24/09/2023
Tags Angelina Jolie

Tag: Angelina Jolie

Një tjetër gjyq i bujshëm? Angelina akuzon Brad, “ka ushtruar dhunë...

Pas çështjes midis aktorëve Johnny Depp dhe Amber Heard, që fokusoi vëmendjen e showbizit botëror me javë të tëra, një tjetër gjyq ndoshta edhe...

Brad Pitt i zhgënjyer nga Angelina Jolie

Brad Pitt është zhgënjyer nga Angelina Jolie pasi ajo është e gatshme të dëshmojë kundër tij për dhunë në familje. Ndërsa çifti hollivudian tashmë...

Angelina Jolie tregon arsyen e vërtetë të ndarjes nga Brad Pitt

Angelina Jolie dha një vështrim të rrallë mbi divorcin e saj nga Brad Pitt, duke zbuluar se vendimi i tyre për tu ndarë ishte...

Angelina Jolie rrëfen ditët e saj në karantinë me 6 fëmijë

Angelina Jolie ka rrëfyer përvojën e familjes së saj gjatë mbylljes për shkak të koronavirusit dhe mënyrën se si ata janë duke e përballur...

Angelina Jolie rrëfehet për periudhën e saj më të errët

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Angelina Jolie ka folur për periudhën e vështirë që ajo ka kaluar pas ndarjes nga Brad Pitt. Aktorja...

Angelina Jolie rikthehet në tapetin e kuq më e bukur se...

Angelina Jolie është gati për tu rikthyer në qendër të vëmendjes. Kur vjen puna tek stili, ylli i “Maleficent : Mistress of Evil” ka...

“Mjaft dhunës ndaj femrave!” Fjalimi prekës i Angelina Jolie në OKB

Një fjalim prekës dhe inkurajues për femrat ka qenë ai i Angelina Jolie në OKB. Aktivistja dhe aktorja 43-vjeçare, e dërguara speciale e OKB-së për...

Angelina Jolie paralajmëron hyrjen në politikë

Angelina Jolie, një aktore-big e Hollivudit dhe njëherësh një aktiviste e zellshme humanitare, njoftoi se shumë shpejt mund ta angazhohet në politikë. Duke folur në...