19/09/2019
Tags Bebe Rexha

Tag: Bebe Rexha

Stilistët nuk pranuan ta veshin për “Grammy” sepse është e shëndoshë,...

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha ka zbuluar për fansat se si stilistë të njohur kanë refuzuar të krijonin veshjen e saj për Grammys 2019...

Lorik Cana ngatërron emrin e Bebe Rexhës publikisht dhe këngëtarja i...

Pavarësisht se njihet me pseudonim e artit Bebe Rexha, të gjithë e dimë që emri i saj i vërtetë është Bleta. Të gjithë, përveç Lorik...

Bebe Rexha nuk i ndal fotot e nxehta në Instagram

Ajo ditë më parë pati një paraqitje të shkëlqyer në mbrëmjen më të madhe të ndarjes së çmimeve muzikore, “Grammy Awards”. Megjithëse nuk arriti të...

Suksesi i Dua Lipës dhe Bebe Rexhës nuk ndalet

Suksesi i Dua Lipës dhe Bebe Rexhës nuk ndalet. Këngëtaret me origjinë shqiptare janë nominuar në iHeart Radio, respektivisht me 3 dhe 2 nominime. Pas...

Bebe Rexha zbulon arsyen përse nuk ka bërë asnjë operacion plastik

Kur vjen puna tek paraqitja e yjeve të skenës ndërkombëtare, operacionet plastike janë shndërruar në fenomen të zakonshëm. Duke mos e pasur aspak problem këtë...