18/08/2019
Tags Dafina Zeqiri

Tag: Dafina Zeqiri

“Vajzat kosovare janë të papara”, Rita Ora mbështet publikisht Taynën dhe...

Bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit, “Bye bye”, është kthyer në hitin e momentit dhe po dëgjohet jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë...