03/08/2021
Tags Futbolli i femrave

Tag: Futbolli i femrave

Vajzat kuqezi munden thellë nga Skocia

As rikthimi në stol i trajnerit Armir Grima nuk ndikoi pozitivisht te kombëtarja shqiptare e femrave. Vajzat kuqezi pësuan një humbje të thellë me rezultatin...

Futbolli i femrave/ Morina dhe Isufi: Ndaj Skocisë na duhet dhe...

Geldona Morina dhe Esi Lufo folën përpara mediave rreth atmosferës së përfaqësueses kuqezi të femrave dhe pritshmërivë për ndeshjen ndaj Skocisë, në datën 8...