31/10/2020
Tags Antoine Griezmann

Tag: Antoine Griezmann

“Askush si Messi…”, rrëfimi i Griezmann si lojtar i Barcelonës

Karriera e Antoine Griezmann është vazhdimisht në rritje. Pas sukseseve të tij me Atletico Madrid dhe “diplomimit” si kampion botëror me Francën e tij,...

Griezmann: E dinim që do vuanim lundër Shqipërisë. Duam të fitojmë...

Antoine Griezmann zhvilloi një ndeshje super kundër Shqipërisë. Sulmuesi dhuroi asistin e golit të Tolissos dhe më pas shënoi vetë për të vulosur fitoren....

Federata Spanjolle dënon Barçën me gjobë … 300 euro për transferimin...

Federata Spanjolle e Futbollit ka dënuar me 300 euro gjobë Barcelonën për negocimin me Antoine Griezmann, teksa futbollisti ishte ende nën kontratë me Atletico...