17/05/2022
Tags Astrit patozi

Tag: astrit patozi

Patozi: Më mirë zgjedhje problematike, se sa të mos kishim fare

Nga Astrit Patozi Në fakt, kjo e sotmja nuk është, as ditë feste dhe, as ditë zie. Unë mendoj që sot është një ditë normale votimi,...

“Bindja” regjistrohet edhe në KQZ, Patozi: Do kandidojmë në të gjitha...

Partia Bindja Demokratike është regjistruar edhe në KQZ, duke qenë kështu zyrtarisht në garë për betejën vendore të 30 qershorit. Kërkesa për regjistrimin e partisë...

Rama: Patozin e futi Berisha në zgjedhje, është partia më e...

Kryeministri Edi Rama thotë se partia më e re “Bindja Demokratike” u krijua nga Berisha dhe se Astrit Patozin e futi Saliu në zgjedhje. Në...

Përse vjen Bindja Demokratike?

Nga Astrit Patozi Bindja Demokratike është ide, nuk është pronë, as biznes apo njeri. Ajo ka lindur nga bindja e fortë e qytetarëve të lirë të...

Zgjidhja e krizës, Patozi ka recetën: Të ribëhet Kushtetuta nga e...

Si zgjidhje të përhershme të krizës, Astrit Patozi thotë se Kushtetuta e Shqipërisë të ribëhet. Kjo sipas tij, të përpilohet me pjesëmarrjen e të gjitha...

Patozi: PD rrezikon zhdukjen, Basha të japë dorëheqjen. Palmer ishte i...

Djegien e mandateve, ish-deputeti demokrat e cilësoi si një gjest të gabuar dhe se kjo ka shkuar në interes të Edi Ramës. Sipas tij, Partia...