09/05/2021
Tags Aurela gace

Tag: aurela gace

Pas 14 ditësh në karantinë, Aurela Gaçe përqafon vajzat e saj

Pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, këngëtarja Aurela Gaçe vendosi të vetëizolohej për të mirën e fëmijëve dhe familjarëve të saj. Tani që...

Aurela Gaçe rrëfen periudhën e vështirë: Karantina ime zgjati 6 muaj

Në një postim në Instagram, Aurela Gaçe shkoi pas në kohë duke u ndalur te shtatzënia e dytë, e cila për të, qe një...

Aurela Gaçe flet për këngën kushtuar grave të dhunuara: Do kërkoja...

Këngëtarja Aurela Gaçe ishte e ftuar në “Provokacija” për të folur për këngën e saj më të fundit e cila është pritur mjaft mirë...

Fatkeqësia në familje, Aurela i kushton këngë të afërmes: Nuk mundi...

Për emisionin “Jo vetëm modë”, në TV Klan, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka treguar mjaft të pathëna lidhur me projektin e saj më...

Kënga e re e Aurela Gaçes ka një mesazh të fortë...

Aurela Gaçe ka dhënë një mesazh shumë të fortë përmes këngës së saj të publikuar këtë të shtunë. Me “Veten dua gjallë”, Gaçe u...

Çfarë mendoi Eli Fara kur pa për herë të parë Aurela...

Dy këngëtaret Eli Fara dhe Aurela Gaçe kanë një miqësi speciale me njëra-tjetrën prej më shumë se 25 vitesh. Konsiderohen absolutisht më të mirat në...