitetin-rama-vendet-e-punes-ne-administrate-jane-per-ekselentet/20%Monthly2019-04-08 09:41
https://americaneye.al/droge-dhe-klandestine-nga-shqiperia-drejt-italise-cmontohen-dy-banda-shqiptare/20%Monthly2019-04-08 09:38
https://americaneye.al/beni-qe-ecte-vete-ne-amerike-fitova-cmim-si-pjatalares/20%Monthly2019-04-08 09:36
https://americaneye.al/shtyhet-per-te-gjashten-here-seanca-ndaj-shullazit/20%Monthly2019-04-08 09:26
https://americaneye.al/paguhen-me-pak-por-shqiptare-punojne-gati-200-ore-ne-vit-me-shume-sesa-europianet-pervec-shtetit/20%Monthly2019-04-08 09:00
https://americaneye.al/blerja-e-nje-apartamenti-tirana-me-e-shtrenjta-ne-bote/20%Monthly2019-04-08 08:59
https://americaneye.al/jep-doreheqje-sekretarja-amerikane-e-sigurise-kombetare/20%Monthly2019-04-08 08:41
https://americaneye.al/61-vjece-dhe-lind-nje-vajze-per-djalin-e-saj-homoseksual/20%Monthly2019-04-08 08:36
https://americaneye.al/a-mos-po-krijohet-nje-bande-e-vajzave-shqiptare-ne-muziken-boterore/20%Monthly2019-04-08 08:29
https://americaneye.al/karteli-i-modes-gruaja-dhe-vajza-e-el-chapo-s-ne-lufte/20%Monthly2019-04-08 08:20
https://americaneye.al/a-do-te-aneksoje-netanjahu-edhe-bregun-perendimor-te-jordanit/20%Monthly2019-04-08 07:56
https://americaneye.al/partia-e-erdogan-kerkon-rinumerim-te-plote-te-votave-ne-stamboll/20%Monthly2019-04-08 07:45
https://americaneye.al/eliksiri-i-perjetesise-zbulohet-ne-vazot-2000-vjecare/20%Monthly2019-04-08 07:41
https://americaneye.al/zjarri-dogji-prinderit-e-4-femijeve-gjyshi-tregon-tmerrin/20%Monthly2019-04-08 07:36
https://americaneye.al/tragjedi-ne-nje-familje-ne-puke/20%Monthly2019-04-08 07:16
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-8-prill-2019/20%Monthly2019-04-07 21:26
https://americaneye.al/cfare-iu-irriton-me-teper-sipas-shenjave-te-horoskopit/20%Monthly2019-04-07 20:06
https://americaneye.al/jeta-ne-kryeqytetin-boteror-te-rrufeve-foto/20%Monthly2019-04-07 19:45
https://americaneye.al/keto-makinat-super-te-shtrenjta-por-te-cuditshme-qe-nuk-do-te-shiten-kurre-foto/20%Monthly2019-04-07 19:23
https://americaneye.al/inteligjenca-artificiale-mbjell-borzilokun-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2019-04-07 18:52
https://americaneye.al/shifrat-e-frikshme-te-moise-kean-gol-ne-cdo-dy-gjuajtje-ne-porte/20%Monthly2019-04-07 18:29
https://americaneye.al/video-bebe-rexha-flet-shqip-ne-emisionin-e-famshem-britanik/20%Monthly2019-04-07 18:12
https://americaneye.al/netanyahu-do-te-aneksoj-vendbanimet-hebraike-ne-bregun-perendimor/20%Monthly2019-04-07 17:47
https://americaneye.al/perendimi-i-tsipras/20%Monthly2019-04-07 17:22
https://americaneye.al/sistemi-presidencial-qeverises-amerikan-roli-dhe-pushtetet-e-presidentit/20%Monthly2019-04-07 17:04
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-belgjike-dhe-parlamentin-europian-5-shqiptare-ne-gare/20%Monthly2019-04-07 16:37
https://americaneye.al/kurthi-serb-per-tiranen/20%Monthly2019-04-07 16:06
https://americaneye.al/intervista-e-papublikuar-audio-e-faik-konices-dhene-ne-shba-kunder-pushtimit-fashist/20%Monthly2019-04-07 16:03
https://americaneye.al/brukseli-djegia-e-mandateve-pengon-funksionimin-e-demokracise/20%Monthly2019-04-07 15:58
https://americaneye.al/cfare-mendoi-eli-fara-kur-pa-per-here-te-pare-aurela-gacen-duke-bere-pompa-ne-skene/20%Monthly2019-04-07 15:27
https://americaneye.al/eli-fara-kam-qene-nuse-e-turpshme-nuk-haja-as-buke/20%Monthly2019-04-07 15:25
https://americaneye.al/100-gola-ne-29-ndeshje-ajaksi-eshte-nje-makineri-qe-tremb-juven/20%Monthly2019-04-07 15:17
https://americaneye.al/obama-demokratet-po-pushkatojne-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-04-07 15:00
https://americaneye.al/anxhela-peristeri-rrefen-propozimin-e-pacipe-qe-mori-nga-nje-dhender/20%Monthly2019-04-07 14:47
https://americaneye.al/hetimet-per-vrasjen-e-vellezerve-bilali-gjurme-gishtash-ne-makinen-qe-u-perdor-nga-autoret/20%Monthly2019-04-07 14:00
https://americaneye.al/djali-iu-ul-prinderve-ne-gjunje-dhe-i-kerkoi-te-mos-e-linin-motren-ne-jetimore/20%Monthly2019-04-07 13:57
https://americaneye.al/anxhela-peristeri-pranon-ne-greqi-kam-kenduar-edhe-me-recipeta-ne-skene/20%Monthly2019-04-07 13:47
https://americaneye.al/kriza-politike-hyn-ne-loje-diplomacia-amerikane-zbardhet-agjenda-e-mathew-palmer/20%Monthly2019-04-08 08:43
https://americaneye.al/gjuetari-pa-leje-vritet-nga-elefanti-pastaj-behet-ushqim-per-luanet/20%Monthly2019-04-07 13:17
https://americaneye.al/gatuzo-ka-vendosur-te-veteshkarkohet/20%Monthly2019-04-07 13:09
https://americaneye.al/10-filmat-qe-duhen-pare-gjate-muajit-prill-foto/20%Monthly2019-04-07 13:01
https://americaneye.al/7-kompanite-me-fitimprurese-ne-bote-arabet-zbresin-apple-nga-froni/20%Monthly2019-04-07 13:04
https://americaneye.al/si-e-ofendoi-diego-costa-gjyqtarin-dhe-keshilla-e-pique/20%Monthly2019-04-07 12:11
https://americaneye.al/shba-do-klasifikojne-si-organizate-terroriste-garden-revolucionare-te-iranit/20%Monthly2019-04-07 12:08
https://americaneye.al/sup-me-sup-partite-e-djathta-populiste-duan-te-bashkohen/20%Monthly2019-04-07 12:05
https://americaneye.al/zarfi-qe-po-trondit-malin-e-zi-protesta-kunder-gjukanovicit-ne-podgorice/20%Monthly2019-04-07 11:58
https://americaneye.al/me-afer-se-kurre-me-diellin-sonda-e-nasa-s-mbijeton-ne-1300c/20%Monthly2019-04-07 11:38
https://americaneye.al/basketboll-teuta-prek-historine-arrin-finalen-e-liges-ballkanike/20%Monthly2019-04-07 11:33
https://americaneye.al/basha-shpall-veten-kryeminister-une-vij-nga-mazhoranca-e-re-do-shkaterroj-oligarket/20%Monthly2019-04-07 11:27
https://americaneye.al/nje-leter-e-mbretit-zog-drejtuar-kombeve-te-bashkuara-kunder-pushtimit-fashist/20%Monthly2019-04-07 11:22
https://americaneye.al/bebe-rexha-flet-per-anen-e-erret-te-muzikes-kisha-ankth-nuk-dilja-nga-shtepia/20%Monthly2019-04-07 11:15
https://americaneye.al/cfare-jane-orat-ne-mitologjine-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 09:36
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-e-bene-madheshtore-perandorine-romake/20%Monthly2019-04-07 10:34
https://americaneye.al/gjerat-qe-nje-mashkull-nuk-do-ia-tregoje-kurre-nje-gruaje/20%Monthly2019-04-07 10:11
https://americaneye.al/shitet-diamanti-i-rralle-88-karat-dhe-oval-e-blen-nje-japonez-per-11-mln-dollare/20%Monthly2019-04-07 09:47
https://americaneye.al/keto-jane-7-superbarerat-qe-i-pastrojne-veshkat/20%Monthly2019-04-07 09:31
https://americaneye.al/meta-nga-durresi-normaliteti-kushtetues-mund-te-arrihet-me-dialog/20%Monthly2019-04-07 13:58
https://americaneye.al/trump-vendimin-per-golanin-e-mora-pas-nje-leksioni-te-shkurter-historie/20%Monthly2019-04-07 08:30
https://americaneye.al/princi-william-behet-agjent-sekret-eksperience-qe-te-ben-me-te-perulur/20%Monthly2019-04-07 08:29
https://americaneye.al/kalifati-umajad-sa-e-madhe-ishte-perandoria-islame/20%Monthly2019-04-07 08:21
https://americaneye.al/rukola-bima-e-shendetit/20%Monthly2019-04-07 07:09
https://americaneye.al/may-mesazh-laburisteve-miratojme-marreveshjen-ose-brexit-anulohet/20%Monthly2019-04-07 07:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-7-prill-2019/20%Monthly2019-04-06 21:59
https://americaneye.al/nuk-i-shkonte-askush-per-ta-vizituar-ne-spital-infermierja-bireson-vogelushen/20%Monthly2019-04-06 21:35
https://americaneye.al/doreheqja-e-churchilli-it-leksioni-qe-mori-nga-nje-taksist/20%Monthly2019-04-06 21:12
https://americaneye.al/vjehrra-detektive-zbulon-tradhtine-e-nuses-djali-u-lutet-prinderve-qe-te-rikthehet-me-ish-gruan/20%Monthly2019-04-06 20:37
https://americaneye.al/ballkani-perendimor-ne-daren-e-protestave/20%Monthly2019-04-06 20:35
https://americaneye.al/veliaj-kur-e-kuptova-se-ajola-ishte-e-duhura-cmenduria-me-e-madhe-qe-kam-bere-per-te/20%Monthly2019-04-06 20:26
https://americaneye.al/brukseli-shqetesohet-nga-urinimi-i-tepert-i-manneken-pis/20%Monthly2019-04-06 20:24
https://americaneye.al/fitore-e-pjesshme-per-gjahtaren-e-korrupsionit/20%Monthly2019-04-06 19:54
https://americaneye.al/studiuesi-gjerman-hitleri-perdori-70-lloje-droge-gjate-jetes/20%Monthly2019-04-06 19:28
https://americaneye.al/vangjush-dako-terhiqet-nga-rikandidimi-ne-garen-per-bashkine-e-durresit/20%Monthly2019-04-06 19:23
https://americaneye.al/si-zbulohet-modifikimi-i-makinave-nga-kontrabandistet/20%Monthly2019-04-06 19:08
https://americaneye.al/luftetari-ben-bis-ndaj-partizanit-tirana-zhytet-ne-renditje/20%Monthly2019-04-06 18:53
https://americaneye.al/perseri-kean-per-juven-inter-ka-ne-dore-fatin-e-milanit/20%Monthly2019-04-06 18:02
https://americaneye.al/brukseli-shqiperia-rezultate-te-prekshme-djegia-e-mandateve-minon-progresin/20%Monthly2019-04-06 17:52
https://americaneye.al/cdo-vit-24-mije-te-rinj-aplikojne-per-te-studiuar-jashte-vendit/20%Monthly2019-04-06 17:49
https://americaneye.al/a-do-e-prishe-konkurrencen-illyrian-guard-zv-ministri-do-rregullojme-tregun/20%Monthly2019-04-06 17:32
https://americaneye.al/gazetari-i-kronikes-dy-grupe-ne-tirane-vendosin-gjoba-1-milion-euro-nga-burgu/20%Monthly2019-04-06 17:27
https://americaneye.al/ishte-inaktiv-ne-pankine-kukesi-shkarkon-trajnerin-ndreu/20%Monthly2019-04-06 17:25
https://americaneye.al/ndryshimi-i-sistemit-zgjedhor-patozi-mesazh-politikes-nuk-eshte-sport-i-lehte/20%Monthly2019-04-06 17:09
https://americaneye.al/vetting-ne-pd-nga-britaniket-demokratet-publikojne-skemen-e-perzgjedhjes-se-kandidateve/20%Monthly2019-04-06 16:59
https://americaneye.al/pas-hajdarit-moore-takohet-dhe-me-berishen-zbardhen-detajet-e-takimit/20%Monthly2019-04-06 16:55
https://americaneye.al/siguria-ne-rruge-be-nuk-arrin-dot-objektivat/20%Monthly2019-04-06 16:54
https://americaneye.al/duhani-dhe-alkooli-me-shume-eshte-ushqimi-qe-po-na-vret-cdo-dite/20%Monthly2019-04-06 16:47
https://americaneye.al/benzema-shpeton-realin-vershellima-per-bale/20%Monthly2019-04-06 16:17
https://americaneye.al/laci-me-5-yje-ndaj-teutes-kukesi-heq-dore-nga-lufta-per-titullin/20%Monthly2019-04-06 16:08
https://americaneye.al/erdogani-zemeron-shba-ne-blen-sistemin-mbrojtes-raketor-rus/20%Monthly2019-04-06 16:04
https://americaneye.al/meshkuj-hajdeni-gruaja-me-e-bukur-ne-bote-kerkon-burre/20%Monthly2019-04-06 15:51
https://americaneye.al/operacion-per-zbulimin-e-municioneve-ne-elbasan-gjenden-100-predha-artilerie/20%Monthly2019-04-06 15:36
https://americaneye.al/aeroporti-i-kukesit-balluku-reagon-ndaj-akuzave-te-pd-se-balta-e-perditshme-per-24-muaj-do-jete-gati/20%Monthly2019-04-06 15:25
https://americaneye.al/video-nje-shetitje-ne-alpet-me-te-bukura-te-europes/20%Monthly2019-04-06 15:22
https://americaneye.al/kursi-i-ri-i-euros-stabilizohet-ne-kuoten-e-125-lekeve/20%Monthly2019-04-06 15:15
https://americaneye.al/mbyllet-bordi-i-etikes-se-google/20%Monthly2019-04-06 15:04
https://americaneye.al/dragonjte-ne-rrezik-autoritetet-te-mbyllet-ishulli-per-vizitoret/20%Monthly2019-04-06 14:47
https://americaneye.al/aty-ku-u-shkrua-dokumenti-i-pare-i-gjuhes-tone/20%Monthly2019-04-06 14:27
https://americaneye.al/presidenti-trump-shkon-ne-kufi-inspekton-murin-me-meksiken/20%Monthly2019-04-06 14:12
https://americaneye.al/roth-ka-rene-interesi-strategjik-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-04-06 20:33
https://americaneye.al/ultimatumi-i-shoqates-se-transportit-rrugor-pasoje-e-konflikteve-te-brendshme-dhe-mospermbushjes-se-kritereve-ligjore/20%Monthly2019-04-06 13:17
https://americaneye.al/detajet-e-aeroportit-te-kukesit-do-ndertohet-nga-fillimi-pista-do-zgjatet-ndertesat-do-behen-te-reja/20%Monthly2019-04-06 13:15
https://americaneye.al/asgje-tjeter-nuk-ka-rendesi-tahiri-rremben-mikrofonin-dhe-e-djeg-ne-bllok-video/20%Monthly2019-04-06 13:09
https://americaneye.al/surpriza-e-werder-bremen-nxenesit-shqiptare-vizite-speciale-rashices/20%Monthly2019-04-06 13:05
https://americaneye.al/rusia-shfaq-dhembet-pergatitje-spektakolare-per-paraden-e-v-day-foto/20%Monthly2019-04-06 12:58
https://americaneye.al/arkeologji-zbulohet-anija-me-e-vjeter-ne-ujerat-holandeze/20%Monthly2019-04-06 12:50
https://americaneye.al/fshf-kerkon-serish-trajner-italian-per-kombetaren-duka-dreke-me-zaccheronin/20%Monthly2019-04-06 12:40
https://americaneye.al/kam-folur-gjate-me-duken-de-biasi-njeh-trajnerin-e-kombetares-do-te-jete-italian/20%Monthly2019-04-06 12:34
https://americaneye.al/nis-me-afrimin-e-contes-dhe-largimin-e-icardit-ja-si-lind-interi-i-sezonit-te-ri/20%Monthly2019-04-06 12:09
https://americaneye.al/ligji-kur-prostitucioni-ishte-i-legalizuar-ne-shqiperi-cdo-kve-duhet/20%Monthly2019-04-06 13:19
https://americaneye.al/dita-e-zonjave-cmend-edhe-meshkujt-ne-angli-foto/20%Monthly2019-04-06 11:23
https://americaneye.al/kapitene-ana-ushtarakja-qe-ka-kryer-misione-edhe-ne-afganistan/20%Monthly2019-04-06 10:56
https://americaneye.al/kandidat-per-stolin-e-kombetares-de-biazi-takohet-me-duken/20%Monthly2019-04-06 10:45
https://americaneye.al/as-barca-dhe-as-juventusi-por-armiku-per-klopp-ky-eshte-ekipin-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-04-06 10:43
https://americaneye.al/panucci-flet-per-shkarkimin-nga-kombetarja-shqiptare-mu-be-e-pamundur/20%Monthly2019-04-06 10:36
https://americaneye.al/cili-nga-keta-femije-eshte-vajze-ja-cfare-fshihet-pas-se-vertetes/20%Monthly2019-04-06 10:10
https://americaneye.al/perleshje-ne-kufirin-grek-gaz-lotsjelles-ndaj-grave-e-femijeve-foto/20%Monthly2019-04-06 10:01
https://americaneye.al/ruci-ne-katar-heqja-e-vizave-per-shqiptaret-rendesi-per-bashkepunimin/20%Monthly2019-04-06 09:57
https://americaneye.al/zgjedhjet-presidenciale-ne-shba-joe-biden-jam-ne-prag-te-marrjes-se-vendimit/20%Monthly2019-04-06 09:46
https://americaneye.al/bashkimi-evropian-largohet-nga-pasaportat-e-britanise/20%Monthly2019-04-06 09:39
https://americaneye.al/roma-perandoria-qe-dominoi-boten-per-kater-shekuj/20%Monthly2019-04-06 08:55
https://americaneye.al/brace-prezanton-artan-lamen-te-kadastra-beteja-do-te-vazhdoje/20%Monthly2019-04-06 08:44
https://americaneye.al/rusia-thote-se-ka-trajnuar-ushtaret-qe-te-perdorin-telepatine/20%Monthly2019-04-06 08:41
https://americaneye.al/suksesi-si-u-be-kompania-arabe-me-e-forte-se-google-dhe-amazon/20%Monthly2019-04-06 08:11
https://americaneye.al/lufta-per-skajin-verior-te-tokes-cnn-viziton-bazen-ushtarake-ruse-ne-arktik/20%Monthly2019-04-06 07:54
https://americaneye.al/kafeja-ka-super-ndikim-tek-ne-ja-si-na-influencon/20%Monthly2019-04-06 07:33
https://americaneye.al/gruaja-me-e-bukur-ne-bote-kerkon-burre/20%Monthly2019-06-04 20:51
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-6-prill-2019/20%Monthly2019-04-05 21:28
https://americaneye.al/nderkombetaret-me-syte-nga-opozita-e-re-zyrtari-i-dash-takon-rudina-hajdarin/20%Monthly2019-04-05 20:44
https://americaneye.al/wikileaks-julian-assange-do-te-debohet-nga-ambasada-e-ekuadorit/20%Monthly2019-04-05 20:42
https://americaneye.al/kryemadhi-nuk-ndal-sulmet-ndaj-ambasadoreve-mos-fusni-hundet-ne-punet-e-nje-shteti-ai-borchardt-te-beje-kujdes/20%Monthly2019-04-05 20:27
https://americaneye.al/veshjet-e-perdorura-nje-industri-24-miliarde-dollareshe-ne-shba/20%Monthly2019-04-05 20:25
https://americaneye.al/moisiu-meta-ka-detyre-te-zgjidhe-krizen-politike/20%Monthly2019-04-06 09:59
https://americaneye.al/gjermania-bordello-me-e-madhe-e-europes-le-point-shume-vajza-shqiptare/20%Monthly2019-04-05 19:28
https://americaneye.al/shoqerohet-ne-polici-babai-i-lionel-messit-perplasi-motorciklistin-me-makine/20%Monthly2019-04-05 19:24
https://americaneye.al/do-i-bashkohej-isis-it-arrestohet-21-vjecari-shqiptar-ne-shba/20%Monthly2019-04-05 18:56
https://americaneye.al/keto-jane-keshillat-bashkeshortore-qe-vijne-nga-nje-martese-82-vjecare/20%Monthly2019-04-05 18:40
https://americaneye.al/thaci-nuk-do-te-kete-kufij-te-bazuar-ne-vija-etnike-ne-kosove/20%Monthly2019-04-05 18:32
https://americaneye.al/nje-gote-ben-mire-per-shendetin-bie-miti-edhe-nje-pije-ne-dite-rrit-rrezikun-e-goditjes-ne-tru-studimi/20%Monthly2019-04-05 18:30
https://americaneye.al/10-armet-me-te-fuqishme-te-nato-s-kunder-rusise/20%Monthly2019-04-05 18:27
https://americaneye.al/mister-mbi-doreshkrimin-e-vetevrasjes-se-kurt-cobain/20%Monthly2019-04-05 18:11
https://americaneye.al/do-te-shembet-pallati-28-katesh-ne-golem/20%Monthly2019-04-05 17:52
https://americaneye.al/drejtoresha-per-be-ne-te-rifilloje-dialogu-nderpartiak/20%Monthly2019-04-05 17:36
https://americaneye.al/po-luanin-plas-granata-vdes-11-vjecari-plagoset-e-motra/20%Monthly2019-04-05 17:17
https://americaneye.al/divorci-e-ben-mackenzien-nje-nder-grate-me-te-pasura-ne-bote/20%Monthly2019-06-04 20:52
https://americaneye.al/nje-politikan-gjerman-i-kontrolluar-teresisht-nga-kremlini/20%Monthly2019-04-05 16:28
https://americaneye.al/gjendja-e-rende-e-britney-spears-ish-te-dashurit-i-qendrojne-prane/20%Monthly2019-04-05 16:19
https://americaneye.al/stilistet-nuk-pranuan-ta-veshin-per-grammy-sepse-eshte-e-shendoshe-bebe-rexha-u-lendova/20%Monthly2019-04-05 16:07
https://americaneye.al/georgina-rrefen-njohjen-me-ronaldon-ishte-dashuri-me-shikim-te-pare/20%Monthly2019-04-05 16:00
https://americaneye.al/gattuso-na-duhet-nje-shkendije-kunder-juves-mos-me-pyesni-me-per-leonardon/20%Monthly2019-04-05 15:54
https://americaneye.al/allegri-me-milanin-sfide-e-ekuilibruar-ronaldo-nuk-do-te-jete/20%Monthly2019-04-05 15:50
https://americaneye.al/europol-godet-mafian-shqiptare-64-te-arrestuar-ne-5-shtete/20%Monthly2019-04-05 15:38
https://americaneye.al/nato-mbyll-takimin-70-vjetorit-jemi-me-te-forte-se-kurre/20%Monthly2019-04-05 15:20
https://americaneye.al/zyrtare-te-dash-takojne-veliun-me-policine-shqiptare-kemi-bashkepunimin-me-te-mire-nga-te-gjitha-vendet/20%Monthly2019-04-05 15:20
https://americaneye.al/rrembim-me-helikopter-lamtumire-si-ne-filma-per-futbollistin-video/20%Monthly2019-04-05 15:11
https://americaneye.al/rama-flet-per-protestat-nuk-i-bejne-asgje-qeverise-as-nuk-sjellin-zgjedhje-e-parakohshme/20%Monthly2019-04-05 15:08
https://americaneye.al/rama-prezanton-gjicin-si-kandidat-per-bashkine-e-kukesit-ben-ironi-me-protestuesit-ska-pyll-pa-derra/20%Monthly2019-04-05 15:07
https://americaneye.al/cfare-eshte-mozaiku-i-tiranes/20%Monthly2019-04-05 14:35
https://americaneye.al/8-gjera-qe-i-ndodhin-trupit-tuaj-kur-nuk-kryeni-marredhenie-seksuale/20%Monthly2019-04-05 14:00
https://americaneye.al/pabarazia-ne-pasuri-91-mije-shqiptare-ndajne-4-1-miliarde-euro/20%Monthly2019-04-05 13:46
https://americaneye.al/bayern-dortmund-sfida-e-titullit-nen-risite-teknologjike/20%Monthly2019-04-05 13:31
https://americaneye.al/si-u-be-portugalia-perandoria-e-pare-globale/20%Monthly2019-04-05 12:54
https://americaneye.al/apeli-per-dialog-i-be-se-rama-plotesisht-dakord/20%Monthly2019-04-05 12:35
https://americaneye.al/pse-nuk-duhet-ta-harroni-asnjehere-hurmen/20%Monthly2019-04-05 11:51
https://americaneye.al/arrestohet-shqiptari-ne-shba-dyshohet-per-terrorizem-emri/20%Monthly2019-04-05 11:29
https://americaneye.al/pse-kolliteshin-malesoret-kur-ecnin-naten-vetem/20%Monthly2019-04-05 11:15
https://americaneye.al/edhe-4-vite-te-tjera-fotoja-me-e-pelqyer-ne-historine-e-facebook/20%Monthly2019-04-05 10:35
https://americaneye.al/sa-kushton-divorci-i-njeriut-me-te-pasur-te-botes/20%Monthly2019-04-05 10:34
https://americaneye.al/jo-vetem-llalla-shba-i-revokon-vizen-prokurores-se-gjykates-se-hages/20%Monthly2019-04-05 10:32
https://americaneye.al/ditelindja-e-leka-zogut-fotot-e-rralla-te-botuara-ne-shtypin-francez-te-1939/20%Monthly2019-04-05 10:23
https://americaneye.al/brexit-may-kerkon-30-qershorin-por-be-ja-pritet-ta-refuzoje/20%Monthly2019-04-05 10:16
https://americaneye.al/barack-obama-pritet-si-yll-rock-u-ne-keln/20%Monthly2019-04-05 09:54
https://americaneye.al/vrane-italianin-gjykata-nuk-ka-meshire-per-shqiptaret/20%Monthly2019-04-05 09:43
https://americaneye.al/telefonate-rama-cipras-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-04-05 09:33
https://americaneye.al/sulmi-te-pragu-i-shtepise-ralf-gjoni-kishte-edhe-dy-prita-te-tjera-nuk-i-fal/20%Monthly2019-04-05 09:30
https://americaneye.al/minat-ne-lezhe-moter-e-vella-shperthejne-ne-lot-video/20%Monthly2019-04-05 09:28
https://americaneye.al/paris-soir-1939-shqiperia-tani-ka-nje-trashegimtar-te-drejtperdrejte-mbreti-zog-i-eshte-baba/20%Monthly2019-04-05 09:19
https://americaneye.al/ditzi-ditbardh-apo-ditmir/20%Monthly2019-04-05 09:11
https://americaneye.al/shiten-per-500-000-euro-tre-letra-te-napoleonit-per-jozefinen/20%Monthly2019-04-05 09:04
https://americaneye.al/e-keni-pasaporten-ne-prag-skadimi-dhe-do-udhetoni-ne-shba-ambasada-njofton-qytetaret/20%Monthly2019-04-05 08:59
https://americaneye.al/prokuroria-kerkon-te-konfiskoje-pronat-e-kelmend-balilit/20%Monthly2019-04-05 08:49
https://americaneye.al/arrestohen-juristet-e-rreme-ne-tirane/20%Monthly2019-04-05 08:48
https://americaneye.al/para-se-te-ishin-romaket-ishin-perset-ku-shtrihej-perandoria-e-madhe-e-historise-se-lashte/20%Monthly2019-04-05 08:12
https://americaneye.al/10-mistere-te-antikitetit-qe-jane-te-pazgjidhura-edhe-sot/20%Monthly2020-01-21 15:32
https://americaneye.al/zv-ministri-i-brendshem-vajzat-e-show-bizz-ne-shqiperi-eskorta-te-boseve-te-droges/20%Monthly2019-04-05 07:24
https://americaneye.al/ralf-gjoni-ne-lsi-eshte-krijuar-klime-intimiduese/20%Monthly2019-04-05 07:18
https://americaneye.al/adn-ja-shuan-brenda-24-oreve-shpresen-per-gjetjen-e-femijes-se-zhdukur-ne-2011/20%Monthly2019-04-05 07:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-5-prill-2019/20%Monthly2019-04-04 21:08
https://americaneye.al/artur-zheji-shfrenon-fantazine-blushi-kryeministri-i-ri/20%Monthly2019-04-04 21:02
https://americaneye.al/vrasjet-ne-shkoder-artan-hoxha-nxjerr-fotot-e-grupit-kriminal-qe-vepron-ne-qytet/20%Monthly2019-04-04 20:58
https://americaneye.al/sekreti-qe-william-dhe-kate-po-i-fshehin-princit-george/20%Monthly2019-04-04 20:59
https://americaneye.al/shba-dergon-negociator-per-krizen-peza-mesazhet-e-palmer-per-bashen-dhe-kryemadhin/20%Monthly2019-04-05 09:09
https://americaneye.al/basha-flet-per-takimin-e-fshehte-me-meten/20%Monthly2019-04-04 20:32
https://americaneye.al/taksa-serbia-do-te-padise-kosoven-ne-arbitrazh/20%Monthly2019-04-04 19:32
https://americaneye.al/70-vjetori-i-aleances-ministrat-e-nato-s-mblidhen-ne-uashington/20%Monthly2019-04-04 19:24
https://americaneye.al/aleatet-e-pd-kerkese-surprize-te-arrijme-marreveshje-me-ramen-dhe-pastaj-te-largohet/20%Monthly2019-04-04 19:21
https://americaneye.al/drejtoresha-per-ballkanin-perendimor-vizite-ne-tirane-takohet-me-ramen/20%Monthly2019-04-04 19:06
https://americaneye.al/rama-per-siviaggia-shqiperia-nje-itali-e-vogel/20%Monthly2019-04-04 18:38
https://americaneye.al/pd-nxjerr-videon-si-makina-hyn-me-shpejtesi-mes-protestuesve-te-unazes-se-re/20%Monthly2019-04-04 18:35
https://americaneye.al/studentet-qe-perfituan-tarifat-ekselentet-marrin-edhe-burse/20%Monthly2019-04-04 18:01
https://americaneye.al/gaz-paja-pergjigjet-njehere-e-mire-per-angazhimin-e-tij-ne-politike/20%Monthly2019-04-04 17:51
https://americaneye.al/zbulohet-nje-komete-aliene-63-vite-drite-larg-nga-toka/20%Monthly2020-01-21 15:31
https://americaneye.al/kadastra-qeveria-cakton-anetaret-e-keshillit-drejtues/20%Monthly2019-04-04 17:01
https://americaneye.al/hero-edhe-jashte-fushe-sulmuesi-anglez-ndihmon-550-femije-ne-nevoje/20%Monthly2019-04-04 16:57
https://americaneye.al/kercenimet-e-athines-rama-telefon-tsipras-ja-cfare-u-diskutua-mes-dy-lidereve/20%Monthly2019-04-05 09:10
https://americaneye.al/hahn-do-te-kontrollojme-prokurimet-publike-te-qeverise-shqiptare/20%Monthly2019-04-04 16:30
https://americaneye.al/vettingu-i-ngadalte-spak-dhe-gjykatat-antikorrupsion-i-tejkaluan-afatet/20%Monthly2019-04-04 16:16
https://americaneye.al/basha-nga-krimi-perfitoi-rilindja-gati-te-bashkepunojme-me-socialistet/20%Monthly2019-04-04 16:11
https://americaneye.al/ngaterroni-te-majten-me-te-djathten-mos-u-shqetesoni-eshte-nje-problem-global/20%Monthly2019-04-04 16:10
https://americaneye.al/australia-vendos-ligje-te-ashpra-mbi-kompanite-e-rrjeteve-sociale/20%Monthly2020-01-21 15:31
https://americaneye.al/rriten-pagat-per-65-mije-punonjes-denaj-ja-kategorite-qe-perfitojne/20%Monthly2019-04-04 15:56
https://americaneye.al/ku-mund-te-udhetoni-ne-maj-dhe-qershor/20%Monthly2020-01-21 15:31
https://americaneye.al/administrata-e-jeruzalemit-te-lashte-zbulohet-nje-vule-2600-vjecare-ne-qytetin-e-davidit/20%Monthly2019-04-04 15:49
https://americaneye.al/njihuni-me-qytetin-qe-mbeturinat-i-shnderron-ne-energji-elektrike-foto/20%Monthly2019-04-04 15:35
https://americaneye.al/natanyahu-i-pashkaterrueshmi-perballe-kundershtareve/20%Monthly2019-04-04 15:22
https://americaneye.al/u-kry-vuloset-marreveshja-nga-viti-2021-roaming-falas-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-04 14:40
https://americaneye.al/mafia-e-bregdetit-rihapen-8-dosje-qe-tronditen-durresin/20%Monthly2019-04-04 14:38
https://americaneye.al/furtune-ne-policine-e-shtetit-shkarkohen-20-shefa-komisariatesh/20%Monthly2019-04-04 14:33
https://americaneye.al/mberrijne-ne-shqiperi-65-klandestine-disa-prej-tyre-te-semure-me-fruth/20%Monthly2019-04-04 14:24
https://americaneye.al/magji-pas-58-ndeshjesh-verrati-befason-edhe-trajnerin-nuk-e-di-cfare-ka-ngrene/20%Monthly2019-04-04 14:22
https://americaneye.al/iker-casillas-zidane-nuk-do-vemendje-ngjason-shume-me-kete-trajner/20%Monthly2019-04-04 14:19
https://americaneye.al/opozita-serbe-tenton-te-hyje-me-force-ne-bashkine-e-beogradit-vucic-denon-trazirat/20%Monthly2019-04-04 14:07
https://americaneye.al/aleanca-e-ekstremit-te-djathte-e-salvinit-nis-me-deshtim-orban-e-bojkoton/20%Monthly2019-04-04 14:06
https://americaneye.al/misteri-trishtues-i-femijes-se-zhdukur-shfaqet-8-vite-pas-vetevrasjes-se-mamase/20%Monthly2019-04-04 13:50
https://americaneye.al/replikat-rovena-gashi-kerkon-te-rikthehet-si-prokurore-e-motra-sherr-me-nderkombetaret/20%Monthly2019-04-04 13:39
https://americaneye.al/batutat-ngjan-shume-i-ashper-nga-larg-por-qenke-shume-i-bute-ja-si-pergjigjet-rama/20%Monthly2019-04-04 13:29
https://americaneye.al/balluku-inspekton-by-pass-in-e-fierit-mbajme-premtimin-per-ta-hapur-para-sezonit-turistik/20%Monthly2019-04-04 13:27
https://americaneye.al/bashkeqeverisja-rama-lini-krushkun-dhe-mikun-drejtohuni-platformes/20%Monthly2019-04-04 14:35
https://americaneye.al/skandale-dhe-intriga-12-misteret-e-pazgjidhura-te-botes-se-artit/20%Monthly2019-04-04 13:02
https://americaneye.al/ndotja-e-ajrit-si-perkthehet-ne-trupin-tone/20%Monthly2019-04-04 12:20
https://americaneye.al/historia-48-vjet-me-pare-nje-incident-i-cuditshem-qe-solli-nje-ndryshim-ne-fushen-e-futbollit-video/20%Monthly2019-04-04 12:13
https://americaneye.al/nenshtetesia-greke-ja-cilat-jane-ndryshimet-qe-prekin-emigrantet-shqiptare/20%Monthly2019-04-04 10:44
https://americaneye.al/rudina-hajdari-i-kundervihet-pd-se-mbajtet-kastriot-islamin-e-lufter-xhuvelin/20%Monthly2019-04-04 14:32
https://americaneye.al/revolucion-te-manchester-united-gati-6-largime-veteranesh/20%Monthly2019-04-04 10:34
https://americaneye.al/renditja-e-fifa-s-shqiperia-humb-nje-pozicion-kosova-fiton-tre/20%Monthly2019-04-04 10:28
https://americaneye.al/familja-shqiptare-debohet-nga-danimarka-aktivistet-dalin-ne-mbrojtje-te-tyre/20%Monthly2019-04-04 10:26
https://americaneye.al/fier-fermeri-po-mbillte-ullinj-gjen-predhen-e-lufte-se-ii-boterore/20%Monthly2019-04-04 10:23
https://americaneye.al/kpa-shtyn-seancen-per-ish-prokuroren-rovena-gashi-shkak-behet-e-motra/20%Monthly2019-04-04 10:16
https://americaneye.al/madeleine-albright-dhe-hillary-clinton-me-12-qershor-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-04 10:06
https://americaneye.al/kancelari-austriak-nuk-ka-be-per-serbine-pa-normalizim-te-marredhenieve-me-kosoven/20%Monthly2019-04-04 09:58
https://americaneye.al/e-cuditshme-ky-popull-merzitet-nga-pushimet/20%Monthly2019-04-04 09:54
https://americaneye.al/gruaja-lindi-ne-maje-te-pemes-nuk-kisha-zgjidhje-tjeter/20%Monthly2019-04-04 09:51
https://americaneye.al/lista-e-vrasjeve-ne-seri-te-tony-montanes-shqiptar-nuk-tregoi-kurre-keqardhje/20%Monthly2019-04-04 09:29
https://americaneye.al/lidhi-pas-krevatit-te-dashuren-dhe-e-perdhunoi-8-vite-burg-per-shqiptarin/20%Monthly2019-04-04 09:26
https://americaneye.al/parlamenti-1001-kqz-i-jep-mandatin-nje-tjeter-deputeti/20%Monthly2019-04-04 09:22
https://americaneye.al/sondazhi-te-rinjte-shqiptare-e-humbasin-kohen-kafeneve-dhe-online/20%Monthly2019-04-04 09:16
https://americaneye.al/shqiptaret-deshirojne-te-kene-me-shume-se-dy-femije-por-kushtezohen-nga-mundesite/20%Monthly2019-04-04 09:11
https://americaneye.al/quo-vadis-shqiperi-emigracion-dhe-popullsi-ne-renie/20%Monthly2019-04-04 09:04
https://americaneye.al/cdo-lule-permban-nje-mesazh-zbuloni-lulen-qe-perputhet-me-muajin-tuaj-te-lindjes/20%Monthly2019-04-04 08:31
https://americaneye.al/si-e-lufton-truri-friken/20%Monthly2019-04-04 08:05
https://americaneye.al/amerika-armatos-shqiperine-dhuron-37-mjete-te-blinduara-foto/20%Monthly2019-04-04 09:05
https://americaneye.al/shba-paralajmeron-turqine-nato-n-ose-rusine/20%Monthly2019-04-04 07:15
https://americaneye.al/kryebashkiaku-i-ri-i-stambollit-akp-humbes-te-keqinj-erdogan-cdo-gje-e-ka-nje-fund/20%Monthly2019-04-04 07:07
https://americaneye.al/cakaj-takon-nancy-pelosin-shba-mbeshtet-shqiperine-per-anetaresimin-ne-be/20%Monthly2019-04-04 09:14
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-4-prill-2019/20%Monthly2019-04-03 21:35
https://americaneye.al/sondazhi-62-e-shqiptareve-duan-te-ikin/20%Monthly2019-04-04 09:14
https://americaneye.al/rikthehet-icardi-interi-merr-perpara-genoa-n/20%Monthly2019-04-03 21:01
https://americaneye.al/habit-deputeti-i-bashes-e-djeg-edhe-une-mandatin-nese/20%Monthly2019-04-03 20:34
https://americaneye.al/te-shtena-ne-fier-zbulohet-nje-makine-e-djegur-me-arme-brenda/20%Monthly2019-04-03 20:11
https://americaneye.al/kepuca-e-arte-messi-kryeson-garen-me-64-pike/20%Monthly2019-04-03 19:36
https://americaneye.al/laci-tirana-sherr-edhe-jashte-fushe-halili-denoncon-lasken-per-goditje/20%Monthly2019-04-03 19:21
https://americaneye.al/pse-kaq-shume-burra-te-paafte-ne-role-drejtuese/20%Monthly2019-04-03 19:16
https://americaneye.al/ish-agjenti-i-fbi-shqiperia-i-jep-rusise-dalje-ne-adriatik/20%Monthly2019-04-03 19:13
https://americaneye.al/ish-ambasadori-amerikan-arvizu-ruset-kane-sofistikuar-menyren-se-si-nderhyjne/20%Monthly2019-04-04 09:15
https://americaneye.al/drejtesia-e-re-kryeprokurori-apo-inspektori-i-larte-mund-te-zgjidhen-pa-veting/20%Monthly2019-04-03 18:54
https://americaneye.al/protestuesit-e-rrahin-si-polic-i-infiltruar-policia-e-arreston/20%Monthly2019-04-03 18:46
https://americaneye.al/historia-e-vecante-e-28-vjecares-nga-tropoja-ka-7-femije-dhe-dy-fakultete/20%Monthly2019-04-03 18:12
https://americaneye.al/ministrja-e-arsimit-besa-shahini-martohet-me-deputetin-e-kosoves/20%Monthly2019-04-03 18:09
https://americaneye.al/szczesny-rrefen-sekretin-e-penalltise-se-pritur-ndaj-higuain-ronaldo-me-tha-gjithcka/20%Monthly2019-04-03 17:59
https://americaneye.al/100-kartone-te-kuq-68-lojtare-te-debuar-njihuni-me-arbitrin-e-tmerrshem/20%Monthly2019-04-03 17:56
https://americaneye.al/strakoshen-e-kerkon-tottenham-lazio-vendos-kushtet-financiare/20%Monthly2019-04-03 17:50
https://americaneye.al/stoltenberg-ne-kongresin-amerikan-shba-mbetet-shtylla-kurrizore-e-nato-s/20%Monthly2019-04-03 17:39
https://americaneye.al/merkel-do-te-luftoj-deri-ne-castin-e-fundit-kunder-nje-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2019-04-03 17:36
https://americaneye.al/bb-paralajmeron-kosoven-borxhi-publik-mund-te-shpjere-drejt-krizes/20%Monthly2019-06-04 20:52
https://americaneye.al/banka-e-anglise-rreziku-i-nje-brexit-pa-marreveshje-ne-nivel-alarmant/20%Monthly2019-04-03 17:03
https://americaneye.al/pergjimet-e-reja-te-salianjit-po-pres-mikun-jam-ne-tirane/20%Monthly2019-04-03 17:00
https://americaneye.al/foto-ku-fshihen-sot-lenini-stalini-dhe-enveri/20%Monthly2019-04-03 16:58
https://americaneye.al/ministrja-e-arsimit-ne-altar-martohet-me-deputetin-kosovar/20%Monthly2019-04-03 16:52
https://americaneye.al/nato-nuk-e-do-nje-tjeter-lufte-te-ftohte/20%Monthly2019-04-03 16:46
https://americaneye.al/situata-me-rendin-lleshaj-dhe-veliu-vizitojne-per-here-te-trete-shkodren/20%Monthly2019-04-03 16:37
https://americaneye.al/partia-qe-gjunjezoi-erdoganin-dhe-rikthimi-i-ushtareve-te-vjeter/20%Monthly2019-04-03 16:17
https://americaneye.al/njerezit-po-heqin-dore-nga-markat-e-njohura/20%Monthly2019-04-03 16:02
https://americaneye.al/gmail-vjen-me-nje-ndryshim-te-ri/20%Monthly2020-01-21 15:30
https://americaneye.al/udhetimi-me-miqte-permireson-shendetin/20%Monthly2019-04-03 15:21
https://americaneye.al/ava-max-rrefen-veshtiresite-pasi-familja-e-saj-u-zhvendos-ne-amerike/20%Monthly2019-04-03 14:38
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-turqi-erdogan-refuzon-disfaten-rinumerim-ne-stamboll/20%Monthly2019-04-03 14:38
https://americaneye.al/kupa-e-shqiperise-tirana-kualifikohet-mes-dritherimash-eliminohet-partizani/20%Monthly2019-04-03 14:33
https://americaneye.al/valixhja-me-23-milione-euro-drejt-shqiperise-nje-fake-news/20%Monthly2019-04-03 14:30
https://americaneye.al/ndryshimet-klimatike-kanadaja-u-ngroh-dy-here-me-shpejt-se-pjesa-tjeter-e-botes/20%Monthly2019-04-03 14:04
https://americaneye.al/washington-post-protesta-e-opozites-shqiptare-terheq-me-pak-protestues/20%Monthly2019-04-03 13:34
https://americaneye.al/bomba-e-merkatos-ideohet-shkembim-yjesh-mes-dybalas-dhe-coutinhos/20%Monthly2019-04-03 13:17
https://americaneye.al/patozi-protesta-nga-kombetare-po-shnderrohet-ne-nje-astir-te-dyte/20%Monthly2019-04-03 21:33
https://americaneye.al/kryemadhi-rama-te-marre-shembull-nga-dashuria-e-jetes-se-tij-vucic/20%Monthly2019-04-03 13:01
https://americaneye.al/rama-ironi-me-meten-junta-i-uron-shendet-te-plote/20%Monthly2019-04-03 13:00
https://americaneye.al/pergjimet-avokatja-greke-lidhje-intime-me-shqiptarin-qe-drejton-mafien-ne-burg/20%Monthly2019-04-03 12:22
https://americaneye.al/komunikim-me-kode-dhe-takime-jashte-shqiperise-hajdari-akuza-per-pd-dhe-ps/20%Monthly2019-04-03 12:17
https://americaneye.al/tony-montana-shqiptar-denohet-me-20-vite-burgim-ne-angli/20%Monthly2019-04-03 12:25
https://americaneye.al/investim-10-milione-euro-ministrja-balluku-inspekton-kolektorin-e-ri-ne-gjirin-e-lalezit/20%Monthly2019-04-03 12:13
https://americaneye.al/rama-i-prere-ato-dy-sigla-do-i-cojme-per-skrap/20%Monthly2019-04-03 12:12
https://americaneye.al/skandal-ne-shkoder-kercenohet-stafi-drejtues-i-vllaznise/20%Monthly2019-04-03 12:09
https://americaneye.al/sa-te-varur-jane-shqiptaret-nga-droga-dhe-alkooli/20%Monthly2019-04-03 11:54
https://americaneye.al/keta-jane-gjyqtaret-qe-do-te-gjykojne-ish-ministrin-saimir-tahiri/20%Monthly2019-04-03 11:28
https://americaneye.al/mbyllet-protesta-paloka-u-udhehoq-nga-studentet/20%Monthly2019-04-03 13:12
https://americaneye.al/70-vjet-nato-aleanca-shton-pranine-ne-detin-e-zi/20%Monthly2019-04-03 10:39
https://americaneye.al/historike-papa-francesku-kuran-e-lutje-e-myslimaneve-ne-kishat-e-jerusalemit/20%Monthly2019-04-03 10:14
https://americaneye.al/shkoi-ne-itali-si-turist-perfundoi-si-trafikant-droge-ne-pranga-shqiptari/20%Monthly2019-04-03 09:52
https://americaneye.al/rama-mposhtem-saliun-me-jozefinen-jo-me-lulin-me-ervin-dumen/20%Monthly2019-04-03 09:43
https://americaneye.al/rama-opozites-nuk-i-japim-me-gjysmen-e-qeverise-ska-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-04-03 12:26
https://americaneye.al/bum-bum-bum-i-godasim-ne-qafe-pergjimet-e-mafies-shqiptare-per-vrasjen-e-deshmitareve-ne-gjyq/20%Monthly2019-04-03 09:22
https://americaneye.al/rudina-hajdari-kritika-ps-se-reformen-zgjedhore-e-ben-opozita-e-re/20%Monthly2019-04-03 09:14
https://americaneye.al/rudina-hajdari-merr-fjalen-dhe-i-ben-deputetet-qe-te-heshtin/20%Monthly2019-04-03 08:50
https://americaneye.al/inagurimi-i-salles-tonin-harapi-rama-shembull-qe-endrrat-mund-te-behen-realitet/20%Monthly2019-04-03 08:47
https://americaneye.al/arrestuan-grabitesin-shperblehen-3-punonjesit-e-policise-rrugore/20%Monthly2019-04-03 08:39
https://americaneye.al/demokratet-nuk-e-duan-me-bashen-kerkojne-berishen-kthehu-legjende/20%Monthly2019-04-03 08:34
https://americaneye.al/pak-dite-me-pare-u-be-nene-sot-alma-borova-e-lsi-se-betohet-si-deputete/20%Monthly2019-04-03 08:30
https://americaneye.al/u-themelua-nga-ataturku-cfare-partie-eshte-chp-rivalja-e-erdoganit-ne-turqi/20%Monthly2019-04-03 08:26
https://americaneye.al/e-kujt-ishte-ideja-per-realizimin-e-filmit-2-gisht-mjalte-elvana-nxjerr-bllof-ermalin/20%Monthly2019-04-03 08:12
https://americaneye.al/e-denoi-regjimi-bujar-kapexhiu-ne-kombinat-punoja-me-karrocat/20%Monthly2019-04-03 08:47
https://americaneye.al/nga-mustafa-nano-kush-jane-armiqte-e-mi/20%Monthly2019-04-03 08:02
https://americaneye.al/mazhoranca-ne-seance-opozita-ne-proteste-nis-perplasja-me-policine/20%Monthly2019-04-03 09:20
https://americaneye.al/pyjet-tropikale-xhunglat-pyjet-dhe-drunjte-disa-kuriozitete/20%Monthly2020-01-21 15:30
https://americaneye.al/opozita-ne-proteste-basha-iken-ne-gjermani/20%Monthly2019-04-03 09:12
https://americaneye.al/bera-seks-me-7-burra-ne-1-jave-gazetarja-teston-veten-ata-me-foto/20%Monthly2019-04-02 21:19
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-3-prill-2019/20%Monthly2019-04-02 21:14
https://americaneye.al/opozita-te-marre-pjese-ne-zgjedhje-ambasadori-i-be-qeveria-dhe-parlamenti-jane-legjitim/20%Monthly2019-04-03 08:38
https://americaneye.al/ne-9-prill-vjen-ne-tirane-zv-ndihmes-sekretari-amerikan-i-shtetit-matthew-palmer/20%Monthly2019-04-03 08:39
https://americaneye.al/maqedoni-rrezohet-aeroplani-4-viktima/20%Monthly2019-04-02 19:56
https://americaneye.al/shehi-opozita-nuk-do-marre-pjese-ne-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Monthly2019-04-02 19:41
https://americaneye.al/pas-dy-humbjeve-radhazi-milani-barazon-me-udinesen/20%Monthly2019-04-02 19:32
https://americaneye.al/dite-historike-ferrarit-i-rikthehet-nje-schumacher-foto/20%Monthly2019-04-02 19:24
https://americaneye.al/drafti-i-qeverise-per-karten-e-studentit-sherbimet-qe-do-te-perfitohen/20%Monthly2019-04-02 19:16
https://americaneye.al/ndrico-blu-presidenca-i-bashkohet-nismes-boterore-per-autizmin/20%Monthly2019-04-02 18:54
https://americaneye.al/juncker-italia-mban-barren-me-te-madhe-te-emigracionit/20%Monthly2019-04-02 18:42
https://americaneye.al/qyteti-me-i-mire-per-jeten-ka-transportin-me-te-lire-publik-ne-evrope-cili-eshte/20%Monthly2020-01-21 15:29
https://americaneye.al/ne-cmoshe-grate-ne-evrope-lindin-femijen-e-pare/20%Monthly2019-04-02 18:14
https://americaneye.al/world-vision-92-e-personave-me-aftesi-te-kufizuar-te-pakenaqur-nga-pagesa-sherbimet-dhe-punesimi/20%Monthly2019-04-03 08:07
https://americaneye.al/lane-mandatet-kerkojne-parate-11-deputete-te-opozites-aplikojne-prane-issh-per-pagesen/20%Monthly2019-04-02 17:38
https://americaneye.al/rama-jo-tryeze-negocimi-me-bashen/20%Monthly2019-04-03 08:38
https://americaneye.al/kryemadhi-ne-rome-merr-pjese-ne-forumin-per-dialogun-e-mesdheut/20%Monthly2019-04-02 17:05
https://americaneye.al/reali-prezanton-stadiumin-e-ri/20%Monthly2019-04-02 16:57
https://americaneye.al/6-menyra-per-te-pergatitur-cajin-ndryshe/20%Monthly2019-04-02 16:52
https://americaneye.al/tentoi-ti-bllokonte-rrugen-rames-shoqerohet-ne-polici-ish-deputeti-i-pd-se-albert-nushi-me-kercenoi-me-jete/20%Monthly2019-04-02 17:12
https://americaneye.al/lamtumire-google/20%Monthly2019-04-02 16:06
https://americaneye.al/jemi-te-dashuruar-cfare-ndodh-ne-trup-dhe-ne-mendje/20%Monthly2019-04-02 16:04
https://americaneye.al/procedohet-penalisht-kryetari-i-pd-ne-librazhd-tentoi-ti-bllokoje-rrugen-rames/20%Monthly2019-04-02 15:56
https://americaneye.al/margarita-xhepa-feston-ditelindjen-meta-lule-per-aktoren-e-madhe/20%Monthly2019-04-02 15:53
https://americaneye.al/diletta-leotta-me-nje-dokumentar-rreth-zakoneve-seksuale/20%Monthly2019-04-02 15:52
https://americaneye.al/konsumon-per-3-jave-vetem-leng-frutash-gruaja-peson-demtim-ne-tru/20%Monthly2019-04-02 15:43
https://americaneye.al/tramezzani-mesazh-shqiperise-zemra-ime-eshte-aty/20%Monthly2019-04-02 15:24
https://americaneye.al/harta-ne-cmoshe-grate-ne-evrope-lindin-femijen-e-pare/20%Monthly2019-04-02 14:00
https://americaneye.al/kur-u-ndertua-xhamia-e-tiranes/20%Monthly2020-01-21 15:28
https://americaneye.al/femija-i-pare-i-princit-harry-dhe-meghan-markle-do-te-jete-bebja-me-e-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2019-04-02 13:57
https://americaneye.al/mema-me-tone-te-ashpra-kush-sulmon-tiranen-do-e-pesoje-keq/20%Monthly2019-04-02 13:50
https://americaneye.al/tifozet-nuk-e-duan-me-icardin-te-zhduket/20%Monthly2019-04-02 13:41
https://americaneye.al/spaleti-ha-fjalet-per-ikardin-per-ne-eshte-me-i-mire-se-mesi-dhe-ronaldo-bashke/20%Monthly2019-04-02 13:38
https://americaneye.al/furtuna-ne-diplomaci-zbardhen-emrat-e-diplomateve-te-liruar-nga-detyra/20%Monthly2019-04-02 13:27
https://americaneye.al/nju-jork-piktura-e-vjedhur-nga-nazistet-i-kthehet-pasardhesve-te-te-zotit/20%Monthly2019-04-02 13:23
https://americaneye.al/ne-turqi-ankimohen-zgjedhjet-partia-e-erdoganit-nuk-pranon-humbjen-ne-stamboll/20%Monthly2019-04-02 13:21
https://americaneye.al/fillon-numerimi-mbrapsht-per-brexit/20%Monthly2019-04-02 13:12
https://americaneye.al/si-do-te-jene-shtepite-ne-mars-nasa-shpall-tri-dizajnet-pretendente-foto/20%Monthly2019-04-02 13:02
https://americaneye.al/premtonte-pasaporta-shqiptare-per-20-mije-euro-arrestohet-ne-tirane-arabi/20%Monthly2019-04-02 12:42
https://americaneye.al/uiski-ne-vend-te-veres/20%Monthly2019-04-02 12:36
https://americaneye.al/dea-sekuestron-heroinen-escobar-ne-treg-vlente-10-milione-dollare/20%Monthly2019-04-02 12:17
https://americaneye.al/rama-i-mbyll-deren-e-dialogut-opozites-noc-rrokun-do-marresh-o-lul/20%Monthly2019-04-02 11:39
https://americaneye.al/valixhe-diplomatike-me-23-milione-euro-drejt-shqiperise/20%Monthly2019-04-02 11:37
https://americaneye.al/zgjedhjet-rama-kemi-mundur-pd-ne-me-saliun-dhe-jo-me-lulin-dhe-fallxhoren-e-tij/20%Monthly2019-04-02 11:35
https://americaneye.al/rama-kush-organizon-bixhoz-do-shkoje-ne-burg/20%Monthly2019-04-02 11:33
https://americaneye.al/bebe-rexha-meshkujt-dhe-femrat-tremben-nga-mua/20%Monthly2019-04-02 11:08
https://americaneye.al/publikohet-videoja-e-vrasjes-se-reperit-amerikan/20%Monthly2019-04-02 11:06
https://americaneye.al/protestuesit-e-zhveshur-nderpresin-debatin-e-brexit-foto/20%Monthly2019-04-02 11:03
https://americaneye.al/policia-e-kukesit-parandalon-sulmin-me-arme-ndaj-drejtorit-te-aluizni-t/20%Monthly2019-04-02 10:55
https://americaneye.al/familja-me-gjeti-burre-te-me-prishte-mendjen-rrefimi-i-rralle-i-nje-murgeshe-shqiptare/20%Monthly2019-04-02 10:50
https://americaneye.al/beja-qejfin-sheikut-se-te-paguan-mire-elhaida-dani-nuk-duron-me-i-kthehet-komentuesit/20%Monthly2019-04-02 10:25
https://americaneye.al/grindja-ka-pasoja-shba-jo-me-pajisje-per-avionet-luftarake-turq/20%Monthly2019-04-02 10:17
https://americaneye.al/ndjekjet-penale-shba-presim-me-shume-nga-prokuroria/20%Monthly2019-04-02 10:13
https://americaneye.al/rama-uron-kryebashkiaken-e-lsi-se-per-beben-pas-30-qershorit-do-jesh-me-kohe-te-plote/20%Monthly2019-04-02 12:39
https://americaneye.al/per-kete-aksident-po-flet-europa-pasanikja-po-shkonte-ne-klinike/20%Monthly2019-04-02 09:58
https://americaneye.al/shpirti-i-demokracise-eshte-akoma-gjalle-ne-turqi/20%Monthly2019-04-02 09:44
https://americaneye.al/basha-demokracia-nuk-ka-qene-asnjehere-me-e-rrezikuar-se-sot/20%Monthly2019-04-02 09:29
https://americaneye.al/perfaqesuesja-e-berlinit-ne-tirane-reforma-ne-drejtesi-histori-suksesi/20%Monthly2019-04-02 11:39
https://americaneye.al/basha-pranon-tradhetine-ndaj-ish-pronareve-dhe-ish-te-perndjekurve-na-falni/20%Monthly2019-04-02 09:23
https://americaneye.al/france-football-keta-jane-futbollistet-dhe-trajneret-me-te-paguar-ne-planet/20%Monthly2019-04-02 09:18
https://americaneye.al/nga-pasurite-e-paluajtshme-te-call-center-pese-skema-si-pastrohen-parate-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-02 09:14
https://americaneye.al/papa-francesku-sakrilegj-ta-krahasosh-messin-me-zotin/20%Monthly2019-04-02 09:03
https://americaneye.al/basha-e-akuzoi-per-blerje-votash-sterkaj-gjysmen-e-mbeshtetesve-ne-takim-ia-cova-une/20%Monthly2019-04-02 09:00
https://americaneye.al/analiza-cfare-do-te-thote-humbja-e-stambollit-dhe-ankarase-per-erdoganin/20%Monthly2019-04-02 08:47
https://americaneye.al/ngacmonte-seksualisht-te-miturat-dhe-rrihte-gruan-denohet-me-burg-shqiptari/20%Monthly2019-04-02 08:43
https://americaneye.al/tsipras-kryeministri-i-pare-grek-qe-viziton-maqedonine-e-veriut-video/20%Monthly2019-04-02 08:40
https://americaneye.al/zgjidhni-totemin-tuaj-shpirteror-dhe-lexoni-mesazhin/20%Monthly2019-04-02 08:31
https://americaneye.al/kriza-e-brexit-may-mbledh-kabinetin-pas-refuzimit-te-4-opsioneve-per-zgjidhje/20%Monthly2019-04-02 07:58
https://americaneye.al/truri-ka-marredhenie-me-ushqimet-e-kripura/20%Monthly2019-04-02 07:53
https://americaneye.al/the-long-way-vlonjatet-arrestohen-ne-lezhe-me-tre-mina-me-telekomande/20%Monthly2019-04-02 07:29
https://americaneye.al/151-kg-kanabis-nga-mali-i-zi-ne-shkoder-kapen-nje-shkodran-e-dy-malazeze/20%Monthly2019-04-02 07:15
https://americaneye.al/kanada-hapen-mes-dyndjesh-dyqanet-e-para-te-kanabisit-ne-ontario/20%Monthly2019-04-02 07:03
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-2-prill-2019/20%Monthly2019-04-01 21:47
https://americaneye.al/sinan-hoxha-kujton-femijerine-e-veshtire-tentova-te-arratisem-ne-klase-te-7-te/20%Monthly2019-04-01 21:15
https://americaneye.al/horoskopi-i-dashurise-prilli-vjen-me-lajme-te-shkelqyera-per-keto-shenja/20%Monthly2019-04-01 21:11
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-shenjat-e-bekuara-nga-yjet-per-datat-1-7-prill/20%Monthly2019-04-01 21:00
https://americaneye.al/kam-negociuar-me-shume-se-4-muaj-drejtori-i-policise-tregon-negociatat-e-dorezimit-te-balilit/20%Monthly2019-04-01 20:49
https://americaneye.al/surpriza-pafund-na-presin-ne-prill-ja-shenjat-me-me-fat-per-kete-muaj/20%Monthly2019-04-01 20:41
https://americaneye.al/nga-dritan-hila-opozita-si-dhelpra-pas-koqeve-te-dashit/20%Monthly2019-04-01 20:17
https://americaneye.al/e-ke-lene-burrin-vete-ne-zelande-vesa-luma-tregon-perse-po-jeton-e-ndare-nga-big-basta/20%Monthly2019-04-01 20:15
https://americaneye.al/getoari-publikon-klipin-e-ri-por-syte-jane-te-klaudia-balerina-zhvishet-para-reperit/20%Monthly2019-04-01 20:09
https://americaneye.al/gazetari-detajet-e-vrasjes-se-dyfishte-ne-shkoder/20%Monthly2019-04-01 19:59
https://americaneye.al/erdogan-humb-zyrtarisht-stambollin/20%Monthly2019-04-01 19:49
https://americaneye.al/investigimi-seks-dhe-droge-ne-hotelet-e-fierit/20%Monthly2019-04-01 20:56
https://americaneye.al/voltana-ademi-ja-pse-u-perplasa-me-ardi-veliun/20%Monthly2019-04-01 20:50
https://americaneye.al/vrasjet-mafioze-shkarkohet-shefi-i-komisariatit-ne-shkoder/20%Monthly2019-04-01 18:33
https://americaneye.al/sherri-ne-selman-stermasi-tirana-denohet-rende/20%Monthly2019-04-01 18:31
https://americaneye.al/mark-zuckerberg-u-kerkon-ndihme-qeverive/20%Monthly2019-04-01 18:28
https://americaneye.al/basha-sterkaj-ish-trafikant-i-perfshire-ne-blerje-votash/20%Monthly2019-04-01 20:52
https://americaneye.al/i-dha-lamtumiren-babait-dhe-xhaxhit-te-vrare-ne-atentat-ja-cfare-ndodhi-pas-varrimit-me-ish-kampionin-e-boksit/20%Monthly2019-04-01 17:36
https://americaneye.al/papa-francesku-leo-messi-pa-asnje-lidhje-me-perendine/20%Monthly2019-04-01 17:30
https://americaneye.al/kryemadhi-do-ta-bejme-shqiperine-shtepi-per-rinine-tone/20%Monthly2019-04-01 17:12
https://americaneye.al/rrefimi-i-efektives-ina-nuka-ate-dite-kisha-nje-ndjesi-te-keqe-e-parandieja/20%Monthly2019-04-01 17:10
https://americaneye.al/bie-ne-evrope-numri-i-te-interesuarve-per-gjuhen-gjermane/20%Monthly2019-04-01 17:09
https://americaneye.al/rikthimi-i-perjetshem-i-berlusconi-t/20%Monthly2019-04-01 16:57
https://americaneye.al/nuk-ka-amnisti-para-zgjedhjeve-mazhoranca-shmang-njollosjen-e-30-qershorit/20%Monthly2019-04-01 20:50
https://americaneye.al/perplasje-mes-grave-te-politikes-spiropali-mos-qani-hallin-e-kaloresit-o-xhan/20%Monthly2019-04-01 16:24
https://americaneye.al/basha-nga-kopliku-eshte-instaluar-nje-diktature-e-krimineleve/20%Monthly2019-04-01 16:10
https://americaneye.al/si-lidhen-problemet-mendore-me-kohen-qe-femijet-kalojne-ne-internet/20%Monthly2019-04-01 15:50
https://americaneye.al/skuadra-e-zemres-fiton-titullin-tifozi-merr-ne-feste-kafken-e-gjyshit/20%Monthly2019-04-01 15:46
https://americaneye.al/rregullat-e-reja-te-copyright-ne-be-mund-te-sjellin-fundin-e-meme-ve/20%Monthly2019-04-01 15:41
https://americaneye.al/gezuar-ditelindjen-kulla-eiffel/20%Monthly2019-04-01 15:41
https://americaneye.al/ndryshimi-i-klimes-zhegu-nuk-i-ndahet-australise-prej-kater-muajsh/20%Monthly2019-04-01 15:10
https://americaneye.al/fillimi-i-fundit-te-epokes-erdogan/20%Monthly2019-04-01 20:58
https://americaneye.al/kush-do-te-jete-trajnerin-e-ri-i-kombetares-reja-mbetet-kandidat-por-donadoni-e-la-deren-hapur/20%Monthly2019-04-01 14:22
https://americaneye.al/edhe-mbreteresha-elizabeth-nuk-do-ta-preke-me-timonin/20%Monthly2019-04-01 14:22
https://americaneye.al/ish-presidenti-topi-ka-nje-propozim-per-zgjidhjen-e-krizes-politike/20%Monthly2019-04-01 14:17
https://americaneye.al/tentoi-vetevrasjen-ne-burg-nderron-jete-ne-spital-38-vjecari/20%Monthly2019-04-01 14:11
https://americaneye.al/xhacka-pas-zjarreve-fshihet-politika-kane-djegur-245-hektare-pyje-e-kullota-ne-tre-muaj/20%Monthly2019-04-01 13:55
https://americaneye.al/itali-30-mije-kuota-per-pune-sezonale-per-2019-edhe-per-shqiptaret/20%Monthly2019-04-01 13:52
https://americaneye.al/vrasja-e-jurgen-kurtit-shpallet-ne-kerkim-nderkombetar-klodjan-bane/20%Monthly2019-04-01 13:45
https://americaneye.al/grabitja-e-kambistit-te-9-katshet-rrefehet-nje-nga-autoret-si-ndodhi-ngjarja/20%Monthly2019-04-01 13:41
https://americaneye.al/cdo-41-sekonda-shitet-nje-golf-11-fakte-per-makinen-me-te-besueshme-ne-histori/20%Monthly2019-04-01 13:26
https://americaneye.al/a-mund-te-flasim-ne-ballkan-pa-roaming/20%Monthly2019-04-01 13:15
https://americaneye.al/roaming-falas-downloading/20%Monthly2019-04-01 13:14
https://americaneye.al/gattuso-nuk-kemi-vdekur-do-ta-bejme-kthesen-qe-tani/20%Monthly2019-04-01 12:50
https://americaneye.al/te-denuar-padrejtesisht-daje-e-nip-lirohen-pas-43-vitesh-burg/20%Monthly2019-04-01 12:40
https://americaneye.al/nje-shqiptar-ne-garen-per-president-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-01 12:33
https://americaneye.al/goditet-pushteti-i-sulltanit-pas-ankarase-edhe-stambolli-ndeshkon-erdoganin/20%Monthly2019-04-01 12:27
https://americaneye.al/messi-kercenon-legjenden-pele-vetem-50-gola-larg-rekordit/20%Monthly2019-04-01 12:09
https://americaneye.al/historia-e-spiunes-me-kembe-druri-qe-u-kthye-ne-tmerrin-e-ushtrise-gjermane/20%Monthly2019-04-01 11:25
https://americaneye.al/allegri-jep-lajme-te-keqija-per-ronaldon-shtohet-numri-i-te-demtuarve/20%Monthly2019-04-01 11:18
https://americaneye.al/cdu-csu-dera-e-be-se-e-mbyllur-per-pese-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2019-04-01 13:41
https://americaneye.al/njihuni-me-rojen-speciale-te-kremlinit-foto/20%Monthly2020-01-21 15:25
https://americaneye.al/hetimi-arabet-pergjuan-shefin-e-amazon-njeriun-me-te-pasur-ne-bote/20%Monthly2019-04-01 10:59
https://americaneye.al/kush-po-i-ekzekuton-shqiptaret-ne-greqi-mafia-e-burgut-dhe-zhdukja-e-deshmitareve/20%Monthly2019-04-01 10:31
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-fundit-per-mynyr-konin-dhe-plani-b-i-edi-rames/20%Monthly2019-04-01 10:12
https://americaneye.al/rama-jo-universitet-per-te-gjithe-po-rishohim-ndryshim-te-mesatares/20%Monthly2019-04-01 10:07
https://americaneye.al/a-do-te-kandidoje-per-presidente-te-shba-ve-kim-kardashian-tregon-planet/20%Monthly2019-04-01 09:52
https://americaneye.al/shtohet-opozita-e-re-ne-kuvend-nje-tjeter-kandidat-i-pd-se-pranon-mandatin/20%Monthly2019-04-01 09:48
https://americaneye.al/klp-cakton-kryeprokuroret-ne-lushnje-e-fier-zyrtarizon-fundin-e-ish-prokurorit-nezha/20%Monthly2019-04-01 09:47
https://americaneye.al/divorcohet-pas-13-vjetesh-gruaja-feston-ne-menyre-te-cuditshme-foto/20%Monthly2019-04-01 09:45
https://americaneye.al/pergjimet-bosi-shqiptar-kercenonte-me-vdekje-biznesmenin-italian/20%Monthly2019-04-01 09:16
https://americaneye.al/familja-siciliane-drejtonte-trafikun-e-droges-shqiperi-itali-mes-te-arrestuarve-shqiptare/20%Monthly2019-04-01 09:15
https://americaneye.al/gjykata-rrezon-llallen-hetimet-edhe-3-muaj-te-tjere/20%Monthly2019-04-01 09:09
https://americaneye.al/hebreu-i-vetem-qe-hitleri-arriti-ti-fale-jeten/20%Monthly2019-04-01 09:01
https://americaneye.al/theri-me-thike-grekun-kapet-ne-shkoder-shqiptari-i-denuar-me-25-vite-burg/20%Monthly2019-04-01 08:52
https://americaneye.al/shqiperia-mund-te-mbeshtetet-tek-shba/20%Monthly2019-04-01 08:50
https://americaneye.al/cakaj-zhvesh-biznesmenet-konsuj-ne-tirane-ju-heq-targat-diplomatike/20%Monthly2019-04-01 08:46
https://americaneye.al/pse-duhet-te-prekim-hekur-per-te-patur-fat/20%Monthly2020-01-21 15:24
https://americaneye.al/rrezimi-i-avionit-ne-gjermani-humb-jeten-nje-nga-grate-me-te-pasura-ruse/20%Monthly2019-04-01 07:53
https://americaneye.al/japonia-zbulon-emrin-e-epokes-se-re-perandorake/20%Monthly2019-04-01 12:31
https://americaneye.al/erdogan-fitore-pa-shkelqim-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-01 07:12