24/09/2023
Tags Brad Pitt

Tag: Brad Pitt

Brad Pitt po del me “gruan më të bukur në planet”

Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski mund të jenë çifti i ardhshëm i Hollivudit që do të dominojë titujt kryesorë. Ishte Page Six e para që...

Brad Pitt i zhgënjyer nga Angelina Jolie

Brad Pitt është zhgënjyer nga Angelina Jolie pasi ajo është e gatshme të dëshmojë kundër tij për dhunë në familje. Ndërsa çifti hollivudian tashmë...

Brad Pitt “bëhet” Dr.Anthony Fauci dhe shkatërron Trump (VIDEO)

Brad Pitt u shndërrua në imunologun e task-forcës në SHBA Anthony Fauci gjatë episodit të radhës të “Saturday Night Live” për të komentuar dhe...

Brad Pitt bëhet restaurues shtëpish

Brad Pitt debuton si një restaurues shtëpie në një seri të re televizive. Aktori është i ftuar nderi i Celebrity IOU që transmetohet në...

Brad Pitt refuzoi të shkojë në ndarjen e çmimeve “BAFTA” dhe...

Dy ditë më parë u mbajt ceremonia e rëndësishme e ndarjes së çmimeve “BAFTA”. Në të morën pjesë artistë nga e gjithë bota, të cilët...

Brad i ka kërkuar falje Jennifer-it dhe tani “e duan dhe...

Që nga dita që pamë Brad Pitt dhe Jennifer Aniston aq të bashkuar, bota s'është më njësoj. Ai shtrëngim duarsh mes tyre zgjoi dëshirën...

Jennifer Aniston takoi Brad Pitt dhe shoqja e saj Courteney Cox...

Courteney Cox e ka dhënë miratimin e saj për bashkimin e Jennifer Aniston me ish-bashkëshortin Brad Pitt dhe madje mendon se ata “ende e...

Brad Pitt zbulon nofkën e çuditshme që i vuri Leonardo DiCaprio...

Përveçse luajtën së bashku në filmin “Once Upon a Time in Hollywood”, Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio janë edhe miq shumë të mirë. Ky ishte...

Pse bota u fiksua kaq keq me këtë foto të Brad...

Çfarë ndodhi këtë vit gjatë ceremonive të shumta të çmimeve do të harrohet. Filmat do të shuhen ng kujtesa, si shumë të tjerë para...

Gjuha e trupit “tradhton” Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Shkëmbimi i shikimeve dhe takimi mes Brad Pitt dhe Jennifer Aniston në SAG Awards është kthyer në kryefjalën e publikut dhe lajmeve rozë. Ish-bashkëshortët u...