05/08/2021
Tags Bradley Cooper

Tag: Bradley Cooper

Irina Shayk flet për herë të parë për ndarjen nga Bradley...

Edhe pse marrëdhënia e tyre nuk funksionoi, Irina Shayk e konsideron fatlume kohën e kaluar krah Bradley Cooper. Në numrin e ri të Vogue britanik,...

Brad Pitt falenderon publikisht Bradley Cooper: Falë teje jam esëll

“Ja dola të heq dorë nga alkooli falë këtij djali, dhe që nga ajo kohë, çdo ditë është më e bukur. Të dua shumë”. Brad...

Lady Gaga rrëfehet për marrëdhënien me Bradley Cooper: E kishim menduar...

Këngëtarja e njohur Lady Gaga ka folur më në fund për një nga temat më të nxehta të vitit të fundit për mediat rozë,...

“Lady Gaga po jeton në shtëpinë e Bradley Cooper”

Detaje të reja dalin për lidhjen e mundshme mes aktorit Bradley Cooper me këngëtaren Lady Gaga. Miq të çiftit përveçse konfirmojnë lidhjen e tyre...