05/07/2020
Tags Bebe Rexha

Tag: Bebe Rexha

Bebe Rexha ofendohet nga shqiptarët: Pse nuk e duam njëri-tjetrin?

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha herë pas here është ndjerë e ofenduar nga shqiptarët dhe ditën e sotme ka vendosur që të reagojë...

A i ka bërë të pasmet? Bebe Rexha flet troç për...

Bebe Rexha është treguar shumë e drejtpërdrejtë dhe e sinqertë me fansat e saj. Këngëtarja shqiptare ka folur edhe njëherë hapur për ndërhyrjet gjatë intervistës...

Pse shqiptaret kanë pushtuar majat e muzikës botërore?

Bebe Rexha, Rita Ora, Ava Max, Dua Lipa apo Njomza. Yjet shqiptare të muzikës kanë kapur majat botërore. Por si është i mundur një...

Bebe Rexha e pranon publikisht: Jam bipolare

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha pranoi në mediat sociale se ajo është ‘bipolare’, ndërkohë që falenderoi fansat e saj për...

Video/ Bebe Rexha flet shqip në emisionin e famshëm britanik

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha mbrëmjen e kaluar ishte e ftuar në emisionin e famshëm “The Jonathan Ross Show” prej ku ndër të...

Bebe Rexha flet për anën e errët të muzikës: Kisha ankth,...

Bebe Rexha ka rritur një sukses të jashtëzakonshëm në tregun ndërkombëtar. Dhe për herë të parë ka folur hapur për "anën e errët të...

Stilistët nuk pranuan ta veshin për “Grammy” sepse është e shëndoshë,...

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha ka zbuluar për fansat se si stilistë të njohur kanë refuzuar të krijonin veshjen e saj për Grammys 2019...

Lorik Cana ngatërron emrin e Bebe Rexhës publikisht dhe këngëtarja i...

Pavarësisht se njihet me pseudonim e artit Bebe Rexha, të gjithë e dimë që emri i saj i vërtetë është Bleta. Të gjithë, përveç Lorik...

Bebe Rexha nuk i ndal fotot e nxehta në Instagram

Ajo ditë më parë pati një paraqitje të shkëlqyer në mbrëmjen më të madhe të ndarjes së çmimeve muzikore, “Grammy Awards”. Megjithëse nuk arriti të...

Suksesi i Dua Lipës dhe Bebe Rexhës nuk ndalet

Suksesi i Dua Lipës dhe Bebe Rexhës nuk ndalet. Këngëtaret me origjinë shqiptare janë nominuar në iHeart Radio, respektivisht me 3 dhe 2 nominime. Pas...