XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://americaneye.al/madridi-pushtohet-nga-delet-foto/20%Monthly2019-10-20 21:08
https://americaneye.al/njihuni-me-kryemafiozin-diabolik-qe-mbyti-nje-grua-shtatzene-dhe-vrau-mbi-50-njerez/20%Monthly2019-10-20 20:32
https://americaneye.al/aktorja-e-famshme-i-jep-fund-beqarise/20%Monthly2019-10-20 20:15
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-21-tetor-2019/20%Monthly2019-10-20 20:11
https://americaneye.al/aksidentohet-albin-kurti-makina-e-tij-perplaset-me-ate-te-policise/20%Monthly2019-10-20 19:27
https://americaneye.al/caktohet-data-kur-do-te-zhvillohen-zgjedhjet-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-10-20 20:39
https://americaneye.al/udhetonte-me-145-km-h-detajet-e-aksidentit-te-vellait-te-deputetet-se-ps/20%Monthly2019-10-20 18:58
https://americaneye.al/erdogan-turqia-kurre-sdo-te-lejoje-prodhimin-e-cigareve-elektronike/20%Monthly2019-10-20 18:57
https://americaneye.al/paris-presse-1953-vendimi-i-veshtire-omer-nishanit-dhe-burgosja-e-tij/20%Monthly2019-10-20 18:22
https://americaneye.al/realizohet-me-sukses-fluturimi-me-i-gjate-me-avion-komercial-ne-bote/20%Monthly2019-10-20 18:16
https://americaneye.al/mianmar-grepat-e-peshkatareve-zene-18-milion-euro-droge/20%Monthly2019-10-20 18:11
https://americaneye.al/shpetimi-i-dinamos-vjen-nga-italia/20%Monthly2019-10-20 17:57
https://americaneye.al/liverpooli-i-pamposhtur-i-prish-festen-man-united-ne-old-trafford/20%Monthly2019-10-20 17:52
https://americaneye.al/albin-kurti-ne-tirane-padrejtesi-qe-nuk-iu-hapen-negociatat-shqiperise/20%Monthly2019-10-20 18:05
https://americaneye.al/nje-perle-8-000-vjecare-ekspozohet-ne-luvrin-e-abu-dabit/20%Monthly2019-10-20 17:23
https://americaneye.al/sadiku-vendos-ndeshjen-per-mbijetese-gol-ne-minutat-e-fundit/20%Monthly2019-10-20 16:52
https://americaneye.al/johnson-britania-te-dale-nga-be-me-31-tetor-pavaresisht-kerkeses-per-shtyrje/20%Monthly2019-10-20 18:08
https://americaneye.al/probleme-me-martesen-gili-tregon-si-ia-ka-dale-mbane/20%Monthly2019-10-20 16:39
https://americaneye.al/me-therrmove-zemren-humbi-vellane-ne-aksidentin-e-mbremshem-reagon-deputetja-e-ps-se/20%Monthly2019-10-20 16:14
https://americaneye.al/ft-franca-nen-presion-per-vendimin-e-moszgjerimit-shba-apel-macron-per-negociatat/20%Monthly2019-10-20 18:15
https://americaneye.al/inter-i-pergjigjet-juves-mund-sassuolon-ende-1-pike-pas/20%Monthly2019-10-20 15:43
https://americaneye.al/cdu-csu-mesazh-shqiperise-reagon-taulant-balla/20%Monthly2019-10-20 15:39
https://americaneye.al/refuzimi-i-negociatave-reagon-cdu-csu-rruga-per-ne-be-mbetet-e-hapur-per-shqiperine/20%Monthly2019-10-20 15:36
https://americaneye.al/perberja-qe-gjendet-tek-qumeshti-i-gjirit-dhe-askund-tjeter/20%Monthly2019-10-20 14:49
https://americaneye.al/pse-mikrohotelet-apo-hotelet-me-dhoma-te-vogla-po-behen-trendi-i-momentit/20%Monthly2019-10-20 14:27
https://americaneye.al/meta-vizite-ne-japoni-pjesmarres-ne-kurorezimin-e-perandorit-te-ri/20%Monthly2019-10-20 13:44
https://americaneye.al/aksidentohet-per-vdekje-62-vjecari-drejtuesi-i-automjetit-largohet-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2019-10-20 13:41
https://americaneye.al/kjo-shtepi-ne-shba-del-ne-shitje-me-nje-cmim-rekord-foto/20%Monthly2019-10-20 13:13
https://americaneye.al/vellai-i-madh-i-shpetoi-policise-dhe-liroi-te-voglin-si-nisi-lufta-nga-dy-djemte-e-el-chapo-s/20%Monthly2019-10-20 12:47
https://americaneye.al/athina-thirrje-vendeve-te-be-te-realizohet-perspektiva-europiane-e-tiranes-dhe-shkupit/20%Monthly2019-10-20 12:18
https://americaneye.al/perqafime-nga-moska-medvedev-viziton-beogradin/20%Monthly2019-10-20 12:08
https://americaneye.al/ariu-sulmon-45-vjecarin-ne-kukes/20%Monthly2019-10-20 11:33
https://americaneye.al/shakohoxha-tregon-arsyen-e-vertete-te-largimit-te-ildes-dhe-bores-nga-digitalb/20%Monthly2019-10-20 10:52
https://americaneye.al/foto-lei-kraja-futbollistet-i-shperdorojne-parate-nese-marr-per-burre-nje-prej-tyre/20%Monthly2019-10-20 10:49
https://americaneye.al/negociatat-balla-deri-ne-samitin-e-zagrebit-do-te-kete-reflektim/20%Monthly2019-10-20 10:29
https://americaneye.al/oriola-marashi-dhe-kejvina-kthella-priten-poshte-shtepise-einxhel-shkires-si-u-rrahen-tri-vajzat/20%Monthly2019-10-20 10:19
https://americaneye.al/33-vjecari-dhunon-te-riun-shoket-e-tij-pengojne-policine-ta-arrestoje/20%Monthly2019-10-20 10:30
https://americaneye.al/refuzimi-i-negociatave-djali-i-sorosit-europa-ta-pranoje-qe-vuan-nga-albanofobia/20%Monthly2019-10-20 10:36
https://americaneye.al/aksidenti-brenda-tunelit-ne-tirane-elbasan-viktima-vellai-i-deputetes-se-ps/20%Monthly2019-10-20 10:28
https://americaneye.al/dy-vjetori-i-levizjes-metoo/20%Monthly2019-10-19 21:11
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-20-tetor-2019/20%Monthly2019-10-19 21:02
https://americaneye.al/blendi-fevziu-flet-per-karrieren-familjen-dhe-udhetimet/20%Monthly2019-10-19 19:50
https://americaneye.al/turqia-akuzon-forcat-kurde-per-shkelje-te-armepushimit/20%Monthly2019-10-19 19:45
https://americaneye.al/uefa-vendos-rusia-dhe-kosova-nuk-do-te-luajne-kunder-njera-tjetres/20%Monthly2019-10-19 19:32
https://americaneye.al/jo-ja-per-negociatat-athina-me-syte-nga-tirana-dhe-shkupi/20%Monthly2019-10-19 18:45
https://americaneye.al/shba-mesuesi-i-gjimnazit-e-ndal-masakren-me-perqafim/20%Monthly2019-10-19 18:40
https://americaneye.al/brexit-be-reagim-urgjent-pas-votimit-ne-parlamentin-e-britanise-na-informoni-sa-me-shpejt/20%Monthly2019-10-19 18:09
https://americaneye.al/5-femije-nga-pogradeci-ne-siri-gjyshja-70-vjecare-ndihme-mi-ktheni-ne-shtepi/20%Monthly2019-10-19 17:51
https://americaneye.al/rusia-paralajmeron-lufte-ne-ballkan/20%Monthly2019-10-19 17:32
https://americaneye.al/erdogan-kercenon-kurdet-do-u-shtypim-kokat-po-su-terhoqen/20%Monthly2019-10-19 17:27
https://americaneye.al/zbardhet-ngjarja-babe-e-bir-qelluan-ndaj-lavazhit-se-qiramarresit-nuk-u-kishin-dhene-parate/20%Monthly2019-10-19 17:09
https://americaneye.al/mos-hapja-e-negociatave-ali-ahmeti-ben-fajtore-francen-bdi-ja-e-gatshme-per-zgjedhje/20%Monthly2019-10-19 16:55
https://americaneye.al/keshilla-e-nje-babai-cfare-ti-themi-femijes-kur-ndahet-nga-partneri-ja/20%Monthly2019-10-19 16:51
https://americaneye.al/dade-kritikon-bashen-nuk-eshte-pergatitur-per-te-ardhur-ne-pushtet-ps-do-marre-mandat-te-trete/20%Monthly2019-10-19 16:48
https://americaneye.al/dy-goditje-ne-skaje-bayern-shokohet-ne-augsburg/20%Monthly2019-10-19 16:43
https://americaneye.al/veliaj-ne-shba-takon-ish-ambasadorin-arvizu/20%Monthly2019-10-19 16:27
https://americaneye.al/protestat-e-dhunshme-lideri-i-barcelones-ben-thirrje-per-ulje-te-tensioneve/20%Monthly2019-10-19 16:20
https://americaneye.al/spektakel-ne-olimpico-lazio-e-atalanta-barazojne-3-3/20%Monthly2019-10-19 15:36
https://americaneye.al/nasa-pese-asteroide-prane-tokes-me-shpejtesi-85-000-km-ore/20%Monthly2019-10-19 15:25
https://americaneye.al/balluku-ndertimi-i-tunelit-dukat-palase-ne-projektet-kryesore-te-qeverise/20%Monthly2019-10-19 15:17
https://americaneye.al/volkswageni-dhe-europa-juglindore-histori-e-gjate/20%Monthly2019-10-19 15:10
https://americaneye.al/taksa-per-whatsapp-in-i-ve-flaken-libanit/20%Monthly2019-10-19 15:04
https://americaneye.al/deputetet-britanike-detyrojne-johnson-te-kerkoje-shtyrje-per-brexit/20%Monthly2019-10-19 15:19
https://americaneye.al/clinton-rusia-po-mbeshtet-nje-demokrate-per-te-ndihmuar-trump/20%Monthly2019-10-19 14:18
https://americaneye.al/emre-can-prane-man-united-largimi-nga-juventusi-i-sigurt/20%Monthly2019-10-19 13:59
https://americaneye.al/angela-martini-mohon-divorcin-me-milionerin-e-denuar-ai-nuk-ka-marre-thjesht-nje-grua-por-nje-pornostare/20%Monthly2019-10-19 13:34
https://americaneye.al/rusia-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan-mund-te-sjelle-katastrofa-njerezore/20%Monthly2019-10-19 13:15
https://americaneye.al/barca-rikthehet-e-frikshme-me-messi-n-ne-fushe/20%Monthly2019-10-19 12:59
https://americaneye.al/evazion-fiskal-goditen-klubet-e-famshme-te-bllokut/20%Monthly2019-10-19 12:49
https://americaneye.al/pas-kritikave-nga-shba-franca-jep-nje-tjeter-arsye-e-kishim-me-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2019-10-19 12:41
https://americaneye.al/letra-e-babait-te-alvinit-per-shtetin-shqiptar-me-ndihmoni-ta-kthejme-ne-shtepi-i-plagosur-e-ka-nevoje-per-mjekim/20%Monthly2019-10-19 12:23
https://americaneye.al/financial-times-franca-nen-presion-per-vendimin-e-moszgjerimit-nderhyn-edhe-shba/20%Monthly2019-10-19 12:03
https://americaneye.al/brenda-fabrikes-ruse-te-tankeve-si-prodhohet-makineria-me-e-frikshme-e-luftes-foto/20%Monthly2019-10-19 11:39
https://americaneye.al/doreheqje-si-zaev-gent-cakaj-ne-nuk-premtuam-hapje-negociatash/20%Monthly2019-10-19 12:13
https://americaneye.al/jo-ja-e-negociatave-zaev-shkojme-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-10-19 12:10
https://americaneye.al/deshtimi-per-negociatat-cakaj-nuk-eshte-faji-yne-be-kerkon-reformim/20%Monthly2019-10-19 12:12
https://americaneye.al/pirati-shqiptar-qe-sundoi-mesdheun-per-dekada-te-tera/20%Monthly2019-10-19 10:01
https://americaneye.al/shqiperia-ekstradon-ne-greqi-ukrainasin-vrau-me-shufer-hekuri-nje-person-ne-athine/20%Monthly2019-10-19 09:56
https://americaneye.al/jo-ja-e-negociatave-kryemadhi-be-refuzoi-ramen/20%Monthly2019-10-19 09:53
https://americaneye.al/votuesit-kthehen-kunder-se-djathtes-populiste/20%Monthly2019-10-19 09:43
https://americaneye.al/gjykata-merr-vendimin-per-te-rrezikshmin-e-selenices/20%Monthly2019-10-19 09:23
https://americaneye.al/analiza-vetoja-e-pakuptueshme-e-macron-it-zhgenjen-ballkanin/20%Monthly2019-10-19 09:17
https://americaneye.al/video-me-195-km-h-policia-kap-shoferin-e-cmendur-ne-tirane/20%Monthly2019-10-19 09:10
https://americaneye.al/karikaturat-per-enver-hoxhen-nga-humoristet-klandestine-shqiptare/20%Monthly2019-10-19 09:03
https://americaneye.al/myftiu-i-shkodres-thirrje-diplomacise-shqiptare-riktheni-femijet-qe-jane-siri/20%Monthly2019-10-19 08:52
https://americaneye.al/interi-juve-milani-napoli-conte-ibrahimovic-italia-me-mungon/20%Monthly2019-10-19 12:55
https://americaneye.al/presidentja-sllovake-e-zhgenjyer-qe-nuk-u-arrit-konsensus-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-10-19 07:50
https://americaneye.al/jo-ja-e-be-nuk-n%d1%91nkupton-fundin-e-perspektiv%d1%91s-s%d1%91-an%d1%91tar%d1%91simit/20%Monthly2019-10-19 07:46
https://americaneye.al/10-fshatrat-qe-duken-sikur-kane-dale-nga-nje-liber-perrallash/20%Monthly2019-10-19 07:10
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-19-tetor-2019/20%Monthly2019-10-18 21:41
https://americaneye.al/nuk-ndalen-protestat-ne-barcelone-500-mije-njerez-ne-shesh/20%Monthly2019-10-18 21:17
https://americaneye.al/jo-ja-per-negociatat-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut-shba-jemi-te-zhgenjyer-nga-be/20%Monthly2019-10-19 09:19
https://americaneye.al/conte-nuk-terhiqet-bisedimet-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut-te-fillojne-ne-nentor/20%Monthly2019-10-18 20:35
https://americaneye.al/refuzimi-i-negociatave-analistet-serbe-lajm-tmerresisht-i-keq/20%Monthly2019-10-18 20:19
https://americaneye.al/ndizen-gjakrat-nga-krizat-e-fundit-politike-ne-uashington/20%Monthly2019-10-18 20:15
https://americaneye.al/mitsotakis-shtyrja-e-negociatave-demton-stabilitetin-e-ballkanit/20%Monthly2019-10-18 19:41
https://americaneye.al/nasa-ben-histori-ecja-e-pare-ne-hapesire-nga-astronaute-femra/20%Monthly2019-10-18 18:57
https://americaneye.al/oshee-keto-zona-te-tiranes-nuk-do-te-kene-energji-elektrike-ne-datat-19-dhe-21-tetor/20%Monthly2019-10-18 18:50
https://americaneye.al/shenjat-e-horoskopit-qe-nuk-e-pranojne-ndarjen-luftojne-per-dashurine-deri-ne-fund/20%Monthly2019-10-18 18:36
https://americaneye.al/eduard-kukan-nuk-permbahet-i-papergjegjshmi-macron-po-luan-rolin-e-sabotuesit/20%Monthly2019-10-18 18:03
https://americaneye.al/anetari-i-pare-i-gjykates-kushtetuese-besnik-muci-betohet-para-presidentit/20%Monthly2019-10-18 17:53
https://americaneye.al/shokon-beppe-grillo-pse-mos-ti-heqim-te-drejten-e-votes-te-moshuarve/20%Monthly2019-10-18 17:23
https://americaneye.al/sensi-demtohet-serish-dhe-ben-conten-me-dhimbje-koke/20%Monthly2019-10-18 17:08
https://americaneye.al/jo-ja-per-negociatat-basha-nuk-e-ka-fajin-macron-nuk-shkohet-ne-europe-me-toyota-yaris/20%Monthly2019-10-18 16:59
https://americaneye.al/edi-rama-kur-do-ta-takoj-albin-kurtin-dhe-cfare-do-ti-propozoj/20%Monthly2019-10-18 16:54
https://americaneye.al/pompeo-takim-me-netanyahun-per-sirine/20%Monthly2019-10-18 16:15
https://americaneye.al/i-mituri-shqiptar-ne-kampin-sirian-rama-nuk-eshte-ceshtje-ambasadash-dhe-ambasadoresh/20%Monthly2019-10-18 16:53
https://americaneye.al/jo-ja-per-negociatat-rama-perplasje-mes-frances-dhe-gjermanise/20%Monthly2019-10-18 16:52
https://americaneye.al/kush-po-shpeton-me-shume-jete-trump-dhe-erdogan-shkembim-mesazhesh-ne-twitter/20%Monthly2019-10-18 15:00
https://americaneye.al/deshtimi-i-negociatave-soreca-ju-lutem-mos-hiqni-dore/20%Monthly2019-10-18 14:49
https://americaneye.al/sarri-nuk-ka-rendesi-renditja-pas-pushimit-te-kombetareve-eshte-e-veshtire/20%Monthly2019-10-18 14:33
https://americaneye.al/ambasadat-gjermane-ne-tirane-dhe-prishtine-pergatiten-per-fluksin-e-vizave/20%Monthly2019-10-18 14:20
https://americaneye.al/kush-e-beson-me-be-ne-franca-luajti-ndyre-reagime-te-ashpra-pas-refuzimit-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-10-18 21:00
https://americaneye.al/zyrtare-shtyhet-el-clasico-18-dhjetori-data-me-e-pershtatshme/20%Monthly2019-10-18 13:49
https://americaneye.al/klose-i-habitur-do-te-vija-bast-gjithcka-qe-strakosha-nuk-do-te-behej-titullar/20%Monthly2019-10-18 13:43
https://americaneye.al/racizmi-stoichkov-le-ta-perjashtojne-bullgarine-smund-ta-tolerojme-kete-turp/20%Monthly2019-10-18 13:42
https://americaneye.al/zbardhet-vendimi-ceshtja-e-negociatave-do-te-rikthehet-ne-maj-2020/20%Monthly2019-10-18 13:21
https://americaneye.al/macron-nuk-jemi-gati-qe-ti-hapim-deren-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-10-18 13:23
https://americaneye.al/negociatat-juncker-gabim-historik-tusk-tirana-dhe-shkupi-nuk-kane-faj-mos-u-dorezoni/20%Monthly2019-10-18 20:28
https://americaneye.al/negociatat-merkel-me-vjen-shume-keq-do-ti-rikthehemi-ceshtjes/20%Monthly2019-10-18 12:47
https://americaneye.al/vendimi-per-negociatat-rama-dhe-cakaj-ne-konference-ne-oren-1700/20%Monthly2019-10-18 12:23
https://americaneye.al/nuk-u-hapen-negociatat-ansa-dorehiqet-zoran-zaev/20%Monthly2019-10-18 14:50
https://americaneye.al/fotot-e-luftes-karteli-sulmon-policine-lirohet-djali-i-el-chapo-s/20%Monthly2019-10-18 11:55
https://americaneye.al/meta-flet-per-negociatat-asgje-nuk-ka-perfunduar-shpresojme-te-kete-reflektim/20%Monthly2019-10-18 11:50
https://americaneye.al/negociatat-hahn-i-zhgenjyer-me-be-rrezik-per-destabilizimin-e-ballkanit/20%Monthly2019-10-18 11:29
https://americaneye.al/historia-e-fotos-se-partizaneve-shqiptare-titiste-qe-luftojne-kunder-regjimit-te-enver-hoxhes/20%Monthly2019-10-18 11:15
https://americaneye.al/balluku-viziton-impiantin-fotovoltaik-ne-korce-mundesi-per-te-krijuar-pavaresi-energjetike/20%Monthly2019-10-18 11:11
https://americaneye.al/ne-syte-e-alvin/20%Monthly2019-10-18 11:26
https://americaneye.al/negociatat-tanja-fajon-shperthen-kunder-frances-loje-e-ndyre-politike-e-macron/20%Monthly2019-10-18 13:18
https://americaneye.al/babai-e-gjen-por-smund-ta-marre-historia-e-dhimbshme-e-alvinit-11-vjec/20%Monthly2019-10-18 11:04
https://americaneye.al/be-shtyn-negociatat-per-ne-samitin-e-zagrebit/20%Monthly2019-10-18 10:59
https://americaneye.al/robert-de-niro-dhe-al-pacino-keta-djem-te-mbare/20%Monthly2019-10-18 10:23
https://americaneye.al/basha-shqiperise-i-duhet-lidership-qe-te-plotesoje-kushtet-e-gjermanise/20%Monthly2019-10-18 09:53
https://americaneye.al/conte-dy-vende-me-shumice-myslimane-kane-enderr-te-futen-ne-be-takimi-i-djeshem-gabim-historik/20%Monthly2019-10-18 09:16
https://americaneye.al/terhoqi-vemendjen-me-gafat-gjate-fjalimit-te-saj-reagon-deputetja-gabimet-per-njerezit-jane/20%Monthly2019-10-18 09:13
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-18-tetor-2019/20%Monthly2019-10-17 20:52
https://americaneye.al/kush-eshte-ky-zeri-qe-me-interferon-edi-rama-perplaset-live-me-andi-bushatin/20%Monthly2019-10-17 20:28
https://americaneye.al/mos-hapja-e-negociatave-rama-shqiperia-nuk-shkon-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-10-17 20:28
https://americaneye.al/fillon-darka-e-punes-e-lidereve-europiane-ja-kur-jepet-vendimi-per-negociatat/20%Monthly2019-10-17 20:10
https://americaneye.al/shtyrja-e-negociatave-me-tiranen-dhe-shkupin-cipras-dhe-plenkovic-kunder-macron/20%Monthly2019-10-18 11:16
https://americaneye.al/samiti-i-ardhshem-i-g7-es-do-te-mbahet-ne-resortin-e-trump-ne-florida/20%Monthly2019-10-17 19:29
https://americaneye.al/kryeministri-i-bullgarise-tregon-arsyen-e-vertete-pse-macron-eshte-kunder-tiranes-dhe-shkupit/20%Monthly2019-10-18 11:16
https://americaneye.al/arsyeja-pse-zvicra-ka-forcen-punetore-me-te-afte-ne-bote/20%Monthly2019-10-17 18:47
https://americaneye.al/shba-turqi-bien-dakord-120-ore-armepushim-ne-siri-per-terheqjen-e-kurdeve/20%Monthly2019-10-18 13:17
https://americaneye.al/zonje-nuk-i-dua-parate-e-tua-grabitesi-i-armatosur-kursen-dhe-puth-te-moshuaren/20%Monthly2019-10-17 17:47
https://americaneye.al/presidenti-i-parlamentit-europian-per-negociatat-te-mbajme-pretimin/20%Monthly2019-10-17 17:38
https://americaneye.al/de-laurentis-ancelotti-edhe-10-vite-te-napoli-refuzova-105-mln-euro-per-koulibaly/20%Monthly2019-10-17 17:21
https://americaneye.al/perceptimi-i-dhimbjes-lidh-gjithcka-me-trurin/20%Monthly2019-10-17 16:50
https://americaneye.al/allegri-dhe-manchester-united-nuk-jam-shume-i-mire-me-anglishten-por-po-mesoj/20%Monthly2019-10-17 16:37
https://americaneye.al/elektricisti-shkon-te-marre-borxhin-por-i-versulin-nje-luan/20%Monthly2019-10-17 16:19
https://americaneye.al/perulesia-e-mane-per-cfare-i-dua-10-ferrari-me-mire-ndertoj-shkolla-dhe-ushqej-te-varfrit/20%Monthly2019-10-17 16:07
https://americaneye.al/si-do-te-jete-dimri-ne-europe-debore-ne-lindje-stuhi-ne-veri-ja-cfare-e-pret-ballkanin/20%Monthly2019-10-18 13:17
https://americaneye.al/reagimi-pikant-i-perkthyeses-italiane-pasi-trump-thote-shba-itali-miqesi-qe-nga-roma-e-lashte/20%Monthly2019-10-17 15:31
https://americaneye.al/rama-takohet-me-kryeministrat-socialiste-ne-bruksel/20%Monthly2019-10-17 15:23
https://americaneye.al/bregu-integrimi-ne-be-eshte-per-qytetaret-dhe-jo-per-politikanet/20%Monthly2019-10-17 15:05
https://americaneye.al/briken-calja-i-drejtohet-kryeministrit-kerkon-shperblimin-per-medaljet/20%Monthly2019-10-17 14:56
https://americaneye.al/messi-ja-kur-do-te-terhiqem-de-jong-i-kompletuar-ronaldo/20%Monthly2019-10-17 14:44
https://americaneye.al/be-na-tha-jo-e-duam-sna-do-po-me-ke-te-martohemi/20%Monthly2019-10-17 14:50
https://americaneye.al/bbc-shpall-100-grate-me-me-ndikim-ne-bote-asnje-emer-nga-ballkani/20%Monthly2019-10-17 14:08
https://americaneye.al/pence-ne-turqi-kerkon-fundin-e-ofensives-ne-sirine-veriore/20%Monthly2019-10-17 13:45
https://americaneye.al/corbyn-nuk-e-mbeshtesim-johnson-per-marreveshjen-be-britani-e-madhe-per-brexit/20%Monthly2019-10-17 13:18
https://americaneye.al/programi-i-partizaneve-shqiptare-te-apostol-tanefit-per-te-rrezuar-enver-hoxhen/20%Monthly2019-10-17 13:16
https://americaneye.al/detyrim-paraqitje-per-marsida-qatjen/20%Monthly2019-10-17 13:02
https://americaneye.al/papandreou-reagon-ashper-per-bllokimin-e-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-10-17 15:05
https://americaneye.al/apeli-i-krimeve-te-renda-denon-kelmend-balilin-me-10-vjet-burg/20%Monthly2019-10-17 19:39
https://americaneye.al/vrasja-e-teknikut-te-kondicionereve-arrestohet-xhaxhai-i-vellezerve-kusi/20%Monthly2019-10-17 11:50
https://americaneye.al/mos-bej-te-fortin-mos-u-bej-budalla-erdogan-hedh-ne-plehra-letren-e-trump/20%Monthly2019-10-17 13:33
https://americaneye.al/studimi-amerikan-mbajtja-e-nje-qeni-te-zgjat-jeten/20%Monthly2019-10-17 11:13
https://americaneye.al/negociatat-hahn-jo-ja-nuk-eshte-deshtim-i-qeverise-shqiptare/20%Monthly2019-10-17 10:46
https://americaneye.al/emrat-kush-jane-7-te-arrestuarit-e-vjeshtes-ne-vlore/20%Monthly2019-10-17 15:06
https://americaneye.al/credins-bank-mbeshtet-diten-boterore-te-ushqimit-video/20%Monthly2019-10-17 10:26
https://americaneye.al/arrihet-marreveshja-e-re-per-brexit/20%Monthly2019-10-17 13:18
https://americaneye.al/te-lodhur-e-ne-fshehtesi-reportazh-per-refugjatet-nga-kapshtica/20%Monthly2019-10-17 09:50
https://americaneye.al/me-super-benz-bllokues-celularesh-dhe-canten-plot-me-para-si-u-kap-i-riu-ne-tirane-video/20%Monthly2019-10-17 09:40
https://americaneye.al/pensionisti-kercenon-mbretereshen-jam-trashegimtar-i-ligjshem-i-fronit-te-behet-analiza-e-adn-se/20%Monthly2019-10-17 09:35
https://americaneye.al/negociatat-merkel-shanset-nuk-jane-shume-te-mira/20%Monthly2019-10-17 09:22
https://americaneye.al/kerkoi-favore-seksuale-nga-nena-e-divorcuar-gjyqtari-i-fierit-denohet-me-3-vite-burg/20%Monthly2019-10-17 09:20
https://americaneye.al/ismail-kadare-fitues-i-nobelit-amerikan/20%Monthly2019-10-17 09:42
https://americaneye.al/grabiten-shtepite-e-yjeve-te-real-it-policia-spanjolle-shkaterron-banden-e-shqiptareve/20%Monthly2019-10-17 09:38
https://americaneye.al/tanja-fajon-zgjohu-macron-ky-eshte-turp/20%Monthly2019-10-17 15:06
https://americaneye.al/volejboll-per-femra-partizani-shkruan-historine/20%Monthly2019-10-17 09:46
https://americaneye.al/sinqeriteti-nuk-u-ben-pune-shperndaresve-shqiptare-ne-angli/20%Monthly2019-10-17 09:40
https://americaneye.al/mos-bej-te-fortin-mos-u-bej-budalla-letra-e-paprecedent-e-trumpit-per-erdogan/20%Monthly2019-10-17 09:51
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-17-tetor-2019/20%Monthly2019-10-16 21:06
https://americaneye.al/rama-e-shpreh-zhgenjimin-ndaj-europes-me-thenien-e-poetit-dhe-diplomatit-meksikan/20%Monthly2019-10-16 20:11
https://americaneye.al/dy-persona-me-probleme-i-hapin-telashe-besnik-mucit-ne-seancen-e-vetingut/20%Monthly2019-10-16 19:54
https://americaneye.al/e-tentoi-edhe-kosova-selahi-ndihem-shqiptar-dhe-belg/20%Monthly2019-10-16 19:44
https://americaneye.al/rrezikon-5-vjet-burg-prokuroria-merr-nen-hetim-marsida-qatjan/20%Monthly2019-10-16 19:39
https://americaneye.al/aksident-rrugor-me-nje-te-vdekur-ne-lac/20%Monthly2019-10-16 19:36
https://americaneye.al/conte-me-dhimbje-koke-operohet-sanchez-ja-kur-rikthehet/20%Monthly2019-10-16 19:23
https://americaneye.al/reja-manaj-eshte-ndryshe-cuditem-si-italia-nuk-e-ka-pare-kumbullen/20%Monthly2019-10-16 19:11
https://americaneye.al/trump-perplasja-turqi-siri-gjeniale-per-shba-te-kurdet-nuk-jane-engjej/20%Monthly2019-10-16 18:41
https://americaneye.al/albin-kurti-vjen-ne-tirane-per-te-festuar-fitoren-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-10-16 18:19
https://americaneye.al/17-vite-ne-amerike-si-eshte-sot-jeta-e-pavlina-dhe-pirro-manit-foto/20%Monthly2019-10-16 18:08
https://americaneye.al/negociatat-rama-nga-brukseli-ndarje-nga-maqedonia-sjemi-ne-keto-kushte/20%Monthly2019-10-16 17:42
https://americaneye.al/macron-nuk-ndryshon-qendrim-pse-negociatat-duhen-hapur-pas-reformimit-te-be/20%Monthly2019-10-16 19:08
https://americaneye.al/conte-ben-avokatin-e-shqiperise-do-ishte-driteshkurtesi-shtyrja-e-negociatave/20%Monthly2019-10-17 09:49
https://americaneye.al/princi-i-monakos-i-akordon-medaljen-e-kryqit-te-madh-presidentit-meta/20%Monthly2019-10-16 17:16
https://americaneye.al/zaev-nese-nuk-hapen-negociatat-kredibiliteti-i-be-se-mund-te-vihet-ne-pikepyetje/20%Monthly2019-10-16 17:11
https://americaneye.al/keto-jane-shenjat-e-horoskopit-qe-japin-shans-te-dyte-pas-ndarjes/20%Monthly2019-10-16 16:56
https://americaneye.al/femra-me-e-bukur-ne-bote-sipas-ekuacionit-te-greqise-se-lashte/20%Monthly2019-10-16 16:40
https://americaneye.al/erdogan-mesazh-kurdeve-ikni-prej-veriut-te-sirise-ose-sulmet-vazhdojne/20%Monthly2019-10-16 16:21
https://americaneye.al/negociatat-ambasadori-britanik-edhe-pse-nuk-kemi-ndonje-ze-te-forte-jemi-pro-shqiperise/20%Monthly2019-10-17 09:47
https://americaneye.al/takimi-kurti-abbott-vucic-terbohet-nga-flamuri-shqiptar/20%Monthly2019-10-16 15:28
https://americaneye.al/hungaria-shtyrja-e-negociatave-me-shqiperine-eshte-katastrofike/20%Monthly2019-10-16 14:59
https://americaneye.al/socialistet-europiane-shqiperise-ti-hapen-negociatat-deshtimi-do-te-ulte-besueshmerine-tek-be-ja/20%Monthly2019-10-16 14:54
https://americaneye.al/detaje-te-reja-per-familjen-qe-ishte-izoluar-per-9-vite/20%Monthly2019-10-16 14:50
https://americaneye.al/investimi-1-milione-euro-ne-nenstacionin-e-librazhdit-balluku-fokusi-tek-investimet-e-integruara/20%Monthly2019-10-16 14:42
https://americaneye.al/nasa-prezanton-gjeneraten-e-re-te-kostumeve-hapesinore/20%Monthly2019-10-16 14:02
https://americaneye.al/kush-eshte-tesilvan-basho-vrau-ciftin-e-te-fejuarve-dhe-skema-e-arratisjes-si-ne-filma-nga-burgu/20%Monthly2019-10-16 14:35
https://americaneye.al/emri-i-fshehte-i-mbretereshes-elizabeth-i-njohur-vetem-nga-truprojat-e-saj/20%Monthly2019-10-16 12:44
https://americaneye.al/agjenti-i-ronaldos-do-thyeje-rekordin-e-peles-dhe-kete-do-ta-beje-me-fanellen-e-juves/20%Monthly2019-10-16 12:23
https://americaneye.al/ekonomiste-juriste-apo-inxhiniere-ja-cilat-jane-deget-e-preferuara-te-studenteve-shqiptare/20%Monthly2019-10-16 17:33
https://americaneye.al/ronaldo-eshte-mbreti-i-padiskutueshem-i-instagramit-messi-fiton-sa-gjysma-e-tij/20%Monthly2019-10-16 11:34
https://americaneye.al/rama-niset-per-bruksel-nuk-jam-optimist-e-as-pesimist-por-merkel-po-lufton-per-po/20%Monthly2019-10-16 17:25
https://americaneye.al/meta-emeron-besnik-mucin-gjyqtar-te-kushtetueses-komisioneri-publik-nuk-justifikon-pasurine/20%Monthly2019-10-16 15:29
https://americaneye.al/opinioni-perfundimtar-i-venecias-balla-meta-anuloi-zgjedhjet-ne-mungese-te-bazes-ligjore/20%Monthly2019-10-16 11:15
https://americaneye.al/allegri-prane-united-do-te-perfitoje-nje-page-te-majme/20%Monthly2019-10-16 11:13
https://americaneye.al/mos-na-e-shisni-si-viktime-nje-grua-qe-tradhton-burrin/20%Monthly2019-10-16 10:55
https://americaneye.al/shfrytezonin-te-mituren-per-prostitucion-policia-arreston-dy-persona/20%Monthly2019-10-16 10:54
https://americaneye.al/cfare-do-behet-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut-merkel-takon-macron/20%Monthly2019-10-16 14:58
https://americaneye.al/juventusi-eshte-kanibal-asnje-ne-europe-me-hapin-e-bardhezinjve/20%Monthly2019-10-16 10:41
https://americaneye.al/the-guardian-marreveshja-me-bashkimin-europian-eshte-shume-prane/20%Monthly2019-10-16 10:28
https://americaneye.al/icardi-interit-i-uroj-me-te-miren-por-nese-e-takoj-ne-champions/20%Monthly2019-10-16 10:13
https://americaneye.al/po-prisnin-fundin-e-botes-ne-nje-dhome-sekrete-familja-holandeze-zbulohet-pas-9-vitesh/20%Monthly2019-10-16 09:59
https://americaneye.al/shba-kandidatet-demokrate-mbeshtesin-shkarkimin-e-presidentit-trump/20%Monthly2019-10-16 09:47
https://americaneye.al/njihuni-me-7-fshatrat-me-te-bukur-te-europes-foto/20%Monthly2019-10-16 09:46
https://americaneye.al/truri-parashikon-fjalet-per-te-na-ndihmuar-ne-degjim/20%Monthly2019-10-16 09:10
https://americaneye.al/futbolli-shqiptar-ne-zi-shuhet-ikona-e-partizanit/20%Monthly2019-10-16 08:27
https://americaneye.al/hajdari-nxjerr-3-emrat-qe-e-hoqen-si-kryetare-grupi-tentative-nga-jashte-per-te-shkaterruar-opoziten/20%Monthly2019-10-16 08:26
https://americaneye.al/kpk-konfirmon-ne-detyre-prokurorin-e-dosjeve-te-nxehta/20%Monthly2019-10-16 14:59
https://americaneye.al/fitoj-100-mije-paunde-ne-jave-shqiptari-zberthen-trafikun-e-droges-ne-britani/20%Monthly2019-10-16 08:13
https://americaneye.al/intervista-me-udheheqesin-e-partizaneve-apostol-tanefi-per-rrezimin-e-enver-hoxhes/20%Monthly2019-10-16 08:07
https://americaneye.al/prapaskenat-plani-i-finlandes-dhe-vendet-qe-na-shpetuan-dje-ne-luksemburg/20%Monthly2019-10-16 11:44
https://americaneye.al/eshte-2-33-m-i-gjate-dhe-vazhdon-te-rritet-23-vjecari-ka-veshtiresi-per-te-gjetur-veshje/20%Monthly2019-10-16 07:42
https://americaneye.al/foto-ne-fshatin-qe-duket-si-i-ndertuar-nga-alienet-qiraja-vetem-150-dollare/20%Monthly2019-10-16 07:24
https://americaneye.al/perplasja-france-gjermani-per-drejtimin-e-bashkimit-europian-shqiperia-ne-mes/20%Monthly2019-10-15 22:08
https://americaneye.al/negociatat-macron-kunder-merkel-mjaft-me-telenovelat-e-anetaresimit/20%Monthly2019-10-15 21:32
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-16-tetor-2019/20%Monthly2019-10-15 21:24
https://americaneye.al/mesazhi-i-fundit-qe-dritan-haxholli-i-dergoi-marsida-qatjas/20%Monthly2019-10-15 21:13
https://americaneye.al/krimi-ne-shtepine-e-marsides-gazetarja-po-hetohet-dhe-per-trafik-droge/20%Monthly2019-10-15 21:09
https://americaneye.al/ramush-haradinaj-dorezon-edhe-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-10-15 21:01
https://americaneye.al/prostituta-e-mitur-shet-trupin-per-te-mbajtur-familjen/20%Monthly2019-10-16 10:47
https://americaneye.al/zbulohen-planet-per-universitetin-el-chapo/20%Monthly2019-10-15 20:22
https://americaneye.al/kryemadhi-perplaset-me-lubonjen-sic-ke-ndertuar-ti-pallate-kam-ndertuar-dhe-une/20%Monthly2019-10-16 10:49
https://americaneye.al/kryemadhi-femijet-e-mi-studiojne-ne-angli-kam-deshtuar-do-mbetemi-vetem-pas-15-vitesh/20%Monthly2019-10-15 20:59
https://americaneye.al/9-rekordet-me-pikante-ne-futboll-disa-mund-te-thyen-disa-do-te-mbesin-te-paprekshem/20%Monthly2019-10-15 19:48
https://americaneye.al/si-organizohet-prostitucioni-kamera-e-fshehte-zbulon-pazarin-dhe-tarifat-e-sherbimeve-seksuale/20%Monthly2019-10-15 19:07
https://americaneye.al/vendimet-absurde-te-ministrise-se-brendshme-per-studentet-e-akademise-se-sigurise/20%Monthly2019-10-15 18:33
https://americaneye.al/perleshje-ne-burgun-e-rrogozhines-nje-i-denuar-plagoset-rende/20%Monthly2019-10-15 18:31
https://americaneye.al/uefa-do-te-denoje-bullgarine-per-tifozet-raciste-por-edhe-angline/20%Monthly2019-10-15 18:15
https://americaneye.al/femijet-shqiptare-ne-siri-gruaja-nga-tirana-vajza-me-kerkoi-ndihme-po-rrezikohen/20%Monthly2019-10-15 17:44
https://americaneye.al/kosova-terhiqet-nga-anetaresimi-ne-interpol-feston-beogradi/20%Monthly2019-10-15 17:08
https://americaneye.al/skocia-kerkon-pavaresine-referendum-per-shkeputjen-nga-britania/20%Monthly2019-10-15 17:00
https://americaneye.al/albin-kurti-takon-ambasadorin-shqiptar-ne-kosove-minxhozi-komisionet-e-perbashketa/20%Monthly2019-10-15 16:39
https://americaneye.al/negociatat-ministrat-e-be-se-nuk-pranojne-ndarjen-e-shqiperise-nga-maqedonia-e-veriut/20%Monthly2019-10-15 16:36
https://americaneye.al/pas-takimit-me-kryeministrin-rama-conte-pritet-edhe-nga-meta/20%Monthly2019-10-15 16:31
https://americaneye.al/financial-times-cakaj-bllokimi-i-negociatave-zvogelon-rolin-e-be-se-ne-rajon/20%Monthly2019-10-15 16:22
https://americaneye.al/negociatat-hahn-i-kerkoj-falje-qytetareve-te-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-10-15 15:57
https://americaneye.al/mori-400-mije-euro-zbulohet-vrasesi-me-pagese-qe-eliminoi-il-padrinon-e-vlores/20%Monthly2019-10-15 15:34
https://americaneye.al/negociatat-rama-nuk-duam-lemoshe-por-ate-qe-na-takon/20%Monthly2019-10-15 15:27
https://americaneye.al/kriza-politike-conte-mazhoranca-ti-ofroje-platforme-opozites-dialogu-te-zhvillohet-pa-kushte/20%Monthly2019-10-15 15:21
https://americaneye.al/rama-kemi-permbushur-detyrat-conte-do-te-luftoj-qe-te-hapen-negociatat/20%Monthly2019-10-15 15:17
https://americaneye.al/vetetima-f-35-avioni-me-i-ri-luftarak-kryen-fluturimin-e-pare-foto/20%Monthly2019-10-15 15:09
https://americaneye.al/laboratori-gjerman-qe-po-trishton-boten-me-keqtrajtimin-e-majmuneve-kujdes-pamje-te-renda/20%Monthly2019-10-15 14:51
https://americaneye.al/cr700-rekordet-nuk-i-kerkoj-vijne-ato-tek-une/20%Monthly2019-10-15 14:39
https://americaneye.al/samiti-ne-luksemburg-britania-dhe-be-optimizem-per-nje-ujdi-te-re-per-brexit/20%Monthly2019-10-15 14:14
https://americaneye.al/rudina-hajdari-nxjerr-dokumentin-kjo-eshte-deputetja-qe-u-kercenua-te-firmoste-kunder-meje/20%Monthly2019-10-15 13:58
https://americaneye.al/kaka-shpresoj-qe-milani-te-rikthehet-aty-ku-e-ka-vendin/20%Monthly2019-10-15 13:44
https://americaneye.al/korete-bejne-paqe-ne-derbin-me-te-cuditshem-ne-bote/20%Monthly2019-10-15 13:34
https://americaneye.al/mediat-britanike-erdogani-po-mban-peng-50-mbushje-berthamore-amerikane/20%Monthly2019-10-15 13:29
https://americaneye.al/6-vjecarja-qe-konsiderohet-vajza-me-e-bukur-ne-bote-foto/20%Monthly2019-10-15 13:23
https://americaneye.al/erdogan-do-te-pengojme-luftetaret-e-isis-it-te-largohen-nga-siria/20%Monthly2019-10-15 13:09
https://americaneye.al/trump-firmos-te-tjera-sanksione-ndaj-turqise-kurdet-le-ti-mbroje-bonaparti/20%Monthly2019-10-15 13:07
https://americaneye.al/masaker-ne-meksike-karteli-i-droges-vret-14-police/20%Monthly2019-10-15 12:58
https://americaneye.al/kush-ishte-17-vjecari-shqiptar-qe-humbi-jeten-ne-aksident-ne-shba/20%Monthly2019-10-15 12:38
https://americaneye.al/shuhen-tragjikisht-ne-aksident-modelja-shqiptare-dhe-i-dashuri-i-saj/20%Monthly2019-10-15 12:32
https://americaneye.al/risia-e-dpshtrr-ne-mbrojtje-te-mjedisit-tarifa-zero-per-mjetet-elektrike/20%Monthly2019-10-15 12:23
https://americaneye.al/fjalimi-emocionues-i-reja-s-para-kuqezinjve-kemi-vlere-sepse-kemi-zemer/20%Monthly2019-10-15 12:20
https://americaneye.al/meta-75-trendafila-te-bardhe-per-75-vjetorin-e-berishes/20%Monthly2019-10-15 12:16
https://americaneye.al/rama-shkruan-per-politico-nobeli-per-handke-shije-e-perbuzshme-ne-letersi/20%Monthly2019-10-15 12:16
https://americaneye.al/rama-per-negociatat-vendimmarrja-nuk-ka-lidhje-me-ate-cfare-kemi-bere-ne/20%Monthly2019-10-15 12:07
https://americaneye.al/negociatat-ministrat-e-jashtem-te-be-te-percare/20%Monthly2019-10-15 12:10
https://americaneye.al/qyteti-polak-transport-falas-per-ata-qe-lexojne-nobelisten-olga-tokarczuk/20%Monthly2019-10-15 11:15
https://americaneye.al/percarja-e-be-se-parisi-i-thote-jo-zgjerimit/20%Monthly2019-10-15 12:07
https://americaneye.al/lobimi-rus-zgjaten-hetimet-per-bashen-dhe-dy-vartesit-e-tij/20%Monthly2019-10-15 10:40
https://americaneye.al/kryeministri-i-italise-viziton-sot-tirane-zbardhet-axhenda/20%Monthly2019-10-15 10:35
https://americaneye.al/ne-jemi-nato-foto-nga-stervitjet-e-ushtrive-me-te-avancuara-ne-bote/20%Monthly2019-10-15 10:32
https://americaneye.al/a-u-tentua-eliminimi-i-izet-haxhise-flet-kreu-i-burgjeve/20%Monthly2019-10-15 10:21
https://americaneye.al/felaj-paralajmeron-deputetet-kujdes-nga-telefonatat-qe-merrni-nga-burgu-do-keni-pasoja/20%Monthly2019-10-15 10:18
https://americaneye.al/jane-porositur-edhe-vrasje-nga-burgu-ismaili-si-do-te-izolohen-te-denuarit-vip/20%Monthly2019-10-15 10:16
https://americaneye.al/ekstradohet-nga-vjena-viktor-pelivani-vrau-nje-cift-bashkeshortesh/20%Monthly2019-10-15 10:13
https://americaneye.al/po-jetoj-pranveren-time-te-dyte-berisha-feston-75-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2019-10-15 10:22
https://americaneye.al/rrahen-dhe-kercenuan-me-arme-nusen-e-vellait-pranga-njeres-nga-dy-motrat/20%Monthly2019-10-15 10:42
https://americaneye.al/ministrja-franceze-nuk-jam-per-veto-sot-por-duhet-te-riformohet-vete-bashkimi-europian/20%Monthly2019-10-15 12:24
https://americaneye.al/cfare-raportesh-kishin-me-njeri-tjetrin-personazhet-e-kavajes-marsida-jep-versionin-e-saj/20%Monthly2019-10-14 20:34
https://americaneye.al/marsida-rrefen-dinamiken-e-ngjarjes-si-ndodhi-vrasja-qe-tronditi-kavajen/20%Monthly2019-10-14 19:40
https://americaneye.al/percarja-te-demokratet-e-parlamentit-lita-nxjerr-firmat-mohon-valteri-nuk-ka-shkarkim-te-kryetares/20%Monthly2019-10-14 19:16
https://americaneye.al/vetevritet-neurokirurgu-pedofil-qe-perdhunonte-femije-me-dy-infermieret/20%Monthly2019-10-14 18:10
https://americaneye.al/neser-do-te-kete-nderprerje-energjie-ne-tirane-ja-zonat-me-kufizime-2/20%Monthly2019-10-14 17:57
https://americaneye.al/kurdet-e-irakut-kerkojne-tu-bashkohen-atyre-te-sirise-kunder-turqise/20%Monthly2019-10-14 17:48
https://americaneye.al/ambasadori-i-osbe-reforma-zgjedhore-te-behet-brenda-vitit/20%Monthly2019-10-14 17:19
https://americaneye.al/merkato-juve-ne-sulm-per-eriksen-barcelona-gjen-pasuesin-e-suarez-per-60-mln-euro/20%Monthly2019-10-14 17:04
https://americaneye.al/funerali-i-kthen-te-qarat-ne-te-qeshura-i-vdekuri-ben-batuten-e-fundit/20%Monthly2019-10-14 16:54
https://americaneye.al/le-te-ecim-perpara-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-10-14 16:48
https://americaneye.al/faktori-nderkombetar-perfshihet-ne-hetimin-e-zarfeve-te-ardhur-nga-serbia/20%Monthly2019-10-14 16:27
https://americaneye.al/shqiperia-eshte-teme-kryesore-ne-mbledhjen-e-ministrave-te-be-se-ne-luksemburg/20%Monthly2019-10-14 16:16
https://americaneye.al/strategjite-per-tu-zgjuar-me-nje-buzeqeshje/20%Monthly2019-10-14 15:34
https://americaneye.al/ndryshimi-mes-bebeve-qe-lindin-ne-menyre-natyrale-dhe-cezariane/20%Monthly2019-10-14 15:18
https://americaneye.al/tre-gatoparde-sulmojne-strucin-videoja-qe-te-le-pa-fryme/20%Monthly2019-10-14 14:50
https://americaneye.al/ribery-fiorentina-dashuri-me-shikim-te-pare-serie-a-shume-strategjike/20%Monthly2019-10-14 14:30
https://americaneye.al/grupi-demokrat-largon-rudina-hajdarin-si-kryetare/20%Monthly2019-10-14 14:20
https://americaneye.al/suksesi-i-klopp-milner-ju-zbuloj-sekretet-e-tij/20%Monthly2019-10-14 14:10
https://americaneye.al/negociatat-kater-vende-te-be-leter-ministrave-te-jashtem/20%Monthly2019-10-14 13:48
https://americaneye.al/brnabic-helmimi-eshte-kurth-kryeministrja-serbe-e-cileson-perpjekje-per-manipulim/20%Monthly2019-10-14 13:30
https://americaneye.al/juncker-gati-per-te-vonuar-brexit-por-britaniket-nuk-me-gjunjezojne-dot/20%Monthly2019-10-14 13:20
https://americaneye.al/foto-ndertohet-ne-holande-parku-madheshtor-i-perrallave/20%Monthly2019-10-14 13:01
https://americaneye.al/mandzukic-te-manchester-united-qe-ne-janar-ja-sa-perfiton-juvja/20%Monthly2019-10-14 12:44
https://americaneye.al/pasardhesi-i-el-chapo-s-nis-luften-me-te-dhunshme-mes-karteleve/20%Monthly2019-10-14 12:13
https://americaneye.al/opozita-dhe-idiotet-e-saj-te-padobishem/20%Monthly2019-10-14 11:49
https://americaneye.al/u-nxori-gishtin-e-mesit-protestuesve-ambasadori-borchardt-ju-kerkoj-ndjese/20%Monthly2019-10-14 11:46
https://americaneye.al/venecia-publikon-opinionin-zyrtar-mbi-presidentin-reagon-meta/20%Monthly2019-10-14 11:36
https://americaneye.al/30-mije-turq-pushtojne-parisin-forca-shtese-sigurie-per-france-turqi/20%Monthly2019-10-14 11:32
https://americaneye.al/ked-dergon-ne-kuvend-emrat-e-kandidateve-per-ne-gjykate-kushtetuese/20%Monthly2019-10-14 11:30
https://americaneye.al/me-balerina-dhe-kokaine-arrestohet-pronari-i-lokalit-ne-tirane/20%Monthly2019-10-14 11:26
https://americaneye.al/bushi-dhe-kallaku-te-marrim-tre-piket-me-kosoven-vellezer-pas-ndeshjes/20%Monthly2019-10-14 11:20
https://americaneye.al/nobeli-per-ekonomine-i-shkon-tre-studiuesve-te-varferise-globale/20%Monthly2019-10-14 11:14
https://americaneye.al/kryemadhi-viti-akademik-nisi-me-ngjarje-skandaloze-protesta-nuk-solli-reflektim/20%Monthly2019-10-14 10:42
https://americaneye.al/negociatat-ambasadorja-e-frances-nuk-dua-te-fshihem-pas-gishtit-edhe-ne-jemi-ne-pritje-te-vendimit/20%Monthly2019-10-14 10:26
https://americaneye.al/italia-fiton-dhe-bind-rinovim-automatik-per-mancinin-deri-ne-katar-2022/20%Monthly2019-10-14 10:23
https://americaneye.al/vendi-ku-mbreterit-dhe-milioneret-shpenzuan-360-milione-dollare-vetem-per-kuaj/20%Monthly2019-10-14 10:09
https://americaneye.al/skema-e-fajdeve-arrestohet-ne-paraguai-djali-i-ish-prefektit-te-shkodres/20%Monthly2019-10-14 10:00
https://americaneye.al/mbioferta-veshtireson-shitjen-e-banesave-ne-tirane-dhe-bregdet/20%Monthly2019-10-14 09:30
https://americaneye.al/arsimi-i-larte-dhe-cilesite-e-zgjedhjes-se-duhur/20%Monthly2019-10-14 09:14
https://americaneye.al/probleme-te-medha-me-simbolet-kombetare-dhe-ato-shqiptare-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-10-14 09:06
https://americaneye.al/zgjedhjet-vendore-ne-hungari-orban-humb-budapestin/20%Monthly2019-10-14 08:47
https://americaneye.al/prokurori-i-dosjeve-te-nxehta-para-kpk-se-nuk-ka-lidhje-me-boten-e-krimit/20%Monthly2019-10-14 08:40
https://americaneye.al/rama-se-shpejti-hapet-spitali-i-ri-dhe-modern-i-kirurgjise/20%Monthly2019-10-14 11:37
https://americaneye.al/aleanca-e-pazakonte-e-kurdeve-ushtria-e-assad-it-shkon-ne-veri-rrezik-lufte-me-turqine/20%Monthly2019-10-14 08:31
https://americaneye.al/familja-shqiptare-i-ben-apel-vajzes-te-zhdukur-ne-itali-kthehu/20%Monthly2019-10-14 08:23
https://americaneye.al/kam-lindur-vrases-dhe-keshtu-do-te-vdes-mediat-greke-nxjerrin-foto-te-shqiptarit-te-famshem-qe-ekzekutoi-avokatin-grek/20%Monthly2019-10-14 08:12
https://americaneye.al/kerkuan-pavaresine-9-lidere-katalanas-denohen-me-burg/20%Monthly2019-10-14 08:22
https://americaneye.al/truri-i-njeriut-ka-tre-navigatore/20%Monthly2019-10-14 07:53
https://americaneye.al/analiza-e-bloomberg-pengesa-macron-nuk-ka-date-per-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2019-10-14 07:30
https://americaneye.al/historia-e-panjohur-e-marsides-divorci-dhe-bashkejetesa-me-indritin-qe-sot-eshte-ne-burg/20%Monthly2019-10-13 21:09
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-14-tetor-2019/20%Monthly2019-10-13 21:06
https://americaneye.al/trump-terheq-te-gjitha-trupat-e-mbetura-nga-siria-veriore-sanksione-kunder-turqise/20%Monthly2019-10-13 20:58
https://americaneye.al/studimi-ja-ne-cilen-moshe-e-perjetojne-grate-seksin-me-te-mire-te-jetes/20%Monthly2019-10-13 20:36
https://americaneye.al/nje-imam-shqiptar-kapelan-ne-policine-e-nju-jorkut/20%Monthly2019-10-14 09:12
https://americaneye.al/nese-robotet-nuk-do-te-na-i-zene-te-gjitha-vendet-e-punes/20%Monthly2019-10-13 19:41
https://americaneye.al/mbreteresha-elisabeta-e-ii-fjalim-ne-parlamenti-me-kuroren-me-2868-diamante/20%Monthly2019-10-13 19:03
https://americaneye.al/pd-i-pergjigjet-lleshajt-nuk-e-kupton-sepse-jeton-ne-dy-shtepi-te-padeklaruara/20%Monthly2019-10-14 08:41
https://americaneye.al/protesta-te-unaza-ministri-lleshaj-drejtuesit-e-pd-te-mos-fshihen-pas-femijeve-dhe-grave/20%Monthly2019-10-14 08:41
https://americaneye.al/xi-jinping-paralajmeron-kush-perpiqet-te-percaje-kinen-do-te-mbetet-i-sakatuar/20%Monthly2019-10-13 17:58
https://americaneye.al/baggio-rrefehet-mes-loteve-penalltia-e-boterorit-94-me-le-edhe-tani-pa-gjume/20%Monthly2019-10-13 17:10
https://americaneye.al/protesta-e-unazes-se-re-basha-top-channel-dhe-report-tv-ndajne-parate-me-pushtetin/20%Monthly2019-10-13 17:10
https://americaneye.al/edy-reja-dashurohet-me-shqiperine-dua-te-qendroj/20%Monthly2019-10-13 18:29
https://americaneye.al/putin-nuk-eshte-faji-i-trump-per-deshtimin-e-raporteve-shba-rusi/20%Monthly2019-10-13 16:45
https://americaneye.al/je-i-mbaruar-do-te-vras-eriksson-zbulon-kercenimin-e-ferguson/20%Monthly2019-10-13 16:19
https://americaneye.al/negociatat-greqia-nuk-kemi-pretendime-per-shqiperine-kerkojme-te-drejtat-e-minoritetit/20%Monthly2019-10-13 15:47
https://americaneye.al/ku-mora-vesh-une-cputha-rita-lati-rrefen-puthjen-e-famshme-e-filmit-parrullat-me-artur-gorishtin/20%Monthly2019-10-13 15:44
https://americaneye.al/rita-lati-si-ma-hoqen-fustanin-e-bardhe-diten-e-dasmes-dhe-me-veshen-si-nuse-komuniste/20%Monthly2019-10-13 15:39
https://americaneye.al/simone-biles-shkruan-historine-gjimnastja-me-me-shume-medalje-ne-boteror/20%Monthly2019-10-13 15:25
https://americaneye.al/sonte-takimi-merkel-macron-tirana-dhe-shkupi-me-syte-nga-parisi/20%Monthly2019-10-13 14:28
https://americaneye.al/parashikimi-si-do-te-jete-moti-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-10-13 14:18
https://americaneye.al/brazili-ka-harruar-si-fitohet-demtohet-edhe-neymar/20%Monthly2019-10-13 14:09
https://americaneye.al/si-u-be-chelsea-i-madh-mjaftoi-nje-telefonate-zbardhet-prapaskena/20%Monthly2019-10-13 13:53
https://americaneye.al/shenjterohet-kardinali-i-pare-katolik-anglez-pas-shume-shekujsh/20%Monthly2019-10-13 13:37
https://americaneye.al/gjermania-te-mbajme-zotimet-per-negociatat-ndryshe-rusia-kina-dhe-turqia-do-perfitojne/20%Monthly2019-10-13 18:26
https://americaneye.al/ja-si-u-helmuan-zyrtaret-e-kqz-se-nga-zarfet-e-ardhur-nga-serbia/20%Monthly2019-10-13 13:12
https://americaneye.al/ndryshimet-klimatike-mesdheu-po-goditet-me-shume-nga-pjesa-tjeter-e-botes/20%Monthly2019-10-13 13:06
https://americaneye.al/mesimi-i-habsburgasve-qe-be-ja-mund-te-marre-ne-ballkan/20%Monthly2019-10-13 12:49
https://americaneye.al/perimet-me-te-mira-per-pastrimin-e-eneve-te-gjakut/20%Monthly2019-10-13 12:34
https://americaneye.al/nis-rikonstruksioni-i-godines-se-drshtrr-fier-balluku-do-ofrojme-kushte-me-te-mira-sherbimi-per-qytetaret/20%Monthly2019-10-13 12:06
https://americaneye.al/drama-e-luftes-siriane-ne-foto/20%Monthly2019-10-13 12:01
https://americaneye.al/sa-gezhoja-u-gjeten-ne-banesen-e-marsides-deklarata-e-avokatit-shton-dyshimet-mbi-dinamiken-e-ngjarjes/20%Monthly2019-10-13 11:46
https://americaneye.al/burgosja-e-tre-protestuesve-te-astirit-basha-i-bashkohet-sot-protestes/20%Monthly2019-10-13 11:44
https://americaneye.al/boeing-dhe-porsche-bashkohen-per-nje-projekt-teper-te-vecante/20%Monthly2019-10-13 11:20
https://americaneye.al/7-keshilla-per-nje-shendet-te-persosur/20%Monthly2019-10-13 11:02
https://americaneye.al/burg-per-bledar-tocin-masa-e-sigurise-ne-spital-per-policin-qe-vrau-ne-kavaje/20%Monthly2019-10-13 10:41
https://americaneye.al/maratona-e-tiranes-dominojne-sportistet-keniane-luiza-gega-thyen-rekordin-kombetar/20%Monthly2019-10-13 10:34
https://americaneye.al/cfare-do-te-thote-operacioni-ushtarak-i-turqise-per-boten-arabe/20%Monthly2019-10-13 10:13
https://americaneye.al/kurdet-historia-nje-populli-te-tradhtuar-gjithmone/20%Monthly2019-10-13 10:29
https://americaneye.al/terheqja-e-trupave-amerikane-nga-siria-mattis-isis-mund-te-ringjallet/20%Monthly2019-10-13 09:05
https://americaneye.al/vrasja-ne-kavaje-burg-per-vellain-e-policit-iu-gjet-droge-ne-shtepi/20%Monthly2019-10-13 09:02
https://americaneye.al/zgjedhjet-lokale-ne-hungari-orban-rrezikon-te-humbase-budapestin/20%Monthly2019-10-13 08:38
https://americaneye.al/rindertimi-i-piramides-kryeministri-rama-publikon-projektin-ne-3d/20%Monthly2019-10-13 08:35
https://americaneye.al/meta-harron-13-tetorin-shfaq-talentin-ne-futboll-video/20%Monthly2019-10-13 13:12
https://americaneye.al/ecni-shpejt-apo-ngadale-zbuloni-se-cfare-tregon-kjo-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-10-13 07:54
https://americaneye.al/tajfuni-hagibis-godet-japonine-19-te-vdekur-dhe-100-te-plagosur/20%Monthly2019-10-13 07:29
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-13-tetor-2019/20%Monthly2019-10-12 21:37
https://americaneye.al/hena-e-plote-ne-dash-do-u-ndryshoje-kendveshtrimin-per-jeten-12-shenjave-te-zodiakut/20%Monthly2019-10-12 21:31
https://americaneye.al/albin-kurti-dua-qe-shqiperia-ta-shohe-serbine-me-syte-e-kosoves/20%Monthly2019-10-12 21:08
https://americaneye.al/elton-john-nena-nuk-pranoi-kurre-ta-njihte-bashkeshortin-tim/20%Monthly2019-10-12 20:58
https://americaneye.al/mesazhet-ne-celular-zbulojne-grupin-shqiptar-te-kokaines-ne-londer-banda-kishte-2-mije-kliente/20%Monthly2019-10-12 20:20
https://americaneye.al/shqiperia-kurre-me-pare-keshtu-edi-reja-na-ktheu-si-atletiko-madrid/20%Monthly2019-10-12 19:58
https://americaneye.al/uefa-mund-te-hape-procedim-disiplinor-ndaj-turqise/20%Monthly2019-10-12 19:43
https://americaneye.al/fotot-qe-te-thyejne-zemren-arinjte-vuajne-krizen-e-salmonit/20%Monthly2019-10-12 19:36
https://americaneye.al/video-parashutisti-perplaset-me-shtyllen-turperohet-para-mbretit/20%Monthly2019-10-12 19:20
https://americaneye.al/5-gjerat-qe-nuk-dini-per-trajnerin-e-ri-te-milanit/20%Monthly2019-10-12 19:01
https://americaneye.al/pinte-alkool-e-vepronte-pa-vetedije-marsida-flet-per-viktimen-ne-kavaje/20%Monthly2019-10-12 18:50
https://americaneye.al/apeli-i-thunberg-mos-te-zmbrapsemi-bota-eshte-zgjuar-ne-jemi-ndryshimi/20%Monthly2019-10-12 18:33
https://americaneye.al/christiane-amanpour-e-cnn-turp-te-shperblesh-handke-me-nobel/20%Monthly2019-10-12 18:26
https://americaneye.al/voa-dekriminalizimi-fenomeni-qe-vazhdon-te-prodhoje-debate-ne-shqiperi/20%Monthly2019-10-12 18:21
https://americaneye.al/raundi-iii-i-regjistrimeve-nisin-te-henen-neper-universitete-mbyllen-ne-31-tetor/20%Monthly2019-10-12 17:59
https://americaneye.al/tensione-ne-breshia-vojvodina-flamuri-i-shqiperise-terbon-serbet/20%Monthly2019-10-12 21:08
https://americaneye.al/kosove-kqz-pa-vendim-per-4000-mije-vota-te-emigranteve/20%Monthly2019-10-12 17:18
https://americaneye.al/europa-na-e-ka-borxh/20%Monthly2019-10-14 11:51
https://americaneye.al/ofensiva-ne-siri-shba-rrit-presionin-ndaj-turqise-erdogan-nuk-ndalojme/20%Monthly2019-10-12 16:36
https://americaneye.al/zbulohet-fjalimi-i-fituesit-te-cmimit-nobel-ne-varrimin-e-milloshevicit/20%Monthly2019-10-12 16:24
https://americaneye.al/stadiumi-i-njohur-mund-te-marre-emrin-e-ronaldos/20%Monthly2019-10-12 16:19
https://americaneye.al/termet-4-5-balle-ne-detin-jon/20%Monthly2019-10-12 16:20
https://americaneye.al/van-der-sar-de-ligt-si-cristiano-ronaldo-ju-tregoj-arsyet/20%Monthly2019-10-12 16:00
https://americaneye.al/sa-pak-njohuri-digjitale-kemi/20%Monthly2019-10-12 15:24
https://americaneye.al/as-cristiano-as-messi-mou-zbulon-lojtarin-me-te-mire-dhe-me-te-pabesueshem-qe-ka-pare/20%Monthly2019-10-12 15:05
https://americaneye.al/anija-me-e-madhe-qe-kalon-ne-ngushticen-me-te-vogel/20%Monthly2019-10-12 14:50
https://americaneye.al/olta-xhacka-behet-nene-per-here-te-dyte/20%Monthly2019-10-12 14:45
https://americaneye.al/pas-deshtimit-ne-be-macron-paralajmeron-per-krize-politike/20%Monthly2019-10-12 14:42
https://americaneye.al/nyt-rudy-giuliani-nen-hetim/20%Monthly2019-10-12 14:40
https://americaneye.al/nuk-e-gjej-dot-cgrerez-e-ka-pickuar-cfare-shkruante-kadare-per-handke-n-20-vite-me-pare/20%Monthly2019-10-12 14:27
https://americaneye.al/holanda-nuk-do-te-bllokoje-shqiperine-nese-mbetet-vetem-kryeministri-jep-llogari-para-parlamentit/20%Monthly2019-10-12 14:23
https://americaneye.al/skafi-me-nje-ton-hashash-gjykata-greke-liron-tre-shqiptaret/20%Monthly2019-10-12 14:17
https://americaneye.al/ishin-me-pesticide-sekuestrohen-specat-e-kungujt-shqiptare-ne-kufirin-grek/20%Monthly2019-10-12 14:15
https://americaneye.al/humbjet-ne-minutat-e-fundit-mallkimi-qe-ka-nisur-para-40-vitesh/20%Monthly2019-10-12 13:56
https://americaneye.al/lobimi-pro-shqiperise-merkel-takim-me-macron-kryeministri-italian-te-marten-ne-tirane/20%Monthly2019-10-13 11:22
https://americaneye.al/negociatat-merkel-do-te-binde-macron-te-heqe-veton-kunder-shqiperise/20%Monthly2019-10-13 11:22
https://americaneye.al/meta-dekoron-me-titullin-naim-frasheri-albanologet-kinez/20%Monthly2019-10-12 13:38
https://americaneye.al/policia-e-vlore-mos-kaloni-nga-kjo-rruge-gjate-nates-per-nje-jave/20%Monthly2019-10-12 13:34
https://americaneye.al/nobeli-per-handke-reagon-akademia-suedeze-pas-stuhise-se-kritikave/20%Monthly2019-10-12 13:31
https://americaneye.al/singapori-vendi-i-pare-qe-ndalon-reklamat-e-pijeve-te-embla/20%Monthly2019-10-12 13:19
https://americaneye.al/lereni-politiken-shikoni-se-cfare-eshte-zbuluar-rreth-saturnit/20%Monthly2019-10-12 12:52
https://americaneye.al/fotolajm-sovranet-shqiptare-ne-mergim/20%Monthly2019-10-12 12:49
https://americaneye.al/zaev-i-pergjigjet-frances-mos-denoni-shembullin-pozitiv-te-ballkanit/20%Monthly2019-10-12 12:33
https://americaneye.al/pesoi-hemorragji-cerebrale-mjeket-tregojne-gjendjen-e-avokatit-maks-haxhia/20%Monthly2019-10-12 12:06
https://americaneye.al/shenjat-e-horoskopit-qe-bejne-gjithmone-zgjedhje-te-gabuara-ne-dashuri/20%Monthly2019-10-12 11:27
https://americaneye.al/stuhia-me-e-fuqishme-ne-60-vjet-po-vjen/20%Monthly2019-10-12 10:49
https://americaneye.al/121-te-arrestuar-ne-turqi-kundershtuan-ne-twitter-luften-me-kurdet-ne-siri/20%Monthly2019-10-12 10:35
https://americaneye.al/une-e-takova-marsiden-nga-kavaja-mos-e-therrisni-kurve/20%Monthly2019-10-12 10:26
https://americaneye.al/negociatat-me-be-ne-rama-nuk-jam-optimist-me-ate-qe-po-ndodh-sot-ne-europe/20%Monthly2019-10-12 21:09
https://americaneye.al/kisha-pire-kokaine-marsida-tregon-ku-e-gjeti-drogen-naten-e-krimit-ne-kavaje/20%Monthly2019-10-12 09:57
https://americaneye.al/nese-askush-nuk-perballet-me-mafian-shqiptare-ata-do-te-behen-te-gjithepushtetshem/20%Monthly2019-10-12 09:28
https://americaneye.al/per-nje-puthje-me-fute-trefazorin-gjykata-merr-vendimin-per-pedagogun-nga-elbasani/20%Monthly2019-10-12 09:18
https://americaneye.al/terapia-e-joges-se-te-qeshures/20%Monthly2019-10-12 08:52
https://americaneye.al/ke-duan-me-shume-arbereshet-italine-apo-shqiperine-meta-tregon-pergjigjen-e-konsullit/20%Monthly2019-10-12 13:41
https://americaneye.al/memushaj-jemi-te-zhgenjyer-nuk-e-merituam-humbjen/20%Monthly2019-10-11 21:33
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-12-tetor-2019/20%Monthly2019-10-11 21:11
https://americaneye.al/manaj-shperdoron-strakosha-dhuron-shqiperia-humb-finalen-turke/20%Monthly2019-10-11 21:03
https://americaneye.al/shqiperia-mes-10-vendeve-qe-duhen-vizituar-para-se-te-vdisni/20%Monthly2019-10-11 20:45
https://americaneye.al/uashingtoni-paralajmeron-sanksione-ndaj-turqise/20%Monthly2019-10-11 20:14
https://americaneye.al/perfundon-pjesa-e-pare-manaj-i-afrohet-golit/20%Monthly2019-10-11 19:49
https://americaneye.al/te-fitosh-51-miliarde-per-dy-dite/20%Monthly2019-10-11 18:59
https://americaneye.al/fund-radheve-per-dokumente-500-mije-vete-marrin-sherbime-cdo-dite-ne-ealbania/20%Monthly2019-10-11 18:46
https://americaneye.al/rama-ironizon-procesin-e-vendimmarrjes-se-be-per-negociatat-konkuron-fantazine-e-franz-kafkes-e-ismail-kadarese/20%Monthly2019-10-12 13:34
https://americaneye.al/kryeministri-italian-viziton-te-marten-tiranen/20%Monthly2019-10-11 17:56
https://americaneye.al/formacionet-zyrtare-per-turqi-shqiperi-reja-ndryshon-skemen/20%Monthly2019-10-11 17:51
https://americaneye.al/peter-zingraf-ka-shpresa-se-gjermania-do-binde-vendet-skeptike-te-be-per-nje-vendim-pozitiv-per-shqiperine/20%Monthly2019-10-11 17:27
https://americaneye.al/dokumenti-pd-pergatitet-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-10-11 17:15
https://americaneye.al/ofensiva-ne-siri-kongresi-amerikan-plan-per-sanksione-perkeqesohet-bilanci-i-viktimave/20%Monthly2019-10-11 17:00
https://americaneye.al/tensione-ne-mbledhjen-e-keshillit-bashkiak-ne-durres-sako-kunje-kryetarit-te-qarkut/20%Monthly2019-10-11 16:56
https://americaneye.al/maliqi-ilir-meten-e-adhurojne-edhe-socialistet-ja-perse/20%Monthly2019-10-11 16:40
https://americaneye.al/vlerat-e-nje-limoni-ne-dite-per-organizmin/20%Monthly2019-10-12 14:47
https://americaneye.al/rama-komisioni-i-venecias-konfirmoi-drejtesine-e-qendrimit-tone/20%Monthly2019-10-11 15:49
https://americaneye.al/kujdes-nga-mikrobet-ka-me-shume-ne-kuzhine-sesa-ne-tualet/20%Monthly2019-10-11 15:29
https://americaneye.al/presidenca-venecia-vertetoi-se-meta-nuk-e-ka-shkelur-kushtetuten/20%Monthly2019-10-11 15:22
https://americaneye.al/rruga-luksoze-ne-londer-ku-vilat-e-miliardereve-jane-te-braktisura-foto/20%Monthly2019-10-11 15:03
https://americaneye.al/barcelona-hidhet-ne-sulm-kater-pista-per-pasuesin-e-suarez/20%Monthly2019-10-11 14:52
https://americaneye.al/kisha-katolike-rreth-letres-se-ministreve-gra-skeptri-i-enver-hoxhes-eshte-ende-i-gjalle/20%Monthly2019-10-11 14:29
https://americaneye.al/rrefehet-gjykatesja-famekeqe-serbe-qe-denoi-albin-kurtin-me-15-vite-burg/20%Monthly2019-10-11 13:45
https://americaneye.al/kundershtohet-propozimi-i-frances-per-te-shtyre-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2019-10-11 13:27
https://americaneye.al/pa-championsin-emery-i-shkarkuar-nga-arsenali/20%Monthly2019-10-11 13:15
https://americaneye.al/shqiperi-gjermani-ministrja-balluku-dhe-ambasadori-zingraf-firmosin-dy-marreveshje-ne-sektorin-e-ujit/20%Monthly2019-10-11 12:43
https://americaneye.al/nenat-e-srebrenices-kerkojne-terheqjen-e-nobelit-per-handke/20%Monthly2019-10-11 12:29
https://americaneye.al/erdogan-tremb-athinen-me-36-milion-refugjatet-mitsotakis-i-drejtohet-nato-s-per-ndihme/20%Monthly2019-10-11 12:27
https://americaneye.al/trump-ofendon-biden-dhe-te-birin-hunter-je-deshtak/20%Monthly2019-10-11 12:24
https://americaneye.al/collina-var-i-nuk-e-vret-emocionin-mund-te-festoni-dy-here/20%Monthly2019-10-11 12:12
https://americaneye.al/do-ta-hiqja-nga-puna-albi-nako-tregon-fillimet-e-alba-hoxhes/20%Monthly2019-10-11 11:41
https://americaneye.al/a-duhet-shkarkuar-meta-kreu-i-komisionit-te-venecias-shpresoj-qe-shqiptaret-te-jene-te-zgjuar/20%Monthly2019-10-11 11:15
https://americaneye.al/marsida-qatja-e-paragjykuar-tre-dite-do-zgjase-kam-hallin-e-burrit/20%Monthly2019-10-11 11:35
https://americaneye.al/basha-per-nobelin-e-letersise-tronditese-dhe-revoltuese-dite-e-trishte-per-vlerat-tona/20%Monthly2019-10-11 10:55
https://americaneye.al/sampdoria-zgjedh-ranierin-de-biasi-mbetet-ne-rezerve/20%Monthly2019-10-11 10:50
https://americaneye.al/akademiket-shqiptare-per-nobelin-ju-falem-per-kadarene-na-ofruat-urrejtjen/20%Monthly2019-10-11 11:17
https://americaneye.al/pas-kater-dekadash-lejohen-femrat-ne-stadium-irani-shenon-14-gola-foto/20%Monthly2019-10-11 10:18
https://americaneye.al/be-rezolute-per-strategji-me-te-forte-ndaj-influences-ruse/20%Monthly2019-10-11 10:10
https://americaneye.al/beteja-aktuale-me-qeverine-basha-zhvendoset-72-vjet-me-pare-si-u-pushkatuan-5-deputetet/20%Monthly2019-10-11 09:58
https://americaneye.al/ti-qenke-dashnori-i-kesaj-polici-bledar-toci-tregon-cfare-ndodhi-brenda-baneses-ne-kavaje/20%Monthly2019-10-11 09:52
https://americaneye.al/15-fakte-qe-nuk-i-dinit-per-nobelin-e-letersise/20%Monthly2019-10-11 09:36
https://americaneye.al/nobeli-per-letersine-stuhi-kritikash-nga-mediat-nderkombetare-per-mohuesin-e-gjenocidit/20%Monthly2019-10-11 09:35
https://americaneye.al/mjeshtri-i-pajtimit-kryeministri-i-etiopise-fiton-cmimin-nobel-per-paqen/20%Monthly2019-10-11 12:20
https://americaneye.al/e-dini-ndryshimin-midis-nje-astronauti-dhe-nje-kozmonauti/20%Monthly2019-10-11 09:04
https://americaneye.al/kpk-shkarkon-prokurorin-e-tiranes-ishte-kandidat-per-spak/20%Monthly2019-10-11 08:36
https://americaneye.al/studimi-amerikan-nje-aspirine-ne-dite-mbron-mushkerite-nga-ndotja-e-ajrit/20%Monthly2019-10-11 08:25
https://americaneye.al/shkaterrohet-organizata-e-trafikut-te-droges-32-te-arrestuar/20%Monthly2019-10-11 07:59
https://americaneye.al/20-vendet-me-tkurrjen-me-te-shpejten-te-popullsise-ne-bote-shqiperia-renditet-e-dhjeta/20%Monthly2019-10-11 07:27
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-11-tetor-2019/20%Monthly2019-10-10 22:05
https://americaneye.al/vucic-dy-qytetet-qe-dua-te-vizitoj-ne-shqiperi/20%Monthly2019-10-10 21:51
https://americaneye.al/gjykata-e-kasacionit-i-ve-vulen-denohet-italiani-qe-vrau-te-riun-shqiptar/20%Monthly2019-10-10 21:29
https://americaneye.al/vucic-jam-gati-per-kompromis-me-shqiptaret-ose-do-te-shkaterrojme-veten-dhe-te-tjeret/20%Monthly2019-10-10 21:13
https://americaneye.al/rama-e-ka-harruar-meta-rrefen-historine-e-qazim-mulletit-me-kajo-karafilin/20%Monthly2019-10-11 09:52
https://americaneye.al/nobeli-shoqata-e-shkrimtareve-amerikane-jemi-te-shtangur-nuk-mund-te-vleresohet-perkrahesi-i-milloshevic/20%Monthly2019-10-10 20:58
https://americaneye.al/sherri-me-i-ri-xhensila-pere-nuk-duron-dot-eliona-pitarken-me-duket-kot-pa-lidhje/20%Monthly2019-10-10 20:48
https://americaneye.al/rama-albin-kurti-ben-politike-me-raportet-personale-haradinaj-prodhon-genjeshtra/20%Monthly2019-10-10 20:44
https://americaneye.al/negociatat-hahn-optimist-ka-ende-shanse-problem-nese-jepet-vetem-per-nje-nga-dy-vendet/20%Monthly2019-10-11 09:53
https://americaneye.al/holande-rrezohen-te-tre-mocionet-per-bllokimin-e-shqiperise/20%Monthly2019-10-10 20:27
https://americaneye.al/peticion-online-kunder-fituesit-te-nobelit-ka-fyer-shqiptaret/20%Monthly2019-10-10 20:29
https://americaneye.al/venecia-meta-indiferent-zero-rendesi-i-shqetesuar-jam-vetem-per-kombetaren-dhe-hysajn/20%Monthly2019-10-10 21:06
https://americaneye.al/ilir-meta-i-sfidon-te-gjithe-me-citoni-nenin-e-kushtetutes-qe-kam-shkelur-dhe-dorehiqem/20%Monthly2019-10-10 21:04
https://americaneye.al/kurti-dialogun-me-serbine-do-ta-udheheq-une-jo-presidenti/20%Monthly2019-10-10 20:29
https://americaneye.al/pas-21-tetorit-ska-me-gjoba-per-xhamat-e-zinj-tani-mund-ti-certifikoni/20%Monthly2019-10-10 21:08
https://americaneye.al/nobeli-per-peter-handke-reagon-rama-me-vjen-te-vjelle/20%Monthly2019-10-10 20:47
https://americaneye.al/erdogan-nese-na-quan-pushtues-hapim-dyert-per-3-6-milion-refugjate/20%Monthly2019-10-10 17:55
https://americaneye.al/shqiptare-mendojne-se-jane-te-destinuar-ta-perdhunojne-femren-e-tyre-per-te-treguar-qe-jane-meshkuj/20%Monthly2019-10-10 20:30
https://americaneye.al/ish-burri-nuk-i-njoh-shoket-e-marsides-femijet-tane-ishin-me-mua/20%Monthly2019-10-10 17:22
https://americaneye.al/shqiperise-i-zvogelojne-biletat-dhe-i-bllokojne-flamujt-per-ndeshjen-me-turqine/20%Monthly2019-10-10 16:49
https://americaneye.al/avokati-maks-haxhia-shtrohet-me-urgjence-ne-spital-peson-hemoragji-cerebrale/20%Monthly2019-10-10 16:46
https://americaneye.al/me-torte-dhe-optimizem-vigjilja-ndaj-turqise-synim-piket/20%Monthly2019-10-10 16:38
https://americaneye.al/krimi-qe-tronditi-kavajen-marsida-qatja-tregon-variantin-e-saj/20%Monthly2019-10-10 16:23
https://americaneye.al/ne-super-forme-si-armina-mevlani-blogerja-zbulon-dieten-qe-ben-mrekulli/20%Monthly2019-10-10 15:50
https://americaneye.al/roberto-carlos-prej-birrave-dhe-veres-u-shkarkuan-dy-trajnere-te-realit/20%Monthly2019-10-10 15:36
https://americaneye.al/holanda-3-mocione-kunder-shqiperise-te-mos-hapen-negociatat-me-asnje-kusht/20%Monthly2019-10-10 15:15
https://americaneye.al/vrane-avokatin-grek-denohen-me-burgim-te-perjetshem-3-shqiptaret/20%Monthly2019-10-10 15:06
https://americaneye.al/miratohet-shengeni-ballkanik-nuk-jemi-prioritet-i-europes-duhet-te-bejme-dicka-vete/20%Monthly2019-10-10 15:02
https://americaneye.al/u-permend-edhe-nga-berisha-kush-eshte-burri-i-marsides-molla-e-sherrit-qe-tronditi-kavajen/20%Monthly2019-10-10 20:35
https://americaneye.al/kujdes-cfare-premton-ne-fushate-kryebashkiaku-terhiqet-zvarre-per-rrugen-e-pashtruar-video/20%Monthly2019-10-10 14:42
https://americaneye.al/sulmi-ne-gjermani-u-ndoq-live-nga-2200-persona-komuniteti-hebre-akuzon-policine/20%Monthly2019-10-10 14:24
https://americaneye.al/shifra-fakte-dhe-statistika-cfare-duhet-te-dini-per-turqi-shqiperi/20%Monthly2019-10-10 14:11
https://americaneye.al/historia-e-shengenit-ballkanik-ideja-e-hedhur-qe-ne-vitin-90-dhe-ndryshimi-i-aktoreve/20%Monthly2019-10-10 13:55
https://americaneye.al/gjykata-e-denoi-vokshin-per-shpifje-veliaj-vlera-e-gjobes-do-shkoje-per-shkollat-e-demtuara-nga-termeti/20%Monthly2019-10-10 13:32
https://americaneye.al/deputeti-i-bundestagut-ne-tirane-franca-e-gjermania-nuk-duhet-te-percahen-per-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-10-10 13:07
https://americaneye.al/albin-kurti-dhe-vjosa-osmani-pajtohen-per-bashkeqeverisje-hollesite-pas-rezultateve-perfundimtare/20%Monthly2019-10-10 13:02
https://americaneye.al/bullgaria-shqiperise-ti-celen-negociatat-por-kujdes-me-minoritetin/20%Monthly2019-10-10 12:58
https://americaneye.al/turqia-sulmon-kurdet-viktima-mes-civileve-pompeo-nuk-dhame-driten-jeshile/20%Monthly2019-10-10 12:42
https://americaneye.al/erdogan-kercenon-be-ne-nese-na-pengoni-iu-sjellim-miliona-refugjate/20%Monthly2019-10-10 12:44
https://americaneye.al/ronaldo-prane-700-golave-ne-karriere-statistikat-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-10-10 12:23
https://americaneye.al/thrilleri-ne-kavaje-marsida-genjeu-kjo-ishte-lidhja-me-policin-qe-ekzekutoi-ish-te-dashurin-e-saj/20%Monthly2019-10-10 12:17
https://americaneye.al/mini-shengeni-rama-nese-serbia-do-te-vendoste-veto-per-kosoven-une-nuk-do-te-isha-ketu/20%Monthly2019-10-10 11:47
https://americaneye.al/i-paprekshem-guardiola-nuk-e-shes-as-per-500-milione-e-eshte-magjistar/20%Monthly2019-10-10 11:35
https://americaneye.al/polakja-olga-tokarczuk-dhe-austriaku-peter-handke-fituesit-e-cmimit-nobel-per-letersine/20%Monthly2019-10-10 12:37
https://americaneye.al/pas-sulmit-merkel-viziton-sinagogen-e-re-ne-berlin/20%Monthly2019-10-10 11:10
https://americaneye.al/franca-shpall-qendrimin-per-negociatat-te-hapen-ne-2020/20%Monthly2019-10-10 12:14
https://americaneye.al/cfare-ka-ndodhur-me-gruan-dhe-femijet-e-mi-burri-interesohet-nga-gjermania-per-krimin-ne-kavaje/20%Monthly2019-10-10 10:47
https://americaneye.al/vucic-nese-nuk-celen-negociatat-nuk-eshte-faji-i-shqiptareve-dhe-maqedonasve/20%Monthly2019-10-10 14:55
https://americaneye.al/mini-shengeni-zaev-ballkani-jo-me-fuci-baruti-ja-pse-mungon-kosova/20%Monthly2019-10-10 14:47
https://americaneye.al/rama-ne-novi-sad-ballkani-perendimor-si-shengeni-brenda-vitit-2021/20%Monthly2019-10-10 13:02
https://americaneye.al/studimi-japonez-kerpudhat-mund-te-ulin-mundesine-e-kancerit-ne-prostate-me-17/20%Monthly2019-10-10 09:47
https://americaneye.al/po-ja-e-bundestagut-ia-lehteson-vendimin-vendeve-te-tjera-hollanda-nuk-i-tha-jo-shqiperise/20%Monthly2019-10-10 10:53
https://americaneye.al/vucic-publikon-videot-batutat-ne-novi-sad-edi-eshte-i-pari/20%Monthly2019-10-10 10:27
https://americaneye.al/edi-rama-non-grata-policia-serbe-arreston-disa-persona-ne-novi-sad/20%Monthly2019-10-10 09:03
https://americaneye.al/me-biznes-privat-kush-eshte-gruaja-qe-u-be-shkak-i-vrasjes-ne-kavaje-foto/20%Monthly2019-10-10 09:00
https://americaneye.al/vrasja-ne-kavaje-zbardhet-deshmia-e-gruas-isha-ndare-nga-dritani-por-ai-insistonte-per-marredhenie/20%Monthly2019-10-10 08:46
https://americaneye.al/u-perplasen-per-nje-lidhje-intime-viktima-shqeu-grilen-e-ballkonit-ardhja-e-policit-beri-te-kriste-arma/20%Monthly2019-10-10 08:38
https://americaneye.al/caji-matcha-nje-mrekulliberes-kunder-tri-llojeve-te-kancerit-dhe-obezitetit/20%Monthly2019-10-10 07:56
https://americaneye.al/a-po-behen-robotet-me-te-ngjashem-me-njerezit/20%Monthly2019-10-10 07:39
https://americaneye.al/digjet-makina-e-kryetarit-te-bashkise-se-vlores/20%Monthly2019-10-10 07:17
https://americaneye.al/shkoi-te-shtepia-e-ish-te-dashures-dhe-aty-gjeti-policin-detajet-e-vrasjes-ne-kavaje/20%Monthly2019-10-10 08:46
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-10-tetor-2019/20%Monthly2019-10-09 22:02
https://americaneye.al/albin-kurti-tregon-pse-u-ftoh-me-edi-ramen/20%Monthly2019-10-09 21:17
https://americaneye.al/me-ka-ofenduar-vajzen-minorene-albin-kurti-i-pergjigjet-vucicit/20%Monthly2019-10-09 21:09
https://americaneye.al/albin-kurti-vjosa-osmanin-e-shoh-si-ministre-te-jashtme-ose-si-kryetare-kuvendi/20%Monthly2019-10-09 20:53
https://americaneye.al/u-kap-ne-durres-kokaina-e-ekuadorit-85-e-paster-vlen-10-milione-euro/20%Monthly2019-10-09 20:52
https://americaneye.al/a-do-te-kerkoje-vetevendosja-shkarkimin-e-hashim-thacit-flet-albin-kurti/20%Monthly2019-10-09 21:14
https://americaneye.al/monika-kryemadhi-jam-pergjuar-nga-saimir-tahiri/20%Monthly2019-10-09 20:25
https://americaneye.al/mini-shengeni-fillon-darka-mes-tre-lidereve-te-ballkanit/20%Monthly2019-10-09 20:07
https://americaneye.al/abuzimi-i-gjykates-dhe-dasma-qe-u-kthye-ne-mort-nena-nuk-e-dua-jeten-dua-te-shkoj-tek-gocat-e-mia/20%Monthly2019-10-09 19:59
https://americaneye.al/negociatat-franca-nuk-ka-ende-nje-qendrim-per-shqiperine-kemi-nje-tjeter-plan/20%Monthly2019-10-09 19:18
https://americaneye.al/negociatat-kmsh-be-sna-i-ka-mbyllur-dyert-pse-mbrojme-familjen/20%Monthly2019-10-10 08:46
https://americaneye.al/jantelagen-pse-suedezet-nuk-flasin-kurre-per-pasurine/20%Monthly2019-10-09 18:45
https://americaneye.al/sander-lleshaj-krimi-shqiptar-ne-holande-i-paperfillshem-vetem-0-02/20%Monthly2019-10-09 18:11
https://americaneye.al/erdogan-turqia-nis-luften-burimi-i-paqes-kunder-terroristeve-kurde/20%Monthly2019-10-09 18:08
https://americaneye.al/kush-ua-dha-te-drejten-te-flisni-ne-emer-te-gjithe-shqiptareve/20%Monthly2019-10-09 20:39
https://americaneye.al/njihuni-me-qytetin-e-ndaluar-te-gjermanise-bazen-sovjetike-qe-u-quajt-moska-e-vogel/20%Monthly2019-10-09 17:28
https://americaneye.al/refuzimi-per-tu-hetuar-pelosi-trump-nuk-eshte-mbi-ligjin/20%Monthly2019-10-09 17:17
https://americaneye.al/new-york-times-cila-eshte-njesia-sekrete-ruse-per-destabilizimin-e-evropes/20%Monthly2019-10-09 16:36
https://americaneye.al/mini-shengeni-ballkanik-rama-mberrin-ne-serbi/20%Monthly2019-10-09 16:36
https://americaneye.al/shkoder-makina-perplas-10-vjecarin/20%Monthly2019-10-09 16:33
https://americaneye.al/tirane-38-vjecari-gjendet-i-vdekur-ne-makine/20%Monthly2019-10-09 16:18
https://americaneye.al/e-kishin-refuzuar-20-familje-vajza-me-sindromen-down-biresohet-nga-babai-beqar/20%Monthly2019-10-09 16:03
https://americaneye.al/largimi-nga-spanja-ikja-e-ronaldos-griezmann-dhe-frika-per-neymar-messi-rrefehet-per-gjithcka/20%Monthly2019-10-09 15:47
https://americaneye.al/97-vjecari-pjese-e-grupit-qe-fiton-cmimin-nobel-ne-kimi/20%Monthly2019-10-09 15:24
https://americaneye.al/dhunohej-nga-bashkejetuesi-37-vjecarja-nga-tirana-mbante-pistolete/20%Monthly2019-10-09 15:06
https://americaneye.al/kush-eshte-portugezja-qe-do-i-zere-vendin-flenckenstein-si-raportuese-per-shqiperine/20%Monthly2019-10-09 14:48
https://americaneye.al/negociatat-bullgaria-jep-ok-per-shqiperine-i-vendos-kushte-maqedonise/20%Monthly2019-10-09 20:36
https://americaneye.al/maldini-giampaolo-n-e-mbrojta-sepse-ishte-e-drejte-por-nuk-donim-ta-flaknim-sezonin/20%Monthly2019-10-09 14:00
https://americaneye.al/prezantohet-pioli-gjykimet-tia-leme-fushes-ta-kthejme-milanin-ne-champions/20%Monthly2019-10-09 13:50
https://americaneye.al/personi-qe-i-dha-dozen-e-fundit-te-kokaines-pantanin-e-vrane-svdiq-nga-droga/20%Monthly2019-10-09 13:46
https://americaneye.al/veseli-na-mungon-nje-lider-si-cana-ne-turqi-vetem-per-fitore/20%Monthly2019-10-09 13:42
https://americaneye.al/negociatat-greqia-shqiperia-te-mos-vecohet-mund-te-destabilizohet-ballkani/20%Monthly2019-10-09 20:38
https://americaneye.al/i-shpetoi-disa-atentateve-dhe-i-dyshuar-per-vrasjen-e-santjago-malkos-kush-eshte-elvis-gacaj/20%Monthly2019-10-09 13:18
https://americaneye.al/balluku-inspekton-punimet-ne-segmentin-tirane-ndroq-plepa-rehabilitim-edhe-aksit-durres-shijak/20%Monthly2019-10-09 13:08
https://americaneye.al/vrasja-e-santiago-malkos-arrestohet-ne-durres-elvis-gacaj/20%Monthly2019-10-09 13:14
https://americaneye.al/kishte-krijuar-organizate-kriminale-dhe-kerkohej-nga-interpol-kush-eshte-i-arrestuari-ne-fier/20%Monthly2019-10-09 13:02
https://americaneye.al/vjosa-osmani-konfirmon-koalicionin-me-albin-kurtin-nuk-ka-asnje-alternative-tjeter/20%Monthly2019-10-09 14:44
https://americaneye.al/negociatat-rama-shqiperia-dhe-maqedonia-kane-kete-ndryshim/20%Monthly2019-10-09 12:59
https://americaneye.al/rama-kck-grupi-me-i-madh-kriminal-ne-shqiperi-duhet-te-shpallet-ne-kerkim/20%Monthly2019-10-09 14:06
https://americaneye.al/dekani-i-shkencave-te-natyres-kopshti-botanik-eshte-qender-kerkimore-bashkia-ska-pune/20%Monthly2019-10-09 13:10
https://americaneye.al/kopshti-botanik-veliaj-gjysmen-e-tij-pd-e-beri-asfalt-kurse-mynyri-mori-5-mije-lekeshat-e-nuseve/20%Monthly2019-10-09 13:10
https://americaneye.al/messi-zbulon-prapaskenat-kam-menduar-largimin-neymar-kujtova-se-e-mori-reali/20%Monthly2019-10-09 10:17
https://americaneye.al/rama-dhuna-ndaj-grave-duhet-te-cilesohet-krim-i-rende/20%Monthly2019-10-09 13:09
https://americaneye.al/dhuna-ndaj-grave-kosto-e-larte-per-familjet-shqiptare-sa-paga-humbasin/20%Monthly2019-10-09 13:09
https://americaneye.al/italianet-ulin-numrin-e-parlamentareve-do-kursejne-300-mije-euro-ne-dite/20%Monthly2019-10-09 08:03
https://americaneye.al/erdogan-vucic-takimet-e-nxenesve-te-keqinj/20%Monthly2019-10-09 07:17
https://americaneye.al/negociatat-hollanda-ende-e-paqarte-per-shqiperine-pret-francen/20%Monthly2019-10-09 07:21
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-9-tetor-2019/20%Monthly2019-10-08 21:22
https://americaneye.al/brenda-shtepise-dy-milione-dollare-te-bebe-rexhes-foto/20%Monthly2019-10-08 20:17
https://americaneye.al/bashkim-kombetar-albin-kurti-hedh-idene-e-nje-federate-shqiptare/20%Monthly2019-10-08 20:10
https://americaneye.al/flamur-dhe-himn-shqiptar-pas-fitores-se-vetevendosjes-kosova-drejt-ndryshimit-te-simboleve-shteterore/20%Monthly2019-10-08 20:10
https://americaneye.al/femijet-nuk-e-dine-akoma-se-babai-nuk-jeton-me/20%Monthly2019-10-08 19:27
https://americaneye.al/albin-kurti-nese-qeveria-nuk-behet-me-ldk-ne-serish-zgjedhje/20%Monthly2019-10-08 19:18
https://americaneye.al/mashtrimi-i-shqiptareve-per-te-kaluar-nga-malpensa-ne-kanada-dhe-britani/20%Monthly2019-10-08 18:53
https://americaneye.al/pse-ne-shqiperi-numerimi-i-votave-zgjat-me-jave/20%Monthly2019-10-08 18:38
https://americaneye.al/meta-i-gatshem-ti-nenshtrohem-cdo-lloj-kontrolli-mjekesor/20%Monthly2019-10-08 18:34
https://americaneye.al/isla-de-los-faisanes-detaji-qe-e-ben-ishullin-me-unik-ne-bote/20%Monthly2019-10-08 18:19
https://americaneye.al/saturni-i-merr-vendin-jupiterit-si-planeti-me-numer-me-te-madh-henash/20%Monthly2019-10-08 17:50
https://americaneye.al/dakota-johnson-e-festoi-ditelindjen-me-partnerin-dhe-ish-gruan-e-tij/20%Monthly2019-10-08 17:23
https://americaneye.al/gianni-de-biasi-drejt-stolit-te-serie-a/20%Monthly2019-10-08 17:08
https://americaneye.al/ermal-mamaqi-e-thote-troc-ky-eshte-aktori-qe-mban-portokalline/20%Monthly2019-10-08 16:54
https://americaneye.al/profili-misterioz-i-gruas-norvegjeze-te-albin-kurtit-historia-e-lidhjes-se-tyre/20%Monthly2019-10-08 16:30
https://americaneye.al/meta-sulmon-ramen-nga-estonia-ka-veshtiresi-per-te-bashkejetuar-me-demokracine/20%Monthly2019-10-08 16:17
https://americaneye.al/aferdita-hyn-ne-shenjen-e-akrepit-dhe-rezultati-fantazi-seksuale-dhe-para-per-te-gjithe/20%Monthly2019-10-08 16:02
https://americaneye.al/mona-lisa-rikthehet-ne-shtepi/20%Monthly2019-10-08 15:53
https://americaneye.al/rihanna-vjen-me-nje-autobiografi-te-vecante/20%Monthly2019-10-08 15:28
https://americaneye.al/30-vite-me-vone-julia-robert-risjell-veshjen-ikonike-te-pretty-woman-foto/20%Monthly2019-10-08 15:13
https://americaneye.al/cfare-presin-dhe-cfare-mund-te-beje-albini/20%Monthly2019-10-08 14:46
https://americaneye.al/hyn-ne-fuqi-ligji-deri-ne-5-vjet-burg-per-pronarin-nese-qeni-pa-maske-kafshon-dike/20%Monthly2019-10-08 14:26
https://americaneye.al/mbreti-i-suedise-tkurr-benefitet-u-heq-statusin-mbreteror-pese-niperve-dhe-mbesave/20%Monthly2019-10-08 14:07
https://americaneye.al/telefonata-anonime-ne-selanik-qe-zbuloi-kokainen-qe-u-zevendesua-me-oriz/20%Monthly2019-10-08 13:43
https://americaneye.al/ambasadori-amerikan-te-vetevendosja-kurti-per-dialogun-me-serbine-skemi-pse-nxitohemi/20%Monthly2019-10-08 13:42
https://americaneye.al/shba-qeveria-e-re-e-kosoves-te-rifilloje-menjehere-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2019-10-08 13:41
https://americaneye.al/letra-e-8-ministreve-shqiptare-per-deputetet-e-holandes-forca-te-erreta-kunder-shqiperise/20%Monthly2019-10-08 13:23
https://americaneye.al/dybala-pse-juventusi-i-sarrit-eshte-me-i-bukur-se-ai-allegrit/20%Monthly2019-10-08 13:16
https://americaneye.al/fati-i-shqiperise-dhe-maqedonise-veriore-ne-duart-e-holandes/20%Monthly2019-10-08 13:02
https://americaneye.al/shqiperia-per-here-te-pare-pjese-e-ministerialit-te-partneritetit-per-bashkepunimin-transatlantik-ne-energji/20%Monthly2019-10-08 12:53
https://americaneye.al/kur-ahmet-zogu-pagoi-personalisht-shpenzimet-per-varrin-e-ismail-qemalit-ne-vlore/20%Monthly2019-10-08 12:40
https://americaneye.al/ish-presidenti-amerikan-i-rikthehet-punes-ne-ndertim-nje-dite-pas-aksidentit/20%Monthly2019-10-08 12:25
https://americaneye.al/nga-balotelli-te-lista-e-europianit-mancini-komenton-italine-e-tij/20%Monthly2019-10-08 12:13
https://americaneye.al/historia-e-marash-kumbulles-djali-i-nje-muratori-shqiptar-qe-beri-italine-te-flase-per-te/20%Monthly2019-10-08 11:59
https://americaneye.al/jemi-rikthyer-ne-ballkan-shba-greqia-te-udheheqe-rajonin-turqia-e-rendesishme-per-ne/20%Monthly2019-10-08 11:39
https://americaneye.al/negociatat-basha-rama-sulmon-be-ne-per-te-hequr-pergjegjesine/20%Monthly2019-10-08 19:22
https://americaneye.al/reja-nderron-mendje-zevendesuesin-e-hysajt-e-merr-nga-finlanda/20%Monthly2019-10-08 11:20
https://americaneye.al/milani-zgjedh-piolin-per-stolin-tifozet-zhgenjehen/20%Monthly2019-10-08 11:06
https://americaneye.al/kosova-nuk-eshte-shtet-nese-nuk-e-njohin-keto-tre-vende-haradinaj-denon-deklaraten-e-borrel/20%Monthly2019-10-08 10:43
https://americaneye.al/jepet-cmimin-nobel-per-fiziken-konceptimi-yne-per-universin-ndryshoi-pergjithmone/20%Monthly2019-10-08 10:39
https://americaneye.al/izrael-punimet-ne-autostrade-zbulojne-nju-jorkun-e-lashtesise/20%Monthly2019-10-08 10:28
https://americaneye.al/shifrat-qe-rrezojne-mitin-60-e-shqiptareve-nuk-flasin-asnje-gjuhe-te-huaj/20%Monthly2019-10-08 10:16
https://americaneye.al/tentuan-te-kalonin-klonin-por-u-sharruan-nga-plumbat-e-kufitareve-dhe-qeni-i-kufirit-qe-i-beri-copash/20%Monthly2019-10-08 10:01
https://americaneye.al/perballja-e-legjendave-spektakel-ne-gjermani-itali-videofoto/20%Monthly2019-10-08 09:48
https://americaneye.al/parashikimi-pesimist-i-bb-rritja-ekonomike-e-shqiperise-do-te-ulet-ne-29/20%Monthly2019-10-08 09:39
https://americaneye.al/austria-te-jepet-drita-e-gjelber-per-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2019-10-08 16:16
https://americaneye.al/nis-lufta-per-lindjen-e-eufraftit-turqia-bombardon-pozicionet-e-kurdeve-ne-siri/20%Monthly2019-10-08 09:27
https://americaneye.al/kokaina-ne-portin-e-durresit-apeli-le-ne-burg-ardian-begen/20%Monthly2019-10-08 09:23
https://americaneye.al/hipoteka-e-vlores-ne-kolaps-dorehiqen-drejtuesit/20%Monthly2019-10-08 09:20
https://americaneye.al/kur-kafshet-futen-ne-telashe-foto/20%Monthly2019-10-08 08:42
https://americaneye.al/nuk-jemi-gati-per-te-perballur-lajmin-e-zbulimit-te-jetes-ne-mars/20%Monthly2019-10-08 08:19
https://americaneye.al/gracke-nga-policia-arrestohet-40-vjecari-me-rrezikshmeri-shoqerore/20%Monthly2019-10-08 07:47
https://americaneye.al/horror-ne-itali-hyne-ne-gardh-per-te-pare-kelyshet-reagimi-i-doses-eshte-i-tmerrshem/20%Monthly2019-10-08 07:31
https://americaneye.al/mbyllet-ne-psikiatri-fitim-baboci-doli-me-kallash-ne-mes-te-kavajes-per-te-eliminuar-tregtarin/20%Monthly2019-10-08 07:08
https://americaneye.al/horoskopi-i-pasionit-si-do-te-jete-tetori-per-12-shenjat/20%Monthly2019-10-07 22:20
https://americaneye.al/nisi-te-punonte-ne-ndertim-por-shqiptari-kapet-me-382-rrenje-kanabisi-te-sofistikuar/20%Monthly2019-10-07 21:25
https://americaneye.al/horoskopi-e-marte-8-tetor-2019/20%Monthly2019-10-07 21:01
https://americaneye.al/serbet-taksa-dhe-bashkimi-me-shqiperine-albin-kurti-rrefen-se-cdo-beje-si-kryeminister/20%Monthly2019-10-07 20:51
https://americaneye.al/trump-kercenon-erdogan-te-shkaterroj-ekonomine-nese-prek-kurdet/20%Monthly2019-10-07 20:43
https://americaneye.al/leyla-moses-ones-reforma-ne-drejtesi-nje-revolucion-i-qete-me-konsensus-politik/20%Monthly2019-10-08 10:16
https://americaneye.al/intervista-albin-kurti-flet-per-edi-ramen/20%Monthly2019-10-07 20:19
https://americaneye.al/himni-i-ri-shqiptareve-hej-ti-me-koken-te-fejsbuku/20%Monthly2019-10-07 20:14
https://americaneye.al/5-ore-debat-ne-france-per-azilkerkuesit-paradoksi-qe-vjen-nga-shqiperia/20%Monthly2019-10-08 10:15
https://americaneye.al/goditi-edhe-kamarierin-milioneri-spanjoll-sqaron-incidentin-me-mihal-kokedhimen/20%Monthly2019-10-07 20:16
https://americaneye.al/humbi-23-kilograme-per-te-qene-pjese-e-filmit-aktori-joaquin-phoenix-shfaq-probleme-shendetesore/20%Monthly2019-10-07 19:33
https://americaneye.al/mungojne-kuponat-per-pasaporta-dhe-karte-id-qytetaret-sorollaten/20%Monthly2019-10-07 19:17
https://americaneye.al/itali-prinderit-e-ish-kryeministrit-denohen-me-burg/20%Monthly2019-10-07 19:08
https://americaneye.al/neser-votohet-shkurtimi-i-vendeve-ne-parlamentin-italian/20%Monthly2019-10-07 18:59
https://americaneye.al/aksident-ne-aksin-korce-pogradec-plagosen-dy-persona-nje-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-10-07 18:44
https://americaneye.al/adam-levin-nuk-kendon-para-vajzes-se-tij-pas-kritikes-qe-ajo-i-ka-bere/20%Monthly2019-10-07 18:21
https://americaneye.al/bregu-tkurrja-e-perspektives-europiane-shton-problemet-ne-ballkan/20%Monthly2019-10-07 18:05
https://americaneye.al/parate-do-gjurmohen-edhe-jashte-ne-kuvend-shkon-ligji-per-marrjen-e-te-dhenave-nga-bankat-e-huaja/20%Monthly2019-10-07 20:31
https://americaneye.al/biznesi-parate-vetem-nga-bankat-llogarite-duhen-hapur-brenda-dates-26-tetor/20%Monthly2019-10-07 17:55
https://americaneye.al/nobeli-per-mjekesi-u-shkon-tre-studiuesve-te-oksigjenit-ja-cfare-premton-zbulimi-i-tyre/20%Monthly2019-10-07 17:19
https://americaneye.al/mbi-35-centimetra-ja-kartemonedha-me-permasat-me-te-medha-ne-bote/20%Monthly2019-10-07 17:06
https://americaneye.al/negociatat-me-shqiperine-presidenti-i-polonise-be-duhet-te-kaloje-testin-kete-muaj/20%Monthly2019-10-07 16:28
https://americaneye.al/shba-i-hap-rruge-turqise-reagojne-kurdet-thike-pas-shpine/20%Monthly2019-10-07 16:20
https://americaneye.al/rexhep-qosja-fitorja-e-albin-kurtit-do-te-sjelle-shprese-per-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2019-10-07 15:59
https://americaneye.al/baton-haxhiu-washington-i-e-ka-gati-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2019-10-07 15:35
https://americaneye.al/be-pershendet-zgjedhjet-u-rrit-numri-i-votuesve-kosoven-e-presin-detyra-te-rendesishme/20%Monthly2019-10-07 15:32
https://americaneye.al/zbulohet-serial-killeri-me-i-madh-ne-historine-amerikane-kush-eshte-vrasesi-i-afro-100-personave-video/20%Monthly2019-10-07 15:21
https://americaneye.al/vladimir-putin-feston-ditelindjen-ne-malet-siberiane-foto/20%Monthly2019-10-07 14:59
https://americaneye.al/ceremonia-ndryshe-dy-cmime-nobel-ne-10-tetor-diskutohet-dhe-ismail-kadare/20%Monthly2019-10-07 14:42
https://americaneye.al/gjermanet-nuk-kane-besim-tek-pasuesja-e-angela-merkelit/20%Monthly2019-10-07 13:49
https://americaneye.al/fshati-ku-femijet-kane-nje-kenge-per-cdo-emer/20%Monthly2019-10-07 13:48
https://americaneye.al/ambasadori-i-kosoves-ne-tirane-jemi-para-shqiperise-ne-futboll-muzike-dhe-zgjedhje/20%Monthly2019-10-07 13:47
https://americaneye.al/ne-kosove-troket-ora-e-politikes-reale/20%Monthly2019-10-07 13:45
https://americaneye.al/shqiptaret-rriten-konsumin-e-kafese-per-fryme-mbajme-rekord-per-numrin-e-larte-te-bar-kafeve/20%Monthly2019-10-07 13:33
https://americaneye.al/cassano-kembengul-interi-fiton-kampionatin-juvja-do-fokusohet-ne-champions-league/20%Monthly2019-10-07 13:33
https://americaneye.al/zbulimi-i-rendesishem-i-3-shkencetareve-qe-fituan-cmimin-nobel/20%Monthly2019-10-07 13:20
https://americaneye.al/horoskopi-javor-nga-paolo-fox-si-do-te-ndryshoje-jeta-e-te-gjitha-shenjave-gjate-datave-7-13-tetor/20%Monthly2019-10-07 13:06
https://americaneye.al/selahi-me-ka-kerkuar-belgjika-por-smund-ta-refuzoja-fanellen-kuqezi/20%Monthly2019-10-07 12:57
https://americaneye.al/cikalleshi-duhet-vetem-fitorja-reja-na-ka-permiresuar/20%Monthly2019-10-07 12:55
https://americaneye.al/erdogan-pse-mbeshtes-nje-zgjidhje-mes-kosoves-e-serbise-dhe-cili-eshte-roli-i-turqise-ne-rajon/20%Monthly2019-10-07 13:08
https://americaneye.al/amerikanet-i-lene-vendin-turqve-ne-siri-rritet-frika-per-konflikt-me-kurdet/20%Monthly2019-10-07 12:32
https://americaneye.al/biznesi-i-prostitucionit-ne-itali-ne-duar-te-shqiptareve/20%Monthly2019-10-07 12:30
https://americaneye.al/kadri-veseli-turperoi-tiranen/20%Monthly2019-10-07 12:10
https://americaneye.al/moratti-me-conten-interi-mund-te-hape-nje-cikel-juvja-spektakolare/20%Monthly2019-10-07 12:06
https://americaneye.al/24-pasime-radhazi-ja-pse-goli-sarrian-i-higuain-eshte-per-rekord-video/20%Monthly2019-10-07 11:58
https://americaneye.al/histori-telenovelash-ne-itali-shqiptari-ne-gjyq-rrahu-te-dashurin-e-ish-gruas/20%Monthly2019-10-07 11:29
https://americaneye.al/ronaldo-dhe-bonucci-puthin-live-dybala-video/20%Monthly2019-10-07 11:13
https://americaneye.al/rama-paralajmeron-prokurorin-e-durresit-nuk-do-i-shpetoje-ndeshkimit/20%Monthly2019-10-07 20:17
https://americaneye.al/per-here-te-pare-ne-histori-dy-ciftet-mbreterore-behen-bashke-per-nje-spot/20%Monthly2019-10-07 10:47
https://americaneye.al/kur-qeveria-e-zogut-kerkoi-unifikimin-e-drejtshkrimit-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-10-07 10:32
https://americaneye.al/5-gjera-qe-mesuam-nga-derbi-i-italise-higuain-i-cmuar-pjanic-mposht-brozovic/20%Monthly2019-10-07 12:08
https://americaneye.al/ka-zgjedhje-edhe-ne-portugali-triumf-per-partite-e-majta/20%Monthly2019-10-07 10:09
https://americaneye.al/vucic-eshte-i-bindur-se-bisedimet-me-vetevendosjen-do-te-jene-te-veshtira/20%Monthly2019-10-07 09:47
https://americaneye.al/lotaria-amerikane-ambasada-njofton-per-detajin-i-rendesishem-ne-pasaporte/20%Monthly2019-10-07 09:47
https://americaneye.al/izet-haxhia-krimet-e-renda-kerkojne-ta-dergojne-ceshtjen-ne-gjykaten-e-larte/20%Monthly2019-10-07 09:36
https://americaneye.al/prej-mbreme-ka-shprese-sepse-dje-pati-guxim-erdhi-dita/20%Monthly2019-10-07 10:00
https://americaneye.al/gruaja-e-pare-dhe-che-guevara-cfare-shkruajne-media-nderkombetare-per-zgjedhjet-ne-kosove/20%Monthly2019-10-07 10:01
https://americaneye.al/lufta-per-dominim-shikoni-betejen-mes-ariut-dhe-ujkut-video/20%Monthly2019-10-07 08:20
https://americaneye.al/cfare-tha-albin-kurti-per-shqiperine-ne-konferencen-e-pare-pas-fitores/20%Monthly2019-10-07 09:38
https://americaneye.al/meta-kosova-shembull-i-shkelqyer-i-besimit-tek-vota-e-lire/20%Monthly2019-10-07 09:43
https://americaneye.al/albin-kurti-flet-si-kryeminister-me-pak-pushtet-e-me-shume-shtet/20%Monthly2019-10-07 09:37
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-kosove-rama-urime-albin-kurtit-e-vjosa-osmanit/20%Monthly2019-10-07 09:43
https://americaneye.al/horoskopi-e-hene-7-tetor-2019/20%Monthly2019-10-06 21:11
https://americaneye.al/vetevendosja-kryeson-veseli-pranon-humbjen-pdk-do-te-mbetet-ne-opozite/20%Monthly2019-10-06 21:07
https://americaneye.al/simfoni-bardhezi-ne-milano-juve-i-merr-kreun-interit/20%Monthly2019-10-06 21:03
https://americaneye.al/fituesit-te-paqarte-por-humbesit-jane-te-sigurte/20%Monthly2019-10-06 19:51
https://americaneye.al/a-mund-te-veshesh-atlete-ne-dasmen-tende-11-arsye-pse-po-foto/20%Monthly2019-10-06 19:37
https://americaneye.al/trafikantet-shpetojne-policet-nga-mbytja-ne-det-dhe-arrestohen-video/20%Monthly2019-10-06 19:11
https://americaneye.al/po-ecte-me-qente-kur-e-godet-rrufeja-por-ky-njeri-eshte-me-fat-video/20%Monthly2019-10-06 18:35
https://americaneye.al/disa-te-dhena-qe-duhet-ti-dini-per-floriden-europiane-gjenialieti-qe-e-nxori-portugaline-nga-kriza/20%Monthly2019-10-06 18:21
https://americaneye.al/perse-jane-te-vecante-te-lindurit-ne-muajin-tetor/20%Monthly2019-10-06 17:47
https://americaneye.al/exit-poll-vjosa-osmani-dhe-albin-kurti-fitojne-me-30/20%Monthly2019-10-06 21:08
https://americaneye.al/demtim-horror-per-hysajn-largohet-me-barele-nga-fusha/20%Monthly2019-10-06 17:28
https://americaneye.al/pse-lufta-ne-lindjen-e-mesme-eshte-me-afer-se-kurre/20%Monthly2019-10-06 17:14
https://americaneye.al/tragjedi-ne-pogradec-nene-e-bije-mbyten-ne-rezervuar/20%Monthly2019-10-06 16:59
https://americaneye.al/elhaida-dani-realizon-endrren-e-femijerise/20%Monthly2019-10-06 16:47
https://americaneye.al/kush-ta-beri-kete-te-keqe-momenti-kur-familjaret-mesojne-vdekjen-e-50-vjecarit-ne-vlore/20%Monthly2019-10-06 17:01
https://americaneye.al/hahn-vendeve-te-be-shqiperia-dhe-maqedonia-u-jane-pergjigjur-reformave/20%Monthly2019-10-06 15:48
https://americaneye.al/dita-boterore-e-zombie-londra-pushtohet-nga-tmerri-foto/20%Monthly2019-10-06 15:27
https://americaneye.al/pagoi-karburantin-me-euro-false-pranga-vlonjatit/20%Monthly2019-10-06 15:00
https://americaneye.al/keto-lagje-te-tiranes-do-te-jene-pa-drita-neser/20%Monthly2019-10-06 14:47
https://americaneye.al/artan-lame-tregon-per-episodin-me-fevziun-ne-studio-kur-mori-shkopin-mendova-se-do-me-binte/20%Monthly2019-10-06 14:33
https://americaneye.al/policia-rrethon-ambasaden-italiane-ne-tirane-dhe-mban-ndezur-per-nje-minute-sirenat-video/20%Monthly2019-10-06 14:30
https://americaneye.al/patozi-ku-ndahem-dhe-bashkohem-me-bashen-i-druhem-nje-marreveshje-te-fshehte-mes-tyre/20%Monthly2019-10-06 14:22
https://americaneye.al/papa-francesku-emeron-13-kardinale-te-rinj-edhe-per-dialogun-me-islamin/20%Monthly2019-10-06 13:53
https://americaneye.al/kitarovic-kerkon-nje-mandat-te-dyte-si-presidente-e-kroacise/20%Monthly2019-10-06 13:33
https://americaneye.al/shkodranet-perkujtojne-ish-deputetin-gilman-bakalli-permes-nje-gare-me-bicikleta/20%Monthly2019-10-06 17:12
https://americaneye.al/zhvarrosja-e-armikut-publik-dyshohet-se-fbi-ka-vrare-dike-tjeter-ne-vend-te-john-dillinger/20%Monthly2019-10-06 12:48
https://americaneye.al/nyt-ndihet-e-braktisur-nga-shba-arabia-saudite-nis-bisedimet-indirekte-me-iranin/20%Monthly2019-10-06 12:29
https://americaneye.al/qielli-eshte-limiti-rusia-i-hyn-punes-per-makinen-e-pare-fluturuese/20%Monthly2019-10-06 12:00
https://americaneye.al/shqiptarja-109-vjecare-voton-ne-prizren/20%Monthly2019-10-06 11:46
https://americaneye.al/shba-kater-te-vrare-dhe-pese-te-plagosur-ne-nje-lokal-ne-kansas/20%Monthly2019-10-06 11:26
https://americaneye.al/pd-nuk-zbatohet-moratoriumi-situata-ne-pyje-e-rende/20%Monthly2019-10-06 11:13
https://americaneye.al/joe-biden-sulmon-trump-shfrytezon-postin-per-interesa-personale/20%Monthly2019-10-06 10:59
https://americaneye.al/shenoi-golin-e-pare-ne-serine-a-kumbulla-inspirohem-nga-chiellini-qe-kur-kam-qene-femije/20%Monthly2019-10-06 10:40
https://americaneye.al/motogp-kanibali-marquez-fiton-titullin-e-8-kampion/20%Monthly2019-10-06 10:33
https://americaneye.al/kur-zogu-vendosi-zevendesimin-e-emrave-te-huaj-me-shqiptare/20%Monthly2019-10-06 10:25
https://americaneye.al/artan-lame-tregon-kohen-kur-ishte-keq-ekonomikisht-gruaja-me-kerkonte-nje-dhurate/20%Monthly2019-10-06 10:15
https://americaneye.al/pse-mungojne-mavraj-dhe-sadiku-reja-shpjegon-arsyet-me-turqine-shansi-i-fundit/20%Monthly2019-10-06 10:30
https://americaneye.al/trofe-dhe-topa-te-arte-supersfida-inter-juventus-ne-shifra/20%Monthly2019-10-06 09:36
https://americaneye.al/po-trafikonte-30-vjecaren-ne-itali-arrestohet-ne-rinas-tutori/20%Monthly2019-10-06 09:20
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-kosove-vjosa-osmani-qytetaret-ta-shprehin-vullnetin-e-tyre-te-lire/20%Monthly2019-10-06 08:55
https://americaneye.al/zgjedhjet-albin-kurti-sot-te-gjithe-jemi-te-barabarte-qytetaret-ta-shfrytezojne-kete-shans-unik/20%Monthly2019-10-06 08:38
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-kosove-votojne-haradinaj-dhe-thaci/20%Monthly2019-10-06 08:36
https://americaneye.al/gjak-i-ri-ne-kombetare-reja-le-jashte-kapitenin-zbuloni-risite/20%Monthly2019-10-06 08:31
https://americaneye.al/polemika-ne-spanje-per-zhvarrosjen-e-diktatorit-franco/20%Monthly2019-10-06 08:27
https://americaneye.al/hedhja-nga-kati-i-6-te-e-portierit-te-partizanit-zbulohen-detaje-debati-ne-makine-me-partneren/20%Monthly2019-10-06 07:58
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-kosove-voton-ministri-gent-cakaj/20%Monthly2019-10-06 13:12
https://americaneye.al/horoskopi-e-diel-6-tetor-2019/20%Monthly2019-10-05 21:41
https://americaneye.al/ishte-aq-e-veshtire-sa-mendoja-rikthimin-kuzhinieri-qe-gatuan-receta-shqiptare-ne-amerike/20%Monthly2019-10-05 21:14
https://americaneye.al/britani-perkthyesi-nxjerr-zbuluar-shqiptarin/20%Monthly2019-10-05 20:59
https://americaneye.al/itali-35-vjecari-shqiptar-humb-tragjikisht-jeten/20%Monthly2019-10-05 20:57
https://americaneye.al/kush-eshte-hunter-biden-dhe-perse-po-sulmohet-ai/20%Monthly2019-10-05 21:06
https://americaneye.al/gafa-e-vitit-portieri-i-milan-peson-gol-nga-35-metra/20%Monthly2019-10-05 19:45
https://americaneye.al/portieri-i-partizanit-hidhet-nga-kati-i-gjashte-i-pallatit-ne-tirane/20%Monthly2019-10-05 19:29
https://americaneye.al/skema-si-do-ta-conin-shqiptaret-kokainen-ne-rusi-skafe-avione-dhe-zyrtari-qe-nderhyri-per-viza-italiane/20%Monthly2019-10-05 19:17
https://americaneye.al/skenderbeu-luftetari-artan-hoxha-keshilltari-i-korcareve/20%Monthly2019-10-05 18:50
https://americaneye.al/basha-perjashton-nje-takim-me-ramen/20%Monthly2019-10-05 18:47
https://americaneye.al/vizita-e-sekretarit-amerikan-te-shtetit-ne-athine/20%Monthly2019-10-05 18:39
https://americaneye.al/punet-me-kohe-te-pjesshme-i-ndihmojne-grate-qe-te-marrin-nje-page-te-caktuar/20%Monthly2019-10-05 18:10
https://americaneye.al/njerezimi-po-vret-boten-nenujore-breshkes-i-gjenden-104-copa-plastike-vdekjeprurese-ne-stomak/20%Monthly2019-10-05 17:20
https://americaneye.al/kuzhinieri-shqiptar-qe-gatuan-receta-tradicionale-shqiptare-per-amerikanet-ne-philadelphia/20%Monthly2019-10-05 17:05
https://americaneye.al/kazan-fest-ne-ballaban-raki-te-vertete-dhe-muzike/20%Monthly2019-10-05 16:32
https://americaneye.al/reali-rikthehet-te-fitorja-nuk-gabon-perballe-vendit-te-dyte/20%Monthly2019-10-05 16:17
https://americaneye.al/bajerni-turperohet-ne-shtepi-ngec-edhe-dortmundi/20%Monthly2019-10-05 15:44
https://americaneye.al/nje-premtim-i-dhene-30-vjet-rama-nis-puna-per-maternitetin-e-lezhes/20%Monthly2019-10-05 15:43
https://americaneye.al/porosia-e-bashes-per-ish-deputetet-dilni-ne-terren-ka-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-10-06 08:56
https://americaneye.al/turizmi-promovimi-dhe-njohja-e-tij-mbledh-te-rinjte-e-golemit-rreth-fluturimit/20%Monthly2019-10-05 16:22
https://americaneye.al/pengmarrje-per-numrin-e-ish-te-dashures-historia-e-rralle-perfundon-ne-gjykate/20%Monthly2019-10-05 15:02
https://americaneye.al/princi-harry-padi-ndaj-the-sun-dhe-daily-mirror/20%Monthly2019-10-05 14:49
https://americaneye.al/presidenti-amerikan-do-te-krijoje-rrjetin-e-lajmeve-trump-tv/20%Monthly2019-10-05 14:46
https://americaneye.al/i-mori-13-mije-euro-nje-shtetasi-per-ta-cuar-ne-australi-arrestohet-ne-spanje-shqiptari/20%Monthly2019-10-05 14:55
https://americaneye.al/sarri-eshte-inter-juve-jo-nje-sfide-mes-meje-dhe-contes/20%Monthly2019-10-05 14:34
https://americaneye.al/conte-lukaku-do-luaje-nese-jep-garanci-heqja-e-yllit-tim-nisme-e-disa-injoranteve/20%Monthly2019-10-05 14:26
https://americaneye.al/i-nderhynin-eproret-ne-vendime-gjykatesi-tenton-te-vrase-veten-ne-sallen-e-gjyqit/20%Monthly2019-10-05 14:02
https://americaneye.al/shoqet-e-13-vjecares-rrefejne-historine-e-rrembimit/20%Monthly2019-10-05 13:30
https://americaneye.al/alibeaj-pyet-ramen-ciles-bande-i-sherben-prokurori-ndoja/20%Monthly2019-10-05 13:28
https://americaneye.al/nje-veprim-i-bashkise-se-tiranes-qe-duhet-pershendetur/20%Monthly2019-10-05 13:18
https://americaneye.al/lekundje-te-lehta-termeti-ne-tirane/20%Monthly2019-10-05 13:00
https://americaneye.al/studimi-nje-lufte-berthamore-mes-indise-dhe-pakistanit-mund-te-vriste-125-milion-njerez/20%Monthly2019-10-05 12:43
https://americaneye.al/elton-john-rrefen-episodin-e-panjohur-si-stallone-dhe-richard-gere-u-zune-me-grushte-per-princeshen-diana/20%Monthly2019-10-05 12:03
https://americaneye.al/sarri-ngujohet-para-interit-24-ore-duke-studiuar-conten/20%Monthly2019-10-05 11:42
https://americaneye.al/arrestohet-ne-iran-gazetarja-ruse-akuzohet-per-spiunazh-per-llogari-te-izraelit/20%Monthly2019-10-05 11:27
https://americaneye.al/14-vende-te-be-ndihma-per-termetin/20%Monthly2019-10-05 11:01
https://americaneye.al/prokurori-qe-i-sherben-krimit-brace-pd-se-ju-nuk-keni-turp-jeni-fole-e-krimit/20%Monthly2019-10-05 11:00
https://americaneye.al/rama-dhe-brace-ky-eshte-prokurori-qe-i-sherben-nje-grupi-kriminal-ne-durres/20%Monthly2019-10-05 10:52
https://americaneye.al/dy-te-vdekur-dhe-tre-te-lenduar-nga-shqiperia-aksident-tragjik-ne-kosove/20%Monthly2019-10-05 10:47
https://americaneye.al/114-vjece-rama-uron-neneloken-shqiptare-foto/20%Monthly2019-10-05 10:25
https://americaneye.al/prokuroria-kerkon-zgjatjen-e-hetimeve-per-avdylajt/20%Monthly2019-10-05 09:53
https://americaneye.al/nese-facebook-nuk-do-te-funksiononte-me-ne-europe/20%Monthly2019-10-05 09:48
https://americaneye.al/macron-google-duhet-te-paguaje-per-te-drejtat-e-autorit-si-te-gjithe-te-tjeret/20%Monthly2019-10-05 09:20
https://americaneye.al/me-duket-si-histori-e-dikujt-tjeter-nusja-qe-helmoi-vjehrren-flet-pasi-prokuroria-kerkoi-35-vite-burg/20%Monthly2019-10-05 08:49
https://americaneye.al/kush-eshte-60-vjecari-qe-humbi-jeten-pasi-ra-nga-ballkoni-ne-fier/20%Monthly2019-10-05 08:45
https://americaneye.al/ka-vetem-6-banore-por-ky-ishull-renditet-si-me-fantastiku-per-te-kaluar-pushimet/20%Monthly2019-10-05 08:37
https://americaneye.al/breshka-e-rralle-gjendet-e-ngordhur-ne-breg-te-detit-ne-vlore-video/20%Monthly2019-10-05 08:05
https://americaneye.al/vucic-lexon-ne-shqip-dhe-pyet-gazetarin-shqiptar-e-thashe-mire/20%Monthly2019-10-05 14:55
https://americaneye.al/brenda-kanabis-kafenese-te-pare-ne-amerike-foto/20%Monthly2019-10-05 07:38
https://americaneye.al/horoskopi-e-shtune-5-tetor-2019/20%Monthly2019-10-04 21:11
https://americaneye.al/basha-e-verteta-e-burses-sime-te-financuar-nga-soros/20%Monthly2019-10-04 20:46
https://americaneye.al/genjeu-meten-per-djegien-e-mandateve-kryemadhi-u-solidarizova-me-pd-ne/20%Monthly2019-10-04 20:38
https://americaneye.al/ngjarje-e-rende-ne-itali-dy-vellezer-vrasin-dy-police-ne-kuesture/20%Monthly2019-10-04 20:11
https://americaneye.al/burgu-ku-cdo-vit-vdesin-me-shume-se-5000-persona-foto/20%Monthly2019-10-04 20:05
https://americaneye.al/shba-te-japin-920000-per-burgjet-rama-miq-te-perhershem-ne-castin-e-duhur/20%Monthly2019-10-05 09:58
https://americaneye.al/bllokohen-ne-theth-dy-turiste-nga-izraeli/20%Monthly2019-10-04 19:29
https://americaneye.al/shembet-tavani-i-bazilikes-se-shen-pjetrit-gjate-meshes/20%Monthly2019-10-04 19:26
https://americaneye.al/aktorja-e-disney-kalon-te-filmat-porno/20%Monthly2019-10-04 19:23
https://americaneye.al/qendrimi-zyrtar-i-holandes-hapja-e-negociatave-per-shqiperine-eshte-e-parakohshme/20%Monthly2019-10-05 09:59
https://americaneye.al/nderron-jete-aktorja-e-njohur-fituese-e-cmimeve-golden-globe-dhe-tony/20%Monthly2019-10-04 19:11
https://americaneye.al/parlamenti-me-shimpanze-shitet-11-1-milion-euro-piktura-e-banksy/20%Monthly2019-10-04 18:34
https://americaneye.al/angelina-jolie-rikthehet-ne-tapetin-e-kuq-me-e-bukur-se-kurre/20%Monthly2019-10-04 18:19
https://americaneye.al/gruaja-lind-vetem-fare-ne-qeli-humbet-foshnjen/20%Monthly2019-10-04 18:00
https://americaneye.al/gjendet-13-vjecarja-trillova-rrembimin-se-nuk-me-linin-prinderit-te-dilja-me-shoqet/20%Monthly2019-10-04 18:34
https://americaneye.al/kompania-qe-paguan-punonjesit-per-te-shkuar-me-pushime/20%Monthly2019-10-05 10:00
https://americaneye.al/merr-fund-ankthi-policia-gjen-13-vjecaren-ne-tirane/20%Monthly2019-10-04 17:23
https://americaneye.al/amerikanet-i-pergjigjen-parades-kineze-testojne-predhen-moderne-ne-paqesor-video/20%Monthly2019-10-04 17:15
https://americaneye.al/reuters-fati-i-negociatave-be-shqiperi-ne-dore-te-macron/20%Monthly2019-10-05 09:59
https://americaneye.al/byroja-e-hetimit-si-fbi-hetuesit-shqiptare-do-trajnohen-ne-virginia-te-shba-se/20%Monthly2019-10-04 16:46
https://americaneye.al/rrembehet-nje-13-vjecare-ne-tirane/20%Monthly2019-10-04 16:29
https://americaneye.al/valverde-ne-rrezik-barcelona-ka-gati-zevendesuesin-surprize/20%Monthly2019-10-04 16:19
https://americaneye.al/majko-flet-per-zgjedhje-te-parakohshme-ja-kur-mund-te-jene-ato/20%Monthly2019-10-04 16:11
https://americaneye.al/izeti-haxhia-po-i-jep-spak-ut-23-provat-per-krimet-e-berishes/20%Monthly2019-10-04 16:09
https://americaneye.al/barack-obama-cdo-dite-edhe-me-i-dashuruar-me-michelle/20%Monthly2019-10-04 15:27
https://americaneye.al/inter-juventus-lippi-analizon-punen-e-contes-dhe-sarrit/20%Monthly2019-10-04 15:25
https://americaneye.al/giampaolo-te-largohem-nga-milani-une-nuk-dorezohem/20%Monthly2019-10-04 15:19
https://americaneye.al/pritja-e-berishes-ndaj-ramsey-vleresohet-si-nje-nga-me-te-bukurat-e-muajit-video/20%Monthly2019-10-04 15:13
https://americaneye.al/zhvillimi-mendor-pse-ka-kaq-shume-rendesi-menyra-se-si-flasim-me-femijet/20%Monthly2019-10-04 15:15
https://americaneye.al/ambasadori-amerikan-ne-gjermani-perfaqesues-i-presidentit-trump-per-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2019-10-04 15:03
https://americaneye.al/putin-mi-publikoni-bisedat-me-trump-une-e-di-cfare-flas-kam-qene-agjent-sekret/20%Monthly2019-10-04 15:01
https://americaneye.al/pengjet-e-kokaines-si-udhetuan-dy-shqiptaret-ne-kolumbi-per-te-ofruar-garanci/20%Monthly2019-10-04 14:32
https://americaneye.al/pse-deshtoi-tentativa-komuniste-per-te-rrezuar-mbretin-zog-ne-vitin-1937/20%Monthly2019-10-04 14:21
https://americaneye.al/infermierja-shqiptare-heroina-qe-shpetoi-dy-jete-ne-avion-dhe-tramvaj/20%Monthly2019-10-04 14:17
https://americaneye.al/dash-shehi-i-pergjigjet-rames-per-gotat-e-rakise/20%Monthly2019-10-04 14:07
https://americaneye.al/kerkohen-35-vite-burg-per-nusen-qe-helmoi-vjehrren-me-leng-portokalli/20%Monthly2019-10-04 13:59
https://americaneye.al/vdiqen-per-tre-hunj-gardhi-zbrazen-shtepite-e-tre-viktimave-ne-klos/20%Monthly2019-10-04 13:56
https://americaneye.al/kapet-kroati-i-perfshire-ne-rrembimin-e-bleona-mates/20%Monthly2019-10-04 13:51
https://americaneye.al/sundimi-ligjit-e-vetmja-rruge-drejt-be-se/20%Monthly2019-10-04 13:43
https://americaneye.al/mungesa-e-gjykates-kushtetuese-rama-citon-merkel-a-kane-faj-shqiptaret-qe-e-pastruan-sistemin/20%Monthly2019-10-04 12:10
https://americaneye.al/esmeralda-cami-zgjidhet-anetare-e-klp/20%Monthly2019-10-04 13:50
https://americaneye.al/mazhoranca-ju-ka-ngritur-kurth-letra-e-metes-per-komisionin-e-venecias/20%Monthly2019-10-04 14:03
https://americaneye.al/lihet-ne-burg-drejtori-i-kadastres-se-durresit-brace-akuzon-prokurorin-e-ceshtjes/20%Monthly2019-10-04 14:07
https://americaneye.al/gjendet-kerpudha-me-helmuese-ne-bote/20%Monthly2019-10-04 10:02
https://americaneye.al/negociatat-rama-shpulla-eshte-shperblimi-per-ate-qe-kemi-bere/20%Monthly2019-10-04 15:34
https://americaneye.al/ne-vendin-ku-argetohen-miliarderet-foto/20%Monthly2019-10-04 08:52
https://americaneye.al/pd-padit-arkitektin-danez-bjarke-ingels-mori-pjese-me-vetedije-ne-projektin-e-paligjshem-per-teatrin-ja-3-akuzat/20%Monthly2019-10-04 08:21
https://americaneye.al/perndiqte-ish-ambasadorin-e-be-ne-tirane-sequi-arrestohet-skenaristja-e-rai-t/20%Monthly2019-10-04 13:48
https://americaneye.al/aksident-ne-autostraden-tirane-durres-humb-jeten-19-vjecari-plagosen-dy-te-tjere/20%Monthly2019-10-04 07:40
https://americaneye.al/horoskopi-e-premte-4-tetor-2019/20%Monthly2019-10-03 21:28
https://americaneye.al/ja-cilat-shenja-do-kene-fat-gjate-tetorit-sipas-meri-shehut/20%Monthly2019-10-03 21:04
https://americaneye.al/a-do-ta-jape-doreheqjen-nese-venecia-thote-se-shkeli-kushtetuten-meta-kur-te-bindem-vete/20%Monthly2019-10-03 20:52
https://americaneye.al/ps-te-kerkoje-falje-per-valdrin-pjetrin-si-i-pergjigjet-rama-deklarates-se-bushatit/20%Monthly2019-10-03 20:46
https://americaneye.al/cdekretimi-i-zgjedhjeve-meta-tregon-se-cfare-bisedonte-me-ramen-privatisht/20%Monthly2019-10-03 20:32
https://americaneye.al/meta-si-me-genjeu-monika-ne-whatsapp-per-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-10-03 20:37
https://americaneye.al/grup-kriminal-kunder-negociatave-rama-merkel-e-kerkoi-cope-ti-japim-po-ne-shqiperise/20%Monthly2019-10-03 20:24
https://americaneye.al/vjosa-osmani-e-krahason-me-hugo-chavez-albin-kurti-as-rugova-nuk-me-ka-thene-fidel-castro/20%Monthly2019-10-03 20:20
https://americaneye.al/meta-ka-disa-pyetje-per-venecian-shqetesimi-im-integriteti-i-komisionit/20%Monthly2019-10-03 20:18
https://americaneye.al/milo-ps-pd-kane-nje-piste-te-fshehte-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-10-03 20:14
https://americaneye.al/meta-perse-deshtoi-perpjekja-per-te-ulur-ramen-dhe-bashen-kam-zero-ndikim-tek-lsi/20%Monthly2019-10-03 20:37
https://americaneye.al/rama-flet-per-foton-me-obamen-e-verteta-e-80-mije-dollareve/20%Monthly2019-10-03 20:06
https://americaneye.al/grida-duma-asnje-shans-qe-reforma-zgjedhore-te-behet-pa-pd-ne/20%Monthly2019-10-03 19:25
https://americaneye.al/roma-ngadaleson-ne-austri-united-del-me-nje-pike-nga-holanda/20%Monthly2019-10-03 19:06
https://americaneye.al/trump-e-kerkon-serish-kina-e-ukraina-te-hetojne-biden/20%Monthly2019-10-03 18:49
https://americaneye.al/eli-fara-tregon-kriteret-per-bashkeshortin-e-se-bijes/20%Monthly2019-10-03 18:44
https://americaneye.al/gjermanet-afrojne-ramen-dhe-meten/20%Monthly2019-10-03 18:28
https://americaneye.al/forbes-jeff-bezos-serish-me-pasuri-ne-shba/20%Monthly2019-10-03 17:52
https://americaneye.al/rama-mbledh-te-pasurit-e-shqiperise-te-krijojme-fondin-per-te-ndihmuar-te-varfrit/20%Monthly2019-10-03 17:34
https://americaneye.al/masakra-ne-paris-detaje-nga-autori-qe-vrau-4-police/20%Monthly2019-10-03 17:24
https://americaneye.al/shtimi-i-konkurrences-ulen-cmimet-e-biletave-te-avioneve-drejt-italise-2/20%Monthly2019-10-03 17:19
https://americaneye.al/lideret-e-be-leter-vendeve-anetare-te-hapen-negociatat-per-shqiperine/20%Monthly2019-10-03 21:07
https://americaneye.al/a-do-te-kthehej-ne-krahet-e-xhemailit-pergjigjja-epike-e-erjones/20%Monthly2019-10-03 16:59
https://americaneye.al/vjedhje-ne-indi-grabitet-hiri-i-gandhit/20%Monthly2019-10-03 16:29
https://americaneye.al/pasoi-qaton-ne-krye-te-arrsh-se-jep-doreheqjen-drejtoresha-vjero/20%Monthly2019-10-03 15:58
https://americaneye.al/drejt-41-bis-it-shba-i-jep-shqiperise-edhe-920000-dollare-per-burgjet/20%Monthly2019-10-03 15:54
https://americaneye.al/pese-perdorimet-alternative-te-majase-se-bukes/20%Monthly2019-10-03 15:38
https://americaneye.al/bushi-i-sinqerte-kosova-u-21-me-lart-se-ne-na-mungon-grinta/20%Monthly2019-10-03 15:14
https://americaneye.al/lamtumira-e-marchisios-keto-jane-pengjet-e-karrieres-sime/20%Monthly2019-10-03 15:07
https://americaneye.al/shba-shkallezohen-perplasjet-mes-demokrateve-dhe-presidentit/20%Monthly2019-10-03 14:50
https://americaneye.al/taksa-shtese-per-whisky-n-pija-skoceze-do-taksohet-me-shume-kur-te-hyje-ne-shba/20%Monthly2019-10-03 14:44
https://americaneye.al/gabojne-objektivin-dhe-perfundojne-ne-pyll-22-parashutiste-te-plagosur/20%Monthly2019-10-03 14:28
https://americaneye.al/nenstacioni-i-ri-i-kajanit-balluku-rritet-siguria-dhe-cilesia-e-furnizimit-me-energji/20%Monthly2019-10-03 14:25
https://americaneye.al/punime-ne-rrjet-oshee-do-te-nderprese-neser-dhe-pasneser-energjine-elektrike-ne-keto-zona-te-tiranes/20%Monthly2019-10-03 14:21
https://americaneye.al/saimir-tahiri-ankimon-vendimin-e-gjykates/20%Monthly2019-10-03 14:17
https://americaneye.al/u-denua-per-korrupsion-prokuroria-kerkon-qe-ish-gjyqtarit-ti-konfiskohen-30-milione-leke/20%Monthly2019-10-03 13:10
https://americaneye.al/roth-bundestagu-nuk-formulon-kushte-nuk-do-te-kete-procedure-te-klasit-te-dyte-per-shqiperine/20%Monthly2019-10-03 12:51
https://americaneye.al/vidhet-ministria-e-brendshme/20%Monthly2019-10-03 12:29
https://americaneye.al/hap-krahun-rama-bashes-kush-je-ti-ke-perfaqeson/20%Monthly2019-10-03 12:20
https://americaneye.al/negociatat-basha-deshtim-i-edi-rames-te-hape-krahun/20%Monthly2019-10-03 12:17
https://americaneye.al/hillary-clinton-tregon-vendimin-me-te-veshtire-qe-ka-marre-ne-jete/20%Monthly2019-10-03 14:32
https://americaneye.al/batuta-ne-kuvend-rama-per-gjuzin-je-mbret-pa-mbreteri-po-mbret-je/20%Monthly2019-10-03 11:13
https://americaneye.al/faturat-e-bixhozit-ne-monte-carlo-me-cfare-i-bete-rama-zbulon-prokurorin-e-lidhur-me-grupet-kriminale/20%Monthly2019-10-03 10:37
https://americaneye.al/majko-propozon-ndryshime-ne-kushtetute-kush-braktis-sistemin-ta-paguaje-me-ekzistence/20%Monthly2019-10-03 10:21
https://americaneye.al/rama-zbulon-per-here-te-pare-merkel-vuri-veton-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-10-03 10:16
https://americaneye.al/rama-sot-nuk-do-te-futeshin-dot-ne-be-vende-tashme-anetare-qe-kane-dale-nga-perandoria-komuniste/20%Monthly2019-10-03 12:27
https://americaneye.al/nga-deshtak-ne-mbret-ja-si-rilindi-higuain/20%Monthly2019-10-03 09:44
https://americaneye.al/zgjedhjet-ne-shba-shakaja-pa-kripe-e-putin-rusia-do-te-nderhyje/20%Monthly2019-10-03 09:12
https://americaneye.al/suedezet-gati-te-zhdukin-historine-nga-shkolla-ne-tekste-vetem-shek-20/20%Monthly2019-10-03 09:05
https://americaneye.al/vrasja-ne-mirdite-34-vjecari-u-mor-peng-me-pas-u-ekzekutua/20%Monthly2019-10-03 12:20
https://americaneye.al/shqiptarja-fiton-10-mije-dollare-per-fustanin-e-nuserise-krijuar-me-letra-higjienike/20%Monthly2019-10-03 08:00
https://americaneye.al/lufte-cash-it-por-2-3-miliarde-euro-jane-jashte-bankave/20%Monthly2019-10-03 07:51
https://americaneye.al/bbc-si-u-ngjit-ne-pushtet-princi-i-kurores-saudite-muhamed-bin-selman/20%Monthly2019-10-03 07:37
https://americaneye.al/trajleri-perplas-autobusin-ne-qafe-thane-1-i-vdekur-2-te-plagosur/20%Monthly2019-10-03 07:16
https://americaneye.al/horoskopi-e-enjte-3-tetor-2019/20%Monthly2019-10-02 21:14
https://americaneye.al/suarez-nxjerr-interin-pa-pike-nga-camp-nou/20%Monthly2019-10-02 21:03
https://americaneye.al/cadrat-me-vete-e-enjtja-ul-temperaturat-stuhi-shiu-dhe-ere/20%Monthly2019-10-02 20:35
https://americaneye.al/7-gjerat-qe-nje-mashkull-kerkon-tek-gruaja-e-endrrave-te-tij/20%Monthly2019-10-02 20:11
https://americaneye.al/video-gruaja-guximtare-kalon-gardhin-dhe-perballet-me-luanin/20%Monthly2019-10-02 19:54
https://americaneye.al/dortmund-merr-tri-piket-e-para-ne-champions-napoli-vijon-serine-pozitive/20%Monthly2019-10-02 18:57
https://americaneye.al/qendrimi-i-holandes-rutte-per-shqiperine-mungesa-e-perparimit-na-shqeteson/20%Monthly2019-10-02 18:56
https://americaneye.al/tragjedi-ne-shba-rrezohet-avioni-5-te-vdekur-dhe-9-te-plagosur/20%Monthly2019-10-02 18:32
https://americaneye.al/nyt-trump-kerkonte-mur-te-elektrizuar-dhe-grope-me-krokodile-ne-kufi-me-meksiken/20%Monthly2019-10-02 17:39
https://americaneye.al/pas-termeteve-qeveria-vendos-sigurim-te-detyrueshem-10-vjecar-per-ndertuesit/20%Monthly2019-10-02 18:01
https://americaneye.al/tragjedi-ne-tirane-hidhet-nga-kati-i-peste-nderron-jete-gruaja/20%Monthly2019-10-02 17:21
https://americaneye.al/harry-kunder-shtypit-meghan-vuan-si-mamaja-ime/20%Monthly2019-10-02 17:13
https://americaneye.al/tifozet-ne-kor-thirrje-vulgare-gazetares-sportive/20%Monthly2019-10-02 17:05
https://americaneye.al/panik-ne-bruksel-tenton-ti-vendose-zjarrin-vetes-me-benzine/20%Monthly2019-10-02 16:53
https://americaneye.al/dyshohej-si-i-korruptuar-politikanit-i-gjejne-tonelata-me-flori-ne-shtepi/20%Monthly2019-10-02 16:50
https://americaneye.al/stresi-ende-duke-luftuar-per-kejsin-por-ja-cthone-familjaret/20%Monthly2019-10-02 16:42
https://americaneye.al/inter-me-dhimbje-koke-messi-ne-dyshim-hysaj-jashte-listes/20%Monthly2019-10-02 16:27
https://americaneye.al/hetimi-per-shkarkim-trump-eshte-nje-grusht-shteti/20%Monthly2019-10-02 15:40
https://americaneye.al/470-euro-per-dy-pjata-vershojne-ankesat-kunder-restorantit-italian/20%Monthly2019-10-02 15:38
https://americaneye.al/shkeputet-ajsbergu-315-miliarde-ton-me-i-madh-se-tirana/20%Monthly2019-10-02 15:32
https://americaneye.al/ironia-e-fatit-kur-te-harrojne-per-se-gjalli-e-te-nderojne-pas-vdekjes/20%Monthly2019-10-02 15:25
https://americaneye.al/mercedes-benz-zgjedh-shqiperine-per-te-promovuar-modelin-e-ri-x-class/20%Monthly2019-10-02 15:22
https://americaneye.al/wenger-lodhet-nga-pushimi-nuk-dot-me-idene-se-nuk-do-te-drejtoj-me/20%Monthly2019-10-02 15:12
https://americaneye.al/united-apo-tottenhami-allegri-gati-te-zbarkoje-ne-angli/20%Monthly2019-10-02 15:11
https://americaneye.al/vritet-me-arme-zjarri-i-riu-ne-mirdite-trupi-gjendet-ne-kanal/20%Monthly2019-10-02 15:04
https://americaneye.al/protesta-kunder-reformave-te-qeverise-greke-punonjesit-ne-greve/20%Monthly2019-10-02 14:54
https://americaneye.al/propozimet-e-londres-johnson-be-te-pranoje-planin-e-ri-ose-brexit-pa-ujdi/20%Monthly2019-10-02 14:48
https://americaneye.al/ministri-finlandez-ne-tirane-shtetet-e-be-te-mos-pengojne-zgjerimin-per-shkak-te-problemeve-te-tyre/20%Monthly2019-10-02 14:37
https://americaneye.al/si-funksionon-prostitucioni-ne-shqiperi/20%Monthly2019-10-02 14:34
https://americaneye.al/babalja-alizoti-dekonspiron-salianjin-ne-jemi-takuar-tek-pd-hap-kamerat/20%Monthly2019-10-02 14:33
https://americaneye.al/kokaine-me-logon-e-kf-elbasanit-krimet-e-renda-do-te-dergojne-leterporosi-ne-brazil/20%Monthly2019-10-02 14:27
https://americaneye.al/rama-rindertojme-cdo-shtepi-te-pabanueshme-prej-termetit/20%Monthly2019-10-02 14:23
https://americaneye.al/porti-i-guajakailit-ne-ekuador-perdoret-nga-mafia-shqiptare-per-kokainen/20%Monthly2019-10-02 14:19
https://americaneye.al/babalja-do-ekstradohet-belgjika-nuk-i-pranon-kerkesen-per-azil/20%Monthly2019-10-02 14:23
https://americaneye.al/nga-ushqimet-e-perzgjedhura-te-gjumi-kuriozitete-nga-jeta-e-ronaldos/20%Monthly2019-10-02 14:23
https://americaneye.al/hapja-e-negociatave-meta-kemi-besim-tek-vendet-balltike/20%Monthly2019-10-02 11:18
https://americaneye.al/rama-paralajmeron-kush-nuk-do-e-beje-detyren-si-duhet-nuk-do-rrije-me-aty-ku-eshte/20%Monthly2019-10-02 18:02
https://americaneye.al/e-paprecedente-8-te-perjashtuar-perjete-nga-stadiumet-pas-dhunes-ne-derbi/20%Monthly2019-10-02 09:33
https://americaneye.al/shtimi-i-konkurrences-ulen-cmimet-e-biletave-te-avioneve-drejt-italise/20%Monthly2019-10-02 09:31
https://americaneye.al/basha-flet-pas-takimit-me-aleatet-i-kemi-dorezuar-rames-nje-plan-per-daljen-nga-kriza/20%Monthly2019-10-02 18:02
https://americaneye.al/lotaria-amerikane-nisin-sot-aplikimet-cfare-duhet-te-keni-parasysh/20%Monthly2019-10-02 14:28
https://americaneye.al/tirane-krushqit-zihen-e-rrihen-keq-ne-gjykate/20%Monthly2019-10-02 08:14
https://americaneye.al/plane-te-reja-per-brexit/20%Monthly2019-10-02 07:54
https://americaneye.al/incidentet-ne-tirana-partizani-mblidhet-komisioni-i-disiplines/20%Monthly2019-10-02 07:52
https://americaneye.al/sekuestrohen-13-milion-euro-ne-holande-7-te-arrestuar-mes-te-cileve-dy-shqiptare/20%Monthly2019-10-02 07:42
https://americaneye.al/denimi-me-3-4-vite-sherbim-prove-tahiri-e-ankimon-neser-ne-apel/20%Monthly2019-10-02 07:38
https://americaneye.al/rama-tregon-pse-e-ka-lene-mjekren-si-ismail-qemali/20%Monthly2019-10-01 22:26
https://americaneye.al/horoskopi-e-merkure-2-tetor-2019/20%Monthly2019-10-01 21:37
https://americaneye.al/jo-me-drejt-shkupit-vizat-amerikane-tashme-jepen-ne-prishtine/20%Monthly2019-10-01 20:57
https://americaneye.al/pse-i-dhane-nje-cope-djathi-kackavall-sekretarit-amerikan-te-shtetit-gjate-vizites-ne-itali/20%Monthly2019-10-01 21:40
https://americaneye.al/rama-gjiknuri-nuk-eshte-problemi-qe-opozita-nuk-ulet-per-te-dialoguar-mbi-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-10-01 20:08
https://americaneye.al/raporti-i-komisionit-te-venecia-rama-nuk-kam-asnje-minute-kohe-per-fatin-e-ilir-metes/20%Monthly2019-10-01 19:49
https://americaneye.al/be-te-mbaje-premtimin-schulz-te-hapen-negociatat-per-shqiperine-dhe-mv/20%Monthly2019-10-01 19:43
https://americaneye.al/rama-per-negociatat-e-shqiperise-me-be-ne-tejkaluam-gjermanine-ska-qendrim-te-prere-kunder-nesh/20%Monthly2019-10-01 19:28
https://americaneye.al/promovonin-presidentin-trump-facebook-mbyll-disa-faqe-qe-menaxhoheshin-nga-kosova/20%Monthly2019-10-01 18:37
https://americaneye.al/617-kg-kokaine-me-kf-elbasani-bllokohet-ne-brazil-dyshohet-se-destinacion-ishte-shqiperia/20%Monthly2019-10-01 18:22
https://americaneye.al/spak-prokurorja-e-11-te-del-ne-vetting-ne-pritje-edhe-4-te-tjere/20%Monthly2019-10-01 17:52
https://americaneye.al/dhune-ndaj-familjareve-dhe-arme-me-fisheke-luftarake-42-vjecari-arrestohet-ne-flagrance/20%Monthly2019-10-01 17:36
https://americaneye.al/scorsese-flet-per-kinemane-nuk-dua-te-di-emrin-e-regjisorit-para-se-te-shikoj-filmin/20%Monthly2019-10-01 17:19
https://americaneye.al/trajtimi-bimor-me-majdanoz-per-lekure-te-bute-e-te-shendetshme/20%Monthly2019-10-01 17:11
https://americaneye.al/tjetersim-pronash-ne-durres-arrestohet-drejtori-i-kadastres/20%Monthly2019-10-01 16:50
https://americaneye.al/foto-u-ekzekutua-sot-ne-lushnje-ky-eshte-besmir-hida/20%Monthly2019-10-01 16:45
https://americaneye.al/ruset-nen-putinin-43-perqind-me-pak-pijanece/20%Monthly2019-10-01 16:26
https://americaneye.al/kryebashkiaku-i-kavajes-dhe-kryetari-qarkut-te-tiranes-vizituan-sot-qendren-e-te-moshuarve/20%Monthly2019-10-01 17:35
https://americaneye.al/vizita-ne-estoni-meta-merr-mbeshtetjen-per-procesin-integrues-ne-be/20%Monthly2019-10-01 15:58
https://americaneye.al/e-gjuajti-ne-emision-per-gjoksin-ish-missi-gjuzi-se-kishte-me-ballkonin-tim-i-imi-eshte-i-parrezikshem/20%Monthly2019-10-01 15:31
https://americaneye.al/muaji-i-kancerit-te-gjirit-650-raste-te-reja-ne-vit-te-prekur-dhe-3-meshkuj/20%Monthly2019-10-01 15:14
https://americaneye.al/gangsteri-i-pameshirshem-qe-as-mafia-nuk-e-kontrollonte-dot/20%Monthly2019-10-01 14:45
https://americaneye.al/etoo-zbulon-arsyen-perse-i-dha-fund-karrieres-si-futbollist/20%Monthly2019-10-01 14:14
https://americaneye.al/propozimi-i-ditmir-bushatit-spak-e-byroja-te-ngrihen-brenda-2019/20%Monthly2019-10-01 13:45
https://americaneye.al/konflikti-per-pronen-i-merr-jeten-tre-personave-ne-klos-policia-jep-detajet-zyrtare/20%Monthly2019-10-01 13:29
https://americaneye.al/krimet-e-renda-zgjatin-edhe-me-dy-muaj-hetimet-per-ish-kryeprokurorin-llalla/20%Monthly2019-10-01 12:49
https://americaneye.al/kriza-e-emigranteve-greqia-me-nje-sistem-te-ri-azili/20%Monthly2019-10-01 12:46
https://americaneye.al/konfirmohet-percarja-te-milani-maldini-ne-milanello-boban-jo/20%Monthly2019-10-01 12:37
https://americaneye.al/milani-i-ofron-rinovimin-donnarummes-por-raiola-refuzon/20%Monthly2019-10-01 12:34
https://americaneye.al/ronaldo-tremb-tifozet-e-dua-ende-futbollin-por-nuk-e-di-se-cfare-do-te-ndodhe-pas-nje-viti-ose-dy/20%Monthly2019-10-01 12:30
https://americaneye.al/ruset-heqin-dore-nga-alkooli-raporti-i-obsh-se-thote-se-po/20%Monthly2019-10-01 12:15
https://americaneye.al/studimi-i-fundit-kontradiktor-konsumoni-mish-te-kuq-nuk-ka-rrezik-per-shendetin/20%Monthly2019-10-01 11:54
https://americaneye.al/nuk-mjaftojne-telashet-e-brexit-johnson-akuzohet-nga-ngacmim-seksual-nga-nje-gazetare/20%Monthly2019-10-01 12:43
https://americaneye.al/rrufeja-godet-avionin-momente-ankthi-per-hertha-berlin/20%Monthly2019-10-01 11:09
https://americaneye.al/tjeter-telefonate-e-trump-i-kerkoi-ndihme-australise-per-hetimet-mbi-rusine/20%Monthly2019-10-01 11:08
https://americaneye.al/jep-doreheqjen-prokurori-i-dosjes-kacifas/20%Monthly2019-10-01 11:06
https://americaneye.al/70-vjet-kine-komuniste-presidenti-xi-jinping-askush-nuk-mund-te-na-ndale/20%Monthly2019-10-01 10:52
https://americaneye.al/ambasadori-gjerman-debati-ne-bundestag-shenje-qe-shqiperia-do-te-pranohet-ne-be/20%Monthly2019-10-01 10:41
https://americaneye.al/basha-leter-bankave-perpjekje-per-te-pastruar-shuma-te-medha-parash/20%Monthly2019-10-01 10:32
https://americaneye.al/tre-burrat-qe-sipas-zodiakut-jane-te-prere-per-martese/20%Monthly2019-10-01 10:01
https://americaneye.al/semundja-e-mishrave-te-dhembeve-rrit-rrezikun-e-hipertensionit/20%Monthly2019-10-01 09:40
https://americaneye.al/gazetari-flet-per-takimin-me-tregtarin-para-se-ta-vrisnin-eshte-viktime-e-grupit-te-organizuar-kriminal-me-lidhje-shume-te-forte/20%Monthly2019-10-01 09:09
https://americaneye.al/gjendet-e-djegur-nje-makine-dyshohet-se-i-perket-autoreve-te-vrasjes-ne-lushnje/20%Monthly2019-10-01 08:30
https://americaneye.al/presidenti-me-jetegjate-ne-historine-e-shba-ve-carter-mbush-95-vjec/20%Monthly2019-10-01 07:18
https://americaneye.al/levizje-ne-policine-e-shtetit-largohet-drejtori-ne-durres-ne-vendin-e-tij-ish-komandanti-i-renea-s/20%Monthly2019-10-01 07:05
https://americaneye.al/lushnje-40-vjecari-ekzekutohet-me-kallashnikov-duke-pire-kafe/20%Monthly2019-10-01 13:36
https://americaneye.al/shqiptaret-me-zemren-me-te-dobet-vdekjet-nga-semundjet-koronare-sa-katerfishi-i-mesatares-europiane/20%Monthly2019-10-01 06:25