03/06/2020
Tags Antonio conte

Tag: antonio conte

Conte: Jam i kënaqur nga merkatoja. Icardi? Unë i respektoj të...

Interi i Antonio Contes do të debutojë zyrtarisht në sezonin e ri të hënën në mbrëmje në një “San Siro” me rreth 65 mijë...

Merkato, ambiciet dhe Icardi dhe aventura, Conte flet për Interin e...

"Kam folur me një top klub, që ka një histori të madhe, një klub që në këtë moment ka të njëjtat ambicie me mua...

Conte: Tek Roma nuk shkoj. Inter, Milan apo Juve? Ja çfarë...

E ardhmja e Antonio Conte është në Itali, vetë trajneri deklaroi se me 60% të shanseve do të kthehet të drejtojë një skuadër të...

E ardhmja e Contes një rebus, rriten kuotat e Milanit

Mediet e huaja sportive e japin si të sigurt, në qershor Antonio Conte do të rikthehet të stërvisë një skuadër. E sigurt, por ku? Destinacioni...

Antonio Conte drejt Bayernit, Interi dhe Roma “me gisht në gojë”

Antonio Conte është gati për të pranuar ofertën e Bayernit të Mynihut, që e konsideron italianin trajnerin ideal për të pasuar kroatin Niko Kovac,...

Antonio Conte tek Interi, me Nainggolan dhe pa Icardin

Një trajner i madh, për një projekt afatgjatë. Steven Zhang është një lloj personazhi ambicioz, që kërkon që Interi i tij të arrijë suksese...

Inter, sondazh për Conten, por duhen 10 milionë euro

Inter ka zhvilluar disa sondazhe për të ulur në stolin e skuadrës trajnerin italian Antonio Conte. Për ish-trajnerin e Chelsea ka kohë që klubi...