19/01/2020
Tags FaceApp

Tag: FaceApp

Rama, Basha, Meta dhe Kryemadhi… siç nuk i keni parë kurrë...

“Mu plakën shokët dhe shoqet”, apo “është kthyer FB si azil pleqsh”. Këto janë batutat që lexon më masivisht këto ditë në rrjetin social...

FaceApp, si funksionon aplikacioni rus që të plak! Kush janë rusët...

Quhet FaceApp dhe progresivisht po bëhet tendenca e kësaj vere. Aplikacioni ka “infektuar” personat e njohur (VIP) dhe ata ta zakonshëm, duke pushtuar Facebook...