22/01/2020
Tags Azem hajdari

Tag: azem hajdari

Basha nderon Azem Hajdarin: Ka ardhur koha të mbyllim tranzicionin

Drejtues të lartë të Partisë Demokratike kanë bërë homazhe sot tek memoriali i Azem Hajdarit. Kreu demokrat, Lulzim Basha u shpreh në përkujtimoren për...

Tre ceremoni për Azem Hajdarin/ Vajza, djali dhe presidenti homazhe në...

Përkujtimi i këtij 21-vjetori të Azem Hajdarit, e ka ndarë si familjen ashtu edhe politikën për vendin e kryerjes së homazheve. Rudina Hajdari zgjodhi të...