29/11/2020
Tags Ermal Mamaqi

Tag: Ermal Mamaqi

Reflektimi i Ermal Mamaqit në ditëlindjen më të trishtuar

Ermal Mamaqi ka ndarë me ndjekësit në Instagram  eksperiencën e ditëlindjes "më të trishtuar" ndonjëherë. Në foton e publikuar shfaqen prindërit e tij në...

Tropojanët nuk janë dakord me skenarin e filmit. Reagon Ermal Mamaqi

Mbrëmjen e kaluar, filmi “I Love Tropoja”, i Ermal Mamaqit pati premierën e tij në “Pallatin e Kongreseve”. Por, pasi njerëzit panë filmin, në internet...

Ermal Mamaqi heq dorë nga televizioni: Ishte një konsum i jashtëzakonshëm

Aktori Ermal Mamaqi, ishte i ftuar mbrëmë në emisionin “Soiree” së bashku me një pjesë të kastit të aktorëve të filmit të tij më...

Postimet e çuditshme në Instagramin e Ermal Mamaqit kanë një shpjegim

Historikisht, përgjatë karrierës së tij, Ermal Mamaqi është fokusuar në një drejtim: humori. Emisionet kishin në fokus humorin, personaliteti i tij, Instagrami i tij....

Ermal Mamaqi rrëfen momentin e sikletshëm me kryeministrin Rama si aktor

Ermal Mamaqi rrëfeu në emisionin “Jo Vetëm Modë” në Tv Klan të pathënat mbi filmin e tij më të fundit, “I love Tropoja”. Për sa...

Amarda s’ndihet mirë kur sheh Ermalin që puthet me tjetër në...

Ashtu si çdo femër, edhe Amarda Toska nuk është imune ndaj xhelozisë kur sheh bashkëshortin me dikë tjetër! Ermal Mamaqi ka treguar në emisionin “3shat”...

Ermal Mamaqi tregon si e bindi Edi Ramën të bëhet aktor...

Ermal Mamaqi dhe filmi i tij më i ri “I Love Tropoja” që do ketë premierën e tij në 29 janar tek Pallati i...

Ermal Mamaqi zbulon pse “I love Tropoja” kushtoi mbi 700 mijë...

Në një intervistë mëngjesin e sotëm në “Wake Up”, Ermal Mamaqi u shpreh se filmi i tij i dytë, “I love Tropoja” ka kushtuar...

Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi? Ja përgjigjja e tij hileqare

Një nga kuriozitetet më të mëdha të publikut është që të dinë sesa paguhen personazhet që punojnë në media? Radha i erdhi Ermal Mamaqit i...

Elvana Gjata flet për herë të parë për puthjen me Ermal...

Mbrëmjen e sotme në “Cineplexx” u zhvillua premiera e filmit “2 Gisht Mjaltë”, ku protagonistët kryesorë janë moderatori Ermal Mamaqi dhe këngëtarja Elvana Gjata. Për...