Sport S’përmbahet Juve, Ronaldo shënon sërish, gjithçka në baraspeshë me Atleticon

S’përmbahet Juve, Ronaldo shënon sërish, gjithçka në baraspeshë me Atleticon

Juventusi po luan në fushën e vet ndeshjen e kthimit me Atletico Madridin, e vlefshme për çerekfinalet e Champions League, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll 1-0 për Juventusin me golin e Ronaldos në minutën e 27-të.

Portugezi shënon dhe të dytin sapo rinis takimi dhe tashmë gjithçka barazohet, pasi Atletico kishte fituar 2-0 takimin e parë.