XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-1-qershor-2019/20%Monthly2019-05-31 20:55
https://americaneye.al/rishfaqet-pas-shume-vitesh-rexhina-nano-diskuton-me-linda-ramen-per-mishele-obamen/20%Monthly2019-06-01 11:51
https://americaneye.al/rama-shtron-iftar-dhe-ka-nje-mesazh-per-bashen-pushtetet-nderrohen-por-shtegu-i-arsyes-mbetet/20%Monthly2019-05-31 20:27
https://americaneye.al/pompeo-takon-merkel-diskutojne-mbi-kundershtite/20%Monthly2019-05-31 19:41
https://americaneye.al/kandidatura-e-fredi-bejlerit-ne-himare-ministria-e-jashtme-i-pergjigjet-greqise/20%Monthly2019-05-31 18:35
https://americaneye.al/ministri-gjerman-be-te-marre-vendim-per-shqiperine-ne-qershor/20%Monthly2019-05-31 18:24
https://americaneye.al/10-arsye-pse-zvicra-eshte-vendi-me-i-mire-per-te-jetuar/20%Monthly2019-05-31 20:21
https://americaneye.al/ps-nis-neser-fushaten-rama-do-prezantoje-61-kandidatet-socialiste/20%Monthly2019-05-31 17:48
https://americaneye.al/vrasja-e-gazetarit-ali-uka-dhe-akuza-per-perfshirjen-e-berishes-klosi-thaci-nuk-flet-kot/20%Monthly2019-05-31 17:22
https://americaneye.al/elton-john-nuk-jam-anglez-idiot-qe-dua-brexit-in-jam-evropian/20%Monthly2019-05-31 16:27
https://americaneye.al/pranga-2-te-rinjve-vidhnin-makina-ne-kryeqytet/20%Monthly2019-05-31 16:13
https://americaneye.al/studiuesit-qendroni-larg-ushqimeve-te-perpunuara/20%Monthly2019-05-31 15:56
https://americaneye.al/merkel-te-bejme-gjithcka-qe-eshte-e-mundur-per-klimen/20%Monthly2019-05-31 15:16
https://americaneye.al/deshtimi-i-samitit-te-hanoit-kim-jong-un-ekzekuton-negociatoret/20%Monthly2019-05-31 15:11
https://americaneye.al/per-here-te-pare-austria-do-te-kete-nje-kancelare-grua/20%Monthly2019-05-31 15:11
https://americaneye.al/rrjet-i-ri-ujesjelles-ne-rreshen-perfitojne-16-mije-banore-balluku-garanton-furnizim-24-ore/20%Monthly2019-05-31 15:06
https://americaneye.al/abrashi-duhet-te-jemi-te-bashkuar-nuk-i-krahasoj-trajneret/20%Monthly2019-05-31 14:58
https://americaneye.al/reja-si-me-bindi-kryeministri-edi-rama-qe-te-drejtoj-shqiperine/20%Monthly2019-05-31 14:57
https://americaneye.al/roshi-me-islanden-vendoset-fati-jone-ne-eliminatore-panuccin-nuk-e-hedhim-poshte/20%Monthly2019-05-31 14:52
https://americaneye.al/rrugetimi-i-klopp-si-trajner-qe-nisi-nga-nje-vendim-i-rrezikshem/20%Monthly2019-05-31 14:49
https://americaneye.al/merkato-ambiciet-dhe-icardi-dhe-aventura-conte-flet-per-interin-e-ri/20%Monthly2019-05-31 14:40
https://americaneye.al/rama-me-30-qershor-dhe-pike/20%Monthly2019-05-31 20:47
https://americaneye.al/mbipesha-vjen-se-bashku-me-moshen/20%Monthly2019-05-31 13:55
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-30-qershorit-pd-lsi-nxitojne-te-dorezojne-listat-e-komisionereve/20%Monthly2019-05-31 12:31
https://americaneye.al/conte-flet-si-interist-do-te-shperblej-me-pune-besimin/20%Monthly2019-05-31 12:26
https://americaneye.al/ish-gjyqtari-thanza-denohet-me-18-muaj-sherbim-prove/20%Monthly2019-05-31 11:50
https://americaneye.al/holanda-leter-be-se-per-rikthimin-e-vizave-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-31 19:38
https://americaneye.al/deputeti-gjerman-shqiperia-ka-bere-progres-hedhja-e-molotoveve-nuk-eshte-zgjidhje/20%Monthly2019-05-31 11:01
https://americaneye.al/11-vjecarja-nga-irani-qe-po-sfidon-einstein-in-dhe-hawking-in/20%Monthly2019-05-31 10:37
https://americaneye.al/lideri-i-5-yjeve-fiton-mocionin-e-votebesimit/20%Monthly2019-05-31 10:16
https://americaneye.al/pedro-rodriguez-ne-histori-si-lojtari-qe-fitoi-gjithcka/20%Monthly2019-05-31 09:48
https://americaneye.al/kush-do-te-ulet-ne-fronin-europian/20%Monthly2019-05-31 08:15
https://americaneye.al/ashton-kutcher-deshmon-per-vrasjen-e-ish-te-dashures-mendova-se-ishin-njolla-vere-dhe-jo-gjaku/20%Monthly2019-05-31 08:09
https://americaneye.al/inter-zyrtarizohet-antonio-conte-zhang-eshte-nder-me-te-miret/20%Monthly2019-05-31 07:52
https://americaneye.al/profili-i-vrasesit-te-dyshuar-te-ish-policit-arben-bilali/20%Monthly2019-05-31 07:28
https://americaneye.al/trump-nuk-kam-bere-asgje-qe-te-justifikonte-shkarkimin/20%Monthly2019-05-30 21:14
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-31-maj-2019/20%Monthly2019-05-30 20:54
https://americaneye.al/thaci-per-berishen-po-perdor-kosoven-se-urren-ramen-ka-nevoje-per-nje-trajtim-mjekesor/20%Monthly2019-05-30 20:44
https://americaneye.al/ofroi-doreheqjen-dhe-shtyrjen-e-zgjedhjeve-por-rama-e-konsideron-korrekt-qendrimin-e-metes/20%Monthly2019-05-30 20:33
https://americaneye.al/a-e-ka-menduar-rama-ndonjehere-doreheqjen-ja-si-pergjigjet-kryeministri/20%Monthly2019-05-31 11:46
https://americaneye.al/thaci-nese-be-na-mbyll-deren-duhet-te-gjejme-nje-formule-per-bashkimin-shqiperi-kosove/20%Monthly2019-05-31 11:00
https://americaneye.al/rama-ku-ndryshon-cadra-me-krizen-e-sotme-nuk-do-te-kete-97-te-dyte/20%Monthly2019-05-30 19:37
https://americaneye.al/bizneset-problemet-me-regjistrimin-e-pronave-po-frenojne-investimet-e-huaja/20%Monthly2019-05-30 18:36
https://americaneye.al/sekretari-i-pergjithshem-i-nato-s-vizite-surprize-ne-tirane-takim-me-ramen/20%Monthly2019-05-30 18:15
https://americaneye.al/tenderi-i-pompave-kush-fshihet-pas-kompanise-fantazme-penzoil-dhe-disa-dyshime-per-korrupsion-ne-ministrine-e-ekonomise/20%Monthly2019-05-30 18:20
https://americaneye.al/tirana-ia-del-te-mbijetoje-ne-superlige-flamurtari-jashte-europes/20%Monthly2019-05-30 17:23
https://americaneye.al/per-te-fituar-zgjedhjet-mjafton-nje-vote/20%Monthly2019-05-30 17:08
https://americaneye.al/meshkujt-qe-perpiqen-te-duken-te-bukur-rrisin-rrezikun-e-infertilitetit/20%Monthly2019-05-30 16:44
https://americaneye.al/pse-duhet-te-konsumojme-frutat-dhe-perimet-te-ngrira/20%Monthly2019-05-30 15:59
https://americaneye.al/negociatat-shba-mirepret-rekomandimin-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-30 21:13
https://americaneye.al/ndarja-nga-jeta-e-aktorit-muhamet-liko-meta-humbje-e-pazevendesueshme-per-artin/20%Monthly2019-05-30 15:36
https://americaneye.al/sacchi-sarri-tek-juventus-do-te-ishte-nje-revolucion/20%Monthly2019-05-30 15:25
https://americaneye.al/lenjani-flet-per-panuccin-ai-nuk-mund-te-behej-me-shqiptar-se-une/20%Monthly2019-05-30 15:21
https://americaneye.al/mavraj-rikthehet-ne-kombetare-dhe-flet-per-reja-n-simpatik-duket-si-babai-yne/20%Monthly2019-05-30 15:18
https://americaneye.al/netanjahu-nuk-arrin-te-formoje-koalicionin-izraeli-shkon-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-05-30 15:04
https://americaneye.al/nga-i-preferuari-i-se-djathtes-te-zonja-e-hekurt-e-liberaleve-ja-pretendentet-per-postin-e-juncker/20%Monthly2019-05-30 15:00
https://americaneye.al/mbijeton-foshnja-me-e-vogel-se-nje-pako-gjalpe/20%Monthly2019-05-30 14:52
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-aktori-i-madh-i-humorit-muhamet-lika/20%Monthly2019-05-30 14:36
https://americaneye.al/dieta-vegjetariane-me-coi-ne-menopauze-te-parakohshme/20%Monthly2019-05-30 14:41
https://americaneye.al/nuk-eshte-denuar-asnje-politikan-gjermania-me-perceptime-te-ndryshme-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-30 20:03
https://americaneye.al/levizja-e-pare-e-contes-tek-interi-largimi-i-icardit/20%Monthly2019-05-30 10:52
https://americaneye.al/rama-po-dialogut-me-opoziten-por-pa-negociuar-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Monthly2019-05-30 20:04
https://americaneye.al/arba-kokalari-eshte-edhe-dukuri-shqiptare/20%Monthly2019-05-31 08:18
https://americaneye.al/zbulohen-sms-te-mes-rames-dhe-soreces-permendin-bashen-mediun-dhe-shtyrjen-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-05-29 21:24
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-30-maj-2019/20%Monthly2019-05-29 21:21
https://americaneye.al/hetimet-per-russiagate-mueller-venia-nen-akuze-e-trump-it-nuk-ishte-e-mundur/20%Monthly2019-05-29 20:03
https://americaneye.al/kritikat-dhe-vleresimet-e-komisionit-europian-per-ekonomine-shqiptare/20%Monthly2019-05-30 11:15
https://americaneye.al/hakerat-mberthejne-nje-shtet-te-tere-ne-shba/20%Monthly2019-05-29 18:50
https://americaneye.al/debati-eurodeputetet-pro-hapjes-se-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-29 18:34
https://americaneye.al/soreca-i-dorezon-progres-raportin-meta-shpresojme-te-celen-negociatat/20%Monthly2019-05-29 18:15
https://americaneye.al/keto-ushqime-mbajini-larg-frigoriferit-dhe-mikrovales/20%Monthly2019-05-29 17:35
https://americaneye.al/rrahje-masive-pas-nje-divorci-ne-sherr-njerezit-e-gruas-dhe-burrit/20%Monthly2019-05-29 17:21
https://americaneye.al/negociatat-shqiperi-be-gjermania-ende-pa-opinion-zyrtar/20%Monthly2019-05-29 16:42
https://americaneye.al/shpikja-revolucionare-frutat-e-perimet-te-fresketa-deri-ne-54-dite/20%Monthly2019-05-29 16:02
https://americaneye.al/kelmend-balili-kerkon-pafajesine/20%Monthly2019-05-29 13:28
https://americaneye.al/pse-fantomasi-u-lejua-nga-regjimi-komunist-dhe-si-filmi-frymezoi-krime-ne-bashkimin-sovjetik/20%Monthly2019-05-29 13:25
https://americaneye.al/burg-nese-keqtrajton-ose-vret-qenin-kuvendi-pranon-nismen-qe-ndalon-keqtrajtimin-e-kafsheve/20%Monthly2019-05-29 13:24
https://americaneye.al/djali-veze-jep-100-000-dollaret-e-tij-per-te-mbijetuarit-e-chirstchurch/20%Monthly2019-05-29 13:08
https://americaneye.al/ish-mbreti-belg-albert-ii-gati-per-test-adn-je-a-eshte-babai-i-delphine-boel/20%Monthly2019-05-29 13:06
https://americaneye.al/johnson-therritet-nga-gjykata-per-akuzen-per-mashtrim-ne-fushaten-e-brexit/20%Monthly2019-05-29 12:50
https://americaneye.al/pse-duhet-ta-vizitoni-te-pakten-njehere-ne-jete-gjermanine/20%Monthly2019-05-29 12:45
https://americaneye.al/portugalia-vendi-me-plazhe-mahnitese-foto/20%Monthly2019-05-29 12:45
https://americaneye.al/njihuni-me-10-vendet-me-te-bukura-turistike/20%Monthly2019-05-29 12:45
https://americaneye.al/10-parqet-kombetare-me-te-bukura-ne-europe-foto/20%Monthly2019-05-29 12:44
https://americaneye.al/barack-obama-tregon-pse-messi-nuk-triumfon-dot-me-argjentinen/20%Monthly2019-05-29 12:44
https://americaneye.al/milani-e-do-figure-qendrore-te-projektit-maldini-kerkon-kohe/20%Monthly2019-05-29 12:43
https://americaneye.al/ismajli-nuk-jam-penduar-qe-lashe-kosoven-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-29 12:40
https://americaneye.al/kpa-shkarkon-prokuroren-rovena-gashi-vendimi-perfundimtar/20%Monthly2019-05-29 12:36
https://americaneye.al/kontraste-epike-fotot-mahnitese-rreth-e-perqark-kines/20%Monthly2019-05-29 12:35
https://americaneye.al/sadiku-e-thote-hapur-me-panuccin-nuk-kishte-grup-me-rejen-ka-ndryshuar-atmosfera/20%Monthly2019-05-29 12:24
https://americaneye.al/mogherini-shqiperia-e-beri-punen-e-saj-be-te-mbaje-premtimin/20%Monthly2019-05-29 12:53
https://americaneye.al/hahn-nisja-e-negociatave-nuk-do-te-thote-anetaresim-kroacise-iu-deshen-8-vite/20%Monthly2019-05-29 12:53
https://americaneye.al/ke-rekomandon-celjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2019-05-29 12:55
https://americaneye.al/beteje-franko-gjermane-per-pasuesin-e-junckerit-merkel-e-zhgenjyer-nga-macron/20%Monthly2019-05-29 18:31
https://americaneye.al/nje-oficer-shqiptar-diplomohet-ne-akademine-e-marines-amerikane/20%Monthly2019-05-29 12:33
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-29-maj-2019/20%Monthly2019-06-04 20:47
https://americaneye.al/thirrjet-fetare-nga-tifozet-e-tiranes-nano-show-i-shemtuar-nga-nje-mase-talebanesh/20%Monthly2019-06-04 20:44
https://americaneye.al/rothschild-historia-e-familjes-qe-ka-aq-shume-para-sa-nuk-numerohen-me/20%Monthly2019-06-04 20:45
https://americaneye.al/zgjedhjet-greke-minojne-marreveshjen-e-detit-dhe-paktin-me-shqiperine/20%Monthly2019-06-04 20:47
https://americaneye.al/renditja-aktuale-ja-shtetet-me-te-pasura-ne-bote/20%Monthly2019-06-04 20:45
https://americaneye.al/deutsche-welle-ke-do-rekomandoje-celjen-e-negociatave-per-shqiperine/20%Monthly2019-06-04 20:44
https://americaneye.al/bregu-investimi-me-i-mire-ne-ballkan-qendrimi-i-te-rinjve/20%Monthly2019-06-04 20:46
https://americaneye.al/3-mije-vjet-me-pare-perdorej-per-kanabis-e-morfine-kushton-50-mije-euro/20%Monthly2019-06-04 20:44
https://americaneye.al/takimi-per-fushaten-elektorale-rama-mbledh-deputetet-te-vila-31/20%Monthly2019-06-04 20:43
https://americaneye.al/gjermania-terhiqet-nga-shtyrja-e-zgjedhjeve-duhet-dialog-politik/20%Monthly2019-06-04 20:43
https://americaneye.al/basha-nuk-do-kete-pazar-dhe-qeveri-pd-ps/20%Monthly2019-06-04 20:36
https://americaneye.al/vlerat-e-nje-gote-qumeshti-ne-mengjes/20%Monthly2019-05-29 18:41
https://americaneye.al/zgjedhjet-ja-lista-me-emrat-e-kandidateve-me-dhe-pa-rivale/20%Monthly2019-06-04 20:35
https://americaneye.al/sa-me-shume-vlera-morale-te-keni-aq-me-pak-popullore-do-te-jeni/20%Monthly2019-06-04 20:34
https://americaneye.al/humbja-ne-zgjedhjet-europiane-tsipras-syriza-do-te-ringrihet/20%Monthly2019-06-04 20:33
https://americaneye.al/balluku-inspekton-terminalin-e-ri-ne-portin-e-vlores-ne-sherbim-te-qytetareve-gjate-sezonit-veror/20%Monthly2019-05-30 15:22
https://americaneye.al/perplasje-merkel-macron-per-zgjedhjen-e-presidentit-te-ri-te-ke/20%Monthly2019-06-04 20:33
https://americaneye.al/operacioni-ne-veri-te-kosoves-rusia-reagon-ashper-be-ishte-i-ligjshem/20%Monthly2019-06-04 20:32
https://americaneye.al/perez-ramosin-nuk-e-shesim-falas-hazardin-e-kerkojme-ronaldo-lojtari-me-i-mire/20%Monthly2019-05-29 18:50
https://americaneye.al/kriza-politike-delegacion-i-kongresit-amerikan-takon-meten-ramen-dhe-rucin/20%Monthly2019-05-29 18:44
https://americaneye.al/merkel-dikton-udheheqjen-e-re-te-be-se-jemi-forca-kryesore-ne-parlamentin-europian/20%Monthly2019-05-29 18:36
https://americaneye.al/kercen-euro-pas-transaksioneve-te-bankave/20%Monthly2019-05-29 18:18
https://americaneye.al/qen-sulmi-kush-eshte-timmermans-poligloti-me-ambicien-per-tu-bere-imazhi-i-europes/20%Monthly2019-05-29 18:32
https://americaneye.al/rama-prezanton-mjeke-per-shqiperine-112-vende-vakante/20%Monthly2019-06-27 21:06
https://americaneye.al/salvini-njeriu-kryesor-politik-ne-itali-pas-zgjedhjeve-europiane/20%Monthly2019-05-29 18:48
https://americaneye.al/gjuha-e-krishtit-drejt-zhdukjes-perpjekje-per-te-ruajtur-aramaiken-e-lashte/20%Monthly2019-05-29 18:46
https://americaneye.al/analiza-jo-revolucion-ne-be/20%Monthly2019-05-29 18:17
https://americaneye.al/gattuso-largohet-historia-ime-me-milanin-nuk-mund-te-jete-kurre-ceshtje-parash/20%Monthly2019-05-29 12:46
https://americaneye.al/ne-lufte-shkohet-me-fisheke-reja-shqiptaret-me-kane-ndertuar-dhe-shtepine-si-muratore/20%Monthly2019-05-29 12:23
https://americaneye.al/si-mbreti-zog-dhe-mbreteresha-geraldine-refuzuan-hotelin-ne-letoni-prej-emrit/20%Monthly2019-05-28 22:33
https://americaneye.al/cera-una-volta-un-clandestino-libri-i-suksesshem-i-nje-shqiptari-ne-itali/20%Monthly2019-06-02 21:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-14-maj-2019/20%Monthly2019-05-13 21:07
https://americaneye.al/zukerberg-ben-nje-blerje-pothuajse-sekrete/20%Monthly2019-05-13 20:45
https://americaneye.al/opozita-do-rikthimin-ne-parlament/20%Monthly2019-05-13 20:13
https://americaneye.al/rama-i-drejtohet-bashes-leri-xhirot-bosh-kur-do-flasim/20%Monthly2019-05-13 20:10
https://americaneye.al/basha-nuk-duam-pushtet-me-dhune-por-betejen-do-ta-fitojme/20%Monthly2019-05-13 19:27
https://americaneye.al/lista-e-ps-se-per-keshillin-bashkiak-te-tiranes-emrat/20%Monthly2019-05-13 19:25
https://americaneye.al/dhunimi-i-baneses-se-borchardt-reagon-soreca-e-denojme-me-gjithe-zemer/20%Monthly2019-05-13 18:36
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-reagon-osbe-jemi-te-shqetesuar-per-dhunen/20%Monthly2019-05-13 18:16
https://americaneye.al/tensionohet-protesta-tymuese-e-fishekzjarre-te-drejtoria-e-policise/20%Monthly2019-05-13 17:56
https://americaneye.al/salvini-kunder-emigranteve-ne-itali-mund-te-hyni-vetem-me-lejen-time/20%Monthly2019-05-13 17:55
https://americaneye.al/marshimi-i-protestuesve-forcat-speciale-me-shpejtesi-drejt-drejtorise-se-policise/20%Monthly2019-05-13 17:40
https://americaneye.al/protestuesit-marshojne-drejt-drejtorise-se-policise/20%Monthly2019-05-13 17:37
https://americaneye.al/gjirafa-e-porsalindur-ne-kopshtin-zoologjik-te-zvicres-pagezohet-me-emer-shqiptar/20%Monthly2019-05-13 17:31
https://americaneye.al/qeveria-iu-pergjigj-thirrjes-tone-me-dhune-barbare/20%Monthly2019-05-13 17:21
https://americaneye.al/oret-e-fundit-per-listat-e-kandidateve-kqz-zhvendos-protokollin/20%Monthly2019-05-13 17:20
https://americaneye.al/monika-kryemadhi-mungon-ne-protesten-e-sotme-zbuloni-arsyen/20%Monthly2019-05-13 17:08
https://americaneye.al/nis-protesta-e-opozites-marshim-ne-institucionet-e-rendesishme/20%Monthly2019-05-13 17:13
https://americaneye.al/hazard-larg-chelseat-e-kam-marre-vendimin-tim/20%Monthly2019-05-13 17:02
https://americaneye.al/real-madrid-vendos-te-ardhmen-e-keylor-navas/20%Monthly2019-05-13 16:40
https://americaneye.al/cdu-csu-denojne-dhunen-ne-proteste-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-13 16:38
https://americaneye.al/zeri-i-amerikes-ne-shqip-76-vjet-nga-emisioni-i-pare/20%Monthly2019-05-13 16:35
https://americaneye.al/pd-sot-marshim-paqesor-ministria-e-brendshme-sajesa-te-neveritshme/20%Monthly2019-05-13 16:31
https://americaneye.al/kosove-shqiperi-tarifat-e-roaming-ut-ulen-nga-data-15-qershor/20%Monthly2019-05-13 16:25
https://americaneye.al/shperndajne-fake-news-nen-hetim-renea-al-dhe-gramoz-ruci-fals/20%Monthly2019-05-13 16:18
https://americaneye.al/meta-viziton-sahit-dollapin-ne-spitalin-e-traumes/20%Monthly2019-05-13 16:00
https://americaneye.al/ambasadat-dalin-me-te-njejtin-qendrim-para-protestes/20%Monthly2019-05-13 15:54
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-ambasada-britanike-lideret-e-opozites-te-denojne-dhunen/20%Monthly2019-05-13 15:44
https://americaneye.al/aksident-ne-rrugen-transballkanike-ne-vlore-makina-perplaset-me-motorin/20%Monthly2019-05-13 15:38
https://americaneye.al/letra-per-shqiptaret-protestat-e-dhunshme-japin-idene-e-gabuar-se-nuk-jeni-gati-per-be/20%Monthly2019-05-13 15:36
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-basha-dhe-kryemadhi-te-denojne-dhunen-demtohet-perpjekja-e-shqiperise-drejt-be-se/20%Monthly2019-05-13 15:34
https://americaneye.al/leksione-jete-20-thenie-te-fjodor-dostojevskit/20%Monthly2019-05-13 14:52
https://americaneye.al/protesta-rudina-hajdari-te-shmangen-perplasjet-vellazerore/20%Monthly2019-05-13 14:29
https://americaneye.al/gjesti-i-madh-i-kamerierit-shqiptar-ne-new-york/20%Monthly2019-05-13 14:01
https://americaneye.al/vokshi-nuk-ulemi-per-dialog-me-ramen-protesta-e-sotme-nuk-do-te-jete-si-te-tjerat/20%Monthly2019-05-13 13:57
https://americaneye.al/zgjedhjet-britanikja-audrey-glover-ne-krye-te-misionit-te-odihr/20%Monthly2019-05-13 13:22
https://americaneye.al/nga-arta-dade-te-besnik-mustafaj-emrat-qe-kerkon-opozita-ne-qeverine-tranzitore/20%Monthly2019-05-13 13:05
https://americaneye.al/zbulimi-monedha-qe-mund-te-ndryshoje-historine-e-australise/20%Monthly2019-05-13 12:58
https://americaneye.al/intervista-e-rames-per-televizionin-serb-ndez-polemikat-ne-beograd/20%Monthly2019-05-13 12:31
https://americaneye.al/lirohet-bashkeshorti-i-ministres-shahini/20%Monthly2019-05-13 12:17
https://americaneye.al/qipro-polemika-rreth-hetimit-te-nje-serial-killeri-qe-po-trondit-ishullin/20%Monthly2019-05-13 12:13
https://americaneye.al/ballkani-perendimor-ne-besojme-tek-biznesi/20%Monthly2019-05-13 12:01
https://americaneye.al/shkoi-per-te-peshkuar-por-u-mbyt-ne-valbone-nxirret-nga-lumi-trupi-i-te-miturit/20%Monthly2019-05-13 11:55
https://americaneye.al/wanda-nara-mauro-pershtatet-me-ronaldon-do-ti-pelqente-te-luante-te-juventus/20%Monthly2019-05-13 11:41
https://americaneye.al/shba-hungari-trump-e-orban-duan-te-thellojne-marredheniet/20%Monthly2019-05-13 11:15
https://americaneye.al/pirlo-juves-i-duhet-ky-lojtar-qe-te-fitoje-champions-in/20%Monthly2019-05-13 11:10
https://americaneye.al/sacchi-zbulon-kushtin-e-berlusconit-per-lojtaret-mos-beni-seks-nje-muaj-por-gullit-kruajti-koken/20%Monthly2019-05-13 11:02
https://americaneye.al/opozita-ndryshon-strategji-sot-vetem-marshim/20%Monthly2019-05-13 10:43
https://americaneye.al/gjirokastra-dhe-kukesi-po-boshatisen/20%Monthly2019-05-13 10:13
https://americaneye.al/ujku-i-detit-2019-ushtria-turke-tregon-forcen/20%Monthly2019-05-13 10:05
https://americaneye.al/deputetet-e-ps-dorezojne-mandatet/20%Monthly2019-05-13 09:50
https://americaneye.al/arrestohet-bashkeshorti-i-ministres-besa-shahini/20%Monthly2019-05-13 09:43
https://americaneye.al/nje-here-kam-nderhyre-ne-formacion-gaz-demi-rrefen-planet-edhe-per-champions-league/20%Monthly2019-05-13 09:10
https://americaneye.al/ne-bruksel-apo-ne-strasburg-grindje-te-reja-per-seline-e-parlamentit-evropian/20%Monthly2019-05-13 09:03
https://americaneye.al/cfare-ndodh-nese-be-shap-negociatat-paralajmerimi-vendet-e-ballkanit-po-humbasin-durimin/20%Monthly2019-05-13 08:36
https://americaneye.al/a-do-te-qendroje-merkel-deri-ne-perfundim-te-mandatit/20%Monthly2019-05-13 08:31
https://americaneye.al/te-papune-me-doktorature-qindra-doktorante-ne-shqiperi-te-papunesuar/20%Monthly2019-05-13 08:29
https://americaneye.al/piloti-hero-ul-avionin-pa-rrotat-e-para-video/20%Monthly2019-05-13 08:26
https://americaneye.al/rama-flet-per-median-serbe-per-shqiperine-e-madhe-dhe-bashkimin-me-kosoven/20%Monthly2019-05-13 13:04
https://americaneye.al/shperndante-droge-ne-lokal-spiunohet-nga-qytetaret-dhe-arrestohet/20%Monthly2019-05-13 07:56
https://americaneye.al/arrestohet-bosi-shqiptar-i-kokaines-ne-spanje/20%Monthly2019-05-13 07:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-13-maj-2019/20%Monthly2019-05-12 20:42
https://americaneye.al/atentati-ne-vlore-shenjestra-u-shpetoi-mbi-20-plumbave/20%Monthly2019-05-12 20:39
https://americaneye.al/titulli-i-partizanit-kryeministri-rama-pergezon-vellain-dhe-ngacmon-bracen/20%Monthly2019-05-12 19:37
https://americaneye.al/a-je-penduar-per-rudina-hajdarin-si-pergjigjet-lulzim-basha/20%Monthly2019-05-12 19:26
https://americaneye.al/pese-deputete-te-ps-lene-mandatin/20%Monthly2019-05-12 19:25
https://americaneye.al/rrefimi-darka-e-fshehte-berisha-nano-tek-ura-e-peshkatarit/20%Monthly2019-05-13 08:35
https://americaneye.al/papa-francesku-mesazh-ne-diten-e-nenes/20%Monthly2019-05-12 18:15
https://americaneye.al/shtepi-publike-per-nervat-e-shqiptareve-ngjela-nuk-zgjidh-gje/20%Monthly2019-05-12 18:13
https://americaneye.al/lot-gezimi-dhe-pushtim-fushe-festa-e-partizanit-ne-foto/20%Monthly2019-05-12 17:37
https://americaneye.al/100-theniet-me-te-bukura-per-politiken-dhe-politikanet/20%Monthly2019-05-12 17:39
https://americaneye.al/perlotet-gega-erdha-me-nje-enderr-sot-e-bera-realitet/20%Monthly2019-05-12 17:29
https://americaneye.al/mema-partizani-kampion-me-merite/20%Monthly2019-05-12 17:24
https://americaneye.al/kampion-pas-26-vitesh-partizani-fiton-derbin-me-te-bukur-te-historise/20%Monthly2019-05-12 16:41
https://americaneye.al/grida-duma-raport-special-me-djalin-me-jane-shtuar-frikerat/20%Monthly2019-05-12 16:08
https://americaneye.al/nenstacioni-i-ne-fushe-kruje-balluku-investimet-e-integruara-sigurojne-sherbim-afatgjate-per-qytetaret/20%Monthly2019-05-12 16:03
https://americaneye.al/deshmia-ne-dokumentin-e-lidhjes-se-kombeve-shperngulja-dhuna-dhe-vrasja-e-cameve-nga-greket/20%Monthly2019-05-12 16:02
https://americaneye.al/city-i-guardioles-kampion-i-anglise/20%Monthly2019-05-12 15:57
https://americaneye.al/pas-200-vitesh-ariu-rikthehet-ne-portugali/20%Monthly2019-05-12 15:45
https://americaneye.al/basha-paralajmeroj-ramen-mos-i-kalo-caqet/20%Monthly2019-05-13 08:29
https://americaneye.al/kush-jane-shtrigat-rumune-qe-po-luftojne-korrupsionin/20%Monthly2019-05-12 15:07
https://americaneye.al/londer-partia-e-brexit-ne-krye-te-sondazheve-ne-zgjedhjet-europiane/20%Monthly2019-05-12 14:35
https://americaneye.al/pse-te-gjithe-po-lindin-tani-astrologjia-e-ka-nje-shpjegim-gjithe-punen-po-e-bejne-keto-2-shenja/20%Monthly2019-05-12 14:12
https://americaneye.al/si-zgjedhjet-europiane-po-bashkojne-qipriotet/20%Monthly2019-05-12 13:51
https://americaneye.al/po-e-kam-ftuar-edi-rama-ja-cfare-diskutova-me-arta-markun/20%Monthly2019-05-12 19:28
https://americaneye.al/betohet-stevo-pendarovski-edhe-meta-e-thaci-marrin-pjese-ne-ceremoni/20%Monthly2019-05-12 13:22
https://americaneye.al/rama-i-kujton-bashes-protesten-e-21-janarit-policia-e-asaj-kohe-shkrehu-karikatoret-mbi-qytetaret/20%Monthly2019-05-12 13:13
https://americaneye.al/rama-nuk-kane-asnje-shans-qe-ta-rrezojne-qeverine/20%Monthly2019-05-13 08:30
https://americaneye.al/rama-ka-nje-mesazh-per-mikun-rrugehumbur-nuk-je-vone-akoma-te-kthehesh-nga-kjo-rruge/20%Monthly2019-05-12 17:39
https://americaneye.al/dhuna-ndaj-sahit-dollapit-rama-policet-e-tepruan-por-ja-pse-i-mirekuptoj/20%Monthly2019-05-12 12:48
https://americaneye.al/vote-per-shqiptaret-ne-greqi-jane-kandidate-per-parlamentin-europian-dhe-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-05-12 12:07
https://americaneye.al/dokumenti-zyrtar-i-lidhjes-se-kombeve-1925-si-u-detyruan-shqiptaret-e-epirit-te-largohen-nga-vendi-i/20%Monthly2019-05-12 12:02
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-84-te-proceduar-per-aktet-e-dhunes-50-te-arrestuar/20%Monthly2019-05-12 11:59
https://americaneye.al/peshku-shqiptar-pushton-gjigandin-carrefour/20%Monthly2019-05-12 11:56
https://americaneye.al/lleshaj-per-dhunen-ndaj-dollapit-do-te-kishte-qene-mire-qe/20%Monthly2019-05-12 12:47
https://americaneye.al/cakaj-kercenohet-familja-e-ambasadorit-te-osbe-se-akt-kriminal/20%Monthly2019-05-12 12:47
https://americaneye.al/70-vjecari-holandez-meson-shqip-ndryshova-mendim-per-shqiperine-kur-erdha-te-jetoj-ketu/20%Monthly2019-05-12 11:06
https://americaneye.al/rama-nje-grupim-i-deshperuar-politik-qe-imponohet-permes-dhunes-se-verber/20%Monthly2019-05-12 11:02
https://americaneye.al/kur-myslimanet-e-camerise-i-shkruanin-lidhjes-se-kombeve-nuk-jemi-turq-mos-na-shkembeni/20%Monthly2019-05-12 12:06
https://americaneye.al/basha-maduro-i-ballkanit-do-e-marre-pergjigjen-neser/20%Monthly2019-05-12 12:01
https://americaneye.al/nje-dite-pas-protestes-si-duken-sot-kryeministria-kuvendi-dhe-drejtoria-e-policise-video/20%Monthly2019-05-12 10:46
https://americaneye.al/orikumi-historia-e-qytetit-antik-ilir/20%Monthly2019-05-12 10:07
https://americaneye.al/angli-90-minutat-e-fundit-per-titullin-city-apo-liverpool/20%Monthly2019-05-12 09:42
https://americaneye.al/u-rrah-nga-protestuesit-kush-eshte-39-vjecari-i-papune-qe-mendonin-se-ishte-polic-i-infiltruar/20%Monthly2019-05-12 11:49
https://americaneye.al/mediat-nderkombetare-pasqyrojne-protesten-ne-tirane/20%Monthly2019-05-12 11:49
https://americaneye.al/mjeshtri-i-luftes-30-thenie-te-sun-tzu-per-te-arritur-gjithcka-ne-jete/20%Monthly2019-05-12 08:12
https://americaneye.al/vendimi-i-pd-se-te-henen-proteste-tjeter-para-kryeministrise/20%Monthly2019-05-12 11:05
https://americaneye.al/meta-te-lirohet-dollapi-rama-respekt-per-policine/20%Monthly2019-05-11 21:29
https://americaneye.al/osbe-dhuna-rruge-e-shkurter-politike-kush-e-perdor-deshton/20%Monthly2019-05-11 21:20
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-12-maj-2019/20%Monthly2019-05-11 21:03
https://americaneye.al/protestuesit-para-policise-se-tiranes-molotov-e-gaz-lotjselles/20%Monthly2019-05-11 20:50
https://americaneye.al/reagon-serish-rama-respekt-per-trupat-e-policise-nderuan-uniformen-e-shtetit/20%Monthly2019-05-12 10:51
https://americaneye.al/forcat-speciale-arrestojne-sait-dollapin-tek-parlamenti-video/20%Monthly2019-05-11 20:58
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-denon-dhunen-ne-proteste-thelbesisht-jodemokratike-dhe-duhet-te-ndaloje/20%Monthly2019-05-12 10:51
https://americaneye.al/kapsolla-dhe-fishekzjarre-te-parlamenti-policia-pergjigjet-me-gaz-lotsjelles/20%Monthly2019-05-11 19:52
https://americaneye.al/8-persona-te-maskuar-sulmojne-grupin-e-xhirimit-te-abc-news-i-thyejne-kameren-operatorit/20%Monthly2019-05-11 19:40
https://americaneye.al/del-jashte-kontrollit-protesta-e-opozites-tek-parlamenti/20%Monthly2019-05-11 19:25
https://americaneye.al/pas-zjarrit-te-kryeministria-protestuesit-zhvendosen-para-parlamentit/20%Monthly2019-05-11 19:13
https://americaneye.al/tare-nuk-e-mbron-dot-me-inzaghi-largohet-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2019-05-11 18:40
https://americaneye.al/reagon-rama-trishtim-qe-lideri-me-ze-te-ikur-i-thote-qeverise-aman-ik/20%Monthly2019-05-11 18:54
https://americaneye.al/basha-mbyll-fjalimin-protestuesit-ndricojne-bulevardin-me-blic-celularesh/20%Monthly2019-05-11 18:37
https://americaneye.al/basha-nuk-ka-gaz-lotsjelles-e-brutalitet-policor-ta-ndale-vullnetin-tone/20%Monthly2019-05-11 17:58
https://americaneye.al/meta-thirrje-per-qetesi-evitoni-dhunen-dhe-konfrontimet/20%Monthly2019-05-11 17:52
https://americaneye.al/i-vihet-flaka-deres-se-kryeministrise-dhe-kuvendit-foto/20%Monthly2019-05-11 20:59
https://americaneye.al/lleshaj-nuk-ndertohet-demokracia-me-molotov/20%Monthly2019-05-11 17:40
https://americaneye.al/protesta-nis-me-kapsolla-militantet-e-pd-lsi-te-pajisur-me-maska-kundragaz/20%Monthly2019-05-11 17:13
https://americaneye.al/bayern-munchen-shtyn-festen-bundesliga-vendoset-ne-javen-e-fundit/20%Monthly2019-05-11 17:10
https://americaneye.al/protesta-gati-te-nise-blindohet-kryeministria/20%Monthly2019-05-11 16:33
https://americaneye.al/ne-jete-dhe-ne-pune-gjerat-qe-nuk-duhet-te-neglizhoni-kurre/20%Monthly2019-05-11 15:29
https://americaneye.al/cfare-duhet-te-dine-studentet-mbi-vendimin-e-fundit-te-qeverise/20%Monthly2019-05-11 15:10
https://americaneye.al/snajpera-mbi-kutite-e-votimit-meta-denon-retoriken-e-bashkeshortes/20%Monthly2019-05-11 15:08
https://americaneye.al/zgjidh-nje-leter-egjiptiane-dhe-zbulo-fatin-tend/20%Monthly2019-05-11 14:32
https://americaneye.al/dolia-e-veres-deshmi-e-tregtise-ne-portin-e-dyrrahut/20%Monthly2019-05-11 14:20
https://americaneye.al/allegri-e-kam-projektuar-juven-e-se-ardhmes-qe-para-6-muajsh/20%Monthly2019-05-11 13:53
https://americaneye.al/france-deputetet-miratojne-ligjin-per-restaurimin-e-notre-damit/20%Monthly2019-05-11 13:40
https://americaneye.al/eliminimi-i-barces-ne-champions-zidane-ajo-qe-realizuam-ne-ishte-mbreselenese/20%Monthly2019-05-11 13:32
https://americaneye.al/ndarja-nga-jeta-e-major-tanushit-familja-hap-dyert-e-mortit/20%Monthly2019-05-11 13:17
https://americaneye.al/pd-lsi-kerkojne-proteste-deri-ne-mesnate-mbi-1300-police-ne-gatishmeri/20%Monthly2019-05-11 13:08
https://americaneye.al/ish-jugosllavia-ka-rene-bashke-me-modelet-e-saj-institucionale/20%Monthly2019-05-11 13:00
https://americaneye.al/mema-nuk-presim-dhurata-kemi-nje-avantazh-ndaj-partizanit/20%Monthly2019-05-11 12:29
https://americaneye.al/gega-para-derbit-ne-feste-ka-vend-per-te-gjithe-vetem-zoti-nuk-paragjykohet/20%Monthly2019-05-11 12:26
https://americaneye.al/ndikimi-rus-per-ballkanin-jashte-be-se/20%Monthly2019-05-11 12:15
https://americaneye.al/tensionet-me-iranin-shba-shton-presionin-sistem-raketor-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2019-05-11 12:09
https://americaneye.al/tsipras-fiton-votebesimin-ne-parlament-gati-per-zgjedhjet-e-26-majit/20%Monthly2019-05-11 12:05
https://americaneye.al/fotot-qe-do-iu-lene-pa-fryme-mrekullia-e-natyres-ne-islande/20%Monthly2019-05-11 11:50
https://americaneye.al/bebe-rexha-ofendohet-nga-shqiptaret-pse-nuk-e-duam-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-05-11 11:30
https://americaneye.al/abuzoi-me-nxenesen-e-klases-se-7-te-25-vjecari-perfundon-ne-pranga/20%Monthly2019-05-11 11:27
https://americaneye.al/rama-major-tanushi-u-nda-jeta-si-deshmor-i-atdheut/20%Monthly2019-05-11 11:15
https://americaneye.al/vdekja-e-major-tanushit-nato-kemi-humbur-nje-nga-tanet-nje-vella-nen-arme/20%Monthly2019-05-11 11:16
https://americaneye.al/rama-flet-pas-asamblese-se-ps-nisim-fushaten-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-05-11 10:35
https://americaneye.al/mbrojtja-e-hebrenjve-nga-shqiptaret-meta-shembull-frymezimi-per-boten/20%Monthly2019-05-11 11:23
https://americaneye.al/vinin-per-ceremonine-perkujtimore-te-kacifas-kthehen-ne-kufi-9-greke/20%Monthly2019-05-11 11:23
https://americaneye.al/zgjedhjet-ps-zgjedh-61-kandidatet-per-kryetar-bashkie-emrat/20%Monthly2019-05-11 11:22
https://americaneye.al/vdekja-e-majorit-klodian-tanushi-ulet-ne-gjysme-shtize-flamuri-shqiptar-ne-nato/20%Monthly2019-05-11 11:17
https://americaneye.al/cia-krijon-armen-e-re-can-objekte-pa-shperthim-foto/20%Monthly2019-05-10 21:03
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-11-maj-2019/20%Monthly2019-05-10 20:52
https://americaneye.al/u-plagos-ne-letoni-nderron-jete-edhe-major-klodian-tanushi/20%Monthly2019-05-10 20:29
https://americaneye.al/tre-shkaqet-kryesore-pse-vdesin-shqiptaret/20%Monthly2019-05-10 19:37
https://americaneye.al/kerkohet-ne-gjithe-europen-shtirej-si-miliarder-vidhte-femrat-qe-joshte/20%Monthly2019-05-10 19:34
https://americaneye.al/lirohet-biznesmeni-ne-vlore-tjetersoi-prona-ne-bregdet/20%Monthly2019-05-10 18:54
https://americaneye.al/marreveshje-e-minutes-se-fundit-per-krizen-ja-cfare-thote-soreca/20%Monthly2019-05-10 18:51
https://americaneye.al/te-fundit-per-pagat-vetem-19-e-prodhimit-te-brendshem-shkon-per-paga/20%Monthly2019-05-10 18:47
https://americaneye.al/prag-zgjedhjesh-rama-ngrin-prokurimet-per-bashkite/20%Monthly2019-05-10 18:03
https://americaneye.al/grali-i-shenjte-ne-kardiologji-zbulohet-ilaci-qe-rinderton-indet-e-zemres/20%Monthly2019-05-10 18:01
https://americaneye.al/tragjedi-ne-mesdhe-mbyten-70-emigrante/20%Monthly2019-05-10 17:48
https://americaneye.al/nga-vullkanet-e-zjarrte-te-plazhet-me-rere-te-zeze-spektakli-me-emrin-islande/20%Monthly2019-05-10 17:44
https://americaneye.al/policia-dhe-prokuroria-e-tiranes-kalojne-ne-gadishmeri-per-protesten-e-neserme/20%Monthly2019-05-10 17:25
https://americaneye.al/konkursi-rajonal-ne-kerkim-te-veres-dy-shqiptare-rrembejne-cmimet-e-para/20%Monthly2019-05-10 17:21
https://americaneye.al/shba-konfiskojne-anijen-e-pare-koreanoveriore/20%Monthly2019-05-10 17:11
https://americaneye.al/basha-zgjedhje-pa-partine-demokratike-nuk-do-te-kete-as-me-30-qershor-as-mot/20%Monthly2019-05-10 17:07
https://americaneye.al/trump-skemi-pse-nxitohemi-per-bisedimet-tregtare-me-kinen/20%Monthly2019-05-10 16:49
https://americaneye.al/hungaria-be-te-cele-negociatat-me-shqiperine-ne-qershor-e-papranueshme-shtyrja-e-vendimit/20%Monthly2019-05-10 16:28
https://americaneye.al/rihanna-bashkohet-me-kompanine-e-rendesishme-te-modes-per-krijimin-e-markes-se-saj-te-veshjeve/20%Monthly2019-05-10 16:21
https://americaneye.al/fuqia-per-te-shkruar-nje-liber-si-president-i-shqiperise/20%Monthly2019-05-10 16:08
https://americaneye.al/kandidatet-e-bindjes-demokratike-cara-i-pd-ne-durres-mezini-ne-vlore/20%Monthly2019-05-10 15:44
https://americaneye.al/gabimet-qe-beni-kur-shkruani-statuse-mund-te-zbulojne-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-05-10 15:43
https://americaneye.al/njihuni-me-rojen-e-aja-sofias-ne-stamboll-macen-qe-merr-vemendjen-e-gjithe-turisteve-video/20%Monthly2019-05-10 14:26
https://americaneye.al/djali-i-carla-brunit-bashkeshortes-se-sarkozy-kerkon-frexit/20%Monthly2019-05-10 14:13
https://americaneye.al/nje-doreheqje-qe-pritet-te-ndikoje-ne-rolin-e-helenizmit-ne-shba/20%Monthly2019-05-10 13:37
https://americaneye.al/ne-plazhin-e-famshem-nuk-do-te-lejohen-me-turistet/20%Monthly2019-05-10 13:36
https://americaneye.al/loredana-mohon-akuzat-leket-nuk-jane-marre-me-mashtrime/20%Monthly2019-05-10 13:29
https://americaneye.al/tsipras-perballet-me-nje-mocion-mosbesimi/20%Monthly2019-05-10 13:25
https://americaneye.al/5-te-arrestuar-per-trafik-te-qenieve-njerezore-mes-tyre-edhe-nje-polic/20%Monthly2019-05-10 13:22
https://americaneye.al/wwf-ngre-alarmin-me-stilin-europian-te-jeteses-burimet-natyrore-do-te-shteronin-neser/20%Monthly2019-05-10 13:11
https://americaneye.al/si-asnjehere-me-pare-tre-shqiptare-ne-finalet-e-medha-europiane/20%Monthly2019-05-10 12:52
https://americaneye.al/shkoder-studentja-i-hedh-boje-rektorit-adem-bekteshi-video/20%Monthly2019-05-10 12:38
https://americaneye.al/credins-mbeshtet-agrobiznesin/20%Monthly2019-05-10 12:36
https://americaneye.al/thaci-te-hiqet-njehere-e-pergjithmone-kufiri-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-05-10 12:33
https://americaneye.al/kina-shpreson-ne-ctensionimin-e-grindjes-tregtare/20%Monthly2019-05-10 12:28
https://americaneye.al/shkoi-ne-finale-dhe-paralajmeroi-largimin-a-qendron-juventusi-pas-pochettinos/20%Monthly2019-05-10 12:10
https://americaneye.al/tensionet-me-iranin-uss-abraham-lincoln-kalon-kanalin-e-suezit-drejt-gjirit-persik-2/20%Monthly2019-05-10 11:57
https://americaneye.al/analiza-cfare-do-te-ndodhe-me-ajax-e-ardhme-e-shkelqyer-apo-largime-ne-mase/20%Monthly2019-05-10 11:35
https://americaneye.al/homazhet-per-nentetaren-hasanaj-rama-lavdi-perjete-deshmores-se-atdheut/20%Monthly2019-05-10 11:22
https://americaneye.al/rusia-tregon-muskujt-parade-madheshtore-per-diten-e-fitores-foto/20%Monthly2019-05-10 11:07
https://americaneye.al/diamante-dhe-flori-njihuni-me-canten-me-te-shtrenjte-ne-bote-foto/20%Monthly2019-05-10 10:50
https://americaneye.al/derbi-me-tiranen-partizani-me-tifoze-edhe-nga-kosova/20%Monthly2019-05-10 10:50
https://americaneye.al/paradoksi-kater-skuadra-angleze-ne-finale-asnje-trajner-britanik/20%Monthly2019-05-10 10:38
https://americaneye.al/11-maji-me-keq-se-97-shba-me-thirrje-te-forte-24-ore-para-protestes/20%Monthly2019-05-10 10:28
https://americaneye.al/basha-te-shtunen-percaktohet-fati-i-shqiperise-per-10-15-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2019-05-10 10:26
https://americaneye.al/deshton-atentati-ne-vlore-plagoset-kalimtari/20%Monthly2019-05-10 10:32
https://americaneye.al/kush-eshte-shqiptari-qe-u-nominua-nga-trump-ne-gjykaten-e-taksave-ne-amerike/20%Monthly2019-05-10 09:49
https://americaneye.al/kjo-eshte-fusha-ime-lufte-per-pushtet-mes-dy-arinjve-fotovideo/20%Monthly2019-05-10 09:45
https://americaneye.al/ne-moshen-75-vjecare-zbulon-se-ka-gjashte-motra-e-vellezer-permes-nje-mesazhi-ne-facebook/20%Monthly2019-05-10 09:33
https://americaneye.al/i-denuar-me-13-vite-burg-per-trafik-droge-ne-milano-kapet-titi-ukes/20%Monthly2019-05-10 09:30
https://americaneye.al/vetevendosja-ne-shqiperi-shkullaku-do-te-kete-sukses-sjane-per-te-mbushur-boshlleqe/20%Monthly2019-05-10 09:28
https://americaneye.al/be-interes-te-paket-dhe-moskuptim-ndaj-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-05-10 09:13
https://americaneye.al/drejt-perfundimit-loti-3-i-aksit-elbasan-banje-perfitojne-shtate-fshatra/20%Monthly2019-05-10 08:34
https://americaneye.al/arta-marku-ja-qyteti-me-kriminalitetin-me-te-larte-ne-vend/20%Monthly2019-05-10 08:33
https://americaneye.al/laert-vasili-perplaset-me-sonila-mecon-largohu-nga-emisioni-dhe-dil-ne-rruge-e-protesto/20%Monthly2019-05-10 08:32
https://americaneye.al/protesta-e-11-majit-kryemadhi-kercenon-97-ta-asgje-ne-krahasim-me-ate-qe-do-ndodhe/20%Monthly2019-05-10 08:30
https://americaneye.al/sot-dite-zie-kombetare-per-zarife-hasanajn/20%Monthly2019-05-10 08:27
https://americaneye.al/cfare-dihet-per-keshtjellen-e-shkodres/20%Monthly2019-05-10 08:01
https://americaneye.al/gjermani-rregulla-te-reja-per-emigrimin/20%Monthly2019-05-10 08:36
https://americaneye.al/shkembim-territoresh-thaci-ideja-ka-qene-e-imja-kush-mendon-per-vucic-eshte-naiv/20%Monthly2019-05-09 21:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-10-maj-2019/20%Monthly2019-05-09 21:01
https://americaneye.al/dosja-339-marku-prokurori-i-ndikuar-e-zvarrit-qellimisht/20%Monthly2019-05-09 20:17
https://americaneye.al/jahti-me-turiste-leshon-alarmin-rrezikon-te-mbytet-ne-durres/20%Monthly2019-05-09 19:58
https://americaneye.al/thaci-shperthen-kunder-berishes-germadhe-politike-sabotoi-luften-e-uck-se/20%Monthly2019-05-09 19:31
https://americaneye.al/arta-marku-ja-pse-u-zgjodh-nje-kryeprokuror-i-perkohshem/20%Monthly2019-05-09 19:15
https://americaneye.al/shantazhet-me-foto-e-video-ekspertet-e-it-kujdes-para-se-te-shisni-celularet/20%Monthly2019-05-09 19:14
https://americaneye.al/10-maji-dite-zie-kombetare-ne-nderim-te-nentetares/20%Monthly2019-05-09 19:01
https://americaneye.al/qendron-po-fitove-champions-pochettino-shtang-tifozet-e-tottenhamit/20%Monthly2019-05-09 18:58
https://americaneye.al/basha-me-11-maj-shqiperia-eshte-kuqezi-e-bashkuar-me-pd-ne-tirane/20%Monthly2019-05-09 18:48
https://americaneye.al/mustafaj-kritika-bashes-e-kryemadhit-ja-pse-nuk-e-rrezoni-dot-qeverine-te-shtunen/20%Monthly2019-05-09 18:13
https://americaneye.al/krahasoi-beben-e-harry-meghan-me-shimpanzene-shkarkohet-prezantuesi-i-bbc-radio/20%Monthly2019-05-09 18:11
https://americaneye.al/agron-kapllanaj-i-pd-se-do-kandidoj-per-mallakastren-por-jo-ne-30-qershor/20%Monthly2019-05-09 18:08
https://americaneye.al/4-menyra-per-te-pasur-balancen-ideale-jete-profesionale-personale/20%Monthly2019-05-09 17:40
https://americaneye.al/palmer-rikthehet-ne-ballkan-shba-dhe-be-vizion-te-njejte-per-rajonin/20%Monthly2019-05-09 17:33
https://americaneye.al/kadare-ishim-rast-i-rralle-ne-europe-qe-mbajtem-qendrim-te-barabarte-ndaj-hebrenjve/20%Monthly2019-05-09 17:28
https://americaneye.al/tensionet-me-iranin-uss-abraham-lincoln-kalon-kanalin-e-suezit-drejt-gjirit-persik/20%Monthly2019-05-09 17:24
https://americaneye.al/video-ky-eshte-dinosauri-i-zbuluar-se-fundi-i-vogel-por-i-frikshem/20%Monthly2019-05-09 17:15
https://americaneye.al/drejtim-mjeti-me-celular-ne-dore-6-muaj-heqje-patente-per-beckham/20%Monthly2019-05-09 17:05
https://americaneye.al/nje-nga-themeluesit-e-facebook-koha-per-ta-mbyllur/20%Monthly2019-05-09 16:55
https://americaneye.al/basha-ne-gjirokaster-pagat-e-mjekeve-do-ti-bej-1200-euro/20%Monthly2019-05-09 16:33
https://americaneye.al/autoriteti-i-dosjeve-apelon-vendimin-gjyqesor-per-bujar-sheshin/20%Monthly2019-05-09 16:08
https://americaneye.al/google-zbulon-telefona-me-kosto-te-ulet/20%Monthly2019-05-09 16:00
https://americaneye.al/basha-ska-negociata-pa-denuar-hajdutet-e-zgjedhjeve-te-2017-s/20%Monthly2019-05-09 15:57
https://americaneye.al/historia-e-fierit-dhe-apolonia-aty-ku-perandori-august-mesoi-filozofine/20%Monthly2019-05-09 15:42
https://americaneye.al/revolucioni-te-barcelona-9-lojtare-debohen-nga-shumica-e-tifozeve/20%Monthly2019-05-09 16:03
https://americaneye.al/bregu-vetem-te-bashkuar-shtojme-shanset-tona/20%Monthly2019-05-09 14:07
https://americaneye.al/zbardhet-vendimi-ja-pse-u-lirua-ervis-martinaj/20%Monthly2019-05-09 13:59
https://americaneye.al/thaci-anulon-dreken-me-meten-vucicin-dhe-dodikun/20%Monthly2019-05-09 13:47
https://americaneye.al/ky-eshte-dinozauri-i-zbuluar-se-fundi-i-vogel-por-i-frikshem-video/20%Monthly2019-05-09 13:33
https://americaneye.al/titulli-me-fotofinish-federata-angleze-ben-gati-dy-trofe-ja-ku-udheton-origjinali/20%Monthly2019-05-09 13:09
https://americaneye.al/61-vjec-por-sharon-stone-pozon-topless-dhe-eshte-seksi-foto/20%Monthly2019-05-09 13:01
https://americaneye.al/nga-shteti-me-i-varfer-ne-kontinent-ne-me-te-pasurin-e-botes/20%Monthly2019-05-09 12:30
https://americaneye.al/reali-planifikon-ndeshkim-shembullor-per-gareth-bale/20%Monthly2019-05-09 12:03
https://americaneye.al/kolegji-vendos-pro-bindjes-demokratike-patozi-kapercyem-sterkembeshin-e-fundit-te-bashes/20%Monthly2019-05-09 11:47
https://americaneye.al/lleshaj-askush-nuk-mund-te-cenoje-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Monthly2019-05-09 11:17
https://americaneye.al/samiti-ne-tirane-meta-konkluzionet-te-degjohen-ne-be/20%Monthly2019-05-09 11:16
https://americaneye.al/zarife-hasanaj-shpallet-deshmore-e-atdheut-xhacka-humbje-e-madhe-per-te-gjithe-ne/20%Monthly2019-05-09 11:12
https://americaneye.al/presidentja-kroate-jemi-te-frikesuar-per-vakumin-qe-po-krijon-be-ne-ballkan/20%Monthly2019-05-09 11:07
https://americaneye.al/thaci-cfare-diskutova-me-ramen-mos-u-frikesoni-nga-vucic-ose-nga-ndonje-injorant/20%Monthly2019-05-09 11:02
https://americaneye.al/samiti-ne-tirane-presidenti-i-polonise-be-duhet-ti-mbaje-dyert-e-hapura-per-anetaresim/20%Monthly2019-05-09 10:53
https://americaneye.al/14-denime-per-grushtin-e-shtetit-ne-malin-e-zi-mes-tyre-edhe-dy-ruse/20%Monthly2019-05-09 10:43
https://americaneye.al/dita-e-fitores-putin-nje-aleance-nderkombetare-kunder-terrorizmit-dhe-neo-nazizmit/20%Monthly2019-05-09 10:35
https://americaneye.al/nga-limonat-ne-zyre-te-robbie-williams-7-gjerat-qe-nuk-dini-per-pochettino/20%Monthly2019-05-09 10:28
https://americaneye.al/gabimi-gjate-grabitjes-denohet-shqiptari-ne-amerike/20%Monthly2019-05-09 10:17
https://americaneye.al/cmenduria-e-tottenhamit-ka-mrekulluar-edhe-adele/20%Monthly2019-05-09 10:08
https://americaneye.al/lufta-tregtare-shba-kine-trump-pekini-shkeli-marreveshjen-e-do-te-paguaje/20%Monthly2019-05-09 10:04
https://americaneye.al/fjoralba-mbyll-replikat-me-olti-currin-te-te-vije-turp/20%Monthly2019-05-09 09:51
https://americaneye.al/a-i-ka-bere-te-pasmet-bebe-rexha-flet-troc-per-nderhyrjet/20%Monthly2019-05-09 09:49
https://americaneye.al/vjen-per-samitin-ne-tirane-presidenti-slloven-del-per-vrap-nga-liqeni-dhe-tregon-biseden-me-badigardin/20%Monthly2019-05-09 09:45
https://americaneye.al/endrra-vdiq-por-ne-i-treguam-botes-fuqine-e-endrrave-videoja-qe-po-perlot-boten-e-futbollit/20%Monthly2019-05-09 09:35
https://americaneye.al/armiqte-miq-takohen-ne-tirane-foto/20%Monthly2019-05-09 09:30
https://americaneye.al/berat-makina-perplas-per-vdekje-femijen-3-vjecar/20%Monthly2019-05-09 09:05
https://americaneye.al/rusia-paralajmeron-per-planin-a-te-rames/20%Monthly2019-05-09 11:01
https://americaneye.al/mourinho-kritikon-ajax-luajti-sikur-po-perballej-me-vitesse/20%Monthly2019-05-09 07:50
https://americaneye.al/nis-samiti-i-brdo-brijunit-presidenti-meta-pret-lideret-e-ballkanit/20%Monthly2019-05-09 07:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-9-maj-2019/20%Monthly2019-05-08 21:18
https://americaneye.al/ps-shpall-listen-per-kandidate-bashkish-ne-diten-e-protestes/20%Monthly2019-05-08 21:12
https://americaneye.al/champions-lucas-superhero-shenon-3-gola-dhe-con-ne-finale-tottenhamin/20%Monthly2019-05-08 21:06
https://americaneye.al/si-levizi-admiri-me-plumb-ne-koke-eksperti-i-krimeve-e-vrane-shoket-detaje/20%Monthly2019-05-08 20:14
https://americaneye.al/si-u-modifikua-furgoni-i-grabitjes-me-mbishkrimin-hetimi-tatimor/20%Monthly2019-05-09 10:03
https://americaneye.al/profili-i-admir-muratajt-artan-hoxha-tregon-detaje-nga-jeta-e-tij/20%Monthly2019-05-09 10:03
https://americaneye.al/njihuni-me-shtetin-europian-pa-ushtri-pa-krim-dhe-ku-jetohet-me-gjate/20%Monthly2019-05-08 19:17
https://americaneye.al/pendarovski-shqiptaret-ende-sjane-100-te-barabarte-me-maqedonasit/20%Monthly2019-05-08 18:35
https://americaneye.al/studimi-grate-qe-perdorin-kontraceptive-perjetojne-me-pak-demtimet-fizike/20%Monthly2019-05-08 18:06
https://americaneye.al/arrestimet-e-reja-per-mashtrim-5-persona-nen-akuze-per-tjetersimin-e-prones/20%Monthly2019-05-08 17:51
https://americaneye.al/thaci-ne-berlin-as-nuk-u-varros-dhe-as-nuk-u-lind-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-05-08 17:49
https://americaneye.al/hiqni-dore-nga-keto-zakone-ju-demtojne-shendetin/20%Monthly2019-05-08 17:44
https://americaneye.al/protesta-kunder-vizites-se-vucicit-perplasje-mes-qytetareve-e-policise-foto/20%Monthly2019-05-08 17:40
https://americaneye.al/messi-sulmohet-ne-aeroport-nga-nje-grup-tifozesh/20%Monthly2019-05-08 17:10
https://americaneye.al/rama-i-pergjigjet-haradinajt-sa-pa-dale-facebook-budallain-e-njihte-vetem-shtepia-e-vet/20%Monthly2019-05-08 17:06
https://americaneye.al/celja-e-negociatave-mogherini-i-ben-apel-opozites-partite-politike-te-mos-i-kthejne-shpinen-rolit-te-tyre/20%Monthly2019-05-08 16:19
https://americaneye.al/rama-me-mogherinin-i-kemi-kryer-detyrat-presim-vetem-celjen-e-negociatave/20%Monthly2019-05-08 15:39
https://americaneye.al/vakti-kur-nuk-duhet-te-hani-banane-sipas-dieotologeve/20%Monthly2019-05-08 15:37
https://americaneye.al/meta-takon-thacin-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-i-merituar/20%Monthly2019-05-08 15:10
https://americaneye.al/shpetojne-emigrantet-e-turistet-nuk-u-hiqet-patenta-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-08 15:09
https://americaneye.al/367-mije-shqiptare-me-syte-nga-amerika/20%Monthly2019-05-08 14:48
https://americaneye.al/myslim-murrizi-zgjidhet-nenkryetar-kuvendi/20%Monthly2019-05-08 13:48
https://americaneye.al/nje-mbret-pa-kurore-klopp-gati-te-pushtoje-europen/20%Monthly2019-05-08 13:47
https://americaneye.al/rama-apel-rajonit-pse-eshte-e-rendesishme-te-kemi-nje-treg-te-perbashket/20%Monthly2019-05-08 13:47
https://americaneye.al/ky-eshte-vendi-qe-kryeson-me-pabarazi-sociale-ne-bote-foto/20%Monthly2019-05-08 13:36
https://americaneye.al/princ-harry-dhe-meghan-markle-i-prezantojne-botes-femijen-e-tyre-te-pare-foto/20%Monthly2019-05-08 13:08
https://americaneye.al/kane-ditelindjen-ne-te-njejten-date-george-clooney-djali-i-megan-me-vodhi-vemendjen/20%Monthly2019-05-08 12:53
https://americaneye.al/dita-nderkombetare-e-talasemise-meta-dhuroni-gjak/20%Monthly2019-05-08 12:23
https://americaneye.al/po-bien-perendite-per-here-te-pare-pas-5-vitesh-ne-finale-nuk-ka-vend-per-messi-n-dhe-cr7/20%Monthly2019-05-08 12:20
https://americaneye.al/eshte-kthyer-apo-jo-me-jennifer-aniston-brad-pitt-me-ne-fund-pergjigjet/20%Monthly2019-05-08 11:57
https://americaneye.al/foto-te-rralla-kur-fashistet-restauronin-xhamine-ethem-beu/20%Monthly2019-05-08 11:51
https://americaneye.al/new-york-times-trump-humbi-1-17-miliarde-dollare-ne-nje-dekade/20%Monthly2019-05-08 11:25
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-mira-e-keqja-e-shemtuara/20%Monthly2019-05-08 11:25
https://americaneye.al/haradinaj-serish-me-akuza-thaci-rama-dhe-vucic-diskutuan-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-08 11:18
https://americaneye.al/abortet-selektive-23-milione-vajza-rezultojne-te-zhdukura-edhe-shqiperia-ne-liste/20%Monthly2019-05-08 11:06
https://americaneye.al/nje-interviste-e-rralle-me-motrat-e-mbretit-zog-ne-marseje-pas-pushtimit-te-shqiperise/20%Monthly2019-05-08 10:46
https://americaneye.al/kapen-ne-gjermani-me-22-milione-euro-kanabis-arrestohen-3-shqiptare/20%Monthly2019-05-08 10:40
https://americaneye.al/per-iftar-me-kryeministrin-shqiptar-zaev-publikon-foton-me-ramen/20%Monthly2019-05-08 10:38
https://americaneye.al/ne-dy-muaj-100-grabitje-ne-fshatrat-e-vlores-banoret-po-fleme-me-lopet/20%Monthly2019-05-08 10:29
https://americaneye.al/turperimi-i-barces-ne-anfield-si-u-shnderrua-ne-qesharak-nje-status-ne-twitter-in-e-katalanasve/20%Monthly2019-05-08 10:22
https://americaneye.al/kjo-ishte-hajmalia-e-salah-per-superfitoren-foto/20%Monthly2019-05-08 10:21
https://americaneye.al/njihuni-me-71-vjecarin-qe-pershkoi-oqeanin-per-4-muaj-me-nje-fuci-video/20%Monthly2019-05-08 10:16
https://americaneye.al/analiza-e-dw-per-zgjedhjet-ne-be-qe-europa-te-mos-behet-eurabia/20%Monthly2019-05-08 09:35
https://americaneye.al/klop-zbulon-sekretet-e-permbysjes-se-cmendur-jemi-te-pacipe-ja-cfare-u-thashe-lojtareve/20%Monthly2019-05-08 09:26
https://americaneye.al/mediat-spanjolle-kryqezojne-barcen-turperimi-me-i-madh-i-historise/20%Monthly2019-05-08 12:06
https://americaneye.al/sdo-vija-asnje-qindarke-bast-per-liverpulin-parashikimi-i-murinjos-ben-xhiron-e-botes/20%Monthly2019-05-08 09:12
https://americaneye.al/i-mori-6-mije-euro-qytetarit-per-ti-dhene-licencen-e-mesuesise-arrestohet-49-vjecari/20%Monthly2019-05-08 09:02
https://americaneye.al/federica-mogherini-vizite-zyrtare-ne-tirane/20%Monthly2019-05-08 09:00
https://americaneye.al/kqz-iu-jep-mandatin-dy-deputeteve-te-rinj-nga-listat-e-pd/20%Monthly2019-05-08 08:59
https://americaneye.al/kandidati-i-pd-refuzon-te-betohet-ne-parlament-ruci-suksese-ne-jete/20%Monthly2019-05-08 10:48
https://americaneye.al/punimet-ne-autostraden-tirane-durres-ja-si-do-kryhet-levizja-e-makinave/20%Monthly2019-05-08 08:15
https://americaneye.al/vucic-mund-te-me-vrisni-por-kosoven-nuk-e-njoh/20%Monthly2019-05-08 11:09
https://americaneye.al/cfare-jane-grate-cfare-duan-20-thenie-brilante-per-to-nga-mendjet-e-medha-te-njerezimit/20%Monthly2019-05-07 21:16
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-8-maj-2019/20%Monthly2019-05-07 21:15
https://americaneye.al/4-0-liverpool-shemb-barcelonen/20%Monthly2019-05-08 09:00
https://americaneye.al/liverpool-i-cmendur-wijnaldum-knock-out-barcelonen/20%Monthly2019-05-07 20:20
https://americaneye.al/arbitri-norvegjez-kujton-makthin-e-chelsea-barca/20%Monthly2019-05-07 19:34
https://americaneye.al/champions-liverpool-ndez-sfiden-shenon-ndaj-barcelones-qe-ne-minutat-e-para-te-ndeshjes/20%Monthly2019-05-07 19:15
https://americaneye.al/pas-shell-nje-tjeter-kompani-e-madhe-amerikane-shfaq-interes-per-tregun-e-hidrokarbureve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-07 18:45
https://americaneye.al/kryebashkiaket-e-perjetshem-ne-kamez-dhe-maliq-mziu-dhe-topciu-nuk-ndryshojne/20%Monthly2019-05-07 17:58
https://americaneye.al/shefi-i-shtabit-i-ushtrise-letoneze-zarife-hasanaj-humbi-jeten-perpara-stervitjes/20%Monthly2019-05-07 17:42
https://americaneye.al/mos-jini-shefi-qe-flet-shume/20%Monthly2019-05-07 17:36
https://americaneye.al/letoni-xhacka-viziton-ushtaraket-shqiptare-te-plagosur/20%Monthly2019-05-07 17:33
https://americaneye.al/protesta-te-unaza-arrestohet-ish-deputeti-i-pd-klevis-balliu/20%Monthly2019-05-07 17:18
https://americaneye.al/njihuni-me-masat-para-udhetimit-deboheni-nese-perdorni-qese-plastike-edhe-gjobe-500-euro/20%Monthly2019-05-07 17:07
https://americaneye.al/mblidhet-komisioni-per-reformen-zgjedhore-me-opoziten-e-re/20%Monthly2019-05-07 16:19
https://americaneye.al/dalin-pergjigjet-e-lotarise-amerikane/20%Monthly2019-05-07 16:15
https://americaneye.al/meta-i-pergjigjet-shahinit-mbaj-pergjegjesi-per-reformen-une-fola-me-argumente/20%Monthly2019-05-07 16:00
https://americaneye.al/meta-ktheu-ne-detyre-konin-ministrja-shahini-u-mbeshtet-shkelesi-i-ligjit/20%Monthly2019-05-07 15:56
https://americaneye.al/dieta-aziatike-qe-do-ju-shpetoje-nga-obeziteti/20%Monthly2019-05-07 15:54
https://americaneye.al/ndryshoni-rregullat-puna-8-oreshe-eshte-nje-metode-e-vjeter/20%Monthly2019-05-07 15:48
https://americaneye.al/muzika-ilac-tek-femijet-qe-ne-moshe-te-hershme/20%Monthly2019-05-07 14:54
https://americaneye.al/studimi-perqafimet-nga-ana-e-majte-jane-me-emocionale-ja-pse/20%Monthly2019-05-07 14:36
https://americaneye.al/ronaldo-nuk-ndalet-edhe-ne-biznes-prezanton-projektin-e-vitit-2020/20%Monthly2019-05-07 14:21
https://americaneye.al/holanda-nuk-i-duron-dot-me-turistet-te-ndalohet-promovimi/20%Monthly2019-05-07 13:47
https://americaneye.al/ibra-mbeshtet-allegrin-loja-e-bukur-sot-vlejne-vetem-fitoret/20%Monthly2019-05-07 13:47
https://americaneye.al/arrestimet-ne-mega-operacionin-nderkombetar-mes-tyre-edhe-djali-i-ish-deputetit-te-ps/20%Monthly2019-05-07 13:47
https://americaneye.al/deputetet-holandeze-takojne-ramen-dhe-bashen-presim-raportin-e-ke/20%Monthly2019-05-07 13:34
https://americaneye.al/fiorentina-kerkon-gjimshitin-atalanta-kerkon-10-milione-euro/20%Monthly2019-05-07 13:32
https://americaneye.al/aksident-ne-vlore-nderron-jete-ciklisti/20%Monthly2019-05-07 13:11
https://americaneye.al/letoni-homazhe-ne-nderim-te-nentetares-zarife-hasanaj-foto/20%Monthly2019-05-07 13:05
https://americaneye.al/10-vite-burg-per-escobar-in-e-ballkanit/20%Monthly2019-05-07 12:50
https://americaneye.al/papa-francesku-nene-tereza-na-ndihmo-te-degjojme-thirrjen-e-te-varferve/20%Monthly2019-05-07 12:26
https://americaneye.al/lira-ne-pikiate-pas-perseritjes-se-zgjedhjeve-per-bashkine-e-stambollit/20%Monthly2019-05-07 12:25
https://americaneye.al/luanet-e-kopshtit-zoologjik-te-tiranes-shpetojne-largohen-drejt-holandes/20%Monthly2019-05-07 12:22
https://americaneye.al/ime-bije-u-dogj-per-se-gjalli-dhe-une-mund-ti-degjoj-ende-ulerimat-e-saj/20%Monthly2019-05-07 12:16
https://americaneye.al/kercenohej-me-sms-e-mitura-i-jep-fund-jetes-policia-arreston-17-vjecarin/20%Monthly2019-05-07 12:11
https://americaneye.al/donald-trump-me-popullor-se-kurre-me-pare/20%Monthly2019-05-07 12:02
https://americaneye.al/sot-dita-boterore-kunder-astmes/20%Monthly2019-05-07 11:46
https://americaneye.al/dy-kiliane-ne-shkoder-amerikano-jugoret-qe-rane-ne-dashuri-me-qytetin-shqiptar/20%Monthly2019-05-07 11:28
https://americaneye.al/rivotimi-ne-stamboll-opozita-e-cileson-te-pabese-protesta-ne-qytet/20%Monthly2019-05-07 11:06
https://americaneye.al/festojne-ditelindjet-ne-nje-dite-arbana-osmani-uron-publikisht-eduart-grishajn/20%Monthly2019-05-07 10:56
https://americaneye.al/historia-emocionuese-mjellma-rrihet-per-vdekje-partnerja-e-tij-vdes-nga-dashuria/20%Monthly2019-05-07 10:49
https://americaneye.al/sherri-per-nje-vajze-ne-whatsapp-denohet-shqiptari-qe-i-nguli-kacaviden-ne-balle-rumunit/20%Monthly2019-05-07 10:34
https://americaneye.al/dalin-sot-rezultatet-e-lotarise-amerikane-cfare-duhet-te-beni-nese-sistemi-eshte-i-ngarkuar/20%Monthly2019-05-07 10:30
https://americaneye.al/maskohet-si-donald-trump-dhe-grabit-qendren-tregtare-video/20%Monthly2019-05-07 10:14
https://americaneye.al/biznesmeni-i-grabitur-rrefen-tmerrin-na-ulen-kokat-duke-ngrene-buke/20%Monthly2019-05-07 10:09
https://americaneye.al/conte-tek-roma-nuk-shkoj-inter-milan-apo-juve-ja-cfare-kerkoj/20%Monthly2019-05-07 10:01
https://americaneye.al/oshee-investim-1-miliard-leke-ne-tirane-balluku-ulim-humbjet-ne-rrjet/20%Monthly2019-05-07 09:47
https://americaneye.al/ambasadori-i-be-ne-shqiperi-reforma-ne-drejtesi-e-pakthyeshme/20%Monthly2019-05-07 09:45
https://americaneye.al/vetevendosja-e-tiranes-nis-aksionin-vucic-dhe-dodik-persona-non-grata/20%Monthly2019-05-07 09:42
https://americaneye.al/lihen-ne-arrest-shtepie-dy-ish-deputetet-ndoka-skam-lidhje-me-tjetersimin-e-pronave/20%Monthly2019-05-07 09:37
https://americaneye.al/papa-francesku-lutet-para-memorialit-te-nene-terezes/20%Monthly2019-05-07 09:37
https://americaneye.al/perplasja-ne-astir-policia-shoqeron-ish-deputetin-klevis-balliu/20%Monthly2019-05-07 09:31
https://americaneye.al/mega-operacioni-brezi-i-gjelber-61-te-arrestuar-ne-10-muaj-hetime/20%Monthly2019-05-07 09:28
https://americaneye.al/senatoret-ne-amerike-te-rritet-mosha-ligjore-te-shitjes-se-duhanit-nga-18-ne-21/20%Monthly2019-05-07 08:46
https://americaneye.al/grabitesit-police-terrorizojne-familjen-e-biznesmenit/20%Monthly2019-05-07 09:32
https://americaneye.al/kush-ishte-zarife-hasanaj/20%Monthly2019-05-07 13:05
https://americaneye.al/eksploziv-makines-ne-rreshen-xhenieret-bejne-shperthimin-e-kontrolluar-te-mjetit/20%Monthly2019-05-06 21:27
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-7-maj-2019/20%Monthly2019-05-06 21:02
https://americaneye.al/seria-a-milan-mund-bolonjen-dhe-mban-gjalle-shpresen-champions/20%Monthly2019-05-06 20:51
https://americaneye.al/ja-kush-eshte-futbollisti-i-ndaluar-per-trafik-droge/20%Monthly2019-05-06 20:20
https://americaneye.al/e-pazakonte-ne-paris-policet-ia-mbathin-nga-pleshtat/20%Monthly2019-05-06 19:49
https://americaneye.al/maduro-thirrje-ushtrise-te-mbrohen-nga-shba-banoret-pa-uje-e-pa-drita/20%Monthly2019-05-06 19:19
https://americaneye.al/pyjet-mund-te-na-shpetojne-per-sa-kohe-shqiperia-mbetet-e-varfer/20%Monthly2019-05-06 18:58
https://americaneye.al/arrestohet-ish-kreu-i-zyres-se-urbanistikes-falsifikoi-dokumentet-per-dy-pallate/20%Monthly2019-05-06 18:45
https://americaneye.al/instrumenti-i-ri-nga-nasa-tregon-nivelin-e-co2-ne-atmosfere/20%Monthly2019-05-06 18:18
https://americaneye.al/bojkoti-parlamentar-topalli-e-ristani-fitojne-me-gjyq-leket-e-rrogave-dhe-dietave/20%Monthly2019-05-06 18:05
https://americaneye.al/nje-shtepi-ushtarakesh-edhe-vajza-e-xhaxhait-e-zarife-hasanajt-ne-radhet-e-forcave-te-armatosura/20%Monthly2019-05-06 17:50
https://americaneye.al/mungesa-e-librave-shqip-shahini-takohet-me-homologun-serb/20%Monthly2019-05-06 17:41
https://americaneye.al/rama-ke-ja-ishte-e-qarte-ne-i-beme-detyrat-e-shtepise/20%Monthly2019-05-06 17:22
https://americaneye.al/mbipesha-ndikon-ne-plakjen-e-trurit/20%Monthly2019-05-06 17:11
https://americaneye.al/cilat-jane-arsyet-e-deshtimit-te-startup-eve/20%Monthly2019-05-06 16:34
https://americaneye.al/aksioni-i-policise-ne-sarande-arrestohen-8-persona-shoqerohet-nendrejtori-i-spitalit/20%Monthly2019-05-06 21:32
https://americaneye.al/casillas-del-nga-spitali-nuk-e-di-se-cfare-me-rezervon-e-ardhmja/20%Monthly2019-05-06 16:03
https://americaneye.al/krahe-robotike-qe-shmangin-lodhjen-e-punetoreve/20%Monthly2019-05-06 16:01
https://americaneye.al/vdekja-e-efektives-komandati-letonez-incident-tragjik-kemi-nisur-hetimet/20%Monthly2019-05-06 15:45
https://americaneye.al/vdekja-e-efektives-shqiptare-ambasada-amerikane-nderojme-sakrificen-e-saj/20%Monthly2019-05-06 15:43
https://americaneye.al/meta-rrezon-kerkesen-e-shahinit-kthen-ne-detyre-mynyr-konin/20%Monthly2019-05-06 14:53
https://americaneye.al/nenat-japoneze-kane-sekrete-qe-vlejne-edhe-per-ne/20%Monthly2019-05-06 14:50
https://americaneye.al/data-vendi-femijetcfare-duhet-te-percaktoni-ne-nje-ftese-per-feste/20%Monthly2019-05-06 14:49
https://americaneye.al/vendi-me-biodiversitetin-me-mahnites-ne-europe-eshte-shume-prane-nesh-foto/20%Monthly2019-05-06 14:27
https://americaneye.al/mbreteria-e-bashkuar-ne-feste-lindi-djali-i-harry-dhe-meghan/20%Monthly2019-05-06 14:26
https://americaneye.al/ce-duam-game-of-thrones-kur-kemi-historine-e-bizantit/20%Monthly2019-05-06 14:22
https://americaneye.al/soreca-be-dhe-shba-nuk-do-ndermjetesojne-per-krizen-shqiptare/20%Monthly2019-05-06 14:18
https://americaneye.al/si-do-dukeshin-sot-7-mrekullite-e-botes-antike-foto/20%Monthly2019-05-06 14:01
https://americaneye.al/nje-milion-specie-rrezikojne-zhdukjen-per-shkak-te-njerezve/20%Monthly2019-05-06 13:39
https://americaneye.al/deputeti-pjerin-ndreu-njofton-largimin-sfida-me-te-veshtira-me-presin/20%Monthly2019-05-06 13:27
https://americaneye.al/manchester-united-nis-negocimin-me-juven-per-paulo-dybala/20%Monthly2019-05-06 13:19
https://americaneye.al/kush-ishte-sabiha-gokcen-pilotja-e-pare-ushtarake-ne-bote-e-adoptuara-boshnjake-e-ataturkut/20%Monthly2019-05-06 13:08
https://americaneye.al/tri-lamtumira-tek-arsenali-emirates-perlotet-per-ramsey-n/20%Monthly2019-05-06 12:58
https://americaneye.al/disa-serioze-disa-te-cmendura-fluks-projektesh-per-rindertimin-e-notre-dam/20%Monthly2019-05-06 12:50
https://americaneye.al/nis-ramazani-ja-perfitimet-shendetesore-te-agjerimit/20%Monthly2019-05-06 12:24
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-vazhdon-kursin-properendimor/20%Monthly2019-05-06 12:21
https://americaneye.al/heqja-e-tabelave-ne-greqisht-vjen-reagimi-i-pare-i-athines/20%Monthly2019-05-06 12:09
https://americaneye.al/klopp-konfirmon-se-salah-nuk-do-te-luaje-ndaj-barces/20%Monthly2019-05-06 11:59
https://americaneye.al/capello-e-pakuptueshme-ngreme-lart-klopp-in-dhe-kritikojme-allegrin/20%Monthly2019-05-06 11:54
https://americaneye.al/rekordi-historik-lind-femija-qe-peshon-6-kg/20%Monthly2019-05-06 11:31
https://americaneye.al/rikthehet-perplasja-shba-kine-pekini-anulojme-bisedimet-tregtare-nese-trump-rrit-tarifat/20%Monthly2019-05-06 11:24
https://americaneye.al/britaniku-qe-lidhi-ishullin-me-europen-sot-pro-brexit/20%Monthly2019-05-06 11:21
https://americaneye.al/rama-deri-ne-15-vite-burg-per-ata-qe-abuzojne-me-sigurine-ushqimore/20%Monthly2019-05-06 12:40
https://americaneye.al/historia-e-panjohur-kush-ishte-e-dashura-sekrete-e-hitlerit-mbesa-e-muzikantit-richard-wagner-qe-vdiq-pa-buje/20%Monthly2019-05-06 10:46
https://americaneye.al/mjeket-qeshin-per-planin-e-lindjes-te-meghan-markle/20%Monthly2019-05-06 10:24
https://americaneye.al/kualifikimi-ne-champions-jetik-milani-rrezikon-te-humbase-5-titullare/20%Monthly2019-05-06 09:56
https://americaneye.al/ibrahimovic-del-kunder-rryme-ku-ka-qene-ajax-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-05-06 09:51
https://americaneye.al/shperthejne-municionet-ne-bazen-e-nato-s-ne-letoni-humb-jeten-xhenierja-shqiptare/20%Monthly2019-05-06 09:58
https://americaneye.al/pd-reforma-zgjedhore-nuk-mund-te-behet-nga-individe-qe-duhet-te-ishin-ne-burg/20%Monthly2019-05-06 09:10
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-pe-rinia-europiane-deshiron-te-thote-fjalen-e-saj/20%Monthly2019-05-06 09:03
https://americaneye.al/politika-e-moskes-me-pasaportat-ruse/20%Monthly2019-05-06 08:47
https://americaneye.al/zbulohen-pamjet-e-shtepise-se-rita-ores-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-06 08:36
https://americaneye.al/prezantohej-si-agjent-i-policise-arrestohet-42-vjecari-mashtrues-ne-tirane/20%Monthly2019-05-06 08:14
https://americaneye.al/vendimi-surprize-aeroplanmbajtesja-amerikane-nga-brigjet-prane-shqiperise-urgjentisht-drejt-iranit/20%Monthly2019-05-06 08:03
https://americaneye.al/kush-eshte-stevo-pendarovski-presidenti-i-ri-i-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-06 08:01
https://americaneye.al/misioni-delikat-i-papa-franceskut-ne-ballkan/20%Monthly2019-05-06 07:56
https://americaneye.al/haradinaj-sfidon-serish-ramen-takon-aleatet-e-bashes-u-dakorduam-per-bashkepunimin/20%Monthly2019-05-06 07:48
https://americaneye.al/ballkani-ne-lufte-per-te-terhequr-volkswagen-serbia-gati-te-beje-gjithcka-po-shqiperia/20%Monthly2019-05-06 07:42
https://americaneye.al/kriza-ne-venezule-guaido-te-nderhyje-shba/20%Monthly2019-05-06 07:38
https://americaneye.al/shqiptaret-i-japin-fitoren-pendarovskit/20%Monthly2019-05-06 07:35
https://americaneye.al/makina-e-kreut-te-ps-se-elbasanit-shkrumbohet-gjate-nates-dyshimet-e-para/20%Monthly2019-05-06 07:08
https://americaneye.al/skenari-katastrofik-cfare-do-te-benim-nese-nje-asteroid-do-te-binte-ne-toke/20%Monthly2019-05-05 21:33
https://americaneye.al/europa-pergatitet-per-henen/20%Monthly2019-05-05 21:08
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-6-maj-2019/20%Monthly2019-05-05 20:34
https://americaneye.al/njihuni-me-16-ushqimet-qe-po-ju-vrasin-ngadale/20%Monthly2019-05-05 20:16
https://americaneye.al/universi-po-na-mban-mbi-gjemba-shkencetaret-kapin-nje-seri-valesh-gravitacionale/20%Monthly2019-05-05 20:03
https://americaneye.al/fantazite-e-shthurura-qe-keni-ne-shtrat-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-05-05 19:54
https://americaneye.al/aksidenti-nderron-jete-sipermarresi-shqiptar-ne-itali/20%Monthly2019-05-05 19:08
https://americaneye.al/dita-e-deshmoreve-ne-kosove-thaci-e-haradinaj-mesazh-serbise-dhe-nderkombetareve/20%Monthly2019-05-05 19:04
https://americaneye.al/rinia-e-prekur-nga-droga-korrupsioni-ka-goditur-shoqerine-meta-per-ramazan-le-te-pastrojme-shpirtin/20%Monthly2019-05-05 19:03
https://americaneye.al/per-here-te-pare-ne-histori-bota-ka-me-shume-njerez-te-moshuar-sesa-femije-te-vegjel/20%Monthly2019-05-05 18:16
https://americaneye.al/kufiri-shba-meksike-po-kthehet-ne-nje-bombe-me-sahat/20%Monthly2019-05-05 18:14
https://americaneye.al/balluku-ne-kukes-viziton-nje-biznes-fason-dhe-inspekton-institucionet-qe-ofrojne-sherbime-per-qytetaret/20%Monthly2019-05-05 18:05
https://americaneye.al/mbyllet-votimi-per-presidentin-e-maqedonise-se-veriut-vota-e-shqiptareve-vendimtare/20%Monthly2019-05-05 18:02
https://americaneye.al/chelsea-parakalon-tottenhamin-united-dhe-arsenal-jashte-championsit/20%Monthly2019-05-05 17:42
https://americaneye.al/vendosni-zotin-te-parin-20-thenie-per-besimin/20%Monthly2019-05-05 17:17
https://americaneye.al/mbyllet-nje-epoke-te-bayern-zyrtarizohet-largimi-i-dyshes-ribery-robben/20%Monthly2019-05-05 16:59
https://americaneye.al/a-e-gjeni-dot-elefantin/20%Monthly2019-05-05 16:41
https://americaneye.al/njihuni-me-dy-qytete-binjake-amasya-ne-turqi-dhe-berati-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-05 16:20
https://americaneye.al/hena-e-re-kalon-ne-dem-zbuloni-efektet-surprizuese-qe-do-te-sjelle-per-te-gjitha-shenjat/20%Monthly2019-05-05 15:54
https://americaneye.al/papa-ne-bullgari-mos-u-mbyllni-dyert-emigranteve-ne-kufijte-tane/20%Monthly2019-05-05 15:33
https://americaneye.al/heqja-e-tabelave-me-greqishten-paresore-greket-e-shqiperise-sulmojne-ramen/20%Monthly2019-05-05 14:57
https://americaneye.al/makina-perplas-motocikleten-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur/20%Monthly2019-05-05 14:35
https://americaneye.al/fillimi-i-javes-do-te-ofroje-mot-me-te-fresket-dhe-me-shira/20%Monthly2019-05-05 18:57
https://americaneye.al/shfryn-gattuso-jam-kunder-grumbullimit-por-isha-i-detyruar-ta-beja/20%Monthly2019-05-05 14:22
https://americaneye.al/nuk-po-bind-juven-cancelo-drejt-anglise/20%Monthly2019-05-05 14:21
https://americaneye.al/kercenohet-gjyqtarja-e-shullazit-kryetarja-e-apelit-te-krimeve-te-renda-merret-ne-mbrojtje/20%Monthly2019-05-05 14:11
https://americaneye.al/jeni-te-vemendshem-cila-prej-vezeve-perputhet-me-numrin-1/20%Monthly2019-05-05 13:31
https://americaneye.al/cfare-dihet-per-historine-e-vlores-origjina-e-emrit-gjurmet-ilire/20%Monthly2019-05-05 13:05
https://americaneye.al/vucic-sherbimet-sekrete-ndaluan-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2019-05-05 12:51
https://americaneye.al/revoltohet-patozi-gjueti-e-pashembullt-shtrigash-me-akuza-te-fabrikuara/20%Monthly2019-05-05 12:13
https://americaneye.al/zbardhet-biseda-e-tensionuar-mes-macron-merkel-haradinaj/20%Monthly2019-05-05 11:23
https://americaneye.al/lushnja-origjina-e-emrit-dhe-kur-eshte-themeluar/20%Monthly2019-05-05 11:17
https://americaneye.al/mbreselenese-macja-adopton-4-kelyshe-ketrash-foto/20%Monthly2019-05-05 11:03
https://americaneye.al/deshmoret-hebrenj-antifashiste-te-shqiperise/20%Monthly2019-05-05 10:29
https://americaneye.al/rama-lufta-anti-fashiste-vendosi-shqiperine-ne-anen-e-duhur-te-historise/20%Monthly2019-05-05 14:13
https://americaneye.al/rama-nje-force-e-brendshme-perpiqet-cdo-dite-te-pengoje-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-05-05 12:47
https://americaneye.al/basha-per-lirine-shkohet-ne-beteje-cdo-dite/20%Monthly2019-05-05 12:11
https://americaneye.al/tabelat-ne-shqip-dhe-greqisht-arrsh-i-hoqem-u-vendosen-pa-miratimin-tone/20%Monthly2019-05-05 10:13
https://americaneye.al/gjenite-e-astrologjise-ju-prezantojme-6-shenjat-me-te-zgjuara-te-horoskopit/20%Monthly2019-05-05 09:34
https://americaneye.al/maduro-mes-ushtareve-mposhtem-grushtin-e-shtetit/20%Monthly2019-05-05 08:48
https://americaneye.al/gazeta-franceze-1927-ahmet-zogu-shpallet-shpetimtar-i-kombit-nga-senati-shqiptar/20%Monthly2019-05-05 08:44
https://americaneye.al/5-maji-meta-dhe-rama-homazhe-tek-varrezat-e-deshmoreve/20%Monthly2019-05-05 08:41
https://americaneye.al/dita-e-deshmoreve-veliaj-lavdi-heronjve-te-vertete/20%Monthly2019-05-05 10:18
https://americaneye.al/shenjat-e-zodiakut-qe-se-bashku-jane-prinder-te-mrekullueshem/20%Monthly2019-05-05 08:00
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-voton-sot-per-presidentin-e-ri/20%Monthly2019-05-05 07:31
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-5-maj-2019/20%Monthly2019-05-04 20:47
https://americaneye.al/rrefimi-i-bertines-pas-3-viteve-ne-dubai-pse-nuk-me-pelqen-shqiperia/20%Monthly2019-05-04 20:20
https://americaneye.al/pamjet-e-aksionit-te-renea-s-ne-komunen-e-parisit-video/20%Monthly2019-05-04 20:11
https://americaneye.al/po-restauronin-uren-gjejne-nje-shishe-shampanje-130-vjecare/20%Monthly2019-05-04 20:07
https://americaneye.al/zbulohet-guri-me-mbishkrime-qe-i-japin-te-drejte-bibles/20%Monthly2019-05-04 19:39
https://americaneye.al/bayern-ben-detyren-dortmundi-i-dorezon-titullin/20%Monthly2019-05-04 19:24
https://americaneye.al/venezuele-maduro-mobilizon-ushtrine-gati-per-cdo-rast-sulmi-amerikan/20%Monthly2019-05-04 19:18
https://americaneye.al/nuk-i-mjaftonte-rroga-punonjesja-e-administrates-shet-video-erotike/20%Monthly2019-05-04 19:01
https://americaneye.al/presion-autoriteteve-zgjedhore-erdogan-ben-thirrje-per-rivotim-ne-stamboll/20%Monthly2019-05-04 18:59
https://americaneye.al/hapet-restorti-me-i-shtrenjte-ne-bote-nje-nate-sa-nje-apartament-21-ne-tirane/20%Monthly2019-05-04 18:33
https://americaneye.al/presidenti-trump-frymezim-edhe-per-operan/20%Monthly2019-05-04 18:24
https://americaneye.al/10-vite-pas-vrasjes-se-deputetit-xhindi-i-biri-cfare-gjetem-prane-baneses/20%Monthly2019-05-04 17:53
https://americaneye.al/peniani-drejt-krizes-se-urise-reduktohen-racionet-per-popullaten/20%Monthly2019-05-04 17:41
https://americaneye.al/wayne-rooney-arrestohet-serisht/20%Monthly2019-05-04 17:29
https://americaneye.al/levizja-vetevendosje-ne-tirane-lajmeron-proteste-kunder-vizites-se-vucic-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-04 17:12
https://americaneye.al/roma-kerkon-trajner-lequipe-po-tentohet-edhe-mourinho/20%Monthly2019-05-04 16:50
https://americaneye.al/mogherini-tjeter-perpjekje-ne-tirane-per-dialogun-prishtine-beograd/20%Monthly2019-05-04 16:27
https://americaneye.al/tryeza-per-arsimin-basha-studimet-po-braktisen-per-tu-larguar-nga-vendi/20%Monthly2019-05-04 15:42
https://americaneye.al/dalin-detajet-nga-superoperacioni-tek-komuna-e-parisit-ja-kush-jane-dy-te-fortet-e-arrestuar/20%Monthly2019-05-04 15:34
https://americaneye.al/mposht-flamurtarin-partizani-pergatitet-te-festoje-ne-derbi-tirana-drejt-qendrimit/20%Monthly2019-05-04 15:32
https://americaneye.al/arrestohet-shqiptari-ne-budva-dyshohet-se-ishte-vrases-me-pagese/20%Monthly2019-05-04 15:13
https://americaneye.al/flet-ish-kryeprokurori-arben-rakipi-drejtesia-e-ndikuar-nga-krimi-dhe-politika/20%Monthly2019-05-04 15:10
https://americaneye.al/stolat-qe-pastrojne-ajrin-risia-vjen-nga-polonia-jane-ne-gjendje-te-masin-nivelin-e-ndotjes/20%Monthly2019-05-04 15:01
https://americaneye.al/amsterdami-pa-makina-nga-viti-2030-do-te-lejohen-vetem-ato-elektrike/20%Monthly2019-05-04 14:45
https://americaneye.al/neymar-e-goditi-me-grusht-por-tifozin-francez-e-kercenojne-me-jete/20%Monthly2019-05-04 14:24
https://americaneye.al/papunesi-rekord-ne-shba-zbret-ne-3-6-niveli-me-i-ulet-qe-nga-1969/20%Monthly2019-05-04 14:04
https://americaneye.al/i-vodha-topin-priftit-dhe-luaja-futboll-ne-asfalt-rrefimi-emocionues-i-moise-kean/20%Monthly2019-05-04 13:54
https://americaneye.al/gjysma-e-majit-me-reshje-dite-me-diell-vetem-pas-dates-15/20%Monthly2019-05-04 13:41
https://americaneye.al/jovic-te-reali-per-shumen-e-majme-perfiton-edhe-benfica/20%Monthly2019-05-04 13:32
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-shpallet-ne-kerkim-nderkombetar-ish-polici-mariglen-hoxha/20%Monthly2019-05-04 13:17
https://americaneye.al/turqia-nje-kulture-lincimi/20%Monthly2019-05-04 13:13
https://americaneye.al/pse-rusia-eshte-kthyer-ne-bleresin-me-te-madh-te-arit-ne-bote/20%Monthly2019-05-04 13:07
https://americaneye.al/may-kundershtohet-ashper-nga-konservatoret-pse-nuk-jep-doreheqjen/20%Monthly2019-05-04 13:04
https://americaneye.al/horoskopi-kinez-ja-lulet-qe-ju-sjellin-pasuri/20%Monthly2019-05-04 12:57
https://americaneye.al/presidenti-willson-frances-te-mbrohen-shqiptaret-nuk-pranoj-qe-jugosllavet-te-favorizohen-ne-kurriz-te-tyre/20%Monthly2019-05-04 12:30
https://americaneye.al/600-kilometra-mbi-kuaj-permes-bukurive-te-shqiperise/20%Monthly2019-05-04 12:23
https://americaneye.al/po-kalonte-mbi-26-mije-euro-ne-rinas-arrestohet-38-vjecari/20%Monthly2019-05-04 12:07
https://americaneye.al/cilat-ishin-fiset-legjendare-ilire-mbreterit-dhe-disa-kuriozitete-historike/20%Monthly2019-08-12 10:59
https://americaneye.al/menyra-se-si-e-mban-filxhanin-tregon-se-kush-je/20%Monthly2019-05-04 10:56
https://americaneye.al/konventa-e-lsi-kryemadhi-te-shembet-sa-me-pare-ky-regjim/20%Monthly2019-05-04 10:52
https://americaneye.al/rama-financimi-100-milione-euro-nga-be-dhe-berzh-do-transformoje-qytetet-turistike/20%Monthly2019-05-04 10:49
https://americaneye.al/basha-nga-lezha-rama-i-do-njerezit-te-ikin-nga-vendi/20%Monthly2019-05-04 10:46
https://americaneye.al/edi-reja-shqiperia-me-rinoi-hysaj-shume-i-zoti/20%Monthly2019-05-04 13:21
https://americaneye.al/karaburun-nxirren-nga-deti-12-predha-artilerie-dhe-1-bombe-aviacioni/20%Monthly2019-05-04 10:01
https://americaneye.al/kripa-e-himalajes-te-mirat-e-thesarit-roze-per-shendetin/20%Monthly2019-05-04 09:53
https://americaneye.al/rruga-kukes-morine-gati-perpara-sezonit-turistik-balluku-e-qato-inspektojne-punimet/20%Monthly2019-05-04 09:34
https://americaneye.al/ndalohet-ndertuesi-dhe-bashkepunetoret-e-tij-akuza-per-pastrim-parash-dhe-falsifikim/20%Monthly2019-05-04 09:18
https://americaneye.al/hyn-per-te-vjedhur-ne-banese-kapet-brenda-nga-policia/20%Monthly2019-05-04 08:26
https://americaneye.al/meta-ne-turqi-takon-erdogan-te-rrisim-bashkepunimin-ekonomik/20%Monthly2019-05-04 13:40
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-4-maj-2019/20%Monthly2019-05-03 20:58
https://americaneye.al/10-karakteristikat-e-femrave-qe-i-terheqin-meshkujt-si-me-magnet-foto/20%Monthly2019-05-03 20:56
https://americaneye.al/trafikuan-1-2-ton-kanabis-ne-turqi-arrestohen-5-shqiptare/20%Monthly2019-05-03 20:19
https://americaneye.al/u-demtua-ne-protesta-restaurohet-harku-i-triumfit/20%Monthly2019-05-03 19:50
https://americaneye.al/refuzova-panairin-dhe-sindikatat-ne-1-maj/20%Monthly2019-05-04 12:25
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-votohet-ne-balotazh-te-dielen/20%Monthly2019-05-03 19:29
https://americaneye.al/zgjedhja-e-kryeprokurorit-ibrahimi-84-votat-dhe-cilat-jane-skenaret-e-mundshem/20%Monthly2019-05-03 18:24
https://americaneye.al/bashkohen-dosjet-e-rinasit-vrasja-e-admir-muratajt-dhe-kallezimi-i-te-bijes-ne-nje-hetim/20%Monthly2019-05-03 18:17
https://americaneye.al/rama-ironizon-pd-lsi-mbase-bejme-nje-vend-qe-te-ofrojme-turizem-protestash/20%Monthly2019-05-03 18:14
https://americaneye.al/ne-shqiperi-2700-gazetare-pjesa-derrmuese-punojne-ne-informalitet/20%Monthly2019-05-03 18:09
https://americaneye.al/publikohen-shtetet-ku-refuzohen-me-se-shumti-vizat/20%Monthly2019-05-03 17:46
https://americaneye.al/euro-vazhdon-tatepjeten-situata-e-pergjithshme-aspak-favorizuese/20%Monthly2019-05-03 17:34
https://americaneye.al/a-eshte-i-nevojshem-perdorimi-i-kanabisit-mjeket-thone-po/20%Monthly2019-05-03 17:21
https://americaneye.al/pse-dollari-qendron-i-forte-megjithe-levizjen-e-fed-mbi-interesat/20%Monthly2019-05-03 17:02
https://americaneye.al/zeri-amerikes-media-ne-shqiperi-perkeqesim-i-vazhdueshem-ne-nje-dekade/20%Monthly2019-05-03 16:57
https://americaneye.al/ndryshimi-i-ri-ne-instagram-parandalon-varesine-ndaj-teknologjise/20%Monthly2019-05-03 16:25
https://americaneye.al/chevrolet-corvette-zr1-vjen-me-nje-risi-te-vecante/20%Monthly2019-05-03 16:20
https://americaneye.al/liria-e-shtypit-rama-ckomedi-e-zymte-me-djegesit-e-deridjeshem-te-gazetave/20%Monthly2019-05-03 16:10
https://americaneye.al/liria-e-medias-ambasada-e-shba-kujtese-per-politikanet-dhe-dite-reflektimi-per/20%Monthly2019-05-03 15:46
https://americaneye.al/gjykata-liron-ervis-martinajn-ne-kembim-te-garancise-pasurore/20%Monthly2019-05-03 15:22
https://americaneye.al/1-5-vjet-burg-per-goditjen-e-nje-polici/20%Monthly2019-05-03 14:47
https://americaneye.al/pse-kartemonedha-e-re-10-e-kanadase-eshte-e-orientuar-vertikalisht/20%Monthly2019-05-03 13:09
https://americaneye.al/kapelo-zbulon-episodin-mesi-qendroi-te-barcelona-prej-meje/20%Monthly2019-05-03 13:08
https://americaneye.al/juncker-europianet-nuk-e-duan-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-05-03 13:07
https://americaneye.al/revolucioni-540-milione-euro-emrat-qe-jane-ne-orbiten-e-realit/20%Monthly2019-05-03 13:06
https://americaneye.al/ngujohen-familjet-e-autoreve-te-vrasjes-se-dy-kusherinjve/20%Monthly2019-05-03 12:59
https://americaneye.al/ishte-tek-kusherinjte-ne-itali-zhduket-shqiptari/20%Monthly2019-05-03 12:57
https://americaneye.al/icardi-juventus-me-shume-se-thashethem-nga-italia-zbulojne-oferten-e-bardhezinjve/20%Monthly2019-05-03 12:51
https://americaneye.al/manipulimi-qe-29-vjecarja-i-beri-te-fejuarit-vrit-ish-burrin-tim-se-me-perdhunoi/20%Monthly2019-05-03 12:34
https://americaneye.al/scholes-e-neville-mourinho-nuk-i-kursen-jane-te-zote-ne-tv-si-trajnere-rezistuan-dy-muaj/20%Monthly2019-05-03 12:25
https://americaneye.al/haradinaj-per-die-welt-nuk-vijne-kriminele-nga-kosova/20%Monthly2019-05-03 12:13
https://americaneye.al/ishte-negociuar-rrezimi-i-maduros-por-ushtria-tradhetoi-guaido-n/20%Monthly2019-05-03 12:08
https://americaneye.al/disiplina-e-ndeshkon-mbappe-humbet-mundesine-te-sfidoje-messi-n/20%Monthly2019-05-03 11:58
https://americaneye.al/si-maradona-e-ktheu-messin-ne-nje-magjistar-te-goditjeve-te-denimit/20%Monthly2019-05-03 11:47
https://americaneye.al/aeroplanmbajtesja-amerikane-abraham-lincoln-stervitje-ne-adriatik-video/20%Monthly2019-05-03 11:35
https://americaneye.al/maska-e-muratajt-mban-peng-ekzekutorin-e-tij/20%Monthly2019-05-03 11:25
https://americaneye.al/biseda-enver-hoxha-dyshonte-se-edhe-berberi-e-spiunonte/20%Monthly2019-05-03 11:03
https://americaneye.al/targat-e-serive-te-vecanta-tarifat-dhe-aplikimi/20%Monthly2019-05-03 10:41
https://americaneye.al/komediane-qe-behen-politikane-dhe-anasjelltas/20%Monthly2019-05-03 10:08
https://americaneye.al/plani-i-supozuar-se-si-mehmet-shehu-do-te-vriste-enver-hoxhen/20%Monthly2019-05-03 10:08
https://americaneye.al/nenshkruhet-marreveshja-me-shell-balluku-kontrate-e-reformuar-rrit-dhe-modernizon-sektorin-e-hidrokarbureve/20%Monthly2019-05-03 10:01
https://americaneye.al/kopshtet-dhe-cerdhet-online-krijohet-adresari-me-1300-institucione-ja-cfare-perfitojne-prinderit/20%Monthly2019-05-03 09:55
https://americaneye.al/toka-shpeton-nga-asteroidi-perbindesh-per-nje-fije-floku/20%Monthly2019-05-03 09:49
https://americaneye.al/historia-e-familjes-kadiu-qe-strehoi-dhe-shpetoi-dy-hebrenj/20%Monthly2019-05-03 09:37
https://americaneye.al/harta-shqiperia-mes-vendeve-europiane-te-mbipopulluara/20%Monthly2019-05-03 09:31
https://americaneye.al/cfare-ka-tymosur-ai-nje-ide-socialiste-qe-po-debatohet-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-03 09:25
https://americaneye.al/aksident-ne-aksin-peqin-elbasan-nje-i-vdekur-dy-te-plagosur/20%Monthly2019-05-03 09:20
https://americaneye.al/mund-te-spiunoje-tek-francezet-biseda-mes-kadri-hazbiut-dhe-enver-hoxhes-per-kadarene/20%Monthly2019-05-03 11:32
https://americaneye.al/ahmet-zogu-kryeministri-me-i-ri-ne-moshe-nje-figure-e-vecante-ne-politiken-boterore/20%Monthly2019-05-03 08:58
https://americaneye.al/bisedat-sekrete-si-u-ndertua-plani-per-eliminimin-e-kadri-hazbiut/20%Monthly2019-05-03 08:50
https://americaneye.al/vucic-pa-europianet-nuk-mund-te-zgjidhim-asnje-problem/20%Monthly2019-05-03 08:43
https://americaneye.al/dera-e-qelise-e-nelson-mandeles-shitet-per-112-mije-dollare/20%Monthly2019-05-03 08:41
https://americaneye.al/troja-helena-lufta-cfare-ka-realisht-te-vertete-tek-iliada/20%Monthly2019-11-20 15:08
https://americaneye.al/meta-i-shqetesuar-per-lirine-e-medias-smund-te-kthehemi-30-vite-pas-per-te-ndjekur-voa-dhe-dw/20%Monthly2019-05-03 09:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-3-maj-2019/20%Monthly2019-05-02 21:14
https://americaneye.al/cakaj-paralajmeron-do-te-kete-shkarkime-te-tjera-ne-ministrine-e-jashtme/20%Monthly2019-05-02 21:12
https://americaneye.al/si-po-ndryshojne-stilistet-me-ngjyre-industrine-e-modes/20%Monthly2019-05-02 20:40
https://americaneye.al/zbulohet-data-vucic-ne-tirane-per-nje-takim-te-rendesishem-ja-me-ke-do-takohet/20%Monthly2019-05-02 20:21
https://americaneye.al/fillon-fushata-per-zgjedhjet-me-te-rendesishme-te-parlamentit-evropian/20%Monthly2019-05-02 19:16
https://americaneye.al/ndryshime-ne-kodin-penal-burg-per-bastet-dhe-dhunimin-e-zyrtareve/20%Monthly2019-05-02 19:14
https://americaneye.al/patentat-e-reja-nuk-njihen-ne-disa-vende-te-be-se-marreveshjet-kane-qene-per-modelin-e-vjeter/20%Monthly2019-05-02 18:44
https://americaneye.al/ish-ambasadore-ne-okb-nikki-haley-behet-pjese-e-boeing/20%Monthly2019-05-02 18:39
https://americaneye.al/regjistrohet-ne-kqz-koalicioni-ne-opozite-me-edi-ramen/20%Monthly2019-05-02 18:00
https://americaneye.al/radhe-makinash-rruge-bosh-tymuese-dhe-perleshje-protesta-e-opozites-ne-foto/20%Monthly2019-05-02 17:41
https://americaneye.al/ish-ministri-britanik-pse-merkel-dhe-macron-po-i-mbyllin-deren-ballkanit/20%Monthly2019-05-02 17:18
https://americaneye.al/adriatik-llalla-shpenzon-10-mije-usd-per-lobim-ne-shba/20%Monthly2019-05-02 17:10
https://americaneye.al/icardi-i-nxjerr-luanin-wanda-nares-fotot-pikante-bejne-xhiron-e-botes/20%Monthly2019-05-02 16:52
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-ja-shperndarja-e-ish-deputeteve-neper-qarqe/20%Monthly2019-05-02 16:41
https://americaneye.al/perse-i-tremben-fuqise-se-mark-zuckerberg/20%Monthly2019-05-02 16:14
https://americaneye.al/mutacioni-i-rralle-nje-gjarper-me-tre-sy/20%Monthly2019-05-02 16:05
https://americaneye.al/identifikohet-lloji-i-ri-i-demencias/20%Monthly2019-05-02 15:55
https://americaneye.al/rama-i-tregon-burgun-opozites-mos-bllokoni-rruget/20%Monthly2019-05-02 15:33
https://americaneye.al/frontex-merr-nen-kontroll-kufijte-shqiptare/20%Monthly2019-05-02 15:31
https://americaneye.al/zinxhiri-nderkombetar-i-hoteleve-i-shpall-sfide-airbnb/20%Monthly2019-05-02 15:26
https://americaneye.al/ku-e-ke-diplomen-njihuni-me-nenen-e-8-femijeve-qe-u-be-inxhiniere-pas-kritikes-qe-i-beri-babai/20%Monthly2019-05-02 13:28
https://americaneye.al/ismail-qemali-gazetarit-francez-pse-raportet-me-greqine-duhet-te-jene-te-mira/20%Monthly2019-05-02 13:22
https://americaneye.al/emilia-clarke-rrefen-sikletin-e-skenave-seksuale-vellai-im-ishte-kameraman/20%Monthly2019-05-02 13:16
https://americaneye.al/basha-ne-elbasan-kryemadhi-ne-durres-opozita-bllokon-serish-rruget/20%Monthly2019-05-02 13:12
https://americaneye.al/ne-burg-per-hormonet-ne-ushqime-rama-lajmeron-ndryshimin-e-kodit-penal/20%Monthly2019-05-02 13:08
https://americaneye.al/mashtrimi-me-i-shtrenjte-ne-bote-vorbull-misteresh-per-pikturen-e-famshme-te-da-vincit/20%Monthly2019-05-02 12:11
https://americaneye.al/njeri-nuk-ka-fituar-asgje-tjetri-blen-cdo-gje-mourinho-masakron-klopp-dhe-guardiolen/20%Monthly2019-05-02 12:09
https://americaneye.al/iker-casillas-ne-spital-sara-carbonero-perlot-me-dedikimin-e-saj/20%Monthly2019-05-02 12:09
https://americaneye.al/aktori-ben-stiller-ne-kongresin-amerikan-mos-e-ndalni-ndihmen-per-refugjatet-siriane/20%Monthly2019-05-02 12:09
https://americaneye.al/shenoi-pas-nje-viti-suarez-i-deshperuar-mes-festes-denova-familjen-time/20%Monthly2019-05-02 11:57
https://americaneye.al/hyjnori-mesi-magjepsi-boten-te-gjitha-reagimet-nga-miqte-dhe-armiqte/20%Monthly2019-05-02 11:51
https://americaneye.al/nga-stjuardese-ne-truproje-dhe-tani-mbretereshe-foto/20%Monthly2019-05-02 13:04
https://americaneye.al/konflikti-ne-venezuele-guaido-ushtria-na-mbeshtet-ne/20%Monthly2019-05-02 11:28
https://americaneye.al/miqesia-franko-italiane-feston-nen-hijen-e-da-vincit/20%Monthly2019-05-02 11:23
https://americaneye.al/izraeli-perkujton-viktimat-e-holokaustit/20%Monthly2019-05-02 11:17
https://americaneye.al/maji-eshte-muaji-nderkombetar-i-masturbimit-dhe-disa-fakte-shendetesore-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2019-05-02 11:13
https://americaneye.al/maqedonia-po-shqiperia-jo-ft-disa-ne-bruksel-po-e-mendojne-kete-skenar/20%Monthly2019-05-02 10:56
https://americaneye.al/haradinaj-per-ramen-shqiptaret-i-dua-njesoj-borxh-tju-tregoj-te-verteten/20%Monthly2019-05-02 10:53
https://americaneye.al/basha-nuk-do-kete-zgjedhje-me-ramen-kryeminister-dhe-pa-opoziten/20%Monthly2019-05-02 10:46
https://americaneye.al/zgjedhjet-lokale-rama-porosit-te-vetet-gjeni-kandidatet-me-te-besueshem/20%Monthly2019-05-02 10:44
https://americaneye.al/keta-burra-besojne-se-jane-rrembyer-nga-alienet/20%Monthly2019-05-02 10:29
https://americaneye.al/shtyrja-e-negociatave-ne-shtator-rama-problemi-i-gjermanise-koha-fizike/20%Monthly2019-05-02 09:36
https://americaneye.al/diamantet-jane-treguesit-se-si-u-ndertuan-kontinentet/20%Monthly2019-05-02 09:26
https://americaneye.al/kryeministri-paralajmeron-ndryshime-te-thella-ne-kodin-penal/20%Monthly2019-05-02 09:37
https://americaneye.al/rama-samiti-nuk-ishte-per-negociatat-mediat-ne-tirane-dhe-prishtine-thane-brockulla/20%Monthly2019-05-02 13:21
https://americaneye.al/be-po-luan-me-zjarrin-ne-ballkan-kush-do-ti-ndaloje-shqiptaret-pastaj/20%Monthly2019-05-02 08:33
https://americaneye.al/rusia-kunder-botes-do-kete-nje-rrjet-te-pavarur-interneti/20%Monthly2019-05-02 08:23
https://americaneye.al/sa-moral-dhe-etike-ka-shqiperia-e-42-ta-ne-bote-me-mire-edhe-se-suedia/20%Monthly2019-05-02 08:05
https://americaneye.al/raporti-i-mueller-kthehet-ne-librin-me-te-shitur-ne-shba/20%Monthly2019-05-02 07:57
https://americaneye.al/peru-gjendet-nje-specie-e-vecante-qe-habiti-shkencetaret/20%Monthly2019-05-02 07:47
https://americaneye.al/krekosja-e-haradinajt-perballe-rames-pas-berlinit/20%Monthly2019-05-02 07:30
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-sot-bllokohen-rruget-ne-12-qarqe/20%Monthly2019-05-02 10:53
https://americaneye.al/martesa-e-pazakonte-e-nje-mbreti-foto/20%Monthly2019-05-02 07:02
https://americaneye.al/foto-divjaka-magnet-per-flamingot-nga-franca-italia-dhe-spanja/20%Monthly2019-05-01 21:21
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-2-maj-2019/20%Monthly2019-05-01 21:16
https://americaneye.al/champions-messi-jashtetokesor-barca-liverpool-3-0/20%Monthly2019-05-01 21:06
https://americaneye.al/rita-ora-e-kthen-italine-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-01 20:13
https://americaneye.al/surprize-zgjohet-me-200-koke-dele-ne-oborr-te-shtepise/20%Monthly2019-05-01 20:12
https://americaneye.al/rast-unik-ne-shqiperi-se-si-nje-sindikate-dekoron-nje-kryeminister/20%Monthly2019-05-01 19:39
https://americaneye.al/shkencetaret-zbulojne-kokaine-brenda-karkalecave-te-detit/20%Monthly2019-05-01 19:16
https://americaneye.al/finalizohet-operacioni-antikontrabande-6-te-arrestuar/20%Monthly2019-05-01 18:58
https://americaneye.al/e-verteta-ime-me-shume-deshmitare/20%Monthly2019-05-01 18:28
https://americaneye.al/arena-kombetare-nuk-eshte-gati-vendoset-stadiumi-per-shqiperi-moldavi/20%Monthly2019-05-01 18:05
https://americaneye.al/euro-uli-kursimet-e-shqiptareve-16-miliarde-leke-me-pak-nga-normat-e-uleta-te-interesit/20%Monthly2019-05-01 17:40
https://americaneye.al/gabime-qe-duhen-shmangur-kur-kerkoni-rritje-rroge/20%Monthly2019-05-01 17:30
https://americaneye.al/futbolli-mbeshtet-casillasin-forca-iker/20%Monthly2019-05-01 17:28
https://americaneye.al/gafa-ne-panairin-e-punes-reagon-zv-ministrja-e-arsimit/20%Monthly2019-05-01 16:49
https://americaneye.al/meta-takim-me-studente-behuni-promotore-te-demokracise-ne-vend/20%Monthly2019-05-01 16:39
https://americaneye.al/opozita-zgjeron-harten-e-bllokimit-te-rrugeve-dhe-shton-kohezgjatjen-e-protestes/20%Monthly2019-05-01 16:28
https://americaneye.al/arbitri-detyrohet-te-nderprese-ndeshjen-per-te-shkuar-ne-tualet/20%Monthly2019-05-01 16:18
https://americaneye.al/ndalohen-me-ligj-thashethemet-ja-masa-ndeshkuese/20%Monthly2019-05-01 16:05
https://americaneye.al/cifti-gjen-nje-thesar-me-monedha-ari-mister-pronari/20%Monthly2019-05-01 15:58
https://americaneye.al/25-vjet-pa-legjenden-ayrton-senna/20%Monthly2019-05-01 15:46
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-kush-qelloi-mbi-admir-muratajn/20%Monthly2019-05-01 15:44
https://americaneye.al/metodat-e-psikologeve-per-te-larguar-stresin/20%Monthly2019-05-01 15:34
https://americaneye.al/avioni-qe-u-mundeson-pasagjereve-qendrimin-ne-kembe/20%Monthly2019-05-01 15:33
https://americaneye.al/kush-voton-dhe-per-cfare-gjithcka-qe-duhet-te-dini-mbi-zgjedhjet-per-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-05-01 15:19
https://americaneye.al/avioni-me-luksoz-qe-keni-pare-ndonjehere/20%Monthly2019-05-01 15:17
https://americaneye.al/kush-ishte-perandori-i-pare-a-ka-pasur-perandoreshe-historia-e-familjes-perandorake-japoneze/20%Monthly2019-05-01 15:03
https://americaneye.al/e-ardhmja-e-contes-nje-rebus-rriten-kuotat-e-milanit/20%Monthly2019-05-01 14:56
https://americaneye.al/nga-merkel-te-obama-keto-ishin-punet-qe-dikur-i-kryenin-lideret-boterore/20%Monthly2019-05-01 14:27
https://americaneye.al/revolucioni-tek-juventusi-5-yje-drejt-largimit/20%Monthly2019-05-01 14:14
https://americaneye.al/julian-assange-denohet-me-11-muaj-burg/20%Monthly2019-05-01 13:36
https://americaneye.al/kriza-e-venezueles-maduro-mohon-se-po-ndodh-grusht-shtet/20%Monthly2019-05-01 13:28
https://americaneye.al/juncker-mbetem-tifoz-i-zjarrte-i-zgjerimit-te-be-se/20%Monthly2019-05-01 13:26
https://americaneye.al/intervista-e-ismail-qemalit-ne-paris-europa-po-qendron-e-pandjeshme-ndaj-shqiperise/20%Monthly2019-05-01 13:22
https://americaneye.al/e-tregojne-shifrat-seria-a-ul-rendimentin-e-ronaldos/20%Monthly2019-05-01 13:04
https://americaneye.al/spaleti-nuk-dorezohet-hysaj-drejt-interit/20%Monthly2019-05-01 13:02
https://americaneye.al/estoni-ministri-jep-doreheqjen-vetem-disa-ore-pas-emerimit/20%Monthly2019-05-01 12:38
https://americaneye.al/daniel-craig-150-mln-per-te-luajtur-james-bond/20%Monthly2019-05-01 12:29
https://americaneye.al/hashim-thaci-tregon-prapaskenat-e-samitit-te-berlinit/20%Monthly2019-05-01 12:01
https://americaneye.al/28-vrasje-ne-4-muaj-13-krime-mafioze/20%Monthly2019-05-01 11:56
https://americaneye.al/bd-kandidate-ne-cdo-bashki-patozi-nuk-rivalizojme-kandidatet-e-djathte/20%Monthly2019-05-01 11:55
https://americaneye.al/antonio-konte-trazon-merkaton-e-trajnereve-ne-itali/20%Monthly2019-05-01 11:35
https://americaneye.al/debat-i-nxehte-per-shamine-e-kokes-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-01 11:12
https://americaneye.al/e-mbuluar-nga-koka-e-zbuluar-nga-foto/20%Monthly2019-05-01 11:11
https://americaneye.al/prezantohen-kartemonedhat-e-reja-euro-jane-te-pashkaterrueshme/20%Monthly2019-05-01 11:01
https://americaneye.al/rama-per-raportin-e-bb-papunesia-ka-rene-me-6-qysh-se-morem-detyren/20%Monthly2019-05-01 10:35
https://americaneye.al/historia-e-krujes-e-sjelle-magjishem-nga-10-blogere-italiane-foto/20%Monthly2019-05-01 10:28
https://americaneye.al/zyrtare-ne-rinas-u-grabiten-6-milione-euro/20%Monthly2019-05-01 10:12
https://americaneye.al/rrefimi-vasfije-krasniqi-goldman-perlot-kongresin-amerikan-si-me-perdhunuan-serbet/20%Monthly2019-05-01 10:04
https://americaneye.al/nenkryetari-i-partise-se-merkel-basha-nuk-duhet-tia-mbylle-pd-se-dyert-pergjithmone/20%Monthly2019-05-01 09:50
https://americaneye.al/basha-takon-kryemadhin-neser-bllokojme-akset-kryesore-ne-12-qarqet-e-vendit/20%Monthly2019-05-01 14:26
https://americaneye.al/mami-ne-klasen-tone-eshte-nje-djale-i-cmendur-qe-di-gjithcka-si-brigitte-u-njoh-me-emmanuel-macron/20%Monthly2019-05-01 15:04
https://americaneye.al/krimi-i-rende-ne-memaliaj-e-vrava-pasi-dyshoja-se-me-tradhtonte/20%Monthly2019-05-01 09:29
https://americaneye.al/foto-1-maji-ne-greqi-festohet-me-enver-hoxhen/20%Monthly2019-05-01 09:12
https://americaneye.al/mbrojti-grate-qe-te-heqin-velin-denohet-me-38-vjet-burg-dhe-148-goditje-avokatja/20%Monthly2019-05-01 09:05
https://americaneye.al/e-qara-na-ndihmon-qe-te-humbim-peshe/20%Monthly2019-05-01 09:02
https://americaneye.al/1-maji-meta-shteti-te-garantoje-hapjen-e-vendeve-te-reja-te-punes/20%Monthly2019-05-01 09:01
https://americaneye.al/detaje-nga-vrasja-e-dyfishte-ne-lac-si-nisi-konflikti-mes-viktimave-dhe-autoreve/20%Monthly2019-05-01 08:53
https://americaneye.al/120-minuta-bllokim-te-akseve-rrugore-basha-me-11-maj-do-te-tundet-vendi/20%Monthly2019-05-01 08:48
https://americaneye.al/himara-qyteti-qe-e-ka-marre-emrin-nga-chimera-luani-mitologjik/20%Monthly2019-05-01 08:21
https://americaneye.al/shqiptaret-proteste-para-ambasades-serbe-ne-uashington/20%Monthly2019-05-01 09:49
https://americaneye.al/kjo-eshte-puna-me-e-paguar-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-01 07:29
https://americaneye.al/grusht-shteti-ne-venezuele-shba-ne-mbeshtetje-te-operacion-libertad/20%Monthly2019-05-01 06:49