31/10/2020
Tags 21 janari

Tag: 21 janari

“21 janari”, Meta: U keqpërdorën qytetarët për qëllime të pandershme

Presidenti Ilir Meta në një intervistë për Abc News ka folur për 21 Janarin. Ai tha se qytetarët u keqpërdoren nga opozita e asaj...

9 vjet nga “21 Janari”, homazhe në nderim të 4 protestuesve...

Deputetë të Partisë Socialiste, familjarë të viktimave dhe qytetarë të shumtë zhvilluan sot homazhe për viktimat e 21 Janarit në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Me...

9 vite nga 21 janari, Ana Veizi: Kam ende besim te...

Kanë kaluar 9 vite nga 21 janari 2011, ku katër persona mbetën të vrarë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, gjatë një proteste të organizuar...