20/09/2021
Tags Aksidentet

Tag: aksidentet

Aksidentet me vdekje, ministri Lleshaj propozon testin e “idiotit” për shoferët

Numri i madh i aksidenteve me vdekje nëpër rrugët e Shqipërisë ka bërë që të propozohen ndryshime në kodin rrugor, të cilat përkthehen në...

Oslo shënon rekord, vetëm një i vdekur në aksident gjatë vitit...

Ndërkohë që vendi ynë po shënon rekorde negative për aksidentet rrugore, në Norvegji plani i qeverisë për të ulur numrin e aksidenteve fatale ka...

Aksidentet rrugore, fundjavë me bilanc lufte, 2 të vdekur dhe 9...

Fundjava e fundit e sezonit veror ka shënuar një bilanc lufte në rrugët e vendit, me 2 të vdekur dhe 9 të tjerë të...