28/05/2020
Tags Ermonela jaho

Tag: ermonela jaho

Rrëfimi i Ermonela Jahos për përvojën e saj personale dhe profesionale...

Pandemia e koronavirusit e transformoi brenda natës botën e artit në gjithë globin. Një nga zhanret që po vuan direkt ndikimin e realitetit të...

Akuzat ndaj Placido Domingo, sopranoja Ermonela Jaho i del në krah

Sopranoja shqiptare Ermonela Jaho i ka dalë në mbështetje të tenorit të famshëm Placido Domingo në këtë moment të vështirë që ai po kalon...