25/10/2020
Tags Arben malaj

Tag: arben malaj

E shkarkuan nga BSH, Arben Malaj padit Kuvendin në Gjykatën Administrative

Ish-anëtari i Këshillit Mbikëqyrës në Bankën e Shqipërisë, Arben Malaj, ka paditur sot Kuvendin në Gjykatën Administrative. Malaj e ka depozituar vetë padinë në Gjykatën...

“Nuk jam manekin i RaBaVe”, Arben Malaj i bashkohet partisë së...

Ish-ministri i Financave në qeverisjen e socialistëve, Arben Malaj duket se ka vendosur t’i japë lamtumirën përfundimisht Partisë Socialiste, pasi tani i është bashkuar...

Parlamenti miraton zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme, shkarkon Malajn

Parlamenti miratoi propozimin e Qeverise për të zgjatur gjendjen e jashtëzakonshme të fatkeqësisë natyrore në qarqet e Durrësit, Tiranës dhe Lezhës, deri në fund...

Shkarkimi i Arben Malajt, Ruçi ia kalon topin Ramës

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi i hedh topin kryeministrit Edi Rama për shkarkimin e Arben Malaj nga posti i anëtarit të Këshillit Mbikqyrës të...

Malaj: Ky është rasti i dytë, pas Erdogan, që qeveria shkarkon...

Anëtari i Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë, Arben Malaj ka reaguar pasi u bë publike një kërkesë e 28 deputetëve të PS-së, për...