04/06/2020
Tags Angela martini

Tag: angela martini

Pas ndarjes nga miliarderi, Angela Martini planifikon rikthimin në Shqipëri

Prej kohësh, martesa e ish-modeles Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas thashethemeve se çifti...

Angela Martini rrëfen vështirësitë e jetës së saj: Si historia e...

Angela Martini sapo ka botuar librin e saj të parë "Dashuri, shpresë, dritë" – një autobiografi ku rrëfen gjithçka që nuk e kemi ditur...

Angela Martini mohon divorcin me milionerin e dënuar: Ai nuk ka...

Anxhela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos Savulescu. Ky i fundit...