14/12/2019
Tags Federico Chiesa

Tag: Federico Chiesa

Marotta përgatit “stërkëmbëshin” e rradhës për Juven

E tashmja është Lukaku e Dzeko, e ardhmja Federico Chiesa. Projekti i drejtuesve të Interit dhe i trajnerit Antonio Conte sheh më larg se...