XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-1-korrik-2019/20%Monthly2019-06-30 21:25
https://americaneye.al/keto-jane-bashkite-ku-pati-pjesemarrje-te-larte-dhe-ku-qytetaret-nuk-votuan/20%Monthly2019-06-30 20:54
https://americaneye.al/topalli-paralajmeron-rikthimin-eshte-koha-per-te-ringritur-partine-demokratike/20%Monthly2019-07-01 14:52
https://americaneye.al/kqz-jep-shifren-zyrtare-pjesemarrja-ne-votime-21-6/20%Monthly2019-06-30 20:04
https://americaneye.al/mesazhi-i-rames-per-opoziten-nuk-iki-paqe-politike-dhe-marreveshje-pa-kushte/20%Monthly2019-06-30 19:27
https://americaneye.al/edi-rama-fitorja-me-e-veshtire-ndonjehere/20%Monthly2019-06-30 19:26
https://americaneye.al/basha-ramen-e-refuzuan-edhe-socialistet/20%Monthly2019-06-30 19:04
https://americaneye.al/monika-kryemadhi-flet-per-fitore-bye-bye-edi/20%Monthly2019-06-30 20:50
https://americaneye.al/hakmarrja-e-lazaratit-vendos-rekordin-per-pjesemarrjen-me-te-ulet-ne-votime/20%Monthly2019-06-30 20:50
https://americaneye.al/rabiot-zbarkon-ne-torino-te-henen-vizitat-mjekesore/20%Monthly2019-06-30 17:23
https://americaneye.al/basha-per-al-jazeera-shqiptaret-te-tronditur-nga-mosreagimi-i-nderkombetareve/20%Monthly2019-06-30 20:50
https://americaneye.al/mbetet-27-ore-e-bllokuar-ne-ashensor-shpeton-nga-vapa-duke-pire-vere/20%Monthly2019-06-30 17:14
https://americaneye.al/rekord-ne-nje-fshat-te-mallakastres-voton-vetemnje-person/20%Monthly2019-06-30 16:19
https://americaneye.al/pjesemarrja-ne-votime-partia-demokratike-kunder-shifrave-te-kqz/20%Monthly2019-06-30 14:57
https://americaneye.al/agjencite-e-huaja-te-spiunazhit-nisin-hetimet-per-shendetin-e-angela-merkel/20%Monthly2019-06-30 13:44
https://americaneye.al/yjet-parashikojne-nje-jave-elektrizuese-cdo-te-ndodhe-ne-datat-1-7-korrik-sipas-astrologut-paolo-fox/20%Monthly2019-06-30 13:42
https://americaneye.al/bamir-topi-voton-kunder-bojkotit-bera-detyren-time-duhet-reflektim/20%Monthly2019-06-30 13:39
https://americaneye.al/pse-messi-nuk-po-shkelqen-ne-kupen-e-amerikes/20%Monthly2019-06-30 13:15
https://americaneye.al/milan-zbulohen-tre-te-paprekshmit-e-giampaolo-s/20%Monthly2019-06-30 13:08
https://americaneye.al/te-gjithe-duan-juven-pogba-telefonon-sarrin-dhe-kerkon-te-kthehet-ne-torino/20%Monthly2019-06-30 13:05
https://americaneye.al/u-zhyt-ne-liqenin-e-komos-per-tu-lare-zhduket-futbollistja-shqiptare-ne-itali/20%Monthly2019-06-30 12:59
https://americaneye.al/tahiri-do-te-doja-qe-gjithe-kjo-te-mos-kishte-ndodhur/20%Monthly2019-06-30 12:51
https://americaneye.al/kur-i-ndjeri-ish-ambasadori-jozef-limpreht-u-godit-nga-nje-fake-news/20%Monthly2019-06-30 12:17
https://americaneye.al/ne-mars-zbulohen-mijera-vullkane-prej-balte/20%Monthly2019-06-30 12:15
https://americaneye.al/thaci-liston-hezbollahun-si-organizate-terroriste-sekretari-pompeo-bravo-kosove/20%Monthly2019-06-30 12:13
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-mban-paraden-e-saj-te-pare-te-komunitetit-lgbt/20%Monthly2019-06-30 12:07
https://americaneye.al/kur-asambleja-kushtetuese-zgjidhte-zogun-president-dhe-tiranen-kryeqytet/20%Monthly2019-06-30 11:47
https://americaneye.al/patozi-me-mire-zgjedhje-problematike-se-sa-te-mos-kishim-fare/20%Monthly2019-06-30 11:41
https://americaneye.al/fotolajm-edhe-aktori-robert-ndrenika-merr-pjese-ne-votime/20%Monthly2019-06-30 11:33
https://americaneye.al/vendi-ne-zgjedhje-meta-poston-foto-nga-plazhi-dhe-shigjeton-ben-blushin/20%Monthly2019-06-30 11:28
https://americaneye.al/fotolajm-greg-rama-voton-me-gjyshen-dhe-xhaxhain/20%Monthly2019-06-30 11:24
https://americaneye.al/fatos-nano-eshte-koha-te-rreshtohemi-hapur-e-njoh-mire-kete-lloj-opozite/20%Monthly2019-06-30 11:34
https://americaneye.al/balluku-vota-nje-e-drejte-civile-askush-nuk-duhet-ta-humbe-kete-rast/20%Monthly2019-06-30 11:56
https://americaneye.al/italianet-qe-votojne-ne-shqiperi-albano-carrisi-dhe-prezantuesi-i-striscia-ezio-greggo/20%Monthly2019-06-30 10:01
https://americaneye.al/rivali-i-erion-veliajt-njerezit-te-dalin-te-votojne/20%Monthly2019-06-30 09:56
https://americaneye.al/voton-ne-tirane-senatori-italian-me-shtetesi-shqiptare-mesazhi-qe-jap/20%Monthly2019-06-30 09:36
https://americaneye.al/deti-misteret-dhe-simbolika-e-tij/20%Monthly2019-06-30 09:32
https://americaneye.al/pandeli-majko-nga-neser-te-ulemi-perballe-njeri-tjetrit/20%Monthly2019-06-30 13:36
https://americaneye.al/oligarket-ne-politiken-e-europes-lindore-e-juglindore/20%Monthly2019-06-30 09:18
https://americaneye.al/urdheroi-mbylljen-e-qendrave-te-votimit-procedohet-penalisht-voltana-ademi/20%Monthly2019-06-30 09:06
https://americaneye.al/foto-lajm-e-moshuara-me-paterica-i-drejtohet-kutise-se-votimit/20%Monthly2019-06-30 09:02
https://americaneye.al/trump-presidenti-i-pare-amerikan-qe-shkel-ne-korene-e-veriut/20%Monthly2019-06-30 09:01
https://americaneye.al/ruci-hedh-voten-ska-burre-nene-qe-te-vendose-diktaturen/20%Monthly2019-06-30 08:58
https://americaneye.al/detajet-terror-ne-durres-hyn-me-kallashnikov-ne-qendren-e-votimit-arrestohet/20%Monthly2019-06-30 08:56
https://americaneye.al/me-shall-te-kuq-valle-dhe-kenge-per-enverin-protesta-ironike-ne-korce-video/20%Monthly2019-06-30 08:53
https://americaneye.al/rama-batuta-me-gazetaret-a-mund-te-ma-hapni-rrugen-nuk-me-tundoni-dot/20%Monthly2019-06-30 11:35
https://americaneye.al/zgjedhjet-monitorohen-nga-1500-vezhgues-vendas-e-te-huaj/20%Monthly2019-06-30 07:58
https://americaneye.al/zgjedhjet-terheqin-vemendjen-e-mediave-te-huaja/20%Monthly2019-06-30 09:24
https://americaneye.al/rama-voton-ne-surrel-me-popullin-nuk-luhet-mesim-qe-nuk-do-ta-harroje-asnje-parti/20%Monthly2019-06-30 09:24
https://americaneye.al/zgjedhjet-lokale-militante-te-opozites-protesta-paqesore-ne-tirane/20%Monthly2019-06-30 09:25
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-30-qershor-2019/20%Monthly2019-06-29 21:14
https://americaneye.al/prokuroria-75-te-arrestuar-per-pengimin-e-zgjedhje/20%Monthly2019-06-29 21:18
https://americaneye.al/basha-nga-dhuna-nuk-perfiton-askush-pervec-edi-rames/20%Monthly2019-06-29 21:09
https://americaneye.al/zv-ministri-i-brendshem-5-vite-burg-kush-prek-zgjedhjet-policia-ne-gatishmeri/20%Monthly2019-06-29 19:41
https://americaneye.al/kryebashkiaku-i-kukesit-tregoni-kulturen-nuk-ka-arsye-konflikti-per-zgjedhje-pa-peshe/20%Monthly2019-06-29 18:59
https://americaneye.al/vilat-luksoze-qe-miliarderet-i-lene-te-kalben/20%Monthly2019-06-29 18:58
https://americaneye.al/u-vendos-dryni-nga-pd-ja-policia-hap-shkollat-qe-kyci-bashkia/20%Monthly2019-06-29 18:05
https://americaneye.al/deputeti-gjerman-denojme-dhunen-ne-zgjedhje-demton-progresin-e-shqiperise-per-integrimin/20%Monthly2019-06-29 18:00
https://americaneye.al/ngritja-e-spak-kandidatet-gati-brenda-korrikut-publikohen-datat-e-seancave/20%Monthly2019-06-29 17:45
https://americaneye.al/frederik-ndoci-thumbon-bashen-pranvera-me-nje-lul-nuk-vjen/20%Monthly2019-06-29 17:28
https://americaneye.al/kqz-thirrje-bashkia-shkoder-te-bashkepunoje-ne-te-kundert-vendos-ligji/20%Monthly2019-06-29 17:17
https://americaneye.al/presidenti-i-kazakistanit-anullon-me-dekret-kredite-e-keqija-per-3-milione-qytetare/20%Monthly2019-06-29 17:03
https://americaneye.al/a-jane-kushtetuese-zgjedhjet-e-13-tetorit-flet-ish-presidenti-moisiu/20%Monthly2019-06-29 17:56
https://americaneye.al/franca-ka-restorantin-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2019-06-29 15:51
https://americaneye.al/rekord-45-9-grade-celsius-ne-france-shatervanet-kthehen-ne-pishina-publike/20%Monthly2019-06-29 15:38
https://americaneye.al/meta-serish-thirrje-qytetareve-neser-respektoni-vendimin-e-gjithsecilit/20%Monthly2019-06-29 14:03
https://americaneye.al/komandot-ne-vend-te-policeve-ushtria-merr-ne-ruajtje-objektet-e-rendesise-se-vecante/20%Monthly2019-06-29 13:16
https://americaneye.al/tridhjetevjecareve-shqiptare-ende-nuk-iu-dha-kumti-per-demokraci/20%Monthly2019-06-29 13:09
https://americaneye.al/grizman-te-barcelona-ja-sa-do-perfitoje-francezi-ne-sezon/20%Monthly2019-06-29 13:06
https://americaneye.al/mbappe-nuk-deshiron-te-rinovoje-me-psg-reali-ne-pritje/20%Monthly2019-06-29 13:04
https://americaneye.al/lippi-kurorezon-de-ligt-juve-ke-marre-nje-fenomen/20%Monthly2019-06-29 13:03
https://americaneye.al/argjentina-gjen-ne-gjysmefinale-brazilin-rivalin-e-perjetshem/20%Monthly2019-06-29 12:55
https://americaneye.al/historia-e-pazakonte-e-bankierit-qe-shpetoi-parate-e-shqiptareve-me-1997/20%Monthly2019-06-29 12:50
https://americaneye.al/trump-ndryshon-qendrim-lejon-kompanite-amerikane-te-bejne-biznes-me-huawei/20%Monthly2019-06-29 12:41
https://americaneye.al/trump-takon-erdogan-biseda-per-raketat-e-sistemit-rus-s-400/20%Monthly2019-06-29 12:25
https://americaneye.al/perplasje-meta-hajdari-presidenca-sulmon-familjen-e-azemit/20%Monthly2019-06-29 12:17
https://americaneye.al/g20-nenshkruhet-nje-marreveshje-per-klimen-mes-te-19-pa-shba-ne/20%Monthly2019-06-29 10:32
https://americaneye.al/erdogan-dhe-trump-e-konfirmojne-se-gjithcka-eshte-ok/20%Monthly2019-06-29 10:30
https://americaneye.al/destinacionet-low-cost-ne-europe-per-vitin-2019/20%Monthly2019-06-29 10:27
https://americaneye.al/arrestohet-kapitenia-e-anijes-qe-shpetoi-emigrante-rrezikon-10-vite-burg/20%Monthly2019-06-29 10:17
https://americaneye.al/emocionet-e-mithat-frasherit-gjate-vizites-ne-shkollat-per-vajza-te-aleances-izraelit/20%Monthly2019-06-29 10:14
https://americaneye.al/aksi-kardhiq-delvine-balluku-kemi-kapercyer-problematikat-me-terrenin-synojme-ta-perfundojme-para-afatit/20%Monthly2019-06-29 10:10
https://americaneye.al/s-400-cfare-eshte-ne-gjendje-te-beje-arma-qe-rusia-i-shet-turqise/20%Monthly2019-06-29 09:44
https://americaneye.al/meta-nuk-ka-vetem-te-diele-por-edhe-te-hene/20%Monthly2019-06-29 14:02
https://americaneye.al/mbyllen-me-kyc-shkollat-ne-kerkim-nenkryetari-i-bashkise-mallakaster-3-ne-pranga/20%Monthly2019-06-29 07:53
https://americaneye.al/veliaj-zbulon-levizjen-e-papritur-rama-do-te-ftoje-bashen-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-06-29 12:23
https://americaneye.al/basha-heq-dhore-nga-dhuna-pas-thirrjes-se-shba-ve-na-mbetet-vetem-bojkoti/20%Monthly2019-06-28 20:33
https://americaneye.al/lleshaj-po-ushtrohet-dhune-ne-kzaz-ne-diber-ligji-do-te-veproje-pa-medyshje/20%Monthly2019-06-28 20:16
https://americaneye.al/rama-paralajmeron-lufte-me-xhezve-pas-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-28 19:47
https://americaneye.al/presidenti-trump-emeron-zonjen-yuri-kim-si-ambasadore-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-29 10:15
https://americaneye.al/ambasada-italiane-e-prere-me-pd-lsi-nxitja-e-dhunes-nuk-pranohet/20%Monthly2019-06-28 18:29
https://americaneye.al/kryemadhi-apel-qytetareve-distancohuni-nga-dhuna/20%Monthly2019-06-28 17:55
https://americaneye.al/fletet-e-votimit-te-vaut-te-dejes-rishtypen-ne-slloveni/20%Monthly2019-06-28 17:48
https://americaneye.al/finlanda-merr-presidencen-e-be-se-ballkani-perendimor-del-nga-prioritetet/20%Monthly2019-06-28 17:21
https://americaneye.al/france-shenohet-temperatura-me-e-larte-ne-historine-e-vendit/20%Monthly2019-06-28 16:58
https://americaneye.al/shba-zgjedhjet-te-behen-po-vendosi-gjykata-te-perseriten/20%Monthly2019-06-28 16:27
https://americaneye.al/policia-rreth-8-mije-efektive-per-zgjedhjet-250-te-ndaluar-per-sulmet-ndaj-kzaz/20%Monthly2019-06-28 16:06
https://americaneye.al/vau-i-dejes-pd-rrezikon-klasifikim-si-organizate-konspirative-anti-shba/20%Monthly2019-06-28 15:20
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-30-qershorit-shba-politikes-hetim-cdo-akti-dhune/20%Monthly2019-06-28 15:13
https://americaneye.al/ambasada-britanike-30-qershori-te-jete-paqesor-por-palet-duhet-te-diskutojne-dhe-akuzat-te-hetohen/20%Monthly2019-06-28 15:04
https://americaneye.al/rama-me-dokument-voltana-ademi-nxjer-punonjesit-e-bashkise-te-shtune-e-te-diel-ne-pune/20%Monthly2019-06-28 15:26
https://americaneye.al/hapet-qarkullimi-ne-bypass-in-e-fierit-balluku-35-minuta-me-pak-per-te-shkuar-ne-vlore/20%Monthly2019-06-28 12:01
https://americaneye.al/shkarkimi-i-kryebashkiakut-te-vaut-te-dejes-rama-te-terhiqen-sa-pa-rene-ne-dore-te-drejtesise/20%Monthly2019-06-28 11:07
https://americaneye.al/djegia-e-kzaz-lleshaj-kryebashkiaku-i-vaut-te-dejes-do-shkarkohet-sot-nga-detyra/20%Monthly2019-06-28 11:05
https://americaneye.al/be-te-gjithe-pergjegjes-qe-votimet-te-mos-pengohen/20%Monthly2019-06-28 10:33
https://americaneye.al/erjona-sulejmani-dhe-rike-roci-terbohen-ne-spanje/20%Monthly2019-06-28 10:36
https://americaneye.al/sarri-duam-te-fitojme-duke-u-argetuar-nga-juve-e-allegrit-dua-te-mbaj-kete-detaj/20%Monthly2019-06-28 10:27
https://americaneye.al/nga-maldini-te-champions-i-rekordet-qe-synon-te-thyeje-bufon-me-rikthimin-tek-juve/20%Monthly2019-06-28 10:25
https://americaneye.al/de-rossi-refuzon-milanin-mbeten-te-hapura-dy-mundesi/20%Monthly2019-06-28 10:21
https://americaneye.al/trafikim-njerezor-dhe-shfrytezim-prostitucioni-3-ne-pranga-mes-tyre-edhe-nje-punonjese-policie/20%Monthly2019-06-28 10:16
https://americaneye.al/kualifikim-mes-dritherimash-penalltite-nderojne-brazilin/20%Monthly2019-06-28 10:13
https://americaneye.al/meta-jo-konfrontime-me-ata-qe-do-shkojne-ne-votimet-socialiste/20%Monthly2019-06-28 09:31
https://americaneye.al/shembet-me-1-ton-dinamit-ura-morandi-nje-vit-me-pare-humben-jeten-edhe-dy-shqiptare-video/20%Monthly2019-06-28 09:26
https://americaneye.al/dashuri-me-kod-edi-rama-flet-per-letren-e-ilir-metes/20%Monthly2019-06-28 09:21
https://americaneye.al/gjykata-kushtetuese-dvorani-presim-vetting-un-per-kandidatet-gjyqtare/20%Monthly2019-06-28 09:17
https://americaneye.al/mos-nderhyni-ne-zgjedhje-tona-ju-lutem-trump-batuta-me-putinin/20%Monthly2019-06-28 08:57
https://americaneye.al/trump-takon-mikeshen-e-mrekullueshme/20%Monthly2019-06-28 08:32
https://americaneye.al/ketu-filloi-gjithcka-sa-eshte-vlera-e-kanabisit-te-prodhuar-ne-shqiperi-kanalet-si-hyri-ne-ekonomi-dhe-politike/20%Monthly2019-06-28 08:31
https://americaneye.al/na-duhet-nje-republike-tjeter/20%Monthly2019-06-28 08:24
https://americaneye.al/atentati-ndaj-zogut-ne-vitin-1924-cfare-shkruante-gazeta-franceze/20%Monthly2019-06-28 08:17
https://americaneye.al/sulmi-ndaj-kzaz-ne-vaun-e-dejes-14-ne-pranga-vellai-i-kryebashkiakut-shpallet-ne-kerkim/20%Monthly2019-06-28 08:11
https://americaneye.al/debati-i-demokrateve-joe-biden-kritikohet-per-dallim-racor/20%Monthly2019-06-28 07:36
https://americaneye.al/edith-harxhi-fajtor-per-shkaterrimin-e-pd-eshte-kryetari-qe-su-be-kurre-lider/20%Monthly2019-06-28 07:01
https://americaneye.al/kryemadhi-denojme-djegien-e-kzaz-se-ne-bushat-skenar-i-pergatitur-nga-qeveria/20%Monthly2019-06-27 20:50
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-28-qershor-2019/20%Monthly2019-06-27 20:46
https://americaneye.al/maliqi-po-u-bene-zgjedhjet-e-30-qershorit-le-mandatin/20%Monthly2019-06-27 20:31
https://americaneye.al/sulmi-me-molotov-ndaj-kzaz-se-rama-fund-i-sigurt-per-4-aventuriere-ndeshkimi-do-jete-shembullor/20%Monthly2019-06-27 20:20
https://americaneye.al/meta-leter-publike-rames-i-dashur-edi/20%Monthly2019-06-28 09:21
https://americaneye.al/bardhi-asnje-militant-i-pd-se-nuk-ka-djegur-asnje-kzaz-ne-bushat/20%Monthly2019-06-27 19:41
https://americaneye.al/zjarr-ne-kzaz-nr-6-te-vaut-te-dejes-3-police-te-plagosur-lleshaj-ligji-do-te-veproje/20%Monthly2019-06-27 19:08
https://americaneye.al/meta-thirrje-opozites-mos-u-provokoni-nga-ata-qe-kerkojne-trazira-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-27 21:02
https://americaneye.al/takimet-ne-presidence-rama-meta-nuk-u-zgjua-ne-4-te-mengjesit/20%Monthly2019-06-27 21:03
https://americaneye.al/basha-nuk-ka-marreveshje-me-ramen-ne-asnje-rrethane/20%Monthly2019-06-27 21:04
https://americaneye.al/edhe-per-britaniket-zgjedhjet-jane-ne-30-qershor/20%Monthly2019-06-27 17:16
https://americaneye.al/rama-data-e-re-doli-sepse-nuk-u-vra-dot-30-qershori/20%Monthly2019-06-27 16:57
https://americaneye.al/shba-ne-njohim-30-qershorin-si-date-zgjedhjesh/20%Monthly2019-06-28 09:22
https://americaneye.al/rama-tallet-liri-zgjedhje-para-ditelindjes-se-doktorit/20%Monthly2019-06-27 17:28
https://americaneye.al/alarmi-i-meteorologeve-rrjeti-5g-mund-te-demtoje-satelitet-e-motit/20%Monthly2019-06-27 15:49
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-30-qershorit-policia-e-shtetit-kalon-ne-gadishmeri/20%Monthly2019-06-27 15:33
https://americaneye.al/rama-data-e-re-e-baba-xhikes-nje-arsye-me-shume-per-te-votuar-me-30-qershor/20%Monthly2019-06-27 15:32
https://americaneye.al/engel-per-situaten-ne-shqiperi-mosmarreveshjet-zgjidhen-me-dialog/20%Monthly2019-06-27 14:38
https://americaneye.al/i-nxehti-than-ekonomine-shkencetaret-parashikojne-pasoja-te-renda-ne-gjithe-globin/20%Monthly2019-06-27 14:02
https://americaneye.al/kolegji-dekreti-i-metes-i-pavlefshem-presidenti-ka-marre-kompetencat-e-kuvendit/20%Monthly2019-06-27 13:22
https://americaneye.al/meta-per-mua-eshte-tjeter-gje-monika-dhe-tjeter-gje-republika-edi-reflekto/20%Monthly2019-06-27 13:06
https://americaneye.al/data-e-re-e-zgjedhjeve-rama-reagon-ashper-kunder-metes/20%Monthly2019-06-27 12:45
https://americaneye.al/presidenti-meta-13-tetori-data-e-re-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-27 13:02
https://americaneye.al/rama-sulmon-meten-dhe-opoziten-do-e-merrni-mesazhin-te-dielen/20%Monthly2019-06-27 12:14
https://americaneye.al/data-e-re-e-zgjedhjeve-ne-presidence-hyjne-ambasadoret-basha-mbledh-aleatet/20%Monthly2019-06-27 11:57
https://americaneye.al/aleatet-e-bashes-takojne-meten-shehi-ne-30-qershor-ska-zgjedhje-presim-daten-e-re/20%Monthly2019-06-27 11:56
https://americaneye.al/roma-zevendeson-milanin-ne-europe/20%Monthly2019-06-27 11:52
https://americaneye.al/efekti-antonio-conte-interi-rekord-abonimesh/20%Monthly2019-06-27 11:50
https://americaneye.al/de-ligt-te-juve-kryevepra-e-raioles-holandezi-idhulli-im-ka-qene-ronaldo/20%Monthly2019-06-27 11:48
https://americaneye.al/buffon-do-te-kthehet-te-juve-edhe-per-te-thyer-rekordin-e-maldinit/20%Monthly2019-06-27 11:43
https://americaneye.al/perse-amerikanet-urdheruan-qe-te-behen-zgjedhjet/20%Monthly2019-06-27 11:33
https://americaneye.al/i-nxehti-ekstrem-viktima-dhe-zjarre-ne-te-gjithe-europen-neser-ferri/20%Monthly2019-06-27 11:06
https://americaneye.al/hungaria-refuzon-ekstradimin-e-gruevskit/20%Monthly2019-06-27 10:42
https://americaneye.al/gjermania-forcon-luften-kunder-punes-ne-te-zeze/20%Monthly2019-06-27 10:37
https://americaneye.al/serish-probleme-shendetesore-per-merkelin-video/20%Monthly2019-06-27 10:20
https://americaneye.al/maduro-shmangem-nje-grusht-shteti-te-organizuar-nga-opozita-dhe-shba/20%Monthly2019-06-27 10:17
https://americaneye.al/kandidatet-demokrate-perballen-ne-debatin-e-pare-televiziv-trump-i-merzitshem/20%Monthly2019-06-27 10:13
https://americaneye.al/shba-osbe-britania-dhe-italia-njohin-30-qershorin/20%Monthly2019-06-27 12:13
https://americaneye.al/heroi-17-vjecar-shpeton-vogelushen-video/20%Monthly2019-06-27 09:54
https://americaneye.al/nuk-u-takuan-kurre-ndahet-nga-jeta-babai-i-eminem/20%Monthly2019-06-27 09:48
https://americaneye.al/duke-ndjekur-debatin-e-pare-presidencial-ne-amerike-me-mendjen-te-shqiperia/20%Monthly2019-06-27 09:45
https://americaneye.al/cfare-do-te-ndodhe-me-30-qershor/20%Monthly2019-06-27 09:37
https://americaneye.al/shba-shqiperia-do-mbaje-zgjedhje-me-30-qershor-do-monitoroje-votimet-me-20-vezhgues/20%Monthly2019-06-27 11:55
https://americaneye.al/rama-presidenti-ka-marre-drejtimin-e-opozites/20%Monthly2019-06-27 11:55
https://americaneye.al/meta-pas-takimit-me-bashen-kerkohet-pergjegjshmeri-dhe-sjellje-europiane-nga-te-gjithe/20%Monthly2019-06-27 11:06
https://americaneye.al/meta-basha-takim-20-minuta-per-krizen-politike/20%Monthly2019-06-27 10:12
https://americaneye.al/temperatura-rekord-ne-europe-ne-spanje-pritet-qe-termometri-te-shenoje-45-grade-celsius/20%Monthly2019-06-27 07:25
https://americaneye.al/salvini-ne-shqiperi-rrezikohet-perballja-civile-jam-ne-kontakt-me-palet-per-ta-shmangur/20%Monthly2019-06-27 09:38
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-27-qershor-2019/20%Monthly2019-06-26 21:15
https://americaneye.al/presidenca-konfirmon-takimin-meta-basha-rama-po-pres-nje-tjeter-cmenduri-nga-presidenti/20%Monthly2019-06-26 20:46
https://americaneye.al/arjan-cani-kur-te-kete-te-vrare-per-voten-shqiperia-do-te-shpetoje/20%Monthly2019-06-26 20:12
https://americaneye.al/meta-fton-ramen-ne-takim-neser-qe-ne-5-te-mengjesit-rama-i-pergjigjet-kemi-zgjedhje-jam-i-zene/20%Monthly2019-06-26 20:04
https://americaneye.al/basha-pershendet-vendimin-e-kie-kam-thene-te-verteten-votimi-farse-do-ta-thelloje-krizen/20%Monthly2019-06-26 19:43
https://americaneye.al/zgjedhjet-spengohen-nga-pjesemarrja-fitues-ai-qe-renditet-i-pari-me-vota-ne-listen-e-kandidateve/20%Monthly2019-06-26 18:41
https://americaneye.al/histori-dashurie-ne-boteror-dy-futbolliste-puthen-ne-france/20%Monthly2019-06-26 18:16
https://americaneye.al/provimet-e-matures-per-36-412-nxenes-ne-gjuhe-ngelen-1893-maturante/20%Monthly2019-06-26 18:08
https://americaneye.al/video-salvini-i-shqetesuar-per-situaten-ne-shqiperi-zbulon-telefonaten/20%Monthly2019-06-26 21:02
https://americaneye.al/nje-sy-gjume-pasdite-ka-perfitime-te-medha-per-shendetin/20%Monthly2019-06-27 10:06
https://americaneye.al/rama-ironizon-meten-haxhi-qamili-qe-ben-shqiponjen-asgje-nuk-do-te-ndodh-me-30-qershor/20%Monthly2019-06-26 17:00
https://americaneye.al/disa-menyra-shkencore-sesi-te-permbushim-oret-e-gjumit/20%Monthly2019-06-26 16:53
https://americaneye.al/xhelal-mziu-nuk-i-bindet-bashes-do-flijohemi-per-30-qershorin/20%Monthly2019-06-26 20:49
https://americaneye.al/terheqja-e-kie-nga-30-qershori-deutsche-welle-erdhi-nje-dite-pas-deklarates-se-ilir-metes/20%Monthly2019-06-26 15:53
https://americaneye.al/navia-do-te-kontrolloje-komunikimin-e-njerezve-permes-rrjeteve-sociale/20%Monthly2019-06-26 20:53
https://americaneye.al/studiuesit-spinaqi-duhet-te-vendoset-ne-listen-e-dopingut/20%Monthly2019-06-26 20:51
https://americaneye.al/kosova-kerkon-reciprocitet-paralajmeron-takse-ndaj-shqiperise/20%Monthly2019-06-27 21:05
https://americaneye.al/prite-dhe-bresheri-plumbash-del-videoja-e-atentatit-ne-durres/20%Monthly2019-06-26 13:46
https://americaneye.al/bebe-rexha-merr-leter-falenderimi-nga-michelle-obama/20%Monthly2019-06-26 13:38
https://americaneye.al/anulimi-i-misionit-te-kie-rama-bashes-nuk-zhgenjen-asnje-dite-o-njish/20%Monthly2019-06-26 13:23
https://americaneye.al/nga-takimi-trump-xi-tek-irani-pese-ceshtjet-e-nxehta-te-g20-es/20%Monthly2019-06-26 13:18
https://americaneye.al/10-perfitimet-nga-konsumi-i-shalqirit/20%Monthly2019-06-26 13:17
https://americaneye.al/keshilli-i-europes-anuloi-misionin-basha-fundi-i-rames-eshte-prane/20%Monthly2019-06-26 12:56
https://americaneye.al/procedohet-kryebashkiaku-i-lezhes-dhe-i-mallakastres/20%Monthly2019-06-26 12:29
https://americaneye.al/rama-meta-nuk-po-le-gje-pa-bere-per-ta-pushuar-nga-puna/20%Monthly2019-06-26 12:27
https://americaneye.al/skenari-i-pd-protesta-ne-te-gjithe-vendin-per-te-pamundesuar-zgjedhjet/20%Monthly2019-06-26 11:35
https://americaneye.al/ronaldo-ngre-ne-qiell-messin-pervec-rivalitetit-te-futbollit-nuk-kemi-asgje-kunder-argjentinasve/20%Monthly2019-06-26 11:23
https://americaneye.al/shqiponja-frymezim-per-ringritjen-e-shkodran-mustafit/20%Monthly2019-06-26 11:16
https://americaneye.al/disa-dashuri-nuk-mbarojne-kurre-buffon-do-rikthehet-te-juventusi/20%Monthly2019-06-26 11:14
https://americaneye.al/investimet-e-oshee-ne-sarande-balluku-furnizim-pa-nderprerje-me-energji-elektrike-gjate-sezonit-turistik/20%Monthly2019-06-26 11:04
https://americaneye.al/si-po-e-demtojne-sanksionet-amerikane-ekonomine-iraniane/20%Monthly2019-06-26 11:02
https://americaneye.al/danimarka-formon-qeverine-e-majte-zgjedh-kryeministren-me-te-re-ne-historine-e-vendit/20%Monthly2019-06-26 10:55
https://americaneye.al/ja-cilat-jane-vendet-me-te-shtrenjta-ne-europe/20%Monthly2019-06-26 10:53
https://americaneye.al/hija-e-mafies-shqiptare-mban-pezull-vrasjen-e-erjon-muratit/20%Monthly2019-06-26 10:33
https://americaneye.al/mavraj-vendos-te-ardhmen-rikthehet-ne-shtepi/20%Monthly2019-06-26 10:29
https://americaneye.al/keshilli-i-europes-anulon-misionin-vezhgues-ne-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Monthly2019-06-26 13:23
https://americaneye.al/7-pikat-e-alfred-moisiut-per-zgjidhjen-e-krizes-politike/20%Monthly2019-06-26 12:55
https://americaneye.al/meta-rikthen-ne-kuvend-tjeter-ligj/20%Monthly2019-06-26 09:57
https://americaneye.al/riatdhesohen-32-shqiptare-qe-kishin-kerkuar-azil-ne-france-dhe-belgjike/20%Monthly2019-06-26 09:27
https://americaneye.al/stephanie-grisham-sekretarja-e-re-e-shtypit-e-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2019-06-26 09:23
https://americaneye.al/kopshtari-shqiptar-i-kanabisit-kerkon-te-debohet-nga-britania/20%Monthly2019-06-26 09:21
https://americaneye.al/shkarkimi-i-presidentit-komisioni-i-ligjeve-voton-ngritjen-e-komisionit-hetimor/20%Monthly2019-06-26 09:18
https://americaneye.al/fotoja-qe-po-trondit-boten-babai-dhe-vajza-mbyten-teksa-perpiqen-te-kalojne-kufirin-meksike-shba/20%Monthly2019-06-26 10:48
https://americaneye.al/shkarkohet-prokurori-i-krimeve-te-renda-eugen-beci/20%Monthly2019-06-26 07:48
https://americaneye.al/rriten-tensionet-mes-greqise-dhe-turqise/20%Monthly2019-06-26 07:25
https://americaneye.al/aksident-i-rende-humb-jeten-18-vjecari-dhe-plagosen-4-te-tjere/20%Monthly2019-06-26 06:50
https://americaneye.al/luan-rama-si-do-ti-ndalojme-zgjedhjet-dhe-cfare-do-ndodhe-pas-30-qershorit/20%Monthly2019-06-25 21:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-26-qershor-2019/20%Monthly2019-06-25 20:52
https://americaneye.al/terheqje-e-bashes-agron-duka-nuk-e-besoj-njerezit-po-acarohen-nga-rama/20%Monthly2019-06-25 20:46
https://americaneye.al/te-gjithe-e-kane-nje-plan-deri-me-30-qershor/20%Monthly2019-06-25 20:38
https://americaneye.al/avokati-rama-i-pergjigjet-bashes-artist-ti-nuk-zhgenjen-kurre/20%Monthly2019-06-25 20:13
https://americaneye.al/basha-thirrje-shqiptareve-braktiseni-30-qershorin/20%Monthly2019-06-25 20:35
https://americaneye.al/ne-jemi-te-lumtur-kur-dikush-kryen-punet-tona/20%Monthly2019-06-25 19:14
https://americaneye.al/pasagjeri-qe-parashikoi-tragjedine-ajrore/20%Monthly2019-06-25 18:33
https://americaneye.al/aparteid-i-klimes-paralajmerimi-i-kombeve-te-bashkuara/20%Monthly2019-06-25 18:21
https://americaneye.al/tentoi-te-largohej-me-23-mije-euro-kapet-55-vjecari-ne-aeroportin-nene-tereza/20%Monthly2019-06-25 17:54
https://americaneye.al/nga-familjet-mbreterore-te-david-beckham-ja-avokati-qe-mbron-ramen-kunder-bild/20%Monthly2019-06-25 16:53
https://americaneye.al/aleatet-e-bashes-shkruajne-nje-leter-duhet-te-bejme-nje-shkoder-te-dyte/20%Monthly2019-06-25 16:02
https://americaneye.al/rama-ne-tropoje-llir-meta-ka-zene-vendin-e-nard-ndokes/20%Monthly2019-06-25 15:58
https://americaneye.al/pishmani-njeriut-me-te-pasur-ne-planet-billi-gates-zbulon-ce-mundon-nga-e-kaluara/20%Monthly2019-06-25 15:49
https://americaneye.al/rama-konfirmon-nisjen-e-procesit-gjyqesor-ndaj-bild-reagon-gazetari-gjerman/20%Monthly2019-06-25 15:26
https://americaneye.al/arsyeja-pse-nuk-duhet-te-pini-ilacet-me-lengje/20%Monthly2019-06-25 15:23
https://americaneye.al/paketa-e-re-e-emigracionit-nga-1-janari-2020-me-e-lehte-te-punosh-ne-gjermani/20%Monthly2019-06-25 13:42
https://americaneye.al/7-gjerat-qe-mesuam-nga-rizgjedhjet-e-stambollit/20%Monthly2019-06-25 13:19
https://americaneye.al/le-te-kete-vellavrasje-shoqerohet-ne-polici-ish-deputeti-aurel-bylykbashi/20%Monthly2019-06-25 12:46
https://americaneye.al/protesta-ne-gjeorgji-jep-doreheqjen-kryetari-i-parlamentit/20%Monthly2019-06-25 12:37
https://americaneye.al/keshilli-i-evropes-rusia-rifiton-te-drejten-e-votes/20%Monthly2019-06-25 12:34
https://americaneye.al/johnson-pranon-kam-nevoje-per-bashkepunimin-e-europianeve/20%Monthly2019-06-25 12:25
https://americaneye.al/pritej-ekstradimi-drejt-italise-por-mbreti-i-kokaines-arratiset-nga-burgu/20%Monthly2019-06-25 12:20
https://americaneye.al/ngjarje-e-rende-ne-vlore-burri-vret-bashkeshorten/20%Monthly2019-06-25 11:48
https://americaneye.al/hoeness-me-lodhet-per-merkaton-te-shijojme-trofete/20%Monthly2019-06-25 11:45
https://americaneye.al/reja-para-firmes-bisedova-me-edi-ramen-pse-ne-shqiperi-i-duan-kaq-shume-trajneret-italiane/20%Monthly2019-06-25 10:58
https://americaneye.al/basha-tv-klan-i-dhe-top-channel-jane-bere-vegla-qorre-te-rames/20%Monthly2019-06-25 10:50
https://americaneye.al/shqiperia-nder-10-vendet-nga-vijne-me-shume-azilkerkues/20%Monthly2019-06-25 10:11
https://americaneye.al/basha-zgjedhjet-e-30-qershorit-nuk-do-te-lejohen-dhe-nuk-do-te-njihen/20%Monthly2019-06-25 09:47
https://americaneye.al/shba-iran-pershkallezohen-tensionet-trump-nuk-me-duhet-leja-e-kongresit-per-te-sulmuar/20%Monthly2019-06-25 09:15
https://americaneye.al/urdhri-i-arta-markut-per-zgjedhjet-e-30-qershorit-te-gjithe-prokuroret-ne-terren/20%Monthly2019-06-25 09:11
https://americaneye.al/cfare-ka-ndodhur-me-nenen-shqiptare-qe-vrau-tre-vajzat/20%Monthly2019-06-25 09:08
https://americaneye.al/pak-dite-nga-30-qershori-perfaqesuesit-e-shba-dhe-be-takojne-bashen/20%Monthly2019-06-25 09:25
https://americaneye.al/une-nuk-jam-gati-per-ndeshje-ti-sdo-hysh-ne-stadium-rama-nuk-ka-shanse-te-ndodhe/20%Monthly2019-06-25 08:36
https://americaneye.al/nje-grup-miliarderesh-amerikane-kerkon-qe-te-vihet-taksa-e-pasurise/20%Monthly2019-06-25 09:10
https://americaneye.al/meta-ne-30-qershor-zgjedhje-imagjinare-vendimi-i-kolegjit-truk-procedurial/20%Monthly2019-06-25 06:56
https://americaneye.al/kryemadhi-rama-ka-fituar-vetem-kete-beteje-me-meten/20%Monthly2019-06-25 09:10
https://americaneye.al/meshkuj-hiqni-dore-nga-netflix-i-qendrimi-zgjuar-ne-oret-e-vona-ndikon-ne-fertilitetin-tuaj/20%Monthly2019-06-24 20:41
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-25-qershor-2019/20%Monthly2019-06-24 20:26
https://americaneye.al/spektakolar-dhe-akrobatik-shqiptari-arratiset-per-here-te-dyte-nga-burgu-italian/20%Monthly2019-06-24 20:22
https://americaneye.al/veliaj-nuk-kam-ambicie-te-behem-kryeminister-meta-keshillohet-nga-petrit-vasili-e-fahri-balliu/20%Monthly2019-06-24 20:17
https://americaneye.al/basha-per-30-qershorin-plani-i-rames-per-lufte-mes-shqiptareve-do-te-deshtoje/20%Monthly2019-06-25 09:10
https://americaneye.al/shqiptaret-qe-duan-te-jetojne-e-punojne-ne-kosove-hasin-veshtiresi-te-medha-per-lejet-e-qendrimit/20%Monthly2019-06-24 19:33
https://americaneye.al/zgjedhjet-do-behen-rama-nga-durresi-i-jam-lutur-lulit-sikur-te-ishte-zhuljeta/20%Monthly2019-06-24 18:53
https://americaneye.al/opozita-nuk-njeh-30-qershorin-shehi-perballje-ne-cdo-cep-te-vendit/20%Monthly2019-06-24 18:08
https://americaneye.al/uashingtoni-porosi-rames-zgjedhjet-ne-30-qershor/20%Monthly2019-06-24 20:30
https://americaneye.al/veliaj-uron-rivalin-e-tij-arbeni-u-be-baba-per-here-te-dyte-ja-cfare-na-bashkon/20%Monthly2019-06-24 17:19
https://americaneye.al/rama-takim-elektoral-ne-durres-pd-ja-nis-protesten/20%Monthly2019-06-24 17:05
https://americaneye.al/kosove-kuvendi-miraton-raportin-mbi-debimin-6-turqve/20%Monthly2019-06-24 17:01
https://americaneye.al/kafeja-arma-sekrete-ne-luften-kunder-obezitetit/20%Monthly2019-06-24 16:33
https://americaneye.al/reagon-nyt-urdherat-e-kolegjit-zgjedhor-ne-shqiperi-shkojne-perpara-sondazheve-lokale/20%Monthly2019-06-24 16:05
https://americaneye.al/pas-ndarjes-nga-isaac-carew-dua-lipa-ne-nje-lidhje-me/20%Monthly2019-06-24 16:15
https://americaneye.al/vendimi-i-kolegjit-balla-tani-eshte-e-qarte-zgjedhjet-do-te-mbahen-ne-30-qershor/20%Monthly2019-06-24 15:42
https://americaneye.al/shkaktaret-e-djersitjes-se-tepert/20%Monthly2019-06-24 15:39
https://americaneye.al/presione-qytetareve-arrestohen-dy-nenkomisare-dhe-nje-avokat-ne-fier/20%Monthly2019-06-24 15:01
https://americaneye.al/35-minuta-ne-lavatrice-duke-u-lare-me-rrobat-macoku-mbijeton/20%Monthly2019-06-24 13:08
https://americaneye.al/shehi-nuk-e-njohim-vendimin-e-kolegjit-do-ndjekim-dekretin-e-presidentit/20%Monthly2019-06-24 12:47
https://americaneye.al/ministri-i-jashtem-italian-telefonate-rames-dhe-bashes/20%Monthly2019-06-24 20:46
https://americaneye.al/ngjarja-me-e-madhe-qe-nga-koha-e-revolucionit-te-kadifenjte-praga-kerkon-doreheqjen-e-babis/20%Monthly2019-06-24 12:22
https://americaneye.al/plani-per-paqe-i-shba-ne-lindjen-e-mesme-nuk-gjen-perkrahje/20%Monthly2019-06-24 12:19
https://americaneye.al/levizja-brilante-qytetaret-lene-neonazistet-pa-birra/20%Monthly2019-06-24 12:13
https://americaneye.al/vendimi-i-kolegjit-zgjedhor-meta-ben-neser-levizjen-e-radhes/20%Monthly2019-06-24 12:10
https://americaneye.al/neymar-gati-te-beje-gjithcka-per-tu-kthyer-te-barcelona-do-kerkoje-falje-publike/20%Monthly2019-06-24 12:05
https://americaneye.al/shkembimi-vidal-naingolan-nje-ide-e-cmendur-qe-pritet-te-konkretizohet/20%Monthly2019-06-24 12:03
https://americaneye.al/juventusi-merr-de-ligtin-do-te-jete-lojtari-i-dyte-me-i-paguar-i-seria-a/20%Monthly2019-06-24 12:01
https://americaneye.al/pse-barcelona-nuk-fiton-champions-in-van-gaal-e-ve-gishtin-tek-messi/20%Monthly2019-06-24 11:57
https://americaneye.al/ish-kreu-i-kqz-ja-platforma-per-zgjidhjen-e-krizes-politike/20%Monthly2019-06-24 11:08
https://americaneye.al/balluku-inspekton-punimet-ne-bypass-in-e-tepelenes-ta-perfundojme-para-afatit/20%Monthly2019-06-24 11:01
https://americaneye.al/kolegji-zgjedhor-rrezon-meten-le-ne-fuqi-30-qershorin/20%Monthly2019-06-24 10:50
https://americaneye.al/ne-gjurmet-e-pazbuluara-te-motiveve-shqiptare-te-skulptorit-vjenez-carl-maria-schwerdtner/20%Monthly2019-06-24 10:42
https://americaneye.al/fitorja-e-opozites-stambolli-i-gjithi-ne-shesh-kunder-erdogan-foto/20%Monthly2019-06-25 13:16
https://americaneye.al/butani-mbreteria-mahnitese-e-vendit-me-te-lumtur-ne-bote-foto/20%Monthly2019-06-24 10:24
https://americaneye.al/eurostat-numri-i-azilanteve-shqiptare-rritet-serish-pjesa-me-e-madhe-drejt-frances/20%Monthly2019-06-24 10:08
https://americaneye.al/largimi-i-metes-debat-te-ligjet-gjoni-loje-politike-fino-me-dhimbje-do-ti-paraqesim-shkarkimin-parlamentit/20%Monthly2019-06-24 10:00
https://americaneye.al/familja-i-arratiset-ne-1988-vajza-rikthehet-per-te-ndertuar-jeten-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-24 09:12
https://americaneye.al/terhiqen-nga-qarkullimi-mijera-mercedes/20%Monthly2019-06-24 09:11
https://americaneye.al/i-nxehti-afrikan-pushton-europen-po-si-do-te-jete-moti-ne-shqiperi-kete-jave/20%Monthly2019-06-24 09:03
https://americaneye.al/olta-gixhari-cmend-instagram-in-me-bikini/20%Monthly2019-06-24 09:23
https://americaneye.al/pergjimet-e-dosjes-339-prokuroria-merr-deshmine-e-drejtorit-te-hekurudhave/20%Monthly2019-06-24 08:48
https://americaneye.al/incidenti-i-rralle-ne-japoni-shpallet-fajtor-kermilli/20%Monthly2019-06-24 08:46
https://americaneye.al/letra-e-metes-per-kreun-e-osbe-kam-anuluar-daten-e-zgjedhjeve-rama-inshallah-ka-humbur-rruges/20%Monthly2019-06-24 10:34
https://americaneye.al/shiste-ekstazi-ne-drimadhes-kapet-22-vjecari/20%Monthly2019-06-24 08:28
https://americaneye.al/rama-me-kryesine-e-ps-le-porosite-e-fundit-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Monthly2019-06-24 08:12
https://americaneye.al/kryesia-e-ps-se-3-ore-mbledhje-te-dokumentohet-cdo-perplasje-diten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-24 08:11
https://americaneye.al/u-zhduk-nje-dite-me-pare-gjendet-trupi-i-pajete-i-31-vjecarit/20%Monthly2019-06-24 07:30
https://americaneye.al/perse-filozofi-pitagora-urdheroi-ndjekesit-e-tij-te-mos-hanin-bizele/20%Monthly2019-06-23 20:43
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-24-qershor-2019/20%Monthly2019-06-23 20:17
https://americaneye.al/e-rralle-delfini-lind-tek-gjiri-i-lalezit-nen-asistimin-e-veterinereve/20%Monthly2019-06-23 18:52
https://americaneye.al/shtepia-ime-eshte-shtepi-lutjesh/20%Monthly2019-06-23 18:45
https://americaneye.al/trump-shtyn-deportimin-e-klandestineve-kerkon-marreveshje-me-demokratet/20%Monthly2019-06-23 18:41
https://americaneye.al/mbeshtetesit-e-pd-se-i-bllokuan-rrugen-rama-jane-bere-si-enveristet/20%Monthly2019-06-24 09:04
https://americaneye.al/riformatohet-qeveria-e-shkupit-zaev-do-te-drejtoje-edhe-ministrine-e-financave/20%Monthly2019-06-23 18:32
https://americaneye.al/stambolli-nuk-i-bindet-erdoganit-fiton-serish-kandidati-i-opozites/20%Monthly2019-06-23 18:16
https://americaneye.al/9-kuriozitete-per-mykonos-cfare-duhet-te-dini-per-ishullin-e-ererave/20%Monthly2019-06-23 15:02
https://americaneye.al/trafikonin-drogera-te-forta-ne-mykonos-shkaterrohet-banda-ku-benin-pjese-edhe-shqiptare/20%Monthly2019-06-23 14:59
https://americaneye.al/zbulohen-dy-motra-te-tokes/20%Monthly2019-06-23 14:56
https://americaneye.al/rekordi-i-ri-historik-i-dua-lipes/20%Monthly2019-06-23 14:54
https://americaneye.al/kush-ka-nje-shoqe-gaforre-ka-nje-thesar-njihuni-me-4-karakteristikat-e-shenjes-speciale/20%Monthly2019-06-23 14:48
https://americaneye.al/pergjimet-e-bild-pd-rama-nuk-di-ti-fitoje-zgjedhjet/20%Monthly2019-06-23 14:44
https://americaneye.al/rama-jemi-te-gabueshem-por-me-te-mire-se-ne-nuk-ka/20%Monthly2019-06-23 13:51
https://americaneye.al/cilat-jane-makinat-me-difektoze-dhe-me-rezistente/20%Monthly2019-06-23 13:36
https://americaneye.al/rama-opozita-i-ka-kerkuar-metes-qe-zgjedhjet-te-behen-ne-tetor-por-kete-here-ska-karamele-per-lulin/20%Monthly2019-06-24 08:47
https://americaneye.al/rama-nga-permeti-opozita-sillet-si-cete-rrugesh/20%Monthly2019-06-23 18:38
https://americaneye.al/sulm-kibernetik-shba-shenjestron-sistemin-raketor-iranian/20%Monthly2019-06-23 09:36
https://americaneye.al/nje-dasme-si-ajo-e-elseid-hysajt-mbrojtesi-i-jep-fund-beqarise-ne-kalane-e-rozafes/20%Monthly2019-06-23 09:33
https://americaneye.al/vizita-e-trashegimtarit-te-dinastise-se-matit-te-musolini/20%Monthly2019-06-23 09:24
https://americaneye.al/gazeta-me-e-madhe-e-pakistanit-shqiperia-vendi-i-vogel-me-zemer-te-madhe/20%Monthly2019-06-23 09:20
https://americaneye.al/teknologjia-litar-shpetimi-kunder-vetmise/20%Monthly2019-06-23 09:18
https://americaneye.al/erdogan-mund-te-perballet-me-nje-kryengritje-brenda-partise-se-tij/20%Monthly2019-06-23 09:16
https://americaneye.al/sa-ore-duhet-te-fleje-njeriu-dhe-perse-dhe-cfare-ndodh-nese-nje-njeri-nuk-fle-fare/20%Monthly2019-06-23 09:14
https://americaneye.al/shpenzimet-qe-u-rendojne-me-shume-shqiptareve-dhe-ku-ndryshojme-me-europianet/20%Monthly2019-06-23 09:08
https://americaneye.al/zhvillohen-perseri-zgjedhjet-vendore-ne-stamboll/20%Monthly2019-06-23 08:57
https://americaneye.al/basha-asgje-nuk-e-zgjidh-krizen-pa-u-ndeshkuar-hajdutet-e-votave/20%Monthly2019-06-23 08:25
https://americaneye.al/ne-mars-zbulohen-shenja-jete/20%Monthly2019-06-23 07:54
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-23-qershor-2019/20%Monthly2019-06-22 21:27
https://americaneye.al/trupi-perfekt-si-ka-ndryshuar-ideja-me-kohen/20%Monthly2019-06-22 20:15
https://americaneye.al/basha-rama-po-perdor-propagande-naziste-per-te-hequr-vemendjen-nga-skandalet/20%Monthly2019-06-22 19:27
https://americaneye.al/sarande-rama-per-protestuesit-e-pd-pas-kurrizit-tim-jane-mbledhur-nje-grusht-njerezish-qe-ulerasin/20%Monthly2019-06-22 19:07
https://americaneye.al/manchester-united-rihap-bisedimet-per-rinovim-ceshtja-de-gea/20%Monthly2019-06-22 19:03
https://americaneye.al/xhaka-do-martohet-propozimi-i-vecante-i-futbollistit-te-kombetares/20%Monthly2019-06-22 18:30
https://americaneye.al/publikimet-e-bild-rama-pergjigje-metes-tre-vjet-pergjime-pse-dalin-tani/20%Monthly2019-06-22 17:53
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-30-qershorit-ne-doren-e-5-gjyqtareve-ja-kush-jane-ata/20%Monthly2019-06-22 17:28
https://americaneye.al/sekretari-per-ceshtjet-ligjore-ne-pd-gjyqtare-e-prokurore-legena/20%Monthly2019-06-22 17:17
https://americaneye.al/rama-siguron-ne-30-qershor-zgjedhje-ne-gjithe-shqiperine/20%Monthly2019-06-23 10:59
https://americaneye.al/perse-ne-vere-humbim-me-shpejt-peshe/20%Monthly2019-06-22 15:42
https://americaneye.al/stresi-ne-vendin-e-punes-demton-jeten-private/20%Monthly2019-06-22 15:27
https://americaneye.al/zhdekretimi-i-zgjedhjeve-meta-i-pergjigjet-kuvendit/20%Monthly2019-06-23 09:42
https://americaneye.al/historia-e-rralle-nga-italia-tre-te-burgosurit-shqiptare-qe-prodhojne-vere-75-euro-shishja/20%Monthly2019-06-22 14:42
https://americaneye.al/kriza-po-demton-turizmin-pasojat-do-ndihen-ne-prenotimet-e-vitit-2020/20%Monthly2019-06-22 13:38
https://americaneye.al/sekuestrohet-hoteli-dhe-trualli-me-vlere-500-mije-euro-ne-himare/20%Monthly2019-06-22 12:54
https://americaneye.al/smartphone-t-po-ndryshojne-skeletin-e-njeriut/20%Monthly2019-06-22 12:23
https://americaneye.al/shba-shqiperia-liri-fetare-por-ka-ende-probleme-me-pronat-e-komuniteteve/20%Monthly2019-06-22 11:48
https://americaneye.al/flaket-e-ferrit-do-te-pushtojne-shqiperine-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-06-22 11:13
https://americaneye.al/ish-deputeti-i-pd-bardh-spahia-lihet-ne-arrest-shtepie/20%Monthly2019-06-22 11:04
https://americaneye.al/puthje-dhe-perqafime-me-te-atin-si-e-zbuten-luften-vajzat-e-bashes-foto/20%Monthly2019-06-22 10:55
https://americaneye.al/basha-largimi-i-rames-vetem-fillimi/20%Monthly2019-06-22 10:22
https://americaneye.al/trump-nese-ka-lufte-irani-zhduket/20%Monthly2019-06-22 09:52
https://americaneye.al/10-plazhet-me-perrallore-ende-te-papopulluara-te-shqiperise/20%Monthly2019-06-22 09:17
https://americaneye.al/14-vjet-burg-per-banditin-shqiptar-te-wimbledonit/20%Monthly2019-06-22 08:11
https://americaneye.al/foka-qe-do-iu-lere-pa-fjale-i-pelqen-te-kendoje-video/20%Monthly2019-06-22 07:29
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-22-qershor-2019/20%Monthly2019-06-21 21:05
https://americaneye.al/basha-mbyll-protesten-dhe-shton-nje-kusht-te-ri/20%Monthly2019-06-22 11:06
https://americaneye.al/bullgaria-kercenon-me-veto-maqedonine-merkel-harron-shqiperine/20%Monthly2019-06-22 11:05
https://americaneye.al/rama-injoron-protesten-ne-butrint-me-familjen-dhe-sarkozy/20%Monthly2019-06-21 19:53
https://americaneye.al/trump-konfirmon-se-shba-ishte-gati-per-goditje-ndaj-iranit-pse-u-terhoqa/20%Monthly2019-06-21 19:42
https://americaneye.al/basha-nderkombetareve-zgjidhja-kalon-permes-ketyre-dy-hapave/20%Monthly2019-06-22 11:06
https://americaneye.al/opozita-ne-proteste-basha-pas-6-vitesh-e-gjithe-bota-pa-fytyren-e-vertete-te-rames/20%Monthly2019-06-21 20:28
https://americaneye.al/rikthimi-i-metes-ne-lsi-kryemadhi-te-futet-ne-gare/20%Monthly2019-06-21 19:07
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-reagon-presidenti-meta/20%Monthly2019-06-21 18:17
https://americaneye.al/protesta-e-nente-mbeshtetesit-e-pd-lsi-mblidhen-para-kryeministrise/20%Monthly2019-06-21 19:35
https://americaneye.al/surprizon-ervin-bushati-erion-veliaj-kandidat-per-kryeminister/20%Monthly2019-06-21 17:52
https://americaneye.al/te-denuar-ne-protesten-e-opozites-reagon-ministria-e-drejtesise-jane-pezulluar-lejet-qe-prej/20%Monthly2019-06-21 17:24
https://americaneye.al/kryeministri-rama-takon-ish-presidentin-francez-nicola-sarkozy/20%Monthly2019-06-21 17:22
https://americaneye.al/gjermani-shpetohet-ketri-i-mbetur-ne-pusete-do-habiteni-me-rolin-e-policise-ne-operacion/20%Monthly2019-06-21 17:08
https://americaneye.al/25-vjet-nga-vrasja-e-escobar-it-te-pafajshem/20%Monthly2019-06-21 17:06
https://americaneye.al/rama-per-ap-opozita-ka-per-qellim-te-bllokoje-negociatat-zgjedhjet-do-behen-ne-30-qershor/20%Monthly2019-06-21 16:43
https://americaneye.al/ambasada-italiane-nuk-tolerojme-asnje-akt-dhune-ne-proteste/20%Monthly2019-06-21 16:39
https://americaneye.al/londer-14-vite-burg-mbretit-shqiptar-te-grabitjeve/20%Monthly2019-06-21 16:32
https://americaneye.al/jo-vetem-ne-bregdetin-e-monte-karlos-jahti-i-frikshem-ankorohet-ne-sarande/20%Monthly2019-06-21 15:27
https://americaneye.al/be-politikes-urgjent-dialog/20%Monthly2019-06-21 14:39
https://americaneye.al/u-arrestua-ne-protesten-e-pare-te-opozites-arrest-shtepie-per-florenc-hoxhen/20%Monthly2019-06-21 13:29
https://americaneye.al/protesta-mirela-vata-sot-te-gjithe-ne-shesh-beteja-eshte-per-shqiperine-si-gjithe-europa/20%Monthly2019-06-21 13:26
https://americaneye.al/ne-mengjes-bankier-pasdite-trajner-i-ekipit-amator-historia-e-pazakonte-e-sarrit/20%Monthly2019-06-21 13:15
https://americaneye.al/jeni-harraq-mos-u-merzisni-keni-inteligjence-te-larte/20%Monthly2019-06-21 13:11
https://americaneye.al/zbulohen-dy-planete-te-ngjashem-me-token/20%Monthly2019-06-21 13:05
https://americaneye.al/zgjedhjet-jane-te-popullit-replika-meta-rama/20%Monthly2019-06-21 13:02
https://americaneye.al/meta-tjeter-leter-per-kqz-ne-si-i-zevendesuat-deputetet/20%Monthly2019-06-21 12:16
https://americaneye.al/5-mln-paund-grabitje-hetuesit-per-shqiptarin-ishte-i-disiplinuar-dhe-diskret/20%Monthly2019-06-21 12:13
https://americaneye.al/atentati-ne-durres-deshmon-kunati-i-lul-berishes-na-zune-ne-befasi/20%Monthly2019-06-21 12:07
https://americaneye.al/rama-nuk-negociojme-demokracine/20%Monthly2019-06-21 11:42
https://americaneye.al/anglia-ngrihet-ne-kembe-per-18-vjecarin-shqiptar-eshte-pasuria-jone-kemi-investuar-per-te/20%Monthly2019-06-21 11:41
https://americaneye.al/zelanda-e-re-jep-127-milion-euro-per-te-blere-armet-nga-qytetaret-e-saj/20%Monthly2019-06-21 11:36
https://americaneye.al/shkrihet-akulli-ne-himalaje-shkencetaret-sinjal-shkaterrues/20%Monthly2019-06-21 11:33
https://americaneye.al/tym-i-zi-ne-takimin-e-lidereve-te-be-per-caktimin-e-posteve-drejtuese/20%Monthly2019-06-21 11:27
https://americaneye.al/milani-dhe-interi-kerkese-te-perbashket-per-stadiumin-e-ri-700-milionesh/20%Monthly2019-06-21 11:22
https://americaneye.al/del-ne-ankand-ferrari-me-te-cilin-schumacher-dominoi-kampionatin/20%Monthly2019-06-21 11:20
https://americaneye.al/psg-kerkon-300-milione-per-neymar-barca-ben-kunder-propozim-me-coutinho-n/20%Monthly2019-06-21 11:17
https://americaneye.al/ambasadorja-gjermane-organizatoret-te-angazhohen-per-proteste-paqesore/20%Monthly2019-06-21 14:37
https://americaneye.al/balluku-mbajtem-premtimin-mbeshtesim-nismat-per-diversifikimin-e-prodhimit-te-energjise/20%Monthly2019-06-21 11:03
https://americaneye.al/femrat-latine-vjedhin-vemendjen-ne-kupen-e-amerikes-foto/20%Monthly2019-06-21 10:47
https://americaneye.al/samit-i-te-pashpreseve-dhe-te-paafteve-per-vendime/20%Monthly2019-06-21 10:38
https://americaneye.al/bujar-kapexhiu-sfidon-ramen-do-pengoj-zgjedhjet-me-30-qershor/20%Monthly2019-06-21 10:05
https://americaneye.al/zhdekretimi-i-dates-se-zgjedhjeve-rama-meta-eshte-njeri-me-hene/20%Monthly2019-06-21 13:07
https://americaneye.al/cdo-dy-dite-nje-shqiptar-vdes-ne-aksident-mbizoteron-mosha-25-35-vjec/20%Monthly2019-06-21 09:58
https://americaneye.al/fernando-torres-terhiqet-nga-futbolli/20%Monthly2019-06-21 09:54
https://americaneye.al/opozita-sot-ne-proteste-1300-forca-policore-ne-terren-basha-fton-shqiptaret/20%Monthly2019-06-21 12:16
https://americaneye.al/shqiperia-fik-trurin-numrin-me-te-ulet-te-shkencetareve/20%Monthly2019-06-21 11:41
https://americaneye.al/planifikoi-nje-sulm-kunder-iranit-trump-terhiqet-ne-momentin-e-fundit/20%Monthly2019-06-21 19:42
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-21-qershor-2019/20%Monthly2019-06-20 20:36
https://americaneye.al/perplasjet-ne-shkoder-ngjela-sander-lleshaj-eshte-minister-i-paafte/20%Monthly2019-06-20 20:27
https://americaneye.al/cfare-do-te-ndodhe-ne-proteste-basha-do-te-dal-me-dy-vajzat-dhe-bashkeshorten/20%Monthly2019-06-20 20:22
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-ambasada-e-shba-ka-nje-paralajmerim/20%Monthly2019-06-20 20:09
https://americaneye.al/plas-sherri-ne-emision-salianji-kryetar-partie-pa-kandidat-ngjela-ku-je-ne-fshatrat-e-korces/20%Monthly2019-06-20 19:51
https://americaneye.al/kryemadhi-keshillon-bashkeshortin-mjaft-me-dashuri-per-ramen/20%Monthly2019-06-21 10:05
https://americaneye.al/xhacka-procedurat-per-shkarkimin-e-metes-mund-te-mbyllen-javen-tjeter/20%Monthly2019-06-20 20:16
https://americaneye.al/perplasjet-ne-shkoder-shoqerohen-ne-spital-7-protestues-dhe-2-police/20%Monthly2019-06-20 19:17
https://americaneye.al/shqiperi-kosove-kalendar-aktivitetesh-te-perbashketa-per-2019-en/20%Monthly2019-06-20 18:48
https://americaneye.al/rama-voltana-ademi-kryetarja-me-e-paafte-ne-histori/20%Monthly2019-06-21 10:07
https://americaneye.al/foto-nga-tensioni-ne-shkoder-gaz-lotsjelles-dhe-gure-ne-perplasjen-protestues-polici/20%Monthly2019-06-20 20:18
https://americaneye.al/tension-ne-shkoder-voltana-ademi-nuk-do-te-lejojme-uzurpimin-e-qytetit/20%Monthly2019-06-20 17:47
https://americaneye.al/rama-mesazh-para-takimit-ne-shkoder-disa-nderrojne-fene-por-jo-partine/20%Monthly2019-06-20 17:29
https://americaneye.al/protesta-ne-dajc-rama-zgjedh-rrugen-dytesore-per-te-kaluar-lezhen/20%Monthly2019-06-20 16:30
https://americaneye.al/trafiku-i-qenieve-njerezore-dash-shqiperia-ende-ne-nivel-te-dyte/20%Monthly2019-06-20 16:07
https://americaneye.al/kisha-katolike-apel-politikaneve-shmangni-te-keqen-e-madhe/20%Monthly2019-06-20 16:05
https://americaneye.al/takimi-i-rames-ne-shkoder-bashkia-dhe-militantet-e-pd-se-bllokojne-rrugen/20%Monthly2019-06-20 15:37
https://americaneye.al/kur-kompanite-reklamojne-pijet-me-sheqer-prinder-promovoni-ujin/20%Monthly2019-06-20 14:58
https://americaneye.al/pergjimet-basha-asnje-marreveshje-politike-pa-u-ndeshkuar-vjedhja-e-votave/20%Monthly2019-06-20 13:43
https://americaneye.al/takimi-i-parisit-vucic-me-99-nuk-do-te-marr-pjese-shqiptaret-nuk-duan-ujdi/20%Monthly2019-06-20 13:40
https://americaneye.al/sulmi-i-pare-ndaj-shba-irani-rrezon-nje-avion-amerikan-pa-pilot/20%Monthly2019-06-20 13:38
https://americaneye.al/interi-arrin-marreveshjen-me-lukakun-por-duhet-bindur-united/20%Monthly2019-06-20 13:33
https://americaneye.al/sarri-prezantohet-te-juventusi-presidenti-i-napolit-e-thumbon/20%Monthly2019-06-20 13:32
https://americaneye.al/nga-seria-c-ne-shqiperi-rrefehet-trajneri-i-partizanit-nuk-e-humba-trenin/20%Monthly2019-06-20 13:29
https://americaneye.al/sarri-kurorezoj-karrieren-time-te-juventusi-ekipi-me-i-rendesishem-ne-itali/20%Monthly2019-06-20 13:23
https://americaneye.al/bashkia-e-matit-i-pergjigjet-kqz-se-po-respektojme-ligjin-shkresa/20%Monthly2019-06-20 12:59
https://americaneye.al/meta-insiston-per-dialog-nuk-eshte-momenti-per-prova-force/20%Monthly2019-06-20 12:48
https://americaneye.al/rama-presidenti-i-hedh-benzine-zjarrit-te-burgosurve-iu-eshte-kerkuar-te-marrin-ne-dore-revolucionin/20%Monthly2019-06-20 12:24
https://americaneye.al/hajdari-rames-sna-duhen-me-viktima-thirri-mendjes/20%Monthly2019-06-20 11:41
https://americaneye.al/arta-marku-ka-ardhur-momenti-qe-dosjet-339-dhe-184-te-zgjidhen/20%Monthly2019-06-20 20:18
https://americaneye.al/rama-per-pergjimet-do-iu-drejtohem-gjykatave-gjermane-shteti-nuk-gjunjezohet-dot/20%Monthly2019-06-20 11:08
https://americaneye.al/tahiri-konfirmon-biseden-e-tij-ne-pergjimet-e-bild-ndjese-per-fjalorin-por-skuthat-e-sotem/20%Monthly2019-06-20 20:17
https://americaneye.al/balluku-interpelance-me-banoret-e-krujes-ne-shtator-nisim-investimin-per-ujesjellesin-e-ri/20%Monthly2019-06-20 10:06
https://americaneye.al/historia-e-rrethimit-te-kalase-se-ishmit-pas-te-ciles-skenderbeu-vuri-koken-e-dhise-ne-perkrenare/20%Monthly2019-06-20 10:03
https://americaneye.al/zhduket-statuja-e-marilyn-monroe-ne-hollivud/20%Monthly2019-06-20 10:03
https://americaneye.al/trump-vetem-george-washingtoni-me-i-mire-se-une/20%Monthly2019-06-20 10:00
https://americaneye.al/obama-zbret-ne-fushe-kunder-trump-i-shqetesuar-per-drejtimin-qe-po-merr-amerika/20%Monthly2019-06-20 09:59
https://americaneye.al/bullgaria-gabim-historik-nese-nuk-nisin-negociatat-me-tiranen-dhe-shkupin/20%Monthly2019-06-20 20:17
https://americaneye.al/15-milione-pyetje-per-presidentin-putin/20%Monthly2019-06-20 09:55
https://americaneye.al/rama-miting-ne-shkoder-voltana-ademi-nuk-i-miraton-lejen-pritet-perplasje/20%Monthly2019-06-20 09:53
https://americaneye.al/marreveshja-e-shqiperise-me-vatikanin-per-aspiratat-e-popullsise-katolike-te-veriut/20%Monthly2019-06-20 09:28
https://americaneye.al/ky-ishull-kerkon-te-behet-zona-e-pare-pa-kohe-ne-bote-video/20%Monthly2019-06-20 09:25
https://americaneye.al/shqiptari-kapet-mat-me-te-dashuren-brenda-ne-fabrike/20%Monthly2019-06-20 20:13
https://americaneye.al/shkrin-catia-e-botes-humbet-8-miliard-ton-uje-ne-vit/20%Monthly2019-06-20 09:21
https://americaneye.al/dolen-ne-pergjimet-e-publikuara-nga-bild-reagojne-gjiknuri-e-qefalia/20%Monthly2019-06-20 11:40
https://americaneye.al/sulmet-e-kzaz-ve-ne-rrethe-policia-lista-e-personave-te-arrestuar/20%Monthly2019-06-20 09:15
https://americaneye.al/ambasadori-i-austrise-flet-per-pergjimet-dhe-krizen-politike-mos-krijoni-imazh-te-keq-te-te-huajt/20%Monthly2019-06-20 07:51
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-20-qershor-2019/20%Monthly2019-06-19 20:55
https://americaneye.al/zgjedhjet-dhe-zgjidhjet-e-kryeministrit-cfare-do-te-ndodhe-pas-30-qershorit-flet-edi-rama/20%Monthly2019-06-19 20:56
https://americaneye.al/keto-20-foto-do-iu-zbukurojne-diten/20%Monthly2019-06-19 20:30
https://americaneye.al/dosja-e-plote-10-audio-pergjimet-e-bild-per-zgjedhjet-ne-diber/20%Monthly2019-06-19 20:13
https://americaneye.al/argumentet-kunder-kerkeses-se-holandes-per-shqiptaret-krimin-nuk-e-pengojne-vizat/20%Monthly2019-06-19 19:00
https://americaneye.al/lobimi-me-para-ruse-paraqitet-ne-prokurori-edhe-financieri-i-pd-ilir-dervishi/20%Monthly2019-06-19 18:14
https://americaneye.al/nese-jo-kengetare-ja-cfare-profesioni-do-kishte-sot-remzie-osmani/20%Monthly2019-06-19 17:43
https://americaneye.al/meta-dergon-tjeter-leter-kesaj-here-drejtorit-te-burgjeve/20%Monthly2019-06-19 19:50
https://americaneye.al/moisi-habilaj-denohet-me-15-vite-burgim-ne-itali/20%Monthly2019-06-19 15:55
https://americaneye.al/osbe-jo-vetem-autoret-por-edhe-nxitesit-e-dhunes-pergjegjesi-ligjore/20%Monthly2019-06-19 15:14
https://americaneye.al/meta-leter-nderkombetareve-zgjedhjet-pa-dekret-jane-nul/20%Monthly2019-06-19 14:37
https://americaneye.al/shoqerohet-ne-komisariat-ish-deputetja-e-pd-dhurata-cupi/20%Monthly2019-06-19 13:27
https://americaneye.al/beteja-per-kzaz-te-rama-revolucion-imagjinar-me-punonjesit-e-bashkive-blu/20%Monthly2019-06-19 13:04
https://americaneye.al/rama-dhe-zaev-ballkani-rrezikohet-nga-kercenimi-nacionalist/20%Monthly2019-06-19 12:48
https://americaneye.al/tensionet-ne-kzaz-te-qeveria-do-te-shkrije-policite-bashkiake/20%Monthly2019-06-19 12:46
https://americaneye.al/gjermania-franca-e-spanja-nenshkruajne-marreveshjen-per-avionin-luftarak-evropian/20%Monthly2019-06-19 12:23
https://americaneye.al/shuhet-giuseppina-robucci-me-e-moshuara-e-europes-ky-ishte-sekreti-i-jetegjatesise/20%Monthly2019-06-19 12:21
https://americaneye.al/studimi-nxjerr-fakte-shqetesuese-europa-nuk-po-u-beson-me-vaksinave/20%Monthly2019-06-19 12:19
https://americaneye.al/okb-shqiperia-tkurret-ne-vitin-2100-popullsia-me-e-vogel-se-maqedonia-dhe-bosnja/20%Monthly2019-06-19 12:14
https://americaneye.al/neymar-nuk-dua-te-luaj-me-per-psg-ne-por-te-kthehem-ne-shtepi/20%Monthly2019-06-19 12:00
https://americaneye.al/manchester-united-interesohet-per-hysajn-por-ka-konkurrence-te-forte/20%Monthly2019-06-19 11:55
https://americaneye.al/pogba-preferon-juven-para-realit-por-ekziston-nje-problem/20%Monthly2019-06-19 11:52
https://americaneye.al/champions-partizani-meson-rivalet-e-radhes-nese-thyejne-qarabagun/20%Monthly2019-06-19 11:50
https://americaneye.al/lirohet-michel-platini-shume-zhurme-per-asgje/20%Monthly2019-06-19 11:49
https://americaneye.al/ndalimi-i-levizjes-se-lire-per-ata-qe-cenojne-zgjedhjet-pd-i-pergjigjet-rames/20%Monthly2019-06-19 11:38
https://americaneye.al/shtyrja-e-negociatave-cilet-votuan-pro-dhe-kunder-ne-luksemburg-dhe-si-na-shpetoi-italia/20%Monthly2019-06-19 12:25
https://americaneye.al/rama-kush-prek-zgjedhjet-nuk-do-dale-10-vjet-jashte-vendi/20%Monthly2019-06-19 13:03
https://americaneye.al/dogjen-shkollen-5-persona-ne-pranga-shpallet-ne-kerkim-ish-deputeti-bardh-spahia/20%Monthly2019-06-19 10:58
https://americaneye.al/burrel-digjet-gjithe-baza-materiale-kukes-i-vihet-flaka-hyrjes-se-shkolles/20%Monthly2019-06-19 10:56
https://americaneye.al/anijet-shqiptare-ne-listen-e-zeze-prej-1-korrikut-mund-te-mos-lejohen-te-ankorojne-neper-portet-e-botes/20%Monthly2019-06-19 10:35
https://americaneye.al/veterani-i-luftes-dhe-i-minieres-rexho-idriz-sinani/20%Monthly2019-06-19 18:08
https://americaneye.al/gjiri-i-lalezit-mirepret-banken-levizese-credins-bank-zhvillon-takimin-e-katert-me-fermere/20%Monthly2019-06-19 10:18
https://americaneye.al/beteja-per-kzaz-te-tensionohet-situata-ne-rang-vendi-gaz-lotsjelles-dhe-perplasje/20%Monthly2019-06-19 10:09
https://americaneye.al/rama-per-zjarrin-ne-shkolle-e-turpshme-po-bejne-perpjekje-te-deshperuara/20%Monthly2019-06-19 09:46
https://americaneye.al/shtyhet-seanca-irritohet-tahiri-nuk-e-kuptoj-zvarritjen/20%Monthly2019-06-19 12:47
https://americaneye.al/frike-nga-drejtesia-pergjigjet-basha/20%Monthly2019-06-19 11:07
https://americaneye.al/djegia-e-shkolles-ne-shkoder-nga-militante-te-pd-hajdari-do-jap-rrogen-per-ta-riparuar/20%Monthly2019-06-19 11:07
https://americaneye.al/berisha-do-te-qendroje-ne-politike-deri-ne-oren-e-fundit-te-jetes/20%Monthly2019-06-19 10:16
https://americaneye.al/deutsche-welle-per-negociatat-arsyet-pse-ne-luksemburg-nuk-e-konsiderojne-rekomandim-pozitiv/20%Monthly2019-06-19 08:11
https://americaneye.al/tensione-edhe-ne-kavaje-bashkia-dhe-protestuesit-i-vendosin-afat-policise-se-shtetit/20%Monthly2019-06-19 07:47
https://americaneye.al/cakaj-kerkesa-e-holandes-per-rivendosjen-e-vizave-do-te-refuzohet/20%Monthly2019-06-18 21:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-19-qershor-2019/20%Monthly2019-06-18 20:55
https://americaneye.al/berisha-kam-hequr-dore-nga-pushteti-pranoj-pergjegjesine-per-skemat-piramidale/20%Monthly2019-06-18 20:50
https://americaneye.al/berisha-te-ndryshohet-kushtetuta-por-listat-prape-kryetari-do-i-beje/20%Monthly2019-06-18 20:47
https://americaneye.al/tensioni-ne-shkoder-topalli-kunder-bashes-nje-demokrat-nuk-djeg-as-mandate-dhe-as-shkolla/20%Monthly2019-06-19 08:24
https://americaneye.al/negociatat-basha-fajtor-vetem-rama-kemi-prekur-fundin-zgjidhja-e-krizes-kalon-vetem-nga-burgu/20%Monthly2019-06-18 19:58
https://americaneye.al/ministri-lleshaj-thirrje-shkodraneve-te-distancohen-nga-dhuna-dhe-kujton-ligjin/20%Monthly2019-06-18 21:00
https://americaneye.al/perplasje-per-zgjedhjet-ne-shkoder-punonjesit-e-bashkise-tentojne-te-djegin-kzaz-nr-3/20%Monthly2019-06-18 21:03
https://americaneye.al/si-te-rimerrni-adresen-e-hakeruar-ne-instagram/20%Monthly2019-06-18 18:41
https://americaneye.al/cakaj-shtyrja-e-negociatave-jo-lajm-inkurajues-per-shqiperine/20%Monthly2019-06-18 17:42
https://americaneye.al/vendimi-per-negociatat-ish-ministri-bushati-per-te-ardhur-keq/20%Monthly2019-06-18 17:39
https://americaneye.al/negociatat-soreca-thirrje-urgjente-qeverise-dhe-opozites/20%Monthly2019-06-18 20:51
https://americaneye.al/me-korcen-edhe-ne-tirane/20%Monthly2019-06-18 17:01
https://americaneye.al/negociatat-shtyhen-ne-tetor-reagon-rama-lajm-pozitiv-nga-europa-shqiperia-po-reziston/20%Monthly2019-06-18 16:30
https://americaneye.al/bregu-ne-londer-jepini-ballkanit-nje-shans-te-tregoj-se-cmund-te-beje/20%Monthly2019-06-18 16:28
https://americaneye.al/dorezohet-qeveria-e-hong-kongut-por-liderja-lam-nuk-dorehiqet/20%Monthly2019-06-18 16:21
https://americaneye.al/vdekja-e-dyshimte-ish-presidentit-morsi-okb-kerkon-hetim-te-pavarur/20%Monthly2019-06-18 16:17
https://americaneye.al/trump-kercenon-me-debimin-e-miliona-njerezve-ilegale-ne-shba/20%Monthly2019-06-18 16:23
https://americaneye.al/ne-spanje-jane-te-sigurt-rabiot-ka-firmosur-me-juventusin/20%Monthly2019-06-18 16:07
https://americaneye.al/shtyhet-per-ne-tetor-vendimi-per-hapjen-e-negociatave-ja-shtetet-qe-ishin-kunder/20%Monthly2019-06-18 16:04
https://americaneye.al/pogba-ben-juventusin-te-enderroje-me-nje-foto-nga-japonia/20%Monthly2019-06-18 15:56
https://americaneye.al/shorti-i-champions-league-i-pameshirshem-per-partizanin/20%Monthly2019-06-18 15:48
https://americaneye.al/shorti-i-eliminatoreve-tremben-kukesi-e-laci-kundershtar-modest-per-teuten/20%Monthly2019-06-18 15:46
https://americaneye.al/negociatat-hahn-nuk-ka-nje-vendim-akoma-kerkohet-me-shume-kohe/20%Monthly2019-06-18 20:52
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-ambasada-amerikane-paralajmeron-qytetaret/20%Monthly2019-06-18 14:53
https://americaneye.al/neser-nis-gjyqi-i-tahirit/20%Monthly2019-06-18 14:52
https://americaneye.al/rama-replikon-me-meten-shqetesohu-per-vizen-qe-i-ke-vene-figures-se-kreut-te-shtetit/20%Monthly2019-06-18 14:48
https://americaneye.al/meta-po-mban-shenim-ata-qe-u-sherbejne-grupeve-te-erreta/20%Monthly2019-06-18 14:45
https://americaneye.al/rruga-256-mln-euro-komisioni-i-ekonomise-miraton-kontraten-per-milot-balldren/20%Monthly2019-06-18 10:55
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-30-qershorit-tensione-ne-tropoje-dhe-shkoder/20%Monthly2019-06-18 10:54
https://americaneye.al/negociatat-vetem-deklarate-jo-date-e-caktuar/20%Monthly2019-06-18 09:59
https://americaneye.al/cfare-mesuam-nga-pergjimet-e-bild-dhe-a-po-perdoren-ato-si-ne-maqedonine-e-veriut-me-gruevskin/20%Monthly2019-06-18 09:40
https://americaneye.al/si-moisiu-qe-ndau-detin-2-milione-protestues-i-hapin-rruge-ambulances-brenda-pak-sekondave/20%Monthly2019-06-18 09:31
https://americaneye.al/trump-jam-trajtuar-me-keq-se-abraham-lincoln/20%Monthly2019-06-18 09:28
https://americaneye.al/lleshaj-nuk-kam-informacion-qe-basha-eshte-kercenuar/20%Monthly2019-06-18 21:04
https://americaneye.al/syte-e-qenve-kane-evoluar-per-te-manipuluar-emocionalisht-njerezit/20%Monthly2019-06-18 09:18
https://americaneye.al/ministri-gjerman-jetike-hapja-e-negociatave-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-06-18 09:07
https://americaneye.al/shqiperia-dhe-mali-i-zi-me-te-shtrenjtat-e-rajonit-per-te-drekuar-jashte/20%Monthly2019-06-18 09:05
https://americaneye.al/emigrantet-sollen-1-3-miliarde-euro-ne-2018-n-mbajne-me-buke-200-mije-familje-shqiptare/20%Monthly2019-06-18 09:01
https://americaneye.al/kupa-e-botes-ne-katar-michel-platini-ne-pranga-per-korrupsion/20%Monthly2019-06-18 08:55
https://americaneye.al/bota-nuk-ka-pasur-kurre-kaq-njerez-sa-ka-sot-ja-sa-banore-ka-rruzulli-tokesor/20%Monthly2019-06-18 08:44
https://americaneye.al/negociatat-e-anetaresimit-sot-vendimi-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-06-18 08:14
https://americaneye.al/zbulohet-origjina-e-metaleve-te-cmuara/20%Monthly2019-06-18 07:17
https://americaneye.al/pd-i-zoteron-pergjimet-prej-vitit-2016-familjare-te-bashes-i-cuan-tek-bild/20%Monthly2019-06-17 20:53
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-18-qershor-2019/20%Monthly2019-06-17 20:46
https://americaneye.al/kush-eshte-arben-keshi-mimi-kodheli-flet-per-rolin-e-tij-ne-ps/20%Monthly2019-06-18 09:57
https://americaneye.al/basha-tragjike-kur-mesuesit-kthehen-nga-edukatore-ne-hajdute-votash/20%Monthly2019-06-17 20:19
https://americaneye.al/gjiknuri-reagon-per-pergjimet-nuk-kam-shkelur-ligjin-prokuroria-te-hetoje/20%Monthly2019-06-17 20:20
https://americaneye.al/mbledhja-e-kryesise-kryemadhi-u-provua-100-vjedhja-dhe-manipulimi-i-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-17 18:44
https://americaneye.al/zeri-i-amerikes-basha-ka-dhene-shpjegime-kontradiktore-per-500-mije-e-muzin/20%Monthly2019-06-17 17:40
https://americaneye.al/gazetari-gjerman-replikon-me-ramen-padi-sepse-kam-fyer-lartmadherine-kasetat-jane-origjinale/20%Monthly2019-06-17 16:56
https://americaneye.al/ushqimet-qe-ju-mbajne-te-hidratuar-gjate-ketyre-diteve-te-nxehta/20%Monthly2019-06-17 16:09
https://americaneye.al/rama-nis-betejen-ligjore-gazetarin-e-bild-do-e-coj-ne-gjykatat-gjermane/20%Monthly2019-06-17 16:02
https://americaneye.al/pergjimet-e-bild-donika-prela-ngre-dyshime-mbi-autenticitetin-e-audiove-te-publikuara/20%Monthly2019-06-17 15:50
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-diber-dosja-e-plote-e-pergjimeve-te-bild/20%Monthly2019-06-17 16:00
https://americaneye.al/prokuroria-e-tiranes-urdher-per-shoqerimin-me-force-te-lulzim-bashes/20%Monthly2019-06-17 20:27
https://americaneye.al/pergjimet-e-bild-reagon-kryeministri-rama/20%Monthly2019-06-17 14:18
https://americaneye.al/kam-filluar-te-punoj-qe-8-vjec-florjan-binaj-rrefen-punet-e-para-dhe-te-rinjte-e-sotem-as-i-mendojne-dot/20%Monthly2019-06-17 13:24
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-si-do-te-ndryshoje-jeta-e-te-gjitha-shenjave-gjate-datave-17-23-qershor/20%Monthly2019-06-17 13:22
https://americaneye.al/rama-nderpret-per-dy-dite-fushaten-iken-ne-londer/20%Monthly2019-06-17 13:22
https://americaneye.al/kreu-i-pd-ne-rrezik-lleshaj-nuk-e-kam-takuar-truprojen-e-bashes/20%Monthly2019-06-17 16:03
https://americaneye.al/a-do-te-shkarkohet-presidenti-meta-parashikimi-i-astrologes-meri-shehu/20%Monthly2019-06-17 12:57
https://americaneye.al/irani-sfidon-boten-shkel-ujdine-berthamore-dhe-rrit-pasurimin-e-uraniumit/20%Monthly2019-06-17 12:28
https://americaneye.al/xhuxha-mace-e-zeze-tre-kafe-dhe-mjekra-diten-e-premte-besetytnite-e-cuditshme-te-sarrit/20%Monthly2019-06-17 12:26
https://americaneye.al/capello-mbron-sarrin-sulmet-ndaj-tij-i-kam-provuar-edhe-une/20%Monthly2019-06-17 12:21
https://americaneye.al/lotito-per-taren-beri-zgjedhjen-e-duhur-milani-beri-loje-te-piste/20%Monthly2019-06-17 12:16
https://americaneye.al/olsi-rama-gega-u-largua-per-arsye-personale-me-lerden-ngreme-nivelin/20%Monthly2019-06-17 12:15
https://americaneye.al/partizani-i-jep-dhuraten-e-pare-lerdes-nenshkruan-me-nje-brazilian/20%Monthly2019-06-17 12:12
https://americaneye.al/selena-gomez-e-fshiva-instagramin-me-bente-te-mos-ndihesha-mire-me-veten-time/20%Monthly2019-06-17 12:07
https://americaneye.al/ilaci-shtepiak-vetite-kuruese-te-rozmarines/20%Monthly2019-06-17 12:05
https://americaneye.al/magjistari-indian-kerceu-ne-lume-si-harry-houdini-por-nuk-doli-me-nga-aty/20%Monthly2019-06-17 12:01
https://americaneye.al/salvini-ne-be-jo-vetem-per-therrime/20%Monthly2019-06-17 11:57
https://americaneye.al/kerkimet-per-gaz-ne-qipro-tsipras-do-kerkojme-sanksione-kunder-turqise/20%Monthly2019-06-17 11:54
https://americaneye.al/britani-e-madhe-rritet-konsensusi-per-boris-johnson/20%Monthly2019-06-17 11:52
https://americaneye.al/sa-deputete-ka-parlamenti-kqz-i-kthen-pergjigje-presidentit/20%Monthly2019-06-17 11:47
https://americaneye.al/rritet-numri-i-azilkerkuesve-nga-shqiperia-avramopoulos-be-mund-te-ndermarra-hapa/20%Monthly2019-06-17 11:44
https://americaneye.al/dekreti-im-duhet-zbatuar-meta-sqaron-ambasadoret/20%Monthly2019-06-17 11:39
https://americaneye.al/italia-avokatja-e-vetme-qe-kerkon-hapjen-e-bisedimeve-me-shqiperine/20%Monthly2019-06-17 16:03
https://americaneye.al/pse-katari-dhe-japonia-po-luajne-ne-kupen-e-amerikes/20%Monthly2019-06-17 11:14
https://americaneye.al/palmer-rusia-po-bllokon-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-06-17 10:40
https://americaneye.al/fjalimi-mbreselenes-i-ambasadorit-amerikan-bernstein-para-mbretit-zog/20%Monthly2019-06-17 10:36
https://americaneye.al/kercenimi-ndaj-bashes-meta-therret-ne-takim-kreun-e-shish/20%Monthly2019-06-17 10:05
https://americaneye.al/mogherini-shpresoj-per-vendim-pozitiv-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-06-17 10:02
https://americaneye.al/basha-ne-rrezik-pd-shantazh-i-lleshajt/20%Monthly2019-06-17 10:01
https://americaneye.al/partizani-prezanton-trajnerin-italian/20%Monthly2019-06-17 09:22
https://americaneye.al/ku-kane-perfunduar-guret-shkembore-te-marre-nga-hena-ne-misionet-apollo/20%Monthly2019-06-17 08:58
https://americaneye.al/ja-emrat-e-zgjedhur-nga-mbreti-zog-dhe-mbreteresha-geraldine-per-femijen-e-tyre/20%Monthly2019-06-17 08:47
https://americaneye.al/basha-nuk-paraqitet-ne-prokurori-thirrja-ne-shkelje-te-ligjit/20%Monthly2019-06-17 11:43
https://americaneye.al/ps-dorezon-kerkesen-per-shkarkimin-e-presidentit-meta/20%Monthly2019-06-17 11:38
https://americaneye.al/sekuestrohen-rreth-1-5-mln-euro-pasuri-ne-pronesi-te-admir-muratajt-dhe-familjareve-te-tij/20%Monthly2019-06-17 07:51
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-17-qershor-2019/20%Monthly2019-06-16 20:52
https://americaneye.al/seriali-i-cernobilit-flet-heroi-i-vertete-qe-shmangu-katastrofen/20%Monthly2019-06-16 20:40
https://americaneye.al/rama-ne-al-jazeera-shqiperia-nuk-eshte-gati-per-te-hyre-ne-be/20%Monthly2019-06-16 19:15
https://americaneye.al/basha-ne-prokurori-per-lobimin-rama-tani-eshte-i-akuzuar-si-do-ta-perballoje/20%Monthly2019-06-16 19:08
https://americaneye.al/meta-per-al-jazeera-nuk-ka-zgjedhje-me-30-qershor-vendimi-im-kushtetues/20%Monthly2019-06-17 10:01
https://americaneye.al/njihuni-me-origjinen-e-lulet-e-majit/20%Monthly2019-06-16 18:47
https://americaneye.al/basha-per-burgosjen-e-2-kryetareve-te-pd-vendim-burracak-i-rames/20%Monthly2019-06-16 17:34
https://americaneye.al/pd-lsi-protestojne-ne-grabovice-tentojne-te-pengojne-ramen/20%Monthly2019-06-16 17:09
https://americaneye.al/rama-nga-pogradeci-zgjedhjet-ne-30-qershor-nuk-e-luan-as-topi-dhe-as-burri-i-fallxhores/20%Monthly2019-06-16 16:41
https://americaneye.al/gjermani-ok-ecjes-me-romobil-elektrik/20%Monthly2019-06-16 16:38
https://americaneye.al/sarri-zyrtarizohet-te-juventusi-rriten-shpresat-per-hysajn/20%Monthly2019-06-16 16:23
https://americaneye.al/zbulohet-sekreti-i-ledio-lakos-ja-pse-smi-marrin-dot-shenjat-e-gishterinjve/20%Monthly2019-06-16 16:07
https://americaneye.al/shkarkimi-i-metes-behet-me-2-3-e-122-apo-140-deputeteve/20%Monthly2019-06-16 15:54
https://americaneye.al/basha-rames-shqiperia-nuk-do-digjet-dhe-opozita-nuk-trembet/20%Monthly2019-06-16 14:32
https://americaneye.al/investimi-i-oshee-ne-lushnje-balluku-perfitojne-spitali-zona-industriale-dhe-fermeret/20%Monthly2019-06-16 20:32
https://americaneye.al/zyrtare-juventus-nenshkruan-me-sarrin/20%Monthly2019-06-16 14:05
https://americaneye.al/te-rinjte-kerkojne-gjermanine-ne-radhe-perpara-ambasades-per-aplikime/20%Monthly2019-06-16 13:10
https://americaneye.al/financial-times-shqiperia-shpreson-tek-reforma-ne-drejtesi-per-tu-pranuar-ne-be/20%Monthly2019-06-16 12:31
https://americaneye.al/fallxhorja-dembeli-rama-ironizon-meten-bashen-kryemadhin-dhe-ceken/20%Monthly2019-06-16 12:06
https://americaneye.al/e-perplas-ambulanca-nderron-jete-ne-spital-e-moshuara/20%Monthly2019-06-16 11:31
https://americaneye.al/bebe-rexha-dhe-ava-max-takohen-bejne-simbolin-e-shqiponjes-ne-koncert/20%Monthly2019-06-16 10:27
https://americaneye.al/lufte-me-te-gjithe-pas-kines-shba-beteje-tarifash-edhe-me-indine/20%Monthly2019-06-16 10:01
https://americaneye.al/europa-ime-n%d1%91n-efektin-e-forte-trump/20%Monthly2019-06-16 08:49
https://americaneye.al/goditen-eskorten-e-rames-procedohen-penalisht-tre-korcare/20%Monthly2019-06-16 08:30
https://americaneye.al/aksidenti-policia-jane-3-viktima-dhe-2-te-plagosur-nje-prej-vajzave-ka-kaluar-ne-vdekje-klinike/20%Monthly2019-06-16 09:46
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-16-qershor-2019/20%Monthly2019-06-15 20:39
https://americaneye.al/sot-merr-miliona-jorginho-kam-jetuar-me-20-euro-ne-jave-me-vidhte-agjenti/20%Monthly2019-06-15 20:36
https://americaneye.al/dosja-339-ne-bild-rama-shantazh-politik-dhe-mediatik-ndaj-shqiperise/20%Monthly2019-06-15 20:06
https://americaneye.al/kryemadhi-edi-mos-u-merr-me-filxhane-dil-e-shpjegoju-shqiptareve-te-vertetat/20%Monthly2019-06-15 20:02
https://americaneye.al/cifti-i-ri-braktis-holanden-per-shqiperine/20%Monthly2019-06-15 19:21
https://americaneye.al/protestuesit-e-astirit-lejojne-fatos-nanon-te-kaloje/20%Monthly2019-06-15 18:24
https://americaneye.al/tare-kolonizon-lacion-me-shqiptare-gati-firma-me-muriqin/20%Monthly2019-06-15 18:18
https://americaneye.al/konflikti-me-iranin-shqiperia-ne-krah-te-shba-se/20%Monthly2019-06-16 12:32
https://americaneye.al/shqiptaret-kane-shpenzuar-272-mln-euro-per-udhetime-jashte-vendit/20%Monthly2019-06-15 16:43
https://americaneye.al/zbardhen-emrat-e-deputeteve-qe-kane-firmosur-per-shkarkimin-e-metes/20%Monthly2019-06-16 12:33
https://americaneye.al/mocioni-kunder-metes-presidenca-cunat-e-shijakut-duan-instalimin-e-narko-republikes/20%Monthly2019-06-15 16:20
https://americaneye.al/edi-rama-opozita-eshte-manipulatore-e-njerezve/20%Monthly2019-06-15 14:58
https://americaneye.al/e-pazakonte-grenlanda-humb-dy-miliarde-ton-akull/20%Monthly2019-06-15 14:57
https://americaneye.al/te-ndahemi-nga-shqiperia-reagon-rama-qasje-e-cuditshme-e-shkupit/20%Monthly2019-06-16 12:33
https://americaneye.al/lideri-i-opozites-greke-fushate-duke-perdorur-shqiperine/20%Monthly2019-06-15 14:52
https://americaneye.al/shqiperia-humb-shansin-kete-vit-reuters-nuk-e-merr-ftesen-as-ne-shtator/20%Monthly2019-06-15 12:06
https://americaneye.al/po-ushqehemi-me-plastike-alarmi-i-wwf-nga-uji-peshku-birra-dhe-kripa/20%Monthly2019-06-15 12:03
https://americaneye.al/protestat-ne-hong-kong-qeveria-pezullon-ligjin-e-ekstradimeve/20%Monthly2019-06-15 12:01
https://americaneye.al/mesha-e-pare-ne-notre-dame-por-mungoje-parate-e-premtuara-per-rikonstruksionin/20%Monthly2019-06-15 11:58
https://americaneye.al/nje-lufte-ne-gjirin-persik-do-te-kishte-vetem-te-humbur/20%Monthly2019-06-15 11:55
https://americaneye.al/kerkesa-fisnike-e-geraldines-per-dasmen-e-saj-me-ahmet-zogun/20%Monthly2019-06-15 11:52
https://americaneye.al/1-mln-euro-droge-ne-shtepi-pranga-shqiptarit-emri/20%Monthly2019-06-15 11:49
https://americaneye.al/buxhet-120-milionesh-marotta-kerkon-tre-yje-per-te-kenaqur-conten/20%Monthly2019-06-15 11:46
https://americaneye.al/dy-lojtaret-e-sarrit-per-juven-bonus-i-majme-ne-kontrate-per-champions-in/20%Monthly2019-06-15 11:43
https://americaneye.al/suarez-i-rikthehet-kafshimit-te-chiellinit-edhe-gruas-ia-mohoja-i-thashe-u-perplasa/20%Monthly2019-06-15 11:38
https://americaneye.al/merkato-kuqezi-mavraj-mbetet-ne-bundesliga-2-balaj-drejt-korese/20%Monthly2019-06-15 11:32
https://americaneye.al/gjermania-dhe-franca-gati-te-krijojne-avione-luftarake-te-gjenerates-se-re/20%Monthly2019-06-15 10:43
https://americaneye.al/marijuane-e-kokaine-nga-shqiperia-shqiptaret-moren-peng-njerezit-e-mafias-siciliane/20%Monthly2019-06-15 09:47
https://americaneye.al/grabitja-e-rinasit-shoqerohet-punonjesi-i-aeroportit-qe-dyshohet-se-i-ndihmoi/20%Monthly2019-06-15 08:44
https://americaneye.al/nisma-ne-nju-jork-boks-ne-rruge-per-te-hequr-stresin/20%Monthly2019-06-15 08:22
https://americaneye.al/kina-paralajmeron-shba-mos-nderhyni-ne-hong-kong/20%Monthly2019-06-15 08:07
https://americaneye.al/luan-kalceto-me-koleget-ose-klientet-quhet-sikur-je-ne-orar-pune/20%Monthly2019-06-15 07:31
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-15-qershor-2019/20%Monthly2019-06-14 21:35
https://americaneye.al/tri-mite-te-gabuara-per-ujin-mineral/20%Monthly2019-06-14 20:58
https://americaneye.al/sokol-sadushi-shtyrja-e-zgjedhjeve-antikushtetuese/20%Monthly2019-06-14 19:53
https://americaneye.al/facebook-ndalon-aplikacionet-ne-telefonat-huawei/20%Monthly2019-06-14 19:43
https://americaneye.al/negociatat-bullgaria-kundershton-ndarjen-e-maqedonise-se-veriut-nga-shqiperia/20%Monthly2019-06-14 18:49
https://americaneye.al/kerkesa-e-pendarovskit-ne-bruksel-na-ndani-nga-shqiperia/20%Monthly2019-06-14 17:52
https://americaneye.al/metodat-qe-ju-ndihmojne-per-te-shmangur-njollat-e-lekures-qe-shkakton-dielli/20%Monthly2019-06-14 17:41
https://americaneye.al/misioni-i-osbe-odihr-glover-jemi-gati-per-30-qershorin/20%Monthly2019-06-14 17:06
https://americaneye.al/pd-vendos-daten-per-protesten-e-radhes-basha-me-paralajmerimin-e-forte/20%Monthly2019-06-14 21:38
https://americaneye.al/deputeti-gjerman-shkrimi-i-bild-i-njeanshem-nuk-ka-ndikim-ne-negociatat/20%Monthly2019-06-14 16:09
https://americaneye.al/rama-meta-i-fryn-konfliktit-civil-presioni-i-berishes-smund-ti-largoje-socialistet/20%Monthly2019-06-14 16:02
https://americaneye.al/osbe-odihr-nxjerr-raportin-e-pare-te-zgjedhjeve-te-30-qershorit/20%Monthly2019-06-14 15:31
https://americaneye.al/rama-mesazh-kryebashkiakeve-te-djathte-mos-bini-viktime-e-katershes-ligji-ska-medyshje/20%Monthly2019-06-14 15:22
https://americaneye.al/ft-perplasje-merkel-macron-mbi-postet-kyce-ne-be/20%Monthly2019-06-14 14:14
https://americaneye.al/hysaj-si-sergio-ramos-dasme-me-400-te-ftuar-ne-kalane-e-rozafes/20%Monthly2019-06-14 14:13
https://americaneye.al/policia-jep-detaje-nga-operacion-kunder-capjave-zbuluam-shkelje-edhe-nga-punonjes-te-ama-s/20%Monthly2019-06-14 14:05
https://americaneye.al/thaci-duam-shqiperi-te-stabilizuar-eshte-ne-interes-te-te-gjithe-shqiptareve-ne-rajon/20%Monthly2019-06-14 13:56
https://americaneye.al/boban-kthehet-te-milani-infantino-interist-shkova-naten-ne-shtepine-e-maldinit/20%Monthly2019-06-14 13:50
https://americaneye.al/sarri-tek-juvja-chelsea-mund-te-drejtohet-nga-legjenda-e-klubit/20%Monthly2019-06-14 13:39
https://americaneye.al/renditja-e-fifa-s-shqiperia-ne-renie-te-lire-kosova-vijon-rekordet/20%Monthly2019-06-14 13:37
https://americaneye.al/page-kohe-respekt-grate-zvicerane-ne-proteste/20%Monthly2019-06-14 13:27
https://americaneye.al/e-djathta-ekstreme-ne-pe-ndryshon-emrin/20%Monthly2019-06-14 13:20
https://americaneye.al/trump-humb-besniken-sarah-sanders-largohet-zedhenesja-e-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2019-06-14 13:16
https://americaneye.al/e-cilesoi-parlamentin-ilegjitim-meta-i-kerkon-kqz-numrin-e-deputeteve/20%Monthly2019-06-14 12:54
https://americaneye.al/lirohet-stresi/20%Monthly2019-06-14 11:19
https://americaneye.al/basha-i-pandehur-per-lobimin-rus-ne-shba-rama-pastrim-i-paster-parash/20%Monthly2019-06-14 11:12
https://americaneye.al/atentati-i-vjenes-fotoja-e-makines-se-mbretit-zog-shpuar-nga-plumbat/20%Monthly2019-06-14 11:10
https://americaneye.al/cfare-po-ndodh-ne-sudan-masakra-protestat-dhe-pse-te-gjithe-po-i-kthejne-blu-fotot-e-profilit/20%Monthly2019-06-14 11:18
https://americaneye.al/mos-mallkoni/20%Monthly2019-06-14 11:05
https://americaneye.al/noizy-nuk-i-ndahet-olti-currit-deshtak-beji-tag-lokalit-te-te-japin-pije-falas/20%Monthly2019-06-14 10:57
https://americaneye.al/lleshaj-basha-pergjegjes-per-cdo-individ-qe-aktivizon-kunder-ligjit/20%Monthly2019-06-14 10:27
https://americaneye.al/si-iu-kerkua-industrialistit-amerikan-harry-sinclair-te-behej-mbreti-i-shqiperise-debati-ne-new-york-times-dhe-replika-e-konices/20%Monthly2019-06-14 10:04
https://americaneye.al/lobim-i-perforcuar-gjermania-perkrah-qeverine-rama/20%Monthly2019-06-14 09:50
https://americaneye.al/ekspertet-nga-shqiperia-po-ikin-njerezit-me-standard-jetese/20%Monthly2019-06-14 09:46
https://americaneye.al/ndalimi-i-drejtuesve-te-pd-ne-librazhd-basha-reprezalje-ndaj-kundershtareve-politike/20%Monthly2019-06-14 14:04
https://americaneye.al/mori-100-vota-kunder-meta-jam-zgjedhur-nga-nje-parlament-legjitim-jo-nga-ky/20%Monthly2019-06-14 14:04
https://americaneye.al/sarri-rikthehet-ne-itali-chelsea-e-shet-per-5-mln-paund-tek-juvja/20%Monthly2019-06-14 09:02
https://americaneye.al/rama-meta-pjese-e-planit-si-na-merrte-ne-telefon-nishani-gjate-marreveshjes-me-bashen/20%Monthly2019-06-14 11:12
https://americaneye.al/rama-sheh-fall-i-del-data-30-ne-filxhan/20%Monthly2019-06-14 08:15
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-aktorja-e-dashur-e-shqiptareve/20%Monthly2019-06-13 20:50
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-14-qershor-2019/20%Monthly2019-06-13 20:43
https://americaneye.al/shkarkimi-i-metes-ministrja-gjonaj-fjalen-e-fundit-e-thote-gjykata-kushtetuese/20%Monthly2019-06-14 09:49
https://americaneye.al/meshkujt-nuk-mund-tu-rezistojne-ketyre-5-gjerave-te-vajzave/20%Monthly2019-06-13 20:15
https://americaneye.al/komisioni-europian-i-pergjigjet-holandes-shqiperia-ka-bere-pune-te-madhe/20%Monthly2019-06-13 19:50
https://americaneye.al/presidenti-i-asamblese-parlamentare-te-osbe-tsereteli-dialog-pa-parakushte/20%Monthly2019-06-13 19:34
https://americaneye.al/25-deputetet-e-opozites-se-re-qe-bashkuan-votat-me-ps-kunder-metes/20%Monthly2019-06-14 09:50
https://americaneye.al/idrizi-e-pranon-ramen-ne-tryeze-edhe-si-kryeminister-te-reflektojme-nuk-ka-date-per-vendoret/20%Monthly2019-06-13 18:08
https://americaneye.al/ps-mbledh-55-firma-per-shkarkimin-e-ilir-metes-kerkesa-depozitohet-neser/20%Monthly2019-06-13 17:51
https://americaneye.al/mos-e-trash-zullumin-por-rama-i-hap-shteg-metes-lexo-rezoluten-e-reflekto/20%Monthly2019-06-13 18:54
https://americaneye.al/hetimi-per-lobimin-ne-shba-reagon-basha-rama-me-metoda-putiniane/20%Monthly2019-06-13 20:10
https://americaneye.al/7-deputetet-qe-nuk-e-votuan-rezoluten-kunder-ilir-metes/20%Monthly2019-06-13 16:34
https://americaneye.al/forumi-i-kartes-nderkombetare-te-energjise-balluku-prioritet-diversifikimi-i-burimeve-per-prodhimin-e-energjise-ne-vend/20%Monthly2019-06-13 19:57
https://americaneye.al/lulzim-basha-nen-hetim-per-lobimin-ne-shba/20%Monthly2019-06-13 20:10
https://americaneye.al/reagimi-i-presidences-dervishi-zhdekretimi-akt-i-mbeshtetur-ne-kushtetute/20%Monthly2019-06-13 15:29
https://americaneye.al/milo-palmer-me-tha-qe-dekreti-i-ilir-metes-nuk-e-zgjidh-krizen-politike/20%Monthly2019-06-13 15:02
https://americaneye.al/11-hapat-drejt-shkarkimit-te-presidentit-ilir-meta/20%Monthly2019-06-13 14:55
https://americaneye.al/zbulohet-takimi-sekret-me-palmer-ja-kur-do-nderhyjne-amerikanet-per-krizen/20%Monthly2019-06-13 14:43
https://americaneye.al/ndaloni-se-detyruari-nxenesit-te-zgjedhin-mes-shkences-dhe-besimit-fetar/20%Monthly2019-06-13 14:33
https://americaneye.al/miratohet-me-100-vota-pro-rezoluta-kunder-metes/20%Monthly2019-06-14 09:36
https://americaneye.al/shkarkimi-dhe-mocioni-ne-parlament-reagon-meta/20%Monthly2019-06-13 13:15
https://americaneye.al/basha-shqiperia-drejt-grushtit-te-shtetit/20%Monthly2019-06-13 12:00
https://americaneye.al/gjoni-do-shkarkoni-ilir-meten-ju-qe-e-votuat-ne-rresht-me-whatsapp-ai-eshte-bishe-politike/20%Monthly2019-06-13 11:47
https://americaneye.al/studimi-bimet-po-zhduken-me-shpejt-kafshet/20%Monthly2019-06-13 11:43
https://americaneye.al/njihuni-me-10-familjet-me-te-pasura-ne-bote/20%Monthly2019-06-13 11:42
https://americaneye.al/cipras-rezultati-i-zgjedhjeve-europiane-mund-te-permbyset/20%Monthly2019-06-13 11:41
https://americaneye.al/bushi-bullari-dhe-broja-nuk-jane-ende-gati-per-kombetaren-a/20%Monthly2019-06-13 11:36
https://americaneye.al/vieri-gaboni-nese-mendoni-se-inter-do-te-ndaloje-juventusin/20%Monthly2019-06-13 11:31
https://americaneye.al/sarri-e-do-icardin-te-juventusi-flirti-daton-qe-para-tri-vitesh/20%Monthly2019-06-13 11:27
https://americaneye.al/500-te-ftuar-ne-dasmen-e-sergio-ramos-por-nuk-ka-vend-per-cr7-en/20%Monthly2019-06-13 11:21
https://americaneye.al/wesley-clark-putin-mund-te-nise-nje-lufte-te-re-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-13 11:14
https://americaneye.al/rama-nuk-jam-penduar-qe-e-votova-meten-president/20%Monthly2019-06-13 10:59
https://americaneye.al/bregu-be-e-pa-plote-pa-ballkanin/20%Monthly2019-06-13 10:56
https://americaneye.al/rama-edhe-mbret-te-shqiperise-ta-besh-ilir-meta-nuk-ngopet/20%Monthly2019-06-13 10:51
https://americaneye.al/14-fakte-nga-jeta-e-madeleine-albright-kush-eshte-zonja-me-karfica-qe-beri-historine/20%Monthly2019-06-13 09:31
https://americaneye.al/arsyeja-pse-trump-do-te-dergoje-1-000-trupa-amerikane-ne-poloni/20%Monthly2019-06-13 11:14
https://americaneye.al/e-quajti-gay-olti-curri-i-kthehet-noizy-t-me-duket-po-ma-lyp-por-ste-ndihmoj-dot/20%Monthly2019-06-13 09:18
https://americaneye.al/nga-vatra-te-michael-jackson-cfare-ka-ndodhur-me-13-qershor/20%Monthly2019-06-13 09:12
https://americaneye.al/hajdari-rezoluta-e-ps-pa-vlere-juridike-presidentin-e-shkarkon-vetem-kushtetuesja/20%Monthly2019-06-13 09:07
https://americaneye.al/e-ngarkuara-me-pune-e-shba-moses-ones-takim-me-meten/20%Monthly2019-06-13 09:01
https://americaneye.al/balla-ne-parlament-dekreti-antikushtetues-zgjedhjet-me-30-qershor/20%Monthly2019-06-13 10:58
https://americaneye.al/presidenti-meta-lajmeron-tjeter-konference-per-shtyp/20%Monthly2019-06-13 07:46
https://americaneye.al/veterani-amerikan-gjen-te-dashuren-franceze-pas-73-vitesh/20%Monthly2019-06-12 20:56
https://americaneye.al/ambasada-e-holandes-hapja-e-negociatave-do-ishte-vendim-i-parakohshem/20%Monthly2019-06-12 20:52
https://americaneye.al/zbulohet-busti-i-ish-sekretares-amerikane-madeleine-albright/20%Monthly2019-06-12 20:38
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-13-qershor-2019/20%Monthly2019-06-12 20:23
https://americaneye.al/a-mund-te-behemi-vetem-nje-dite-si-gjermania/20%Monthly2019-06-12 20:03
https://americaneye.al/rita-ora-takon-princ-harry/20%Monthly2019-06-12 19:57
https://americaneye.al/real-madrid-ben-zyrtare-blerjen-e-trete/20%Monthly2019-06-12 19:40
https://americaneye.al/veliaj-ja-ku-ndryshojme-ne-me-pd-ne-e-berishes/20%Monthly2019-06-12 20:00
https://americaneye.al/merkel-ne-krye-te-be-macron-do-ta-votoja-si-presidente/20%Monthly2019-06-12 19:12
https://americaneye.al/partia-e-pare-e-majte-qe-nuk-njeh-30-qershorin-paskal-milo-i-pds-te-meta-per-daten-e-re/20%Monthly2019-06-12 18:30
https://americaneye.al/takimi-ne-presidence-dashamir-shehi-meta-ftese-per-pd-ps-per-daten-e-re-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-12 18:24
https://americaneye.al/data-e-re-e-zgjedhjeve-nis-takimi-ne-presidence-me-aleatet-e-pd/20%Monthly2019-06-12 17:28
https://americaneye.al/spinaqi-ilaci-i-shume-semundjeve/20%Monthly2019-06-12 17:18
https://americaneye.al/holanda-pa-u-plotesuar-kushtet-negociatat-me-shqiperine-nuk-mund-te-nisin/20%Monthly2019-06-12 20:07
https://americaneye.al/rama-per-shqetesimin-e-metes-ndiq-keshillen-e-mamices-dhe-bind-moniken/20%Monthly2019-06-12 20:06
https://americaneye.al/brace-uron-nanon-se-falim-me-berishen-bashen-dhe-meten/20%Monthly2019-06-12 16:37
https://americaneye.al/balla-30-qershorin-nuk-e-luan-as-topi-metes-do-ti-japim-pergjigjen-e-merituar/20%Monthly2019-06-12 16:31
https://americaneye.al/nje-qytet-brenda-qytetit-njihuni-me-fermen-e-themeluesit-te-discovery-channel/20%Monthly2019-06-12 16:16
https://americaneye.al/shkencetaret-prinder-mos-i-gudulisni-femijet-mund-te-jete-e-demshme/20%Monthly2019-06-12 15:50
https://americaneye.al/kryeprokurori-i-ri-pritet-te-zgjidhet-brenda-16-qershorit/20%Monthly2019-06-12 15:29
https://americaneye.al/kush-eshte-shqiptari-qe-transferoi-luka-jovic-te-real-madridi/20%Monthly2019-06-12 14:46
https://americaneye.al/turqia-tjeter-kerkese-shba-se-per-ekstradimin-e-gylenit-ju-kemi-dhene-prova-shtese/20%Monthly2019-06-12 14:45
https://americaneye.al/murrizi-pse-ps-nuk-do-ta-shkarkoje-ilir-meten/20%Monthly2019-06-12 14:39
https://americaneye.al/sirena-angleze-per-strakoshen-lazio-cakton-cmimin/20%Monthly2019-06-12 14:33
https://americaneye.al/johnson-nis-fushaten-kerkon-kreun-e-konservatoreve-dhe-kryeministrine/20%Monthly2019-06-12 14:31
https://americaneye.al/chelsea-kerkon-te-mbaje-sarrin-por-italiani-do-vetem-juven/20%Monthly2019-06-12 14:19
https://americaneye.al/ramadani-nuk-e-di-si-mora-numrin-9-rikthimi-te-partizani-i-mundshem/20%Monthly2019-06-12 14:16
https://americaneye.al/kur-shqiperia-ndalonte-zyrtarisht-poligamine/20%Monthly2019-06-12 13:55
https://americaneye.al/juratovic-bojkotimi-i-parlamentit-eshte-bojkotimi-i-demokracise/20%Monthly2019-06-12 13:53
https://americaneye.al/tusk-besoj-ne-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2019-06-12 20:01
https://americaneye.al/jeta-luksoze-fundosi-9-shqiptare-ne-britani-emrat-dhe-fotot/20%Monthly2019-06-12 13:49
https://americaneye.al/haradinaj-clintonit-trenat-e-vdekjes-u-ndalen-nga-ju-zoti-president/20%Monthly2019-06-12 13:36
https://americaneye.al/albright-rrefen-biseden-me-clinton-naten-kur-nisen-bombardimet-ne-kosove/20%Monthly2019-06-12 20:37
https://americaneye.al/clinton-fjalim-emocionues-ne-kosove-pas-20-vitesh-ju-fituat-paqen-i-admiroj-shqiptaret/20%Monthly2019-06-12 13:29
https://americaneye.al/meta-takon-ramen-ne-kosove/20%Monthly2019-06-12 12:33
https://americaneye.al/macron-do-ta-votoja-merkelin-si-presidente-te-ke/20%Monthly2019-06-12 11:31
https://americaneye.al/e-dinit-sekretin-e-papa-franceskut/20%Monthly2019-06-12 11:04
https://americaneye.al/nje-numer-i-madh-deputetesh-gjermane-mbeshtesin-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine/20%Monthly2019-06-12 10:45
https://americaneye.al/thaci-kosova-u-be-demokracia-me-e-re-liberale-ne-europe/20%Monthly2019-06-12 10:37
https://americaneye.al/porosia-e-studiuesve-lani-dhembet-kunder-demences/20%Monthly2019-06-12 10:22
https://americaneye.al/hajdari-meta-e-di-mire-qe-ka-shkelur-kushtetuten-ka-kaluar-kompetencat/20%Monthly2019-06-12 14:02
https://americaneye.al/meta-nis-konsultimet-per-daten-e-re-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-12 13:39
https://americaneye.al/palestra-sekuestrohen-11-kg-kanabis-pranga-4-personave/20%Monthly2019-06-12 07:49
https://americaneye.al/reja-duhet-te-mesojme-te-vuajme-uzuni-na-jep-frymemarrje-xhaka-e-basha/20%Monthly2019-06-11 21:16
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-12-qershor-2019/20%Monthly2019-06-11 21:09
https://americaneye.al/arian-cani-shqiptaret-nuk-do-te-bejne-perplasje-civile-per-voten-e-lire/20%Monthly2019-06-11 21:03
https://americaneye.al/shenoi-supergol-ndaj-moldavise-ramadani-cfare-me-tha-reja-para-ndeshjes/20%Monthly2019-06-12 14:44
https://americaneye.al/reja-merr-fitoren-e-pare-shqiperia-ringjall-shpresat-per-kualifikim/20%Monthly2019-06-11 20:57
https://americaneye.al/kerpudhat-magjike-qe-sherojne-depresionin/20%Monthly2019-06-11 19:29
https://americaneye.al/forbes-messi-sportisti-me-i-paguar-ne-bote/20%Monthly2019-06-12 14:36
https://americaneye.al/juncker-zgjedhjet-e-30-qershorit-duhet-te-zhvillohen/20%Monthly2019-06-11 18:49
https://americaneye.al/i-dashur-armik/20%Monthly2019-06-11 18:04
https://americaneye.al/kriza-politike-budestagu-ne-ndeshje-behen-gabime-por-loja-snderpritet/20%Monthly2019-06-11 17:11
https://americaneye.al/basha-zgjedhjet-pa-dekret-presidenti-dhe-pa-opoziten-nuk-jane-zgjedhje/20%Monthly2019-06-11 17:10
https://americaneye.al/balla-i-uron-metes-sherim-te-shpejte-zgjedhjet-ne-30-qershor/20%Monthly2019-06-11 16:44
https://americaneye.al/shfuqizimi-i-30-qershorit-dekreti-i-ilir-metes-botohet-ne-fletoren-zyrtare/20%Monthly2019-06-11 16:07
https://americaneye.al/zgjedhjet-rama-i-pergjigjet-metes/20%Monthly2019-06-11 15:57
https://americaneye.al/shtyrja-e-zgjedhjeve-dash-po-vleresojme-pasojat-e-vendimit-te-metes/20%Monthly2019-06-11 15:53
https://americaneye.al/meta-dreke-sekrete-me-ramen-jam-i-habitur-nga-reagimi-i-tij/20%Monthly2019-06-11 14:58
https://americaneye.al/meta-beson-ne-zgjidhjen-e-krizes-skane-mbaruar-shqiptaret-dhe-evropianet-e-pergjegjshem/20%Monthly2019-06-11 14:55
https://americaneye.al/ironia-e-metes-dekretin-mund-ta-cojne-dhe-ne-gjykate-e-skraparit-por-zgjedhje-nuk-ka/20%Monthly2019-06-11 14:51
https://americaneye.al/meta-zgjidhim-krizen-dhe-largohem-nga-presidenca/20%Monthly2019-06-11 14:32
https://americaneye.al/egjipti-kerkon-tutankhamonin-nga-britania/20%Monthly2019-06-11 13:10
https://americaneye.al/gjysme-vellai-i-kim-jong-un-ishte-informator-i-cia-s/20%Monthly2019-06-11 13:06
https://americaneye.al/e-gjithe-bota-po-flet-per-dardanet-kosova-drejt-nje-suksesi-historik/20%Monthly2019-06-11 13:06
https://americaneye.al/conte-zbulon-dy-lojtaret-e-tij-ideale-do-luftojme-per-vendin-e-pare/20%Monthly2019-06-11 13:05
https://americaneye.al/cipras-koha-qe-greket-te-jetojne-me-mire/20%Monthly2019-06-11 13:05
https://americaneye.al/13-vende-te-be-pro-zgjerimit-te-hapen-negociatat-me-tiranen-dhe-shkupin/20%Monthly2019-06-11 12:31
https://americaneye.al/miku-me-i-madh-i-shqiptareve-arrin-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 12:28
https://americaneye.al/shtepia-e-bardhe-thirrje-kosoves-dhe-serbise-per-njohje-reciproke/20%Monthly2019-06-11 12:18
https://americaneye.al/be-gati-planet-per-fuqizimin-e-rolit-te-saj-ne-bote/20%Monthly2019-06-11 12:16
https://americaneye.al/ja-cilet-lojtare-qendrojne-dhe-largohen-nga-torino-me-ardhjen-e-sarrit/20%Monthly2019-06-11 12:06
https://americaneye.al/keanu-reeves-me-kavalieri-me-femrat-ai-eshte-shume-i-paster-per-kete-bote/20%Monthly2019-06-11 11:46
https://americaneye.al/lajmi-me-i-keq-ta-zgjidhim-vete-krizen/20%Monthly2019-06-11 11:37
https://americaneye.al/brace-ne-30-vite-te-njejtet-politikane-dogjen-dy-breza-dhe-po-pervelojne-te-tretin/20%Monthly2019-06-11 10:59
https://americaneye.al/milani-tremb-interin-futet-ne-gare-per-barella/20%Monthly2019-06-11 10:51
https://americaneye.al/fonseca-firmos-me-romen-pallotta-i-ri-dhe-me-mentalitet-fitues/20%Monthly2019-06-11 10:42
https://americaneye.al/fotot-ja-kush-eshte-femra-me-e-nxehte-e-vitit/20%Monthly2019-06-11 10:38
https://americaneye.al/sekretet-e-jetegjatesise/20%Monthly2019-06-11 10:26
https://americaneye.al/be-750000-euro-grante-per-turizmin-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-11 10:08
https://americaneye.al/rama-takon-juncer-ne-bruksel-fleckenstein-flet-per-shqiperine-ne-pe/20%Monthly2019-06-11 09:55
https://americaneye.al/tsipras-tregon-per-here-te-pare-kushtin-per-anetaresimin-e-shqiperise-ne-be/20%Monthly2019-06-11 14:54
https://americaneye.al/meta-gati-te-shperndaje-parlamentin/20%Monthly2019-06-11 09:31
https://americaneye.al/kuvendi-kerkon-reflektimin-e-metes-thirrje-institucioneve-te-vazhdojne-pergatitjet-per-30-qershorin/20%Monthly2019-06-11 09:26
https://americaneye.al/konferenca-e-kryetareve-te-enjten-5-ore-debat-per-shkarkimin-e-metes/20%Monthly2019-06-11 07:56
https://americaneye.al/rritet-numri-i-shqiptareve-qe-kerkojne-azil-ne-vendet-e-be/20%Monthly2019-06-11 12:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-11-qershor-2019/20%Monthly2019-06-10 21:39
https://americaneye.al/zbardhet-vendimi-i-kushtetueses-per-shtyrjen-e-dates-se-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-10 21:12
https://americaneye.al/trajneri-i-kosoves-pa-frena-treguam-qe-kemi-boe-pse-te-mos-enderrojme-per-ne-europian/20%Monthly2019-06-10 21:08
https://americaneye.al/triumf-ne-minuten-e-fundit-kosova-konfirmohet-rivale-e-anglise/20%Monthly2019-06-10 21:07
https://americaneye.al/edhe-lajcak-kunder-metes-zgjedhjet-te-zhvillohen-brenda-afatit-kohor/20%Monthly2019-06-10 21:03
https://americaneye.al/brukseli-parlamenti-eshte-legjitim-shqiptareve-tu-garantohet-e-drejta-per-te-votuar/20%Monthly2019-06-11 12:16
https://americaneye.al/kryesia-e-pd-grupim-per-te-bllokuar-zgjedhjet/20%Monthly2019-06-10 19:36
https://americaneye.al/ambasadoret-pro-rames-per-zgjedhjet-ne-30-qershor/20%Monthly2019-06-10 18:49
https://americaneye.al/google-te-ardhura-47-milione-dollare-nga-lajmet/20%Monthly2019-06-10 21:17
https://americaneye.al/rama-i-pergjigjet-metes-dy-zgjidhje-si-vendi-te-mos-shkoje-ne-perplasje-civile/20%Monthly2019-06-10 18:30
https://americaneye.al/palmer-mesazh-nga-beogradi-kosova-te-heqe-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-06-10 18:27
https://americaneye.al/ishulli-grek-i-pari-qe-ndalon-totalisht-pirjen-e-duhanit/20%Monthly2019-06-10 17:18
https://americaneye.al/takim-per-kosoven-ne-okb-raporti-paraqitet-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2019-06-10 16:34
https://americaneye.al/basha-zgjedhjet-dhe-shkarkimi-i-presidentit-dy-blofe-te-rames/20%Monthly2019-06-10 15:26
https://americaneye.al/ps-dorezon-ne-kuvend-kerkesen-per-mocion-presidenti-po-pengon-shqiptaret-te-votojne/20%Monthly2019-06-10 15:22
https://americaneye.al/cili-eshte-fati-i-ketij-boeing-u-727-te-fshehur-ne-pyll-foto/20%Monthly2019-06-10 14:36
https://americaneye.al/nje-shpjegim-i-detajuar-cila-gjykate-mund-ta-vleresoje-vendimin-e-presidentit-meta/20%Monthly2019-06-10 21:12
https://americaneye.al/nga-vdekja-e-aleksandrit-te-madh-te-vizita-e-bush-ne-shqiperi-cfare-ka-ndodhur-me-10-qershor/20%Monthly2019-06-10 13:17
https://americaneye.al/borchardt-zgjedhjet-ceshtje-e-brendshme-e-shqiperise-zgjidheni-vete/20%Monthly2019-06-10 13:01
https://americaneye.al/mbledhja-urgjente-e-kqz-biba-dekreti-i-metes-i-pavlefshem-zguri-braktis-mbledhjen/20%Monthly2019-06-10 12:59
https://americaneye.al/pema-simbol-i-miqesise-trump-macron-u-tha/20%Monthly2019-06-10 12:56
https://americaneye.al/kur-shqiperia-njihte-qeverine-e-gjeneralit-franko-te-spanjes/20%Monthly2019-06-10 12:29
https://americaneye.al/10-lekeshi-i-ri-ne-qarkullim-bsh-do-te-hedhe-ne-treg-dhe-kartemonedhat-e-reja-200-dhe-5-mije-lekeshe/20%Monthly2019-06-10 12:10
https://americaneye.al/meta-ka-nje-tjeter-mesazh-me-qetesi-pasi-anuloi-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-10 20:49
https://americaneye.al/ps-nuk-humbet-kohe-nis-mbledhjen-e-firmave-per-shkarkimin-e-metes/20%Monthly2019-06-10 20:51
https://americaneye.al/sarri-te-juventusi-tradhti-ancelotti-mendon-ndryshe-nga-napoletanet/20%Monthly2019-06-10 11:47
https://americaneye.al/si-shkarkohet-presidenti-dhe-kushtetuesja-si-shpetim-per-ilir-meten/20%Monthly2019-06-10 13:35
https://americaneye.al/kombetarja-pret-moldavine-rikthehet-mbrojtesi-mavraj/20%Monthly2019-06-10 11:16
https://americaneye.al/furce-tualeti-ne-vend-te-mikrofonit-turqia-terbohet-per-pritjen-e-turpshme-ne-islande/20%Monthly2019-06-10 10:57
https://americaneye.al/u-soll-keq-me-punetorin-e-pastrimit-por-shoferi-e-peson-shume-keq-video/20%Monthly2019-06-10 10:51
https://americaneye.al/me-i-kerkuari-i-europes-gjendet-pas-16-vitesh-arrati-ne-malte/20%Monthly2019-06-10 10:40
https://americaneye.al/brexit-boris-johnson-presion-be-se-me-44-miliarde-euro/20%Monthly2019-06-10 10:14
https://americaneye.al/greqi-motra-e-katsifas-kandidate-per-deputete/20%Monthly2019-06-10 10:02
https://americaneye.al/krasniqi-mund-te-kemi-avancim-te-krizes-presidenti-mund-te-ndermarre-akte-ndaj-parlamentit/20%Monthly2019-06-10 09:48
https://americaneye.al/moti-per-javen-e-ardhshme-temperatura-te-larta-por-edhe-rrebeshe-afatshkurtra/20%Monthly2019-06-10 09:44
https://americaneye.al/shkarkohen-kryetarja-e-gjykates-se-tiranes-dhe-gjyqtari-qe-votoi-kunder-dajtit/20%Monthly2019-06-10 09:42
https://americaneye.al/20-vjet-nga-bombardimet-ne-ish-jugosllavi-bill-clinton-viziton-kosoven/20%Monthly2019-06-10 09:23
https://americaneye.al/ambasadoret-e-huaj-takim-me-kryeministrin-rama/20%Monthly2019-06-10 09:18
https://americaneye.al/rama-te-enjten-rezolute-per-shkarkimin-e-presidentit-meta/20%Monthly2019-06-10 12:58
https://americaneye.al/qeveria-te-enjten-nisim-proceduren-per-shkarkimin-e-presidentit-meta/20%Monthly2019-06-10 12:08
https://americaneye.al/shkarkohet-nga-detyra-kryetarja-e-gjykates-se-tiranes/20%Monthly2019-06-10 09:44
https://americaneye.al/meta-firmos-anulimin-e-zgjedhjeve-skrijohet-vakum-ne-qeverisjen-vendore/20%Monthly2019-06-10 12:05
https://americaneye.al/meta-tregon-arsyet-pse-dekretoi-shfuqizimin-e-30-qershorit/20%Monthly2019-06-10 11:20
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-10-qershor-2019/20%Monthly2019-06-09 21:09
https://americaneye.al/portugalia-hyn-ne-histori/20%Monthly2019-06-09 20:50
https://americaneye.al/pergjimet-e-bild-basha-gjykimi-i-europes-po-vjen/20%Monthly2019-06-09 19:10
https://americaneye.al/pasoja-e-pallogaritur-e-cdekretimit-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-09 17:29
https://americaneye.al/milan-apo-lazio-tare-merr-vendimin-final/20%Monthly2019-06-09 17:11
https://americaneye.al/chernobyl-nxit-turizmin-seriali-i-hbo-rrit-me-40-vizitoret-ne-qytetin-fantazem/20%Monthly2019-06-09 17:05
https://americaneye.al/shtyrja-e-zgjedhjeve-rama-vendimi-i-metes-nul-nje-turp-qe-do-ti-mbetet-atij/20%Monthly2019-06-09 16:15
https://americaneye.al/rama-per-meten-dhe-bashen-nuk-e-di-nga-i-kam-gjetur-keta-shoke-qe-me-ikin-nga-duart/20%Monthly2019-06-09 16:38
https://americaneye.al/kush-la-ke-zbulohen-detajet-e-ndarjes-se-irina-shayk-dhe-bradley-cooper/20%Monthly2019-06-09 16:02
https://americaneye.al/italia-mahnit-por-mancini-nuk-kenaqet-doja-golin-e-katert/20%Monthly2019-06-09 15:41
https://americaneye.al/carla-bruni-vjen-ne-shqiperi-koncert-madheshtor-me-21-qershor/20%Monthly2019-06-09 14:51
https://americaneye.al/ngjarja-e-rende-ne-kukes-12-vjecari-humb-jeten-duke-u-lare-ne-pishine/20%Monthly2019-06-09 14:49
https://americaneye.al/nenkryetari-i-cdu-csu-te-pranohet-vendimi-i-metes-per-shtyrjen-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-09 14:08
https://americaneye.al/patozi-pro-zgjedhjeve-meta-priti-te-binte-gongu-u-tremb-nga-shba/20%Monthly2019-06-09 12:18
https://americaneye.al/rrefehet-modelja-e-champions-it-me-mbajten-5-ore-ne-rajon-pata-mesazhe-flirtuese-nga-lojtaret-e-liverpool/20%Monthly2019-06-09 12:07
https://americaneye.al/newcastle-ne-duart-e-nje-sheiku-ne-pankine-pritet-mourinho/20%Monthly2019-06-09 11:57
https://americaneye.al/marreveshja-e-armatimit-shba-rrit-presionin-ndaj-turqise/20%Monthly2019-06-09 11:55
https://americaneye.al/renie-ne-sondazhe-per-merkel-zgjedhjet-e-parakohshme-ne-horizont/20%Monthly2019-06-09 11:51
https://americaneye.al/kai-sauer-kosova-mikrokozmos-i-politikes-nderkombetare/20%Monthly2019-06-09 11:45
https://americaneye.al/aksident-ne-vore-nje-i-vdekur-ne-ngjarjen-me-rrethana-dramatike/20%Monthly2019-06-09 11:42
https://americaneye.al/italianet-zgjedhin-kanabisin-e-lehte-ne-vend-te-ilaceve-me-recete/20%Monthly2019-06-09 11:32
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-rames-meta-humbi-te-drejten-te-qendroje-ne-ate-zyre/20%Monthly2019-06-09 10:27
https://americaneye.al/eva-murati-e-pranon-hapur-disa-vajza-te-ekranit-jane-budallaqe/20%Monthly2019-06-09 10:17
https://americaneye.al/valbona-selimllari-rrefen-ngjarjen-e-frikshme-te-97-es-me-coi-tek-cepi-i-pallatit/20%Monthly2019-06-09 09:31
https://americaneye.al/jim-belushi-nostalgjik-per-shqiperine-i-dua-rrenjet-e-mia/20%Monthly2019-06-09 09:28
https://americaneye.al/kur-froni-i-shqiperise-iu-ofrua-trashegimtareve-te-bonapartit/20%Monthly2019-06-09 09:21
https://americaneye.al/hysaj-shume-prane-transferimit-ne-madrid-diego-simeone-ofron-25-milione-euro/20%Monthly2019-06-09 09:15
https://americaneye.al/basha-zgjedhjet-farse-u-anuluan-largimi-i-rames-i-panegociueshem/20%Monthly2019-06-09 16:13
https://americaneye.al/ja-sa-kushton-nje-vizite-turistike-ne-stacionin-hapesinor-te-nasa-s/20%Monthly2019-06-09 08:21
https://americaneye.al/fillimisht-azil-e-pastaj-pune-kaq-e-lehte-nuk-eshte/20%Monthly2019-06-09 07:50
https://americaneye.al/kampionet-e-botes-bien-ne-turqi/20%Monthly2019-06-08 21:08
https://americaneye.al/tre-gola-per-dhjete-minuta-italia-shkermoq-greqine/20%Monthly2019-06-08 21:05
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-9-qershor-2019/20%Monthly2019-06-08 20:21
https://americaneye.al/basha-i-bindet-metes-nderpret-protesten-ps-te-largoje-ramen/20%Monthly2019-06-09 11:46
https://americaneye.al/bregu-integrimi-ne-zonen-ekonomike-rajonale-nje-fitore-per-te-gjithe/20%Monthly2019-06-08 19:09
https://americaneye.al/balla-dekreti-i-metes-i-pavlefshem-dhe-i-pazbatueshem/20%Monthly2019-06-08 19:04
https://americaneye.al/opozita-te-parlamenti-meta-ben-thirrje-ndalni-protesten/20%Monthly2019-06-08 19:02
https://americaneye.al/basha-anulimi-i-dates-se-zgjedhjeve-nuk-eshte-fundi-i-betejes-sone/20%Monthly2019-06-09 11:46
https://americaneye.al/shfuqizimi-i-dates-se-zgjedhjeve-kryemadhi-kam-dy-jave-qe-nuk-e-kam-takuar-meten/20%Monthly2019-06-08 18:09
https://americaneye.al/rama-i-pergjigjet-metes-zgjedhjet-do-behen-jane-te-popullit/20%Monthly2019-06-09 11:46
https://americaneye.al/ne-30-qershor-nuk-ka-zgjedhje-ilir-meta-shfuqizon-dekretin/20%Monthly2019-06-09 11:47
https://americaneye.al/rama-reagon-per-ndeshjen-kombetarja-shpirt-luftarak-pas-nje-stine-te-merzitshme/20%Monthly2019-06-08 16:41
https://americaneye.al/veliaj-parate-ruse-sponsorizojne-protesten/20%Monthly2019-06-08 16:40
https://americaneye.al/policia-kontrolle-te-rrepta-para-protestes-se-opozites-ne-filter-edhe-mediat/20%Monthly2019-06-08 16:31
https://americaneye.al/shqiperia-humb-kunder-islandes-ja-kush-eshte-fajtori-sipas-trajnerit-edi-reja/20%Monthly2019-06-08 16:26
https://americaneye.al/alitalia-ne-ajer-drejt-raundit-te-katert-te-shprehjes-se-ofertave-per-asetet/20%Monthly2019-06-08 15:52
https://americaneye.al/shqiperia-vetem-rastet-ndersa-islanda-golin/20%Monthly2019-06-08 15:19
https://americaneye.al/microsoft-fshin-bazen-e-te-dhenave-te-njohjes-se-fytyres/20%Monthly2019-06-08 15:07
https://americaneye.al/protesta-be-perdorimi-i-eksploziveve-i-papranueshem-policia-te-veproje-me-permbajtje/20%Monthly2019-06-08 14:29
https://americaneye.al/sherbimet-sekrete-dhe-mitet-e-spiunazhit/20%Monthly2019-06-08 14:15
https://americaneye.al/shkarkohet-trajneri-i-malit-te-zi-shkak-tensionet-politike-per-ndeshjen-me-kosoven/20%Monthly2019-06-08 13:55
https://americaneye.al/hapet-xhamia-e-pare-ne-greqi-e-financuar-nga-shteti/20%Monthly2019-06-08 13:23
https://americaneye.al/ideja-e-nje-kancelari-ambientalist-pas-merkel-po-gjen-perkrahje-ne-gjermani/20%Monthly2019-06-08 12:47
https://americaneye.al/bardhi-protesta-e-opozites-paqesore-policia-dezinformon-do-te-kete-fatin-e-rames/20%Monthly2019-06-08 12:36
https://americaneye.al/fitoi-344-milione-dollare-ne-lotari-me-biskotat-e-mbeses/20%Monthly2019-06-08 12:20
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-policia-kemi-te-dhena-shqetesuese-organizatoret-te-marrin-masa/20%Monthly2019-06-08 11:19
https://americaneye.al/zogu-per-giornale-ditalia-marreveshja-italo-shqiptare-ndihmon-edhe-ne-konsolidimin-e-paqes-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-08 11:13
https://americaneye.al/berat-investim-ne-nenstacionin-elektrik-te-uznoves-mbeshtetje-paketes-se-100-fshatrave/20%Monthly2019-06-08 11:09
https://americaneye.al/qeveria-gjermane-mafia-italiane-perdor-shqiptaret/20%Monthly2019-06-08 11:20
https://americaneye.al/rama-ne-skraparin-e-metes-per-cfare-i-jam-mirenjohes-ilirit/20%Monthly2019-06-08 11:03
https://americaneye.al/pretendenti-per-kryeminister-i-britanise-pranon-kam-qene-perdorues-kokaine/20%Monthly2019-06-08 10:49
https://americaneye.al/kater-propozime-fituese-si-interi-po-tenton-te-binde-dybalan/20%Monthly2019-06-08 10:43
https://americaneye.al/igli-tare-donnarumma-kush-vjen-dhe-kush-iken-nga-milan/20%Monthly2019-06-08 10:38
https://americaneye.al/veliaj-basha-shkoi-ne-berlin-per-merkelin-por-takoi-nje-prift/20%Monthly2019-06-08 10:31
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-matthew-palmer-kush-prek-zgjedhjet-nuk-do-te-hyje-ne-amerike/20%Monthly2019-06-08 10:09
https://americaneye.al/pse-messi-nuk-e-kendon-himnin/20%Monthly2019-06-08 08:31
https://americaneye.al/cristiano-ronaldo-zbulon-sekretin-e-rinise-se-tij/20%Monthly2019-06-08 08:28
https://americaneye.al/gafa-e-trump-hena-eshte-pjese-e-marsit/20%Monthly2019-06-08 08:26
https://americaneye.al/sot-protesta-e-opozites-pd-qendrojme-deri-ne-mesnate/20%Monthly2019-06-08 08:19
https://americaneye.al/prag-perplasja-shba-dhe-rusia-fajesojne-njera-tjetren/20%Monthly2019-06-08 07:36
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-8-qershor-2019/20%Monthly2019-06-07 20:48
https://americaneye.al/ylli-i-serialeve-turke-dhe-mesut-ozil-martohen-nga-erdogan-foto-nga-dasma-perrallore/20%Monthly2019-06-07 20:38
https://americaneye.al/shtyrja-e-zgjedhjeve-meta-kur-ka-pasur-vullnet-gjithmone-jane-gjetur-zgjidhje/20%Monthly2019-06-08 11:21
https://americaneye.al/plani-sekret-i-opozites-per-bllokimin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-07 20:26
https://americaneye.al/meta-bundestagu-vullnet-te-qarte-per-te-ndihmuar-kapercimin-e-krizes-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-07 19:26
https://americaneye.al/darka-me-te-bardha-e-parisit-pikniku-super-elegant-perballe-luvrit/20%Monthly2019-06-07 18:44
https://americaneye.al/hajdari-gati-te-krijoj-nje-parti-te-re/20%Monthly2019-06-07 21:09
https://americaneye.al/pas-takimit-me-merkel-haradinaj-terhiqet-nga-taksa-ndaj-serbise/20%Monthly2019-06-07 17:48
https://americaneye.al/opozita-ne-proteste-ambasada-e-shba-qytetaret-te-shmangin-institucionet/20%Monthly2019-06-07 17:11
https://americaneye.al/bregu-pa-ballkanin-be-nuk-do-te-jete-kurre-e-plote/20%Monthly2019-06-07 20:21
https://americaneye.al/bradley-cooper-dhe-irina-shayk-i-japin-fund-lidhjes/20%Monthly2019-06-07 16:22
https://americaneye.al/rama-nuk-e-shpetoj-me-lulin-i-doli-gjumi-dhe-filloi-avazin-e-vjeter/20%Monthly2019-06-07 16:16
https://americaneye.al/hani-kerpurdha-forcojne-kujtesen/20%Monthly2019-06-07 16:07
https://americaneye.al/protesta-dhe-zgjedhjet-rama-mbledh-ne-zyre-rucin-lleshajn-dhe-ballen/20%Monthly2019-06-07 15:48
https://americaneye.al/pritja-ka-marre-fund-zyrtarizimi-i-sarrit-tek-juvja-ceshtje-ditesh/20%Monthly2019-06-07 15:29
https://americaneye.al/tare-une-te-milani-jam-ne-nje-klub-te-madh-reja/20%Monthly2019-06-07 13:53
https://americaneye.al/reja-thumbon-grezden-dhe-kerkon-guxim-nuk-dua-shqiperi-frikacake/20%Monthly2019-06-07 13:49
https://americaneye.al/hysaj-islanda-nuk-eshte-ajo-e-europianit-e-ardhmja-ime-te-napoli-ne-plan-te-dyte/20%Monthly2019-06-07 13:42
https://americaneye.al/si-argetoheshin-femijet-ne-elbasan-ne-vitin-1920-foto-e-rralle/20%Monthly2019-06-07 13:38
https://americaneye.al/rihanna-femra-me-e-pasur-muzikes-ja-si-i-ka-bere-600-milione-dollare/20%Monthly2019-06-07 13:29
https://americaneye.al/perplasje-televizive-per-serialin-chernobyl-ruset-njoftojne-xhirimin-e-varianti-patriotik/20%Monthly2019-06-07 13:26
https://americaneye.al/serish-tension-shba-rusi-dy-anijet-ushtarake-rrezikojne-perballjen/20%Monthly2019-06-07 13:20
https://americaneye.al/vucic-me-tone-te-forta-nese-be-ja-se-ndal-thacin-shihni-cfare-do-bejme/20%Monthly2019-06-07 13:16
https://americaneye.al/rama-per-median-italiane-ejani-ne-shqiperi-e-do-te-gjeni-gjysherit-tuaj/20%Monthly2019-06-07 21:09
https://americaneye.al/kpk-merr-vendimin-per-prokurorin-e-shullazit/20%Monthly2019-06-07 13:05
https://americaneye.al/blendi-fevziu-ja-cfare-do-te-beja-nese-djemte-do-te-me-lendonin-vajzen/20%Monthly2019-06-07 12:08
https://americaneye.al/cakaj-takohet-me-mogherinin-shqiperia-meriton-hapjen-e-negociatave-ne-qershor/20%Monthly2019-06-07 11:46
https://americaneye.al/studimi-ja-dhjete-qytetet-ku-jetohet-me-mire/20%Monthly2019-06-07 10:35
https://americaneye.al/floket-e-debores-zbulojne-sekretet-e-formimit-te-smaltit-te-dhembeve/20%Monthly2019-06-07 10:04
https://americaneye.al/kryeministrja-me-e-keqe-e-te-gjitha-koheve/20%Monthly2019-06-07 13:12
https://americaneye.al/njerezit-gelltisin-mijera-grimca-plastike-cdo-vit/20%Monthly2019-06-07 09:07
https://americaneye.al/meta-ne-berlin-kerkova-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-06-07 08:28
https://americaneye.al/hapja-e-negociatave-me-shqiperine-angela-merkel-del-kunder/20%Monthly2019-06-07 14:30
https://americaneye.al/bild-monopoli-i-politikes-dhe-mediat-qe-mbajne-iso/20%Monthly2019-06-07 07:26
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-7-qershor-2019/20%Monthly2019-06-06 21:33
https://americaneye.al/brace-nxjerr-emrin-e-prokurorit-ja-kush-i-shiti-pergjimet/20%Monthly2019-06-06 21:30
https://americaneye.al/dako-eshte-zeri-im-por-nuk-po-flas-me-astrit-avdylin/20%Monthly2019-06-07 13:08
https://americaneye.al/rama-smbaj-pergjegjesi-cfare-flasin-disa-plehra-ne-telefon-ne-i-futem-ne-burg/20%Monthly2019-06-07 13:05
https://americaneye.al/dako-nje-njeri-i-lire-te-hetohet-rama-urdher-absurd-i-prokurorise-per-te-ndaluar-mediat/20%Monthly2019-06-07 08:27
https://americaneye.al/gazetari-i-bild-it-ka-qene-ne-shqiperi-vetem-3-ore-gjate-gjithe-jetes-se-tij/20%Monthly2019-06-06 18:53
https://americaneye.al/gotze-merr-urimin-me-te-vecante-per-ditelindje/20%Monthly2019-06-06 18:49
https://americaneye.al/i-jam-lutur-lulit-si-romeo-zhuljetes-qoftet-te-daja-kane-mbaru/20%Monthly2019-06-06 21:29
https://americaneye.al/prokuroria-reagon-serish-nuk-kemi-per-qellim-cenimin-e-lirise-se-mediave/20%Monthly2019-06-06 17:48
https://americaneye.al/meta-urdhri-i-prokurorise-intimidon-median-e-lire/20%Monthly2019-06-06 16:31
https://americaneye.al/agnelli-fton-pirlon-te-rikthehet-tek-juve-ja-tre-postet-qe-i-ka-ofruar/20%Monthly2019-06-06 16:09
https://americaneye.al/autori-i-masakres-se-selenices-pyet-gjyqtaret-kur-mund-ta-shoh-veten-ne-televizor/20%Monthly2019-06-06 15:40
https://americaneye.al/soreca-hapja-e-negociatave-sdo-te-thote-pranim-ne-be-por/20%Monthly2019-06-06 21:29
https://americaneye.al/conte-nuk-kemi-limite-do-ndertojme-nje-inter-fitues/20%Monthly2019-06-06 15:16
https://americaneye.al/burg-per-ushqimet-false-kuvendi-diskuton-rregullat-e-reja/20%Monthly2019-06-06 13:31
https://americaneye.al/lleshaj-pergjimet-e-bild-nuk-jane-prova-nuk-e-prishin-imazhin-e-shqiperise/20%Monthly2019-06-06 13:31
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-30-qershorit-kolegji-zgjedhor-merr-vendimin-per-komisioneret-e-opozites/20%Monthly2019-06-06 13:27
https://americaneye.al/edhe-presidenti-trump-merr-limuzina-me-qira/20%Monthly2019-06-06 13:26
https://americaneye.al/apeli-shtyn-shullazin-avokatet-gjobiten-per-mos-pranine/20%Monthly2019-06-06 13:23
https://americaneye.al/lazio-po-mendon-per-buffon-cfare-do-te-ndodhe-me-strakoshen/20%Monthly2019-06-06 13:09
https://americaneye.al/holanda-ben-ndarjen-jo-shqiperise-per-maqedonine-dera-mbetet-e-hapur/20%Monthly2019-06-06 12:53
https://americaneye.al/milani-nuk-heq-dore-nga-tare-maldini-e-sheh-si-shpetimtarin-e-klubit/20%Monthly2019-06-06 13:10
https://americaneye.al/bjeshket-e-nemura-shpalosin-magjine-edhe-ne-internet/20%Monthly2019-06-06 12:44
https://americaneye.al/prishet-marreveshja-fiat-nuk-shkrihet-me-renault/20%Monthly2019-06-06 12:39
https://americaneye.al/gjermania-i-shuan-shpresat-greqise-kompensimet-e-luftes-kane-mbaruar/20%Monthly2019-06-06 12:32
https://americaneye.al/diplomaci-pandash-ne-moske-mes-xi-jinping-dhe-putinit/20%Monthly2019-06-06 12:50
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-danimarke-fiton-e-majta-kunder-emigracionit/20%Monthly2019-06-06 11:14
https://americaneye.al/kpk-kalon-ne-site-prokurorin-e-shullazit-ka-braktisur-dosjen-nuk-justifikon-5600-euro/20%Monthly2019-06-06 11:07
https://americaneye.al/spiunoi-te-trump-per-nxenesit-emigrante-ilegale-shkolla-perjashton-mesuesen/20%Monthly2019-06-06 10:58
https://americaneye.al/perhapja-e-fizkultures-ne-shqiperi-ne-vitet-20-nga-kryqi-i-kuq-amerikan-foto/20%Monthly2019-06-06 10:52
https://americaneye.al/iken-dhe-e-katerta-bankes-se-kreditit-i-hiqet-licenca-shqiperia-behet-me-12-banka/20%Monthly2019-06-06 10:37
https://americaneye.al/rama-per-die-welt-negociatat-brukseli-i-paparashikueshem/20%Monthly2019-06-06 10:31
https://americaneye.al/zaev-pse-gjermania-ka-frike-nga-kercenimet-e-edi-rames/20%Monthly2019-06-06 13:29
https://americaneye.al/nuk-funksionoi-dua-lipa-ndahet-nga-i-dashuri/20%Monthly2019-06-06 08:18
https://americaneye.al/veteranet-e-zbarkimit-ne-normandi-tregojne-historite-e-tyre/20%Monthly2019-06-06 08:12
https://americaneye.al/ronaldo-mund-i-vetem-zvicren-e-shqiptareve-portugalia-ne-finale-te-liges-se-kombeve/20%Monthly2019-06-05 21:11
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-6-qershor-2019/20%Monthly2019-06-05 20:43
https://americaneye.al/kina-leshon-per-here-te-pare-nje-rakete-nga-uji/20%Monthly2019-06-05 20:42
https://americaneye.al/miroslav-lajcak-opozita-te-ndale-pershkallezimin-e-dhunes-po-e-kthejne-vendin-ne-vitet-90/20%Monthly2019-06-05 19:52
https://americaneye.al/pd-heshtja-dhe-perdorimi-politik-i-prokurorise-per-te-kercenuar-mediat-nuk-e-shpetojne-dot-ramen/20%Monthly2019-06-05 19:55
https://americaneye.al/mediat-greke-athina-gaboi-qe-i-futi-te-gjitha-problemet-me-tiranen-ne-nje-pakete-te-vetme/20%Monthly2019-06-06 12:51
https://americaneye.al/nga-stoke-city-tek-fitorja-e-champions-trajektorja-radikale-e-shaqirit-ne-nje-vit/20%Monthly2019-06-05 19:56
https://americaneye.al/admiruesit-sekret-doni-te-zbuloni-se-kush-ju-shikon-profilin-ne-facebook-ja-nje-metode-e-thjeshte/20%Monthly2019-06-05 17:28
https://americaneye.al/uefa-pezullon-hetimet-ndaj-milanit/20%Monthly2019-06-05 17:26
https://americaneye.al/publikohet-doreshkrimi-origjinal-i-znj-dalloway-nga-virginia-woolf/20%Monthly2019-06-05 16:54
https://americaneye.al/gjykata-liron-40-te-arrestuarit-e-protestes-2-mbeten-ne-burg/20%Monthly2019-06-05 16:34
https://americaneye.al/merkel-ofron-heqjen-e-vizave-per-kosoven-ne-kembim-te-takses-ndaj-serbise/20%Monthly2019-06-05 16:12
https://americaneye.al/moderatorja-shqiptare-pjese-e-filmit-turk-ja-cfare-roli-do-te-luaje/20%Monthly2019-06-05 16:00
https://americaneye.al/kshh-ligji-prej-3-vitesh-aktiv-sinjalizuesit-e-korrupsionit-skane-vepruar/20%Monthly2019-06-05 15:48
https://americaneye.al/pergjimet-e-publikuara-nga-bild-reagon-arta-marku/20%Monthly2019-06-05 15:20
https://americaneye.al/grate-japoneze-revoltohen-kunder-takave-te-larta-ne-pune-kerkojne-ndryshim-ligji/20%Monthly2019-06-05 14:16
https://americaneye.al/kryebashkiaku-i-shijakut-tregon-telefonaten-me-astrit-avdylaj/20%Monthly2019-06-05 14:10
https://americaneye.al/tsipras-konfirmon-zgjedhjet-e-parakohshme-mesazhi-qe-japim-per-here-te-pare/20%Monthly2019-06-05 13:56
https://americaneye.al/publikimi-i-pergjimeve-nga-bild-prokuroria-e-tiranes-kerkon-kush-nxori-dosjen/20%Monthly2019-06-05 13:35
https://americaneye.al/cfare-permbajtje-ka-dosja-e-klanit-avdylaj-sipas-bild/20%Monthly2019-06-05 13:01
https://americaneye.al/ps-reagon-per-pergjimet-te-hetohen-personat-qe-kane-nxjerre-sekretin-hetimor/20%Monthly2019-06-05 12:56
https://americaneye.al/pergjimet-e-bild-basha-nderkombetaret-hoqen-cdo-dyshim-per-pushtetin-e-rames/20%Monthly2019-06-05 12:39
https://americaneye.al/cakaj-shkarkon-dhe-transferon-50-diplomate-te-tjere/20%Monthly2019-06-05 12:36
https://americaneye.al/jovanovic-apel-vucicit-behu-burre-shteti-na-nevojitet-paqe-me-shqiptaret/20%Monthly2019-06-05 11:55
https://americaneye.al/palmer-tregon-vijat-e-kuqe-nuk-e-sforcojme-kosoven-per-taksen-as-per-dialogun/20%Monthly2019-06-05 11:48
https://americaneye.al/rama-kafe-me-banoret-e-njesise-3-zaho-nuk-e-di-qe-jam-kryeminister/20%Monthly2019-06-05 14:10
https://americaneye.al/levizjet-ne-merkato-city-ne-sulm-per-felix-chiesa-tek-juve-lukaku-prane-interit/20%Monthly2019-06-05 11:33
https://americaneye.al/kathryn-mayorga-terheq-denoncimin-ronaldo-merr-fryme-lirisht/20%Monthly2019-06-05 11:23
https://americaneye.al/euro-2020-berisha-e-kace-besojne-te-fitorja-ne-sfiden-ndaj-islandes/20%Monthly2019-06-05 11:16
https://americaneye.al/balla-per-dw-negociatat-do-te-celen-brenda-ketij-viti-jemi-te-gatshem-per-dialog-pa-kushte-me-pd-ne/20%Monthly2019-06-05 10:36
https://americaneye.al/rruga-corovode-permet-balluku-permiresojme-infrastrukturen-ne-zonat-me-potencial-turistik/20%Monthly2019-06-05 10:06
https://americaneye.al/me-i-forti-ne-britani-grupi-i-shqiptareve-qe-donte-te-trafikonte-klandestine-ne-telashe/20%Monthly2019-06-05 09:52
https://americaneye.al/freedom-house-per-lirine-e-medias-shqiperia-merr-noten-2-si-gjithe-rajoni/20%Monthly2019-06-05 09:43
https://americaneye.al/ngjarjet-te-spd-qe-tronditen-politiken-gjermane-cfare-do-te-ndodhe-tani/20%Monthly2019-06-05 09:38
https://americaneye.al/dosja-e-plote-pergjimet-e-bild-mes-vangjush-dako-dhe-grupit-te-avdylajve/20%Monthly2019-06-05 09:46
https://americaneye.al/basha-ne-berlin-do-e-kthej-shqiperine-ne-qender-te-investimeve-gjermane/20%Monthly2019-06-05 08:36
https://americaneye.al/trump-blindohet-ne-britani-ja-bisha-ku-rri-presidenti/20%Monthly2019-06-05 07:48
https://americaneye.al/dita-e-fundit-e-vizites-trump-merr-pjese-ne-ceremonine-e-75-vjetorit-te-d-day/20%Monthly2019-06-05 07:49
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-5-qershor-2019/20%Monthly2019-06-04 21:17
https://americaneye.al/spalletti-rikthim-i-shpejte-ne-pankine-tekniku-ne-kontakt-me-klubin-e-serie-a/20%Monthly2019-06-04 20:45
https://americaneye.al/nano-rama-e-basha-ateiste-qesharake-qe-bejne-predikuesin/20%Monthly2019-06-04 20:40
https://americaneye.al/kinezet-bejne-shpikjen-e-radhes-treni-qe-do-te-levize-me-600-km-ore/20%Monthly2019-06-04 20:39
https://americaneye.al/ish-presidentet-dhe-kryeministrat-e-rajonit-i-bejne-thirrje-be-se-te-caktoje-daten-per-hapjen-e-negociatave-per-maqedonine-veriore-dhe-shqiperine/20%Monthly2019-06-04 20:08
https://americaneye.al/rikthimi-i-vizave-per-shqiperine-a-eshte-serioz/20%Monthly2019-06-04 19:59
https://americaneye.al/ja-si-behet-funksionale-gjykata-e-larte-formula-e-euralius-mund-te-jete-zgjidhja/20%Monthly2019-06-05 11:39
https://americaneye.al/vucic-qorton-brnabic-nuk-duhet-ti-ofendojme-shqiptaret/20%Monthly2019-06-04 18:44
https://americaneye.al/lsi-behet-pishman-ish-ministri-opozita-te-futet-ne-zgjedhje-fiton-bindshem/20%Monthly2019-06-04 18:36
https://americaneye.al/basha-sfumon-berishen-kryetar-i-pd-jam-une-nuk-duam-perplasje-civile/20%Monthly2019-06-04 18:19
https://americaneye.al/trump-takon-may-lideret-vleresojne-aleancen-mes-dy-vendeve/20%Monthly2019-06-04 17:54
https://americaneye.al/terror-ne-australi-45-vjecari-i-armatosur-vret-4-persona/20%Monthly2019-06-04 17:24
https://americaneye.al/mbappe-kerkon-largimin-nga-psg-real-eshte-pas-dere/20%Monthly2019-06-04 17:21
https://americaneye.al/date-e-re-per-zgjedhjet-ekspertet-komentojne-mundesite-e-presidentit/20%Monthly2019-06-04 16:55
https://americaneye.al/taulant-balla-beteje-me-lulzim-bashen-ne-gjermani/20%Monthly2019-06-05 09:42
https://americaneye.al/basha-per-dw-ja-si-zgjidhet-kriza-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-05 09:43
https://americaneye.al/studimi-zbulon-se-perqafimet-nga-ana-e-majte-jane-me-emocionale/20%Monthly2019-06-04 15:32
https://americaneye.al/cikalleshi-kerkon-qe-kombetarja-te-luaje-me-dy-sulmues-ajeti-vlereson-rejen/20%Monthly2019-06-04 15:02
https://americaneye.al/valencia-nderon-tifozin-e-verber-shkonte-ne-mestalla-per-cdo-ndeshje/20%Monthly2019-06-04 14:56
https://americaneye.al/sarri-i-shkel-syrin-juves-dhe-ka-nje-pergjigje-per-tifozet-e-napolit/20%Monthly2019-06-04 14:54
https://americaneye.al/kryebashkiaku-i-londres-trump-imazh-i-ekstremit-te-djathe-neper-bote/20%Monthly2019-06-04 14:48
https://americaneye.al/30-vjetori-i-masakres-ne-sheshin-tiananmen/20%Monthly2019-06-04 14:39
https://americaneye.al/basha-ne-berlin-pavaresisht-krizes-ti-hapim-rrugen-anetaresimit-te-shqiperise-ne-be/20%Monthly2019-06-04 14:34
https://americaneye.al/shpetim-idrizi-shpjegon-cfare-do-te-thote-tani-eshte-radha-e-sovranit/20%Monthly2019-06-04 14:03
https://americaneye.al/takohet-me-may-trump-pakt-tregtie-shba-britani-pas-daljes-nga-be/20%Monthly2019-06-04 12:20
https://americaneye.al/plagosi-babe-e-bir-gjate-protestes-se-opozites-kapet-43-vjecari/20%Monthly2019-06-04 09:43
https://americaneye.al/raporti-mohamed-salah-po-zhduk-islamofobine-ne-liverpool/20%Monthly2019-06-04 09:32
https://americaneye.al/bullgaria-kryen-blerjen-ushtarake-me-te-shtrenjte-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-04 09:29
https://americaneye.al/shqiptari-krijon-aplikacionin-e-se-ardhmes-qe-fuqizon-ekonomine-kanadeze/20%Monthly2019-06-04 09:28
https://americaneye.al/e-goditi-5-here-ne-fytyre-babai-hero-shpeton-vajzen-nga-peshkaqeni/20%Monthly2019-06-04 09:23
https://americaneye.al/ne-diamante-gjenden-mbetjet-e-oqeaneve-antike/20%Monthly2019-06-04 09:21
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-kines-mos-studioni-ne-shba/20%Monthly2019-06-04 09:19
https://americaneye.al/pse-e-kujtojme-masakren-ne-tiananmen/20%Monthly2019-06-04 09:17
https://americaneye.al/shqiptaret-me-te-paditurit-e-europes-me-normen-me-te-ulet-te-te-mesuarit-gjate-jetes/20%Monthly2019-06-04 09:14
https://americaneye.al/punonjesit-ne-shtet-45-jane-me-arsim-8-vjecar-dhe-te-mesem/20%Monthly2019-06-04 09:12
https://americaneye.al/lekundjet-sizmike-nuk-ndalen/20%Monthly2019-06-04 09:09
https://americaneye.al/ambasadori-cutillo-shtyrja-e-zgjedhjeve-pa-marreveshje-do-te-ishte-nje-varr-me-i-keq-se-gropa/20%Monthly2019-06-04 12:18
https://americaneye.al/besimtaret-myslimane-kremtojne-fiter-bajramin-spahiu-eshte-dite-shprese/20%Monthly2019-06-04 09:43
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-4-qershor-2019/20%Monthly2019-06-03 20:39
https://americaneye.al/patozi-nuk-mund-te-bojkotohet-procesi-politik-eshte-nje-realitet-qe-nuk-kthehet-mbrapsht/20%Monthly2019-06-03 19:47
https://americaneye.al/mbi-3-5-milion-votues-publikohen-listat-perfundimtare-zgjedhore/20%Monthly2019-06-03 19:21
https://americaneye.al/avioni-tirane-rome-ben-ulje-te-detyruar-pasi-shqiptari-dhunoi-te-atin/20%Monthly2019-06-03 20:26
https://americaneye.al/mungoi-ne-proteste-kryemadhi-zbulon-arsyen-kam-kryer-nje-operacion-te-veshtire-rreziku-kaloi/20%Monthly2019-06-04 09:26
https://americaneye.al/plagosje-me-arme-zjarri-ne-kruje-identifikohet-autori/20%Monthly2019-06-03 17:53
https://americaneye.al/rama-ja-se-kur-kthehet-opozita-ne-parlament/20%Monthly2019-06-03 17:07
https://americaneye.al/stoltenberg-gati-te-presim-maqedonine-e-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-06-03 16:54
https://americaneye.al/trump-takon-mbretereshen-kritika-per-khan-eshte-nje-super-humbes/20%Monthly2019-06-03 16:50
https://americaneye.al/marredhenia-e-vecante-mes-amerikes-dhe-britanise/20%Monthly2019-06-03 16:41
https://americaneye.al/kujdes-me-konsumimin-e-kripes-demet-qe-i-shkakton-organizmit-tuaj/20%Monthly2019-06-03 16:05
https://americaneye.al/metodat-me-pak-toksike-per-tu-mbrojtur-nga-mushkonjat/20%Monthly2019-06-03 15:54
https://americaneye.al/rama-nga-kurbini-luli-ka-frike-nga-zgjedhjet-se-e-di-qe-populli-nuk-e-zgjedh/20%Monthly2019-06-03 15:43
https://americaneye.al/ngjela-opoziten-nuk-e-pranon-perendimi-duhet-te-ike/20%Monthly2019-06-03 13:48
https://americaneye.al/arrestohet-pas-23-vitesh-ne-arrati-shqiptari-i-denuar-per-3-vrasje/20%Monthly2019-06-03 13:45
https://americaneye.al/shkon-per-tu-njohur-prinderit-e-te-dashures-kupton-se-kishte-bere-seks-me-mamane-e-saj/20%Monthly2019-06-03 13:42
https://americaneye.al/sherri-me-shufra-hekuri-mes-protestuesve-te-opozites-dhe-bllofi-i-berishes-rama-barbari-pabesi/20%Monthly2019-06-03 13:39
https://americaneye.al/barcelona-i-ofron-3-lojtare-psg-se-per-rikthimin-e-neymar/20%Monthly2019-06-03 12:08
https://americaneye.al/lajcak-dhuna-dhe-bojkoti-nuk-jane-zgjidhje/20%Monthly2019-06-03 11:25
https://americaneye.al/guardiola-largon-juven-do-ta-fillojme-perseri-nga-zero-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2019-06-03 11:14
https://americaneye.al/studimi-pini-deri-ne-25-filxhane-kafeje-ne-dite-asnje-pasoje-per-zemren/20%Monthly2019-06-03 10:53
https://americaneye.al/dorezohet-ne-gjykate-dosja-339-12-te-pandehur/20%Monthly2019-06-03 10:29
https://americaneye.al/veseli-islanda-ka-pesuar-renie-te-marrim-tre-piket/20%Monthly2019-06-03 10:14
https://americaneye.al/balaj-zbulon-skemen-e-rejes-po-mendon-per-dy-sulmues-cikalleshi-na-ndihmon/20%Monthly2019-06-03 10:10
https://americaneye.al/maldini-drejtori-i-ri-sportiv-i-milanit-giampaolo-per-stolin/20%Monthly2019-06-03 10:05
https://americaneye.al/vera-ne-europe-priten-temperatura-perveluese/20%Monthly2019-06-03 09:23
https://americaneye.al/perse-muaji-maji-ishte-kaq-i-ftohte-flasin-shkencetaret/20%Monthly2019-06-03 09:22
https://americaneye.al/ibrahimovic-gol-te-pabesueshem-ne-moshen-37-vjecare-video/20%Monthly2019-06-03 09:17
https://americaneye.al/trump-nis-viziten-ne-britanine-e-madhe-ne-axhende-edhe-kriza-interesante-e-brexit/20%Monthly2019-06-03 09:13
https://americaneye.al/basha-mesazh-per-protesten-e-8-qershorit-asnje-hap-pas-deri-ne-largimin-e-rames/20%Monthly2019-06-03 08:21
https://americaneye.al/gjermania-ne-prag-te-ndryshimeve-te-medha/20%Monthly2019-06-03 08:08
https://americaneye.al/opozita-fiton-zgjedhjet-rajonale-ne-greqi-disfate-per-syriza-n-e-tsipras/20%Monthly2019-06-03 08:05
https://americaneye.al/itali-po-kthehej-nga-puna-i-riu-shqiptar-humb-jeten/20%Monthly2019-06-03 07:52
https://americaneye.al/qeveria-merkel-edhe-me-e-brishte-pas-doreheqjes-se-lideres-se-socialisteve/20%Monthly2019-06-03 07:48
https://americaneye.al/protesta-e-shtate-e-opozites-30-persona-ne-pranga/20%Monthly2019-06-03 07:46
https://americaneye.al/arratisje-si-neper-filma-kapet-njeri-prej-4-shqiptareve-qe-iken-nga-burgu-grek/20%Monthly2019-06-03 08:23
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-3-qershor-2019/20%Monthly2019-06-02 21:26
https://americaneye.al/rregullat-e-reja-per-vizat-amerikane-do-jepni-profilin-ne-rrjetet-sociale-si-edhe/20%Monthly2019-06-03 08:02
https://americaneye.al/behuni-gati-per-surpriza-ja-ckane-parashikuar-yjet-per-datat-3-9-qershor/20%Monthly2019-06-02 20:51
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-denon-dhunen-ne-proteste-i-papranueshem-sulmi-ndaj-policise/20%Monthly2019-06-03 08:18
https://americaneye.al/basha-paralajmeron-ramen-koha-per-fjalet-mbaroi-ne-protesten-tjeter-fjalen-e-ka-populli/20%Monthly2019-06-03 08:18
https://americaneye.al/tension-para-parlamentit-protestuesit-sulmojne-me-fishekzjarre-policine/20%Monthly2019-06-03 08:18
https://americaneye.al/papa-u-kerkon-ndjese-romeve-ju-kemi-diskriminuar-dhe-nuk-ju-kemi-mbrojtur/20%Monthly2019-06-02 19:10
https://americaneye.al/basha-edi-rama-duhet-te-ishte-para-drejtesise/20%Monthly2019-06-02 20:26
https://americaneye.al/new-york-times-pavaresisht-protestave-rama-ka-mbeshtetjen-e-shba-dhe-be/20%Monthly2019-06-03 08:19
https://americaneye.al/pd-jep-shifrat-65-mije-protestues-ne-tirane/20%Monthly2019-06-02 20:30
https://americaneye.al/rama-opozita-u-largua-vete-zgjedhjet-pa-te-nuk-jane-anti-demokratike/20%Monthly2019-06-02 21:01
https://americaneye.al/nje-dite-pas-finales-me-te-shemtuar-ne-historine-e-champions-flet-klopp-dhe-pochetino/20%Monthly2019-06-02 14:51
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-pe-dorehiqet-kryetarja-e-social-demokrateve-te-gjermanise/20%Monthly2019-06-02 14:47
https://americaneye.al/pompeo-shba-ja-e-gatshme-per-bisedime-me-iranin-pa-kushte-paraprake/20%Monthly2019-06-02 14:46
https://americaneye.al/interi-i-contes-bind-mourinho-n-brenda-dy-viteve-do-te-luftoje-per-champions-in/20%Monthly2019-06-02 14:45
https://americaneye.al/rikthehet-ne-mode-shkembimi-icardi-dybala/20%Monthly2019-06-02 14:43
https://americaneye.al/uefa-e-raporton-instagrami-i-mbyll-llogarine-bukuroshes-se-champions-it/20%Monthly2019-06-02 19:45
https://americaneye.al/greqi-e-djathta-kerkon-te-forcoje-poziten-perballe-se-majtes-ne-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-06-02 14:08
https://americaneye.al/transnistri-shteti-satelit-i-rusise-plage-e-hapur-ne-europe/20%Monthly2019-06-02 14:04
https://americaneye.al/shefi-i-nato-s-dhuna-politike-bie-ndesh-me-vlerat-demokratike/20%Monthly2019-06-02 19:46
https://americaneye.al/po-keta-cne-bashke-ami-toska-kujton-fillimet-e-saj-me-ermalin-dhe-zbulon-detaje-rreth-raportit-me-te/20%Monthly2019-06-02 13:55
https://americaneye.al/shefi-i-nato-s-ne-kryeministri-rama-ja-per-cfare-biseduam/20%Monthly2019-06-02 19:45
https://americaneye.al/balluku-ne-berat-ndryshime-rrenjesore-ne-ofrimin-e-sherbimeve-publike-per-qytetaret/20%Monthly2019-06-02 12:37
https://americaneye.al/ministri-kinez-lufta-me-shba-ne-do-te-ishte-katastrofe-per-tere-boten/20%Monthly2019-06-02 11:24
https://americaneye.al/nga-goli-i-dyte-me-i-shpejte-te-shmangia-e-mallkimit-lippi-numrat-e-finales/20%Monthly2019-06-02 10:29
https://americaneye.al/protestat-ne-sheshin-tiananmen-ministri-i-kines-mbron-goditjen-e-vitit-1989/20%Monthly2019-06-02 10:24
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-ja-arsimimi-i-nevojshem-qe-rrit-shanset-per-te-fituar-lotarine/20%Monthly2019-06-02 09:22
https://americaneye.al/trump-brexit-edhe-pa-marreveshje/20%Monthly2019-06-02 09:02
https://americaneye.al/patozi-nis-fushaten-do-shkojme-te-perulur-te-qytetaret-per-ti-degjuar/20%Monthly2019-06-02 13:57
https://americaneye.al/be-ja-e-forte-eshte-e-domosdoshme-per-boten/20%Monthly2019-06-02 07:43
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-2-qershor-2019/20%Monthly2019-06-01 21:18
https://americaneye.al/froni-i-gjashte-per-liverpool-triumf-ne-champions-league-pas-14-vitesh/20%Monthly2019-06-01 21:01
https://americaneye.al/policia-amerikane-identifikon-autorin-e-masakres-ne-virginia-beach/20%Monthly2019-06-01 20:53
https://americaneye.al/ruset-promovojne-edhe-faqet-pornografike-ne-finalen-e-champions-league-foto/20%Monthly2019-06-01 20:44
https://americaneye.al/ishte-apo-jo-penallti-skomina-behet-serish-objekt-diskutimi/20%Monthly2019-06-01 20:04
https://americaneye.al/partizani-heq-cdo-hije-dyshimi-gega-largohet-per-arsye-personale/20%Monthly2019-06-01 19:58
https://americaneye.al/dritherima-ne-madrid-liverpool-kalon-ne-avantazh-11-metersh-pas-vetem-21-sekondash/20%Monthly2019-06-01 21:03
https://americaneye.al/tani-e-tutje-kush-viziton-amsterdamin-mund-te-martohet-me-nje-holandez-e/20%Monthly2019-06-01 18:39
https://americaneye.al/rama-tregon-diferencat-me-politikanet-opozitare-mund-te-jem-arrogant-por-kurre-kriminel-dhe-hajdut/20%Monthly2019-06-02 10:27
https://americaneye.al/krisje-te-kampionet-gega-nderpret-konsensualisht-marredheniet-me-partizanin/20%Monthly2019-06-01 16:56
https://americaneye.al/spoti-publicitar-i-bashes-ja-faktet-per-te-cilat-rama-duhej-te-ishte-dorehequr/20%Monthly2019-06-01 16:41
https://americaneye.al/mbreteresha-elizabet-ne-pritje-te-vizites-se-presidentit-trump-ne-britani/20%Monthly2019-06-01 16:38
https://americaneye.al/a-e-dini-se-kumbullat-jeshile-te-ndihmojne-te-biesh-nga-pesha/20%Monthly2019-06-01 16:32
https://americaneye.al/rama-nuk-jemi-me-te-miret-por-me-te-mire-se-ne-ky-vend-nuk-ka-pare/20%Monthly2019-06-02 11:24
https://americaneye.al/ps-cel-fushaten-veliaj-mendojme-per-te-ardhmen-shqup-it-i-ka-mbetur-ora/20%Monthly2019-06-01 15:42
https://americaneye.al/ps-hap-fushaten-balla-sulmon-lulin-saliun-e-moniken-burg-per-ju-ne-30-qershor/20%Monthly2019-06-04 20:49
https://americaneye.al/ps-cel-fushaten-mungon-ekipi-i-korces-per-shkak-te-termetit/20%Monthly2019-06-01 15:19
https://americaneye.al/trump-shpall-zyrtarisht-kandidaturen-per-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-06-01 14:01
https://americaneye.al/kam-vizituar-me-shume-se-100-shtete-sokol-balla-rrefen-cmendurite-gjate-udhetimeve-te-tij/20%Monthly2019-06-01 12:35
https://americaneye.al/perplasja-huawei-debon-amerikanet/20%Monthly2019-06-01 12:23
https://americaneye.al/pirlo-ngre-ne-qiell-konten-trajneri-me-i-mire-qe-kam-pasur-ne-karriere/20%Monthly2019-06-01 12:16
https://americaneye.al/tronditet-futbolli-nderron-jete-ne-aksident-ish-ylli-i-real-madrid-dhe-arsenalit/20%Monthly2019-06-01 12:11
https://americaneye.al/messi-fitoj-me-argjentinen-dhe-i-jap-lamtumiren-futbollit-reali-gaboi-me-ronaldon/20%Monthly2019-06-01 12:05
https://americaneye.al/bekim-balaj-emri-i-madh-per-sulmin-e-partizanit/20%Monthly2019-06-01 12:04
https://americaneye.al/plani-i-hitlerit-per-ti-dhuruar-zogut-kuroren-e-skenderbeut-dhe-nderhyrja-e-musolinit/20%Monthly2019-06-01 11:49
https://americaneye.al/cfare-shkruante-media-franceze-ne-vitin-1932-per-futbollin-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-01 11:44
https://americaneye.al/iftar-i-ambasades-amerikane-leyla-moses-ones-ja-cme-pelqen-nga-shqiperia/20%Monthly2019-06-01 11:37
https://americaneye.al/martesat-fiktive-te-rinjte-martohen-me-gra-te-moshuara-per-ti-shpetuar-debimit-nga-be/20%Monthly2019-06-03 07:53
https://americaneye.al/gjykata-le-ne-burg-te-fortin-e-myslym-shyrit-gjergj-cukalin/20%Monthly2019-06-01 09:59
https://americaneye.al/60-shtepi-te-demtuara-nga-termeti/20%Monthly2019-06-01 09:55
https://americaneye.al/a-pritet-lufte-per-pushtet-mes-gjermanise-dhe-frances/20%Monthly2019-06-01 11:25
https://americaneye.al/rama-leter-e-shtate-publike-jo-per-lulzim-bashen/20%Monthly2019-06-01 11:51