XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-1-tetor-2019/20%Monthly2019-09-30 21:59
https://americaneye.al/vazot-e-mbushura-me-kapsolla-artan-hoxha-nje-cmenduri-qe-as-serbet-nuk-ia-rezervuan-kombetares-shqiptare/20%Monthly2019-09-30 21:18
https://americaneye.al/na-trego-gjoksin-kore-seksiste-te-tifozeve-ndaj-gazetares-sportive-video/20%Monthly2019-09-30 21:04
https://americaneye.al/gjiganti-i-fjetur-vjen-ne-shqip-kryevepra-e-nobelistit-anglez/20%Monthly2019-09-30 20:43
https://americaneye.al/ekuador-shqiperi-pire-rruga-e-re-qe-po-perdor-mafia-shqiptare/20%Monthly2019-09-30 20:39
https://americaneye.al/deshmia-e-plote-per-kokainen-ne-durres-mu-tha-peshtyma-kur-pame-oriz/20%Monthly2019-10-01 10:54
https://americaneye.al/e-dini-ctregon-per-personalitetin-tuaj-menyra-se-si-e-beni-doren-grusht/20%Monthly2019-09-30 20:22
https://americaneye.al/mbipopullimi-nga-turistet-amsterdami-rrit-taksen-me-e-shtrenjta-ne-europe/20%Monthly2019-09-30 19:59
https://americaneye.al/fundi-i-karrieres-te-ferrari-vettel-ne-formula-1/20%Monthly2019-09-30 19:43
https://americaneye.al/deshmia-e-12-vjecares-dhune-seksuale-dhe-bullizem-tek-zyber-hallulli/20%Monthly2019-09-30 19:11
https://americaneye.al/kongresi-i-lushnjes-opozita-parlamentare-propozon-21-janarin-feste-kombetare/20%Monthly2019-09-30 18:15
https://americaneye.al/ama-njofton-me-1-tetor-mbyllen-transmetimet-analoge/20%Monthly2019-09-30 17:17
https://americaneye.al/spiropali-ne-parlament-te-kthejme-syte-nga-varferia-ekstreme-dhe-ta-luftojme-ate/20%Monthly2019-09-30 17:02
https://americaneye.al/gjyqtaret-dhe-prokuroret-e-korruptuar-3640-denoncime-nga-qytetaret/20%Monthly2019-09-30 16:59
https://americaneye.al/albanian-highway-concession-45-milione-euro-investime-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2019-09-30 20:28
https://americaneye.al/xhafaj-termeti-i-mire-na-paralajmeroi-te-veprojme-se-neser-mund-te-jete-shume-vone/20%Monthly2019-09-30 16:33
https://americaneye.al/miratohet-logoja-zyrtare-e-75-vjetorit-te-clirimit/20%Monthly2019-09-30 16:16
https://americaneye.al/arrestohet-shqiptari-me-patente-fallco-hiqej-si-rumun/20%Monthly2019-09-30 16:14
https://americaneye.al/ikona-e-bukurise-italiane-sot-55-vjece/20%Monthly2019-09-30 15:38
https://americaneye.al/meta-ne-estoni-edhe-per-nenshkrimin-e-memorandumit-te-mirekuptimit-per-integrim/20%Monthly2019-09-30 15:30
https://americaneye.al/pas-lasgushit-e-migjenit-radhen-e-ka-naimi-ja-ku-do-fluturoje/20%Monthly2019-09-30 15:23
https://americaneye.al/robert-de-niro-mbi-shkrimet-e-babait-te-tij-ishte-e-veshtire-per-mua-ti-lexoja-ai-kishte-demonet-e-tij/20%Monthly2019-09-30 15:23
https://americaneye.al/merret-vendimi-medikamenti-oki-nuk-do-te-shitet-me-pa-recete/20%Monthly2019-09-30 15:03
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-surprizat-qe-kane-parashikuar-yjet-per-ditet-e-para-te-tetorit/20%Monthly2019-09-30 14:16
https://americaneye.al/baba-dhe-biri-shkaterrohet-banda-shqiptare-e-grabitjeve-ne-itali/20%Monthly2019-09-30 14:15
https://americaneye.al/ditmir-bushati-flet-per-dw-duhet-pakt-kombetar-per-europen/20%Monthly2019-09-30 14:16
https://americaneye.al/disa-lagje-te-tiranes-pa-drita-neser-oshee-tregon-zonat-qe-preken-nga-punimet-ne-rrjet/20%Monthly2019-09-30 14:04
https://americaneye.al/ne-pashaliman-nuk-mund-futesh-orar-pa-orar-reagon-ministria-e-mbrojtjes/20%Monthly2019-09-30 13:56
https://americaneye.al/reforma-zgjedhore-be-refuzon-propozimin-e-pd/20%Monthly2019-09-30 14:08
https://americaneye.al/pse-fitorja-e-kurz-ne-austri-eshte-lajm-i-mire-edhe-shqiperine/20%Monthly2019-09-30 13:40
https://americaneye.al/aleat-dhe-model-per-politiken-shqiptare-basha-uron-kurz-per-fitoren/20%Monthly2019-09-30 13:32
https://americaneye.al/gjithmone-aty-per-mua-engjelli-qe-shoqeron-ardit-gjebrene-gjate-cdo-te-diel/20%Monthly2019-09-30 13:26
https://americaneye.al/cassano-juvja-3-here-me-e-forte-se-inter-conte-kerkon-te-mposhte-zonjen-e-vjeter/20%Monthly2019-09-30 13:17
https://americaneye.al/partizani-akt-terrorist-ndaj-tifozeve-tane-pati-bashkepunim-nga-administratoret-e-stadiumit/20%Monthly2019-09-30 13:01
https://americaneye.al/euronews-per-zanen-nga-kosova-nje-oscar-per-traumat-e-luftes/20%Monthly2019-09-30 12:39
https://americaneye.al/genoa-shansi-i-fundit-per-giampaolon-ja-kush-mund-ta-pasoje/20%Monthly2019-09-30 12:23
https://americaneye.al/shiten-per-25-milione-euro-makinat-e-djalit-te-diktatorit-afrikan-parate-per-te-varfrit/20%Monthly2019-09-30 12:08
https://americaneye.al/haradinaj-nga-thaci-vucic-dhe-mogherini-dialogu-per-kosoven-kaloi-te-merkel-dhe-macron/20%Monthly2019-09-30 11:34
https://americaneye.al/cikli-i-zjarrit-me-barcen-dhe-juven-conte-iu-beson-besnikeve/20%Monthly2019-09-30 11:22
https://americaneye.al/rama-uron-kurz-per-fitoren-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-09-30 11:06
https://americaneye.al/mourinho-e-ardhmja-ime-nuk-do-te-jete-ne-itali-interi-dhe-moratti-si-nje-familje/20%Monthly2019-09-30 10:52
https://americaneye.al/bloomberg-negociatat-per-tiranen-dhe-shkupin-hapen-me-15-tetor/20%Monthly2019-09-30 13:08
https://americaneye.al/politika-e-jashtme-gjermane-note-e-dobet-per-qeverine-merkel/20%Monthly2019-09-30 10:04
https://americaneye.al/homazhet-ne-nder-te-chirac-rama-ne-paris-takim-edhe-me-ish-presidentin-clinton/20%Monthly2019-09-30 10:00
https://americaneye.al/jo-vetem-dhune-ne-derbi-ja-si-tifozi-i-partizanit-i-propozoi-per-martese-gazetares-video/20%Monthly2019-09-30 09:44
https://americaneye.al/leksione-nga-austria-aty-ku-zgjedhjet-nuk-e-tronditin-qytetarine/20%Monthly2019-09-30 09:37
https://americaneye.al/orban-u-pergjigjet-kritikeve-hungaria-nuk-do-te-largohet-nga-be/20%Monthly2019-09-30 09:31
https://americaneye.al/kapet-nje-peshkaqen-i-rrezikshem-ne-himare-foto/20%Monthly2019-09-30 09:03
https://americaneye.al/mbreti-zog-para-gazetareve-familja-mbreterore-deshiron-fitoren-franceze/20%Monthly2019-09-30 09:01
https://americaneye.al/prerjet-e-reja-hyjne-sot-ne-qarkullim-kartemonedhat-200-dhe-5000-lekeshe/20%Monthly2019-09-30 08:55
https://americaneye.al/princi-i-kurores-saudite-nje-lufte-e-saudito-iraniane-do-ta-conte-ne-kolaps-boten/20%Monthly2019-09-30 08:48
https://americaneye.al/zbulohet-plani-makaber-per-te-demtuar-tifozet-e-partizanit-guerrils-te-semure-mendore/20%Monthly2019-09-30 08:41
https://americaneye.al/dhuna-mes-tifozeve-para-derbit-nente-persona-te-proceduar-nje-i-arrestuar/20%Monthly2019-09-30 08:53
https://americaneye.al/shkenca-qepa-dhe-hudhra-reduktojne-rrezikun-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2019-09-30 07:51
https://americaneye.al/kundershtojne-oraret-e-reja-ne-pashaliman-peshkatare-dhe-biznese-ne-proteste/20%Monthly2019-09-30 08:50
https://americaneye.al/familjet-e-varfra-80-te-buxhetit-e-cojne-per-ushqime-dhe-faturat-mujore-per-arsimin-zero/20%Monthly2019-09-30 08:52
https://americaneye.al/cfare-i-ndodh-organizmit-nese-konsumoni-nje-luge-mjalte-heret-ne-mengjes/20%Monthly2019-09-30 06:40
https://americaneye.al/stervitje-ekstreme-dhe-12-minuta-ferri-per-tu-bere-roje-burgu-ne-rusi-foto/20%Monthly2019-09-29 21:32
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-30-shtator-2019/20%Monthly2019-09-29 21:05
https://americaneye.al/halili-partizani-e-meritoi-demi-rrezikonte-lerda-ne-rast-humbjeje-barsaleta/20%Monthly2019-09-29 20:35
https://americaneye.al/historia-e-pazakonte-priste-vdekjen-e-burrit-dhe-lind-femije-me-shokun-e-saj/20%Monthly2019-09-29 20:23
https://americaneye.al/marko-kepi-shqiptaro-amerikani-qe-garon-per-asamblene-e-nju-jorkut/20%Monthly2019-09-29 20:04
https://americaneye.al/masa-per-mbrojtjen-e-identitetit-te-informatorit-per-biseden-trump-zelensky/20%Monthly2019-09-29 20:00
https://americaneye.al/musk-prezanton-anijen-e-re-hapesinore-video/20%Monthly2019-09-29 19:55
https://americaneye.al/mema-episodet-vendosen-derbin-ia-dhuruam-vete-partizanit/20%Monthly2019-09-29 19:46
https://americaneye.al/e-dinin-njeri-tjetrin-te-vdekur-gjate-holokaustit-dy-kusherinjte-takohen-pas-75-vjetesh-video/20%Monthly2019-09-29 19:35
https://americaneye.al/lerda-fitorja-per-tifozet-dhe-presidentin-atmosfera-e-derbit-me-emocionoi/20%Monthly2019-09-29 19:27
https://americaneye.al/partizani-konfirmon-hegjemonine-e-kuqe-ne-kryeqytet-fotot-e-festes/20%Monthly2019-09-29 20:03
https://americaneye.al/gjeja-e-pare-qe-shihni-tregon-se-cilat-jane-perparesite-tuaja-ne-jete/20%Monthly2019-09-29 18:32
https://americaneye.al/15-vjet-pas-sex-and-the-city-sarah-jessica-parker-mbetet-ende-influencuese/20%Monthly2019-09-29 18:15
https://americaneye.al/publikohen-pamjet-e-kokaines-policia-greke-zevendesoi-drogen-me-oriz/20%Monthly2019-09-29 17:39
https://americaneye.al/radhe-te-gjata-per-ti-dhene-lamtumiren-e-fundit-ish-presidentit-chirac/20%Monthly2019-09-29 17:35
https://americaneye.al/puna-ideale-sipas-shenjave-te-horoskopit/20%Monthly2019-09-29 17:08
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-austri-partia-e-ish-kancelarit-sebastian-kurz-drejt-fitores/20%Monthly2019-09-29 16:41
https://americaneye.al/zbulohet-arsyeja-pse-nisi-sherri-mes-tifozeve-para-fillimit-te-derbit-te-kryeqytetit/20%Monthly2019-09-29 16:39
https://americaneye.al/kanabisi-dhe-revolucioni-i-gjelber-qasja-boterore-mbi-perdorimin-mjekesor-dhe-rekreativ-po-ndryshon/20%Monthly2019-09-29 16:28
https://americaneye.al/e-ka-fajin-sistemi/20%Monthly2019-09-29 15:18
https://americaneye.al/e-ke-idene-perse-bertiti-greta/20%Monthly2019-09-29 15:14
https://americaneye.al/poker-i-lazios-roma-i-falet-dzekos/20%Monthly2019-09-29 15:09
https://americaneye.al/klopp-refuzon-rinovimin-synon-stolin-e-kombetares-gjermane/20%Monthly2019-09-29 14:35
https://americaneye.al/gjesti-fisnik-i-dy-shqiptareve-myslimane-me-kishen-e-san-rocco-s-mahnit-italianet/20%Monthly2019-09-29 13:58
https://americaneye.al/angli-denohen-7-shqiptare-kishin-mbjelle-kanabis-disa-shtepi/20%Monthly2019-09-29 13:45
https://americaneye.al/termeti-mberrijne-ne-shqiperi-me-avion-grek-ndihmat-e-para-nga-bashkimi-evropian/20%Monthly2019-09-29 19:32
https://americaneye.al/buffon-shkruan-historine-ne-serine-a-nuk-e-kisha-imagjinuar-kurre-nje-gje-te-tille/20%Monthly2019-09-29 13:08
https://americaneye.al/e-verteta-mbi-prishjen-e-marteses-te-rudina-dembacajt-pse-bashkeshorti-nuk-e-pranon-ndarjen/20%Monthly2019-09-29 12:48
https://americaneye.al/raporti-i-sigurimit-bekim-fehmiu-tha-se-filmat-shqiptare-jane-me-propagande-kishte-enderr-te-luante-rolin-e-skenderbeu/20%Monthly2019-09-29 12:39
https://americaneye.al/kontenieri-me-137-kg-kokaine-zbulohet-destinacioni-i-droges-dy-biznesmene-te-dyshuar-si-porosites/20%Monthly2019-09-29 12:29
https://americaneye.al/konte-nisja-e-pjeses-se-dyte-mund-te-vriste-nje-elefant-por-jo-interin/20%Monthly2019-09-29 12:10
https://americaneye.al/bullgaria-kercenon-maqedonine-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-09-29 11:50
https://americaneye.al/cfare-e-ben-te-suksesshem-zbulohet-sekreti-i-bill-gates/20%Monthly2019-09-29 11:47
https://americaneye.al/basha-te-veteve-jemi-futur-ne-fazen-finale-te-zgjidhjes-se-krizes/20%Monthly2019-09-29 11:13
https://americaneye.al/ekstradohet-nga-holanda-anetari-i-babagjysheve/20%Monthly2019-09-29 11:04
https://americaneye.al/nje-bustine-e-vetme-caji-ka-miliarda-copeza-mikroplastike/20%Monthly2019-09-29 11:01
https://americaneye.al/6-fitore-ne-6-ndeshje-per-interin-per-here-te-fundit-ne-1967-por-cfare-ndodhi-ne-ate-vit/20%Monthly2019-09-29 10:41
https://americaneye.al/rrefimi-i-kunatit-te-mbretereshes-geraldine-mbi-gjendjen-e-saj-shendetesore-pas-largimit-nga-shqiperia/20%Monthly2019-09-29 10:29
https://americaneye.al/trump-demokratet-duan-te-me-ndalojne-sepse-po-luftoj-per-amerikanet/20%Monthly2019-09-29 10:13
https://americaneye.al/studimi-gjysma-e-bimeve-te-europes-po-zhduket-pema-simbol-jeton-ende-per-pak-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-29 09:50
https://americaneye.al/kultivonin-kanabis-prane-syrit-te-kalter-4-te-arrestuar/20%Monthly2019-09-29 09:33
https://americaneye.al/nancy-pelosi-e-detyruar-te-merret-me-proceduren-e-shkarkimit/20%Monthly2019-09-29 09:25
https://americaneye.al/mberritja-e-geraldines-ne-shqiperi-zbulohet-fotoja-e-rralle/20%Monthly2019-09-29 09:07
https://americaneye.al/tri-gra-shqiptare-garojne-ne-parlamentin-austriak/20%Monthly2019-09-29 08:57
https://americaneye.al/austria-hap-sezonin-e-zgjedhjeve-ne-europe/20%Monthly2019-09-29 08:55
https://americaneye.al/pavaresisht-lobimit-gjerman-holanda-tjeter-jo-shqiperise-per-negociatat/20%Monthly2019-09-29 19:28
https://americaneye.al/jeta-jashtetokesore-mund-te-fshihet-ne-hene/20%Monthly2019-09-29 08:45
https://americaneye.al/mrekullia-e-natyres-ja-lulet-me-te-cuditshme-ne-bote-foto/20%Monthly2019-09-29 08:10
https://americaneye.al/dilemat-e-shengenit-ballkanik/20%Monthly2019-09-29 07:37
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-29-shtator-2019/20%Monthly2019-09-28 21:21
https://americaneye.al/gjiknuri-dhe-murrizi-ne-austri-si-vezhgues-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-28 20:18
https://americaneye.al/andi-lila-tregon-se-cili-ka-qene-traineri-me-i-mire-i-kombetares-shqiptare-dhe-detaje-per-djemte-e-skuadres/20%Monthly2019-09-28 19:42
https://americaneye.al/e-thote-dhe-shkenca-hidratuesi-me-i-mire-nuk-eshte-uji-por/20%Monthly2019-09-28 19:14
https://americaneye.al/ish-eskorta-puna-e-nje-mashkulli-tregon-edhe-aftesine-e-tij-seksuale/20%Monthly2019-09-28 19:10
https://americaneye.al/bundesliga-paderborn-nuk-dorezohet-bayern-merr-fitore-te-vuajtur/20%Monthly2019-09-28 18:38
https://americaneye.al/interi-nuk-gabon-sanchez-gol-dhe-karton-i-kuq/20%Monthly2019-09-28 18:30
https://americaneye.al/te-dielen-mberrin-avioni-ushtarak-grek-me-ndihma-pas-termetit/20%Monthly2019-09-28 18:25
https://americaneye.al/turisti-rrezohet-ne-alpe-niset-me-helikopter-drejt-tiranes/20%Monthly2019-09-28 18:12
https://americaneye.al/basha-i-kerkon-kryetareve-te-pd-te-pergatiten-per-zgjedhje-te-parakoheshme/20%Monthly2019-09-28 17:49
https://americaneye.al/opinioni-i-venecias-per-meten-vishaj-u-legjitimua-30-qershori-hazizaj-duhet-ligj-per-presidentin/20%Monthly2019-09-28 17:03
https://americaneye.al/ter-stegen-njeriu-asist-i-barcelones/20%Monthly2019-09-28 16:53
https://americaneye.al/studimi-anti-depresantet-nuk-funksionojne/20%Monthly2019-09-28 16:53
https://americaneye.al/bylisi-shkaterron-flamurtarin-dhe-merr-kryesimin-e-renditjes-teuta-mposht-kukesin/20%Monthly2019-09-28 16:31
https://americaneye.al/nje-shqiptar-emerohet-drejtor-baleti-ne-teatrin-kombetar-te-splitit/20%Monthly2019-09-28 16:16
https://americaneye.al/sonte-perballja-mes-atletico-dhe-realit-te-madridit/20%Monthly2019-09-28 15:50
https://americaneye.al/nga-papa-francesku-te-gretha-thunberg-pretendentet-e-cmimit-nobel-per-paqe/20%Monthly2019-09-28 15:24
https://americaneye.al/magji-e-leclerc-f1-fiton-pole-position-edhe-ne-rusi/20%Monthly2019-09-28 15:11
https://americaneye.al/milan-arnault-pronar-i-ri-me-allegri-si-trajner-elliott-per-momentin-e-pergenjeshtron/20%Monthly2019-09-28 15:00
https://americaneye.al/po-ndante-ftesat-e-dasmes-i-shfaqet-ish-i-dashuri-une-do-jem-ne-qarkullim/20%Monthly2019-09-28 14:32
https://americaneye.al/kriza-e-brexit-johnson-mund-te-detyrohet-te-largohet-nga-posti-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-09-28 14:02
https://americaneye.al/fotot-e-aksionit-trafikantet-gps-pakove-me-kokaine-si-u-zevendesua-droga-me-oriz-dhe-gips/20%Monthly2019-09-29 11:12
https://americaneye.al/sakashvili-putin-ka-vendosur-te-rindertoje-bashkimin-sovjetik-brenda-vitit-2024/20%Monthly2019-09-28 13:31
https://americaneye.al/patozi-nje-sqarim-i-detyruar-dhe-shterrues-per-te-gjithe-idjotet-e-lulit/20%Monthly2019-09-28 13:19
https://americaneye.al/mourinho-deshiron-rikthimin-te-reali-refuzoi-edhe-milanin/20%Monthly2019-09-28 13:04
https://americaneye.al/mini-shengeni-i-ballkanit-vucic-kam-marreveshje-me-ramen-dhe-zaevin/20%Monthly2019-09-28 12:36
https://americaneye.al/presidentja-kroate-ia-merr-kenges-video/20%Monthly2019-09-28 12:24
https://americaneye.al/shqiperia-nuk-e-llogariti-olayinka-grumbullohet-nga-nigeria/20%Monthly2019-09-28 12:05
https://americaneye.al/a-i-trembet-venecias-meta-si-mund-te-trembet-luani-i-arte/20%Monthly2019-09-29 11:12
https://americaneye.al/franco-lerda-driblon-presidentin-demi-nuk-e-kuptoj-shqipen/20%Monthly2019-09-28 11:22
https://americaneye.al/idhull-ne-itali-orial-kolaj-zhvillon-sot-duelin-e-pare-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-28 11:13
https://americaneye.al/kush-jane-dy-bossat-e-krimit-ne-elbasan-qe-fshihen-pas-kokaines-ne-durres/20%Monthly2019-09-28 11:09
https://americaneye.al/shikoni-cfare-ben-ky-fans-i-cmendur-per-te-takuar-bebe-rexhen-video/20%Monthly2019-09-28 10:58
https://americaneye.al/misioni-antirus-i-italianit-mike-pompeo-ne-ballkan-dhe-itali/20%Monthly2019-09-28 10:51
https://americaneye.al/gjermania-inicion-krijimin-e-nje-aleance-te-re-kunder-nacionalizmit-te-trump/20%Monthly2019-09-28 10:26
https://americaneye.al/arrestimi-i-te-forteve-pamje-nga-stervitja-e-njesise-speciale-per-kapjen-e-personave-ne-kerkim/20%Monthly2019-09-28 10:15
https://americaneye.al/kokaina-sekuestrohen-kamerat-nga-porti-i-durresit-te-implikuar-dhe-zyrtare-te-portit/20%Monthly2019-09-28 10:12
https://americaneye.al/negociatat-soreca-gjermania-nuk-ka-kushte-te-reja-per-shqiperine/20%Monthly2019-09-28 10:01
https://americaneye.al/termeti-soreca-terheq-vemendjen-ndaj-medias-mund-te-ishte-shkaterruese/20%Monthly2019-09-28 10:00
https://americaneye.al/bota-do-perjetoje-katastrofa-moti-cdo-vit-deri-ne-2050/20%Monthly2019-09-28 09:40
https://americaneye.al/shendeti-i-melcise-nis-nga-mengjesi/20%Monthly2019-09-28 09:16
https://americaneye.al/bulevardi-ve-ne-pranga-4-persona-ne-tirane-shperndanin-droge/20%Monthly2019-09-28 08:57
https://americaneye.al/besnik-mustafaj-per-zhak-shirakun-i-jam-mirenjohes-perjete/20%Monthly2019-09-28 10:06
https://americaneye.al/zbardhet-vrasja-e-santiago-malkos-ja-kush-jane-te-dyshuarit/20%Monthly2019-09-28 09:59
https://americaneye.al/vale-e-re-emigrimi-nga-shqiperia/20%Monthly2019-09-28 13:53
https://americaneye.al/greta-thunberg-takon-kryeministrin-kanadez-per-klimen-ai-nuk-po-ben-mjaftueshem/20%Monthly2019-09-28 10:08
https://americaneye.al/shkencetaret-zbulojne-gjurmet-e-para-te-jetes-ne-toke/20%Monthly2019-09-28 07:34
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-28-shtator-2019/20%Monthly2019-09-27 21:59
https://americaneye.al/meta-i-pergjigjet-hidhur-sokol-balles-te-kujtohet-kur-me-lusje-qe-te-fusnim-ne-burg-gruan-tende/20%Monthly2019-09-27 21:28
https://americaneye.al/rama-ne-okb-e-dashur-serbi-kosova-e-pavarur-eshte-nje-realitet-i-pakthyeshem/20%Monthly2019-09-28 12:33
https://americaneye.al/zbulohen-ne-hot-gjurmet-e-nje-prej-kishave-me-te-vjetra-ne-ballkan/20%Monthly2019-09-27 20:56
https://americaneye.al/historine-e-kombit-tuaj-ma-ka-treguar-gjyshja-tolgahan-ka-nje-mesazh-ne-shqip-per-shqiptaret/20%Monthly2019-09-27 20:30
https://americaneye.al/kryemadhi-me-mire-te-denohem-une-e-basha-sesa-te-kemi-nje-97-te-dyte/20%Monthly2019-09-27 20:19
https://americaneye.al/reportazh-cfare-po-ndodh-sot-ne-lumin-e-fundit-te-eger-ne-europe/20%Monthly2019-09-27 19:58
https://americaneye.al/pekini-nuk-perbejme-kercenim-per-boten/20%Monthly2019-09-27 19:46
https://americaneye.al/gega-arrin-finalen-3000-metra-me-pengesa-ne-boterorin-e-atletikes/20%Monthly2019-09-27 19:24
https://americaneye.al/vdes-aktori-i-filmit-te-famshem-djali-i-karatese-karate-kid/20%Monthly2019-09-27 20:32
https://americaneye.al/balla-meta-shkeli-kushtetuten-komisioni-i-venecias-e-thote-e-zeza-ne-te-bardhe/20%Monthly2019-09-27 19:12
https://americaneye.al/presidenca-nuk-komenton-raportin-e-venecias-kapet-me-daten-ngaterrese-nga-nxitimi-apo-ne-29-shtator-do-vije-nje-dokument-tjeter/20%Monthly2019-09-27 19:03
https://americaneye.al/reagon-kryemadhi-per-foton-e-rames-me-trump/20%Monthly2019-09-27 18:30
https://americaneye.al/rama-ne-asamblene-e-okb-duhet-njohur-paravesia-e-kosoves/20%Monthly2019-09-27 17:54
https://americaneye.al/dy-projekte-ne-gare-inter-dhe-milan-650-milione-euro-per-rindertimin-e-san-siro/20%Monthly2019-09-27 17:38
https://americaneye.al/raporti-i-venecias-presidenca-zero-shkelje-u-shmang-gjakderdhja-dhe-rajshtagu/20%Monthly2019-09-28 10:26
https://americaneye.al/vleresimi-i-demeve-nga-termeti-shoqata-e-qarqeve-procesi-me-korrektesi-maksimale/20%Monthly2019-09-27 17:19
https://americaneye.al/raporti-i-venecias-meta-tejkaloi-kompetencat-per-30-qershorin/20%Monthly2019-09-27 20:22
https://americaneye.al/reforma-ne-drejtesi-shkrihen-12-gjykata-ne-vend-keshilli-i-europes-jep-konsulence-per-ndryshimet/20%Monthly2019-09-27 16:46
https://americaneye.al/princ-herri-ndjek-hapat-e-se-emes-ne-fushe-te-minuar-foto/20%Monthly2019-09-27 16:38
https://americaneye.al/hillary-clinton-sulmon-trump-eshte-nje-kercenim-per-ameriken/20%Monthly2019-09-27 15:49
https://americaneye.al/kura-e-fuqishme-me-thana-kunder-problemeve-me-diabetin/20%Monthly2019-09-27 15:34
https://americaneye.al/mafia-berluskoni-hetohet-per-atentatin-ndaj-mauricio-konstancos/20%Monthly2019-09-27 15:31
https://americaneye.al/40-vjecari-bie-nga-kati-i-dyte-nga-ndertesa-ku-punonte/20%Monthly2019-09-27 15:21
https://americaneye.al/pas-merkel-edhe-macron-premton-angazhim-personal-ne-dialogun-beograd-prishtine/20%Monthly2019-09-27 15:04
https://americaneye.al/pse-sekretari-i-shtetit-pompeo-nuk-do-vije-ne-shqiperi-dash-zbulon-arsyen/20%Monthly2019-09-27 20:50
https://americaneye.al/pogba-kerkon-34-mln-euro-ne-sezon-per-te-rinovuar-me-m-united/20%Monthly2019-09-27 14:23
https://americaneye.al/emrat-arrestohen-trafikantet-conin-shqiptare-ne-angli/20%Monthly2019-09-27 14:23
https://americaneye.al/besonte-se-kishte-vrare-gruan-dhe-vajzen-e-tij-pas-24-vitesh-zbulon-te-verteten/20%Monthly2019-09-27 14:22
https://americaneye.al/nje-grek-anti-shqiptar-ne-krye-te-delegacionit-te-pe-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-27 14:17
https://americaneye.al/shpallen-fituesit-e-raundit-te-dyte-ne-universitete-rusishtja-drejt-mbylljes/20%Monthly2019-09-27 13:59
https://americaneye.al/shpopullimi-si-me-e-madhja-emergjence-kombetare/20%Monthly2019-09-27 13:38
https://americaneye.al/conte-ul-me-kembe-ne-toke-interistet-per-titullin-juvja-dhe-napoli-jane-me-lart/20%Monthly2019-09-27 13:25
https://americaneye.al/rasti-ukraina-informatori-sekret-eshte-nje-agjent-i-cia-s/20%Monthly2019-09-27 13:13
https://americaneye.al/gallate-ne-okb-kush-ishte-presidenti-qe-beri-nje-selfie-para-fjalimit-drejtuar-lidereve-boterore/20%Monthly2019-09-27 13:09
https://americaneye.al/xhaka-konfirmohet-kapiten-i-arsenalit-e-zgjedhin-shoket-e-skuadres/20%Monthly2019-09-27 12:58
https://americaneye.al/kumbulla-endrra-me-e-madhe-te-luaja-ne-serie-a-dybala-rivali-me-i-veshtire/20%Monthly2019-09-27 12:50
https://americaneye.al/gjermania-apel-frances-dhe-holandes-mos-bllokoni-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-09-27 12:34
https://americaneye.al/kokaina-ne-durres-flet-avokati-qe-i-shpallen-djalin-ne-kerkim-do-rrije-ne-arrati-deri-sa-te-zgjidhet-ceshtja/20%Monthly2019-09-27 20:24
https://americaneye.al/godin-interi-eshte-ndertuar-rreth-conte-s-kemi-ambicie-te-medha/20%Monthly2019-09-27 12:03
https://americaneye.al/kush-eshte-pritesi-i-dyshuar-i-137-kilogrameve-kokaine-ne-durres/20%Monthly2019-09-27 20:23
https://americaneye.al/dw-shenja-per-dialog-ne-shqiperi-basha-gati-te-ulet-me-ramen-por-me-kusht/20%Monthly2019-09-27 11:21
https://americaneye.al/ballistet-kunder-partizaneve-alimadhi-debat-me-ballen-a-ka-mundesi-ti-vellazerojme-shqiptaret/20%Monthly2019-09-27 11:16
https://americaneye.al/nje-dite-pas-kushtit-gjerman-meta-shpall-thirrjen-per-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-09-27 10:49
https://americaneye.al/giampaolo-ne-pikepyetje-dalin-3-emrat-qe-mund-ta-pasojne/20%Monthly2019-09-27 10:47
https://americaneye.al/deputeteve-te-rinj-siu-del-rroga-duan-ndihme-nga-shteti-per-te-blere-shtepi-po-kthehemi-si-arixhinjte/20%Monthly2019-09-27 10:39
https://americaneye.al/linja-e-droges-ekuador-greqi-shqiperi-policia-jep-detajet/20%Monthly2019-09-27 10:27
https://americaneye.al/media-franceze-1939-detaje-mbi-viziten-e-mbretereshes-geraldine-ne-qytetin-e-orleanit/20%Monthly2019-09-27 10:20
https://americaneye.al/vucici-dhe-kosova-vetem-te-caktohet-cmimi/20%Monthly2019-09-27 10:10
https://americaneye.al/kur-zhak-shirak-pagezoi-nje-shesh-ne-paris-me-emrin-skenderbej-ne-shenje-mirenjohje-per-dy-shqiptare/20%Monthly2019-09-27 09:53
https://americaneye.al/rome-430-euro-per-dy-pjata-makarona-me-peshk-e-pesojne-dy-turiste-japonezeve/20%Monthly2019-09-27 09:37
https://americaneye.al/perplasi-per-vdekje-italianin-denohet-i-riu-shqiptar/20%Monthly2019-09-27 09:22
https://americaneye.al/kokaina-me-destinacion-durresin-gazetarja-tregon-si-trafikantet-i-shpetuan-kurthit-ata-u-shfaqen/20%Monthly2019-09-27 09:13
https://americaneye.al/aplikimet-per-karta-id-me-fasha-kohore-per-3-muajt-e-ardhshem/20%Monthly2019-09-27 09:11
https://americaneye.al/grate-e-zodiakut-me-te-cilat-burrat-dashurohen-menjehere/20%Monthly2019-09-27 08:52
https://americaneye.al/285-mije-te-rinj-planifikojne-te-ikin-nga-shqiperia/20%Monthly2019-09-27 09:56
https://americaneye.al/probleme-me-pasurine-vetting-u-shkarkon-gjyqtaren-e-apelit-per-krimet-e-renda/20%Monthly2019-09-27 11:24
https://americaneye.al/zbulohet-porta-e-kometave/20%Monthly2019-09-27 07:51
https://americaneye.al/tentuan-te-trafikonin-20-vjecaren-per-prostitucion-ne-gjermani-1-ne-pranga-2-ne-kerkim/20%Monthly2019-09-27 07:39
https://americaneye.al/me-qejflinjte-e-shqiperise-korcaret-zbresin-tiranasit-nga-froni/20%Monthly2019-09-27 10:01
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-27-shtator-2019/20%Monthly2019-09-26 21:12
https://americaneye.al/kryemadhi-debaton-me-kreshnik-spahiun-te-kane-hequr-vizen-amerikane/20%Monthly2019-09-26 20:44
https://americaneye.al/gomonia-me-droge-shqiptaret-e-arrestuar-zgjedhin-kodin-e-heshtjes/20%Monthly2019-09-26 20:38
https://americaneye.al/po-ja-gjermane-per-negociatat-meta-urgjent-te-punohet-per-zgjidhjen-e-shpejte-te-krizes/20%Monthly2019-09-26 20:43
https://americaneye.al/new-york-gati-gratacela-me-e-larte-ne-bote-per-banim-cmimet-marramendese-te-apartamenteve-video/20%Monthly2019-09-26 20:31
https://americaneye.al/procesi-i-shkarkimit-te-nje-presidenti-ne-shba-rasti-trump-dhe-precedenti-clinton/20%Monthly2019-09-26 20:10
https://americaneye.al/gjermania-i-thote-po-negociatave-per-shqiperine/20%Monthly2019-09-26 20:29
https://americaneye.al/kryemadhi-te-ndajme-qendrimin-e-lsi-me-te-koaliconit-koalicioni-i-unifikuar-vendimet-unanime/20%Monthly2019-09-26 19:43
https://americaneye.al/leikert-shqiptaret-jane-te-mirepritur-ne-be/20%Monthly2019-09-26 19:24
https://americaneye.al/faleminderit-jal-qe-me-ndihmon-te-shmang-bebet-qaramane-gjate-fluturimit/20%Monthly2019-09-26 18:49
https://americaneye.al/avioni-ndryshon-destinacion-per-te-liruar-pasagjerin-e-bllokuar-ne-tualet/20%Monthly2019-09-26 19:59
https://americaneye.al/si-singapori-po-perdor-teknologjine-per-te-zgjidhur-ceshtjen-e-mungeses-se-ujit/20%Monthly2019-09-26 18:25
https://americaneye.al/shqiptari-fiton-1-3-milion-dollare-demshperblim/20%Monthly2019-09-26 17:55
https://americaneye.al/ronaldo-qeteson-sarrin-dhe-te-gjithe-juventinet/20%Monthly2019-09-26 17:44
https://americaneye.al/shtohet-presioni-ndaj-boris-johnson-opozita-i-kerkon-doreheqjen/20%Monthly2019-09-26 17:19
https://americaneye.al/i-dyti-me-i-dobet-ne-serine-a-per-goditjet-e-denimit-statistika-qe-ndeshkon-ronaldon/20%Monthly2019-09-26 17:15
https://americaneye.al/rama-takohet-me-reeker-dhe-palmer-mbeshtetes-te-palekundur-te-reformave-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-26 16:40
https://americaneye.al/foto-cfare-e-bashkon-ramen-me-ish-ministrin-e-jashtem-te-norvegjise/20%Monthly2019-09-26 16:12
https://americaneye.al/greqi-kapen-me-shume-se-45-kg-droge-ne-portin-e-pireut/20%Monthly2019-09-26 16:08
https://americaneye.al/rrezohen-kandidaturat-e-dy-komisonereve-njera-nuk-kaloi-veting-un/20%Monthly2019-09-26 15:29
https://americaneye.al/arktik-nje-lope-deti-per-te-mbrojtur-kelyshet-godet-dhe-fundos-anijen-ruse/20%Monthly2019-09-26 15:24
https://americaneye.al/bien-greket-ngrihen-bullgaret-cilat-shtete-investojne-me-shume-ne-shqiperi-kryeson-zvicra/20%Monthly2019-09-26 15:09
https://americaneye.al/populistet-e-mallkuar/20%Monthly2019-09-26 14:46
https://americaneye.al/ushtria-e-shba-ne-bazen-e-kucoves-gjenerali-amerikan-do-te-sjellim-aftesi-qe-nuk-i-ka-asnje-baze-ne-rajon/20%Monthly2019-09-26 20:35
https://americaneye.al/aksion-i-task-forces-se-transportit-rrugor-ne-nje-jave-bllokohen-20-automjete-te-tonazhit-te-rende/20%Monthly2019-09-26 14:22
https://americaneye.al/termeti-na-flet-me-shume-sesa-thjeshte-nje-fenomen-natyror/20%Monthly2019-09-26 14:20
https://americaneye.al/kush-ishte-jacques-chirac-buldozeri-qe-fitoi-zemrat-e-francezeve/20%Monthly2019-09-26 13:55
https://americaneye.al/stilistja-shqiptare-ne-boten-e-modes-se-larte-foto/20%Monthly2019-09-26 13:42
https://americaneye.al/nuk-kane-faj-e-dine-qe-opozita-eshte-prone-ose-leje-ndertimi/20%Monthly2019-09-26 13:32
https://americaneye.al/presidenti-demi-partizani-nuk-e-ul-koken-shiheni-te-dielen/20%Monthly2019-09-26 13:23
https://americaneye.al/jam-shqiptare-17-vjecarja-mahnit-greket-ne-x-factor-video/20%Monthly2019-09-26 13:20
https://americaneye.al/vucic-qendra-e-forces-shqiptare-nuk-eshte-tirana-dhe-as-prishtina-por-nju-jorku/20%Monthly2019-09-26 12:59
https://americaneye.al/byroja-kombetare-e-hetimit-do-kete-60-prokurore-kriteret-per-kandidatet/20%Monthly2019-09-26 12:57
https://americaneye.al/federata-spanjolle-denon-barcen-me-gjobe-300-euro-per-transferimin-e-griezmann/20%Monthly2019-09-26 12:50
https://americaneye.al/hije-skandali-ne-fifa-messi-fitoi-me-vota-te-manipuluara/20%Monthly2019-09-26 12:31
https://americaneye.al/vuani-nga-stomaku-kujdes-ranitidina-dhe-disa-ilace-te-tjera-me-permbajtje-kancerogjene/20%Monthly2019-09-26 12:21
https://americaneye.al/greta-ka-nje-mesazh-per-kritiket-dhe-teorite-konspirative/20%Monthly2019-09-26 20:29
https://americaneye.al/nje-termet-i-fuqishem-trondit-turqine/20%Monthly2019-09-26 12:03
https://americaneye.al/raporti-i-okb-se-pjesa-me-e-madhe-e-njerezimit-kercenohet-nga-ngrohja-globale/20%Monthly2019-09-26 12:02
https://americaneye.al/incidenti-militanti-i-pd-sulmon-rudina-hajdarit-ne-shkoder-je-shtojce-e-edi-rames/20%Monthly2019-09-26 11:46
https://americaneye.al/princi-bin-salman-marr-pergjegjesine-per-khashoggi-u-vra-para-syve-te-mi/20%Monthly2019-09-26 11:26
https://americaneye.al/isa-boletini-armiku-i-diplomatit-rus/20%Monthly2019-09-26 11:15
https://americaneye.al/po-ti-u-demshperbleve-per-demet-e-shkaktuara-nga-termeti/20%Monthly2019-09-26 11:13
https://americaneye.al/parandaluan-vrasjen-ne-kavaje-presidenti-meta-i-pret-si-heronj/20%Monthly2019-09-26 14:30
https://americaneye.al/biseda-trump-zelensky-kongresi-shqyrton-ankesen-teper-shqetesuese/20%Monthly2019-09-26 10:45
https://americaneye.al/prokurori-i-ardhshem-100-njeriu-im-avioni-yt-eshte-me-i-mire-se-i-imi-zelensky-i-zellshem-per-te-kenaqur-trump/20%Monthly2019-09-26 10:42
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-jacques-chirac-ish-presidenti-i-frances/20%Monthly2019-09-26 10:41
https://americaneye.al/shtohen-shpenzimet-instat-nje-familje-shpenzon-rreth-75-mije-leke-ne-muaj-per-konsum/20%Monthly2019-09-26 10:52
https://americaneye.al/kultivim-droge-shcba-arreston-policet/20%Monthly2019-09-26 10:53
https://americaneye.al/burg-per-stomatologen-mashtruese/20%Monthly2019-09-26 10:49
https://americaneye.al/videoja-qe-ka-marre-miliona-shikime-shihni-se-si-bletet-i-shpetojne-jeten-shoqes-se-tyre/20%Monthly2019-09-26 09:00
https://americaneye.al/arrestohet-shperndaresi-i-kokaines-qe-iu-merrte-peng-celularet-perdoruesve/20%Monthly2019-09-26 10:54
https://americaneye.al/gara-per-prokurorin-e-ri-te-pergjithshem-voa-ky-eshte-kandidati-me-favorit/20%Monthly2019-09-26 10:51
https://americaneye.al/ambasada-aplikimi-per-lotarine-amerikane-2-tetor-5-nentor/20%Monthly2019-09-26 10:48
https://americaneye.al/u-mbyt-ne-karaburun-gjendet-trupi-i-pajete-i-peshkatarit/20%Monthly2019-09-26 08:02
https://americaneye.al/nusja-dashurohet-me-dj-e-dasmes-se-vet/20%Monthly2019-09-25 20:42
https://americaneye.al/artan-hoxha-publikon-videon-si-u-ekzekutua-santiago-malko/20%Monthly2019-09-25 19:51
https://americaneye.al/me-telefon-ne-timon-volvo-shpik-sistemin-qe-ndalon-makinen/20%Monthly2019-09-25 19:38
https://americaneye.al/haradinaj-takon-palmer-sinjal-i-mbeshtetjes-se-vazhdueshme-per-kosoven-nga-shba/20%Monthly2019-09-25 19:36
https://americaneye.al/rama-trump-me-tha-albania-is-doing-pretty-good/20%Monthly2019-09-25 18:49
https://americaneye.al/negociatat-rama-merkel-theu-barrieren-qe-kishim-ne-bundestag/20%Monthly2019-09-25 18:29
https://americaneye.al/alarm-i-kuq-ne-planetin-blu/20%Monthly2019-09-25 17:56
https://americaneye.al/kompania-ajrore-adria-airways-anulon-futurimet/20%Monthly2019-09-25 17:33
https://americaneye.al/tubim-nga-mbeshtetesit-e-opozites-iraniane-mek-tek-okb-ne-new-york/20%Monthly2019-09-25 17:30
https://americaneye.al/bregu-ne-new-york-levizja-pa-pasaporta-sfida-e-re-per-ballkanin/20%Monthly2019-09-25 17:05
https://americaneye.al/shqiperia-cmohet-boterisht-si-shembull-progresi-rama-ftohet-nga-miliarderi-bloomberg-per-te-folur-ne-global-business-forum/20%Monthly2019-09-25 16:48
https://americaneye.al/berluskoni-nen-hetim-per-bashkepunim-me-masakrat-mafioze/20%Monthly2019-09-25 16:46
https://americaneye.al/zgjedhorja-gjermania-presim-rezultate-konkrete/20%Monthly2019-09-25 16:40
https://americaneye.al/zgjedhjet-e-6-tetorit-ne-kosove-hapet-zyrtarisht-fushata-10-ditore/20%Monthly2019-09-25 16:35
https://americaneye.al/policia-shqiptare-reagon-per-dy-skafet-me-droge-te-sekuestruara-ne-greqi/20%Monthly2019-09-25 16:27
https://americaneye.al/balla-ceshtja-e-negociatave-te-shqiperise-me-be-tashme-eshte-ne-bruksel/20%Monthly2019-09-25 16:18
https://americaneye.al/liga-e-kombeve-behet-me-e-madhe-16-ekipe-ne-kategorine-e-pare/20%Monthly2019-09-25 16:02
https://americaneye.al/brad-pitt-ne-lidhje-me-dizenjuesen-e-bizhuve-qe-pas-ndarjes-nga-charlize-theron/20%Monthly2019-09-25 15:48
https://americaneye.al/publikohen-detajet-e-bisedes-trump-zelensky-cfare-kerkoi-presidenti-per-kundershtarin-politik/20%Monthly2019-09-25 15:36
https://americaneye.al/po-benin-seks-brenda-ne-makine-ne-autostrade-dy-persona-i-zbresin-dhe-u-marrin-fiat-in/20%Monthly2019-09-25 15:07
https://americaneye.al/dosja-e-okb-oqeanet-gjithnje-e-me-te-ngrohte/20%Monthly2019-09-25 14:47
https://americaneye.al/faji-i-piatek-milani-nuk-prodhon-raste-me-i-dobeti-i-10-viteve-te-fundit/20%Monthly2019-09-25 14:29
https://americaneye.al/san-marino-qyteti-shtet-i-kanabisit-parlamenti-miraton-perdorimin-rekreativ/20%Monthly2019-09-25 14:02
https://americaneye.al/spanje-sekuestrohen-800-kg-marijuane-arrestohen-shqiptaret/20%Monthly2019-09-25 13:33
https://americaneye.al/italia-kunder-gjermanise-ambasadori-cutillo-nuk-gjejme-arsye-pse-duhen-vendosur-kushte-te-reja/20%Monthly2019-09-25 13:30
https://americaneye.al/presidenti-thaci-pritet-nga-donald-trump/20%Monthly2019-09-25 13:25
https://americaneye.al/aeroporti-mbreselenes-ne-forme-ylli-deti-hap-dyert-ne-pekin-foto/20%Monthly2019-09-25 13:00
https://americaneye.al/po-me-greten-cdreqin-patet-o-shqiptare/20%Monthly2019-09-25 12:40
https://americaneye.al/ndryshimet-klimatike-undp-shqiperia-nje-nga-vendet-me-te-rrezikuara-ne-europe/20%Monthly2019-09-25 12:37
https://americaneye.al/balluku-me-familjet-e-prekura-nga-termeti-ne-zonen-e-manzes-do-nisim-sa-me-shpejt-rindertimin-e-shtepive-te-demtuara/20%Monthly2019-09-25 12:34
https://americaneye.al/ne-tetor-firmosim-shengenin-e-vogel-vucic-cfare-bisedova-me-ramen-ne-nju-jork/20%Monthly2019-09-25 12:23
https://americaneye.al/foto-e-dites-kryeministri-edi-rama-takohet-me-donald-trump/20%Monthly2019-09-25 12:07
https://americaneye.al/reja-ne-shqiperi-thone-se-kurre-nuk-kane-pare-te-luajne-futboll-si-ky/20%Monthly2019-09-25 12:03
https://americaneye.al/erdogan-shperthen-ne-okb-me-tregoni-ku-jane-kufijte-e-izraelit/20%Monthly2019-09-25 11:51
https://americaneye.al/bayerni-kercenon-kombetaren-gjermane-nese-neuer-nuk-luan-nuk-do-te-dergojme-me-asnje-lojtar/20%Monthly2019-09-25 11:28
https://americaneye.al/shba-zhvendosin-trupat-brenda-europes/20%Monthly2019-09-25 11:16
https://americaneye.al/mitsotakis-takon-zaev-kurre-nuk-do-ta-firmosja-marreveshjen-e-prespes/20%Monthly2019-09-25 11:04
https://americaneye.al/gazeta-franceze-1939-arsyeja-e-vizites-private-te-mbretereshes-geraldine-ne-qytetin-bourges/20%Monthly2019-09-25 11:02
https://americaneye.al/topalli-nese-kritikon-shefin-shpallesh-armike-te-ikin-kater-shahistet/20%Monthly2019-09-25 10:49
https://americaneye.al/borchardt-flet-pas-tryezes-se-osbe-jam-i-zhgenjyer-nuk-e-qeverisim-ne-kete-vend/20%Monthly2019-09-25 10:45
https://americaneye.al/panenka-me-e-shemtuar-ne-histori-video/20%Monthly2019-09-25 10:30
https://americaneye.al/proteston-opozita-parlamentare-nuk-do-behemi-fasade-e-fejeses-ps-pd/20%Monthly2019-09-25 10:12
https://americaneye.al/lista-perfundimtare-keta-jane-tre-kandidatet-per-kryeprokuror-te-shqiperise/20%Monthly2019-09-25 10:05
https://americaneye.al/venusi-ka-qene-i-banueshem-por-katastrofa-shfarosi-jeten/20%Monthly2019-09-25 10:02
https://americaneye.al/historia-e-pabesueshme-e-grabitesit-shqiptar-te-londres-arriti-tiu-vidhe-10-mln-paund-vip-ave-boterore/20%Monthly2019-09-25 09:36
https://americaneye.al/te-gjelbrit-gjermane-kunder-cdu-csu-e-papranueshme-qe-shqiperise-i-vihen-kushte-cdo-vit/20%Monthly2019-09-25 12:22
https://americaneye.al/kujt-ti-besoj-ne-kohe-termeti/20%Monthly2019-09-25 08:56
https://americaneye.al/konferenca-per-reformen-zgjedhore-ambasada-e-shba-pershendesim-opoziten-per-pjesemarrjen/20%Monthly2019-09-25 08:51
https://americaneye.al/basha-rama-po-ben-prape-dasme-pa-nuse-negociatat-hapen-pas-plotesimit-te-9-kushteve/20%Monthly2019-09-25 08:44
https://americaneye.al/perfaqesuesi-i-pd-kerkon-strukture-te-posacme-per-reformen-zgjedhore-dhe-iken-nga-tryeza/20%Monthly2019-09-25 12:08
https://americaneye.al/vota-pro-e-gjermanise-basha-i-lehtesuar-qe-ska-nje-jo-te-prere-kushtet-pergjegjesi-e-rames/20%Monthly2019-09-25 08:16
https://americaneye.al/william-levy-mban-ne-shtepi-nje-suvenir-nga-shqiperia-foto/20%Monthly2019-09-25 07:48
https://americaneye.al/dhunohet-cifti-u-grabitet-dhe-automjeti-ne-autostraden-tirane-durres/20%Monthly2019-09-25 07:12
https://americaneye.al/trump-e-ardhmja-nuk-u-perket-globalisteve-por-patrioteve/20%Monthly2019-09-25 10:26
https://americaneye.al/skandali-ukrainas-demokratet-nisin-procedurat-per-shkarkimin-e-presidentit-trump/20%Monthly2019-09-25 10:24
https://americaneye.al/sinoptikania-lajda-porja-tregon-si-do-te-jete-moti-ne-tetor-dhe-nentor/20%Monthly2019-09-25 10:06
https://americaneye.al/pro-per-negociatat-basha-ndihme-per-te-kapercyer-krizen-e-rende-politike/20%Monthly2019-09-24 20:11
https://americaneye.al/vajzave-u-kerkohet-seks-online-ne-call-center/20%Monthly2019-09-24 19:42
https://americaneye.al/nese-do-te-kishte-nje-oscar-per-genjeshtrat-keto-5-shenja-horoskopi-do-ishin-ne-gare-te-forte/20%Monthly2019-09-24 19:33
https://americaneye.al/social-good-summit-ne-vlore-sjell-ne-vemendje-ndryshimet-klimatike-shoqeria-duhet-te-veproj/20%Monthly2019-09-24 18:10
https://americaneye.al/ibrahimi-krijimi-i-spak-ne-varesi-te-vettingut/20%Monthly2019-09-24 17:40
https://americaneye.al/bregu-koha-qe-ballkani-te-tregoje-veten/20%Monthly2019-09-24 17:15
https://americaneye.al/bundestagu-po-hapjes-se-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-09-25 08:59
https://americaneye.al/durres-arrestohet-zv-drejtorja-e-kadastres-ne-kerkim-ish-drejtori-i-aluizni-t/20%Monthly2019-09-24 17:00
https://americaneye.al/e-mbante-ne-kuzhine-se-dinte-qe-ishte-pikture-6-milione-euro/20%Monthly2019-09-24 16:24
https://americaneye.al/termeti-i-fuqishem-rita-ora-kerkon-ndihme-per-shqiptaret/20%Monthly2019-09-24 16:15
https://americaneye.al/13-arsye-perse-berberin-duhet-ta-kesh-mik-foto/20%Monthly2019-09-24 16:00
https://americaneye.al/permbytjet-ne-vend-xhacka-po-punohet-intensivisht-ra-shi-sa-per-1-muaj/20%Monthly2019-09-24 15:27
https://americaneye.al/neymar-zbulon-anen-e-panjohur-kam-probleme-psikologjike-ndaj-shperthej-disa-here/20%Monthly2019-09-24 15:19
https://americaneye.al/mjaft-me-parashikimet-negative-perendimi-ende-nuk-eshte-i-humbur/20%Monthly2019-09-24 15:03
https://americaneye.al/kercenohet-deshmitari-i-vrasjes-dosja-e-santjago-malko-avokati-kerkon-mbrojtje-per-blendi-teta/20%Monthly2019-09-24 14:23
https://americaneye.al/neper-gjurmet-e-hemingueit/20%Monthly2019-09-24 14:18
https://americaneye.al/profeti-muhamed-xhon-kenedi-dhe-permendorja-e-skenderbeut-cfare-ka-ndodhur-me-24-shtator/20%Monthly2019-09-24 14:02
https://americaneye.al/do-te-ulen-me-ps-ne-kryemadhi-duam-nisjen-e-negociatave-po-pergatisim-paketen-anti-krize/20%Monthly2019-09-24 13:53
https://americaneye.al/opozita-pranon-ftesen-e-osbe-ulet-me-mazhorancen-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-09-24 13:53
https://americaneye.al/merkel-johnson-macron-irani-pergjegjes-per-sulmin-kunder-rafinerive/20%Monthly2019-09-24 13:39
https://americaneye.al/shba-per-zyrtaret-e-korruptuar-ndryshimi-qe-ne-po-sjellim-eshte-nje-lajm-i-keq/20%Monthly2019-09-24 13:50
https://americaneye.al/angli-perleshje-mes-te-rinjve-vritet-15-vjecari-nga-kosova/20%Monthly2019-09-24 13:09
https://americaneye.al/letrat-per-enverin-ushtaraket-tane-perdhunojne-vajzat-kineze-te-cilat-nuk-bertasin-qe-te-mos-prishet-miqesia-shqiptaro-kineze/20%Monthly2019-09-24 13:04
https://americaneye.al/wanda-e-pacipe-publikon-foton-krejtesisht-nudo/20%Monthly2019-09-24 12:53
https://americaneye.al/skandal-dopingu-rusia-jashte-eventeve-konfirmohet-pezullimi/20%Monthly2019-09-24 12:41
https://americaneye.al/e-perdhunuar-ne-moshen-15-vjecare-dhe-e-shitur-nga-e-ema-demi-moore-shokon-me-te-shkuaren-e-erret/20%Monthly2019-09-24 12:27
https://americaneye.al/julian-deda-del-me-te-brendshme-ne-mes-te-aeroportit-te-tiranes-video/20%Monthly2019-09-24 11:31
https://americaneye.al/the-best-fifa-ja-si-kane-votuar-edy-reja-mergim-mavraj-dhe-dritan-shakohoxha/20%Monthly2019-09-24 11:22
https://americaneye.al/basha-5-kerkesa-urgjente-qeverise-pas-termeteve/20%Monthly2019-09-24 11:21
https://americaneye.al/vucic-i-kerkon-greqise-te-mos-ndryshoje-qendrim-per-kosoven/20%Monthly2019-09-24 11:15
https://americaneye.al/trump-ne-okb-e-padrejte-qe-nuk-kam-marre-nje-nobel/20%Monthly2019-09-24 11:11
https://americaneye.al/rama-merr-mbeshtetjen-e-greqise-micotaqis-ok-per-negociatat/20%Monthly2019-09-24 11:03
https://americaneye.al/brexit-gjykata-supreme-pezullimi-i-parlamentit-i-paligjshem/20%Monthly2019-09-24 10:39
https://americaneye.al/lufte-totale-ronaldo-fifa-prapaskena-me-cmimin-qe-iu-dha-messit-por-qe-e-kishte-fituar-van-dijk/20%Monthly2019-09-24 10:31
https://americaneye.al/termet-5-6-balle-edhe-ne-greqi/20%Monthly2019-09-24 10:16
https://americaneye.al/ivanka-trump-shushat-zyrtaret-e-okb-hyn-ne-mbledhje-duke-harruar-recipetat-foto/20%Monthly2019-09-24 10:07
https://americaneye.al/adria-e-madhe-kontinenti-antik-i-fshehur-edhe-poshte-shqiperise/20%Monthly2019-09-24 10:04
https://americaneye.al/donika-mustafaj-u-gezova-kur-besniku-me-tha-se-do-te-hiqte-dore-nga-politika/20%Monthly2019-09-24 09:53
https://americaneye.al/fortesa-europe-hap-nje-frengji-po-vetem-nje/20%Monthly2019-09-24 09:48
https://americaneye.al/merkel-e-kemi-degjuar-alarmin-e-zgjimit-nga-te-rinjte/20%Monthly2019-09-24 09:45
https://americaneye.al/nje-shqiperi-e-madhe-ne-nju-jork-video/20%Monthly2019-09-24 09:31
https://americaneye.al/na-vjen-keq-por-astrologet-thone-se-kjo-eshte-shenja-me-tradhtare-e-horoskopit/20%Monthly2019-09-24 09:26
https://americaneye.al/sekuestrohet-heroine-ne-portin-e-durresit-video/20%Monthly2019-09-24 09:34
https://americaneye.al/po-ktheheshin-nga-varrimi-por-humben-jeten-arrestohet-shoferi/20%Monthly2019-09-24 09:34
https://americaneye.al/kpa-le-ne-fuqi-vendimin-shkarkohet-gjyqtarja-alma-licaj/20%Monthly2019-09-24 09:35
https://americaneye.al/sekreti-per-fytyre-pa-asnje-rrudhe-ju-nevojitet-aspirine-dhe-leng-limoni/20%Monthly2019-09-24 08:00
https://americaneye.al/arrsh-tregon-rruget-me-probleme-pas-stuhise-se-mbremshme/20%Monthly2019-09-24 07:30
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-24-shtator-2019/20%Monthly2019-09-23 21:37
https://americaneye.al/meteorologia-tanja-porja-nuk-ka-lidhje-mes-reshjeve-dhe-termeteve/20%Monthly2019-09-24 09:35
https://americaneye.al/brace-thirrje-publike-cim-pekes-mos-iu-fsheh-policise-gazetari-shfaqet-tek-fevziu/20%Monthly2019-09-23 21:03
https://americaneye.al/greta-thunberg-lidereve-boterore-si-guxoni-me-keni-grabitur-endrrat-dhe-femijerine/20%Monthly2019-09-26 12:10
https://americaneye.al/surpriza-fifa-kurorezon-messin-me-titullin-the-best/20%Monthly2019-09-23 20:35
https://americaneye.al/ceremonia-e-fifa-klopp-fiton-cmimin-the-best/20%Monthly2019-09-23 19:30
https://americaneye.al/veliaj-apel-qytetareve-minimizoni-levizjet-shirat-kane-rrezuar-disa-peme/20%Monthly2019-09-23 20:50
https://americaneye.al/nje-legjende-ne-ishullin-me-misterioz-ne-bote-200-vite-kerkime-per-nje-thesar/20%Monthly2019-09-23 18:56
https://americaneye.al/mashurka-te-njoma-per-me-shume-hekur-ne-organizem/20%Monthly2019-09-23 18:26
https://americaneye.al/video-moti-i-keq-mberthen-tiranen-durresin-e-lezhen/20%Monthly2019-09-23 18:24
https://americaneye.al/mund-te-trokasim-ne-deren-tuaj-pas-disa-ditesh-per-ndihme-zbardhet-biseda-rama-mitsotakis/20%Monthly2019-09-24 09:35
https://americaneye.al/cakaj-nga-new-york-mbyllja-e-ceshtjeve-te-hapura-ne-ballkanin-perendimor-thelbesore/20%Monthly2019-09-23 17:14
https://americaneye.al/a-eshte-makina-vend-i-sigurt-gjate-termetit-ja-cthote-sizmiologu-shqiptar/20%Monthly2019-09-23 17:11
https://americaneye.al/fake-news-i-pare-kur-ne-ameriken-e-1938-u-njoftua-zbritja-e-marsianeve/20%Monthly2019-09-23 16:46
https://americaneye.al/oshee-stakohet-energjia-ne-disa-zona-te-tiranes-neser-dhe-pasneser/20%Monthly2019-09-23 16:26
https://americaneye.al/aleatet-7-kerkesa-per-pd-senat-i-opozites-me-figura-politike/20%Monthly2019-09-23 20:49
https://americaneye.al/lippi-conte-eshte-nje-traktor-ja-cfare-po-ndodh-te-juvja-giampaolo-ka-nevoje-per-kohe/20%Monthly2019-09-23 15:42
https://americaneye.al/me-do-apo-jo-pergjigjen-tani-jua-jep-celulari-juaj/20%Monthly2019-09-23 15:31
https://americaneye.al/icardi-luajta-7-vjet-me-interin-dhe-nuk-fitova-asgje/20%Monthly2019-09-23 15:05
https://americaneye.al/pasojat-nga-termeti-meta-i-kerkon-rames-te-ftoje-ne-vend-agjencine-e-energjise-atomike/20%Monthly2019-09-23 14:46
https://americaneye.al/pogba-frike-nga-tifozet-united-blen-nje-qen-te-trajnuar-per-15-000-sterlina/20%Monthly2019-09-23 14:33
https://americaneye.al/sizmologu-tirana-nuk-eshte-zone-sizmike-ja-qytetet-qe-rrezikohen-nga-termetet/20%Monthly2019-09-23 13:41
https://americaneye.al/aksidenti-tragjik-humbin-jeten-kater-femra/20%Monthly2019-09-23 14:51
https://americaneye.al/rama-takohet-sot-ne-nju-jork-me-mitsotakis-ne-fokus-negociatat/20%Monthly2019-09-23 13:37
https://americaneye.al/shkelqimi-dhe-renia-e-hysajt-nga-pike-referimi-per-sarrin-ne-zgjedhje-e-trete-per-ancelottin/20%Monthly2019-09-23 13:21
https://americaneye.al/falimenton-kompania-turistike-thomas-cook-le-ne-toke-150-mije-pasagjere-britanike/20%Monthly2019-09-23 13:11
https://americaneye.al/sarri-ndryshimet-qe-po-mendoj-ndaj-brescias-ronaldo-ka-nje-problem-muskulor/20%Monthly2019-09-23 12:49
https://americaneye.al/5-vitet-me-te-nxehta-okb-jep-alarmin-per-klimen/20%Monthly2019-09-23 12:31
https://americaneye.al/ceshtja-babale-alizoti-salianji-na-ofroi-200-mije-euro-inskenimin/20%Monthly2019-09-23 11:54
https://americaneye.al/neser-fillon-normalisht-mesimi-ministrja-shahini-ora-e-pare-do-nise-me-1-video-informuese/20%Monthly2019-09-23 11:48
https://americaneye.al/lirohet-petrit-syla-biznesmeni-u-arrestua-pas-vdekjes-se-dy-punetoreve/20%Monthly2019-09-23 11:44
https://americaneye.al/shkenca-perse-termetet-nuk-mund-te-parashikohen/20%Monthly2019-09-23 11:22
https://americaneye.al/presidenti-i-pe-europa-e-gatshme-te-asistoje-shqiperine-pas-termeteve/20%Monthly2019-09-23 14:46
https://americaneye.al/kolapsi-i-civilizimit-nje-teori-e-re-qe-po-njeh-sukses/20%Monthly2019-09-23 11:15
https://americaneye.al/thaci-marredheniet-e-kosoves-me-shba-dhe-be-nuk-do-te-cenohen-asnjehere/20%Monthly2019-09-23 10:46
https://americaneye.al/kreu-i-institutit-te-ndertimit-ky-termet-ishte-test-per-ndertimet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-23 10:33
https://americaneye.al/nderron-jete-8-vjecarja-e-qelluar-gabimisht-nga-policia/20%Monthly2019-09-23 10:29
https://americaneye.al/cmimet-emmy-triumf-per-game-of-thrones-hbo-mund-netflix-foto/20%Monthly2019-09-23 10:12
https://americaneye.al/love-tragedy-mbytet-gjate-nje-propozimi-nenujor-per-martese-video/20%Monthly2019-09-23 10:00
https://americaneye.al/te-gjithe-jeni-ne-liste-snowden-pohon-se-ska-te-pafajshem-ne-boten-e-mbikeqyrjes-masive/20%Monthly2019-09-23 09:54
https://americaneye.al/arrestohet-ne-rome-doktor-wagner-ortaku-i-el-chapo-s/20%Monthly2019-09-23 09:30
https://americaneye.al/termetet-e-fundjaves-demtojne-edhe-ambasaden-gjermane/20%Monthly2019-09-23 09:14
https://americaneye.al/tilmann-bregdeti-shqiptar-i-ekspozuar-ndaj-rreziqeve-sizmike/20%Monthly2019-09-23 13:39
https://americaneye.al/lajm-i-rreme-per-termetin-reagon-gazetarja-e-shoqeruar-ne-polici-u-be-virale-nje-foto-e-modifikuar/20%Monthly2019-09-23 08:57
https://americaneye.al/hetimi-per-biden-trump-mohon-te-kete-gabuar-ne-biseden-me-homologun-ukrainas/20%Monthly2019-09-23 08:19
https://americaneye.al/olta-gixhari-e-ben-spanjen-si-shtepi-te-dyte-udhetimet-e-shpeshta-per-te-dashurin/20%Monthly2019-09-23 07:59
https://americaneye.al/meta-thirrje-qytetareve-ti-kthehen-jetes-se-perditshme/20%Monthly2019-09-23 11:54
https://americaneye.al/rama-niset-drejt-nju-jork-ku-do-te-takohet-me-trump-dhe-ka-nje-mesazh-per-shqiptaret/20%Monthly2019-09-23 11:55
https://americaneye.al/perhapen-lajmin-e-rreme-per-termet-shoqerohen-dy-gazetare/20%Monthly2019-09-23 09:02
https://americaneye.al/sizmiologu-qeteson-qytetaret-ne-tirane-kthehuni-ne-banesa-nuk-ka-vend-per-panik/20%Monthly2019-09-23 09:08
https://americaneye.al/arratisje-nga-tirana-trafiku-i-pazakonte-ne-dalje-te-kryeqytetit/20%Monthly2019-09-23 09:05
https://americaneye.al/nuk-ka-termet-te-fuqishem-ne-oren-2330-ministria-e-mbrojtjes-mos-u-mashtroni/20%Monthly2019-09-22 21:15
https://americaneye.al/serish-lekundje-te-forta-termeti-epiqendra-ne-vore/20%Monthly2019-09-22 20:34
https://americaneye.al/jonida-vokshi-ben-mbleseri-ne-dasmen-e-saj-loja-qe-i-pergatiti-kunatit-per-ta-lidhur-me-aktoren/20%Monthly2019-09-22 19:57
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-23-shtator-2019/20%Monthly2019-09-22 19:51
https://americaneye.al/pse-nuk-ka-paqe-ne-bote-pese-nobeliste-analizojne-arsyet/20%Monthly2019-09-22 19:43
https://americaneye.al/shkreli-termetet-siguracioni-i-banesave-te-jete-i-detyrueshem/20%Monthly2019-09-22 19:13
https://americaneye.al/termetet-qe-shkaterruan-tepelenen-1921-vloren-1930-dhe-korcen-1931/20%Monthly2019-09-22 19:01
https://americaneye.al/nxenesit-e-tiranes-durresit-dhe-elbasanit-neser-dite-pushimi/20%Monthly2019-09-22 19:08
https://americaneye.al/oana-rumunia-qe-mban-ne-zemer-shqiperine/20%Monthly2019-09-22 18:05
https://americaneye.al/skandali-i-ukraines-biden-sulmon-rivalin-trump/20%Monthly2019-09-22 17:31
https://americaneye.al/me-i-prekuri-nga-termeti-ne-durres-i-shemben-dy-shtepite-e-treta-ne-ajer/20%Monthly2019-09-22 17:06
https://americaneye.al/rama-viziton-nje-familje-te-prekur-nga-termeti-do-te-rindertojme-pjeset-e-demtuara/20%Monthly2019-09-22 16:54
https://americaneye.al/asnje-fitore-jashte-fushe-qe-nga-23-prilli-kjo-eshte-barcelona-me-e-keqe-e-25-viteve-te-fundit/20%Monthly2019-09-22 16:32
https://americaneye.al/tripadvisor-nje-milion-shqyrtime-false/20%Monthly2019-09-22 16:28
https://americaneye.al/zbulohen-algoritmet-e-bukurise/20%Monthly2019-09-22 16:06
https://americaneye.al/kosova-si-hong-kongu-vucic-serbeve-u-pelqen-cdo-perralle-vec-se-vertetes/20%Monthly2019-09-22 15:42
https://americaneye.al/termetet-ja-shtetet-qe-i-erdhen-ne-ndihme-shqiperise/20%Monthly2019-09-22 15:16
https://americaneye.al/humbesi-jeremy-corbyn-braktiset-edhe-nga-strategu-i-partise/20%Monthly2019-09-22 14:45
https://americaneye.al/sizmiologet-per-termetin-me-e-keqja-ka-kaluar/20%Monthly2019-09-22 14:10
https://americaneye.al/parashikimi-i-yjeve-per-javen-e-fundit-te-shtatorit-ja-shenjat-qe-do-u-ece-mbare/20%Monthly2019-09-22 14:07
https://americaneye.al/elbasan-113-banesa-te-demtuara-nga-termetet/20%Monthly2019-09-22 13:54
https://americaneye.al/si-ti-shpetojme-nje-termeti-veprime-te-thjeshta-ne-shtepi-dhe-ne-rruge/20%Monthly2019-09-22 13:41
https://americaneye.al/kur-vlora-u-rrafshua-krejtesisht-detaje-historike-nga-termeti-me-i-rende-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-22 14:30
https://americaneye.al/salvini-kunder-maldinit-dhe-boban-ky-ekip-eshte-qesharak/20%Monthly2019-09-22 12:49
https://americaneye.al/ishte-5-8-apo-7-5-balle-inxhinieri-sqaron-keqkuptimin-ku-ndryshon-magnituda-nga-intensiteti/20%Monthly2019-09-22 14:28
https://americaneye.al/rama-ne-durres-termeti-i-djeshem-nuk-eshte-efektiv-nuk-ka-vend-per-panik/20%Monthly2019-09-22 12:27
https://americaneye.al/rrezikon-shembjen-kati-i-fundit-i-nje-pallati-ne-tirane-policia-rrethon-zonen/20%Monthly2019-09-22 12:25
https://americaneye.al/arsyet-e-verteta-te-konfliktit-mes-ataturkut-dhe-zogut/20%Monthly2019-09-22 12:27
https://americaneye.al/djemte-nuk-luajten-keq-giampaolo-analizon-humbjen-ne-derbi/20%Monthly2019-09-22 12:05
https://americaneye.al/conte-fitore-e-merituar-por-duhet-te-jemi-me-te-djallezuar-ne-fushe/20%Monthly2019-09-22 11:57
https://americaneye.al/termeti-qe-tronditi-shqiperine-ben-xhiron-e-botes-cfare-shkruajne-mediat-e-huaja/20%Monthly2019-09-22 14:31
https://americaneye.al/arabia-saudite-irani-do-marre-pergjigjen-e-duhur/20%Monthly2019-09-22 11:42
https://americaneye.al/shqiperia-e-43-ta-ne-bote-per-rrezikun-nga-termetet/20%Monthly2019-09-22 11:22
https://americaneye.al/na-bej-6-milione-kriko-te-medha-nis-ne-mynih-oktoberfest-foto/20%Monthly2019-09-22 11:15
https://americaneye.al/sterkaj-duhet-fond-special-per-termetet-rama-edhe-shtetet-e-medha-i-drejtohen-solidaritetit-nderkombetar/20%Monthly2019-09-22 11:03
https://americaneye.al/sizmologu-grek-per-meten-e-pergenjeshtrova-nga-halli-jo-te-gjitha-i-thuhen-publikut/20%Monthly2019-09-23 13:42
https://americaneye.al/termeti-gjithkush-e-ka-nje-deshire/20%Monthly2019-09-22 10:44
https://americaneye.al/hahn-solidarizohet-me-shqiperine-be-ofron-angazhimin-e-emergjencave-te-saj/20%Monthly2019-09-22 11:09
https://americaneye.al/pasi-te-lexoni-keto-18-histori-te-jashtezakonshme-do-ta-dashuroni-ronaldon/20%Monthly2019-09-22 09:53
https://americaneye.al/rama-shpjegon-plasaritjet-nuk-jane-probleme-strukturore-te-nderteses-mos-u-shqetesoni/20%Monthly2019-09-22 11:09
https://americaneye.al/termetet-greqia-mbeshtetje-shqiperise/20%Monthly2019-09-22 11:08
https://americaneye.al/bilanci-i-termetit-ne-tirane-187-banesa-te-demtuara-ne-durres-56-persona-ne-spital-dhe-188-banesa-te-demtuara/20%Monthly2019-09-22 11:04
https://americaneye.al/termetet-rama-hapni-stadiumin-e-durresit-cdo-shtepi-e-demtuar-duhet-kontrolluar/20%Monthly2019-09-22 11:48
https://americaneye.al/konflikti-me-arme-zjarri-ne-kruje-ja-kush-eshte-viktima-dhe-i-plagosuri/20%Monthly2019-09-22 08:02
https://americaneye.al/termetet-25-lekundje-te-forta-toke-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-22 11:21
https://americaneye.al/rama-mbledh-qeverine-ne-mesnate-do-te-jemi-me-kapacitet-te-plote/20%Monthly2019-09-22 11:06
https://americaneye.al/shqiperia-nuk-gjen-paqe-regjistrohet-serish-termet-i-fuqishem/20%Monthly2019-09-21 22:28
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-22-shtator-2019/20%Monthly2019-09-21 22:00
https://americaneye.al/bilanci-nga-termeti-105-qytetare-te-lenduar-15-me-rende/20%Monthly2019-09-22 09:07
https://americaneye.al/horror-ne-tirane-cfare-shkruajne-mediat-nderkombetare-per-termetin-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-22 11:06
https://americaneye.al/interi-fiton-bindshem-ndaj-milanit-ne-derbi-kryeson-serie-a/20%Monthly2019-09-21 20:53
https://americaneye.al/cili-eshte-termeti-me-i-forte-ku-ndodh-pjesa-me-e-madhe-8-fakte-per-termetet/20%Monthly2019-09-21 20:07
https://americaneye.al/basha-solidarizohet-me-te-prekurit-nga-termeti/20%Monthly2019-09-21 20:01
https://americaneye.al/tirana-deshton-ne-proven-e-pare-per-titullin-sherr-masiv-ne-dhomat-e-zhveshjes/20%Monthly2019-09-21 19:43
https://americaneye.al/fotot-pikante-frika-dhe-paniku-nga-termeti-ve-ne-siklet-banoret/20%Monthly2019-09-21 21:36
https://americaneye.al/vrasjet-e-fundit-ne-holande-mediat-amsterdami-ne-duart-e-bandave-kriminale/20%Monthly2019-09-21 18:55
https://americaneye.al/termeti-ministria-e-mbrojtjes-ben-bilancin-provizor-sipas-qarqeve/20%Monthly2019-09-21 21:27
https://americaneye.al/brace-qeveria-mbledhje-urgjente-pas-termetit/20%Monthly2019-09-21 18:06
https://americaneye.al/meta-jemi-ne-kushtet-e-nje-vigjilence-te-vazhdueshme-ky-eshte-rajon-problematik/20%Monthly2019-09-21 18:04
https://americaneye.al/termeti-ofrohen-ndihmat-e-para-per-shqiperine/20%Monthly2019-09-21 17:58
https://americaneye.al/historiku-i-termeteve-ne-shqiperi-me-i-fuqishmi-ai-i-vitit-1979-ne-shkoder/20%Monthly2019-09-21 21:34
https://americaneye.al/3-termete-shkundin-shqiperine-68-te-plagosur/20%Monthly2019-09-21 17:11
https://americaneye.al/foto-termeti-7-5-balle-shkaterron-fakultetin-e-gjeologjikut-ja-pamjet/20%Monthly2019-09-21 17:04
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-sizmiologut-lekundjet-do-te-vijojne-edhe-ne-javet-e-ardhshme/20%Monthly2019-09-21 22:33
https://americaneye.al/klubi-i-panjohur-qe-po-cudit-portugaline/20%Monthly2019-09-21 16:54
https://americaneye.al/termeti-7-5-balle-meta-shpresoj-sa-me-pak-deme-dhe-pasoja/20%Monthly2019-09-21 16:44
https://americaneye.al/shkencetaret-si-renditet-shqiperia-ne-europe-per-rrezikun-nga-termetet/20%Monthly2019-09-21 21:35
https://americaneye.al/termeti-reagon-bashkia-e-tiranes-emergjencat-ne-terren-per-ndihma-qe-nevojiten/20%Monthly2019-09-21 16:17
https://americaneye.al/joaquin-phoenix-tregon-mbi-dieten-ekstreme-per-tu-shnderruar-ne-joker/20%Monthly2019-09-21 16:13
https://americaneye.al/termeti-i-forte-kryeministri-edi-rama-anulon-udhetimin-ne-nju-jork-telefonohet-nga-conte/20%Monthly2019-09-21 21:26
https://americaneye.al/termeti-me-i-forte-i-30-viteve-te-fundit-godet-shqiperine/20%Monthly2019-09-21 19:58
https://americaneye.al/grezda-ne-telashe-serioze-gerard-e-perjashton-nuk-do-luaje-me-kurre-me-rangers/20%Monthly2019-09-21 14:00
https://americaneye.al/ka-qendruar-141-dite-jashte-vendit-ja-sa-na-kushtojne-udhetimet-e-presidentit-meta/20%Monthly2019-09-21 13:28
https://americaneye.al/rama-thyen-heshtjen-per-tahirin-ne-raport-me-ligjin-pergjegjesia-eshte-personale/20%Monthly2019-09-21 13:19
https://americaneye.al/nuk-kam-lidhje-me-drogen-ne-konteniere-gjykata-le-ne-burg-arber-cekaj/20%Monthly2019-09-21 13:00
https://americaneye.al/dokumentari-i-ri-diego-maradona-nje-rebel-mashtrues-hero-dhe-zot/20%Monthly2019-09-21 12:43
https://americaneye.al/salvini-propozon-zgjedhje-te-drejtperdrejta-nga-populli-per-presidentin/20%Monthly2019-09-21 12:28
https://americaneye.al/miti-i-krizes-se-lirise-se-shprehjes/20%Monthly2019-09-21 12:22
https://americaneye.al/niset-drejt-arktikut-ekspedita-me-e-madhe-shkencore/20%Monthly2019-09-21 12:10
https://americaneye.al/dosjet-peng-ne-gjykata-meta-askush-nuk-mban-pergjegjesi-duhen-masa-urgjente/20%Monthly2019-09-21 12:05
https://americaneye.al/debati-10-ore-per-tahirin-gjyqtaret-te-ndare-nje-prej-tyre-pro-denimit-per-favorizimin-e-habilajve/20%Monthly2019-09-21 11:55
https://americaneye.al/si-lindi-oktoberfest-histori-keshilla-dhe-kuriozitete-interesante/20%Monthly2019-09-21 11:38
https://americaneye.al/zuckerberg-pritet-nga-trump-ne-zyren-ovale-refuzon-te-dorezoje-instagramin-dhe-whatsapp-in/20%Monthly2019-09-21 11:26
https://americaneye.al/jennifer-lopez-rikthen-fustanin-qe-solli-shpikjen-e-google-images-fotot/20%Monthly2019-09-21 11:00
https://americaneye.al/ermal-mamaqi-ka-nje-keshille-per-burrat-e-martuar-si-ia-dola-qe-te-mos-ha-super-dru/20%Monthly2019-09-21 10:38
https://americaneye.al/tahiri-akuza-ambasades-se-shba-nuk-besoj-te-kete-nje-presion-me-te-madh-se-ky/20%Monthly2019-09-21 10:18
https://americaneye.al/a-do-te-rikthehet-ne-politike-ja-cfare-plani-ka-tahiri/20%Monthly2019-09-21 10:15
https://americaneye.al/a-ka-ne-dore-materiale-shantazhuese-dhe-cili-ishte-gabimi-me-i-madh-pergjigjet-tahiri/20%Monthly2019-09-21 10:10
https://americaneye.al/lufta-e-ftohte-me-xhafajn-tahiri-une-e-di-shume-mire-ke-kam-rrotull/20%Monthly2019-09-21 10:09
https://americaneye.al/tahiri-burri-njihet-nga-armiqte-qe-ka-do-ta-vazhdoj-betejen/20%Monthly2019-09-21 09:58
https://americaneye.al/te-behen-burra-e-te-mos-shkelin-kurre-ne-rrugen-e-thethit-ja-me-ke-e-ka-rama/20%Monthly2019-09-21 09:45
https://americaneye.al/kater-kandidate-ne-gare-per-kryeprokuror-klp-miraton-listen-te-henen/20%Monthly2019-09-21 13:27
https://americaneye.al/pse-nuk-ecen-shpejt-23-vjecari-me-arrest-shtepie-dhunon-shoferin-e-autobusit/20%Monthly2019-09-21 09:22
https://americaneye.al/trafik-kanabisi-me-mushke-drejt-maqedonise-dy-ne-pranga/20%Monthly2019-09-21 09:11
https://americaneye.al/shqiptaret-nuk-duan-me-politike-televizionet-i-dorezohen-tendences-nderkombetare/20%Monthly2019-09-21 08:55
https://americaneye.al/florian-marku-fiton-ndaj-cekut-ne-londer-xhaka-dhe-mustafi-e-mbeshtesin-ne-arene/20%Monthly2019-09-21 08:49
https://americaneye.al/si-brazili-kerkon-te-pushtoje-amazonen/20%Monthly2019-09-21 08:28
https://americaneye.al/anija-shqiptare-oriku-shpeton-111-emigrante-ne-detin-egje/20%Monthly2019-09-21 08:07
https://americaneye.al/irani-kercenoi-me-lufte-shba-dergon-trupa-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-09-21 12:15
https://americaneye.al/dita-nderkombetare-e-paqes-meta-kujdes-nga-grykesia-per-pushtet-e-pasuri/20%Monthly2019-09-21 13:03
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-21-shtator-2019/20%Monthly2019-09-20 21:44
https://americaneye.al/gjendet-i-vrare-dhe-groposur-ne-pyll-boksieri-shqiptar-ne-gjermani/20%Monthly2019-09-20 21:05
https://americaneye.al/striptistja-kunder-jennifer-lopez/20%Monthly2019-09-20 20:53
https://americaneye.al/duel-basha-meta-per-opoziten-si-pergjigjet-agron-duka/20%Monthly2019-09-20 20:34
https://americaneye.al/do-te-publikohen-pergjime-tahiri-drejtesia-ime-nuk-kalon-neper-skuta/20%Monthly2019-09-20 20:27
https://americaneye.al/guardiola-dorezohet-liverpool-skuadra-me-e-mire/20%Monthly2019-09-20 20:06
https://americaneye.al/per-hir-te-vajzes-jennifer-lopez-prane-ish-bashkeshortit-dhe-te-dashures-se-tij-te-re/20%Monthly2019-09-20 19:58
https://americaneye.al/gjykata-vendos-per-bllokimin-e-anijes-ruse-me-grure-ne-durres-shitesit-dhe-bleresit-mosmarreveshje-per-cmimin/20%Monthly2019-09-20 19:35
https://americaneye.al/vjen-ketu-dhe-kerkon-largimin-tim-rama-thumbon-henri-cilin-ja-cfare-mund-te-thuash-ne-funeralin-tim/20%Monthly2019-09-20 18:36
https://americaneye.al/njihuni-me-zippy-n-qenin-qe-dha-jeten-per-te-shpetuar-familjen-nga-zjarri-video/20%Monthly2019-09-20 18:32
https://americaneye.al/vendim-shkurajues-per-tahirin-fatmir-xhafaj-i-jep-te-drejte-ambasadave/20%Monthly2019-09-20 18:12
https://americaneye.al/meta-ka-nje-kerkese-specifike-per-diplomatin-austriak/20%Monthly2019-09-20 17:39
https://americaneye.al/jeta-e-spiunit-me-17-te-dashura-kthehet-ne-film/20%Monthly2019-09-20 20:37
https://americaneye.al/bill-de-blasio-terhiqet-nga-gara-presidenciale/20%Monthly2019-09-20 17:05
https://americaneye.al/i-cane-koken-me-leve-si-u-vra-ne-korce-i-riu-altin-balliu-momenti-i-ekzekutimit/20%Monthly2019-09-20 17:00
https://americaneye.al/mbremja-e-florian-markut-londra-vishet-kuqezi/20%Monthly2019-09-20 16:54
https://americaneye.al/gati-ligji-burg-burrave-qe-tradhtojne-grate/20%Monthly2019-09-20 15:55
https://americaneye.al/qeveria-shkarkon-pastorin-e-veliajt-nga-drejtesia/20%Monthly2019-09-20 16:17
https://americaneye.al/nena-u-injektonte-ilace-femijeve-i-vinte-ne-karroca-paralitikesh-qe-te-merrte-ndihme-nga-shteti/20%Monthly2019-09-20 15:46
https://americaneye.al/samir-tahiri-neser-ne-1130-them-te-verteten-time/20%Monthly2019-09-20 15:43
https://americaneye.al/le-princin-miliarder-per-ti-marre-te-dashurin-miley-cyrus/20%Monthly2019-09-20 15:37
https://americaneye.al/studimi-me-pak-refugjate-me-shume-punetore-migrante-ne-gjermani/20%Monthly2019-09-20 15:17
https://americaneye.al/mourinho-allegri-apo-raul-ja-cilin-zgjedhin-tifozet-e-realit-per-stolin/20%Monthly2019-09-20 14:52
https://americaneye.al/irani-kercenon-shtetet-e-bashkuara-me-lufte/20%Monthly2019-09-20 14:42
https://americaneye.al/si-do-te-rreshtohen-skuadrat-ne-derbin-e-milanos-conte-ul-ne-stol-lautaron/20%Monthly2019-09-20 14:28
https://americaneye.al/doshi-e-sterkaj-i-ankohen-per-deputetet-e-shkodres-rama-kur-ulem-une-me-berishen-e-meten-pse-ju-jo/20%Monthly2019-09-20 14:14
https://americaneye.al/ne-nje-linje-me-shba-ambasadori-britanik-reagon-pas-vendimit-per-tahirin/20%Monthly2019-09-20 13:57
https://americaneye.al/bashkia-e-tiranes-marreveshje-me-banken-credins-tarifa-te-reduktuara-deri-ne-zero-per-studentet/20%Monthly2019-09-20 13:50
https://americaneye.al/me-floke-te-gjata-kacurrela-publikohet-foto-e-rralle-e-edi-rames-ne-rini/20%Monthly2019-09-20 13:43
https://americaneye.al/ps-reagon-per-here-te-pare-per-tahiri-ceshtje-e-drejtesise-jo-e-jona/20%Monthly2019-09-20 13:13
https://americaneye.al/ambasada-shba-ne-tirane-per-tahirin-denim-shkurajues-ne-krahasim-me-akuzat-e-renda/20%Monthly2019-09-21 09:36
https://americaneye.al/e-njoh-mire-conten-giampaolo-duam-ta-fitojme-derbin-duke-luajtur-mire/20%Monthly2019-09-20 12:51
https://americaneye.al/telashe-per-grezden-veprimi-i-fundit-i-ve-shkelmin-te-ardhmes-se-tij/20%Monthly2019-09-20 12:44
https://americaneye.al/nxenesja-e-kthyer-ne-ikone-kush-eshte-adoleshentja-qe-po-frymezon-boten/20%Monthly2019-09-20 12:28
https://americaneye.al/haradinaj-ne-fillim-beogradi-pastaj-aleatet-tani-tirana-prishtina-duhet-ti-marre-vendimet-vete/20%Monthly2019-09-20 12:15
https://americaneye.al/ben-ali-ish-presidenti-miliarder-i-tunizise-qe-ndaloi-praktikimin-e-islamit-e-u-stehua-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-09-20 12:10
https://americaneye.al/shqiperia-edhe-njehere-ne-census-shpenzimet-i-mbulon-be-me-14-5-mln-euro/20%Monthly2019-09-20 12:04
https://americaneye.al/meta-i-jep-titullin-kalores-i-urdhrit-te-skenderbeut-ambasadores-kroate/20%Monthly2019-09-20 11:55
https://americaneye.al/rama-ne-velipoje-80-e-drejtoreve-do-largohen/20%Monthly2019-09-20 11:13
https://americaneye.al/defekt-ne-boville-kufizime-te-furnizimit-me-uje-ne-disa-zona-te-tiranes/20%Monthly2019-09-20 11:10
https://americaneye.al/kur-ataturku-njohu-me-ne-fund-mbreterine-e-shqiperise/20%Monthly2019-09-20 11:09
https://americaneye.al/kush-e-vrau-35-vjecaren-shqiptare-ne-britani/20%Monthly2019-09-20 11:04
https://americaneye.al/gati-aeroporti-me-i-madh-ne-bote/20%Monthly2019-09-20 11:03
https://americaneye.al/denimi-i-tahirit-per-shperdorim-detyre-prokuroria-do-te-ankimoje-vendimin/20%Monthly2019-09-20 10:55
https://americaneye.al/pse-nuk-binden-provat-e-prokurorise-per-tahirin/20%Monthly2019-09-20 20:39
https://americaneye.al/vendimi-per-tahirin-gjoni-u-rrezua-miti-i-peshqve-te-medhenj/20%Monthly2019-09-20 10:07
https://americaneye.al/zeri-i-amerikes-vendimi-per-tahirin-nje-shuplake-per-prokurorine/20%Monthly2019-09-20 13:05
https://americaneye.al/sa-kohe-do-qendroje-saimir-tahiri-ne-sherbim-prove/20%Monthly2019-09-20 09:21
https://americaneye.al/ndryshimet-klimatike-e-gjithe-bota-ngrihet-ne-kembe-protesta-ne-150-vende/20%Monthly2019-09-20 09:07
https://americaneye.al/trafik-droge-drejt-italise-arrestohen-pjesetaret-e-2-familjeve-shqiptare/20%Monthly2019-09-20 08:41
https://americaneye.al/shenjat-qe-tregojne-se-partneri-ka-humbur-interesin-per-ju/20%Monthly2019-09-20 08:20
https://americaneye.al/shkencetaret-rindertojne-pamjen-fizike-te-kusheririt-te-larget-te-njeriut/20%Monthly2019-09-20 07:49
https://americaneye.al/armet-serbe-ne-duart-e-xhihadisteve-aferat-e-krereve-te-partise-se-vucicit/20%Monthly2019-09-20 07:36
https://americaneye.al/dennis-rodman-rrefen-historine-me-madonen-me-ofroi-20-milione-per-ta-lene-shtatzene/20%Monthly2019-09-20 07:02
https://americaneye.al/tahiri-ne-syte-e-mediave-boterore-ja-cfare-shkruhet-pas-vendimit-per-ish-ministrin/20%Monthly2019-09-20 06:59
https://americaneye.al/horoskopi-ditor-e-premte-20-shtator-2019/20%Monthly2019-09-19 21:48
https://americaneye.al/trump-ve-emrin-te-muri-me-meksiken-i-pamundur-te-kalohet-mund-ta-perdorni-per-te-skuqur-veze/20%Monthly2019-09-19 21:28
https://americaneye.al/duart-e-shtrenguara-lutje-ndaj-zotit-apo-emocion-tahiri-une-zotit-i-lutem-vetem/20%Monthly2019-09-19 21:06
https://americaneye.al/vendimi-per-tahirin-berisha-mafia-e-droges-veten-nuk-e-denon/20%Monthly2019-09-19 20:47
https://americaneye.al/basha-per-denimin-ndaj-tahirit-vendim-i-turpshem-per-ate-qe-e-mbushi-shqiperine-me-droge/20%Monthly2019-09-19 20:40
https://americaneye.al/tahiri-pas-vendimit-gjykatesit-ta-kishin-bere-si-burrat-te-me-kishin-denuar-per-droge/20%Monthly2019-09-19 20:35
https://americaneye.al/saimir-tahiri-denohet-me-5-vite-burg-bien-akuzat-e-trafikut-te-droges/20%Monthly2019-09-20 12:29
https://americaneye.al/pritet-vendimi-saimir-tahiri-hyn-ne-salle-i-rrethuar-nga-mbeshtetesit/20%Monthly2019-09-19 20:11
https://americaneye.al/sherr-ne-shkoder-i-riu-plagoset-me-thike/20%Monthly2019-09-19 19:34
https://americaneye.al/avokati-i-tahirit-gjykata-nuk-ka-rruge-tjeter-te-jap-pafajesine/20%Monthly2019-09-19 19:19
https://americaneye.al/e-pazakonte-qeni-sheh-njeriun-si-perplaset-nga-makina-dhe-ecen-mbi-vizat-e-bardha-video/20%Monthly2019-09-19 18:52
https://americaneye.al/versaja-e-vogel-grabitet-keshtjella-ne-france/20%Monthly2019-09-19 18:38
https://americaneye.al/ne-ankth-dhe-i-ulur-ne-shkallet-e-gjykates-saimir-tahiri-pret-vendimin/20%Monthly2019-09-19 20:11
https://americaneye.al/projektligj-per-faljen-e-gjobave-te-aku-bardh-spahia-teater-me-shendetin/20%Monthly2019-09-19 17:58
https://americaneye.al/foto-nga-brenda-gjykates-prokuroret-ne-pritje-te-vendimit-per-saimir-tahirin/20%Monthly2019-09-19 20:11
https://americaneye.al/dashuri-mashtrimi-me-shqiptarin-ne-kine/20%Monthly2019-09-19 17:08
https://americaneye.al/japonia-thyen-rekordin-me-shume-se-71-mije-persona-jane-mbi-100-vjec/20%Monthly2019-09-19 17:04
https://americaneye.al/18-fotot-finaliste-humoristike-nga-bota-e-eger/20%Monthly2019-09-19 16:52
https://americaneye.al/artan-hoxha-paralajmeron-vrasjen-e-nje-koke-te-madhe-ne-tirane/20%Monthly2019-09-19 16:31
https://americaneye.al/shqiperia-eshte-nje-parajse-krahasuar-me-italine-cfare-tha-rama-para-investitoreve-ne-fiera-del-levante/20%Monthly2019-09-19 16:17
https://americaneye.al/njihuni-me-tre-gjyqtaret-qe-kane-ne-dore-fatin-e-saimir-tahirit/20%Monthly2019-09-19 16:01
https://americaneye.al/ndryshimi-rrenjesor-zevendesimi-i-perkohshem-mund-te-futet-ne-futboll/20%Monthly2019-09-19 15:53
https://americaneye.al/shqiptaret-komuniteti-i-dyte-me-i-madh-ne-itali/20%Monthly2019-09-19 20:44
https://americaneye.al/pas-sulmit-te-rafinerive-sa-e-forte-vertet-eshte-arabia-saudite/20%Monthly2019-09-19 20:13
https://americaneye.al/u-arrestua-se-i-kerkoi-favore-seksuale-studentes-pedagogu-i-elbasanit-perfundon-ne-spital/20%Monthly2019-09-19 15:03
https://americaneye.al/artan-hoxha-dosja-per-tahirin-le-per-te-deshiruar-shba-e-vetmja-shprese/20%Monthly2019-09-19 15:00
https://americaneye.al/ultimatumi-i-be-britania-12-dite-kohe-per-nje-plan-te-qarte-per-brexit/20%Monthly2019-09-19 14:39
https://americaneye.al/macron-nje-politike-e-re-migracioni-per-europen/20%Monthly2019-09-19 14:25
https://americaneye.al/turperoi-interin-tani-i-dergon-mesazh-kombetares-se-shqiperise-une-jam-gati/20%Monthly2019-09-19 14:14
https://americaneye.al/e-pazakonte-mbrojtesi-gjerman-padit-te-emen-i-vodhi-6-bluza-futbolli/20%Monthly2019-09-19 14:05
https://americaneye.al/palmer-shkrimtari-ne-departamentin-e-shtetit-misioni-amerikan-ne-ballkan-i-dhendrit-serb/20%Monthly2019-09-19 13:54
https://americaneye.al/shqiptari-trafikant-habit-policine-angleze-mos-me-kontrolloni-nuk-jam-gay/20%Monthly2019-09-19 13:29
https://americaneye.al/akuzat-per-kardhiq-delvine-jep-doreheqjen-drejtoresha-e-arrsh-sonila-qato/20%Monthly2019-09-19 16:28
https://americaneye.al/negociatat-berlini-kunder-parisit-kerkoi-qe-shqiperia-te-mos-ndahej-nga-maqedonia-e-veriut/20%Monthly2019-09-19 16:16
https://americaneye.al/akuzohet-per-racizem-trudeau-kerkon-ndjese-per-foton-turperuese/20%Monthly2019-09-19 13:02
https://americaneye.al/paralajmerimi-i-murrizit-tahiri-mund-te-nxjerre-regjistrime-nese-denohet/20%Monthly2019-09-19 12:56
https://americaneye.al/kujdes-kete-pjate-porcelani-mos-e-perdorni-eshte-e-rrezikshme/20%Monthly2019-09-19 12:43
https://americaneye.al/iriqi-me-i-lumtur-ne-bote-15-milione-ndjekes-ne-instagram-foto/20%Monthly2019-09-19 12:02
https://americaneye.al/marina-amerikane-konfirmon-videot-misterioze-me-ufo-jane-reale/20%Monthly2019-09-19 11:48
https://americaneye.al/bes-kallaku-ia-ktheva-kasaforten-e-shtepise-ribery-pranoi-te-luaje-me-lacin/20%Monthly2019-09-19 11:25
https://americaneye.al/renditja-e-fifa-s-kosova-kurre-me-lart-se-kaq-shqiperia-ne-vendnumero/20%Monthly2019-09-19 11:02
https://americaneye.al/detaje-nga-procesi-gjyqesor-i-ish-ministrit-tahiri-thuajse-ne-lot-kam-qene-me-ramen-ne-dajt/20%Monthly2019-09-19 15:26
https://americaneye.al/balla-kunder-pd-gjiknuri-eksperti-me-i-mire-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-09-19 10:42
https://americaneye.al/arba-kokalari-zgjidhet-zv-presidente-e-parlamentit-europian/20%Monthly2019-09-19 10:49
https://americaneye.al/saimir-kodra-tregon-prapaskenat-studentja-nuk-provokoi-pedagogu-kishte-mbaruar-pune-dhe-me-dy-vajza-te-tjera/20%Monthly2019-09-19 10:30
https://americaneye.al/sa-vite-burg-rrezikon-pedagogu-qe-i-kerkoi-studentes-favore-seksuale/20%Monthly2019-09-19 10:26
https://americaneye.al/kur-gjermania-njohu-mbretin-zog/20%Monthly2019-09-19 10:22
https://americaneye.al/tahiri-sulmon-xhafajn-une-jam-ketu-per-nje-makine-te-tjere-nuk-mbajne-pergjegjesi-per-vellezerit-trafikante/20%Monthly2019-09-19 09:55
https://americaneye.al/arber-cekaj-ekstradohet-nga-gjermania-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-19 09:51
https://americaneye.al/migjen-basha-firmos-me-klubin-australian/20%Monthly2019-09-19 09:46
https://americaneye.al/reforma-zgjedhore-gjiknuri-nese-opozita-vjen-rishikoj-pozicionin-tim-ne-komision/20%Monthly2019-09-19 13:23
https://americaneye.al/kishte-10-vite-qe-nuk-ndodhte-statistika-qe-tregon-qarte-gjendjen-e-realit/20%Monthly2019-09-19 09:08
https://americaneye.al/studimi-nje-material-i-ri-do-te-mundesoje-ndertimin-e-nje-ashensori-drejt-henes/20%Monthly2019-09-19 09:01
https://americaneye.al/hong-kongu-qyteti-ku-nuk-ka-me-vend-as-per-te-vdekur-foto/20%Monthly2019-09-19 08:22
https://americaneye.al/rrefen-per-here-te-pare-blendi-fevziu-pse-e-braktisa-profesionin-e-pedagogut-qe-diten-e-pare/20%Monthly2019-09-19 09:45
https://americaneye.al/kadare-rremben-nje-tjeter-cmim-fiton-mes-350-autoreve-nga-mbare-bota/20%Monthly2019-09-19 07:16
https://americaneye.al/ministri-cakaj-ne-vatikan-takon-papa-franceskun/20%Monthly2019-09-19 07:15
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-19-shtator-2019/20%Monthly2019-09-18 21:47
https://americaneye.al/studentja-me-tha-nuk-e-vazhdoj-me-saimir-kodra-tregon-detaje-nga-pergjimi-i-pedagogut/20%Monthly2019-09-18 21:33
https://americaneye.al/rama-ne-bari-pritet-te-diskutoje-per-menaxhimin-e-aeroportit-te-vlores/20%Monthly2019-09-18 21:20
https://americaneye.al/palmer-shpjegon-perparesite-ne-detyren-e-re-shba-mbetet-e-angazhuar-ne-ballkan/20%Monthly2019-09-18 21:12
https://americaneye.al/kush-eshte-vajza-qe-futi-ne-kurth-pedagogun-himci-zbulohet-si-nisi-historia/20%Monthly2019-09-18 21:27
https://americaneye.al/psikologe-dhe-mesues-ndihmes-ne-shkollat-e-tiranes-ja-lista/20%Monthly2019-09-18 20:03
https://americaneye.al/miliarderi-qe-kerkon-te-bleje-milanin-per-1-miliard-euro/20%Monthly2019-09-18 19:43
https://americaneye.al/negociatat-merkel-percjell-qendrimin-e-qeverise-gjermane-rekomandim-pozitiv-per-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2019-09-18 19:40
https://americaneye.al/deputeti-gjerman-ja-arsyet-se-pse-duhet-te-hapen-negociatat/20%Monthly2019-09-18 18:36
https://americaneye.al/profesionet-qe-rrezikohen-me-shume-nga-diabeti/20%Monthly2019-09-18 18:13
https://americaneye.al/ligji-per-pronat-ne-prag-te-korigjimit/20%Monthly2019-09-18 18:10
https://americaneye.al/takimi-me-magjistratet-qe-do-te-zevendesojne-te-shkarkuarit-e-vettingut/20%Monthly2019-09-18 18:09
https://americaneye.al/trump-zgjedh-pasuesin-e-john-bolton/20%Monthly2019-09-18 17:37
https://americaneye.al/perfundon-takimi-me-aleatet-basha-1-ore-takim-ne-seline-blu/20%Monthly2019-09-18 21:27
https://americaneye.al/5-menyra-per-ta-nisur-diten-sa-me-mbare/20%Monthly2019-09-18 16:48
https://americaneye.al/facebook-themelon-nje-gjykate-per-ankesat-e-perdoruesve/20%Monthly2019-09-18 16:22
https://americaneye.al/fansat-e-beatles-ne-vendin-e-preferuar-te-lennon/20%Monthly2019-09-18 15:55
https://americaneye.al/meta-vendi-ka-nevoje-per-nje-fryme-dhe-model-te-ri-politik-vlerat-e-demokracise-po-na-shemben-para-syve/20%Monthly2019-09-18 15:47
https://americaneye.al/nje-lufte-shba-rusi-skenari-europa-do-zhdukej-e-para/20%Monthly2019-09-18 15:22
https://americaneye.al/takimi-me-johnson-juncker-rreziku-i-brexit-pa-ujdi-eshte-real/20%Monthly2019-09-18 15:02
https://americaneye.al/historia-e-dhimbshme-e-babait-te-ronaldos-luftoi-ne-afrike-dhe-vdiq-51-vjec-nga-alkooli/20%Monthly2019-09-18 14:46
https://americaneye.al/lord-of-the-rings-rikthehet-ne-zelanden-e-re-toka-e-mesme-behet-gati-per-nje-bum-te-ri-ekonomik/20%Monthly2019-09-18 14:29
https://americaneye.al/zbulohen-detaje-nga-raporti-sekret-i-shish-nje-grup-paramilitar-nga-kosova-do-digjte-kuvendin-e-shqiperise/20%Monthly2019-09-18 21:27
https://americaneye.al/ftesa-e-rames-per-opoziten-reagon-basha-provokim-i-rende-tallje/20%Monthly2019-09-18 13:54
https://americaneye.al/me-ne-fund-reshje-shiu-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-18 13:45
https://americaneye.al/negociatat-po-gjermane-per-shqiperine-por-me-keto-9-kushte/20%Monthly2019-09-18 14:35
https://americaneye.al/reforma-zgjedhore-rama-ka-nje-ftese-publike-per-bashen-dhe-kryemadhin/20%Monthly2019-09-18 13:17
https://americaneye.al/ronaldo-historia-e-nje-fenomeni-te-paarritshem/20%Monthly2019-09-18 13:05
https://americaneye.al/bbc-ariani-dhe-selena-nga-mitrovica-shqiptari-dhe-serbja-qe-thyejne-akullin-per-nje-takim-por-grinden-ne-minutat-e-para/20%Monthly2019-09-18 13:04
https://americaneye.al/socialistet-pa-aleate-spanja-shkon-serish-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-09-18 12:55
https://americaneye.al/zgjedhjet-pa-rezultat-ne-izrael-netanyahu-apo-gantz/20%Monthly2019-09-18 12:52
https://americaneye.al/fotot-eleganca-dhe-stili-i-vajzes-se-pare/20%Monthly2019-09-18 12:41
https://americaneye.al/gjendet-e-vdekur-modelja-vrasese-e-el-chapo-s-foto/20%Monthly2019-09-18 12:38
https://americaneye.al/sekretarja-qe-u-emerua-diplomate-nga-ditmir-bushati-i-shpalos-kualifikimet-top-channel-t-e-trishtueshme-si-na-perdhosni/20%Monthly2019-09-18 12:26
https://americaneye.al/u-permend-ne-listen-e-skandaleve-te-diplomacise-reagon-djali-i-diplomatit-top-channel-nje-vegel-partiake/20%Monthly2019-09-18 12:24
https://americaneye.al/ne-vendi-i-ditmireve-te-harruarit-e-ballkanit/20%Monthly2019-09-18 12:20
https://americaneye.al/fati-nuk-eshte-gjithmone-i-verber-i-mbijeton-kancerit-dy-here-fiton-4-5-milione-dollare/20%Monthly2019-09-18 12:12
https://americaneye.al/kumtese-tendencioze-qe-e-demanton-vetveten/20%Monthly2019-09-18 12:06
https://americaneye.al/pergjegjesi-ulerinte-si-gomar-qytetari-i-ankohet-rames-kryeministri-rasti-do-verifikohet/20%Monthly2019-09-18 11:59
https://americaneye.al/fruti-qe-eliminon-rrudhat-dhe-njollat-e-lekures-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-09-18 11:14
https://americaneye.al/520-mije-shqiptare-te-larguar-oecd-1-ne-5-shqiptare-eshte-larguar-nga-vendi-ne-dekaden-e-fundit/20%Monthly2019-09-18 10:48
https://americaneye.al/identifikohen-hajdutet-e-makinave-qe-bllokonin-me-aparat-valet-e-pultit/20%Monthly2019-09-18 10:31
https://americaneye.al/premtimi-i-bashes-do-ta-bejme-400-euro-pagen-minimale/20%Monthly2019-09-18 13:53
https://americaneye.al/me-i-bukur-seksi-me-georgina-apo-supergoli-ndaj-juventusit-ronaldo-nuk-ka-asnje-dileme/20%Monthly2019-09-18 10:04
https://americaneye.al/sikur-qeveritaret-te-pyesnin/20%Monthly2019-09-18 09:47
https://americaneye.al/a-ndodhet-italia-para-nje-krize-te-re-qeveritare/20%Monthly2019-09-18 09:30
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-izrael-nuk-nxjerrin-nje-fitues-te-qarte-kerkohet-qeveri-uniteti/20%Monthly2019-09-18 09:17
https://americaneye.al/le-figaro-1924-ahmet-zogu-e-ka-situaten-nen-kontroll-ne-shqiperi-noli-strehohet-ne-durres/20%Monthly2019-09-18 09:08
https://americaneye.al/shtyhet-me-dy-muaj-afati-i-komisionit-hetimor-per-shkarkimin-e-presidentit-meta/20%Monthly2019-09-18 13:15
https://americaneye.al/makina-perplas-per-vdekje-32-vjecarin-qe-levizte-me-biciklete/20%Monthly2019-09-18 08:57
https://americaneye.al/nje-birre-ne-dite-mban-larg-diabetin/20%Monthly2019-09-18 08:36
https://americaneye.al/sherr-ne-nje-lokal-ne-bulqize-plagoset-me-arme-zjarri-41-vjecari/20%Monthly2019-09-18 08:19
https://americaneye.al/futbollisti-qe-turperoi-interin-endrra-e-nisur-ne-ballsh-7-vite-me-pare-me-800-euro-dhe-peripecite-ne-qipro/20%Monthly2019-09-18 07:51
https://americaneye.al/nusja-le-gojehapur-dasmoret-largohen-vjehrrit/20%Monthly2019-09-17 21:22
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-18-shtator-2019/20%Monthly2019-09-17 21:15
https://americaneye.al/meta-me-22-nentor-shpall-nismen-per-mbrojtjen-e-kushtetutes/20%Monthly2019-09-18 13:05
https://americaneye.al/i-kerkoi-seks-studentes-per-provimet-ndalohet-pedagogu/20%Monthly2019-09-17 20:08
https://americaneye.al/teknologjia-qe-po-heq-barrierat-e-fundit-te-komunikimit/20%Monthly2019-09-17 19:57
https://americaneye.al/champions-olayinka-ndal-interin-ne-san-siro/20%Monthly2019-09-17 19:17
https://americaneye.al/kamera-e-fshehte-ne-stop-seks-dhe-dhurata-per-provimet-e-universitetit/20%Monthly2019-09-17 19:13
https://americaneye.al/i-moshuari-abuzon-sekualisht-me-te-semuren-mendore-prokuroria-zbut-akuzen/20%Monthly2019-09-17 18:54
https://americaneye.al/gruevski-shpeton-nga-akuzat-per-autostradat-kineze/20%Monthly2019-09-17 18:52
https://americaneye.al/sekreti-i-italianeve-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2019-09-17 18:41
https://americaneye.al/sezoni-i-qumeshtit-te-bletes-sheruesi-magjik-i-shume-semundjeve/20%Monthly2019-09-17 18:30
https://americaneye.al/shqiptari-nuk-ndalet-me-chelsean-shenon-gol-edhe-ne-champions/20%Monthly2019-09-17 17:56
https://americaneye.al/politika-e-jashtme-e-presidentit-te-turqise-e-suksesshme-vetem-ne-brezin-e-bajramit/20%Monthly2019-09-17 17:28
https://americaneye.al/gjykata-e-janines-verteton-akuzat-e-pd-se-ndaj-agim-kajmakut/20%Monthly2019-09-17 17:25
https://americaneye.al/vjedhja-misterioze-asnje-gjurme-e-tualetit-prej-ari/20%Monthly2019-09-17 17:12
https://americaneye.al/borchardt-debatet-mbi-krimet-e-sistemeve-totalitare-pozitive-per-shoqerine/20%Monthly2019-09-17 17:06
https://americaneye.al/policia-rrethon-malin-e-tomorrit-ndalen-guroret/20%Monthly2019-09-17 16:51
https://americaneye.al/ligji-i-pronave-rikthen-ne-tirane-komisionin-e-venecias/20%Monthly2019-09-17 16:45
https://americaneye.al/atletico-madrid-humbet-yllin-para-sfides-me-juventusin/20%Monthly2019-09-17 16:42
https://americaneye.al/mrekullite-ekzistojne-nje-aksident-i-tmerrshem-me-happy-end-video/20%Monthly2019-09-17 16:07
https://americaneye.al/tusk-ne-tirane-shqiperia-me-prane-integrimit-nuk-ka-diskutime/20%Monthly2019-09-18 10:15
https://americaneye.al/kuvendi-shpall-kandidatet-per-anetar-te-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2019-09-17 15:07
https://americaneye.al/stoqet-strategjike-te-rezervave-te-naftes-ne-shba-pse-jane-te-fshehura-ne-tunele-ne-teksas-dhe-luiziana/20%Monthly2019-09-17 15:34
https://americaneye.al/de-ligt-apo-joao-felix-perballja-e-dy-padroneve-te-se-ardhmes/20%Monthly2019-09-17 14:43
https://americaneye.al/gjermania-bind-greqine-mbeshtetje-shqiperise-per-negociatat/20%Monthly2019-09-18 14:35
https://americaneye.al/propozimi-i-rames-studentet-qe-denoncojne-me-prova-korrupsionin-burse-1-vjecare/20%Monthly2019-09-17 21:16
https://americaneye.al/cakaj-5-vendet-qe-jane-skeptike-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-09-17 13:39
https://americaneye.al/bebe-rexha-i-kthen-pergjigjen-epike-ne-shqip-komentueses-qe-pretendon-se-e-mban-famen-me-te-pasme/20%Monthly2019-09-17 13:13
https://americaneye.al/shenjat-e-horoskopit-qe-lodhen-shume-shpejt-ne-nje-marredhenie-dashurie/20%Monthly2019-09-17 13:08
https://americaneye.al/kur-polonia-qe-e-humbur-sulmi-sovjetik-para-80-vjetesh/20%Monthly2019-09-17 13:03
https://americaneye.al/albin-kurti-sot-jemi-te-paafte-per-tu-bashkuar-me-shqiperine/20%Monthly2019-09-17 12:55
https://americaneye.al/zgjedhje-me-ramen-kryeminister-kryemadhi-femrat-jane-me-sfiduese-meta-eshte-i-pathyeshem/20%Monthly2019-09-17 12:51
https://americaneye.al/foto-si-ishte-aeroporti-i-vlores-ne-vitet-1914-1916-dhe-ne-vitet-40-sa-kushtonin-fluturimet-drejt-romes-gjirokastres-e-tiranes/20%Monthly2019-09-17 12:40
https://americaneye.al/basha-ne-shkoder-kriza-nuk-zgjidhet-duke-pare-nga-qielli-por-nga-brenda/20%Monthly2019-09-17 12:11
https://americaneye.al/ne-saje-te-dhuntise-se-tij-u-bete-vellezer-putin-citon-kuranin-e-kerkon-fundin-e-luftes-ne-jemen/20%Monthly2019-09-17 11:38
https://americaneye.al/moratti-analizon-interin-cfare-fryme-po-fut-conte-sensi-me-kujton-sneijder/20%Monthly2019-09-17 11:35
https://americaneye.al/protesta-e-vecante-lideri-i-opozites-ne-korene-e-jugut-qeth-floket-ne-publik/20%Monthly2019-09-17 11:22
https://americaneye.al/snowden-kthehem-ne-shba-nese-gjykohem-me-drejtesi/20%Monthly2019-09-17 11:04
https://americaneye.al/kurz-jam-per-cfaredo-marreveshje-prishtine-beograd-edhe-me-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-09-17 10:42
https://americaneye.al/kosova-fiton-garen-me-shqiperine-rremben-mesfushorin-e-talentuar/20%Monthly2019-09-17 10:13
https://americaneye.al/del-piero-juve-championsi-do-vije-ronaldo-do-te-beje-edhe-me-mire-kete-sezon/20%Monthly2019-09-17 10:04
https://americaneye.al/nicole-scherzinger-nenshkruan-marreveshje-miliona-dollareshe-per-tu-rikthyer-tek-pussycat-dolls/20%Monthly2019-09-17 09:59
https://americaneye.al/studimi-5-vjecar-infarkti-dhe-moti-jane-te-nderlidhur/20%Monthly2019-09-17 09:54
https://americaneye.al/matteo-renzi-braktis-pd-ne-nuk-ka-vizion-do-te-ndertojme-nje-parti-te-re/20%Monthly2019-09-17 10:32
https://americaneye.al/tetori-e-gjen-shqiperine-me-spak-dhe-prokuror-te-pergjithshem/20%Monthly2019-09-17 13:54
https://americaneye.al/meta-ngre-alarmin-e-tkurrjes-se-popullsise-zgjidhja-nuk-eshte-largimi-por-ndryshimi/20%Monthly2019-09-17 13:51
https://americaneye.al/sherr-mes-disa-personave-humbet-jeten-29-vjecari/20%Monthly2019-09-17 12:52
https://americaneye.al/java-e-punes-me-4-dite-a-mund-te-behet-realitet/20%Monthly2019-09-17 08:09
https://americaneye.al/beteja-per-parisin-percan-partine-e-macron/20%Monthly2019-09-17 07:50
https://americaneye.al/presidenti-i-kie-viziton-sot-tiranen-zbardhet-axhenda/20%Monthly2019-09-17 12:09
https://americaneye.al/cakaj-apel-qytetareve-denonconi-abuzimet-ne-ambasada/20%Monthly2019-09-17 07:03
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-17-shtator-2019/20%Monthly2019-09-16 21:10
https://americaneye.al/erion-veliaj-zbulon-pse-u-vendos-memoriali-turk-ne-tirane/20%Monthly2019-09-16 20:50
https://americaneye.al/ndikimi-i-fondacionit-soros-berisha-basha-tua-ktheje-parate-e-burses-ne-holande/20%Monthly2019-09-17 10:07
https://americaneye.al/corriere-della-sera-aeroporti-i-vlores-mund-te-merret-nga-italianet/20%Monthly2019-09-16 20:05
https://americaneye.al/veliaj-me-eshte-dashur-te-pastroj-monumentet-nga-lotot-e-deputeteve-te-ilir-metes/20%Monthly2019-09-16 20:02
https://americaneye.al/foto-si-do-te-jete-aeroporti-i-vlores/20%Monthly2019-09-16 19:50
https://americaneye.al/basha-takim-me-aleatet-jashte-tiranes-mungon-kryemadhi/20%Monthly2019-09-16 19:28
https://americaneye.al/3-grate-me-te-mira-te-horoskopit-shumica-preferon-te-treten/20%Monthly2019-09-16 19:10
https://americaneye.al/air-albania-drejt-te-gjitha-aeroporteve-te-europes/20%Monthly2019-09-16 18:51
https://americaneye.al/meta-ne-takimin-me-zyrtarin-gjerman-debatet-politike-ta-kthejme-ne-dialog-konstruktiv/20%Monthly2019-09-16 18:19
https://americaneye.al/delfinet-e-nje-familjeje-ngushellojne-njeri-tjetrin-para-se-ti-vrasin/20%Monthly2019-09-16 17:34
https://americaneye.al/sa-ndikim-ka-soros-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-16 20:28
https://americaneye.al/30-qershori-raporti-voluminoz-i-metes-per-venecian-21-shkelje-problematika-dhe-veprime/20%Monthly2019-09-16 16:38
https://americaneye.al/blini-me-lire-me-mastercard-nga-credins-bank/20%Monthly2019-09-16 16:32
https://americaneye.al/vlore-rama-flet-per-deshtimin-e-negociatave-me-turqit-per-aeroportin-e-ri/20%Monthly2019-09-16 16:37
https://americaneye.al/bunkere-moderne-per-miliarderet-qe-i-tremben-apokalipsit-video/20%Monthly2019-09-16 15:54
https://americaneye.al/kolesjan-perkujtohet-102-vjetori-i-vdekjes-se-patriotit-sali-spahia-dhe-107-vjetori-i-betejes-se-lumes/20%Monthly2019-09-16 15:38
https://americaneye.al/alarm-simjacker-kthen-karten-sim-ne-mikro-pergjues/20%Monthly2019-09-16 15:25
https://americaneye.al/the-guardian-pse-televizioni-turk-po-pushton-boten/20%Monthly2019-09-16 14:57
https://americaneye.al/rama-zgjedhjet-e-tjera-ne-2021-nismen-per-shkarkimin-e-metes-do-te-cojme-deri-ne-fund/20%Monthly2019-09-16 14:27
https://americaneye.al/sensi-kam-bere-marrezi-nuk-kam-qene-profesionist-conte-nje-nga-me-te-miret-ne-bote/20%Monthly2019-09-16 14:06
https://americaneye.al/detajet-si-organizohej-trafiku-i-kallashnikoveve-nga-shqiperia-ne-greqi/20%Monthly2019-09-16 13:28
https://americaneye.al/korporata-e-investimeve-si-do-funksionoje-dhe-per-cfare-do-te-sherbeje/20%Monthly2019-09-16 13:24
https://americaneye.al/pd-publikon-dokumentin-mark-babani-ka-vjedhur-makina-ne-sicili/20%Monthly2019-09-16 13:12
https://americaneye.al/mandzukic-drejt-katarit-kroati-behet-sheik/20%Monthly2019-09-16 13:09
https://americaneye.al/muriqi-mund-te-kishte-zgjedhur-turqine-kosova-eshte-me-fat-qe-e-ka/20%Monthly2019-09-16 13:02
https://americaneye.al/mediokriteti-dhe-banaliteti-jane-menyra-e-jeteses-europiane/20%Monthly2019-09-16 12:56
https://americaneye.al/bankat-amerikane-epersi-ndaj-homologeve-europiane/20%Monthly2019-09-16 12:25
https://americaneye.al/nadir-mura-do-tju-sjell-skenderbeun/20%Monthly2019-09-16 11:49
https://americaneye.al/erdogani-putini-dhe-rohani-diskutojne-per-konfliktin-ne-siri/20%Monthly2019-09-16 11:32
https://americaneye.al/dobesohet-edhe-me-shume-partia-tory-largohet-ylli-ne-ngritje/20%Monthly2019-09-16 11:26
https://americaneye.al/sulmi-ndaj-rafinerive-te-naftes-trump-akuza-iranit-e-njohim-fajtorin/20%Monthly2019-09-16 11:20
https://americaneye.al/zbardhen-emrat-e-kandidateve-per-vendin-vakant-ne-klp/20%Monthly2019-09-16 11:03
https://americaneye.al/balla-ngritja-e-spak-do-te-shoqerohet-edhe-me-hetim-te-zyrtareve-te-larte/20%Monthly2019-09-16 10:55
https://americaneye.al/une-kam-fituar-5-champions-keta-zero-si-u-be-ronaldo-armiku-publik-i-atletico-madrid/20%Monthly2019-09-16 10:53
https://americaneye.al/raportet-e-ngrira-athine-tirane-ne-pikepyetje-takimi-rama-mitsotakis/20%Monthly2019-09-16 20:08
https://americaneye.al/po-ndiqem-nga-mafia-ruse-motra-denoncon-zhdukjen-e-te-vellait/20%Monthly2019-09-16 10:12
https://americaneye.al/rrefimi-i-rejes-kur-e-pashe-shqiperine-ne-shkoder-mendova-jo-nuk-do-behem-trajner-i-kesaj-skuadre/20%Monthly2019-09-16 09:52
https://americaneye.al/jo-negociata-me-tiranen-misioni-anti-shqiptar-i-athines-ne-berlin/20%Monthly2019-09-16 09:26
https://americaneye.al/negociatat-presidenti-i-ke-te-marten-ne-tirane-per-te-takuar-ramen/20%Monthly2019-09-16 13:13
https://americaneye.al/nuk-e-prisja-te-qaja-ronaldo-mbushet-me-lot-kur-sheh-videon-e-babait-te-ndjere/20%Monthly2019-09-16 09:14
https://americaneye.al/konferenca-e-pezes-bashkon-presidentin-me-mazhorancen/20%Monthly2019-09-16 13:13
https://americaneye.al/unesco-nga-shqiperia-po-largohen-te-arsimuarit-konkurrojme-me-afriken/20%Monthly2019-09-16 13:24
https://americaneye.al/rama-batuta-ne-diten-e-pare-te-shkolles-me-gjeni-ne-frigorifer-ne-televizor-po-e-po/20%Monthly2019-09-16 11:01
https://americaneye.al/aksidentet-rrugore-fundjave-me-bilanc-lufte-2-te-vdekur-dhe-9-te-plagosur/20%Monthly2019-09-16 08:15
https://americaneye.al/aksidenti-me-nje-viktime-dhe-4-te-plagosur-ne-korce-arrestohet-shoferi/20%Monthly2019-09-16 08:13
https://americaneye.al/shetitja-me-qen-pa-maske-ne-shqiperi-ndryshon-ligji-gjobe-30-100-mije-leke-e-burg-1-10-vite/20%Monthly2019-09-16 07:32
https://americaneye.al/mesazhi-i-presidentit-per-diten-e-pare-te-shkolles-arsimi-investimi-me-i-sigurte-per-te-ardhmen/20%Monthly2019-09-16 09:25
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-16-shtator-2019/20%Monthly2019-09-15 21:00
https://americaneye.al/sa-mund-tu-besosh-listave-te-universiteteve-me-te-mira-amerikane/20%Monthly2019-09-15 20:38
https://americaneye.al/ndahet-nga-jeta-gjenerali-rrahman-parllaku-meta-vepra-e-tij-nuk-do-te-ndahet-kurre-prej-nesh/20%Monthly2019-09-15 20:34
https://americaneye.al/itali-salvini-do-ti-mposhtim-tradhetaret/20%Monthly2019-09-15 20:12
https://americaneye.al/basha-akuza-rames-njerezit-dergjen-pa-sherbim-neper-spitale/20%Monthly2019-09-15 20:09
https://americaneye.al/rikonstruksioni-i-kabinave-ja-zonat-ku-do-te-kete-nderprerje-te-energjise-elektrike/20%Monthly2019-09-15 19:34
https://americaneye.al/reja-ne-kombetare-kam-nje-futbollist-problematik/20%Monthly2019-09-15 19:32
https://americaneye.al/cikalleshi-nuk-ndalet-e-peson-edhe-kuqeziu-selmani/20%Monthly2019-09-15 18:46
https://americaneye.al/plazh-ne-vjeshte-ne-durres-pushues-te-shumte-kete-fundjave/20%Monthly2019-09-15 18:39
https://americaneye.al/bujar-sheshi-nuk-ka-qene-sigurims-prokuroria-mbyll-hetimet-pasi-nuk-gjeti-asnje-fakt-per-anetarin-e-klp/20%Monthly2019-09-16 08:21
https://americaneye.al/bylis-dhe-laci-bejne-surprizen-mposhtin-kukesin-dhe-partizanin/20%Monthly2019-09-15 16:57
https://americaneye.al/si-te-zhdukni-te-dhenat-sekrete-nga-google-pasi-te-vdisni/20%Monthly2019-09-15 16:27
https://americaneye.al/gomonia-me-te-cilen-po-udhetonin-peson-defekt-policia-shpeton-5-persona-te-ngelur-ne-det/20%Monthly2019-09-15 16:06
https://americaneye.al/forcimi-i-lekut-rezulton-ne-renien-e-borxhit-te-jashtem-me-82-milion-euro/20%Monthly2019-09-15 15:57
https://americaneye.al/puna-nga-shtepia-te-mirat-dhe-te-keqijat-e-smart-working/20%Monthly2019-09-15 15:46
https://americaneye.al/video-me-e-dobishme-e-te-gjitha-koherave/20%Monthly2019-09-15 15:18
https://americaneye.al/sacchi-conte-trajner-i-madh-por-ka-nje-defekt-ne-skemen-e-tij/20%Monthly2019-09-15 15:01
https://americaneye.al/zotimi-i-johnson-do-ta-cliroj-britanine-nga-zinxhiret-e-be-si-hulku-i-pamposhtur/20%Monthly2019-09-15 14:50
https://americaneye.al/arben-dervishaj-pse-do-ia-shesim-emrin-arenes-kombetare/20%Monthly2019-09-15 14:25
https://americaneye.al/vrasja-e-santiago-malkos-arrestohet-nje-39-vjecar-per-ekzekutimin-e-ish-policit-ne-tirane/20%Monthly2019-09-15 13:52
https://americaneye.al/sulmet-ne-arabine-saudite-a-do-te-rritet-cmimi-i-naftes/20%Monthly2019-09-15 13:38
https://americaneye.al/bin-salman-telefonate-me-trump-te-gatshem-ti-pergjigjemi-sulmeve-ndaj-naftes/20%Monthly2019-09-15 13:29
https://americaneye.al/notarja-ikone-italiane-ne-seks-jam-e-frikshme-meshkujt-kane-frike/20%Monthly2019-09-15 13:18
https://americaneye.al/david-beckham-nuk-terhiqet-do-me-cdo-kusht-messin-ne-amerike/20%Monthly2019-09-15 13:13
https://americaneye.al/100-filmat-me-te-mire-te-shekullit-21/20%Monthly2019-09-15 13:04
https://americaneye.al/ndryshon-ligji-burg-kur-tregton-ushqime-dhe-ilace-te-skaduara/20%Monthly2019-09-16 08:16
https://americaneye.al/26-milione-kartemonedha-dolen-nga-qarkullimi-ne-vitin-2018/20%Monthly2019-09-15 12:31
https://americaneye.al/ne-gjurme-te-vlerave/20%Monthly2019-09-15 12:23
https://americaneye.al/pd-akuzon-artan-lamen-punesimet-tek-kadastra-sipas-listes-se-partise/20%Monthly2019-09-15 12:13
https://americaneye.al/veliaj-mos-e-blini-ujin-e-boteve-denonconi-cdo-spekulant/20%Monthly2019-09-15 11:44
https://americaneye.al/goditet-nje-grup-qe-trafikonte-arme-e-municione-nga-shqiperia-ne-greqi/20%Monthly2019-09-15 12:18
https://americaneye.al/kur-makinat-gjermane-teshtijne-ekonomia-ftohet/20%Monthly2019-09-15 10:39
https://americaneye.al/nje-president-socialist-per-ameriken/20%Monthly2019-09-15 10:16
https://americaneye.al/kur-shqiptaret-mahnisnin-europen-si-mercenare/20%Monthly2019-09-15 09:50
https://americaneye.al/seks-dhe-dhune-ne-televizionet-e-serbise/20%Monthly2019-09-15 09:40
https://americaneye.al/si-ishin-veshur-vip-at-ne-dasmen-e-jonida-vokshit-foto/20%Monthly2019-09-15 09:26
https://americaneye.al/del-videoja-jonida-vokshi-dhe-elvana-gjata-ndezin-dasmen-me-kercimin-se-bashku/20%Monthly2019-09-15 09:19
https://americaneye.al/pranga-shoferit-te-dehur-goditi-makinen-e-policise-ne-tentative-per-te-ikur/20%Monthly2019-09-15 09:15
https://americaneye.al/operacioni-denver-si-kgb-dhe-stasi-dezinformuan-se-aids-u-inxhinierua-ne-shba/20%Monthly2019-09-15 08:56
https://americaneye.al/italiani-humbi-jeten-ne-shqiperi-e-fejuara-ekipi-mjekesor-u-vonua/20%Monthly2019-09-15 08:30
https://americaneye.al/meta-te-shpetojme-demokracine-nga-pengmarrja-e-pakices-jolegjitime/20%Monthly2019-09-15 09:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-15-shtator-2019/20%Monthly2019-09-14 21:37
https://americaneye.al/nje-karton-i-kuq-nje-gol-3-pike-interi-merr-kreun-e-serise-a/20%Monthly2019-09-14 20:58
https://americaneye.al/elvana-gjata-celebron-dasmen-e-jonida-vokshit-fotot-e-ceremonise-private-ne-det/20%Monthly2019-09-15 09:23
https://americaneye.al/limit-zbulohet-miranda-gruaja-qe-ishte-pjese-e-4-bandave-kriminale/20%Monthly2019-09-14 20:01
https://americaneye.al/operacioni-limit-zbulohet-biseda-mes-kreut-te-grupit-dhe-njerit-prej-trafikanteve/20%Monthly2019-09-14 19:53
https://americaneye.al/neymar-eshte-e-turpshme-qe-me-fishkellejne-doja-te-largohesha/20%Monthly2019-09-14 19:28
https://americaneye.al/organizoi-referendumin-per-brexit-cameron-nuk-perjashton-mundesine-e-nje-votimi-te-dyte/20%Monthly2019-09-14 19:09
https://americaneye.al/kujdes-kur-zgjidhni-mjekun-cdo-minute-5-te-vdekur-ne-bote-nga-trajtimi-i-gabuar/20%Monthly2019-09-14 18:46
https://americaneye.al/napoli-vetem-1-pike-larg-juves/20%Monthly2019-09-14 18:23
https://americaneye.al/arabi-saudite-sulm-ne-rafinerine-me-te-madhe-te-naftes-ne-bote/20%Monthly2019-09-14 18:22
https://americaneye.al/100-mije-euro-gjobe-per-incidentin-me-himnin-kombetar-shqiptar/20%Monthly2019-09-14 18:05
https://americaneye.al/grida-duma-rrefen-se-pse-hoqi-dore-nga-muzika-dhe-se-kush-eshte-gruaja-me-me-stil-e-partise-socialiste/20%Monthly2019-09-14 17:22
https://americaneye.al/kur-grida-duma-ishte-nje-adoleshente-rebele-ne-gjimnaz-lija-oret/20%Monthly2019-09-14 17:12
https://americaneye.al/hahn-shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-e-meritojne-fillimin-e-negociatave/20%Monthly2019-09-14 17:00
https://americaneye.al/snowden-grumbullimi-i-te-dhenave-rrezik-per-demokracine/20%Monthly2019-09-14 16:55
https://americaneye.al/protesta-ne-shtepine-e-bardhe-greta-thunberg-perballe-trump-per-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2019-09-14 16:49
https://americaneye.al/abraham-ben-liderin-te-chelsea-united-i-falet-rashford-mane-dhe-salah-dhurojne-spektakel/20%Monthly2019-09-14 16:37
https://americaneye.al/zbrazet-kruma-te-rinjte-shkojne-ne-angli-si-fermere-kanabisi/20%Monthly2019-09-14 16:32
https://americaneye.al/tirana-mund-skenderbeun-dhe-ruan-kryesimin/20%Monthly2019-09-14 16:23
https://americaneye.al/si-e-shfaqni-kulmin-e-zemerimit-ne-baze-te-horoskopit/20%Monthly2019-09-14 16:16
https://americaneye.al/juve-humb-dy-pike-dhe-tre-futbolliste-ne-firence/20%Monthly2019-09-14 15:14
https://americaneye.al/nese-partneri-juaj-ben-keto-6-gjeste-ai-ju-do-cmendurisht/20%Monthly2019-09-14 15:12
https://americaneye.al/rinovim-rekord-per-de-gea-n-me-i-paguri-te-manchester-united/20%Monthly2019-09-14 14:48
https://americaneye.al/e-jashtezakonshme-fenerbahce-ktheu-mbrapsht-kolarov-dhe-serbin-tjeter-prej-muriqit/20%Monthly2019-09-14 14:07
https://americaneye.al/gjenetike-mundesohet-rinovimi-biologjik/20%Monthly2019-09-14 13:59
https://americaneye.al/presidenti-trump-konfirmon-vrasjen-e-djalit-te-osama-bin-ladenit/20%Monthly2019-09-14 16:49
https://americaneye.al/cia-zbulon-sekretet-pellumba-per-te-pergjuar-sovjetiket-gjate-luftes-se-ftohte/20%Monthly2019-09-14 12:57
https://americaneye.al/qellojini-zyrtaret-e-korruptuar-presidenti-filipinas-habit-serish-me-urdhrin-e-pazakonte/20%Monthly2019-09-14 12:42
https://americaneye.al/eleftherios-venizelos-i-athines-aeroporti-i-trete-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-09-14 12:15
https://americaneye.al/perplasje-dhe-sharje-mes-ballisteve-ne-gjirokaster/20%Monthly2019-09-14 11:10
https://americaneye.al/drama-e-luljetes-e-dautit-8-dite-me-pas-ne-librazhdin-pa-pergjigje/20%Monthly2019-09-14 11:07
https://americaneye.al/be-94-milione-euro-per-procesin-e-anetaresimit-te-shqiperise/20%Monthly2019-09-14 10:59
https://americaneye.al/rrezohet-kerkesa-e-izet-haxhise-per-lirim-nga-burgu/20%Monthly2019-09-14 10:52
https://americaneye.al/oshee-nis-instalimin-e-matesve-inteligjente-balluku-fund-abuzimeve/20%Monthly2019-09-14 10:49
https://americaneye.al/gjiganti-fiat-perzgjedh-artisten-shqiptare-ava-max/20%Monthly2019-09-14 10:26
https://americaneye.al/adria-e-madhe-kontinenti-antik-i-mesdheut-qe-fshihet-nen-europe/20%Monthly2019-09-14 10:00
https://americaneye.al/le-jour-1939-mbreteresha-geraldine-e-fotografuar-ne-hotel-stambolli/20%Monthly2019-09-14 09:50
https://americaneye.al/anglia-ne-kerkim-te-studenteve-fituesit-dhe-humbesit-e-universiteteve-me-te-mira-britanike/20%Monthly2019-09-14 08:56
https://americaneye.al/i-derdhet-kafja-ne-kabine-piloti-i-avionit-me-337-pasagjere-detyrohet-me-ulje-emergjence/20%Monthly2019-09-14 08:48
https://americaneye.al/6-te-proceduar-penalisht-per-shperdorim-detyre-ne-diber-nder-ta-dhe-ish-drejtori-i-aluizni-t/20%Monthly2019-09-14 09:09
https://americaneye.al/alternativa-e-re-per-azil-shqiptaret-dhe-kosovaret-po-perdorin-te-miturit/20%Monthly2019-09-14 09:07
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-14-shtator-2019/20%Monthly2019-09-13 21:21
https://americaneye.al/meta-une-nje-atdhe-kam-soros-ka-dy-tre/20%Monthly2019-09-13 20:40
https://americaneye.al/micotaqis-ne-krye-te-qeverise-greke-nano-kohe-te-veshtira-per-shqiperine/20%Monthly2019-09-13 20:35
https://americaneye.al/art-dhe-politike-ne-berlin-simpatia-gjermane-per-ramen/20%Monthly2019-09-14 16:50
https://americaneye.al/meta-nese-venecia-deklaron-se-kam-shkelur-kushtetuten-jap-doreheqjen/20%Monthly2019-09-14 11:08
https://americaneye.al/a-zbulua-planeti-me-jete/20%Monthly2019-09-13 20:12
https://americaneye.al/rekord-i-vendosur-para-70-vitesh-lukaku-mund-ta-arrije-neser/20%Monthly2019-09-13 19:35
https://americaneye.al/kryemadhi-shpresoj-qe-data-18-te-jete-nje-drite-jeshile-per-shqiptaret/20%Monthly2019-09-13 19:05
https://americaneye.al/qsut-nuk-ka-mjekim-per-hepatitin-b-pacientet-e-blejne-150-mije-leke/20%Monthly2019-09-13 18:50
https://americaneye.al/njezet-muaj-burg-per-nxitje-terrorizmi-dhe-kercenim-te-kryeministrit-te-kosoves/20%Monthly2019-09-13 18:31
https://americaneye.al/dikur-ortake-ne-biznesin-e-perbashket-stefi-prifti-zbulon-zenken-me-aurela-gacen/20%Monthly2019-09-13 18:01
https://americaneye.al/arrestohet-drejtori-fallco-i-tatimeve-ne-tirane/20%Monthly2019-09-13 17:21
https://americaneye.al/cakaj-gjermania-mbeshtetese-e-shqiperise-per-nje-vendim-pozitiv/20%Monthly2019-09-13 17:12
https://americaneye.al/ne-zgjedhjet-e-6-tetorit-votohet-vetem-me-dokumente-te-kosoves/20%Monthly2019-09-13 16:49
https://americaneye.al/presidenti-i-ke-vjen-te-marten-ne-tirane-tusk-takime-me-kreret-e-politikes/20%Monthly2019-09-13 16:32
https://americaneye.al/meta-dekoron-me-titullin-kalores-i-urdhrit-te-skenderbeut-shoqaten-bashkesia-dibrane/20%Monthly2019-09-13 16:29
https://americaneye.al/bakojanis-te-rikthehet-pakti-qe-beme-me-berishen/20%Monthly2019-09-14 10:58
https://americaneye.al/universi-mund-te-jete-2-miliarde-vjet-me-i-ri-sec-mendohej/20%Monthly2019-09-13 16:09
https://americaneye.al/rama-flet-pas-takimit-me-merkel-do-bejme-cmos-qe-zeri-i-gjermanise-te-jete-ne-favor-te-shqiperise/20%Monthly2019-09-14 09:09
https://americaneye.al/negociatat-deutsche-welle-citon-socialdemokratin-gjerman-po-me-kushte/20%Monthly2019-09-13 20:39
https://americaneye.al/alex-sandro-ndihem-fajtor-kur-harxhoj-300-ose-400-euro-per-nje-nate/20%Monthly2019-09-13 15:21
https://americaneye.al/fjalet-e-fundit-te-juncker-cmendoj-per-britaniket-brexit-ferrin-orbanin/20%Monthly2019-09-13 15:07
https://americaneye.al/nga-aleat-ne-kundershtar-te-erdogan-ish-kryeministri-davutoglu-largohet-nga-partia-ne-pushtet/20%Monthly2019-09-13 14:44
https://americaneye.al/euro-shenon-renie-per-diten-e-9-radhazi/20%Monthly2019-09-13 14:29
https://americaneye.al/merkel-thirrje-per-investime-ne-automjetet-elektrike/20%Monthly2019-09-13 14:11
https://americaneye.al/vrasjet-e-policeve-sander-lleshaj-premton-do-hapim-dosjet-e-vjetra/20%Monthly2019-09-13 14:06
https://americaneye.al/ava-max-shpreh-krenarine-per-rrenjet-e-saj-shqiptare/20%Monthly2019-09-13 13:50
https://americaneye.al/shkaterrimi-i-kater-bandave-kriminale-shkon-ne-58-numri-i-te-arrestuarve/20%Monthly2019-09-13 13:36
https://americaneye.al/debati-i-demokrateve-biden-fitues-te-gjithe-kunder-politikes-tregtare-te-trump/20%Monthly2019-09-13 13:21
https://americaneye.al/ancelotti-interi-i-forte-juvja-favorite-por-napoli-sluan-per-vendin-e-dyte/20%Monthly2019-09-13 13:02
https://americaneye.al/conte-interi-i-ka-idete-e-qarta-sanchez-kur-te-jete-gati-do-te-na-jape-nje-ndihme-te-madhe/20%Monthly2019-09-13 13:00
https://americaneye.al/sarri-kthehet-ne-timon-e-veshtire-te-qendrosh-jashte-ju-shpjegoj-skarcimet-e-champions-it/20%Monthly2019-09-13 12:40
https://americaneye.al/merkel-pas-takimit-me-ramen-mbeshtesim-anetaresimin-e-shqiperise-ne-be/20%Monthly2019-09-13 20:29
https://americaneye.al/kontrollohen-130-pika-karburanti-ne-tirane-balluku-zero-tolerance-per-kedo-qe-abuzon/20%Monthly2019-09-13 12:20
https://americaneye.al/denohet-ne-paris-princesha-arabe-urdheroi-torturen-e-hidraulikut-per-nje-fotografi/20%Monthly2019-09-13 12:16
https://americaneye.al/realizoi-foton-ikone-te-protestave-pro-demokracise-ne-sheshin-tiananme-nderron-jete-charlie-cole/20%Monthly2019-09-13 11:58
https://americaneye.al/kelly-craft-ambasadorja-e-re-e-shba-ne-okb-udheheqja-e-amerikes-eshte-e-rendesishme/20%Monthly2019-09-13 11:46
https://americaneye.al/kallezohet-penalisht-per-shperdorim-detyre-ish-kryebashkiakja-e-lsi-se/20%Monthly2019-09-13 11:31
https://americaneye.al/nga-i-persekutuar-ne-me-te-vleresuarin-hysaj-ne-11-shen-me-te-mire-te-france-football/20%Monthly2019-09-13 11:13
https://americaneye.al/vizita-ne-gjermani-rama-i-shkon-me-dhurate-merkelit/20%Monthly2019-09-13 13:33
https://americaneye.al/albin-kurti-kush-nuk-na-do-flet-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2019-09-13 10:32
https://americaneye.al/angela-merkel-kancelarja-e-zbutur/20%Monthly2019-09-13 10:28
https://americaneye.al/kriza-politike-ambasadori-i-be-dialogu-te-nise-nga-reforma-zgjedhore/20%Monthly2019-09-13 10:21
https://americaneye.al/familja-e-ambasadores-kroate-kontribuon-per-laboratorin-e-ri-te-universitetit-te-tiranes/20%Monthly2019-09-13 10:14
https://americaneye.al/paralajmeroi-shqiperine-per-bllokimin-e-negociatave-ja-ku-do-mbahet-takimi-mitsotakis-rama/20%Monthly2019-09-13 10:12
https://americaneye.al/atentati-i-deshtuar-ndaj-lul-berishes-deshmia-e-ajetit-me-sollen-nje-arme-dhe-nje-foto-u-veteplagosa/20%Monthly2019-09-13 10:02
https://americaneye.al/shkarkohet-nga-detyra-gjyqtari-i-apelit-te-krimeve-te-renda/20%Monthly2019-09-13 20:20
https://americaneye.al/krichbaum-optimist-per-maqedonine-e-veriut-jemi-duke-u-keshilluar-edhe-per-shqiperine/20%Monthly2019-09-13 09:01
https://americaneye.al/pasioni-i-panjohur-i-presidentit-kapja-e-dallgeve/20%Monthly2019-09-13 08:49
https://americaneye.al/rama-pas-takimit-me-kancelaren-merkel-nje-mike-e-vertete/20%Monthly2019-09-13 13:33
https://americaneye.al/rama-takim-ne-bundestag-per-te-marre-po-ne-e-shqiperise/20%Monthly2019-09-13 08:39
https://americaneye.al/ekstradohet-nga-danimarka-vrasesi-i-nardit-te-bujtinave/20%Monthly2019-09-13 08:41
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-13-shtator-2019/20%Monthly2019-09-12 21:36
https://americaneye.al/marreveshje-me-ramen-basha-genjeshtra-nga-hyzmeqaret-mediatike-per-te-mbuluar-vjedhjet/20%Monthly2019-09-12 21:09
https://americaneye.al/pajisje-pergjimi-prane-shtepise-se-bardhe-izraeli-nje-trillim/20%Monthly2019-09-12 21:05
https://americaneye.al/berisha-vendimi-per-djegien-e-mandateve-nuk-e-mora-une-basha-ti-dale-zot-vendimit/20%Monthly2019-09-12 20:47
https://americaneye.al/berisha-zbulon-dy-negociatat-nga-gjermania-i-ka-refuzuar-rama/20%Monthly2019-09-12 20:46
https://americaneye.al/vucic-nuk-eshte-e-thjeshte-qe-cekia-te-terheqe-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-09-12 20:14
https://americaneye.al/informacionet-e-metes-per-djegien-e-kuvendit-deputetet-kerkojne-deshmine-e-kreut-te-shish/20%Monthly2019-09-12 19:24
https://americaneye.al/gjykata-nese-vdes-duke-bere-seks-gjate-nje-udhetimi-pune-sipas-ligjit-ke-rene-ne-krye-te-detyres/20%Monthly2019-09-12 19:19
https://americaneye.al/skandal-me-vajin-e-ullirit-produkt-i-falsifikuar-qe-rezulton-90-vaj-luledielli/20%Monthly2019-09-12 19:03
https://americaneye.al/mesi-e-pranon-deshiroj-qe-neymar-te-rikthehet-te-barcelona/20%Monthly2019-09-12 18:47
https://americaneye.al/zbulohet-objekti-i-dyte-qe-hyn-ne-sistemin-diellor-nga-jashte/20%Monthly2019-09-12 18:27
https://americaneye.al/kartemonedhat-shqiptare-ndryshojne-pamje-foto/20%Monthly2019-09-12 20:40
https://americaneye.al/falimenton-kisha-ortodokse-ne-ilinois-ikona-e-shen-marise-nxjerr-lot/20%Monthly2019-09-12 18:10
https://americaneye.al/dikur-idhull-i-adoleshenteve-por-sot-eshte-veshtire-ta-njohesh-dhe-kerkon-ndihme/20%Monthly2019-09-12 17:51
https://americaneye.al/68836-2/20%Monthly2019-09-12 17:27
https://americaneye.al/meta-rames-cme-ka-gjetur-me-kete-njeri-une-dua-ti-jap-urdhrin-e-skenderbeut-ky-kerkon/20%Monthly2019-09-12 16:49
https://americaneye.al/4-ushqime-shume-me-te-demshme-se-cigarja/20%Monthly2019-09-12 16:12
https://americaneye.al/ka-lojtare-qe-nuk-shiten-perez-zbulon-dy-deshtimet-e-tij-te-real-madridi/20%Monthly2019-09-12 15:57
https://americaneye.al/u-shkaterruan-4-grupe-kriminale-reagon-lleshaj-lufta-kunder-krimit-te-organizuar-do-njohe-vetem-pershkallezim/20%Monthly2019-09-12 15:39
https://americaneye.al/xhamise-ne-peje-i-vidhet-zeri-besimtaret-mbesin-pa-degjuar-ezanin/20%Monthly2019-09-12 15:32
https://americaneye.al/ish-komandot-kane-mbetur-pa-pune-hoxha-po-perdoren-si-ekzekutore-te-grupeve-kriminale/20%Monthly2019-09-12 15:19
https://americaneye.al/melania-dhe-donald-trump-fushate-kunder-cigareve-elektronike/20%Monthly2019-09-12 15:09
https://americaneye.al/mahnit-muriqi-dy-klube-te-medha-ne-ndjekje-te-tij/20%Monthly2019-09-12 14:49
https://americaneye.al/negociatat-ministri-i-jashtem-gjerman-maqedonia-e-veriut-nuk-ka-asnje-pengese/20%Monthly2019-09-12 14:19
https://americaneye.al/vetting-u-calavera-shpejt-kalojme-kandidatet-per-gjykaten-e-larte-dhe-kushtetuese/20%Monthly2019-09-12 14:14
https://americaneye.al/si-ndikon-ora-e-berjes-dashuri-ne-shendet/20%Monthly2019-09-12 13:38
https://americaneye.al/emigrantet-shqiptare-ne-kanada-perfitojne-pension-miratohet-ligji/20%Monthly2019-09-12 13:24
https://americaneye.al/dekretet-parlamenti-fiton-8-me-0-kunder-metes/20%Monthly2019-09-12 13:19
https://americaneye.al/i-permendi-gruan-ministren-besa-shahini-dy-politikanet-ne-kosove-grushta-pas-emisionit/20%Monthly2019-09-12 13:08
https://americaneye.al/jennifer-lopez-mund-te-fitoje-nje-cmim-oscar-me-rolin-e-saj-te-fundit/20%Monthly2019-09-12 13:03
https://americaneye.al/balluku-zgjidhje-shqetesimit-te-qytetareve-per-perdorimin-e-xhamave-te-erret-ne-automjete/20%Monthly2019-09-12 13:00
https://americaneye.al/gjuha-e-urrejtjes-facebook-pezullon-faqen-e-netanjahut/20%Monthly2019-09-12 12:49
https://americaneye.al/messi-per-neymar-e-doja-rikthimin-e-tij-nuk-e-di-nese-klubi-ka-bere-pamunduren/20%Monthly2019-09-12 12:44
https://americaneye.al/rama-ne-ceki-morem-mbeshtetje-totale-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-09-12 21:29
https://americaneye.al/astronomet-ne-feste-zbulohet-planeti-me-uje-dhe-i-pershtatshem-per-jeten/20%Monthly2019-09-12 12:15
https://americaneye.al/ronaldo-per-rekord-jose-mourinho-eshte-ideal-si-nje-objekt-studimi/20%Monthly2019-09-12 11:53
https://americaneye.al/njihuni-me-kryeministrin-94-vjecar-te-malajzise-politikan-me-parime-dhe-ciklist/20%Monthly2019-09-12 11:33
https://americaneye.al/kalkulimet-ndaj-turqise-si-finale-ja-shanset-e-shqiperise-per-ne-europian/20%Monthly2019-09-12 11:07
https://americaneye.al/uefa-reklamon-pasimin-e-manajt-per-hysajn-100-mije-klikime-ne-pak-ore/20%Monthly2019-09-12 11:24
https://americaneye.al/ne-8-qershor-do-te-digjej-parlamenti-meta-kerkon-qe-raporti-ti-shkoje-edhe-kuvendit/20%Monthly2019-09-12 11:01
https://americaneye.al/basha-sot-ne-parlament-po-votohet-grabitja-me-e-madhe-ne-30-vjet/20%Monthly2019-09-12 10:58
https://americaneye.al/renea-zbarkon-ne-gjirokaster-10-te-ndaluar-per-kanabis/20%Monthly2019-09-12 10:32
https://americaneye.al/angela-merkel-e-sheh-gjermanine-para-sfidave-te-medha/20%Monthly2019-09-12 10:03
https://americaneye.al/reforma-zgjedhore-murrizi-balles-duhet-te-ndryshojme-sistemin-bastard-te-2008/20%Monthly2019-09-12 09:29
https://americaneye.al/balla-i-pergjigjet-gjonit-ps-ja-ska-dashuri-me-bashen-e-ftojme-ne-dialog-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-09-12 09:29
https://americaneye.al/gjoni-hidhuni-pupthi-nuk-ka-marreveshje-pa-ne/20%Monthly2019-09-12 09:23
https://americaneye.al/misteri-i-makines-ruse-ne-tirane-shofer-ishte-eldin-dergjini-foto/20%Monthly2019-09-12 09:21
https://americaneye.al/bushati-kritika-ne-parlament-po-perjetojme-krize-vlerash/20%Monthly2019-09-12 13:20
https://americaneye.al/basha-nderon-azem-hajdarin-ka-ardhur-koha-te-mbyllim-tranzicionin/20%Monthly2019-09-12 13:21
https://americaneye.al/tre-ceremoni-per-azem-hajdarin-vajza-djali-dhe-presidenti-homazhe-ne-vende-te-ndryshme/20%Monthly2019-09-12 09:18
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-12-shtator-2019/20%Monthly2019-09-11 21:12
https://americaneye.al/ngaterroi-shqiperine-me-armenine-spikeri-i-stadiumit-te-frances-nuk-fjeta-per-dy-dite/20%Monthly2019-09-11 20:41
https://americaneye.al/meta-sdal-nga-presidenca-pa-mbaruar-mandatin-dekoroj-ramen-po-hapi-negociatat/20%Monthly2019-09-11 20:29
https://americaneye.al/bardhi-nuk-ka-pakt-rama-basha-shqiperise-i-shtohen-kushtet-per-negociatat/20%Monthly2019-09-11 19:57
https://americaneye.al/arrestohet-vlonjati-goditi-me-sende-te-forta-gruan-e-xhaxhait-e-vajzen/20%Monthly2019-09-11 19:38
https://americaneye.al/ambasadori-akrobat-takon-ministrin-lleshaj-ben-serish-ritualin-e-vertikales/20%Monthly2019-09-11 18:57
https://americaneye.al/zbulohet-raporti-i-pd-per-zgjedhjet-56-faqe-per-vezhguesit-kunder-30-qershorit/20%Monthly2019-09-11 20:31
https://americaneye.al/rreth-2500-persona-te-zhdukur-ne-bahamas-pas-uraganit-dorian/20%Monthly2019-09-11 18:38
https://americaneye.al/cekia-do-terheqe-njohjen-presidenti-cek-hedh-idene-per-vendimin-kunder-kosoves/20%Monthly2019-09-11 18:02
https://americaneye.al/komisioni-i-venecias-markert-me-13-tetor-nuk-ka-zgjedhje/20%Monthly2019-09-11 17:21
https://americaneye.al/uefa-champions-league-womens-ndeshja-vllaznia-fortuna-pjesa-e-pare-perfundon-0-0/20%Monthly2019-09-11 17:19
https://americaneye.al/apple-na-njofton-me-iphone-11-ja-vecorite-dhe-cmimi/20%Monthly2019-09-11 16:57
https://americaneye.al/do-te-digjet-kuvendit-meta-deputetet-me-kane-kerkuar-qe-te-njihen-me-informacionin-sekret/20%Monthly2019-09-11 20:25
https://americaneye.al/trajneret-me-te-paguar-ne-itali-conte-nuk-ka-rivale/20%Monthly2019-09-11 15:15
https://americaneye.al/cfare-ka-dashur-te-thote-deputeti-cv-ja-skandaloze-qe-po-komentohet-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-09-11 20:33
https://americaneye.al/britani-rritet-ne-dy-vite-periudha-e-qendrimit-per-studentet-e-huaj/20%Monthly2019-09-11 14:46
https://americaneye.al/njesia-speciale-kunder-te-forteve-ne-aksion-foto/20%Monthly2019-09-11 20:32
https://americaneye.al/udhetuan-ne-spanje-per-te-pare-el-classico-n-kerkohen-3-vite-burg-per-ish-gjyqtaret/20%Monthly2019-09-11 14:04
https://americaneye.al/presidenti-cek-ne-beograd-diskutime-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-09-11 13:51
https://americaneye.al/identifikohet-nje-prej-shpendeve-me-te-medhenj-qe-kane-ekzistuar/20%Monthly2019-09-11 13:48
https://americaneye.al/itu-telecom-world-2019-ne-budapest-cinari-nisma-per-mbulimin-e-te-gjithe-territorit-me-rrjete-te-shpejtesise-se-larte/20%Monthly2019-09-11 13:36
https://americaneye.al/sa-i-qe-afruar-spiuni-i-cia-s-putinit/20%Monthly2019-09-11 13:19
https://americaneye.al/shkarkimi-i-bolton-administrata-trump-nuk-u-surprizua/20%Monthly2019-09-11 12:51
https://americaneye.al/lajm-i-mire-nga-parisi-schumacher-eshte-i-vetedijshem/20%Monthly2019-09-11 12:30
https://americaneye.al/ronaldo-ben-modestin-pas-thyerjes-se-rekordit-topi-i-arte-nuk-jetoj-per-cmime-individuale/20%Monthly2019-09-11 12:08
https://americaneye.al/kot-e-merrni-inat-trupin-ja-perpjekjet-qe-ben-per-tju-mbajtur-ne-forme/20%Monthly2019-09-11 11:51
https://americaneye.al/papa-francesku-me-kane-ngulur-nje-thike-ne-shpine-nga-brenda-kishes-me-quajne-komunist/20%Monthly2019-09-11 11:33
https://americaneye.al/misteri-i-kapitenit-te-zhdukur-dhe-jahtit-ne-shengjinin-ja-pistat-e-dyshimit/20%Monthly2019-09-11 11:30
https://americaneye.al/sokol-kushta-analizon-fitoren-e-kombetares-bare-i-shkelqyer-reja-nder-me-te-miret-ne-europe/20%Monthly2019-09-11 11:14
https://americaneye.al/shqiperia-nder-vendet-e-para-per-debime-nga-gjermania/20%Monthly2019-09-11 11:06
https://americaneye.al/ursula-von-der-leyen-ballkani-perendimor-nje-prej-prioriteteve-te-presidences-sime/20%Monthly2019-09-11 10:57
https://americaneye.al/kurore-shqiptare-ne-yad-vashem/20%Monthly2019-09-11 10:41
https://americaneye.al/ambasadori-gjerman-jemi-te-prirur-ti-themi-po-celjes-se-negociatave-shqiperi-be/20%Monthly2019-09-11 10:29
https://americaneye.al/fotot-e-sulmit-qe-ndryshoi-boten/20%Monthly2019-09-11 10:27
https://americaneye.al/shba-40-tone-bomba-mbi-ishullin-e-pushtuar-nga-isis/20%Monthly2019-09-11 10:13
https://americaneye.al/edi-rama-qendroj-ne-kembe-dhe-shoh-cfare-po-me-bejne-buburrecat/20%Monthly2019-09-11 10:07
https://americaneye.al/reforma-ne-kadaster-lame-i-them-gruas-qe-te-mos-me-nderhyje-per-punesime/20%Monthly2019-09-11 14:05
https://americaneye.al/venecia-mbyll-takimet-ne-tirane-vendimi-me-11-tetor/20%Monthly2019-09-11 14:06
https://americaneye.al/angelina-jolie-po-rizbulon-veten/20%Monthly2019-09-11 08:26
https://americaneye.al/banka-iu-hedh-gabimisht-120-mije-dollare-cifti-akuzohet-per-vjedhje/20%Monthly2019-09-11 07:44
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-11-shtator-2019/20%Monthly2019-09-10 21:50
https://americaneye.al/ishim-ne-gjume-pjesen-e-dyte-edi-reja-nuk-e-kam-mendjen-te-kontrata-cunat-me-kenaqen-te-gjithe/20%Monthly2019-09-10 21:20
https://americaneye.al/bare-shqiperia-do-rikthehet-ne-maja-edhe-pse-shume-njerez-nuk-kane-besim-te-ne/20%Monthly2019-09-10 21:11
https://americaneye.al/doli-llafi-i-kryeministrit-roshi-ja-me-ke-e-kisha-festimin-e-golit/20%Monthly2019-09-10 21:05
https://americaneye.al/festival-golash-kosova-ndalet-pas-15-ndeshjeve/20%Monthly2019-09-10 21:03
https://americaneye.al/rudi-vata-i-thur-elozhe-lojtareve-te-kombetares-skishte-ndodhur-kurre-ne-histori-qe/20%Monthly2019-09-10 20:56
https://americaneye.al/shqiperia-spektakel-dhe-3-pike/20%Monthly2019-09-10 20:59
https://americaneye.al/he-rrushi-ngrije-edhe-nje-cike-prostitucion-ne-mes-te-tiranes-tutori-i-gruas-djali-i-saj-12-vjecar/20%Monthly2019-09-10 20:16
https://americaneye.al/shpetimi-i-te-burgosurve-nga-vetevrasja-gjonaj-analize-e-detajuar-per-cdo-rast-kapacitetet-vijojne-te-forcohen/20%Monthly2019-09-10 18:31
https://americaneye.al/njohja-e-patentave-ne-itali-publikohet-lista-e-dokumenteve-te-nevojshme/20%Monthly2019-09-10 18:28
https://americaneye.al/ne-ndeshjen-me-angline-rita-ora-perkrah-kosoven/20%Monthly2019-09-10 18:14
https://americaneye.al/lojtari-shqiptar-me-i-paguar-ne-itali/20%Monthly2019-09-10 17:49
https://americaneye.al/nga-kafja-e-lagjes-gati-per-elbasan-arena/20%Monthly2019-09-10 21:00
https://americaneye.al/dilema-te-iki-apo-te-mos-iki-4-shenja-te-qarta-per-tu-larguar/20%Monthly2019-09-10 17:40
https://americaneye.al/anglia-ka-nje-pengese-serioze-ndersa-kosova-eshte-ne-kulmin-e-udhetimit/20%Monthly2019-09-10 17:36
https://americaneye.al/dita-e-ashures-31-te-vdekur-dhe-100-te-plagosur-ne-irak/20%Monthly2019-09-10 17:21
https://americaneye.al/formacioni-zyrtar-i-shqiperise-ne-ndeshjen-me-islanden/20%Monthly2019-09-10 17:15
https://americaneye.al/basha-nga-brukseli-shqiperia-nuk-i-ka-permbushur-kushtet-e-vena-nga-be/20%Monthly2019-09-10 17:06
https://americaneye.al/tirana-3-dite-pa-drita-zonat-dhe-oraret/20%Monthly2019-09-10 17:03
https://americaneye.al/klopp-njeriu-qe-coi-coutinho-n-te-bayern-lajm-i-mire-per-bundesligen/20%Monthly2019-09-10 17:02
https://americaneye.al/presidenti-trump-shkarkon-nga-detyra-keshilltarin-e-sigurise-john-bolton-nuk-me-nevojitet-me/20%Monthly2019-09-10 17:02
https://americaneye.al/ked-publikon-rezultatin-e-pikezimit-arta-vorpsi-me-e-vleresuara/20%Monthly2019-09-10 16:06
https://americaneye.al/parate-e-emigranteve-po-i-bejne-shqiptaret-dembele/20%Monthly2019-09-10 16:04
https://americaneye.al/diego-costa-griezmann-e-kishte-enderr-te-luante-me-messin-joao-felix-ka-dicka-ndryshe/20%Monthly2019-09-10 16:00
https://americaneye.al/nese-kjo-quhet-dashuri-preferoj-te-mbes-vetem-opinioni-ne-dysh-per-gjestin-romantik/20%Monthly2019-09-10 16:03
https://americaneye.al/beteja-e-deshperuar-per-drejtesi-nga-100-paund-gjobe-paguan-30-mije-paund/20%Monthly2019-09-10 15:30
https://americaneye.al/balluku-zgjidhje-problematikes-se-shpronesimeve-krijojme-agjencine-shteterore/20%Monthly2019-09-10 15:18
https://americaneye.al/vendimi-me-19-shtator-tahiri-do-te-jem-i-lire-provat-e-prokurorise-jane-genjeshtra/20%Monthly2019-09-10 14:41
https://americaneye.al/miliona-dollare-nga-shba-per-mbrojtjen-xhacka-na-shnderruan-ne-nje-force-ushtarake-moderne/20%Monthly2019-09-10 21:19
https://americaneye.al/misteri-i-jahtit-pa-kapiten-biznesmeni-turk-deshmon-ne-polici-nuk-i-jepet-mjeti/20%Monthly2019-09-10 14:34
https://americaneye.al/studimi-i-cies-10-skuadrat-me-te-shtrenjta-ne-europe-dominon-futbolli-anglez/20%Monthly2019-09-10 14:30
https://americaneye.al/blendi-fevziu-habit-me-rrefimin-emrin-e-vajzes-se-vogel-ia-vendosen-portalet/20%Monthly2019-09-10 14:14
https://americaneye.al/kryemadhi-ndryshe-nga-basha-ne-zgjedhje-edhe-me-ramen-kryeminister/20%Monthly2019-09-10 14:12
https://americaneye.al/igli-tare-milani-zgjodha-me-zemer-dhe-jo-per-parate/20%Monthly2019-09-10 13:57
https://americaneye.al/cfare-ndodh-nese-denohet-tahiri-ja-si-pergjigjet-avokati-maks-haxhia/20%Monthly2019-09-10 13:55
https://americaneye.al/mjeket-iu-dhane-0-mundesi-per-mbijetese-binjaket-sfidojne-shkencen/20%Monthly2019-09-10 13:50
https://americaneye.al/deshmia-e-plote-e-tahirit-nuk-flija-ne-hotele-me-900-euro/20%Monthly2019-09-10 21:00
https://americaneye.al/rruge-te-shkretuara-shtepi-te-braktisura-8-vite-pas-katastrofes-nukleare-ne-fukushima-foto/20%Monthly2019-09-10 12:19
https://americaneye.al/ne-markaten-vjeshtore-te-shit-blerjes-mediatike/20%Monthly2019-09-10 12:02
https://americaneye.al/leyen-prezanton-qeverine-e-re-presidentja-e-ke-nominon-nje-euroskeptik-per-zgjerimin/20%Monthly2019-09-10 14:06
https://americaneye.al/tahiri-i-ashper-ne-gjyq-kisha-vetem-nje-jave-qe-kisha-marre-detyren/20%Monthly2019-09-10 14:40
https://americaneye.al/bien-zgjedhjet-e-parakohshme-jep-doreheqjen-ylli-i-parlamentit-britanik/20%Monthly2019-09-10 10:51
https://americaneye.al/meta-publikon-foton-me-ramen-dhe-zbulon-cfare-bisedoi-dje-me-rucin/20%Monthly2019-09-10 10:47
https://americaneye.al/bild-operacion-i-madh-kunder-mafias-shqiptare-ne-gjermani/20%Monthly2019-09-10 10:44
https://americaneye.al/rama-takon-futbollistet-e-kombetares-kush-ju-ka-thene-qe-pasaportat-diplomatike-do-te-hiqen/20%Monthly2019-09-10 10:43
https://americaneye.al/akuzat-e-pd-kryebashkiaku-i-vaut-te-dejes-nuk-kam-marre-as-edhe-nje-gjobe/20%Monthly2019-09-10 10:35
https://americaneye.al/prokuroria-kerkon-12-vite-burg-per-saimir-tahirin/20%Monthly2019-09-10 14:37
https://americaneye.al/cili-eshte-akti-tjeter-ne-dramen-e-brexit/20%Monthly2019-09-10 10:21
https://americaneye.al/de-biasi-reja-ka-potencialin-e-duhur-per-te-drejtuar-kombetaren/20%Monthly2019-09-10 09:54
https://americaneye.al/eshte-arrestuar-ne-itali-pd-kerkon-verifikim-per-nje-tjeter-kryebashkiak/20%Monthly2019-09-10 13:55
https://americaneye.al/cia-mision-sekret-ne-zemer-te-moskes-pa-dijenine-e-presidentit-trump/20%Monthly2019-09-10 09:02
https://americaneye.al/presidenca-thumbon-pezen-e-verteta-e-binjakezimit-te-lazios-me-peqinin/20%Monthly2019-09-09 21:26
https://americaneye.al/do-digjej-kuvendi-peza-cia-nuk-e-dinte-meta-genjeu-dhuna-u-ndalua-nga-amerikanet/20%Monthly2019-09-09 21:22
https://americaneye.al/trump-bisedimet-me-talibanet-kane-vdekur/20%Monthly2019-09-09 21:11
https://americaneye.al/google-gjurmon-perdoruesit/20%Monthly2019-09-09 20:20
https://americaneye.al/deshironi-te-udhetoni-ne-planetin-e-kuq-spanja-po-iu-pret/20%Monthly2019-09-09 19:57
https://americaneye.al/kjo-duhet-te-jete-kafeneja-me-e-madhe-ne-bote/20%Monthly2019-09-09 19:21
https://americaneye.al/ish-ambasadori-ne-tirane-sequi-shef-kabineti-i-ministrit-di-maio/20%Monthly2019-09-09 18:45
https://americaneye.al/skandali-6-mije-euro-gjyqtareve-per-te-mbyllur-ceshtjen/20%Monthly2019-09-09 18:44
https://americaneye.al/basha-ne-ppe-lobon-per-hapjen-e-negociatave-garanci-per-te-ndertuar-shtet-demokratik-me-pushtete-te-ndara/20%Monthly2019-09-09 18:41
https://americaneye.al/man-city-1-mld-euro-per-blerje-shifra-e-cmendur-e-perdorur-nga-sheiku-naser-al-khelaifi/20%Monthly2019-09-09 18:31
https://americaneye.al/lufta-e-karteleve-per-armen-e-fshehte-te-el-chapo-s/20%Monthly2019-09-09 18:13
https://americaneye.al/meta-presidenti-i-pamposhtur-ne-mbrojtje-te-kushtetutes/20%Monthly2019-09-09 17:34
https://americaneye.al/gabime-amatoreske-ne-mbrojtje-shpresat-kuqezi-turperohen-nga-austria/20%Monthly2019-09-09 17:32
https://americaneye.al/ked-rrezon-gjyqtaren-zhaklina-peto/20%Monthly2019-09-09 16:32
https://americaneye.al/shba-sanksione-turqise-bleu-arme-ruse/20%Monthly2019-09-09 16:09
https://americaneye.al/palmer-shba-e-perqendruar-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-09-09 15:56
https://americaneye.al/sarri-ronaldo-zbardhet-pakti-i-40-golave/20%Monthly2019-09-09 15:22
https://americaneye.al/konstituohet-keshilli-i-qarkut-tirane-kryetar-rizgjidhet-aldrin-dalipi/20%Monthly2019-09-09 15:00
https://americaneye.al/deklarata-e-metes-per-djegien-e-kuvendit-vjen-pergjigja-e-pd-se/20%Monthly2019-09-09 14:56
https://americaneye.al/italia-me-numra-per-rekord-si-i-shnderroi-mancini-ne-me-pak-se-nje-vit/20%Monthly2019-09-09 14:45
https://americaneye.al/cfare-eshte-backstop-dispozita-e-brexit-it-qe-ka-futur-ne-sherr-britanine-me-be-ne/20%Monthly2019-09-09 14:37
https://americaneye.al/maradona-messit-i-mesova-goditjet-e-denimit-askush-sme-dha-oscar/20%Monthly2019-09-09 14:18
https://americaneye.al/zbulohet-identiteti-i-pronarit-te-vertete-te-jahtit-te-braktisur-ne-shengjin/20%Monthly2019-09-09 13:47
https://americaneye.al/socialdemokratet-gjermane-te-hapen-negociatat-e-be-me-shqiperine/20%Monthly2019-09-09 13:08
https://americaneye.al/30-e-shqiptareve-rrezojne-lekun-euro-do-te-jete-monedhe-zyrtare-brenda-5-vitesh/20%Monthly2019-09-09 12:49
https://americaneye.al/presidenti-trump-replikon-me-ciftin-e-artisteve/20%Monthly2019-09-09 12:04
https://americaneye.al/partia-e-putin-peson-humbje-ne-moske/20%Monthly2019-09-09 12:00
https://americaneye.al/jo-vetem-ne-france-shqiperi-te-gjitha-skandalet-me-himnet-kombetare/20%Monthly2019-09-09 11:52
https://americaneye.al/rama-takon-merkel-te-premten-qeveria-gjermane-ja-ceshtjet-ne-fokus-te-takimit/20%Monthly2019-09-09 11:35
https://americaneye.al/asnje-ndryshim-vetem-tregti-me-kinen/20%Monthly2019-09-09 11:26
https://americaneye.al/humbja-me-francen-hysaj-nuk-eshte-e-drejte-te-shahemi-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-09-09 11:12
https://americaneye.al/reja-ul-mavrajn-ne-stol-do-bejme-ndryshime-ne-formacion-dhe-mposhtim-islanden/20%Monthly2019-09-09 11:15
https://americaneye.al/kosova-i-magjeps-te-gjithe-artikulli-i-vecante-i-bbc-qe-kujton-edhe-fadil-vokrrin/20%Monthly2019-09-09 10:59
https://americaneye.al/meta-cfare-duhet-te-beje-presidenti-kur-dy-veta-cmenden/20%Monthly2019-09-09 21:36
https://americaneye.al/meta-pse-nuk-mu-kerkua-qe-te-luaja-nje-rol-qe-opozita-te-mos-i-digjte-mandatet/20%Monthly2019-09-09 10:40
https://americaneye.al/fa-largojne-predhat-e-luftes-se-dyte-boterore-ne-lezhe/20%Monthly2019-09-09 09:51
https://americaneye.al/meta-nxjerr-foton-para-komisionit-e-tepert-te-ma-kerkoni-te-kthehem-ne-ate-kohe/20%Monthly2019-09-09 09:32
https://americaneye.al/si-u-festua-pervjetori-i-katert-i-monarkise-shqiptare/20%Monthly2019-09-09 09:10
https://americaneye.al/sherr-kapitenesh-vata-i-pergjigjet-mavrajt-luften-nuk-e-kam-fituar-me-pasaporte-jugosllave/20%Monthly2019-09-09 09:07
https://americaneye.al/meta-ne-shtypin-italian-nuk-jam-populist-me-rrezon-vetem-kushtetuesja/20%Monthly2019-09-09 09:04
https://americaneye.al/meta-zbulon-informacionin-sekret-me-8-qershor-do-digjej-kuvendi/20%Monthly2019-09-09 13:07
https://americaneye.al/historia-e-rralle-e-te-riut-nga-kenia-udheton-qindra-kilometra-ne-dite-per-te-shuar-etjen-e-kafsheve-video/20%Monthly2019-09-09 08:00
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-9-shtator-2019/20%Monthly2019-09-08 21:01
https://americaneye.al/euro-2020-spanja-blindon-kreun-italia-nis-arratine-greqia-per-turp/20%Monthly2019-09-08 20:58
https://americaneye.al/humbja-ne-france-duka-dy-fjale-per-tifozet-vip-dhe-ata-kuqezi/20%Monthly2019-09-08 20:09
https://americaneye.al/tragjike-ne-meksike-volejbollistja-bie-ne-pusete-per-te-mos-dale-me-video/20%Monthly2019-09-08 19:35
https://americaneye.al/ngrenia-e-kerpudhave-zvogelon-rrezikun-nga-kanceri-i-prostates/20%Monthly2019-09-08 19:21
https://americaneye.al/moti-qe-na-pret-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-09-08 18:37
https://americaneye.al/papa-francesku-shpyllezimi-te-trajtohet-si-kercenim-global/20%Monthly2019-09-08 18:32
https://americaneye.al/aleksandri-i-madh-sipas-statutit-te-shkodres-zbuluar-nga-lucia-nadin/20%Monthly2019-09-08 17:30
https://americaneye.al/plani-i-drejtuesve-leo-messi-perjete-te-barcelona/20%Monthly2019-09-08 16:39
https://americaneye.al/5-shenjat-e-heshtura-te-ulceres-qe-sduhet-ti-neglizhoni/20%Monthly2019-09-08 16:09
https://americaneye.al/mitsotaqis-premton-nje-kapitull-te-ri-ekonomik-per-greqine/20%Monthly2019-09-08 15:40
https://americaneye.al/ferrari-triumfon-ne-shtepi-pas-9-vitesh-leclerc-spektakolar/20%Monthly2019-09-08 15:12
https://americaneye.al/tjeter-braktisje-per-johnson-ministrja-amber-rudd-jep-doreheqjen/20%Monthly2019-09-08 14:50
https://americaneye.al/mitsotaqis-nuk-mbeshtesim-negociatat-me-shqiperine-nese-nuk-ndryshon-qendrimi-per-pakicat/20%Monthly2019-09-09 11:35
https://americaneye.al/jep-doreheqjen-gert-bogdani-ja-kush-do-ta-zevendesoje-ish-sekretarin/20%Monthly2019-09-08 14:07
https://americaneye.al/spektakel-i-garantuar-politik-cfare-do-te-ndodhe-gjate-deshmise-se-ilir-metes-ne-komisionin-hetimor/20%Monthly2019-09-08 13:36
https://americaneye.al/presidenti-trump-anulon-bisedimet-e-fshehta-per-afganistanin/20%Monthly2019-09-08 13:11
https://americaneye.al/ngacmon-femren-e-gabuar-futbollisti-i-chelsea-rrihet-keq-nga-lojtari-i-kategorise-se-trete/20%Monthly2019-09-08 13:05
https://americaneye.al/griezmann-himni-i-gabuar-i-shqiperise-ishte-shokuese/20%Monthly2019-09-08 12:42
https://americaneye.al/zbulohet-arsyeja-pse-u-ngaterrua-himni-i-shqiperise-ne-france/20%Monthly2019-09-08 12:36
https://americaneye.al/rovena-dilo-i-jep-fund-lidhjes-4-vjecare-ndahet-papritur-nga-balerini-disa-vite-me-i-ri/20%Monthly2019-09-08 12:27
https://americaneye.al/ndalohet-pronari-i-skela-syla-akuzohet-per-shkelje-te-rregullave-ne-pune/20%Monthly2019-09-08 12:21
https://americaneye.al/ngaterresa-e-himnit-rama-vlereson-mesazhet-e-ndjeses-arena-kombetare-perurohet-me-ndeshjen-shqiperi-france/20%Monthly2019-09-08 11:37
https://americaneye.al/intervista-cana-talentet-tani-luajne-per-kosoven-nuk-e-di-nese-do-te-kete-me-shqiperi-te-madhe/20%Monthly2019-09-08 11:10
https://americaneye.al/ngaterrimi-i-himnit-macron-i-shkruan-rames-gabim-i-patolerueshem-ndjese-shqiptareve/20%Monthly2019-09-08 10:40
https://americaneye.al/njihuni-me-kroaten-qe-pritet-ti-zere-vendin-eurokomisionerit-johannes-hahn/20%Monthly2019-09-08 10:29
https://americaneye.al/djema-ky-nuk-eshte-himni-yne-skandali-i-parisit-beri-me-shume-zhurme-ne-mediat-e-huaja-sesa-fitorja/20%Monthly2019-09-08 10:11
https://americaneye.al/meta-mesazh-pendarovskit-per-diten-e-pavaresise-krenare-per-kontributin-e-shqiptareve-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-09-08 09:36
https://americaneye.al/fotot-pushimet-shqiptare-te-ambasadorit-te-be-luigi-soreka-ja-partnerja-simpatike-qe-e-shoqeroi/20%Monthly2019-09-08 09:33
https://americaneye.al/zhdukja-misterioze-e-biznesmenit-turk-shish-e-krimet-e-renda-ne-bordin-e-jaht-it/20%Monthly2019-09-08 09:24
https://americaneye.al/tirane-kapet-skifteri-i-makinave-te-don-boskos/20%Monthly2019-09-08 09:09
https://americaneye.al/kongresi-dhe-kriteret-e-shkarkimit-te-presidentit/20%Monthly2019-09-08 08:25
https://americaneye.al/trajneri-i-anglise-i-trembet-kosoves-me-ta-duhet-te-luajme-me-mire-se-me-bullgarine/20%Monthly2019-09-08 07:43
https://americaneye.al/joker-fiton-luanin-e-arte-te-venecias/20%Monthly2019-09-07 21:25
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-8-shtator-2019/20%Monthly2019-09-07 21:21
https://americaneye.al/reja-ja-pse-e-vendosa-roshin-ne-krahun-e-majte-te-mbrojtjes-keta-te-tre-me-surprizuan/20%Monthly2019-09-07 21:14
https://americaneye.al/franca-na-turperon-me-gola-dhe-me-himnin/20%Monthly2019-09-07 21:13
https://americaneye.al/nga-himni-i-andorres-te-ngaterrimi-me-armenine-gafa-e-dyfishte-e-francezeve/20%Monthly2019-09-07 21:16
https://americaneye.al/incident-para-ndeshjes-francezet-ngaterrojne-himnin-e-shqiperise/20%Monthly2019-09-07 18:54
https://americaneye.al/arnold-schwarzenegger-kerkon-500-euro-per-cilindo-qe-deshiron-nje-selfie-me-aktorin/20%Monthly2019-09-07 18:36
https://americaneye.al/anglia-mund-bullgarine-4-0-zhvendos-kosoven-ne-vend-te-dyte/20%Monthly2019-09-07 18:08
https://americaneye.al/shqiperi-france-publikohen-formacionet-zyrtare/20%Monthly2019-09-07 17:59
https://americaneye.al/a-po-shkon-basha-me-pushime-ne-mykonos/20%Monthly2019-09-07 17:30
https://americaneye.al/challandes-per-kosove-ceki-lojtaret-ishin-ne-gjendje-te-vdisnin-ne-fushe/20%Monthly2019-09-07 17:00
https://americaneye.al/skemat-mashtruese-gjykata-cakton-masat-e-sigurise-per-biznesmenet-dhe-administratoret/20%Monthly2019-09-07 16:54
https://americaneye.al/parashikimi-i-presidentit-moisiu-ja-ku-e-shoh-shqiperine-ne-2049-en/20%Monthly2019-09-08 13:36
https://americaneye.al/britania-jo-kartave-id-nga-be-perdoren-ne-mase-per-trafik-emigrantesh/20%Monthly2019-09-07 15:57
https://americaneye.al/fotot-pikante-meta-dhe-thaci-te-cmendur-per-fitoren-e-kosoves/20%Monthly2019-09-07 15:33
https://americaneye.al/kosova-nuk-ndalet-fiton-dhe-ndaj-cekise/20%Monthly2019-09-07 15:05
https://americaneye.al/cr-flash-eshte-34-vjec-por-vrapon-me-34-km-ne-ore-asnje-sulmues-nuk-eshte-me-i-shpejte-se-ai-ne-itali/20%Monthly2019-09-07 14:45
https://americaneye.al/bbc-15-filmat-me-te-mire-te-vitit-2019-deri-me-tani/20%Monthly2019-09-07 14:23
https://americaneye.al/capello-lukaku-nuk-eshte-kampion-sanchez-mund-ta-beje-ndryshimin-tek-interi/20%Monthly2019-09-07 14:01
https://americaneye.al/arrestohet-koka-e-skemes-bie-ne-pranga-biznesmeni-i-16-i-mashtrimit-me-tvsh/20%Monthly2019-09-07 13:42
https://americaneye.al/forumi-i-europes-juglindore-per-energjine-balluku-diskuton-me-ministrat-e-rajonit/20%Monthly2019-09-07 13:38
https://americaneye.al/hera-e-vetme-qe-pashe-duke-qare-ramush-haradinajn/20%Monthly2019-09-07 13:26
https://americaneye.al/amerikanet-besojne-ne-ekzistencen-e-jashtetokesoreve-qeveria-fsheh-provat/20%Monthly2019-09-07 13:17
https://americaneye.al/kaos-ne-bahamas-mijera-vete-presin-evakuimet-ishulli-eshte-shkaterruar-totalisht/20%Monthly2019-09-07 12:58
https://americaneye.al/nis-shkembimi-i-te-burgosurve-mes-rusise-e-ukraines/20%Monthly2019-09-07 12:49
https://americaneye.al/kartemonedhat-e-reja-banka-e-shqiperise-zbulon-serine-qe-do-te-hidhet-ne-treg/20%Monthly2019-09-07 12:41
https://americaneye.al/pas-22-vitesh-dhe-18-trofesh-etoo-le-futbollin/20%Monthly2019-09-07 12:25
https://americaneye.al/dybala-psikoterapi-me-del-pieron-ne-los-angeles-per-te-rifituar-juven/20%Monthly2019-09-07 11:39
https://americaneye.al/e-majta-e-lodhur-e-izraelit-dhe-rikthimi-i-ehud-barak/20%Monthly2019-09-07 10:55
https://americaneye.al/jahti-luksoz-i-braktisur-prane-portit-te-shengjinit-i-perket-nje-turku/20%Monthly2019-09-07 12:05
https://americaneye.al/irani-pret-qe-europa-te-veproje/20%Monthly2019-09-07 10:06
https://americaneye.al/elbasan-rrahin-nusen-e-familjes-arrestohen-babe-e-bir/20%Monthly2019-09-07 09:37
https://americaneye.al/kod-i-ri-elektoral-balla-detyre-e-perbashket-me-opoziten-parlamentare-dhe-jo-parlamentare/20%Monthly2019-09-07 09:19
https://americaneye.al/si-e-nis-detyren-ambasadorja-e-re-suedeze-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-07 09:15
https://americaneye.al/kapet-laciani-me-disa-emra-i-denuar-ne-itali-me-12-vjet-burg/20%Monthly2019-09-07 09:11
https://americaneye.al/per-guximtarin-qe-ngjitet-lart-meta-jep-nje-tjeter-mesazh-me-nje-buqete-macesh/20%Monthly2019-09-07 09:09
https://americaneye.al/sot-me-e-vertete-e-aktuale-se-11-vite-me-pare-meta-publikon-videon/20%Monthly2019-09-07 09:07
https://americaneye.al/pas-disfates-matteo-salvini-perballet-me-sfida-dhe-shpreson/20%Monthly2019-09-07 08:09
https://americaneye.al/librazhd-burri-vret-gruan-me-thike-dhe-hidhet-nga-kati-i-katert-i-pallatit/20%Monthly2019-09-07 09:25
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-7-shtator-2019/20%Monthly2019-09-06 21:24
https://americaneye.al/merr-fund-dredhia-e-dy-binjakeve-shqiptare-njeri-perfundon-ne-burg/20%Monthly2019-09-06 20:26
https://americaneye.al/postime-kunder-presidentit-erdogan-10-vjet-burg-per-drejtuesen-e-opozites-ne-stamboll/20%Monthly2019-09-06 20:10
https://americaneye.al/negociatat-rama-takon-merkel-javen-e-ardhshme-nje-po-me-kusht-per-shqiperine/20%Monthly2019-09-07 13:41
https://americaneye.al/ishte-pacient-i-veshtire-mjeku-i-enver-hoxhes-kur-e-kuptoi-se-jeta-e-tij/20%Monthly2019-09-06 19:47
https://americaneye.al/luli-dhender-tepelene-ruci-batuta-me-kryemadhin-e-kupton-vete-se-kur-duhet-te-nderhysh/20%Monthly2019-09-07 13:42
https://americaneye.al/maks-velo-i-ashper-ndaj-edi-hiles-genjeu-nuk-ka-bere-burg-politik-vodhi-para-ne-itali/20%Monthly2019-09-06 19:41
https://americaneye.al/sezoni-turistik-e-gjen-ksamilin-pa-uje-dhe-me-probleme-ne-rrjetin-elektrik/20%Monthly2019-09-06 18:58
https://americaneye.al/zbardhen-emrat-e-frances-kunder-shqiperise-ylli-i-bayern-ne-vend-te-mbappe/20%Monthly2019-09-06 18:22
https://americaneye.al/transformimi-i-arkives-gjyqesore-gjonaj-i-beson-projektin-studenteve-dhe-pedagogeve/20%Monthly2019-09-06 17:39
https://americaneye.al/mihali-i-australise-porositi-nje-birre-gazetari-faturohet-10-mije-fish-me-shume/20%Monthly2019-09-06 17:25
https://americaneye.al/demtohet-kalaja-e-shek-13-ministria-e-kultures-kallezim-penal-ndaj-pergjegjesve-serbe/20%Monthly2019-09-06 17:23
https://americaneye.al/boris-kape-demin-prej-briresh/20%Monthly2019-09-06 16:36
https://americaneye.al/inaugurohet-rruga-e-lumit-te-vlores-rama-po-sjell-nje-transformim-rrenjesor/20%Monthly2019-09-06 16:24
https://americaneye.al/gjermania-me-ligj-per-ndalimin-e-qeseve-plastike/20%Monthly2019-09-06 16:11
https://americaneye.al/thaci-do-pritet-nga-nje-perandor-te-dielen-ne-japoni/20%Monthly2019-09-06 16:05
https://americaneye.al/italiani-godet-me-shkelm-ne-bark-femijen-emigrant-sepse-iu-afrua-te-birit/20%Monthly2019-09-06 15:55
https://americaneye.al/shiriti-i-kapitenit-perplas-shqiptaret-e-zvicres-xhaka-i-pergjigjet-shaqirit/20%Monthly2019-09-06 15:32
https://americaneye.al/kjo-eshte-ajo-qe-gjermanet-kane-me-shume-frike/20%Monthly2019-09-06 14:42
https://americaneye.al/eurot-i-kisha-per-shkollen-e-vajzes-me-mbajten-peng-deri-ne-0200-zbulohet-deshmia-e-taksistit/20%Monthly2019-09-06 14:10
https://americaneye.al/plani-b-i-metes-ne-shahun-me-socialistet/20%Monthly2019-09-06 17:00
https://americaneye.al/mashtrimi-me-tvsh-ekspertet-shpjegojne-se-si-funksionon-skema/20%Monthly2019-09-06 13:46
https://americaneye.al/gati-nje-beteje-e-re-per-pavaresine-e-katalonjes/20%Monthly2019-09-06 13:39
https://americaneye.al/zbulohet-plani-tottenham-do-te-tentoje-edhe-ne-janar-per-dybala/20%Monthly2019-09-06 13:02
https://americaneye.al/libri-i-ri-i-james-mattis-i-pameshirshem-ndaj-obames-i-heshtur-ndaj-trumpit/20%Monthly2019-09-06 12:43
https://americaneye.al/ronaldinho-caktohet-ambasador-turizmi-ne-brazil-por-nuk-del-dot-jashte-shtetit/20%Monthly2019-09-06 12:35
https://americaneye.al/ndertimet-pa-leje-nis-aksioni-i-prishjes-ne-bregdetin-e-jugut/20%Monthly2019-09-06 19:46
https://americaneye.al/pas-ndarjes-se-tyre-te-bujshme-alba-hoxha-i-ka-dy-fjale-per-albi-nakon/20%Monthly2019-09-06 11:45
https://americaneye.al/rajoni-i-veriut-ps-cakton-4-koordinatoret-e-rinj/20%Monthly2019-09-06 11:41
https://americaneye.al/shqiperi-islande-i-besohet-nje-arbitri-sllovak/20%Monthly2019-09-06 11:28
https://americaneye.al/ligjet-rrezojne-presidentin-fino-meta-e-ka-personale-me-mua/20%Monthly2019-09-06 11:40
https://americaneye.al/wanda-nara-rrefen-te-verteten-e-saj-nuk-jam-une-e-keqja/20%Monthly2019-09-06 10:56
https://americaneye.al/johnson-te-kerkoj-shtyrje-te-brexit-me-mire-i-vdekur/20%Monthly2019-09-06 10:47
https://americaneye.al/kryeministri-conte-nga-lojtar-amator-ne-burre-shteti/20%Monthly2019-09-06 10:40
https://americaneye.al/vdes-robert-mugabe-nga-hero-kunder-kolonializmit-ne-diktator-te-paskrupullt/20%Monthly2019-09-06 10:28
https://americaneye.al/burg-perjete-per-monstren-e-selenices/20%Monthly2019-09-06 10:19
https://americaneye.al/meta-te-henen-ne-parlament/20%Monthly2019-09-06 13:49
https://americaneye.al/cnn-shqiperia-ngjit-12-vende-ne-klasifikimin-boteror-te-turizmit-per-2019/20%Monthly2019-09-06 09:35
https://americaneye.al/arsyeja-pse-duam-kaq-shume-kafen/20%Monthly2019-09-06 08:44
https://americaneye.al/elbasan-taksisti-shkon-per-te-pire-kafe-por-grabitet-e-mbahet-peng-nga-pergjegjesi-i-lokalit/20%Monthly2019-09-06 08:24
https://americaneye.al/basha-rama-premtoi-300-mije-vende-pune-por-perzuri-nga-shqiperia-me-shume-se-300-mije-shqiptare/20%Monthly2019-09-06 11:51
https://americaneye.al/kalon-vettingun-kryetari-i-gjykates-administrative-korce/20%Monthly2019-09-06 11:52
https://americaneye.al/ky-yll-i-eshte-caktuar-shqiperise-kerkohet-nje-emer-per-te/20%Monthly2019-09-05 21:34
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-6-shtator-2019/20%Monthly2019-09-05 20:50
https://americaneye.al/boston-shqiptaret-nderojne-kryepeshkopin-nikon/20%Monthly2019-09-05 20:26
https://americaneye.al/psikologji-grate-nuk-i-harrojne-kurre-detajet-e-bisedave/20%Monthly2019-09-05 20:12
https://americaneye.al/dalin-pamjet-e-sulmit-me-arme-ne-prishtine-bresheri-kallashnikovi-18/20%Monthly2019-09-05 20:19
https://americaneye.al/ligji-i-dygjuhesise-vazhdon-te-gjeneroje-debate-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-09-05 19:17
https://americaneye.al/nuk-ka-protesta-pa-ikur-edhe-gjermani-i-fundit/20%Monthly2019-09-05 19:02
https://americaneye.al/te-flesh-shume-apo-pak-rrezikohet-zemra-ja-sa-ore-jane-mesi-i-arte/20%Monthly2019-09-05 20:31
https://americaneye.al/te-vdekur-te-burgosur-dhe-emigrante-marrin-ndihme-ekonomike-ne-tropoje/20%Monthly2019-09-05 18:49
https://americaneye.al/kuqezinjte-sterviten-nen-kullen-eiffel/20%Monthly2019-09-05 18:00
https://americaneye.al/conte-2-betohet-qeveria-e-re-italiane/20%Monthly2019-09-05 17:48
https://americaneye.al/basha-mbledh-aleatet-diskuton-strategjine-e-opozites-per-vjeshten/20%Monthly2019-09-05 17:13
https://americaneye.al/matuidi-titullar-te-franca-llogarit-6-pike-ne-eliminatore/20%Monthly2019-09-05 17:09
https://americaneye.al/gjeli-fiton-ne-gjykate-mund-te-kendoje-sa-te-doje/20%Monthly2019-09-05 16:54
https://americaneye.al/ditmir-bushati-shkodra-e-di-mire-kush-e-kandidoi-valdrin-pjetrin-skam-ndermend-te-iki-nga-ps/20%Monthly2019-09-05 16:26
https://americaneye.al/fluks-i-pazakonte-pacientesh-prej-virozave-hapen-3-urgjenca-te-tjera/20%Monthly2019-09-05 16:21
https://americaneye.al/europianet-kampion-te-alkoolit/20%Monthly2019-09-05 15:51
https://americaneye.al/juventus-kerkon-te-marre-3-lojtare-te-manchester-united-pa-paguar-asgje/20%Monthly2019-09-05 15:18
https://americaneye.al/shihni-autostraden-holandeze-per-ciklistet-qe-lidh-dy-qytete-video/20%Monthly2019-09-05 15:02
https://americaneye.al/dashuria-fillon-ne-shtepi-fjalimi-brilant-i-nene-terezes-kur-mori-cmimin-nobel/20%Monthly2019-09-05 14:44
https://americaneye.al/a-mund-te-kete-nje-fillim-te-ri-ne-marredheniet-be-shba/20%Monthly2019-09-05 14:20
https://americaneye.al/zhdukja-me-e-madhe-katastrofike-ndodhi-dy-miliarde-vjet-me-pare/20%Monthly2019-09-05 13:51
https://americaneye.al/shume-kampione-por-pak-hapesira-juvja-si-mine-me-sahat/20%Monthly2019-09-05 13:26
https://americaneye.al/rikthehen-bad-boys-fabulat-e-filmit-do-te-jete-historia-e-nje-shqiptari-video/20%Monthly2019-09-05 13:02
https://americaneye.al/kryemadhi-osbe-odihr-nuk-i-njeh-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Monthly2019-09-05 12:56
https://americaneye.al/doni-te-jetoni-gjate-zbuloni-dieten-e-japonezeve-ne-ishujt-okinawa/20%Monthly2019-09-05 12:37
https://americaneye.al/ka-vec-nje-menyre-per-te-fituar-prej-raportit-te-osbe-odihr-it/20%Monthly2019-09-05 12:03
https://americaneye.al/new-york-times-plani-i-izraelit-per-nje-sulm-ndaj-iranit/20%Monthly2019-09-05 12:01
https://americaneye.al/lippi-dybala-i-duhet-juventusit-conte-duhet-te-luaje-me-3-sulmues/20%Monthly2019-09-05 11:36
https://americaneye.al/raporti-i-odihr-basha-30-qershori-grusht-institucional-nuk-mbeti-ligj-pa-u-shkelur/20%Monthly2019-09-05 11:24
https://americaneye.al/media-serbe-shba-dhe-shqiperia-projekt-per-kosoven-ne-stervitjet-a-5/20%Monthly2019-09-05 11:20
https://americaneye.al/perfundojne-viaduktet-ne-rrugen-e-kombit-balluku-dorezojme-nje-tjeter-aks-me-parametra-europiane/20%Monthly2019-09-05 11:05
https://americaneye.al/holanda-stacionet-e-gjelberuara-te-autobuseve/20%Monthly2019-09-05 10:58
https://americaneye.al/me-bagazh-te-rende-kancelarja-merkel-ne-kine/20%Monthly2019-09-05 10:47
https://americaneye.al/erdogan-kerkon-berthamoren-izraeli-i-ka-pse-mos-ti-kemi-dhe-ne/20%Monthly2019-09-05 10:28
https://americaneye.al/kriza-ne-britanine-e-madhe-parlamenti-i-thote-jo-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2019-09-05 09:55
https://americaneye.al/100-milione-leke-shtese-per-zyrat-e-reja-te-spak-e-bkh/20%Monthly2019-09-05 09:45
https://americaneye.al/tragjedi-ne-familjen-e-cafu-i-biri-nderron-jete-duke-luajtur-futboll/20%Monthly2019-09-05 09:41
https://americaneye.al/rama-raporti-i-osbe-odhir-it-certifikoi-zgjedhjet-koha-per-dialog-me-opoziten/20%Monthly2019-09-05 09:38
https://americaneye.al/histori-suksesi-julia-stefani-tregon-mbi-pervojen-amerikane/20%Monthly2019-09-05 08:52
https://americaneye.al/arrestohen-15-persona-i-shkaktuan-4-milione-euro-dem-shtetit/20%Monthly2019-09-05 09:44
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-5-shtator-2019/20%Monthly2019-09-04 22:02
https://americaneye.al/blendi-fevziu-mallkimi-qe-i-ndodhi-rames-meta-i-paparashikueshem-ku-gaboi-opozita/20%Monthly2019-09-04 21:23
https://americaneye.al/skeme-mashtrimi-me-tvsh-arrestohen-disa-biznesmene-ne-tirane/20%Monthly2019-09-04 20:58
https://americaneye.al/horoskopi-mujor-nga-meri-shehu-kjo-eshte-shenja-me-me-fat-dhe-kush-duhet-te-beje-kujdes-me-financat/20%Monthly2019-09-04 20:52
https://americaneye.al/tjeter-disfate-per-johnson-miratohet-projektligji-qe-ndalon-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2019-09-04 20:42
https://americaneye.al/nga-shpend-mitologjik-ne-specie-ne-zhdukje-lufta-e-kalit-te-qyqes-per-mbijetese/20%Monthly2019-09-04 20:34
https://americaneye.al/mesazhet-e-drejtorit-te-dash-ne-tirane-dhe-rikthimi-amerikan-ne-ballkan/20%Monthly2019-09-04 20:17
https://americaneye.al/arkeologet-nxjerrin-ne-drite-qytetin-antik-te-arnises/20%Monthly2019-09-04 20:08
https://americaneye.al/osbe-publikon-raportin-perfundimtar-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Monthly2019-09-05 12:03
https://americaneye.al/dacic-tete-per-qind-e-anetareve-te-okb-terhoqen-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-09-04 19:05
https://americaneye.al/gjen-sherim-vajza-me-varesi-nga-seksi-dikur-flinte-dhe-me-6-te-panjohur-ne-nje-nate/20%Monthly2019-09-04 18:57
https://americaneye.al/angela-merkelit-i-bie-peshqiri-kush-do-te-thoshte-se-duket-keshtu/20%Monthly2019-09-04 18:44
https://americaneye.al/the-economist-vjena-mbetet-qyteti-me-i-mire-per-te-jetuar-ne-bote/20%Monthly2019-09-04 17:54
https://americaneye.al/hajdari-dhe-gjoni-drekojne-me-zyrtarin-e-dash-kemi-mbeshtetjen-e-plote-te-shba-ve/20%Monthly2019-09-04 17:53
https://americaneye.al/zyrtari-i-dash-takim-me-aktoret-kryesore-te-krizes-shqiptare-por-jo-me-meten/20%Monthly2019-09-04 17:25
https://americaneye.al/zyrtari-i-dash-shkon-ne-zyren-e-kryeministrit-rama/20%Monthly2019-09-04 16:19
https://americaneye.al/kapen-me-euro-false-ne-pranga-dy-te-rinjte-nga-tirana/20%Monthly2019-09-04 15:55
https://americaneye.al/inteligjenca-artificiale-nje-pupel-perballe-syrit-te-njeriut/20%Monthly2019-09-04 15:43
https://americaneye.al/renditja-10-qytetet-me-te-mira-per-te-jetuar/20%Monthly2019-09-04 15:09
https://americaneye.al/revolucioni-kinez-interi-ndryshoi-gjithcka-ne-12-muaj-tani-radha-e-sponsoreve-dhe-stadiumit/20%Monthly2019-09-04 14:09
https://americaneye.al/u-akuzua-si-vrases-me-pagese-i-ish-policit-apeli-liron-gjergj-cukalin/20%Monthly2019-09-04 13:33
https://americaneye.al/ditmir-bushati-kreu-i-vetevendosjes-ne-tirane-flet-albin-kurti/20%Monthly2019-09-04 13:13
https://americaneye.al/nuk-shqiptoj-mire-disa-shkronja-deshmia-e-agron-xhafajt-per-babalen/20%Monthly2019-09-04 13:08
https://americaneye.al/drejtori-i-dash-rucit-vetting-u-do-vijoje-te-mbeshtetet-fort-nga-shba/20%Monthly2019-09-04 13:03
https://americaneye.al/cfare-eshte-meditimi-dhe-si-ta-praktikojme/20%Monthly2019-09-04 13:02
https://americaneye.al/motra-e-arshi-pipes-per-ta-varrosur-babane-shitem-oren-e-tij-te-xhepit/20%Monthly2019-09-04 12:29
https://americaneye.al/rrefimi-i-michael-owen-ende-jam-i-zemeruar-me-david-beckham/20%Monthly2019-09-04 11:58
https://americaneye.al/qeveria-e-re-italiane-betohet-pasdite-reagon-salvini-nuk-do-te-zgjase-shume/20%Monthly2019-09-04 11:39
https://americaneye.al/papa-francesku-drejt-tre-vendeve-afrikane-arsyet-e-turneut/20%Monthly2019-09-04 11:19
https://americaneye.al/ish-lojtari-i-kombetares-gjermane-nen-akuze-per-trafik-pornografie-me-te-mitur/20%Monthly2019-09-04 10:57
https://americaneye.al/perjashtimi-ne-champions-emre-can-akuza-ndaj-sarrit-nuk-u-tregua-i-sinqerte/20%Monthly2019-09-04 10:52
https://americaneye.al/protestat-disamujore-ne-hong-kong-qeveria-terhiqet-projektligji-per-ekstradimet/20%Monthly2019-09-04 10:33
https://americaneye.al/italia-vendi-pa-femije/20%Monthly2019-09-04 10:50
https://americaneye.al/bregu-1-3-e-popullsise-se-ballkanit-eshte-larguar-gjate-pese-viteve-te-fundit/20%Monthly2019-09-04 10:22
https://americaneye.al/votoi-kunder-brexit-johnson-debon-nga-partia-sternipin-e-winston-churchill/20%Monthly2019-09-04 10:16
https://americaneye.al/bebe-rexha-rrefen-naten-me-te-frikshme-mund-te-isha-perdhunuar-nga-producenti-dhe-6-shoket-e-tij/20%Monthly2019-09-04 10:11
https://americaneye.al/a-do-te-shkoni-te-parlamenti-meta-cmendet-nga-pyetja-e-gazetareve-dhe-kthen-pergjigje/20%Monthly2019-09-04 09:58
https://americaneye.al/do-vijojme-te-percajme-shqiperine-rudina-hajdari-me-mire-lapsuset-e-mia-se-sa-ti-genjej-demokratet/20%Monthly2019-09-04 09:50
https://americaneye.al/kryemadhi-pas-takimit-me-bashen-do-te-zgjojme-cdo-qelize-te-shqiptareve/20%Monthly2019-09-04 09:47
https://americaneye.al/basha-rama-nuk-heq-dore-nga-grabitja-e-vjedhja/20%Monthly2019-09-04 09:44
https://americaneye.al/rastet-pjetri-dhe-kajmaku-prokuroria-po-presim-pergjigjje-nga-autoritetet-italiane-dhe-ato-greke/20%Monthly2019-09-04 09:19
https://americaneye.al/palmer-pro-celjes-se-negociatave-ne-tetor/20%Monthly2019-09-04 08:02
https://americaneye.al/zhbllokoi-pesticidin-e-demshem-kryeprokurorja-kerkon-hetimin-e-niko-peleshit/20%Monthly2019-09-04 13:02
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-4-shtator-2019/20%Monthly2019-09-03 21:13
https://americaneye.al/si-u-festua-ne-tirane-pervjetori-i-pare-i-ahmet-zogut-si-mbret-foto/20%Monthly2019-09-03 21:03
https://americaneye.al/nje-vend-i-paster-plot-drite/20%Monthly2019-09-03 20:37
https://americaneye.al/5-shenjat-me-xheloze-te-horoskopit/20%Monthly2019-09-03 20:33
https://americaneye.al/studimi-me-450-000-persona-rezultate-te-frikshme-per-pijet-me-gaz/20%Monthly2019-09-03 19:53
https://americaneye.al/nuk-respektohej-siguria-ne-pune-mbyllet-kantieri-i-godines-shumekateshe-te-rruga-e-kosovareve/20%Monthly2019-09-03 19:49
https://americaneye.al/blogu-bruksel2-jo-trajtim-ne-pakete-ne-negociata/20%Monthly2019-09-03 18:35
https://americaneye.al/albin-kurti-flet-si-kryeminister-nese-mungon-bashkepunimi-me-tiranen-do-te-kete-sfidim/20%Monthly2019-09-04 13:03
https://americaneye.al/reporteret-pa-kufij-kritikojne-bashen-pas-urdhrit-per-bojkot-po-demton-besimin-ne-media/20%Monthly2019-09-03 18:07
https://americaneye.al/30-dosje-vip-gati-per-ne-spak-kreu-i-gjykates-se-krimeve-te-renda-212-te-pandehur/20%Monthly2019-09-03 17:55
https://americaneye.al/po-shkelqen-te-interi-sensi-zbulon-sekretin-e-suksesit/20%Monthly2019-09-03 17:41
https://americaneye.al/kuvendi-i-rrezoi-dekretet-presidenca-njesoj-si-e-cmendura/20%Monthly2019-09-03 17:23
https://americaneye.al/si-ushqehen-femijet-ne-vende-te-ndryshme-te-botes/20%Monthly2019-09-03 17:03
https://americaneye.al/5-miliarde-per-nje-top-merkatoja-evropiane-pertej-kufijve/20%Monthly2019-09-03 16:34
https://americaneye.al/nuk-ka-lexuar-kurre-liber-ne-jeten-e-saj-por-e-shkroi-nje-rezulton-me-i-shituri-ne-itali/20%Monthly2019-09-03 16:29
https://americaneye.al/beteja-per-tomorrin-klosi-tregon-vendimin-e-2012-s-zona-qe-u-kthye-ne-gangrene-per-te-gjithe-malin/20%Monthly2019-09-03 16:11
https://americaneye.al/pasi-i-humbi-te-atit-ne-tren-vajza-gjen-prinderit-biologjike/20%Monthly2019-09-03 16:08
https://americaneye.al/perballja-me-kosoven-anglia-kerkon-piket-maksimale/20%Monthly2019-09-03 16:06
https://americaneye.al/pse-makina-me-e-zeze-se-e-zeza-mund-te-mos-dale-asnjehere-ne-rruge/20%Monthly2019-09-03 15:20
https://americaneye.al/varesia-ndaj-telefonit-a-e-dini-se-cfare-eshte-nomofobia/20%Monthly2019-09-03 15:08
https://americaneye.al/do-te-pendohemi-nese-ballkani-nuk-behet-pjese-e-be-se-apeli-i-mogherinit-ne-largim/20%Monthly2019-09-03 14:36
https://americaneye.al/dosja-vollga-pushohen-hetimet-per-pastrim-parash-per-emiljano-shullazin/20%Monthly2019-09-03 12:39
https://americaneye.al/fyeu-femijet-me-sindromen-down-myslim-murrizi-kerkon-publikisht-falje/20%Monthly2019-09-03 11:49
https://americaneye.al/komisioni-hetimor-per-shkarkimin-e-presidentit-nis-punen-reagon-meta/20%Monthly2019-09-03 11:47
https://americaneye.al/10-filmat-e-medhenj-te-vjeshtes-qe-do-te-pushtojne-kinemane/20%Monthly2019-09-03 10:51
https://americaneye.al/ilda-bejleri-ja-pse-ika-nga-supersporti-brigaderi-shakohoxha-te-gjeje-veten/20%Monthly2019-09-03 09:59
https://americaneye.al/njoftim-i-rendesishem-per-pasagjeret-qe-do-udhetojne-drejt-italise/20%Monthly2019-09-03 09:29
https://americaneye.al/ekonomia-rrezon-dekretin-e-presidentit-per-privatizimin-dhe-ppp-te/20%Monthly2019-09-03 09:22
https://americaneye.al/e-rrembyen-nga-krahet-e-nenes-gjendet-vajza-e-kampionit-te-garave-me-anije/20%Monthly2019-09-03 09:15
https://americaneye.al/biznesmenet-italiane-protestojne-perpara-ambasades-se-tyre/20%Monthly2019-09-03 09:10
https://americaneye.al/palmer-ka-synim-kthimin-e-kosoves-dhe-serbise-ne-negociata/20%Monthly2019-09-03 08:59
https://americaneye.al/ambasada-e-shba-si-do-ndikoje-reforma-ne-drejtesi-ne-jeten-e-shqiptareve/20%Monthly2019-09-03 08:18
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-3-shtator-2019/20%Monthly2019-09-02 21:09
https://americaneye.al/palmer-dialogu-kosove-serbi-prioritet/20%Monthly2019-09-02 21:08
https://americaneye.al/skandal-me-agjensite-funerale-porosit-nje-varr-te-japin-dy-merr-dy-ta-kesh-ngjitur-ta-mbash-dhe-per-plaken/20%Monthly2019-09-02 20:47
https://americaneye.al/gati-jahti-me-i-madh-ne-bote-do-luftoje-plastiken-ne-siperfaqet-ujore-fotovideo/20%Monthly2019-09-02 20:20
https://americaneye.al/bushati-mesazh-be-se-tregoni-guxim-dhe-kembengulje-per-bashkimin-e-kontinetit/20%Monthly2019-09-02 19:15
https://americaneye.al/video-shba-paralajmeron-peshqit-e-medhenj-po-vjen-spak-ja-50-gjyqtaret-dhe-prokuroret-e-shkarkuar/20%Monthly2019-09-03 09:45
https://americaneye.al/super-droni-kishte-dy-vite-qe-endej-fshehurazi-ne-orbiten-e-tokes/20%Monthly2019-09-02 18:32
https://americaneye.al/dosjet-e-korrupsionit-drejt-spak-kerkohet-qe-te-kete-sa-me-shume-prokurore-per-te-nisur-punen/20%Monthly2019-09-02 18:06
https://americaneye.al/shaqiri-refuzon-kombetaren-shkak-granit-xhaka/20%Monthly2019-09-02 17:47
https://americaneye.al/balla-reforma-zgjedhore-kryefjala-e-ketij-sesioni-mirepresim-pd-ne/20%Monthly2019-09-02 17:15
https://americaneye.al/a-jane-te-sigurta-google-amazon-facebook-apple-dhe-microsoft/20%Monthly2019-09-02 17:03
https://americaneye.al/franca-e-gjymtuar-ndaj-kuqezinjve-pogba-ne-pit-stop/20%Monthly2019-09-02 16:33
https://americaneye.al/largimi-i-pd-lsi-gramoz-ruci-zevendesimi-i-deputeteve-riktheu-legjitimitetin-e-kuvendit/20%Monthly2019-09-02 16:16
https://americaneye.al/perse-po-shkojme-drejt-nje-lufte-te-re-klasash-ajo-mes-te-diturve-dhe-injoranteve/20%Monthly2019-09-02 16:03
https://americaneye.al/mrekullite-e-shtatorit-patozi-a-thua-se-per-ta-ka-qene-problem-stina/20%Monthly2019-09-02 15:46
https://americaneye.al/finlandezet-zgjedhin-kur-do-te-shkojne-ne-pune-dhe-ku-do-te-punojne/20%Monthly2019-09-02 15:44
https://americaneye.al/borges-zoti-krijimi-i-madh-i-letersise-fantastike/20%Monthly2019-09-02 15:28
https://americaneye.al/presidenti-polak-ftese-perendimit-per-lufte-ndaj-rusise-ka-aspirata-imperialiste/20%Monthly2019-09-02 15:08
https://americaneye.al/neymar-i-zhgenjyer-me-barcelonen-edhe-messi-nderhyri-ne-bisedime/20%Monthly2019-09-02 14:54
https://americaneye.al/sherbim-i-ri-per-ata-qe-duan-te-blejne-makina-te-perdorura-verifikim-direkt-nese-eshte-i-vjedhur-apo-i-aksidentuar/20%Monthly2019-09-02 14:08
https://americaneye.al/java-vendimtare-per-brexit-johnson-kercenon-te-vetet-kush-voton-kunder-perjashtohet/20%Monthly2019-09-02 13:53
https://americaneye.al/vdekje-enigmatike-si-u-gjet-i-pajete-ne-banese-vellai-i-vrasesit-te-naim-zyberit/20%Monthly2019-09-02 13:42
https://americaneye.al/skema-e-sforcuar-ps-per-zgjedhjet-e-shkodres-ndryshim-te-kodit-zgjedhor-meta-jashte-loje/20%Monthly2019-09-02 13:31
https://americaneye.al/emrat-e-dy-prokuroreve-qe-do-te-hetojne-dosjen-184/20%Monthly2019-09-02 13:20
https://americaneye.al/ne-tirane-po-ndertohet-ne-menyre-te-frikshme-jashte-cdo-logjike-tregu/20%Monthly2019-09-02 13:03
https://americaneye.al/hyn-ne-guinness-njihuni-me-16-vjecarin-me-kembet-nr-57-video/20%Monthly2019-09-02 12:55
https://americaneye.al/luiza-gega-pergatitet-per-boterorin-e-doha-jam-ne-forme/20%Monthly2019-09-02 12:28
https://americaneye.al/gjermania-kerkon-serish-ndjese-per-luften-e-dyte-boterore/20%Monthly2019-09-02 12:17
https://americaneye.al/messi-ronaldo-serish-kunder-van-dijk-cmimi-i-fifa-s-shton-rivalitetin/20%Monthly2019-09-02 11:57
https://americaneye.al/ja-cili-eshte-qyteti-me-i-sigurt-ne-bote/20%Monthly2019-09-02 11:29
https://americaneye.al/plas-ne-zvicer-shaqiri-dhe-xhaka-perplasje-per-shiritin-e-kapitenit/20%Monthly2019-09-02 11:21
https://americaneye.al/icardi-transferohet-te-psg-zbulohen-detajet-e-marreveshjes/20%Monthly2019-09-02 11:15
https://americaneye.al/vucic-palmer-nje-dhender-serb-qe-do-zbatoje-vetem-politiken-e-shba/20%Monthly2019-09-02 11:05
https://americaneye.al/renditja-kater-plazhet-me-te-ndotura-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-02 11:02
https://americaneye.al/fytyra-miqesore-mbetet-nje-dite-pas-zgjedhjeve-ne-landet-gjermane/20%Monthly2019-09-02 10:31
https://americaneye.al/britaniket-po-mundohen-te-kuptojne-pse-u-vra-ne-elbasan-avokati-ravik-gurra/20%Monthly2019-09-02 10:14
https://americaneye.al/zbuloni-cilat-jane-shenjat-me-fatlume-te-horoskopit-ne-data-2-8-shtator/20%Monthly2019-09-02 09:53
https://americaneye.al/daily-mail-lordet-shqiptare-te-krimit-bejne-festa-te-cmendura-ne-burg-dhe-i-postojne-ne-facebook-video/20%Monthly2019-09-02 09:48
https://americaneye.al/klp-nis-punen-ibrahimi-se-shpejti-do-te-kemi-nje-prokuror-te-pergjithshem/20%Monthly2019-09-02 13:53
https://americaneye.al/nis-sot-kuvendi-cfare-pritet-ne-seancen-e-pare-parlamentare/20%Monthly2019-09-02 13:19
https://americaneye.al/aksident-me-makine-plagoset-rende-komediani-i-famshem-amerikan/20%Monthly2019-09-02 07:23
https://americaneye.al/lajmi-i-shumepritur-qelizat-e-kancerit-vritet-nga-mungesa-e-graviteti/20%Monthly2019-09-02 07:16
https://americaneye.al/rrezohet-ne-rrethana-te-paqarta-nje-helikopter-ne-norvegji-6-te-vdekur/20%Monthly2019-09-02 07:11
https://americaneye.al/fundoset-varka-ne-shpellen-e-haxhi-alise-ne-karaburun-shpetohen-4-persona/20%Monthly2019-09-01 21:01
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-2-shtator-2019/20%Monthly2019-09-01 20:59
https://americaneye.al/ekonomia-mund-te-demtoje-shanset-e-presidentit-trump-per-rizgjedhje/20%Monthly2019-09-01 20:46
https://americaneye.al/artemisa-e-nasa-s-gruaja-e-pare-ne-hene-brenda-vitit-2024/20%Monthly2019-09-01 20:09
https://americaneye.al/basha-pas-konsumimit-te-bazes-dhe-minxhozit-rama-hedh-ne-skakieren-e-shpifjes-edhe-sokol-ballen/20%Monthly2019-09-01 19:42
https://americaneye.al/krimet-e-renda-hetime-per-incidentin-me-arme-ne-spitalin-e-fierit/20%Monthly2019-09-01 19:07
https://americaneye.al/amaneti-im-me-shume-kujdes-gjuhes-shqipe-dhe-pastertise-se-saj/20%Monthly2019-09-01 18:58
https://americaneye.al/aktivistja-adoleshente-per-klimen-merr-vemendjen-e-botes/20%Monthly2019-09-01 18:13
https://americaneye.al/pas-brexit-shenjat-ne-europe-jane-per-stuhi/20%Monthly2019-09-01 17:41
https://americaneye.al/ujkani-drejt-serise-a-prane-marreveshjes-me-torinon/20%Monthly2019-09-01 17:29
https://americaneye.al/shtatori-muaj-shume-i-nxehte-temperatura-mbi-30-grade/20%Monthly2019-09-01 16:50
https://americaneye.al/deshton-transferimi-i-neymar-te-barca-interi-shpreson-per-vidal/20%Monthly2019-09-01 16:31
https://americaneye.al/meta-ne-varshave-merr-pjese-ne-ceremonine-e-80-vjetorit-te-fillimit-te-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2019-09-01 16:04
https://americaneye.al/fotografite-e-ceremonise-se-shpalljes-mbret-te-ahmet-zogut/20%Monthly2019-09-01 15:10
https://americaneye.al/hodhen-shishe-ne-fushe-vllaznia-justifikon-tifozet-fajin-e-kishte-arbitri/20%Monthly2019-09-01 14:29
https://americaneye.al/deshton-plani-i-marotta-icardi-feston-qendrimin-tek-inter/20%Monthly2019-09-01 14:25
https://americaneye.al/bombat-e-para-rane-ne-vielun-si-filloi-lufta-e-dyte-boterore/20%Monthly2019-09-01 14:10
https://americaneye.al/si-nisi-konflikti-mes-dy-familjeve-qe-filloi-ne-levan-dhe-perfundoi-ne-spitalin-e-fierit/20%Monthly2019-09-01 14:03
https://americaneye.al/sesion-i-ri-me-ligje-te-vjetra-parlamenti-nis-punimet-neser-me-dekretet-e-metes/20%Monthly2019-09-01 13:57
https://americaneye.al/mbushi-tregun-me-lengun-e-perdhunimeve-arrestohet-shqiptari-i-rrezikshem-ne-ishullin-e-famshem-grek/20%Monthly2019-09-01 19:44
https://americaneye.al/ekselentet-shqiptare-qe-do-perfaqesojne-tiranen-ne-olimpiaden-ne-moske/20%Monthly2019-09-01 12:05
https://americaneye.al/merkel-ja-cila-do-te-jete-karriera-ime-kur-te-mos-jem-me-kancelare/20%Monthly2019-09-01 11:09
https://americaneye.al/thike-mbi-vrasesin-e-bob-kennedy-kur-sirhan-sirhan-deklaronte-ndihem-i-tradhetuar/20%Monthly2019-09-01 10:31
https://americaneye.al/marrezia-vazhdon-5-njerez-te-vrare-me-shume-se-20-te-plagosur-ne-teksas/20%Monthly2019-09-01 10:22
https://americaneye.al/dyndje-refugjatesh-ne-greqi-mitsotakis-vendos-tiu-heqe-azilkerkuesve-te-drejten-e-apelimit/20%Monthly2019-09-01 09:24
https://americaneye.al/konflikti-mes-dy-familjeve-ne-levan-arrestohet-personi-qe-i-mori-armen-policit-dhe-4-te-tjere/20%Monthly2019-09-01 09:17
https://americaneye.al/shisnin-kokaine-ne-bllok-pranga-pronarit-dhe-administratorit-te-lokalit/20%Monthly2019-09-01 19:44