XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-1-gusht-2019/20%Monthly2019-07-31 21:09
https://americaneye.al/alpinistet-gjejne-sendet-e-alpinistit-te-epokes-sovjetike-ne-malin-elbrus/20%Monthly2019-07-31 20:50
https://americaneye.al/princi-harry-do-te-kemi-vetem-2-femije-duam-te-respektojme-ambientin/20%Monthly2019-07-31 20:43
https://americaneye.al/konfirmohet-vdekja-e-djalit-te-osama-bin-laden/20%Monthly2019-07-31 20:11
https://americaneye.al/teatri-kombetar-rama-asnje-cm-e-truallit-nuk-do-te-preket-nga-asnje-privat/20%Monthly2019-08-01 13:36
https://americaneye.al/fast-krijohet-njesia-super-speciale-me-50-ish-komando-kunder-te-forteve-ne-te-gjithe-shqiperine/20%Monthly2019-07-31 20:48
https://americaneye.al/viraliteti-i-vonuar-i-nje-dragoi-qe-gelltit-majmunin-ne-pak-minuta/20%Monthly2019-07-31 17:27
https://americaneye.al/basha-nga-maliqi-zgjedhjet-e-parakohshme-vendim-i-pakthyeshem-i-85-te-shqiptareve/20%Monthly2019-07-31 17:18
https://americaneye.al/pritet-qe-edhe-be-te-shpalle-non-grata-disa-politikane-te-korruptuar/20%Monthly2019-07-31 16:42
https://americaneye.al/kandidatet-demokrate-debati-i-pare-per-presidencialet/20%Monthly2019-07-31 16:03
https://americaneye.al/pensionet-e-policeve-perfitojne-ata-qe-kane-mbushur-55-vjec-por-me-65-te-pages/20%Monthly2019-07-31 15:44
https://americaneye.al/cmimi-per-lojtarin-me-te-mire-te-vitit-fifa-nxjerr-emrat-e-pretendenteve/20%Monthly2019-07-31 15:41
https://americaneye.al/pasionant-arrogant-lider-zbuloni-tiparet-qe-e-bejne-luanin-mbretin-e-zodiakut/20%Monthly2019-07-31 14:59
https://americaneye.al/termet-me-magnitude-4-4-ne-juglindje-te-vendit/20%Monthly2019-07-31 14:38
https://americaneye.al/peticioni-100-mije-britanike-ndihmuan-18-vjecarin-nga-shqiperia/20%Monthly2019-07-31 13:43
https://americaneye.al/basha-nga-korca-jo-pazar-me-edi-ramen/20%Monthly2019-07-31 13:42
https://americaneye.al/dhunohet-seksualisht-dhe-shantazhohet-13-vjecari-arrestohen-dy-te-rinjte-ne-tirane/20%Monthly2019-07-31 13:39
https://americaneye.al/ema-andrea-pse-jam-per-nje-teater-te-ri/20%Monthly2019-07-31 13:02
https://americaneye.al/die-welt-ballkani-ne-gare-armatimesh-shqiperia-dhe-kosova-kane-bazat-amerikane/20%Monthly2019-07-31 12:53
https://americaneye.al/presidenti-meta-miraton-ligjet-e-reformes-ne-drejtesi/20%Monthly2019-07-31 11:47
https://americaneye.al/conte-zhang-njeri-vizionar-interi-im-do-te-luftoje-kunder-te-gjitheve/20%Monthly2019-07-31 11:43
https://americaneye.al/joao-felix-dua-te-jem-si-cr7-eshte-endrra-e-cdo-futbollisti/20%Monthly2019-07-31 11:40
https://americaneye.al/galliani-ironizon-icardin-eja-te-monza/20%Monthly2019-07-31 11:39
https://americaneye.al/lukaku-prane-juves-interi-ne-sulm-per-dzekon-dhe-cavanin/20%Monthly2019-07-31 11:32
https://americaneye.al/thaci-i-gatshem-ti-shpall-zgjedhjet-e-parakohshme-nese-nuk-ka-nje-zgjidhje-tjeter/20%Monthly2019-07-31 11:21
https://americaneye.al/seehofer-salvinit-mateo-a-eshte-italia-nje-ankand-sklleverish/20%Monthly2019-07-31 11:17
https://americaneye.al/ballafaqohen-10-kandidatet-per-president-te-shba-se/20%Monthly2019-07-31 11:12
https://americaneye.al/tete-perfitimet-shendetesore-qe-vijne-nga-uji-mineral/20%Monthly2019-07-31 10:59
https://americaneye.al/kur-termeti-i-vitit-1942-shkaterroi-qytetin-e-peshkopise/20%Monthly2019-07-31 10:27
https://americaneye.al/rrefimi-i-lul-cakes-si-ma-vrane-nenen/20%Monthly2019-07-31 10:11
https://americaneye.al/kryeministri-johnson-shkakton-revolte-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-07-31 10:06
https://americaneye.al/kanada-ende-nuk-ka-bum-ekonomik-nga-legalizimi-i-kanabisit/20%Monthly2019-07-31 10:06
https://americaneye.al/shqetesimi-per-termetin-xhacka-i-kthen-pergjigje-metes/20%Monthly2019-07-31 09:59
https://americaneye.al/kpa-shkarkon-ish-prokurorin-e-ceshtjes-tahiri/20%Monthly2019-07-31 13:51
https://americaneye.al/i-moren-me-ane-te-kanosjes-50-mije-euro-biznesmenit-arrestohen-3-persona/20%Monthly2019-07-31 13:51
https://americaneye.al/basha-ne-prrenjas-shqiptaret-te-papune-dhe-ne-varferi-te-thelle/20%Monthly2019-07-31 08:19
https://americaneye.al/rama-terheq-vemendjen-ne-greqi-me-deklaraten-se-nuk-ka-asnje-qelize-greke-ne-gjakun-e-tij/20%Monthly2019-07-31 12:52
https://americaneye.al/meta-shqiperia-nuk-e-meriton-te-mbetet-e-fundit-ne-rajon-per-shkak-te-lidereve-te-llastuar/20%Monthly2019-07-31 10:07
https://americaneye.al/rrefimi-i-komisarit-si-vrau-lul-caka-per-nje-radhe-makine-ne-lavazh/20%Monthly2019-07-31 10:12
https://americaneye.al/termeti-zgjon-ishullin-e-kretes-banoret-ne-panik/20%Monthly2019-07-31 07:06
https://americaneye.al/presidenca-neser-tjeter-konference-per-mediat-e-rendesishme/20%Monthly2019-07-30 21:11
https://americaneye.al/foto-shkoi-per-pushime-ne-greqi-zhduket-pa-lene-gjurme-26-vjecari-nga-fieri/20%Monthly2019-07-30 21:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-31-korrik-2019/20%Monthly2019-07-30 20:55
https://americaneye.al/shqiperia-dhe-ligji-qe-ndalon-hyrjen-ne-shba-nen-dyshimet-per-korrupsion/20%Monthly2019-07-30 20:54
https://americaneye.al/ishulli-ku-do-te-lejohen-vetem-femrat/20%Monthly2019-07-30 20:47
https://americaneye.al/ne-lufte-per-divorc-me-duhanin-dhe-facebookun/20%Monthly2019-07-30 20:34
https://americaneye.al/gruaja-e-sundimtarit-te-dubait-kerkon-urdher-mbrojtjeje/20%Monthly2019-07-30 20:03
https://americaneye.al/tradita-e-vjeter-belge-peshkimi-i-karkalecave-mbi-kale/20%Monthly2019-07-30 19:45
https://americaneye.al/melania-nuk-ecen-trevon-nuk-shikon-se-bashku-ngjisin-malet-fotot/20%Monthly2019-07-30 19:20
https://americaneye.al/gjykata-shpall-fajtore-katy-perry-kopjoi-kengen-dark-horse/20%Monthly2019-07-30 18:55
https://americaneye.al/procesioni-ne-spanje-sfidojne-vdekjen-nga-arkivolet/20%Monthly2019-07-30 18:33
https://americaneye.al/reja-radioaktive-mbi-europe-erdhi-ne-vitin-2017-nga-nje-incident-berthamor-ne-rusi/20%Monthly2019-07-30 18:32
https://americaneye.al/betohen-keshilltaret-e-tiranes-gogu-zgjidhet-kryetar-i-keshillit-bashkiak-dalipi-merr-mandatin-e-dyte-ne-krye-te-qarkut/20%Monthly2019-07-30 17:52
https://americaneye.al/rama-ne-mbledhjen-e-keshillit-bashkiak-te-tiranes-me-30-qershor-u-votua-per-te-drejten-jo-thjesht-per-te-majten/20%Monthly2019-07-31 10:01
https://americaneye.al/arrestohet-ne-angli-gentian-doda-korruptoi-gjyqtarin-shkelqim-miri/20%Monthly2019-07-30 16:05
https://americaneye.al/toni-gogu-zgjidhet-kryetari-i-keshillit-bashkiak-te-tiranes/20%Monthly2019-07-30 16:02
https://americaneye.al/kepucet-e-nike-te-vitit-1972-shiten-per-437-mije-dollare/20%Monthly2019-07-30 15:23
https://americaneye.al/tifozit-13-vjecar-i-mbajne-topin-ne-aeroport-mats-humels-ben-gjestin-fisnik/20%Monthly2019-07-30 14:01
https://americaneye.al/cardi-b-i-bashkohet-sandersit-per-te-nxitur-te-rinjte-te-votojne/20%Monthly2019-07-30 13:31
https://americaneye.al/presidenti-ne-gjendje-te-veshtire-meta-e-ftoj-ramen-ne-majen-e-korabit/20%Monthly2019-07-30 12:50
https://americaneye.al/termeti-apokaliptik-presidenca-nuk-terhiqet-institucionet-te-marrin-masa/20%Monthly2019-07-30 11:59
https://americaneye.al/basha-nga-librazhdi-me-zgjedhje-te-lira-neser-pd-shumice-qeverisese/20%Monthly2019-07-30 11:56
https://americaneye.al/a-eshte-1-4-grek-ja-pergjigjet-kryeministri-rama/20%Monthly2019-07-30 11:54
https://americaneye.al/arrihet-marreveshja-talenti-i-juventusit-drejt-premier-liges/20%Monthly2019-07-30 11:47
https://americaneye.al/mourinho-me-mungon-futbolli-nuk-e-shijoj-kohen-e-lire/20%Monthly2019-07-30 11:44
https://americaneye.al/neymar-ndikimi-te-de-ligt-champions-ronaldo-flet-per-te-gjitha/20%Monthly2019-07-30 11:41
https://americaneye.al/permiresohet-furnizimi-me-energji-elektrike-ne-kanine-te-vlores-balluku-rrisim-cilesine-e-sherbimeve-ne-zonat-turistike/20%Monthly2019-07-30 11:33
https://americaneye.al/a-ka-frike-nga-spak-rama-nuk-eshte-ceshtje-mic-sokolash/20%Monthly2019-07-30 11:18
https://americaneye.al/njerezimi-i-ka-ezauruar-burimet-natyrore-te-tokes/20%Monthly2019-07-30 10:48
https://americaneye.al/negociatat-dhe-qeveria-e-re-greke-rama-ne-tetor-mund-te-ndodhe-gjithcka/20%Monthly2019-07-30 10:44
https://americaneye.al/nese-venecia-i-jep-te-drejte-presidentit-a-do-shkarkohet-meta-ja-cfare-thote-rama/20%Monthly2019-07-30 10:34
https://americaneye.al/rama-asnje-centimeter-i-teatrit-nuk-do-te-perdoret-per-zhvillim-privat/20%Monthly2019-07-30 12:02
https://americaneye.al/rama-goditje-shembullore-ndaj-atyre-qe-abuzojne-me-ushqimin/20%Monthly2019-07-30 11:50
https://americaneye.al/bonusi-i-bebeve-rama-ndihet-efekti-u-rrit-numri-i-lindjeve/20%Monthly2019-07-30 09:57
https://americaneye.al/rama-do-te-paguhen-oret-shtese-te-policeve-jo-me-efektive-mbi-55-vjec/20%Monthly2019-07-30 10:44
https://americaneye.al/shkarkohet-dhe-arrestohet-drejtori-i-burgut-te-lushnjes-shpallet-ne-kerkim-lul-caka/20%Monthly2019-07-30 10:43
https://americaneye.al/shba-lidhjet-e-forta-me-shqiptaret-te-kandidatit-per-drejtor-te-inteligjences-kombetare/20%Monthly2019-07-30 10:39
https://americaneye.al/konference-njeri-pas-tjetrit-cfare-do-thone-neser-rama-dhe-meta/20%Monthly2019-07-29 21:07
https://americaneye.al/amerika-vendi-i-milionereve/20%Monthly2019-07-29 21:01
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-30-korrik-2019/20%Monthly2019-07-29 20:54
https://americaneye.al/fuga-nese-banori-i-qytetit-nuk-gjen-trashegimine-kthehet-ne-kafshe-urbane/20%Monthly2019-07-29 20:40
https://americaneye.al/11-rastet-kur-meshkujt-dine-me-shume-sec-duhet-per-femrat/20%Monthly2019-07-29 20:23
https://americaneye.al/termeti-apokaliptik-ne-ballkan-sizmologu-grek-pergenjeshtron-meten-skam-bere-kurre-parashikim-te-tille/20%Monthly2019-07-29 20:24
https://americaneye.al/teatri-reagon-serish-ambasadori-soreca-te-ndiqen-parimet-e-prokurimit-publik-te-be/20%Monthly2019-07-29 20:36
https://americaneye.al/lirimi-i-zyrave-pd-e-kavajes-neser-te-mblidhemi-para-bashkise/20%Monthly2019-07-29 17:46
https://americaneye.al/gjykata-kushtetuese-dvorani-lista-e-kandidateve-do-te-jete-gati-brenda-dy-diteve/20%Monthly2019-07-29 17:29
https://americaneye.al/rusia-do-dergoje-arme-te-tjera-vucic-nuk-kemi-plane-per-pushtim/20%Monthly2019-07-29 16:31
https://americaneye.al/e-shtyjne-ne-shinat-e-trenat-humb-jeten-femija-8-vjec/20%Monthly2019-07-29 15:51
https://americaneye.al/beteja-per-titullin-e-f1-hamilton-dhe-mercedes-ne-avantazh/20%Monthly2019-07-29 15:40
https://americaneye.al/pse-ushqyerja-me-gji-nuk-ofron-perfitime-vetem-per-foshnjen-por-edhe-per-nenen/20%Monthly2019-07-29 15:38
https://americaneye.al/johnson-nis-fushaten-me-te-madhe-te-propagandes-qe-nga-lufta-e-dyte-boterore/20%Monthly2019-07-29 15:20
https://americaneye.al/carrie-symonds-beqarja-e-pare-qe-jeton-ne-downing-street/20%Monthly2019-07-29 14:50
https://americaneye.al/mediu-ndryshe-nga-basha-pr-regjistrohet-ne-zgjedhjet-e-13-tetorit-te-gatshem-te-negociojme-edhe-me-ramen/20%Monthly2019-07-29 22:39
https://americaneye.al/vera-e-vertete-fillon-tani-zbuloni-csurpriza-kane-parashikuar-yjet-per-datat-29-korrik-4-gusht/20%Monthly2019-07-29 13:55
https://americaneye.al/lotarine-amerikane-e-fituan-3603-shqiptare-renditemi-te-dytet-ne-europe/20%Monthly2019-07-29 13:53
https://americaneye.al/kathimerini-greqia-nuk-do-te-bllokoje-shqiperine-per-ne-be-por-ka-kushte/20%Monthly2019-07-29 13:49
https://americaneye.al/lefter-cipa-i-himares/20%Monthly2019-07-29 13:05
https://americaneye.al/protestat-ne-hong-kong-po-zgjerohen-kina-reagon-ashper/20%Monthly2019-07-29 12:21
https://americaneye.al/haradinaj-i-drejtohet-kushtetueses-me-sqaroni-detyrat-pas-doreheqjes/20%Monthly2019-07-29 12:16
https://americaneye.al/analiza-kremlini-ka-frike-nga-populli/20%Monthly2019-07-29 12:12
https://americaneye.al/patrice-evra-terhiqet-nga-futbolli-i-luajtur-zbulon-te-ardhmen/20%Monthly2019-07-29 12:08
https://americaneye.al/rumenige-kunder-pagave-te-lojtareve-bajerni-nuk-ben-kurre-cmenduri/20%Monthly2019-07-29 12:06
https://americaneye.al/ministrja-denaj-apel-bizneseve-te-regjistrohen-dhe-te-hapin-llogari-bankare/20%Monthly2019-07-29 11:57
https://americaneye.al/arratisje-nga-diktatura-historia-e-familjes-pogradecare-qe-kaloi-ohrin-me-varke/20%Monthly2019-07-29 11:44
https://americaneye.al/del-nga-burgu-lul-caka-historia-e-te-tmerrshmit-te-beratit/20%Monthly2019-07-29 11:15
https://americaneye.al/policia-kalon-ne-site-bregdetin-arrestohen-disa-punonjes-shteti/20%Monthly2019-07-29 11:13
https://americaneye.al/dybala-pershpejton-kthimin-ne-torino-kerkon-te-qartesoje-te-ardhmen/20%Monthly2019-07-29 10:50
https://americaneye.al/interi-pranon-kerkesen-e-icardit-per-tu-stervitur-me-grupin/20%Monthly2019-07-29 10:48
https://americaneye.al/milioneret-e-instagramit-publikohet-lista-e-perfituesve/20%Monthly2019-07-29 10:14
https://americaneye.al/dorehiqet-kryespiuni-i-shba-trump-emeron-pasuesin/20%Monthly2019-07-29 10:10
https://americaneye.al/brace-kunder-fshf-per-ndryshimin-e-emrit-te-qemal-stafes-kane-qellim-vetem-parate/20%Monthly2019-07-29 13:57
https://americaneye.al/debati-per-teatrin-soreca-ceshtje-delikate-por-edhe-e-politizuar/20%Monthly2019-07-29 13:52
https://americaneye.al/rama-percjell-nje-tjeter-ze-pro-teatrit-te-ri/20%Monthly2019-07-29 13:52
https://americaneye.al/basha-reagon-per-devollin-pushteti-i-paligjshem-po-uzurpon-me-dhune-qeverisjen-lokale/20%Monthly2019-07-29 11:17
https://americaneye.al/merr-flake-anija-turistike-policia-5-personave-iu-rrezikua-jeta/20%Monthly2019-07-29 07:58
https://americaneye.al/kur-pushimet-tuaja-stresojne-koleget-qe-jane-ne-pune/20%Monthly2019-07-28 20:30
https://americaneye.al/historia-e-30-vjecares-italiane-ne-shqiperi-kam-gjetur-pune-me-rroge-dinjitoze-dhe-jam-e-pavarur/20%Monthly2019-07-28 20:16
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-29-korrik-2019/20%Monthly2019-07-28 20:07
https://americaneye.al/si-po-ristrukturohet-arberia-e-re/20%Monthly2019-07-28 19:02
https://americaneye.al/shba-izrael-testojne-me-sukses-sistemin-e-ri-te-raketave-mbrojtese/20%Monthly2019-07-28 18:10
https://americaneye.al/kafshet-u-ngjiten-ne-hapesire-perpara-njerezve/20%Monthly2019-07-28 17:48
https://americaneye.al/basha-ne-mat-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare-me-qeveri-tranzitore/20%Monthly2019-07-28 17:10
https://americaneye.al/10-autostradat-me-te-gjata-ne-bote-foto/20%Monthly2019-07-28 15:36
https://americaneye.al/rama-ne-salzburg-ironizon-situaten-ne-shqiperi-kritika-edhe-europes/20%Monthly2019-07-29 11:17
https://americaneye.al/shpetohen-13-pushues-qe-rrezikuan-mbytjen-ne-grykederdhjen-e-vilunit/20%Monthly2019-07-28 14:26
https://americaneye.al/moti-i-keq-perfshin-bregdetin-humbin-jeten-dy-persona-ne-durres/20%Monthly2019-07-28 13:35
https://americaneye.al/hiqet-kontrolli-fizik-i-makines-blendi-gonxhe-ulen-edhe-kostot/20%Monthly2019-07-28 12:28
https://americaneye.al/fermeri-meta-jep-nje-mesazh-politik-me-domatet-nuk-jane-pjekur-ende-do-durojme/20%Monthly2019-07-28 12:16
https://americaneye.al/nje-histori-nga-buda-qe-na-meson-te-injorojme-ata-qe-na-lendojne/20%Monthly2019-07-28 11:50
https://americaneye.al/perez-dyshon-te-aftesite-e-zidane-nis-kontaktet-me-mourinho-n/20%Monthly2019-07-28 11:24
https://americaneye.al/kush-eshte-ne-gjendje-te-thote-cfare-rruge-ka-marre-europa/20%Monthly2019-07-28 11:05
https://americaneye.al/the-economist-matteo-salvini-njeriu-me-i-rrezikshem-ne-europe/20%Monthly2019-07-28 10:22
https://americaneye.al/ndeshkimi-ne-kruje-pranga-11-personave/20%Monthly2019-07-28 10:12
https://americaneye.al/deshiroj-te-quhem-tirana-ata-vishen-bukur-aktorja-e-la-casa-de-papel-zgjedh-kryeqytetin-shqiptar/20%Monthly2019-07-28 10:07
https://americaneye.al/rama-regjisori-mihallaq-luarasi-e-la-amanetin-e-tij-per-teatrin/20%Monthly2019-07-28 18:09
https://americaneye.al/teatri-robert-ndrenika-me-kane-falur-me-1991-shin-kam-falur-nje-cerdhe-gjarperinjsh/20%Monthly2019-07-28 17:11
https://americaneye.al/debati-per-teatrin-basha-loja-per-te-fshehur-grabitjen-200-milione-euro/20%Monthly2019-07-28 15:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-28-korrik-2019/20%Monthly2019-07-27 21:06
https://americaneye.al/e-braktisi-njeriu-natyra-pushton-fshatin/20%Monthly2019-07-27 20:31
https://americaneye.al/surprizat-e-motit-korriku-mbyllet-me-shi-temperaturat-do-te-bien-me-8-grade/20%Monthly2019-07-27 20:14
https://americaneye.al/rama-kush-mashtron-konsumatorin-dhe-shtetin-perballet-me-ligjin/20%Monthly2019-07-27 20:16
https://americaneye.al/prona-madheshtore-ne-shitje-me-32-km-perrenj-e-liqene-artificiale/20%Monthly2019-07-27 20:00
https://americaneye.al/20-shtetet-me-te-rrezikshme-per-grate-turiste/20%Monthly2019-07-27 19:27
https://americaneye.al/makina-perplaset-me-shtyllen-kater-persona-te-plagosur/20%Monthly2019-07-27 18:54
https://americaneye.al/instagrami-fshin-like-nis-testimi-ne-australi-dhe-brazil/20%Monthly2019-07-27 18:24
https://americaneye.al/lane-kushtetuesen-per-gjykaten-e-larte-kandidatet-qe-u-terhoqen-nga-gara/20%Monthly2019-07-27 17:53
https://americaneye.al/policia-ne-hong-kong-gaz-lotsjelles-ndaj-protestuesve/20%Monthly2019-07-27 17:48
https://americaneye.al/reyes-humbi-jeten-ne-aksidentin-horror-familjes-se-tij-nuk-i-ndahen-telashet/20%Monthly2019-07-27 17:28
https://americaneye.al/igli-tare-si-mbreti-midas-10-blerjet-me-te-bujshme-te-shqiptarit/20%Monthly2019-07-27 17:13
https://americaneye.al/proteste-per-zgjedhjet-ne-moske-arrestohen-300-persona/20%Monthly2019-07-27 16:50
https://americaneye.al/basha-ne-permet-denarbibat-qe-i-sherbyen-rames-i-pret-burgu-dhe-nuk-ka-bablok-ti-shpetoje/20%Monthly2019-07-27 16:14
https://americaneye.al/ps-do-e-shkarkoje-nga-bsh-arben-malaj-kerkon-teseren-do-jem-aty-kur-te-tjeret-ta-braktisin/20%Monthly2019-07-27 16:11
https://americaneye.al/a-do-ta-demtoje-gjoba-5-miliarde-dollareshe-facebook-un/20%Monthly2019-07-27 15:31
https://americaneye.al/nje-shtepi-e-re-e-paperballueshme-klsh-vetem-1-3-perqind-e-te-punesuarve-mund-ta-bejne/20%Monthly2019-07-27 14:54
https://americaneye.al/interi-i-conte-s-bind-mund-psg-me-penallti/20%Monthly2019-07-27 14:14
https://americaneye.al/kur-stalini-u-perball-me-hiterin-kush-mashtroi-dhe-kush-u-mashtrua/20%Monthly2019-07-27 14:19
https://americaneye.al/basha-shqiperia-si-koreja-e-veriut-asnje-investim-i-huaj-ne-6-vite/20%Monthly2019-07-27 13:27
https://americaneye.al/emre-can-zbulon-juventusin-e-ri/20%Monthly2019-07-27 13:07
https://americaneye.al/milani-punon-edhe-ne-dalje-cutrone-transferohet-ne-angli/20%Monthly2019-07-27 13:07
https://americaneye.al/derbi-i-italise-ndizet-edhe-ne-merkato-juvja-ofron-dybalan-per-lukakun/20%Monthly2019-07-27 12:57
https://americaneye.al/agimi-i-kuq-ne-greqi-drejt-fundit/20%Monthly2019-07-27 12:13
https://americaneye.al/nuk-ka-miqesore-ne-shba-atletico-turperon-real-madridin/20%Monthly2019-07-27 11:04
https://americaneye.al/kur-funerali-shkon-keq-prifti-i-dehur-ofendohet-dhe-rreh-familjaret-video/20%Monthly2019-07-27 11:01
https://americaneye.al/haradinaj-ben-xhudo-me-kampionen-olimpike-majlinda-kelmendi/20%Monthly2019-07-27 10:56
https://americaneye.al/johnson-nuk-eshte-shqiptar-sqarimi-i-studiuesit-amerikan-me-keqkuptuan/20%Monthly2019-07-27 10:50
https://americaneye.al/presidenti-meta-dekreton-3-ligje-kthen-ne-kuvend-ligjin-per-planifikimin-dhe-zhvillimin-e-territorit/20%Monthly2019-07-27 10:47
https://americaneye.al/muri-amerikan-do-ndertohet-gjykata-i-jep-driten-jeshile-projektit-te-trump/20%Monthly2019-07-27 10:45
https://americaneye.al/ekstradohet-nga-holanda-behar-bajri/20%Monthly2019-07-27 14:55
https://americaneye.al/rama-pret-ministrin-e-brendshem-turk/20%Monthly2019-07-27 09:01
https://americaneye.al/ambasadorja-franceze-qytetaret-meritojne-nje-zgjidhje/20%Monthly2019-07-27 14:56
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-27-korrik-2019/20%Monthly2019-07-26 21:29
https://americaneye.al/parashikimi-i-motit-ne-fundjave-pritet-ulje-e-temperaturave/20%Monthly2019-07-26 20:34
https://americaneye.al/siguria-e-kartave-bankare-keshillat-si-te-mbrohemi-nga-mashtrimet/20%Monthly2019-07-26 20:33
https://americaneye.al/trump-i-shpall-lufte-macronit-do-te-vendosim-sanksione-ndaj-frances/20%Monthly2019-07-26 20:26
https://americaneye.al/sot-hyn-ne-fuqi-ligji-biznese-keni-90-dite-kohe-per-hapur-llogari-bankare-ose-do-keni-sanksione/20%Monthly2019-07-26 20:01
https://americaneye.al/ngrohja-globale-bota-po-pushtohet-nga-kerpudha-e-vdekjes-candida-auris/20%Monthly2019-07-26 20:20
https://americaneye.al/soros-ka-gisht-te-reforma-ne-drejtesi-xhafaj-zyra-e-fondacionit-nuk-ka-shkruar-asnje-rresht/20%Monthly2019-07-27 14:56
https://americaneye.al/arben-ristani-duhet-nje-opozite-me-strategji-per-ti-shpetuar-humneres/20%Monthly2019-07-27 10:55
https://americaneye.al/hillary-clinton-e-ngushellon-vogelushen-qe-nuk-ia-doli-per-presidente-teshkolles-video/20%Monthly2019-07-26 18:50
https://americaneye.al/durres-nis-thellimi-i-portit-hyrja-do-te-pershtatet-per-anijet-e-medha/20%Monthly2019-07-26 17:50
https://americaneye.al/rafael-nadal-porosit-jaht-te-personalizuar/20%Monthly2019-07-26 17:30
https://americaneye.al/rama-pret-ministrin-turk-mediat-takimi-per-gylenistet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-26 17:21
https://americaneye.al/haradinaj-kritikon-aleatet-shba-dhe-be-te-ndalojne-trysnine-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-07-26 17:15
https://americaneye.al/koke-gruaje-e-qepur-ne-trup-burri-fbi-zbulon-kliniken-e-tmerrit/20%Monthly2019-07-26 17:01
https://americaneye.al/osbe-harlem-desir-shqiperia-te-mbroje-lirine-e-shtypit/20%Monthly2019-07-26 16:34
https://americaneye.al/shperthehet-dera-e-bashkise-devoll-kryebashkiaku-i-ri-hyn-ne-zyre/20%Monthly2019-07-26 15:54
https://americaneye.al/dardha-ju-forcon-zemren/20%Monthly2019-07-26 15:48
https://americaneye.al/jennifer-lopez-50-vjec-provon-se-mosha-eshte-thjesht-nje-numer/20%Monthly2019-07-26 15:34
https://americaneye.al/nacionalistet-ne-rritje-po-financohen-nga-oligarke-pa-komb/20%Monthly2019-07-26 15:25
https://americaneye.al/teatri-rama-ja-sa-thjeshte-e-cmonton-tere-marrezine-shqiptari-erudit-jusuf-vrioni/20%Monthly2019-07-26 15:23
https://americaneye.al/eshte-100-vjece-por-zgjidhet-deputete-lokale-dhe-lufton-perkrah-te-rinjve-per-klimen/20%Monthly2019-07-26 14:36
https://americaneye.al/grabiten-750-kilograme-ar-ne-aeroportin-nderkombetar-te-san-paolos/20%Monthly2019-07-26 14:32
https://americaneye.al/stopp-soros-be-hap-proces-gjyqesor-kunder-hungarise/20%Monthly2019-07-26 14:31
https://americaneye.al/tragjedi-ne-mesdhe-rreth-115-refugjate-te-humbur/20%Monthly2019-07-26 14:29
https://americaneye.al/shtohet-konkurrenca-per-icardin-ne-garen-mes-juves-dhe-napolit-hyn-edhe-roma/20%Monthly2019-07-26 14:25
https://americaneye.al/presidenti-meta-vlereson-dy-vellezerit-ballgjini-u-jep-titullin-mjeshter-i-madh/20%Monthly2019-07-26 14:22
https://americaneye.al/skifteri-shqiptar-habit-italine-iken-nga-burgu-ne-menyre-spektakolare/20%Monthly2019-07-26 14:13
https://americaneye.al/nexhmija-feqeretja-vito-tre-zonja-shume-te-ndryshme-te-bllokut/20%Monthly2019-07-26 14:12
https://americaneye.al/meta-leter-osbe-se-per-krizen-dhe-tre-artistet-ps-tregoi-qe-seshte-me-president/20%Monthly2019-07-26 13:13
https://americaneye.al/de-ligt-zbulon-cfare-e-ka-befasuar-tek-juvja-dhe-pranon-sdo-ta-kem-te-lehte-te-jem-titullar/20%Monthly2019-07-26 13:09
https://americaneye.al/meta-te-zbatohet-dekreti-per-13-tetorin-mos-humbim-trenin-e-integrimit/20%Monthly2019-07-26 11:49
https://americaneye.al/takimi-ne-athine-kryepeshkopi-anastas-kerkon-ndihme-nga-mitsotakis/20%Monthly2019-07-26 11:09
https://americaneye.al/game-of-thrones-do-te-vazhdoje-me-the-longest-night/20%Monthly2019-07-26 11:04
https://americaneye.al/pas-largimit-nga-digitalb-ilda-bejleri-drejt-nenshkrimit-te-kontrates-se-re/20%Monthly2019-07-26 10:57
https://americaneye.al/robert-ndrenika-i-pergjigjet-me-ironi-guljelm-radojes-po-jam-shitur-kam-marre-nja-200-mije-euro/20%Monthly2019-07-26 10:53
https://americaneye.al/te-paret-ne-rajon-jetegjatesia-ja-deri-ne-sa-vjec-pritet-te-jetojne-shqiptaret/20%Monthly2019-07-26 09:43
https://americaneye.al/kpa-shkarkon-nga-detyra-kryetarin-e-gjykates-se-larte-xhezair-zaganjori/20%Monthly2019-07-26 13:12
https://americaneye.al/edi-rama-drejtoret-rajonal-pa-ritem-zhduken-ne-shtator/20%Monthly2019-07-26 11:48
https://americaneye.al/arrestohen-rumunet-ne-qafe-thane-operonin-me-karta-te-klonuara-kanadeze-dhe-te-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-07-26 11:09
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-26-korrik-2019/20%Monthly2019-07-25 21:23
https://americaneye.al/shfaqet-ne-publik-vajza-sekrete-e-vladimir-putin/20%Monthly2019-07-25 21:00
https://americaneye.al/boris-johnson-premton-epoke-te-re-te-arte-pas-brexitit/20%Monthly2019-07-25 20:39
https://americaneye.al/horoskopi-i-muajit-gusht-ja-shenjat-me-te-favorizuara/20%Monthly2019-07-25 20:31
https://americaneye.al/pervelohet-europa/20%Monthly2019-07-25 20:26
https://americaneye.al/tjeter-tragjedi-ne-boks-pas-rusit-nderron-jete-nje-boksier-argjentinas/20%Monthly2019-07-25 19:48
https://americaneye.al/kryebashkiaket-e-rinj-kqz-nuk-ka-vonesa-ne-marrjen-e-detyres/20%Monthly2019-07-25 19:23
https://americaneye.al/departamenti-amerikan-i-drejtesise-fut-ne-site-gjigantet-e-teknologjise/20%Monthly2019-07-25 19:02
https://americaneye.al/rregjistrimet-ne-universitete-24-mije-mije-maturante-nje-jave-kohe-per-te-dorezuar-pagesat/20%Monthly2019-07-25 18:28
https://americaneye.al/ushqimet-pikante-mund-te-rrisin-jetegjatesine/20%Monthly2019-07-25 17:46
https://americaneye.al/konfirmohet-viktima-e-gjetur-ne-kanal-ishte-e-festim-latos/20%Monthly2019-07-25 17:15
https://americaneye.al/21-emrat-per-gjykaten-e-larte-perzgjidhen-edhe-kater-per-ne-kushtetuese/20%Monthly2019-07-26 10:39
https://americaneye.al/prezantohet-zyrtarisht-trajneri-i-ri-shpetim-duro-te-kukesi/20%Monthly2019-07-25 16:04
https://americaneye.al/shqiperia-heq-vizat-me-shtetin-me-siperfaqe-sa-nje-lagje-e-tiranes/20%Monthly2019-07-25 15:31
https://americaneye.al/ne-site-edhe-qiradhenesit-aksioni-anti-informalitet/20%Monthly2019-07-25 15:16
https://americaneye.al/disa-gjera-qe-duhen-ditur-kur-blini-online/20%Monthly2019-07-25 15:10
https://americaneye.al/zhvleresimi-i-euros-ul-me-2-borxhin/20%Monthly2019-07-25 15:03
https://americaneye.al/mashtruesja-vijojne-denoncimet-per-64-vjecaren-petro/20%Monthly2019-07-25 14:55
https://americaneye.al/marketing-i-vrazhde-per-duhanxhinjte-ky-e-gjeti-gruan-e-ndjere-ne-pako-te-cigares/20%Monthly2019-07-25 14:50
https://americaneye.al/forbes-vendet-me-me-shume-miliardere-dhe-pasuria-e-tyre/20%Monthly2019-07-25 14:36
https://americaneye.al/emerimet-per-kushtetuese-dhe-ild-disa-kandidateve-u-hiqet-e-drejta/20%Monthly2019-07-25 14:12
https://americaneye.al/shpikesi-francez-po-e-ben-sefte-fluturimin-me-superpajisjen-video/20%Monthly2019-07-25 13:41
https://americaneye.al/meta-me-zyrtarin-e-larte-te-osbe-ndermjetesoni-per-zgjidhjen-e-krizes/20%Monthly2019-07-25 13:38
https://americaneye.al/bllokohen-bujtinat-informale-aksion-ne-gjirokaster-per-reklamimin-online-por-nuk-paguanin-taksa/20%Monthly2019-07-25 13:35
https://americaneye.al/nuk-i-pergjigjet-urdhrit-te-policise-dhe-arratiset-i-gjendet-nje-pistolete-ne-makine/20%Monthly2019-07-25 13:32
https://americaneye.al/te-rinjte-britanik-braktisin-televizorin-syte-nga-telefoni/20%Monthly2019-07-25 13:13
https://americaneye.al/nyt-uefa-u-dorezua-ndaj-psg-fair-play-financiar/20%Monthly2019-07-25 12:28
https://americaneye.al/zbardhet-kontrata-e-firmosur-nga-opozita-dhe-artistet-per-mbrojtjen-e-teatrit/20%Monthly2019-07-25 12:05
https://americaneye.al/shperthimi-i-transformatorit-ne-autostraden-tirane-durres-vdes-nje-nga-punonjesit/20%Monthly2019-07-25 11:28
https://americaneye.al/shqiperia-drejt-kryesimit-te-osbe-kreu-i-saj-viziton-tiranen/20%Monthly2019-07-25 11:22
https://americaneye.al/permbytjet-ne-indi-ngordhin-rinocerontet-e-rralle-dhe-kafshe-te-tjera-te-egra/20%Monthly2019-07-25 11:03
https://americaneye.al/tensione-tek-gjykata-e-tiranes-banoret-e-astirit-perplasen-me-policine/20%Monthly2019-07-25 10:27
https://americaneye.al/perfundon-marrja-ne-pyetje-per-toyota-yaris-basha-dhashe-informacione-te-plota/20%Monthly2019-07-25 10:06
https://americaneye.al/sekretari-i-pergjithshem-i-osbe-se-zgjidhja-e-krizes-te-vije-nga-dialogu/20%Monthly2019-07-25 09:57
https://americaneye.al/ky-fotograf-punesohet-qe-te-kape-momente-sikleti-te-dasmes/20%Monthly2019-07-25 09:50
https://americaneye.al/bioakumulimi-i-kimikateve-ne-trup-i-ben-njerezit-te-hane-me-shume/20%Monthly2019-07-25 09:21
https://americaneye.al/teatri-rama-zoti-iu-shtofte-inatin-ne-takatin/20%Monthly2019-07-25 08:34
https://americaneye.al/shkarkohet-kreu-i-prokurorise-permet-probleme-me-pasurine/20%Monthly2019-07-25 08:05
https://americaneye.al/regjistrohet-ngrohja-me-e-shpejte-globale-ne-2000-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-07-25 07:57
https://americaneye.al/fjalimi-i-fundit-i-theresa-may-johnson-te-permbushe-brexit/20%Monthly2019-07-25 07:51
https://americaneye.al/gjoba-deri-ne-5-mije-euro-maqedonia-e-veriut-projektligj-per-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-07-25 07:49
https://americaneye.al/bale-shenon-gol-por-real-madrid-nuk-ndryshon-qendrim-duhet-te-largohesh/20%Monthly2019-07-25 07:26
https://americaneye.al/ne-hage-jane-thirrur-mbi-40-vete-nga-kosova-ne-liste-edhe-thaci-e-veseli/20%Monthly2019-07-25 07:25
https://americaneye.al/toyota-yaris-basha-shkon-te-deshmoje-perpara-prokuroreve-belge/20%Monthly2019-07-25 07:17
https://americaneye.al/facebook-do-te-paguaje-5-miliarde-dollare/20%Monthly2019-07-24 21:14
https://americaneye.al/renia-e-euros-mund-te-arrije-nivele-rekord/20%Monthly2019-07-24 20:16
https://americaneye.al/630-mije-turiste-ne-qershor-vijne-me-pak-nga-polonia-kosova-rritje-55-perqind/20%Monthly2019-07-24 19:08
https://americaneye.al/australi-babai-shqiptar-vret-te-bijen-studente-pasi-doli-naten-me-shoqet/20%Monthly2019-07-24 19:00
https://americaneye.al/mos-e-qeroni-pjeshken/20%Monthly2019-07-24 18:49
https://americaneye.al/ne-zyre-deri-sa-te-flase-gjykata-kryebashkiaket-e-djathte-nuk-kishte-zgjedhje-me-30-qershor/20%Monthly2019-07-24 18:18
https://americaneye.al/kush-e-permendi-ndarjen-erik-fullani-dhe-kejda-ajazi-e-pranojne-publikisht-lidhjen/20%Monthly2019-07-24 17:48
https://americaneye.al/boris-johnson-nis-zyrtarisht-detyren-si-kryeminister-i-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-07-24 17:17
https://americaneye.al/njeriu-qe-futi-ne-burg-el-chapo-n-tani-ka-nje-objektiv-te-ri/20%Monthly2019-07-24 16:29
https://americaneye.al/vendi-me-i-mire-per-te-jetuar-dhe-punuar/20%Monthly2019-07-24 15:57
https://americaneye.al/nje-dite-pas-asamblese-rama-mbledh-ne-takim-ministrat/20%Monthly2019-07-24 15:43
https://americaneye.al/elbasan-policia-sekuestron-700-000-euro-te-perfituara-nga-aktiviteti-kriminal/20%Monthly2019-07-24 15:37
https://americaneye.al/vetting-per-aeroportin-ndryshon-ligji-per-sigurine-dhe-kontrollin/20%Monthly2019-07-24 15:35
https://americaneye.al/babalja-merret-ne-pyetje-alibeaj-shpjegon-arsyet-e-publikimit-te-audio-pergjimit/20%Monthly2019-07-24 14:59
https://americaneye.al/dita-dhe-ora-kur-do-te-merret-ne-pyetje-basha-nga-prokuroret-belge/20%Monthly2019-07-24 14:24
https://americaneye.al/muzike-koreane-ne-shkoder-shfaqja-e-grupit-folklorik-nga-koreja-e-jugut/20%Monthly2019-07-24 14:09
https://americaneye.al/kryebashkiaket-e-pd-takojne-bashen-nuk-ikim-nga-zyrat/20%Monthly2019-07-24 14:04
https://americaneye.al/gjykata-e-tiranes-konfirmon-mandatin-e-dyte-te-erion-veliajt/20%Monthly2019-07-24 13:24
https://americaneye.al/meta-paralajmeron-pas-daljes-nga-kushtetuesja-dua-tju-siguroj/20%Monthly2019-07-24 12:00
https://americaneye.al/vazhdon-tensioni-mes-policise-dhe-protestuesve-hidhen-kapsolla/20%Monthly2019-07-24 11:29
https://americaneye.al/veliaj-ironizon-me-bashen-sbesoj-tallashi-i-ngjan-ndonje-teatri-ne-holande/20%Monthly2019-07-24 11:17
https://americaneye.al/perfundon-marrja-ne-pyetje-ne-hage-haradinaj-nuk-pres-te-ngrihet-akuze/20%Monthly2019-07-24 10:54
https://americaneye.al/debat-me-shakohoxhen-ilda-bejleri-largohet-pas-11-vitesh-nga-digitalb/20%Monthly2019-07-24 10:53
https://americaneye.al/te-rinjte-qe-rinojne-kaninen/20%Monthly2019-07-24 10:49
https://americaneye.al/kur-kryeministri-grek-akuzonte-enver-hoxhen-ne-okb-si-kolaboracionist/20%Monthly2019-07-24 10:45
https://americaneye.al/teatri-kombetar-rama-asnje-minorance-nuk-mund-te-marre-peng-asgje-e-askend/20%Monthly2019-07-24 10:38
https://americaneye.al/meta-ne-kushtetuese-kerkon-te-shpallet-antikushtetues-ligji-per-shembjen-e-teatrit/20%Monthly2019-07-24 10:21
https://americaneye.al/hetim-ne-shba-mbi-koloset-e-silicon-valley/20%Monthly2019-07-24 09:32
https://americaneye.al/thirrja-e-edmond-budines-nga-brenda-teatrit-na-ndihmoni-te-mbrojme-kulturen-shqiptare/20%Monthly2019-07-24 09:28
https://americaneye.al/reperi-amerikan-denohet-me-55-vite-burg/20%Monthly2019-07-24 09:24
https://americaneye.al/kamera-ne-autobus-regjistron-nje-vdekje-te-cuditshme/20%Monthly2019-07-24 09:23
https://americaneye.al/meta-reagon-per-perplasjen-te-teatri-artistet-po-protestojne-kunder-vendimit-korruptiv/20%Monthly2019-07-24 09:11
https://americaneye.al/protestuesit-te-mbeshtetur-nga-basha-hyjne-brenda-ne-teater/20%Monthly2019-07-24 09:03
https://americaneye.al/pas-shkarkimit-gjylameti-premton-se-do-te-transformoje-familjen-socialiste-me-detyren-e-re/20%Monthly2019-07-24 08:41
https://americaneye.al/po-ndodh-tani-prane-godines-se-teatrit-basha-jemi-me-aktoret/20%Monthly2019-07-24 08:36
https://americaneye.al/teatri-arben-malaj-del-ne-proteste-ka-dy-fjale-per-majkon-dhe-bracen/20%Monthly2019-07-24 08:31
https://americaneye.al/basha-mesazh-shqiptareve-nga-dibra-eshte-koha-per-ndryshim/20%Monthly2019-07-24 08:13
https://americaneye.al/inspektimet-e-veres-plani-i-masave-per-sezonin-turistik-veliu-kontroll-ne-morine/20%Monthly2019-07-24 08:00
https://americaneye.al/tension-te-teatri-regjisori-as-policia-e-ramiz-alise-sme-ka-terhequr-zvarre-si-sot/20%Monthly2019-07-24 07:55
https://americaneye.al/dikur-emigrante-sot-shifrat-rekord-te-shqiptareve-qe-jane-bere-shtetas-te-be/20%Monthly2019-07-24 07:47
https://americaneye.al/pasurite-e-paluajtshme-tatimet-ju-tregojme-kohen-se-kur-duhet-te-paguani-taksat/20%Monthly2019-07-24 07:40
https://americaneye.al/vdekshmeria-foshnjore-vendi-yne-i-treti-me-normen-me-te-larte-ne-europe/20%Monthly2019-07-24 07:35
https://americaneye.al/video-tension-te-teatri-kombetar-policia-rrethon-godinen-por-kundershtohet-nga-protestuesit/20%Monthly2019-07-24 07:11
https://americaneye.al/specialja-ramush-haradinaj-dhe-jakup-krasniqi-intervistohen-sot-ne-hage/20%Monthly2019-07-24 07:09
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-24-korrik-2019/20%Monthly2019-07-23 21:05
https://americaneye.al/meta-tregon-telefonaten-me-berishen-pas-21-janarit/20%Monthly2019-07-23 20:37
https://americaneye.al/pse-grate-jane-me-te-rrezikuara-nga-alzheimeri/20%Monthly2019-07-23 20:16
https://americaneye.al/shefi-i-misionit-te-fmn-se-paqendrueshmeria-politike-ne-shqiperi-ngadaleson-rritjen/20%Monthly2019-07-23 20:12
https://americaneye.al/meta-sulmon-ramen-une-jam-politikan-qe-nuk-perdor-doping-nuk-kam-frike-nga-drejtesia-e-re/20%Monthly2019-07-23 19:55
https://americaneye.al/byroja-kombetare-e-hetimit-nis-pune-pas-trajnimit-ne-bazen-e-fbi-se-sdo-kemi-me-pune-me-policine-e-shtetit/20%Monthly2019-07-23 19:49
https://americaneye.al/si-enver-hoxha-nga-frika-se-mos-vonohej-e-uroi-para-kohe-stalinin-per-71-vjetorin/20%Monthly2019-07-23 19:23
https://americaneye.al/gjobe-kompanise-se-sergio-ramos-preu-pyje-paligjshmerisht/20%Monthly2019-07-23 19:04
https://americaneye.al/ish-deputeti-i-pd-komenton-asamblene-socialiste-rama-po-spastron-ps-ne/20%Monthly2019-07-23 19:01
https://americaneye.al/ava-max-per-here-te-pare-ne-vma-ne-liste-edhe-bebe-rexha-me-dua-lipen/20%Monthly2019-07-23 19:19
https://americaneye.al/elbasan-sekuestrohen-prona-dhe-aksione-me-vlere-500-000-euro/20%Monthly2019-07-23 18:10
https://americaneye.al/rama-e-la-pa-post-flet-bushati-sluftoj-per-ofiqe-ja-emrat-e-tjere-qe-ndryshojne/20%Monthly2019-07-23 17:48
https://americaneye.al/trump-johnson-eshte-si-une/20%Monthly2019-07-23 17:37
https://americaneye.al/keqtrajtohej-nga-pronari-nje-qen-para-gjykates-ne-kosta-rika/20%Monthly2019-07-23 16:51
https://americaneye.al/rama-kush-nuk-ndjek-ritmin-del-jashte-familjes-socialiste/20%Monthly2019-07-23 16:26
https://americaneye.al/lendohen-2-persona-gjate-punimeve-ne-minieren-e-bulqizes/20%Monthly2019-07-23 16:09
https://americaneye.al/rama-shkarkon-live-blerina-gjylametin-ditmir-bushatin-dhe-lindita-nikollen-ja-kush-i-zevendeson/20%Monthly2019-07-23 15:58
https://americaneye.al/rama-nuk-ka-marreveshje-qe-pengon-drejtesine-te-merret-me-politikanet/20%Monthly2019-07-23 15:50
https://americaneye.al/40-minuta-me-vonese-rama-ndjese-kisha-nje-bisede-te-gjate-me-presidentin-francez/20%Monthly2019-07-23 15:42
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-ps-do-fillojne-ne-shtator-dhe-do-mbyllen-ne-janar-te-2020-es/20%Monthly2019-07-23 15:40
https://americaneye.al/disa-menyra-per-te-fituar-para-nga-celulari-juaj/20%Monthly2019-07-23 15:23
https://americaneye.al/malta-destinacioni-ku-mund-te-behen-pushime-gjithe-vitit/20%Monthly2019-07-23 15:11
https://americaneye.al/sozite-e-shkrimtarit-heminguej-konkurs-ne-120-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2019-07-23 15:05
https://americaneye.al/lufta-kunder-emigracionit-trump-prezanton-rregullat-per-deportim-te-shpejte/20%Monthly2019-07-23 14:32
https://americaneye.al/dushi-nje-ore-e-gjysme-perpara-se-te-shkoni-ne-shtrat-lufton-pagjumesine/20%Monthly2019-07-23 14:18
https://americaneye.al/klgj-jep-zgjidhjen-per-gjykaten-e-larte-caktim-i-perkohshem-per-ceshtje-te-caktuara/20%Monthly2019-07-23 13:48
https://americaneye.al/zguri-i-rrezoi-kolegji-zgjedhor-certifikon-keshillat-ne-13-bashki/20%Monthly2019-07-23 13:01
https://americaneye.al/me-interin-nuk-ka-miqesore-sarri-prezanton-duelin-dhe-flet-per-ronaldo-e-dybala/20%Monthly2019-07-23 12:22
https://americaneye.al/kush-eshte-gruaja-qe-dyshohet-se-mashtronte-biznesmenet-ne-gracke-edhe-vellai-i-drejtorit-te-policise-se-tiranes/20%Monthly2019-07-23 12:00
https://americaneye.al/konfirmohet-ne-detyre-kandidati-per-kryeprokuror-olsian-cela/20%Monthly2019-07-23 11:53
https://americaneye.al/boris-johnson-kryeministri-i-ri-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-07-23 11:28
https://americaneye.al/perpara-nisjes-drejt-hages-haradinaj-jep-nje-mesazh-te-forte/20%Monthly2019-07-23 10:56
https://americaneye.al/milionat-me-toyota-yaris-sjellin-ne-shqiperi-prokuroret-belge/20%Monthly2019-07-23 10:49
https://americaneye.al/meta-me-zyrtarin-e-nato-s-une-do-punoj-pa-u-lodhur-per-shqiperine/20%Monthly2019-07-23 10:47
https://americaneye.al/ja-si-mbrojtesit-e-teatrit-kombetar-perzene-kujtim-gjuzin/20%Monthly2019-07-23 10:44
https://americaneye.al/temperaturat-pritet-te-shkojne-ne-45-grade/20%Monthly2019-07-23 10:30
https://americaneye.al/shkendija-pret-ekipin-e-dudelange-ne-europa-league/20%Monthly2019-07-23 09:49
https://americaneye.al/osbe-kritika-per-ligjin-e-medies-i-jep-ama-s-fuqi-per-te-ndikuar-ne-lirine-e-shprehjes/20%Monthly2019-07-23 09:24
https://americaneye.al/arrestime-e-pezullime-te-policeve-per-korrupsion/20%Monthly2019-07-23 08:57
https://americaneye.al/johnson-apo-hunt-ja-cpritet-prej-secilit-kandidat-ne-periudhen-post-may/20%Monthly2019-07-23 08:49
https://americaneye.al/mashtronte-biznesmene-dhe-u-premtonte-projekte-perfundon-aventura-e-64-vjecares/20%Monthly2019-07-23 08:27
https://americaneye.al/zbulohet-anija-e-mbytur-e-periudhes-se-kolombit-mahniten-arkeologet/20%Monthly2019-07-23 08:08
https://americaneye.al/vajza-poston-unazen-e-fejeses-me-diamant-zhgenjehet-nga-komentuesit/20%Monthly2019-07-23 07:57
https://americaneye.al/pas-asaj-qe-beri-ky-trafikant-konsiderohet-si-me-budallai/20%Monthly2019-07-23 07:52
https://americaneye.al/cfare-po-ndodh-rusia-dhe-kina-incident-ajror-me-korene-e-jugut/20%Monthly2019-07-23 07:49
https://americaneye.al/drejtesia-e-re-keta-jane-shtate-prokuroret-e-pare-te-spak/20%Monthly2019-07-23 11:52
https://americaneye.al/ps-mbledh-sot-asamblene-ku-do-te-ndalen-socialistet/20%Monthly2019-07-23 07:40
https://americaneye.al/kerkuan-ndihme-ne-mes-te-detit-policia-po-i-heton-per-trafik-droge/20%Monthly2019-07-23 07:34
https://americaneye.al/parlamenti-i-ri-grek-i-jep-besimin-qeverise-mitsotakis/20%Monthly2019-07-23 07:31
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-23-korrik-2019/20%Monthly2019-07-22 21:23
https://americaneye.al/shtepi-kukulle-me-protagoniste-klodi-kadillarin-edhe-ne-itali/20%Monthly2019-07-22 20:37
https://americaneye.al/qendrimi-i-ri-i-athines-te-zbatohen-te-drejtat-edhe-per-shqiptaret/20%Monthly2019-07-22 20:14
https://americaneye.al/cristiano-ronaldo-shpallet-i-pafajshem-nga-akuzat-per-perdhunim-ne-shba/20%Monthly2019-07-22 20:07
https://americaneye.al/irani-arreston-17-spiune-te-cia-s-teherani-thote-se-ka-denuar-me-vdekje-disa-prej-tyre/20%Monthly2019-07-22 19:28
https://americaneye.al/efektet-e-reformes-shefja-e-onm-roma-nuk-u-ndertua-ne-nje-dite/20%Monthly2019-07-23 11:55
https://americaneye.al/brace-situata-politike-nuk-eshte-komode-per-ne-por-zgjedhje-te-parakohshme-nuk-ka/20%Monthly2019-07-22 19:02
https://americaneye.al/arrat-dhe-farerat-nuk-ju-ndihmojne-te-bini-ne-peshe/20%Monthly2019-07-22 18:59
https://americaneye.al/leyla-moses-ones-vetting-u-po-funksionon-shba-do-i-qendroje-ne-krah-shqiperise/20%Monthly2019-07-22 20:09
https://americaneye.al/zbulohet-nendetesja-50-vite-pasi-u-zhduk-me-52-marinare/20%Monthly2019-07-22 17:48
https://americaneye.al/arrestohet-24-vjecari-po-i-fshihej-te-dashures-qe-donte-seks/20%Monthly2019-07-22 17:24
https://americaneye.al/athina-tirana-te-plotesoje-kushtet-do-te-monitorojme-plotesimin-e-5-prioriteteve-qe-ka-vendosur-be/20%Monthly2019-07-22 16:47
https://americaneye.al/qendrat-e-internetit-ndalohet-hyrja-e-femijeve-te-pashoqeruar/20%Monthly2019-07-22 16:29
https://americaneye.al/meta-nostalgjik-per-bashkeqeverisjen-me-berishen-beme-me-te-miren-per-kosoven/20%Monthly2019-07-22 16:26
https://americaneye.al/kanceri-i-lekures-mund-te-jete-i-trashegueshem/20%Monthly2019-07-22 16:22
https://americaneye.al/sdo-quhet-arena-kombetare-fshf-nxjerr-ne-shitje-emrin-e-stadiumit/20%Monthly2019-07-22 16:12
https://americaneye.al/foto-do-kalonin-per-ne-angli-zbulohen-shqiptaret-e-paketuar/20%Monthly2019-07-22 15:40
https://americaneye.al/teatri-kombetar-basha-kercenon-kush-merr-persiper-ndertimin-do-futet-ne-burg/20%Monthly2019-07-22 15:26
https://americaneye.al/shorti-i-europa-league-rivalet-e-radhes-per-ekipet-shqiptare/20%Monthly2019-07-22 15:24
https://americaneye.al/tatimet-aksioni-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2019-07-22 14:19
https://americaneye.al/asambleja-socialiste-zgjedhje-ne-ps-edi-rama-kerkon-nje-mandat-tjeter/20%Monthly2019-07-22 13:31
https://americaneye.al/gjykata-kushtetuese-dvorani-ne-shtator-priten-emerimet-e-reja/20%Monthly2019-07-22 13:13
https://americaneye.al/meta-kujton-3-vjetorin-e-ndryshimeve-kushtetuese-pa-zgjedhje-te-lira-e-te-ndershme-nuk-celen-negociatat/20%Monthly2019-07-22 20:13
https://americaneye.al/kosova-shkon-ne-zgjedhje-ne-8-shtator/20%Monthly2019-07-22 12:53
https://americaneye.al/i-nxehti-ne-shba-piqen-biskota-ne-korskotin-e-makines/20%Monthly2019-07-22 12:23
https://americaneye.al/plazhet-e-kubes-jo-per-vendas-te-paarritshme-per-vendasitshkak-transporti/20%Monthly2019-07-22 11:47
https://americaneye.al/nga-bodrumi-i-bethlehemit-distiluesi-palestinez-gezon-fame-boterore-prej-likerit-arak/20%Monthly2019-07-22 11:33
https://americaneye.al/kush-tradhton-me-shume-italianet-kampion-norvegjezet-me-besnike/20%Monthly2019-07-22 10:59
https://americaneye.al/3-vitet-e-reformes-ne-drejtesi-xhafaj-fjalet-do-i-marre-era-kjo-veper-e-mire-mbetet/20%Monthly2019-07-22 10:52
https://americaneye.al/tre-kerkesat-e-ismail-qemalit-per-turqine/20%Monthly2019-07-22 10:37
https://americaneye.al/reforma-ne-drejtesi-rama-shihni-armiqte-e-saj-dhe-kuptoni-sa-jetike-eshte/20%Monthly2019-07-22 10:13
https://americaneye.al/ndeshkimi-fizik-tek-femijet-ka-pasoja-te-tmerrshme/20%Monthly2019-07-22 10:07
https://americaneye.al/te-henen-prane-detit-temperaturat-do-tju-pervelojne-ne-veri-do-bjere-shi/20%Monthly2019-07-22 10:05
https://americaneye.al/niset-sot-misioni-indian-per-ne-polin-jugor-te-henes/20%Monthly2019-07-22 10:03
https://americaneye.al/tahiri-me-avokatin-tek-krimet-e-renda-per-seancen-e-radhes/20%Monthly2019-07-22 10:01
https://americaneye.al/zidan-flet-hapur-per-bale-neser-po-te-ikte-do-ishte-mire-per-te-gjithe/20%Monthly2019-07-22 09:59
https://americaneye.al/komisioni-hetimor-i-nis-letren-komisionit-te-venecias-per-shkarkimin-e-metes/20%Monthly2019-07-22 09:50
https://americaneye.al/rama-akoma-se-kane-marre-vesh-bizneset-qe-koha-e-informalitetit-mbaroi/20%Monthly2019-07-22 09:38
https://americaneye.al/klp-ploteson-boshlleqet-ne-prokurori/20%Monthly2019-07-22 09:32
https://americaneye.al/caktohet-gjyqtarja-e-administratives-qe-do-shqyrtoje-miratimin-e-kryebashkiakut-te-vores/20%Monthly2019-07-22 08:54
https://americaneye.al/doreheqja-e-haradinajt-ndikon-mbi-taksen-ndaj-serbise-dhe-dialogun-mes-dy-vendeve/20%Monthly2019-07-22 08:44
https://americaneye.al/3-vite-nga-reforma-ne-drejtesi-ruci-e-panegociueshme/20%Monthly2019-07-22 08:38
https://americaneye.al/gjykata-vendosi-ervin-demo-eshte-kryebashkiaku-i-ri-i-beratit/20%Monthly2019-07-22 08:35
https://americaneye.al/policia-shkon-te-shoqeroje-vlonjatin-shoket-e-tij-nderhyjne-dhe-dhunojne-efektivet/20%Monthly2019-07-22 08:28
https://americaneye.al/shba-nxjerr-videon-si-do-te-ndikoje-reforma-ne-drejtesi-tek-shqiptaret/20%Monthly2019-07-22 08:19
https://americaneye.al/diplomati-amerikan-viziton-shkupin-dhe-athinen/20%Monthly2019-07-22 08:08
https://americaneye.al/pd-leter-kolegjit-zgjedhor-pezulloni-dhenien-e-mandateve/20%Monthly2019-07-22 08:05
https://americaneye.al/zgjedhjet-parlamentare-ne-ukraine-kryeson-partia-e-presidentit-zelensky/20%Monthly2019-07-22 08:03
https://americaneye.al/kp-terhiqet-nga-ankimimi-rihetohet-pasuria-e-gjyqtares-nertina-kosova/20%Monthly2019-07-22 08:00
https://americaneye.al/te-dhenat-e-eurostat-islanda-vendi-me-i-shtrenjte/20%Monthly2019-07-22 07:52
https://americaneye.al/frike-dhe-mister-nga-ajo-qe-zbulohet-ne-varrezat-e-vatikanit/20%Monthly2019-07-22 07:40
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-22-korrik-2019/20%Monthly2019-07-21 20:40
https://americaneye.al/njihuni-me-10-monarket-me-te-pasur-ne-bote-elisabeta-e-britanise-jashte-10-shes/20%Monthly2019-07-21 20:23
https://americaneye.al/10-gjerat-qe-i-dinit-gabim-per-luanin-cfare-e-vecon-ate-nga-shenjat-e-tjera/20%Monthly2019-07-21 20:05
https://americaneye.al/nje-studim-i-ri-mbi-raportet-mes-inteligjences-dhe-gjinise/20%Monthly2019-07-21 19:53
https://americaneye.al/shba-ashpersohet-me-tej-polemika-mes-trump-dhe-skuadres-demokrate/20%Monthly2019-07-21 19:50
https://americaneye.al/presidenti-ilir-meta-ne-prishtine-takim-me-haradinaj/20%Monthly2019-07-21 19:45
https://americaneye.al/sarri-tregon-problemet-e-juventusit-ne-humbjen-me-tottenhamin/20%Monthly2019-07-21 19:16
https://americaneye.al/vritet-ne-holande-presidenti-i-veteshpallur-i-camerise/20%Monthly2019-07-21 18:33
https://americaneye.al/era-rusi-si-e-kapa-mat-te-dashurin-duke-ma-dredhur/20%Monthly2019-07-21 17:13
https://americaneye.al/bllokohen-disa-biznese-rama-leshoni-kuponin-tatimor-zero-tolerance/20%Monthly2019-07-21 17:10
https://americaneye.al/ilda-bejleri-babi-sme-foli-tre-dite-per-spotin-e-nxehte-me-futbollistet-me-rrofte-nami/20%Monthly2019-07-21 14:45
https://americaneye.al/zyrtaret-e-pd-ne-siten-e-vettingut/20%Monthly2019-07-21 14:10
https://americaneye.al/pervelohet-shba-vazhdojne-temperaturat-e-larta/20%Monthly2019-07-21 13:11
https://americaneye.al/spak-nis-punen-ne-shtator-me-%d2%abeshtje-te-nxehta/20%Monthly2019-07-21 11:31
https://americaneye.al/arrestohet-nje-serb-per-krime-lufte-ne-kosove-reagon-beogradi/20%Monthly2019-07-21 19:46
https://americaneye.al/kapet-tregtari-i-kokaines-ne-elbasan/20%Monthly2019-07-21 17:08
https://americaneye.al/basha-rama-kryeministri-me-hajdut-ne-historine-e-shqiperise/20%Monthly2019-07-21 08:52
https://americaneye.al/historia-e-vertete-e-misionit-te-fundit-apollo-dhe-pse-njerezimi-nuk-u-kthye-me-kurre-ne-hene/20%Monthly2019-07-21 07:20
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-21-korrik-2019/20%Monthly2019-07-20 21:04
https://americaneye.al/miliona-njerez-ende-nuk-besojne-tek-zbritja-ne-hene/20%Monthly2019-07-20 20:43
https://americaneye.al/26-vjecarja-qe-fiton-shuma-marramendese-me-te-pasmet-foto/20%Monthly2019-07-20 20:18
https://americaneye.al/gjendet-pas-18-vjetesh-qe-ishte-rrembyer-gjithcka-fale-teknologjise-se-plakjes-se-fytyres/20%Monthly2019-07-20 20:11
https://americaneye.al/rrefehet-sharon-stone-mu-deshen-7-vite-qe-te-merrja-veten-pas-hemoragjise-cerebrale/20%Monthly2019-07-20 19:48
https://americaneye.al/mesazhi-i-tmerrshem-i-maxi-lopez-per-wandan-ti-smund-te-quhesh-nene/20%Monthly2019-07-20 19:39
https://americaneye.al/veseli-zgjedhjet-e-parakohshme-jane-te-pashmangshme/20%Monthly2019-07-20 19:19
https://americaneye.al/misionet-e-henes-te-gjitha-sekretet-e-7-misioneve-apollo/20%Monthly2019-07-20 18:55
https://americaneye.al/cperfiton-rusia-duke-shitur-sistemin-s-400-ne-turqi/20%Monthly2019-07-20 18:40
https://americaneye.al/me-e-re-moshatare-apo-me-e-vjeter-keto-jane-statistikat-e-martesave-te-suksesshme-bazuar-ne-moshe/20%Monthly2019-07-20 18:10
https://americaneye.al/si-po-mbytet-gjermania-nga-vetmia-17-3-milione-njerez-jetojne-fillikat/20%Monthly2019-07-20 17:38
https://americaneye.al/topi-flet-per-sekretet-e-pathena-dhe-marredhenien-me-sali-berishen/20%Monthly2019-07-21 19:46
https://americaneye.al/hajdari-ne-voa-meta-ka-shkelur-kushtetuten-data-e-re-nuk-solli-zgjidhje-konkrete/20%Monthly2019-07-20 17:06
https://americaneye.al/u-arratisen-nga-burgu-grek-dy-shqiptaret-arrestohen-ne-plantacionin-me-kanabis/20%Monthly2019-07-20 16:28
https://americaneye.al/shqyrton-bindjen-dhe-certefikon-keshillat-bashkiake-kolegji-zgjedhor-nis-punen-te-henen/20%Monthly2019-07-20 15:52
https://americaneye.al/apple-sjell-emoji-te-improvizuar-per-persona-me-aftesi-te-kufizuar/20%Monthly2019-07-20 15:41
https://americaneye.al/si-llojet-e-vajrave-dhe-gjalpit-ndikojne-ne-shendetin-tuaj-mendor/20%Monthly2019-07-20 15:18
https://americaneye.al/ke-te-fala-nga-dervishi-takaj-zbardh-biseden-me-shefin-e-uefa-s-dhe-akuzon-ish-sekretarin-e-fshf-per-denimin/20%Monthly2019-07-20 14:52
https://americaneye.al/parashikimi-i-motit-vala-e-te-nxehtit-pershin-edhe-shqiperine-qe-nga-e-diela/20%Monthly2019-07-20 14:08
https://americaneye.al/zbardhet-kallezimi-i-pd-per-zgjedhjet-7-pika-qe-rrezojne-30-qershorin-dhe-8-vepra-penale/20%Monthly2019-07-20 14:04
https://americaneye.al/nje-kapitene-si-eva-murati-ngrihen-temperaturat-ne-vlore-foto/20%Monthly2019-07-20 13:21
https://americaneye.al/njihuni-me-fshatin-shqiptar-ne-bullgari-i-themeluar-ne-vitin-1636/20%Monthly2019-07-20 13:17
https://americaneye.al/analiza-ne-vorbullen-e-krizave-boterore/20%Monthly2019-07-20 13:12
https://americaneye.al/hysaj-prane-romes-de-laurentis-gati-te-beje-ulje/20%Monthly2019-07-20 13:11
https://americaneye.al/modric-pyesni-maldinin-flet-xhampaolo-nga-mengjesi-deri-ne-darke-mendoj-vetem-per-milanin/20%Monthly2019-07-20 13:08
https://americaneye.al/dortmund-shfrenon-fantazine-kerkon-edhe-iscon/20%Monthly2019-07-20 13:05
https://americaneye.al/fat-apo-fatalitet-pas-tre-vitesh-kimio-e-operacione-diagnoza-del-gabim-nuk-ke-kancer/20%Monthly2019-07-20 12:54
https://americaneye.al/brigitte-macron-puneson-7-persona-per-te-lexuar-letrat-qe-i-dergojne/20%Monthly2019-07-20 12:46
https://americaneye.al/autostrada-blu-u-financua-ne-poznan-duma-shqiperia-nuk-dergoi-projektin-per-shkak-te-kontrates-korruptive/20%Monthly2019-07-20 12:40
https://americaneye.al/tjeter-aksident-me-vdekje-ne-rrethrrotullimin-e-teg/20%Monthly2019-07-20 12:37
https://americaneye.al/thirrja-e-haradinajt-ne-hage-reagon-rama/20%Monthly2019-07-20 12:03
https://americaneye.al/173-milione-gjermane-jetojne-te-vetmuar/20%Monthly2019-07-20 11:48
https://americaneye.al/netanyahu-thyen-rekordin-ne-qeverisje/20%Monthly2019-07-20 11:47
https://americaneye.al/sarri-ronaldo-do-te-luaje-majtas-pogba-me-pelqen-per-higuain-vendos-klubi/20%Monthly2019-07-20 11:38
https://americaneye.al/shqiponja-eshte-ulur-50-vite-me-pare-kur-njeriu-shkeli-ne-hene-foto/20%Monthly2019-07-20 11:13
https://americaneye.al/vetem-21-vjec-dhe-ne-lidhje-serioze-olsi-bylyku-zbulon-detaje-per-te-dashuren-qe-nuk-i-ndahet/20%Monthly2019-07-20 10:38
https://americaneye.al/riaktivizohet-etna-mbyllen-perkohesisht-dy-aeroporte-foto/20%Monthly2019-07-20 10:31
https://americaneye.al/ibra-i-magjishem-shenon-3-gola-spektakolar-video/20%Monthly2019-07-20 10:28
https://americaneye.al/lady-gaga-po-jeton-ne-shtepine-e-bradley-cooper/20%Monthly2019-07-20 10:21
https://americaneye.al/pas-haradinajt-gjykata-speciale-therret-ne-hage-edhe-jakup-krasniqin/20%Monthly2019-07-20 10:16
https://americaneye.al/basha-rama-kontrollon-drejtesine-e-durresit-permes-dakos/20%Monthly2019-07-20 10:14
https://americaneye.al/supermodelet-hadid-dua-lipes-qendro-larg-vellait-tone/20%Monthly2019-07-20 09:33
https://americaneye.al/gjendet-i-mbytur-37-vjecari-qe-vrau-bashkeshorten/20%Monthly2019-07-20 09:25
https://americaneye.al/doreheqja-e-haradinajt-reagon-vucic-mashtrim-politik/20%Monthly2019-07-20 08:58
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-20-korrik-2019/20%Monthly2019-07-19 21:01
https://americaneye.al/fyeu-erdgoanin-aktorja-perballet-me-pasojat-e-renda/20%Monthly2019-07-19 20:58
https://americaneye.al/negociatat-presidentja-e-ke-nese-i-mbyllim-deren-shqiperise-demtojme-veten-tone/20%Monthly2019-07-20 14:07
https://americaneye.al/kengetarja-shqiptare-behet-nene-per-here-te-pare/20%Monthly2019-07-19 20:47
https://americaneye.al/detaje-te-reja-burri-vrau-gruan-me-thike-ne-zemer-ne-sy-te-djalit-8-vjecar/20%Monthly2019-07-19 20:36
https://americaneye.al/meta-per-haradinaj-nuk-ka-presion-qe-e-thyen-burrin-e-shtetit-dhe-heroin-e-kombit/20%Monthly2019-07-19 19:40
https://americaneye.al/i-hengri-ujku-6-ne-pranga-per-kultivim-kanabisi/20%Monthly2019-07-19 18:49
https://americaneye.al/specialja-e-nis-me-haradinajn-gjykata-me-seli-ne-hage-sipas-ligjeve-te-kosoves-me-gjyqtare-e-prokurore-te-huaj/20%Monthly2019-07-19 20:42
https://americaneye.al/xhafaj-per-zerin-e-amerikes-kete-drejtesi-nuk-e-kap-dot-as-rama-dhe-as-meta/20%Monthly2019-07-20 13:12
https://americaneye.al/si-te-menaxhoni-5-situata-qe-ju-krijojne-stres-ne-ambientin-e-punes/20%Monthly2019-07-19 17:39
https://americaneye.al/vulin-krahason-kosoven-me-militant-te-shtetit-islamik/20%Monthly2019-07-19 17:16
https://americaneye.al/ngrihet-fondi-i-solidaritetit-per-rikonstruksionin-e-fakultetit-te-gjeologjise/20%Monthly2019-07-19 16:57
https://americaneye.al/raiola-me-shoke-zoterinjte-e-komisioneve-dhe-xhungla-e-merkatos/20%Monthly2019-07-19 16:33
https://americaneye.al/ekspozuan-arsenalin-e-armeve-ne-elbasan-shcba-pezullon-4-drejtues-te-policise/20%Monthly2019-07-19 16:29
https://americaneye.al/presidentja-e-zgjedhur-e-ke-leyen-mbeshtes-celjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2019-07-19 16:09
https://americaneye.al/futbolli-shqiptar-ne-zi-nderron-jete-legjenda-e-tiranes/20%Monthly2019-07-19 15:29
https://americaneye.al/studimi-10-minuta-me-macen-ose-qenin-ul-ndjeshem-stresin/20%Monthly2019-07-19 15:26
https://americaneye.al/ramush-haradinaj-pse-dhashe-doreheqjen-si-kryeminister/20%Monthly2019-07-19 14:46
https://americaneye.al/largohet-nga-vizion-plus-zbulohet-televizioni-ku-do-ta-shihni-tani-sokol-ballen/20%Monthly2019-07-19 13:24
https://americaneye.al/ylli-i-vogel-shqiptar-qe-po-shkelqen-ne-france-video/20%Monthly2019-07-19 13:21
https://americaneye.al/studimi-shtohen-sulmet-me-motive-fetare/20%Monthly2019-07-19 13:19
https://americaneye.al/oferta-e-radhes-e-barces-100-milione-euro-plus-dy-lojtare-per-neymarin/20%Monthly2019-07-19 13:17
https://americaneye.al/merkel-kritikon-qendrimet-raciste-te-trump-flet-edhe-per-shendetin-e-saj/20%Monthly2019-07-19 13:13
https://americaneye.al/vertetimi-i-mandatit-te-sakos-basha-nese-nuk-ndalim-ramen-shqiperia-si-shtet-afrikan/20%Monthly2019-07-19 12:42
https://americaneye.al/kushtetuesja-ha-koka-gjyqtaresh-vetem-nje-kandidate-i-ka-mbijetuar-vettingut/20%Monthly2019-07-19 12:23
https://americaneye.al/termetet-e-forta-tundin-athinen-njerezit-ne-rruge/20%Monthly2019-07-19 12:21
https://americaneye.al/si-eshte-e-mundur-thyen-ligjet-e-fizikes-misteri-i-goditjes-nga-kendi-ne-brazil-video/20%Monthly2019-07-19 12:15
https://americaneye.al/gjykata-e-durresit-verteton-mandatin-e-valbona-sakos/20%Monthly2019-07-19 11:52
https://americaneye.al/gjykata-e-larte-holanda-bashkepergjegjese-per-krimet-ne-srebrenice/20%Monthly2019-07-19 11:27
https://americaneye.al/nuk-i-paguajme-taksat-se-jane-kunder-vullnetit-te-zotit-por-bibla-iu-del-kunder/20%Monthly2019-07-19 11:06
https://americaneye.al/prezantohet-de-ligt-kam-qene-nje-fans-i-juves-ketu-edhe-prej-sarrit/20%Monthly2019-07-19 10:51
https://americaneye.al/abuzimi-me-8-vjecaren-nga-adoleshentet-reagon-policia/20%Monthly2019-07-19 13:26
https://americaneye.al/kandidati-per-prokuror-drejt-konfirmimit/20%Monthly2019-07-19 10:11
https://americaneye.al/world-vision-70-e-femijeve-kane-perjetuar-dhune-ne-familje-shkolle-apo-lagje/20%Monthly2019-07-19 09:47
https://americaneye.al/kur-ahmet-zogu-amnistoi-371-kundershtare-politike/20%Monthly2019-07-19 09:44
https://americaneye.al/kur-zengjinet-sherrosen-per-tu-bere-sherbetore/20%Monthly2019-07-19 09:40
https://americaneye.al/basha-dje-u-miratua-grabitja-me-spektakolare-kur-te-vij-ne-pushtet-do-te-ndermarr-nje-operacion-te-papare/20%Monthly2019-07-19 09:35
https://americaneye.al/lista-ja-cilet-jane-njerezit-me-te-admiruar-per-vitin-2019/20%Monthly2019-07-19 09:32
https://americaneye.al/mbeta-pa-para-pas-aksidentit-te-babait-shqiptari-tregon-si-u-shfrytezua-ne-britani/20%Monthly2019-07-19 09:17
https://americaneye.al/pas-eliminimit-ne-europa-league-kukesi-shkarkon-gjoken/20%Monthly2019-07-19 09:10
https://americaneye.al/meta-te-rikthehemi-ne-shinat-e-demokracise/20%Monthly2019-07-19 09:08
https://americaneye.al/gjendet-pas-50-viteve-nje-mesazh-ne-shishe/20%Monthly2019-07-19 08:16
https://americaneye.al/kpk-konfirmon-ne-detyre-prokurorin-petrit-cano-shkarkohet-gjyqtarja-e-tiranes/20%Monthly2019-07-19 11:52
https://americaneye.al/salvini-kerkon-serish-kampe-ne-tunizi-e-shqiperi/20%Monthly2019-07-19 07:38
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-19-korrik-2019/20%Monthly2019-07-18 20:25
https://americaneye.al/ristani-kritika-bashes-ku-gaboi-pd-me-bojkotimin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-18 20:04
https://americaneye.al/klaudia-pepa-ka-nje-keshille-per-femrat-qe-jane-ndare/20%Monthly2019-07-18 19:51
https://americaneye.al/mbreteresha-e-spanjes-shkelqen-me-nje-fustan-25-mije-lekesh-foto/20%Monthly2019-07-18 19:47
https://americaneye.al/futbollistja-shqiptare-hyn-ne-histori-eshte-blerja-e-pare-e-real-madrid-per-ekipin-e-femrave/20%Monthly2019-07-18 19:42
https://americaneye.al/philip-reeker-nuk-jemi-krenare-me-shqiptaret-javet-e-fundit-punoni-qe-te-ndryshoni-institucionet/20%Monthly2019-07-18 19:27
https://americaneye.al/ligji-per-rojet-bregdetare-nuk-zbatohet-ne-plazhe-mbyten-pushues/20%Monthly2019-07-18 19:19
https://americaneye.al/inva-mula-lajmi-per-ndarjen-me-hetemin-i-pavertete-kam-shume-armiq/20%Monthly2019-07-18 19:36
https://americaneye.al/propozimi-i-ziadin-seles-vendasit-e-kane-humbur-kredibilitetin/20%Monthly2019-07-18 18:44
https://americaneye.al/kujdes-nga-faceapp-qe-ju-plak-shba-thote-se-pas-qendrojne-ruset/20%Monthly2019-07-18 18:39
https://americaneye.al/policia-kreh-elbasanin-kontrolle-ne-30-magazina-per-arme-e-droge/20%Monthly2019-07-18 18:32
https://americaneye.al/me-107-vota-pro-miratohen-ndryshimet-ne-rregulloren-e-kuvendit/20%Monthly2019-07-18 18:21
https://americaneye.al/ishp-paralajmeron-qytetaret-per-virusin-e-gripit-te-syrit/20%Monthly2019-07-18 17:48
https://americaneye.al/zbulonte-te-ardhmen-vidhet-kaseta-e-intervistes-se-bujshme-te-nejmarit/20%Monthly2019-07-18 17:40
https://americaneye.al/7-profesione-qe-mund-ti-beni-lehtesisht-nga-celulari/20%Monthly2019-07-18 17:33
https://americaneye.al/kujdes-google-dhe-facebook-po-ju-vezhgon-studimi-gjurmojne-perdoruesit-kur-shohin-porno-per-te-marre/20%Monthly2019-07-18 17:25
https://americaneye.al/mazhoranca-voton-rendin-e-dites-disa-ligje-mbarten-ne-shtator/20%Monthly2019-07-18 20:04
https://americaneye.al/instagram-heq-numrin-e-pelqimeve-poshte-postimeve/20%Monthly2019-07-18 16:22
https://americaneye.al/basha-ndryshon-mendje-prape-jo-zgjedhje-ne-13-tetor-me-ramen/20%Monthly2019-07-18 15:48
https://americaneye.al/shqiptari-shtanget-kur-sheh-foton-e-tij-ne-paketen-e-cigareve/20%Monthly2019-07-18 15:46
https://americaneye.al/mediat-sociale-apo-video-lojerat-cilat-jane-me-te-demshme-per-shendetin-mendor/20%Monthly2019-07-18 15:13
https://americaneye.al/maturante-zgjidhni-tregun-e-2025-es-jo-arsimin-e-2019-es/20%Monthly2019-07-18 15:04
https://americaneye.al/ndalesa-ne-aeroportin-e-vjenes-daut-haradinaj-ishte-konsulte-disa-minuteshe/20%Monthly2019-07-18 14:47
https://americaneye.al/xhafaj-reformen-ne-drejtesi-ska-force-qe-ta-ndale-shba-dhe-be-garanci/20%Monthly2019-07-18 14:44
https://americaneye.al/rama-vizite-blic-ne-turqi-takohet-me-erdoganin/20%Monthly2019-07-18 14:32
https://americaneye.al/celesi-eshte-boban-milani-enderron-per-luka-modricin/20%Monthly2019-07-18 12:31
https://americaneye.al/analiza-e-marca-ronaldo-mes-favoriteve-per-topin-e-arte/20%Monthly2019-07-18 12:30
https://americaneye.al/klopp-paralajmeron-tifozet-thesi-yne-nuk-eshte-si-i-city-dhe-psg/20%Monthly2019-07-18 12:27
https://americaneye.al/de-ligt-shpjegon-pse-zgjodhi-juven-e-dashuroj-menyren-se-si-mbrojne-italianet/20%Monthly2019-07-18 12:25
https://americaneye.al/vogelushja-me-trime-ne-bote-sfidon-ne-karate-ibren-video/20%Monthly2019-07-18 12:16
https://americaneye.al/egjipti-fillon-restaurimin-e-arkivolit-te-arte-te-tutankhamonit/20%Monthly2019-07-18 12:15
https://americaneye.al/shpeton-kevin-spacey-prokuroret-heqin-dore-nga-akuzat-per-ngacmim-seksual/20%Monthly2019-07-18 12:12
https://americaneye.al/shefi-i-nato-s-te-pergatitemi-per-nje-bote-me-me-shume-raketa-ruse/20%Monthly2019-07-18 12:10
https://americaneye.al/ulet-rreziku-i-perplasjes-me-asteroidin-e-rrezikshem/20%Monthly2019-07-18 12:07
https://americaneye.al/mjeku-mes-heroit-dhe-keqberesit/20%Monthly2019-07-18 11:00
https://americaneye.al/pak-te-pasur-dhe-shume-te-varfer-shqiperia-nder-vendet-me-pabarazine-me-te-madhe-ne-europe/20%Monthly2019-07-18 10:47
https://americaneye.al/fundi-i-baronit-me-te-madh-te-droges/20%Monthly2019-07-18 10:41
https://americaneye.al/shahini-pranimet-per-mesuesi-me-mesatare-8-mjekesia-do-ta-kete-edhe-me-te-larte/20%Monthly2019-07-18 10:18
https://americaneye.al/shkarkimi-i-arben-malajt-ruci-ia-kalon-topin-rames/20%Monthly2019-07-18 10:17
https://americaneye.al/policia-italiane-dhe-fbi-ja-operacion-i-perbashket-kunder-cosa-nostra-s-ne-shenjester-familja-gambino/20%Monthly2019-07-18 10:13
https://americaneye.al/nga-vajza-e-nje-prifti-ne-gruan-e-pare-kancelare-udhetimi-i-merkelit-drejt-majave-te-pushtetit/20%Monthly2019-07-18 10:09
https://americaneye.al/europa-drejt-ferrit-te-nxehtesise-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-07-18 09:56
https://americaneye.al/shtepi-piktoreske-me-vetem-1-euro-ne-zvicer-foto/20%Monthly2019-07-18 09:46
https://americaneye.al/trump-i-habitur-me-nobelisten-e-paqes/20%Monthly2019-07-18 09:43
https://americaneye.al/zyrtare-matthijs-de-ligt-i-juventusit-deri-ne-vitin-2024-detajet-e-kontrates-milionere/20%Monthly2019-07-18 09:38
https://americaneye.al/meta-rames-nese-nuk-ka-zgjedhje-ne-tetor-mbetemi-ne-vjeshte/20%Monthly2019-07-18 09:30
https://americaneye.al/ilir-mustafaj-i-indinjuar-pas-shkarkimit-sot-humbi-vendi-dhe-gjykata-kushtetuese/20%Monthly2019-07-18 09:00
https://americaneye.al/versace-ve-ne-pranga-2-persona-policia-njeri-kreu-i-nje-grupi-te-strukturuar-kriminal/20%Monthly2019-07-18 08:29
https://americaneye.al/kujdes-nga-aplikacioni-qe-ju-plak-paralajmerimi-ne-shba-pas-faceapp-qendrojne-ruset/20%Monthly2019-07-18 07:49
https://americaneye.al/kryeministri-i-finlandes-pro-shqiperise-shpresoj-qe-ne-tetor-te-hapim-negociatat/20%Monthly2019-07-17 21:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-18-korrik-2019/20%Monthly2019-07-17 21:05
https://americaneye.al/kam-frike-se-do-me-vrasin-si-artan-cukun-deshmia-tronditese-e-policit-te-infiltruar-qe-shteti-e-braktisi/20%Monthly2019-07-18 10:10
https://americaneye.al/nderimi-i-henes-eklips-ne-50-vjetorin-e-apollo-11/20%Monthly2019-07-17 20:00
https://americaneye.al/qarabag-eliminon-partizanin-nga-champions-league-te-kuqte-pesojne-dy-gola/20%Monthly2019-07-17 19:25
https://americaneye.al/zyrtari-i-dash-reeker-tjeter-shuplake-opozites-denon-bojkotin-e-institucioneve/20%Monthly2019-07-18 09:56
https://americaneye.al/sot-mbledhja-e-kryesise-se-ps-xhafaj-ju-rrefej-detajet/20%Monthly2019-07-17 18:22
https://americaneye.al/macron-flet-shqip-te-ndertojme-se-bashku-paqen-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-07-17 18:17
https://americaneye.al/a-duhet-te-shkoje-vajza-ime-ne-kamp-veror/20%Monthly2019-07-17 18:12
https://americaneye.al/basha-dhe-kryemadhi-drejt-vjenes/20%Monthly2019-07-17 17:20
https://americaneye.al/neser-seanca-e-fundit-ne-kuvend-ja-cfare-pritet-te-ndodhe/20%Monthly2019-07-17 16:52
https://americaneye.al/veliaj-i-drejtohet-gjykates-kerkon-konfirmimin-e-mandatit-te-dyte/20%Monthly2019-07-17 16:44
https://americaneye.al/manaferra-ilaci-i-shume-semundjeve/20%Monthly2019-07-17 16:13
https://americaneye.al/ristani-opozita-nuk-e-realizoi-dot-objektivin-pres-qe-basha-te-reflektoje/20%Monthly2019-07-17 15:52
https://americaneye.al/nisma-e-shkr-per-sipermarrjen-rinore-merr-jete/20%Monthly2019-07-17 15:40
https://americaneye.al/burgim-i-perjetshem-per-el-chapo-n/20%Monthly2019-07-17 15:37
https://americaneye.al/nis-ndertimi-i-banesave-te-demtuara-nga-termeti-ne-korce-balluku-prioritet-familjet-me-ne-nevoje/20%Monthly2019-07-17 15:05
https://americaneye.al/schwarzenegeri-i-vogel-cecen-befason-serish-4-e-mije-445-pompa-ne-dy-ore-video/20%Monthly2019-07-17 14:07
https://americaneye.al/tragjedi-ne-golf-babai-gabon-goditjen-dhe-vret-vajzen-e-tij/20%Monthly2019-07-17 14:07
https://americaneye.al/ne-diten-e-lindjes-albana-osmani-publikon-foton-me-te-nxehte-me-bikini-dhe-ja-sa-vjec-mbush/20%Monthly2019-07-17 13:56
https://americaneye.al/akuzohen-per-grup-te-strukturuar-kriminal-u-sekuestrohen-para-dhe-prona-ne-plazh-dhe-ne-tirane/20%Monthly2019-07-17 13:52
https://americaneye.al/shish-kontributi-i-shqiperise-per-te-luftuar-terrorizmin/20%Monthly2019-07-17 13:38
https://americaneye.al/refuzimi-i-mandatit-per-valbona-sakon-reagon-basha/20%Monthly2019-07-17 12:58
https://americaneye.al/gjykata-i-refuzon-mandatin-kryetares-se-re-te-bashkise-se-durresit-bllokohet-dhe-vora/20%Monthly2019-07-17 12:47
https://americaneye.al/a-do-te-kete-zgjedhje-ne-13-tetor-rama-eshte-nje-e-diel-si-gjithe-te-tjerat/20%Monthly2019-07-18 09:56
https://americaneye.al/edhe-ditelindjen-merkel-e-kalon-ne-krye-te-detyres/20%Monthly2019-07-17 12:21
https://americaneye.al/talenti-shqiptar-debuton-me-fiorentinen/20%Monthly2019-07-17 12:12
https://americaneye.al/roma-rikthen-vemendjen-te-hysaj/20%Monthly2019-07-17 12:11
https://americaneye.al/pak-para-dhe-shume-refuzime-milan-duhet-te-shese-qe-te-bleje/20%Monthly2019-07-17 12:07
https://americaneye.al/rama-pas-mbledhjes-me-kryesine-te-gatshem-per-diskutim-por-jo-per-mandatin-tone/20%Monthly2019-07-17 11:59
https://americaneye.al/saimir-tahiri-duke-pritur-gjyqin/20%Monthly2019-07-17 11:49
https://americaneye.al/rama-basha-meta-dhe-kryemadhi-sic-nuk-i-keni-pare-kurre-foto/20%Monthly2019-07-17 11:49
https://americaneye.al/deklaratat-raciste-miratohet-rezoluta-kunder-trump/20%Monthly2019-07-17 11:40
https://americaneye.al/aleatja-e-ngushte-e-merkel-behet-ministre-e-mbrojtjes/20%Monthly2019-07-17 11:36
https://americaneye.al/zgjedhje-e-mire-ne-kohe-te-veshtira/20%Monthly2019-07-17 11:30
https://americaneye.al/dita-e-de-ligt-raiola-ka-personalitetin-e-ibres-dhe-mentalitetin-e-nedved/20%Monthly2019-07-17 10:54
https://americaneye.al/presidenti-meta-propozon-petraq-milon-per-kreun-e-klsh/20%Monthly2019-07-17 10:47
https://americaneye.al/njihuni-me-prokuroret-e-spak-qe-do-te-hetojne-politikanet-e-korruptuar-profilet/20%Monthly2019-07-17 10:38
https://americaneye.al/presidentja-e-re-e-ke-se-ka-nje-mesazh-per-shqiperine/20%Monthly2019-07-17 09:56
https://americaneye.al/para-50-vjetesh-gara-per-hapesiren-mberriti-ne-hene/20%Monthly2019-07-17 09:55
https://americaneye.al/angela-merkel-feston-sot-65-vjetorin-25-kuriozitete-per-gruan-me-te-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2019-07-17 09:43
https://americaneye.al/faceapp-si-funksionon-aplikacioni-rus-qe-te-plak-kush-jane-ruset-qe-qendrojne-pas-tij/20%Monthly2019-07-17 11:50
https://americaneye.al/shtyhet-per-here-te-trete-gjyqi-tahiri-prokuroria-ka-humbur-deshmite-edhe-cerdhet-jane-me-te-organizuara/20%Monthly2019-07-17 09:08
https://americaneye.al/meta-palet-te-krijojne-mundesine-qe-shqiptaret-te-shprehin-sovranitetin-e-tyre-ne-13-tetor/20%Monthly2019-07-17 10:46
https://americaneye.al/portret-ursula-gruaja-e-pare-ne-krye-te-ke-se/20%Monthly2019-07-17 11:34
https://americaneye.al/30-vjecari-godet-me-sepate-te-atin/20%Monthly2019-07-17 07:41
https://americaneye.al/shkrimtarja-shkodrane-dy-fjale-bashes-nese-nuk-e-di-cpozicion-ke-lesho-rruge-kam-frike-se-jeton-mbi-re/20%Monthly2019-07-17 07:11
https://americaneye.al/gjonaj-i-pergjigjet-metes-reforma-ne-drejtesi-nuk-rrezikohet-me-nga-politika-qeveria-asnje-ndikim/20%Monthly2019-07-16 21:18
https://americaneye.al/a-do-te-jete-topalli-presidente-dhe-a-e-ka-kercenuar-malajn-flet-taulant-balla/20%Monthly2019-07-16 20:24
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-17-korrik-2019/20%Monthly2019-07-16 20:09
https://americaneye.al/historia-me-e-bukur-e-dashurise-cifti-i-te-moshuarve-nderron-jete-ne-te-njejte-dite-pas-71-vitesh-martese/20%Monthly2019-07-16 20:02
https://americaneye.al/smile-albania-rama-vonohet-e-kerkon-ndjese-permiresim-i-marredhenies-se-vizitoreve-me-vendin/20%Monthly2019-07-16 19:09
https://americaneye.al/reeker-shba-konsiderojne-se-reforma-ne-drejtesi-smund-te-jete-subjekt-i-asnje-kompromisi/20%Monthly2019-07-16 18:59
https://americaneye.al/ursula-von-der-leyen-presidentja-e-re-e-komisionit-europian/20%Monthly2019-07-16 18:37
https://americaneye.al/a-do-te-terhiqet-edhe-mazhoranca-pas-bashes-ja-cfare-thote-deputeti-socialist/20%Monthly2019-07-16 17:49
https://americaneye.al/hani-sa-me-shume-ftonj-sherojne-disa-semundje/20%Monthly2019-07-16 17:35
https://americaneye.al/nard-ndoka-del-hapur-po-e-kemi-perdorur-prokurorine-per-pergjimet/20%Monthly2019-07-16 16:25
https://americaneye.al/nis-zbatimin-aksioni-antiinformalitet-kontroll-punes-se-zeze-kuponave-dhe-faturave/20%Monthly2019-07-16 16:06
https://americaneye.al/juventus-ndryshon-emrin-ne-fifa/20%Monthly2019-07-16 16:03
https://americaneye.al/holandezet-zbarkojne-ne-ministrine-e-drejtesise-gjonaj-reforma-ne-drejtesi-e-pakthyeshme/20%Monthly2019-07-16 15:52
https://americaneye.al/roboti-i-leonardo-da-vincit-ekspozohet-ne-samitin-e-g20-ne-japoni/20%Monthly2019-07-16 15:39
https://americaneye.al/koncesioni-i-pompave-shoqeria-noa-control-sqaron-opinionin-publik/20%Monthly2019-07-16 15:13
https://americaneye.al/kur-stresi-ne-pune-krijon-situata-dramatike-ne-shtepi/20%Monthly2019-07-16 15:04
https://americaneye.al/si-tri-vajza-i-zhvaten-djalit-te-biznesmenit-shqiptar-180-mije-dollare/20%Monthly2019-07-16 14:50
https://americaneye.al/rritet-mesatarja-per-pranimet-ne-universitete/20%Monthly2019-07-16 14:30
https://americaneye.al/ministrja-e-arsimit-nxjerr-udhezimin-shkolla-nis-ne-16-shtator/20%Monthly2019-07-16 13:58
https://americaneye.al/meta-ja-si-ramaforma-la-vendin-pa-gjykate-kushtetuese/20%Monthly2019-07-16 13:56
https://americaneye.al/kerkohet-permbysja-laci-teuta-e-kukesi-me-mision-te-pamundur/20%Monthly2019-07-16 13:43
https://americaneye.al/partizani-nis-mission-impossible-2-broja-besojme-te-kualifikimi/20%Monthly2019-07-16 13:40
https://americaneye.al/talenti-shqiptar-ben-hapin-e-madh-transferohet-te-gjigantet-e-bajernit/20%Monthly2019-07-16 13:34
https://americaneye.al/e-vecante-djali-i-pochettino-s-firmos-me-tottenhamin-krah-babait/20%Monthly2019-07-16 13:31
https://americaneye.al/e-pabesueshme-peshku-raxha-i-kerkon-ndihme-zhytesit-i-kishte-ngecur-grepi-ne-sy-video/20%Monthly2019-07-16 13:23
https://americaneye.al/komentet-raciste-kater-ligjveneset-demokrate-i-pergjigjen-trump/20%Monthly2019-07-16 12:56
https://americaneye.al/kroatet-marketing-me-melania-trump-ja-ku-mund-te-mberrish-me-pak-anglisht/20%Monthly2019-07-16 12:44
https://americaneye.al/vizita-e-macron-ne-beograd-zbutet-vucic-reagon-edhe-haradinaj/20%Monthly2019-07-16 12:40
https://americaneye.al/ngritja-e-spak-perjashtohen-prela-dhe-hajdarmataj/20%Monthly2019-07-16 12:12
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-pjeter-rodiqi-bashkeshorti-i-vace-zeles/20%Monthly2019-07-16 12:07
https://americaneye.al/albana-osmani-konfirmon-largimin-nga-top-channel-por-ku-do-ta-shohim/20%Monthly2019-07-16 11:07
https://americaneye.al/lista-me-kandidatet-per-spak-ja-emrat-e-15-prokuroreve/20%Monthly2019-07-16 11:05
https://americaneye.al/jaime-lannister-pakenaqesia-e-fansave-per-sezonin-e-fundit-te-game-of-thrones-na-ka-merzitur-te-gjitheve/20%Monthly2019-07-16 10:52
https://americaneye.al/detajet-e-reja-si-ndodhi-shperthimi-ne-ish-bllok/20%Monthly2019-07-16 10:14
https://americaneye.al/kostot-e-jeteses-shqiperia-behet-me-e-shtrenjte-shqiptaret-me-te-varfer/20%Monthly2019-07-16 10:00
https://americaneye.al/malaj-ky-eshte-rasti-i-dyte-pas-erdogan-qe-qeveria-shkarkon-nje-anetar-bordi-te-bankes-qendrore/20%Monthly2019-07-16 13:56
https://americaneye.al/basha-zbulon-biseden-me-meten-jemi-bashke-ne-kete-beteje/20%Monthly2019-07-16 09:46
https://americaneye.al/sot-votimi-ne-pe-von-der-leyen-mbeshtes-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2019-07-16 09:03
https://americaneye.al/goditen-rrjetet-greko-shqiptare-te-marijuanes/20%Monthly2019-07-16 08:45
https://americaneye.al/macron-kerkon-kompromis-ftoj-serbet-dhe-kosovaret-per-takim-ne-paris/20%Monthly2019-07-16 08:33
https://americaneye.al/meta-kthen-dy-ligje-te-tjera-te-nxituara-dhe-jo-te-plota/20%Monthly2019-07-16 10:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-16-korrik-2019/20%Monthly2019-07-15 21:23
https://americaneye.al/kryemadhi-propozon-menyren-per-zgjidhjen-e-krizes-me-ane-te-ketij-referendumi/20%Monthly2019-07-15 21:09
https://americaneye.al/meta-ktheu-ligjin-e-floririt-ne-kuvend-rama-e-ironizon/20%Monthly2019-07-15 21:03
https://americaneye.al/arben-malaj-drejt-shkarkimit-nga-bordi-drejtues-i-bankes-se-shqiperise/20%Monthly2019-07-15 20:55
https://americaneye.al/italia-vije-te-kuqe-atyre-qe-duan-rishikimin-apo-ndalimin-e-reformes-ne-drejtesi/20%Monthly2019-07-16 10:16
https://americaneye.al/gjume-mbi-valet-e-detit-hoteli-mbledh-influencues-nga-gjithe-bota/20%Monthly2019-07-15 19:57
https://americaneye.al/meta-kthen-ne-kuvend-ligjin-per-rezervat-materiale-te-shtetit/20%Monthly2019-07-15 19:17
https://americaneye.al/ps-revolucionon-shqiperine-ne-tre-pjese-rama-merr-veriun/20%Monthly2019-07-16 10:16
https://americaneye.al/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-kurre-per-mashkullin-qe-doni/20%Monthly2019-07-15 18:38
https://americaneye.al/gara-per-gjykaten-kushtetuese-del-data-e-vettingut-per-kandidaten-e-trete/20%Monthly2019-07-15 18:04
https://americaneye.al/1-milione-persona-ne-kerkim-te-alieneve-ne-zonen-51-forcat-ajrore-mos-guxoni/20%Monthly2019-07-15 17:52
https://americaneye.al/artan-hoxha-fieri-udhekryqi-i-kokaines-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-16 10:16
https://americaneye.al/leyen-e-perkushtuar-per-negociatat-me-tiranen-dhe-shkupin/20%Monthly2019-07-15 16:48
https://americaneye.al/kqz-reagon-per-vaun-e-dejes-fletet-e-votimit-erdhen-nga-sllovenia/20%Monthly2019-07-15 16:45
https://americaneye.al/5g-i-rrezikshem-per-shendetin/20%Monthly2019-07-15 16:20
https://americaneye.al/ishin-mercenare-ne-ukraine-nazisteve-italiane-i-gjendet-raketa-ushtarake/20%Monthly2019-07-15 15:53
https://americaneye.al/snapchat-se-shpejti-me-nje-sistem-te-ngjashem-me-netflix/20%Monthly2019-07-15 15:28
https://americaneye.al/studimi-gjumi-eshte-450-milione-vjec/20%Monthly2019-07-15 15:20
https://americaneye.al/macet-feja-islame-dhe-europa-15-fakte-qe-nuk-i-dinit-per-napoleon-bonapartin/20%Monthly2019-07-15 14:41
https://americaneye.al/kruje-arrestohen-9-persona-per-kultivim-kanabis-mes-tyre-nje-efektiv-policie/20%Monthly2019-07-15 13:48
https://americaneye.al/behuni-gati-per-nje-jave-plot-emocione-ja-ckane-parashikuar-yjet-per-datat-15-21-korrik/20%Monthly2019-07-15 13:30
https://americaneye.al/ramsey-mesazh-sarrit-qe-ne-prezantim-jam-qendra-e-lojes-pse-zgjodha-8-en-e-marchisios/20%Monthly2019-07-15 13:04
https://americaneye.al/la-liga-rekord-blerjesh-mbi-1-miliard-euro-vetem-per-dy-jave/20%Monthly2019-07-15 12:53
https://americaneye.al/shba-e-be-kercenojne-turqine-erdogan-trump-ka-ne-dore-te-shtyje-sanksionet/20%Monthly2019-07-15 12:40
https://americaneye.al/ish-ministri-i-bujqesise-mos-i-besoni-aku-se-ja-si-ta-beni-vete-ne-shtepi-analizen-e-shalqinit/20%Monthly2019-07-15 12:38
https://americaneye.al/merr-fund-aventura-e-adoleshenteve-qe-ecen-1-000-kilometra-pa-patente/20%Monthly2019-07-15 12:33
https://americaneye.al/policia-4-te-plagosur-nga-shperthimi-ne-zonen-e-ish-bllokut/20%Monthly2019-07-15 12:24
https://americaneye.al/cfare-pritet-nga-vizita-e-macronit-ne-serbi/20%Monthly2019-07-15 11:13
https://americaneye.al/i-tredhur-sepse-ishte-gay-fytyra-e-tij-vendoset-ne-kartemonedhen-50-paundeshe-theu-kodet-naziste/20%Monthly2019-07-15 11:12
https://americaneye.al/e-ardhmja-e-pasigurt-e-greqise-nen-qeverine-e-saj-te-re/20%Monthly2019-07-15 10:42
https://americaneye.al/casillas-terhiqet-nga-futbolli-behet-pjese-e-stafit-te-portos/20%Monthly2019-07-15 10:21
https://americaneye.al/tatimet-i-besohen-drejtoreshes-se-instat-rama-ky-eshte-vetem-fillimi-i-nje-procesi-ndryshimesh/20%Monthly2019-07-15 10:18
https://americaneye.al/rama-komenton-sms-per-meten-jam-gjithmone-3-levizje-perpara-opozita-po-veteeleminohet/20%Monthly2019-07-15 12:37
https://americaneye.al/prapaskena-de-ligt-eshte-i-juventusit-por-barca-e-tentoi-deri-ne-fund/20%Monthly2019-07-15 09:40
https://americaneye.al/vendimi-i-kryesise-se-ps-ne-22-korrik-mblidhet-asambleja-kombetare/20%Monthly2019-07-15 09:00
https://americaneye.al/vajza-qe-u-mbyt-ne-kanionin-e-holtes-pas-pak-ditesh-do-te-ikte-per-ne-gjermani/20%Monthly2019-07-15 08:58
https://americaneye.al/greqia-e-re-dhe-basti-i-mitsotakis/20%Monthly2019-07-15 08:48
https://americaneye.al/kjo-ishte-babilonia-36-vjet-per-tu-perfshire-ne-unesco/20%Monthly2019-07-15 08:47
https://americaneye.al/vanity-fair-pushimet-e-veres-ne-shqiperi-det-i-shkelqyer-qytete-interesante-por-edhe-ushqim-i-mire/20%Monthly2019-07-15 08:40
https://americaneye.al/gazetari-i-shpallur-non-grata-ne-shqiperi-greqia-do-tu-heqe-shtetesine-kryebashkiakeve-te-finiqit-dhe-dropullit/20%Monthly2019-07-15 08:33
https://americaneye.al/ndryshime-dramatike-temperaturash-ne-gjithe-globin-ja-se-si-do-te-jete-shqiperia-ne-te-ardhmen/20%Monthly2019-07-15 11:05
https://americaneye.al/kthehuni-nga-keni-ardhur-twittet-e-trump-per-ligjveneset-me-ngjyre-shkaktojne-zemerim/20%Monthly2019-07-15 07:12
https://americaneye.al/tri-fuqite-evropiane-apel-per-ulje-tensioni-iran-shba/20%Monthly2019-07-15 07:00
https://americaneye.al/rastesia-e-habitshme-femija-qe-lindi-ne-diten-oren-dhe-me-peshen-e-njejte/20%Monthly2019-07-14 21:32
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-15-korrik-2019/20%Monthly2019-07-14 20:49
https://americaneye.al/lista-me-29-mrekullite-e-reja-te-unesco-s-mes-tyre-liqeni-i-ohrit/20%Monthly2019-07-14 20:26
https://americaneye.al/kur-noli-korrigjonte-dokumentet-e-amerikaneve-nuk-jam-turk-por-shqiptar/20%Monthly2019-07-14 20:17
https://americaneye.al/nga-bayern-mynih-ne-shites-ne-amazon-per-te-kuruar-vajzen-e-semure-drama-e-ish-talentit-dale-jennings/20%Monthly2019-07-14 19:39
https://americaneye.al/beteja-epike-djokovic-triumfon-ne-wimbledon-federer-dorezohet-pas-5-oresh-lufte/20%Monthly2019-07-14 18:53
https://americaneye.al/humb-jeten-punonjesi-i-oshee-ne-vlore/20%Monthly2019-07-14 18:48
https://americaneye.al/zbulimi-qe-mund-te-rishkruaje-historine/20%Monthly2019-07-14 18:39
https://americaneye.al/egjipti-hap-dy-piramidat-me-te-vjetra-per-vizitoret/20%Monthly2019-07-14 18:07
https://americaneye.al/gjurma-e-armstrong-ne-hene-shba-te-shpallet-trashegimi-e-njerezimit/20%Monthly2019-07-14 17:28
https://americaneye.al/policia-jep-detaje-cfare-ndodhi-me-turistet-ne-kanionin-e-holtes/20%Monthly2019-07-14 17:42
https://americaneye.al/sundimi-i-londres-si-kryeqyteti-i-financave-te-botes-po-vihet-ne-rrezik/20%Monthly2019-07-14 16:43
https://americaneye.al/rikthehen-reshjet-ja-si-do-te-jete-moti-kete-jave/20%Monthly2019-07-14 14:11
https://americaneye.al/amerika-po-nderton-nje-tjeter-mur-te-madh-por-kete-here-per-te-mbrojtur-nju-jorkun-foto/20%Monthly2019-07-14 14:02
https://americaneye.al/pse-mesdheu-po-preket-gjithnje-e-me-shume-nga-stuhi-te-dhunshme-e-dallge-te-nxehti-ekstrem/20%Monthly2019-07-14 13:57
https://americaneye.al/parate-e-pista-zgjerohet-lista-ne-lupe-jahtet-luksoze-guret-e-cmuar-udhetimet-e-shtrenjta-veprat-e-artit/20%Monthly2019-07-14 13:55
https://americaneye.al/diego-maradona-kush-eshte-terroristi-memec-rus-qe-u-arrestua-ne-tirane/20%Monthly2019-07-14 13:53
https://americaneye.al/lerda-kemi-analizuar-ndeshjen-e-pare-ne-baku-provojme-kualifikimin/20%Monthly2019-07-14 13:42
https://americaneye.al/mourinho-inter-kete-vit-do-te-fitoje-serine-a/20%Monthly2019-07-14 13:39
https://americaneye.al/neymar-thumbon-hidhur-psg-ne-kujtimi-me-i-bukur-fitorja-6-1-me-barcen/20%Monthly2019-07-14 13:40
https://americaneye.al/mbyllet-telenovela-de-ligt-holandezi-zgjedh-edhe-numrin-te-juventus/20%Monthly2019-07-14 13:32
https://americaneye.al/hellbanianz-zbulohen-emrat-e-anetareve-te-bandes-shqiptare-ne-burgjet-angleze/20%Monthly2019-07-14 13:05
https://americaneye.al/shba-kongresi-ne-nje-ngerc-politik-per-ceshtjen-e-emigracionit/20%Monthly2019-07-14 12:51
https://americaneye.al/nderprerja-e-energjise-elektrike-ne-manhatan-cfare-ndodhi-ne-new-york/20%Monthly2019-07-14 12:40
https://americaneye.al/brukseli-i-leshon-rrugen-pekinit-per-te-avancuar-me-tej-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-14 12:30
https://americaneye.al/rrefimi-i-dukes-se-montpensier-it-pse-e-mora-ismail-qemalin-ne-vlore-per-ta-derguar-ne-brindisi-kush-e-shoqeroi/20%Monthly2019-07-14 11:13
https://americaneye.al/nertila-kapaj-feston-ditelindjen-mes-luksit-kam-aq-para-ne-banke-sa-as-vete-nuk-e-di-shifren-foto/20%Monthly2019-07-14 11:10
https://americaneye.al/inva-mula-i-jep-fund-historise-11-vjecare-me-ethem-ramadanin-cfare-ndodhi-mes-ciftit/20%Monthly2019-07-14 10:59
https://americaneye.al/detaje-te-pathena-nga-jeta-e-bashes-gjergj-leka-zberthen-kengen-qe-ka-lene-gjurme-ne-jeten-e-kreut-te-pd/20%Monthly2019-07-14 10:52
https://americaneye.al/trump-e-braktisi-marreveshjen-me-iranin-per-shkak-te-inatit-ndaj-obames/20%Monthly2019-07-14 10:50
https://americaneye.al/gjykata-le-ne-burg-terroristin-nga-rusia-si-u-fut-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-14 13:53
https://americaneye.al/basha-pret-delegacionin-amerikano-hebraik-ore-e-erret-per-shqiperine-nuk-do-heshtim/20%Monthly2019-07-14 14:00
https://americaneye.al/peshkaqenet-rrezikojne-te-zhduken-nga-mesdheu/20%Monthly2019-07-14 09:46
https://americaneye.al/te-gjithe-e-duan-gjermanine-por-ka-nje-shtet-ku-edhe-gjermanet-emigrojne/20%Monthly2019-07-14 08:39
https://americaneye.al/pasuri-nga-para-te-pista-sekuestrohen-4-automjete-luksoze/20%Monthly2019-07-14 08:03
https://americaneye.al/ulje-temperaturash-dhe-shi-ndryshon-moti-per-diten-e-neserme/20%Monthly2019-07-13 21:32
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-14-korrik-2019/20%Monthly2019-07-13 21:03
https://americaneye.al/kroacia-i-falet-game-of-thrones-per-zhvillimin-e-turizmit/20%Monthly2019-07-13 20:57
https://americaneye.al/basha-riorganizon-partine-emrat-e-24-koordinatoreve-qe-do-te-ndjekin-procesin/20%Monthly2019-07-13 19:57
https://americaneye.al/gara-per-spak-klp-shpall-te-merkuren-emrat-e-prokuroreve-te-perzgjedhur/20%Monthly2019-07-13 19:20
https://americaneye.al/inter-icardi-drejt-divorcit-argjentinasi-largohet-nga-grumbullimi-ne-lugano/20%Monthly2019-07-13 19:13
https://americaneye.al/njoftoi-per-semundjen-e-rende-bota-e-futbollit-bashkohet-me-mihajlovic/20%Monthly2019-07-13 19:00
https://americaneye.al/eksperti-amerikan-ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-u-bllokua-nga-angela-merkel/20%Monthly2019-07-13 18:09
https://americaneye.al/projektligji-qeveria-kerkon-ndryshime-per-statusin-e-gjyqtareve/20%Monthly2019-07-13 17:42
https://americaneye.al/shantazhonin-dhe-kerkonin-favore-seksuale-prangosen-dy-fieraket/20%Monthly2019-07-13 17:01
https://americaneye.al/skenderbeu-mund-te-shpetoje-nese-pagezohet-me-emer-tjeter/20%Monthly2019-07-13 16:58
https://americaneye.al/celesi-i-makinave-qe-kushton-500-mije-euro-cfare-e-ben-kaq-te-vecante/20%Monthly2019-07-13 16:12
https://americaneye.al/rama-qeveria-jep-hua-per-ngritjen-e-bujtinave-ne-pogradec/20%Monthly2019-07-13 15:56
https://americaneye.al/per-te-parandaluar-tensionin-e-larte-konsumoni-keto-ushqime/20%Monthly2019-07-13 15:51
https://americaneye.al/apple-watch-pergjon-bisedat-e-iphoneve/20%Monthly2019-07-13 15:37
https://americaneye.al/dybala-alla-mertens-sarri-shpik-rol-te-ri-per-argjentinasin/20%Monthly2019-07-13 15:27
https://americaneye.al/i-ndershem-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-13 15:26
https://americaneye.al/nje-interviste-e-vitit-1909-parashikimi-i-ismail-qemalit-mbi-te-ardhmen-e-perandorise-osmane/20%Monthly2019-07-13 15:21
https://americaneye.al/ujesjellesi-i-ri-ne-erseke-balluku-investim-qe-siguron-furnizim-24-ore-me-uje-per-qytetaret/20%Monthly2019-07-13 15:15
https://americaneye.al/perfundon-denimin-lirohet-nga-burgu-nehat-kulla-cilat-jane-bemat-e-gjeneralit-97-es/20%Monthly2019-07-13 15:13
https://americaneye.al/linda-rama-rrefen-ne-samitin-e-londres-momente-te-vecanta-nga-jeta-familjare/20%Monthly2019-07-13 13:52
https://americaneye.al/gjinushi-dekreti-i-metes-nul-nuk-dorehiqem/20%Monthly2019-07-13 13:47
https://americaneye.al/cas-e-la-10-vite-jashte-evropes-reagon-ashper-skenderbeu/20%Monthly2019-07-13 13:45
https://americaneye.al/donald-trump-ne-kerkim-te-aleateve-kunder-iranit/20%Monthly2019-07-13 13:42
https://americaneye.al/nga-godin-de-ligt-e-koulibaly-vieri-analizon-mbrojtesit-maldini-eshte-me-i-madhi/20%Monthly2019-07-13 13:33
https://americaneye.al/napoli-gati-te-ule-cmimin-hysaj-tek-atletico-per-me-pak-se-20-milione/20%Monthly2019-07-13 13:29
https://americaneye.al/gjashte-lojtaret-e-barces-qe-do-sakrifikohen-per-neymar/20%Monthly2019-07-13 13:26
https://americaneye.al/pasardhesit-e-perandorit-te-fundit-kerkojne-rikthimin-e-veprave-te-artit/20%Monthly2019-07-13 13:11
https://americaneye.al/gjobe-rekord-per-facebook-un/20%Monthly2019-07-13 13:07
https://americaneye.al/kritika-ndaj-mitsotaqis-opozita-greke-kunder-vendimeve-te-qeverise-se-re/20%Monthly2019-07-13 13:39
https://americaneye.al/dy-djem-ruse-me-telefonatat-e-tyre-trazojne-politiken-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-13 13:04
https://americaneye.al/shantazhonin-gruan-me-foto-per-favore-seksuale-dy-te-arrestuar/20%Monthly2019-07-13 11:49
https://americaneye.al/kur-apollo-preku-ne-hene-4-fakte-qe-nuk-i-kemi-ditur/20%Monthly2019-07-13 10:48
https://americaneye.al/basha-takohet-me-ish-kryeministrin-e-kanadase-diskutuam-per-krizen-politike/20%Monthly2019-07-13 15:22
https://americaneye.al/atletico-greizmann-na-zhgenjeu-nuk-terhiqemi-sepse-kemi-prova/20%Monthly2019-07-13 09:22
https://americaneye.al/tensioni-ne-rritje-britania-dergon-anije-lufte-ne-gjirin-persik/20%Monthly2019-07-13 08:27
https://americaneye.al/meta-luani-i-arte-presidenti-vleresohet-me-cmimin-nderkombetar-ne-venecia/20%Monthly2019-07-13 13:47
https://americaneye.al/franca-e-njeh-serbine-si-partnerin-e-pare-ne-rajon/20%Monthly2019-07-13 07:43
https://americaneye.al/flet-italiania-qe-e-dehur-aksidenti-per-vdekje-dy-shqiptaret/20%Monthly2019-07-12 20:44
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-13-korrik-2019/20%Monthly2019-07-12 20:39
https://americaneye.al/hapen-varret-ne-vatikan-shtohet-misteri-i-adoleshentes-se-zhdukur/20%Monthly2019-07-12 20:02
https://americaneye.al/zbulim-i-rendesishem-i-ekspedites-shqiptaro-amerikane-ne-karaburun/20%Monthly2019-07-12 19:46
https://americaneye.al/3-mln-euro-droge-poshte-frigoriferit-arrestohet-shqiptari/20%Monthly2019-07-12 19:42
https://americaneye.al/ashraf-3-muxhahedinet-inaugurojne-qytetin-e-tyre-ne-shqiperi-personalitete-nderkombetare-te-pranishem/20%Monthly2019-07-12 19:09
https://americaneye.al/flet-gjinushi-ja-cfare-i-thashe-metes-perballe-dhe-me-mesazhe/20%Monthly2019-07-12 19:06
https://americaneye.al/nuk-jemi-gati-per-zgjedhje-te-parakohshme-zbardhet-mbledhja-e-bashes-me-kupolen-e-pd/20%Monthly2019-07-12 18:35
https://americaneye.al/uefa-pershendet-vendimin-e-cas-per-skenderbeun/20%Monthly2019-07-12 17:44
https://americaneye.al/peshkopi-merr-helikopterin-do-te-pastroje-qytetin-nga-krimi-e-korrupsioni/20%Monthly2019-07-12 17:41
https://americaneye.al/mbyllen-intervistat-per-22-kandidatet-e-spak-prokuroret-tregojne-per-dosjet-dhe-presionet/20%Monthly2019-07-12 17:04
https://americaneye.al/vrau-nje-person-me-12-plumba-arrestohet-skender-baku/20%Monthly2019-07-12 16:57
https://americaneye.al/pe-leter-per-von-der-leyen-thuaj-po-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2019-07-12 16:55
https://americaneye.al/mitsotakis-kunder-emigranteve-cthote-kjo-per-shqiptaret-ne-greqi/20%Monthly2019-07-12 17:48
https://americaneye.al/dilema-e-veres-a-mund-te-vishni-shapka-ne-pune/20%Monthly2019-07-12 15:35
https://americaneye.al/deputeti-shqiptar-i-parlamentit-te-belgjikes-rama-meta-dhe-basha-oligarkia-politike-e-shqiperise/20%Monthly2019-07-12 14:10
https://americaneye.al/vrasja-per-borxhin-40-mije-euro-kapet-i-forti-i-shkodres/20%Monthly2019-07-12 14:03
https://americaneye.al/nga-1-deri-ne-100-ja-sa-shanse-ka-qe-i-dashuri-tju-tradhtoje-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2019-07-12 13:58
https://americaneye.al/a-merr-me-shume-se-7-mije-euro-ne-muaj-blendi-fevziu-tregon-sa-e-ka-rrogen/20%Monthly2019-07-12 13:52
https://americaneye.al/angli-shqiptari-godet-me-thike-per-vdekje-bashkeshorten-35-vjecare/20%Monthly2019-07-12 13:30
https://americaneye.al/basha-te-veteve-protestat-vazhdojne-nuk-do-bej-pazar-me-ramen/20%Monthly2019-07-12 12:36
https://americaneye.al/barcelona-rremben-16-vjecarin-anglez/20%Monthly2019-07-12 12:26
https://americaneye.al/dybala-tregon-te-vertetat-e-boterorit-2018-sampaoli-as-nuk-me-fliste/20%Monthly2019-07-12 12:24
https://americaneye.al/video-drone-shaka-juventusi-ne-duart-e-sarrit/20%Monthly2019-07-12 12:23
https://americaneye.al/arrestohet-kengetari-r-kelly-perballet-me-13-akuza-per-abuzim-seksual/20%Monthly2019-07-12 12:04
https://americaneye.al/salvini-mori-para-nga-rusia-prokuroria-e-milanos-nis-hetimet/20%Monthly2019-07-12 12:04
https://americaneye.al/mberrin-sistemi-raketor-rus-ne-turqi-tension-me-shba/20%Monthly2019-07-12 12:01
https://americaneye.al/shendeti-i-angela-merkel-po-shqeteson-gjithe-gjermanine-per-cfare-dyshohet-dhe-skenaret/20%Monthly2019-07-12 11:54
https://americaneye.al/john-travolta-kerkoi-te-ringjallte-te-birin-me-ndihmen-e-kishes-shkencologjike-dhe-disa-kuriozitete-mbi-sektin-misterioz/20%Monthly2019-07-12 11:36
https://americaneye.al/cas-merr-vendimin-final-skenderbeu-10-vjet-jashte-europes/20%Monthly2019-07-12 11:25
https://americaneye.al/i-akuzuar-per-nxitjen-e-trazirave-ne-shqiperi-intervista-me-ismail-qemalin-ne-athine/20%Monthly2019-07-12 10:34
https://americaneye.al/e-derguan-per-ta-bere-synet-nga-frika-qendron-dy-ore-ne-catine-e-spitalit/20%Monthly2019-07-12 10:26
https://americaneye.al/rinumerohen-votat-ne-lezhe-ndocaj-rritet-vetem-me-3-vota/20%Monthly2019-07-12 10:25
https://americaneye.al/aksioni-heroik-i-agjenteve-amerikane-per-te-ndaluar-nendetesen-me-kokaine-video/20%Monthly2019-07-12 09:55
https://americaneye.al/meta-rrezon-emerimin-e-gjinushit-ne-krye-te-akademise-se-shkencave/20%Monthly2019-07-12 14:03
https://americaneye.al/studimi-ne-gjermani-cmendojne-gjermanet-per-islamin/20%Monthly2019-07-12 09:24
https://americaneye.al/arrestohet-ne-shqiperi-luftetari-rus-i-isis-it-erdhi-si-emigrant-i-paligjshem/20%Monthly2019-07-12 08:22
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-12-korrik-2019/20%Monthly2019-07-11 20:53
https://americaneye.al/itali-kapen-tre-shqiptaret-e-rrezikshem/20%Monthly2019-07-11 20:49
https://americaneye.al/ne-tirane-bie-shi-romani-me-i-ri-nga-kliton-nesturi/20%Monthly2019-07-11 20:41
https://americaneye.al/barcelona-i-jep-fund-telenoveles-griezmann/20%Monthly2019-07-11 20:38
https://americaneye.al/shqiperia-merr-kryesine-e-osbe-se-per-vitin-2020/20%Monthly2019-07-11 20:35
https://americaneye.al/patozi-analizon-presidentin-meta-eshte-goditur-fort-kjo-e-ka-bere-qe-te-denatyrohet/20%Monthly2019-07-11 20:25
https://americaneye.al/dash-shqiperia-klime-te-zeze-per-investimet-e-huaja/20%Monthly2019-07-11 20:46
https://americaneye.al/deklarata-e-berishes-patozi-patetike-nuk-zgjidh-asgje-ja-si-largohet-rama/20%Monthly2019-07-11 20:19
https://americaneye.al/do-te-kete-negociatat-mes-ps-se-dhe-pd-se-zbulohen-emrat-e-negociatoreve/20%Monthly2019-07-11 20:12
https://americaneye.al/ankesa-e-eduart-ndocajt-kqz-hap-neser-11-kutite-e-lezhes/20%Monthly2019-07-11 19:19
https://americaneye.al/festimet-per-pavaresine-e-shba-moses-ones-reforma-ne-drejtesi-po-ecen/20%Monthly2019-07-11 18:28
https://americaneye.al/basha-takim-me-kolegjin-e-kryetareve-dhe-kryebashkiaket-demokrate-jep-dy-porosi/20%Monthly2019-07-11 18:20
https://americaneye.al/terbohen-cmimet-ne-qytetin-me-te-lakmuar-1200-qira-per-nje-shtrat/20%Monthly2019-07-11 18:16
https://americaneye.al/festa-e-shba-lulzim-basha-mberrin-bashke-me-besnik-mustafaj/20%Monthly2019-07-11 20:21
https://americaneye.al/merkel-ndryshon-protokollin-pas-dridhjeve-qendron-e-ulur-ne-ceremoni/20%Monthly2019-07-11 18:15
https://americaneye.al/ekspertiza-a-duhet-ti-paguaje-gjermania-demshperblime-greqise-dhe-polonise/20%Monthly2019-07-11 16:35
https://americaneye.al/lidhja-mes-pijeve-te-buta-dhe-agresivitetit-te-femijeve/20%Monthly2019-07-11 16:19
https://americaneye.al/keto-ushqime-kane-pak-kalori-dhe-ju-ndihmojne-te-humbisni-peshe/20%Monthly2019-07-11 15:31
https://americaneye.al/ministri-i-jashtem-grek-une-jam-himarjot-edi-rama-grek-nga-gjyshja-habitem-qe-ka-qasje-antigreke/20%Monthly2019-07-11 14:42
https://americaneye.al/de-ligt-eshte-i-juventusit-prezantohet-te-shtunen/20%Monthly2019-07-11 14:25
https://americaneye.al/e-premtja-dhe-e-shtuna-kohe-e-mire-per-plazh-ja-kur-rikthehet-shiu/20%Monthly2019-07-11 14:04
https://americaneye.al/shqiperia-drejt-zhdukjes/20%Monthly2019-07-11 13:47
https://americaneye.al/te-gjithe-jemi-pak-te-cuditshem-ja-si-diferencohet-cdo-shenje-horoskopi/20%Monthly2019-07-11 13:05
https://americaneye.al/vajzat-e-televizionit-qe-gjeten-dashurine-pas-divorcit-foto/20%Monthly2019-07-11 12:02
https://americaneye.al/anulimi-i-pasaportave-te-sherbimit-shoqata-e-gjyqtareve-padit-qeverine/20%Monthly2019-07-11 11:56
https://americaneye.al/basha-beteja-e-pd-per-te-bere-realitet-ndryshimin-qe-i-jep-fund-tranzicionit/20%Monthly2019-07-11 11:35
https://americaneye.al/u-nis-ne-vitin-2014-sonda-japoneze-ben-ulje-te-suksesshme-ne-asteroid/20%Monthly2019-07-11 11:12
https://americaneye.al/tension-ne-gjirin-persik-anijet-iraniane-penguan-cisternen-britanike/20%Monthly2019-07-11 11:00
https://americaneye.al/postoi-foto-me-tifozet-e-celtic-presidenti-meta-terheq-vemendjen-e-mediave-britanike/20%Monthly2019-07-11 10:50
https://americaneye.al/prapaskenat-reali-duhet-te-shese-tre-yje-qe-te-bleje-pogba/20%Monthly2019-07-11 10:46
https://americaneye.al/reja-ndjek-partizanin-nese-luan-perseri-keshtu-mund-te-kualifikohet/20%Monthly2019-07-11 10:39
https://americaneye.al/juventusi-planifikon-200-milione-euro-arketime-ja-kush-do-te-largohet/20%Monthly2019-07-11 10:41
https://americaneye.al/de-laurentiis-icardi-kerkon-juven-nuk-e-nderroj-me-insignen/20%Monthly2019-07-11 10:28
https://americaneye.al/endrra-kthehet-ne-realitet-taksisti-qe-u-be-kengetar-opere-fale-nje-videoje/20%Monthly2019-07-11 10:15
https://americaneye.al/hapet-zyra-e-oficerit-nderlidhes-se-europol-ne-tirane/20%Monthly2019-07-11 10:12
https://americaneye.al/qeveria-e-re-greke-nuk-do-ta-ndryshoje-politiken-e-jashtme/20%Monthly2019-07-11 10:55
https://americaneye.al/ngritja-e-spak-keta-jane-kandidatet-qe-do-te-intervistohen-sot-ne-klp/20%Monthly2019-07-11 09:29
https://americaneye.al/tragjike-cifti-i-shqiptareve-humb-jeten-ne-shba-deshira-e-fundit-ishte-te-preheshin-ne-vendlindje/20%Monthly2019-07-11 08:29
https://americaneye.al/thaci-20-minuta-ne-telefon-me-zaev-me-kerkoi-falje-ka-rene-pre-e-mashtrimit/20%Monthly2019-07-11 14:43
https://americaneye.al/shkaterrim-dhe-vdekje-ne-greqi-stuhia-vret-6-turiste/20%Monthly2019-07-11 10:55
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-11-korrik-2019/20%Monthly2019-07-10 21:15
https://americaneye.al/mane-dhe-goxhaj-shahen-live-ne-televizion-dritan-hila-nderpret-emisionin/20%Monthly2019-07-10 20:53
https://americaneye.al/basha-ne-jemi-opozita-proeuropiane-qe-garanton-ndryshim/20%Monthly2019-07-10 19:16
https://americaneye.al/vajza-denoncon-perdhunimin-nga-babai-dhe-mosveprimin-e-policise-qofsha-e-fundit/20%Monthly2019-07-10 18:43
https://americaneye.al/qeveria-e-re-greke-kryeministri-micotaqis-mbledh-kabinetin/20%Monthly2019-07-10 18:42
https://americaneye.al/hakerat-mund-te-kontrollojne-kamerat-e-pajisjeve-e-tuaja/20%Monthly2019-07-10 18:07
https://americaneye.al/barazim-mes-shiut-partizani-dhe-karabaku-ndalen-nga-shtyllat/20%Monthly2019-07-10 18:05
https://americaneye.al/shkarkimi-i-presidentit-te-enjten-nis-puna-e-komisionit-hetimor/20%Monthly2019-07-10 17:16
https://americaneye.al/manchester-united-nuk-dorezohet-skemi-nevoje-te-shesim-lojtare/20%Monthly2019-07-10 17:11
https://americaneye.al/qyteti-francez-limiton-makinat-ne-30-km-h-ja-alternativat-ambientaliste/20%Monthly2019-07-10 16:42
https://americaneye.al/studimi-meshkujt-sportiste-jane-me-terheqes-sesa-femrat-sportiste/20%Monthly2019-07-10 16:33
https://americaneye.al/aksidentohet-makina-e-ambasades-ruse-ne-librazhd-tre-te-plagosur/20%Monthly2019-07-10 16:28
https://americaneye.al/kurre-mos-pini-uje-gjate-ngrenies/20%Monthly2019-07-10 16:05
https://americaneye.al/vuani-nga-perzierjet-ne-shtatzeni-do-te-lindni-femije-me-inteligjent/20%Monthly2019-07-10 15:30
https://americaneye.al/largohet-drejtoresha-e-bibliotekes-kombetare/20%Monthly2019-07-10 14:58
https://americaneye.al/adhurohet-prej-10-mije-vitesh-shkembi-me-i-famshem-i-australise-do-te-mbyllet-pergjithmone/20%Monthly2019-07-10 14:20
https://americaneye.al/pas-dridhjeve-kancelarja-merkel-flet-per-shendetin-e-saj/20%Monthly2019-07-10 13:40
https://americaneye.al/deportohet-nga-shba-i-riu-shqiptar-pjese-e-grupit-kriminal-te-lazaratit-ku-mbeti-i-vrare-efektivi-basha/20%Monthly2019-07-10 13:54
https://americaneye.al/romet-prova-qe-tregojne-se-nuk-jemi-gati-per-ne-be/20%Monthly2019-07-10 12:49
https://americaneye.al/oshee-investim-10-milione-euro-ne-pogradec-balluku-ofron-garanci-per-disa-dekada/20%Monthly2019-07-10 12:30
https://americaneye.al/kush-eshte-ermir-dervishi-i-denuar-ne-shqiperi-dhe-itali-per-vrasje-dhe-lidhjet-e-dyshuara-me-banden-e-durresit/20%Monthly2019-07-10 13:35
https://americaneye.al/kritikoi-trump-dorehiqet-ambasadori-i-britanise-ne-shba/20%Monthly2019-07-10 11:28
https://americaneye.al/erdogan-deshiron-ndarje-gjinore-ne-universitete-zemerim-ne-turqi/20%Monthly2019-07-10 11:25
https://americaneye.al/merkel-trondit-me-dridhjet-e-trupit-per-here-te-trete-video/20%Monthly2019-07-10 13:39
https://americaneye.al/pengmarrjet-ishin-ne-mode-si-mafia-donte-te-grabiste-gianfranco-zola-n/20%Monthly2019-07-10 11:08
https://americaneye.al/e-presin-ne-paris-e-barcelone-neymar-zbarkon-ne-torino/20%Monthly2019-07-10 11:04
https://americaneye.al/bayern-synon-rikthimin-e-mario-mandzukic/20%Monthly2019-07-10 11:00
https://americaneye.al/keto-jane-shenjat-e-horoskopit-qe-kane-frike-te-bien-ne-dashuri/20%Monthly2019-07-10 10:58
https://americaneye.al/njihuni-me-10-skuadrat-qe-shpenzuan-me-shume-ne-10-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-07-10 10:55
https://americaneye.al/rapinoe-nuk-do-shkojme-ne-shtepine-e-bardhe-nuk-jemi-trofe-per-trump/20%Monthly2019-07-10 10:54
https://americaneye.al/meta-mesazh-me-mace-e-qen-zakonisht-nuk-shkojne-por-ky-nuk-eshte-rasti/20%Monthly2019-07-10 10:23
https://americaneye.al/rritet-papunesia-tek-ata-me-shkolle-te-larte-ulet-per-te-pashkolluarit/20%Monthly2019-07-10 10:17
https://americaneye.al/tatimet-shkarkohet-drejtori-i-pergjithshem-vetem-tre-muaj-ne-detyre/20%Monthly2019-07-10 09:58
https://americaneye.al/basha-qeveria-qe-do-dale-nga-zgjedhjet-e-lira-do-hape-negociatat-me-be/20%Monthly2019-07-10 09:35
https://americaneye.al/projektligji-per-mbrojtjen-civile-rama-masat-parandaluese-te-detyrueshme-per-shtetin-dhe-privatin/20%Monthly2019-07-10 09:29
https://americaneye.al/fiqte-me-perfitime-shendetesore-ne-stinen-e-nxehte/20%Monthly2019-07-10 09:05
https://americaneye.al/cili-eshte-vizioni-yt-nese-behesh-pjese-e-spak-pyetjet-psikologjike-me-te-cilat-perballen-super-prokuroret/20%Monthly2019-07-10 08:34
https://americaneye.al/meta-takon-pendarovskin-do-bashkojme-perpjekjet-per-celjen-e-negociatave/20%Monthly2019-07-10 13:40
https://americaneye.al/vrau-kunatin-dhe-me-pas-veten-dyshonte-se-kishte-lidhje-intime-me-ish-gruan/20%Monthly2019-07-10 07:16
https://americaneye.al/kryemadhi-te-jem-une-si-basha-shkoj-ne-zgjedhje-me-ramen-jemi-ne-negociata-me-nderkombetaret/20%Monthly2019-07-09 21:13
https://americaneye.al/erdogan-thirrje-be-se-mbani-fjalen-hapni-negociatat-me-tiranen-ndryshe-demtohet-paqja/20%Monthly2019-07-09 21:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-10-korrik-2019/20%Monthly2019-07-09 21:02
https://americaneye.al/abuzoi-seksualisht-me-te-bijen-arrestohet-babai-monster/20%Monthly2019-07-09 20:59
https://americaneye.al/fiksim-e-ke-ti-mbash-kembet-hapur-klaudia-pepa-ia-mbyll-gojen-komentuesit-me-lezet/20%Monthly2019-07-09 20:56
https://americaneye.al/klosi-amerikanet-me-sollen-informacion-per-korrupsionin-e-nje-kryeministri/20%Monthly2019-07-09 20:17
https://americaneye.al/babai-monster-i-kerkon-marredhenie-seksuale-vajzes-do-jete-hera-e-fundit-video/20%Monthly2019-07-09 19:38
https://americaneye.al/betohet-qeveria-mitsotakis-kabineti-me-18-ministra-2-ministra-plotesues-dhe-29-zv-ministra/20%Monthly2019-07-09 18:55
https://americaneye.al/zaev-bie-ne-kurthin-e-dy-komedianeve-ruse-bisedon-me-ta-ceshtje-te-rendesishme/20%Monthly2019-07-09 18:50
https://americaneye.al/shtohen-denoncimet-ndaj-dhunes-ne-2018-cdo-dite-12-raste-te-dhunes-ne-familje/20%Monthly2019-07-09 18:05
https://americaneye.al/opozita-kerkon-materialet-e-30-qershorit-tete-kerkesat-per-kqz-ne/20%Monthly2019-07-09 17:31
https://americaneye.al/dalin-pamjet-momenti-kur-meta-debaton-me-kryeministren-serbe-njihni-kosoven-tani-eshte-koha-video/20%Monthly2019-07-09 17:07
https://americaneye.al/perurohen-zyrat-e-reja-rajonale-te-oshee-korce-balluku-kushte-dhe-standarde-me-te-mira-per-punonjesit-dhe-qytetaret/20%Monthly2019-07-09 16:24
https://americaneye.al/si-te-zgjidhni-kremin-e-duhur-kunder-diellit/20%Monthly2019-07-09 16:14
https://americaneye.al/10-shenjat-qe-tregojne-se-tek-ju-mbizoteron-energjia-negative-chi/20%Monthly2019-07-09 15:50
https://americaneye.al/hakerat-vjedhin-para-duke-kopjuar-zerin/20%Monthly2019-07-09 15:15
https://americaneye.al/cmendi-rrjetin-me-fotot-seksi-garda-ja-e-verteta-per-truprojen-e-rames-foto/20%Monthly2019-07-09 14:38
https://americaneye.al/mund-te-ishte-afrikani-i-pare-me-ngjyre-ne-hapesire-si-astronaut-nderron-jete-papritur/20%Monthly2019-07-09 14:27
https://americaneye.al/meta-takohet-me-erdogan-ne-bosnje/20%Monthly2019-07-09 14:25
https://americaneye.al/zbulohet-qyteti-biblik-ne-izrael-vendi-ku-davidi-qendroi-para-se-te-shpallej-mbret-foto/20%Monthly2019-07-09 14:22
https://americaneye.al/cakaj-ne-sllovaki-austria-spanja-e-suedia-mbeshtesin-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-07-09 14:16
https://americaneye.al/skandal-me-nivelin-e-nitratit-tek-pjepri/20%Monthly2019-07-09 14:13
https://americaneye.al/horoskopi-i-dashurise-keto-jane-shenjat-qe-do-bejne-namin-kete-vere/20%Monthly2019-07-09 13:29
https://americaneye.al/lacio-i-beson-talentit-shqiptar-firmos-kontrate-3-vjecare/20%Monthly2019-07-09 12:40
https://americaneye.al/pushtoi-finalen-e-champions-biondja-seksi-deshton-ne-kupen-e-amerikes/20%Monthly2019-07-09 12:37
https://americaneye.al/tensione-shba-britani-trump-sulmon-ambasadorin-londra-e-mbeshtet/20%Monthly2019-07-09 12:28
https://americaneye.al/cfare-gjeti-mitsotakis-ne-kryeministri-pas-largimit-te-tsipras/20%Monthly2019-07-09 12:19
https://americaneye.al/misteret-e-nendeteses-ruse-ne-arktik-viktimat-shmangen-me-heroizem-nje-katastrofe-planetare/20%Monthly2019-07-09 12:30
https://americaneye.al/kerkoi-administrim-nderkombetar-per-shkodren-austria-i-pergjigjet-ademit-jemi-ne-2019-jo-ne-1913-en/20%Monthly2019-07-09 11:12
https://americaneye.al/i-zhytur-ne-borxhe-boris-becker-nxjerr-ne-shitje-trofete-e-fituar/20%Monthly2019-07-09 11:07
https://americaneye.al/agimi-i-arte-mbetet-pa-ar-shkelqimi-dhe-renia-e-grupit-ekstremist-grek/20%Monthly2019-07-09 10:40
https://americaneye.al/paradoksi-barella-do-te-jete-blerja-me-e-shtrenjte-e-interit-le-pas-vierin-dhe-fenomenin-ronaldo/20%Monthly2019-07-09 10:30
https://americaneye.al/9-kuriozitete-per-frankenshtajnin-vepren-qe-lindi-ne-vitin-pa-vere/20%Monthly2019-07-09 10:20
https://americaneye.al/gazetari-grek-pyet-meten-cfare-di-per-planet-e-sorosit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-09 10:04
https://americaneye.al/ngjarja-ne-korce-shoku-i-71-vjecarit-ishte-ndare-nga-gruaja/20%Monthly2019-07-09 09:59
https://americaneye.al/kokaine-mes-kukullave-biznesi-familjar-i-ciftit-shqiptaro-grek/20%Monthly2019-07-09 09:50
https://americaneye.al/meta-flet-per-kathimerinin-ju-tregoj-nenen-e-konflikteve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-09 09:53
https://americaneye.al/zbardhet-vrasja-ne-korce-autor-i-dyshuar-kunati-i-viktimes/20%Monthly2019-07-09 07:47
https://americaneye.al/bashkimi-i-misioneve-diplomatike-shqiperi-kosove-rusia-levizje-provokuese/20%Monthly2019-07-08 21:23
https://americaneye.al/artan-hoxha-pergjimet-te-bild-i-coi-adriatik-llalla/20%Monthly2019-07-08 21:14
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-9-korrik-2019/20%Monthly2019-07-08 21:10
https://americaneye.al/kryemadhi-kam-perplasje-politike-me-meten-ne-shtepi/20%Monthly2019-07-09 11:11
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-rama-citon-mjeshtrin-e-artit-te-luftes/20%Monthly2019-07-08 21:02
https://americaneye.al/sonila-meco-pas-30-qershorit-rama-ik-e-pakuptimte-basha-duhet-te-krijoje-qeverine-hije/20%Monthly2019-07-08 20:34
https://americaneye.al/artan-hoxha-meta-ka-nje-hall-te-madh-e-di-cfare-po-gatuhet-per-te/20%Monthly2019-07-08 20:32
https://americaneye.al/berisha-mbron-meten-rama-ne-burg-te-pakten-37-vite/20%Monthly2019-07-08 20:04
https://americaneye.al/shpallet-qeveria-e-re-e-micotakis-21-pjesetare-te-kabinetit-nuk-jane-marre-me-pare-me-politike/20%Monthly2019-07-08 20:00
https://americaneye.al/reagon-soros-komentet-e-metes-per-komplot-te-cuditshme-ka-kerkuar-edhe-takim/20%Monthly2019-07-08 20:07
https://americaneye.al/vritet-57-vjecari-ne-korce-u-gjet-i-pajete-nga-bashkeshortja-sapo-ishte-kthyer-nga-shba/20%Monthly2019-07-08 19:55
https://americaneye.al/basha-me-30-qershor-refuzuam-te-keqen-kriza-zgjidhet-me-parime-jo-me-pazare/20%Monthly2019-07-08 19:28
https://americaneye.al/foto-pikante-nga-protesta-e-opozites-dhe-gafa-e-pafalshme-ndaj-pd-se/20%Monthly2019-07-08 18:55
https://americaneye.al/nje-ekspert-i-ligjeve-detare-ne-krye-te-diplomacise-greke-lista-e-plote-e-kabinetit-qeveritar/20%Monthly2019-07-08 18:51
https://americaneye.al/protesta-e-10-te-kombetare-reagon-presidenti-i-republikes/20%Monthly2019-07-08 21:11
https://americaneye.al/ligj-i-ri-per-asistencen-sociale-hiqet-kufizimi-prej-8-mije-leke-si-ndihme-ekonomike/20%Monthly2019-07-08 17:57
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-ben-thirrje-shtetasve-te-saj-rrini-larg-protestes/20%Monthly2019-07-08 17:50
https://americaneye.al/ekspertet-keshillojne-te-mos-e-vendosni-shalqirin-ne-frigorifer/20%Monthly2019-07-08 17:40
https://americaneye.al/ne-emer-te-kujt-kercenoi-sot-deputetja-hoti/20%Monthly2019-07-08 17:17
https://americaneye.al/kuvend-miratohet-ngritja-e-komisionit-hetimor-per-shkarkimin-e-presidentit/20%Monthly2019-07-08 16:58
https://americaneye.al/fishkellima-gjate-nates-eshte-thirrje-per-djallin/20%Monthly2019-07-08 16:44
https://americaneye.al/mrekullite-e-qumeshtit-te-nenes-pse-eshte-kaq-i-rendesishem/20%Monthly2019-07-08 16:30
https://americaneye.al/zbardhen-emrat-e-anetareve-te-komisionit-hetimor-per-shkarkimin-e-presidentit-meta/20%Monthly2019-07-08 16:24
https://americaneye.al/3-muaj-hetime-per-ilir-meten/20%Monthly2019-07-08 16:20
https://americaneye.al/rama-reagim-frontal-ndaj-ilir-metes-shba-ne-e-mendon-si-topin-qe-i-ka-vendosur-gjoksin/20%Monthly2019-07-08 20:35
https://americaneye.al/erdogan-largon-guvernatorin-e-bankes-lira-turke-ne-krize/20%Monthly2019-07-08 15:16
https://americaneye.al/pse-po-ikin-polaket-shqiperia-po-shtrenjtohet-mund-te-blejme-greqine-dhe-turqine-me-te-njejten-vlere/20%Monthly2019-07-08 15:09
https://americaneye.al/meta-telefonon-mitsotakis-shpreseplote-per-fuqizimin-e-marredhenieve-shqiperi-greqi/20%Monthly2019-07-08 14:15
https://americaneye.al/keni-lindur-ne-muajin-korrik-ja-6-arsye-pse-jeni-te-vecante/20%Monthly2019-07-08 14:13
https://americaneye.al/klsh-ilacet-pa-kontroll-ne-shqiperi-nuk-behen-analiza-per-cilesine-e-barnave/20%Monthly2019-07-08 13:43
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-ja-csurpriza-kane-rezervuar-yjet-per-datat-8-14-korrik/20%Monthly2019-07-08 13:32
https://americaneye.al/detajet-apartamente-ne-tirane-dhe-pogradec-sekuestrohen-1-mln-euro-pasuri/20%Monthly2019-07-08 13:21
https://americaneye.al/kush-eshte-hektor-mahmutaj-shqiptari-me-i-kerkuar-ne-angli/20%Monthly2019-07-08 13:06
https://americaneye.al/ancelotti-i-thur-elozhe-icardit-dhe-premton-nje-napoli-me-te-forte/20%Monthly2019-07-08 13:01
https://americaneye.al/kroacia-ngre-gardh-kufitar-bllokon-emigrantet-drejt-italise/20%Monthly2019-07-08 12:53
https://americaneye.al/kush-eshte-ish-drejtoresha-e-lsi-qe-protestoi-familjarisht-para-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2019-07-08 12:46
https://americaneye.al/shba-mbeshtetje-ne-rritje-per-trump/20%Monthly2019-07-08 12:16
https://americaneye.al/papa-francesku-ne-lampeduze-lutet-per-emigrantet/20%Monthly2019-07-08 11:51
https://americaneye.al/biznesi-korrupsioni-lulezon-problem-tatimet-e-doganat/20%Monthly2019-07-08 11:20
https://americaneye.al/the-sun-si-grupet-e-dhunshme-shqiptare-nisen-te-dominojne-boten-e-krimit-ne-britani-foto/20%Monthly2019-07-08 11:07
https://americaneye.al/propozimi-i-pazakonte-i-voltana-ademit-shkodra-te-administrohet-nga-nderkombetaret/20%Monthly2019-07-08 10:58
https://americaneye.al/arratisje-nga-srebrenica-udhetimi-i-tmerrshem-i-tre-vellezerve/20%Monthly2019-07-08 10:21
https://americaneye.al/dani-alves-ne-histori-askush-nuk-ka-fituar-sa-ai/20%Monthly2019-07-08 13:00
https://americaneye.al/prostituta-dhe-kokaine-ne-lokal-ne-pranga-pronari-43-vjecar/20%Monthly2019-07-08 09:34
https://americaneye.al/greqi-agimi-i-arte-zyrtarisht-jashte-parlamentit/20%Monthly2019-07-08 09:16
https://americaneye.al/protesta-para-shtepise-se-bardhe-meta-shqiperia-nuk-do-te-kthehet-kurre-me-ne-one-party-state/20%Monthly2019-07-08 09:13
https://americaneye.al/finlanda-presidentja-ndryshe-e-radhes-ne-be-prioritet-klima-por-nuk-harrojme-ballkanin/20%Monthly2019-07-08 09:09
https://americaneye.al/rikthim-i-pushtetit-te-familjeve-ne-greqi/20%Monthly2019-07-08 09:02
https://americaneye.al/shkarkimi-i-presidentit-ps-cakton-emrat-per-komisionit-hetimor/20%Monthly2019-07-08 14:16
https://americaneye.al/de-ligt-te-juventusi-mino-raiola-akuzon-ajax-se-nuk-po-e-mban-fjalen/20%Monthly2019-07-08 08:20
https://americaneye.al/meta-perserit-propozimin-me-13-tetor-zgjedhje-te-pergjithshme-dhe-per-presidentin/20%Monthly2019-07-08 11:03
https://americaneye.al/gure-makines-se-publicistit-reagon-lubonja-policia-me-version-te-rreme/20%Monthly2019-07-08 09:12
https://americaneye.al/sot-protesta-e-10-te-kombetare-e-opozites/20%Monthly2019-07-08 07:00
https://americaneye.al/erion-isai-behet-gati-per-kostumin-e-kryebashkiakut-por-thumbohet-keq-nga-kapo-kapllani/20%Monthly2019-07-08 06:55
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-8-korrik-2019/20%Monthly2019-07-07 20:53
https://americaneye.al/freskohet-moti-mesjava-sjell-renie-me-te-pakten-6c-te-temperaturave-ne-te-gjithe-vendin/20%Monthly2019-07-07 20:32
https://americaneye.al/trump-i-paafte-dhe-i-pasigurte-kabllogramet-ambasadorit-britanik-ne-shba-dalin-ne-media/20%Monthly2019-07-07 20:01
https://americaneye.al/qytetaret-zgjodhen-tsipras-uron-rivalin-per-fitoren-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-07-07 19:57
https://americaneye.al/kush-eshte-kyriakos-mitsotakis-konservatori-i-dinastise-qe-do-jete-kryeminister-i-greqise/20%Monthly2019-07-07 19:44
https://americaneye.al/shba-fituese-e-boterorit-te-futbollit-per-femra/20%Monthly2019-07-07 19:23
https://americaneye.al/policia-sqaron-sulmin-ndaj-lubonjes-makina-eshte-e-te-vellait-agresorin-e-kane-fqinj/20%Monthly2019-07-07 18:51
https://americaneye.al/pse-kryebashkiakja-e-amsterdamit-vendosi-mbylljen-e-lagjes-me-drita-te-kuqe/20%Monthly2019-07-07 18:02
https://americaneye.al/exit-poll-et-ne-greqi-fiton-demokracia-e-re-mposhtet-tsipras/20%Monthly2019-07-07 17:01
https://americaneye.al/9-pikat-e-vdekjes-ne-rruget-shqiptare/20%Monthly2019-07-07 14:05
https://americaneye.al/11-pyetje-lidershipit-opozitar/20%Monthly2019-07-07 13:35
https://americaneye.al/rama-cfare-thene-martin-luther-kingu-per-protestat-e-dhunshme/20%Monthly2019-07-07 13:32
https://americaneye.al/sulmi-ndaj-lubonjes-ja-pse-nuk-reagoi-vete-analisti-policia-jep-detajet/20%Monthly2019-07-07 18:50
https://americaneye.al/shqiptaret-zot-te-vetes-kryemadhi-shihemi-ne-bulevard/20%Monthly2019-07-07 13:18
https://americaneye.al/erik-kantona-eshte-pengu-me-i-madh-flet-morati-pirlo-ka-qene-gabimi-me-i-madh/20%Monthly2019-07-07 13:15
https://americaneye.al/messi-shperthen-me-akuza-te-renda-pasi-refuzoi-medaljen/20%Monthly2019-07-07 13:12
https://americaneye.al/griezmaan-ben-levizjen-e-radhes-per-te-shmangur-grumbullimin-tek-atletico/20%Monthly2019-07-07 13:11
https://americaneye.al/juventus-sfidon-realin-zbulohet-oferta-e-majme-per-pogba-n/20%Monthly2019-07-07 13:08
https://americaneye.al/rudina-hajdari-mban-premtimin-jep-rrogen-per-shkollen-shejnaze-juka/20%Monthly2019-07-07 12:51
https://americaneye.al/gjermania-fituesja-e-kompromisit-per-evropen/20%Monthly2019-07-07 12:50
https://americaneye.al/solidarizim-me-kosoven-shqiperia-anulon-pjesemarrjen-ne-samitin-e-seecp-ne-bosnje/20%Monthly2019-07-07 19:57
https://americaneye.al/irani-sfidon-shba-te-dhe-shkel-marreveshjen-nukleare/20%Monthly2019-07-07 12:40
https://americaneye.al/ndryshimet-klimatike-do-te-kushtojne-69-000-miliarde-dollare-deri-ne-2100-en/20%Monthly2019-07-07 11:58
https://americaneye.al/cila-do-te-jete-e-ardhmja-per-ivanka-trump/20%Monthly2019-07-07 10:41
https://americaneye.al/zyrtarja-humb-punen-per-shkak-te-fotove-18/20%Monthly2019-07-07 10:39
https://americaneye.al/shkarkohet-myftiu-i-tiranes-ylli-gurra/20%Monthly2019-07-07 09:48
https://americaneye.al/me-shume-vota-se-votues-presidenti-meta-e-gjen-shpjegim-shkencor-te-seksi/20%Monthly2019-07-07 09:12
https://americaneye.al/basha-thirrje-per-protesten-te-gjithe-bashke-kunder-diktatures-se-krimit/20%Monthly2019-07-07 13:28
https://americaneye.al/greqia-zhvillon-sot-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare/20%Monthly2019-07-07 12:49
https://americaneye.al/terhiqet-perfundimisht-nga-futbolli-de-rossi-merr-vendimin/20%Monthly2019-07-06 20:36
https://americaneye.al/perfshihet-nga-flaket-godina-e-bashkise-se-durresit/20%Monthly2019-07-06 19:23
https://americaneye.al/kuvendi-mblidhet-te-henen-per-shkarkimin-e-tij-meta-poston-foto-nga-bregdeti/20%Monthly2019-07-06 19:20
https://americaneye.al/johnson-amnisti-emigranteve-mund-te-perfitojne-edhe-mijera-shqiptare-pa-dokumente-ne-britani/20%Monthly2019-07-06 18:42
https://americaneye.al/shkarkimi-i-presidentit-mazhoranca-liston-9-shkeljet-e-metes/20%Monthly2019-07-06 17:46
https://americaneye.al/theo-hernandez-zyrtarisht-i-milanit/20%Monthly2019-07-06 17:19
https://americaneye.al/kryemadhi-nese-rama-shkarkon-presidentin-do-behet-si-berisha-ne-97-en/20%Monthly2019-07-06 16:55
https://americaneye.al/termeti-ne-kaliforni-moderatorja-televizive-futet-nen-tavolinelive-video/20%Monthly2019-07-06 16:53
https://americaneye.al/basha-shqiperine-jashte-integrimit-per-sa-kohe-ne-pushtet-eshte-rama/20%Monthly2019-07-06 16:42
https://americaneye.al/polemika-ne-slloveni-qyteti-i-lindjes-nderon-melanian/20%Monthly2019-07-06 16:17
https://americaneye.al/qyteti-i-lashte-i-blaundus-eshte-vendi-me-i-mire-per-te-vezhguar-qiejt/20%Monthly2019-07-06 16:08
https://americaneye.al/shkaterrohet-grupi-i-trafikanteve-ne-itali-dy-shqiptare-ne-pranga/20%Monthly2019-07-06 16:00
https://americaneye.al/thaci-nuk-do-te-marre-pjese-ne-takimin-e-seecp-se-ne-bosnje/20%Monthly2019-07-06 15:28
https://americaneye.al/protesta-e-8-korrikut-zbulohen-urdhrat-qe-kryemadhi-iu-jep-strukturave-te-lsi-se/20%Monthly2019-07-06 15:18
https://americaneye.al/familja-e-azem-hajdarit-thirret-per-te-deshmuar-ne-gjyqin-e-izet-haxhise/20%Monthly2019-07-06 15:15
https://americaneye.al/zgjedhjet-greke-demokracia-e-re-favorite-lajm-i-keq-per-shqiperine/20%Monthly2019-07-06 12:33
https://americaneye.al/merkel-integrimi-i-ballkanit-perendimor-ne-interes-te-be-se/20%Monthly2019-07-06 11:15
https://americaneye.al/uashingtoni-kerkon-sekuestrimin-e-12-miliarde-dollare-te-el-chapo/20%Monthly2019-07-06 09:00
https://americaneye.al/albi-nako-flet-per-marredhenien-me-alba-hoxhen/20%Monthly2019-07-06 07:20
https://americaneye.al/be-duhet-te-gjeje-nje-strategji-te-re-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-06 07:02
https://americaneye.al/presidenti-force-frike-apo-strategji-komunikimi/20%Monthly2019-07-06 06:48
https://americaneye.al/mogherini-gabim-i-madh-nese-nuk-hapen-ne-tetor-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-07-06 06:40
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-6-korrik-2019/20%Monthly2019-07-05 21:10
https://americaneye.al/rilidhja-e-nervave-kirurget-gjejne-shprese-per-duart-e-krahet-e-paralizuar/20%Monthly2019-07-05 19:59
https://americaneye.al/kryemadhi-me-meten-me-ka-ngelur-hatri-sme-tregoi-mesazhin-e-rames/20%Monthly2019-07-05 19:29
https://americaneye.al/dalin-pamjet-makina-perfundoi-ne-lokal-ne-tirane-ja-si-vrapuan-klientet-per-te-shpetuar/20%Monthly2019-07-05 18:54
https://americaneye.al/be-ja-levron-miliona-euro-per-infrastrukturen-dixhitalizimin-e-gjelberimin-e-ballkanit/20%Monthly2019-07-05 18:34
https://americaneye.al/pjesa-shqiptare-e-liqenit-te-ohrit-behet-pjese-e-unesco/20%Monthly2019-07-05 18:17
https://americaneye.al/haradinaj-takon-theresa-may-kosova-ka-nevoje-per-mbeshtetjen-e-vazhdueshme-te-anglise/20%Monthly2019-07-05 17:44
https://americaneye.al/bregu-merkel-pergezoi-marreveshjen-e-roaming-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-05 17:22
https://americaneye.al/negociatat-rama-shpresojme-per-vendim-pozitiv-ne-tetor/20%Monthly2019-07-05 17:17
https://americaneye.al/debati-per-zgjedhjet-reagon-xhafaj-sherrxhinjte-ishin-te-gardhi-koha-per-reforme-zgjedhore-e-per-reflektim-politik-jo-per-protesta-e-as-per-festa/20%Monthly2019-07-05 16:56
https://americaneye.al/presidenti-polak-kritikon-be-te-jepet-date-e-qarte-per-integrimin-e-shqiperise/20%Monthly2019-07-05 16:31
https://americaneye.al/vezhgimi-i-votimeve-te-30-qershorit-glover-takon-perfaqesuesit-e-komunitetit-nderkombetar-ne-tirane/20%Monthly2019-07-05 16:17
https://americaneye.al/partizani-publikon-listen-per-champions-8-sulmues-dhe-vetem-5-mbrojtes/20%Monthly2019-07-05 16:11
https://americaneye.al/napoli-kerkon-icardi-60-mln-euro-per-bllofin-e-interit/20%Monthly2019-07-05 15:55
https://americaneye.al/byzylyku-qe-ju-ndihmon-te-luftoni-veset-e-keqija/20%Monthly2019-07-05 15:56
https://americaneye.al/parisi-ndalon-autobuset-turistike-te-qarkullojne-ne-qender-te-qytetit/20%Monthly2019-07-05 15:10
https://americaneye.al/merkel-pas-samitit-procesi-i-berlinit-synon-te-ndihmoje-miqte-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-07-05 14:48
https://americaneye.al/negociatat-rama-nga-samiti-cdo-gje-e-planifikuar-me-e-sigurt-se-ka-qene-me-pare/20%Monthly2019-07-05 14:47
https://americaneye.al/paloka-banditi-qe-kercenoi-zgurin-eshte-i-njejti-qe-ka-kercenuar-edhe-aurel-plasarin/20%Monthly2019-07-05 14:44
https://americaneye.al/ky-ishte-saladini-udheheqesi-qe-pushtoi-kerthizen-e-botes-e-nuk-la-pasuri-as-per-tu-varrosur/20%Monthly2019-07-05 14:37
https://americaneye.al/korriku-do-jete-pervelues-deri-ne-38-grade-nen-hije/20%Monthly2019-07-05 14:32
https://americaneye.al/protesta-e-opozites-ruci-ndryshon-oren-e-seances-plenare-per-shkarkimin-e-metes/20%Monthly2019-07-05 14:29
https://americaneye.al/presidenti-i-polonise-kunder-macron-pa-ballkanin-perendimor-europa-nuk-do-te-marre-fryme-lirisht/20%Monthly2019-07-05 13:01
https://americaneye.al/ajaxi-refuzon-oferten-e-juves-per-de-ligt-barca-gati-te-perfitoje/20%Monthly2019-07-05 12:47
https://americaneye.al/nedved-dhe-buffon-nje-histori-interesante-18-vjecare/20%Monthly2019-07-05 12:45
https://americaneye.al/franco-lerda-skema-4-3-3-dua-nje-partizan-sulmues/20%Monthly2019-07-05 12:41
https://americaneye.al/studiuesit-zbulojne-origjinen-europiane-te-filistineve/20%Monthly2019-07-05 12:37
https://americaneye.al/u-detyrua-te-lindte-e-prangosur-demshperblehet-me-610-mije-dollare/20%Monthly2019-07-05 12:33
https://americaneye.al/meta-ne-krah-te-engel-ska-force-ne-bote-qe-te-vendose-ne-diskutim-aleancen-shqiptaro-amerikane/20%Monthly2019-07-05 12:26
https://americaneye.al/kercenohet-me-jete-klement-zguri-garda-e-merr-ne-mbrojtje/20%Monthly2019-07-05 12:22
https://americaneye.al/10-fatsjellesit-nga-e-gjithe-bota-dhe-historia-pas-tyre/20%Monthly2019-07-05 10:58
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-ne-prishtine-me-seli-te-re-engel-ne-ceremoni-do-vazhdojme-ta-mbeshtesim-kosoven/20%Monthly2019-07-05 10:58
https://americaneye.al/amerikanet-sfidojne-shiun-per-te-festuar-diten-e-pavaresise-foto/20%Monthly2019-07-05 10:55
https://americaneye.al/shqiperia-me-e-prekura-ne-rajon-nga-ngjarjet-klimatike/20%Monthly2019-07-05 10:29
https://americaneye.al/ja-cili-eshte-vendi-me-i-mire-per-te-jetuar-dhe-punuar/20%Monthly2019-07-05 10:19
https://americaneye.al/kendonte-heret-ne-mengjes-banoret-e-fshatit-francez-padisin-gjelin/20%Monthly2019-07-05 10:13
https://americaneye.al/befason-napoli-10-milione-euro-ne-sezon-mauro-icardit/20%Monthly2019-07-05 09:56
https://americaneye.al/shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-te-gjelbrit-europiane-kunder-macronit/20%Monthly2019-07-05 14:45
https://americaneye.al/aleksander-moisiu-dhe-publiku-parisien-intervista-e-aktorit-te-famshem-me-1927/20%Monthly2019-07-05 09:50
https://americaneye.al/meta-sot-ne-tropoje-tek-busti-i-azemit-reagon-rudina-hajdari-mos-harroni-ti-thoni-tim-eti-qe/20%Monthly2019-07-05 09:27
https://americaneye.al/britania-mbeshtet-protestat-e-hong-kongut-reagon-kina/20%Monthly2019-07-05 09:07
https://americaneye.al/milioneri-ofron-punen-e-endrrave/20%Monthly2019-07-05 09:01
https://americaneye.al/lulzim-basha-mesazh-per-protesten-e-8-korrikut/20%Monthly2019-07-05 08:55
https://americaneye.al/ngriti-kembet-ne-makine-haradinaj-shkarkon-zv-ministrin/20%Monthly2019-07-05 08:54
https://americaneye.al/frike-nga-reforma-ne-drejtesi-meta-sapo-kalova-spacin/20%Monthly2019-07-05 14:25
https://americaneye.al/parandalohet-trafikimi-i-nje-vajze-te-mitur-drejt-greqise/20%Monthly2019-07-05 08:24
https://americaneye.al/vrasja-ne-kavaje-policia-arreston-5-persona/20%Monthly2019-07-05 07:06
https://americaneye.al/sondazhet-ne-greqi-demokracia-e-re-8-pike-perpara-syriza/20%Monthly2019-07-05 06:56
https://americaneye.al/behet-gati-lista-e-9-kandidateve-per-anetare-te-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2019-07-05 06:27
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-5-korrik-2019/20%Monthly2019-07-04 20:41
https://americaneye.al/historia-e-bukur-e-7-shoqeve-foto/20%Monthly2019-07-04 20:40
https://americaneye.al/rudina-hajdari-per-shkarkimin-e-metes-nuk-kemi-pse-nxitohemi-sdo-arratiset/20%Monthly2019-07-04 20:33
https://americaneye.al/vdes-zhaku-luani-qe-u-keqtrajtua-ne-kopshtin-zoologjik-te-fierit/20%Monthly2019-07-04 20:28
https://americaneye.al/oferta-e-zgjedhjeve-te-parakohshme-alamet-byreku-per-opoziten/20%Monthly2019-07-04 20:22
https://americaneye.al/liverpool-ankohet-ne-fifa-per-taren/20%Monthly2019-07-04 19:59
https://americaneye.al/ish-presidenti-ja-pse-hyri-ne-krize-kreu-i-shtetit-me-qeverine/20%Monthly2019-07-04 19:33
https://americaneye.al/befason-robben-lajmeron-terheqjen-nga-futbolli/20%Monthly2019-07-04 19:24
https://americaneye.al/cakaj-samiti-i-poznan-duhet-te-jape-mesazh-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-07-04 19:06
https://americaneye.al/eksperti-i-monitorimit-te-reformes-ne-drejtesi-kunder-letres-se-metes/20%Monthly2019-07-04 18:42
https://americaneye.al/kalifornia-goditet-nga-termeti-i-fuqishem/20%Monthly2019-07-04 18:29
https://americaneye.al/zbardhen-porosite-e-bashes-ne-mbledhjen-e-kryesise-dhe-grupit-te-pd-se/20%Monthly2019-07-05 09:54
https://americaneye.al/kqz-nis-miratimin-e-rezultateve-rrezohet-kerkesa-e-zgurit-per-hetimin-administrativ/20%Monthly2019-07-04 18:02
https://americaneye.al/6-strategji-efektive-per-te-rritur-produktivitetin-tuaj/20%Monthly2019-07-04 17:33
https://americaneye.al/pankina-e-prishtines-po-iken-josa-por-vjen-daja/20%Monthly2019-07-04 17:18
https://americaneye.al/sulmi-i-metes-ndaj-reformes-ne-drejtesi-xhafaj-shba-garanci-kyce-per-ta-bere-ate-te-pakthyeshme/20%Monthly2019-07-04 17:06
https://americaneye.al/barella-e-ka-vendosur-te-ardhmen-e-tij-kapitull-i-mbyllur/20%Monthly2019-07-04 16:14
https://americaneye.al/reforma-nuk-negociohet-mesazhi-i-forte-i-shefes-se-onm-duam-te-shohim-njerez-ne-burg/20%Monthly2019-07-05 09:17
https://americaneye.al/putin-ne-itali-me-nje-mision-te-pazakonte-per-papa-franceskun/20%Monthly2019-07-04 14:12
https://americaneye.al/alaska-nga-akujt-te-i-nxehti-i-pazakonte-thyhet-rekordi-i-temperatures/20%Monthly2019-07-04 14:10
https://americaneye.al/parlamenti-rrezon-meten-per-sherbimin-permbarimor-gjyqesor-privat/20%Monthly2019-07-04 13:19
https://americaneye.al/eliot-engel-kunder-ndryshimit-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-04 13:14
https://americaneye.al/policia-jep-detaje-per-vrasjen-ne-kavaje-autoret-jane-vellezer-njeri-i-plagosur/20%Monthly2019-07-04 13:10
https://americaneye.al/josep-borrell-kthim-ne-skenen-europiane/20%Monthly2019-07-04 13:07
https://americaneye.al/gangsteri-me-famekeq-i-holandes-denohet-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2019-07-04 13:06
https://americaneye.al/21-fakte-interesante-per-ameriken-dhe-historine-e-saj/20%Monthly2019-07-04 13:04
https://americaneye.al/zyrtare-buffon-rikthehet-ne-shtepi/20%Monthly2019-07-04 12:37
https://americaneye.al/kastriot-dermaku-nga-seria-c-te-parma-ne-serine-a/20%Monthly2019-07-04 12:27
https://americaneye.al/zyrtare-legjenda-frank-lampard-trajner-i-chelsea-t/20%Monthly2019-07-04 12:18
https://americaneye.al/rama-feston-ditelindjen-dhe-citon-presidentin-abraham-lincoln/20%Monthly2019-07-04 11:55
https://americaneye.al/vrasja-ne-kavaje-reagon-presidenti/20%Monthly2019-07-04 11:51
https://americaneye.al/samit-3-ditor-per-ballkanin-perendimor-ne-poznan/20%Monthly2019-07-04 10:47
https://americaneye.al/edhe-berisha-si-meta-sulmon-amerikanet-dhe-sorosin/20%Monthly2019-07-04 20:26
https://americaneye.al/terheqja-nga-bllokimi-i-30-qershorit-berisha-opozita-veproi-shume-mire/20%Monthly2019-07-04 10:03
https://americaneye.al/shqiperia-me-ambasade-ne-australi/20%Monthly2019-07-04 08:53
https://americaneye.al/meta-leter-presidentit-trump-je-frymezim-per-shqiptaret/20%Monthly2019-07-04 08:13
https://americaneye.al/vetting-u-shkarkohet-edhe-gjyqtarja-e-administratives-ne-shkoder/20%Monthly2019-07-04 08:10
https://americaneye.al/rama-e-meta-urojne-shba-te/20%Monthly2019-07-04 13:18
https://americaneye.al/aksioni-pas-zgjedhjeve-pd-mbledhje-urgjente-me-keshillin-kombetar/20%Monthly2019-07-04 07:32
https://americaneye.al/vucic-perfshin-tiranen-per-vrasjen-e-oliver-ovanovic/20%Monthly2019-07-03 20:38
https://americaneye.al/nendetesja-ruse-e-mbytur-mjet-sabotazhi-per-kabllo-nenujore/20%Monthly2019-07-03 20:35
https://americaneye.al/hajdari-beson-se-do-kete-perplasje-bashes-i-ka-dale-situata-nga-kontrolli/20%Monthly2019-07-03 20:14
https://americaneye.al/obezet-jane-me-te-rrezikuar-nga-kanceri-sesa-duhanpiresit/20%Monthly2019-07-03 19:56
https://americaneye.al/meta-momenti-kyc-kur-reforma-ne-drejtesi-u-shnderrua-ne-ramaforme/20%Monthly2019-07-03 19:14
https://americaneye.al/rama-ka-nje-fjale-te-urte-per-presidentin-meta/20%Monthly2019-07-03 18:52
https://americaneye.al/kryebashkiaket-e-pd-nuk-ikim-mziu-dhe-kapllanaj-nuk-i-lirojme-zyrat-keto-nuk-ishin-zgjedhje/20%Monthly2019-07-03 18:44
https://americaneye.al/qeset-ligji-qe-nuk-u-zbatua-mungoi-faza-pergatitore-shume-kompani-nuk-iu-pergjigjen-dot/20%Monthly2019-07-03 18:09
https://americaneye.al/refuzimi-i-kthimit-te-vizave-per-shqiptaret-reagon-ministri-holandez-stef-blok/20%Monthly2019-07-03 17:35
https://americaneye.al/pd-te-henen-protesta-e-10-kombetare-e-opozites/20%Monthly2019-07-03 17:05
https://americaneye.al/qeveria-miraton-paketen-antishpifje/20%Monthly2019-07-03 16:44
https://americaneye.al/bien-serish-aplikacionet-e-mark-zuckerberg/20%Monthly2019-07-03 16:10
https://americaneye.al/gara-per-topin-e-arte-van-dijk-favorit-le-pas-messi-n/20%Monthly2019-07-03 16:09
https://americaneye.al/pse-kjo-kafe-kushton-75-dollare/20%Monthly2019-07-03 15:46
https://americaneye.al/virusi-qe-bllokoi-dhjetera-faqe-ne-internet/20%Monthly2019-07-03 15:44
https://americaneye.al/historia-e-vertete-pas-misterit-te-zones-51/20%Monthly2019-07-03 15:43
https://americaneye.al/arratisja-befasuese-e-princeshes-se-sundimtarit-te-dubait/20%Monthly2019-07-03 14:35
https://americaneye.al/10-mije-euro-shperblim-kush-tregon-per-grabitesit-e-rinasit/20%Monthly2019-07-03 13:49
https://americaneye.al/nga-rakia-te-midhjet-me-te-mira-ne-ballkan-19-fakte-amerikane-rreth-shqiperise/20%Monthly2019-07-03 13:47
https://americaneye.al/nargjilet-cigaret-me-ngrohje-dhe-ato-elektronike-nuk-do-lejohen-ne-ambiente-te-mbyllura/20%Monthly2019-07-03 13:42
https://americaneye.al/basha-uzurpimi-i-pushtetit-vendor-antikushtetues/20%Monthly2019-07-03 13:30
https://americaneye.al/refuzimi-i-kthimit-te-vizave-per-shqiptaret-reagon-ambasada-holandeze-ne-tirane/20%Monthly2019-07-03 13:23
https://americaneye.al/merkel-lagarde-nje-garanci-per-euron/20%Monthly2019-07-03 13:20
https://americaneye.al/reuters-shqiperia-dhe-maqedonia-do-te-jene-viktimat-e-para-te-irritimit-te-macron/20%Monthly2019-07-03 11:53
https://americaneye.al/pasaportat-me-te-fuqishme-japonia-ne-krye-te-listes-shqiperia-ne-vendin-52-te/20%Monthly2019-07-03 11:48
https://americaneye.al/kush-jane-lideret-e-rinj-te-bashkimit-europian/20%Monthly2019-07-03 11:47
https://americaneye.al/ulsi-manja-do-te-drejtoje-komisionin-hetimor-qe-do-shkarkoje-meten/20%Monthly2019-07-03 11:42
https://americaneye.al/rrezohet-kerkesa-e-adriatik-llalles-hetimet-do-vijojne-edhe-per-3-muaj/20%Monthly2019-07-03 11:39
https://americaneye.al/trajneri-i-brazilit-zbulon-sekretin-ja-si-e-neutralizoi-messin/20%Monthly2019-07-03 11:32
https://americaneye.al/ja-pse-u-mbyt-florijana-ismaili-ne-liqenin-e-comos/20%Monthly2019-07-03 11:30
https://americaneye.al/bukuroshja-amerikane-terbon-angline-me-festimin-e-saj/20%Monthly2019-07-03 11:27
https://americaneye.al/messi-dhe-aguerro-akuza-arbitrave-na-u-mohuan-dy-penallti-pse-nuk-iu-referuan-var-it/20%Monthly2019-07-03 11:24
https://americaneye.al/sherbimi-informativ-i-shtetit-me-nje-imazh-te-ri-ne-internet/20%Monthly2019-07-03 11:14
https://americaneye.al/rudina-hajdari-kunder-mazhorances-nuk-eshte-momenti-per-hetimin-e-metes/20%Monthly2019-07-03 11:08
https://americaneye.al/shkarkimi-i-metes-balla-sot-vijon-procedura-i-domosdoshem-lirimi-i-zyres-se-presidentit/20%Monthly2019-07-03 11:08
https://americaneye.al/refuzohet-kthimi-i-vizave-per-shqiptaret-reagon-edi-rama/20%Monthly2019-07-03 10:10
https://americaneye.al/meta-pyetje-publike-per-ambasadorin-soreca/20%Monthly2019-07-03 09:48
https://americaneye.al/kqz-korrigjon-shifren-fillestare-pjesemarrja-ne-zgjedhje-229/20%Monthly2019-07-03 09:12
https://americaneye.al/arba-kokalari-ulet-ne-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-07-03 09:10
https://americaneye.al/nje-president-qe-nuk-e-njeh-vendin-e-vet/20%Monthly2019-07-03 09:06
https://americaneye.al/vdiq-nga-nje-overdoze-droge-princi-i-emirateve-te-njejtin-fat-si-vellai-i-tij/20%Monthly2019-07-03 09:04
https://americaneye.al/shtyhet-serish-seanca-tahiri-shqiperia-ka-ecur-perpara-vetem-gjyqi-im-ka-ngecur/20%Monthly2019-07-03 09:00
https://americaneye.al/komisioni-europian-nuk-ka-rikthim-vizash-per-shqiptaret/20%Monthly2019-07-03 11:06
https://americaneye.al/nese-nuk-do-kishe-qene-e-dehur-askush-nuk-do-te-qante-vdekjen-e-dy-djemve-shqiptare/20%Monthly2019-07-03 08:44
https://americaneye.al/cianuri-mund-te-kete-qene-guri-themeltar-i-krijimit-te-jetes-ne-toke/20%Monthly2019-07-03 08:41
https://americaneye.al/thyhen-rekordet-qershori-ishte-muaji-me-i-nxehte-i-regjistruar-ndonjehere/20%Monthly2019-07-03 08:36
https://americaneye.al/meta-nuk-ndalet-sulmi-i-dyte-brenda-ores-ndaj-rames-per-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2019-07-03 11:41
https://americaneye.al/soreca-qeveria-dhe-opozita-te-nisin-urgjentisht-dialogun/20%Monthly2019-07-03 07:51
https://americaneye.al/meta-flet-serish-per-ramaformen-timonieri-yne-ka-timon-por-ska-frena/20%Monthly2019-07-03 09:51
https://americaneye.al/me-mamin-ne-mbremjen-e-matures-i-thashe-shko-me-ndonje-vajze-me-tha-dua-te-shkoj-me-zemren-teme/20%Monthly2019-07-02 20:53
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-3-korrik-2019/20%Monthly2019-07-02 20:40
https://americaneye.al/milo-si-nuk-na-lejuan-ambasadoret-te-arrestonim-sali-berishen/20%Monthly2019-07-02 20:26
https://americaneye.al/fox-news-presidenti-shqiptar-akuzon-sorosin-per-komplot-destabilizues/20%Monthly2019-07-02 20:23
https://americaneye.al/ministrja-gjermane-e-mbrojtjes-nominohet-si-presidente-e-komisionit-europian/20%Monthly2019-07-02 20:11
https://americaneye.al/forca-e-te-rinjve/20%Monthly2019-07-02 20:02
https://americaneye.al/gta-6-e-frymezuar-nga-narcos-e-eskobarit/20%Monthly2019-07-02 19:48
https://americaneye.al/prokuroria-nuk-ka-kallezime-penale-nga-subjektet-politike/20%Monthly2019-07-02 19:20
https://americaneye.al/mediu-ja-pse-opozita-nuk-e-bllokoi-procesin-e-votimit/20%Monthly2019-07-02 19:13
https://americaneye.al/dw-parti-e-re-ne-turqi-erdoganit-i-ikin-miqte/20%Monthly2019-07-02 19:03
https://americaneye.al/raporti-pse-be-sduhet-ti-lere-te-presin-akoma-vendet-e-ballkanit/20%Monthly2019-07-02 17:51
https://americaneye.al/haradinaj-kerkon-ndertimin-e-hekurudhes-durres-prishtine/20%Monthly2019-07-02 17:35
https://americaneye.al/themeluesi-i-wikipedia-ben-thirrje-per-bojkot-te-rrjeteve-sociale/20%Monthly2019-07-02 16:59
https://americaneye.al/gjermania-gjobit-facebook-per-gjuhen-e-urrejtjes/20%Monthly2019-07-02 16:29
https://americaneye.al/largoni-keto-ushqime-nga-tryeza-gjate-veres/20%Monthly2019-07-02 16:15
https://americaneye.al/basha-ndryshimi-i-thelle-i-struktures-politike-na-shpeton-nga-autokracia/20%Monthly2019-07-02 16:09
https://americaneye.al/rekord-i-barcelones-221-mln-euro-nga-shitje-lojtaresh/20%Monthly2019-07-02 15:47
https://americaneye.al/procedurat-per-shkarkimin-e-metes-seance-e-posacme-ne-parlament/20%Monthly2019-07-03 09:51
https://americaneye.al/telegramet-mes-zogut-viktor-emanuelit-iii-dhe-musolinit-per-traktatin-e-miqesise-italo-shqiptare/20%Monthly2019-07-02 14:38
https://americaneye.al/milan-nxjerr-dy-yjet-e-skuadres-ne-shitje/20%Monthly2019-07-02 13:43
https://americaneye.al/nuk-ka-me-dilema-percaktohet-data-e-zyrtarizmit-te-griezmann-tek-barca/20%Monthly2019-07-02 13:38
https://americaneye.al/tare-maldini-dhe-boban-e-pranuan-me-respekt-vendimin-tim/20%Monthly2019-07-02 13:35
https://americaneye.al/prezantohet-rabiot-juve-me-lart-se-psg-ketu-erdha-edhe-fale-buffon/20%Monthly2019-07-02 13:31
https://americaneye.al/eklipsi-diellor-ndodh-sot-ja-cfare-eshte-dhe-cilat-vende-mund-ta-shohin/20%Monthly2019-07-02 13:24
https://americaneye.al/shba-paralajmeron-tarifa-ndaj-produkteve-europiane/20%Monthly2019-07-02 13:19
https://americaneye.al/draft-rezoluta-e-thacit-shqiptaret-e-presheves-te-jene-pjese-e-delegacionit-qe-negocion-me-serbine/20%Monthly2019-07-02 13:18
https://americaneye.al/trump-irani-po-luan-me-zjarrin/20%Monthly2019-07-02 13:12
https://americaneye.al/shba-pergezon-kosoven-per-hartimin-e-listes-se-te-perfshireve-ne-akte-terroriste/20%Monthly2019-07-02 13:09
https://americaneye.al/stamati-sjell-historine-e-flamurit-qe-themistokli-germenji-shpalli-krahinen-autonome-te-korces/20%Monthly2019-07-02 13:02
https://americaneye.al/narkotrafikantet-zgjedhjet-meta-dhe-emigrantet-rama-flet-per-la-stampa-n/20%Monthly2019-07-02 12:53
https://americaneye.al/be-si-magnet-dhe-bashkepunimi-si-fjalekalim-per-ballkanin/20%Monthly2019-07-02 12:41
https://americaneye.al/balla-per-meten-meriton-vetem-perqeshje-popullore/20%Monthly2019-07-02 12:37
https://americaneye.al/djali-i-olldashit-kritika-pd-se-jemi-infektuar-nga-mendesia-komuniste/20%Monthly2019-07-02 12:34
https://americaneye.al/cfare-eshte-deep-state-qe-permendi-sot-meta-nga-rrjeti-sekret-i-ataturkut-tek-akuzat-e-donald-trump/20%Monthly2019-07-02 11:15
https://americaneye.al/si-ta-lexojme-30-qershorin/20%Monthly2019-07-02 11:03
https://americaneye.al/edi-rama-dekoron-policen-ina-nuku-dhe-i-puth-doren/20%Monthly2019-07-02 11:00
https://americaneye.al/konferenca-e-metes-elisa-spiropali-ironizon-amanet-mushkat-se-baba-xhikja-na-la/20%Monthly2019-07-02 10:41
https://americaneye.al/parlamenti-europian-po-behet-me-femeror/20%Monthly2019-07-02 10:41
https://americaneye.al/audrey-glover-reforma-zgjedhore-e-domosdoshme/20%Monthly2019-07-02 10:34
https://americaneye.al/maturantja-me-e-bukur-ne-shqiperi-malesorja-nga-familja-me-14-burra-te-pushkatuar-foto/20%Monthly2019-07-02 10:21
https://americaneye.al/meta-zberthen-grupin-e-strukturuar-deep-state-ja-kush-eshte-brenda-ppp-d/20%Monthly2019-07-02 20:25
https://americaneye.al/meta-shpirti-im-e-di-jo-i-monikes-se-cfare-kam-hequr-per-te-mos-asgjesuar-partine/20%Monthly2019-07-02 13:24
https://americaneye.al/nuk-do-gjesh-me-gjurme-lsi-je-meta-zbulon-mesazhin-qe-i-ka-derguar-rama/20%Monthly2019-07-02 20:25
https://americaneye.al/meta-tregon-grupin-e-strukturuar-qe-po-vepron-ne-shqiperi-bazohet-ne-deep-state/20%Monthly2019-07-02 09:31
https://americaneye.al/meta-me-tha-orban-kujdes-nga-soros-por-une-jam-i-races-se-avni-rustemit-dhe-mic-sokolit/20%Monthly2019-07-02 11:15
https://americaneye.al/meta-me-13-tetor-zgjedhje-te-pergjithshme-dhe-zgjedhje-per-president/20%Monthly2019-07-02 10:33
https://americaneye.al/kryebashkiaket-e-pd-ne-zyren-e-bashes-pas-30-qershorit-duhet-te-lene-zyrat/20%Monthly2019-07-02 08:32
https://americaneye.al/meta-jep-sot-propozimin-per-zgjidhjen-e-krizes-politike/20%Monthly2019-07-02 07:45
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-2-korrik-2019/20%Monthly2019-07-01 21:59
https://americaneye.al/maja-kocijancic-zgjedhjet-u-zhvilluan-te-qeta-dhe-te-rregullta/20%Monthly2019-07-01 20:28
https://americaneye.al/publikohet-shifra-sa-qytetare-dogjen-votat-ne-tirane/20%Monthly2019-07-01 20:12
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-30-qershorit-reagon-ambasada-e-shba/20%Monthly2019-07-01 20:10
https://americaneye.al/lulzim-basha-kriza-politike-eshte-thelluar-rama-duhet-te-largohet/20%Monthly2019-07-01 18:53
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-mediat-e-huaja-shtypi-gjerman-i-kushtoi-nje-vemendje-te-vecante-30-qershorit/20%Monthly2019-07-01 18:51
https://americaneye.al/si-ndahen-votat-e-se-dieles-kandidatet-e-ps-bindjes-demokratike-te-pavarurit-dhe-te-pavlefshme/20%Monthly2019-07-01 18:22
https://americaneye.al/bbc-ve-ne-siklet-bashen-keq-na-vjen-por-edhe-ju-jeni-akuzuar-se-keni-vjedhur-vota/20%Monthly2019-07-01 18:19
https://americaneye.al/denaj-cdo-tension-politik-ndikon-ne-ekonomi/20%Monthly2019-07-01 17:47
https://americaneye.al/rama-ironizon-opoziten-nuk-e-kupton-pse-ka-humbur/20%Monthly2019-07-01 17:06
https://americaneye.al/rudina-hajdari-mesazh-pd-se-duhet-te-ringrihet-e-djathta-klasike/20%Monthly2019-07-01 16:47
https://americaneye.al/basha-90-minuta-me-aleatet-nuk-perjashtohet-rikthimi-te-protestat/20%Monthly2019-07-01 16:26
https://americaneye.al/pd-komenton-raportin-e-osbe-odihr-deklarata-me-e-ashper-ne-28-vite/20%Monthly2019-07-01 15:56
https://americaneye.al/kryebashkiaku-i-venecias-apel-unesco-s-per-te-vene-qytetin-ne-listen-e-zeze/20%Monthly2019-07-01 15:45
https://americaneye.al/macron-kunder-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut-do-bllokoj-cdo-zgjerim-te-be/20%Monthly2019-07-01 15:03
https://americaneye.al/detajet-e-operacionit-krasta-vrau-babe-e-bir-te-dera-e-shtepise-kapet-ne-itali/20%Monthly2019-07-01 15:00
https://americaneye.al/tangoja-kercehet-dyshe-rama-tjeter-ftese-opozites-pasi-mori-te-gjitha-bashkite/20%Monthly2019-07-01 14:56
https://americaneye.al/ndodh-edhe-kjo-mesazhi-i-nje-shkodrani-romantik-ne-fleten-e-votimit/20%Monthly2019-07-01 14:39
https://americaneye.al/hong-kong-protestuesit-pushtojne-parlamentin-dhe-vendosin-flamurin-e-vjeter-anglez/20%Monthly2019-07-01 14:29
https://americaneye.al/japonia-rinis-gjuetine-e-balenave-pas-30-viteve-moratorium/20%Monthly2019-07-01 14:19
https://americaneye.al/pas-berishes-basha-takon-kryemadhin-dhe-aleatet/20%Monthly2019-07-01 14:17
https://americaneye.al/a-ishin-te-vlefshme-zgjedhjet-glover-nuk-eshte-puna-jone-qe-ti-certifikojme/20%Monthly2019-07-01 13:43
https://americaneye.al/osbe-odihr-shqiptaret-nuk-paten-mundesi-reale-per-te-zgjedhur/20%Monthly2019-07-01 13:32
https://americaneye.al/cila-eshte-perberja-e-bazes-mbeshtetese-te-presidentit-trump/20%Monthly2019-07-01 12:36
https://americaneye.al/kombi-ishte-i-qarte-diten-e-votimeve-te-30-qershorit-ai-kerkon-urgjentisht-zgjidhje-tjeter/20%Monthly2019-07-01 12:27
https://americaneye.al/liverpool-real-nisin-negociatat-per-nje-shkembim-te-bujshem/20%Monthly2019-07-01 12:20
https://americaneye.al/made-in-conte-ja-formacioni-i-interit-te-sezonit-te-ri/20%Monthly2019-07-01 12:16
https://americaneye.al/cmimet-e-roamingut-ne-ballkanin-perendimor-ulen-ne-menyre-drastike/20%Monthly2019-07-01 12:10
https://americaneye.al/nje-objekt-i-paidentifikuar-alarmon-ushtrine-e-korese-se-jugut-por-rezultoi-nje-tufe-zogjsh/20%Monthly2019-07-01 12:02
https://americaneye.al/biznesi-britanik-i-alarmuar-nga-nje-divorc-traumatik-me-be-ne/20%Monthly2019-07-01 11:59
https://americaneye.al/kush-eshte-gruaja-qe-po-sfidon-salvinin/20%Monthly2019-07-01 11:49
https://americaneye.al/merkel-per-ballkanin-perendimor-jane-fqinjet-tane-europiane/20%Monthly2019-07-01 11:39
https://americaneye.al/nuk-korrespondojne-shifrat-zguri-paaftesi-ose-tregues-parregullsie/20%Monthly2019-07-01 14:55
https://americaneye.al/meta-ne-plazh-edhe-sot-e-di-qe-do-me-kritikoni-por-nuk-kam-bere-pushime/20%Monthly2019-07-01 11:19
https://americaneye.al/mosperputhja-e-shifrave-kqz-nuk-jane-rezultate-perfundimtare/20%Monthly2019-07-01 14:51
https://americaneye.al/meta-ironizon-zgjedhjet-me-duhet-te-shpik-dekoraten-e-heroit-te-votave-socialiste/20%Monthly2019-07-01 14:51
https://americaneye.al/kandidatja-e-bashkise-se-ures-vajgurore-fiton-me-1766-vota-fantazme/20%Monthly2019-07-01 09:19
https://americaneye.al/votimet-e-qeta-pas-bojkotit-te-opozites-terheqin-vemendjen-e-medias-nderkombetare/20%Monthly2019-07-01 08:44
https://americaneye.al/ja-bashkite-ku-ka-perfunduar-numerimi-emrat-e-kryebashkiakeve-te-rinj/20%Monthly2019-07-01 07:46
https://americaneye.al/aktori-i-humorit-behet-kryebashkiak/20%Monthly2019-07-01 07:40
https://americaneye.al/atentat-vellezerve-ne-elbasan-humb-jeten-22-vjecari-klevi-baho/20%Monthly2019-07-01 06:59