15/10/2019
Tags Bebe Rexha

Tag: Bebe Rexha

Brenda shtëpisë dy milionë dollarë të Bebe Rexhës (FOTO)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila gjatë viteve të fundit ka njohur suksese të jashtëzakonshme në industrinë e...

Shikoni çfarë bën ky fans i çmendur për të takuar Bebe...

Bebe Rexha ishte këtë fundjavë në Brazil, ku mbajti një koncert të paparë në Rio. Këngëtarja me origjinë shqiptare, ka publikuar një video nga performanca...

Bebe Rexha i kthen përgjigjen epike në shqip komentueses që pretendon...

Ditën e djeshme Bebe Rexha publikoi në Instagram një video e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Ajo shfaqej në një avion privat teksa bënte...

Bebe Rexha rrëfen “natën më të frikshme”: Mund të isha përdhunuar...

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka treguar anën e errët të industrisë së muzikës. Ajo tha në një intervistë për “Cosmopolitan”, se...

Dikush i tha Bebe Rexhës se është e plakur për të...

Bebe Rexha ka bërë një reagim epik për t’i kthyer përgjigje një producenti muzike që mendon se këngëtarja është shumë e plakur për foto...

Bebe Rexha merr letër falenderimi nga Michelle Obama

Një javë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ishte pjesë e eventit “College Signing day” që u organizua nga ish-Zonja e Parë,...

Bebe Rexha ofendohet nga shqiptarët: Pse nuk e duam njëri-tjetrin?

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha herë pas here është ndjerë e ofenduar nga shqiptarët dhe ditën e sotme ka vendosur që të reagojë...

A i ka bërë të pasmet? Bebe Rexha flet troç për...

Bebe Rexha është treguar shumë e drejtpërdrejtë dhe e sinqertë me fansat e saj. Këngëtarja shqiptare ka folur edhe njëherë hapur për ndërhyrjet gjatë intervistës...

Pse shqiptaret kanë pushtuar majat e muzikës botërore?

Bebe Rexha, Rita Ora, Ava Max, Dua Lipa apo Njomza. Yjet shqiptare të muzikës kanë kapur majat botërore. Por si është i mundur një...

Bebe Rexha e pranon publikisht: Jam bipolare

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha pranoi në mediat sociale se ajo është ‘bipolare’, ndërkohë që falenderoi fansat e saj për...