07/05/2021
Tags Alvin berisha

Tag: alvin berisha

“Le Iene” reagojnë pas shpëtimit të Alvinit

“Alvin i vogël është më në fund i lirë! Pas pothuajse një muaji frikë dhe ankth për fëmijën 11-vjeçar shqiptar, të sjellë nga nëna...

Rama jep detajet e rikthimit të Alvinit në shtëpi: Do të...

Kryeministri Edi Rama konfirmoi shpëtimin e Alvin Berishës, 11-vjeçarit shqiptar që kishte mbetur i bllokuar në një kamp refugjatësh në Siri, duke postuar edhe...

Babai i Alvinit: Kishte frikë, i thashë ‘janë shokët e babit,...

Afrim Berisha, babai i 11-vjeçarit shqiptar që u nxor nga kampi 'Al Hol' ka folur t për Report Tv duke treguar momentet teksa i...