XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-1-shtator-2019/20%Monthly2019-08-31 21:01
https://americaneye.al/drejtori-i-policise-fier-agresori-i-mori-pistoleten-nga-brezi-efektivit-dhe-u-fut-ne-spital-per-te-vrare-personat-qe-u-konfliktua/20%Monthly2019-08-31 20:11
https://americaneye.al/fier-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-urgjencen-e-spitalit-3-te-plagosur/20%Monthly2019-08-31 20:56
https://americaneye.al/bebe-rexha-feste-me-muzike-shqiptare-ne-rruget-e-nju-jorkut/20%Monthly2019-08-31 18:42
https://americaneye.al/bilanc-jo-i-mire-per-gushtin-7-viktima-e-6-te-plagosur-nga-atentatet-mafioze/20%Monthly2019-08-31 18:34
https://americaneye.al/tragjedi-ne-formula-2-vdes-ne-nje-aksident-te-frikshem-piloti-hubert-22-vjec/20%Monthly2019-08-31 17:48
https://americaneye.al/kengetarja-e-famshme-kurorezon-dashurine/20%Monthly2019-08-31 17:04
https://americaneye.al/flamurtari-me-probleme-ne-tirane-bylisi-drejt-korces-kukesi-pret-lacin/20%Monthly2019-08-31 16:40
https://americaneye.al/regjimi-41-bis-gati-20-qelite-e-izolimit-tek-313-ta-per-te-fortet-e-burgjeve/20%Monthly2019-08-31 15:42
https://americaneye.al/pushimet-u-bejne-mire-pilotet-e-ferrarit-skuqin-startin-ne-belgjike/20%Monthly2019-08-31 15:31
https://americaneye.al/njeriu-filloi-ta-ndryshoje-klimen-10-mije-vjet-me-pare/20%Monthly2019-08-31 14:58
https://americaneye.al/ferdinand-injoron-van-dijk-si-mund-te-shpallet-ai-me-i-miri-para-messit-dhe-ronaldos/20%Monthly2019-08-31 14:35
https://americaneye.al/lufta-e-dyte-boterore-polonia-do-tu-jape-gjermaneve-faturen/20%Monthly2019-08-31 14:19
https://americaneye.al/marreveshja-drejt-mbylljes-rebic-prane-kalimit-te-interi/20%Monthly2019-08-31 14:05
https://americaneye.al/pezullohet-gjoba-110-mln-euro-ndaj-shqiperise-arbitrazhi-rihap-gjyqin-me-becchettin/20%Monthly2019-08-31 13:33
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-kosove-ldk-e-vetevendosje-garojne-vetem/20%Monthly2019-08-31 13:06
https://americaneye.al/efekti-conte-rritet-popullariteti-i-levizjes-5-yjet-ne-itali/20%Monthly2019-08-31 13:02
https://americaneye.al/u-promovua-nga-majko-reagon-mjekja-dyfytyresi-ika-nga-shqiperia-prej-jush/20%Monthly2019-08-31 12:57
https://americaneye.al/icardi-depoziton-41-prova-ne-gjyqin-ndaj-interit-mw-perjashtuan-edhe-nga-grupi-i-chat-it/20%Monthly2019-08-31 12:48
https://americaneye.al/biletat-e-falsifikuara-pronaret-ne-shtepi-punetoret-ne-burg-kjo-eshte-drejtesia-qe-kemi/20%Monthly2019-08-31 12:33
https://americaneye.al/reja-ne-france-mund-te-bejme-surprizen-me-islanden-vendimtare/20%Monthly2019-08-31 12:37
https://americaneye.al/i-denuar-me-burgim-te-perjetshem-sepse-vodhi-50-dollare-lirohet-pas-36-vitesh/20%Monthly2019-08-31 11:12
https://americaneye.al/nje-gjermani-tjeter-pas-zgjedhjeve-ne-lindje/20%Monthly2019-08-31 10:55
https://americaneye.al/mit-apo-realitet-a-eshte-suedia-nje-shtet-socialist/20%Monthly2019-08-31 10:24
https://americaneye.al/1921-kur-himara-i-bashkohej-qeverisjes-qendrore-ne-tirane/20%Monthly2019-08-31 09:49
https://americaneye.al/reja-grumbullon-25-futbolliste-per-francen-dhe-islanden-ka-risi-dhe-mungesa/20%Monthly2019-08-31 09:35
https://americaneye.al/me-plasi-celulari-ne-dore-detaje-te-reja-nga-atentati-mafioz-ne-vlore/20%Monthly2019-08-31 09:24
https://americaneye.al/shperndante-kokaine-me-motor-ne-lokalet-e-bllokut-arrestohet-45-vjecari/20%Monthly2019-08-31 09:20
https://americaneye.al/zbulohet-kompania-e-lul-berishes-ish-kreu-i-bandes-se-durresit-i-hyn-biznesit-te-naftes/20%Monthly2019-08-31 09:18
https://americaneye.al/lajmi-per-arrestimin-ne-bllok-reagon-dj-vin-veli/20%Monthly2019-08-31 09:16
https://americaneye.al/haradinaj-presioni-i-nderkombetareve-per-taksen-rrezoi-qeverine/20%Monthly2019-08-31 08:53
https://americaneye.al/defekti-ne-motor-le-dy-holandezet-ne-det-te-hapur-shpetohen-nga-roja-bregdetare-shqiptare/20%Monthly2019-08-31 08:20
https://americaneye.al/kapet-ne-tirane-i-kerkuari-per-perdhunim-ne-itali/20%Monthly2019-08-31 07:45
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-31-gusht-2019/20%Monthly2019-08-30 21:33
https://americaneye.al/kirtsen-dunst-nderohet-me-yllin-e-fames/20%Monthly2019-08-30 20:40
https://americaneye.al/matthew-palmer-emerohet-perfaqesues-i-posacem-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-08-30 20:33
https://americaneye.al/ish-njeriu-me-i-forte-ne-britani-pranon-se-trafikoi-17-shqiptare-ne-angli/20%Monthly2019-08-30 20:29
https://americaneye.al/kush-eshte-mesuesi-qe-u-plagos-me-arme-ne-ballkon-e-shkuara-e-erret-e-36-vjecarit-thartori/20%Monthly2019-08-30 20:24
https://americaneye.al/le-punen-ne-media-paguhet-tri-here-shume-ne-instagram/20%Monthly2019-08-30 20:14
https://americaneye.al/fiks-fare-me-dy-velina-te-reja-njihuni-me-brunen-dhe-bionden-simpatike-foto/20%Monthly2019-08-30 20:06
https://americaneye.al/funerali-i-krishtere-mbahet-brenda-ne-xhami/20%Monthly2019-08-30 19:59
https://americaneye.al/icardi-dorezohet-pergatit-largimin-nga-italia/20%Monthly2019-08-30 19:58
https://americaneye.al/vlore-qellohet-me-arme-ne-ballkonin-e-shtepise-36-vjecari/20%Monthly2019-08-30 18:59
https://americaneye.al/ju-ra-goja-me-vleresime-hajdari-ironi-me-demokratet-vras-mendjen-mos-e-kane-blere-ditmir-bushatin/20%Monthly2019-08-30 17:53
https://americaneye.al/inva-mula-koncert-ne-itali-kushtuar-nene-terezes/20%Monthly2019-08-30 17:52
https://americaneye.al/vrasja-e-indrit-celes-zbardhet-kronologjia-e-ngjarjes-kamerat-e-sigurise-tregojne-gjithcka-griseldo-me-njolle-gjaku-ne-dore/20%Monthly2019-08-30 17:39
https://americaneye.al/5-karakteristikat-me-te-kerkuara-nga-punedhenesit-ne-linkedin/20%Monthly2019-08-30 17:35
https://americaneye.al/shaqiri-braktis-zvicren-per-liverpoolin-tifozet-e-ironizojne/20%Monthly2019-08-30 17:28
https://americaneye.al/shorti-i-europa-league-celja-me-19-shtator-finalja-ne-maj/20%Monthly2019-08-30 17:27
https://americaneye.al/sonte-syte-nga-qielli-shfaqet-hena-e-zeze/20%Monthly2019-08-30 17:25
https://americaneye.al/ministri-finlandez-pritshmeri-pozitive-per-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-08-30 17:19
https://americaneye.al/hahn-kosova-te-heqe-taksat-serbia-te-ndale-fushaten-per-terheqjen-e-njohjeve/20%Monthly2019-08-30 17:06
https://americaneye.al/ldk-refuzon-albin-kurtin-koalicion-vetem-me-vjosa-osmanin-kandidate-per-kryeministre/20%Monthly2019-08-30 20:23
https://americaneye.al/google-zbulon-sulme-mbi-telefonat-iphone-qe-zgjasin-prej-vitesh/20%Monthly2019-08-30 15:53
https://americaneye.al/fliste-pa-leje-me-gazetaret-trump-debon-nga-shtepia-e-bardhe-asistenten-personale/20%Monthly2019-08-30 15:40
https://americaneye.al/bolivi-1-2-milione-hektare-pyje-ne-flake-presidenti-shuan-vete-zjarret/20%Monthly2019-08-30 15:08
https://americaneye.al/u-qellua-me-dy-arme-kallashnikov-detaje-te-reja-nga-ekzekutimi-mafioz-i-santiago-malkos/20%Monthly2019-08-30 15:06
https://americaneye.al/80-vjetori-i-luftes-se-dyte-boterore-polonia-nuk-fton-serbine-dhe-rusine/20%Monthly2019-08-30 14:36
https://americaneye.al/arabia-saudite-nderhyn-ne-tekstet-shkollore-osmanet-pushtuesit-tane/20%Monthly2019-08-30 14:19
https://americaneye.al/nen-hetim-per-nje-gjel-historia-e-nje-kallezimi-te-pazakonte-ne-tirane/20%Monthly2019-08-30 14:09
https://americaneye.al/macron-shpall-strategjine-ne-sulm-per-ballkanin-perendimor-ndryshe-do-na-e-sundojne-te-tjeret/20%Monthly2019-08-30 13:55
https://americaneye.al/nese/20%Monthly2019-08-30 13:49
https://americaneye.al/martusciello-te-shohim-nese-sarri-do-te-jete-ne-stol-ndersa-dybala-dhe-higuain/20%Monthly2019-08-30 13:45
https://americaneye.al/shorti-i-europa-league-te-medhate-shmangin-grupet-e-ferrit/20%Monthly2019-08-30 13:34
https://americaneye.al/intervista-nje-shqiptar-i-rralle-mban-rekordin-boteror-te-kujteses/20%Monthly2019-08-30 13:22
https://americaneye.al/voltanat-nuk-jane-zgjidhja/20%Monthly2019-08-30 13:17
https://americaneye.al/fuga-pa-qarkullimin-e-droges-shteti-shqiptar-sdo-kishte-leke-per-te-paguar-policet/20%Monthly2019-08-30 13:14
https://americaneye.al/meta-te-mos-lejojme-kurre-asnje-sistem-totalitar-te-instalohet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-30 13:11
https://americaneye.al/burgosja-e-katica-janeves-lleshaj-edhe-ish-kryeprokurori-llalla-eshte-ne-ndjekje-penale/20%Monthly2019-08-30 20:31
https://americaneye.al/vjedhja-me-biletat-prokuroria-kerkon-arrest-me-burg-per-7-nga-8-te-arrestuarit/20%Monthly2019-08-30 20:32
https://americaneye.al/basha-rama-vjedh-qytetaret-per-te-pasuruar-te-pushtetshmit/20%Monthly2019-08-30 11:14
https://americaneye.al/foto-historike-senatori-mccain-me-ushtaraket-shqiptare-qe-sherbyen-ne-afganistan-dhe-irak/20%Monthly2019-08-30 20:33
https://americaneye.al/maqedonia-viktime-e-shqiperise-dimitrov-nje-me-mire-se-zero-na-vleresoni-vecmas/20%Monthly2019-08-30 13:21
https://americaneye.al/pemet-kunder-ngrohjes-globale/20%Monthly2019-08-30 09:54
https://americaneye.al/meta-zgjedhjet-e-rregullta-jane-zgjidhje-per-problemet/20%Monthly2019-08-30 13:21
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-30-gusht-2019/20%Monthly2019-08-29 20:39
https://americaneye.al/foto-u-rrezua-nga-maja-e-harapit-banoret-gjejne-turistin-polak/20%Monthly2019-08-29 20:37
https://americaneye.al/tragjedi-ne-familjen-e-luis-enrique-nderron-jete-e-bija-9-vjecare/20%Monthly2019-08-29 20:32
https://americaneye.al/nje-gje-nuk-e-pranoj-dot-rama-u-pergjigjet-kritikeve/20%Monthly2019-08-29 20:25
https://americaneye.al/njihuni-me-berberin-e-presidenteve-amerikane-video/20%Monthly2019-08-29 20:13
https://americaneye.al/drejtori-i-burgjeve-leter-kryeprokuroreve-po-lirohen-te-burgosur-pa-mbaruar-denimin-letra/20%Monthly2019-08-29 20:21
https://americaneye.al/pasi-e-lane-ne-opozite-salvini-njofton-proteste-te-madhe-antiqeveritare/20%Monthly2019-08-29 19:43
https://americaneye.al/mitsotakis-ne-berlin-takohet-me-merkel-theksi-te-bashkepunimi-dypalesh/20%Monthly2019-08-29 19:36
https://americaneye.al/banditet-shqiptare-jane-gati-te-shesin-edhe-nenat-e-tyre-shkrimi-me-akuza-te-forta-ne-daily-star/20%Monthly2019-08-29 19:09
https://americaneye.al/vucic-serbet-ne-zgjedhje-presidenti-serb-ju-kerkon-te-marrin-pjese-ne-votimet-ne-kosove/20%Monthly2019-08-29 18:55
https://americaneye.al/neser-do-te-kete-nderprerje-energjie-ne-tirane-ja-zonat-me-kufizime/20%Monthly2019-08-29 18:01
https://americaneye.al/lista-anti-shqiperi-e-deshamp-franca-pa-mbape-e-yje-te-tjere/20%Monthly2019-08-29 17:57
https://americaneye.al/vjedhje-me-biletat-e-autobusit-me-bileta-false-per-te-mos-paguar-taksat/20%Monthly2019-08-29 17:47
https://americaneye.al/operacioni-ne-kruje-lleshaj-ka-mbaruar-historia-e-kanabisit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-29 17:35
https://americaneye.al/pd-rama-i-hapi-rrugen-tom-doshit-spastroi-administraten/20%Monthly2019-08-29 17:10
https://americaneye.al/hidhet-shorti-i-champions-league-interi-ne-grupin-e-ferrit/20%Monthly2019-08-29 20:23
https://americaneye.al/de-jong-mesfushori-me-i-mire-i-champions-league/20%Monthly2019-08-29 16:52
https://americaneye.al/pas-kritikave-te-rames-jep-doreheqjen-drejtori-i-hetimit-tatimor-per-veriun/20%Monthly2019-08-29 16:12
https://americaneye.al/keshilla-nga-ke-ja-mund-te-beni-shpelarje-te-parave-por-vetem-ne-rrobalarese-video/20%Monthly2019-08-29 16:08
https://americaneye.al/psg-bindet-nga-ceku-i-milionave-neymar-rikthehet-tek-barca/20%Monthly2019-08-29 15:36
https://americaneye.al/trafiku-eshte-i-tmerrshem-zgjidhjet-qe-na-ofron-teknologjia/20%Monthly2019-08-29 15:15
https://americaneye.al/1-tetori-komunist-kinez-cfare-pritet-te-ndodhe-ne-pekin/20%Monthly2019-08-29 15:00
https://americaneye.al/sarri-na-ka-mahnitur-te-gjitheve-shezni-e-ardhmja-do-jete-spektakolare/20%Monthly2019-08-29 14:40
https://americaneye.al/ndaj-santiago-malkos-u-qellua-nga-dy-arme-deshmite-nuk-ndihmojne-hetuesit-verifikim-telefonit-te-viktimes/20%Monthly2019-08-29 14:11
https://americaneye.al/greta-thunberg-prek-nju-jorkun-me-eko-varke-ja-porosia-per-donald-trump/20%Monthly2019-08-29 14:09
https://americaneye.al/valencia-ne-sulm-per-hysajn-diskutohen-detajet-e-transferimit/20%Monthly2019-08-29 13:55
https://americaneye.al/arrihet-marreveshja-nejmar-do-te-jete-lojtari-me-i-ri-i-barcelones/20%Monthly2019-08-29 13:48
https://americaneye.al/migjen-basha-largohet-nga-kombetarja-shqiptare/20%Monthly2019-08-29 13:43
https://americaneye.al/pezullimi-i-parlamentit-britaniket-zbresin-ne-rruge-kunder-johnson/20%Monthly2019-08-29 13:25
https://americaneye.al/conte-pranon-mandatin-e-ri-per-formimin-e-qeverise-salvini-del-jashte-loje/20%Monthly2019-08-29 13:20
https://americaneye.al/nje-anije-kozmike-rrotullohet-prej-721-ditesh-rreth-tokes-arsyet-jane-misterioze/20%Monthly2019-08-29 13:16
https://americaneye.al/te-ardhurat-klan-behet-televizioni-me-i-madh-ia-kalon-per-here-te-pare-top-channel/20%Monthly2019-08-29 13:10
https://americaneye.al/pas-urdhrit-te-rames-drejtoret-e-shkodres-japin-doreheqjen-mes-tyre-edhe-kreu-i-ps/20%Monthly2019-08-29 13:02
https://americaneye.al/shtyhet-serish-kalimi-nga-analog-ne-dixhital/20%Monthly2019-08-29 12:13
https://americaneye.al/ndikimi-i-macronit-ne-bote-a-eshte-ai-superdiplomati-i-ri/20%Monthly2019-08-29 12:11
https://americaneye.al/350-mije-dokumenta-nga-stambolli-per-te-verteten-e-shqiptareve-nen-perandorine-osmane/20%Monthly2019-08-29 13:13
https://americaneye.al/kengetarja-shqiptare-mposht-12-shtete-ne-rusi-dhe-sjell-kupen-ne-shtepi-video/20%Monthly2019-08-29 10:58
https://americaneye.al/mitsotakis-ne-berlin-shume-premtime-dhe-presion-per-veprim/20%Monthly2019-08-29 10:52
https://americaneye.al/shpallet-e-pafajshme-pas-35-vitesh-burg/20%Monthly2019-08-29 10:50
https://americaneye.al/aku-mbyll-magazinen-per-kushtet-skandaloze-sekuestrohen-141-ton-miell/20%Monthly2019-08-29 10:45
https://americaneye.al/rikthehen-debatet-ne-ps-priten-prerje-kokash-ne-strukturat-drejtuese/20%Monthly2019-08-29 10:42
https://americaneye.al/ne-rusi-se-do-te-me-vrasin-terroristi-rus-kunder-ekstradimit-nga-shqiperia/20%Monthly2019-08-29 09:54
https://americaneye.al/greta-thunberg-perfundon-lundrimin-drejt-nju-jorkut-me-anije/20%Monthly2019-08-29 09:22
https://americaneye.al/amazona-nuk-eshte-mushkeria-e-tokes/20%Monthly2019-08-29 08:34
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-29-gusht-2019/20%Monthly2019-08-28 21:26
https://americaneye.al/lamtumira-e-ambasadorit-austriak-me-thane-se-ne-shqiperi-nuk-merzitesh-kurre/20%Monthly2019-08-29 11:25
https://americaneye.al/shenjat-qe-tregojne-se-ish-partneri-e-meriton-nje-mundesi-te-dyte/20%Monthly2019-08-28 20:45
https://americaneye.al/djali-soros-ben-selfie-me-ramen-ne-tirane-ja-per-cfare-do-flasim/20%Monthly2019-08-28 19:46
https://americaneye.al/levizje-te-bujshme-ne-skenen-politike-ne-itali-matteo-salvinin-e-nxjerrin-jashte-loje/20%Monthly2019-08-28 19:25
https://americaneye.al/askush-nuk-e-di-arsyen-por-qindra-drere-cdo-dite-mblidhen-ne-njen-park-ne-japoni/20%Monthly2019-08-28 19:18
https://americaneye.al/perfundon-mbledhja-e-kryesise-se-ps-se-balla-riformatim-ne-shkoder/20%Monthly2019-08-28 19:07
https://americaneye.al/bushati-rasti-i-fundit-ne-shkoder-pika-e-derdhjes-na-takon-te-themi-na-falni/20%Monthly2019-08-29 10:47
https://americaneye.al/basha-me-heshtjen-e-tij-rama-mbron-dhe-promovon-kriminele-dhe-hajdute/20%Monthly2019-08-28 18:13
https://americaneye.al/autostop-neper-shqiperi-turistet-qe-nuk-shpenzojne-per-transportin/20%Monthly2019-08-28 18:02
https://americaneye.al/ps-mbledh-kryesine-ne-fokus-ngerci-i-shkodres-fotot/20%Monthly2019-08-28 17:34
https://americaneye.al/fundi-i-125-vjet-histori-bury-perjashtohet-nga-futbolli/20%Monthly2019-08-28 17:13
https://americaneye.al/skenderbeu-befason-lacin-dhe-i-merr-tre-pike-partizani-thyen-tersin-22-vjecar-ne-gjirokaster/20%Monthly2019-08-28 16:14
https://americaneye.al/fotot-qe-do-benin-cdo-njeri-te-qante/20%Monthly2019-08-28 16:05
https://americaneye.al/si-ndodhi-atentati-ndaj-santiago-malkos/20%Monthly2019-08-28 15:27
https://americaneye.al/fundi-i-pushimeve-si-te-perballeni-me-kthimin-ne-shtepi/20%Monthly2019-08-28 15:09
https://americaneye.al/kercenime-dhe-drone-izraeli-dhe-armiqte-e-tij/20%Monthly2019-08-28 14:35
https://americaneye.al/dybala-nuk-heq-dore-sfidon-higuain-per-nje-vend-titullari-ndaj-napolit/20%Monthly2019-08-28 13:48
https://americaneye.al/nga-afrika-ne-kroaci-per-te-takuar-dashurine-kete-e-ben-vetem-ky-lejlek/20%Monthly2019-08-28 13:47
https://americaneye.al/brazilianet-kerkojne-ndjese-per-bolsonaron-na-fal-brigitte/20%Monthly2019-08-28 13:47
https://americaneye.al/ish-polici-u-vra-per-hakmarrje-santjago-malko-dyshohet-se-ka-lidhje-me-nje-vrasje-ne-durres/20%Monthly2019-08-28 13:20
https://americaneye.al/kukan-maqedonia-e-veriut-mund-te-marre-date-per-negociatat-pak-gjasa-per-shqiperine/20%Monthly2019-08-28 21:10
https://americaneye.al/ule-pak-zerin-e-muzikes-te-lutem-pse-ty-do-pyesim-ne-se-cfare-bejme/20%Monthly2019-08-28 12:42
https://americaneye.al/zyrtaret-suedeze-me-abone-pse-keta-tanet-meritojne-makina-luksoze/20%Monthly2019-08-28 13:42
https://americaneye.al/valutat-fundosin-lekun/20%Monthly2019-08-28 12:16
https://americaneye.al/seria-a-vendos-rekord-ne-europe-fitoi-2-7-miliarde-ne-5-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-08-28 12:11
https://americaneye.al/terrorizoi-turistet-spanjolle-gjykata-e-vlores-merr-vendimin-per-mihal-kokedhimen/20%Monthly2019-08-28 11:21
https://americaneye.al/ja-kater-emrat-ne-gare-per-te-zevendesuar-valdrin-pjetrin/20%Monthly2019-08-28 11:16
https://americaneye.al/nje-standard-qe-duhet-cuar-ne-muze/20%Monthly2019-08-28 21:11
https://americaneye.al/perdorimi-i-pa-vend-i-fjales-adhuroj/20%Monthly2019-08-28 11:01
https://americaneye.al/kukesi-zyrtarizon-abazajn-sulmuesi-vjen-ne-huazim/20%Monthly2019-08-28 10:57
https://americaneye.al/cmendet-barca-ofron-dy-lojtare-dhe-125-milione-euro-per-neymar/20%Monthly2019-08-28 10:50
https://americaneye.al/mbreteresha-elisabeth-pritet-ta-shperndaje-parlamentin-ky-eshte-fati-i-brexit/20%Monthly2019-08-28 10:42
https://americaneye.al/pasojat-e-pariparueshme-te-zjarreve-ne-amazona/20%Monthly2019-08-28 10:36
https://americaneye.al/skocia-exit-per-shkak-te-brexit/20%Monthly2019-08-28 10:31
https://americaneye.al/toka-drejt-krizes-per-ushqim-dhe-uje/20%Monthly2019-08-28 10:27
https://americaneye.al/cfare-studiojne-me-shpesh-studentet-shqiptare-ne-gjermani/20%Monthly2019-08-28 10:01
https://americaneye.al/nje-lady-gaga-e-re-shqiptarja-ava-max-terheq-vemendjen-ne-mtv-awards/20%Monthly2019-08-28 09:40
https://americaneye.al/optimizmi-zgjat-jeten/20%Monthly2019-08-28 09:35
https://americaneye.al/higuita-rrefen-miqesine-e-tij-me-escobarin-nuk-mund-ta-braktisja/20%Monthly2019-08-28 09:23
https://americaneye.al/meta-te-mesojme-nga-kosova-se-si-zgjidhet-kriza/20%Monthly2019-08-28 13:18
https://americaneye.al/detajet-e-atentatit-ne-tirane-zbardhet-dinamika-dhe-konfliktet-e-ish-policit-te-vrare/20%Monthly2019-08-28 09:03
https://americaneye.al/maturanti-shqiptar-i-pari-ne-universitetin-grek/20%Monthly2019-08-28 08:34
https://americaneye.al/fier-makina-perplas-per-vdekje-adoleshentin-arratiset-shoferi/20%Monthly2019-08-28 08:02
https://americaneye.al/atentati-santiago-malko-u-qellua-sapo-doli-nga-lavazhi/20%Monthly2019-08-28 11:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-28-gusht-2019/20%Monthly2019-08-27 20:52
https://americaneye.al/rrugetimi-i-vjosa-osmanit-si-hyri-ne-politike-kandidatja-per-kryeministre-nga-ldk/20%Monthly2019-08-27 20:36
https://americaneye.al/rekuiem-patetik-per-nje-dashuri-qe-po-vdes/20%Monthly2019-08-27 20:29
https://americaneye.al/pasi-tentuan-ta-helmojne-mbreti-zog-konsumonte-vetem-ushqimet-qe-i-pergatiste-nena-e-tij/20%Monthly2019-08-27 20:29
https://americaneye.al/zhang-dhe-marota-takojne-ikardin-te-ashper-me-argjentinasin-ti-nuk-na-duhesh/20%Monthly2019-08-27 19:38
https://americaneye.al/pasi-i-tregoi-avionet-qe-ka-per-te-shitur-putin-qeras-me-akullore-erdogan/20%Monthly2019-08-27 19:07
https://americaneye.al/vrasja-teknikut-te-kondicionerit-ne-tirane-ja-si-u-tentua-te-manipulohej-se-ra-nga-skela/20%Monthly2019-08-27 18:35
https://americaneye.al/rama-dokumentet-e-pd-per-valdrin-pjetrin-u-moren-me-ryshfet/20%Monthly2019-08-27 18:24
https://americaneye.al/gjykata-e-apelit-administrativ-nuk-zbardh-vendimin-bllokohet-kushtetuesja/20%Monthly2019-08-27 17:59
https://americaneye.al/kemi-nevoje-per-me-shume-femije-qe-ngasin-bicikleta/20%Monthly2019-08-27 17:19
https://americaneye.al/zjarret-ne-amazon-dhe-sjellja-e-bolsanaros-ndaj-macron-paulo-coelho-na-fal-france/20%Monthly2019-08-28 09:12
https://americaneye.al/7-fakte-qe-duhen-ditur-rreth-vitaminave-dhe-kur-mund-te-jene-te-rrezikshme/20%Monthly2019-08-27 16:44
https://americaneye.al/bangladeshi-largon-fjalen-e-virgjer-nga-certifikatat-e-martesave/20%Monthly2019-08-27 16:43
https://americaneye.al/partizani-ne-gjirokaster-neser-prova-per-te-thyer-mallkimin-22-vjecar/20%Monthly2019-08-27 16:39
https://americaneye.al/albin-kurti-kryeminister-nuk-ka-koalicion-vetevendosje-ldk/20%Monthly2019-08-27 16:34
https://americaneye.al/biletat-e-etildes-perballe-te-forteve-te-burgut-pa-sinjal/20%Monthly2019-08-27 20:15
https://americaneye.al/kajmaku-pd-sme-ben-dot-babale-te-gjejne-nje-tjeter/20%Monthly2019-08-27 15:35
https://americaneye.al/performanca-e-shqiptares-hapi-spektaklin-e-video-music-awards/20%Monthly2019-08-27 15:22
https://americaneye.al/si-te-parandaloni-rrudhat-poshte-syve/20%Monthly2019-08-27 14:43
https://americaneye.al/gjobe-572-mln-dollare-penalizimi-per-kompanine-johnson-johnson/20%Monthly2019-08-27 14:38
https://americaneye.al/robot-ne-hapesire-tani-astronautet-ruse-do-kene-nje-ndihmes/20%Monthly2019-08-27 14:32
https://americaneye.al/deputetet-memece-10-emrat-qe-kane-thene-vetembetohem/20%Monthly2019-08-28 09:11
https://americaneye.al/mbytet-femija-6-vjec-ne-plazhin-e-durresit/20%Monthly2019-08-27 13:09
https://americaneye.al/kosova-ne-top-10-she-te-shteteve-me-te-forta-ne-boterorin-tokio-2019-fal-xhudisteve/20%Monthly2019-08-27 13:14
https://americaneye.al/regjistrimet-e-femijeve-analizat-qe-kerkohen-per-cerdhe-kopshte-e-shkolla/20%Monthly2019-08-27 12:25
https://americaneye.al/lufta-kunder-informalitetit-me-karburantet-brace-keni-kohe-deri-ne-fund-te-shtatorit/20%Monthly2019-08-27 12:03
https://americaneye.al/pd-publikon-tjeter-prove-kunder-kajmakut-numri-i-pasaportes-eshte-i-pakontestueshem/20%Monthly2019-08-27 12:01
https://americaneye.al/kryeministri-rama-takon-grupin-koordinues-se-veriut-ne-lezhe/20%Monthly2019-08-28 09:07
https://americaneye.al/pranga-32-vjecares-nga-tirana-vidhte-banesat-e-pushuesve-ne-plazhin-e-durresit/20%Monthly2019-08-27 11:06
https://americaneye.al/prokuroria-e-dibres-regjistron-dosjen-184/20%Monthly2019-08-27 10:56
https://americaneye.al/gjermanet-negociatore-ne-tirane-vjen-katja-leikert-nenkryetare-e-grupit-parlamentar-cdu-csu-per-europen/20%Monthly2019-08-27 10:26
https://americaneye.al/ceshtja-kajmaku-basha-e-denueshme-heshtja-e-rames-dhe-e-arta-markut/20%Monthly2019-08-27 10:19
https://americaneye.al/shifra-sa-paguhen-shtetet-per-te-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-08-27 10:18
https://americaneye.al/kapitali-i-bankave-mitsotakis-heq-dore-nga-kontrolli/20%Monthly2019-08-27 10:16
https://americaneye.al/sot-provimi-i-gjuhes-se-huaj-per-4-mije-maturantet-mbetes/20%Monthly2019-08-27 09:59
https://americaneye.al/shqiptaret-tallen-me-drejtesine-britanike-publikojne-foto-duke-qeshur-nga-burgu/20%Monthly2019-08-27 09:21
https://americaneye.al/cili-do-te-jete-ekipi-i-ursula-von-der-leyen-gara-filloi/20%Monthly2019-08-27 09:07
https://americaneye.al/shqiptari-bie-nga-12-metra-lartesi-vdes-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-08-27 09:04
https://americaneye.al/tirane-8700-euro-dem-agjencise-turistike-kallezohet-shtetasi-nga-senegali/20%Monthly2019-08-27 09:02
https://americaneye.al/akuzat-ndaj-gjonajt-hajdari-njerez-qe-kurdisin-gjera-kaq-banale-nuk-e-kane-as-tagrin-te-bejne-moral/20%Monthly2019-08-27 08:17
https://americaneye.al/pd-fsheh-financimin-e-53-degeve-raporti-qe-e-nxjerr-zbuluar/20%Monthly2019-08-27 08:04
https://americaneye.al/shba-kine-pritet-dialog-perpjekje-per-te-evituar-vendosjen-e-barrierave-tregtare/20%Monthly2019-08-27 08:02
https://americaneye.al/e-ngjashme-me-fbi-ambasada-e-shba-shpjegon-funksionimin-e-bkh/20%Monthly2019-08-28 09:11
https://americaneye.al/banja-ku-lahej-kleopatra-eshte-ende-funksionale/20%Monthly2019-08-27 07:39
https://americaneye.al/arrestohen-tre-shqiptare-ne-kufi-greku-qe-i-priste-u-zbulua-nga-policia/20%Monthly2019-08-27 07:09
https://americaneye.al/be-shba-qasje-ne-gazin-e-mesdheut-por-turqia-do-pjesen-e-tortes/20%Monthly2019-08-27 07:08
https://americaneye.al/arrestohet-per-spiunazh-ne-kine-shkrimtari-australian/20%Monthly2019-08-27 07:06
https://americaneye.al/debati-per-zjarret-ne-amazone-kalon-ne-fyerje-personale-bolsonaro-tallet-me-pamjen-e-gruas-se-macron/20%Monthly2019-08-27 07:03
https://americaneye.al/pas-akuzave-per-ngacmime-seksuale-placido-domingo-pritet-ne-skene-me-ovacione/20%Monthly2019-08-26 21:18
https://americaneye.al/icardi-qendron-tek-inter-ja-cfare-thote-beppe-marotta/20%Monthly2019-08-26 20:49
https://americaneye.al/teatri-kombetar-rama-citon-aktorin-marin-orhanasi-per-mua-duhet-teater-i-ri-dhe-dinjitoz/20%Monthly2019-08-26 20:48
https://americaneye.al/universitetet-te-dielen-rezultatet-nis-sot-hedhja-e-te-dhenave-sipas-aplikimit-te-maturanteve/20%Monthly2019-08-26 19:29
https://americaneye.al/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-kaperceni-krizat-e-urise/20%Monthly2019-08-26 18:52
https://americaneye.al/icardi-nuk-largohet-nga-inter/20%Monthly2019-08-26 18:07
https://americaneye.al/dosja-e-fajdeve-te-besa-vjedhje-me-kredi-dhe-huadhenie-te-jashteligjshme/20%Monthly2019-08-26 17:47
https://americaneye.al/mblidhet-keshilli-bashkiak-i-tiranes-rritet-kuota-e-trajtimit-me-ushqime-ne-mensat-sociale/20%Monthly2019-08-26 17:11
https://americaneye.al/derbi-i-los-angeles-it-mbyllet-3-3-ibra-shenon-2-here/20%Monthly2019-08-26 16:51
https://americaneye.al/basha-publikon-5-fakte-per-agim-kajmakun/20%Monthly2019-08-26 16:04
https://americaneye.al/hapet-gara-per-dhenien-e-drilonit-me-qira-170-mije-leke-ne-muaj/20%Monthly2019-08-26 16:02
https://americaneye.al/trafikoi-613-kg-kokaine-arber-cekaj-nuk-dorezohet-ankimon-vendimin-qe-te-mos-ekstradohet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-26 15:34
https://americaneye.al/publikohen-fotot-e-ciftit-hungarez-qe-humbi-ne-karaburun-te-vlores/20%Monthly2019-08-26 15:02
https://americaneye.al/akuzat-per-denimin-kajmaku-te-flasin-autoritetet-pd-limon-i-shtrydhur-une-do-jem-kryetar-i-vores/20%Monthly2019-08-26 15:00
https://americaneye.al/italia-e-britania-binjaket-e-tmerrshem-te-europes/20%Monthly2019-08-26 18:40
https://americaneye.al/ceshtja-besa-burri-i-sekseres-se-fondacionit-deshmon-ne-polici-na-paguante-20-mije-leke-te-vjetra/20%Monthly2019-08-26 14:49
https://americaneye.al/akullnajat-e-groenlandes-nasa-i-vezhgon-nga-qielli/20%Monthly2019-08-26 14:35
https://americaneye.al/mihajlovic-firmos-per-te-dale-nga-spitali/20%Monthly2019-08-26 14:18
https://americaneye.al/provokacija-per-kryeministren-serbe-gazetari-shqiptar-interviste-me-veshjen-ngacmuese/20%Monthly2019-08-26 13:38
https://americaneye.al/taksa-e-shtepive-ne-tirane-banesat-duhen-vetedeklaruar-prane-ujesjellesit/20%Monthly2019-08-26 13:24
https://americaneye.al/shqiperia-me-koston-me-te-ulet-ne-rajon-per-udhetimet-e-qeveritareve-krahasimi-me-vendet-e-ballkanit/20%Monthly2019-08-26 12:52
https://americaneye.al/thaci-dekreton-shperndarjen-e-parlamentit-diskutime-me-partite-per-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-08-26 12:37
https://americaneye.al/lufta-tregtare-shba-kine-bursat-aziatike-shenojne-renie/20%Monthly2019-08-26 12:13
https://americaneye.al/zhaklina-peto-bllokon-listen-per-kushtetuesen-serish-ne-siten-e-ked/20%Monthly2019-08-26 11:48
https://americaneye.al/kampionati-ne-bosnje-hercegovine-hedhje-nga-shkembi/20%Monthly2019-08-26 10:56
https://americaneye.al/pd-publikon-provat-kajmaku-u-arrestua-ne-greqi-per-falsifikim/20%Monthly2019-08-26 10:33
https://americaneye.al/video-rama-e-nis-javen-me-nje-lajm-te-mire-prezanton-projektin-e-rendesishem/20%Monthly2019-08-26 10:24
https://americaneye.al/keshillat-si-duhet-trajtuar-apnea-e-gjumit/20%Monthly2019-08-26 10:19
https://americaneye.al/wanda-shton-misterin-mbi-icardin-ndoshta-ai-qe-drejton-i-ka-thene-te-qendroje/20%Monthly2019-08-26 10:14
https://americaneye.al/njihuni-me-ishullin-qe-jetohet-vetem-nga-62-persona/20%Monthly2019-08-26 09:48
https://americaneye.al/ivica-dacic-thote-se-nje-tjeter-shtet-e-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-08-26 09:47
https://americaneye.al/meta-kujton-nene-terezen-urtesia-dhe-porosite-le-te-na-sherbejne-si-burim-frymezimi/20%Monthly2019-08-26 09:06
https://americaneye.al/me-shume-vajza-apo-djem-ky-eshte-raporti-gjinor-i-lindjeve-ne-vendin-tone/20%Monthly2019-08-26 09:02
https://americaneye.al/i-ka-zgjidhur-tensionet-kulturore-marreveshja-e-prespes/20%Monthly2019-08-26 08:55
https://americaneye.al/xhiro-e-spanjes-quintana-fiton-etapen-e-dyte/20%Monthly2019-08-26 08:51
https://americaneye.al/prokuroria-leterporosi-ne-greqi-per-kajmakun-i-kerkohen-edhe-shenjat-e-gishtave/20%Monthly2019-08-26 08:36
https://americaneye.al/ndarja-nga-nora-istrefi-cfare-deklaroi-robert-berisha/20%Monthly2019-08-26 08:34
https://americaneye.al/lideri-i-ri-i-europes-quhet-emmanuel-macron/20%Monthly2019-08-26 08:13
https://americaneye.al/jam-i-sigurt-qe-keto-jane-5-menyrat-per-tu-bere-i-pasur/20%Monthly2019-08-26 08:02
https://americaneye.al/mbanin-peng-bashkekombasin-e-tyre-per-10-mije-euro-policia-greke-arreston-4-shqiptaret/20%Monthly2019-08-26 07:41
https://americaneye.al/a-kemi-besim-te-institucionet-tona-ky-raport-i-be-jep-nje-pergjigje/20%Monthly2019-08-26 07:16
https://americaneye.al/trump-sugjeron-qe-uraganet-te-shkaterrohen-me-arme-berthamore/20%Monthly2019-08-26 07:14
https://americaneye.al/zbulohet-nje-pajisje-eksplozive-ne-plazhin-e-populluar-te-barcelones-evakuohen-turistet/20%Monthly2019-08-26 07:06
https://americaneye.al/gjendet-pas-24-oresh-cifti-qe-humbi-dje-ne-vlore-ky-ishte-sms-qe-i-dergoi-policise/20%Monthly2019-08-26 07:04
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-26-gusht-2019/20%Monthly2019-08-25 20:49
https://americaneye.al/strakosha-nisje-perfekte-me-lazion-gjimshiti-mposht-berishen-ngec-roma/20%Monthly2019-08-25 20:49
https://americaneye.al/cifti-britanik-ben-zbulimin-e-madh-gjejne-monedha-antike-me-vlere-5-milione-sterlina/20%Monthly2019-08-25 20:24
https://americaneye.al/prinder-te-pasur-kujdes-me-femijet-moderne/20%Monthly2019-08-25 20:14
https://americaneye.al/nderprerje-energjie-neser-e-pasneser-ne-tirane-zonat-qe-preken/20%Monthly2019-08-25 20:10
https://americaneye.al/amerikanet-jane-te-fiksuar-pas-punes-ndersa-europianet-pas-argetimit-cfare-e-shpjegon-kete-hendek/20%Monthly2019-08-25 19:52
https://americaneye.al/arrestohet-dy-ruse-me-jaht-po-benin-kontrabande-nafte-ne-sarande/20%Monthly2019-08-25 19:44
https://americaneye.al/pritjes-i-erdhi-fundi-ja-kur-nis-breaking-bad/20%Monthly2019-08-25 19:12
https://americaneye.al/cifti-hungarez-humb-ne-pyjet-e-llogarase-policia-ne-kerkim-prej-dy-oresh/20%Monthly2019-08-25 18:56
https://americaneye.al/lumi-amazona-jetik-per-planetin-dhe-per-miliona-njerez-disa-fakte-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2019-08-25 18:53
https://americaneye.al/vendet-ku-grate-dhe-burrat-jetojne-me-gjate/20%Monthly2019-08-25 18:32
https://americaneye.al/milan-i-shemtuar-ne-debutim-mposhtet-ne-udine/20%Monthly2019-08-25 18:13
https://americaneye.al/dy-porte-me-koncesion-ne-fillim-te-muajit-gusht-eshte-hapur-gara-per-fituesin/20%Monthly2019-08-25 18:02
https://americaneye.al/historia-e-shqiptarit-qe-ka-marre-vemendjen-e-karolines-se-jugut/20%Monthly2019-08-25 17:51
https://americaneye.al/panda-me-e-vjeter-ne-bote-feston-ditelindjen-foto/20%Monthly2019-08-25 17:24
https://americaneye.al/u-diagnostikua-me-leucemi-mihajlovic-rikthehet-ne-stol-pas-40-ditesh-ne-spital/20%Monthly2019-08-25 17:12
https://americaneye.al/akuzat-per-shpenzimet-marramendese-reagon-ministrja-gjonaj/20%Monthly2019-08-25 17:04
https://americaneye.al/gjobitet-arkitekti-i-ures-ponte-della-costituzione-ne-venecia-u-tregua-neglizhent/20%Monthly2019-08-25 16:56
https://americaneye.al/perplasen-ne-ajer-helikopteri-dhe-avioni-7-viktima/20%Monthly2019-08-25 16:31
https://americaneye.al/forcat-zjarrfikese-te-tiranes-shpetojne-macen-qe-kishte-mbetur-ne-maje-te-selvise/20%Monthly2019-08-25 16:24
https://americaneye.al/agjenti-i-dybala-negociuam-me-united-transferimi-nuk-deshtoi-per-komisionet/20%Monthly2019-08-25 16:18
https://americaneye.al/promovimi-i-turizmit-te-gjelber-francezi-krijon-ishullin-levizes/20%Monthly2019-08-25 16:05
https://americaneye.al/shba-iranit-guxoni-e-prekni-qytetaret-amerikane/20%Monthly2019-08-25 16:00
https://americaneye.al/shikoni-futboll-ju-ben-mire-per-zemren/20%Monthly2019-08-25 15:47
https://americaneye.al/the-economist-pse-gjysma-e-shkencetareve-ne-disa-vende-te-europes-lindore-jane-gra/20%Monthly2019-08-25 15:31
https://americaneye.al/indigjenet-e-amazones-gati-te-japim-jeten-per-pyjet-qe-po-digjen-video/20%Monthly2019-08-25 15:12
https://americaneye.al/ndodh-ne-serine-a-arbitri-detyron-trajnerin-te-nderroje-kemishen/20%Monthly2019-08-25 15:06
https://americaneye.al/qeveria-mbyll-pushimet-te-merkuren-mbledhja-e-kabinetit/20%Monthly2019-08-25 14:50
https://americaneye.al/balluku-inspekton-punimet-ne-pjesen-lindore-te-unazes-se-madhe-brenda-tetorit-zgjidhje-problemit-te-shpronesimeve/20%Monthly2019-08-25 14:47
https://americaneye.al/zbulohet-kukesi-i-nendheshem-spitale-e-furra-u-ndertua-per-tu-bere-balle-shperthimeve-atomike/20%Monthly2019-08-25 14:21
https://americaneye.al/vrasja-e-26-vjecarit-indrit-cela-zbardhen-deshmite-e-dy-punetoreve-e-qelloi-griseldo-kusi/20%Monthly2019-08-25 14:09
https://americaneye.al/ish-ambasadorja-britanike-ne-tirane-zgjidhet-sekretare-personale-e-princ-harry-dhe-meghan/20%Monthly2019-08-25 13:55
https://americaneye.al/voa-e-njejta-strategji-a-do-kete-dhe-kajmaku-fatin-e-valdrin-pjetrit/20%Monthly2019-08-25 13:45
https://americaneye.al/ushtaret-franceze-nuk-i-ndajne-syte-nga-melania-foto/20%Monthly2019-08-25 13:27
https://americaneye.al/tronditje-ne-mbare-boten-qindra-vatra-te-reja-zjarri-ne-amazone/20%Monthly2019-08-25 13:20
https://americaneye.al/gazeta-franceze-1930-reforma-agrare-nje-ngjarje-historike-fale-mbretit-zog/20%Monthly2019-08-25 13:06
https://americaneye.al/conte-jam-i-kenaqur-nga-merkatoja-icardi-une-i-respektoj-te-gjithe-njesoj/20%Monthly2019-08-25 12:49
https://americaneye.al/de-ligt-nuk-e-prisja-te-isha-ne-stol-por-e-respektoj-vendimin-e-trajnerit/20%Monthly2019-08-25 12:42
https://americaneye.al/vullkani-gjigant-i-ilopangos-shkaktar-i-apokalipsit-misterioz-te-shekullit-vi/20%Monthly2019-08-25 12:28
https://americaneye.al/trump-johnson-pas-brexit-marreveshje-e-madhe-tregtare-shba-britani/20%Monthly2019-08-25 12:22
https://americaneye.al/merkel-paralajmeron-vucic-per-kufijte-prano-qendrimin-tone-ndryshe-do-te-kesh-pasoja/20%Monthly2019-08-25 12:12
https://americaneye.al/vapa-nuk-iken-me-gushtin-temperaturat-e-larta-do-tju-pervelojne-edhe-ne-shtator/20%Monthly2019-08-25 12:02
https://americaneye.al/kapa-ne-flagrance-burrin-me-kolegen-ajo-eshte-shtatzene-por-une-dua-ta-fal-tradhtine/20%Monthly2019-08-25 12:00
https://americaneye.al/vrasja-e-teknikut-te-kondicionerit-lihen-ne-burg-3-nga-4-te-arrestuarit/20%Monthly2019-08-25 10:39
https://americaneye.al/pese-minuta-pas-martese-cifti-i-ri-perplaset-per-vdekje-nga-kamioni/20%Monthly2019-08-25 10:06
https://americaneye.al/rama-pergenjeshtron-mediat-greke-prej-2013-pushoj-vetem-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-25 12:29
https://americaneye.al/basha-kryebashkiaku-i-vores-te-merret-i-pandehur/20%Monthly2019-08-25 12:29
https://americaneye.al/keto-jane-vendet-ku-grate-dhe-burrat-jetojne-me-gjate/20%Monthly2019-08-25 08:41
https://americaneye.al/foto-te-rralla-me-ngjyra-si-jetonin-shqiptaret-nje-vit-pas-shpalljes-se-pavaresise/20%Monthly2019-08-25 08:01
https://americaneye.al/video-6-te-plagosur-nga-shperthimi-ne-karburantin-prane-kryqezimit-te-shenkollit/20%Monthly2019-08-25 09:35
https://americaneye.al/nga-thellesia-e-kozmosit-kapet-nje-fenomen-jashtezakonisht-i-rralle/20%Monthly2019-08-24 20:50
https://americaneye.al/shtepia-15-mln-dollareshe-qe-do-te-bleje-obama-te-le-pa-fjale/20%Monthly2019-08-24 20:10
https://americaneye.al/mjeket-rezultojne-baballare-te-dhjetera-foshnjeve-ne-shba/20%Monthly2019-08-24 19:54
https://americaneye.al/liverpool-leksion-arsenalit-juve-dhe-bayern-3-pike-ngec-reali/20%Monthly2019-08-24 19:35
https://americaneye.al/superliga-fitojne-skenderbeu-tirana-dhe-teuta/20%Monthly2019-08-24 19:27
https://americaneye.al/pilula-qe-do-te-na-shpetoje-nga-problemet-e-zemres/20%Monthly2019-08-24 18:30
https://americaneye.al/nuk-ka-surpriza-per-juventusin-e-zgjidh-kapiteni/20%Monthly2019-08-24 18:22
https://americaneye.al/avionet-e-british-airways-ne-toke-pilotet-pese-dite-ne-greve-per-pagat/20%Monthly2019-08-24 18:06
https://americaneye.al/nese-i-konsumoni-keto-ushqime-ne-darke-pershendetuni-me-gjumin/20%Monthly2019-08-24 20:48
https://americaneye.al/pulebardhat-bezdisese-thirren-ne-ndihme-fajkojte/20%Monthly2019-08-24 17:52
https://americaneye.al/emigrantet-e-bllokuar-prej-2-javesh-ne-mesdhe-6-vende-te-be-se-i-ndajne-mes-njeri-tjetrit/20%Monthly2019-08-24 17:22
https://americaneye.al/ldk-kerkon-kryeministrin-kushti-per-koalicionet-parazgjedhore/20%Monthly2019-08-24 17:08
https://americaneye.al/vucic-serbine-e-presin-dite-te-veshtira-me-kosoven/20%Monthly2019-08-24 16:48
https://americaneye.al/skuadra-kunder-paul-pogba-s-gaboi-penalltine/20%Monthly2019-08-24 16:37
https://americaneye.al/lampard-arrin-fitoren-e-pare-ne-premier-league/20%Monthly2019-08-24 16:02
https://americaneye.al/nasa-po-heton-krimin-e-pare-te-kryer-ne-hapesire-ceshte-dhe-kush-e-kreu/20%Monthly2019-08-24 15:34
https://americaneye.al/5-truke-per-te-humbur-peshe-nje-here-e-pergjithmone-pa-diete/20%Monthly2019-08-24 15:19
https://americaneye.al/conte-ka-edhe-nje-kerkese-do-vidalin-e-barcelones/20%Monthly2019-08-24 15:09
https://americaneye.al/forbes-scarlet-johansson-mbetet-aktorja-me-e-paguar-ne-bote/20%Monthly2019-08-24 14:44
https://americaneye.al/del-piero-analizon-serine-a-futbollistet-dhe-trajneret/20%Monthly2019-08-24 14:09
https://americaneye.al/pse-ishulli-me-i-madh-i-botes-i-perket-danimarkes-disa-fakte-per-groenlanden/20%Monthly2019-08-24 13:32
https://americaneye.al/krenaria-e-myslimaneve-perurohet-ne-ceceni-xhamia-me-e-madhe-ne-europe-foto/20%Monthly2019-08-24 13:11
https://americaneye.al/ja-cilat-jane-10-vendet-qe-zoterojne-me-se-shumti-ar/20%Monthly2019-08-24 12:50
https://americaneye.al/neymar-le-thate-barcen-dhe-realin-qendron-ne-paris/20%Monthly2019-08-24 12:28
https://americaneye.al/franca-1000-dollare-per-fryme-ne-vit-per-te-luftuar-ngrohjen-globale/20%Monthly2019-08-24 12:08
https://americaneye.al/samiti-g7-ta-franceze-ne-fundjave-temat-e-nxehta-mes-lidereve-globale/20%Monthly2019-08-24 12:05
https://americaneye.al/brazili-dergon-ushtrine-per-te-luftuar-me-flaket-ne-amazone/20%Monthly2019-08-24 11:58
https://americaneye.al/serf-me-te-dashurin-dhe-darke-me-shoqet-dua-lipa-feston-24-vjetorin-foto/20%Monthly2019-08-24 11:49
https://americaneye.al/mbreti-zog-kryeministrit-kota-te-zevendesohen-te-paaftet-universiteti-te-merret-me-arsimin-e-grave/20%Monthly2019-08-24 11:48
https://americaneye.al/gjendet-vogelushja-qe-kishte-humbur-prej-ditesh-ne-pyll/20%Monthly2019-08-24 11:29
https://americaneye.al/vrasja-e-indrit-celes-gjykata-le-ne-burg-mikun-e-vellezerve-kusi/20%Monthly2019-08-24 11:05
https://americaneye.al/i-vune-zjarrin-malit-te-shengjinit-per-te-hapur-kullota-dy-ne-pranga/20%Monthly2019-08-24 11:04
https://americaneye.al/icardi-nuk-dorezohet-i-sigurt-se-do-tia-ndryshoje-mendjen-conte-s/20%Monthly2019-08-24 10:21
https://americaneye.al/peshkaqeni-33-metra-i-gjate-kapet-ne-sazan/20%Monthly2019-08-24 09:43
https://americaneye.al/zbardhet-historia-e-sherrit-te-dy-kengetareve-te-njohura-shqiptare-jakupi-ismaili/20%Monthly2019-08-24 09:37
https://americaneye.al/ndikimi-i-jeromartirit-shen-kozma-per-clirimin-dhe-pavaresine-e-vendit/20%Monthly2019-08-24 09:24
https://americaneye.al/europa-perendimi-kina-dhe-rusia/20%Monthly2019-08-24 07:36
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-24-gusht-2019/20%Monthly2019-08-23 20:54
https://americaneye.al/vdes-miliarderi-amerikan-david-koch/20%Monthly2019-08-23 20:47
https://americaneye.al/zoti-i-kaosit-dhe-erresires-i-afrohet-tokes-shqetesohet-nasa/20%Monthly2019-08-23 20:45
https://americaneye.al/shqiptari-humb-jeten-ne-itali-shefi-i-policise-ben-nje-leter-prekese/20%Monthly2019-08-23 20:20
https://americaneye.al/prekese-i-gjithe-spitali-nderon-10-vjecaren-qe-dhuroi-organet-per-75-persona-video/20%Monthly2019-08-23 20:05
https://americaneye.al/leka-zogu-trashegimtari-i-pare-i-nje-froni-europian-me-origjine-amerikane/20%Monthly2019-08-23 19:57
https://americaneye.al/kupa-bizantine-qe-ruhet-ne-muzeun-e-new-york-ut/20%Monthly2019-08-23 19:58
https://americaneye.al/fjalet-e-para-te-mbretit-zog-pas-atentatit-te-vjenes/20%Monthly2019-08-23 19:53
https://americaneye.al/tragjike-makina-perplas-per-vdekje-kembesorin-tek-unaza-e-re/20%Monthly2019-08-23 19:50
https://americaneye.al/shengjin-flaket-nuk-ndalen/20%Monthly2019-08-23 20:52
https://americaneye.al/torres-i-jep-lamtumiren-futbollit/20%Monthly2019-08-23 18:16
https://americaneye.al/breshkat-gjigande-banoret-me-te-vjeter-te-nje-ishulli-te-zanzibarit/20%Monthly2019-08-23 18:10
https://americaneye.al/ilaci-qe-ndal-infarktet-pilula-me-cmim-te-ulet-edhe-per-me-te-varferit/20%Monthly2019-08-23 17:33
https://americaneye.al/lokali-pa-leje-i-mihalit-ngritur-mbi-themelet-e-kishes-800-vjecare/20%Monthly2019-08-23 20:23
https://americaneye.al/nje-gur-ne-mars-pagezohet-rolling-stones/20%Monthly2019-08-23 17:07
https://americaneye.al/u-tha-nga-mediat-greke-se-mjeti-lundrues-me-hashash-erdhi-nga-shqiperia-reagon-policia-e-shtetit/20%Monthly2019-08-23 16:16
https://americaneye.al/shkelqimi-dhe-renia-e-gruas-me-te-fuqishme-ne-maqedoni/20%Monthly2019-08-23 15:50
https://americaneye.al/burri-nuk-zihet-me-mua-tregon-dashuri-te-tepruar-dhe-me-ndihmon-me-punet-e-shtepise-prandaj-dua-divorcin/20%Monthly2019-08-23 15:30
https://americaneye.al/shembja-e-diges-reagon-rama-bukuria-e-magjishme-e-kanionit-te-holtes-nuk-mund-te-preket/20%Monthly2019-08-23 15:04
https://americaneye.al/zaev-skam-lidhje-me-zhvatjen-kush-ka-gabuar-te-shkoje-ne-pranga/20%Monthly2019-08-23 14:52
https://americaneye.al/giovannini-ne-krye-te-italise-te-majtet-po-perpiqen-te-bejne-nje-koalicion/20%Monthly2019-08-23 14:46
https://americaneye.al/meta-te-clirohemi-nga-makthi-i-rikthimit-te-cdo-forme-diktature/20%Monthly2019-08-23 13:51
https://americaneye.al/ambasada-amerikane-uron-pervjetorin-e-departamentit-te-shtetit-me-bustin-e-skenderbeut/20%Monthly2019-08-23 13:50
https://americaneye.al/not-per-te-kuruar-shpinen-mjeket-shtohen-problemet-me-shtyllen-kurrizore/20%Monthly2019-08-23 13:39
https://americaneye.al/arrestohet-i-tmerrshmi-i-durresit-dyshohet-se-ka-grabitur-13-banesa/20%Monthly2019-08-23 13:21
https://americaneye.al/mos-i-ndodhte-kujt-flet-i-ati-i-te-riut-qe-u-vra-me-plumb-ne-koke/20%Monthly2019-08-23 13:20
https://americaneye.al/lumenjte-shqiptare-te-ndotur-7-here-me-shume-se-norma-e-thote-raporti-i-be/20%Monthly2019-08-23 12:27
https://americaneye.al/be-perballje-100-miliardeshe-me-gjigandet-kineze-dhe-amerikane-te-teknologjise/20%Monthly2019-08-23 11:44
https://americaneye.al/bashkepunetori-i-ngushte-tradhton-voltana-ademin/20%Monthly2019-08-23 11:42
https://americaneye.al/sot-nis-superliga-perballja-mes-kukesit-dhe-partizanit/20%Monthly2019-08-23 11:13
https://americaneye.al/shefi-i-opozites-malazeze-kerkon-mur-ne-kufi-me-shqiperine-e-kosoven/20%Monthly2019-08-23 11:12
https://americaneye.al/denimi-i-pretenduar-ne-greqi-pd-rama-po-perpiqet-te-bleje-kohe-per-kajmakun/20%Monthly2019-08-23 10:38
https://americaneye.al/ne-kerkim-te-ufove-mbi-2-milione-persona-do-shkojne-prane-zones-51/20%Monthly2019-08-23 10:37
https://americaneye.al/ne-kerkim-prej-nje-viti-23-vjecari-arrestohet-ne-tirane-pas-njoftimit-te-policise-nga-qytetaret/20%Monthly2019-08-23 09:55
https://americaneye.al/5-te-vdekur-ne-koncertin-e-soolking-e-pranishme-edhe-dhurata-dora/20%Monthly2019-08-23 09:35
https://americaneye.al/bllokohen-387-1-ton-mish-qe-vinte-nga-brazili-dhe-kanadaja-pa-certifikate-dhe-me-salmonele/20%Monthly2019-08-23 09:10
https://americaneye.al/irma-libohova-dikur-kenga-degjohej-sot-vetem-shikohet/20%Monthly2019-08-23 08:22
https://americaneye.al/protestuesit-djegin-burgun-arratisen-250-te-burgosur/20%Monthly2019-08-23 08:17
https://americaneye.al/4-te-arrestuar-dhe-2-vellezer-ne-kerkim-kush-e-vrau-26-vjecarin/20%Monthly2019-08-23 08:11
https://americaneye.al/u-qellua-dje-me-arme-ne-koke-nderron-jete-indrit-celaj/20%Monthly2019-08-23 08:04
https://americaneye.al/gjithcka-mbi-jeten-ne-mars/20%Monthly2019-08-23 07:43
https://americaneye.al/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-do-te-perballen-me-njera-tjetren-ne-mtv-vma/20%Monthly2019-08-23 07:37
https://americaneye.al/video-ben-twerk-nudo-mbi-ferrari-ja-pamjet-qe-po-thyejne-rrjetin/20%Monthly2019-08-23 07:28
https://americaneye.al/gjermania-shton-stimujt-per-infermieret-tane-zbrazet-qsut/20%Monthly2019-08-23 07:25
https://americaneye.al/hapesira-me-pyje-sa-tre-fusha-futbolli-po-digjen-cdo-minute-ne-amazone/20%Monthly2019-08-23 07:24
https://americaneye.al/ngec-marreveshja-inter-dhe-united-nuk-bien-dakord-per-sanchez/20%Monthly2019-08-23 07:18
https://americaneye.al/jose-mourinho-pa-frena-vetem-hajdutet-ankohen-per-var/20%Monthly2019-08-23 07:00
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-23-gusht-2019/20%Monthly2019-08-22 21:07
https://americaneye.al/zgjedhje-te-reja-me-sfida-te-vjetra/20%Monthly2019-08-22 20:51
https://americaneye.al/video-cim-pekes-i-shembet-studio-ne-intervisten-live-me-bashen/20%Monthly2019-08-22 21:06
https://americaneye.al/bisha-e-re-e-marines-amerikane-gjysme-tank-gjysme-jeep/20%Monthly2019-08-22 19:34
https://americaneye.al/studimi-qe-parashikon-vdekjen-me-saktesi-te-frikshme/20%Monthly2019-08-22 19:17
https://americaneye.al/kryeministri-britanik-quhet-i-pasjellshem-per-viziten-ne-france/20%Monthly2019-08-22 18:49
https://americaneye.al/juventus-do-jete-pas-sarrin-dy-sidat-e-para-timonin-e-ish-trajneri-i-interit/20%Monthly2019-08-22 18:26
https://americaneye.al/mihal-kokedhima-i-biri-dhe-kamarieret-na-rrethuan-me-thika-kuzhine-ne-dore/20%Monthly2019-08-22 18:24
https://americaneye.al/kriza-italiane-sot-pritet-fjala-e-presidentit-mattarella/20%Monthly2019-08-22 17:56
https://americaneye.al/shba-kapet-peshku-me-dy-goje/20%Monthly2019-08-22 17:20
https://americaneye.al/arsyet-shkencore-pse-grate-shtojne-peshe-pas-marteses/20%Monthly2019-08-22 17:10
https://americaneye.al/amazona-po-digjet-e-gjitha-kjo-skenar-i-ojq-ve/20%Monthly2019-08-22 16:52
https://americaneye.al/prefekti-i-shkodres-i-drejtohet-presidentit-e-ve-ne-dijeni-per/20%Monthly2019-08-22 16:46
https://americaneye.al/skema-e-mashtrimit-zbuloni-kush-eshte-drejtoresha-e-filialit-te-fondit-besa/20%Monthly2019-08-22 16:19
https://americaneye.al/zbardhet-plagosja-e-26-vjecarit-ne-kryeqytet/20%Monthly2019-08-22 16:44
https://americaneye.al/lideri-i-opozites-turke-vizite-ne-shqiperi-por-jo-per-politike/20%Monthly2019-08-22 16:00
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-coli-beri-buje-te-filmi-debatik/20%Monthly2019-08-22 15:35
https://americaneye.al/pompeo-zbut-danimarken-telefonate-me-homologun-pas-incidentit/20%Monthly2019-08-22 15:06
https://americaneye.al/be-refuzon-rusine-nuk-e-pranon-te-behet-pjese-e-g7/20%Monthly2019-08-22 15:01
https://americaneye.al/basha-takon-ambasadorin-gjerman-jam-partneri-juaj-per-te-zgjidhur-krizen/20%Monthly2019-08-22 14:21
https://americaneye.al/femrat-e-forta-preferojne-te-rrine-vetem-ne-vend-qe-te-rrine-me-dike-qe-nuk-i-meriton/20%Monthly2019-08-22 14:05
https://americaneye.al/e-ardhmja-na-shqeteson-me-shume-se-e-shkuara-dhe-kjo-e-ka-nje-arsye-te-forte/20%Monthly2019-08-22 13:44
https://americaneye.al/martesa-nuk-eshte-domosdoshmeri-pse-na-keni-bere-te-besojme-gjera-te-paqena/20%Monthly2019-08-22 13:39
https://americaneye.al/2018-ta-viti-i-muxhahedineve-iraniane-ju-dhane-me-shume-leje-qendrimi/20%Monthly2019-08-22 13:45
https://americaneye.al/bizneset-secili-llogarine-e-tij-gjobe-mbi-50-mije-leke-nese-kalohet-afati/20%Monthly2019-08-22 13:30
https://americaneye.al/plas-lufta-qeveri-fshf-per-emrin-e-stadiumit/20%Monthly2019-08-22 13:27
https://americaneye.al/shtepi-jashte-italise-me-e-preferuara-spanja-dhe-portugalia/20%Monthly2019-08-22 12:26
https://americaneye.al/hurma-arabie-me-qumesht-kura-qe-ben-mrekulli-per-shendetin/20%Monthly2019-08-22 12:05
https://americaneye.al/bizoni-fluturon-ne-ajer-9-vjecaren-plas-debati-ne-shba/20%Monthly2019-08-22 11:34
https://americaneye.al/ish-mundesi-dwayne-johnson-thyhen-cdo-rekord-me-pagen-89-mln-dollare/20%Monthly2019-08-22 11:00
https://americaneye.al/mashtrimi-i-beses-me-3-7-milione-euro-jane-prekur-mbi-800-persona/20%Monthly2019-08-22 10:34
https://americaneye.al/pergjimet-pse-u-transferua-dosja-184-sipas-prokurorise-se-pergjithshme/20%Monthly2019-08-22 10:27
https://americaneye.al/agim-kajmaku-deklaroj-se-nuk-jam-denuar-dhe-debuar-nga-ndonje-shtet-i-be-se/20%Monthly2019-08-22 10:03
https://americaneye.al/pelegrinazhi-ne-tomorr-600-mije-pelegrine-drejt-teqese-se-kulmakut/20%Monthly2019-08-22 09:48
https://americaneye.al/macron-rrezon-pritshmerite-e-londres-per-nje-marreveshje/20%Monthly2019-08-22 09:38
https://americaneye.al/rama-javen-tjeter-nis-ndertimi-i-rruges-se-thethit-nje-transformim-ne-funksion-te-zhvillimit/20%Monthly2019-08-22 09:15
https://americaneye.al/pensionet-e-reja-te-pleqerise-dokumentet-qe-duhen-ne-mungese-te-librezes-se-punes/20%Monthly2019-08-22 08:54
https://americaneye.al/cmendet-reali-mega-ofert-per-neymar-100-milione-plus-3-lojtare/20%Monthly2019-08-22 08:53
https://americaneye.al/aksident-i-rende-perplasen-4-automjete-1-person-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-08-22 08:46
https://americaneye.al/i-arrestuar-ne-greqi-pas-pjetrit-pd-nxjerr-emrin-tjeter-prokuroria-te-verifikoje-kryebashkiakun-socialist/20%Monthly2019-08-22 08:21
https://americaneye.al/video-goli-me-i-bukur-per-2019-ja-kandidaturat-e-publikuara-nga-fifa/20%Monthly2019-08-22 07:54
https://americaneye.al/kembet-e-lukakut-zbulojne-skuadren-e-zemres-se-erjona-sulejmanit/20%Monthly2019-08-22 07:50
https://americaneye.al/sot-shperndahet-parlamenti-i-kosoves/20%Monthly2019-08-22 07:26
https://americaneye.al/presionet-e-shba-se-greqia-ndalon-ankorimin-e-cisternes-iraniane-ne-portet-e-saj/20%Monthly2019-08-22 07:24
https://americaneye.al/amerika-tronditet-serish-qellohet-me-snajper-nje-deputet/20%Monthly2019-08-22 07:22
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-22-gusht-2019/20%Monthly2019-08-21 20:57
https://americaneye.al/futbollisti-prezantohet-te-roma-me-fotot-e-tre-shqiptareve-te-humbur-midis-tyre-edhe-bleona-mataj/20%Monthly2019-08-21 20:53
https://americaneye.al/cfare-shkruante-gazeta-franceze-per-riza-lushten-futbollistin-e-famshem-shqiptar/20%Monthly2019-08-21 20:51
https://americaneye.al/dy-jave-nga-thirrja-e-ked-presidenca-nuk-ka-shpallur-ende-vakancen-per-kushtetuesen/20%Monthly2019-08-21 20:19
https://americaneye.al/emri-i-ri-i-stadiumit-debat-dhe-kunja-mes-braces-dhe-fshf-se/20%Monthly2019-08-21 19:52
https://americaneye.al/qendrojuni-burrave-mbi-koke-si-tu-bejme-balle-tradhtive-verore-pa-vuajtur/20%Monthly2019-08-21 19:30
https://americaneye.al/kur-flet-shkenca-messi-eshte-me-i-mire-se-ronaldo/20%Monthly2019-08-21 18:45
https://americaneye.al/disa-arsye-pse-beni-mire-te-mos-ndalni-lotet/20%Monthly2019-08-21 18:13
https://americaneye.al/gent-cakaj-rekord-sherbimesh-konsullore-shqiptare/20%Monthly2019-08-21 17:56
https://americaneye.al/kuvendi-rihap-garen-per-nje-vend-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-08-21 17:51
https://americaneye.al/fituesi-i-lotarise-mashtroi-me-diplomen-arrestohet-sa-doli-nga-ambasada-e-shba/20%Monthly2019-08-21 18:24
https://americaneye.al/zhyten-pas-15-vitesh-prane-titanikut-ekspertet-trishtohen-nga-ajo-cfare-gjejne/20%Monthly2019-08-21 17:22
https://americaneye.al/katsifas-athina-mesazh-tiranes-hetimet-te-mbyllen-sa-me-shpejt-dhe-te-sqarohen-rrethanat-e-vrasjes/20%Monthly2019-08-21 16:46
https://americaneye.al/e-pranojne-edhe-avokatet-kaq-pagoi-ronaldo-per-tia-mbyllur-gojen-kathryn-mayorgas/20%Monthly2019-08-21 16:13
https://americaneye.al/alarmi-i-shkencetareve-niveli-i-mesdheut-do-te-rritet-me-20-cm-deri-ne-2050/20%Monthly2019-08-21 15:56
https://americaneye.al/kryetari-i-parlamentit-zelanda-e-re-ben-dhe-babysitter-in/20%Monthly2019-08-21 15:49
https://americaneye.al/shba-i-refuzon-vizen-te-dashures-se-kryeministrit-britanik/20%Monthly2019-08-21 15:47
https://americaneye.al/turistet-nga-ballkani-terhiqen-nga-ofertat-e-uleta-ne-turqine-e-prekur-nga-kriza/20%Monthly2019-08-21 15:35
https://americaneye.al/vucic-flet-pas-takimit-me-pompeon-negociatat-me-kosoven-ne-dhjetor/20%Monthly2019-08-21 15:16
https://americaneye.al/michael-jackson-ne-mur-ne-helsinki-hapet-ekspozita-e-frymezuar-nga-mbreti-i-pop-it/20%Monthly2019-08-21 15:14
https://americaneye.al/u-bllokuan-550-ton-nafte-ne-ballsh-reagon-rama-lufte-cdo-dite-me-te-medhenjte/20%Monthly2019-08-21 15:12
https://americaneye.al/mitsotakis-leter-omonia-s-minoriteti-grek-kusht-per-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-08-21 14:25
https://americaneye.al/maqedoni-ne-pranga-per-1-5-mln-euro-nderron-jete-nena-e-prokurores-speciale/20%Monthly2019-08-21 14:23
https://americaneye.al/gati-per-nisjen-e-superliges-armando-duka-flet-per-skenderbeun-stadiumin-e-ri-dhe-ndryshimet-ligjore/20%Monthly2019-08-21 14:12
https://americaneye.al/cristiano-ronaldo-flet-per-daljen-e-tij-ne-pension/20%Monthly2019-08-21 12:47
https://americaneye.al/pergjimet-e-dibres-krimet-e-renda-heqin-dore-nga-dosja-184/20%Monthly2019-08-21 12:15
https://americaneye.al/sekuestrohen-arme-dhe-droge-2-te-arrestuar-ne-tirane/20%Monthly2019-08-21 12:08
https://americaneye.al/itali-presidenti-nis-konsultimet-ose-qeveri-e-re-ose-vendi-shkon-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-08-21 11:52
https://americaneye.al/basha-ps-e-shkodres-u-dorezua-tek-tom-doshi-dhe-trafikanti-pellumg-gjoka/20%Monthly2019-08-21 11:33
https://americaneye.al/meta-i-jep-ambasadores-greke-titullin-kalores-i-urdhrit-te-skenderbeut-reagimi-ajo-duhet-debuar-jo-dekoruar/20%Monthly2019-08-21 11:13
https://americaneye.al/vezhguesit-e-pavarur-politik-mbi-zgjedhjet-vendore-ka-paqartesi-ligjore/20%Monthly2019-08-21 11:08
https://americaneye.al/shkarkohet-nga-detyra-zv-drejtori-i-pergjithshem-i-tatimeve/20%Monthly2019-08-21 09:58
https://americaneye.al/bledi-strakosha-te-vetmit-qe-nuk-zhgenjejne-jane-qente/20%Monthly2019-08-21 09:53
https://americaneye.al/donald-trump-gjysh-per-here-te-10-djali-i-tij-i-trete-behet-me-vajze/20%Monthly2019-08-21 09:50
https://americaneye.al/kam-besim-te-vetja-dhe-nuk-kam-frike-te-them-cfare-mendoj/20%Monthly2019-08-21 09:44
https://americaneye.al/poshterimi-i-te-tjereve-nuk-te-ben-me-te-forte-por-me-te-mjere/20%Monthly2019-08-21 09:42
https://americaneye.al/gjermanet-kane-zbuluar-disa-restorante-ne-vendin-tone-qe-ju-ndoshta-nuk-i-njihni/20%Monthly2019-08-21 09:27
https://americaneye.al/gruaja-e-gjen-shqiptarin-te-vdekur-ne-oborrin-e-shtepise-se-shokut/20%Monthly2019-08-21 09:23
https://americaneye.al/nis-pastrimi-i-lanes-veliaj-qe-te-mos-kemi-probleme-kur-te-jete-kulmi-i-rrebeshit/20%Monthly2019-08-21 09:15
https://americaneye.al/ky-artist-i-njohur-nuk-pushon-se-befasuari-me-grafitet-e-tij-ne-3d/20%Monthly2019-08-21 09:10
https://americaneye.al/perfituan-3-7-milion-euro-nga-kredite-fiktive-ne-pranga-7-persona/20%Monthly2019-08-21 09:08
https://americaneye.al/klopp-nuk-perjashton-terheqjen-e-shpejte-si-trajner/20%Monthly2019-08-21 09:05
https://americaneye.al/skllaveria-moderne-ne-46-dite-kapen-mbi-1200-punonjes-pa-sigurime/20%Monthly2019-08-21 08:55
https://americaneye.al/meta-pret-ambasadorin-e-suedise-investimet-jane-te-mirepritura/20%Monthly2019-08-21 08:29
https://americaneye.al/kjo-keshtjelle-shitet/20%Monthly2019-08-21 07:19
https://americaneye.al/grenlanda-prej-kohesh-nje-mall-kembimi-midis-shba-ve-dhe-danimarkes/20%Monthly2019-08-21 07:14
https://americaneye.al/aksident-i-rende-ne-lushnje-dy-te-vdekur/20%Monthly2019-08-21 07:12
https://americaneye.al/shembet-restoranti-i-mihal-kokedhimes-ne-porto-palermo/20%Monthly2019-08-21 06:48
https://americaneye.al/cfare-pritet-te-ndodhe-ne-itali/20%Monthly2019-08-20 20:53
https://americaneye.al/pompeo-normalizimi-i-marredhenieve-me-kosoven-forcon-serbine/20%Monthly2019-08-20 20:21
https://americaneye.al/cmenduri-ne-brazil-45-mije-tifoze-per-nje-ndeshje-te-serise-d/20%Monthly2019-08-20 19:36
https://americaneye.al/masa-te-forta-sigurie-per-konstandin-xhuvanin-ne-funeralin-e-te-atit/20%Monthly2019-08-20 18:47
https://americaneye.al/dalin-pamjet-si-monitorohen-burgjet-ne-shqiperi-ne-kohe-reale/20%Monthly2019-08-20 18:35
https://americaneye.al/pelegrinazhi-ne-malin-e-tomorrit-policia-ne-sherbim-24-oresh-pasi-fluksi-i-vizitoreve-eshte-i-madh/20%Monthly2019-08-20 18:11
https://americaneye.al/perdorimi-i-transportit-ajror-kap-numrin-me-te-larte-historik/20%Monthly2019-08-20 18:05
https://americaneye.al/vogelushja-austriake-qe-shenoi-turistin-e-1-milionte-gjate-gushtit/20%Monthly2019-08-20 17:47
https://americaneye.al/jeffrey-epstein-ka-firmosur-testamentin-e-tij-dy-dite-para-vetevrasjes/20%Monthly2019-08-20 17:30
https://americaneye.al/publikohet-video-e-helikopterit-qe-u-rrezua-ne-greqi/20%Monthly2019-08-20 17:21
https://americaneye.al/qeveria-bllokon-fondet-e-shkodres-thesari-voltana-ademit-i-ka-mbaruar-mandati-ne-20-gusht-ora-1630/20%Monthly2019-08-20 17:13
https://americaneye.al/ikardi-leshon-sinjalin-e-radhes-ne-merkato-sulmuesi-perdor-nje-postim-ne-instagram/20%Monthly2019-08-20 17:07
https://americaneye.al/rama-genti-kame-pro-ndertimit-te-nje-teatri-te-ri-kombetar-ne-vend-te-germadhes/20%Monthly2019-08-20 17:05
https://americaneye.al/vjen-ne-nje-moment-delikat-ne-shqiperi-kjo-eshte-cv-ja-e-ambasadorit-te-ri-gjerman/20%Monthly2019-08-20 16:38
https://americaneye.al/helikopteri-privat-rrezohet-ne-det-humbin-jeten-3-persona/20%Monthly2019-08-20 16:32
https://americaneye.al/ribery-befason-me-zgjedhjen-e-tij-e-bind-klubi-i-serie-a/20%Monthly2019-08-20 15:57
https://americaneye.al/qyteti-qe-shlyen-gjobat-e-parkimit-me-ushqim-per-te-pastrehet/20%Monthly2019-08-20 15:47
https://americaneye.al/kompanite-amerikane-jo-me-fitime-me-cdo-kusht/20%Monthly2019-08-20 15:33
https://americaneye.al/qyteti-i-ed-sheeran-it-krenohet-me-kengetarin-e-famshem/20%Monthly2019-08-20 15:27
https://americaneye.al/gjermania-me-ambasador-te-ri-ne-shqiperi-i-dorezon-letrat-metes/20%Monthly2019-08-20 15:06
https://americaneye.al/itali-dorehiqet-giuseppe-conte/20%Monthly2019-08-20 15:04
https://americaneye.al/replikat-putin-macron-dy-presidentet-debatojne-per-jelekverdhet-dhe-protestuesit-ne-rusi/20%Monthly2019-08-20 14:15
https://americaneye.al/aksident-ne-tirane-autobusi-perplas-per-vdekje-55-vjecarin/20%Monthly2019-08-20 13:08
https://americaneye.al/vettingun-ne-shtator-vendimi-i-rendesishem-per-prokurorin-muci/20%Monthly2019-08-20 12:40
https://americaneye.al/rekord-i-ri-boteror-170-makina-burn-out-njeherazi/20%Monthly2019-08-20 12:30
https://americaneye.al/video-grabitja-ne-rinas-del-se-ku-ndodhej-daja-nga-peja/20%Monthly2019-08-20 12:11
https://americaneye.al/aokigahara-historia-e-frikshme-e-pyllit-te-vetevrasjeve/20%Monthly2019-08-20 12:07
https://americaneye.al/vodhi-penalltine-dhe-e-humbi-tifozet-kunder-pogba-molle-e-kalbur/20%Monthly2019-08-20 11:49
https://americaneye.al/shkodra-me-syte-nga-kqz-nuk-ka-kryetar-ngerci-per-drejtimin-me-zv-kryetar/20%Monthly2019-08-20 11:11
https://americaneye.al/kostandin-xhuvani-lirohet-per-ti-dhene-lamtumiren-te-atit/20%Monthly2019-08-20 10:09
https://americaneye.al/a-ka-mberritur-ne-kufi-mish-derri-me-murtajen-afrikane/20%Monthly2019-08-20 10:00
https://americaneye.al/grabitja-ne-rinas-te-arrestuarve-u-gjenden-parate/20%Monthly2019-08-20 09:57
https://americaneye.al/video-rekordi-ciklisti-45-vjecar-kap-shpejtesine-280-km/20%Monthly2019-08-20 09:55
https://americaneye.al/policia-rrugore-e-tiranes-fshese-2050-masa-administrative-per-shkelje-te-rregullave/20%Monthly2019-08-20 09:52
https://americaneye.al/zemra-e-derrit-e-modifikuar-gjenetikisht-do-te-transplantohen-tek-njeriu/20%Monthly2019-08-20 09:41
https://americaneye.al/po-personat-brenda-asaj-makine-sjellja-e-tyre-eshte-cnjerezore/20%Monthly2019-08-20 10:06
https://americaneye.al/leopardi-i-rralle-luleshtrydhe-shfaqet-ne-afriken-e-jugut/20%Monthly2019-08-20 08:52
https://americaneye.al/kujdes-kush-udheton-nga-aeroporti-i-prishtines-ka-vonesa-per-shkak-te-greves/20%Monthly2019-08-20 08:15
https://americaneye.al/moti-cfare-e-pret-ballkanin-nje-vjeshte-e-tmerrshme/20%Monthly2019-08-20 08:10
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-ambasades-se-shba-me-spak-un-askush-nuk-do-jete-i-paprekshem/20%Monthly2019-08-20 07:47
https://americaneye.al/shperthim-ne-nje-banese-ne-kamze-policia-identifikon-autorin/20%Monthly2019-08-20 07:25
https://americaneye.al/gjendet-letra-e-shkruar-para-50-vitesh-ne-alaske/20%Monthly2019-08-20 07:23
https://americaneye.al/thirrja-e-tifozes-se-interit-mauro-qendro-mos-shko-tek-juventusi/20%Monthly2019-08-20 07:19
https://americaneye.al/cfare-po-ndodh-me-tregun-e-banesave-ne-britani-dhe-mesimet-qe-mund-te-nxjerre-shqiperia/20%Monthly2019-08-20 07:14
https://americaneye.al/sarri-diagnostifikohet-me-pneumoni-ne-dyshim-ndeshja-kunder-parmes/20%Monthly2019-08-20 06:54
https://americaneye.al/ministri-jep-doreheqjen-se-mori-celularin-e-punes-ne-pushime/20%Monthly2019-08-19 21:31
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-20-gusht-2019/20%Monthly2019-08-19 21:19
https://americaneye.al/kur-dehen-vajzat-foto-fantastike/20%Monthly2019-08-19 21:04
https://americaneye.al/a-do-te-guxonit-ti-vishni/20%Monthly2019-08-19 20:40
https://americaneye.al/shba-i-kunderpergjigjet-korese-se-veriut-teston-raketen-kruz/20%Monthly2019-08-19 19:51
https://americaneye.al/rama-vijon-betejen-virtuale-me-artistet-pro-shembjes-se-tk/20%Monthly2019-08-19 19:37
https://americaneye.al/kukesi-apo-partizani-superiorja-zjarr-te-premten/20%Monthly2019-08-19 19:36
https://americaneye.al/kur-mbreti-zog-lejoi-fan-nolin-te-kthehej-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-20 07:29
https://americaneye.al/deklarata-e-mbretit-zog-ne-gazeten-franceze-nje-vit-pas-pushtimit-te-shqiperise-nga-italia/20%Monthly2019-08-19 18:56
https://americaneye.al/gjenden-shendoshe-e-mire-dy-turistet-qe-humben-ne-bjeshket-e-nemuna/20%Monthly2019-08-19 19:27
https://americaneye.al/klosi-ndryshojme-rregullat-e-lojes-kontroll-agjencive-qe-i-sjellin-dhe-menaxhojne-turistet-e-huaj-ne-vend/20%Monthly2019-08-19 17:55
https://americaneye.al/rita-ora-shfaqet-teper-provokuese-ne-itali-foto/20%Monthly2019-08-19 17:36
https://americaneye.al/aspak-turist-i-thjeshte-kush-eshte-spanjolli-qe-u-sulmua-nga-kokedhima-ne-himare/20%Monthly2019-08-19 17:19
https://americaneye.al/daniel-alves-e-de-rossi-debutojne-yjet-qe-europa-i-refuzoi/20%Monthly2019-08-19 17:03
https://americaneye.al/keto-jane-shenjat-e-horoskopit-qe-ua-bejne-8-me-2-te-dashurve/20%Monthly2019-08-19 16:42
https://americaneye.al/pezullohet-drejtori-i-burgut-313-favorizoi-emilijano-shullazin/20%Monthly2019-08-19 16:30
https://americaneye.al/shkrepjet-me-te-bukura-te-shqiperise-nga-njerezit-e-zakonshem/20%Monthly2019-08-19 19:29
https://americaneye.al/roma-e-vetme-ne-gare-20-mln-euro-qe-kerkojne-per-hysaj/20%Monthly2019-08-19 16:20
https://americaneye.al/shqiptaret-po-shuhen-do-mbetemi-500-mije-banore/20%Monthly2019-08-19 16:12
https://americaneye.al/valdrin-pjetri-dorezon-gjurmet-e-gishterinjve-ne-laboratorin-e-policise/20%Monthly2019-08-19 15:38
https://americaneye.al/beteja-per-shkodren-protestuesit-gjuajne-tom-doshin-ademi-une-kryebashkiake/20%Monthly2019-08-19 15:37
https://americaneye.al/kryenin-vjedhje-me-arme-ne-itali-ne-pranga-tre-dibrane/20%Monthly2019-08-19 15:01
https://americaneye.al/ja-si-festohet-dita-e-dembelizmit-ne-kolumbi/20%Monthly2019-08-19 14:21
https://americaneye.al/5-yjet-kunder-salvinit-nuk-eshte-me-nje-partner-i-besueshem/20%Monthly2019-08-19 14:20
https://americaneye.al/nje-penallti-te-tille-nuk-e-kishim-pare-kurre/20%Monthly2019-08-19 13:26
https://americaneye.al/te-perjashtuarit-nga-tenderet-numri-i-kompanive-arrin-ne-18/20%Monthly2019-08-19 13:18
https://americaneye.al/ndryshimet-e-klimes-holanda-drejt-fermave-kolektive/20%Monthly2019-08-19 12:40
https://americaneye.al/sarande-nderron-jete-turisti-amerikan-shkaqet-ende-mister/20%Monthly2019-08-19 11:39
https://americaneye.al/aktualitetshkodra-cka-ndodhi-sot-do-te-zhbehet/20%Monthly2019-08-19 11:21
https://americaneye.al/balla-uron-keshillin-e-shkodres-dhe-shprehet-per-ceshtjen-pjetri-qendruam-pertej-cdo-interesi-partiak/20%Monthly2019-08-19 11:16
https://americaneye.al/per-nje-sfide-ne-arena-kombetare-duhet-pritur-ende-uefa-vendos-elbasan-arena/20%Monthly2019-08-19 11:00
https://americaneye.al/humben-jeten-dy-punetore-gjykata-le-burg-specialistet-e-firmes/20%Monthly2019-08-19 10:54
https://americaneye.al/per-ata-qe-shkruajne-me-drite-19-gusht-dita-boterore-e-fotografise/20%Monthly2019-08-19 10:16
https://americaneye.al/njihuni-sabinen-ambasadoren-e-nje-prej-universiteteve-me-prestigjioz-ne-bote-foto/20%Monthly2019-08-19 11:41
https://americaneye.al/tension-ne-shkoder-protestuesit-perplasen-me-policine/20%Monthly2019-08-19 09:58
https://americaneye.al/humbin-dy-turiste-ne-alpe-apeli-per-ndihme-mund-te-jene-mes-shqiperise-kosoves-dhe-malit-te-zi-foto/20%Monthly2019-08-19 09:54
https://americaneye.al/zbulohet-emri-i-kryetares-se-keshillit-bashkiak-te-shkodres-opozita-ne-proteste/20%Monthly2019-08-19 09:15
https://americaneye.al/xhuvani-dhe-baxhaku-te-dy-ata-tok/20%Monthly2019-08-21 20:57
https://americaneye.al/konstituimi-i-keshillit-bashkiak-pd-proteston-ne-shkoder/20%Monthly2019-08-19 08:56
https://americaneye.al/partizani-fiton-superkupen/20%Monthly2019-08-19 08:46
https://americaneye.al/keshilla-si-te-mbani-me-gjate-ngjyren-qe-merrni-ne-plazh/20%Monthly2019-08-19 08:11
https://americaneye.al/mesoni-shtate-zakonet-e-cuditshme-te-mbretereshes-elizabeth/20%Monthly2019-08-19 08:04
https://americaneye.al/gramsh-gjendet-i-pajete-ne-lumin-devoll-nje-53-vjecar/20%Monthly2019-08-19 07:52
https://americaneye.al/gjendet-koleksioni-i-hajmalive-2000-vjecare-ne-parkun-arkeologjik-te-pompeit/20%Monthly2019-08-19 07:49
https://americaneye.al/protesta-e-pd-ne-shkoder-keshilli-i-ri-bashkiak-mblidhet-ne-biblioteke/20%Monthly2019-08-19 07:43
https://americaneye.al/magjia-e-perjetshme-e-udhetimit-me-tren/20%Monthly2019-08-19 07:35
https://americaneye.al/horoskopi-19-gusht-2019/20%Monthly2019-08-19 07:26
https://americaneye.al/parashikimi-i-motit-priten-reshje-njihuni-me-temperaturat-per-sot/20%Monthly2019-08-19 07:21
https://americaneye.al/city-me-pas-barca-shifrat-e-cmendura-te-skuadrave-qe-po-blejne-yje/20%Monthly2019-08-19 07:17
https://americaneye.al/qyteti-me-inteligjent-ne-bote-do-e-gjeni-ne-arabi/20%Monthly2019-08-19 07:14
https://americaneye.al/17-prej-destinacioneve-me-romantike-ne-bote/20%Monthly2019-08-19 07:10
https://americaneye.al/mali-i-zi-paralajmeron-padi-ndaj-perdorueseve-te-flamurit-shqiptar/20%Monthly2019-08-19 07:06
https://americaneye.al/alarmi-per-semundjet-mendore-shqiperia-ka-vetem-25-mjeke-psikiater/20%Monthly2019-08-19 07:03
https://americaneye.al/gjermani-shqiptari-vret-ish-gruan-dhe-te-dashurin-e-saj/20%Monthly2019-08-18 21:04
https://americaneye.al/versioni-i-ri-kryebashkiakut-te-himares-si-nisi-konflikti-i-kokedhimes-me-turistet/20%Monthly2019-08-18 19:59
https://americaneye.al/a-e-dini-pse-behemi-agresive-gjate-veres/20%Monthly2019-08-18 18:36
https://americaneye.al/si-te-rikuperosh-gafen-ne-pune-kur-goja-flet-para-mendjes/20%Monthly2019-08-18 18:21
https://americaneye.al/chelsea-fillimi-i-krizes-barazon-me-leicester-dhe-shkeputet/20%Monthly2019-08-18 18:10
https://americaneye.al/shpetim-gjika-mbron-kokedhimen-ai-turisti-spanjoll-kurre-mos-ardhte-me/20%Monthly2019-08-18 17:16
https://americaneye.al/nje-leter-per-te-ardhmen-ne-akullnajen-e-pare-te-humbur-nga-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2019-08-18 17:04
https://americaneye.al/incident-ne-lushnje-te-mbijetuarit-e-komunizmit-te-largohet-fino/20%Monthly2019-08-18 16:20
https://americaneye.al/braziliani-le-barcelonen-coutinho-firmos-me-bayern-munich/20%Monthly2019-08-18 16:12
https://americaneye.al/dokumentet-sekrete-parashikojne-katastrofe-ne-rast-brexit-i-pa-marreveshje/20%Monthly2019-08-18 15:44
https://americaneye.al/aksident-afer-vlores-nderron-jete-60-vjecari/20%Monthly2019-08-18 15:23
https://americaneye.al/retro-ne-pazarin-e-vjeter-korce-ekspozohen-makinat-e-vjetra-dhe-behen-targa-te-personalizuar/20%Monthly2019-08-18 15:20
https://americaneye.al/itali-e-moshuara-shqiptare-grabit-qendren-tregtare/20%Monthly2019-08-18 14:34
https://americaneye.al/pse-e-duam-gjithmone-stilin-bregdetar/20%Monthly2019-08-18 14:29
https://americaneye.al/kufoma-e-gjetur-ne-durres-policia-jep-detajet/20%Monthly2019-08-18 13:48
https://americaneye.al/ku-renditemi-krahasuar-me-rajonin-dhe-me-europen-sipas-eurostat/20%Monthly2019-08-18 13:00
https://americaneye.al/lideri-i-vv-kurti-koalicioni-vv-dhe-ldk-nxjerr-kosoven-nga-kriza/20%Monthly2019-08-18 12:51
https://americaneye.al/johnson-do-kerkoje-rinegocim-te-marreveshjes-se-brexit/20%Monthly2019-08-18 12:47
https://americaneye.al/edhe-ekonomia-europiane-e-kercenuar-nga-kriza/20%Monthly2019-08-18 12:14
https://americaneye.al/pushimet-nuk-kane-perfunduar-i-nxehti-afrikan-vjen-serish/20%Monthly2019-08-18 11:49
https://americaneye.al/bale-mbetet-i-blancos-real-madrid-ndryshon-strategjine/20%Monthly2019-08-18 11:36
https://americaneye.al/peshkarexha-kap-nje-kufome-ne-mes-te-detit/20%Monthly2019-08-18 11:03
https://americaneye.al/gjykata-e-vlores-jep-vendimin-arrest-me-burg-per-mihal-kokedhimen/20%Monthly2019-08-18 10:12
https://americaneye.al/anija-me-kallama-nga-deti-i-zi-deri-ne-egjipt/20%Monthly2019-08-18 09:48
https://americaneye.al/kamarieri-vritet-pasi-sanduici-nuk-u-pergatit-shpejt/20%Monthly2019-08-18 09:19
https://americaneye.al/vendimi-i-instagramit-i-shpall-lufte-lajmeve-te-rreme/20%Monthly2019-08-18 09:09
https://americaneye.al/sekuestrohet-lamborghini-me-vlere-250-mije-euro-ne-tirane-nje-ne-pranga/20%Monthly2019-08-18 08:38
https://americaneye.al/publikohen-fotot-projekti-qe-do-ndryshoje-saranden/20%Monthly2019-08-18 08:05
https://americaneye.al/durres-kapen-55-kg-droge-nje-ne-pranga/20%Monthly2019-08-18 08:01
https://americaneye.al/98-vjec-mbi-kale-do-vazhdoj-edhe-pas-te-100-tave/20%Monthly2019-08-18 07:44
https://americaneye.al/kamerat-e-sigurise-filmuan-vrasjen-e-ushtarit-te-met-kananit/20%Monthly2019-08-18 07:07
https://americaneye.al/kinezet-ne-det-te-gjithe-me-komerdare/20%Monthly2019-08-18 07:02
https://americaneye.al/bombe-ne-dasme-63-te-vdekur-ne-kabul/20%Monthly2019-08-18 06:58
https://americaneye.al/kater-keshilla-se-si-ta-beni-cdo-mengjes-te-mire/20%Monthly2019-08-18 06:57
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-18-gusht-2019/20%Monthly2019-08-17 22:23
https://americaneye.al/fotot-e-rralla-kufoma-e-marilyn-monroe-s-ne-morgun-e-los-angeles-it/20%Monthly2019-08-17 21:01
https://americaneye.al/bayern-munchen-realizon-transferten-e-dyte-brenda-24-oreve/20%Monthly2019-08-17 19:53
https://americaneye.al/akuzat-ndaj-placido-domingo-sopranoja-ermonela-jaho-i-del-ne-krah/20%Monthly2019-08-17 19:50
https://americaneye.al/reali-nuk-zhgenjen-ne-ndeshjen-e-pare-te-la-liga-fiton-jashte-ndaj-celta/20%Monthly2019-08-17 19:24
https://americaneye.al/nderpret-pushimet-pasi-u-ndie-keq-juncker-futet-direkt-ne-operacion/20%Monthly2019-08-17 19:03
https://americaneye.al/pas-renies-se-euros-bsh-kursi-i-kembimit-valutor-drejt-stabilizimit/20%Monthly2019-08-17 18:59
https://americaneye.al/greqi-dy-shqiptare-arratisen-nga-burgu-i-kasandres/20%Monthly2019-08-17 18:39
https://americaneye.al/kriza-ne-shkoder-neni-61-i-kodit-zgjedhor-qe-anashkalon-meten/20%Monthly2019-08-17 17:56
https://americaneye.al/mori-peng-dhe-dhunoi-tre-persona-arrestohet-pjesetari-i-bandes-se-lazaratit-ja-dosja-kriminale/20%Monthly2019-08-17 17:46
https://americaneye.al/lufte-informalitetit-rama-tolerance-zero-ndaj-abuzuesve-kontrollet-do-vijojne/20%Monthly2019-08-17 17:40
https://americaneye.al/itali-nderron-jete-shqiptarja-26-vjecare-e-bija-shpeton/20%Monthly2019-08-17 17:17
https://americaneye.al/cisterna-iraniane-shba-leshon-urdher-sekuestrimi/20%Monthly2019-08-17 17:08
https://americaneye.al/conte-sulmon-salvinin-i-pabese-per-bllokimin-me-emigrante-ne-det/20%Monthly2019-08-17 16:55
https://americaneye.al/bie-nga-1-500-metra-nga-moshapja-e-parashtues-dhembijeton/20%Monthly2019-08-17 16:27
https://americaneye.al/renia-e-lindjeve-i-dekurajon-prinderit-shqiptare-nga-puna/20%Monthly2019-08-17 16:02
https://americaneye.al/kam-nje-kryq-te-gazetarise-nje-gisht-ne-mendje-dhe-nje-ne-zemer/20%Monthly2019-08-21 20:58
https://americaneye.al/turistet-qe-do-te-ulen-ne-shkallet-e-famshme-te-romes-do-te-perballen-me-gjobe/20%Monthly2019-08-17 15:20
https://americaneye.al/historia-e-studentes-qe-bashkejeton-me-nje-61-vjecar/20%Monthly2019-08-17 15:15
https://americaneye.al/permbysen-skenaret-higuain-te-juve-me-shume-shanse-se-dybala-dhe-mandzukic/20%Monthly2019-08-17 14:57
https://americaneye.al/guri-misterioz-i-xhuxhas-transferohet-ne-tirane/20%Monthly2019-08-17 14:30
https://americaneye.al/chris-hill-ne-tirane-erdha-me-dy-valixhe-me-ushqim-dhe-nje-dyshek/20%Monthly2019-08-17 13:48
https://americaneye.al/dzeko-e-la-me-gisht-ne-goje-interi-kthen-syte-nga-ish-juventini/20%Monthly2019-08-17 13:23
https://americaneye.al/paralajmerimet-disavjecare-per-restorantin-e-kokedhimes-dhjetera-turiste-kane-denoncuar-dhunen/20%Monthly2019-08-17 12:52
https://americaneye.al/aksident-tragjik-humbasin-jeten-dy-shqiptare-ne-itali/20%Monthly2019-08-17 12:45
https://americaneye.al/shpetoi-233-jete-media-ruse-i-ben-profilin-kush-eshte-damir-yusupov-nje-pilot-hero-nje-mysliman-i-vertete/20%Monthly2019-08-17 12:14
https://americaneye.al/ulen-mjeshterisht-avionin-ne-nje-fushe-me-miser-putin-nderon-pilotin-dhe-bashkepilotin-e-ural-airlines/20%Monthly2019-08-17 11:46
https://americaneye.al/intervista-tregu-gjerman-i-punes-nuk-ia-del-dot-pa-fuqine-punetore-nga-ballkani/20%Monthly2019-08-17 11:43
https://americaneye.al/coutinho-ne-gjermani-bayerni-e-zyrtarizon/20%Monthly2019-08-17 11:25
https://americaneye.al/ne-bilbao-barca-humbi-ndeshjen-por-edhe-suarez-rrezikon-te-mungoje-nje-muaj/20%Monthly2019-08-17 11:21
https://americaneye.al/video-pronari-i-lokalit-mbi-furgonin-ne-ecje-te-turisteve-spanjolle-3-km-rruge-mes-tmerrit/20%Monthly2019-08-17 10:55
https://americaneye.al/barack-obama-kunder-joe-biden-per-presidencialet-e-vitit-2020/20%Monthly2019-08-17 09:45
https://americaneye.al/arma-e-re-berthamore-ruse-realitet-apo-fantashkence/20%Monthly2019-08-17 09:36
https://americaneye.al/arrestohet-grabitesi-i-veshur-me-kominoshe-video/20%Monthly2019-08-17 09:30
https://americaneye.al/kruje-arrestohet-autori-i-i-vendosjes-se-tritolit-ne-parukeri/20%Monthly2019-08-17 08:48
https://americaneye.al/arrestohet-i-kerkuari-nderkombetar/20%Monthly2019-08-17 08:40
https://americaneye.al/basha-kujton-masakren-e-qafes-se-valmirit-demokracia-shqiptare-borxhlie-ndaj-mirdites/20%Monthly2019-08-17 08:25
https://americaneye.al/vdekja-e-punetoreve-arrestohen-drejtuesit-teknike-te-dy-firmave/20%Monthly2019-08-17 13:51
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-17-gusht-2019/20%Monthly2019-08-16 21:24
https://americaneye.al/trump-kerkon-ta-bleje-groenlanda-nuk-jemi-ne-treg-per-shitje/20%Monthly2019-08-16 20:35
https://americaneye.al/prefekti-i-shkodres-therret-mbledhjen-e-keshillit-te-ri-bashkiak/20%Monthly2019-08-17 12:52
https://americaneye.al/sulmi-ndaj-turisteve-spanjolle-rama-barbari-shkeli-mbi-kodin-e-mikpritjes-na-turperoi/20%Monthly2019-08-17 11:38
https://americaneye.al/cili-eshte-ndryshimi-mes-dietes-dhe-palestres/20%Monthly2019-08-16 19:23
https://americaneye.al/banja-publike-te-pajisura-me-teknologji-kunder-seksit/20%Monthly2019-08-16 19:10
https://americaneye.al/mengjeset-e-mia-me-tos-baxhakun-tek-bar-west/20%Monthly2019-08-16 18:37
https://americaneye.al/marreveshja-me-banoret-e-unazes-se-re-basha-premton-vleresimin-e-banesave-kur-te-marre-pushtetin/20%Monthly2019-08-16 18:22
https://americaneye.al/si-ta-edukoj-djalin-tim-qe-te-mos-jete-kokeforte/20%Monthly2019-08-16 17:33
https://americaneye.al/vendi-ku-burrat-ngacmohen-seksualisht-me-shume-se-grate/20%Monthly2019-08-16 17:31
https://americaneye.al/lamtumire-baxhak-rama-gazetari-i-sojit-me-te-mire-humbi-betejen-me-semundjen/20%Monthly2019-08-16 20:26
https://americaneye.al/ska-debim-nga-anglia-per-18-vjecarin-shqiptari-shpeton-fale-notave-te-shkelqyera/20%Monthly2019-08-16 17:12
https://americaneye.al/xhakarta-prane-katastrofes-per-30-vite-fundoset-nen-uje/20%Monthly2019-08-16 17:02
https://americaneye.al/meta-pas-doreheqjes-se-valdrin-pjetrit-ska-nevoje-per-zgjedhje-detyren-e-mban-ademi/20%Monthly2019-08-16 16:25
https://americaneye.al/je-ende-beqar-e-horoskopi-e-ka-nje-shpjegim/20%Monthly2019-08-16 16:07
https://americaneye.al/nderrojne-jete-2-nga-5-punetoret-qe-rane-nga-skela-e-pallatit/20%Monthly2019-08-17 11:38
https://americaneye.al/nderron-jete-publicisti-dhe-gazetari-fatos-baxhaku/20%Monthly2019-08-16 20:27
https://americaneye.al/stoichkov-paralajmeron-barcen-rikthimi-i-neymar-nje-bombe-ne-dhomen-e-zhveshjes/20%Monthly2019-08-16 14:21
https://americaneye.al/shkenca-njerezit-kane-ndikuar-ne-zhdukjen-e-ariut-te-shpelles/20%Monthly2019-08-16 14:09
https://americaneye.al/rrefehet-lukaku-jam-rritur-ne-rrethana-te-veshtira/20%Monthly2019-08-16 13:28
https://americaneye.al/betimi-prekes-qe-william-i-beri-dikur-te-emes-princeshe-diana-s/20%Monthly2019-08-16 13:13
https://americaneye.al/rama-publikon-fotot-nga-brenda-arenes-kombetare-do-te-jete-me-i-bukuri-ne-rajon/20%Monthly2019-08-16 12:49
https://americaneye.al/fitoi-superkupen-e-europes-shaqiri-flet-shqip-ne-mes-te-stambollit-jam-krenar-per-kosoven/20%Monthly2019-08-16 12:28
https://americaneye.al/vellai-i-pogbase-paul-enderron-realin-por-nuk-eshte-joprofesionist-si-neymar/20%Monthly2019-08-16 12:13
https://americaneye.al/klosi-takohet-me-familjen-spanjolle-qe-u-sulmua-shqiperia-nuk-perfaqesohet-nga-nje-njeri/20%Monthly2019-08-16 11:45
https://americaneye.al/sekuestrohen-120-mije-euro-dyshohet-se-jane-perfituar-nga-veprimtari-kriminale/20%Monthly2019-08-16 11:29
https://americaneye.al/ps-gjen-zgjidhjen-per-zevendesimin-e-voltana-ademit-basha-takon-kryemadhin/20%Monthly2019-08-16 20:30
https://americaneye.al/bundesliga-bayern-nis-kampionatin-me-syte-ende-te-merkato/20%Monthly2019-08-16 11:10
https://americaneye.al/nis-sot-kampionati-spanjoll-barca-pa-messin-ne-san-mames-syte-nga-griezmann-de-jong/20%Monthly2019-08-16 10:35
https://americaneye.al/australise-po-i-mbarojne-rezervat-e-ujit/20%Monthly2019-08-16 10:32
https://americaneye.al/emri-sulmoi-turistet-spanjolle-arrestohet-pronari-i-restorantit-ne-porto-palermo/20%Monthly2019-08-16 20:31
https://americaneye.al/donald-trump-deshiron-te-bleje-ishullin-e-groenlandes-nga-danimarka/20%Monthly2019-08-16 10:29
https://americaneye.al/basha-krahasuar-me-edi-ramen-valdrin-pjetri-eshte-nje-kriminel-i-rangut-te-trete/20%Monthly2019-08-16 14:51
https://americaneye.al/hetimet-per-valdrin-pjetrin-prokuroria-i-pergjigjet-pd-se/20%Monthly2019-08-16 11:43
https://americaneye.al/rama-pjetri-nuk-eshte-kriminel-por-fshehja-e-ngjarjes-e-patolerueshme/20%Monthly2019-08-16 11:30
https://americaneye.al/kur-hitleri-merrte-kokaine/20%Monthly2019-08-16 08:35
https://americaneye.al/protestat-ne-hong-kong-jackie-chan-shkakton-zemerim-me-mbeshtetjen-per-pekinin/20%Monthly2019-08-16 10:33
https://americaneye.al/tentoi-te-vriste-me-granate-bashkefshataret-arrestohet-i-moshuari-ne-pogradec/20%Monthly2019-08-16 07:45
https://americaneye.al/lidhja-me-e-forte-ne-bote-eshte-ajo-mes-nenes-dhe-vajzes-e-faktuar-tashme-edhe-shkencerisht/20%Monthly2019-08-16 07:15
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-16-gusht-2019/20%Monthly2019-08-15 21:21
https://americaneye.al/banka-daneze-qe-ofron-per-here-te-pare-interesa-negative-per-huamarresit/20%Monthly2019-08-15 21:17
https://americaneye.al/erdogan-vizite-ne-serbi-cel-punimet-e-projektit-3-miliard-euro/20%Monthly2019-08-15 20:48
https://americaneye.al/edhe-shqiptaret-me-pak-te-ardhura-nuk-do-te-lejohen-te-emigrojne-ne-shba/20%Monthly2019-08-15 19:41
https://americaneye.al/izraeli-i-bindet-presidentit-trump-ndalon-hyrjen-e-dy-ligjveneseve-te-shba/20%Monthly2019-08-15 19:20
https://americaneye.al/bolton-kina-te-jete-e-kujdesshme-me-hong-kongun/20%Monthly2019-08-15 18:41
https://americaneye.al/italia-njeh-patentat-shqiptare-cakaj-eliminohen-testet-teorike-dhe-praktike/20%Monthly2019-08-15 18:36
https://americaneye.al/shkencetaret-zbulojne-plastike-ne-pikat-e-shiut/20%Monthly2019-08-15 17:19
https://americaneye.al/harvard-dhe-universitetet-amerikane-dominojne-ne-klasifikimin-e-institucioneve-me-te-mira-te-arsimit/20%Monthly2019-08-15 16:54
https://americaneye.al/hong-kongu-trump-i-propozon-homologut-kinez-takim-personal/20%Monthly2019-08-15 16:24
https://americaneye.al/terheqja-e-pjetrit-basha-nuk-ndryshon-asgje-deri-ne-largimin-e-rames/20%Monthly2019-08-15 16:15
https://americaneye.al/pas-terheqjes-se-valdrin-pjetrit-ps-ka-marre-nje-vendim-per-shkodren/20%Monthly2019-08-15 16:17
https://americaneye.al/sa-koka-ka-prere-dhe-sa-ka-kursyer-deri-tani-vetting-u-dhe-cili-ka-qene-mekati-me-i-shpeshte/20%Monthly2019-08-15 15:15
https://americaneye.al/valdrin-pjetri-dorehiqet-nga-posti-i-kryetarit-te-bashkise-shkoder/20%Monthly2019-08-16 09:18
https://americaneye.al/refuzuan-sherbimin-e-keq-pronari-i-lokalit-ne-borsh-sulmon-turistet-spanjolle/20%Monthly2019-08-15 16:22
https://americaneye.al/pd-kerkon-hetimin-e-pasurive-te-pjetrit-te-zbatohet-ligji-antimafia/20%Monthly2019-08-15 13:30
https://americaneye.al/kinezet-pushtojne-edhe-nba-pronari-i-alibaba-blen-brooklin-nets-me-nje-shifer-rekord/20%Monthly2019-08-15 13:27
https://americaneye.al/xhufi-pse-memoriali-turk-eshte-i-nxituar-dhe-nje-hap-i-rrezikshem-me-turqine-duhet-linja-e-ismail-qemalit/20%Monthly2019-08-15 13:01
https://americaneye.al/jeremy-corbyn-kerkon-te-rrezoje-boris-johnson-dhe-te-behet-kryeminister-i-perkohshem/20%Monthly2019-08-15 12:52
https://americaneye.al/rritet-euro-arsyeja-eshte-ikja-e-shqiptareve-me-pushime-jashte/20%Monthly2019-08-15 12:17
https://americaneye.al/aleance-anti-juventus-tri-levizjet-qe-mund-te-ndryshojne-serie-a/20%Monthly2019-08-15 11:45
https://americaneye.al/meta-per-paketen-anti-shpifje-pa-media-te-lire-rruga-drejt-be-e-pamundur/20%Monthly2019-08-15 18:36
https://americaneye.al/nga-i-papune-ne-hero-historia-e-pazakonte-e-portierit-rezerve-te-liverpool/20%Monthly2019-08-15 10:52
https://americaneye.al/chiellini-me-kete-merkato-interi-nuk-mund-te-justifikohet-me/20%Monthly2019-08-15 10:48
https://americaneye.al/meta-mesazh-rames-per-shkodren-me-esat-pashe-toptanin/20%Monthly2019-08-15 10:34
https://americaneye.al/mallkimi-ndjek-notre-dame-rrezikon-te-shembet-plotesisht-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2019-08-15 10:25
https://americaneye.al/pakistani-kercenon-me-lufte-deri-ne-fund-ka-ardhur-koha-qe-india-te-marre-nje-mesim/20%Monthly2019-08-15 10:18
https://americaneye.al/shitet-makina-me-e-shtrenjte-ne-bote-foto/20%Monthly2019-08-15 10:02
https://americaneye.al/gjykata-vendos-agjenti-i-fbi-se-do-te-dale-i-maskuar-para-shqiptarit/20%Monthly2019-08-15 09:46
https://americaneye.al/avioni-me-226-pasagjere-perplaset-me-pulebardhat-perfundon-ne-fushen-me-misra-foto/20%Monthly2019-08-15 09:25
https://americaneye.al/25-000-dollare-per-te-trafikuar-njerez-ne-shba-ekstradohet-nga-italia-27-vjecari/20%Monthly2019-08-15 09:17
https://americaneye.al/nga-alaska-tek-maldivet-njihuni-me-10-vendet-qe-rrezikojne-te-zhduken-foto/20%Monthly2019-08-15 23:01
https://americaneye.al/detaje-vritet-ne-gjermani-djali-i-policit-shqiptar/20%Monthly2019-08-15 12:26
https://americaneye.al/merkel-shfaqet-pas-pushimeve-shihni-se-cfare-ben/20%Monthly2019-08-15 07:50
https://americaneye.al/rikthehet-deshira-e-shqiptareve-per-te-ikur-29-me-shume-aplikime-per-azil/20%Monthly2019-08-15 12:59
https://americaneye.al/shqetesime-per-recesion-ne-amerike-dhe-evrope/20%Monthly2019-08-14 21:22
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-15-gusht-2019/20%Monthly2019-08-14 21:13
https://americaneye.al/10-urat-me-te-famshme-nderkufitare-ne-bote-foto/20%Monthly2019-08-14 20:59
https://americaneye.al/zbulohet-fosili-i-nje-pinguini-gjigant-me-permasa-sa-te-nje-njeriu/20%Monthly2019-08-14 20:39
https://americaneye.al/abuzimi-seksual-shfrytezimi-i-femres-pushteti-politika-dhe-media/20%Monthly2019-08-16 12:18
https://americaneye.al/i-dhuroi-biciklete-per-ditelindje-kur-ishte-5-vjece-refugjatja-e-gjen-pas-24-vitesh-donatorin-permes-twitter-it/20%Monthly2019-08-14 19:55
https://americaneye.al/durres-shpetohen-nga-mbytja-7-turiste-italiane/20%Monthly2019-08-14 19:36
https://americaneye.al/tete-martesat-me-te-shkurtra-te-yjeve-te-showbiz-it-foto/20%Monthly2019-08-14 19:05
https://americaneye.al/akuzat-ndaj-valdrin-pjetrit-opozita-proteste-ne-shkoder/20%Monthly2019-08-14 18:15
https://americaneye.al/ndarja-nga-jeta-e-regjisorit-gjergj-xhuvani-reagon-rama-skam-fjale/20%Monthly2019-08-14 18:12
https://americaneye.al/hong-kongu-perla-e-lindjes-qe-te-le-pa-fryme/20%Monthly2019-08-14 17:54
https://americaneye.al/putin-nje-xhentelmen-i-vertete-video/20%Monthly2019-08-14 17:34
https://americaneye.al/zorro-mbush-100-vjec/20%Monthly2019-08-14 17:09
https://americaneye.al/meta-si-alpinist-udhetim-endrrash-mes-bjeshkeve-video/20%Monthly2019-08-14 16:28
https://americaneye.al/mike-tyson-konsumoj-40-mije-dollare-marijuane-ne-muaj-ja-sa-fitoj-nga-ferma/20%Monthly2019-08-14 16:25
https://americaneye.al/a-ishte-1999-ta-viti-i-fundit-per-shkelqimin-e-madh-te-kinemase/20%Monthly2019-08-14 16:03
https://americaneye.al/rrefimi-i-emigrantit-si-desh-me-shkaterroi-jeten-endrra-angleze/20%Monthly2019-08-14 15:29
https://americaneye.al/shperthimi-ne-bazen-ushtarake-rusia-e-pranon-radioaktiviteti-16-here-mbi-norme/20%Monthly2019-08-14 14:58
https://americaneye.al/pjanic-allegri-me-shkrinte-se-qeshuri-nainggolan-duhet-te-jete-me-i-zgjuar/20%Monthly2019-08-14 14:20
https://americaneye.al/shtepia-qe-goditet-nga-automjetet-17-aksidente-ne-3-vjet-foto/20%Monthly2019-08-14 14:19
https://americaneye.al/prokuroria-nis-leterporosi-per-pjetrin-kerkon-informacione-nga-italia-dhe-interpoli/20%Monthly2019-08-14 14:11
https://americaneye.al/pd-e-shkodres-sulmon-topallin-shfaqet-kur-rama-eshte-ne-veshtiresi/20%Monthly2019-08-14 15:24
https://americaneye.al/shtyhet-mocioni-i-mosbesimit-pese-yjet-dhe-partia-demokratike-bashkohen-kunder-salvinit/20%Monthly2019-08-14 13:45
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-gjergj-xhuvani/20%Monthly2019-08-14 13:42
https://americaneye.al/si-ndaloi-nje-65-vjecar-i-paarmatosur-sulmin-terrorist-kunder-myslimaneve-ne-norvegji/20%Monthly2019-08-14 13:33
https://americaneye.al/skenaret-e-shkodres-cdo-beje-pd-dhe-a-do-dekretoje-meta-nje-date-te-re/20%Monthly2019-08-14 13:17
https://americaneye.al/10-vjet-tortura-per-gruan-shqiptare-u-perdhunua-nga-20-burra-njekohesisht/20%Monthly2019-08-14 13:12
https://americaneye.al/topalli-basha-ia-dha-mandatin-e-dyte-rames-per-14-mln-eurot-e-pallatit-te-tij/20%Monthly2019-08-14 14:00
https://americaneye.al/jo-vetem-valdrin-pjetri-basha-ja-kryebashkiaket-e-ps-te-lidhur-me-krimin/20%Monthly2019-08-14 12:37
https://americaneye.al/georgina-fluturon-per-reklamen-e-re-cfare-fiziku-partnerja-e-ronaldos-foto/20%Monthly2019-08-14 12:03
https://americaneye.al/valdrini-dhe-aristoteli/20%Monthly2019-08-14 11:26
https://americaneye.al/sherri-per-balerinen-qe-u-mbyll-me-vrasje-nga-erkoceviq-historia-qe-tronditi-shkodren-ne-2014/20%Monthly2019-08-14 11:17
https://americaneye.al/rreth-50-e-bizneseve-me-shkelje-ne-rajonin-qendror/20%Monthly2019-08-14 11:13
https://americaneye.al/10-rruget-me-te-rrezikshme-ne-bote-foto/20%Monthly2019-08-14 11:01
https://americaneye.al/deshtimi-i-valdrin-pjetrit-eshte-nje-tjeter-deshtim-i-partitokracise/20%Monthly2019-08-14 10:46
https://americaneye.al/merkel-shpetimi-i-migranteve-pjese-e-natyres-njerezore/20%Monthly2019-08-14 10:33
https://americaneye.al/ne-bunkerin-e-giampaolos-risite-e-milanit-te-ri/20%Monthly2019-08-14 10:21
https://americaneye.al/icardi-mesazh-juventusit-ju-pres-deri-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-08-14 09:58
https://americaneye.al/turizmi-po-kthehet-ne-plage-per-metropolet-europiane/20%Monthly2019-08-14 09:39
https://americaneye.al/mbreteresha-geraldine-duke-u-dhene-autografe-femijeve-suedeze-foto/20%Monthly2019-08-14 09:22
https://americaneye.al/vajzat-shkodrane-bejne-historine-ne-champions-league/20%Monthly2019-08-14 10:09
https://americaneye.al/trump-nderhyn-per-hong-kongun-trupa-kineze-po-grumbullohen-prane-kufirit/20%Monthly2019-08-14 09:34
https://americaneye.al/de-rossi-debutim-me-gol-me-boca-juniors-por-ekipi-i-tij-eliminohet/20%Monthly2019-08-14 08:52
https://americaneye.al/parandalohet-vrasja-ne-tirane-kapet-28-vjecari-i-denuar-me-20-vjet-burg/20%Monthly2019-08-14 08:48
https://americaneye.al/demenca-dhe-alzheimer-simptoma-te-njejta-por-semundje-te-ndryshme/20%Monthly2019-08-14 08:22
https://americaneye.al/kryeministrin-zaev-e-lene-nervat-nje-pederast-nuk-mund-te-me-rrezoje-qeverine/20%Monthly2019-08-14 07:36
https://americaneye.al/cmimi-i-nje-nderhyrjeje-ushtarake-ne-hong-kong/20%Monthly2019-08-14 09:34
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-14-gusht-2019/20%Monthly2019-08-13 21:18
https://americaneye.al/vajzat-kosovare-jane-te-papara-rita-ora-mbeshtet-publikisht-taynen-dhe-dafina-zeqirin/20%Monthly2019-08-13 20:59
https://americaneye.al/eksperimenti-social-me-sheiket-e-rreme-ne-dyqanin-gjerman-te-luksit-rezultati-te-qash-dhe-te-qeshesh-video/20%Monthly2019-08-14 10:24
https://americaneye.al/phillips-thirrje-per-transparence-per-memorialin-turk-ne-tirane/20%Monthly2019-08-13 19:51
https://americaneye.al/rekord-boteror-atleti-austriak-mbijeton-per-mbi-dy-ore-ne-kuti-akulli/20%Monthly2019-08-13 19:16
https://americaneye.al/abuzime-seksuale-edhe-ne-opera-tete-gra-akuzojne-tenorin-placido-domingo/20%Monthly2019-08-13 18:45
https://americaneye.al/ushtria-private-e-putin-po-perpiqet-te-pushtoje-afriken/20%Monthly2019-08-13 20:54
https://americaneye.al/marotta-pergatit-sterkembeshin-e-rradhes-per-juven/20%Monthly2019-08-13 17:39
https://americaneye.al/frike-nga-ekspansioni-i-kines-ne-paqesor-australia-rrit-shpenzimet-ushtarake/20%Monthly2019-08-13 17:22
https://americaneye.al/trafik-armesh-nga-serbia-ne-shqiperi-arrestohet-kosovari-me-19-pistoleta-e-tritol/20%Monthly2019-08-13 16:45
https://americaneye.al/dy-radikale-fetare-ne-kerkim-ofendonin-myslimanet-nga-kosova-dhe-maqedonia-e-veriut/20%Monthly2019-08-13 16:43
https://americaneye.al/tirane-i-jep-celesin-e-shtepise-shokut-ai-grabit-gjithcka/20%Monthly2019-08-13 15:29
https://americaneye.al/do-vish-tek-ne-nuk-ke-pune-tek-reali-messi-bind-neymar-te-zgjedhe-barcen/20%Monthly2019-08-13 14:56
https://americaneye.al/rama-deri-sa-te-dale-e-verteta-valdrin-pjetri-dhe-ps-i-kane-rruget-e-ndara/20%Monthly2019-08-14 11:12
https://americaneye.al/frrokaj-e-dorezon-paqesisht-bashkine-nuk-do-baltos-16-vite-pune-jo-perplasje-qytetaresh/20%Monthly2019-08-14 11:13
https://americaneye.al/akuzat-e-pd-valdrin-pjetri-pres-me-padurim-procesin-e-verifikimit/20%Monthly2019-08-13 13:34
https://americaneye.al/zyrtarizohet-perisic-te-bayerni-per-te-fituar-gjithcka/20%Monthly2019-08-13 13:28
https://americaneye.al/ronaldo-ky-eshte-ndryshimi-mes-meje-dhe-messi-t/20%Monthly2019-08-13 13:22
https://americaneye.al/veseli-zgjedhjet-jane-te-pashmangshme-me-22-gusht-shperndahet-kuvendi/20%Monthly2019-08-13 13:08
https://americaneye.al/pse-franca-dhe-holanda-bllokojne-pranimin-ne-be-te-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-08-13 13:03
https://americaneye.al/ju-puth-te-gjitheve-mesazhi-i-fundit-nadia-toffas/20%Monthly2019-08-13 16:45
https://americaneye.al/shtohet-dhuna-gjate-debimeve-te-te-huajve-ne-gjermani/20%Monthly2019-08-13 12:27
https://americaneye.al/12-kufij-te-shteteve-qe-jane-te-pazakonshem-foto/20%Monthly2019-08-13 12:04
https://americaneye.al/nje-fshat-vetem-me-vajza-njihuni-me-vendin-ku-prej-nje-dekade-nuk-ka-lindur-asnje-djale/20%Monthly2019-08-13 11:38
https://americaneye.al/akuzat-e-pd-per-valdrin-pjetrin-balla-e-kemi-percaktuar-qarte-vijen-e-kuqe/20%Monthly2019-08-13 11:23
https://americaneye.al/vazhdojne-te-ikin-te-rinjte-rritet-numri-i-emigranteve-ilegale-shqiptare-ne-itali/20%Monthly2019-08-13 11:17
https://americaneye.al/pd-publikon-dokumentet-si-u-denua-dhe-u-debua-valdrin-pjetri-ne-firence/20%Monthly2019-08-13 14:30
https://americaneye.al/pse-shqiptaret-po-braktisin-jugun-per-greqine/20%Monthly2019-08-13 10:50
https://americaneye.al/credins-bank-gjithmone-ne-mbeshtetje-te-bizneseve-shqiptare/20%Monthly2019-08-13 10:32
https://americaneye.al/presidenti-meta-sprovon-veten-me-not-ne-2180-metra-mbi-nivelin-e-detit-video/20%Monthly2019-08-13 10:25
https://americaneye.al/lunivers-israelite-1930-nje-gazetar-hebre-ambasador-i-shba-ve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-13 10:13
https://americaneye.al/ky-eshte-qyteti-me-me-shume-shofere-gra-dhe-nuk-eshte-tirana/20%Monthly2019-08-13 10:00
https://americaneye.al/humb-betejen-me-kancerin-nderron-jete-moderatorja-nadia-toffa/20%Monthly2019-08-13 09:50
https://americaneye.al/tentoi-te-ndeze-pompen-e-ujit-38-vjecarja-gjen-vdekjen/20%Monthly2019-08-13 09:42
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-ja-si-shqiperia-do-te-kete-nje-gjykate-kushtetuese-funksionale/20%Monthly2019-08-13 09:40
https://americaneye.al/arrestohet-ne-greqi-i-akuzuari-si-ndermjetes-ne-vrasjen-komisar-artan-cukut/20%Monthly2019-08-13 09:35
https://americaneye.al/zbardhet-vrasja-e-23-vjecarit-ne-fier-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2019-08-13 09:41
https://americaneye.al/arsyet-pse-unaza-e-marteses-vendoset-ne-gishtin-e-katert/20%Monthly2019-08-13 08:18
https://americaneye.al/shkoder-tre-persona-arrestohen-per-plagosjen-e-38-vjecarit/20%Monthly2019-08-13 09:41
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-13-gusht-2019/20%Monthly2019-08-12 21:25
https://americaneye.al/socialistet-me-borxhe-majko-dhe-balla-me-hua-brace-mbyll-kredine/20%Monthly2019-08-12 20:53
https://americaneye.al/bashkia-kavaje-dhe-shoqata-qatar-charity-shperndajne-ndihma-per-300-familje/20%Monthly2019-08-12 20:47
https://americaneye.al/kush-po-e-fiton-betejen-mediatike-verore-rama-meta/20%Monthly2019-08-12 20:29
https://americaneye.al/shba-nje-rregull-i-ri-per-emigrantet-qe-mund-tiu-mohoje-vizat/20%Monthly2019-08-12 20:25
https://americaneye.al/coutinho-drejt-transferimit-te-kampionet-e-gjermanise/20%Monthly2019-08-12 19:28
https://americaneye.al/rama-dhermiu-po-rinis-te-shkelqeje-pune-prej-milingonash-foto/20%Monthly2019-08-13 09:41
https://americaneye.al/keni-lindur-ne-gusht-ja-9-karakteristikat-e-vecanta-qe-keni/20%Monthly2019-08-12 18:21
https://americaneye.al/dikush-i-tha-bebe-rexhes-se-eshte-e-plakur-per-te-qene-seksi-dhe-reagimi-i-saj-eshte-epik/20%Monthly2019-08-12 17:29
https://americaneye.al/farage-ne-renie-te-lire-sulmon-familjen-mbreterore/20%Monthly2019-08-12 16:53
https://americaneye.al/ancelotti-telefonon-icardin-por-pengese-mbetet-juventusi/20%Monthly2019-08-12 16:21
https://americaneye.al/refugjatet-po-futen-me-shpejt-ne-tregun-gjerman-te-punes-por-pagat-e-tyre-jane-te-ulta/20%Monthly2019-08-12 15:27
https://americaneye.al/une-nenshtetas-i-devotshem-i-portes-se-larte/20%Monthly2019-08-12 14:51
https://americaneye.al/zidane-e-konfirmon-neymar-dhe-pogba-jane-ne-planet-e-realit/20%Monthly2019-08-12 14:46
https://americaneye.al/skandali-i-prokurores-speciale-zaev-nuk-kam-lidhje-fajtoret-te-dalin-para-ligjit/20%Monthly2019-08-12 14:25
https://americaneye.al/karburantet-balluku-lufte-frontale-subjekteve-qe-abuzojne-me-cilesine-gati-plani/20%Monthly2019-08-12 13:54
https://americaneye.al/shqiptaret-i-japin-236-mln-euro-greqise-ne-nje-dite-shpenzojne-me-shume-se-perendimoret/20%Monthly2019-08-12 13:33
https://americaneye.al/fotografohet-me-cigare-ne-lokal-rama-reagon-me-dialektin-tiranas/20%Monthly2019-08-12 13:18
https://americaneye.al/shqiponja-e-rashford-terbon-mediat-serbe-festim-skandaloz/20%Monthly2019-08-12 12:58
https://americaneye.al/surprizon-sarri-heq-nga-merkato-khediran-emre-can-drejt-largimit/20%Monthly2019-08-12 12:53
https://americaneye.al/i-nxehti-afrikan-drejt-fundit-ja-kur-parashikohen-reshje-shiu/20%Monthly2019-08-12 12:41
https://americaneye.al/ikona-margarita-xhepa-dhe-nje-foto-sa-1000-fjale/20%Monthly2019-08-12 12:12
https://americaneye.al/a-do-tia-demtojne-gafat-shanset-per-president-joe-bidenit/20%Monthly2019-08-12 11:46
https://americaneye.al/analiza-kercenimet-e-turqise-te-merren-seriozisht/20%Monthly2019-08-12 11:23
https://americaneye.al/teori-konspirative-pas-vdekjes-se-miliarderit-jeffrey-epstein-trump-akuzon-clinton/20%Monthly2019-08-12 11:18
https://americaneye.al/behuni-gati-per-nje-jave-super-ckane-parashikuar-yjet-per-datat-12-19-gusht-sipas-paolo-fox/20%Monthly2019-08-12 11:00
https://americaneye.al/ekzekutohet-ne-sy-te-dy-te-femijeve-te-mitur-ushtari-i-met-kananit/20%Monthly2019-08-12 10:42
https://americaneye.al/prind-ne-adoleshence-shqiperia-nder-vendet-me-perqindjen-me-te-larte-te-nenave-nen-20-vjec-ne-europe/20%Monthly2019-08-12 10:18
https://americaneye.al/a-eshte-lei-kraja-shkak-i-sherrit-mes-ilda-bejlerit-dhe-shakohoxhes/20%Monthly2019-08-12 10:10
https://americaneye.al/u-nda-nga-liam-per-nje-femer-miley-cyrus-flet-per-here-te-pare-pas-divorcit/20%Monthly2019-08-12 10:00
https://americaneye.al/europa-digjet-australia-ngrin-nga-bora-foto/20%Monthly2019-08-12 09:51
https://americaneye.al/e-vrane-dhe-e-hodhen-ne-kanal-kush-eshte-i-riu-tropojan-qe-u-masakrua-ne-fier/20%Monthly2019-08-12 09:59
https://americaneye.al/kur-mbreti-zog-dhe-geraldina-inauguruan-nje-stacion-radiofonik-ne-tirane-foto/20%Monthly2019-08-12 09:18
https://americaneye.al/bernie-sanders-ben-premtimin-e-pazakonte-nese-zgjidhem-president-do-tregoj-sekretet-per-alienet/20%Monthly2019-08-12 09:27
https://americaneye.al/basha-rama-rrezik-per-sigurine-valdrin-pjetri-te-merret-i-pandehur/20%Monthly2019-08-12 09:13
https://americaneye.al/sa-peshon-kulla-e-eiffel-it/20%Monthly2019-08-12 08:50
https://americaneye.al/nje-selfie-ose-video-e-fytyres-do-te-mase-presionin-e-gjakut/20%Monthly2019-08-12 08:07
https://americaneye.al/meta-perserit-thirrjen-zgjedhje-vendore-me-13-tetor-palet-mos-gjejne-alibi/20%Monthly2019-08-12 10:44
https://americaneye.al/flaket-e-terbuara-pushtojne-gran-canarian-evakuohen-1000-njerez/20%Monthly2019-08-12 07:22
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-12-gusht-2019/20%Monthly2019-08-11 21:26
https://americaneye.al/njeriu-i-dyte-me-i-fuqishem-ne-britani-jep-doreheqjen-dhe-i-hipen-trenit/20%Monthly2019-08-11 20:50
https://americaneye.al/pse-nuk-mund-te-krahasohet-adem-jashari-me-memorialin-turk/20%Monthly2019-08-11 20:43
https://americaneye.al/14-trilione-dollare-pasuri-ne-duar-te-25-dinastive-foto/20%Monthly2019-08-11 20:02
https://americaneye.al/ne-krahet-e-nje-vajze-miley-cyrus-ndahet-nga-bashkeshorti-foto/20%Monthly2019-08-11 19:45
https://americaneye.al/500-vjet-me-pas-pese-menyrat-si-udhetimi-i-magelanit-ndryshoi-boten/20%Monthly2019-08-11 19:31
https://americaneye.al/mirenjohje-nga-shteti-grek-per-arvanitasin-qe-shpetoi-70-njerez/20%Monthly2019-08-11 18:59
https://americaneye.al/zbulohet-prapaskena-e-sherrit-me-dritan-shakohoxhen-pse-e-larguan-nga-digitalb-ilda-bejlerin-pas-11-vjetesh/20%Monthly2019-08-11 18:32
https://americaneye.al/hashashi-me-llamba-ne-europe-trafikantet-shfrytezojne-te-mitur-dhe-femra-nga-shqiperia/20%Monthly2019-08-11 18:26
https://americaneye.al/putin-feston-20-vjetorin-e-ardhjes-ne-pushtet-ne-festivalin-e-motociklizmit-foto/20%Monthly2019-08-11 18:07
https://americaneye.al/djajte-e-kuq-keqtrajtojne-chelsea-n-e-lampard/20%Monthly2019-08-11 17:59
https://americaneye.al/gansters-paradise-si-bandat-shqiptare-kane-kthyer-angline-juglindore-ne-qender-te-krimit/20%Monthly2019-08-11 17:31
https://americaneye.al/europa-pervelohet-nga-luciferi/20%Monthly2019-08-11 17:25
https://americaneye.al/trump-reagon-pasi-shba-cilesohet-si-vend-i-rrezikshem-per-tu-vizituar/20%Monthly2019-08-11 16:42
https://americaneye.al/zbardhet-sms-ja-e-rames-per-bashkite-nuk-dua-injorante-dhe-feudale-te-mos-kemi-llafe-per-kete/20%Monthly2019-08-12 10:18
https://americaneye.al/vrau-14-shqiptare-krimineli-famekeq-lirohet-para-kohe-nga-burgu/20%Monthly2019-08-11 15:43
https://americaneye.al/u-gjakos-per-ta-takuar-salah-ben-gjestin-e-madh-me-djaloshin-11-vjecar/20%Monthly2019-08-11 14:30
https://americaneye.al/shiu-i-meteoreve-spektakel-mes-12-dhe-13-gushtit/20%Monthly2019-08-11 13:24
https://americaneye.al/paradoksi-i-kenaqesise-pse-njerezit-e-lumtur-votojne-per-partite-populiste/20%Monthly2019-08-11 12:42
https://americaneye.al/memoriali-te-liqeni-veliaj-nuk-eshte-hata-as-tradhti/20%Monthly2019-08-11 11:42
https://americaneye.al/nder-200-aeroportet-me-te-ngarkuara-11-ne-ballkanin-perendimor-tirana-e-prishtina-jashte-liste/20%Monthly2019-08-11 11:35
https://americaneye.al/detajet-e-pijes-alkoolike-me-te-rendesishme-ne-bote-ja-me-cfare-prodhohet-vodka-atomik/20%Monthly2019-08-11 11:19
https://americaneye.al/shmanget-masakra-ne-xhamine-e-oslos-besimtaret-bllokuan-agresorin/20%Monthly2019-08-11 10:35
https://americaneye.al/richard-gere-mes-refugjateve-ne-lampedusa-salvini-e-thumbon-merri-ne-vilat-e-tua-ne-hollivud/20%Monthly2019-08-11 18:32
https://americaneye.al/kurban-bajrami-i-tiranes-ne-foto/20%Monthly2019-08-11 09:31
https://americaneye.al/kurban-bajrami-politika-uron-festen/20%Monthly2019-08-11 09:22
https://americaneye.al/vere-e-cmendur-sa-po-shpenzojne-shqiptaret-per-tu-argetuar/20%Monthly2019-08-11 09:09
https://americaneye.al/meta-uron-kurban-bajramin-te-ngrihemi-mbi-interesat-personale/20%Monthly2019-08-11 20:47
https://americaneye.al/festa-e-kurban-bajramit-spahiu-sot-sherojme-plaget-qe-i-kemi-shkaktuar-njeri-tjetrit/20%Monthly2019-08-11 17:29
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-11-gusht-2019/20%Monthly2019-08-10 21:27
https://americaneye.al/makina-del-nga-rruga-dhe-merr-flake-digjet-per-se-gjalli-shoferi/20%Monthly2019-08-10 20:32
https://americaneye.al/sokolaj-vellai-i-nje-deputeti-ne-kerkim-per-kultivim-kanabisi/20%Monthly2019-08-10 20:26
https://americaneye.al/mark-gjonaj-diaspora-nuk-mund-te-jete-spektatore-e-zhvillimeve-ne-shqiperi-e-kosove/20%Monthly2019-08-11 17:30
https://americaneye.al/para-nisjes-per-ne-tirane-ambasadorja-e-re-e-shba-krah-sekretarit-te-shtetit-me-krahe-te-lehte/20%Monthly2019-08-11 17:30
https://americaneye.al/vetevritet-ne-qeli-miliarderi-i-akuzuar-per-skandale-seksuale/20%Monthly2019-08-10 18:55
https://americaneye.al/isabel-allende-migrantet-e-pasurojne-nje-vend/20%Monthly2019-08-10 18:19
https://americaneye.al/basha-nga-mallakastra-populli-ka-te-drejten-ta-marre-ne-dore-zgjidhjen-me-te-gjitha-format-dhe-menyrat/20%Monthly2019-08-10 17:57
https://americaneye.al/rudina-hajdari-merr-pjese-ne-aktivitetin-e-donald-trump-ne-shba/20%Monthly2019-08-10 17:28
https://americaneye.al/efekti-brexit-tkurret-ekonomia-britanike-me-0-2/20%Monthly2019-08-10 17:08
https://americaneye.al/detajet-tronditese-atentatori-i-el-pasos-kerkonte-te-vriste-meksikane/20%Monthly2019-08-10 16:53
https://americaneye.al/turistet-qe-do-te-ulen-ne-shkallet-e-famshme-te-romes-do-te-gjobiten/20%Monthly2019-08-10 16:32
https://americaneye.al/papa-francesku-sovranizmi-sjell-lufterat-po-degjoj-fjalime-te-ngjashme-me-ato-te-hitlerit/20%Monthly2019-08-10 16:16
https://americaneye.al/e-vodhen-gigi-hadid-e-traumatizuar-pas-pushimeve-ne-greqi-nuk-kthehem-me-kurre/20%Monthly2019-08-10 15:47
https://americaneye.al/reali-hyn-mes-barces-dhe-neymar-perez-i-ofron-40-mln-euro-ne-sezon/20%Monthly2019-08-10 15:34
https://americaneye.al/presidenti-trump-kim-jong-un-kerkoi-ndjese-per-hedhjen-e-raketave/20%Monthly2019-08-10 14:25
https://americaneye.al/foto-aksidenti-tek-komuna-e-parisit-4-makina-te-perplasura/20%Monthly2019-08-10 14:21
https://americaneye.al/po-lirohen-te-fortet-e-97-es-emrat-qe-kane-lene-qelite-dhe-historite-e-tyre/20%Monthly2019-08-10 13:32
https://americaneye.al/perisic-pranon-oferten-e-bayernit-zbulohen-shifrat-e-transferimit/20%Monthly2019-08-10 13:03
https://americaneye.al/telashe-per-be-ne-italine-e-kercenon-zhvendosja-djathtas/20%Monthly2019-08-10 12:52
https://americaneye.al/rama-per-euronews-strategjia-e-opozites-per-zgjedhjet-ishte-vetevrasese/20%Monthly2019-08-10 12:45
https://americaneye.al/a-do-te-behet-macron-mbreti-i-europes/20%Monthly2019-08-10 12:42
https://americaneye.al/historia-e-1750-flamujve-shqiptare-me-sfond-te-kuq-ku-shqiponja-fluturon-mbi-gjarprin-e-gjelber/20%Monthly2019-08-10 12:30
https://americaneye.al/lleshaj-pas-emisionit-te-rai-3-per-kanabisin-sallate-televizive/20%Monthly2019-08-10 19:02
https://americaneye.al/basha-kujton-poetin-havzi-nela-zgjatimet-e-diktatures-ende-te-perhapura/20%Monthly2019-08-10 12:18
https://americaneye.al/230-vjetori-i-dash-ambasada-amerikane-risjell-viziten-e-george-bush-ne-fushe-kruje/20%Monthly2019-08-10 10:46
https://americaneye.al/kercenuan-nepunesit-e-shtetit-brace-paralajmeron-administratoret-e-tajvanit-dhe-havanes/20%Monthly2019-08-10 18:20
https://americaneye.al/icardi-do-vetem-juven-sulmuesi-dikton-kushtet-tek-inter/20%Monthly2019-08-10 13:06
https://americaneye.al/pse-romaket-ishin-mjeshtra-te-ndertimtarise/20%Monthly2019-08-10 09:40
https://americaneye.al/meta-u-jep-pasaporten-shqiptare-cifti-i-njohur-i-showbizz-it-behen-qytetare-te-vlores/20%Monthly2019-08-10 08:49
https://americaneye.al/evazioni-fiskal-ne-shenjester-tregu-i-hidrokarbureve/20%Monthly2019-08-12 11:10
https://americaneye.al/shba-paralajmeron-zhvendosjen-e-trupave-nga-gjermania-ne-poloni/20%Monthly2019-08-10 08:34
https://americaneye.al/lirohen-plazhet-e-zaptuara-ne-shengjin-e-velipoje-mes-te-proceduarve-zyrtare-bashkie/20%Monthly2019-08-10 12:59
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-10-gusht-2019/20%Monthly2019-08-09 21:00
https://americaneye.al/zbulohet-ditelindja-e-balenave/20%Monthly2019-08-09 20:37
https://americaneye.al/njihuni-me-20-shtetet-me-te-rrezikshme-per-grate-turiste/20%Monthly2019-08-09 20:28
https://americaneye.al/voa-enigma-e-memorialit-kushtuar-viktimave-te-grushtit-te-shtetit-ne-turqi/20%Monthly2019-08-10 12:40
https://americaneye.al/oqeani-nxjerr-ne-breg-19-pako-me-kokaine-me-vlere-mbi-3-mln-dollare/20%Monthly2019-08-09 19:30
https://americaneye.al/real-madrid-vendos-numrat-7-ta-i-shkon-belgut-hazard/20%Monthly2019-08-09 18:58
https://americaneye.al/masakra-qe-ndryshoi-hollivudin/20%Monthly2019-08-09 18:41
https://americaneye.al/gjykata-kushtetuese-ked-kerkese-presidentit-dhe-kuvendit-per-shpalljen-e-vakancave/20%Monthly2019-08-09 18:21
https://americaneye.al/a-e-paguat-me-lire-faturen-e-muajit-korrik/20%Monthly2019-08-09 18:18
https://americaneye.al/vlore-kapet-31-vjecari-i-denuar-me-15-vite-burg-pjese-e-nje-grupi-kriminal/20%Monthly2019-08-09 17:47
https://americaneye.al/presidenti-meta-kthen-ne-kuvend-ligjin-per-akademine-e-shkencave/20%Monthly2019-08-10 12:41
https://americaneye.al/donnarumma-sjell-correan-te-milani-ja-plani/20%Monthly2019-08-09 17:23
https://americaneye.al/nga-femijeria-e-varfer-te-spiunazhi-dhe-te-dashurat-33-fakte-te-pazakonta-per-vladimir-putin-foto/20%Monthly2019-08-09 16:26
https://americaneye.al/fotot-dramatike-28-vjecari-ngeci-midis-dy-shkembinjve-per-kater-dite/20%Monthly2019-08-09 15:52
https://americaneye.al/kurre-tek-interi-ja-dy-mundesite-e-vetme-per-dybala/20%Monthly2019-08-09 15:17
https://americaneye.al/dicaprio-zbarkon-ne-itali-me-te-dashuren-22-vite-me-te-re-foto/20%Monthly2019-08-09 14:38
https://americaneye.al/50-vite-nga-fotoja-e-famshme-perkujtohet-ecja-e-the-beatles-ne-vijat-e-bardha/20%Monthly2019-08-09 13:58
https://americaneye.al/goli-i-mesit-kunder-liverpulit-shpallet-goli-me-i-bukur-i-sezonit-te-champions-league-video/20%Monthly2019-08-09 13:54
https://americaneye.al/ne-liste-edhe-nje-shqiptar-20-transferimet-me-te-mira-ne-premier-league/20%Monthly2019-08-09 13:37
https://americaneye.al/vjen-perforcimi-i-radhes-per-tiranen-kristi-vangjeli-vishet-bardheblu/20%Monthly2019-08-09 13:27
https://americaneye.al/vrasesi-i-diabolik-eshte-shqiptar-hetimet-jane-fokusuar-ne-ballkan/20%Monthly2019-08-09 13:18
https://americaneye.al/dy-milione-myslimane-fillojne-pelegrinazhin-ne-meke/20%Monthly2019-08-09 13:09
https://americaneye.al/italia-serish-ne-krize-salvini-con-vendin-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-08-09 13:05
https://americaneye.al/a-e-ka-shkelur-meta-kushtetuten-komisionit-i-venecias-zbarkon-ne-tirane-me-9-shtator/20%Monthly2019-08-09 12:50
https://americaneye.al/valdrin-pjetri-i-pergjigjet-pd-se-nuk-jam-debuar-asnjehere-nga-italia/20%Monthly2019-08-09 12:39
https://americaneye.al/pse-nuk-duhet-ta-ndani-limonin-nga-dieta-juaj/20%Monthly2019-08-09 11:41
https://americaneye.al/basha-po-hidhet-pare-e-madhe-per-te-percare-opoziten/20%Monthly2019-08-09 19:50
https://americaneye.al/basha-hajduti-nuk-ka-shkuar-me-pushime/20%Monthly2019-08-09 13:11
https://americaneye.al/ta-besh-boten-te-pasigurte-vladimir-putin-20-vite-ne-pushtet/20%Monthly2019-08-09 13:07
https://americaneye.al/bilanc-tragjik-ne-holande-i-nxehti-shkaktoi-rreth-400-viktima/20%Monthly2019-08-09 13:14
https://americaneye.al/aksioni-anti-informalitet-rama-keqardhje-per-havanen-e-famshme-por-stolerohet-askush/20%Monthly2019-08-09 08:59
https://americaneye.al/rama-paralajmeron-celja-e-negociatave-me-maqedonine-para-shqiperise-e-demshme-per-rajonin/20%Monthly2019-08-09 13:11
https://americaneye.al/aktori-i-hollivudit-tregon-per-darken-e-tmerrshme-me-donald-dhe-melania-trump/20%Monthly2019-08-09 08:32
https://americaneye.al/shqiptaret-e-deshperuar-punonin-ne-fermat-e-kanabisit-deshmia-me-kercenuan-nenen/20%Monthly2019-08-09 08:04
https://americaneye.al/meta-kthen-edhe-koncesionin-per-aksin-porti-i-jahteve-orikum-dukat/20%Monthly2019-08-09 07:59
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-9-gusht-2019/20%Monthly2019-08-08 21:41
https://americaneye.al/10-gjera-qe-nuk-duhet-ti-beni-kurre-ne-europe/20%Monthly2019-08-08 21:01
https://americaneye.al/cigaret-elektronike-shkaterrojne-mushkerite/20%Monthly2019-08-08 20:33
https://americaneye.al/bie-miti-kafeja-perpara-se-te-shkoni-ne-shtrat-nuk-ndikon-ne-cilesine-e-gjumit/20%Monthly2019-08-08 20:05
https://americaneye.al/tension-brenda-qeverise-italiane-paralajmerohen-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-08-08 19:29
https://americaneye.al/filmi-i-ri-i-home-alone-kevin-tallet-me-vendimin-e-disney-t-dhe-sduhet-humbur-reagimi-i-tij/20%Monthly2019-08-08 19:24
https://americaneye.al/klopp-zbulon-se-anglishten-e-ka-mesuar-nga-seriali-friends/20%Monthly2019-08-08 19:00
https://americaneye.al/ne-shqiperi-dhe-kudo-te-pasurit-po-behen-me-te-pasur-dhe-te-varferit-me-te-varfer/20%Monthly2019-08-08 19:31
https://americaneye.al/shkup-skandali-zhvatja-dhe-korrupsioni-ne-gjyqesor/20%Monthly2019-08-08 18:14
https://americaneye.al/shefja-e-omn-vetting-u-sulmohet-sepse-po-trondit-themelet-e-nje-sistemi-te-korruptuar/20%Monthly2019-08-09 13:12
https://americaneye.al/me-bekimin-e-wanda-nara-s-zbulohet-plani-i-piste-i-juves-per-icardin/20%Monthly2019-08-08 17:31
https://americaneye.al/20-vite-ne-pushtet-vladimir-putin-cari-i-rusise/20%Monthly2019-08-08 16:55
https://americaneye.al/komisioneri-publik-ankimon-vendimin-per-kreun-e-gjykates-administrative-te-apelit-tirane/20%Monthly2019-08-08 16:28
https://americaneye.al/del-nga-burgu-elidon-kotorri-strasburgu-e-shpetoi-nga-denimi-i-perjetshem/20%Monthly2019-08-08 16:17
https://americaneye.al/nicolas-cage-zbulon-isha-vene-ne-kerkim-te-gralit-te-shenjte/20%Monthly2019-08-08 16:08
https://americaneye.al/rusia-po-ben-gati-fabriken-berthamore-lundruese-ekspertet-nje-cernobil-mbi-akull/20%Monthly2019-08-08 15:32
https://americaneye.al/okb-paralajmeron-ndryshimet-klimatike-rrisin-emigracionin-dhe-urine/20%Monthly2019-08-08 15:10
https://americaneye.al/interi-luan-mire-me-conten-flet-moratti-icardi-me-i-forte-se-lukaku/20%Monthly2019-08-08 14:45
https://americaneye.al/greqi-gjendet-e-vdekur-shkencetarja-britanike-u-zhduk-te-henen/20%Monthly2019-08-08 14:23
https://americaneye.al/kush-do-me-u-ba-zot-i-ujit-tem/20%Monthly2019-08-08 14:19
https://americaneye.al/basha-plan-kombetar-kunder-pastrimit-te-parave/20%Monthly2019-08-08 19:31
https://americaneye.al/rebelimi-i-metes-nuk-dekreton-kontraten-ppp-per-milot-balldren/20%Monthly2019-08-08 13:50
https://americaneye.al/prokurori-italian-ben-parashikimin-e-forte-pse-shqiptaret-do-te-jene-mafia-e-se-ardhmes/20%Monthly2019-08-08 13:43
https://americaneye.al/amerikanet-nuk-i-genjen-dot-dibrani-fiton-lotarine-por-i-zbulojne-diplomen-e-shkolles-false/20%Monthly2019-08-08 13:51
https://americaneye.al/vritet-ne-rome-ultrasi-lacial-diabolik-ishte-kreu-i-bandes-italo-shqiptare/20%Monthly2019-08-08 13:18
https://americaneye.al/tentohet-te-grabitet-guri-prehistorik-ne-mirdite-banoret-e-ruajne-me-turne/20%Monthly2019-08-08 12:57
https://americaneye.al/voltana-ademi-ja-hapi-qe-do-ndjek-per-te-qendruar-ne-zyre-sdo-jete-e-lehte/20%Monthly2019-08-08 12:51
https://americaneye.al/u-percoll-per-ne-banesen-e-fundit-sabrina-lekaj-zbardhet-fjalimi-prekes-i-se-emes-dhe-vellait-te-saj/20%Monthly2019-08-08 12:37
https://americaneye.al/credins-bank-ne-mbeshtetje-te-bizneseve-te-vogla-dhe-te-mesme-shqiptare-me-garanci-nga-be/20%Monthly2019-08-08 12:22
https://americaneye.al/beteja-10-vjecare-venecia-ndalon-krocerat/20%Monthly2019-08-08 12:09
https://americaneye.al/shperthen-takaj-presidentet-shqiptare-jane-te-cmendur-qe-i-futen-aventurave/20%Monthly2019-08-08 12:01
https://americaneye.al/daja-prezantohet-te-skenderbeu-kam-marre-garancine-se-ekipit-nuk-do-ti-mungoje-asgje/20%Monthly2019-08-08 12:01
https://americaneye.al/rrefimi-i-gjate-i-taulant-xhakes-ja-ndeshja-ku-desh-me-la-zemra/20%Monthly2019-08-08 11:55
https://americaneye.al/shokon-mike-tyson-perdorja-penis-artificial-dhe-urinen-e-femijeve-per-te-kaluar-antidoping-un/20%Monthly2019-08-08 11:50
https://americaneye.al/brace-bashes-nese-kriza-zgjidhet-me-arrestime-ti-je-i-pari-ne-radhe-po-hetohesh-ne-shba-e-shqiperi/20%Monthly2019-08-08 11:31
https://americaneye.al/flluska-e-ndertimeve-pa-kriter-largon-pushuesit-nga-shengjini-bien-cmimet-e-akomodimit/20%Monthly2019-08-08 11:01
https://americaneye.al/portret-perkthyesja-e-europes/20%Monthly2019-08-09 21:07
https://americaneye.al/rrefimi-ne-narcotica-shqiptaret-do-sillnin-kokaine-nga-venezuela-ne-porto-palermo-me-nendetese/20%Monthly2019-08-08 10:49
https://americaneye.al/400-vjetori-i-fillimit-te-skllaverise-ne-amerike/20%Monthly2019-08-08 10:21
https://americaneye.al/epoka-qe-krijon-qenie-amorfe-mbi-romanin-ne-tirane-bie-shi-te-kliton-nesturit/20%Monthly2019-08-08 09:52
https://americaneye.al/haradinaj-nuk-kam-kercenuar-kurre-deshmitare/20%Monthly2019-08-08 09:24
https://americaneye.al/paris-midi-1939-pse-mbreti-zog-dhe-mbreteresha-geraldine-ndodhen-ne-rumani/20%Monthly2019-08-08 09:19
https://americaneye.al/vucic-mohon-viziten-e-bolton-ne-serbi-dhe-kosove/20%Monthly2019-08-08 09:14
https://americaneye.al/ujqer-e-arinj-me-teper-se-cduhet-ne-slloveni-kerkohet-doreheqja-e-ministrit-te-mjedisit/20%Monthly2019-08-08 08:44
https://americaneye.al/maqedonia-e-veriut-refuzon-kerkesen-e-serbise-per-ekstradimin-e-ish-luftetarit-te-uck/20%Monthly2019-08-08 07:58
https://americaneye.al/meta-i-kujton-rastin-e-serbise-opozites-i-vuri-prangat-milloshevicit-zgjidhja-jane-zgjedhjet/20%Monthly2019-08-08 12:56
https://americaneye.al/britani-shqiptaret-perdorin-facebook-un-per-aktivitete-kriminale/20%Monthly2019-08-08 12:37
https://americaneye.al/filmohet-duke-hedhur-frigoriferin-ne-rrepire-e-peson-keq-video/20%Monthly2019-08-07 21:58
https://americaneye.al/ngrihen-temperaturat-ne-komisariat-arrestohet-e-dashura-simpatike-e-bosit-te-droges-foto/20%Monthly2019-08-07 21:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-8-gusht-2019/20%Monthly2019-08-07 20:55
https://americaneye.al/selenice-47-vjecari-ekzekutohet-me-tre-plumba-zbardhet-dinamika-e-krimit/20%Monthly2019-08-08 11:27
https://americaneye.al/astronautet-crregullime-mendore-ne-mars/20%Monthly2019-08-07 20:27
https://americaneye.al/i-vetem-ne-shtepi-disney-risjell-filmin-e-famshem/20%Monthly2019-08-07 20:09
https://americaneye.al/gati-nje-e-katerta-e-popullsise-se-globit-kercenohet-nga-mungesa-e-ujit/20%Monthly2019-08-07 19:48
https://americaneye.al/nga-albana-osmani-ilda-bejleri-e-sokol-balla-8-largimet-e-merkatos-televizive/20%Monthly2019-08-07 19:18
https://americaneye.al/arrihet-marreveshja-interi-hap-thesin-lukaku-vishet-zikalter/20%Monthly2019-08-07 18:46
https://americaneye.al/kush-e-ktheu-meten-me-koke-poshte-ne-kamez/20%Monthly2019-08-07 18:39
https://americaneye.al/basha-reagon-per-kamzen-suli-dhe-skura-do-te-pergjigjen-para-ligjit/20%Monthly2019-08-07 18:33
https://americaneye.al/robert-hand-shqiperia-ka-nevoje-per-udheheqje-te-pergjegjshme-politike/20%Monthly2019-08-07 18:31
https://americaneye.al/luksemburgu-vendi-i-pare-i-be-se-qe-mund-te-legalizoje-teresisht-kanabisin/20%Monthly2019-08-07 18:25
https://americaneye.al/pse-dybala-duhet-te-arrije-patjeter-nje-marreveshje-me-tottenham/20%Monthly2019-08-07 18:11
https://americaneye.al/5-vjecari-telefonon-policine-me-sillni-nje-pice-se-jam-i-uritur-dhe-ata-ia-sjellin/20%Monthly2019-08-07 17:45
https://americaneye.al/misteret-e-masakres-se-ohajos-a-deshi-agresori-ta-qellonte-te-motren/20%Monthly2019-08-07 17:23
https://americaneye.al/me-mjeker-dhe-xhinse-te-shkurtra-ne-vere-agron-llakaj-eshte-thjesht-gjyshi-goni-foto/20%Monthly2019-08-07 16:52
https://americaneye.al/zidane-le-jashte-ekipit-modric-e-james-te-milan-dhe-napoli-ringjallen-shpresat/20%Monthly2019-08-07 16:35
https://americaneye.al/clinton-dhe-levinsky-ne-sagen-e-american-crime-story/20%Monthly2019-08-07 16:06
https://americaneye.al/vizita-e-trump-per-sulmet-teksasi-dhe-ohajo-nuk-mirepresin-presidentin/20%Monthly2019-08-07 15:49
https://americaneye.al/iken-nje-tjeter-legjende-diego-forlan-njofton-terheqjen-nga-futbolli/20%Monthly2019-08-07 15:33
https://americaneye.al/krisja-totale-united-gjobe-te-majme-lukakut-interi-nis-sulmin-final/20%Monthly2019-08-07 15:14
https://americaneye.al/rakip-suli-futet-ne-zyre-merr-drejtimin-e-bashkise-kamez/20%Monthly2019-08-07 18:40
https://americaneye.al/rita-ora-i-le-pak-vend-imagjinates-bikinit-i-ekspozojne-me-shume-sec-duhet-foto/20%Monthly2019-08-07 14:26
https://americaneye.al/osbe-i-kthen-pergjigje-metes-dialog-me-pelqimin-e-te-gjitha-paleve/20%Monthly2019-08-07 14:12
https://americaneye.al/me-te-pasurit-e-botes-117-miliarde-dollare-humbje-ne-vetem-nje-dite/20%Monthly2019-08-07 14:02
https://americaneye.al/10-vite-nga-vrasja-e-policeve-perkujtohen-kater-te-renet-ne-operacionin-e-arrestimit-te-dajtit/20%Monthly2019-08-07 13:47
https://americaneye.al/le-politiken-per-televizionin-briseida-shehaj-merr-postin-e-drejtoreshes-ne-tv-e-njohur-shqiptar/20%Monthly2019-08-07 13:43
https://americaneye.al/arbana-osmani-iken-nga-top-channel-moderatorja-i-jep-fund-cdo-dyshimi-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2019-08-07 13:36
https://americaneye.al/terrorizem-ne-shba-fbi-heton-sulmet-e-fundit-me-sfond-racist/20%Monthly2019-08-07 13:26
https://americaneye.al/plani-i-guardiolas-per-cancelon-ja-pse-pep-e-donte-me-cdo-kusht/20%Monthly2019-08-07 13:14
https://americaneye.al/au-revoir-rangers-grezda-drejt-frances/20%Monthly2019-08-07 13:00
https://americaneye.al/kina-sfida-e-re-komplekse-e-nato-s/20%Monthly2019-08-07 12:48
https://americaneye.al/fotografia-e-pare-e-ciftit-mbreteror-shqiptar/20%Monthly2019-08-07 12:35
https://americaneye.al/u-vra-nga-babai-ne-australi-i-jepet-lamtumira-e-fundit-sabrina-lekajt-foto/20%Monthly2019-08-07 12:31
https://americaneye.al/ne-katunaret-e-tirones-e-dum-shtetin-pronari-i-markates-qe-u-gjobit-batuta-me-ramen/20%Monthly2019-08-07 12:13
https://americaneye.al/pas-12-vitesh-ps-merr-bashkine-e-kamzes/20%Monthly2019-08-07 12:07
https://americaneye.al/i-nxehti-perfshin-shqiperine-temperaturat-mund-te-arrijne-deri-ne-40-grade/20%Monthly2019-08-07 18:29
https://americaneye.al/rama-gjobit-mikun-e-tij-biznesmen-te-dua-se-te-kam-katunar-por/20%Monthly2019-08-07 12:28
https://americaneye.al/ne-angli-1-ne-10-te-burgosur-eshte-shqiptar/20%Monthly2019-08-07 13:46
https://americaneye.al/basha-pranga-per-politikanet-qe-vodhen-zgjedhjet-kriza-szgjidhet-me-pazar/20%Monthly2019-08-07 12:46
https://americaneye.al/sa-peshon-kulla-e-eiffel-it-cilat-ishin-ndertesat-me-te-larta-ne-mesjete-kuriozitete-nga-fusha-e-ndertimit/20%Monthly2019-08-07 08:50
https://americaneye.al/baroni-i-droges-qe-u-vesh-si-e-bija-per-tu-arratisur-nga-burgu-gjendet-i-vdekur/20%Monthly2019-08-07 08:02
https://americaneye.al/lirohen-plazhet-e-zaptuara-ne-durres-ne-vlore-ndeshkime-per-kuponin-tatimor/20%Monthly2019-08-07 12:28
https://americaneye.al/sondazhi-ruset-me-i-mire-pushteti-sovjetik-sesa-ai-aktual/20%Monthly2019-08-06 21:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-7-gusht-2019/20%Monthly2019-08-06 20:39
https://americaneye.al/gjykata-i-fali-vrasesit-te-biznesmenit-ne-vlore-7-vjet-burg-vettingu-shkrin-gjithe-trupen/20%Monthly2019-08-07 12:29
https://americaneye.al/video-shikoni-shpetimin-epik-te-nje-prej-peshkaqeneve-me-te-rrezikshem-ne-bote/20%Monthly2019-08-06 20:09
https://americaneye.al/shuhet-toni-morrison-kush-ishte-nobelistja-e-pare-afro-amerikane-ne-letersi/20%Monthly2019-08-06 19:50
https://americaneye.al/historia-e-rralle-me-profesorin-francez-qe-erdhi-ne-tirane-te-takonte-agollin-e-grabiten-ne-mes-te-dites/20%Monthly2019-08-06 19:40
https://americaneye.al/historia-e-enteles-paligjshmeria-dhe-tradita-u-mohojne-te-drejten-e-prones-vajzave-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-06 18:55
https://americaneye.al/brace-kerkoi-kallezim-penal-permbaruesi-emerohet-ne-krye-te-keshillit-bashkiak/20%Monthly2019-08-06 18:34
https://americaneye.al/ambasadori-amerikan-ne-moske-jep-doreheqjen/20%Monthly2019-08-06 18:10
https://americaneye.al/me-thuaj-ngjyren-e-syve-te-te-tregoj-piken-tende-te-forte/20%Monthly2019-08-06 17:36
https://americaneye.al/erdogan-nuk-vihet-ne-dyshim-angazhimi-i-turqise-ndaj-nato-s-kam-besim-tek-trump/20%Monthly2019-08-06 17:16
https://americaneye.al/meta-ktheu-ligjin-per-ndryshimet-ne-kodin-penal-balla-u-rreshtua-ne-krah-te-dhunuesve/20%Monthly2019-08-07 12:29
https://americaneye.al/ndodh-ne-suedi-licence-edhe-per-te-lypur/20%Monthly2019-08-06 15:44
https://americaneye.al/ja-cfare-reklame-ben-i-dashuri-i-dua-lipas-per-shqiperine/20%Monthly2019-08-06 15:13
https://americaneye.al/meta-kthen-ndryshimet-ne-kodin-penal-rrezik-per-sigurine-juridike-te-qytetareve/20%Monthly2019-08-07 12:29
https://americaneye.al/shqiperia-nder-vendet-me-numrin-me-te-larte-te-policeve-ne-raport-me-popullsine/20%Monthly2019-08-06 14:18
https://americaneye.al/john-bolton-vizite-ne-prishtine-nese-merr-garanci-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-08-06 14:16
https://americaneye.al/mourihno-darwin-me-mesoi-se-mbijeton-ai-qe-pershtatet-jo-ai-qe-eshte-me-inteligjent/20%Monthly2019-08-06 13:40
https://americaneye.al/profil-transformimi-i-pabesueshem-i-dua-lipes/20%Monthly2019-08-06 13:01
https://americaneye.al/kush-po-e-shkaterron-policine/20%Monthly2019-08-06 12:40
https://americaneye.al/ministria-e-brendshme-sqaron-ndryshimin-e-procedurave-per-shtetesine-shqiptare/20%Monthly2019-08-06 19:59
https://americaneye.al/oriola-marashi-tregon-arsyen-pse-nuk-qesh-kurre-ne-foto/20%Monthly2019-08-06 12:27
https://americaneye.al/rrefimi-i-klopp-smund-te-festoja-me-ekipin-pas-fitores-se-champions-it/20%Monthly2019-08-06 12:17
https://americaneye.al/arsyeja-pse-ju-jeni-akoma-beqare-sipas-shkences/20%Monthly2019-08-06 11:26
https://americaneye.al/piste-e-re-per-dybalan-e-kerkon-psg/20%Monthly2019-08-06 11:04
https://americaneye.al/hysaj-ne-londer-torino-apo-serish-nen-urdhrat-e-ancelotti/20%Monthly2019-08-06 10:51
https://americaneye.al/vendi-i-lindjes-se-hitlerit-qeveria-austriake-mbyll-betejen-ligjore/20%Monthly2019-08-06 10:30
https://americaneye.al/telefonata-e-pazakonte-e-pesevjecarit-alo-policia-babai-kaloi-dy-here-me-semafor-te-kuq/20%Monthly2019-08-06 10:09
https://americaneye.al/foto-operacionet-speciale-ajrore-amerikane-stervitje-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-06 19:59
https://americaneye.al/basha-ne-patos-qeveria-rama-ka-kapur-nivelet-e-diteve-te-zeza-te-qeverisjes-se-nanos/20%Monthly2019-08-06 09:39
https://americaneye.al/hengren-dreke-ne-oher-turistet-therrasin-policine-kur-shohin-faturen/20%Monthly2019-08-06 09:37
https://americaneye.al/nuk-mora-dot-pushken-te-qelloja-serbet-presidentja-kroate-zemeron-beogradin/20%Monthly2019-08-06 09:34
https://americaneye.al/shpjegimi-me-detaje-i-ambasades-se-shba-si-vetingu-po-ndryshon-e-drejtesine/20%Monthly2019-08-06 09:29
https://americaneye.al/shqiptarin-nga-tepelena-e-quajne-hero-ne-suedi-shpeton-fqinjin-nga-flaket-nese-sdo-nderhyja/20%Monthly2019-08-06 09:34
https://americaneye.al/obama-reagon-per-sulmet-refuzoni-lideret-qe-nxisin-urrejtje/20%Monthly2019-08-06 10:05
https://americaneye.al/50-mije-e-ose-te-zhdukim-pranga-tre-vellezerve-per-gjobevenie/20%Monthly2019-08-06 09:35
https://americaneye.al/meta-e-vetmja-zgjidhje-jane-zgjedhjet/20%Monthly2019-08-06 09:35
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-6-gusht-2019/20%Monthly2019-08-05 21:50
https://americaneye.al/ne-slloveni-japin-200-euro-ne-shqiperi-900-euro-rama-publikon-mesazhin-e-qytetarit/20%Monthly2019-08-05 20:47
https://americaneye.al/basha-zbulon-mesazhin-qe-i-kane-derguar-per-ramen-dhe-valdrin-pjetrin/20%Monthly2019-08-05 20:35
https://americaneye.al/masakra-ne-el-paso-kerkohet-denim-me-vdekje-per-autorin/20%Monthly2019-08-05 20:11
https://americaneye.al/ilda-bejleri-replikon-me-shakohoxhen-te-merr-e-te-heq-pronari-jo-komentatori-i-ndeshjeve/20%Monthly2019-08-05 19:27
https://americaneye.al/shakohoxha-flet-per-sherrin-me-ilda-bejlerin-e-mora-ne-televizion-largimin-e-perjetoi/20%Monthly2019-08-05 19:16
https://americaneye.al/patozi-bashes-cfare-pune-ke-me-zgjedhjet-kur-ske-ndermend-te-marresh-pjese/20%Monthly2019-08-05 18:37
https://americaneye.al/ish-drejtuesja-e-ama-mos-i-qani-hallin-vjollces-dhe-sandrit-jane-10-milione-euro-ne-kete-mes/20%Monthly2019-08-05 18:30
https://americaneye.al/voa-zgjerohet-harta-e-vatrave-me-narkotike-ne-jug-te-shqiperise/20%Monthly2019-08-06 09:35
https://americaneye.al/cilat-ishin-ndertesat-me-te-larta-ne-mesjete/20%Monthly2019-08-05 17:16
https://americaneye.al/10-qyteterimet-e-lashta-qe-nuk-ekzistojne-me-foto/20%Monthly2019-08-05 16:33
https://americaneye.al/korriku-muaji-me-i-nxehte-ne-histori/20%Monthly2019-08-05 15:50
https://americaneye.al/raporti-nje-ne-kater-europiane-nuk-i-perballojne-dot-pushimet/20%Monthly2019-08-05 15:26
https://americaneye.al/trump-amerika-denon-supremacine-e-te-bardheve/20%Monthly2019-08-05 14:54
https://americaneye.al/meta-dekreton-ligjin-per-statusin-e-gjyqtareve-dhe-prokuroreve-kam-pritur-dy-vite-te-benin-ndryshimet/20%Monthly2019-08-05 14:15
https://americaneye.al/masakra-e-ohajos-autori-vrau-edhe-motren-alarm-mbi-forumet-raciste-online-kritika-edhe-per-trump/20%Monthly2019-08-05 14:10
https://americaneye.al/tritol-nenkryetarit-te-bashkise-kamez-policia-pergenjeshtron/20%Monthly2019-08-05 14:05
https://americaneye.al/pd-dorezon-paqesisht-bashkine-e-vores-fiqiri-ismaili-del-nga-zyra-pas-16-vitesh/20%Monthly2019-08-05 13:44
https://americaneye.al/denaj-aksioni-zhvendoset-tek-ndertuesit-dhe-sektori-i-cigareve/20%Monthly2019-08-05 13:22
https://americaneye.al/test-psikologjik-gjeja-e-pare-qe-shihni-ne-foto-tregon-se-cfare-ju-shqeteson/20%Monthly2019-08-05 13:12
https://americaneye.al/beyonce-po-ribashkon-grupin-e-famshem-destinys-child/20%Monthly2019-08-05 12:51
https://americaneye.al/lukaku-dzeko-inter-luan-gjithcka-kete-jave/20%Monthly2019-08-05 12:32
https://americaneye.al/stuhia-mes-kroateve-dhe-serbeve-nuk-ka-pushuar-ende/20%Monthly2019-08-05 12:15
https://americaneye.al/kosova-drejt-zgjedhjeve-parlamenti-shperndahet-me-22-gusht/20%Monthly2019-08-05 12:12
https://americaneye.al/messi-tremb-barcelonen-ne-dyshim-per-bilbaon/20%Monthly2019-08-05 12:09
https://americaneye.al/itali-makina-bie-ne-kanal-nderrojne-jete-dy-shqiptare/20%Monthly2019-08-05 11:27
https://americaneye.al/nje-e-mail-mund-te-fundose-barcen-per-ceshtjen-griezmann/20%Monthly2019-08-05 11:18
https://americaneye.al/qengjat-birrat-kuajt-e-ngadalte-kodet-e-shqiptareve-per-trafikun-e-droges-ne-greqi/20%Monthly2019-08-05 15:51
https://americaneye.al/denoncoi-vjedhjen-e-makines-por-kishte-harruar-ku-e-kishte-parkuar/20%Monthly2019-08-05 10:28
https://americaneye.al/nuk-respektonin-radhen-ne-doganen-e-hani-hotit-turistet-franceze-u-japin-leksion-shofereve-shqiptare/20%Monthly2019-08-05 12:32
https://americaneye.al/jeten-ose-5-mije-euro-arrestohet-37-vjecari-qe-kanosi-me-thike-biznesmenin/20%Monthly2019-08-05 10:12
https://americaneye.al/man-united-refuzon-realin-per-pogbane-juvja-do-te-beje-tentativen-e-fundit/20%Monthly2019-08-05 10:09
https://americaneye.al/historia-e-vecante-e-ciftit-shtylla-rikthehen-ne-sazan-per-te-festuar-50-vjetorin-e-marteses/20%Monthly2019-08-05 09:51
https://americaneye.al/zgjedhje-ne-13-tetor-lsi-e-pr-dorezojne-kerkesen-per-regjistrim-ne-kqz/20%Monthly2019-08-05 09:46
https://americaneye.al/sulmet-ne-shba-trump-dhuna-nuk-ka-vend-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2019-08-05 09:00
https://americaneye.al/vrau-pronarin-e-marketit-ne-sy-te-femijes-6-vjec-gjykata-jep-burg-per-jete-per-autorin/20%Monthly2019-08-05 08:14
https://americaneye.al/sa-birre-konsumojne-shqiptaret/20%Monthly2019-08-05 08:12
https://americaneye.al/sherbimi-informativ-i-shtetit-publikon-raportin-e-pare-publik/20%Monthly2019-08-05 07:57
https://americaneye.al/videomesazhi-i-bashes-zgjidhja-e-krizes-kalon-nga-prangat-per-politikanet/20%Monthly2019-08-05 07:51
https://americaneye.al/meta-thumbon-per-here-te-pare-bashen-per-fitoren-me-85/20%Monthly2019-08-05 14:14
https://americaneye.al/u-plagos-dje-ne-lokalin-e-tij-vdes-ne-spital-biznesmeni-vlonjat/20%Monthly2019-08-05 13:21
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-5-gusht-2019/20%Monthly2019-08-04 20:43
https://americaneye.al/mesazhi-i-metes-nga-bjeshket-e-sharrit-do-vijne-dite-te-bukura-gjithe-krimbat-u-bene-flutura/20%Monthly2019-08-04 20:39
https://americaneye.al/sa-larg-eshte-arabia-saudite-nga-endrra-e-posedimit-te-armatimit-berthamor/20%Monthly2019-08-04 19:41
https://americaneye.al/a-e-dini-cfare-tregon-unaza-e-fejeses-per-marredhenien-tuaj/20%Monthly2019-08-04 18:58
https://americaneye.al/zbulohet-planeti-disa-here-me-i-madh-se-toka-i-pershtatshem-per-jetese/20%Monthly2019-08-04 17:58
https://americaneye.al/bekim-balaj-heroi-i-sturm-grazit/20%Monthly2019-08-04 17:14
https://americaneye.al/kitarovic-kemi-falur-shume-gjera-por-jo-krimet-e-luftes/20%Monthly2019-08-04 17:00
https://americaneye.al/icardi-refuzon-dy-skuadra-per-juven-inter-gati-ta-djege-per-dy-vite/20%Monthly2019-08-04 16:42
https://americaneye.al/lufta-e-ftohte-kur-ruset-dhe-amerikanet-ideonin-cuname-artificiale-me-shperthim-nenujor/20%Monthly2019-08-04 16:20
https://americaneye.al/ne-spanje-jane-te-sigurte-psg-dhe-barcelona-prane-marreveshjes-per-neymar/20%Monthly2019-08-04 15:46
https://americaneye.al/tatimoret-zbarkojne-ne-lagunen-blu-lene-pa-ushqime-vip-at/20%Monthly2019-08-04 15:26
https://americaneye.al/ben-aksident-dhe-bllokohet-nje-jave-ne-makine-mbijeton-duke-pire-uje-shiu/20%Monthly2019-08-04 14:52
https://americaneye.al/solskjaer-blindon-lukakun-do-te-qendroje-me-siguri/20%Monthly2019-08-04 14:33
https://americaneye.al/njeriu-fluturues-kalon-dhe-la-manche-n-video/20%Monthly2019-08-04 14:49
https://americaneye.al/osbe-tentoi-te-ule-ramen-e-bashen-mediu-tregon-prapaskenat-por-ka-edhe-kritika-per-kreun-e-pd/20%Monthly2019-08-05 12:14
https://americaneye.al/dita-e-birres-gjermania-prodhuesja-numer-nje-por-jane-ceket-konsumatoret-me-te-medhenj-ne-bote/20%Monthly2019-08-04 13:28
https://americaneye.al/rrezikoj-te-mbytej-polumbaret-shpetojne-55-vjecarin-ne-jale/20%Monthly2019-08-04 13:21
https://americaneye.al/zyrtare-kean-prezantohet-te-everton-juventusi-fiton-30-mln-euro/20%Monthly2019-08-04 13:10
https://americaneye.al/dy-sulmet-me-dhjetera-viktima-ne-shba-reagojne-meta-dhe-basha/20%Monthly2019-08-04 12:55
https://americaneye.al/qeveria-u-merr-plazhet-bashkive-rama-ne-shtator-ligji-i-ri-nuk-ka-me-rrumpalle-dhe-qoka/20%Monthly2019-08-05 11:15
https://americaneye.al/evropa-ime-bota-pa-t%d1%91-djeshme/20%Monthly2019-08-04 12:20
https://americaneye.al/akuza-per-gjobevenie-e-anetare-te-grupit-kriminal-burg-pa-afat-edmond-gecajn/20%Monthly2019-08-04 11:49
https://americaneye.al/farat-e-domates-aspirina-natyrale-e-trupit-tone/20%Monthly2019-08-04 11:02
https://americaneye.al/nje-vit-pasi-e-ema-nderroi-jete-ardit-gjebrea-prek-me-fjalet-e-tij-mu-shemb-bota-shtepia-nuk-eshte-njesoj/20%Monthly2019-08-04 10:06
https://americaneye.al/plagosja-e-kusherinjve-per-borxhe-ne-elbasan-kapet-njeri-nga-autoret/20%Monthly2019-08-04 09:59
https://americaneye.al/basha-nga-fushe-arrezi-banden-e-rilindjes-e-kane-braktisur-dhe-socialistet/20%Monthly2019-08-04 09:55
https://americaneye.al/njezet-te-vrare-dhe-26-te-plagosur-ne-el-paso-policia-krim-i-nxitur-nga-urrejtja/20%Monthly2019-08-04 09:52
https://americaneye.al/ishin-ne-kerkim-nderkombetar-arrestohen-dy-persona-ne-rinas/20%Monthly2019-08-04 08:57
https://americaneye.al/sulmi-vjen-si-pergjigje-ndaj-pushtimit-hispanik-te-teksasit-deklarata-e-semure-e-21-vjecarit-kunder-meksikaneve/20%Monthly2019-08-04 08:20
https://americaneye.al/serish-masaker-ne-shba-9-viktima-dhe-16-te-plagosur-ne-ohajo/20%Monthly2019-08-04 09:50
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-4-gusht-2019/20%Monthly2019-08-03 20:49
https://americaneye.al/video-detaje-mbi-ekzekutimin-e-presidentit-te-veteshpallur-te-camerise-autoritetet-kishte-ushtri-private-ne-holande/20%Monthly2019-08-03 20:02
https://americaneye.al/kledi-kadiu-emerohet-anetar-i-keshillit-te-akademise-kombetare-te-baletit-ne-rome/20%Monthly2019-08-03 19:43
https://americaneye.al/50-vitet-e-ardhshme-ne-hapesire/20%Monthly2019-08-03 19:20
https://americaneye.al/e-rende-ne-korce-vetevritet-16-vjecari-helmon-veten/20%Monthly2019-08-03 18:30
https://americaneye.al/rrezikohet-gara-per-inspektorin-e-larte-te-drejtesise/20%Monthly2019-08-03 18:29
https://americaneye.al/i-denuar-me-25-vite-burg-per-vrasje-ekstradohet-nga-greqia-53-vjecari/20%Monthly2019-08-03 17:38
https://americaneye.al/basha-babezia-e-rames-e-ktheu-vendin-ne-mocal-varferie-dhe-mjerimi/20%Monthly2019-08-03 17:35
https://americaneye.al/ka-shume-respekt-mes-nesh-klopp-zbardh-telefonaten-me-guardiolen-pas-finales-se-champions-it/20%Monthly2019-08-03 16:52
https://americaneye.al/rrembimi-dhe-vrasja-e-adoleshentes-ne-rumani-ministrja-shkarkohet-pas-komenteve-te-papergjegjshme/20%Monthly2019-08-03 16:18
https://americaneye.al/akademi-arti-ne-kosove-dua-lipa-dhuron-150-mije-euro/20%Monthly2019-08-03 19:44
https://americaneye.al/gjykata-pro-guroreve-ne-malin-e-tomorrit-pd-akuzon-blendi-klosin/20%Monthly2019-08-03 15:38
https://americaneye.al/f1-verstappen-fiton-pole-position-in-e-pare-ne-karriere/20%Monthly2019-08-03 15:33
https://americaneye.al/a-do-te-kete-nje-lufte-turko-franceze-ne-mesdhe/20%Monthly2019-08-03 14:49
https://americaneye.al/ronaldinho-i-mbytur-ne-borxhe-gjykata-e-burgos-ne-brazil/20%Monthly2019-08-03 14:12
https://americaneye.al/pogba-te-juve-van-de-beek-te-reali-ja-si-mund-te-rihapet-skenari/20%Monthly2019-08-03 13:52
https://americaneye.al/horoskopi-mujor-nga-paolo-fox-ja-cndryshime-radikale-kane-parashikuar-yjet-gjate-gushtit/20%Monthly2019-08-03 13:16
https://americaneye.al/studimi-turist-shqiptar-ne-greqi-nuk-eshte-me-anekdode/20%Monthly2019-08-03 13:04
https://americaneye.al/akuzoi-per-korrupsion-conmebol-pezullon-me-3-muaj-messin/20%Monthly2019-08-03 12:51
https://americaneye.al/be-zgjedh-kristalina-georgieva-n-e-bullgarise-ne-krye-te-fmn-se/20%Monthly2019-08-03 12:41
https://americaneye.al/okb-ngre-alarmin-sulme-te-mundshme-nga-isis-brenda-ketij-viti/20%Monthly2019-08-03 12:32
https://americaneye.al/isa-mustafa-rizgjidhet-kryetar-i-lidhjes-demokratike-te-kosoves/20%Monthly2019-08-03 12:16
https://americaneye.al/shba-mbeshtetesi-i-shqiptareve-heq-dore-nga-emerimi-si-shef-i-agjencise-se-inteligjences/20%Monthly2019-08-03 12:39
https://americaneye.al/nipi-i-deputetit-rrahu-nje-grua-ne-sy-te-efektives-policia-jep-versionin-zyrtar/20%Monthly2019-08-03 12:00
https://americaneye.al/a-kercenon-nje-gare-e-re-armatimi-pa-marreveshjen-inf/20%Monthly2019-08-03 11:33
https://americaneye.al/pakti-i-ri-me-rusine-trump-te-perfshihet-dhe-kina-ne-traktatin-berthamor/20%Monthly2019-08-03 10:49
https://americaneye.al/shkolla-verore-shkenca-kompjuterike-dhe-mentalitet-krijues-balluku-ta-kthejme-ne-institucion-per-te-shtuar-kapacitetet/20%Monthly2019-08-03 10:27
https://americaneye.al/aksioni-anti-informalitet-basha-dhune-e-gjobave-ndaj-biznesit-te-vogel/20%Monthly2019-08-03 10:24
https://americaneye.al/13-tetori-deshton-mbledhja-e-kqz-se-lsi-respektojme-dekretin-e-metes/20%Monthly2019-08-03 18:28
https://americaneye.al/shkarkimi-i-gjeneralit-presidenca-dogjanit-i-mbaroi-mandati/20%Monthly2019-08-03 09:35
https://americaneye.al/rama-prezanton-migjenin-boeing-737-do-mbuloje-fluturimet-drejt-italise/20%Monthly2019-08-03 10:25
https://americaneye.al/pas-terapise-me-uje-bore-presidenti-meta-ka-nje-pyetje-per-krizen-politike/20%Monthly2019-08-03 13:03
https://americaneye.al/10-teleskopet-me-te-medhenj-ne-bote-foto/20%Monthly2019-08-02 21:11
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-3-gusht-2019/20%Monthly2019-08-02 20:40
https://americaneye.al/palmer-krijimi-i-qeverise-sfida-e-tanishme-per-kosoven/20%Monthly2019-08-02 20:25
https://americaneye.al/gjobe-12-mije-euro-biznesmenit-kapen-dy-perseritesit-ne-tirane-video/20%Monthly2019-08-02 19:41
https://americaneye.al/sherr-per-borxhet-zbardhet-motivi-i-plagosjes-se-dyfishte-ne-elbasan/20%Monthly2019-08-02 19:35
https://americaneye.al/studimi-cilet-jane-me-te-zgjuar-qente-apo-macet/20%Monthly2019-08-02 19:04
https://americaneye.al/u-be-nene-per-here-te-pare-eliza-dushku-zbulon-kuptimin-e-emrit-te-djalit/20%Monthly2019-08-02 18:11
https://americaneye.al/rekord-kapen-4-5-ton-kokaine-ne-gjermani/20%Monthly2019-08-02 18:08
https://americaneye.al/vajza-e-presidentit-ronald-reagan-kerkon-falje-per-qendrimet-raciste-te-babait/20%Monthly2019-08-02 17:56
https://americaneye.al/ronaldo-mourinho-dhe-neymar-zbulojne-ndeshjen-qe-iu-ndryshoi-karrieren/20%Monthly2019-08-02 17:31
https://americaneye.al/mos-i-lini-femijet-vetem-ne-makine-qofte-edhe-nje-minute-ja-shifrat-fatale-ne-shba/20%Monthly2019-08-02 16:56
https://americaneye.al/rashica-per-bild-jam-i-famshem-ne-kosove-atje-te-cmendur-pas-futbollit/20%Monthly2019-08-02 16:40
https://americaneye.al/dekreti-mbreteror-ne-arabine-saudite-femrat-mund-te-udhetojne-vetem/20%Monthly2019-08-02 16:15
https://americaneye.al/per-here-te-pare-ne-histori-nje-femer-arbitron-superkupen-e-europes/20%Monthly2019-08-02 15:47
https://americaneye.al/mallkimi-kennedy-i-merr-jeten-22-vjecares-saoirse-kennedy/20%Monthly2019-08-02 15:30
https://americaneye.al/merr-fund-traktati-qe-i-dha-fund-luftes-se-ftohte/20%Monthly2019-08-02 15:11
https://americaneye.al/arrihet-marreveshja-sampdoria-nderron-pronesi-vialli-president/20%Monthly2019-08-02 14:48
https://americaneye.al/aleatet-e-pd-duam-te-hyjme-ne-zgjedhje-e-13-tetorit/20%Monthly2019-08-02 14:43
https://americaneye.al/klsh-zbulon-skandalin-me-pasoja-te-renda-per-sigurine-ushqimore-aku-lejoi-futjen-e-pesticideve-te-rrezikshme/20%Monthly2019-08-02 14:38
https://americaneye.al/femijet-e-lindur-ne-qytetet-e-medha-fitojne-me-shume-kur-rriten/20%Monthly2019-08-02 13:46
https://americaneye.al/grabitja-ne-pashaliman-meta-shkarkon-komandantin-e-forcave-detare/20%Monthly2019-08-02 13:25
https://americaneye.al/van-gaal-kritikon-guardiolen-si-trajner-i-kujton-deshtimin-te-city-dhe-bayerni/20%Monthly2019-08-02 12:14
https://americaneye.al/zbulohet-nje-planet-i-banueshem/20%Monthly2019-08-02 11:44
https://americaneye.al/lufta-tregtare-trump-njofton-tarifa-shtese-ndaj-kines-goditet-apple/20%Monthly2019-08-02 11:13
https://americaneye.al/interi-behet-gati-per-planin-c-tani-tentohet-ante-rebic/20%Monthly2019-08-02 10:31
https://americaneye.al/britma-ne-te-vertete-nuk-eshte-dikush-qe-uleret-historia-e-saj-eshte-edhe-me-shqetesuese/20%Monthly2019-08-02 10:28
https://americaneye.al/bayerni-del-me-komunikate-zyrtare-nuk-kemi-asnje-akord-per-sane/20%Monthly2019-08-02 10:18
https://americaneye.al/rruga-e-arbrit-balluku-inspekton-punimet-ne-tunelin-e-murrizit/20%Monthly2019-08-02 10:03
https://americaneye.al/valbona-sako-betohet-si-kryebashkiake-e-durresit-dako-i-pranishem-ne-salle/20%Monthly2019-08-02 09:55
https://americaneye.al/vjeshte-me-furtune-nga-gjin-gjoni-te-fatmir-hajdari-20-emra-vip-dalin-para-vettingut-ne-shtator/20%Monthly2019-08-02 19:46
https://americaneye.al/rama-fjalen-time-se-merr-kurre-era-air-albania-drejt-qiejve-te-europes/20%Monthly2019-08-02 15:10
https://americaneye.al/pd-kerkon-verifikim-te-figures-se-kryebashkiakut-te-shkodres-ka-qene-i-arrestuar-ne-itali/20%Monthly2019-08-02 14:41
https://americaneye.al/gjobe-50-mije-euro-biznesmenit-kush-eshte-autori-kryesor-i-forti-i-fushe-krujes-pjese-e-grupeve-kriminale-te-rrezikshme/20%Monthly2019-08-02 08:12
https://americaneye.al/meta-leter-rucit-ndihmoni-ramen/20%Monthly2019-08-02 14:38
https://americaneye.al/bllokohet-taiwan-center-ne-tirane-brace-nuk-ka-me-miq/20%Monthly2019-08-02 10:01
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-2-gusht-2019/20%Monthly2019-08-01 21:22
https://americaneye.al/palmer-nuk-mbajme-ane-ne-mosmarreveshjet-politike-te-shqiperise/20%Monthly2019-08-02 09:52
https://americaneye.al/renditja-e-forbes-the-rock-aktori-me-i-paguar-i-vitit-2019/20%Monthly2019-08-01 20:37
https://americaneye.al/107-vjecarja-tregon-sekretin-e-mireqenies-nuk-u-martova-kurre/20%Monthly2019-08-01 19:59
https://americaneye.al/almeta-bashkepunimi-vlere-e-kohes-se-sotme-qe-cermenika-te-ece-perpara/20%Monthly2019-08-03 19:53
https://americaneye.al/protestat-qe-forcuan-ramen-dhe-dobesuan-turizmin/20%Monthly2019-08-01 19:22
https://americaneye.al/raporti-mjekesor-dhe-arsenali-i-ankimeve-nuk-e-ndihmuan-rovena-gashin-ne-kpa/20%Monthly2019-08-01 19:16
https://americaneye.al/ligji-per-shtetesine-shqiptare-hiqen-kufizimet-per-qytetaret-e-kosoves-shtetesi-edhe-per-ata-qe-lindin-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-02 09:53
https://americaneye.al/150-mije-leke-gjobe-per-hotel-rogner-brace-nuk-ka-me-miku-apo-klienti/20%Monthly2019-08-01 18:23
https://americaneye.al/piro-misha-drejtori-i-ri-i-bibliotekes-kombetare/20%Monthly2019-08-01 18:21
https://americaneye.al/zhduket-kamera-e-policise-pajisja-ishte-blere-per-operacionet-speciale/20%Monthly2019-08-01 18:17
https://americaneye.al/ne-rrezik-plotesimi-i-6-vendeve-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-08-01 17:23
https://americaneye.al/kokaine-nga-holanda-ne-rome-ja-kush-jane-9-personat-e-arrestuar-dhe-koka-e-bandes-shqiptare/20%Monthly2019-08-01 16:24
https://americaneye.al/me-2-dhe-3-gusht-pa-energji-elektrike-ja-lagjet-qe-preken-ne-tirane/20%Monthly2019-08-01 16:22
https://americaneye.al/i-vrare-ne-nje-sulm-ajror-detaje-nga-ekzekutimi-i-djalit-te-osama-bin-laden/20%Monthly2019-08-01 16:06
https://americaneye.al/tifozet-e-juves-mobilizohen-publikisht-dhe-i-japin-mesazh-te-prere-klubit-dybala-nuk-preket/20%Monthly2019-08-01 15:38
https://americaneye.al/rekord-guinness-ne-etiopi-mbillen-350-milione-peme-ne-12-ore/20%Monthly2019-08-01 15:24
https://americaneye.al/masakra-me-4-viktima-si-u-ekzekutua-loshi-i-karbunares-kusheriri-i-pare-i-lul-cakes/20%Monthly2019-08-01 14:52
https://americaneye.al/icardi-i-vendosur-kerkon-te-shkoje-vetem-tek-juventus/20%Monthly2019-08-01 14:34
https://americaneye.al/ne-gjurmet-e-te-atit-djali-i-tares-kalon-tek-te-rinjte-e-lazios/20%Monthly2019-08-01 13:52
https://americaneye.al/euro-ne-pikiate-arrin-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-12-vjet-ne-tregun-vendas/20%Monthly2019-08-01 13:44
https://americaneye.al/ndryshimet-klimatike-greta-thunberg-jep-nje-tjeter-shembull-udheton-me-anije-per-ne-nju-jork/20%Monthly2019-08-01 13:37
https://americaneye.al/debati-i-dyte-i-kandidateve-demokrate-kush-ishin-fituesit/20%Monthly2019-08-01 13:31
https://americaneye.al/bushati-flet-permes-vlashentit-thekson-kengen-qe-flet-per-vendin-kunder-paktit-me-djallin/20%Monthly2019-08-01 13:03
https://americaneye.al/iu-sekuestruan-1-5-mln-euro-llogari-bankare-reagon-ish-zyrtari/20%Monthly2019-08-01 12:56
https://americaneye.al/meta-reflektoni-ose-do-me-detyroni-te-ve-lule-te-varri-i-ramiz-alise/20%Monthly2019-08-01 18:54
https://americaneye.al/meta-sqaron-paralajmerimin-e-termetit-apokaliptik-e-kam-per-detyre/20%Monthly2019-08-01 12:55
https://americaneye.al/meta-me-propozim-te-ri-gati-ti-liroj-karrigen-rexhep-mejdanit/20%Monthly2019-08-01 18:20
https://americaneye.al/fejese-me-nje-amerikan-ja-si-mund-te-perfitoni-vizen/20%Monthly2019-08-01 09:23
https://americaneye.al/investimi-sekuestrohen-1-5-mln-euro-llogari-bankare-te-nje-ish-zyrtari-te-administrates/20%Monthly2019-08-01 08:55
https://americaneye.al/meta-publikon-videon-e-rames-ne-vitin-2000-sherbente-me-devotshmeri/20%Monthly2019-08-01 08:13
https://americaneye.al/shqiponja-e-zeze-ne-rome-arreston-17-shqiptare-trafik-droge-nga-holanda/20%Monthly2019-08-01 13:36