05/06/2020
Tags Bayern mynih

Tag: bayern mynih

Coutinho në Gjermani, Bayerni e zyrtarizon

Philippe Coutinho do ta vazhdojë karrierën në Gjermani me fanellën e Bayern Munich. Në një moment kur askush se priste, Bayerni ka konfirmuar marrëveshjen...

Zyrtarizohet Perisic: Te Bayerni për të fituar gjithçka

Mungonte vetëm zyrtarizimi, por edhe ai ka ardhur. Ivan Perisic është futbollisti më i ri i Bayern Munich. Pas 4 sezonesh sulmuesi kroat është...

Antonio Conte drejt Bayernit, Interi dhe Roma “me gisht në gojë”

Antonio Conte është gati për të pranuar ofertën e Bayernit të Mynihut, që e konsideron italianin trajnerin ideal për të pasuar kroatin Niko Kovac,...