31/10/2020
Tags Bebe Rexha

Tag: Bebe Rexha

Yjet për tërmetin, ndihmë dhe mbështetje për viktimat

Yjet e popit, Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha, kanë shprehur mbështetjen e tyre për Shqipërinë në mediat sociale, pas tërmetit vdekjeprurës që...

Bebe Rexha hap llogari për ndihmat ndaj të prekurve nga tërmeti:...

Pas Dua Lipës dhe Rita Orës, edhe Bebe Rexha ka reaguar për tërmetin në Shqipëri. Por ndryshe nga dy të parat, Bebe ka ndërmarrë...

Flamuj kuqezi në rrugët e Amerikës, Bebe Rexha i bën krenarë...

Bebe Rexha është një nga personazhet më të famshëm me origjinë shqiptare. Ajo është konsideruar si një nga këngëtaret më të rëndësishme në Amerikë dhe...

Bebe Rexha arrin suksesin e madh: Kjo këngë e saj vlerësohet...

Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be”. Projekti i saj muzikor qëndron në krye të listës së “Billboard” në...

Brenda shtëpisë dy milionë dollarë të Bebe Rexhës (FOTO)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila gjatë viteve të fundit ka njohur suksese të jashtëzakonshme në industrinë e...

Shikoni çfarë bën ky fans i çmendur për të takuar Bebe...

Bebe Rexha ishte këtë fundjavë në Brazil, ku mbajti një koncert të paparë në Rio. Këngëtarja me origjinë shqiptare, ka publikuar një video nga performanca...

Bebe Rexha i kthen përgjigjen epike në shqip komentueses që pretendon...

Ditën e djeshme Bebe Rexha publikoi në Instagram një video e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Ajo shfaqej në një avion privat teksa bënte...

Bebe Rexha rrëfen “natën më të frikshme”: Mund të isha përdhunuar...

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka treguar anën e errët të industrisë së muzikës. Ajo tha në një intervistë për “Cosmopolitan”, se...

Dikush i tha Bebe Rexhës se është e plakur për të...

Bebe Rexha ka bërë një reagim epik për t’i kthyer përgjigje një producenti muzike që mendon se këngëtarja është shumë e plakur për foto...

Bebe Rexha merr letër falenderimi nga Michelle Obama

Një javë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ishte pjesë e eventit “College Signing day” që u organizua nga ish-Zonja e Parë,...